Powiększ Procter & Gamble, Blend-a-med, Whitestrips 3D White Luxe (Paski wybielające do zębów)

Zgłoszony przez agacior89

Paski Whitestrips 3D White Luxe posiadają większe stężenie nadtlenku wodoru niż wersja klasyczna Whitestrips, a co za tym idzie - skuteczniej rozjaśniają zęby, a efekt wybielenia utrzymuje się dłużej. Opakowanie zawiera 28 pasków wybielających, które starczają na 7 dni kuracji na dolnych i górnych zębach, dwa razy dziennie. Pierwsze efekty widoczne są już po 3 dniach.

Skład: Aqua, Hydrogen Peroxide, Glycerin, Carbomer, Sodium Hydroxide, Sodium Saccharine.

Cena: 69zł / 28szt.

• wracam do nich bo działają!
  • Paski wybielające są świetnym, niedrogim i przynoszącym efekty specyfikiem do wybielania zębów

Plusy:
    * łatwość użycia - nakładamy paski na zęby górne i dolne, paski ładnie przylegają, nie ześlizgują się i nie przeszkadzają. Wiadomo - jest to jakiś dyskomfort przez pół godziny "sesji", ale bez przesady efekty to zrekompensują.
    * szybkość i efekt działania. Już po dwóch - trzech użyciach widać efekt! Zęby naprawdę stają się bielsze! Aż trudno mi było w to uwierzyć za 1 razem stosowania! Efekt utrzymuje się około 6-7 miesięcy.
    * nie podrażniały moich dziąseł ani nie wpływały źle na zęby, pomimo tego, że mając paski na zębach czułam mrowienie/szczypanie.

Neutralnie traktuję to, iż przy stosowaniu pasków wydziela się dużo śliny oraz to, że paski są delikatnie za krótkie (kiedy się szeroko uśmiechnęłam paski nie obejmowały dalszych zębów, które przy uśmiechu są widoczne).

Wracam do tego produktu. Staram się co 9-10 miesięcy powtarzać sesje.

Używam tego produktu od: lato 2011
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić tass822 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś za coś...
  • Pierwsze opakowanie tych pasków zużyłam około rok temu. Efekt bardzo zadowalający. Niestety nadwrażliwość - gwarantowana...
    Przez rok biel dosyć ładnie utrzymywała się na zębach do teraz, przy codziennym stosowaniu wybielającej sensodyny. Chciałam jednak tą biel troszkę podrasować i użyłam drugi raz.
    Efekt ponownie na wielki plus. Zęby bardzo białe, jak się troszkę opalę to aż za białe będą...
    Na nadwrażliwość pomaga bardzo pasta sensodyne proszkliwo czy jakoś tak. Po czasie ból mija samoistnie
    Polecam.

Używam tego produktu od: 2 razy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania.

Chcesz pochwalić Wanilii Laska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropna nadwrażliwość
  • 3 lata temu używałam żelu Biała Perła i efekty były powalające, ale stosowanie dość męczące. Dlatego dla odświeżenia efektu postanowiłam spróbować wygodniejszego rozwiązania, czyli pasków wybielających.

Niestety już podczas trzymania pierwszego paska zęby dosłownie przeszył mi ból, chłód- nie wiem nawet jak to nazwać. Tak samo było z kolejnymi 4 paskami stosowanymi w dwudniowych odstępach.

Nie wiem dlaczego tak się działo, przecież stężenie środka wybielającego jest takie samo jak w Białej Perle.

Plusy:
    - wygoda użytkowania

Minusy:
    - powodują nadwrażliwość, taką, że niestety wolałam ich dłużej nie stosować

Używam tego produktu od: kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: 5 pasków

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ada871 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy wybielacz
  • JEst to najlepszy sposób wybielania zębów. Używałam jakiś czas białej perły ale nie mogłam znieść smaku tego żelu w ustach-obrzydliwy. Tutaj paski nie przeszkadzają nam niczym. Pól godzinki dwa razy dziennie.. Po 3 dniach już widać było efekt. Po skończonej kuracji znajomi pytali się co się stało, że mam tak białe zęby.. Czyli efekt na prawde widoczny gołym okiem. Jestemw trakcie drugiego opakowania ale wersji tej drugiej( nie Luxe) i Luxe jest zdecydownie lepsza. Polecam, mój KWC.
    Jedyny minus to cena ale w promocji można kupić 20zł taniej.. no i zawsze lepsze dla kieszeni niż wybielanie u dentysty. Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: Jedno i w trakcie drugiego

Dodam jeszcze, że nie miałam różnicy w wrażliwości zębów.

Chcesz pochwalić Pralinka94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne !
  • Paski są bardzo łatwe w aplikacji i idealnie dopasowują się do kształtu zębów. Efekty widać po około 4-5 dniach tylko, że ja nie używałam ich dwa razy dziennie tak jak było w instrukcji a jedynie raz dziennie. Zęby były jednak trochę nadwrażliwe na ciepło i zimno oraz pojawiły się u mnie białe przebarwienia, ale zniknęły po jakimś tygodniu od zakończenia kuracji. Ogólnie stosuje raz na około 1,5 roku. Zęby nie wracają do poprzedniego koloru, są nadal białe, ale nie aż tak jak zaraz po skończeniu opakowania, dlatego ponawiam kuracje. Ale jeśli komuś pasuje jednorazowe wybielenie o kilka tonów a nie śnieżnobiałe zęby to produkt jest w 100% ok. Bardzo polecam

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 28 pasków

Chcesz pochwalić malinka19948 za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA
  • Paski wybielające zęby od Blend-a-med są wspaniałe. Ja swoje zamówiłam na allegro, za jedyne 55 zł ( z przesyłką ). Jestem strasznie zadowolona.

* Paski są długie, ja nakładałam je na całe zęby i jeszcze 1/3 paska odcinałam nożyczkami i miałam po dwóch użyciach na kolejne , czyli są wydajne. Paski używa się na tydzień, mi udało się używać je przez 1.5 tygodnia.
    * Cena, średnia, ale uważam , że warta i wydajemy te pieniądze nie na marne
    *Efekt jest widoczny i przy prawidłowym nakładaniu zęby wybielą się tak jak mi, o 3,4 odcienie, a to wiele. Wszystko to w zależności jak dalekie w odcieniu w stosunku do bieli są nasze zęby.Im \'bielsze\' przed kuracją tym lepszy efekt po.
    *Nakładanie łatwe

- po i w czasie kuracji mamy do czynienia z lekkim ślinotokiem, ale po czasie przechodzi
    -posmak tego żelu jest nieciekawy, ale cóż, trzeba przecierpieć !

MOJE ZĘBY PO TYM PREPARACIE NIE STAŁY SIĘ NADWRAŻLIWE, ale skłonność do nadwrażliwości u każdego jest inna

Ważne jest to, by rozpocząć kurację po leczeniu zębów. A po kuracji myć zęby i płukać dla utrzymania, a nawet polepszenia efektu

Jednym słowem - POLECAM

Używam tego produktu od: około dwóch tygodni

Chcesz pochwalić pina2008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Biel kosztem nadwrażliwości.
  • Zalety ;
    - Dostępność.
    - Łatwe w stosowaniu. Nie trzeba samemu nakładać żelu, paski szybko można ściągnąć.
    - Paski idealnie dopasowują się do kształtu zębów.
    - Już po ok. 3 dniach zauważyłam różnicę w kolorze.
    - Zęby po zastosowaniu pasków są bardziej gładkie, bez osadów.
    - Paski są dość długie.
    - Wybielają miarowo a efekt jest niesamowity.

Wady ;
    - Cena. Za taką cenę można spokojnie kupić inne, skuteczne preparaty do wybielania.
    - Przy kilkudniowym stosowaniu (wg. zaleceń na opakowaniu) powodują niesamowitą nadwrażliwość. Nie tylko zimne/ciepłe napoje stanowiły problem.
    - Powodują ślinotok.
    - Żel ma nieprzyjemny smak i trudno go usunąć z zębów.
    - Odcień jaki uzyskałam nie utrzymywał się długo (ok. 2 tygodnie).

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: jedno.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rumiankaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na TAK!
  • Zdecydowanie polecam. Przed ich kupieniem przeczytałam dosyć dużo opinii i bałam się nadwrażliwości zębów, ale strach był przesadny, bo nic takiego się nie wydarzyło
    Jestem już miesiąc po kuracji i zęby są naprawdę wybielone, efekt jest widoczny
    +po 7 dniach zęby są naprawdę bielsze o kilka tonów, przebarwienia znikają
    +proste w "obsłudze"
    +dużo bardziej opłacalne niż wybielanie u dentysty
    +spotkałam się z opinią, że niszczą zęby, co wg mnie jest nieprawdą!
    +zero nadwrażliwości, czy białych plamek

Trzeba się przyzwyczaić jedynie do ślinotoku xD Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić ola_offspring za czytelną i pomocną recenzję?
  • WIELKIE TAK!
  • Jestem palaczem, uwielbiam kawe i czerwone wino- kolor moich zębów wołał o pomstę do nieba! Trafiłam na te paski w superpharmie i były w promocji, jako że przedemną był ślub mojej przyjaciółki postanowiłam wypróbować. Po dwóch dniach efekty były widoczne a po 7 zęby były naprawdę zdecydowanie bielsze! Byłam w szoku bo nie spodziewałam się aż tak dużej zmiany!
    Napewno przed swoim własnym ślubem powtórzę ten zabieg!

Plusy:
    * Widoczne wybielenie zębów
    * Bardzo szybko widać efekty
    * Nie jest bardzo drogi
    * Użycie pasków nie jest nieprzyjemne i nie przeszkadza
    * Nie spowodował nadwrażliwości zębów czy dziąseł z czym naogół się borykam!

Minusy:
    * Przy użyciu pasków nie wiem jak wy, ale ja miałam niesamowity ślinotok
    * Źel który zostawał na zębach miał strasznie nieprzyjemny smak a nie mogłam odrazu go zmyć

Ale generalnie jestem bardzo zadowolona!

Używam tego produktu od: siedem dni (dwa tygodnie temu)
    Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Rukia1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • To działa!
  • Kiedyś zmagałam się z naprawdę nieładnym kolorem zębów, co było przyczyną moich kompleksów. Wybielanie było zabiegiem zbyt drogim, poza tym tyle słyszałam o jego negatywnych aspektach. W wakacje dwa lata temu trafiłam na te paski, byłam nastawiona sceptycznie, ale przeczytałam wiele pozytywnych opinii i akurat była na nie promocja, więc postanowiłam je kupić. Może i czasem trochę ciężko je prosto założyć, szczególnie miałam problem z dolnymi zębami, czasem spadają, rzeczywiście czasem po nich zęby przez jeden dzień pobolewają, ale czymże są te niewielkie niedogodności przy genialnym efekcie jaki dają! Zęby naprawdę stają się bielsze! Zużyłam 3 opakowania, ale myślę, że wystarczyłyby 2 w ciągu tych 2 lat, ale po zdjęciu aparatu na dolne zęby postanowiłam je "odświeżyć".
    Polecam z całego serca!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić finitalacomedia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij