Powiększ Procter & Gamble, Blend-a-med, Whitestrips 3D White Luxe (Paski wybielające do zębów)

Zgłoszony przez agacior89

Paski Whitestrips 3D White Luxe posiadają większe stężenie nadtlenku wodoru niż wersja klasyczna Whitestrips, a co za tym idzie - skuteczniej rozjaśniają zęby, a efekt wybielenia utrzymuje się dłużej. Opakowanie zawiera 28 pasków wybielających, które starczają na 7 dni kuracji na dolnych i górnych zębach, dwa razy dziennie. Pierwsze efekty widoczne są już po 3 dniach.

Skład: Aqua, Hydrogen Peroxide, Glycerin, Carbomer, Sodium Hydroxide, Sodium Saccharine.

Cena: 69zł / 28szt.

• wracam do nich bo działają!
  • Paski wybielające są świetnym, niedrogim i przynoszącym efekty specyfikiem do wybielania zębów

Plusy:
    * łatwość użycia - nakładamy paski na zęby górne i dolne, paski ładnie przylegają, nie ześlizgują się i nie przeszkadzają. Wiadomo - jest to jakiś dyskomfort przez pół godziny "sesji", ale bez przesady efekty to zrekompensują.
    * szybkość i efekt działania. Już po dwóch - trzech użyciach widać efekt! Zęby naprawdę stają się bielsze! Aż trudno mi było w to uwierzyć za 1 razem stosowania! Efekt utrzymuje się około 6-7 miesięcy.
    * nie podrażniały moich dziąseł ani nie wpływały źle na zęby, pomimo tego, że mając paski na zębach czułam mrowienie/szczypanie.

Neutralnie traktuję to, iż przy stosowaniu pasków wydziela się dużo śliny oraz to, że paski są delikatnie za krótkie (kiedy się szeroko uśmiechnęłam paski nie obejmowały dalszych zębów, które przy uśmiechu są widoczne).

Wracam do tego produktu. Staram się co 9-10 miesięcy powtarzać sesje.

Używam tego produktu od: lato 2011
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić tass822 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś za coś...
  • Pierwsze opakowanie tych pasków zużyłam około rok temu. Efekt bardzo zadowalający. Niestety nadwrażliwość - gwarantowana...
    Przez rok biel dosyć ładnie utrzymywała się na zębach do teraz, przy codziennym stosowaniu wybielającej sensodyny. Chciałam jednak tą biel troszkę podrasować i użyłam drugi raz.
    Efekt ponownie na wielki plus. Zęby bardzo białe, jak się troszkę opalę to aż za białe będą...
    Na nadwrażliwość pomaga bardzo pasta sensodyne proszkliwo czy jakoś tak. Po czasie ból mija samoistnie
    Polecam.

Używam tego produktu od: 2 razy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania.

Chcesz pochwalić Wanilii Laska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropna nadwrażliwość
  • 3 lata temu używałam żelu Biała Perła i efekty były powalające, ale stosowanie dość męczące. Dlatego dla odświeżenia efektu postanowiłam spróbować wygodniejszego rozwiązania, czyli pasków wybielających.

Niestety już podczas trzymania pierwszego paska zęby dosłownie przeszył mi ból, chłód- nie wiem nawet jak to nazwać. Tak samo było z kolejnymi 4 paskami stosowanymi w dwudniowych odstępach.

Nie wiem dlaczego tak się działo, przecież stężenie środka wybielającego jest takie samo jak w Białej Perle.

Plusy:
    - wygoda użytkowania

Minusy:
    - powodują nadwrażliwość, taką, że niestety wolałam ich dłużej nie stosować

Używam tego produktu od: kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: 5 pasków

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ada871 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy wybielacz
  • JEst to najlepszy sposób wybielania zębów. Używałam jakiś czas białej perły ale nie mogłam znieść smaku tego żelu w ustach-obrzydliwy. Tutaj paski nie przeszkadzają nam niczym. Pól godzinki dwa razy dziennie.. Po 3 dniach już widać było efekt. Po skończonej kuracji znajomi pytali się co się stało, że mam tak białe zęby.. Czyli efekt na prawde widoczny gołym okiem. Jestemw trakcie drugiego opakowania ale wersji tej drugiej( nie Luxe) i Luxe jest zdecydownie lepsza. Polecam, mój KWC.
    Jedyny minus to cena ale w promocji można kupić 20zł taniej.. no i zawsze lepsze dla kieszeni niż wybielanie u dentysty. Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: Jedno i w trakcie drugiego

Dodam jeszcze, że nie miałam różnicy w wrażliwości zębów.

Chcesz pochwalić Pralinka94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne !
  • Paski są bardzo łatwe w aplikacji i idealnie dopasowują się do kształtu zębów. Efekty widać po około 4-5 dniach tylko, że ja nie używałam ich dwa razy dziennie tak jak było w instrukcji a jedynie raz dziennie. Zęby były jednak trochę nadwrażliwe na ciepło i zimno oraz pojawiły się u mnie białe przebarwienia, ale zniknęły po jakimś tygodniu od zakończenia kuracji. Ogólnie stosuje raz na około 1,5 roku. Zęby nie wracają do poprzedniego koloru, są nadal białe, ale nie aż tak jak zaraz po skończeniu opakowania, dlatego ponawiam kuracje. Ale jeśli komuś pasuje jednorazowe wybielenie o kilka tonów a nie śnieżnobiałe zęby to produkt jest w 100% ok. Bardzo polecam

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 28 pasków

Chcesz pochwalić malinka19948 za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA
  • Paski wybielające zęby od Blend-a-med są wspaniałe. Ja swoje zamówiłam na allegro, za jedyne 55 zł ( z przesyłką ). Jestem strasznie zadowolona.

* Paski są długie, ja nakładałam je na całe zęby i jeszcze 1/3 paska odcinałam nożyczkami i miałam po dwóch użyciach na kolejne , czyli są wydajne. Paski używa się na tydzień, mi udało się używać je przez 1.5 tygodnia.
    * Cena, średnia, ale uważam , że warta i wydajemy te pieniądze nie na marne
    *Efekt jest widoczny i przy prawidłowym nakładaniu zęby wybielą się tak jak mi, o 3,4 odcienie, a to wiele. Wszystko to w zależności jak dalekie w odcieniu w stosunku do bieli są nasze zęby.Im \'bielsze\' przed kuracją tym lepszy efekt po.
    *Nakładanie łatwe

- po i w czasie kuracji mamy do czynienia z lekkim ślinotokiem, ale po czasie przechodzi
    -posmak tego żelu jest nieciekawy, ale cóż, trzeba przecierpieć !

MOJE ZĘBY PO TYM PREPARACIE NIE STAŁY SIĘ NADWRAŻLIWE, ale skłonność do nadwrażliwości u każdego jest inna

Ważne jest to, by rozpocząć kurację po leczeniu zębów. A po kuracji myć zęby i płukać dla utrzymania, a nawet polepszenia efektu

Jednym słowem - POLECAM

Używam tego produktu od: około dwóch tygodni

Chcesz pochwalić pina2008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Biel kosztem nadwrażliwości.
  • Zalety ;
    - Dostępność.
    - Łatwe w stosowaniu. Nie trzeba samemu nakładać żelu, paski szybko można ściągnąć.
    - Paski idealnie dopasowują się do kształtu zębów.
    - Już po ok. 3 dniach zauważyłam różnicę w kolorze.
    - Zęby po zastosowaniu pasków są bardziej gładkie, bez osadów.
    - Paski są dość długie.
    - Wybielają miarowo a efekt jest niesamowity.

Wady ;
    - Cena. Za taką cenę można spokojnie kupić inne, skuteczne preparaty do wybielania.
    - Przy kilkudniowym stosowaniu (wg. zaleceń na opakowaniu) powodują niesamowitą nadwrażliwość. Nie tylko zimne/ciepłe napoje stanowiły problem.
    - Powodują ślinotok.
    - Żel ma nieprzyjemny smak i trudno go usunąć z zębów.
    - Odcień jaki uzyskałam nie utrzymywał się długo (ok. 2 tygodnie).

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: jedno.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rumiankaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na TAK!
  • Zdecydowanie polecam. Przed ich kupieniem przeczytałam dosyć dużo opinii i bałam się nadwrażliwości zębów, ale strach był przesadny, bo nic takiego się nie wydarzyło
    Jestem już miesiąc po kuracji i zęby są naprawdę wybielone, efekt jest widoczny
    +po 7 dniach zęby są naprawdę bielsze o kilka tonów, przebarwienia znikają
    +proste w "obsłudze"
    +dużo bardziej opłacalne niż wybielanie u dentysty
    +spotkałam się z opinią, że niszczą zęby, co wg mnie jest nieprawdą!
    +zero nadwrażliwości, czy białych plamek

Trzeba się przyzwyczaić jedynie do ślinotoku xD Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić ola_offspring za czytelną i pomocną recenzję?
  • WIELKIE TAK!
  • Jestem palaczem, uwielbiam kawe i czerwone wino- kolor moich zębów wołał o pomstę do nieba! Trafiłam na te paski w superpharmie i były w promocji, jako że przedemną był ślub mojej przyjaciółki postanowiłam wypróbować. Po dwóch dniach efekty były widoczne a po 7 zęby były naprawdę zdecydowanie bielsze! Byłam w szoku bo nie spodziewałam się aż tak dużej zmiany!
    Napewno przed swoim własnym ślubem powtórzę ten zabieg!

Plusy:
    * Widoczne wybielenie zębów
    * Bardzo szybko widać efekty
    * Nie jest bardzo drogi
    * Użycie pasków nie jest nieprzyjemne i nie przeszkadza
    * Nie spowodował nadwrażliwości zębów czy dziąseł z czym naogół się borykam!

Minusy:
    * Przy użyciu pasków nie wiem jak wy, ale ja miałam niesamowity ślinotok
    * Źel który zostawał na zębach miał strasznie nieprzyjemny smak a nie mogłam odrazu go zmyć

Ale generalnie jestem bardzo zadowolona!

Używam tego produktu od: siedem dni (dwa tygodnie temu)
    Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Rukia1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • To działa!
  • Kiedyś zmagałam się z naprawdę nieładnym kolorem zębów, co było przyczyną moich kompleksów. Wybielanie było zabiegiem zbyt drogim, poza tym tyle słyszałam o jego negatywnych aspektach. W wakacje dwa lata temu trafiłam na te paski, byłam nastawiona sceptycznie, ale przeczytałam wiele pozytywnych opinii i akurat była na nie promocja, więc postanowiłam je kupić. Może i czasem trochę ciężko je prosto założyć, szczególnie miałam problem z dolnymi zębami, czasem spadają, rzeczywiście czasem po nich zęby przez jeden dzień pobolewają, ale czymże są te niewielkie niedogodności przy genialnym efekcie jaki dają! Zęby naprawdę stają się bielsze! Zużyłam 3 opakowania, ale myślę, że wystarczyłyby 2 w ciągu tych 2 lat, ale po zdjęciu aparatu na dolne zęby postanowiłam je "odświeżyć".
    Polecam z całego serca!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić finitalacomedia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ekspresowe wybielanie
  • Przed zastosowaniem tego produktu przeczytałam kilka recenzji po których byłam niepewna. Dużo osób mówiło o nadwrażliwości zębów, bólu dziąseł i zębów. Na szczęście odważyłam się zasotosować tych pasków i efekt jest bardzo zadowalający!!

Po pierwsze: Naprawdę wybieliły mi się zęby. Nie miałam żółych i bardzo przebarwionych zębów ale czułam ciągły osad oraz lekkie przebarwienia które narobiłam sobie w czasie noszenia aparatu stałego. Po zastosowaniu pasków zęby są bialutkie, ciągle się uśmiecham. Znajomi sami zauważyli poprawdę kolorytu zębów, może dlatego że szczerzyłam swoje ząbki do nich

Po drugie: NIE miałam ŻADNYCH dolegliwości na zęby czy dziąsła - to mnie bardzo zdziwiło, poniważ moje zęby od zawsze były trochę nadwrażliwe. Po prostu każdy człowiek jest inny i inaczej reaguje na takie specyfiki.
    Ważne jest żeby nie stosować tego od razu przed umyciem zębów. Ja akurat stosowam to około 10 rano i 22 wieczorem. Czasami zdarzało mi się zapomnieć wieczorem założyć pasków ale to nie miało znaczenia na efekt wybielania.

Po trzecie: Efekty wybielania pojawiły się bardzo szybko.
    Już po pierwszym stosowaniu poczułam brak tego nazębnego osadu. Zęby stały się bardziej lśniące i śliskie - fajne uczucie

Jedynymi mankamentami były:
    - dziwny posmak od tego żelu. Czułam w buzi smak tak jakby wody utlenionej ale to przecież nadtlenek wodoru ale idzie się do tego przyzwyczaić. Do tego na początku było lekkie pienienie się w buzi oraz zsuwanie się paska z dolnych zębów ale z czasem potrafiłam zapanować i nad tym.
    - Cena. Ja wiem, że takie wybielanie jest warte swojej ceny, jednak zapłaciłam za to 75 zł ( na allegro) chociaż wiem że mogłam czekać na jakieś promocje w sklepach. Ale było warto!

Używam tego produktu od: od 1 maja 2012r.Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie. 28 pasków na 7 dni

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić happy90 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 10 raz(y)
  • pół na tak, pół na nie
  • Za co zabieram 2,5 gwiazdki? 1 gwiazdkę za wywołanie u mnei strasznej nadwrażliwości zębów. Jednego dnia zęby bolały mnie cały dzień, nie zależnie od tego czy zjadałm coś zimnego. No poprostu straszne. Po tym musiałam zacząć stosować paski co drugi dzień i trzymać je krócej niż 30 minut. 2 gwiazdkę za beznadziejny pasek na dolne zęby. Wogóle się nie trzymał i ciągle miałam uczucie , że go połknę. Zaczełams tosować na górne zbęby.0,5 gwiazdki za fatalnie przerośnięte opakowanie. Po co taki wielki karton? Przecież paseczki mogłby sie zmieścić w małej poręcznej saszetce, którą można by nosić w torebce. Rada dla producenta - nie karzcie nam- konsumentom pokrywać kosztów masakrycznie niepraktycznych , przerośniętych opakowań. No po co takie pudło?! Więc za co daje 2,5 gwiazdki? A za to, że pomimo tego wszystkiego efekt jest i jest widoczny.Zęby w nabierają naturalnego białego odceinia. Nie wiem czy kupie ponownie. Chyba, że w jakiejś super promocji. Albo jak bede szukała pudełka do przeprowadzki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Zezex za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚWIETNE
  • Świetny produkt. Paski rzeczywiście wybielają (najwidoczniej miałam osad itd, trzeba pamiętać że to zależy od naturalnego koloru zęba) już po pierwszym użyciu. Teraz wszyscy się dziwią jakie am białe ząbki .
    Kupiłam na promocji za 39zł w Superpharmie (zauważyłam, że często mają tam na to obniżkę)
    Minusem jest to, że po pewnym czasie zaczęły mnie boleć dziąsła. Nie polecam także osobom o szerokim uśmiechu bo będzie widać różnicę z tylnymi zębami.
    Dla utrzymania efektu stosuję pasty wybielające.

Używam tego produktu od: pól roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić gabak za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Paski kupiłam w Rossmanie za 90 zł i żałuje, ponieważ wyrzuciłam te pieniądze w błoto ;/ Paski przesuwają się cały czas mimo, że nakładałam je bardzo starannie, mają dosyć nieprzyjemny smak. A zębów nie wybieliły ani trochę.

Używam tego produktu od: 1 kuracja

Chcesz pochwalić I remember za czytelną i pomocną recenzję?
  • strata czasu i pieniędzy.
  • Paski kupiłam za 69zł w promocji w rossmannie i niestesty były to pieniądze wyrzucone w błoto. Paski przyklejałam starannie i trzymałam zawsze równe pół godziny, nadwrażliwości nie mam ale białych zębów też nie. W ogóle nie mam ŻADNEGO efektu, nie polecam!

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić JednaNaMilion za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok ale nie dla wrażliwych zębów
  • Zachęcona opiniami i zachwalaniami znajomych jak i pozytywne recenzje w internecie kupiłam owe paski. Po chyba 3 czy 4 paskach strasznie mnie bolaly wszystkie zęby, od razu-bezpośrednio po zetknięciu paska z zębami... Troszkę zęby wybieliło, po niecałym opakowaniu-ale jeszcze kilka miesięcy po przerwaniu stosowania bolaly.. ;/ Także nie polecam dla wrażliwych zębow - za bardzo boli.. pozatym dostałam malych białych plamek.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić SUGARvSTART za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Jest to wersja Luxe, czyli teoretycznie paski mocniej wybielające. Efekty stosowania było widać, ale krótko i nie były spektakularne. Już kilka dni po zakończeniu kuracji moje zęby miały taki sam odcień, jak wcześniej. Dzięki gwaracji satysfakcji po odesłaniu dowodu zakupu i opakowania odzyskałam pieniądze. Można więc wypróbować, ale u mnie się nie sprawdziły.

Używam tego produktu od: 1 kuracja

Chcesz pochwalić bassient za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Używałam tych pasków bardzo dawno. Jakoś 7 lat temu. Byłam zachwycona efektem. Później zniknęły z rynku na jakiś czas i gdy je znowu zobaczyłam w ofercie odrazu kupiłam. Naprawdę wybielają zęby, nie czuć dyskomfortu przy wybielaniu. Są bardzo poręczne. Wygodny i łatwy sposób aplikacji.

Daje 4 gwiazdki tylko dlatego, że czynność trzeba powtarzać niestety co jakis czas. Polecam!

Używam tego produktu od: Kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: Dziesiąt

Chcesz pochwalić morelle_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • UWIELBIAAAM
  • Pierwszy raz wybielałam na początku wakacji - we wrześniu wróciłam do szkoły i od wejśca dziewczyny pytały mnie,co zrobiłam z ząbkami, bo są śliczne i naturalnie białe Nie miałam żadnej nadwrażliwości, ani nic w tym stylu, trzeba tylko pamiętać, że paski należy zakaładać równo z linią dziąseł i nie myć przed aplikacją (po już można) a wszystko jest gitez. POLECAM z całego serca! Efekt utrzymuje się naprawdę długo (być może dlatego, że używam też pasty 3D?) Teraz pracuję nad śnieżną bielą i mam nadzieję, że osiągnę ten efekt już niedługo, bo w sobotę weselicho...
    Aha, irytujący może być dolny pasek, ale to tylko taki mały defekt, za który nie odejmuję nawet pół gwiazdki, bo efekt i tak jest zniewalający

Używam tego produktu od: lipca

Chcesz pochwalić iwka220 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • dziala ale efekt jest krotkotrwaly
  • Specjalnie odczekalam kilka miesiecy z recenzja, by sprawdzic czy efekt utrzymuje sie tak dlugo, jak sugeruje producent. Niestety nie.

Paski dzialaja, fakt. Efekt wybielenia jest wyraznie widoczny juz po kilku uzyciach, zeby sa zdecydowanie lepiej oczyszczone z osadu przez co staja sie bardziej jednolite i jasniejsze, a jak blyszcza, szok, jak wypolerowane. Moj kolor to A1, wiec ten najjasniejszy, jednak przy jasnej karnacji zeby wcale nie porazaja biela, wrecz przeciwnie - widac wszelkie niedociagniecia, wiec dbam o zeby maniakalnie (dokladne mycie szczoteczka elektryczna, nitkowanie, plukanie plynem) regularnie, co kwartal odwiedzam stomatologa, czesto tez stosuje preparaty wybielajace.

Paski jak dotad wyroznily sie najlepszym efektem. Juz po 3 dniach zeby byly calkowicie jednolite, a co najbardziej mnie zaskoczylo, to to, ze wybielily (rozpuscily?) osad na plombach! Tego sie nie spodziewalam i bylam mile zaskoczona - kazdy kto ma plomby miedzy zebami, wie jak szczegolna uwage trzeba im poswiecac i czesto oczyszczac z osadu, by nie wyroznialy sie od reszty.

Stosowanie nie jest uciazliwe, spokojnie mozna poswiecic kilka dni na te domowe zabiegi, zwlaszcza dla tak dobrych efektow. Paski nie maja wyraznego smaku, czasem tylko troche sie pienia i slizgaja po zebach - najlepiej przez ten czas nie rozmawiac i trzymac jezyk z dala od zebow.
    Jeden minus jest taki, ze jak dla mnie paski byly za krotkie i za waskie - na dlugosc siegaly jedynie do czworek, a ich szerokosc nie pozwalala zawinac ich calkowicie na druga strone, niemniej spieniony zel z paskow dokladnie wybielil te, do ktorych siegaly paski wszerz.

Mnie osobiscie paski nie podraznily dziasel ale po kilku dniach odczulam tkliwosc w jednym z zebow, zaraz potem okazalo sie, ze mialam tam nieszczelna plombe, wiec jesli ktos bedzie odczuwal bol zebow po zastosowaniu tych paskow radze skonsultowac sie ze stomatologiem, moze akurat cos sie zaczyna psuc. Warto sprawdzic.

Niestety efekt wybielenia utrzymuje sie gora dwa miesiace, a zaznaczam, ze nie pale, nie pije wina, kawy, ani sokow, herbate tylko lure, nie jestem tez fanka marchewki i burakow, a mimo to dosc szybko efekt wybielenia zaczal sie zatracac. W wersji Luxe producent obiecuje utrzymanie efektu nawet do roku czasu, coz - bzdura.

Podsumowujac - z pewnoscia jeszcze wroce do tego produktu (ale tylko w promocji), nawet krotkotrwale dzialanie jest warte tych kilku tygodni olsniewajacego usmiechu, gdy kazdy kolor szminki pasuje idealnie i zadna nie podbija zoltego odcienia zebow - przy bardzo jasnej karnacji trudno o wyglad snieznej bieli na zebach, nawet jesli to A1. Polecam jako etap przygotowan na szczegolne okazje, naprawde widac roznice.

Używam tego produktu od: tydzien
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale opakowanie

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić vril za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawde warto
  • Do tej pory używalam zwyklych pasków blend a med, a gdy pojawiły sie de luxe zdecydowalam sie na nie. Najwazniejsze jest to, ze one faktycznie działają. Nie tak jak wiekszosc past wybielajacych ktorych efekt jest ledwo zauważalny.
    Najwiekszym minusem jest dolny zsuwajacy sie pasek.
    Zeby mnie na szczescie od nich nie rozbolały, ani nie zrobily sie wrazliwe, w jednym zebie poczulam tylko uklucie przy chyba 4tym pasku.
    Poza tym zabki sa naprawde zauwazalnie bielsze.
    Uwazam ze to uczciwy efekt za taka cene (nieporownywalnie nizsza niz zabiegi wybielajace u dentysty), zwlaszcza ze paski regularnie sa na promocji w superpharm

Używam tego produktu od: ponad tydzien
    Ilość zużytych opakowań: jedno cale

Chcesz pochwalić kaja2301 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię... Naprawdę lubię!
  • Bardzo mi się spodobały! Efekt wybielenia jest fajny - z tym, że nie dla wszystkich może być satysfakcjonujący, ponieważ paski te wybielają jedynie do naturalnego koloru kości, z której ząb jest zbudowany. Także nie ma co się spodziewać efektu jak z reklam past do zębów :P
    Ale jak dla mnie to jest jak najbardziej w porządku, bo wygląda to bardzo naturalnie. O tym, ile się trzyma też już mogę napisać - efekt u mnie utrzymuje się do dziś
    Na pewno kupię ponownie (o ile do tej pory nie wybije się coś nowego :P)

Używam tego produktu od: maja 2011

Chcesz pochwalić maurinko za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • mam pytanie, czy miał ktoś problem z pękającym szkliwem? nie wiem jak to opisać ale wzdłuż dolnych zębów pojawiły mi się pęknięcia i nie wiem czy mogę stosować paski dalej czy przerwać kuracje?

Używam tego produktu od: od 4 dni
    Ilość zużytych opakowań: nie całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić patusia76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nadwrażliwe zęby jeszcze 5miesięcy po używaniu
  • Kupiłam paski przekonana, że zdziałają cuda. Po trzech dniach stosowania, zęby były ciut bielsze. Po całym seansie codziennego użerania się z tymi paskami, zęby faktycznie stały się bielsze (góra o 2tonacje), ale bez rewelacji. Efekt minął po ok. 2 miesiącach, i już tydzień po skończeniu wybielania zaczęła się nadwrażliwość zębów, która trwa do dziś-5miesięcy po używaniu

Plusy:

wybiela zęby, owszem, ale nie na długo i góra o dwie tonacje

Minusy:

nadwrażliwość zębów (dziąseł również ale tylko na początku)
    cena
    "ślinotok"

Używam tego produktu od: używałam 5 miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: jeden zestaw

Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam - nadwrażliwość
  • Mogę podpisać się pod poprzednią recenzją.

Zacznę od tego, że zawsze miałam bardzo zdrowe zęby. Niestety, kolor kości pozostawiał wiele do życzenia.

Te paski wybielające są pierwszymi, których używam, nie mam więc dobrego porównania.
    Ogólnie: nie polecam.
    Chociaż stosowałam się do zaleceń producenta, paski spowodowały koszmarną nadwrażliwość zębów (nigdy wcześniej nie miałam takich problemów). Do dzisiaj jedzenie gorących lub zimnych potraw sprawia mi ból (a od aplikacji minął już miesiąc).

Dam dwie gwiazdki, bo jakiś tam efekt wybielania jest widoczny, chociaż daleko mi do uśmiechu gwiazdy filmowej. ;-)

Myślę, że jeżeli komuś zależy na pięknym uśmiechu, powinien wybielać zęby pod opieką dentysty. Nawet delikatny efekt wybielenia za pomocą tych pasków nie jest wart poważnych problemów z zębami - bo że takie problemy będzie miał kiedyś każdy użytkownik, nie mam wątpliwości.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy (?)

Chcesz pochwalić madame Emi za czytelną i pomocną recenzję?