BeneFit, Brow Zings (Zestaw do makjiażu brwi)

BeneFit, Brow Zings (Zestaw do makjiażu brwi)

Pojemność 4,35 g

Zestaw ten służy do kształtowania brwi. Benefit Brow Zings zawiera wszystkie narzędzia potrzebne aby zadbać o brwi, by były gładkie i idealnie zdefiniowane.
Zestaw zawiera:
- wosk z pigmentem do nadawania kształtu,
- puder o odcieniu dopasowanym do wosku tzw. wypełniacz,
- dyskretna pęseta,
- pędzelek do nakładania wosku,
- pędzelek do nakładania pudru,
- lusterko,
- lekcja stosowania zestawu.
Dostępne odcienie: Light, Medium, Dark.

woski do brwi, cienie do brwi

Najlepszy

Używam produktu codziennie od prawie 2 lat, a nawet nie zużyłam połowy opakowania. Wystarczy niewielka ilość, aby narysować ładną i wyrazistą brew. Kupiłam w drogerii na wyprzedaży i powiem, że jestem tak zachwycona tym produktem, że w normalnej cenie też bym już kupiła.
Czasem jeżdzę na motorze i mimo, że zakładam ciasny kask to te brwi się utrzymują, nie ścierają się, a jak już to delikatnie. W porównaniu z innymi cieniami do brwi przy zakładaniu i ściąganiu kasku, brwi też się ścierały, nawet w połowie, co bardzo dziwnie wyglądało.
Na pewno kupię raz jeszcze! Za trwałość i wydajność.

Mega!

Ten zestaw do brwi jest dla mnie hitem! Samo opakowanie jest bardzo porządne, ma duże lusterko. W środku znajduje się wosk z pigmentem, pasujący do tego puder, dwustronny pędzelek do aplikacji, pęsetę i instrukcję stosowania zestawy z lekcją makijażu brwi!
Pędzelek dołączony do zestawu jest tak dobry, że nie trzeba się niczym wspomagać. Wosk nie wysycha, jest aksamitny, a cień jest idealnie do niego dopasowany.
Bardzo łatwo i szybko, za pomocą tego zestawu, ujarzmić brwi. Dodatkowo wyglądają one naturalnie i nie są przerysowane. Mam też wrażenie, że te kosmetyki są woodoporne, bo utrzymują się cały dzień.

IDEAL <3

Na wstepie zaznacze, ze nie rozumiem niepochlebnych opinii dot. kolorystyki kosmetyku - przeciez kolory mozna sobie sprawdzic ogladajac testery. Nikt chyba nie kupuje kota w worku .. no dobra, ja kupilam i zamowilam w ciemno moj zestaw (akurat byla promocja w Sephorze i za kosmetyk zaplacilam jedynie 84 zl). Postawilam na najjasniejszy set 02 Light (jestem blondynka) i byl to strzal w dziesiatke! Moje brwi nigdy nie wygladaly tak perfekcyjnie. Delikatne, nie przesysowane, po prostu odpowiednio ujarzmione i podkreslone. Pozbylam sie wszelkich innych produktow do koloryzacji brwi, nie sa mi juz potrzebne. Kosmetyk uzywam od grudnia i konca nie widac, ale na pewno jak sie skonczy kupie kolejny. Bardzo polecam!

Naturalny efekt

Produkt doskonale utrzymuje się na brwiach, jego aplikacja jest łatwa i przyjemna.
Dodatkową zaletą jest fakt że wystarcza na bardzo długi okres dlatego opłaca się wydać trochę więcej za jednym razem i mieć pewność że kupiliśmy kosmetyk dobrej jakości.

Najlepszy!

Jest to najlepszy produkt do stylizacji brwi jakiego używałam w swoim życiu (a przetestowałam ich już trochę). Niezwykle naturalny, ale wyrazisty efekt i dziecinnie prosta aplikacja.
Co prawda, obecnie używam paletki z Catrice, która dorównuje Benefitowi jakością, a jest dużo tańsza. W paletce tej nie mamy jednak wosku, który muszę przyznać, skutecznie ujarzmia brwi i utrzymuje na swoim miejscu, dlatego pewnie jeszcze kiedyś sięgnę po to cudo z Benefitu. Wszak nie należy do najtańszych, ale jest absolutnie kompletne i baaardzo wydajne. Szczerze polecam!

Idealny

Produkt jest tak dobry, że chyba przebije mojego ulubieńca, czyli set do brwi od Catrice. Cienie bardzo ładnie podkreślają brwi i dają naturalny efekt a wosk tylko je utrwala. Za pomocą pędzelka możemy idealnie wyrysować wymarzony kształt naszych brwi. Plusem jest także dołączona pęseta. Dla mnie ta paletka to rewelacja.

faworytów nie przebił

Posiadam odcień Medium.

Moje brwi TRUDNE: jasnobrązowe, nierówne w kolorze, sztywne, niesforne, dość rzadkie, z ubytkami. Do tego włosy na głowie mam ciemniejsze; - Tyle tu problemów, więc nie mam wyjścia i kosmetykom do brwi stawiam wysoką poprzeczkę. Testuję wszystko do brwi co wpadnie mi w ręce :-)

Zestaw prezentuje i zapowiada się świetnie.
Niestety u mnie się nie sprawdza:
- Wosk jest zbyt rzadki, za mało treściwy, przez co na skórze gdzie mam ubytki nie da się go ładnie rozprowadzić, ślizga się i wyciera -> nakłada mi się nierównomiernie.
- nałożenie cienia, które teoretycznie powinno rozwiązać problem łysych placków na skórze też nie pomaga, w niektórych miejscach produktu gromadzi się więcej w innych mniej.
- u mnie produkt nie trzyma się zbyt dobrze
- u mnie odcień prezentuje się zbyt rudawo, co przy tak problematycznych brwiach wcale nie pomaga.

Plusy:
+ organizacja pudełka i ogólna zawartość zestawu:
(akcesoria, duże lusterko)
+ dobre pędzelki

Jedynym ratunkiem na zużycie tego kosmetyku było znalezienie w swoich zbiorach cienia, który zniweluje rudawy odcień wosku, więc po nałożeniu wosku nakładam grafitowo-czarny cień do powiek, jego chłodne zabarwienie ratuje trochę sprawę. Na pewno dużo dała tutaj jakość pędzelka od zestawu.

Podsumowując:
Dla trudnych brwi nie polecam!
Dla przeciętnych, bezproblemowych brwi - może okazać się trafiony - pozostaje tylko paniom pozazdrościć, że takie brwi mają :-)

PS.
Może kiedyś jeszcze wypróbuję w odcieniu Dark, może będzie chłodniejszy.

Używam tego produktu od: niedawna

Najlepszy ze wszystkich kosmetyków do stylizacji brwi.

Produkt jest idealny. Posiadam większość polecanych palet do brwi. Ta paleta jest najlepsza i jest w dobrej cenie. Posiada wosk który bardzo ładnie trzyma się brwi i nadaje świeżości. Jest łatwy w aplikacji. Kolor medium jest dla mnie jednak za jasny i dlatego, kupię jeszcze najciemniejszy kolor. Posiadam również paletę marki Bobbi Brown z której jestem najbardziej niezadowolona. Mam także ogromną paletę marki Anastasia Beverly Hills za którą zapłaciłam prawie 90 dolarów, czyli bardzo dużo. Nie jest dobra, wosk jest twardy trudny w aplikacji. Marka Benefit nie jest moją ulubioną marką kosmetyczną, ale ten kosmetyk jest zdecydowanie najlepszy z produktów do stylizacji brwi. Jednak powinno się zakupić pędzel do stylizacji brwi ze szczoteczką, ponieważ aplikator dołączony do zestawu się nie nadaje. Po przetestowaniu bardzo dużej ilości produktów do brwi, ten uważam za najlepszy. Wygląda bardzo naturalnie.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Naturalny efekt dla blondynki :)

Kupiłam go z polecenia koleżanki - makijażystki, 50$ tyle zapłaciłam za niego w stanach wydawało mi się koszmarną ceną jednak szybko przekonałam się że to jedna z najlepszych makijażowych inwestycji, nie zdawałam sobie sprawy że podkreślenie brwi tak pozytywnie zmienia twarz. Bałam się zbyt intensywnego koloru, wzięłam najjaśniejszy i idealnie współgra z moimi blond włosami :) Naprawdę polecam!

Używam tego produktu od: dłużej niż rok
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Ideał!

Absolutnie genialny produkt do stylizacji i regulacji brwi.

Malutka, podręczna kasetka, która wejdzie bez problemu do każdej kosmetyczki, którą można bez żalu o zajmowane miejsce zabrać ze sobą na wyjazd mieści w sobie prawdziwe skarby:
-2 pędzelki-naprawdę dobre jakościowo i przydatne. Różniące się ogromnie od dołączanych zazwyczaj do palet kosmetyków
-przeuroczą, bardzo precyzyjną maleńką pęsetkę do regulacji łuków brwiowych:) Wreszcie nie muszę szukać pęsety wszędzie, wiem, że jest w kasetce do brwi Benefita. Jest małych rozmiarów dzięki czemu bardzo poręczna i precyzyjna.
-wosk i cień

*zestawy kolorów są bardzo twarzowe, neutralne, można dopasować sobie któryś do typu urody
*wosk jest idealny do wypełniania ubytków w łuku, tworzenia krztałtu &quot;ogonka&quot; brwi. Doskonale modeluje i jest niebywale trwały
*cień o jedwabistej konsystencji(!) jest świetnym uzupełnieniem dla stylizacji woskiem. Dobrze się nim wypełnia kontur łuku, przyciemnia go i dyscyplinuje. Bez problemu można go aplikować tak jakby pomiędzy włoskami.
*oba produkty (wosk i cień) współgrają ze sobą kolorystycznie i się uzupełniają. Całość wygląda bardzo naturalnie
*dzięki Benefitowi stylizacja brwi jest szybka, prosta i bezproblemowa. Kosmetyk nie jest skomplikowany i trudny w obsłudze
*pierońsko trwały, wodoodporny?? czy tak mi się tylko wydaje. Nie straszny mu pot, deszcz, wilgoć w powietrzu
*wytrzymuje nienaruszony cały dzień, ale bez problemu zmywam go jakimś olejem lub dwufazą
*cena nie jest może najniższa ale to kosmetyk do stosowania długoterminowego, ma zadziwiającą wydajność i starcza na długo. Wydanie około 100zł raz na jakieś 2 lata powiedzmy to nie jest wygórowana cena.

Polecam z czystym sumieniem!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze in progress a końca nie widać:)

Tak dla pięknych brwi!

Umiejętnie wyregulowane i podkreślone brwi potrafią niesamowicie &quot;oprawić&quot; twarz, w dobrym tego słowa znaczeniu. Każdy na tym zyskuje- powtarzam to dziewczynom, które dotąd nie poświęcały czasu na makijaż brwi. Wystarczy tylko spróbować, ujrzeć efekt, i pokochać ich malowanie!

&quot;Brow Zings&quot; jest zestawem idealnym zarówno dla początkujących w tej dziedzinie, jak i osób, które dbają o wygląd brwi nie od dziś. Jest w nim wszystko, czego potrzeba- pęsetka, cień, wosk, i dwa aplikatory, plus lusterko. Nawet dołączona instrukcja. I voila- piękne brwi gotowe!

Gdzieś usłyszałam zdanie: &quot;Nie pozwól komuś z brzydkimi brwiami mówić ci, co masz robić&quot;. Nie wiem czemu, ale bardzo mi się to zdanie spodobało. :P

Używam tego produktu od: około 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 paletki

niezbedny

Mam jasne brwi, które zupełnie giną bez makijażu. Henna trzyma sie ledwie kilka dni dlatego potrzebuje jakiegoś wspomagacza. Ten zestaw jest idealny - wosk idealnie modeluje brwi, cien nadaje głebi a do tego pesetka - w koncu nie musze jej szukac, bo wiwem gdzie jest ;) Trwałośc 24-godzinna, bez żadnych rozmazan, pokruszen czy nie wiadomo czego jeszcze. Naprawde polecam.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze