BeneFit, Brow Zings (Zestaw do makjiażu brwi)

Powiększ BeneFit, Brow Zings (Zestaw do makjiażu brwi)

Zgłoszony przez flawless

Zestaw ten służy do kształtowania brwi. Benefit Brow Zings zawiera wszystkie narzędzia potrzebne aby zadbać o brwi, by były gładkie i idealnie zdefiniowane.
Zestaw zawiera:
- wosk z pigmentem do nadawania kształtu,
- puder o odcieniu dopasowanym do wosku tzw. wypełniacz,
- dyskretna pęseta,
- pędzelek do nakładania wosku,
- pędzelek do nakładania pudru,
- lusterko,
- lekcja stosowania zestawu.
Dostępne odcienie: Light, Medium, Dark.

Skład: /cień/ Talc, Boron Nitride, Zinc Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Silica, Bis-Peg-18, Methyl Ether Dimethyl Silane, Stearoxy Dimethicone, Methylparaben, Sodium Dehydroacetate, Propylparaben, Butlyparaben, Ascorbyl, Palmitate, Glycine Soja Oil, Tocopherol.
/wosk/ Mineral Oil, Microcrystaline Wax, Castor Seed Oil, Polyethylene Bees Wax, Jojoba Seed Oil, Paraffin.

Cena: 100zł / 4,35g

• faworytów nie przebił
  • Posiadam odcień Medium.

Moje brwi TRUDNE: jasnobrązowe, nierówne w kolorze, sztywne, niesforne, dość rzadkie, z ubytkami. Do tego włosy na głowie mam ciemniejsze; - Tyle tu problemów, więc nie mam wyjścia i kosmetykom do brwi stawiam wysoką poprzeczkę. Testuję wszystko do brwi co wpadnie mi w ręce

Zestaw prezentuje i zapowiada się świetnie.
    Niestety u mnie się nie sprawdza:
    - Wosk jest zbyt rzadki, za mało treściwy, przez co na skórze gdzie mam ubytki nie da się go ładnie rozprowadzić, ślizga się i wyciera -> nakłada mi się nierównomiernie.
    - nałożenie cienia, które teoretycznie powinno rozwiązać problem łysych placków na skórze też nie pomaga, w niektórych miejscach produktu gromadzi się więcej w innych mniej.
    - u mnie produkt nie trzyma się zbyt dobrze
    - u mnie odcień prezentuje się zbyt rudawo, co przy tak problematycznych brwiach wcale nie pomaga.

Plusy:
    + organizacja pudełka i ogólna zawartość zestawu:
    (akcesoria, duże lusterko)
    + dobre pędzelki

Jedynym ratunkiem na zużycie tego kosmetyku było znalezienie w swoich zbiorach cienia, który zniweluje rudawy odcień wosku, więc po nałożeniu wosku nakładam grafitowo-czarny cień do powiek, jego chłodne zabarwienie ratuje trochę sprawę. Na pewno dużo dała tutaj jakość pędzelka od zestawu.

Podsumowując:
    Dla trudnych brwi nie polecam!
    Dla przeciętnych, bezproblemowych brwi - może okazać się trafiony - pozostaje tylko paniom pozazdrościć, że takie brwi mają

PS.
    Może kiedyś jeszcze wypróbuję w odcieniu Dark, może będzie chłodniejszy.

Używam tego produktu od: niedawna

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Apolonia Wu za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Najlepszy ze wszystkich kosmetyków do stylizacji brwi.
  • Produkt jest idealny. Posiadam większość polecanych palet do brwi. Ta paleta jest najlepsza i jest w dobrej cenie. Posiada wosk który bardzo ładnie trzyma się brwi i nadaje świeżości. Jest łatwy w aplikacji. Kolor medium jest dla mnie jednak za jasny i dlatego, kupię jeszcze najciemniejszy kolor. Posiadam również paletę marki Bobbi Brown z której jestem najbardziej niezadowolona. Mam także ogromną paletę marki Anastasia Beverly Hills za którą zapłaciłam prawie 90 dolarów, czyli bardzo dużo. Nie jest dobra, wosk jest twardy trudny w aplikacji. Marka Benefit nie jest moją ulubioną marką kosmetyczną, ale ten kosmetyk jest zdecydowanie najlepszy z produktów do stylizacji brwi. Jednak powinno się zakupić pędzel do stylizacji brwi ze szczoteczką, ponieważ aplikator dołączony do zestawu się nie nadaje. Po przetestowaniu bardzo dużej ilości produktów do brwi, ten uważam za najlepszy. Wygląda bardzo naturalnie.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić AllureSensuelle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naturalny efekt dla blondynki
  • Kupiłam go z polecenia koleżanki - makijażystki, 50$ tyle zapłaciłam za niego w stanach wydawało mi się koszmarną ceną jednak szybko przekonałam się że to jedna z najlepszych makijażowych inwestycji, nie zdawałam sobie sprawy że podkreślenie brwi tak pozytywnie zmienia twarz. Bałam się zbyt intensywnego koloru, wzięłam najjaśniejszy i idealnie współgra z moimi blond włosami Naprawdę polecam!

Używam tego produktu od: dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić karmiii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał!
  • Absolutnie genialny produkt do stylizacji i regulacji brwi.

Malutka, podręczna kasetka, która wejdzie bez problemu do każdej kosmetyczki, którą można bez żalu o zajmowane miejsce zabrać ze sobą na wyjazd mieści w sobie prawdziwe skarby:
    -2 pędzelki-naprawdę dobre jakościowo i przydatne. Różniące się ogromnie od dołączanych zazwyczaj do palet kosmetyków
    -przeuroczą, bardzo precyzyjną maleńką pęsetkę do regulacji łuków brwiowych Wreszcie nie muszę szukać pęsety wszędzie, wiem, że jest w kasetce do brwi Benefita. Jest małych rozmiarów dzięki czemu bardzo poręczna i precyzyjna.
    -wosk i cień

*zestawy kolorów są bardzo twarzowe, neutralne, można dopasować sobie któryś do typu urody
    *wosk jest idealny do wypełniania ubytków w łuku, tworzenia krztałtu "ogonka" brwi. Doskonale modeluje i jest niebywale trwały
    *cień o jedwabistej konsystencji(!) jest świetnym uzupełnieniem dla stylizacji woskiem. Dobrze się nim wypełnia kontur łuku, przyciemnia go i dyscyplinuje. Bez problemu można go aplikować tak jakby pomiędzy włoskami.
    *oba produkty (wosk i cień) współgrają ze sobą kolorystycznie i się uzupełniają. Całość wygląda bardzo naturalnie
    *dzięki Benefitowi stylizacja brwi jest szybka, prosta i bezproblemowa. Kosmetyk nie jest skomplikowany i trudny w obsłudze
    *pierońsko trwały, wodoodporny?? czy tak mi się tylko wydaje. Nie straszny mu pot, deszcz, wilgoć w powietrzu
    *wytrzymuje nienaruszony cały dzień, ale bez problemu zmywam go jakimś olejem lub dwufazą
    *cena nie jest może najniższa ale to kosmetyk do stosowania długoterminowego, ma zadziwiającą wydajność i starcza na długo. Wydanie około 100zł raz na jakieś 2 lata powiedzmy to nie jest wygórowana cena.

Polecam z czystym sumieniem!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze in progress a końca nie widać

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lady_Kala za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak dla pięknych brwi!
  • Umiejętnie wyregulowane i podkreślone brwi potrafią niesamowicie "oprawić" twarz, w dobrym tego słowa znaczeniu. Każdy na tym zyskuje- powtarzam to dziewczynom, które dotąd nie poświęcały czasu na makijaż brwi. Wystarczy tylko spróbować, ujrzeć efekt, i pokochać ich malowanie!

"Brow Zings" jest zestawem idealnym zarówno dla początkujących w tej dziedzinie, jak i osób, które dbają o wygląd brwi nie od dziś. Jest w nim wszystko, czego potrzeba- pęsetka, cień, wosk, i dwa aplikatory, plus lusterko. Nawet dołączona instrukcja. I voila- piękne brwi gotowe!

Gdzieś usłyszałam zdanie: "Nie pozwól komuś z brzydkimi brwiami mówić ci, co masz robić". Nie wiem czemu, ale bardzo mi się to zdanie spodobało. :P

Używam tego produktu od: około 6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 paletki

Chcesz pochwalić CocoCharlotte za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezbedny
  • Mam jasne brwi, które zupełnie giną bez makijażu. Henna trzyma sie ledwie kilka dni dlatego potrzebuje jakiegoś wspomagacza. Ten zestaw jest idealny - wosk idealnie modeluje brwi, cien nadaje głebi a do tego pesetka - w koncu nie musze jej szukac, bo wiwem gdzie jest Trwałośc 24-godzinna, bez żadnych rozmazan, pokruszen czy nie wiadomo czego jeszcze. Naprawde polecam.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić Paulinka_S za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cienie dobre, ale nie idealne..
  • Używam ich od dłuższego czasu i muszę przyznać, że są to dobre cienie ale...to chyba bez szału. Dają ładny efekt podkreślonych, zarysowanych brwi. Na dzień używam samego wosku z pigmentem. Na wieczór stosuję w połączeniu z cieniem.
    Paleta jest wydajna, dosyć spora. Kolor medium w moim przypadku (włosy średnio-jasny blond) wygląda dobrze. Utrzymują się jeszcze do następnego dnia od pomalowania.

Jednak co było dla mnie zaskoczeniem to ten wosk. Ciężko się go rozprowadza, dlatego przed muszę go rozgrzać lekko aby łatwiej było go aplikować. Przez to cały mój makijaz się przedłuża. Wcześniej używałam smashboxa i takiego problemu nie było. Dlatego uważam, że do smashboxa jednak trochę mu brakuje. Widać różnicę w jakości produktu. Szkoda, że nie widać tego w cenach.

Ilość zużytych opakowań: 1 wziąż prawie całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Navelbina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Bardzo fajne, praktyczne, estetyczne opakowanie. Pedzelki troche krotkie, ale trudno aby stworzyli 3 razy dluzsze opakowanie tylko przez wzglad na pedzle, ktore i tak kazda z nas w swoich przybrach posiada. Gdy mam czas bawie sie wiec moim standardowym pedzelkiem, ale do poprawy makijazu po kilku godzinach ciezkiej pracy, te krotkie spisuja sie wysmienicie. Produkt bardzo latwy w uzyciu, przede wszystkim wytrzymaly. Nie rozmazuje sie i przez caly dzien pozostaje w stanie prawie takim jak po aplikacji. Przy ewentualnych poprawkach wystarczy tylko delikatnie rozmazac to co sie zbieglo. Posiadam kolor light , ktory jest dla mnie idealny. Wystarczy odrobina, aby Twoje brwi nabraly wyrazu. Polecam.

Używam tego produktu od: 1 msc
    Ilość zużytych opakowań: Ociupinka z pierwszego

Chcesz pochwalić Mila666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moj kwc!
  • Nie wiem co ja bym zrobila bez tego zestawu Uwielbiam go W prostym eleganckim opakowaniu kryja sie cien i wosk utrwalajacy+ 2 pedzelki i pensetka.Produkt ma tez calkiem przydatne lusterko.Mam go w kolorze medium Produkt skradl moje serce i uzywam go ostatnio absolutnie codziennie do porzadnego podkreslenia swoich mysich slabo widocznych brwi.Nie nakladam go tak jak radzi producent,tylko mieszam na pedzelku dwa kolory i nakladam je rownoczesnie na brew.Uwielbiam ten efekt brwi naprawde widac na naszej twarzy,ale jest to efekt bardzo naturalny nie przesadzony,nie teatralny.Poprostu definiuje nasz caly makijaz i sprawia ze twarz nabiera wyrazu.Sam produkt rozprowadza sie bez zadnego zarzutu,nie zbieraja mi sie jakies kawaleczki cienia czy wosku miedzy wloskami.Idzie to bardzo szybko i sprawnie.Produkt bardzo wydajny,w zasadzie nie widze zadnego zuzycia Co do pedzelkow sa bardzo dobrej jakosci,czego sie nie spodziewalam,ale naprawde lubie sie nimi malowac bardziej niz duzym pedzlem do brwi.Sa dokladniejsze.Ogolnie nie zaluje nawet jednego £ wydanego na ten zestaw.CUDO!

Używam tego produktu od: ok 3 mcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt
  • Mimo, że mam ciemne i gęste włosy to moje brwi są rzadkie i jasne - zupełnie nie pasują do mojej twarzy. Wcześniej używałam do brwi zwykłego ciemnego cienia do powiek (kredka wygląła zbyt sztucznie) - aż postanowiłam zaszaleć i wydać te 120 zł w Sephorze. Mam odcień medium. Kosmetyk jest genialny - umalowane nim brwi zmieniają totalnie wygląd twarzy. Wosk świetnie utrwala cień. A co najważniejsze dla mnie - wszystko wygląda bardzo naturalnie, założyłabym się, że większość osób, które spotykam nie zdaje sobie sprawy z tego, że moje brwi są mocno podmalowane Jest do tego naprawdę niesamowicie wydajny, więc uważam, że cena (początkowo szokująca) jest całkiem adekwatna - ja używam tego produktu już dwa lata i dalej jeszcze sporo zostało! Wady? Pęseta to chyba ozdoba, no chyba, że to ja nie potrafię jej używać.. No i niestety to co mnie najbardziej boli: cień jest kruchy - moje pudełeczko spadło z szafki i spora część cienia zamieniła się w okruchy i pył:/ Oczywiście nie każdy musi zrzucać pudełko - ale sądzę, że kosmetyk nie za bardzo nadaje się do noszenia w torebce czy zabierania na wyjazdy.

Ilość zużytych opakowań: Jedno - używam cały czas od dwóch lat

Chcesz pochwalić Rangiku za czytelną i pomocną recenzję?