BeneFit, Brow Zings (Zestaw do makjiażu brwi)

Powiększ BeneFit, Brow Zings (Zestaw do makjiażu brwi)

Zgłoszony przez flawless

Zestaw ten służy do kształtowania brwi. Benefit Brow Zings zawiera wszystkie narzędzia potrzebne aby zadbać o brwi, by były gładkie i idealnie zdefiniowane.
Zestaw zawiera:
- wosk z pigmentem do nadawania kształtu,
- puder o odcieniu dopasowanym do wosku tzw. wypełniacz,
- dyskretna pęseta,
- pędzelek do nakładania wosku,
- pędzelek do nakładania pudru,
- lusterko,
- lekcja stosowania zestawu.
Dostępne odcienie: Light, Medium, Dark.

Skład: /cień/ Talc, Boron Nitride, Zinc Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Silica, Bis-Peg-18, Methyl Ether Dimethyl Silane, Stearoxy Dimethicone, Methylparaben, Sodium Dehydroacetate, Propylparaben, Butlyparaben, Ascorbyl, Palmitate, Glycine Soja Oil, Tocopherol.
/wosk/ Mineral Oil, Microcrystaline Wax, Castor Seed Oil, Polyethylene Bees Wax, Jojoba Seed Oil, Paraffin.

Cena: 100zł / 4,35g

• Tak dla pięknych brwi!
  • Umiejętnie wyregulowane i podkreślone brwi potrafią niesamowicie "oprawić" twarz, w dobrym tego słowa znaczeniu. Każdy na tym zyskuje- powtarzam to dziewczynom, które dotąd nie poświęcały czasu na makijaż brwi. Wystarczy tylko spróbować, ujrzeć efekt, i pokochać ich malowanie!

"Brow Zings" jest zestawem idealnym zarówno dla początkujących w tej dziedzinie, jak i osób, które dbają o wygląd brwi nie od dziś. Jest w nim wszystko, czego potrzeba- pęsetka, cień, wosk, i dwa aplikatory, plus lusterko. Nawet dołączona instrukcja. I voila- piękne brwi gotowe!

Gdzieś usłyszałam zdanie: "Nie pozwól komuś z brzydkimi brwiami mówić ci, co masz robić". Nie wiem czemu, ale bardzo mi się to zdanie spodobało. :P

Używam tego produktu od: około 6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 paletki

Chcesz pochwalić CocoCharlotte za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezbedny
  • Mam jasne brwi, które zupełnie giną bez makijażu. Henna trzyma sie ledwie kilka dni dlatego potrzebuje jakiegoś wspomagacza. Ten zestaw jest idealny - wosk idealnie modeluje brwi, cien nadaje głebi a do tego pesetka - w koncu nie musze jej szukac, bo wiwem gdzie jest Trwałośc 24-godzinna, bez żadnych rozmazan, pokruszen czy nie wiadomo czego jeszcze. Naprawde polecam.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić Paulinka_S za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cienie dobre, ale nie idealne..
  • Używam ich od dłuższego czasu i muszę przyznać, że są to dobre cienie ale...to chyba bez szału. Dają ładny efekt podkreślonych, zarysowanych brwi. Na dzień używam samego wosku z pigmentem. Na wieczór stosuję w połączeniu z cieniem.
    Paleta jest wydajna, dosyć spora. Kolor medium w moim przypadku (włosy średnio-jasny blond) wygląda dobrze. Utrzymują się jeszcze do następnego dnia od pomalowania.

Jednak co było dla mnie zaskoczeniem to ten wosk. Ciężko się go rozprowadza, dlatego przed muszę go rozgrzać lekko aby łatwiej było go aplikować. Przez to cały mój makijaz się przedłuża. Wcześniej używałam smashboxa i takiego problemu nie było. Dlatego uważam, że do smashboxa jednak trochę mu brakuje. Widać różnicę w jakości produktu. Szkoda, że nie widać tego w cenach.

Ilość zużytych opakowań: 1 wziąż prawie całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Navelbina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Bardzo fajne, praktyczne, estetyczne opakowanie. Pedzelki troche krotkie, ale trudno aby stworzyli 3 razy dluzsze opakowanie tylko przez wzglad na pedzle, ktore i tak kazda z nas w swoich przybrach posiada. Gdy mam czas bawie sie wiec moim standardowym pedzelkiem, ale do poprawy makijazu po kilku godzinach ciezkiej pracy, te krotkie spisuja sie wysmienicie. Produkt bardzo latwy w uzyciu, przede wszystkim wytrzymaly. Nie rozmazuje sie i przez caly dzien pozostaje w stanie prawie takim jak po aplikacji. Przy ewentualnych poprawkach wystarczy tylko delikatnie rozmazac to co sie zbieglo. Posiadam kolor light , ktory jest dla mnie idealny. Wystarczy odrobina, aby Twoje brwi nabraly wyrazu. Polecam.

Używam tego produktu od: 1 msc
    Ilość zużytych opakowań: Ociupinka z pierwszego

Chcesz pochwalić Mila666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moj kwc!
  • Nie wiem co ja bym zrobila bez tego zestawu Uwielbiam go W prostym eleganckim opakowaniu kryja sie cien i wosk utrwalajacy+ 2 pedzelki i pensetka.Produkt ma tez calkiem przydatne lusterko.Mam go w kolorze medium Produkt skradl moje serce i uzywam go ostatnio absolutnie codziennie do porzadnego podkreslenia swoich mysich slabo widocznych brwi.Nie nakladam go tak jak radzi producent,tylko mieszam na pedzelku dwa kolory i nakladam je rownoczesnie na brew.Uwielbiam ten efekt brwi naprawde widac na naszej twarzy,ale jest to efekt bardzo naturalny nie przesadzony,nie teatralny.Poprostu definiuje nasz caly makijaz i sprawia ze twarz nabiera wyrazu.Sam produkt rozprowadza sie bez zadnego zarzutu,nie zbieraja mi sie jakies kawaleczki cienia czy wosku miedzy wloskami.Idzie to bardzo szybko i sprawnie.Produkt bardzo wydajny,w zasadzie nie widze zadnego zuzycia Co do pedzelkow sa bardzo dobrej jakosci,czego sie nie spodziewalam,ale naprawde lubie sie nimi malowac bardziej niz duzym pedzlem do brwi.Sa dokladniejsze.Ogolnie nie zaluje nawet jednego £ wydanego na ten zestaw.CUDO!

Używam tego produktu od: ok 3 mcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt
  • Mimo, że mam ciemne i gęste włosy to moje brwi są rzadkie i jasne - zupełnie nie pasują do mojej twarzy. Wcześniej używałam do brwi zwykłego ciemnego cienia do powiek (kredka wygląła zbyt sztucznie) - aż postanowiłam zaszaleć i wydać te 120 zł w Sephorze. Mam odcień medium. Kosmetyk jest genialny - umalowane nim brwi zmieniają totalnie wygląd twarzy. Wosk świetnie utrwala cień. A co najważniejsze dla mnie - wszystko wygląda bardzo naturalnie, założyłabym się, że większość osób, które spotykam nie zdaje sobie sprawy z tego, że moje brwi są mocno podmalowane Jest do tego naprawdę niesamowicie wydajny, więc uważam, że cena (początkowo szokująca) jest całkiem adekwatna - ja używam tego produktu już dwa lata i dalej jeszcze sporo zostało! Wady? Pęseta to chyba ozdoba, no chyba, że to ja nie potrafię jej używać.. No i niestety to co mnie najbardziej boli: cień jest kruchy - moje pudełeczko spadło z szafki i spora część cienia zamieniła się w okruchy i pył:/ Oczywiście nie każdy musi zrzucać pudełko - ale sądzę, że kosmetyk nie za bardzo nadaje się do noszenia w torebce czy zabierania na wyjazdy.

Ilość zużytych opakowań: Jedno - używam cały czas od dwóch lat

Chcesz pochwalić Rangiku za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał !!
  • + Opakowanie bardzo wygodne.
    + Dołączony pędzelek do wosku idealny, do cienia polecam z naturalnego włosia.
    + Można się nim bawić : nadawać różne kształty, regulować stopień podkreślenia.
    + Nawet chodziłam w nim na basen i nie zmywał się jeśli nie przetarłam dłonią.
    + Trwały.
    + Kolorystyka, mi odpowiada, jestem brunetką i odpowiada mi odcień medium.
    Wcześniej malowałam nim po swoich brwiach codziennie, od dwóch miesięcy używam tylko wosku na końcówki. Tylko i wyłącznie dlatego, że w końcu odrosły.

Używam tego produktu od: 9msc
    Ilość zużytych opakowań: Sądzę, że jeszcze spokojnie na rok wystarczy.

Chcesz pochwalić kaleesi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny do makijażu brwi
  • Kiedyś stosowałam kredki ale odkąd odkryłam ten zestaw nie zamieniłabym na nic innego. W zestawie wosk do konturowania i puder do wypełniania. Można narysować naturalne brwi na co dzień jak i podkreślić i pogrubić na nocne wyjścia. Na początku nie wiedziałam jak poprawnie wyrysować brwi ale szybko doszłam do wprawy i teraz zajmuje mi to minutę. Pędzelki są świetne i bardzo precyzyjnie malują. Używam odcienia medium, chociaż jestem blondynką i nie uważam aby mój makijaż brwi wyglądam teatralnie. Wystarczy nieco praktyki i można naprawdę precyzyjnie i delikatnie wymalować brwi. Być może następnym razem wypróbuję jaśniejszy odcień. Wystarcza na dość długo o ile się nie rozsypie (niedawno zmienili opakowanie, więc może jest trwalsze).

Podsumowując:
    Plusy:
    + precyzyjne kształtowanie brwi
    + wybór odcieni
    + dobre pędzelki
    + mini pęseta w zestawie przydaje się na wyjeździe

Minusy:
    - cena
    - ostatnie opakowanie rozkruszyło się i było tak niewygodne w użytkowaniu, że musiałam je wyrzucić, bo wszędzie się rozsypywało

Ilość zużytych opakowań: 2 zużyte i 1 w trakcie używania

Chcesz pochwalić miss lazy za czytelną i pomocną recenzję?
  • rudzielec
  • Nie mój typ. Uwielbiam cienie do brwi Catrice, które mają neutralny, popielaty odcień.
    Tutaj Benefit (mam odcień light) daje rudość, dodatkowo wosk + cień daje b. nienaturalny efekt przemalowania (często spotykany na angielskich ulicach). Nie mam ochoty na więcej testów, bo Catrice przebija Benefita - ceną i naturalnym kolorem.
    Wosku nie potrzebuję, bo zazwyczaj cienie utrwalam korektorem do brwi Delia.

Ocena niska, bo oczekiwałam czegoś spektakularnego (w końcu to popularny na KWC produkt o świetnych recenzjach). A jednak Szkoda

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: kilka prób

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Kasza Manna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jednak zbyt nienaturalny efekt, ale nie znam niczego lepszego...
  • Zachęcona wspaniałymi recenzjami i filmikami instruktażowymi na youtube zakupiłam ten produkt online. Czekałam na niego około tygodnia i kiedy wreszcie go dostałam rozczarowałam się... Może to kwestia zbyt wysokich wymagań, ale spodziwałam się, że produkt będzie moim KWC, ale do rzeczy:

Zakupiłam produkt w kolorze dark.
    Pęseta i 2 pędzelki to raczej zbędne gadżety - są za małe i nieporęczne, ale przecież nie w nich tkwi sedno.
    Wosk - bardzo mi się spodobał - układa, nieco przyciemnia i dodaje blasku brwiom.
    Cień - niestety jak dla mnie nieco zbyt rudy, a po pełnej aplikacji daje nienaturalny efekt. Z całą pewnością lepiej sprawdzi się w świetle sztucznym niż dziennym.

Używam kosmetyku, bo póki co nie znalazłam niczego lepszego (stąd moja jednak pozytywna ocena). Używam więc non stop wosku i odrobinki cienia w miejscach gdzie mam przerzedzenia.
    Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie zużycia pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Orsolia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij