BeneFit, Brow Zings (Zestaw do makjiażu brwi)

Powiększ BeneFit, Brow Zings (Zestaw do makjiażu brwi)

Zgłoszony przez flawless

Zestaw ten służy do kształtowania brwi. Benefit Brow Zings zawiera wszystkie narzędzia potrzebne aby zadbać o brwi, by były gładkie i idealnie zdefiniowane.
Zestaw zawiera:
- wosk z pigmentem do nadawania kształtu,
- puder o odcieniu dopasowanym do wosku tzw. wypełniacz,
- dyskretna pęseta,
- pędzelek do nakładania wosku,
- pędzelek do nakładania pudru,
- lusterko,
- lekcja stosowania zestawu.
Dostępne odcienie: Light, Medium, Dark.

Skład: /cień/ Talc, Boron Nitride, Zinc Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Silica, Bis-Peg-18, Methyl Ether Dimethyl Silane, Stearoxy Dimethicone, Methylparaben, Sodium Dehydroacetate, Propylparaben, Butlyparaben, Ascorbyl, Palmitate, Glycine Soja Oil, Tocopherol.
/wosk/ Mineral Oil, Microcrystaline Wax, Castor Seed Oil, Polyethylene Bees Wax, Jojoba Seed Oil, Paraffin.

Cena: 100zł / 4,35g

• Tak dla pięknych brwi!
  • Umiejętnie wyregulowane i podkreślone brwi potrafią niesamowicie "oprawić" twarz, w dobrym tego słowa znaczeniu. Każdy na tym zyskuje- powtarzam to dziewczynom, które dotąd nie poświęcały czasu na makijaż brwi. Wystarczy tylko spróbować, ujrzeć efekt, i pokochać ich malowanie!

"Brow Zings" jest zestawem idealnym zarówno dla początkujących w tej dziedzinie, jak i osób, które dbają o wygląd brwi nie od dziś. Jest w nim wszystko, czego potrzeba- pęsetka, cień, wosk, i dwa aplikatory, plus lusterko. Nawet dołączona instrukcja. I voila- piękne brwi gotowe!

Gdzieś usłyszałam zdanie: "Nie pozwól komuś z brzydkimi brwiami mówić ci, co masz robić". Nie wiem czemu, ale bardzo mi się to zdanie spodobało. :P

Używam tego produktu od: około 6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 paletki

Chcesz pochwalić CocoCharlotte za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezbedny
  • Mam jasne brwi, które zupełnie giną bez makijażu. Henna trzyma sie ledwie kilka dni dlatego potrzebuje jakiegoś wspomagacza. Ten zestaw jest idealny - wosk idealnie modeluje brwi, cien nadaje głebi a do tego pesetka - w koncu nie musze jej szukac, bo wiwem gdzie jest Trwałośc 24-godzinna, bez żadnych rozmazan, pokruszen czy nie wiadomo czego jeszcze. Naprawde polecam.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić Paulinka_S za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cienie dobre, ale nie idealne..
  • Używam ich od dłuższego czasu i muszę przyznać, że są to dobre cienie ale...to chyba bez szału. Dają ładny efekt podkreślonych, zarysowanych brwi. Na dzień używam samego wosku z pigmentem. Na wieczór stosuję w połączeniu z cieniem.
    Paleta jest wydajna, dosyć spora. Kolor medium w moim przypadku (włosy średnio-jasny blond) wygląda dobrze. Utrzymują się jeszcze do następnego dnia od pomalowania.

Jednak co było dla mnie zaskoczeniem to ten wosk. Ciężko się go rozprowadza, dlatego przed muszę go rozgrzać lekko aby łatwiej było go aplikować. Przez to cały mój makijaz się przedłuża. Wcześniej używałam smashboxa i takiego problemu nie było. Dlatego uważam, że do smashboxa jednak trochę mu brakuje. Widać różnicę w jakości produktu. Szkoda, że nie widać tego w cenach.

Ilość zużytych opakowań: 1 wziąż prawie całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Navelbina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Bardzo fajne, praktyczne, estetyczne opakowanie. Pedzelki troche krotkie, ale trudno aby stworzyli 3 razy dluzsze opakowanie tylko przez wzglad na pedzle, ktore i tak kazda z nas w swoich przybrach posiada. Gdy mam czas bawie sie wiec moim standardowym pedzelkiem, ale do poprawy makijazu po kilku godzinach ciezkiej pracy, te krotkie spisuja sie wysmienicie. Produkt bardzo latwy w uzyciu, przede wszystkim wytrzymaly. Nie rozmazuje sie i przez caly dzien pozostaje w stanie prawie takim jak po aplikacji. Przy ewentualnych poprawkach wystarczy tylko delikatnie rozmazac to co sie zbieglo. Posiadam kolor light , ktory jest dla mnie idealny. Wystarczy odrobina, aby Twoje brwi nabraly wyrazu. Polecam.

Używam tego produktu od: 1 msc
    Ilość zużytych opakowań: Ociupinka z pierwszego

Chcesz pochwalić Mila666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moj kwc!
  • Nie wiem co ja bym zrobila bez tego zestawu Uwielbiam go W prostym eleganckim opakowaniu kryja sie cien i wosk utrwalajacy+ 2 pedzelki i pensetka.Produkt ma tez calkiem przydatne lusterko.Mam go w kolorze medium Produkt skradl moje serce i uzywam go ostatnio absolutnie codziennie do porzadnego podkreslenia swoich mysich slabo widocznych brwi.Nie nakladam go tak jak radzi producent,tylko mieszam na pedzelku dwa kolory i nakladam je rownoczesnie na brew.Uwielbiam ten efekt brwi naprawde widac na naszej twarzy,ale jest to efekt bardzo naturalny nie przesadzony,nie teatralny.Poprostu definiuje nasz caly makijaz i sprawia ze twarz nabiera wyrazu.Sam produkt rozprowadza sie bez zadnego zarzutu,nie zbieraja mi sie jakies kawaleczki cienia czy wosku miedzy wloskami.Idzie to bardzo szybko i sprawnie.Produkt bardzo wydajny,w zasadzie nie widze zadnego zuzycia Co do pedzelkow sa bardzo dobrej jakosci,czego sie nie spodziewalam,ale naprawde lubie sie nimi malowac bardziej niz duzym pedzlem do brwi.Sa dokladniejsze.Ogolnie nie zaluje nawet jednego £ wydanego na ten zestaw.CUDO!

Używam tego produktu od: ok 3 mcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt
  • Mimo, że mam ciemne i gęste włosy to moje brwi są rzadkie i jasne - zupełnie nie pasują do mojej twarzy. Wcześniej używałam do brwi zwykłego ciemnego cienia do powiek (kredka wygląła zbyt sztucznie) - aż postanowiłam zaszaleć i wydać te 120 zł w Sephorze. Mam odcień medium. Kosmetyk jest genialny - umalowane nim brwi zmieniają totalnie wygląd twarzy. Wosk świetnie utrwala cień. A co najważniejsze dla mnie - wszystko wygląda bardzo naturalnie, założyłabym się, że większość osób, które spotykam nie zdaje sobie sprawy z tego, że moje brwi są mocno podmalowane Jest do tego naprawdę niesamowicie wydajny, więc uważam, że cena (początkowo szokująca) jest całkiem adekwatna - ja używam tego produktu już dwa lata i dalej jeszcze sporo zostało! Wady? Pęseta to chyba ozdoba, no chyba, że to ja nie potrafię jej używać.. No i niestety to co mnie najbardziej boli: cień jest kruchy - moje pudełeczko spadło z szafki i spora część cienia zamieniła się w okruchy i pył:/ Oczywiście nie każdy musi zrzucać pudełko - ale sądzę, że kosmetyk nie za bardzo nadaje się do noszenia w torebce czy zabierania na wyjazdy.

Ilość zużytych opakowań: Jedno - używam cały czas od dwóch lat

Chcesz pochwalić Rangiku za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał !!
  • + Opakowanie bardzo wygodne.
    + Dołączony pędzelek do wosku idealny, do cienia polecam z naturalnego włosia.
    + Można się nim bawić : nadawać różne kształty, regulować stopień podkreślenia.
    + Nawet chodziłam w nim na basen i nie zmywał się jeśli nie przetarłam dłonią.
    + Trwały.
    + Kolorystyka, mi odpowiada, jestem brunetką i odpowiada mi odcień medium.
    Wcześniej malowałam nim po swoich brwiach codziennie, od dwóch miesięcy używam tylko wosku na końcówki. Tylko i wyłącznie dlatego, że w końcu odrosły.

Używam tego produktu od: 9msc
    Ilość zużytych opakowań: Sądzę, że jeszcze spokojnie na rok wystarczy.

Chcesz pochwalić kaleesi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny do makijażu brwi
  • Kiedyś stosowałam kredki ale odkąd odkryłam ten zestaw nie zamieniłabym na nic innego. W zestawie wosk do konturowania i puder do wypełniania. Można narysować naturalne brwi na co dzień jak i podkreślić i pogrubić na nocne wyjścia. Na początku nie wiedziałam jak poprawnie wyrysować brwi ale szybko doszłam do wprawy i teraz zajmuje mi to minutę. Pędzelki są świetne i bardzo precyzyjnie malują. Używam odcienia medium, chociaż jestem blondynką i nie uważam aby mój makijaż brwi wyglądam teatralnie. Wystarczy nieco praktyki i można naprawdę precyzyjnie i delikatnie wymalować brwi. Być może następnym razem wypróbuję jaśniejszy odcień. Wystarcza na dość długo o ile się nie rozsypie (niedawno zmienili opakowanie, więc może jest trwalsze).

Podsumowując:
    Plusy:
    + precyzyjne kształtowanie brwi
    + wybór odcieni
    + dobre pędzelki
    + mini pęseta w zestawie przydaje się na wyjeździe

Minusy:
    - cena
    - ostatnie opakowanie rozkruszyło się i było tak niewygodne w użytkowaniu, że musiałam je wyrzucić, bo wszędzie się rozsypywało

Ilość zużytych opakowań: 2 zużyte i 1 w trakcie używania

Chcesz pochwalić miss lazy za czytelną i pomocną recenzję?
  • rudzielec
  • Nie mój typ. Uwielbiam cienie do brwi Catrice, które mają neutralny, popielaty odcień.
    Tutaj Benefit (mam odcień light) daje rudość, dodatkowo wosk + cień daje b. nienaturalny efekt przemalowania (często spotykany na angielskich ulicach). Nie mam ochoty na więcej testów, bo Catrice przebija Benefita - ceną i naturalnym kolorem.
    Wosku nie potrzebuję, bo zazwyczaj cienie utrwalam korektorem do brwi Delia.

Ocena niska, bo oczekiwałam czegoś spektakularnego (w końcu to popularny na KWC produkt o świetnych recenzjach). A jednak Szkoda

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: kilka prób

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Kasza Manna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jednak zbyt nienaturalny efekt, ale nie znam niczego lepszego...
  • Zachęcona wspaniałymi recenzjami i filmikami instruktażowymi na youtube zakupiłam ten produkt online. Czekałam na niego około tygodnia i kiedy wreszcie go dostałam rozczarowałam się... Może to kwestia zbyt wysokich wymagań, ale spodziwałam się, że produkt będzie moim KWC, ale do rzeczy:

Zakupiłam produkt w kolorze dark.
    Pęseta i 2 pędzelki to raczej zbędne gadżety - są za małe i nieporęczne, ale przecież nie w nich tkwi sedno.
    Wosk - bardzo mi się spodobał - układa, nieco przyciemnia i dodaje blasku brwiom.
    Cień - niestety jak dla mnie nieco zbyt rudy, a po pełnej aplikacji daje nienaturalny efekt. Z całą pewnością lepiej sprawdzi się w świetle sztucznym niż dziennym.

Używam kosmetyku, bo póki co nie znalazłam niczego lepszego (stąd moja jednak pozytywna ocena). Używam więc non stop wosku i odrobinki cienia w miejscach gdzie mam przerzedzenia.
    Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie zużycia pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Orsolia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowne pudełko!
  • Z dużą rezerwą podchodziłam do tego produktu, wprawdzie widziałam pozytywne recenzje, ale jakoś ciężko było mnie przekonać, że taki niepozorny kosmetyk może być czymś, co odmieni mój wygląd. Przypomniałam sobie o nim w Sephorze i poprosiłam panią, by mnie nim pomalowała. Wow! Jeszcze tego samego dnia wróciłam po niego. Mój kolor to medium, jest idealny. Brwi są perfekcyjnie podkreślone, wyglądają baaardzo naturalnie. Znakomicie podkręcają look. Polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić madame_fistashek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma
  • Na pierwszy rzut oka ciekawy zestaw.
    Ale nawet nie porównując go z innymi kosmetykami nie zachwycił mnie.

Pęseta się do niczego nie nadaje, mogłoby jej nie być.
    Fajny jest skośny pędzelek, ale nie koniecznie do malowania brwi. Jest płaski i cieniutki, robi bardzo wyraźne kreski. Nie da się nim naturalnie podkreślić brwi, a do środkowego końca brwi jest ten pędzelek za szeroki by go podkreślić dobrze.
    Wosk ma odpowiedni kolor, jednak cała ta zabawa z 2 pędzelkami, a potem malowanie po brwiach cieniem jest mozolna, efekt mocny nienaturalny.Nie da się go stopniować.

Za dużo gadżetów, za mało konkretów.

Cena jest nie mała, a w porówniu z Bobbi Brownem Natural Shaper Benefit nie jest dla mnie wart złotówki.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 regularne

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić Anitkabuzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • WOW!
  • Znajdując w końcu idealny kształ brwi, chciałam czegoś jeszcze - ich pięknego podkreślenia! Z Brown Zings to może się naprawdę udać Dwa kolory są ok, bo można dopasować do koloru skóry. Dwa pędzleki (dzięki Bogu!) także są załączone, by niepotrzebnie nie miszać dwóch odcieni Można pomalować je bardzo dokładnie, czasami uzupełniając "braki" . Dodatkowa pensetka pozwala na szybkie usunięcie niepotrzebnych włosków, chociaż muszę przyznać, że nie jest wygodna w użyciu. Łapie cieżko i niezbyt dobrze.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić angrylion za czytelną i pomocną recenzję?
  • The best I've ever had
  • To jest najlepszy zestaw do podkreślania brwi, z jakim miałam do czynienia. Jestem blondynką i Light jest dla mnie idealny. Bardzo lubię wosk do podkreślania moich brwi, ale zwykle wszystkie są za ciemne albo sztucznie brązowo wyglądają nałożone. Ten ma kolor bardzo naturalny, nie jest nachalnie intensywny i zarówno kolor wosku jak i cienia są do siebie dopasowane, czego nie można powiedzieć o jego odpowiedniku z ELFa.
    Kolejną rzeczą, jaką się zachwycam w Brow Zings są pędzelki dołączone - skośny jest idealnie cieniutki, zeby wejść pomiędzy włoski i zagęścić brwi (o co mi najbardziej chodzi, bo przyciemniać nie chcę).

Wiem, że droga inwestycja, ale produkt wydajny baaardzo, więc uważam, że warto

Ilość zużytych opakowań: to moje pierwsze

Chcesz pochwalić Jessie_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak!
  • Kupiłam ten zestaw pod wpływem efektu, jaki na moich brwiach wyczarowała pani z Sephory podczas zabiegu w Brow Bar (nota bene - bardzo polecam!), przy okazji podpytałam o odcień mi pasujący oraz sposób nakładania. Dzięki temu nie bałam się, że kupię gadżet za 120zł i nie będę go używać - celowałam w wersję "medium" (ciemna blondynka z ciemną oprawą oczu), ale kategorycznie kazano mi wybrać najjaśniejszy zestaw. I dobrze!!

Dobrze wyważone, porządne opakowanie.
    Pędzle dobre jakości.
    Łatwo i szybko można osiągnąć bardzo zadowalający efekt, chociaż warto skorzystać z podpowiedzi makijażystki co do koloru i sposobu nakładania wosku i cieni (tak jak ja to zrobiłam-postępuję z tym zestawem inaczej jak w instrukcji...).
    Makijaż nie wymaga poprawek w ciągu dnia.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu - chociaż chyba przydałaby się tu mini szczoteczka do brwi. To mój pierwszy tego typu cien do brwi (do tej pory używałam szarej kredki) i myślę, że zostaniemy razem na długo.

Ilość zużytych opakowań: ledwo jedno napoczęte

Chcesz pochwalić Yariewenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przydatny
  • Zestaw kupilam jeszcze w starym, bardziej oblym opakowaniu.
    Zestaw sklada sie z cienia do "dorysowania" brwi oraz wosku + narzedzia. Mam najciemniejsza wersje i jestem bardzo zadowolona.

Jest to pierwszy produkt do brwi jaki kupilam i raczej nie zrezygnuje z niego na rzecz innego.

Sciety pedzelek pomaga nam bardzo dobrze wyprofilowac brwi i "dodac" wloski. Wosk trzyma je w ryzach.

Bardzo fajny produkt, przydatny w kosmetyczce. Jest bardzo wydajny, wiec cena nie powinna odstraszac.

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić Knyppie za czytelną i pomocną recenzję?
  • JEST OKEJ
  • Zestaw kupiłam w Sephorze w Galerii Krakowskiej. Kolory są świetne, dzięki zawartemu woskowi, nie osypują się i długo trzymają. Dzięki nim możemy bardzo ładnie poprawić nasze brwi, nie martwiąc się, że będziemy wyglądały komicznie.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić childofmagic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam to jest najlepszy produkt do brwi jaki miałam
  • Jestem zachwycona działaniem tych cieni , dzięki woskowi nie osypują się. Uważam , że produkt jest bardzo wydajny. wystarczy raz przejechać brwi pędzelkiem i wystarczy. Jestem nim zachwycona. Produkt kupiłam w perfumerii Sephora.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić lovelylondon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Jest to pierwszy produkt do brwi ktory kupilam wiec nie mam porownania, ale jestem z niego bardzo zadowolona. Wszystkie elementy zestawu sa uzyteczne w zyciu codziennym - i cien, i wosk, obydwa pedzelki jak rowniez pesetka. Ja mam odcien najciemniejszy i idealnie zgrywa sie on z ciemnymi wlosami i takowa oprawa oczu. Cien nadaje dosc gleboki kolor (zalezy tez ile sie go oczywiscie nalozy) a wosk troche usztywnia. Tez jest koloryzowany. Baaardzo latwo uzywa sie tego zestawu, szybko mozna dojsc do wprawy, pozniej raz dwa i makijaz brwi zrobiony. Zestawik jest tez bardzo ekonomiczny. Jedny slowem - godny polecenia!

Używam tego produktu od: 2lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Chcesz pochwalić villemo84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niesamowity
  • Zdecydowanie fantastyczny produkt!

Kupiłam go pod wpływem impulsu, właściwie nigdy nie uważałam aby kosmetyk tego typu był mi potrzebny, więc jestem totalnym laikiem.
    Lecz gdy tylko przemiła pani w sklepie nałożyła go na moje brwi wiedziałam że musi byc mój : )
    Jestem ciemną blondynką i wybrałam odcień 'dark' który świetnie podbija cały makijaż.

Wosk tak samo jak i cień wypełniający jest megatrwały i nie wymaga żadnych poprawek. Dzięki pędzelkom dołączonym do zestawu możeby precyzyjnie wypełnic brwi lub je domalowac.Nie trzeba miec żadnych ogromnych umiejętności, aby właściwie posługiwac się produktem. Penseta-kolejny strzał w dziesiątkę, jest po prostu niezawodna w podróży.
    Lusterko to też całkiem przydatna sprawa : )
    Faktycznie, cena trochę odstrasza, ale zdecydowanie efekt końcowy jest tego wart.

Chcesz pochwalić mariannabalkonie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mała rzecz, która cieszy
  • Recenzję zacznę od małej dygresji, na temat tego jaki zachwyt wzbudzają we mnie pięknie wystylizowane brwi modelek na pokazach mody...idealny kształt, mocne, gęste piękne brwi, które podkreślają kobiece piękno...brwi są dla twarzy tym czym jest rama dla obrazu...pozornie nieistotna kwestia związana z wyglądem, która ma ogromny wpływ na wyraz naszej twarzy!

Jestem posiadaczką dość ciemnych (odcień czarnego) brwi o ładnym łuku, długich i raczej tych bardziej widocznych niż niteczkowatych...jednak zawsze marzyłam o brwiach typu N.Vodianowa.. jednocześnie odstrasza mnie widok Pań, które mają karykaturalne, sztucznie namalowane brwi...

Po przeczytaniu pozytywnych opinii na wizażu zdecydowałam się na eksperyment i zakup Benefitu do makijażu brwi....zakup uważam za trafiony

Zacznę od tego, że produkt jest bardzo łatwy w użyciu, praktycznie za pierwszym razem udało mi się ładnie nałożyć kosmetyk na brwi, pomimo wcześniejszych obaw, że moja niewprawiona ręka będzie miała z tym problem...
    Cenię sobie naturalny look jeżeli chodzi o makijaż, który jest dla mnie zabawą, miłą jednak krótką czynnością, a nie całym procesem z armią kosmetyków starannie nakładanych jeden po drugim....dlatego początkowo byłam sceptycznie nastawiona do tego zestawu w obawie przed długotrwałą czynnością i procesem nałożenia kosmetyku na brwi...okazało się, że nałożenie wosku oraz pudru/cienia zajmuje dosłownie i zaledwie minutę, stanowi szybkie muśnięcie, które daje super efekt
    Demakijaż jest równie prosty i bezproblemowy, wystarczy dwukrotne przyłożenie dobrego 2-fazowego płynu by oczyścić brwi z kosmetyku.

Brwi, pomimo tego że same w sobie są wyrazne, zyskały po nałożeniu kosmetyku jeszcze ładniejszy kształt, sa teraz niczym brwi modelek z wybiegów przy tym wszystkim (tego najbardziej się obawiałam) brwi wyglądają bardzo naturalnie, nie są przerysowane, karykaturalne....

Idealnie wyregulowane, podkreślone brwi w naturalny sposób oczywiście, sprawiają że twarz jest niezwykle wyrazista, dla mnie - osoby, która nie szaleje z makijażem jest to idealny sposób na sprawienie by twarz nabrała charakteru...dzięki temu produktowi jest to możliwe!

Wszystko zamknięte jest w bardzo ładne (jak na kiczowaty styl Benefit) czarne pudełeczko z lusterkiem, dwoma dobrymi pędzelkami do nakładania wosku i pudru oraz małą pęsetką.

CENA 129ZŁ jest dośc wysoka jak na taki mamły bibelot, jednak mam nadzieję, że produkt będzie trwały i wystarczy na długo.

Recenzja otrzymała 6 pochwał. Chcesz pochwalić fuertavertura za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Na tą paletkę wydam każde pieniądze... to niesamowite jak wiele mogą zdziałać idealne brwi.
    Z natury niestety moje idealne nie są ale ten kosmetyk w mig robi z nimi porządek

Cały zestaw składa się z cienia, wosku, pęsetki, pędzelka do wosku i pędzla do cienia. Dodatkowo lekcja makijażu, standrdowo jak w każdym kosmetyku benefita

Co do efektu- jednym słowem rewelacja.
    Najpierw brwi traktuje woskiem, służy mi do tego skośny pędzelek. Od razu zaznaczę, że aby mieć idealny kształt często maluje brew na skórze ))
    Ale oczywiście to tylko drobne fragmenty brwi tam gdzie regulacja się nie powiodła, zdecydowanie lepiej wosk trzyma się włosów niż skóry (ale itak daje rade!) ;D
    Kolejnym krokiem jest cień- nakładam go drugim pędzelkiem. Chcąc osiągnąć naturalny efekt najmocniej zaakcentowaną częścią brwi powinien być ich środek, tego też się trzymam i najwięcej cienia nakładam właśnie tam.
    Na koniec brwi dokładnie przeczesuje pędzelkiem sephory do rozczesywania brwi i rzęs- tą końcówką przypominającą szczoteczkę do zębów
    Wtedy efekt jest naturalny i unikniemy "przerysowanych" brwi.

Mój zestaw jest w odcieniu medium, mocny brąz, wg mnie idealny bo nie idzie w ciepły odcień brązu a w ciemny- długo takiego szukałam.

Brwi poprawione tym zestawem trzymają się wiele godzin, nawet długie loty samolotem i upały nie są w stanie takich brwi zniszczyć

Wydajność całkiem ok, używam od 3mcy i ubyło calkiem niewiele!

Opakowanie bardzo klasyczne patrząc na inne strojne opakowania benefita ale przede wszystkim trwałe funkcjonalne no i z lusterkiem!

Wcześniej uzywałam kredki do brwi, również Benefita i też jest godna uwagi, tyle, że ten cień daje troche więcej mozliwości korekty brwi niż kredka.
    Wybór zależy od potrzeb, kredka jest łatwiejsza w użyciu niż zestaw, po prostu szybciej się nią maluje.
    Tu jest więcej zabawy ale efekt idealnie dopracowanych brwi Już się nigdzie bez tego zestawu nie ruszam, jest boski i NIEZASTĄPIONY Używam tego produktu od: 3mcyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić malaaa91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • sexi spojrzenie... mrr
  • To szaleństwo wydać 130zl na cienie do brwi, ale nawet sobie nie zdajecie sprawyjak zmieniaja wyraz twarzy! Jestem posiadaczka wyrazistych i wypielegnowanych, ciemnych i nie za cienkich brw-spokojnie obyłabym się, ale jak je sobie podrasuję to efekty sa w stylu WOW!!! Mam najciemniejszy zestaw, uzywam tylko skośnego pędzelka(jest dolaczony)mieszma wosk z cieniem na pędzelku i potem wyrównuję linie brwi od góry, uzupełniając zadzior na początku oraz nakładajac troszkę wiecej w załamaniu brwi od góry-daje to efekt sexi spojrzenia\\następnie trzeba wyczesac szczoteczka od tuszu i luxxx

Chcesz pochwalić modniutka za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam
  • Bardzo fajny kosmetyk. Nie wymaga czasu i sama reguluję intensywność moich brwi.
    Nie pamiętam, kiedy robiłam henne u kosmetyczki, która i tak szybko się zmywała. Produkt jest baaardzo wydajny.

Chcesz pochwalić xna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry ale znam równie dobre za mniejszą cenę
  • Chciałam sprawdzić o co tyle szumu więc w sephorze poprosiłam Panią od makijażu Benefit o nałożenie kosmetyku. Efekt rzeczywiście miły dla oka - ładnie i naturalnie podkreślone brwi, które po takim specyfiku stanowią świetną oprawę dla oka. Stąd tez i wysoka ocena. Przestraszyła mnie natomiast cena - jak dla mnie trochę za duża (ach te kosmicznie drogie Benefity.. ).

Poszukałam więc w necie i zdecydowałam się na 3 razy tańszą wersję takiego samego kosmetyku firmy elf. I powiem wam szczerze, efekt jest taki sam a trochę więcej pieniążków zostało mi w portmonetce. Więc jak kto woli. Fanek marki Benefit nie przekonam ale inne dziewczyny zachęcam do znalezienia tańszej, co wcale nie znaczy gorszej, substytucji.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić salopette za czytelną i pomocną recenzję?