Fenjal, Intensive, Creme Deo Roll - On (Dezodorant w kulce)

Powiększ Fenjal, Intensive, Creme Deo Roll - On (Dezodorant w kulce)

Zgłoszony przez kasia2d16

24 godzinna intensywna pielęgnacja i ochrona skóry na bazie allantoiny o łagodzących właściwościach. Testowany dermatologicznie. Nie zawiera alkoholu, parabenów, barwników, olejów mineralnych.
Składniki: allantoina.

• nie radzi sobie
  • W moim przypadku kompletnie się nie sprawdził. Pachy mam mokre jeszcze zanim dojadę do pracy. Fakt, bardzo się pocę, ale to chyba nie jest usprawiedliwienie dla nieskutecznych antyperspirantów.
    Wrażenia ze stosowania:
    - szybkość schnięcia porównywalna z innymi produktami tego typu, czyli w porządku;
    - nie podrażnia;
    - nie chroni przed poceniem się;
    - niemiłosiernie intensywnie pachnie - rzadko mam dość zapachu własnego dezodorantu, ale tego miała serdecznie dość po dwóch dniach;
    - zapach tego antyperspirantu w pomieszaniu z zapachem potu jest dla mnie nie do zniesienia;
    - jest zbyt drogi jak na taką jakość.

Podsumowując, żałuję, że go kupiłam. Kolejna antyperspirantowa wtopa, choć muszę uczciwie przyznać, że bywały gorsze.

Chcesz pochwalić anka011 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 6 raz(y)
  • niezly
  • Dezodorant jest dobry, a fakt faktem jest to antyperspirant to pierwszy minus za zmylke na opakowaniu. Drugi to cena, a trzeci to ciezkie szklane opakowanie - niepraktyczne w podrozy. A tak to zalety. Dziala, ladnie pachnie ale dyskretnie, pielegnuje skore, mozna stosowac zaraz po depilacji, nie podraznia, nie brudzi, nie robi osadow na ubraniach, nie niszczy ubran. ogolnie dobry produkt, ale z racji tego ze znam tansze w lepszym opakowaniu stad nie piec gwiazdek.

Chcesz pochwalić Rena za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój na zawsze
  • GENIALNY

Lepszy od zielonej kulki Vichy a o ile tańszy !

Chroni , pielęgnuje , łagodzi i pięknie dyskretnie pachnie .

ideał .

Nie podrażnia a mam wrażliwą skórę.

Chcesz pochwalić Katilka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry antyperspirant
  • Dla mnie jest to świetny produkt, doskonale spełniający swoją funkcję. Ale jest to antyperspirant a nie dezodorant więc nazwa jest myląca.
    Produkt sprawdza się znakomicie nawet w największe upały ale nie mam problemu nadmiernej potliwości. Ubrania są suche, produkt odświeża i zapobiega przykremu zapachowi od rana do późnego wieczora.
    Jak to antyperspirant zawiera aluminium ale poza tym skład ma całkiem dobry – bez parabenów, alkoholu, olei mineralnych, barwników.
    Dezodorant ma konsystencję balsamu, jest biały, kremowy. Nie podrażnia nawet gdy zastosujmy go po goleniu (zawiera allantoinę). Opakowanie jest ładne, szklane, dosyć ciężkie.

Dezodorant nie brudzi ubrań także czarnych A wysycha tak jak większość dezodorantów w kulce – trzeba dać mu trochę czasu.
    Zapach jest bardzo przyjemny, mydlany, przypomina zapach kosmetyków Dove, nie zakłóca zapachu perfum.
    Wydajność w porządku, jednak cena mogłaby być niższa (około 12 zł w Rossmanie).

Skład:
    aqua; aluminium chlorohydrate; PPG-15 stearyl ether; steareth-2; steareth-21; ethylhexylglycerin; allantoin; bisabolol; parfum; benzyl salicylate; coumarin; citronellol; hexyl cinnamal; alpha-isomethyl ionone

Używam tego produktu od: około czterech miesięcy

Chcesz pochwalić stokholm za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra kulka.
  • Odkąd ze sklepowych półek zniknęła kulka Adidas Sensitive rozpaczliwie poszukiwałam antyperspirantu, który sprawdzi się u mnie do codziennego stosowania. Fenjal sprawdza się póki co bardzo dobrze, chociaż nie ze wszystkimi sytuacjami sobie radzi.

Jest dla mnie dość skuteczny - dobrze chroni przed wilgocią, przed brzydkim zapachem w codziennych sytuacjach. Nie sprawdza się jednak w sytuacjach stresowych i w dużym upale połączonym z aktywnością fizyczną (no ale na to to chyba nie ma rady). Sam w sobie ma ładny zapach, chociaż jak dla mnie trochę zbyt intensywny jak na dezodorant (od zapachu to sa perfumy jednak).

Jest super delikatny, nie podrażnia skóry nawet po depilacji, nie czuć go na skórze i łatwo go zmyć - po niektórych nawet drogeryjnych antyperspirantach miałam uczucie zalepienia skóry, takiej gumowatej warstwy, która ciężko zmywała się pod prysznicem. Tu tego nie ma. Jest lekki, delikatny i przyjemny w stosowaniu. Do tego szybko wysycha na skórze i nie brudzi ciemnych ubrań (a przynajmniej mi się nigdy nie zdarzyło).

Ma ładną buteleczkę, jest w każdym Rossmannie. I jest piekielnie wydajny, mam go od początku grudnia zeszłego roku, używam często (na zmianę ze sztyftem Fa), a nie zużyłam jeszcze nawet połowy. Jest ciut droższy od pozostałych z tej półki, ale warto go kupić.

Używam tego produktu od: grudnia 2012 r.

Chcesz pochwalić iceflower za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny i pięknie pachnący dezodorant!
  • Wcześniej byłam przez kilka dobrych lat związana z kulkami Nivea. Wybrałam Fenjal ze względu na jego zapach...i nie zawiodłam się
    + plusy
    zapach!
    eleganckie opakowanie
    brak parabenów, olejów mineralnych, barwników oraz alkoholu
    - minusy
    cena
    waga opakowaniaUżywam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: 4-5

Chcesz pochwalić kasienna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale...
  • Kosmetyki Fenjal lubie od lat. Wcześniej przywoziłam je z Niemiec. Mają znakomite właściwości pielęgnujące i wyjątkową kompozycję zapachową.
    Dezodorant polecam osobom o umiarkowanym stopniu pocenia się wtedy spełni swoją funkcję. Delikatny, kremowy, nie podrażnia. Jest dość neutralny więc nie zakłóca zapachu wody toaletowej.

Używam tego produktu od: Rok
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ewikewik za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej nie
  • Posiadam ten dezydorant od ok 4 mies i codziennie używam. Dość szybko się pocę więc szukam idealnego dezydorantu.

Plusy:
    +zapach: dość neutralny
    +wydajność: nie potrafię go skończyć
    + brak alkoholu
    +bardzo łagodny dla skóry, nie parzy po goleniu!
    + szklane opakowanie

Minusy:
    -cena(dość wysoka)
    -w składzie pojawia się aluminium, więc nie jest jakiś "naturalny"
    -nie zapobiega poceniu się, nie zmniejsza je

Jak dla mnie nie spęłnia swojej podstawowej funkcji, więc go nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: 4mies

Chcesz pochwalić 93jessica93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • łagodny, pachnący, dobry
  • Jest to pierwszy dezodorant z firmy Fenjal który mam okazję używać. I powiem szczerze, że jestem ogromnie z niego zadowolona. Na plus zaliczę delikatność. Nie podrażnia, nie wysusza i nie uczula. Można go spokojnie stosować po depilacji. Pachy nigdy mnie nie szczypały i nie swędziały.
    Stosuję go regularnie od 2 miesięcy więc trafiło to moje testowanie na sezon zimowy. W takich warunkach dobrze sobie radził. Jedynie jak byłam za grubo ubrana i po prostu się przegrzałam to miałam lekko wilgotne pachy. Ale mokrych plam nie przypominam sobie wcale. Minimalnie brudzi czarne ubrania, ale ślady bardzo łatwo dają się sprać.
    Producent napisał że jest do dezodorant ale w składzie na pierwszym miejscu ma chlorek aluminium więc ja bym go bardziej nazwała antyperspirantem.
    Zapach nieziemski... delikatny, pudrowo- świeży mi kojarzy się z kosmetykami z dzieciństwa.
    Wydajny starcza mi na 2 miesiące. Przy codziennym używaniu. Jedyna wada to ta kulka ma trochę mały rozmiar i przez to trzeba nią sporo jeździć, jeśli chcemy sobie dobrze nasmarować pachy. No i samo opakowanie mimo że bardzo ładnie wygląda to jest trochę nieporęczne w podróży. Ale jako że ocenia się głównie zawartość więc ma ode mnie 4 gwiazdki. Na pewno kiedyś do niego wrócę ponownie.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Awakme za czytelną i pomocną recenzję?
  • łagodność bez ochrony
  • Jeszcze będąc nastolatką używałam dezodorantu w sprayu Fenjal i baaardzo go lubiłam. Gdy marka ponownie pojawiła się na rynku kupiłam wersje kulkową. Niestety to już nie to samo co kiedyś. Na plus zaliczam przyjemne szklane opakowanie i dobrze chodzącą kulkę. Nic się nie wylewa, możemy zabrać kosmetyk w podróż.

Na pewno spodoba się wielbicielka delikatnej pielęgnacji - jest bardzo kremowy, nie podrażnia, a szybko się wchłania. Świetny na podrażnienia, po depilacji, mam wrażenie że działa jak krem.

Wszystko pięknie, ale niestety ochrona żadna, a to u mnie priorytet w tego typu produktach. Nie sprawdził się w czasie zimowym, gdzie sztyft Dove spisuję się świetnie, tak samo inne ogólnodostępne kulki.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe opakownie

Chcesz pochwalić aante_e za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij