Wella, Wellaflex, Stylizacja Na Gorąco, Krem prostujący włosy mocno utrwalający

Powiększ Wella, Wellaflex, Stylizacja Na Gorąco, Krem prostujący włosy mocno utrwalający

Zgłoszony przez sunnyroll

Krem prostujący Stylizacja na Gorąco mocno utrwalający - ochrona przed wysoką temperaturą – nawet do 200o C.
Polimery zastosowane w piance oraz kremie prostującym z linii Wellaflex Stylizacja na Gorąco są odporne na wysoką temperaturę, zapewniając pasmom maksymalne zabezpieczenie przed przegrzaniem. Ilość polimerów tworzących na włosie izolacyjną warstewkę, a także właściwości tej mieszanki zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić dotarcie do włosa takiego poziomu ciepła, który pozwoli stworzyć wymarzoną fryzurę, lecz nie zniszczy jego struktury. Dzięki nowej linii produktów Wellaflex Stylizacja na Gorąco, każda z nas może cieszyć się elastycznie utrwaloną fryzurą i ochroną włosów przed wysoką temperaturą.
Korzyści płynące z używania Kolekcji Stylizacja na Gorąco: produkty z tej linii zapewniają długotrwałe - aż do 24 godzin - i elastyczne utrwalenie fryzur wykonanych przy pomocy termicznych urządzeń do stylizacji, takich jak suszarki, prostownice, lokówki. Kosmetyki nie wysuszają włosów, łatwo je wyczesać.

/s/

• dobry
  • Plusy:
    + łatwa aplikacja
    + dobra konsystencja
    + dobrze się rozprowadza
    + nie obciąża
    + nie sprawia, że włosy stają się sztywne i kruche
    + utrwala może nie mocno, ale wystarczająco

Ilość zużytych opakowań: końcówka drugiego

Chcesz pochwalić good for me za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Plusy
    +nie obciąża
    +włosy dłużej są świeże i puszyste
    +bardzo dobrze utrwala modelowanie
    +utrzymuje efekt prostowania nawet w czasie wilgoci
    +wydajny
    +łatwo dostępny
    Minusy
    -nie zauważyłam ochrony przed wysoką temperaturąUżywam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Bodella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • nigdy więcej
  • Jako posiadaczka długich i prostych włosów blond i fanatyczka codziennego mycia a tym samym codziennego suszenia włosów, musze mieć produkt, który uchroni delikatne włosy od wysuszenia. Po nałożeniu oczekiwałam cudów, a miałam....tłuste, zlepione i obciążone włosy. Bubel jakich mało. Wyrzucone pieniądze w błoto jednym słowem.
    Już sama konstystencja nałożona na dłoń powinna dać dużo myślenia - tłusta i klejąca. Jedyny plus to zapach

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: kilka użyć

Chcesz pochwalić Sorra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • Masakraa!
  • Krem strasznie obciąża włosy! Już po aplikacji i wysuszeniu włosy wyglądają na tłuste!
    Mocno utrwalający? włosy są niesamowicie sztywne, co raczej nie jest zaletą. W dodatku jest bardzo trudny do usunięcia..

Chcesz pochwalić nejlt za czytelną i pomocną recenzję?
  • Co to jest???
  • Miałam kiedyś produkt Wella, ale kupiony w sklepie fryzjerskim- był boski!
    Sięgnęłam po to mleczko chyba tylko ze względu na napis Wella na opakowaniu. To był błąd.
    Jedyne plusy:
    -tanie
    -łatwo dostępne
    -wygodne opakowanie
    -w miarę wydajny

Na minus:
    -konsystencja- zbyt zbita, mam wrażenie, że fatalnie rozprowadza się po włosach
    -nie spełnia swojego podstawowego zadania- nie chroni włosów przed wysoką temperaturą. Po miesiącu stosowania (codzienne mycie+stylizacja) włosy były przesuszone i szorstkie.

Jak dla mnie produkt tani dla niezbyt wymagających użytkowniczek.

Dodam, że mam włosy do ramion, wywijają się m. więcej od połowy. Używam suszarko-lokówki do zdyscyplinowania fryzury i nadania włosom objętości. Temperatura jest niższa niż przy użyciu prostownicy, a mimo to krem sobie nie radzi, więc co by się działo przy wyższej temperaturze???? Nawet nie chcę myśleć.

Obecnie nie używam po każdym myciu tylko co drugie, trzecie. Kupiłam inny preparat, a ten jakoś zużyję.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić NaturalWomen za czytelną i pomocną recenzję?
  • niska cena + widoczny efekt po zastosowaniu
  • plusy:
    - włosy są gładsze i prostsze, po wysuszeniu suszarką nie czuję potrzeby używania prostownicy,

- po nałożeniu gdy wyschną lepiej się rozczesują,

- krem jest wydajny,

- przystępna cena,

minusy:
    - włosy przy odrobinie wilgoci mimo nałożonego prepratu zaczynają się wywijać w różne strony,

- preparat trudny w zmywaniu, mam wrażenie jakbym nie potrafiła go dokładnie zmyć - a na mokrych wlosach widzę grudki, które utrudniają rozczesywanie

Ilość zużytych opakowań: jedno 100 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sheilan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mocne 3,5
  • Ładny zapach.
    Fajne nawilżenie włosów. włosy wydają się mocne i grube.
    Chroni włosy przed temperaturą ale nie jakoś specjalnie super.
    Trzeba uwazac przy aplikowaniu, bo mozna sobie nieźle obciążyć włosy.
    Prostuje włosy nawet bez uzycia prostownicy

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte-końcówka

Chcesz pochwalić Maniaa92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniawka
  • Po pierwsze, nie polecam do włosów cienkich i rzadkich, a już na pewno nie radzę nakładać go na czubek głowy tudzież skalp. Obciąża.

Po drugie, nie zauważyłam efektu ochrony przed wysoką temperaturą. O włosy dbam obsesyjnie więc nie są zbyt zniszczone, a prostuje tylko grzywkę i włosy z przodu głowy.

W każdym razie, na pewno prostuje i wygładza. Jednak przy większej wilgoci włosy się puszą.

Dużo lepiej działa przy nieużyciu suszarki, czy prostownicy. Kiedy nałożę go na włosy i pozwolę im wyschnąć naturalnie, są mega gładkie.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić violet_oleander za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Z jednej strony baardzo go lubię używać, ale jeśli chodzi o efekty to nie zauwarzyłam nic szczególnego...

Cena: 13 pln
    Dostępność: większość drogerii, znajdziemy go także w marketach

Plusy
    + uwielbiam jego zapach, sprawia mi sporą frajdę podczas nakładania, ale potem już go w ogóle nie czuć ;-(
    + włosy dość łatwo się rozczesują
    + jest wydajny

Minusy
    - nic, a nic nie chorni przez wyskoą tempetatują, a to jego główne zadanie
    - lekko obciąża

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić xsuperwomanx za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny kosmetyk
  • Moim zdaniem bardzo dobry kosmetyk

+Po nałożeniu na wilgotne włosy wystarczy wysuszyć włosy używając grubej okragłej szczotki

+ włosy są gładkie, miękkie, ładnie pachną

+ krem zapobiega "puszeniu się " włosów

Jedyny minus: trzeba uważać przy nakładaniu kosmetyku. Duża ilośc może spowodować że będą posklejane i obciążone.

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte jedno

Chcesz pochwalić ola3456 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij