Wella, Wellaflex, Stylizacja Na Gorąco, Krem prostujący włosy mocno utrwalający

Wella, Wellaflex, Stylizacja Na Gorąco, Krem prostujący włosy mocno utrwalający

Krem prostujący Stylizacja na Gorąco mocno utrwalający - ochrona przed wysoką temperaturą nawet do 200o C.
Polimery zastosowane w piance oraz kremie prostującym z linii Wellaflex Stylizacja na Gorąco są odporne na wysoką temperaturę, zapewniając pasmom maksymalne zabezpieczenie przed przegrzaniem. Ilość polimerów tworzących na włosie izolacyjną warstewkę, a także właściwości tej mieszanki zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić dotarcie do włosa takiego poziomu ciepła, który pozwoli stworzyć wymarzoną fryzurę, lecz nie zniszczy jego struktury. Dzięki nowej linii produktów Wellaflex Stylizacja na Gorąco, każda z nas może cieszyć się elastycznie utrwaloną fryzurą i ochroną włosów przed wysoką temperaturą.
Korzyści płynące z używania Kolekcji Stylizacja na Gorąco: produkty z tej linii zapewniają długotrwałe - aż do 24 godzin - i elastyczne utrwalenie fryzur wykonanych przy pomocy termicznych urządzeń do stylizacji, takich jak suszarki, prostownice, lokówki. Kosmetyki nie wysuszają włosów, łatwo je wyczesać.

dobry

Plusy:
+ łatwa aplikacja
+ dobra konsystencja
+ dobrze się rozprowadza
+ nie obciąża
+ nie sprawia, że włosy stają się sztywne i kruche
+ utrwala może nie mocno, ale wystarczająco

Ilość zużytych opakowań: końcówka drugiego

bardzo dobry

Plusy
+nie obciąża
+włosy dłużej są świeże i puszyste
+bardzo dobrze utrwala modelowanie
+utrzymuje efekt prostowania nawet w czasie wilgoci
+wydajny
+łatwo dostępny
Minusy
-nie zauważyłam ochrony przed wysoką temperaturą

nigdy więcej

Jako posiadaczka długich i prostych włosów blond i fanatyczka codziennego mycia a tym samym codziennego suszenia włosów, musze mieć produkt, który uchroni delikatne włosy od wysuszenia. Po nałożeniu oczekiwałam cudów, a miałam....tłuste, zlepione i obciążone włosy. Bubel jakich mało. Wyrzucone pieniądze w błoto jednym słowem.
Już sama konstystencja nałożona na dłoń powinna dać dużo myślenia - tłusta i klejąca. Jedyny plus to zapach

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kilka użyć

Masakraa!

Krem strasznie obciąża włosy! Już po aplikacji i wysuszeniu włosy wyglądają na tłuste! :(
Mocno utrwalający? włosy są niesamowicie sztywne, co raczej nie jest zaletą. W dodatku jest bardzo trudny do usunięcia..

Co to jest???

Miałam kiedyś produkt Wella, ale kupiony w sklepie fryzjerskim- był boski!
Sięgnęłam po to mleczko chyba tylko ze względu na napis Wella na opakowaniu. To był błąd.
Jedyne plusy:
-tanie
-łatwo dostępne
-wygodne opakowanie
-w miarę wydajny

Na minus:
-konsystencja- zbyt zbita, mam wrażenie, że fatalnie rozprowadza się po włosach
-nie spełnia swojego podstawowego zadania- nie chroni włosów przed wysoką temperaturą. Po miesiącu stosowania (codzienne mycie+stylizacja) włosy były przesuszone i szorstkie.

Jak dla mnie produkt tani dla niezbyt wymagających użytkowniczek.

Dodam, że mam włosy do ramion, wywijają się m. więcej od połowy. Używam suszarko-lokówki do zdyscyplinowania fryzury i nadania włosom objętości. Temperatura jest niższa niż przy użyciu prostownicy, a mimo to krem sobie nie radzi, więc co by się działo przy wyższej temperaturze???? Nawet nie chcę myśleć.

Obecnie nie używam po każdym myciu tylko co drugie, trzecie. Kupiłam inny preparat, a ten jakoś zużyję.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego opakowania

niska cena + widoczny efekt po zastosowaniu

plusy:
- włosy są gładsze i prostsze, po wysuszeniu suszarką nie czuję potrzeby używania prostownicy,

- po nałożeniu gdy wyschną lepiej się rozczesują,

- krem jest wydajny,

- przystępna cena,

minusy:
- włosy przy odrobinie wilgoci mimo nałożonego prepratu zaczynają się wywijać w różne strony,

- preparat trudny w zmywaniu, mam wrażenie jakbym nie potrafiła go dokładnie zmyć - a na mokrych wlosach widzę grudki, które utrudniają rozczesywanie

Ilość zużytych opakowań: jedno 100 ml

Mocne 3,5

Ładny zapach.
Fajne nawilżenie włosów. włosy wydają się mocne i grube.
Chroni włosy przed temperaturą ale nie jakoś specjalnie super.
Trzeba uwazac przy aplikowaniu, bo mozna sobie nieźle obciążyć włosy.
Prostuje włosy nawet bez uzycia prostownicy

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte-końcówka

średniawka

Po pierwsze, nie polecam do włosów cienkich i rzadkich, a już na pewno nie radzę nakładać go na czubek głowy tudzież skalp. Obciąża.

Po drugie, nie zauważyłam efektu ochrony przed wysoką temperaturą. O włosy dbam obsesyjnie więc nie są zbyt zniszczone, a prostuje tylko grzywkę i włosy z przodu głowy.

W każdym razie, na pewno prostuje i wygładza. Jednak przy większej wilgoci włosy się puszą.

Dużo lepiej działa przy nieużyciu suszarki, czy prostownicy. Kiedy nałożę go na włosy i pozwolę im wyschnąć naturalnie, są mega gładkie.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Mieszane uczucia

Z jednej strony baardzo go lubię używać, ale jeśli chodzi o efekty to nie zauwarzyłam nic szczególnego...

Cena: 13 pln
Dostępność: większość drogerii, znajdziemy go także w marketach

Plusy
+ uwielbiam jego zapach, sprawia mi sporą frajdę podczas nakładania, ale potem już go w ogóle nie czuć ;-(
+ włosy dość łatwo się rozczesują
+ jest wydajny

Minusy
- nic, a nic nie chorni przez wyskoą tempetatują, a to jego główne zadanie
- lekko obciąża

świetny kosmetyk

Moim zdaniem bardzo dobry kosmetyk ;)

+Po nałożeniu na wilgotne włosy wystarczy wysuszyć włosy używając grubej okragłej szczotki

+ włosy są gładkie, miękkie, ładnie pachną

+ krem zapobiega "puszeniu się " włosów

Jedyny minus: trzeba uważać przy nakładaniu kosmetyku. Duża ilośc może spowodować że będą posklejane i obciążone.

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte jedno

Wszystko z nim w porządku, choć to jednak nie to czego szukam...

Jest to produkt, który przy prawidłowym zastosowaniu spełnia obietnice producenta.

Aby osiągnąć efekt prostych włosów należy je dokładnie wysuszyć i użyć prostownicy. Gdy zostawimy włosy wilgotne, aby doschły same, to nie mamy co liczyć na efekt prostych i gładkich włosów.

Jak już sobie wszystko wystylizujemy :) To trzeba przyznać, że utrwalenie jest dość mocne (przynajmniej na moje włosy tak działa).

Trzeba bardzo uważać na stosowaną ilość kosmetyku. Łatwo osiągnąć niepożądany efekt tłustych włosów.

Włosy po użyciu tego kremu tracą jakby blask. Nie jest to bardzo widoczne, ale jednak da się zauważyć. Stają się takie jakby przyciężkawe/tępe, nie wiem jak to dokładnie opisać... Niby wszystko jest z nimi ok, ale jednak coś jest nie tak :] Nie jest to jednak bardzo uciążliwe, można się do tego wrażenia przyzwyczaić.

Podsumowując - utrwala, wspomaga rozczesywanie mokrych włosów, ułatwia prostowanie, chroni przed wysoką temperaturą.

Niby wszystko pięknie, ale ja jednak będę szukała innego produktu tego typu. A być może wrócę do mojego Got2b Smooth & Chic Anti-Frizz Lotion, który dużo bardziej przypadł mi do gustu.

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące

średni

Mam włosy ze skłonnością do kręcenia/falowania i przetłuszczania się i muszę przyznać, że (może niesłusznie i zbyt ufnie) wierzyłam, że jakoś zdyscyplinuje moje włosy. Włosy są gładkie, ale pod wpływem wilgoci i tak się falują. Dobrze chroni przed temperaturą. Raz się zagalopowałam i wycisnęłam za dużo kosmetyku i w efekcie musiałam nałożyć go na włosy - po kilku godzinach były już przetłuszczone.

Używam tego produktu od: 1,5 - 2 miesięcy