Bourjois, Healthy Mix, Serum Gel Foundation (Podkład w żelu)

Powiększ Bourjois, Healthy Mix, Serum Gel Foundation (Podkład w żelu)

Zgłoszony przez konserwaa

Owocowa terapia (z liczi, jagodami goji i owocem granatu) zmniejszająca zmęczenie, pozostawiająca uczucie świeżości i lekkości, rozświetlająca i ujednolicająca cerę na 16 godzin. Zawiera witaminy i przeciwutleniacze. Podkład ma postać żelu, który stapia się z naturalnym odcieniem skóry i nadając jej pół matowe wykończenie. Jest hypoalergiczny i nie blokuje porów. Dostępny w 6 odcieniach.

Skład: Aqua (Water), Dimethicone, Cyclopentasiloxane• PEG-10 Dimethicone, Butylene Glycol, Aluminum StarchOctenylsuccinate, Phenoxyethanol, Sodium Chloride •Disteardimonium Hectorite, Disodium Stearoyl Glutamate •Dimethicone Crosspolymer, Tocopheryl Acetate, Glycerin, AlcoholDenat., Parfum (Fragrance), Panthenol, Aluminum Hydroxide• Litchi Chinensis Pericarp Extract, Silica, Lycium Barbarum FruitExtract, Pantolactone, Punica Granatum Extract, PotassiumSorbate, Sorbic Acid [+/- (May Contain) : CI 77007 (Ultramarines)• CI 77019 (Mica), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides)• CI 77891 (Titanium Dioxide)]

• Lekki przyjemny
  • Całkiem przyjemny podkład i chyba pierwszy, który tak przyjemnie pachnie. Zdecydowanie podkład idealny w lato.
    Plusy:
    + opakowanie z pompką
    + dobrze sie rozprowadza
    + kolory bardzo naturalne
    + zapach

Minusy:
    - cena
    - wymaga poprawek w ciągu dnia

Używam tego produktu od: Od 2 mesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Mallaka za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja bikini rodzaje

• Świetny!
  • Zdecydowanie najlepszy podkład jaki kiedykolwiek miałam! Posiadam w odcieniu Vanilla.

+ delikatny, lekki, subtelny efekt (bez efektu maski)

+ ładnie stapia się ze skórą, łatwo rozprowadza

+ dość dobra trwałość, nie brudzi ubrań

+ nie zapycha porów mimo skóry miejscami tłustej

+ delikatny, przyjemny zapach

+ wydajny

+ dobre opakowanie, wygodna pompka, poręczne, lekkie ładne

+/- cena i dostępność, ja kupuję na allegro

Chcesz pochwalić cocomusli za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny, delikatny
  • Kupiłam ten podkład w wakacje. Mój kolor to 53.

Podkład ma delikatną konsystencję, łatwo się rozprowadza, nie smuży. Ma śliczny zapach.
    Nie podkreśla suchych skórek.
    Jego krycie jest raczej średnie, ale na wakacje jak znalazł.
    Cena troszkę wysoka, zwłaszcza patrząc na to, że podobny efekt da nam o wiele tańszy krem BB.

Bardzo wydajny. Ja swój po wakacjach oddałam siostrze, której cera jest ciemniejsza niż moja. Ona również jest z niego zadowolona i już kupiła kolejne opakowanie.

Ja jednak wolę kremy BB, choć ten podkład polecam

Używam tego produktu od: wakacje 2015
    Ilość zużytych opakowań: ok. 1/3 pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super produkt
  • Produkt ten nie ma zbyt mocnego krycia, ale w moim przypadku właśnie czegoś takiego szukałam.

Plusy:
    Ujednolica kolor skóry
    Dobrze pachnie
    Nie wchodzi w zmarszczki mimiczne
    Nie jest "ciężki", czyli po nałożeniu go na skórę nie odczuwasz dodatkowej tapety na twarzy
    Skóra wygląda zdrowo
    Rozsądna cena

Minusy
    Jak dopóki żadnych

Polecam dla tych, którzy nie chcą zbyt dużego krycia

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić Ellyyhh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubieniec od kilku sezonów
  • Mój ulubiony podkład od kilku lat

+ nie zapycha porów
    + nie tworzy maski na twarzy
    + bardzo dobrze kryje drobne niedoskonałości
    + jest trwały
    + bardzo wydajny
    + ma ładne opakowanie
    + ładnie pachnie
    + ma przystępną cenę (kupuję na allegro za ok 35zł a opakowanie starcza mi na 4-5 miesięcy)

- brak

Używam tego produktu od: 2,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: pięć opakowań

Chcesz pochwalić justyn8899 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy podkład jakiego używałam
  • Ten podkład wygląda niesamowicie naturalnie na skórze, jest nawilżający i daje taki zdrowy glow, ale nie zawiera żadnych drobinek rozświetlających. Trzyma się na mnie cały dzień. Zapewnia lekkie krycie, bardziej wyrównuje koloryt i ukrywa lekkie zaczerwienienia - na pewno nie przykryje trądziku. Dla mnie to zaleta - wolę lekki podkład + korektor, niż widoczny podkład na całej twarzy.

Ma całkiem niezłe jasne kolory - wpadające w żółć, a nie róż. Dla mnie odcień 51 jest nieco za ciemny, ale ostatnio odkryłwam no to metodę. Dodaje do opakowania trochę białego podkładu MakeUp Revolution The One, który cudownie łączy się z Healthy Mix i go rozjaśnia do idealnego odcienia (nie wpływa negatywnie na właściwości HM, mieszanka nie psuje się szybciej - polecam).

Nie widzę sensu szukać innego podkładu, bo ten spełnia wszystkie moje oczekiwania.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Kulfon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Bardzo fajny, lekki podkład na lato
    Wymieniłam Revlon Colorstay na niego z okazji wiosny/lata i nie żałuję.

Moja skóra ma skłonność do niedoskonałości i może to być podkład za lekki dla dziewczyn z dużym trądzikiem.

Krycie jest lekkie, ale można je stopniować do średniego.
    U mnie w połączeniu z korektorem Collection zakrywa wszystko

Zostawia skórę promienną, z tzw. naturalnym efektem glow

Pięknie wyrównuje koloryt skóry, ja mam odcień 51 i jest dla mnie idealny.

Stapia się wspaniale, ale nie wiem, czy to nie zasługa gąbęczki Real Techniques, którą go nakładam. W każdym razie świetnie z nią współpracuje

Ma bardzo ładny zapach, nie taki apteczno-kosmetyczny, jak większość podkładów, tylko owocowy

Cena jest bardzo przystępna w internecie, nie kupiłabym go w drogerii, gdzie jest dużo droższy.

Fajne, poręczne opakowanie z pompką! Dla mnie to hit, mała rzecz a cieszy, po tylu miesiącach wygrzebywania z butelki Revlonu

Nie podkreśla suchych skórek! Ja mam cerę bardzo dziwną, raz się świeci niemiłosiernie w sferze T, a zaraz jest tam wysuszona, dlatego wokol nosa i ust mam często suche skórki, a ten podkład pięknie z nimi współpracuje i maskuje, a nie podkreśla

Odjęłam pół gwiazdki, bo nie zrobił na mnie efektu WOW WOW Ale na pewno jeszcze do niego wrócę

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić klauudens za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny wygląd
  • Jeden z moich ulubionych podkładów, do którego zawsze wracam. Porównywalny z podkładami z dużo wyższej półki.

+ Idealnie stapia się ze skórą, nie tworzy maski, nie warzy się ani nie daje efektu ciasta czy tapety. Sprawia że moja skóra wygląda gładko i promiennie.

+ Sprawdza się dobrze nawet w "trudne dni" kiedy pojawi się jakaś niemiła "niespodzianka" czy gdy skóra jest bardzo sucha lub łuszczy się (po użyciu kwasów / retinoidów).

+ Nie podkreśla suchych skórek.

+ Dobrze kryje, wyrównuje koloryt, maskuje niedoskonałości.

+ Nie wysusza.

+ Przystępna cena jak na jakość produktu.

- Jedynym minusem jest kolor (najjaśniejszy 51 jest wciąż dla mnie troszkę za ciemny)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego opakowania

Chcesz pochwalić czytelnia za czytelną i pomocną recenzję?
  • na lato
  • +dobry na lato
    +zapach
    +lekki
    +niewidoczny, stapia się ze skórą

- nie do cery tłustej
    - wymaga poprawek w ciągu dnia
    - cena (jednak w internecie można kupić go dużo taniej)

-/+ krycie delikatne

zużyłam 2 opakowania, ale na tym chyba nasza przygoda się skończy i nie kupię ponownie

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jeenny za czytelną i pomocną recenzję?
  • to chyba ten jedyny
  • Podkład kupiłam w internecie za ok 35zł

Plusy:
    -podkład dopasowuje się kolorem do cery, ponieważ na początku wydawało mi się że jest mocno za ciemny (mam kolor 51) a jak go nałożyłam okazało się że jest idealny.
    - po całym dniu spędzonym w szkole wygląda dobrze. nic się nie waży, ani nie wyciera. Oczywiście cera się trochę świeci, ale w moim przypadku nie dz się tgo uniknąć
    - żelowa konsystencja pozwala idealnie rozprowadzić podkład na buzi. Ja do tego celu używam gębki z ebelin.

Minusów tego produktu nie zauważyłam i mam nadzieję że tak zostanie.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić naklejka9 za czytelną i pomocną recenzję?