Bourjois, Healthy Mix, Serum Gel Foundation (Podkład w żelu)

Powiększ Bourjois, Healthy Mix, Serum Gel Foundation (Podkład w żelu)

Zgłoszony przez konserwaa

Owocowa terapia (z liczi, jagodami goji i owocem granatu) zmniejszająca zmęczenie, pozostawiająca uczucie świeżości i lekkości, rozświetlająca i ujednolicająca cerę na 16 godzin. Zawiera witaminy i przeciwutleniacze. Podkład ma postać żelu, który stapia się z naturalnym odcieniem skóry i nadając jej pół matowe wykończenie. Jest hypoalergiczny i nie blokuje porów. Dostępny w 6 odcieniach.

Skład: Aqua (Water), Dimethicone, Cyclopentasiloxane• PEG-10 Dimethicone, Butylene Glycol, Aluminum StarchOctenylsuccinate, Phenoxyethanol, Sodium Chloride •Disteardimonium Hectorite, Disodium Stearoyl Glutamate •Dimethicone Crosspolymer, Tocopheryl Acetate, Glycerin, AlcoholDenat., Parfum (Fragrance), Panthenol, Aluminum Hydroxide• Litchi Chinensis Pericarp Extract, Silica, Lycium Barbarum FruitExtract, Pantolactone, Punica Granatum Extract, PotassiumSorbate, Sorbic Acid [+/- (May Contain) : CI 77007 (Ultramarines)• CI 77019 (Mica), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides)• CI 77891 (Titanium Dioxide)]

• Rewelacja!
  • Moja skóra nie wymaga jakiegoś szczególnego krycia, jedynie wyrównania koloru i czasem zamaskowania niedużych wypieków, jednak długo, bardzo długo szukałam czegoś o przyjemnym, niematowym wykończeniu.
    Długo się czaiłam na ten podkład (nie oszukujmy się, że cena jest tak od razu bardzo przystępna), więc jak zobaczyłam promocję szybko złapałam kolor odpowiedni dla siebie i poszłam zapłacić, kosztował około 36 zł.
    Pierwszy raz po nałożeniu byłam wniebowzięta, jednak nauczona doświadczeniem jeszcze wstrzymałam się z zachwytami i poczekałam do wieczora. Po całodziennym noszeniu go na twarzy wyglądał wieczorem nadal tak samo jak rano - twarz wyglądała świeżo, promieniście, była rozświetlona, po prostu moja, ale lepsza Kolor idealnie stapia się ze skórą - w co nie byłam w stanie uwierzyć, ale naprawdę JEST NIEWIDOCZNY NA TWARZY. Kompletnie, nic nie widać, nawet nikt mnie nie podejrzewa, że mam podkład.
    Jednak, co muszę zaznaczyć, bo chyba nie jest jasne: wygląda rewelacyjnie na, podkreślam, zadbanej cerze, bez suchych skórek, suchych placków i tym podobnych. To podkład, a nie cudotwórca... Ale wciąż cudowny!

Używam tego produktu od: trzech tygodni

Chcesz pochwalić kirsebaer za czytelną i pomocną recenzję?
  • co jest?
  • Podkład zbiera w internecie wiele "ochów i achów", a ja od kiedy go mam, myślę sobie, o co tyle szumu?
    Naprawdę nie rozumiem zachwytów, bo ja nie widzę w nim nic nadzwyczajnego. Fluid, jak każdy inny, powiedziałabym bardzo przeciętny.

Może zacznę od plusów :

1. Ma przyjemnie owocowy zapach, co zdecydowanie umila jego aplikację.
    2. Konsystencja zbita, nie jest wodnisty.
    3. Bardzo wygodna buteleczka. Plastikowe opakowanie jest niezwykle komfortowe podczas wyjazdów.
    4. Jest wydajny.
    5. Nie oksyduje.

Pora na minusy :

1. Producent zapewnia, że podkład zakryje zmęczenie na twarzy, nada skórze świeży wygląd , rozświetli i ujednolici cerę. Na to liczyłam, ale się przeliczyłam ;-)
    Podkład wcale nie nadał mojej cerze blasku, wręcz przeciwnie. Nie podoba mi się to, w jaki sposób zastyga na twarzy. Miałam wrażenie, że moja już sucha skóra, wygląda na jeszcze bardziej suchą.
    2. Jego trwałość jest po prostu śmieszna. Nie dotrwa nawet do połowy dnia.
    3. Krycie słabe. Wbrew zapewnieniom producenta na pewno nie ujednolici cery. Naczynka, zaczerwienienia, drobne niedoskonałości będą przebijały.
    4. Bardzo źle mi się go rozprowadza. Smuży się, a potem muszę go wklepywać, żeby choćby odrobinę wtopił się w cerę.

Cieszę się, że nie kupiłam go w regularnej cenie. Żałuję wydanej na niego każdej złotówki. Ja nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić dispersi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał
  • Moja przygoda z podkładami - tak tak pamiętam jak dziś to było w gimnazjum- mój pierwszy fluid- Lirene. Przez te wszystkie lata szukałam, zbierałam, eksperymentowałam. Każdy kolejny był porażką- na zdjęciu dołączam moją kolekcję na dzień dzisiejszy (po małym przeglądzie oddałam 17 fluidów) więc zostało ich jeszcze kilka. Co każdy następny okazywal się porażką. Na dlugo gościl u mnie Max Factor Facefiniti. Nigdy nie ciągneło mnie do marki Bourjois i to był mój bląd. Pluje sobie w brode do dziś, że nie sięgnelam po ten cud wcześniej. Zawsze było tak:
    za jasny za ciemny, robi maskę, za słabe krycie, plamy, spywa po godzinie, podkreśla skórki. Aż tu po użyciu tego fluidu SZOK !!!!!!! Ideał mój ideał !!!! wkońcu po latach poszukiwań go znalazłam !!!!!!!! Nie ma slów żeby go opisać. Skóra po nim wygląda na swieżą promienną, rozjaśnioną zdrową skórę. Idealne krycie, nie zostawia tapety a zakrywa wszystkie niedoskonałości. Nigdy nie zamienie na inny- nawet już nie testuje bo po co ? Skoro mój ideal jest ze mną przy mnie wierny ukochany cudowny. Nigdy mnie nie zawiódł. Szczerze polecam z calego serca. Kocham Go !!!!!!!! To moja miłość na zawsze !!!!

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kartonowa91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak bardzo sie zawiodlam
  • Chyba juz nigdy wiecej nie zakupie podkladu bourjois Wszystkie ktorych do tej pory uzywalam (oprocz 10h sleep) okazaly sie nie wystarczajace jak na moje potrzeby.Na ten czailam sie od dluzszego czasu.Jakos ciekawilo mnie to serum w skladzie.Niestety,ale podklad jest bardzo zwyczajny i zupelnie nie wart tych 12 f jakie na niego dalam
    Na plus
    -ladna buteleczka
    -pompka
    -zapach
    -wydajnosc
    Na minus
    -bardzo mala trwalosc-juz w polowie dnia sie sciera z buzi
    -oksyduje o jakies 2 tony w ciagu dnia
    -swieci sie na buzi
    -ziemiste kolory
    -cena
    -kiepskie krycie-ja potrzebuje i 3 warstw zeby to jakos wygladalo na buzi
    -podkresla suche skorki
    -nie zauwazylam dzialania serum
    -nie wygladza buzi ani w zaden sposob jej nie pomaga.
    Niestety nie polecam tego produktu

Używam tego produktu od: ok miesiaca

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Dobry podkład o miłym zapachu, zapewnia lekkie krycie delikatnie wyrównując koloryt, raczej dla skóry bez większych problemów. Nie matuje więc używam z pudrem matującym w kamieniu. Odejmuję jedną gwiazdkę za trwałość, przyzwyczajona do cięższych podkładów jestem tym nieco rozczarowana, ale być może taka jest specyfika lżejszych podkładów.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić aniajestem za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny, lekki, niewidoczny na twarzy
  • Podklad kupilam w bootsie za 7 funtow na przecenie. Cere mam mieszana i podklad swietnie sie na niej spisuje. Nie rozumiem czemu wszyscy narzekaja na krycie, to ma byc lekki podklad wyrownujacy koloryt, a na opakowaniu jest informacja jaki jest stopien krycia.
    Ogolem pierwsza rzecz to zapach, jest bardzo przyjemny i na pewno uprzyjemnia aplikacje. Nie stosuje kremu pod podklad bo mam wrazenie, ze nawilza mnie wystarczajaco. Po nalozeniu skora wyglada na odswiezona i zdrowa, potrafi zdzialac cuda na zmeczonej twarzy. Nie kryje jakis niespodzianek wiec nie nadaje sie do cery z wiekszymi problemami, ale dla mnie jest idealny, wyrownuje i sprawia, ze cera wyglada po prostu ladnie. Na niespodzianki w wjadomym momencie w miesiacu wystarczy troche korektora i jest idealnie. Uzywam do niego pudtu transparentnego i utrzymuje sie dobrze.
    Moja siostra tez zakupila razem ze mna ten podklad i nie jest zadowolona tylko z krycia, ale oprocz tego nie ma innych zastrzezen. Ogolem polecam wyprobowac.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić JustOneKiss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo poztywnie
  • Generalnie już nie używam podkładów, ten dostałam i jestem pozytywnie zaskoczona. Podkład bardzo fajnie sie rozprowadza, delikatnie nawilża, nie podkreśla suchych skórek, ma przyjemną lekką konsystencję. Jedyne do czego się moge doczepic, to kolor, jestem bledziochem i kolor vanilla niestety jest dla mnie troszkę za ciemny, ponadto preferuje raczej różowe tony w podkładach, a nie beżowe. Krycie całkiem przyjemne, można je stopniować, ale przy większych niespodziankach nie obejdzie się bez korektora. Przyjemny zapach i ładne, poręczne opakowanie z pompką. Ogólnie, jestem na tak, myślę, że będę do niego czasem wracać.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Hiromi_Ise za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciekawy produkt
  • Nie zapycha porów a to argument numer jeden dla mnie, najważniejszy. Ma przyjemny zapach, nie intensywny ale kwiatowo-owocowy. Idealny do nakładania palcami. Ma pompkę co pomaga wydobyć tyle ile chcemy. Prawda jest ze nie kryje wszystkiego, ale to lekki podkład a nie korektor. Trzyma się dobrze, rozświetla, po dłuższym czasie błyszczy, ale to można zneutralizować pudrem lub bibulkami. Wyrównuje koloryt i nie wygląda jak maska, nie wysusza co jest dużym plusem. W swoim przedziale cenowym jest liderem, rzadko mam ochotę dokończyć opakowanie i kupić następne- miłe zaskoczenie, bo jak na razie nie mogę go zużyć. Wg mnie bardzo wydajny!

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić cytryn0103 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno do niego wrócę
  • Lekki podkład, nie zapycha porów a moje mają do tego tendencje. Świetny na ciepłe dni gdy za gorąco na makijaż ale skóra wymaga "podrasowania" ( zaczerwienienia, niewielkie wypryski). Pozostawia fajne wykończenie, bardzo naturalne, nie matowi mocno, raczej rozświetla i to mi się w nim podoba
    Ogólnie genialnie się sprawdza o każdej porze roku.
    Jest często porównywany z Wake me up Rimmela ale jak dla mnie, te podkłady to niebo a ziemia, Bourjois wygrywa w 100%

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 buteleczki,

Chcesz pochwalić silenceMyLove za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Produkt spełnia moje oczekiwania. Nie podkreśla suchych skórek a po nałożeniu skóra wygląda na bardziej promienną i zadbaną. Utrzymuje się całkiem nieźle nawet bez bazy i tylko z bronzerem. Kolor 54 vanille. Nie ciemnieje na buzi jak inne podkłady. Przy tej cenie jest to produkt bardzo godny uwagi dla cery suchej z małymi niedoskonałościami.

Używam tego produktu od: od paru tygodni
    Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić helomoto za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij