Bourjois, Healthy Mix, Serum Gel Foundation (Podkład w żelu)

Powiększ Bourjois, Healthy Mix, Serum Gel Foundation (Podkład w żelu)

Zgłoszony przez konserwaa

Owocowa terapia (z liczi, jagodami goji i owocem granatu) zmniejszająca zmęczenie, pozostawiająca uczucie świeżości i lekkości, rozświetlająca i ujednolicająca cerę na 16 godzin. Zawiera witaminy i przeciwutleniacze. Podkład ma postać żelu, który stapia się z naturalnym odcieniem skóry i nadając jej pół matowe wykończenie. Jest hypoalergiczny i nie blokuje porów. Dostępny w 6 odcieniach.

Skład: Aqua (Water), Dimethicone, Cyclopentasiloxane• PEG-10 Dimethicone, Butylene Glycol, Aluminum StarchOctenylsuccinate, Phenoxyethanol, Sodium Chloride •Disteardimonium Hectorite, Disodium Stearoyl Glutamate •Dimethicone Crosspolymer, Tocopheryl Acetate, Glycerin, AlcoholDenat., Parfum (Fragrance), Panthenol, Aluminum Hydroxide• Litchi Chinensis Pericarp Extract, Silica, Lycium Barbarum FruitExtract, Pantolactone, Punica Granatum Extract, PotassiumSorbate, Sorbic Acid [+/- (May Contain) : CI 77007 (Ultramarines)• CI 77019 (Mica), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides)• CI 77891 (Titanium Dioxide)]

• Przyjemniaczek
  • Od lat używam klasycznej wersji Healthy Mix, jednak czasami, gdy nie ma mjego koloru, lub jest promocja, kupuję wersję HM Serum.

Generalnie uważam, że HM oraz HM Serum są bardzo zbliżonymi produktami:
    - piękny zapach
    - lekka konsystencja
    - ładnie stapiają się z cerą
    - dają naturalny efekt
    - łatwo się rozprowadzają
    - nie zapychają

Mają podobne minusy:
    - żółte podtony (jestem raczej neutralnym-ziemnym typem urody)
    - małe krycie
    - mała trwałość

Co wg mnie różni HM Serum od starszego brata:
    - jest jeszcze lżejszy w konsystencji
    - daje bardziej silikonowe odczucie
    - mocniej rozświetla i daje efekt lekko mokrej skóry
    - słabiej kryje

Ogólnie: nie szkodzi i jest przyjemny w używaniu. Nie oczekuję od niego więcej

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić eupsyhia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!
  • mój kolor: 55

Mam śniadą cerę, dość problematyczną jeśli brać pod uwagę popękane naczynka, raczej suchą. Nie lubię mocno kryjących podkładów, ale też nie potrzebuję ich. Szukałam czegoś lekkiego, na lato (został ze mną przez całą zimę), delikatnie nawilżającego, ale też podkładu, który bez problemu mogę nałożyć na krem. No i:

+ zapach obłędny
    + konsystencja idealna, lekka, rozprowadza się bez żadnych problemów
    + nie wnika w drobne zmarszczki, buzia jest po nim bardzo gładka
    +delikatnie nawilża
    + kryje, znikają pod nim moje naczynka
    + jest trwały
    + nie zauważyłam aby brudził
    + wydajny
    + w dobrej cenie
    + służy mi na co dzień ale też do mocniejszego, wyjściowego makijażu

Nie mogę wskazać żadnych minusów. Być może okaże się "za lekki" dla osób, które szukają bardzo mocnego krycia. Polecam wypróbować - może być miłym odstępstwem od ciężkich podkładów i nie uderzy po kieszeni.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Naleeen za czytelną i pomocną recenzję?
  • spływa i jest nietrwały
  • Wolę jego oryginalną wersję czyli zwykły Halthy Mix bo tamten chociaż trochę kryję i lepiej się nakłada.
    Tym podkładem trudniej jest mi zrobić makijaż ponieważ juz przy nakładaniu napotykam trudności, podkład nie chce związać się z kremem i poprostu muszę go mocno wklepywać.Krycie i trwałość pozostawiają dużo do życzenia.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić mazidełko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tańsza wersja Chanel Vitalumiere
  • Jestem bardzo zadowolona z tego podkładu. Mam kolor 53, który posiada żółte tony, ale jest bardzo naturalny na twarzy (na pewno nie robi efektu Chińczyka :P) Konsystencja jest idealna dla cer suchych, ale i dla mieszanych (sama taką posiadam). Nie jestem pewna co do używania go na cerze tłustej, ponieważ istnieje ryzyko pojawienia się nadmiernego błysku na twarzy. Jak już napisałam w tytule recenzji podkład ten jest bardzo podobny, niemal identyczny jak Chanel Vitalumiere jeśli chodzi o efekt na twarzy. Poza tym jak wiadomo Bourjois to właściel Chanel i ich produkty sa do siebie mniej lub bardziej podobne. W tym przypadku podkłady te są siostrzane Zapach jakoś szczególnie nie rzuca mi się w nos, owszem jest przyjemny, ale powala mnie na kolana jak inne Wizażanki. Bardzo polecam!

Używam tego produktu od: trzy miesiące

Chcesz pochwalić Nessaya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony podkład
  • Bardzo lubię ten podkład, spełnia moje oczekiwania.

+ Wygląda bardzo naturalnie na twarzy, odpowiednio nałożony perfekcyjnie wtapia się w skórę
    + Nie zapycha
    + Ładnie pachnie
    + Bardzo łatwo się aplikuje, nie tworzy żadnych plam, smug
    + Tworzy taki naturalny glow, twarz dzięki temu wygląda zdrowo i promiennie
    + Trwałość

Cenowo też nie jest najgorzej, bo można go zamówić w drogeriach internetowych za 30-40 zł.

Jeśli chodzi o wady to może słabe krycie, ale z drugiej strony - ten podkład taki po prostu jest i osoby potrzebujące mocnego krycia powinny sięgnąć po coś cięższego. Ten produkt ma być lekki i odpowiedni na co dzień dla osób z niewielkimi niedoskonałościami.

Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

Chcesz pochwalić White Kitty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielki plus za żółtawe pigmenty
  • Mam żółtawy odcień cery i ten produkt sprawdził się u mnie IDEALNIE (vanille 52). Miałam zamiar zainwestować w MACa czy Make Up For Ever, High Definition Foundation, ponieważ one mają w palecie podkłady z żółtym pigmentem, ale natknęłam się na bourjois i jestem bardzo zadowolona. Odcień piękny, lekka konsystencja i cena ( dodam, że za podkłady w Mac'u, make up for ever czy chanel trzeba zapłacić od 150 zł wzwyż ) bardzo fajna (zapłaciłam 62.99 zł). Nie tworzy efektu suchej maski wokół oczu (zdarzało mi się to przy podkładach z Revlonu mimo stosowania kremu).
    Trwałość (bez bazy i pudru) taka sobie, lecz uważam, że każdy podkład wypada troszkę przypudrować, aby utrwalić i zmatowić makijaż.

Używam tego produktu od: kilka dni

Chcesz pochwalić malgos1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Milalo byc super, a wyszlo ja zawsze
  • Ja ma kolor 50.
    Moze zacznijmy od tego ze mam sucha cere z nieco mieszana strefa T.
    Wydawalo mis sie ze ten podklad bedzie idealny tymbardziej ze juz uzywam od jakiegos czasu Healthy Mix i ten sprawdza sie rewelacyjnie, a serum powinno byc bardziej nawilzajace.
    Niestety, podklad ten nie spelnil moich oczekiwan.
    Plusy:
    *swietna konsystencja
    *super sie rozparowadza i daje lekkie do sredniego krycie (mozna je stopniowo budowac)
    *bardzo ladnie pachnie(jak wiekszosc produktow Bourjois)
    *ladnie wyglada na twarzy
    Minusy:
    *mimo zapewnien producenta nie trzyma sie 16 godzin, gdy nie uzyje bazy to moze jakies 2-3, z baza ok 8h, i to jego golwna wada, jakby splywal z twarzy, nie wiem moze trzeba go przypudrowac...
    *zdecydownie za wysoka cena jak za taka jakosc

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 po 30ml

Chcesz pochwalić Aggy81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pierwsze wrażenie mylne
  • Na początku byłam zachwycona: fajne opakowanie, konsystencja, miły zapach i idealne dopasowanie się do cery, nawet i dobre krycie. Niestety już po godzinie cera zaczyna się świecić, a po 2/3 podkład ze mnie spływał mimo minusowej temperatury na dworze. Nie mam problemów ze świeceniem się cery, a ten podkład sprawiał takie wrażenie.

Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić sylwia52296 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 11 raz(y)
  • Poszedł w świat
  • Lubię gdy producent spełnia obietnice.
    Tu tego nie robi,cena jest niska ale mi o wszystko.
    Podkład bardzo ładnie pachnie i ma miłe praktyczne opakowanie. Jest to podkład o średnim kryciu. Gdy nałożymy go więcej uzyskamy lepsze krycie ale nie będzie wyglądał dobrze.
    Ogólnie wyglada na twarzy mocno średnio,do tego przyprawił mnie o kilka zaskórników.
    O 16 h trwałości nie ma mowy. Jego konsystencja sprawia że twarz zaczynała mi się pod nim (bo ja wiem?) pocić.

Oddałam przykaciółce i ona uważa że jest super.

Jej uwagi:
    Świetne krycie.
    Naturalne wykończenie.
    U niej trzymał się cały dzień.
    Nie zapychał ale G nie ma tendencji do zapychania. Jest posiadaczką idealnej normalnej skóry z kilkoma pekniętymi naczynkami.

Daje mu 3 ... Może się sprawdzić ale nie musi.
    Nie jest zły. Po prostu jak dla mnie bardzo taki sobie.b

Używam tego produktu od: Uzywalam w sierpniu i wrześniu 2013
    Ilość zużytych opakowań: Ok 10 ml

Chcesz pochwalić Loyd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • + podkład jest lekki, nie widać go na twarzy
    + wyrównuje koloryt
    + nie tworzy efektu maski
    + nie zapchał mnie

+/- nie wytrzymuje 16h na pewno ale tyle, ile mi potrzeba wytrzymuje

- cena

Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić hornyhazza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze do niego wracam..
  • Zimą używam koloru 52- idealny, jasno żołto-oliwkowy a latem 53- ciepły,złocisty.

Healthy- skład niekoniecznie ale mi krzywdy nie robi. Używam tego podkładu od 2 lat na zmianę z innymi ale zawsze jak mam wybrać pewnik to pada na HMS.

Dla mnie minusów brak!

Rewelacyjna gama kolorystyczna.
    Dobrze współgra z ciężkimi i lekkimi kremami
    Daje satynowy efekt, ni to mat ni to rozświetlenie.
    Bardzo naturalnie wygląda
    Nie oksyduje
    Świetnie rozprowadza się pędzlem, palcami i BB.
    Krycie można stopniować.

Ilość zużytych opakowań: Skończyłam dwa teraz jestem w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić Arissable za czytelną i pomocną recenzję?
  • <3
  • Uwielbiam ten podkład. Mam to szczęście, że nie mam większych problemów z cerą, oprócz tego, że jest sucha i potrzebuje nawilżenia. Dodatkowo zimą robię się szara. Zawsze szukam podkładu nawilżającego, rozświetlającego. Nie lubię mocno kryjących podkładów, ale lekkie i delikatne, takie które ożywią moją cerę. Po nałożeniu od razu widać różnicę

Plusy:
    + nawilża i rozświetla
    + pięknie pachnie
    + doskonale się rozprowadza
    + jest wydajny (obecne opakowanie zaczęłam po koniec września i jeszcze go używam).
    + trwały
    + idealnie stapia się z cerą
    + wygodny aplikator - POMPKA

Minusy:
    - cena
    - bez dobrego kremu nawilżającego zdarza mu się podkreślać suche skórki

Próbowałam różnych podkładów rozświetlających, ale zawsze wracam do Healthy Mix lub Healthy Mix Serum

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: pięć

Chcesz pochwalić Silanah za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Odcień 52
  • Zacznę od tego że jest to pierwszy podkład który kupiłam o idealnym dla mojej skóry odcieniu. Cena trochę wysoka ale da się przeżyć tym bardziej że jest bardzo wydajny
    + ładny zapach – uwielbiam go
    + żółty ton
    + odpowiednio przypudrowany utrzymuje się na skórze cały dzień
    + przyjemna konsystencja, łatwo się go rozprowadza na skórze
    + nie uczula
    + daje pół matowe wykończenie
    + krycie średnie – ja większego nie potrzebuję, powiem nawet że jak dla mnie mógł by być trochę mniej kryjący
    + lubi się z każdego rodzaju aplikacją (pędzelek, palce, gąbka)
    - diabelsko podkreśla suche skórki co jest uporczywe szczególnie zimą bo wiadomo że w tym okresie łatwo o przesuszenia
    - w buteleczce nie widać ile zostało nam podkładu
    Na dzisiejszy dzień jest to mój faworyt wśród podkładów

Chcesz pochwalić 3mi za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawet spoko
  • Kupiłam ze względu na dobre oceny własnie na wizażu.
    Ma swoje plusy i minusy.

PLUSY:
    *krycie, ale tylko jeśli potrzebujemy średniego lub małego krycia
    *matuje, ale po 2-3 godzinach wymaga przypudrowania
    *dla mnie odcień najjasniejszy jest prawie że idealny
    *nie zauważyłam by brudził
    *ładny zapach
    *konsystencja
    *opakowanie

MINUSY(ich troszke jest)
    *cena, jak za taki efekt jest zdecydowanie za duża(ale na allegro widziałam, że można je kupić trooche taniej)podkłady za ok 20 złoty bywają lepsze
    *nie jest dobry dla cery tłustej
    *troszeczke zmienia kolor, ale tylko troszeczkę
    *na imprezy raczej się nie nadaje(przynjamnije w moim wypadku)

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: w trakcjie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mazi95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry lekki podkład.
  • Testowałam już wszystkie podkłady Bourjois i uważam, że ten jest najlepszy. Pobił mojego dotychczasowego faworyta- 123 Perfect.
    Produkt oferuje lekkie krycie które b. lubię, wygląda bardzo naturalnie, super wygładza i upiększa. Cera wygląda jak z okładki, wiele koleżanek pytało mnie czego używam! Efekt jest naprawdę świetny. Jednak utrzymuje się na skórze ok. 6-8 godzin- i to z bazą- a to dla mnie stanowczo za mało, zwłaszcza że nie lubię poprawiać makijażu, jak dla mnie podkład ma zostać na buzi od rana do wieczora (tak! są podkłady które to potrafią).
    Pomimo kiepskiej trwałości, kosmetyk daje efekt WOW i zasługuje na 4+!
    Piękna buteleczka, kosmetyk jest wydajny.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić 808gienia808 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkład idealny
  • Nareszcie znalazłam podkład idealny dla mojej cery, a już myślałam, że to niemożliwe. Do tej pory używałam naprawdę wielu podkładów z różnych przedziałów cenowch i żaden nie spełniał moich oczekiwań. Ten podkład to strzał w dziesiątkę. Moja cera po żadnym podkładzie nie wyglądała jeszcze tak dobrze

Kupiłam przez przypadek, zabrakło mojego ulubionego Healthy mix w kolorze 52, więc postanowiłam wypróbować jego wersję serum i okazało się, że dla mnie jest jeszcze lepszy

Zacznę od tego, że mam cerę mieszaną, skłonną do zaskórników, z rozszerzonymi porami i małymi bliznami, także wcale nie idealną. Mam 28 lat, także małe zmarszczki pod oczami zaczynają się już pojawiać

Plusy:

- Mimo tego, że podkład nie jest kryjący i jego krycie określane jest jako słabe, dla mnie jest wystarczające. Podkład wcale tak słabo nie kryje, doskonale wyrównuje koloryt, pokrywa drobne niedoskonałości. Nie potrzebuję nakładać już korektora, nawet pod oczy

- nie tworzy maski, doskonale stapia się z cerą, nie widać go na twarzy, można bez problemu uzyskać efekt no make up look

- cera jest nawilżona, ja nie nakładam już pod ten podkład kremu, jedynie pod oczy

- piękne moim zdaniem odcienie. Ja oceniam kolor nr 52, który idealnie stapia się z moją cerą. Odcień jest lekko żółtawy co dla mnie jest wielkim plusem. Większośc dostępnych na rynku podkładów jest dla mnie zbyt różowa, szczególnie tych jasnych odcieni

- nie podkreśla suchych skórek

- wygładza

- pięknie pachnie

- nie zapycha porów

- bardzo dobrze się rozprowadza, nie tworzy smug, jest lekki i niezwykle przyjemny w użyciu

- nie podkreśla zmarszczek mimicznych pod oczami, na co zwracam wielką uwagę przy wyborze podkładu

- bardzo długo trzyma się na twarzy. Po 8 godzinach w pracy podkład cały czas jest na mojej twarzy i wygląda dobrze bez poprawek mimo mojej mieszanej cery. 16 godzin moim zdaniem nie utrzyma się, ale tego chyba nie potrafi żaden podkład. Ja przynajmniej z takim się nie spotkałam

Minusy:

- jedynie cena ok 60 zł., staram się kupować w promoji w sf

Uwielbiam ten podkład i już nie zmienię go na żaden inny, dopóki będą go produkować Moje KWC i odkrycie roku

Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: 2 zużyte, 3 właśnie zakupione

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Agusia0804 za czytelną i pomocną recenzję?
  • PRZEREKLAMOWANY!
  • Kupiłam zachęcona opiniami na jego temat,oczekiwałam więc czegoś więcej.
    Nie twierdzę,że jest zły,ale niestety nie do końca spełnia swoje obietnice.
    Na początek o plusach :
    -kolor dopasowuje się do skóry
    -podkład wtapia się w skóre,nie tworzy maski
    -łatwo się rozprowadza
    -nie podkreśla suchych skórek
    -nie świeci się
    -o dziwo w miare kryje
    -wyrównuje koloryt cery
    -nie podrażnia
    -nie zapycha
    -odpowiedni dla suchej skóry

Zatem jak widać niby jest cacy,bo plusów dużo,a minus będzie tylko 1,za to bardzo ważny:
    -jest totalnie nietrwały!

Znika mi z twarzy już po kilku godzinach,o obiecanych 16-tu mogę tylko pomarzyć!nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje,sprawdzałam na 3 różnych kremach,i za każdym razem to samo!
    Dla mnie jest to duży problem,więc raczej nie wróce już do tego podkładu,a szkoda,bo gdyby nie to,byłby świetnym rozwiązaniem na lato.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MyNameIsMakeUp za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie taki mix healthy, jak go malują
  • Póki co, to mój zdecydowany KWC wśród podkładów Oczywiście, doskonały nie jest, ale spisuje się na tyle dobrze, że na pewno chętnie będę do niego wracać. Wydajność, zapach i przede wszystkim efekt, jaki daje na skórze - wszystko to przemawia zdecydowanie na jego korzyść. A najlepszą rekomendacją są komplementy, które zbiera moja skóra, wreszcie promienna i zdrowa

PLUSY:
    + doskonale stapia się ze skórą, tworząc jakby jej lepszą wersję; nakładany mokrym pędzlem (spryskuję go hydrolatem z kwiatu pomarańczy) jest na skórze absolutnie niezauważalny, chociaż jego pozytywne działanie jest widoczne;
    + odcień 52 Vanilla to niemal idealny odcień mojej skóry, chociaż dla wielu pewnie będzie zbyt żółty;
    + odpowiada mi jego krycie, średnio-słabe i bardzo naturalne - to właśnie sprawia, że twarz wygląda naturalnie i świeżo, jest ujednolicona i po prostu piękniejsza, ale absolutnie nie grozi nam efekt maski;
    + jest na tyle delikatny, że nie przesuszy nawet delikatnej skóry pod oczami, zdarzyło mi się nałożyć go nawet bez kremu i nie zrobił mi krzywdy;
    + wykończenie nazwałabym satynowym - na pewno nie jest to rozwiązanie dla miłośników matu, ja uwielbiam go za efekt naturalnego, zdrowego blasku - w połączeniu z tintem na policzkach skóra staje się promienna i jak o kilka lat młodsza;
    + trwałość również na plus - po kilku godzinach moja twarz potrzebuje lekkiego przypudrowania, a w krytycznych miejscach przyda się odrobina korektora, ale podkład zostaje na miejscu do wieczora, a jeśli się ściera, to równomiernie i naturalnie; nie zauważyłam też ciemnienia na skórze, o którym pisze wiele osób;
    + za zapach, który sprawia, że aplikacja jest przyjemnością;
    + za wydajność - jedna pełna pompka z powodzeniem starcza na pokrycie całej twarzy, a newralgiczne miejsca (skrzydełka nosa, zaczerwienienia) pokrywam cienko dodatkową warstwą.

+/- "formuła żelu" nie jest żelowa, ani nie zachwyca, ani nie przeszkadza

MINUSY:
    - na pewno wadą jest cena - ok. 60 zł i więcej w regularnej cenie. Ja swój kupiłam w promocji za 38 zł, ale wydatek o 1/3 większy na pewno trzy razy bym przemyślała;
    - myślę, że wrażliwców może co nieco zapychać;
    - pół gwiazdki w dół za mylącą nazwę, która wskazuje, że podkład jest "zdrowy". Krzywdy może zrobić nie powinien, ale cudów też nie zdziała, a wychwalane przez producenta pod niebiosa wyciągi z owoców są, ale jakoby niczego nie było.

Podsumowując: NIE JEST to podkład dla osób z tłustą skórą, dla tych, którzy chcą dużo zatuszować, ani dla zakochanych w macie. To raczej wybór dla tych, którzy oczekują rozświetlenia, efektu młodej i wypoczętej cery, ale jednocześnie potrzebują umiarkowanego krycia i przyzwoitej trwałości. Może wynika z tej recenzji, że to wybór dla tych, którzy po prostu podkładu nie potrzebują, ale dla mnie efekt, który Healthy Mix daje na skórze (wiecznie szarej z niedospania, bladej, z podsinionymi oczami, skłonnej do przesuszenia) - jest naprawdę nie do przecenienia.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić igrafka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla cery tlustych i bardzo tlustych
  • mialam probke tego produktu i cale szczescie
    mam cere tlusta i potrzebuje krycia
    tutaj ani krycia ani matu ani gladkosci
    podklad jest tlusto rozswietlajacy
    pozostawia skore z uczuciem jak by miala sebum lub byla mokra
    slabokryje
    nie robi takie jedwabiu jak lubie w innych podkladach
    nie znieczula moich rysow
    bardziej jako odzywczy bb krem bez silikonu bo w nim go nie czuc
    byc moze dla cer suchych bedzie super
    ale dla mojej nie

Ilość zużytych opakowań: 1 probka

Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie taki wcale "Healthy", ale się sprawdził.
  • Uzywałam kiedyś zwykłego Healthy Mixa, po latach wróciłam do jego odświeżonego brata i muszę przyznać, że jest całkiem w porządku.

Co prawda nie wiem skąd pomysł na nazwanie go 'healthy' , bo w zasadzie to jego skład jakiś specjalnie wyjątkowy nie jest. Ekstrakty owocowe gdzieś na szarym końcu, raczej pro forma, niż rzeczywiście mogą działać.

Wbrew pozorom podkład też ma skłonności do przesuszania cery (Aluminium Starch...) - składnik silnie matujący, główny składnik pudrów sypkich, wykończeniowych fix-ów.

Moja cera choć tłusta/mieszana - po całym dniu z podkładem domaga się nawilżenia. Także nie poleciłabym go osobom z suchą cerą.

Kolory bajka, wszystkie żółte, zdecydowałam się na 52Vanilla, nieco jaśniejszy niż moja karnacja, nadaje efekt świeżości, jaśniejsza cera wygląda na bardziej wypoczętą.
    Zwykle stosowałam 53Light Beige.

Podkład kryje wystarczająco, pod oczy stosuję inny produkt (korektor), ten jest zbyt wysuszający.

Lubię go, choć ideałem nie jest.
    Cena również wśród drogeryjnych marek jest zdecydowanie najwyższa - w znanej niemieckiej sieciówce 61.99zł.

Lubię, ale nie gloryfikuję Może za jakiś czas kupię ponownie.

Używam tego produktu od: 6 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić anibiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak na razie najlepszy jaki stosowałam
  • Plusy:
    - idealny na codzien, lekki nie czuc go na skorze
    - pieknie wyrownuje koloryt cery
    - bardzo dobrze sie rozprowadza
    - wydajny, jedna mala pompka wystarcza na cala twarz
    - dobrze maskuje zaczerwienienia
    - nie widac go na twarzy, swietnie wspolgra
    - roswietla, buzia wyglada zdrowo

Minusy:
    - przecietne, a moze nawet slabiutke krycie wypryskow
    - nie jest za trwaly, w ciagu dnia trzeba poprawiac

Podklad polecam jedynie na codzienne uzytkowanie, na wieksze wyjscia sie nie sprawdza.

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić oaneczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepski
  • Podkład ten nie sprawdził się u mnie kompletnie. Mam cerę z drobnymi niedoskonałościami i nie potrzebuję dużego krycia, ale ten produkt według mnie nadaje się do cery suchej dla stworzenia efektu wygładzenia.

Plusy:
    piękny zapach
    ładnie rozprowadza się
    efekt młodziutkiej cery przez 1 godzinę

Minusy:
    produkt ten jest dla mnie skreślony niestety ze względu na ważenie się w strefie T
    ściera się tworząc nieładne placki na twarzy
    po paru godzinach nawet w klimatyzowanym pomieszczeniu nie ma po nim prawie śladu

Używam tego produktu od: jednego miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno- do połowy opakowania wytrwałam

Chcesz pochwalić zlotemango za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie...
  • Mój pierwszy podkład z prawdziwego zdarzenia-niestety niewypał.

Mam suchą cerę, a ten podkład KOSZMARNIE to podkreślał i dodatkowo wysuszał (wydawało mi się, że miał odżywiać...).

Cena zdecydowanie za wysoka. Najgorsze, że nie ma jak go zużyć, a nienawidzę tak wyrzucać pieniędzy...

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Jeanne93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny podkład dzienny, polecam (prawie) każdemu
  • Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jest to mój ulubiony podkład. Gdy tylko zaczęłam go używać każdy się mnie pyta jak ja to robię że mam taką nieskazitelną i zdrową skórę. Część nawet myśli że nie mam niczego na sobie i przez to go lubię. Ma mega naturalne wykończenie, co nie oznacza że nie kryje, bo kryje ale to nie jest mega mocne krycie, ani za słabe. Idealne na co dzień. Oczywiście nie mogę się wypowiedzieć na temat krycia trądziku, bo go nie mam, ale mam cerę naczynkową i wszelkie zaczerwienieia ładnie kryje ale co najważniejsze - bez efektu maski. Efek końcowy to taki zdrowy blask (mam skórę suchą, nie wiem czy osoby z tłustą cerą będą z niego zadowolone bo ten podkład NIE MATUJE) Napewno kupię go ponownie, bo nie dość że dzięki zawartości serum sprzyja naszej skórze to nie ma obaw, że zrobi nam maskę na twarzy.Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić saja1295 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przyjemny
  • Bardzo przyjemny podkład o delikatnym kryciu.
    + rozprowadza sie latwo
    + nie pozostawiam smug
    + idealny na co dzien, do lekkiego makijazu

Fakt nie jest to podklad ktory zakryje wszelkiego rodzaju wypryski i niedoskonalosci w 100% ale od czego jest korektor

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić VictoriaD za czytelną i pomocną recenzję?