Bourjois, Healthy Mix, Serum Gel Foundation (Podkład w żelu)

Powiększ Bourjois, Healthy Mix, Serum Gel Foundation (Podkład w żelu)

Zgłoszony przez konserwaa

Owocowa terapia (z liczi, jagodami goji i owocem granatu) zmniejszająca zmęczenie, pozostawiająca uczucie świeżości i lekkości, rozświetlająca i ujednolicająca cerę na 16 godzin. Zawiera witaminy i przeciwutleniacze. Podkład ma postać żelu, który stapia się z naturalnym odcieniem skóry i nadając jej pół matowe wykończenie. Jest hypoalergiczny i nie blokuje porów. Dostępny w 6 odcieniach.

Skład: Aqua (Water), Dimethicone, Cyclopentasiloxane• PEG-10 Dimethicone, Butylene Glycol, Aluminum StarchOctenylsuccinate, Phenoxyethanol, Sodium Chloride •Disteardimonium Hectorite, Disodium Stearoyl Glutamate •Dimethicone Crosspolymer, Tocopheryl Acetate, Glycerin, AlcoholDenat., Parfum (Fragrance), Panthenol, Aluminum Hydroxide• Litchi Chinensis Pericarp Extract, Silica, Lycium Barbarum FruitExtract, Pantolactone, Punica Granatum Extract, PotassiumSorbate, Sorbic Acid [+/- (May Contain) : CI 77007 (Ultramarines)• CI 77019 (Mica), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides)• CI 77891 (Titanium Dioxide)]

• Mój ulubieniec od kilku sezonów
  • Mój ulubiony podkład od kilku lat

+ nie zapycha porów
    + nie tworzy maski na twarzy
    + bardzo dobrze kryje drobne niedoskonałości
    + jest trwały
    + bardzo wydajny
    + ma ładne opakowanie
    + ładnie pachnie
    + ma przystępną cenę (kupuję na allegro za ok 35zł a opakowanie starcza mi na 4-5 miesięcy)

- brak

Używam tego produktu od: 2,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: pięć opakowań

Chcesz pochwalić justyn8899 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Najlepszy podkład jakiego używałam
  • Ten podkład wygląda niesamowicie naturalnie na skórze, jest nawilżający i daje taki zdrowy glow, ale nie zawiera żadnych drobinek rozświetlających. Trzyma się na mnie cały dzień. Zapewnia lekkie krycie, bardziej wyrównuje koloryt i ukrywa lekkie zaczerwienienia - na pewno nie przykryje trądziku. Dla mnie to zaleta - wolę lekki podkład + korektor, niż widoczny podkład na całej twarzy.

Ma całkiem niezłe jasne kolory - wpadające w żółć, a nie róż. Dla mnie odcień 51 jest nieco za ciemny, ale ostatnio odkryłwam no to metodę. Dodaje do opakowania trochę białego podkładu MakeUp Revolution The One, który cudownie łączy się z Healthy Mix i go rozjaśnia do idealnego odcienia (nie wpływa negatywnie na właściwości HM, mieszanka nie psuje się szybciej - polecam).

Nie widzę sensu szukać innego podkładu, bo ten spełnia wszystkie moje oczekiwania.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Kulfon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Bardzo fajny, lekki podkład na lato
    Wymieniłam Revlon Colorstay na niego z okazji wiosny/lata i nie żałuję.

Moja skóra ma skłonność do niedoskonałości i może to być podkład za lekki dla dziewczyn z dużym trądzikiem.

Krycie jest lekkie, ale można je stopniować do średniego.
    U mnie w połączeniu z korektorem Collection zakrywa wszystko

Zostawia skórę promienną, z tzw. naturalnym efektem glow

Pięknie wyrównuje koloryt skóry, ja mam odcień 51 i jest dla mnie idealny.

Stapia się wspaniale, ale nie wiem, czy to nie zasługa gąbęczki Real Techniques, którą go nakładam. W każdym razie świetnie z nią współpracuje

Ma bardzo ładny zapach, nie taki apteczno-kosmetyczny, jak większość podkładów, tylko owocowy

Cena jest bardzo przystępna w internecie, nie kupiłabym go w drogerii, gdzie jest dużo droższy.

Fajne, poręczne opakowanie z pompką! Dla mnie to hit, mała rzecz a cieszy, po tylu miesiącach wygrzebywania z butelki Revlonu

Nie podkreśla suchych skórek! Ja mam cerę bardzo dziwną, raz się świeci niemiłosiernie w sferze T, a zaraz jest tam wysuszona, dlatego wokol nosa i ust mam często suche skórki, a ten podkład pięknie z nimi współpracuje i maskuje, a nie podkreśla

Odjęłam pół gwiazdki, bo nie zrobił na mnie efektu WOW WOW Ale na pewno jeszcze do niego wrócę

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić klauudens za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny wygląd
  • Jeden z moich ulubionych podkładów, do którego zawsze wracam. Porównywalny z podkładami z dużo wyższej półki.

+ Idealnie stapia się ze skórą, nie tworzy maski, nie warzy się ani nie daje efektu ciasta czy tapety. Sprawia że moja skóra wygląda gładko i promiennie.

+ Sprawdza się dobrze nawet w "trudne dni" kiedy pojawi się jakaś niemiła "niespodzianka" czy gdy skóra jest bardzo sucha lub łuszczy się (po użyciu kwasów / retinoidów).

+ Nie podkreśla suchych skórek.

+ Dobrze kryje, wyrównuje koloryt, maskuje niedoskonałości.

+ Nie wysusza.

+ Przystępna cena jak na jakość produktu.

- Jedynym minusem jest kolor (najjaśniejszy 51 jest wciąż dla mnie troszkę za ciemny)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego opakowania

Chcesz pochwalić czytelnia za czytelną i pomocną recenzję?
  • na lato
  • +dobry na lato
    +zapach
    +lekki
    +niewidoczny, stapia się ze skórą

- nie do cery tłustej
    - wymaga poprawek w ciągu dnia
    - cena (jednak w internecie można kupić go dużo taniej)

-/+ krycie delikatne

zużyłam 2 opakowania, ale na tym chyba nasza przygoda się skończy i nie kupię ponownie

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jeenny za czytelną i pomocną recenzję?
  • to chyba ten jedyny
  • Podkład kupiłam w internecie za ok 35zł

Plusy:
    -podkład dopasowuje się kolorem do cery, ponieważ na początku wydawało mi się że jest mocno za ciemny (mam kolor 51) a jak go nałożyłam okazało się że jest idealny.
    - po całym dniu spędzonym w szkole wygląda dobrze. nic się nie waży, ani nie wyciera. Oczywiście cera się trochę świeci, ale w moim przypadku nie dz się tgo uniknąć
    - żelowa konsystencja pozwala idealnie rozprowadzić podkład na buzi. Ja do tego celu używam gębki z ebelin.

Minusów tego produktu nie zauważyłam i mam nadzieję że tak zostanie.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić naklejka9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • zapycha
  • podkład wydawał mi się idealny do czasu zanim zaczął mnie subtelnie zapychać -wszystko przez wszechobecne silikony, chociaż jak na drogeryjny produkt to jakiejś masakry na twarzy mi nie zrobił, ale jestem na nie. podkład nie ma prawa mi psuć cery, ma albo z nią nic nie robić złego albo polepszać. to kryterium nie zostało spełnione.
    jeśli zapychają was silikony, a najprawdpodobniej tak, bo mało jest osób, których one nie zapychają to dajcie sobie z nim spokój ew. nałóżcie coś pod podkład np. puder żeby te silkony nie miały kontaktu ze skórą.
    oceniam kolor najjaśniejszy - vanilla. jest to taki beżowy kolor, wcale nie jest taki żółty, mógłby byc bardziej. ważne, że nie różowy, co jest rzadkością na polskim rynku.
    kryje drobne zaczerwienienia i tyle, nie poradzi sobie z cerą trądzikową np. albo wymagającą jakiegoś większego krycia. nie kryje tez żyłek pod oczami, ale nie wymagałam od niego w ogóle krycia. zostawia cerę taką ładnie rozświetloną, efekt jest bardzo ładny (kosztem cery jednak). nie jest wodoodporny, bardzo łatwo się go zmywa, troche się klei. miałam też wersję normalną, nie w żelu i wolę tą - ta wygląda naturalniej choć trochę mniej kryje. to taki podkład wodnisty. najlepiej nakładać beauty blenderem lub palcami wklepywać, pędzlem nie zawsze dobrze to wychodzi. minus za to że nie da się na niego nałożyć nic mineralnego, np różu bo zaraz się rozmazuje. niemiłosiernie brudzi ubrania...
    czy wydajny... chyba tak, bo nie nakładałam go nigdy dużo. mam go jeszcze jakoś połowę, używałam na zmianę z podkładem mineralnym, a teraz już używam tylko minerałów. może na jakieś pecjalne okazje go jeszcze użyję..
    ah i kolor ten najjaśniejszy, wcale nie powala jasnością, jeśli jesteście arystokracko blade to będzie za ciemny niestety, dlatego lepiej go przeciągnąć na szyję i dekolt.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego i już go nie używam

Chcesz pochwalić Vexxa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny
  • Podkład kupiłam na dużej promocji, więc zapłaciłam za niego około 20 paru złotych. Posiadam kolor 53 light beige i jest idealny dla mojej lekko opalonej twarzy.

Podkład ma przepiękny owocowy zapach, nie wyczuwa się żadnej chemii jak przy innych podkładach. Bardzo ładnie wtapia się w skórę i nie tworzy efektu maski, wygląda naturalnie. I chyba na tym jego plusy się niestety kończą... Podkład ma bardzo wodnistą konsystencję co sprawia, że trzeba nałożyć go dosyć dużo, żeby zakrył niedoskonałości. Niestety przez moją mieszaną cerę podkład znika po paru godzinach ze strefy T. Bardzo dużym minusem tego podkładu jest to, że brudzi ubrania.

Być może powrócę do niego na wakacjach, gdy moja skóra będzie potrzebowała delikatnego podkładu.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Natalka181 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla cer normalnych
  • Jestem posiadaczką odcienia 53. Przepiękny, świetnie wtapiający się kolorek. Naturalny efekt, to wielki plus tego podkładu, cena uważam jest bardzo przystepna, opakowanie i aplikacja wygodna, duży wybór odcieni.
    Cerę mam nieszaną, na czole, mimo ogromnych starań, dość suchą, na brodzie tłustą. I tu zaczyna się problem, na czole podkład bardzo mi ściąga skórę, na brodzie nie zawsze sobie radzi i konieczne są częste poprawki. Dość duża ilość silikonów w tym fluidzie też nie pomaga (przyczynia się do niespodzianek na brodzie).
    Z pudrem Clinique współpracuje średnio.
    Jeśli chodzi o jego trwałość - delikatnie mówiąc umiarkowana. Podsumowując - idealny dla cer bez większych problemów, dla kobiet, które lubia naturalny efekt. Oksyduje, choć nie nachalnie.

Używam tego produktu od: ok. roku
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maugo7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak i nie
  • Kupiłam ten produkt pod wpływem Katosu bo ja wielbię.
    Lubimy sie ale: świecę się troszke po nim. To jest jego minus.
    Poza tym- fajnie kryje ale jak jestes fanka Revlonowskiego colorstaya to nie to krycie któro cię zachwyci.
    Miałam w obydwu wersjach- żel i podkład- wole podkład.
    Troszke podkreśla mi suche skórki- ale to jak mam bardzo przesuszona skóre.
    Wolałabym jeszcze jeden odcień- pomiędzy vanilia a light beige.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 6 duże

Chcesz pochwalić los_magdos za czytelną i pomocną recenzję?