Bourjois, Healthy Mix, Serum Gel Foundation (Podkład w żelu)

Powiększ Bourjois, Healthy Mix, Serum Gel Foundation (Podkład w żelu)

Zgłoszony przez konserwaa

Owocowa terapia (z liczi, jagodami goji i owocem granatu) zmniejszająca zmęczenie, pozostawiająca uczucie świeżości i lekkości, rozświetlająca i ujednolicająca cerę na 16 godzin. Zawiera witaminy i przeciwutleniacze. Podkład ma postać żelu, który stapia się z naturalnym odcieniem skóry i nadając jej pół matowe wykończenie. Jest hypoalergiczny i nie blokuje porów. Dostępny w 6 odcieniach.

Skład: Aqua (Water), Dimethicone, Cyclopentasiloxane• PEG-10 Dimethicone, Butylene Glycol, Aluminum StarchOctenylsuccinate, Phenoxyethanol, Sodium Chloride •Disteardimonium Hectorite, Disodium Stearoyl Glutamate •Dimethicone Crosspolymer, Tocopheryl Acetate, Glycerin, AlcoholDenat., Parfum (Fragrance), Panthenol, Aluminum Hydroxide• Litchi Chinensis Pericarp Extract, Silica, Lycium Barbarum FruitExtract, Pantolactone, Punica Granatum Extract, PotassiumSorbate, Sorbic Acid [+/- (May Contain) : CI 77007 (Ultramarines)• CI 77019 (Mica), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides)• CI 77891 (Titanium Dioxide)]

• Ciekawy produkt
  • Nie zapycha porów a to argument numer jeden dla mnie, najważniejszy. Ma przyjemny zapach, nie intensywny ale kwiatowo-owocowy. Idealny do nakładania palcami. Ma pompkę co pomaga wydobyć tyle ile chcemy. Prawda jest ze nie kryje wszystkiego, ale to lekki podkład a nie korektor. Trzyma się dobrze, rozświetla, po dłuższym czasie błyszczy, ale to można zneutralizować pudrem lub bibulkami. Wyrównuje koloryt i nie wygląda jak maska, nie wysusza co jest dużym plusem. W swoim przedziale cenowym jest liderem, rzadko mam ochotę dokończyć opakowanie i kupić następne- miłe zaskoczenie, bo jak na razie nie mogę go zużyć. Wg mnie bardzo wydajny!

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić cytryn0103 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno do niego wrócę
  • Lekki podkład, nie zapycha porów a moje mają do tego tendencje. Świetny na ciepłe dni gdy za gorąco na makijaż ale skóra wymaga "podrasowania" ( zaczerwienienia, niewielkie wypryski). Pozostawia fajne wykończenie, bardzo naturalne, nie matowi mocno, raczej rozświetla i to mi się w nim podoba
    Ogólnie genialnie się sprawdza o każdej porze roku.
    Jest często porównywany z Wake me up Rimmela ale jak dla mnie, te podkłady to niebo a ziemia, Bourjois wygrywa w 100%

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 buteleczki,

Chcesz pochwalić silenceMyLove za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Produkt spełnia moje oczekiwania. Nie podkreśla suchych skórek a po nałożeniu skóra wygląda na bardziej promienną i zadbaną. Utrzymuje się całkiem nieźle nawet bez bazy i tylko z bronzerem. Kolor 54 vanille. Nie ciemnieje na buzi jak inne podkłady. Przy tej cenie jest to produkt bardzo godny uwagi dla cery suchej z małymi niedoskonałościami.

Używam tego produktu od: od paru tygodni
    Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić helomoto za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nie urywa
  • Podkład mam w kolorku 52 vanilla.
    Wbrew pozorom jest on ciemny ale nie utlenia się już później.
    Potrzebny jest pod niego kremik, bo potrafi wysuszyć skórki. Krycie ma słabe i zaczerwienień nie ukryje. Jest słabiutki

Używam tego produktu od: 3mc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić DiablicaY za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • W końcu znalazłam dla siebie podkład.

Na początku wyjaśniam, że cerę mam trudną. Trądziku nigdy nie udało mi się do końca wyleczyć (choć od roku był minimalny i chodziłam sobie często bez żadnego makijażu), a ostatnio nagle bum! wysypało mnie nie wiadomo dlaczego, znów będę smarować twarz antybiotykami. Skóra często tłuści się i nigdy na niej makijaż jakoś specjalnie dobrze się nie trzyma. Kremu nie mogę nakładać, a tym bardziej na to już podkładu, bo bagienko robi mi się wtedy niemiłosierne, mogłabym brać patyczek i sobie rysować na twarzy. Akceptowalny jest dla mnie puder sypki na gołą skórę, ewentualnie pod niego ultralekki, wchłaniający się filtr do twarzy SPF 50 sprowadzany z Korei (obecny jest mieszaniną flitrów z lotionem, więc jest takim substytutem kremu przy okazji).

Trudno, skórę mam jaką mam, po prostu bawienie się w makijaż u mnie nie zdaje egzaminu, czasami nawet lepiej wygląda bez niego.

ALE!
    W Hebe szukałam czegoś, co jednak byłoby lekkie, nie ważyło się tak bardzo, wyrównało minimalnie kolor i matowiło. Na kryciu mi nie zależało, od tego i tak mam korektor. Sama nie byłam pewna co to ma być, w końcu kupiłam kolejny puder Healthy Mix i zobaczyłam obok na półce podkłady z tej serii. Przy zakupach towarzyszyła mi miła ekspedientka, pokazując mi parę produktów. Zobaczyła moje zaciekawienie tym podkładem, i zamiast mi go wpychać i polecać, sama z siebie poleciała odlać mi próbkę.

Próbka mnie zachwyciła! To było to, czego szukałam. Używałam naprawdę symboliczne ilości, ale nawet kiedy napaćkałam podkładu więcej, nie krył mocno. Ale nawet przy ociupince lekko wyrównuje kolor i ma dla mnie tę zaletę, że mają w ofercie żółte tony, które pasują do mojej skóry.
    Najważniejsze: podkład ma interesującą fakturę, rzeczywiście jakby żelową, która wpasowuje się mocno w skórę i na niej siedzi, nie zdradzając się nazbyt widocznym pigmentem. Do tego trochę matuje. Oczywiście mnie i tak nic nie zmatowi na długo, ale nawet dla mnie ten podkład był do opanowania w ciągu dnia i uniknęłam brejki.
    Do tego zachowuje się nieco jak baza, do której mój korektor chętnie się przykleja, wpasowuje się i dłużej się trzyma. To moim zdaniem jego największa zaleta i właściwie zaskoczenie, bo nie wiedziałam, że tak będzie. Udało mi się malutkimi ilościami kosmetyków zakryć intensywnie różowy placek od wyprysku i masę przebarwień. Do tego ociupinka wspomnianego pudru i moja twarz wyglądała po prostu... normalnie.

Teraz czekam na promocję w jakiejś drogerii, żeby kupić całe jego opakowanie, bo próbkę wyskrobałam już tak, że miniaturowy słoiczek lśni czystością.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić Aarktica za czytelną i pomocną recenzję?
  • W końcu coś nie różowego
  • Nie jest różowy. Nie jest też jakoś mocno żółty. Ale jednak jako chyba jedyny z całego asortymentu Rossmana czy Hebe nadaje się do mojej cery. Nie wiem jak to się stało że przetestowałam podkłady wszystkich marek tylko nie tej, mimo że kosmetyki Bourjoisa bardzo lubiłam i lubię. Nr 53 jest po prostu świetny, idealnie lekko za jasny, do tego kupiłam jeszcze puder też Healthy Mix tylko tam już odcień 55. W końcu jestem mega zadowolona. Na skórze wygląda na prawdę dobrze, trzyma się może nie niewiadomo jak długo, ale też nie znika chwila moment.

Polecam osobom o nie-różowej karnacji!!! Nie wiem dlaczego szukając w internecie zółtawego podkładu nigdzie na HM się nie natknęłam.

Szkoda tylko, że taki drogi. Tak na prawdę to głównie dałam za niego te 6 dych ze względu na kolor...Bo konsystencyjnie, trwałościowo itd pasowało mi wiele innych, tańszych podkładów...

Używam tego produktu od: kilka dniIlość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić OrientalGirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • bardzo przyjemny podkład!

plsuy
    *bardzo przyjemna konsystencja
    *pachnie ładnie
    *nie ściera się
    *jeśli przypudrujemy go, pozostanie na twarzy cały dzień
    *nie ciemnieje
    *kolor 51 dopasowany idealnie do mojej cery!

Minusem według mnie jest fakt że czasem podkreśla suche skórki.

Chcesz pochwalić Paulinemary za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem dobry
  • Podkład zakupiłam z racji bardzo dobrych opinii.

Plusy:
    - zapach!
    - po zmyciu skóra wygląda lepiej (naprawdę)
    - duża gama odcieni
    - lekki
    - delikatny

Minusy:
    - zbiera się w załamaniach na skórze
    - jak dla mnie zbyt delikatnie kryje

Podsumowując: Jeśli ktoś nie ma zbyt dużych problemów ze skórą, to polecam!

Chcesz pochwalić Cinderblox za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemniaczek
  • Od lat używam klasycznej wersji Healthy Mix, jednak czasami, gdy nie ma mjego koloru, lub jest promocja, kupuję wersję HM Serum.

Generalnie uważam, że HM oraz HM Serum są bardzo zbliżonymi produktami:
    - piękny zapach
    - lekka konsystencja
    - ładnie stapiają się z cerą
    - dają naturalny efekt
    - łatwo się rozprowadzają
    - nie zapychają

Mają podobne minusy:
    - żółte podtony (jestem raczej neutralnym-ziemnym typem urody)
    - małe krycie
    - mała trwałość

Co wg mnie różni HM Serum od starszego brata:
    - jest jeszcze lżejszy w konsystencji
    - daje bardziej silikonowe odczucie
    - mocniej rozświetla i daje efekt lekko mokrej skóry
    - słabiej kryje

Ogólnie: nie szkodzi i jest przyjemny w używaniu. Nie oczekuję od niego więcej

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić eupsyhia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!
  • mój kolor: 55

Mam śniadą cerę, dość problematyczną jeśli brać pod uwagę popękane naczynka, raczej suchą. Nie lubię mocno kryjących podkładów, ale też nie potrzebuję ich. Szukałam czegoś lekkiego, na lato (został ze mną przez całą zimę), delikatnie nawilżającego, ale też podkładu, który bez problemu mogę nałożyć na krem. No i:

+ zapach obłędny
    + konsystencja idealna, lekka, rozprowadza się bez żadnych problemów
    + nie wnika w drobne zmarszczki, buzia jest po nim bardzo gładka
    +delikatnie nawilża
    + kryje, znikają pod nim moje naczynka
    + jest trwały
    + nie zauważyłam aby brudził
    + wydajny
    + w dobrej cenie
    + służy mi na co dzień ale też do mocniejszego, wyjściowego makijażu

Nie mogę wskazać żadnych minusów. Być może okaże się "za lekki" dla osób, które szukają bardzo mocnego krycia. Polecam wypróbować - może być miłym odstępstwem od ciężkich podkładów i nie uderzy po kieszeni.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Naleeen za czytelną i pomocną recenzję?
  • spływa i jest nietrwały
  • Wolę jego oryginalną wersję czyli zwykły Halthy Mix bo tamten chociaż trochę kryję i lepiej się nakłada.
    Tym podkładem trudniej jest mi zrobić makijaż ponieważ juz przy nakładaniu napotykam trudności, podkład nie chce związać się z kremem i poprostu muszę go mocno wklepywać.Krycie i trwałość pozostawiają dużo do życzenia.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić mazidełko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tańsza wersja Chanel Vitalumiere
  • Jestem bardzo zadowolona z tego podkładu. Mam kolor 53, który posiada żółte tony, ale jest bardzo naturalny na twarzy (na pewno nie robi efektu Chińczyka :P) Konsystencja jest idealna dla cer suchych, ale i dla mieszanych (sama taką posiadam). Nie jestem pewna co do używania go na cerze tłustej, ponieważ istnieje ryzyko pojawienia się nadmiernego błysku na twarzy. Jak już napisałam w tytule recenzji podkład ten jest bardzo podobny, niemal identyczny jak Chanel Vitalumiere jeśli chodzi o efekt na twarzy. Poza tym jak wiadomo Bourjois to właściel Chanel i ich produkty sa do siebie mniej lub bardziej podobne. W tym przypadku podkłady te są siostrzane Zapach jakoś szczególnie nie rzuca mi się w nos, owszem jest przyjemny, ale powala mnie na kolana jak inne Wizażanki. Bardzo polecam!

Używam tego produktu od: trzy miesiące

Chcesz pochwalić Nessaya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony podkład
  • Bardzo lubię ten podkład, spełnia moje oczekiwania.

+ Wygląda bardzo naturalnie na twarzy, odpowiednio nałożony perfekcyjnie wtapia się w skórę
    + Nie zapycha
    + Ładnie pachnie
    + Bardzo łatwo się aplikuje, nie tworzy żadnych plam, smug
    + Tworzy taki naturalny glow, twarz dzięki temu wygląda zdrowo i promiennie
    + Trwałość

Cenowo też nie jest najgorzej, bo można go zamówić w drogeriach internetowych za 30-40 zł.

Jeśli chodzi o wady to może słabe krycie, ale z drugiej strony - ten podkład taki po prostu jest i osoby potrzebujące mocnego krycia powinny sięgnąć po coś cięższego. Ten produkt ma być lekki i odpowiedni na co dzień dla osób z niewielkimi niedoskonałościami.

Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

Chcesz pochwalić White Kitty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielki plus za żółtawe pigmenty
  • Mam żółtawy odcień cery i ten produkt sprawdził się u mnie IDEALNIE (vanille 52). Miałam zamiar zainwestować w MACa czy Make Up For Ever, High Definition Foundation, ponieważ one mają w palecie podkłady z żółtym pigmentem, ale natknęłam się na bourjois i jestem bardzo zadowolona. Odcień piękny, lekka konsystencja i cena ( dodam, że za podkłady w Mac'u, make up for ever czy chanel trzeba zapłacić od 150 zł wzwyż ) bardzo fajna (zapłaciłam 62.99 zł). Nie tworzy efektu suchej maski wokół oczu (zdarzało mi się to przy podkładach z Revlonu mimo stosowania kremu).
    Trwałość (bez bazy i pudru) taka sobie, lecz uważam, że każdy podkład wypada troszkę przypudrować, aby utrwalić i zmatowić makijaż.

Używam tego produktu od: kilka dni

Chcesz pochwalić malgos1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Milalo byc super, a wyszlo ja zawsze
  • Ja ma kolor 50.
    Moze zacznijmy od tego ze mam sucha cere z nieco mieszana strefa T.
    Wydawalo mis sie ze ten podklad bedzie idealny tymbardziej ze juz uzywam od jakiegos czasu Healthy Mix i ten sprawdza sie rewelacyjnie, a serum powinno byc bardziej nawilzajace.
    Niestety, podklad ten nie spelnil moich oczekiwan.
    Plusy:
    *swietna konsystencja
    *super sie rozparowadza i daje lekkie do sredniego krycie (mozna je stopniowo budowac)
    *bardzo ladnie pachnie(jak wiekszosc produktow Bourjois)
    *ladnie wyglada na twarzy
    Minusy:
    *mimo zapewnien producenta nie trzyma sie 16 godzin, gdy nie uzyje bazy to moze jakies 2-3, z baza ok 8h, i to jego golwna wada, jakby splywal z twarzy, nie wiem moze trzeba go przypudrowac...
    *zdecydownie za wysoka cena jak za taka jakosc

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 po 30ml

Chcesz pochwalić Aggy81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pierwsze wrażenie mylne
  • Na początku byłam zachwycona: fajne opakowanie, konsystencja, miły zapach i idealne dopasowanie się do cery, nawet i dobre krycie. Niestety już po godzinie cera zaczyna się świecić, a po 2/3 podkład ze mnie spływał mimo minusowej temperatury na dworze. Nie mam problemów ze świeceniem się cery, a ten podkład sprawiał takie wrażenie.

Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić sylwia52296 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 36 raz(y)
  • Poszedł w świat
  • Lubię gdy producent spełnia obietnice.
    Tu tego nie robi,cena jest niska ale mi o wszystko.
    Podkład bardzo ładnie pachnie i ma miłe praktyczne opakowanie. Jest to podkład o średnim kryciu. Gdy nałożymy go więcej uzyskamy lepsze krycie ale nie będzie wyglądał dobrze.
    Ogólnie wyglada na twarzy mocno średnio,do tego przyprawił mnie o kilka zaskórników.
    O 16 h trwałości nie ma mowy. Jego konsystencja sprawia że twarz zaczynała mi się pod nim (bo ja wiem?) pocić.

Oddałam przykaciółce i ona uważa że jest super.

Jej uwagi:
    Świetne krycie.
    Naturalne wykończenie.
    U niej trzymał się cały dzień.
    Nie zapychał ale G nie ma tendencji do zapychania. Jest posiadaczką idealnej normalnej skóry z kilkoma pekniętymi naczynkami.

Daje mu 3 ... Może się sprawdzić ale nie musi.
    Nie jest zły. Po prostu jak dla mnie bardzo taki sobie.

Dla kogo? Gł dla mieszańców poszukujących średniego krycia i satynowego wykończenia ale nie mających wygórowanych oczekiwań co do trwałości bądź posiadających jakiś wybitny puder.

bUżywam tego produktu od: Uzywalam w sierpniu i wrześniu 2013Ilość zużytych opakowań: Ok 10 ml

Chcesz pochwalić Loyd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • + podkład jest lekki, nie widać go na twarzy
    + wyrównuje koloryt
    + nie tworzy efektu maski
    + nie zapchał mnie

+/- nie wytrzymuje 16h na pewno ale tyle, ile mi potrzeba wytrzymuje

- cena

Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić hornyhazza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze do niego wracam..
  • Zimą używam koloru 52- idealny, jasno żołto-oliwkowy a latem 53- ciepły,złocisty.

Healthy- skład niekoniecznie ale mi krzywdy nie robi. Używam tego podkładu od 2 lat na zmianę z innymi ale zawsze jak mam wybrać pewnik to pada na HMS.

Dla mnie minusów brak!

Rewelacyjna gama kolorystyczna.
    Dobrze współgra z ciężkimi i lekkimi kremami
    Daje satynowy efekt, ni to mat ni to rozświetlenie.
    Bardzo naturalnie wygląda
    Nie oksyduje
    Świetnie rozprowadza się pędzlem, palcami i BB.
    Krycie można stopniować.

Ilość zużytych opakowań: Skończyłam dwa teraz jestem w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić Arissable za czytelną i pomocną recenzję?
  • <3
  • Uwielbiam ten podkład. Mam to szczęście, że nie mam większych problemów z cerą, oprócz tego, że jest sucha i potrzebuje nawilżenia. Dodatkowo zimą robię się szara. Zawsze szukam podkładu nawilżającego, rozświetlającego. Nie lubię mocno kryjących podkładów, ale lekkie i delikatne, takie które ożywią moją cerę. Po nałożeniu od razu widać różnicę

Plusy:
    + nawilża i rozświetla
    + pięknie pachnie
    + doskonale się rozprowadza
    + jest wydajny (obecne opakowanie zaczęłam po koniec września i jeszcze go używam).
    + trwały
    + idealnie stapia się z cerą
    + wygodny aplikator - POMPKA

Minusy:
    - cena
    - bez dobrego kremu nawilżającego zdarza mu się podkreślać suche skórki

Próbowałam różnych podkładów rozświetlających, ale zawsze wracam do Healthy Mix lub Healthy Mix Serum

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: pięć

Chcesz pochwalić Silanah za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Odcień 52
  • Zacznę od tego że jest to pierwszy podkład który kupiłam o idealnym dla mojej skóry odcieniu. Cena trochę wysoka ale da się przeżyć tym bardziej że jest bardzo wydajny
    + ładny zapach – uwielbiam go
    + żółty ton
    + odpowiednio przypudrowany utrzymuje się na skórze cały dzień
    + przyjemna konsystencja, łatwo się go rozprowadza na skórze
    + nie uczula
    + daje pół matowe wykończenie
    + krycie średnie – ja większego nie potrzebuję, powiem nawet że jak dla mnie mógł by być trochę mniej kryjący
    + lubi się z każdego rodzaju aplikacją (pędzelek, palce, gąbka)
    - diabelsko podkreśla suche skórki co jest uporczywe szczególnie zimą bo wiadomo że w tym okresie łatwo o przesuszenia
    - w buteleczce nie widać ile zostało nam podkładu
    Na dzisiejszy dzień jest to mój faworyt wśród podkładów

Chcesz pochwalić 3mi za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawet spoko
  • Kupiłam ze względu na dobre oceny własnie na wizażu.
    Ma swoje plusy i minusy.

PLUSY:
    *krycie, ale tylko jeśli potrzebujemy średniego lub małego krycia
    *matuje, ale po 2-3 godzinach wymaga przypudrowania
    *dla mnie odcień najjasniejszy jest prawie że idealny
    *nie zauważyłam by brudził
    *ładny zapach
    *konsystencja
    *opakowanie

MINUSY(ich troszke jest)
    *cena, jak za taki efekt jest zdecydowanie za duża(ale na allegro widziałam, że można je kupić trooche taniej)podkłady za ok 20 złoty bywają lepsze
    *nie jest dobry dla cery tłustej
    *troszeczke zmienia kolor, ale tylko troszeczkę
    *na imprezy raczej się nie nadaje(przynjamnije w moim wypadku)

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: w trakcjie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mazi95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry lekki podkład.
  • Testowałam już wszystkie podkłady Bourjois i uważam, że ten jest najlepszy. Pobił mojego dotychczasowego faworyta- 123 Perfect.
    Produkt oferuje lekkie krycie które b. lubię, wygląda bardzo naturalnie, super wygładza i upiększa. Cera wygląda jak z okładki, wiele koleżanek pytało mnie czego używam! Efekt jest naprawdę świetny. Jednak utrzymuje się na skórze ok. 6-8 godzin- i to z bazą- a to dla mnie stanowczo za mało, zwłaszcza że nie lubię poprawiać makijażu, jak dla mnie podkład ma zostać na buzi od rana do wieczora (tak! są podkłady które to potrafią).
    Pomimo kiepskiej trwałości, kosmetyk daje efekt WOW i zasługuje na 4+!
    Piękna buteleczka, kosmetyk jest wydajny.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić 808gienia808 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkład idealny
  • Nareszcie znalazłam podkład idealny dla mojej cery, a już myślałam, że to niemożliwe. Do tej pory używałam naprawdę wielu podkładów z różnych przedziałów cenowch i żaden nie spełniał moich oczekiwań. Ten podkład to strzał w dziesiątkę. Moja cera po żadnym podkładzie nie wyglądała jeszcze tak dobrze

Kupiłam przez przypadek, zabrakło mojego ulubionego Healthy mix w kolorze 52, więc postanowiłam wypróbować jego wersję serum i okazało się, że dla mnie jest jeszcze lepszy

Zacznę od tego, że mam cerę mieszaną, skłonną do zaskórników, z rozszerzonymi porami i małymi bliznami, także wcale nie idealną. Mam 28 lat, także małe zmarszczki pod oczami zaczynają się już pojawiać

Plusy:

- Mimo tego, że podkład nie jest kryjący i jego krycie określane jest jako słabe, dla mnie jest wystarczające. Podkład wcale tak słabo nie kryje, doskonale wyrównuje koloryt, pokrywa drobne niedoskonałości. Nie potrzebuję nakładać już korektora, nawet pod oczy

- nie tworzy maski, doskonale stapia się z cerą, nie widać go na twarzy, można bez problemu uzyskać efekt no make up look

- cera jest nawilżona, ja nie nakładam już pod ten podkład kremu, jedynie pod oczy

- piękne moim zdaniem odcienie. Ja oceniam kolor nr 52, który idealnie stapia się z moją cerą. Odcień jest lekko żółtawy co dla mnie jest wielkim plusem. Większośc dostępnych na rynku podkładów jest dla mnie zbyt różowa, szczególnie tych jasnych odcieni

- nie podkreśla suchych skórek

- wygładza

- pięknie pachnie

- nie zapycha porów

- bardzo dobrze się rozprowadza, nie tworzy smug, jest lekki i niezwykle przyjemny w użyciu

- nie podkreśla zmarszczek mimicznych pod oczami, na co zwracam wielką uwagę przy wyborze podkładu

- bardzo długo trzyma się na twarzy. Po 8 godzinach w pracy podkład cały czas jest na mojej twarzy i wygląda dobrze bez poprawek mimo mojej mieszanej cery. 16 godzin moim zdaniem nie utrzyma się, ale tego chyba nie potrafi żaden podkład. Ja przynajmniej z takim się nie spotkałam

Minusy:

- jedynie cena ok 60 zł., staram się kupować w promoji w sf

Uwielbiam ten podkład i już nie zmienię go na żaden inny, dopóki będą go produkować Moje KWC i odkrycie roku

Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: 2 zużyte, 3 właśnie zakupione

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Agusia0804 za czytelną i pomocną recenzję?
  • PRZEREKLAMOWANY!
  • Kupiłam zachęcona opiniami na jego temat,oczekiwałam więc czegoś więcej.
    Nie twierdzę,że jest zły,ale niestety nie do końca spełnia swoje obietnice.
    Na początek o plusach :
    -kolor dopasowuje się do skóry
    -podkład wtapia się w skóre,nie tworzy maski
    -łatwo się rozprowadza
    -nie podkreśla suchych skórek
    -nie świeci się
    -o dziwo w miare kryje
    -wyrównuje koloryt cery
    -nie podrażnia
    -nie zapycha
    -odpowiedni dla suchej skóry

Zatem jak widać niby jest cacy,bo plusów dużo,a minus będzie tylko 1,za to bardzo ważny:
    -jest totalnie nietrwały!

Znika mi z twarzy już po kilku godzinach,o obiecanych 16-tu mogę tylko pomarzyć!nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje,sprawdzałam na 3 różnych kremach,i za każdym razem to samo!
    Dla mnie jest to duży problem,więc raczej nie wróce już do tego podkładu,a szkoda,bo gdyby nie to,byłby świetnym rozwiązaniem na lato.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MyNameIsMakeUp za czytelną i pomocną recenzję?