Bourjois, Healthy Mix, Serum Gel Foundation (Podkład w żelu)

Powiększ Bourjois, Healthy Mix, Serum Gel Foundation (Podkład w żelu)

Zgłoszony przez konserwaa

Owocowa terapia (z liczi, jagodami goji i owocem granatu) zmniejszająca zmęczenie, pozostawiająca uczucie świeżości i lekkości, rozświetlająca i ujednolicająca cerę na 16 godzin. Zawiera witaminy i przeciwutleniacze. Podkład ma postać żelu, który stapia się z naturalnym odcieniem skóry i nadając jej pół matowe wykończenie. Jest hypoalergiczny i nie blokuje porów. Dostępny w 6 odcieniach.

Skład: Aqua (Water), Dimethicone, Cyclopentasiloxane• PEG-10 Dimethicone, Butylene Glycol, Aluminum StarchOctenylsuccinate, Phenoxyethanol, Sodium Chloride •Disteardimonium Hectorite, Disodium Stearoyl Glutamate •Dimethicone Crosspolymer, Tocopheryl Acetate, Glycerin, AlcoholDenat., Parfum (Fragrance), Panthenol, Aluminum Hydroxide• Litchi Chinensis Pericarp Extract, Silica, Lycium Barbarum FruitExtract, Pantolactone, Punica Granatum Extract, PotassiumSorbate, Sorbic Acid [+/- (May Contain) : CI 77007 (Ultramarines)• CI 77019 (Mica), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides)• CI 77891 (Titanium Dioxide)]

• Dobry
  • Dobry podkład o miłym zapachu, zapewnia lekkie krycie delikatnie wyrównując koloryt, raczej dla skóry bez większych problemów. Nie matuje więc używam z pudrem matującym w kamieniu. Odejmuję jedną gwiazdkę za trwałość, przyzwyczajona do cięższych podkładów jestem tym nieco rozczarowana, ale być może taka jest specyfika lżejszych podkładów.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić aniajestem za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny, lekki, niewidoczny na twarzy
  • Podklad kupilam w bootsie za 7 funtow na przecenie. Cere mam mieszana i podklad swietnie sie na niej spisuje. Nie rozumiem czemu wszyscy narzekaja na krycie, to ma byc lekki podklad wyrownujacy koloryt, a na opakowaniu jest informacja jaki jest stopien krycia.
    Ogolem pierwsza rzecz to zapach, jest bardzo przyjemny i na pewno uprzyjemnia aplikacje. Nie stosuje kremu pod podklad bo mam wrazenie, ze nawilza mnie wystarczajaco. Po nalozeniu skora wyglada na odswiezona i zdrowa, potrafi zdzialac cuda na zmeczonej twarzy. Nie kryje jakis niespodzianek wiec nie nadaje sie do cery z wiekszymi problemami, ale dla mnie jest idealny, wyrownuje i sprawia, ze cera wyglada po prostu ladnie. Na niespodzianki w wjadomym momencie w miesiacu wystarczy troche korektora i jest idealnie. Uzywam do niego pudtu transparentnego i utrzymuje sie dobrze.
    Moja siostra tez zakupila razem ze mna ten podklad i nie jest zadowolona tylko z krycia, ale oprocz tego nie ma innych zastrzezen. Ogolem polecam wyprobowac.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić JustOneKiss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo poztywnie
  • Generalnie już nie używam podkładów, ten dostałam i jestem pozytywnie zaskoczona. Podkład bardzo fajnie sie rozprowadza, delikatnie nawilża, nie podkreśla suchych skórek, ma przyjemną lekką konsystencję. Jedyne do czego się moge doczepic, to kolor, jestem bledziochem i kolor vanilla niestety jest dla mnie troszkę za ciemny, ponadto preferuje raczej różowe tony w podkładach, a nie beżowe. Krycie całkiem przyjemne, można je stopniować, ale przy większych niespodziankach nie obejdzie się bez korektora. Przyjemny zapach i ładne, poręczne opakowanie z pompką. Ogólnie, jestem na tak, myślę, że będę do niego czasem wracać.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Hiromi_Ise za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciekawy produkt
  • Nie zapycha porów a to argument numer jeden dla mnie, najważniejszy. Ma przyjemny zapach, nie intensywny ale kwiatowo-owocowy. Idealny do nakładania palcami. Ma pompkę co pomaga wydobyć tyle ile chcemy. Prawda jest ze nie kryje wszystkiego, ale to lekki podkład a nie korektor. Trzyma się dobrze, rozświetla, po dłuższym czasie błyszczy, ale to można zneutralizować pudrem lub bibulkami. Wyrównuje koloryt i nie wygląda jak maska, nie wysusza co jest dużym plusem. W swoim przedziale cenowym jest liderem, rzadko mam ochotę dokończyć opakowanie i kupić następne- miłe zaskoczenie, bo jak na razie nie mogę go zużyć. Wg mnie bardzo wydajny!

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić cytryn0103 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno do niego wrócę
  • Lekki podkład, nie zapycha porów a moje mają do tego tendencje. Świetny na ciepłe dni gdy za gorąco na makijaż ale skóra wymaga "podrasowania" ( zaczerwienienia, niewielkie wypryski). Pozostawia fajne wykończenie, bardzo naturalne, nie matowi mocno, raczej rozświetla i to mi się w nim podoba
    Ogólnie genialnie się sprawdza o każdej porze roku.
    Jest często porównywany z Wake me up Rimmela ale jak dla mnie, te podkłady to niebo a ziemia, Bourjois wygrywa w 100%

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 buteleczki,

Chcesz pochwalić silenceMyLove za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Produkt spełnia moje oczekiwania. Nie podkreśla suchych skórek a po nałożeniu skóra wygląda na bardziej promienną i zadbaną. Utrzymuje się całkiem nieźle nawet bez bazy i tylko z bronzerem. Kolor 54 vanille. Nie ciemnieje na buzi jak inne podkłady. Przy tej cenie jest to produkt bardzo godny uwagi dla cery suchej z małymi niedoskonałościami.

Używam tego produktu od: od paru tygodni
    Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić helomoto za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nie urywa
  • Podkład mam w kolorku 52 vanilla.
    Wbrew pozorom jest on ciemny ale nie utlenia się już później.
    Potrzebny jest pod niego kremik, bo potrafi wysuszyć skórki. Krycie ma słabe i zaczerwienień nie ukryje. Jest słabiutki

Używam tego produktu od: 3mc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić DiablicaY za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • W końcu znalazłam dla siebie podkład.

Na początku wyjaśniam, że cerę mam trudną. Trądziku nigdy nie udało mi się do końca wyleczyć (choć od roku był minimalny i chodziłam sobie często bez żadnego makijażu), a ostatnio nagle bum! wysypało mnie nie wiadomo dlaczego, znów będę smarować twarz antybiotykami. Skóra często tłuści się i nigdy na niej makijaż jakoś specjalnie dobrze się nie trzyma. Kremu nie mogę nakładać, a tym bardziej na to już podkładu, bo bagienko robi mi się wtedy niemiłosierne, mogłabym brać patyczek i sobie rysować na twarzy. Akceptowalny jest dla mnie puder sypki na gołą skórę, ewentualnie pod niego ultralekki, wchłaniający się filtr do twarzy SPF 50 sprowadzany z Korei (obecny jest mieszaniną flitrów z lotionem, więc jest takim substytutem kremu przy okazji).

Trudno, skórę mam jaką mam, po prostu bawienie się w makijaż u mnie nie zdaje egzaminu, czasami nawet lepiej wygląda bez niego.

ALE!
    W Hebe szukałam czegoś, co jednak byłoby lekkie, nie ważyło się tak bardzo, wyrównało minimalnie kolor i matowiło. Na kryciu mi nie zależało, od tego i tak mam korektor. Sama nie byłam pewna co to ma być, w końcu kupiłam kolejny puder Healthy Mix i zobaczyłam obok na półce podkłady z tej serii. Przy zakupach towarzyszyła mi miła ekspedientka, pokazując mi parę produktów. Zobaczyła moje zaciekawienie tym podkładem, i zamiast mi go wpychać i polecać, sama z siebie poleciała odlać mi próbkę.

Próbka mnie zachwyciła! To było to, czego szukałam. Używałam naprawdę symboliczne ilości, ale nawet kiedy napaćkałam podkładu więcej, nie krył mocno. Ale nawet przy ociupince lekko wyrównuje kolor i ma dla mnie tę zaletę, że mają w ofercie żółte tony, które pasują do mojej skóry.
    Najważniejsze: podkład ma interesującą fakturę, rzeczywiście jakby żelową, która wpasowuje się mocno w skórę i na niej siedzi, nie zdradzając się nazbyt widocznym pigmentem. Do tego trochę matuje. Oczywiście mnie i tak nic nie zmatowi na długo, ale nawet dla mnie ten podkład był do opanowania w ciągu dnia i uniknęłam brejki.
    Do tego zachowuje się nieco jak baza, do której mój korektor chętnie się przykleja, wpasowuje się i dłużej się trzyma. To moim zdaniem jego największa zaleta i właściwie zaskoczenie, bo nie wiedziałam, że tak będzie. Udało mi się malutkimi ilościami kosmetyków zakryć intensywnie różowy placek od wyprysku i masę przebarwień. Do tego ociupinka wspomnianego pudru i moja twarz wyglądała po prostu... normalnie.

Teraz czekam na promocję w jakiejś drogerii, żeby kupić całe jego opakowanie, bo próbkę wyskrobałam już tak, że miniaturowy słoiczek lśni czystością.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić Aarktica za czytelną i pomocną recenzję?
  • W końcu coś nie różowego
  • Nie jest różowy. Nie jest też jakoś mocno żółty. Ale jednak jako chyba jedyny z całego asortymentu Rossmana czy Hebe nadaje się do mojej cery. Nie wiem jak to się stało że przetestowałam podkłady wszystkich marek tylko nie tej, mimo że kosmetyki Bourjoisa bardzo lubiłam i lubię. Nr 53 jest po prostu świetny, idealnie lekko za jasny, do tego kupiłam jeszcze puder też Healthy Mix tylko tam już odcień 55. W końcu jestem mega zadowolona. Na skórze wygląda na prawdę dobrze, trzyma się może nie niewiadomo jak długo, ale też nie znika chwila moment.

Polecam osobom o nie-różowej karnacji!!! Nie wiem dlaczego szukając w internecie zółtawego podkładu nigdzie na HM się nie natknęłam.

Szkoda tylko, że taki drogi. Tak na prawdę to głównie dałam za niego te 6 dych ze względu na kolor...Bo konsystencyjnie, trwałościowo itd pasowało mi wiele innych, tańszych podkładów...

Używam tego produktu od: kilka dniIlość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić OrientalGirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • bardzo przyjemny podkład!

plsuy
    *bardzo przyjemna konsystencja
    *pachnie ładnie
    *nie ściera się
    *jeśli przypudrujemy go, pozostanie na twarzy cały dzień
    *nie ciemnieje
    *kolor 51 dopasowany idealnie do mojej cery!

Minusem według mnie jest fakt że czasem podkreśla suche skórki.

Chcesz pochwalić Paulinemary za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij