Bourjois, Healthy Mix, Serum Gel Foundation (Podkład w żelu)

Powiększ Bourjois, Healthy Mix, Serum Gel Foundation (Podkład w żelu)

Zgłoszony przez konserwaa

Owocowa terapia (z liczi, jagodami goji i owocem granatu) zmniejszająca zmęczenie, pozostawiająca uczucie świeżości i lekkości, rozświetlająca i ujednolicająca cerę na 16 godzin. Zawiera witaminy i przeciwutleniacze. Podkład ma postać żelu, który stapia się z naturalnym odcieniem skóry i nadając jej pół matowe wykończenie. Jest hypoalergiczny i nie blokuje porów. Dostępny w 6 odcieniach.

Skład: Aqua (Water), Dimethicone, Cyclopentasiloxane• PEG-10 Dimethicone, Butylene Glycol, Aluminum StarchOctenylsuccinate, Phenoxyethanol, Sodium Chloride •Disteardimonium Hectorite, Disodium Stearoyl Glutamate •Dimethicone Crosspolymer, Tocopheryl Acetate, Glycerin, AlcoholDenat., Parfum (Fragrance), Panthenol, Aluminum Hydroxide• Litchi Chinensis Pericarp Extract, Silica, Lycium Barbarum FruitExtract, Pantolactone, Punica Granatum Extract, PotassiumSorbate, Sorbic Acid [+/- (May Contain) : CI 77007 (Ultramarines)• CI 77019 (Mica), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides)• CI 77891 (Titanium Dioxide)]

• Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • zapycha
  • podkład wydawał mi się idealny do czasu zanim zaczął mnie subtelnie zapychać -wszystko przez wszechobecne silikony, chociaż jak na drogeryjny produkt to jakiejś masakry na twarzy mi nie zrobił, ale jestem na nie. podkład nie ma prawa mi psuć cery, ma albo z nią nic nie robić złego albo polepszać. to kryterium nie zostało spełnione.
    jeśli zapychają was silikony, a najprawdpodobniej tak, bo mało jest osób, których one nie zapychają to dajcie sobie z nim spokój ew. nałóżcie coś pod podkład np. puder żeby te silkony nie miały kontaktu ze skórą.
    oceniam kolor najjaśniejszy - vanilla. jest to taki beżowy kolor, wcale nie jest taki żółty, mógłby byc bardziej. ważne, że nie różowy, co jest rzadkością na polskim rynku.
    kryje drobne zaczerwienienia i tyle, nie poradzi sobie z cerą trądzikową np. albo wymagającą jakiegoś większego krycia. nie kryje tez żyłek pod oczami, ale nie wymagałam od niego w ogóle krycia. zostawia cerę taką ładnie rozświetloną, efekt jest bardzo ładny (kosztem cery jednak). nie jest wodoodporny, bardzo łatwo się go zmywa, troche się klei. miałam też wersję normalną, nie w żelu i wolę tą - ta wygląda naturalniej choć trochę mniej kryje. to taki podkład wodnisty. najlepiej nakładać beauty blenderem lub palcami wklepywać, pędzlem nie zawsze dobrze to wychodzi. minus za to że nie da się na niego nałożyć nic mineralnego, np różu bo zaraz się rozmazuje. niemiłosiernie brudzi ubrania...
    czy wydajny... chyba tak, bo nie nakładałam go nigdy dużo. mam go jeszcze jakoś połowę, używałam na zmianę z podkładem mineralnym, a teraz już używam tylko minerałów. może na jakieś pecjalne okazje go jeszcze użyję..
    ah i kolor ten najjaśniejszy, wcale nie powala jasnością, jeśli jesteście arystokracko blade to będzie za ciemny niestety, dlatego lepiej go przeciągnąć na szyję i dekolt.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego i już go nie używam

Chcesz pochwalić Vexxa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny
  • Podkład kupiłam na dużej promocji, więc zapłaciłam za niego około 20 paru złotych. Posiadam kolor 53 light beige i jest idealny dla mojej lekko opalonej twarzy.

Podkład ma przepiękny owocowy zapach, nie wyczuwa się żadnej chemii jak przy innych podkładach. Bardzo ładnie wtapia się w skórę i nie tworzy efektu maski, wygląda naturalnie. I chyba na tym jego plusy się niestety kończą... Podkład ma bardzo wodnistą konsystencję co sprawia, że trzeba nałożyć go dosyć dużo, żeby zakrył niedoskonałości. Niestety przez moją mieszaną cerę podkład znika po paru godzinach ze strefy T. Bardzo dużym minusem tego podkładu jest to, że brudzi ubrania.

Być może powrócę do niego na wakacjach, gdy moja skóra będzie potrzebowała delikatnego podkładu.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Natalka181 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla cer normalnych
  • Jestem posiadaczką odcienia 53. Przepiękny, świetnie wtapiający się kolorek. Naturalny efekt, to wielki plus tego podkładu, cena uważam jest bardzo przystepna, opakowanie i aplikacja wygodna, duży wybór odcieni.
    Cerę mam nieszaną, na czole, mimo ogromnych starań, dość suchą, na brodzie tłustą. I tu zaczyna się problem, na czole podkład bardzo mi ściąga skórę, na brodzie nie zawsze sobie radzi i konieczne są częste poprawki. Dość duża ilość silikonów w tym fluidzie też nie pomaga (przyczynia się do niespodzianek na brodzie).
    Z pudrem Clinique współpracuje średnio.
    Jeśli chodzi o jego trwałość - delikatnie mówiąc umiarkowana. Podsumowując - idealny dla cer bez większych problemów, dla kobiet, które lubia naturalny efekt.

Używam tego produktu od: ok. roku
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maugo7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak i nie
  • Kupiłam ten produkt pod wpływem Katosu bo ja wielbię.
    Lubimy sie ale: świecę się troszke po nim. To jest jego minus.
    Poza tym- fajnie kryje ale jak jestes fanka Revlonowskiego colorstaya to nie to krycie któro cię zachwyci.
    Miałam w obydwu wersjach- żel i podkład- wole podkład.
    Troszke podkreśla mi suche skórki- ale to jak mam bardzo przesuszona skóre.
    Wolałabym jeszcze jeden odcień- pomiędzy vanilia a light beige.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 6 duże

Chcesz pochwalić los_magdos za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest dobry
  • Ogólnie bardzo fajny podkład, mam cerę mieszaną i jako tako się sprawdza w zwłaszcza w te dni kiedy skóra jest sucha. Gorzej kiedy są dni błyszczącej strefy T, wtedy podkład wymaga poprawek.

PLUSY :
    + nie wysusza
    + nawilża
    + nie zapycha
    + przyjemny zapach
    + fajna konsystencja

MINUSY :
    - bez promocji cena za produkt za wysoka
    - do cery tłustej się nie nadaje

+/- krycie jest słabe, ale to już kwestia gustu

Nie wiem czy kupie ponownie, wszystko zależy od mojej strefy T. Gwiazdkę odjęłam z powodu strefy T.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paati_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Moja skóra nie wymaga jakiegoś szczególnego krycia, jedynie wyrównania koloru i czasem zamaskowania niedużych wypieków, jednak długo, bardzo długo szukałam czegoś o przyjemnym, niematowym wykończeniu.
    Długo się czaiłam na ten podkład (nie oszukujmy się, że cena jest tak od razu bardzo przystępna), więc jak zobaczyłam promocję szybko złapałam kolor odpowiedni dla siebie i poszłam zapłacić, kosztował około 36 zł.
    Pierwszy raz po nałożeniu byłam wniebowzięta, jednak nauczona doświadczeniem jeszcze wstrzymałam się z zachwytami i poczekałam do wieczora. Po całodziennym noszeniu go na twarzy wyglądał wieczorem nadal tak samo jak rano - twarz wyglądała świeżo, promieniście, była rozświetlona, po prostu moja, ale lepsza Kolor idealnie stapia się ze skórą - w co nie byłam w stanie uwierzyć, ale naprawdę JEST NIEWIDOCZNY NA TWARZY. Kompletnie, nic nie widać, nawet nikt mnie nie podejrzewa, że mam podkład.
    Jednak, co muszę zaznaczyć, bo chyba nie jest jasne: wygląda rewelacyjnie na, podkreślam, zadbanej cerze, bez suchych skórek, suchych placków i tym podobnych. To podkład, a nie cudotwórca... Ale wciąż cudowny!

Używam tego produktu od: trzech tygodni

Chcesz pochwalić kirsebaer za czytelną i pomocną recenzję?
  • co jest?
  • Podkład zbiera w internecie wiele "ochów i achów", a ja od kiedy go mam, myślę sobie, o co tyle szumu?
    Naprawdę nie rozumiem zachwytów, bo ja nie widzę w nim nic nadzwyczajnego. Fluid, jak każdy inny, powiedziałabym bardzo przeciętny.

Może zacznę od plusów :

1. Ma przyjemnie owocowy zapach, co zdecydowanie umila jego aplikację.
    2. Konsystencja zbita, nie jest wodnisty.
    3. Bardzo wygodna buteleczka. Plastikowe opakowanie jest niezwykle komfortowe podczas wyjazdów.
    4. Jest wydajny.
    5. Nie oksyduje.

Pora na minusy :

1. Producent zapewnia, że podkład zakryje zmęczenie na twarzy, nada skórze świeży wygląd , rozświetli i ujednolici cerę. Na to liczyłam, ale się przeliczyłam ;-)
    Podkład wcale nie nadał mojej cerze blasku, wręcz przeciwnie. Nie podoba mi się to, w jaki sposób zastyga na twarzy. Miałam wrażenie, że moja już sucha skóra, wygląda na jeszcze bardziej suchą.
    2. Jego trwałość jest po prostu śmieszna. Nie dotrwa nawet do połowy dnia.
    3. Krycie słabe. Wbrew zapewnieniom producenta na pewno nie ujednolici cery. Naczynka, zaczerwienienia, drobne niedoskonałości będą przebijały.
    4. Bardzo źle mi się go rozprowadza. Smuży się, a potem muszę go wklepywać, żeby choćby odrobinę wtopił się w cerę.

Cieszę się, że nie kupiłam go w regularnej cenie. Żałuję wydanej na niego każdej złotówki. Ja nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić dispersi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał
  • Moja przygoda z podkładami - tak tak pamiętam jak dziś to było w gimnazjum- mój pierwszy fluid- Lirene. Przez te wszystkie lata szukałam, zbierałam, eksperymentowałam. Każdy kolejny był porażką- na zdjęciu dołączam moją kolekcję na dzień dzisiejszy (po małym przeglądzie oddałam 17 fluidów) więc zostało ich jeszcze kilka. Co każdy następny okazywal się porażką. Na dlugo gościl u mnie Max Factor Facefiniti. Nigdy nie ciągneło mnie do marki Bourjois i to był mój bląd. Pluje sobie w brode do dziś, że nie sięgnelam po ten cud wcześniej. Zawsze było tak:
    za jasny za ciemny, robi maskę, za słabe krycie, plamy, spywa po godzinie, podkreśla skórki. Aż tu po użyciu tego fluidu SZOK !!!!!!! Ideał mój ideał !!!! wkońcu po latach poszukiwań go znalazłam !!!!!!!! Nie ma slów żeby go opisać. Skóra po nim wygląda na swieżą promienną, rozjaśnioną zdrową skórę. Idealne krycie, nie zostawia tapety a zakrywa wszystkie niedoskonałości. Nigdy nie zamienie na inny- nawet już nie testuje bo po co ? Skoro mój ideal jest ze mną przy mnie wierny ukochany cudowny. Nigdy mnie nie zawiódł. Szczerze polecam z calego serca. Kocham Go !!!!!!!! To moja miłość na zawsze !!!!

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kartonowa91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak bardzo sie zawiodlam
  • Chyba juz nigdy wiecej nie zakupie podkladu bourjois Wszystkie ktorych do tej pory uzywalam (oprocz 10h sleep) okazaly sie nie wystarczajace jak na moje potrzeby.Na ten czailam sie od dluzszego czasu.Jakos ciekawilo mnie to serum w skladzie.Niestety,ale podklad jest bardzo zwyczajny i zupelnie nie wart tych 12 f jakie na niego dalam
    Na plus
    -ladna buteleczka
    -pompka
    -zapach
    -wydajnosc
    Na minus
    -bardzo mala trwalosc-juz w polowie dnia sie sciera z buzi
    -oksyduje o jakies 2 tony w ciagu dnia
    -swieci sie na buzi
    -ziemiste kolory
    -cena
    -kiepskie krycie-ja potrzebuje i 3 warstw zeby to jakos wygladalo na buzi
    -podkresla suche skorki
    -nie zauwazylam dzialania serum
    -nie wygladza buzi ani w zaden sposob jej nie pomaga.
    Niestety nie polecam tego produktu

Używam tego produktu od: ok miesiaca

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Dobry podkład o miłym zapachu, zapewnia lekkie krycie delikatnie wyrównując koloryt, raczej dla skóry bez większych problemów. Nie matuje więc używam z pudrem matującym w kamieniu. Odejmuję jedną gwiazdkę za trwałość, przyzwyczajona do cięższych podkładów jestem tym nieco rozczarowana, ale być może taka jest specyfika lżejszych podkładów.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić aniajestem za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij