Joanna, Ultra Color System, Płukanka do włosów srebrna

Powiększ Joanna, Ultra Color System, Płukanka do włosów srebrna

Zgłoszony przez benia1234

Srebrna płukanka do włosów zapewnia wyrazistość popielatego odcienia włosów siwych, blond lub rozjaśnianych. Niweluje żółty kolor powstający na blond włosach, podkreślając ich jasny, lekko popielaty odcień. Ożywia naturalny połysk włosów, ułatwia ich rozczesywanie i sprawia, że są wyjątkowo miłe w dotyku.

Skład: Aqua, Cetrimonium Chloride, Isopropyl Alcohol, Acid Violet 43, Basic Red 51, Citric Acid, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone (1.02.2014.)

• niewielka poprawa
  • kiedyś rozjaśniałam włosy przez kilka lat na blond rozjaśniaczem, który zawsze daje efekt żółtego blondu, używałam płukanki delii, pięknie niwelowała żółty odcień i była bardzo wydajna - łatwo było z nią przesadzić i mieć fioletowe pasemka

płukanka joanny jest w porównaniu z delią bardzo słaba - używałam jej 4 razy i poszło całe opakowanie, włosy nie bardzo łapią inny odcień
    tylko najjaśniejsze pasma, które nie był wcale zbyt żółte mają srebrny połysk
    reszta - pozostała w kolorze rudawego i ciepłego blondu
    nie spodziewałam sie że płukanka zlikwiduje rudy połysk, ale mogłaby go trochę przygasić
    odrosty, po ostatnim farbowaniu moim zdaniem są rudo-żółtawe i takie zostały po płukaniu
    ogólnie - żadnego efektu

Używam tego produktu od: 3 tygodnie, chyba 4 użycia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duży zawód...
  • Mam farbowane, długie włosy : rozjaśnione cienkie pasemka, reszta farbą ( blond). Co jakiś czas używałam fioletowego/srebrnego szamponu, który ratował trochę sytuację ale trzeba go było używać kilka razy więc tym razem postanowiłam użyć pierwszy raz płukanki, która (myślałam) zadziała bardziej efektywnie.

Płukanki użyłam dwa razy i za każdym razem rozpuściłam JEDNĄ nakrętkę w butelce po wodzie mineralnej.

Po pierwszym użyciu efekt był bardzo delikatny, włosy były bardziej błyszczące ale trudno mi powiedzieć czy kolor rzeczywiście się czymś róźnił. Po drugim użyciu zauważyłam zdecydowaną zmianę : rozjaśnione pasemka stały się srebrne ( nie szare ) ale niestety płukanka nie ruszyła nic a nic farbowanych włosów, które pozostały z ciepło żółtą, może nawet lekko rudą poświatą czyli tak jak było przed użyciem. Nie jestem zadowolona z tego efektu. Mam wrażenie, że szampon którego wcześniej używałam lepiej sobie radził.

UWAGA ! Płukanka strasznie wysusza włosy Od kilku miesięcy szczególnie dbam o włosy żeby zminimalizować ich łamanie. Po użyciu tej płukanki myślałam, że się zapłacze. Włosy były tak suche, że łamały się czasem po 10 cm od końcówek. Widać było z daleka, że są suche, napuszone, niezdyscyplinowane. Nadal próbuje doprowadzić je do lepszego stanu, ale to co się połamało niestety musi zostać obcięte

Używam tego produktu od: użyłam jej 2 razyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Semifredo za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez fioletowych refleksów, wyrównuje kolor, nadając piękny popiel,
  • Ostatnia moja wizyta u fryzjera skończyła się nieplanowaną różnorodnością kolorów na włosach. Celem było zejście z brązu na jasny popiel- efekt: sraczka blond. Zaryzykowałam z tą płukanką myśląc, nic nie mam do stracenia i efekt był rewelacyjny Już po jednym użyciu miałam śliczny popiel, oprócz końcówek, które były wcześniej bardzo żółte. Większość moich żółtości zamieniły się w popiel. Włosy po płukance są lepiej rozczesywane, lecz nie dadzą takiego efektu jak odżywka. Wydajność produktu- średnia, zakładam, że jedna buteleczka poleci w miesiąc, biorąc po uwagę ile zostało już teraz. Cena rozsądna.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić Daeneryss za czytelną i pomocną recenzję?
  • troche matowieje rudy refleks
  • skład płukanki srebrnej:
    Aqua, Cetrimonium chloride, Isopropyl Alcohol, Acid violet 43, Basic red 51,Citric acid, Dmdm hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

szukam plukanek ktore usunal nie żółty a rudy refleks z wlosow, niestety nie znalazlam plukanki z acid blue, wszystkie sa z fioletem, troche matowieje ten rudy ale szału nie ma, choc lepsze to niz nic

Używam tego produktu od: tydzien
    Ilość zużytych opakowań: 1 male

Chcesz pochwalić dont_call_me_baby za czytelną i pomocną recenzję?
  • tęcza na głowie - edit.
  • Jako, że zachciało mi się po rudej czuprynie blond włosów, zmuszona byłam zakupić jakąś płukankę, żeby mnie ratowała po rozjaśnianiu (stosowałam kąpiel rozjaśniającą, genialna metoda, nigdy wcześniej moje włosy nie chciały się rozjaśnić).

Standardowo, najpierw poczytałam opinie na wizażu i zdecydowałam się właśnie na Joanne.. I powiem, że jestem bardzo zadowolona. Moje włosy miały takie kurczakowate refleksy, że nie mogłam spojrzeć w lustro.
    A teraz? Użyłam jej dopiero dwa razy, a już widzę ogromną poprawę! Moje włosy nabierają coraz więcej popielatych, a nie żółtych refleksów, a już bałam się, że nic się nie da zrobić! Jestem mega zadowolona.

Jedyny minus, to chyba jest dość mało wydajna. Ale za taką cenę to w sumie nie jest rażąca wada.
    Polecam!

EDIT: ta płukanka okazała się później daleka od ideału. Moje włosy miały przez nią różne kolory. Od jasnego blondu do odcieni rudego (pozostałości po rozjaśnianiu, których płukanka nie chciała się pozbyć). Dodatkowo czasem musiałam chodzić z fioletowym refleksami! Zmuszona byłam po niej przyciemniać trochę włosy, bo nic innego nie pomagało. Sama nie rozumiem mojego wcześniejszego zachwytu. Powiedziałam sobie: nigdy więcej płukanek.

Używam tego produktu od: niedawnaIlość zużytych opakowań: jedno

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić mmarty za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza do tej pory
  • Mam wlosy rozjasnione farba Wellaton 12/1, ktora nie zolknie az tak bardzo (ale jednak i to jest naturalne). Zapobiegawczo postanowilam kupi cjakas plukanke. Wybor padl na fioletowa z Delii i juz myslalam ze to ta jedna jedyna... az odkrylam Joanne! Ta plukanka dziala tak samo na odrost jak na cala dlugosc wlosow. Jest niestety malo wydajna nawet na wlosy krotsze niz do ramion. Gdy mi sie skonczyla postanowilam dokonczyc ta plukanke z Delii i widze ze Joanna jest o niebo lepsza.
    po 1. i najwazniejsze: po uzyciu Delii widac roznice miedzy odrostem a reszta wlosow;/ odrost i wlosy pod spodem sa zolte
    po2. Joanna dodatkowo pielegnuje wlosy a nie wysusza jak Delia
    Nawet jesli jest mniej wydajna to i tak sa groszowe sprawy wiec warto. Zastanawiam sie tylko dlaczego nie nazywa sie plukanka fioletowa skoro taki ma kolor w rzeczywistosci...

Używam tego produktu od: 2tyg
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić ciakawska za czytelną i pomocną recenzję?
  • wzięłam ją sposobem
  • Nie mam doświadczenia z płukankami, to jest moja pierwsza i według mnie spełnia swoje zadanie.
    - nie zauważyłam wysuszenia włosów
    - wyeliminowała mi ciepłe, rudawe odcienie po farbowaniu na blond, nadając naturalny wygląd

Zastosowałam sposób, który podpowiedziała mi koleżanka czyli spryskuję włosy po myciu.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić ma9ini za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia zostawia cien rozowy
  • Rozjasnilam wlosy i po kilku dniach uzylam preparatu o którym mowa i po wysuszeniu wlosów zobaczylam PINK cienie tragedia umylam znowu glowe i nie zeszly te PINK kolory musialam farbowac

Używam tego produktu od: o raz za duzo

Chcesz pochwalić roza1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • działanie ok, ale mało wydajna
  • Płukanki używam głównie do niwelowania żółtych odcieni blondu. Spisuje się idealnie w przypadku jasnych blondów, ale także, ku mojej uciesze, do uzyskania pięknego ciemnego, satynowego blondu bez ciepłych refleksów.

Plusy:

- Działa tak jak działać powinna. Jeszcze nie zdarzyło mi się przesadzić i skończyć z kolorowymi włosami.
    - Nie brudzi umywalki, niezależnie od użytej ilości. Przy innych takich produktach fioletowy/niebieski nalot utrzymywał się przez jakiś czas.
    - Nie wysusza aż tak włosów.
    - Dobra cena
    - Polski producent

Minusy:
    - Mam dziwne wrażenie, że jest mało wydajna. Inne płukanki są pod tym względem bardziej ekonomiczne.
    - Jednak wolę inną formę buteleczki, z tej można niepostrzeżenie wylać od razu połowę zawartości.
    - Dostępność: widziałam ją tylko w Naturze

Chcesz pochwalić alibaba86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam.
  • Od razu po pofarbowaniu moich włosów zaopatrzyłam się w płukankę przeciw żółtym tonom. I muszę stwierdzić, że widać efekty jej działania już po 2 użyciach. Włosy nabierają ładnego, popielatego odcienia. Trzeba jedynie uważać na dawkowanie. Nie radzę przekraczać zalecanej ilości przez producenta, bo możemy nabawić się fioletowych refleksów. Przekonałam się o tym raz i potem posłusznie wlewałąm tylko 2 nakrętki. Teraz kupiłam sobie wersję niebieską, zobaczę jak się sprawuje, ale tej nie mam nic do zarzucenia Polecam oczywiście wszystkim blondynkom.

Chcesz pochwalić Aguleczek94 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij