Joanna, Ultra Color System, Płukanka do włosów srebrna

Powiększ Joanna, Ultra Color System, Płukanka do włosów srebrna

Zgłoszony przez benia1234

Srebrna płukanka do włosów zapewnia wyrazistość popielatego odcienia włosów siwych, blond lub rozjaśnianych. Niweluje żółty kolor powstający na blond włosach, podkreślając ich jasny, lekko popielaty odcień. Ożywia naturalny połysk włosów, ułatwia ich rozczesywanie i sprawia, że są wyjątkowo miłe w dotyku.

Skład: Aqua, Cetrimonium Chloride, Isopropyl Alcohol, Acid Violet 43, Basic Red 51, Citric Acid, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone (1.02.2014.)

• bez fioletowych refleksów, wyrównuje kolor, nadając piękny popiel,
  • Ostatnia moja wizyta u fryzjera skończyła się nieplanowaną różnorodnością kolorów na włosach. Celem było zejście z brązu na jasny popiel- efekt: sraczka blond. Zaryzykowałam z tą płukanką myśląc, nic nie mam do stracenia i efekt był rewelacyjny Już po jednym użyciu miałam śliczny popiel, oprócz końcówek, które były wcześniej bardzo żółte. Większość moich żółtości zamieniły się w popiel. Włosy po płukance są lepiej rozczesywane, lecz nie dadzą takiego efektu jak odżywka. Wydajność produktu- średnia, zakładam, że jedna buteleczka poleci w miesiąc, biorąc po uwagę ile zostało już teraz. Cena rozsądna.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić Daeneryss za czytelną i pomocną recenzję?
  • troche matowieje rudy refleks
  • skład płukanki srebrnej:
    Aqua, Cetrimonium chloride, Isopropyl Alcohol, Acid violet 43, Basic red 51,Citric acid, Dmdm hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

szukam plukanek ktore usunal nie żółty a rudy refleks z wlosow, niestety nie znalazlam plukanki z acid blue, wszystkie sa z fioletem, troche matowieje ten rudy ale szału nie ma, choc lepsze to niz nic

Używam tego produktu od: tydzien
    Ilość zużytych opakowań: 1 male

Chcesz pochwalić dont_call_me_baby za czytelną i pomocną recenzję?
  • tęcza na głowie - edit.
  • Jako, że zachciało mi się po rudej czuprynie blond włosów, zmuszona byłam zakupić jakąś płukankę, żeby mnie ratowała po rozjaśnianiu (stosowałam kąpiel rozjaśniającą, genialna metoda, nigdy wcześniej moje włosy nie chciały się rozjaśnić).

Standardowo, najpierw poczytałam opinie na wizażu i zdecydowałam się właśnie na Joanne.. I powiem, że jestem bardzo zadowolona. Moje włosy miały takie kurczakowate refleksy, że nie mogłam spojrzeć w lustro.
    A teraz? Użyłam jej dopiero dwa razy, a już widzę ogromną poprawę! Moje włosy nabierają coraz więcej popielatych, a nie żółtych refleksów, a już bałam się, że nic się nie da zrobić! Jestem mega zadowolona.

Jedyny minus, to chyba jest dość mało wydajna. Ale za taką cenę to w sumie nie jest rażąca wada.
    Polecam!

EDIT: ta płukanka okazała się później daleka od ideału. Moje włosy miały przez nią różne kolory. Od jasnego blondu do odcieni rudego (pozostałości po rozjaśnianiu, których płukanka nie chciała się pozbyć). Dodatkowo czasem musiałam chodzić z fioletowym refleksami! Zmuszona byłam po niej przyciemniać trochę włosy, bo nic innego nie pomagało. Sama nie rozumiem mojego wcześniejszego zachwytu. Powiedziałam sobie: nigdy więcej płukanek.

Używam tego produktu od: niedawnaIlość zużytych opakowań: jedno

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić mmarty za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza do tej pory
  • Mam wlosy rozjasnione farba Wellaton 12/1, ktora nie zolknie az tak bardzo (ale jednak i to jest naturalne). Zapobiegawczo postanowilam kupi cjakas plukanke. Wybor padl na fioletowa z Delii i juz myslalam ze to ta jedna jedyna... az odkrylam Joanne! Ta plukanka dziala tak samo na odrost jak na cala dlugosc wlosow. Jest niestety malo wydajna nawet na wlosy krotsze niz do ramion. Gdy mi sie skonczyla postanowilam dokonczyc ta plukanke z Delii i widze ze Joanna jest o niebo lepsza.
    po 1. i najwazniejsze: po uzyciu Delii widac roznice miedzy odrostem a reszta wlosow;/ odrost i wlosy pod spodem sa zolte
    po2. Joanna dodatkowo pielegnuje wlosy a nie wysusza jak Delia
    Nawet jesli jest mniej wydajna to i tak sa groszowe sprawy wiec warto. Zastanawiam sie tylko dlaczego nie nazywa sie plukanka fioletowa skoro taki ma kolor w rzeczywistosci...

Używam tego produktu od: 2tyg
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić ciakawska za czytelną i pomocną recenzję?
  • wzięłam ją sposobem
  • Nie mam doświadczenia z płukankami, to jest moja pierwsza i według mnie spełnia swoje zadanie.
    - nie zauważyłam wysuszenia włosów
    - wyeliminowała mi ciepłe, rudawe odcienie po farbowaniu na blond, nadając naturalny wygląd

Zastosowałam sposób, który podpowiedziała mi koleżanka czyli spryskuję włosy po myciu.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić ma9ini za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia zostawia cien rozowy
  • Rozjasnilam wlosy i po kilku dniach uzylam preparatu o którym mowa i po wysuszeniu wlosów zobaczylam PINK cienie tragedia umylam znowu glowe i nie zeszly te PINK kolory musialam farbowac

Używam tego produktu od: o raz za duzo

Chcesz pochwalić roza1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • działanie ok, ale mało wydajna
  • Płukanki używam głównie do niwelowania żółtych odcieni blondu. Spisuje się idealnie w przypadku jasnych blondów, ale także, ku mojej uciesze, do uzyskania pięknego ciemnego, satynowego blondu bez ciepłych refleksów.

Plusy:

- Działa tak jak działać powinna. Jeszcze nie zdarzyło mi się przesadzić i skończyć z kolorowymi włosami.
    - Nie brudzi umywalki, niezależnie od użytej ilości. Przy innych takich produktach fioletowy/niebieski nalot utrzymywał się przez jakiś czas.
    - Nie wysusza aż tak włosów.
    - Dobra cena
    - Polski producent

Minusy:
    - Mam dziwne wrażenie, że jest mało wydajna. Inne płukanki są pod tym względem bardziej ekonomiczne.
    - Jednak wolę inną formę buteleczki, z tej można niepostrzeżenie wylać od razu połowę zawartości.
    - Dostępność: widziałam ją tylko w Naturze

Chcesz pochwalić alibaba86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam.
  • Od razu po pofarbowaniu moich włosów zaopatrzyłam się w płukankę przeciw żółtym tonom. I muszę stwierdzić, że widać efekty jej działania już po 2 użyciach. Włosy nabierają ładnego, popielatego odcienia. Trzeba jedynie uważać na dawkowanie. Nie radzę przekraczać zalecanej ilości przez producenta, bo możemy nabawić się fioletowych refleksów. Przekonałam się o tym raz i potem posłusznie wlewałąm tylko 2 nakrętki. Teraz kupiłam sobie wersję niebieską, zobaczę jak się sprawuje, ale tej nie mam nic do zarzucenia Polecam oczywiście wszystkim blondynkom.

Chcesz pochwalić Aguleczek94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niespecjalna
  • Płukankę kupiłam w drogerii Metro za jedyne 5,29 zł. Nie chciałam niszczyć włosów farbowaniem więc zdecydowałam się na zakup tej płukanki. Jestem dopiero po 10 płukankach ale już zauważyłam że moje włosy się nieco rozjaśniły. Jednak niestety nie uniknęłam efektu przesuszenia :/ Nie podoba mi się też sposób stosowania (producent zaleca wlanie do ok. litra wody dwóch nakrętek płukanki). Przez to bardzo łatwo o zabrudzenia łazienki. Ogólnie rzecz biorąc płukanka wydajna,niedroga,może być.

Używam tego produktu od: 10 płukanek
    Ilość zużytych opakowań: jeszcze jedna

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marlena1000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna- i o to chodzi
  • Dzięki niej moje włosy mają wspaniały odcień blondu, są często pozytywnie komentowane zarówno przez dziewczyny, jak i chłopaków. Dodam że mam naprawdę jasny blond, ale nie taki popielaty.

Z płukanką trzeba uważać i stosować się do rad producenta, gdy wlejemy jej za dużo możemy spodziewać się raczej fioletowych a nie blond refleksów - w sumie kto co lubi

Warto spróbować, gdy chcemy utrwalić swój jasny kolor. Włosy są miękkie, wspaniale się układają i rozczesują.
    Dodam jeszcze, że "srebrna" jest mocniejsza i daje lepsze efekty niż "niebieska".
    Używam tego produktu od: 1,5 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić Niebieski_Motylek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna
  • Jestem dopiero po pierwszym płukaniu więc efektów jako takich jeszcze za bardzo chyba nie widać... Z dużą dozą nieufności podchodziłam do tej płukanki, bałam się, że zniszczy/przesuszy włosy, ale o dziwo są po niej ładne i miękkie, fajnie się układają. Zakupiłam ją, żeby ochłodzić resztki spranego jasnego brązu z kilkoma blond pasemkami kompletnie zażółconego złotymi refleksami po Klorane rumiankowym (rozjaśniałam nim dość ciemny brąz) postanowiłam wrócić do naturalnego koloru ciemno-szarego raczej chłodnego odcienia blondu, ale w miarę jak włosy podrosły zimne odrosty coraz bardziej zaczęły kontrastować ze złocistym dołem, ponadto im brąz bardziej się sprał tym na wierzch zaczęła wyłazić okropna czerwono-ruda poświata (pozostałości po czerwo i rudych farbach z czasów przed brązu) postanowiłam zakupić najpierw pożeczkowy szampon revitalize profesional tej samej firmy, ale przypadkiem w ręce wpadła mi właśnie ta płukanka. Zdaje mi się, ale chyba za mało jej użyłam efekt jakiś tam niby jest niepożądane refleksy przygaszone, ale raczej subtelnie i nie tak jak oczekiwałam... Plus za to, że odrosty z dołem zostały scalone, przystępna cena i naprawdę miłe w dotyku włosy po użyciu, czego w zyciu bym się nie spodziewała widząc alkohol na 2 miejscu w składzie... No cóż pozyjemy, zobaczymy jak to dalej będzie Używam tego produktu od: jeden dzieńIlość zużytych opakowań: 2 nakrętki

Edit: Płukanka jest REWE! Sprawdziła się świetnie, bardzo ładnie wyrównała mi kolor, scaliła z odrostami i nadała piękny szlachetny odcień, POLECAM!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Stylistka_Sylwia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Ponizszy wstep do komentarza rozbraja . Tez kiedys mialam podobne skojarzenia .
    Wracajac do recenzji, produkt ten jest wielce godny polecenia, niezawodny jesli chcemy odswiezyc kolor wlosow, stosowany wg wskazowek producenta pozwala uzyskac oszalamiajace efekty. Mialam farbowane wlosy w kolorze jasnego opalizujacego blondu z bialymi pasemkami (pozostalosci po balejazu), z czasem kolor zaczal zolknac a pasemka nadal byly biale, niestety szampony niwelujace zoltawy odcien wlosow nie zdawaly na dluzsza mete egzaminu, wtedy zdecydowalam sie wyprobowac srebrna plukanke Z firmy Joanna no i ba, efekt "wow", wlosy nabraly delikatnego popielatego odcienia a biale pasemka byly lekko wysrebrzone. Taki efekt otrzymywalam jedynie uzywajac fioletowego tonera "White Lady" sprowadzanego z USA w cenie wielokrotnie wyzszej anizeli zwykla plukanka z Joanny. Zdarzylo mi sie, ze ludzi pytali mnie co za farby uzywam, ze otrzymuje tak piekny kolor nie farbujac czesto wlosow. Ostatnio kolezanka nie wierzyla, ze efekt uzyskalam dzieki plukance a nie fryzjerowi .

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić Phoenix2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Jestem bardzo zadowolona z tego produktu! Wcześniej nie używałam płukanek, kojarzyło mi się, ze używają ich panie z pod budek z piwem towarzyszące swoim kompanom Często miewały takie fioletowawy odcień włosów. I faktycznie z płukanką trzeba uważać, łatwo wlać za dużo i faktycznie niektóre pasma wyjdą lekko fioletowe. Ale jeżeli stosuje się zgodnie z instrukcją efekt jest fantastyczny!!!!!! Mój kolor był sprany, żółty a po Joannie odzyskał świeżość i nabrał perłowego blasku. Spisał się o wiele wiele lepiej niż dużo droższy L'Oreal Professional rzekomo niwelujący żółtawy odcień (to dopiero ściema!) a włoski po nim są gładkie i miękkie. Za taką cenę brać, nie zastanawiać się
    Obecnie chcę przyciemnić włosy, ale jeżeli wrócę kiedyś do blondu to na pewno się skuszę

Używam tego produktu od: 2 mies
    Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Chcesz pochwalić Koncesja za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • po jednorazowym płukaniu tonuje zółte refleksy jakby gasi żółć, po kilku użyciach likwiduje żółty odcień, tania, łatwo dostępna,plasikowa butelak sprawdza sie w użyciu

Używam tego produktu od: 6 styczeń 2011
    Ilość zużytych opakowań: 1 but w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić chirac1 za czytelną i pomocną recenzję?