Revlon, Grow Luscious Mascara (Odżywiająco - wzmacniający tusz do rzęs)

Powiększ Revlon, Grow Luscious Mascara (Odżywiająco - wzmacniający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez Midakada

Revlon zrewolucjonizował rynek wprowadzając Grow Luscious - tusz, który odżywia i wzmacnia rzęsy. Już przy pierwszym użyciu natychmiast je wydłuża i zagęszcza. Stosowany codziennie – wspomaga naturalny wzrost rzęs i sprawia, że stają się mocniejsze.

Skład: Aqua, Parafin, Stearic Acid, Cera Alba, Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Hydrogenated Polycyclopentadiene, Trisiloxane, C30 45 Alkyl Dimethicone, Cera Carnauba, Cera Carnauba, Triethanolamine, Bis Vinyl Dimethicone Copolymer, Polymethylsilsesquioxane, Dimethicone, Hydrogenated Olive Oil Stearyl Esters, Isosteareth 200 Linoleate, Acacia Gum, Hydrolyzed Wheat Protein / PVP Crosspolymer, Phytantriol, Nylon 6, Tocopherol Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Panthenol, Methoxy Amodimethicone / Silsequioxane Copolymer, Silica, Calcium Aluminum Borosilicate, Simethicone, Butylene Glycol, Hexylene Glycol, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, 1,2 Hexanediol, May Contain: Titanium Dioxide (CI 77897), Black 2 (CI 77266), Iron Oxides (CI 77491, 77492, 77499), Ultramarines (CI 77007).

Cena: 52zł / 11,2ml

• Polecam
  • Nie wiem, skąd takie negatywne oceny tego tuszu, no ale myślę, że to kwestia gustu

Ja jestem bardzo zadowolona z tego tuszu, ładnie podkreśla rzęsy, nie podrażnia oczu i super się nakłada, bo ma dużą szczoteczkę. Nie skleja rzęs, nie kruszy się i nie osypuje. Jest też bardzo wydajny i stosunkowo niedrogi - na allegro kosztuje około 14 zł. Polecam, bo według mnie jest jak najbardziej wart wypróbowania, zwłaszcza za taką cenę. Ja na pewno kupię go znowu Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: Jedno całe

Chcesz pochwalić kredka90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest OK
  • Tusz ten można nabyć w kilku wersjach:
    1. wodoodporny
    2. normalny ze szczoteczką, która jest tutaj na zdjęciu
    3. normalny ze szczoteczką choinkową

Ja posiadam wersję 3 (ze srebrną zakrętką), z której jestem bardzo zadowolona. Probówałam też wersji nr 2, ale nr 3 jest dużo lepsza jeśli chodzi o proces malowania oraz sam efekt.

Tusz się nie sypie w ciągu dnia, fajnie wydłuża i pogrubia - w zależności od techniki malowania. Łatwo się zmywa i nie szczypie w oczy

Generalnie jestem zadowolona.
    Cena: 50 zł.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić lolka80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepski zart
  • Tandetne opakowanie ktore adekwatnie podkresla jego zawartosc. Tusz jest po prostu do niczego. Suchy , nie wydluza , nie pogrubia.... wogole nie maluje. Zbedny gadzet.

Używam tego produktu od: rok temu

Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Recenzja optymalna
  • Zgłosic produkt to jedno...
    Od czasu kiedy zachwycona zgłosiłam ten tusz, przerobiłam kilka opakowań. Umiejętnie prowadzona szczoteczka naprawdę sprzyjała rzęsom, nawet nieco je wydłużając, a już na pewno wizualnie zagęszczając. W końcu kupiłam aż dwa - taki miły zapas i to był błąd. Sprzedawca na Allegro zapewniał o jego świeżości i rzeczywiście nie był otwierany (chyba) z dwupaku, zatem można powiedzieć że nie spotkał powietrza ale jeden z tuszy był suchy (zupełnie nieprzydatny), drugi pracował miesiąc. Potem zaczęły się "kluseczki", gęstnienie, szczoteczka inaczej pracowała aż porównałam z poprzednimi i rzeczywiście się różnią w dotyku (szczoteczki). Spróbowałam zatem czerwonego Revlon Double Twist. Ten żadnego zachwytu nie wywołując zgasił moje zapędy dla Revlona w tej kategorii.
    Mam wrażenie iż Revlon na przestrzeni dwóch lat kompletnie zmienił materiał z którego zrobiona jest szczoteczka, jak i jakość tego tuszu. Pozdrawiam.

Ilość zużytych opakowań: 5 sztuk

Chcesz pochwalić Midakada za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Idealny, tani, super wydajny, gruba fajna szczotka idealnie rozdzielajaca, pogrubia, wydluza, jest intensywnie czarny - rzesy firanki po nim naprawde!. Jestem bardzo wymagajaca jesli chodzi o tusze, przetestowalam totalna ilosc ale ten naprawde mnie powalil. POLECAM

Chcesz pochwalić GloriaEstefan za czytelną i pomocną recenzję?
  • naturalny look
  • plusy i minusy:
    +duża pojemność tuszu (11,2ml)
    +nie kruszy się w ciągu dnia
    +dobrze rozdziela rzęsy, separator
    +wydłuża włoski
    +wygląda naturalnie, bez problemu można pomalować rzęsę 2-3 x (ale to zbytnio i tak nie pogrubia)
    +grzebyk do malowania jest klasyczny (nie przepadam za tymi gumowymi)
    +łatwy demakijaż
    +dość trwała
    +nie kruszy się
    +nie powoduje łzawienia oczu (nadaje się do wrażliwych i do soczewek)
    +jest wydajna, starczy na długo (mam 2 miesiąc i jest cały czas świeża jak od kupna) tyle że używam jednocześnie więcej tuszów niż jeden(2-3 tusze kupuję raz na 1 miesiąc bo jestem tuszomanką)

+/- no właśnie nie widać że ma się mascarę na rzęsach, jest to wersja tuszu na dzień-a nie na jakieś wieczorne wyjście, nie ma i nie będzie efektu "drama" na rzęsach choćbyśmy 3 warstwy nałożyły (raczej je sklei niż pogrubi) ta mascara przede wszystkim wydłuża (ale tez raczej delikatnie)

-ta szczoteczka jest za długa, przez co wydaje mi się mniej precyzyjna (wole krótkie i gęste) ale to może tylko moje subiektywne odczucie

Lubię często zmieniać mascary więc szybko do niej nie wrócę, ale ogólnie fajna mascara taka na dzienny naturalny makijaż, nie zaszkodzi, jest wydajna (ma dużą pojemność,) , wygląda naturalnie

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lolidka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Kupiłam go, po przeanalizowaniu kilku recenzji tutaj i jestem zadowolona.

Rzęsy są fajnie podkreślone i wyglądają super-naturalnie. W makijażu codziennym świetnie się sprawdza, zwłaszcza, że bardzo dobrze się trzyma i się nie osypuje.

Prawdą jest, że nie jest to tusz, który łatwo się da zmyć (jest gęsty) i potrzebny jest płyn dwufazowy albo krem.

To co mi się podoba najbardziej, to to że ma ogromną szczoteczkę, która wspaniale czerni wszystkie rzęski, ale troszkę trzeba poćwiczyć

Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie

Chcesz pochwalić NancyStrange za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z najlepszych, jakie używałam
  • Kupiłam tę maskarę na chybił trafił, bez wcześniejszego researchu. No i zupełne zaskoczenie. rzęsy rozdzielone, pogrubione, nieposklejane. Bardzo naturalny wygląd.
    Tusz nie osypuje się, dobrze nakłada. Dla mnie rewelacja!

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Chcesz pochwalić kocurek11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Bardzo lubię ten tusz, skusiłam się na niego w czasie promocji w Douglas, zapłaciłam za niego ok 35 zł i muszę przyznać, że z tuszem polubiliśmy się od 1wszego użycia. Co prawda efekt jest bardziej naturalny niż teatralny, ale mi to nie przeszkadza, natura nie obdarzyła mnie wachlarzem pięknych, mocnych i długich rzęs wręcz przeciwnie są słabe i krótkie, dlatego nie oczekuje wielkiego efektu.

Masakra wg mnie ma same plusy:
    +ładny czarny odcień
    +nie obsypuje się
    +szczoteczka którą pomaluje dokładnie wszystkie rzęsy
    +dodatkowo producent obiecuje efekt wzmacniający i tu również w moim przypadku obietnica została spełniona po ok. 1,5 miesiąca codziennego tuszowania w/w produktem rzęs stały się mocniejsze, mniej wypadały
    +ładny, naturalny efekt który utrzymuje się przez cały dzień

Polecam tym, które liczą na ładny, naturalny efekt + wzmocnienie rzęs

Chcesz pochwalić Martushka za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety nie
  • Skusiłam się przy zakupie kolejnego opakowania Loreal telescopic. Było by to 4te z rzędu opakowanie telescopica więc stwierdziałam, że może zrobię przerwę, a nuż warto spróbować czegoś inneg, nowego? I tak szybko mój wzrok przykuł właśnie ten nowy REVLON. Po otwarciu opakowania byłam pełna optymizmu, szczoteczka fajnie się prezentuje (przypomnia mi szczotkę z Dior Show), konsystencja tuszu też idealna, tak więc wszsytko fajnie do momentu malowania............;/;/;/;/ ehhhhhhh tragedia! Bardzo ciężko pomalować nim i "wyciągnąć" rzęsy, ale już ok, pomęczyłam się, pomęczyłam i od biedy pomalowałam to oko (mimo iż efekt końcowy był poniżej zadowolenia...), ale jak dla mnie najgorsze jest to że tusz baaardzo ciężko schodzi ze skóry. Matko ile ja natarłam to biedne oko wacikiem do ucha!!;/ Przy żadnym innym tuszu nigdy tak nie miałam, każdy po lekkim muśnięciu wacikiem schodzi ładnie. Generalnie kończąc tą przydługą recenzję nie jestem z tuszu w najmniejszym nawet stopniu zadowolona i nie polecam.Używam tego produktu od: 2 tygIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić AlexSandra3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szalu nie ma
  • zakupilam go po przeczytaniu wielu pochlebnych recenzji. jednak ze tusz szalu nie robi. nie zauwazylam efektu wydluzenia. po pierwszej warstwie rzesy wygladaly jakby wogole nie byly pomalowane. po drugiej efekt byl wciaz mierny. nawet duza szczoteczka nie spelnia moich oczekiwan. uwazam ze jest to strata pieniedzy.

Używam tego produktu od: 3 razy
    Ilość zużytych opakowań: 1 nie cale

Chcesz pochwalić MonikaSophia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przeciętny, wręcz słaby
  • Pewnie nie kupiłabym tego tuszu gdyby nie zachęciła mnie recenzja mojej ulubionej bloggerki na YouTube (MakeupByTiffanyD). W jednym ze swoich filmików polecała ten tusz, więc zakupiłam go i ... niestety, bardzo się zawiodłam.

Tusz jak dla mnie skleja rzęsy, a co do jego działania to prędzej zagęszcza - wydłużenia nie zauważyłam.
    Szczoteczka też nie jest zbyt udana, dość duża i gruba - ciężko nią dobrze pomalować rzęsy w kącikach.
    Mascara szybko zasycha, więc nałożenie drugiej warstwy jest niemożliwe, bo wtedy robą się straszne grudki.

MINUSY:
    - skleja rzęsy
    - tworzą się grudki
    - trudna aplikacja
    - nie zauważyłam wzmocnienia rzęs

Jedynym plusem jest ładne i poręczne opakowanie, ale nie o to chodzi w tuszu do rzęs

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Galatea84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z pewnością kupie ponownie
  • -Tusz pomimo dosyc dużej szczoteczki ładnie rozdziela rzęsy, nie skleja ich, maluje nawet najmniejsze włoski.
    -Nie zauważylam jakiegoś spektakularnego wydłużenia rzęs ale w zamian rzęsy zyskują na objętości.
    -Nie osypuje się w ciągu dnia.
    -Jego największa zaletą jest fakt ,że po 2 miesiącach stosowania ,naprawde zauważyłam że znacznie poprawił koncycje moich rzęs,widac to szczególnie przy uzywaniu zalotki , która kiedys zostawiała na rzęsach załamanie, a teraz rzęsy sa bardziej sprężyste,wzmocnione,nie wypadają przy podkręcaniu. Wcześniej końcowki moich rzęs były jaśniejsze teraz są czarne od nasady aż po końce.

Ilość zużytych opakowań: 3/4

Chcesz pochwalić domininia za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie nie nie....
  • Masakra spodziewałam się czegoś lepszego po tej firmie ten tusz nie robi kompletnie nic z rzęsami jedyne co to nadaje im czarny kolor i tyle.. ani nie podkręca nie pogrubia nie wydłuża, szybko zasycha, kruszy się. Nie polecam

Używam tego produktu od: 1.5 roku temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 opak.

Chcesz pochwalić czarna456 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętniak
  • Jak już wspominały moje poprzedniczki, maskara ta w sumie nic nie daje. Nie pogrubia, nie wydłuża, ogólnie daje bardzo naturalny efekt, ale niekoniecznie wszystkim musi się to podobać. Z pewnością zaletą jest to, że nie skleja rzęs. Szczoteczka jest duża, gruba i wygodna. W każdym razie cieszę się, że nie dałam za niego tych 5 dych, które są wspomniane w cenie Nie jest tego wart. Tych dwóch, które za niego zapłaciłam, już prędzej, ale z pewnością można zainwestować w coś lepszego.

Chcesz pochwalić Rossonera za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam.
  • Od marki Revlon oczekiwałam naprawdę dobrego tuszu. Zawiodłam się maksymalnie. Szczoteczka jest duża i nieporęczna, ale co najgorsze, tusz pozostawia ślady na powiekach ;/
    \nPlus za objętość- 11,2.

Chcesz pochwalić reeve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stymuluje sprzedaż, ale czy wzrost rzęs...?
  • Producent obiecuje, dłuższe i gęstsze rzęsy od pierwszego użycia, ba! Systematyczne stosowanie ma ten efekt utrwalić na stałe dzięki zawartości odżywki, dzięki której nasze rzęsy z czasem będą dłuższe i grubsze, jak z resztą miało to potwierdzić 96% * recenzentek, którymi chwalą się na opakowaniu tuszu.

Czy formuła tuszu faktycznie działa? Moich rzęs do niczego nie stymuluje, napewno nie do wzrostu. Nie czuje też aby były mocniejsze, albo gęstsze. Tusz okazał się być bardzo zwyczajny, w nazdzwyczaj ładnym, zielonym opakowaniu

Plusami są na pewno zawartość kosmetyku - 11.2 ml
    oraz to, że się nie wykrusza, przynajmniej nie na początku, i nie zostawia na rzęsach grudek, ale też efekt wydłużenia, czy pogrubienia nie jest jakiś spektakularny. Fajna, naprawdę duża szczoteczka, świetnie rozczesuje rzęsy. I to w zasadzie tyle. Żadnych fajerwerków. Należy się z tym pogodzić. Revlon robi naprawdę dobre podkłady ale z tuszami nie bardzo im idzie.

Na codzień do pracy możemy sobie nim wykreować bardzo naturalny, ledwie widoczny makijaż, ale na większe wyjścia się nie nadaje.

Chyba ze skruchą wrócę do Maybelline Colossal Volume

Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kittyface za czytelną i pomocną recenzję?
  • nienajgorszy
  • Tusz dostałam w prezencie. Widząc jego ogromną szczoteczkę byłam przekonana, że efekt będzie spektakularny. Tymczasem, po nałożeniu paru warstw tusz był ledwo widoczny! Nie jest jednak zły. Nie skleja rzęs, wydłuża je delikatnie i wygląda bardzo naturalnie.
    Wzmocnienie rzęs, które zapewnia producent, może rzeczywiście po jakimś czasie używania tego tuszu można zauważyć, jednak nie jest to jakieś niesamowicie widoczne działanie.
    Do naturalnego makijażu na codzień - jak najbardziej. Na pozostałe, większe okazje - odradzam.Używam tego produktu od: 3 miesiąceIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anyones ghost za czytelną i pomocną recenzję?
  • To nie to...
  • Jak lube kosmetyki revlon tak kolejny tusz tej firmy uwazam za niewypal. tusz skleja rzesy,rozprowadza sie nierowno , szczoteczka jest mega nieporeczna-duza, zostawia nieestetyczne grudki. Trzeba sie porzadnie napracowac aby uzyskac jako taki efekt a w koncu wiekszosc z nas lubi przyjazne kosmetyki szczegolnie z rana, na ktore nie tracimy calego poranka. Plus za ladny brazowy kolor tuszu . Używam tego produktu od: 3 miesiaceIlość zużytych opakowań: Pierwsze I raczej ostatnie

Chcesz pochwalić havana82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielkie rozczarownie
  • Przykro mi to pisać, ale zawiodłam się na firmie Revlon z powodu ich nowego tuszu.

- jest dosyć drogi
    - wielka szczoteczka jest bardzo nieporęczna, uniemożliwia dokładną aplikację
    - skleja rzęsy okropnie, niepożądany efekt "pajęczych odnóży"
    - kruszy się
    - szybko zasycha i nakładanie drugiej warstwy jest po prostu niemożliwie

I tym o to sposobem nie znalazłam żadnego pozytywu w tym tuszu. Szczerze jestem w głębokim szoku, iż jedna z moich ulubionych marek kosmetycznych wypuściła taki badziewny tusz na rynek.

Nie polecam. Dwieście razy lepszy ( i wciąż najlepszy jak dla mnie) jest tusz Maybelline The Colossal.

Nie dajcie się zwieźć urokom marketingu. Tusz Revlon jest naprawdę nie wart ani grosza.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (kto go zabierze ode mnie?!)

Chcesz pochwalić Feuiler za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię.
  • Skusiłam się ze względu na obietnicę odżywienia moich rzęs (są one dość krótkie i słabe).
    Jestem z niego generalnie zadowolona. Moje rzęsy nie są spektakularnie długie, więc nie wiem czy jakikolwiek tusz byłby w stanie sprawić by były na tyle długie, abym była z nich zadowolona. Tusz daje mi naturalny efekt, nie skleja rzęs. Wyglądają ładnie i estetyczne. Po dłuższym czasie tusz nie kruszy się i nie tworzy mi pod oczami czegoś, czego nie chciałabym tam widzieć. Dodatkowo przy noszeniu soczewek bardzo ważne jest, aby tusz nie podrażniał w żaden sposób oka. Ten sprawdza się w tej kwestii.
    Moje rzęsy co prawda stały się mocniejsze, lecz nie w cudownym stopniu.
    Tusz jest wydajny i nie zasycha szybko (w porównaniu do innych, jakie miałam).

Jedyną wadą jest niestety cena. Zastanawiam się czy podobnego efektu nie uzyskałoby się przy użyciu innego, nieco tańszego tuszu.

Godny polecenia, ale nie rewelacyjny, na 5.

Ilość zużytych opakowań: Jedno, w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Khadaki za czytelną i pomocną recenzję?
  • SZKODA KASY!!!
  • Ten tusz to dla mnie koszmar!
    Za ta cene oczekiwałam wiecej,a nie jest wart grosza!
    Tusz nabiera zbyt wiele farby,paprze się, w prawdzie wydłuża rzesy ale na końcu każdej rzesy pozostawia brzydkie grudki a także rzęsy skleja!
    Wachlarz rzęs wygląda okrutnie!
    Probowałam wiele razy,bo chciałam mu dać szanse, przecież za tyle kasy musi działać,
    ale niestety za każdym razem jeszcze większe rozczarowanie!
    Co do wzrostu rzęs nie moge nic napisać ponieważ musiałabym go najpierw używać,
    ale nie dam rady!
    Sorry,Revlon nie dotrzymał obietnic!! Używam tego produktu od: 1 tygodnia Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Chcesz pochwalić ornella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naturalny efekt
  • Jestem maniaczką tuszy do rzęs. Swoje rzęsy mam dość długie, wiec szukając "ideału" zależy mi żeby tusz dał spektakularny efekt.
    Tu niestety się rozczarowałam.
    Lecz dla dziewczyn ceniących sobie naturalny makijaż, będzie to bardzo dobry zakup.
    Natomiast aby uzyskać mocniejszy efekt trzeba nałożyć z 4 warstwy ?
    Nie zauważyłam żadnego wzmocnienia ani odżywienia rzęs jak to obiecuje producent.

plusy
    +fajne opakowanie (zielone)
    +super szczoteczka
    +konsystencja

minusy
    -nie daje spektakularnego efektu
    -nie odżywia
    -mam wrażenie że po całym dniu jakoś znika z rzęs

Używam tego produktu od: 2 m-cy zdecydowanie nie kupię wiecejIlość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić Madeleine81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Witam.
    Zakupiłam tą maskarę w UK ponieważ tam robiła furorę a w Polsce dopiero się pojawiła.
    Używam jej aktualnie codziennie.
    Lecz coś nie pasuje mi w tej maskarze.
    Jest ona zwykła.
    Nie wydłuża ani nie pogrubia rzęs jakoś super w moim przypadku. Może dlatego że mam dziwny kolor tej maskary.
    Za to odżywia je na 100% Zauważyłam różnicę od jej używania. Rzęsy są wzmocnione i trochę dłuższe. Ale właśnie o to chodzi w tej maskarze I tylko dlatego daje KWC. Ponieważ faktycznie działa.
    Nie dała bym KWC gdyby nie miała być odżywcza.

+ Działa jako wzmacniająca maskara
    + Różne kolory
    + Wydajna
    + Długo się utrzymuje

- cena
    - nie wydłuża ani nie pogrubia jakoś specjalnie, ale nie o to chodzi w tej maskarze.

Jeżeli ktoś ma słabe i małe rzęsy Polecam! Na pewno coś da od siebie ta maskara! Używam tego produktu od: od 3 miesięcy, kolor blackened brownIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić biens27 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij