Stiefel, Physiogel, Krem hypoalergiczny do pielęgnacji twarzy i ciała

Powiększ Stiefel, Physiogel, Krem hypoalergiczny do pielęgnacji twarzy i ciała

Zgłaszająca osoba: lejka

Krem hypoalergiczny do pielęgnacji twarzy i całego ciała. Zalecany do skóry wrażliwej, suchej, alergicznej, skóry dzieci i niemowląt. Posiada specjalną, opatentowaną, warstwową strukturę Derma-Membran-Struktur. Dzięki niej składniki kremu takie jak lipidy i ceramidy są transportowane do głębszych warstw skóry i nie ulegają efektowi wymywania. W wyniku tego dochodzi do odbudowy bariery ochronnej skóry i jej długotrwałej regeneracji. Nie zawiera substancji zapachowych, konserwantów, barwników i konwencjonalnych emulgatorów. Testowany dermatologicznie, dostępny tylko w aptekach.

Skład: aqua, ceprylic/capric triglyceride, glycerin, pentylene glycol, cocos nucifera, hydrogenated lecithin, butyrospermium parkii, hydroxethylcellulose, squalane, sodium carbomer, xanthan gum, carbomer, ceramide 3

Cena: 28-37zł / 75ml

• bardzo kiepski
  • Zawiodłam się na tym osławionym kremie, kupiłam go bo mają świetny balsam do ciała, więc zwiedziona fajnym efektem balsamu kupiłam krem. Mam cere bardzo kapryśną, nieraz wyschniętą na wiór do tego mocno czerwoną, podrażnioną, piekącą do tego wypryski i tłustość na czole. Krem tworzy warstwe na skórze, ten krem nie nawilża, od tworzy ochronną warstwe przez co skóra się dusi, po zmyciu tego kremu skóra jest bardzo sucha, cała moja twarz była w białym nalocie, źle odżywiona, spragniona nawilżenia. Zawiodłam się bardzo, bo cena, bo niby hypoalergiczny, bo i bo. Smaruje nim nogi po depilacji, tu się spisuje tylko wydajność kiepska. Ogólnie na NIE.

Używam tego produktu od: 2 MCE
    Ilość zużytych opakowań: 1 CAŁE

Chcesz pochwalić sowaa5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy na zimę
  • Krem jest bardzo dobry.Używam go zimową porą i póki co nie trafiłam jeszcze na lepszy.Mam cerę mieszaną i bałam się troszkę czy mnie nie zapcha, ale nie zapchał.Co lepsze używałam go pod podkład z Max Factora i nie rolował się wcale.Przez cała zimę nie miałam problemów z wysuszoną cerą.Zawsze była nawilżona.Na lato jest za ciężki, ale na zimę idealny.Cena wysoka, ale jest dobry i wydajny, więc warto go kupić.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić emcia1692 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Mam cerę mieszaną w kierunku do suchej, dlatego szukałam czegoś nawilżającego.

Plusy:
    *Jest dobrze tolerowany przez skórę.
    *Nawilża ale bez szału.
    *Sprawdza się na podrażnionej skórze.

Minusy:
    *Nie odpowiada mi jego konsystencja, nie wchłania się zbyt dobrze, pozostawia na skórze warstwę.

Chcesz pochwalić bustleup za czytelną i pomocną recenzję?
  • zapowiadał się dobrze...
  • Mam tendencję do suchych skórek na policzkach i w okolicach ust. Z początku krem spisywał się świetnie. Później efektu nawilżenia już nie było. Nie wiem czy jest to kwestia jakiegoś przyzwyczajenia się cery do kremu (choć generalnie stosowałam go krótko). Co ważniejsze zapłaciłam za niego 49 zł (!) i oczekiwałam, że pozbędę się skórnych problemów . Dużo lepszy okazał się Alantan Dermoline za 10 zł...

Używam tego produktu od: ok. 1,5 - 2 msc
    Ilość zużytych opakowań: 1 op. 75 ml.

Chcesz pochwalić Alicja_lb za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Mam cere mieszana, moim najwiekszym problemem sa wystepujace miejscowo suche skorki. Nie byl ich w stanie zatuszowac ani nawilzajacy podklad, ani skremy do cery suchej stosowane bezposrednio pod niego. Poczatkowo myslalam, ze to kwestia slabego podkladu, kupilam ich spooooro (w roznych cenach) i kazdy dawal taki sam efekt. Nawet lzejsze kremy typu BB czy CC nie byly w stanie pomoc.

W ostatnim czasie czesto natykalam sie na reklamy Physiogelu i postanowilam dac mu szanse (zakladajac, ze jak on mi nie pomoze, to ZADNYCH nowych kremow i podkladow, bo nie ma sensu). Nie stosuje go regularnie, mniej wiecej 1-2 razy w tygodniu na noc i punktowo pod makijaz w przesuszonych miejscach. I musze przyznac, ze spelnil moje oczekiwania! Zadnych suchych skorek! Na pewno zaprzyjaznimy sie na dluzej

Minusem moze byc cena- w mojej aptece 45zl (!). Jednak kupujac na allegro mozna go nabyc nawet za 24zl, co przy wiekszym zamowieniu fajnie rozklada tez koszty wysylki i cena juz tak "nie razi". Do stosowania na dzien na cala twarz nie jestem przekonana, bo zmatowienie go na dluzej moze byc trudne, a nie naleze do osob, ktore co 15 minut biegaja do lustra robic poprawki. Używam tego produktu od: 2 tygodniIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Agusia-brunetka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bezpieczny, łagodny, skuteczny
  • Wiecie jak to jest... gonimy za pięknem, w końcu mamy dość działania na własną rękę i udajemy się do dermatologa. Ten przepisuje nam skuteczny acz kolwiek drażniący preparat ( Differin w moim przypadku ) i wmawia nam, że konserwanty w kosmetykach to zło Więc zatroskani o naszą skórę przeszukujemy zaosby kosmetyczne aptek i znajdujemy całkiem niedrogi preparat, o idealnym składzie i zwiększonej pojemnosci ( 75 ml). Co robimy po pierwsze ? Przeszukujemy wizaż A jak już wizaż go poleca to kupujemy. Tak było w moim przypadku.

Polecam ten kosmetyk ponieważ:

1. Jest niezywkle łagodny. Nadaje się nawet pod oczy ! Nic nie piecze, nie szczypie, nawet na skórze rozdrażnionej retinolem czy kwasem.

2. Konsystencja jest wspaniała. Nie zbyt gęsta ale też nie lejąca. Małą ilością produktu pokryjemy całą twarz. Nie wchłania się zbyt szybko, więc mamy czas na dokładne, delikatne rozsmarowanie go. To ważne zwłaszcza gdy skóra jest podrażniona np. silnym środkiem antytrądzikowym, kiedy się łuszczy.

3. Minimalistyczny skład, bez środków zapachowych, bez barwników, i świetnie ! Bo po co to komu. Używając tego kremiku mam takie poczucię bezpieczeństwa myślę sobie, że postępuje tak rozsądnie unikając zbędnych konserwantów, akryli, silikonów. Oczywiscie nie obejdzie się od składników poprawiających konsystencję:
    -Sodium Carbomer,
    -Carbomer- pochodna kwasu akrylowego,
    -Hydroxyethylcellulose- zagęstnik niejonowy, tzn że jest stabilna w szerokim zakresie pH, nie reaguje z jonami metali,
    -Xanthan Gum- zagęstnik stosowany również w żywności.

I tyle, cztery substancje poprawiające konsystencje. A wiecie ile ich jest w Toleriane Ultra La roche-posay ? Tym w próżniowym pojemiku ? Około osiem ! W tym silikony i akryle, tak tylko mówię dla porównania.

4. Pokrywa twarz warstwą ochronną, korzystną np podczas zimy lub w trakcie leczenia dermatologicznego. Czuć, że delikatna skóra jest chroniona przed środowiskiem zewnętrzym. Jeśli skóra jest przesuszona to jest to wspaniałe, bo nie jest to taki tłusty efekt jak np przy Cicalfate Avene, tylko lekka przejrzysta, niebłyszcząca warstewka.

5. Przywoite nawilżenie, zawiera masę lipidów, które podczas leczenia dermatologicznego skóry należy uzupełniać, w tym Cermaide 3, masło Karite, olej kokosowy, swkalan.

6. Niweluje suchość skóry, podczas dnia nie staje się ściagnięta, nie czuć wysuszenia.

7. Stosunek pojemnosci do ceny, okolo 40 zł za 75 ml to daje nam 53 grosze za 1 ml kremu, dla porównania Toleriane Ultra to aż 1,75 złotego za 1 ml kremu, duża róznica prawda ?

Minusy tego kosmetyku to:

1. Jednak dla mnie jest zbyt tłusty żeby stosować go tak na codzień, gdy nie traktuję skóry niczym mocno wysuszającym. Wtedy potrafi zapychać, brzydko się błyszczeć.

2. Nie ma własciwosci łagodzących. Owszem sam przy nakładaniu nie piecze, ale żeby ukoił skóre np po goleniu to nie.

3. Mogłby być bardziej nawilżający. Dominuje jednak uczucie natłuszczenia.

Mimo tych paru minusów zdecydownie polecam ! Zwłaszcza podczas kuracji. Ja na pewno zakupię ponownie. Dobry bezpieczny produkt. Producent nie obiecuje cudów, więc te pare minusów to takie moje ,,a mogłbyś jeszcze".

Bezpieczny, łagodny, skuteczy

Gorąco POLECAM

Ilość zużytych opakowań: 1 ( 75 ml )

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić le soir za czytelną i pomocną recenzję?
  • To nie to
  • Mam bardzo suchą skórę, tłustą w strefie T, z rozszerzonymi porami na nosie i policzkach. Krem nawilża dość dobrze, ale brak mi tego poczucia komfortu w pełni nawilżonej skóry, jak to miało miejsce przy kremie Cetaphil. Po nałożeniu podkładu widać suche skórki, nawet jeśli dzień wcześniej robiłam sobie peeling. Używam sporadycznie, bardziej na szyję i dekolt bo nie zapycha.
    3 gwiazdki za to, że nie zapycha, ale dla mega suchotelców jak ja, nawilżenie niewystarczające.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić zukowa18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje KWC
  • Dla mnie jest to najlepszy krem jaki może być (jak do tej pory). Mam skóre bardzo suchą, bardzo wrażliwą i skłonną do zapychania. Jedyny minus tego kremu jest taki, że nie można go zbyt długo używać, ponieważ niestety zacznie zapychać - przeładujemy skórę lub skóra może się tak przyzwyczaić do niego i rozleniwić, że zacznie się jeszcze bardziej przesuszać. Ja stosowałam go prawie rok i dopiero po tym czasie zaczęła mi szaleć skóra. Dlatego zalecam go używać w kryzysowych sytuacjach np. zimą albo gdy skóra jest podrażniona.

Plusy:
    - świetnie nawilża i delikatnie natłuszcza suchą skórę
    - nie powoduje podrażnień, koi
    - wygładza i regeneruje
    - cena jak na taką jakość jest badzo dobra wg mnie
    - bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość, dobrze się rozprowadza

Minus:
    - nie zalecam stosować długotrwale ( o tym wspomniałam wyżej)

Generalnie polecam! To taki must have, ratunek dla skóry w kryzysowych sytuacjach. Teraz zimą stosuję ten intensywnie nawilżający, który również zrecenzuję.

Używam tego produktu od: półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić Atenya za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie bardzo dobry
  • Mam cerę trądzikową i obecnie stosuję na noc żel Duac, który trochę wysusza. Dlatego od czasu do czasu używam tego kremu w celu nawilżenia skóry. Spisuje się super. Nawilża, nie zapycha porów, nie podrażnia. Ale polecam stosować tylko na noc, gdyż pod makijaż może się okazać za ciężki.

Chcesz pochwalić almaelena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozapychał
  • Mam skórę normalną ze skłonnością do przesuszeń.
    Krem kupiłam z myślą o zbliżającej się zimie.
    Pierwszy dzień, byłam zachwycona. Super nawilżona skóra, drugiego dnia moje pory znacznie się powiększyły, trzeciego dnia wysyp Za wysyp winię prawdopodobnie olej kokosowy.

Konsystencja: Bogata, zbita

Zapach: dla mnie nie ma zapachu

Daję 4 gwiazdki,bo super sprawdził się na ciało, szczególnie w taką pogodę, jaką aktualnie mamy czyli zimę

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Arissable za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale nie pod makijaż
  • Używam do swojej wrażliwej cery, porzucam go na rzecz innych, ale co jakiś czas wracam.
    Dobrze natłuszcza, nie powoduje uczulenia, co się u mnie zdarza często.
    JEst dość drogi, ale baardzo wydajny. Stosuję też na dekolt i piersi.

Jedyne ale- pod makijaż średni, bo skóra dość mocno się błyszczy i jest lekko tłusta. Ja raczej używam po przyjściu do domu jak zmywam tapetę

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 2 normalne opakowania

Chcesz pochwalić myliusaule za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy dla mnie !
  • mam cerę alergiczną, suchą, wrażliwą z punktowym trądzikiem....
    miałam już dużo kremów, ale ten zdecydowanie przebił wszystkie
    idealnie nawilża
    codziennie wieczorem smaruję nim twarz i gdy tego nie zrobię, czuję się dziwnie, moja skóra jest strasznie szorstka...
    jest niesamowicie wydajny, bo chociaż codziennie używam jednej kropli, to moja twarz jest cała nawilżona i jeszcze produktu zostało sporo
    minusem jest jednak cena ;/
    ale mimo to zdecydowanie polecam

Chcesz pochwalić sallamandraa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie tak !
  • Ten krem poleciła mi Pani Dermatolog przy kuracji przeciwtrądzikowej, kiedy to moja skóra była w stanie strasznym, była bardzo przesuszona i popękana.
    Krem ten okazał się lekiem na całe zło.
    Już po kilku/kilkunastu dniach stosowania efekty poprawy skóry były widoczne.

Zalety:
    + doskonale nawilża
    + nie podrażnia
    + nie uczula
    + nie zapycha
    + łagodzi podrażnienia
    + wydajny

Wad w tym produkcie nie dostrzegam, może jedynie cena ciut za wysoka cena. Można znaleźć w promocji ok 30, ale standardowa cena waha się między od 45 wzwyż. Ale niestety za jakość trzeba zapłacić.Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić sunrise80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • super koi i nawilża
    \njakbym nakładała kojącą śmietankę na twarz
    \nnajlepszy jak dotąd na podrażnioną skórę
    \ndrugie opakowanie stoi już w na półce
    \nw zasadzie to już mój must have
    \nskuszę się jeszcze niedługo na jego brata

Chcesz pochwalić Gwiazda Wieczorna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wcale mi nie pomógł
  • Ten krem jest przeznaczony dla skóry bardzo wrażliwej i alergicznej, ale na takiej skórze nie sprawdził się.

Kupiłam go raz z nadzieją, że mi pomoże, ale moja skóra na twarzy była po nim zaczerwieniona i rozdrażniona, co dziwne biorąc pod uwagę przeznaczenie tego kremu.

U mojej mamy również się nie sprawdził, a dodam, że nie ma problematycznej skóry twarzy. U niej również pojawiło się zaczerwienienie.

Praktycznie cała tubka kremu stoi u mnie na parapecie w łazience i czeka aż ją wyrzucę do kosza.
    Niestety, pieniądze wyrzucone w błoto.

Używam tego produktu od: użyty 2 razy

Chcesz pochwalić aroundtheworld za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uratował mi skóre
  • Z produktem po raz pierwszy zetknęłam się w zeszłym roku, kiedy to moja skóra wołała o pomoc do nieba. W wyniku uczulenia na pewien krem z mojej skory na twarzy zrobiła się tarka, zaczęła schodzić. W dodatku zaczerwieniona i podrażniona w wyniku mocnego uczulenia nie "przyjmowała" na siebie żadnego innego kremu, każdy mnie strasznie piekł i musiałam od razu zmywać... Nie miałam możliwości wybrania się do dermatologa-okres świateczny. Wszyscy na urlopach, święta zdjecia a ja ze zniszczona czerwona skóra. Kupiłam w aptece Psyhiogel. Mogę pwoiedzieć, że uratował mi skórę. Nie uczulił, nie podrażniał i tak podrażnionej skory. Po kilku dniach skóra wróciła do normy.

Plusy:
    +doskonale nawilża
    +łatwo sie nakłada
    +nie podrażnia
    +nie uczula

Minusy:
    -dla skóry tłustej zbyt częste używanie może zapychać skórę. Ja taka mam, ale dopiero po 2 tyg stosowania zaczęła sie zapychać.

Zawsze sięgam po Physiogel gdy moja skóra potrzebuje ratunku w postaci szybkiego nawilżenia. Nie przeszkadza mi nawet to, że formuła jak na tłustą skóre jest trochę ciężka-zanim zacznie się ona zapychać mam już pięknie podleczony naskórek.

Używam tego produktu od: grudnia 2012

Chcesz pochwalić Medea05 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wiele razy ratował moją skórę z opresji
  • Krem jako nawilżacz jest GENIALNY-przynajmniej dla mnie.Ratował mnie z licznych opresji czy to nadmiernej ekspozycji na słońce czy po kwasach.
    Ja nie widzę w tym produkcie wad a same zalety a mianowicie
    -super nawilżenie ,skóra wygląda jakby była mokra (co nie wszystkim odpowiada)
    -Łagodzi podrażnienia
    -nałożony nawet w dużej ilości nie zapycha
    -jest wydajny
    -można używać go w każdym wieku nawet dzieci
    Ten produkt to fundament mojej pielęgnacji.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić kati 80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawdził się
  • Czas srogiej zimy, suche powietrze w biurze, cera wrażliwa, płytko unaczyniona, wysuszona Revlonem CS...
    W grudniu uznałam, że moja skóra jest nadmiernie przesuszona(czemu pewnie przyczynił się najbardziej CS), trzeba sięgnąć po coś lepszego niż ziaja oliwkowa lekka formuła. W tym celu zaczęłam buszować po KWC. Pomyślałam o nim aby go zakupić ale przypomniałam sobie, że jak kilka lat temu używałam gdy miałam spory wysyp trądziku był owszem dobry, ale miałam wrażenie że mnie dodatkowo zapychał, więc wybrałam inny krem z iwostinu purritin przywracający nawilżenie. Mimo, że krem był ogólnie przyzwoity, ale nie dawał mi takiego nawilżenia jakiego wymagała moja cera w tamtym czasie. Skuszona promocją 2 pełnowymiarowe produkty + mały czyli krem, żel i balsam w cenie 45 zł.
    Zaryzykowałam mimo pamiętania jego obrazu sprzed lat i nie żałuję. Twarz a szczególnie policzki z cery przypominającej suchą bibułkę po miesiącu zamieniła się na powrót w miękką, napiętą i odżywioną skórę. Skóra jest ukojona, dosłownie piła krem. Wcześniej smarowałam twarz dwa razy dziennie, teraz stosuję tylko raz, na noc. I co najważniejsze, wystarczy kropka wielkości grochu aby nawilżyć całą twarz, przez co jest wydajny. Co najważniejsze, krem nie zapycha o dziwo jest to obojętne dla pryszczyków, które niestety czasem wyskoczą(co nie jest winą kremu) a nawet mam dziwne wrażenie, że pomaga im się trochę szybciej goić. Na cerach tłustych może i zapychać ale moja cera najwidoczniej z tłustej zmieniła się w mieszaną w kierunku suchej i mnie już ten krem nie zapycha. Jedyny minus to taki, że rano odczuwam tłustość na czole i brodzie.

Chcesz pochwalić Fioletowa Kocica za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy, rewelacyjny, jedyny!
  • W końcu się zmbilizowałam żeby dodać recenzję tego kremu. A jest tego wart.
    Poleciła mi go moja dermatolog gdy 4 lata temu leczyłam trądzik retinoidami zewnętrznymi, dostałam parę próbek i od razu się zakochałam! Moja tłusta, trądzikowa, bardzo skłonna do zapychania skóra, wysuszona ze względu na kurację, spijała ten krem jak wodę. Buzia natychmiast po zastosowaniu była ukojona, gładka a po paru dniach odzyskiwała równomierny koloryt i promienność. Nigdy mnie nie zapchał.
    Próbowałam parę razy zdradzić physiogel, jednak zawsze z marnym skutkiem (inne kremy albo niedostatecznie nawilżały, albo zapychały). Tak więc od czterech lat stosuję go właściwie non stop i już chyba nigdy nie zmienię go na nic innego, mimo że ostatnio zmienił nazwę i przy okazji trochę podrożał, kosztuje już 45-50 zł.
    Teraz jestem na terapii retinoidami doustnymi (Izotek) i mimo, że moja skóra jest bardzo wysuszona i wrażliwa, ten krem sprawdza się ciągle tak samo dobrze i nieraz mnie ratuje. Stosuje na noc i na dzień. Codziennie

Plusy:
    + pięknie nawilża, ujednolica koloryt, da się czuć że skórze niczego nie brakuje;
    + konsystencja - jest dosyć treściwy ale nie ciężki, nie tłusty, z powodzeniem stosuję go pod makijaż przez cały rok, bez względu na temperatury;
    + skład! krem nie zawiera parafiny ani żadnych substancji powłokotwórczych (silikony itp), choć zawiera np trójglicerydy czy masło shea więc niektórych może zapchać;
    + wygodne, higieniczne opakowanie;
    + dostępność (w każdej aptece);
    + wydajność (jedno opakowanie wystarcza mi na ok. 3 miesiące)

Minusy:
    - cena;

Skład nowszej wersji (małe zmiany):

- Aqua - woda;

- Caprylic Triglyceride - emolient, zapobiega odparowywaniu wody, poprawia konsystencję;

- Glycerin - gliceryna, nawilża, sprawia, że skóra jest miękka, elastyczna i gładka;

- Pentylene Glycol - glikol pentylenowy, nawilża;

- Cocos Nucifera (oil) - olej kokosowy, zapobiega odparowywaniu wody, kondycjonuje i zmiękcza skórę;

- Hydrogenated Lecithin - uwodorniona lecytyna, wygładza skórę, pełni rolę emulgatora;

- Butyrospermum Parkii - masło shea, daje konsystencję, nawilża, natłuszcza, posiada m. in. alantoinę i wit. E;

- Hydroxyethylcellulose - zagęstnik, poprawia lepkość kremu;

- Xanthan Gum - guma ksantanowa, pełni rolę zagęszczacza;

- Carbomer - karbomer, substancja zagęszczająca, stabilizator;

- Ceramide 3 - jeden ze składników płaszcza lipidowego naskórka, pełni ważną rolę w jego budowie , a także zmiękcza i kondycjonuje skórę;

Ilość zużytych opakowań: ogrom

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić cukrowa_wieszczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie ideał.
  • Krem świetnie nawilża, nie zapycha, jest bezzapachowy, dobrze się wchłania i przede wszystkim - łagodzi zaczerwienienia na mojej twarzy. Bardzo lekki - nawet na teraz, na lato (ale to może już tylko moje odczucie ). Warto też wspomnieć, że jest bardzo wydajny - mała ilość kremu wystarczy u mnie na pokrycie cienką warstewką skóry twarzy i szyi. Gdyby miał filtr - byłby ideałem.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić claudiad za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo polubiłam i na pewno wrócę.
  • Bardzo dobry krem nawilżający, naprawdę nie spodziewałam się po nim, że aż tak mi się spodoba. Używam go teraz wiosną i latem, więc może poprzeczka jest postawiona ciut niżej niż w zimie, ale naprawdę bardzo mi teraz pasuje.

Jest lekki, bezzapachowy, przyjemny. Dobrze się wchłania, na skórze zostawia delikatną warstewkę, która jednak nie utrzymuje się długo i też szybko się wchłania. Doskonale nawilża skórę, koi ją, łagodzi podrażnienia, zapewnia komfort i utrzymuje w dobrej formie. Jest super delikatny. Doskonale nadaje się pod makijaż, równie dobrze sprawdza się solo, nałożony na noc. Naprawdę go lubię, taki lekki, delikatny, przyjemny krem.
    Bardzo lubię takie produkty i na pewno do niego wrócę.

Duża tubka, niska cena, dobra wydajność to dodatkowe zalety.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 op. 75 ml

Chcesz pochwalić iceflower za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zakochałam się!
  • Tyle szukałam i wreszcie znalazłam ideał dla mojej skóry dlaczego tak późno najpierw kupiłam wersje dla skóry podrażnionej i ona jak dla mnie jest fatalna. Po tym kremie nie jestem już czerwona jak burak i mam wreszcie nawilżoną cerę, skład dobry cena nie wysoka i dosyć duża pojemność, dobrze sprawuje się pod podkład. naprawde polecam suchym i wrażliwym cerom.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić lenisko1480 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znakomity!
  • Ten krem poleciła mi pani dermatolog, używam go do dziś i naprawdę nie wyobrażam sobie bez niego pielęgnacji twarzy. Nakładam go zawsze rano. Krem dobrze się wchłania, cera po nim jest dobrze nawilżona i odżywiona. Ma bardzo przyzwoity skład - nie zawiera alkoholu, także nie podrażnia mojej dość wrażliwej cery. Chciałam spróbować czegoś innego i myślałam nad kupnem podobnego kremu, Cetaphilu, ale kiedy dowiedziałam się, że zawiera on alkohol, chyba nie będę eksperymentować i pozostanę przy Physiogelu. Boję się, że inny krem może podrażnić moją cerę.
    Jesli chodzi o cenę, to też raczej na plus, ja dałam za niego około 30 zł. Mógłby kosztować 25 zł, no ale w tym przypadku wiem, za co płacę. Dodam jeszcze, że krem jest bardzo wydajny - przy codziennym używaniu opakowanie wystarcza mi na jakieś 3 miesiące. Gdy mi się kończy, odcinam tubkę w połowie i spokojnie używam kremu jeszcze przez parę tygodni. Także polecam!

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 niecałe opakowania

Chcesz pochwalić maguar za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Kiedy jeszcze byłam dzieckiem (hehe) ten krem mi uratował skórę, więc dobrze go zapamiętałam Niedawno do niego wróciłam, ponieważ potrzebowałam czegoś dobrze nawilżajacego, a poprzednio stosowany przez mnie krem nawilżający nie podołal.. i teraz jestem zadowolona. Jest wydajny, dobrze nawilża, przez długi czas odczuwa się jego działanie poza tym dobrze się na niego nakłada podklad itp Chociaż faktycznie twarz się trochę po nim świeci

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

Chcesz pochwalić anioti za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój jedyny!
  • Krem poleciła mi pani dermatolog kiedy miałam problemy bodajże łojotokowe ze skórą. Nie mogłam stosować normalnych kremów z tłuszczem, a musiałam czegoś użyć, ponieważ twarz bardzo piekła. Krem spełnił swoje zadanie. Od czasu wyleczenia nadal go używam i mimo prób przejścia na inne kremy, zawsze do niego wracałam.

PLUSY:
    - konsystencja lekkiego kremu
    - bardzo nawilża skórę
    - nie uczula
    - łagodzi podrażnienia
    - nie zapycha
    - opakowanie można przeciąć i zużyć cały w 100% (a w środku zostaje bardzo dużo kremu)
    - dobrze się łączy z filtrem UV w kremie

MINUSY:
    - twarz po nim przed dłuższy czas bardzo się świeci
    - wydaje mi się, że skóra się za bardzo do niego przyzwyczaja, staje się bardzo sucha gdy się go nie używa
    wysoka cena (chociaż przez internet można kupić taniej i wtedy nie jest tak źle)

Ogólnie nie mogę sobie bez niego poradzić. Próbowałam kremów dla skóry wrażliwej takich firm jak Vichy i Clinique i żaden z nich nie sprawdził się tak dobrze jak Physiogel. Używam go już bardzo długo i myślę, że raczej nie zmienię go na inny.

Używam tego produktu od: ok. 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo, raczej więcej niż 15

Chcesz pochwalić ljustine za czytelną i pomocną recenzję?