Pędzel do cieni i wosku do brwi z taklonu 31T, Inglot

Powiększ Pędzel do cieni i wosku do brwi z taklonu 31T, Inglot

Zgłoszony przez Noor

Doskonałej jakości pędzel, wykonany z syntetycznego taklonu, o idealnej długości i dobrze wyprofilowanym, skośnym kształcie. Osadzony na wygodnej, długiej i lekkiej drewnianej rączce.
Przeznaczony do cieni do powiek oraz wosku do brwi.

Skład: włosie: 100% orange taklon, rączka: drewno

Cena: 22zł
/n/

• Za mało twardy
  • To mój pierwszy pędzelek do malowania kresek i wiem że już więcej go nie kupię.

Moje największe zastrzeżenie : miękkośc włosia.
    Zdecydowanie za miękki powinnien byc bardziej
    twardy i zbity, co ułatwiało by namalowanie bardzo
    cienkiej linii. Cały czas muszę się gimnastykowac,
    żeby coś ładnego namalowac , a kreska w kształcie
    jaskółki zostaję w sferze marzeń.

Wykonanie pędzla czyli długośc i trzonek dosyc dobry. Mycie też nie sprawia problemów.

Więcej plusów ani minusów nie dostrzegam i jak
    go kiedyś zużyję to poszukam czegoś lepszego.

Ilość zużytych opakowań: zero

Chcesz pochwalić agusiaAA 19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok, natomiast szału nie ma.
  • Pędzelek z Inglota ....
    Uczucia bardzo mieszane , historia mojego zakupu tego pędzelka jest taka że przy kupowaniu cienia do brwi Pani Inglotka zaproponowała mi owy pędzelek , ja jak młody pelikan łyknęłam i kupiłam za cenę hmm no właśnie 22zł aż !!!

Ok mówię pewnie jest wspaniały a jest średniawy.

PLUSY :

- wygoda nakładania cienia do brwi i eyelinera
    - trwałość trzonka , dobrze wykonany

MINUSY :

- włosie zmieniło strukturę... mimo prawidłowych kąpieli
    - za długie włosie i zdecydowanie za miękkie

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzelek

Chcesz pochwalić SweetLikeCinnamonn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny do malowania dolnej powieki i brwi
  • Podobnie jak 23 T INGLOT - Pędzelek polecono mi na kursie wizażu. Kupiłam i nie żałuję! Bardzo dobrze się sprawdza do malowania dolnej powieki oraz brwi, często wykorzystuję go w makijażach wychodzących od litery V. Początkowo miałam jeden, ale w zawodzie wizażystki taki zapasowy pędzelek zawsze się do czegoś przyda, dlatego dokupiłam drugi. Ani z jednym ani z drugim dotychczas nic złego i niepożądanego się nie dzieje.POLECAM!

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 planuję kupić 3 tak na zaś

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić salamonka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy do tej pory - DO BRWI
  • Pędzel jest wg mnie najlepszym pędzlem do malowania brwi dostępnym na rynku. Jest wystarczająco twardy a do tego elastyczny. Dobrze wykonany, długo zachowuje swój pierwotny kształt choć oczywiście nie na zawsze.
    Warto go wypróbować, gdy modelujecie brwi cieniem sypkim bądź w płynie. Rysuje bardzo naturalne, cienkie kreseczki.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LilijkaModelka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 11 raz(y)
  • Genialny
  • +idealnie wyprofilowany
    +cienki na tyle, by zrobić nim fajną kresk
    +ma miękkie włosie, idealnie zbite, że łatwo nim operować nawet przy zrobieniu \'jaskółki\'
    +ic się z nim nie dzieje po praniu
    +solidne wykonanie
    +łatwo dostępny

Niestety nie wiem, ile kosztuje, bo dostałam go w prezencie. Zresztą do 30 zł, wydaje mi się, że jak na taką jakośc jest jeszcze znośnieUżywam tego produktu od: lutego 2013Ilość zużytych opakowań: uzytkuję cały czas tę samą sztukę

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ghana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje KWC.

• Pędzelek kupiłam ponad rok temu w Inglocie razem z eyelinerem i cieniem. Spisuje sie bardzo dobrze jako pędzelek do malowania brwi cieniem odpowiadajacym kolorze wlosków. Polecam warto zakupic.

+ idealnie maluje
    + podkreśla
    + dobre włosie
    + łatwo zmyć konsystencje
    inglotowego eyelinera
    + precyzyjny

- po jakims czasie moze wypasc troszke wloskow

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: jeden pędzelek

Chcesz pochwalić AnotherIdentity za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny
  • Ja uzywam tego pedzla do malowania kresek, zarowno cieniem jak i eyelinerem w kremie. Jestem bardzo zadowolona ) Dobrze nabiera cien/liner, mozna nim narysowac i ciensza i grubsza kreske. Nie gubi wlosia, jest odpowiednio miekki i elasytczny.

Bardzo lubie uzywam zamiennie z pedzlem 30T Inglota

Napisalam ze nie wiem czy kupie ten produkt ponownie, ale dlatego, ze jak kiedys ten sie zniszczy, to chcialabym wyprobowac np Sigme

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jeden pedzel

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić stillka za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny do brwi
  • Maluję nim brwi cieniem z Lancome'a. Sprawdza się idealnie, ułatwia aplikacje, która dzięki niemu może być bardzo precyzyjna. Maluję nim również górną powiekę, gdy chcę użyć cienia na mokro, lub normalnie w kształcie cienkiej linii na rzęsami. Cudowny. Ma bardzo wygodną rączkę- długą, więc trzymając nie zasłaniamy sobie pół twarzy dłonią w lustrze. Dla mnie idealny. Nie niszczy go mycie.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: cały czas używam pierwszego

Chcesz pochwalić mashmere za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zakochałam się w nim
  • Pędzelek jest świetny. Kupiłam go do malowania brwi (które swoją drogą maluję cieniem z Inglota). Rewelacja, cieniutki, mięciutki- istna precyzja. Nie trzeba się w ogóle namęczyć przy malowaniu nim. Wypróbowałam również namalowanie kresek na górnej powiece- jeśli ktoś preferuje malowanie ich pędzelkiem- również polecam, choć ja i tak kreski wolę robić eyelinerem w pisaku.

Używam tego produktu od: Kilku dni.
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Chcesz pochwalić ksieznnniczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry
  • Pędzel ten znakomicie nadaje się do brwi, do robienia kreski pod linią rzęs na dolnej powiece, a przede wszystkim wspaniale nakłada się nim eyeliner żelowy, jeśli oczywiście ktoś lubi eyeliner w żelu nakładać pędzlem o takim kształcie. Ja lubię i u mnie się sprawdził bardzo dobrze. Bardzo łatwy w użytkowaniu i czyszczeniu, tylko po myciu włoski się trochę odkształcają, także po dłuższym użytkowaniu może już nie być taki precyzyjny do nakładania eyelinera, zawsze znajdzie się jednak dla niego zastosowanie, zgodnie z zasadą - ściętych pędzli nigdy za wiele Polecam.

Chcesz pochwalić Magic chocolate cookie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny do brwi
  • Pędzelek kupiłam razem z linerem w żelu. Po kilkunastu próbach stwierdziłam, że wolę jednak cienki podłużny do robienia kresek i ten poszedł w odstawkę. Dopiero po jakimś czasie wpadłam na to, żeby użyć go do stylizacji brwi i tu okazał się strzałem w 10. Cienie nakłada się nim precyzyjnie i uzyskuje naturalny efekt. Jeśli ktoś gustuje w robieniu kresek pędzlem ściętym, to myślę, że również sprawdzi się znakomicie.

Plusy:

+ Wytrzymały, dobry jakościowo
    + Pomaga precyzyjnie nałożyć kosmetyk
    + Włoski dobrze umocowane, nie wypadają
    + Cena całkiem przystępna
    + Poręczny i wygodny

Minusy:

- Po 5 tygodniach kilka włosków lekko się wygięło, bardzo delikatnie i nie ma to wpływu na efekt końcowy, ale jednak nie powinno się tak stać, bo użytkowałam go prawidłowo.

Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Casandra Black za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Moim pierwszym scietym pedzelkiem do kresek byl Essence. Kupilam, bo tani i jak by co nie szkoda bedzie pieniedzy. Okazalo sie ze umiem robic cienkie kreski i bedac w Inglotcie dostrzeglam ten pedzelek. Wzielam zeby porownac i wogole , moze sie przydac. Oakzalo sie ze pedzelek jest tak samo wygodny i tak samo dobrze maluje cienkie kreski jak ten od Essence, ktory cenowo jest duzo tanszy.
    Nie zaluje zakupu Inglota, ale czy kupie go ponownie? Nie wiem. Narzie Essence przelozylam do kosmetyczki z podroznymi pedzelkami, a Inglota uzywam na codzien.

edit: 20.07.13:
    Pedzelek z Inglota mnie zawiodl. Rozkraczyly mu sie wloski. Dlugo staralam sie tym nie przejmowac. Na mokro byl by ok, ale przy robieniu kreski cieniami na sucho, wloski stercza na rozne strony. Nie jakos bardzo mocno, ale jednak. Probowalam po umyciu suszyc go zawinietego w papier toaletowy, zeby wloski zaschnely przylegajac do siebie. Skoro innemu pedzelkowi to pomoglo, to i Inglotowi pomorze - nie pomoglo. Irytowalo mnie to. Ostatnio robiac zamowienie u Zoeva, wzielam takze ichni sciety pedzelek i znow robienie kresek sprawia mi przyjemnosc. Szkoda, ze Inglot sie rozkracza ;o(

Używam tego produktu od: grudnia 2011 rokuIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić MonikaPogrzeba za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczny
  • Świetny pędzelek. Długo,długo bardzo długo uczyłam się robić kreski na górnej powiece. Marzyły mi się piękne cieniutkie kreseczki ale nic z tego nie wychodziło.
    Miałam zawsze linery w mazaku i byłam przekonana że pędzlem nic bym nie namalowała,liner w kamieniu jest nie dla mnie i generalnie że to jakieś czary z malowaniem pędzelkiem na oku.
    Coś mnie tknęło i kilka tygodni temu kupiłam i liner i pędzelek.... Jakie było moje zaskoczenie gdy okazało się że już po 2 próbie wszystko wychodzi idealnie.
    Pędzelek idealny, nie jest za miękki i nie jest za twardy.
    Uwielbiam go . Przypadkowe nieplanowane zakupy czasami owocują miłymi niespodziankami.
    PolecamUżywam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 pędzelek w użyciu

Chcesz pochwalić KwasnaAnka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kreskowy wirtuoz
  • Kocham ten pędzelek miłością szczerą i wierną. Dzięki niemu nauczyłam się robić zarówno cieniutkie, naturalne kreseczki zagęszczające tylko linię rzęs (nawet w wewnętrznych kącikach, które zawsze były dla mnie feralnym miejscem do manewrowania), jak i dramatyczne retro jaskółki.

Świetnie współpracuje z cieniami na mokro, pigmentami i żelowym linerem.
    Łatwo się domywa, trzyma kształt po praniu.
    Sprężysty.
    Świetnie wyprofilowany.
    Nie drażni powiek.
    Nie gubi włosia.

Zdecydowanie wart swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: Opakowań?... Oj, KWC, KWC... Mam dwie sztuki.

Chcesz pochwalić Eirenn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Miękkie włosie, owszem, ale chyba nie potrafię namalować nim kreski, bo muszę się dłuuugo namęczyć nim zrobię idealną. Dobry do szerokiej kreski a'la Amy. Mimo to zdecydowanie wolę inne pędzle do eyelinera w żelu.

+włosie
    +idealny do robienia kreski cieniem przy linii rzęs

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić amoretka za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialny
  • no rewelacyjny! mam 4 pędzle z inglota ale ten jest najlepszy! na tyle miękki żeby nie drapał ale na tyle twardy żeby się nie załamywał podczas stylizacji brwi. używam go różnie, codziennie do brwi a czasem do zrobienia kreski cieniami sprawdza się idealnie w obu rolach aczkolwiek mimo moich achów i ochów nad tym pędzelkiem oraz przyznanym mu gwiazdkom-nie czyni go moim kwc.

Ilość zużytych opakowań: 1 i póki co wygląda jak nowy

Chcesz pochwalić ingula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Kupiłam ten pędzelek, do eyelinera E.L.F, ponieważ ten dołączony do ELFa był troszkę za gruby, a ja lubię cieniutkie kreski.
    Zapłaciłam za niego 24 zł w Inglocie, jest naprawdę super
    Kreska wychodzi idealnie, cieńka czy gruba - jaką chcecie taką można zrobić bez problemu.
    Bardzo wygodny w użyciu. Żadnych zastrzeżeń.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka w trakcie użytkowania :P

Chcesz pochwalić pigment za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Ja go lubię . Mam go już dość długo, nic z nim się nie dzieje. Używam go do eyelinera , brwi, albo do robienia precyzyjnych kresek cieniami. Jest sprężysty , taki akurat.

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Chcesz pochwalić pionat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przydatny
  • Kupiłam go jako pędzelek do eyelinera, a w zgłoszeniu czytam, że on ponoć do brwi
    Pewnie też można, czemu nie, choć ja preferuję grubsze pędzelki, które również ułożą i przyczeszą włoski. Przechodząc do sedna: na prawdę dobrej jakości, ultra-płaski i mega precyzyjny pędzelek! Dobrze prowadzi kolor, pozwala stworzyć cieniuteńką, ładnie wykończoną kreskę. Włosie miękkie, nie drapie powieki, nie rozchodzi się na boki, cały czas trzyma formę. Do detali, wykończeń, wszelkich precyzyjnych robótek... polecam!

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lady opium za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry ale za miękki
  • Dobry pędzelek. Trwały, łatwy do czyszczenia, fajnie wyprofilowany. Bardzo łatwo się nim rysuje. Nie jest idealny i nie dostanie pięciu gwiazdek, bo włosie jest za mało zbite i sztywne i nie można nim narysować takiej cienkiej, naprawdę wyrazistej linii. Jest raczej stworzony do lekkiego rozmazywania cienia/tuszu. Jak dla mnie ideał do makijażu dziennego, bo kreska nim zrobiona jest bardzo delikatna i miękka.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić night prowler za czytelną i pomocną recenzję?