Pędzel do cieni i wosku do brwi z taklonu 31T, Inglot

Powiększ Pędzel do cieni i wosku do brwi z taklonu 31T, Inglot

Zgłoszony przez Noor

Doskonałej jakości pędzel, wykonany z syntetycznego taklonu, o idealnej długości i dobrze wyprofilowanym, skośnym kształcie. Osadzony na wygodnej, długiej i lekkiej drewnianej rączce.
Przeznaczony do cieni do powiek oraz wosku do brwi.

Skład: włosie: 100% orange taklon, rączka: drewno

Cena: 22zł
/n/

• Może być...
  • Zacznę od tego, że włosie jest rzeczywiście bardzo miękkie i przez to siłą rzeczy musi się odkształcić po jakims czasie. Ja swojego używałam różnie, albo do eyelinera, tak jak powinno sie, albo do brwi, jak jeszcze nie byłam posiadaczem 17TL. Przez używanie go do brwi niemiłosiernie się odkształcił. Przy linerze tez sprawdzał sie na dwa razy, nie wiem, ale ja nie umiałam nim narysować nic porządnego, a początkująca nie jestem. Zdecydowanie lepiej sprawdzał się przy brwiach, no ale przez to go zniszczyłam. Generalnie, raczej już do niego nie wracam. Używam tego produktu od: ok 3 latIlość zużytych opakowań: jeden pędzel

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Hiromi_Ise za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za mało twardy
  • To mój pierwszy pędzelek do malowania kresek i wiem że już więcej go nie kupię.

Moje największe zastrzeżenie : miękkośc włosia.
    Zdecydowanie za miękki powinnien byc bardziej
    twardy i zbity, co ułatwiało by namalowanie bardzo
    cienkiej linii. Cały czas muszę się gimnastykowac,
    żeby coś ładnego namalowac , a kreska w kształcie
    jaskółki zostaję w sferze marzeń.

Wykonanie pędzla czyli długośc i trzonek dosyc dobry. Mycie też nie sprawia problemów.

Więcej plusów ani minusów nie dostrzegam i jak
    go kiedyś zużyję to poszukam czegoś lepszego.

Ilość zużytych opakowań: zero

Chcesz pochwalić agusiaAA 19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok, natomiast szału nie ma.
  • Pędzelek z Inglota ....
    Uczucia bardzo mieszane , historia mojego zakupu tego pędzelka jest taka że przy kupowaniu cienia do brwi Pani Inglotka zaproponowała mi owy pędzelek , ja jak młody pelikan łyknęłam i kupiłam za cenę hmm no właśnie 22zł aż !!!

Ok mówię pewnie jest wspaniały a jest średniawy.

PLUSY :

- wygoda nakładania cienia do brwi i eyelinera
    - trwałość trzonka , dobrze wykonany

MINUSY :

- włosie zmieniło strukturę... mimo prawidłowych kąpieli
    - za długie włosie i zdecydowanie za miękkie

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzelek

Chcesz pochwalić SweetLikeCinnamonn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny do malowania dolnej powieki i brwi
  • Podobnie jak 23 T INGLOT - Pędzelek polecono mi na kursie wizażu. Kupiłam i nie żałuję! Bardzo dobrze się sprawdza do malowania dolnej powieki oraz brwi, często wykorzystuję go w makijażach wychodzących od litery V. Początkowo miałam jeden, ale w zawodzie wizażystki taki zapasowy pędzelek zawsze się do czegoś przyda, dlatego dokupiłam drugi. Ani z jednym ani z drugim dotychczas nic złego i niepożądanego się nie dzieje.POLECAM!

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 planuję kupić 3 tak na zaś

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić salamonka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy do tej pory - DO BRWI
  • Pędzel jest wg mnie najlepszym pędzlem do malowania brwi dostępnym na rynku. Jest wystarczająco twardy a do tego elastyczny. Dobrze wykonany, długo zachowuje swój pierwotny kształt choć oczywiście nie na zawsze.
    Warto go wypróbować, gdy modelujecie brwi cieniem sypkim bądź w płynie. Rysuje bardzo naturalne, cienkie kreseczki.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LilijkaModelka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 11 raz(y)
  • Genialny
  • +idealnie wyprofilowany
    +cienki na tyle, by zrobić nim fajną kresk
    +ma miękkie włosie, idealnie zbite, że łatwo nim operować nawet przy zrobieniu \'jaskółki\'
    +ic się z nim nie dzieje po praniu
    +solidne wykonanie
    +łatwo dostępny

Niestety nie wiem, ile kosztuje, bo dostałam go w prezencie. Zresztą do 30 zł, wydaje mi się, że jak na taką jakośc jest jeszcze znośnieUżywam tego produktu od: lutego 2013Ilość zużytych opakowań: uzytkuję cały czas tę samą sztukę

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ghana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje KWC.

• Pędzelek kupiłam ponad rok temu w Inglocie razem z eyelinerem i cieniem. Spisuje sie bardzo dobrze jako pędzelek do malowania brwi cieniem odpowiadajacym kolorze wlosków. Polecam warto zakupic.

+ idealnie maluje
    + podkreśla
    + dobre włosie
    + łatwo zmyć konsystencje
    inglotowego eyelinera
    + precyzyjny

- po jakims czasie moze wypasc troszke wloskow

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: jeden pędzelek

Chcesz pochwalić AnotherIdentity za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny
  • Ja uzywam tego pedzla do malowania kresek, zarowno cieniem jak i eyelinerem w kremie. Jestem bardzo zadowolona ) Dobrze nabiera cien/liner, mozna nim narysowac i ciensza i grubsza kreske. Nie gubi wlosia, jest odpowiednio miekki i elasytczny.

Bardzo lubie uzywam zamiennie z pedzlem 30T Inglota

Napisalam ze nie wiem czy kupie ten produkt ponownie, ale dlatego, ze jak kiedys ten sie zniszczy, to chcialabym wyprobowac np Sigme

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jeden pedzel

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić stillka za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny do brwi
  • Maluję nim brwi cieniem z Lancome'a. Sprawdza się idealnie, ułatwia aplikacje, która dzięki niemu może być bardzo precyzyjna. Maluję nim również górną powiekę, gdy chcę użyć cienia na mokro, lub normalnie w kształcie cienkiej linii na rzęsami. Cudowny. Ma bardzo wygodną rączkę- długą, więc trzymając nie zasłaniamy sobie pół twarzy dłonią w lustrze. Dla mnie idealny. Nie niszczy go mycie.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: cały czas używam pierwszego

Chcesz pochwalić mashmere za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zakochałam się w nim
  • Pędzelek jest świetny. Kupiłam go do malowania brwi (które swoją drogą maluję cieniem z Inglota). Rewelacja, cieniutki, mięciutki- istna precyzja. Nie trzeba się w ogóle namęczyć przy malowaniu nim. Wypróbowałam również namalowanie kresek na górnej powiece- jeśli ktoś preferuje malowanie ich pędzelkiem- również polecam, choć ja i tak kreski wolę robić eyelinerem w pisaku.

Używam tego produktu od: Kilku dni.
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Chcesz pochwalić ksieznnniczka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij