Pędzel do cieni i wosku do brwi z taklonu 31T, Inglot

Powiększ Pędzel do cieni i wosku do brwi z taklonu 31T, Inglot

Zgłoszony przez Noor

Doskonałej jakości pędzel, wykonany z syntetycznego taklonu, o idealnej długości i dobrze wyprofilowanym, skośnym kształcie. Osadzony na wygodnej, długiej i lekkiej drewnianej rączce.
Przeznaczony do cieni do powiek oraz wosku do brwi.

Skład: włosie: 100% orange taklon, rączka: drewno

Cena: 22zł
/n/

• Za mało twardy
  • To mój pierwszy pędzelek do malowania kresek i wiem że już więcej go nie kupię.

Moje największe zastrzeżenie : miękkośc włosia.
    Zdecydowanie za miękki powinnien byc bardziej
    twardy i zbity, co ułatwiało by namalowanie bardzo
    cienkiej linii. Cały czas muszę się gimnastykowac,
    żeby coś ładnego namalowac , a kreska w kształcie
    jaskółki zostaję w sferze marzeń.

Wykonanie pędzla czyli długośc i trzonek dosyc dobry. Mycie też nie sprawia problemów.

Więcej plusów ani minusów nie dostrzegam i jak
    go kiedyś zużyję to poszukam czegoś lepszego.

Ilość zużytych opakowań: zero

Chcesz pochwalić agusiaAA 19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok, natomiast szału nie ma.
  • Pędzelek z Inglota ....
    Uczucia bardzo mieszane , historia mojego zakupu tego pędzelka jest taka że przy kupowaniu cienia do brwi Pani Inglotka zaproponowała mi owy pędzelek , ja jak młody pelikan łyknęłam i kupiłam za cenę hmm no właśnie 22zł aż !!!

Ok mówię pewnie jest wspaniały a jest średniawy.

PLUSY :

- wygoda nakładania cienia do brwi i eyelinera
    - trwałość trzonka , dobrze wykonany

MINUSY :

- włosie zmieniło strukturę... mimo prawidłowych kąpieli
    - za długie włosie i zdecydowanie za miękkie

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzelek

Chcesz pochwalić SweetLikeCinnamonn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny do malowania dolnej powieki i brwi
  • Podobnie jak 23 T INGLOT - Pędzelek polecono mi na kursie wizażu. Kupiłam i nie żałuję! Bardzo dobrze się sprawdza do malowania dolnej powieki oraz brwi, często wykorzystuję go w makijażach wychodzących od litery V. Początkowo miałam jeden, ale w zawodzie wizażystki taki zapasowy pędzelek zawsze się do czegoś przyda, dlatego dokupiłam drugi. Ani z jednym ani z drugim dotychczas nic złego i niepożądanego się nie dzieje.POLECAM!

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 planuję kupić 3 tak na zaś

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić salamonka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy do tej pory - DO BRWI
  • Pędzel jest wg mnie najlepszym pędzlem do malowania brwi dostępnym na rynku. Jest wystarczająco twardy a do tego elastyczny. Dobrze wykonany, długo zachowuje swój pierwotny kształt choć oczywiście nie na zawsze.
    Warto go wypróbować, gdy modelujecie brwi cieniem sypkim bądź w płynie. Rysuje bardzo naturalne, cienkie kreseczki.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LilijkaModelka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 11 raz(y)
  • Genialny
  • +idealnie wyprofilowany
    +cienki na tyle, by zrobić nim fajną kresk
    +ma miękkie włosie, idealnie zbite, że łatwo nim operować nawet przy zrobieniu \'jaskółki\'
    +ic się z nim nie dzieje po praniu
    +solidne wykonanie
    +łatwo dostępny

Niestety nie wiem, ile kosztuje, bo dostałam go w prezencie. Zresztą do 30 zł, wydaje mi się, że jak na taką jakośc jest jeszcze znośnieUżywam tego produktu od: lutego 2013Ilość zużytych opakowań: uzytkuję cały czas tę samą sztukę

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ghana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje KWC.

• Pędzelek kupiłam ponad rok temu w Inglocie razem z eyelinerem i cieniem. Spisuje sie bardzo dobrze jako pędzelek do malowania brwi cieniem odpowiadajacym kolorze wlosków. Polecam warto zakupic.

+ idealnie maluje
    + podkreśla
    + dobre włosie
    + łatwo zmyć konsystencje
    inglotowego eyelinera
    + precyzyjny

- po jakims czasie moze wypasc troszke wloskow

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: jeden pędzelek

Chcesz pochwalić AnotherIdentity za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny
  • Ja uzywam tego pedzla do malowania kresek, zarowno cieniem jak i eyelinerem w kremie. Jestem bardzo zadowolona ) Dobrze nabiera cien/liner, mozna nim narysowac i ciensza i grubsza kreske. Nie gubi wlosia, jest odpowiednio miekki i elasytczny.

Bardzo lubie uzywam zamiennie z pedzlem 30T Inglota

Napisalam ze nie wiem czy kupie ten produkt ponownie, ale dlatego, ze jak kiedys ten sie zniszczy, to chcialabym wyprobowac np Sigme

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jeden pedzel

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić stillka za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny do brwi
  • Maluję nim brwi cieniem z Lancome'a. Sprawdza się idealnie, ułatwia aplikacje, która dzięki niemu może być bardzo precyzyjna. Maluję nim również górną powiekę, gdy chcę użyć cienia na mokro, lub normalnie w kształcie cienkiej linii na rzęsami. Cudowny. Ma bardzo wygodną rączkę- długą, więc trzymając nie zasłaniamy sobie pół twarzy dłonią w lustrze. Dla mnie idealny. Nie niszczy go mycie.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: cały czas używam pierwszego

Chcesz pochwalić mashmere za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zakochałam się w nim
  • Pędzelek jest świetny. Kupiłam go do malowania brwi (które swoją drogą maluję cieniem z Inglota). Rewelacja, cieniutki, mięciutki- istna precyzja. Nie trzeba się w ogóle namęczyć przy malowaniu nim. Wypróbowałam również namalowanie kresek na górnej powiece- jeśli ktoś preferuje malowanie ich pędzelkiem- również polecam, choć ja i tak kreski wolę robić eyelinerem w pisaku.

Używam tego produktu od: Kilku dni.
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Chcesz pochwalić ksieznnniczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry
  • Pędzel ten znakomicie nadaje się do brwi, do robienia kreski pod linią rzęs na dolnej powiece, a przede wszystkim wspaniale nakłada się nim eyeliner żelowy, jeśli oczywiście ktoś lubi eyeliner w żelu nakładać pędzlem o takim kształcie. Ja lubię i u mnie się sprawdził bardzo dobrze. Bardzo łatwy w użytkowaniu i czyszczeniu, tylko po myciu włoski się trochę odkształcają, także po dłuższym użytkowaniu może już nie być taki precyzyjny do nakładania eyelinera, zawsze znajdzie się jednak dla niego zastosowanie, zgodnie z zasadą - ściętych pędzli nigdy za wiele Polecam.

Chcesz pochwalić Magic chocolate cookie za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij