Inglot, Pędzel do cieni i wosku do brwi z taklonu 31T

Inglot, Pędzel do cieni i wosku do brwi z taklonu 31T

Doskonałej jakości pędzel do cieni i wosku do brwi z taklonu 31T Inglot, wykonany z syntetycznego taklonu, o idealnej długości i dobrze wyprofilowanym, skośnym kształcie. Osadzony na wygodnej, długiej i lekkiej drewnianej rączce.
Pędzel Inglot 31T przeznaczony do cieni do powiek oraz wosku do brwi.

do cieni, do brwi
pędzle
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

I do brwi i do kresek!

Pędzelek ten odkryłam jeszcze w gimnazjum, kiedy uczyłam się malować kreski. Ze względu na odkształcenie musiałam go wymienić dopiero w zeszłym roku, czyli służył mi jakieś 7/8 lat. Myślę, że jest to najlepszą rekomendacją produktu.
Oprócz tego dobrze współpracuje z wieloma produktami, używałam go zarówno do nakładania eyelinera w żelu jak i do pudrowych produktów do brwi - za każdym razem sprawdzał się świetnie. Potrafię nim zrobić naprawdę cienką, precyzyjną kreskę. Z uwagi na niską cenę warto polecić go zarówno początkującym jak i doświadczonym makijażystkom :)

Świetny pędzelek

To już mój drugi pędzelek na przestrzeni jakiś 8 lat. Jestem z niego bardzo zadowolona i z pewnością zakupię trzeci. Używam go do jedynie do brwi, do czego sprawdza się znakomicie. Bardzo dobrze mi się nim pracuje. Ma naprawdę długą żywotność, nie rozłazi się ani nie odkształca, mimo, że używam go codziennie.

• Design produktu: 5

Korzystam z niego od 3 lat, a wygląda jak nowy.

Pędzelek z Inglot kupiłam 3 lata temu. Był i jest to mój jedyny pędzelek jaki mam do brwi. Pamiętam, że kupiłam go od razu do pomady również z firmy Inglot.

Pędzelek ma cieniutki trzonek, choć jest bardzo wygodny bo jego długość jest wprost idealna do trzymania w ręce.

Włosie pędzelka jest przyjemne, dosyć twarde i ścięte co świadczy o jego profesjonalnym przeznaczeniu do makijażu brwi.

Pędzel dobrze współpracuje z takimi produktami jak: pomada, cienie do brwi oraz wosk.

Kształt pędzelka pomaga w profesjonalnym nadaniu brwiom odpowiedniego i oczekiwanego przez nas kształtu, jesteśmy w stanie namalować nim nawet pojedyncze włoski.

Produkt jest bardzo trwały co wskazuje na to użytkowanie go przez 3 lata, dodam że brwi maluję codziennie. Pędzel jest łatwy do czyszczenia, przy czym się nie odkształca i nie traci włosia.

Jest warty swojej ceny za tak dobrą jakość i tak doskonałą trwałość.

• Design produktu: 5

Kupiłam za sprawą polecenia i nie zawiodłam się...

Inglot, Pędzel do cieni i wosku do brwi z taklonu 31T- kupiłam stacjonarnie, kupowałam wówczas jeszcze konturówkę do brwi w żelu i los tak chciał, że pani wykonywała mi makijaż przy pomocy właśnie tego pędzla, i co ciekawe akurat moje wszystkie dotychczasowe pędzle do brwi przeszły już w stan emerytalnego spoczynku zaopatrzyłam się w nowy...
Co ciekawe mój egzemplarz kosztował mnie coś około 30zł. Więc w odniesieniu do ceny sugerowanej na wizażu z lekka przepłaciłam...

Jednak do brzegu zmierzając... Mamy tutaj pędzelek wykonany z syntetycznego włosia. Metalową skuwkę, która bardzo dobrze trzyma włosie w ryzach i eleganckie czarne, drewniane trzonko. Wizualnie pędzel prezentuje się bardzo elegancko. Moje pierwsze skojarzenie coś na zasadzie klasyczna, minimalistyczna elegancja tak jak lubię najbardziej.

Pędzel jest w mojej kolekcji co warto zauważyć może i niezbyt długo bo dwa miesiące, jednak w użyciu jest każdego dnia. Aplikuję nim zakupioną w duecie konturówkę w żelu. Oczywiste czyszczę i jakoś nadzwyczaj delikatnie nie obchodzę się z nim. Co ważne po tym czasie nie zauważyłam nawet najmniejszego uszczerbku wywołanego użytkowaniem.
Jakość, trwałość zasługuje tutaj na pochwałę- niemniej zapłaciłam za ten pędzel prawie trzy dychy, więc czegoś takowego się spodziewałam :)

Podsumowując solidnej jakości pędzel ze skośnie ściętym syntetycznym włosiem. Precyzyjnie współpracuje, Z łatwością nakładam produkt tak gdzie faktycznie na tym mi zależy. Nawet początkujący amator we współpracy z dobrej jakości pędzlem poradzi sobie rewelacyjnie bez potrzeby wykonywania poprawek. Włosie dobrze zbite a dokładniej ściśnięte. Precyzyjnie ścięte.
Polecam dobra jakość i co ważne nasza polska marka znana na całym świecie <3

Najlepszy do brwi!

Jest to mój ulubiony pędzel do brwi i kresek.
Bardzo precyzyjny. Włoski nie są zbyt długie. Nie są za miękkie, przez co pędzel nie wygina się za mocno, ani za twarde, przez co mógłby być nieprzyjemny. Idealnie ścięty.
Można nim wyrysować pojedyncze włoski brwi, Super nada się do rysowania kresek.
Nie mam problemu z jego czyszczeniem. Wystarczy przetrzeć wacikiem z płynem micelarnym i wszystko schodzi. Używam już dość długo a z włosiem nic się nie dzieje.
Mój ulubieniec. Kupiłabym więcej żeby mieć je na zapas, ale cena jak za pędzel do brwi jest dość wygórowana.

Mój ulubieniec!

Mój numer 1 w kategorii pędzel do brwi i kresek. Używałam wielu różnych pędzli, ale tylko ten spełnia w 100 procentach moje oczekiwania. Idealnie wyprofilowany, idealna długość, szerokość a w zeiązku z tym, że jest wykonany z taklonu- jest na tyle sztywny, by rysować precyzyjne kreski, a jednocześnie na tyle miękki by nie drażnić delikatnej skóry oka. Niezastąpiony do malowania brwi, szczególnie pomadą.

• Trwałość / wykonanie: 4

Dobry do kresek

Mam dwie lewe ręce do robienia kresek na powiece, ale postawiłam sobie za punkt honoru, żeby cokolwiek w tej tematyce się nauczyć.

Ten pędzelek mi to ułatwia i sprawdza się do robienia kresek cieniem lub cieniem w kremie. Dobrze sunie, jest niezwykle precyzyjny. Dobrze nabiera kosmetyki. Nie ma problemów z czyszczeniem go. Fajnie, że nie ścierają się napisy z trzonka. W ogóle jest on trwały, nie rysuje się.
Do brwi go nie używam, wolę troszkę grubsze, bo moje brwi są gęste i nie muszę dorysowywać włosków, jedynie je przyciemnić.

Nie wiem, czy kupiłabym go drugi raz, bo jest drogi (dałam za niego około 40 zł), ale myślę, że ten posłuży mi jeszcze bardzo długo.

idealny

dobrze sprawdzi się do nakladania pomad do brwi, cieni, eyelinerów. ...............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Kupiony w: U konsultantki

Świetny

Używam go od dobrych 2-3 lat i chyba stał się moim ideałem, jeżeli chodzi o stylizację brwi.

Pędzelek ma mocny trzon i dosyć sztywne i zbite włosie, które jest przyjemne w dotyku. Zostało uformowane bardzo cienko, dzięki czemu jestem w stanie wyrysować pomadą pojedyncze włoski. Świetnie nakłada się nią pomady oraz woski. Dobrze rozciera produkt. Nadaje się również do eyelinerów kremowych i płynnych - tworzy ostrą kreskę.

Przy czyszczeniu nie ma żadnych problemów - nie odkształca się, nie wypadają włoski, włosie zachowuje swój kształt.

Na prawdę pędzel godny polecenia. Dodatkowo produkt polski;)

• Design produktu: 5

Mój ulubieniec w makijażu brwi

Używam go od kilku lat i nawet nie myśle o zmianie. Jest świetnie wyprofilowany i cienki przez co świetnie sprawdza się nie tylko w makijażu brwi ale również kresek na powiece. Oprócz precyzji jest świetnej jakości - trwały, nic się nie dzieje przy myciu a dodatkowo odkąd go mam nie zauważyłam straty ani jednego włoska, ani zniekształcenia. Cena adekwatna do jakości a wydać niecałe 30zł na tak długi okres czasy to nic.

• Design produktu: 4

Może być

Pędzelek kupiłam z myślą o nauce robienia kresek. Z kresek nic nie wyszło, więc aktualnie służy mi do malowania brwi cieniem i jak na moje potrzeby- sprawdza się. Mam naturalnie ciemne i dosyć gęste brwi, więc nie muszę ich sobie dorysowywać, co najwyżej dodaję odrobinę ciemniejszego koloru na nie. Myłam kilkanaście razy, póki co nie odkształcił się, nie wypada włosie. Drugi raz bym nie kupiła- pędzle o identycznych właściwościach można kupić u konkurencji taniej.

najgorszy

Spodobał mi się na samym początku i to koniec.
po pierwszym myciu odpadła mi skuwka a susze pędzle w pozycji wiszącej włosiem do dołu, więc nie miała jak woda wlecieć do środka, to po pierwszym myciu jak wsadziłam do kuferka (jak był suchy), i po wyjęciu okazało się, że był tak odkształcony, że przekwalifikowałam go na pędzel do paznokci :)

Cena powalająca nie jest
jak dla mnie jakoś też nie
ilośc włosków w pędzlu według mnie ma dużo do życzenia