Pędzel do cieni i eyelinera z taklonu 30T, Inglot

Powiększ Pędzel do cieni i eyelinera z taklonu 30T, Inglot

Zgłoszony przez Noor

Doskonałej jakości pędzel typu `eyeliner`, wykonany z syntetycznego taklonu, o idealnej długości i dobrze wyprofilowanym kształcie. Osadzony na wygodnej, długiej i lekkiej drewnianej rączce ze specjalnie wyprofilowaną skuwką, która ułatwia wykonanie makijażu.
Przeznaczony do cieni do powiek oraz eyelinera.

Skład: włosie: taklon, rączka: drewno

Cena: 19zł
/n/

• Całkiem fajny
  • PLUSY:
    - pędzel jest dobrze wykonany, trwały
    - można zrobić nim precyzyjną kreskę

MINUSY:
    - używanie go moim zdaniem wymaga wprawy ; trzeba przyzwyczaić się do specyficznego kształtu pędzelka
    - po jakimś czasie włosie się rozwarstwia

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Calkiem fajny pedzel
  • Kupilam ten pedzel za namowa pani w Inglocie, jako pedzel dla osob poczatkujacych z malowaniem kresek.

Wczesniej uzywalam tylko kredek, teraz przyszla pora na eyelinery w kremie, no to zameldowala sie potrzeba pedzla. Mam ten i 31T tez Inglota.

Pedzelek jest w miare cienki, elastyczny, miekki. Nie podraznia powieki, rysuje cienkie kreski. Nie gubi wlosia. Spelnia swoje zadanie

Co mnie wkurzylo, ze szybko sie rozcapierza i raptem po 2 miesiacach uzytkowania jakies pojedyncze wloski odstaja, za to odjelam jedna gwiazdke.

+cienki i precyzyjny
    + faktycznie fajny dla osob poczatkujacych
    + rysuje ladne cienkie kreski
    + nie gubi wlosia

- dosc duzy minus za rozwarstwianie sie wlosia

ogolnie jestem zadowolona i uzywam go na zmiane z pedzlem 31T

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jeden pedzel

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić stillka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie...
  • Na początku ten pędzel wydaje się być wprost idealny do robienia kresek, ale po jakimś czasie włosie mocno się rozwarstwia, co oznacza, że o różnych kształtach kresek możemy zapomnieć - wtedy zrobimy nim tylko jeden rodzaj - grubą i bez wyrazu. Niby jest precyzyjny, ale wolę do kreski pędzel ścięty, mam wtedy wrażenie większej kontroli nad całością, tym nie potrafię wyregulować dokładnej grubości. Oczywiście jest ok, jeśli ktoś robi jedną wielką grubą krechę i koniec, ale jeśli chcemy zrobić coś bardziej precyzyjnego, namalować wzorek, czy nawet zrobić przejście z cieńszej kreski do grubej na końcu to już mamy pewien problem. Czasami go jeszcze używam, ale naprawdę bardzo rzadko, właśnie wtedy, kiedy chcę żeby moja linerowa kreska była gruba, ale zazwyczaj korzystam z pędzli o innym kształcie.

Chcesz pochwalić Magic chocolate cookie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Znakomity do robienia kresek eyelinerem w żelu, szczególnie u kogoś, wygodny w używaniu, ładnie się układa i robi idealną kreskę

+miekkie włosie
    +poręczny
    +wygięty, idealny do robienia kresek komuś

Warty swojej ceny

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić amoretka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem całkiem.
  • Miałam kiedyś pędzelek nieznanego pochodzenia o takim samym kształcie, kochałam go najmocniej, ale to nie przeszkodziło mu w zepsuciu się po kilku miesiącach użytkowania. Jeszcze trochę za nim tęsknię, bo był poręczny jak żaden wcześniej i żadnej później.
    Inglot ma identyczną, zgiętą skuwkę, co ja bardzo lubię w pędzelkach do eyelinera- dzięki temu mogę dotrzeć do samej linii rzęs, niestety nie potrafię narysować równie ładnej kreski prostym pędzelkiem.
    Pędzelek niestety nie jest idealny- w mojej opinii jest za gruby, przez co ciężko jest narysować idealnie cienką linię. Gdyby odebrać mu trochę "szczęścia", lubiłabym go o wiele bardziej- ma fajne, sprężyste, elastyczne i odpowiednio twarde włosie i porządną rączkę oraz to całe mocowanie- po więcej niż roku stosunkowo intensywnego użytkowania całość się nie rozpada ani nie chybocze, mimo że bardzo często go myję i nie raz, ani nie dwa za skuwkę wleciała woda, a z pędzelka nie wypadł ani jeden włos.
    Właściwie nie mam do niego większych zastrzeżeń, a grubość każdy powinien sobie dobierać indywidualnie, więc to co dla mnie jest minusem, dla kogoś innego może być plusem. Bo tak w ogóle, to bardzo porządny pędzel.

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić scandalistka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Generalnie jest Ok
  • Dobry pędzel w naprawdę przystępnej cenie.
    Kupiłam go wraz z eyelinerem AMC Inglota,który niestety okazał się klapą..
    Aktualnie używam tego pędzelka do żelowego eyelinera Catrice.
    Jakość tego małego cudeńka jest świetna.
    Dość długa wygodna rączka,na czubku której osadzone jest w srebrnej,lekko "złamanej" skuwie-włosie syntetyczne,taklon,który na szczęście nie uczulił moich oczu.
    Pędzelkiem można namalować z łatwością zarówno cieniutką jak i grubą kreskę,według uznania.
    Dodatkowo to "zagięcie" skuwki ułatwia pracę pędzelkiem.
    Łatwo zmyć wszelakie produkty z włosia,które nie wypada.
    Używam go też do cieni i spisuje się wyśmienicie
    W sumie nie mam żadnych zastrzeżeń.
    Nie kupię ponownie,gdyż myślę,iż owy egzemplarz posłuży mi przez kilka ładnych lat

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego pędzla

Chcesz pochwalić Barbecue za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Nie wiem czy kupiłabym go ponownie z prostego względu,że eyelinerów w kremie lub żelach nie używam, a powyższy pędzelek służy mi tylko i wyłącznie (i to raz na jakiś czas) do rozświetlenia samego kącika oka.Precyzyjne urządzenie z niego raczej. Nie jest zły,nie dostrzegam żadnych wad wykonania czy niewygodnego stosowania. Sam w sobie jest bardzo ok.

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: cały czas 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sweet_strawberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Bardzo dobry jakościowo pędzelek. Miękkie lecz sprężyste włosie.
    Sprawdza się zarówno do kresek jak i precyzyjnego konturowania oka, zadań specjalnych.
    Jego kształt sprawia, iż manewruje się nim idealnie.
    Jego dość cienka końcówka pozwala na uzyskanie zarówno cieniutkiej kreski jak i mocnej i zdecydowanej.
    Do żelowego eyelinera niezastąpiony.

+ kształt
    + sprężystość
    + pozwala osiągnąć zróżnicowane efekty
    + cena/jakość

- brak

Używam tego produktu od: pól roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić wolfkate za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem dobry
  • ostatnio przetestowałam go jako cieniutki pędzelek do szkicowania kształtu makijażu fantazyjnego- sprawdził się w 100% jest świetny chociaż mój jest troszkę dziwacznie ucięty na koniuszku bo zostaje taki dzyndzelek z nadmiarem produktu ale to da się wytrzeć robi fajną kreskę chociaż sama rzadko działam krechą z linera.zagięcie ułatwia aplikację bo możemy patrzeć gdzie prowadzimy pędzelek bez wykonywania ręcznej jogi żeby zobaczyć czy robimy równą kreskę

Ilość zużytych opakowań: 1 i wydaje się, że będzie on wieczny

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ingula za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny i porządny pędzelek
  • W założeniu ten pędzelek służy do nakładania eyeliner\'a i świetnie się sprawdza. Jest mięciutki, lekki i dobrze wyprofilowany. Przy wprawnej ręce można nim zrobić zarówno bardzo cienką kreskę jak i taką konkretną.

Łatwy do utrzymania, mam go już spokojnie ponad rok, używam go bardzo często i jest jak nowy, nic się tam nie zniszczyło.

Polecam, warto kupić.Używam tego produktu od: ponad rokIlość zużytych opakowań: jedna sztuka

Chcesz pochwalić LaCandy za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem zadowolona, ale rzadko uzywam
  • Pedzelek nadaje sie tylko do eylinera, cieni sypkich przy gornej ani dolnej linii rzes sie nim nie nalozy, ale w sumie do tego przeciez nie sluzy. Mam go juz ponad rok, rzeczywiscie przy czestym uzywaniu zauwazylam, ze wlosie sie leciutko rozwarstwilo. Nadal jest precyzyjny, ale nie az tak jak na poczatku. Aktualnie uzywam go bardzo rzadko, wole eyelinery z aplikatorami, mojego ulubionego aplikatora w eylinerze l'oreala nic nie pobije. Bardzo dobrze naklada sie nim natomiast liner zelowy inglota.

Używam tego produktu od: rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ulinkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam nie wprawionym
  • Łatwo maluje się kreskę czy to elinerem w żelu czy cieniem, jednak po jakimś czasie robi się bardziej puszysty i może być problem w malowaniu ładnej kreseczki. Generalnie polecam.

Używam tego produktu od: 2009
    Ilość zużytych opakowań: nie dotyczy

Chcesz pochwalić niqska za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij