L`Oreal, Lash Architect 4D (Podkręcająco - wydłużający tusz do rzęs)

Powiększ L`Oreal, Lash Architect 4D (Podkręcająco - wydłużający tusz do rzęs)
Produkt dostępny w 15 sklepach. Cena już od 28,89 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez MadameMadeline

Laboratoria L`Oreal Paris wprowadziły do formuły tuszu technologię długich włókien `relief 4D`. Wyjątkowo miękkie i niewykrywalne, włókna te stanowią materiał do rzęs. Twoje rzęsy w 4D są fenomenalnie wydłużone, podkręcone. Twoje spojrzenie jest zaznaczona we wszystkich kierunkach.
Szczoteczka Architekt 4D została specjalnie zaprojektowany, aby nadawała efekt sztucznych rzęs, bez ich obciążenia. W swojej finezji i plandeka ergonomiczny, ułatwia stosowanie włókien na rzęsy, włącznie z najmniejszymi rzęsami kącika oka. Umieszczone w regularnych odstępach szczeciny pozwalają na równomierne rozmieszczenie włókien i uzyskanie wspaniałego efektu,bez grudek.

• dramat w 4D
  • Nie rozumiem jaki on tam "Zapomniany kosmetyk" (vide kategoria zgłoszenia) skoro nie dalej niż miesiąc temu był do dostania w drogerii Hebe

W każdym bądź razie na pewno nie zaszkodzi mu jeśli niebawem stanie się "zapomnianym kosmetykiem", ponieważ w jego przypadku nie ma podstaw do zapisywania w pamięci jego walorów.

Szczoteczka błyskawicznie po rozpoczęciu użytkowania wygląda jak obklejony grudkami patyczek. Malowanie tym czymś rzęs może zwiastować wyłącznie kłopoty. Na całe szczęście szybko wysycha więc można się go pozbyć bez wyrzutów sumienia w kwestii wyrzucania produktów nie wykorzystanych do końca.

Nawet w krótkim okresie kiedy jego konsystencja jest jako taka i pozwala na pomalowanie rzęs, efekt jest bardzo mizerny. W dodatku tusz kruszy się w ciągu dnia.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie - dłużej się nie da
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić your Angel za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Paula Piotrkowska mięśnie brzucha

• Nie warto
  • Biorąc pod uwagę wiele odżywek do włosów Loreala, które lubię i się sprawdzają, postanowiłam kupić tusz do rzęs tej samej firmy. Za taką cenę spodziewałam się czegoś rewelacyjnego i oczywiście coś takiego dostałam, ale tylko na początku. Rzęsy były ładnie rozdzielone, wydłużone, podkręcone itd ...
    \nPo pewnym czasie zaczęły mi boleć oczy. Poszłam do okulisty i cała wina zeszła na soczewki które używam. Zrobiłam sobie przerwę od soczewek, zmieniałam rodzaje soczewek, płynów itd, używałam mnóstwa różnych kropelek, ale i tak nic nie dawało. Więc już się z tym trochę pogodziłam. Okazało się, że gdy już zmieniłam tusz do rzęs na inny (bo rzeczywiście robiły mi się podkówki pod oczami, tusz robił coraz większe grudki i zaczął mnie drażnić) moje oczy przestały boleć. Najprawdopodobniej cząsteczki tuszu kruszyły mi się do oczu, nie czułam tego, ale dopiero jak założyłam soczewkę to poczułam że tam są. Kto używa soczewek, ten wie, że gdy je zakłada to uświadamia sobie, że od czasu do czasu ma w oku jakieś włókienko czy coś takiego, czego nie czuje bez soczewek ;p

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić Rybka1239 za czytelną i pomocną recenzję?
  • efekt naturalny, ale nie fenomenalny
  • Rozczarowałam się. Obiecywałam sobie efekt pięknych, pogróbionych, podkręconych rzęs a tu... klapa.

+ tusz ma dobrą konsystencję od samego początu (później jest gorzej...)
    + szczoteczka długa, włoski krótkie na szpicu pozwalają dotrzeć do krótkich rzęs w kącikach, a dzięki tym dłuższym swobodnie możemy uchwycić pozostale rzęsy
    + bardzo wydajny - starczył mi na 6 miesięcy
    + faktycznie ma obiecywane przez poducenta długie włókna 'relief 4D' - widocznie przedłużaja rzęsy
    + całkiem nieźle podkręca
    + nie da się tym tuszem skleić rzęs, zawsze je rozczesuje

Tak więc skoro u góry tyle plusów, dlaczego się rozczarowałam?
    - po miesiącu gęstnieje, przykleja się do szczoteczki i ciężko się malować (trzeba odświezyć kropelką płynu)
    - daje efekt naturalnie podkreślonych oczu, a nie do końca o to mi chodzi
    ... i 2 największe grzechy...
    - nie pogrubia
    - tragicznie się obsypuje i rozmazuje, w bardzo krótkim czasie po umalowaniu mam w kącikach oczy na dolnej powiece czarne, nieestetycznie plamy

Chcesz pochwalić Lapcunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fatalny
  • Najgorszy tusz jakiego używałam w każdej kategorii cenowej! Ja mam w wersji Blach Lacquer ale glebokiej czerni czy tam lakierowanej-nie widac. Tusz:
    -niesamowicie skleja rzesy, upatrujac sobie 3-4 najdluzsze zbija je w kupki i wydluza dajac efekt 3 do 5 dluzszych, czyli rzadkich rzes (tzw efekt mokrych rzes)
    -nie pogrubia i nie wydluza
    -trzeba sie napracowac zeby miec jako-taki efekt, szybko zastga wiec ciezko rozczesac a kazda kolejna warstwa paskudzi jeszcze bardziej nasza mozolna prace
    - na koncowkach rzes tworza sie owadzie nozki
    -po 3 godz zaczyna sie osypywac i mamy delikatna pandzie
    -kosmiczna cena regularna! Ja kupilam w promocji za 30zl bo ekspedientka twierdzila ze "to najlepszy tusz jaki maja ktory z rzesami robi wszystko" i wyrzucilam w bloto 3 dychy:/
    Na plus:
    opakowanie- ladne, poreczne, oryginalne, dobrze sie odkreca i zakreca
    szczoteczka waska, wygodna przy malowaniu dolnych rzes. Szkoda ze nie rozczesuje tego co tusz klei.

Ciezko powiedziec czy to wina skladu, konsystencji tuszu czy szczoteczki ale efekt jest beznadziejny, trzeba sie napracowac by cos wyszlo, i za taka cene?!
    NIE POLECAM !

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić Bergia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Osypuje się
  • Używałam tuszu srebrnego (taki jak na zdjęciu) i strasznie się osypywał. Ostatnio zdecydowałam się zaryzykować i zakupić go ponownie - jednak w wersji black lacquer.
    Szczoteczka jest taka sama (dość dobra), jednak niestety również się osypuje - od tuszu za 60 zł oczekuję jednak nieco więcej niż pandę pod oczami
    Bardzo szybko wysycha przy malowaniu (dla jednych to zaleta, dla innych wada).
    Plusem jest to, że mnie nie uczula w przeciwieństwie do wielu innych tuszy L'oreal.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić lolka80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tusz o zapachu marmolady
  • Mascarę tą otrzymałam w prezencie. Sama z pewnością nie sięgnełabym po takiego kota w worku, zwłaszcza, że mam już swój sprawdzony tusz.
    Mam długie, gęste i odżywione rzęsy, dlatego od tuszu nie wymagam cudów, wystarczy mi zwiększenie ich objętości, zagęszczenie i lekkie pogrubienie.
    W Lash Architect 4d przede wszystkim uderzył mnie zapach. Tusz pachnie jak jakiś dżem owocowy lub marmolada... Cóż, producent zapewne nie do końca wiedział jak uoryginalnić swój produkt, dlatego postanowił stworzyć takie zbędne urozmaicenie.
    Jeżeli chodzi o efekty, to spektakularne z pewnością nie są. Tusz przede wszystkim bardzo wydłuża rzęsy, dosłownie wyciągając je w górę.
    Ten efekt jest wyraźny, przy kilku warstwach naprawdę bardzo widoczny. Jeżeli komuś na tym zależy, być może będzie zadowolony z tuszu.
    Ja bardziej stawiam na dodanie objętości i zagęszczenie, niż wydłużenie, a LA 4d niestety nic a nic nie pogrubia, nie podkręca ani nie zagęszcza.
    Dodatkowo na samym początku strasznie zlepia rzęsy. Aby wyglądały one ładnie, trzeba się trochę namachać tą szczoteczką, bo przy pospiesznym pociągnięciu rzęsy wyglądają naprawdę licho. Dodatkowo szczoteczka przy nakladaniu tuszu strasznie "paćka" dookoła oko.
    Konsystencja jest dziwna, rzadka i jakby "gumowa", dlatego też równie dziwacznie się zmywa, odpadając małymi "silikonowymi" partiami niczym kawałki kleju szewskiego.
    Tusz na pewno powoli wykorzystam, jak na prezent jest to produkt całkiem w porządku, jednak z pewnością nie jest wart swojej ceny.
    Regularnie używam swojego niedawnego odkrycia, tuszu Eveline Extension Volume, który kosztuje 1/5 ceny LA 4d, i jest z pewnością tysiąc razy lepszy.
    Z pewnością nie zamieniłabym go na to przereklamowane i wątpliwe cacko.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić GrindLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalna porażka
  • Jak dla mnie porażka. Tusz był minimalnie widoczny na rzęsach, a ponadto po godzinie obsypywał się z rzęs, co powodowało, że miałam pod oczami czarne ślady, a na rzęsach nic nie pozostawało. A cena? Szkoda słów, 57 zł wyrzucone w błoto, nie polecam niestety

Chcesz pochwalić klach za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Tusz w bardzo ładnym opakowaniu. Z bardzo fajną szczoteczką. Pogrubia rzęsy ale ich nie skleja. Nie daje za to efektu mega podkręcenia i wydłuzenia.

Ja nie lubię oblepionych i mega nienaturalnych rzęs, a efekt tego tuszu jest dla mnie zadowalający.

Używam go 4 miesiące i nadal jest sprawny, ale zacząl sie troszeczkę osypywać. Jednak wcześniej nic takiego się nie działo. Będe szukać dalej idealnego tuszu Jednak z tym napewno nie będe mieć zlych wspomnień.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Asiiaem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie robi nic
  • U mnie ten tusz się nie sprawdził. Strasznie skleja mi rzęsy, nie zauważyłam pogrubienia, a wydłużenia tym bardziej nie. Pierwszy tusz z L\\\'oreala który mi się osypuje. Nie skończyłam nawet jednego opakowania, zasuszył się gdzieś na dnie szuflady.

Chcesz pochwalić darmag za czytelną i pomocną recenzję?
  • jes jes jes
  • Tusz bombowy, nie skleja a dokleja żesy, wydłuża naprawdę widocznie starcza na długo jest to opakowanie któreś z kolei przy 4 przestałam liczyć
    Jednym minusem jest to że za szybko wysycha i się bryli w opakowaniu
    Ale i tak jestem na tak

Używam tego produktu od: uuu ładnych paru lat
    Ilość zużytych opakowań: min 4 max 7

Chcesz pochwalić justynaw1982 za czytelną i pomocną recenzję?