L`Oreal, Lash Architect 4D (Podkręcająco - wydłużający tusz do rzęs)

Powiększ L`Oreal, Lash Architect 4D (Podkręcająco - wydłużający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez MadameMadeline

Laboratoria L`Oreal Paris wprowadziły do formuły tuszu technologię długich włókien `relief 4D`. Wyjątkowo miękkie i niewykrywalne, włókna te stanowią materiał do rzęs. Twoje rzęsy w 4D są fenomenalnie wydłużone, podkręcone. Twoje spojrzenie jest zaznaczona we wszystkich kierunkach.
Szczoteczka Architekt 4D została specjalnie zaprojektowany, aby nadawała efekt sztucznych rzęs, bez ich obciążenia. W swojej finezji i plandeka ergonomiczny, ułatwia stosowanie włókien na rzęsy, włącznie z najmniejszymi rzęsami kącika oka. Umieszczone w regularnych odstępach szczeciny pozwalają na równomierne rozmieszczenie włókien i uzyskanie wspaniałego efektu,bez grudek.

• Fatalny
  • Najgorszy tusz jakiego używałam w każdej kategorii cenowej! Ja mam w wersji Blach Lacquer ale glebokiej czerni czy tam lakierowanej-nie widac. Tusz:
    -niesamowicie skleja rzesy, upatrujac sobie 3-4 najdluzsze zbija je w kupki i wydluza dajac efekt 3 do 5 dluzszych, czyli rzadkich rzes (tzw efekt mokrych rzes)
    -nie pogrubia i nie wydluza
    -trzeba sie napracowac zeby miec jako-taki efekt, szybko zastga wiec ciezko rozczesac a kazda kolejna warstwa paskudzi jeszcze bardziej nasza mozolna prace
    - na koncowkach rzes tworza sie owadzie nozki
    -po 3 godz zaczyna sie osypywac i mamy delikatna pandzie
    -kosmiczna cena regularna! Ja kupilam w promocji za 30zl bo ekspedientka twierdzila ze "to najlepszy tusz jaki maja ktory z rzesami robi wszystko" i wyrzucilam w bloto 3 dychy:/
    Na plus:
    opakowanie- ladne, poreczne, oryginalne, dobrze sie odkreca i zakreca
    szczoteczka waska, wygodna przy malowaniu dolnych rzes. Szkoda ze nie rozczesuje tego co tusz klei.

Ciezko powiedziec czy to wina skladu, konsystencji tuszu czy szczoteczki ale efekt jest beznadziejny, trzeba sie napracowac by cos wyszlo, i za taka cene?!
    NIE POLECAM !

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić Bergia za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Osypuje się
  • Używałam tuszu srebrnego (taki jak na zdjęciu) i strasznie się osypywał. Ostatnio zdecydowałam się zaryzykować i zakupić go ponownie - jednak w wersji black lacquer.
    Szczoteczka jest taka sama (dość dobra), jednak niestety również się osypuje - od tuszu za 60 zł oczekuję jednak nieco więcej niż pandę pod oczami
    Bardzo szybko wysycha przy malowaniu (dla jednych to zaleta, dla innych wada).
    Plusem jest to, że mnie nie uczula w przeciwieństwie do wielu innych tuszy L'oreal.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić lolka80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tusz o zapachu marmolady
  • Mascarę tą otrzymałam w prezencie. Sama z pewnością nie sięgnełabym po takiego kota w worku, zwłaszcza, że mam już swój sprawdzony tusz.
    Mam długie, gęste i odżywione rzęsy, dlatego od tuszu nie wymagam cudów, wystarczy mi zwiększenie ich objętości, zagęszczenie i lekkie pogrubienie.
    W Lash Architect 4d przede wszystkim uderzył mnie zapach. Tusz pachnie jak jakiś dżem owocowy lub marmolada... Cóż, producent zapewne nie do końca wiedział jak uoryginalnić swój produkt, dlatego postanowił stworzyć takie zbędne urozmaicenie.
    Jeżeli chodzi o efekty, to spektakularne z pewnością nie są. Tusz przede wszystkim bardzo wydłuża rzęsy, dosłownie wyciągając je w górę.
    Ten efekt jest wyraźny, przy kilku warstwach naprawdę bardzo widoczny. Jeżeli komuś na tym zależy, być może będzie zadowolony z tuszu.
    Ja bardziej stawiam na dodanie objętości i zagęszczenie, niż wydłużenie, a LA 4d niestety nic a nic nie pogrubia, nie podkręca ani nie zagęszcza.
    Dodatkowo na samym początku strasznie zlepia rzęsy. Aby wyglądały one ładnie, trzeba się trochę namachać tą szczoteczką, bo przy pospiesznym pociągnięciu rzęsy wyglądają naprawdę licho. Dodatkowo szczoteczka przy nakladaniu tuszu strasznie "paćka" dookoła oko.
    Konsystencja jest dziwna, rzadka i jakby "gumowa", dlatego też równie dziwacznie się zmywa, odpadając małymi "silikonowymi" partiami niczym kawałki kleju szewskiego.
    Tusz na pewno powoli wykorzystam, jak na prezent jest to produkt całkiem w porządku, jednak z pewnością nie jest wart swojej ceny.
    Regularnie używam swojego niedawnego odkrycia, tuszu Eveline Extension Volume, który kosztuje 1/5 ceny LA 4d, i jest z pewnością tysiąc razy lepszy.
    Z pewnością nie zamieniłabym go na to przereklamowane i wątpliwe cacko.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić GrindLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalna porażka
  • Jak dla mnie porażka. Tusz był minimalnie widoczny na rzęsach, a ponadto po godzinie obsypywał się z rzęs, co powodowało, że miałam pod oczami czarne ślady, a na rzęsach nic nie pozostawało. A cena? Szkoda słów, 57 zł wyrzucone w błoto, nie polecam niestety

Chcesz pochwalić klach za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Tusz w bardzo ładnym opakowaniu. Z bardzo fajną szczoteczką. Pogrubia rzęsy ale ich nie skleja. Nie daje za to efektu mega podkręcenia i wydłuzenia.

Ja nie lubię oblepionych i mega nienaturalnych rzęs, a efekt tego tuszu jest dla mnie zadowalający.

Używam go 4 miesiące i nadal jest sprawny, ale zacząl sie troszeczkę osypywać. Jednak wcześniej nic takiego się nie działo. Będe szukać dalej idealnego tuszu Jednak z tym napewno nie będe mieć zlych wspomnień.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Asiiaem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie robi nic
  • U mnie ten tusz się nie sprawdził. Strasznie skleja mi rzęsy, nie zauważyłam pogrubienia, a wydłużenia tym bardziej nie. Pierwszy tusz z L\\\'oreala który mi się osypuje. Nie skończyłam nawet jednego opakowania, zasuszył się gdzieś na dnie szuflady.

Chcesz pochwalić darmag za czytelną i pomocną recenzję?
  • jes jes jes
  • Tusz bombowy, nie skleja a dokleja żesy, wydłuża naprawdę widocznie starcza na długo jest to opakowanie któreś z kolei przy 4 przestałam liczyć
    Jednym minusem jest to że za szybko wysycha i się bryli w opakowaniu
    Ale i tak jestem na tak

Używam tego produktu od: uuu ładnych paru lat
    Ilość zużytych opakowań: min 4 max 7

Chcesz pochwalić justynaw1982 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest super
  • To nie jest móje pierwsze opakowanie, na pewno nie ostatnie. Nie skleja rzęs, wydłuża je i podkręca nadając intenywny kolor.
    Jak każdy, na pewno nie jest do każdego typu rzęs.
    Przy długich i podkręconych rzęsach podwoi a nawet potroi efekt

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić dzej138 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moim zdaniem bardzo dobry tusz. Świetnie wydłuża i podkręca.
  • Na początku używania nie byłam z niego specjalnie zadowolona. Sklejał rzęsy i nie wydawał się lepszy od tańszych np z Bell. Może to dziwne, ale dopiero po pewnym czasie, kiedy trochę "przyschnie" daje najlepsze efekty. Bynajmniej mi się tak wydaje. Po kilku pierwszych, niezbyt satysfakcjonujących użyciach zaczyna dobrze rozdzielać, wydłużać i podkręcać rzęsy. Po za tym lubię tą szczoteczkę, wygodnie nakłada się tusz i muszę się naprawdę postarać, żeby pobrudzić przy tym powiekę.

Używam tego produktu od: maj 2013
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kobrax3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pomyłka
  • Tusz ten dostałam. I gdybym nie była pewna uczciwości osoby, która mi go dała (mam pewność, że był to nieużywany produkt ze sklepu), to myślałabym, że to podróbka.

Tusz jest suchy. Może to za mało powiedziane. Wyschniety. Jakby miał parę lat. Coś tam się udawało nim pomalować rzęsy, ale lepszy efekt da zwykły tusz do 10 zł. Jednym słowem - cena do jakości...

Największe rozczarowanie tuszowe.

Drogi producencie - SERIO?

Jego jedyną zaletą był fakt, że rzeczywiście podkręcał. Lekko bo lekko, ale to jedyny efekt jaki dawał poza zmianą koloru rzęs (która i tak opornie szła ze względu na jego wiórowatą formułę).

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić baowiaczana za czytelną i pomocną recenzję?