L`Oreal, Lash Architect 4D (Podkręcająco - wydłużający tusz do rzęs)

Powiększ L`Oreal, Lash Architect 4D (Podkręcająco - wydłużający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez MadameMadeline

Laboratoria L`Oreal Paris wprowadziły do formuły tuszu technologię długich włókien `relief 4D`. Wyjątkowo miękkie i niewykrywalne, włókna te stanowią materiał do rzęs. Twoje rzęsy w 4D są fenomenalnie wydłużone, podkręcone. Twoje spojrzenie jest zaznaczona we wszystkich kierunkach.
Szczoteczka Architekt 4D została specjalnie zaprojektowany, aby nadawała efekt sztucznych rzęs, bez ich obciążenia. W swojej finezji i plandeka ergonomiczny, ułatwia stosowanie włókien na rzęsy, włącznie z najmniejszymi rzęsami kącika oka. Umieszczone w regularnych odstępach szczeciny pozwalają na równomierne rozmieszczenie włókien i uzyskanie wspaniałego efektu,bez grudek.

• pomyłka
  • Tusz ten dostałam. I gdybym nie była pewna uczciwości osoby, która mi go dała (mam pewność, że był to nieużywany produkt ze sklepu), to myślałabym, że to podróbka.

Tusz jest suchy. Może to za mało powiedziane. Wyschniety. Jakby miał parę lat. Coś tam się udawało nim pomalować rzęsy, ale lepszy efekt da zwykły tusz do 10 zł. Jednym słowem - cena do jakości...

Największe rozczarowanie tuszowe.

Drogi producencie - SERIO?

Jego jedyną zaletą był fakt, że rzeczywiście podkręcał. Lekko bo lekko, ale to jedyny efekt jaki dawał poza zmianą koloru rzęs (która i tak opornie szła ze względu na jego wiórowatą formułę).

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić baowiaczana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Największa pomyłka wszech czasów
  • Długo szukałam tego tuszu po promocyjnej cenie, bo ta regularna skutecznie mnie odstraszała, a często spotykałam się z wieloma pozytywnymi opiniami na jego temat. Gdy w końcu udało mi się go zdobyć, okazało się być to największym kosmetycznym rozczarowaniem wszech czasów.

-skleja rzęsy
    -obciąża
    -bardzo niewygodna w użyciu szczoteczka, poza tym mam ogromny problem z samym odkręceniem jej
    -po pewnym czasie tusz wysycha i skleja szczoteczkę, co uniemożliwia używanie go
    -cena, która jest chyba mało zabawnym żartem biorąc pod uwagę jakość produktu

Nie widzę żadnych pozytywnych stron tego produktu.

Używam tego produktu od: męczę go od roku i chyba nie dam rady się go pozbyć
    Ilość zużytych opakowań: pół jednego

Chcesz pochwalić jotanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar w kosmetyczce
  • kilka lat temu moja mama dostała ten tusz..był cudowny, po cichu go podkradałam, bo idealnie podreślał moje rzęsy.
    w końcu i ja dostałam ten tusz w prezencie i... WIELKIE ROZCZAROWANIE
    - za dużo produktu nabiera się na szczoteczkę
    - niemiłosiernie skleja
    - nie wydłuża
    -cena

NIGDY WIĘCEJ

Ilość zużytych opakowań: jedno i pół

Chcesz pochwalić Bochen Lublin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepski
  • Całe szczęście że kupiłam ten tusz podczas promocji -40% w Rossmanie. Inaczej bardzo bym żałowała wydanych pieniędzy (chociaż teraz też nie jestem usatysfakcjonowana) Tusz na moim zdjęciu ma inne opakowanie niż ten w opisie produktu, ale wszystko się zgadza (pewnie wprowadzono nowe opakowanie).

DZIAŁANIE
    Na pewno nie nazwałabym tego rewolucją Swoje rzęsy mam gęste, ale racze proste i krótkie. Tusz owszem wydłuża (czyli po prostu nadaje czarny kolor końcówkom rzęs, które są jasne). Delikatnie podkręca i w sumie to tyle. Naprawdę nie widzę żadnego niesamowitego efektu. Działa jak zwykły "codzienny" tusz.
    Szczoteczka daje sobie dobrze radę, rozdziela rzęsy i równomiernie nakłada tusz. Myślę że efekt sklejonych rzęs to w większości przypadków za mało doświadczenia i nakładanie zbyt dużej ilości produktu

KONSYSTENCJA I TRWAŁOŚĆ
    Konsystencja zupełnie przeciętna i normalna, nie można się przyczepić Tusz po nałożeniu trzyma się cały dzień. Dopiero po ok. 3 tygodniach gdy zaczął wysychać, to bardziej się kruszył i robił czarne plamki pod oczami. Bardzo szybko wysechł, mimo, że ma silikonową osłonkę, która powinna temu zapobiegać.

CENA/JAKOŚĆ
    Cena bardzo wysoka, a jakość wcale nie lepsza niż produktu 5 razy tańszego.

Myślę że moja opinia jest bardziej krytyczna, ponieważ przy zakupie miałam większe wymagania. Ale tak to działa - myślę: zaszaleje, kupię tusz droższy, z wyższej półki, będę miała lepsze efekty! A prawda jest taka, że to wszędzie jest to samo, największe znaczenie ma szczoteczka, a cena tuszu to tylko marketing i 'marka'. Tym razem dałam się nabrać, ale jestem już zrażona.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Cocomily za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny na imprezy
  • Cudowna *.*

Idealnie wydłuża i podkręca rzęsy. Często aż za bardzo, tak że dotyka powiek..

Należy jednak z nim baardzo uwazać, by nie przysadzić bo szybko może skleić rzęsy i za to pół gwiazdki :/

Na co dzień zbyt bardzo podkreśla rzesy ale na impreze czy coś w tym rodzaju jest niezastapiona !

Używam tego produktu od: jakies pół roku ( i wgl nie zsycha )
    Ilość zużytych opakowań: jeszcze jedno

Chcesz pochwalić jane666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej
  • Tusz nie spełnia żadnych z obietnic producenta.

Skuszona zachęcającą reklamą w TV kupiłam go od razu jak tylko pojawił się w Rossmannie. Udało mi się nabyć go w promocji za niecałe 40zł. Niestety niemiłosiernie sklejał mi rzęsy, kruszył się, nie różnił się od bubla z targu za 5 zł :/
    Jako że mam naturalnie długie i dość podkręcone rzęsy, malowanie się nim było katorgą...nigdy nie mogłam obejść się bez patyczków żeby zetrzeć tusz z powiek bo zanim tusz zaschnął mi na rzęsach to zdążył pozostawić po sobie kleksy w niepożądanych miejscach.

Chcesz pochwalić StylishMama za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejny...
  • Nie dla mnie. Mam gęste ale niezbyt długie rzęsy. Ten tusz skleja je na maksa! I zostawia grudki! Myślałam, że może trafiłam na stary egzemplarz ale czytam, że dziewczyny też mają z nim taki sam problem. Pod koniec dnia się osypuje i nie wygląda najlepiej. Szczoteczka nie jest zbyt wygodna i jest na niej masa kosmetyku. Nie da się nią rozczesać rzęs. Cena wysoka a jakość słaba. Nie kupię go więcej.

Używam tego produktu od: jakieś dwa miesiące

Chcesz pochwalić madziusia86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • +wydłużone rzęsy
    +pogrubione
    +mega czarne
    + przy kilkakrotnym nałożeniu wyglądają jak sztuczne (ale ciągle naturalne )
    + długi żywot

- największy minusem jest oczywiście cena, bo ok 50 zł za ten produkt to naprawde dużo
    - po jakimś czasie wysycha i się osypuje- ale mija jakieś dobre kilka miesięcy więc jest ok.

Jestem szczera- ma swoje plusy i ma minusy- ja osobiście go uwielbiam. Nistety skończył mi się i wiem, że na święta dostanę nowy, inny- "False lash wings" od Loreala, i mam OGROMNĄ nadzieję, że będzie choć w połowie dobry jak ten, który jest moim ulubieńcem
    POLECAM!!

Ilość zużytych opakowań: 2, duże

Chcesz pochwalić Talkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam inną opinię, chociaż..
  • .. bo go jakoś lubię (edit poniżej.) Kiedyś miałam maskarę lancome hypnose i o dziwo, ten tusz stworzył o wiele lepszy efekt który mnie zaskoczył, a myślałam kiedyś że tamten to ideał. Mam stosunkowo długie rzęsy, a z tym tuszem sama byłam zadziwiona efektem
    -wydłuża rzęsy
    -rozdziela je
    -tworzy wspaniałą \'firankę\' widocznych rzęs; za 1 razem był to zaskakujący efekt \'piórek\', cudo
    -kupiony za ok 30zł, bo kupuję na allegro; za 6 dych na żaden tusz mnie nie stać, a co dopiero taki (trzeba się upewnić, że będą świeże)
    -można stopniować efekt, chociaż w większej ilości się pewnie osypie
    -mi się opakowanie nie skleja, chociaż u siostry widziałam ohydną warstwę czarnej mazi na zamknięciu; zależy chyba od eksploatacji, ja uważam by zamykać dokładnie, nie maziać opakowania i nie zostawiać otwartego
    -rzeczywiście się trochę osypuje.. ale na mnie każdy tusz/kredka/liner ma tendencje do pandowania, więc nie zdziwiłam się tym. Pandy są jasnoszare, tylko pod linią wodną i na poziomie dolnych rzęs,kończą się wraz z rzęsami (edit poniżej)

(dodane zdjęcia były robione o 18 i 16) (tak, mam tu soczewki!)

Edit: starszy tusz się okropnie osypuje, i czarne paski zbierają się w zmarszczkach pod oczami. Nałożony przez 8, w nocy przez zmywaniem miałam pod oczami pandy dosłownie a tak nie powinno być z tuszem trwałym.. nie wspominając o tym, ile go razy przecierałam spod oczu w ciągu dnia by się pozbyć czarnych fuj-fuj pasków, które rano w szkole też mi przysparzały kłopotu. Ma może dopiero pół roku. Będę szukać innego tuszu. Odjęte 2 gwiazdki!

Używam tego produktu od: długo!
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 lub 3

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Alexzus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest to czego oczekiwałam od tego produktu!
  • Kupiłam ten tusz w promocji za 30 zł bo 60 zł bym za tusz nie zapłaciła. Niestety to nie to, czego od niego oczekiwałam. Może i rozdziela rzęsy, wyglądają na nieco dłuższe ale strasznie się kruszy! Wychodzę rano z domu, wracam po południu i pod okiem tusz pokruszony i czarne plamki się pojawiają. Wygląda to niestety fatalnie i zniechęcił mnie on do tej marki.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić DyNiaA za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij