L`Oreal, Lash Architect 4D (Podkręcająco - wydłużający tusz do rzęs)

Powiększ L`Oreal, Lash Architect 4D (Podkręcająco - wydłużający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez MadameMadeline

Laboratoria L`Oreal Paris wprowadziły do formuły tuszu technologię długich włókien `relief 4D`. Wyjątkowo miękkie i niewykrywalne, włókna te stanowią materiał do rzęs. Twoje rzęsy w 4D są fenomenalnie wydłużone, podkręcone. Twoje spojrzenie jest zaznaczona we wszystkich kierunkach.
Szczoteczka Architekt 4D została specjalnie zaprojektowany, aby nadawała efekt sztucznych rzęs, bez ich obciążenia. W swojej finezji i plandeka ergonomiczny, ułatwia stosowanie włókien na rzęsy, włącznie z najmniejszymi rzęsami kącika oka. Umieszczone w regularnych odstępach szczeciny pozwalają na równomierne rozmieszczenie włókien i uzyskanie wspaniałego efektu,bez grudek.

• OK
  • Tusz w bardzo ładnym opakowaniu. Z bardzo fajną szczoteczką. Pogrubia rzęsy ale ich nie skleja. Nie daje za to efektu mega podkręcenia i wydłuzenia.

Ja nie lubię oblepionych i mega nienaturalnych rzęs, a efekt tego tuszu jest dla mnie zadowalający.

Używam go 4 miesiące i nadal jest sprawny, ale zacząl sie troszeczkę osypywać. Jednak wcześniej nic takiego się nie działo. Będe szukać dalej idealnego tuszu Jednak z tym napewno nie będe mieć zlych wspomnień.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Asiiaem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie robi nic
  • U mnie ten tusz się nie sprawdził. Strasznie skleja mi rzęsy, nie zauważyłam pogrubienia, a wydłużenia tym bardziej nie. Pierwszy tusz z L\\\'oreala który mi się osypuje. Nie skończyłam nawet jednego opakowania, zasuszył się gdzieś na dnie szuflady.

Chcesz pochwalić darmag za czytelną i pomocną recenzję?
  • jes jes jes
  • Tusz bombowy, nie skleja a dokleja żesy, wydłuża naprawdę widocznie starcza na długo jest to opakowanie któreś z kolei przy 4 przestałam liczyć
    Jednym minusem jest to że za szybko wysycha i się bryli w opakowaniu
    Ale i tak jestem na tak

Używam tego produktu od: uuu ładnych paru lat
    Ilość zużytych opakowań: min 4 max 7

Chcesz pochwalić justynaw1982 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest super
  • To nie jest móje pierwsze opakowanie, na pewno nie ostatnie. Nie skleja rzęs, wydłuża je i podkręca nadając intenywny kolor.
    Jak każdy, na pewno nie jest do każdego typu rzęs.
    Przy długich i podkręconych rzęsach podwoi a nawet potroi efekt

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić dzej138 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moim zdaniem bardzo dobry tusz. Świetnie wydłuża i podkręca.
  • Na początku używania nie byłam z niego specjalnie zadowolona. Sklejał rzęsy i nie wydawał się lepszy od tańszych np z Bell. Może to dziwne, ale dopiero po pewnym czasie, kiedy trochę "przyschnie" daje najlepsze efekty. Bynajmniej mi się tak wydaje. Po kilku pierwszych, niezbyt satysfakcjonujących użyciach zaczyna dobrze rozdzielać, wydłużać i podkręcać rzęsy. Po za tym lubię tą szczoteczkę, wygodnie nakłada się tusz i muszę się naprawdę postarać, żeby pobrudzić przy tym powiekę.

Używam tego produktu od: maj 2013
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kobrax3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pomyłka
  • Tusz ten dostałam. I gdybym nie była pewna uczciwości osoby, która mi go dała (mam pewność, że był to nieużywany produkt ze sklepu), to myślałabym, że to podróbka.

Tusz jest suchy. Może to za mało powiedziane. Wyschniety. Jakby miał parę lat. Coś tam się udawało nim pomalować rzęsy, ale lepszy efekt da zwykły tusz do 10 zł. Jednym słowem - cena do jakości...

Największe rozczarowanie tuszowe.

Drogi producencie - SERIO?

Jego jedyną zaletą był fakt, że rzeczywiście podkręcał. Lekko bo lekko, ale to jedyny efekt jaki dawał poza zmianą koloru rzęs (która i tak opornie szła ze względu na jego wiórowatą formułę).

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić baowiaczana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Największa pomyłka wszech czasów
  • Długo szukałam tego tuszu po promocyjnej cenie, bo ta regularna skutecznie mnie odstraszała, a często spotykałam się z wieloma pozytywnymi opiniami na jego temat. Gdy w końcu udało mi się go zdobyć, okazało się być to największym kosmetycznym rozczarowaniem wszech czasów.

-skleja rzęsy
    -obciąża
    -bardzo niewygodna w użyciu szczoteczka, poza tym mam ogromny problem z samym odkręceniem jej
    -po pewnym czasie tusz wysycha i skleja szczoteczkę, co uniemożliwia używanie go
    -cena, która jest chyba mało zabawnym żartem biorąc pod uwagę jakość produktu

Nie widzę żadnych pozytywnych stron tego produktu.

Używam tego produktu od: męczę go od roku i chyba nie dam rady się go pozbyć
    Ilość zużytych opakowań: pół jednego

Chcesz pochwalić jotanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar w kosmetyczce
  • kilka lat temu moja mama dostała ten tusz..był cudowny, po cichu go podkradałam, bo idealnie podreślał moje rzęsy.
    w końcu i ja dostałam ten tusz w prezencie i... WIELKIE ROZCZAROWANIE
    - za dużo produktu nabiera się na szczoteczkę
    - niemiłosiernie skleja
    - nie wydłuża
    -cena

NIGDY WIĘCEJ

Ilość zużytych opakowań: jedno i pół

Chcesz pochwalić Bochen Lublin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepski
  • Całe szczęście że kupiłam ten tusz podczas promocji -40% w Rossmanie. Inaczej bardzo bym żałowała wydanych pieniędzy (chociaż teraz też nie jestem usatysfakcjonowana) Tusz na moim zdjęciu ma inne opakowanie niż ten w opisie produktu, ale wszystko się zgadza (pewnie wprowadzono nowe opakowanie).

DZIAŁANIE
    Na pewno nie nazwałabym tego rewolucją Swoje rzęsy mam gęste, ale racze proste i krótkie. Tusz owszem wydłuża (czyli po prostu nadaje czarny kolor końcówkom rzęs, które są jasne). Delikatnie podkręca i w sumie to tyle. Naprawdę nie widzę żadnego niesamowitego efektu. Działa jak zwykły "codzienny" tusz.
    Szczoteczka daje sobie dobrze radę, rozdziela rzęsy i równomiernie nakłada tusz. Myślę że efekt sklejonych rzęs to w większości przypadków za mało doświadczenia i nakładanie zbyt dużej ilości produktu

KONSYSTENCJA I TRWAŁOŚĆ
    Konsystencja zupełnie przeciętna i normalna, nie można się przyczepić Tusz po nałożeniu trzyma się cały dzień. Dopiero po ok. 3 tygodniach gdy zaczął wysychać, to bardziej się kruszył i robił czarne plamki pod oczami. Bardzo szybko wysechł, mimo, że ma silikonową osłonkę, która powinna temu zapobiegać.

CENA/JAKOŚĆ
    Cena bardzo wysoka, a jakość wcale nie lepsza niż produktu 5 razy tańszego.

Myślę że moja opinia jest bardziej krytyczna, ponieważ przy zakupie miałam większe wymagania. Ale tak to działa - myślę: zaszaleje, kupię tusz droższy, z wyższej półki, będę miała lepsze efekty! A prawda jest taka, że to wszędzie jest to samo, największe znaczenie ma szczoteczka, a cena tuszu to tylko marketing i 'marka'. Tym razem dałam się nabrać, ale jestem już zrażona.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Cocomily za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny na imprezy
  • Cudowna *.*

Idealnie wydłuża i podkręca rzęsy. Często aż za bardzo, tak że dotyka powiek..

Należy jednak z nim baardzo uwazać, by nie przysadzić bo szybko może skleić rzęsy i za to pół gwiazdki :/

Na co dzień zbyt bardzo podkreśla rzesy ale na impreze czy coś w tym rodzaju jest niezastapiona !

Używam tego produktu od: jakies pół roku ( i wgl nie zsycha )
    Ilość zużytych opakowań: jeszcze jedno

Chcesz pochwalić jane666 za czytelną i pomocną recenzję?