Prostownica ProCare Keratin HP 8361, Philips

- szybkie nagrzewanie do 15 sekund,
- lampka kontrolna,
- zabezpieczenie przed przegrzaniem,
- uchwyt do podwieszenia,
- nakładki z powłoką ceramiczną,
- bezpieczny system zamykania,
- długość przewodu [m]: 2.5,
- wskaźnik gotowości pracy,
- ceramiczno - keratynowe płytki,
- gwarancja 24 miesiące.
- etui.

Cena: 195zł

• Nie widzę wad
  • Tą prostownicę upatrzyłam sobie już wcześniej, czytałam o niej, zapoznawałam się z opiniami. Dostałam ją w prezencie gwiazdkowym i jestem bardzo zadowolona. Jej wygląd jest elegancki i dobrze się prezentuje. Fakt, że jest dosyć masywna i duża, co użytkowniczki drobnych prostownic może na początku zdziwić.

W użytkowaniu bardzo fajna. Nagrzewa się w około 20 sekund. Są trzy opcje prostowania - zwykła, falami oraz utrzymująca efekt. Ja korzystam przeważnie z tej przy uzyciu fal wówczas po uchwycenia pasma włosów i zaciśnieciu prostownicy wibruje ona. Prostuje bardzo dobrze, nawet włosy które był związane i są odkształcone . Wystarczy dwa razy przejechać pasmo włosów i już jest proste. Włosy bardzo dobrze reagują - są proste, sypkie, nie sprawiają wrażenia ciężkich. Efekt trzyma się dwa dni.

Chcesz pochwalić multipanterka za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiona!
  • Włosy prostuję już od conajmniej 10 lat. Zaczynałam od zwykłych 'targowych' prostownic, które jakościa nie powalały. Przewinęła się też taka, która zamówiłam od swojego fryzjera, czyli profesjonalna. Mimo, że wciąż działa to kupiłam nową. Tą Philipsa nie zamieniłabym na żadna inna. Włosy mam idealnie wyprostowane, błyszczące, jakby milsze w dotyku. Nawet mąż zauważa różnicę!
    Prostownica dodatkowo posiada funkcję wibracji, która powodować ma równomierne rozmieszcznie włosów na płytce. Sama jej nie używam, bo denerwuje mnie to bzyczenie

Jedynym minusem jest to, że płytki z zewnętrznej strony się nagrzewają przy dłuższym stosowaniu, przez co możemy się przez nieuwagę poparzyć

Chcesz pochwalić sonia_blejd za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealna
  • Prostownicę dostałam pod choinkę, początkowo nie wiedziałam jak się mam za nią zabrać, więc miesiąc leżała odłogiem. Ale gdy włączyłam ją zaskoczona byłam szybkością jej nagrzewania. Od razu mi przypadła do gustu po wyprostowaniu całych moich włosów. Przede wszystkim nie niszczy ich-po wyprostowaniu sa błyszczące i wyglądają zdrowo. Plusem też jest ładne etui na prostownicę bardzo wygodne nie tylko w podróży.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić paulinka1583 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bajeczna!
  • Moja współlokatorka miała ją i chętnie jej używałam i gdy się wyprowadziła trudno było mi się bez niej obejść (bez prostownicy ). Po około roku kupiłam własną !
    Zapłaciłam za nią 230 zł i myślę że jest warta tej sumy- ba! jestem pewna
    Przy moim starym clarusie musiałam stosować mleczko do prostowania co sprzyjało szybszemu przetłuszczaniu się czupryny :/
    A tu? jedno pociągnięcie i pasmo prościutkie!
    Uwielbiam efekt jonizacji który wiele ułatwia. Prostownica nagrzewa się w mgnieniu oka! Włączam ja i nie zdążam rozpuścić włosów a ona już 'ready'
    Można wykrzesać z niej aż 230 stopni
    Jest bardzo wygodna i dobrze wyprofilowana- można na niej kręcić loki.
    Nigdy mi się nie zdarzyło przez przypadek jej wyłączyć z powodu rozmieszczenia guzików (przecież są wklęsłe?!) o czym wspominają inne wizażanki.
    Plus oczywiście za eleganckie etui

Boska jest!

Ilość zużytych opakowań: mam jedną

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest moooc ;-)
  • Wiele się o tej prostownicy naczytałam, a że miałam wielkie parcie na zastąpienie mojej starej (remington wet2straight - NIE POLECAM) na nową, dlatego też postanowiłam zainwestować w nową! Cenowo nie była najtańsza, bo kosztowała ponad 200zł, ale jest warta swojej ceny. Włosy się nie puszą ani nie zawijają na końcach, są gładkie i lśniące.
    Kilka z poniższych recenzentek wspominało o technicznych problemach z przyciskami i samoistnych zmianach temperatury.. powiem tak - to kwestia przyzwyczajenia! Przy pierwszych dwóch prostowaniach zdarzyło mi się niechcący 'kliknąć' i coś poprzestawiać, potem nie było już problemu ;-)

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: jedno!

Chcesz pochwalić karolka_fasolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam !!!
  • Prostownicę kupiłam po tym jak moja stara prostownica Philips zakończyła swój żywot (starta powierzchnia płytek niszczyła mi włosy). Jako że stary egzemplarz służył mi dość długo a do tego miałam w domu ponad 10 letnie żelazko tej samej firmy postanowiłam że warto znowu im zaufać.
    Przeszukując internet by znaleźć prostownicę dopasowaną do moich potrzeb trafiłam na model 8361.

Kiedy ją kupiłam włosy miałam długie i zniszczone od wspomnianych startych płytek. Po kilku miesiącach używania 8361 moje WŁOSY ODŻYŁY.
    Myślę że miała na to wpływ regulacja temperatury - temp 120* wystarczyła by wyprostować włosy.

Co do samej prostownicy: Świetnym pomysłem były wibracje w tym modelu, dzięki temu wystarczy raz przejechać po włosach by dokładnie rozprostować nawet grubsze pasma.
    Regulacja temperatury pomaga dopasować prostownice do naszych potrzeb, dziewczyny o grubszych włosach mogą sobie pozwolić na większą moc, a dla cienkich 120-140* wystarczy by wyprostować i nie zniszczyć włosów.
    Jonizacja zapobiega elektryzowaniu się - niezastąpiona podczas zimy.
    Lekko zaokrąglony kształt pozwala na tworzenie loków jak z filmików na youtube.
    Szybko się nagrzewa - nie zdążę upiąć włosów a już mogę je prostować.

Czytałam że niektóre wizażanki miały problem z przyciskami. Przyznam że Philips dość nieporadnie rozmieścił przyciski od temperatury i włącznik. Jednak szybko można się do tego przyzwyczaić, wystarczy odpowiednio trzymać prostownicę (co przy okazji zapobiega poparzeniom).

Prostownice kupiłam za ok 180zł, wtedy była promocja Philipsa cashback na urządzenia do stylizacji włosów.

Używam tego produktu od: 1,5r

Chcesz pochwalić koteceqq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, tak i jeszcze raz tak !
  • The best of my life Jak dla mnie jest idealna. Jest długa, wykończona owalnym kształtem płytek na końcach, ma regulowana temperaturę i wszystkie inne zalety które podaje producent. Moje włosy są proste nie skręcają się ponownie, po wyprostowaniu nie muszę ich poprawiać nawet na 2 dzień co jest dla mnie bardzo ważne. Nie zdarzyło mi się poparzyć nią czy zmienić temperatury chyba że robiłam to świadomie mogłabym pisać i mówić o niej wiele ale same spróbujcie naprawdę warto

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić lila0025 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobre urządzonko
  • Prostownicę kupiłam po gruntownym przejrzeniu opinii na jej temat i przetestowaniu na swoich włosach - znajoma miała taką samą

Mam włosy suche i zniszczone koloryzacją, obawiałam się więc, że nagrzewająca się do 230 st. prostownica jeszcze je dobije. Producent wyposażył urządzenie w tzw. "formułę keratynową", która zaczyna działać w momencie nagrzania się płytek i ma pobudzać naturalną, zawartą w naszych pasmach keratynę, co skutkuje odbudową i regeneracją struktury włosa. Dodatkowo prostownica posiada funkcję jonizacji, która ma zapobiegać przesuszaniu ***> ja osobiście nie zauważyłam poprawy kondycji moich włosów, ale , choć stosuję prostownicę prawie codziennie, nie zauważyłam także pogorszenia stanu pasm.

Przy moich falowanych włosach jedno przeciągnięcie nie wystarczy, by pasemko było idealnie proste. Prostownica daje efekt wygładzenia, wyprostowane nią pasma są gładkie i błyszczące. Pozwala osiągnąć "proste jak druty włosy", które trzymają się cały dzień- nie potrzeba żadnych poprawek. W moim przypadku następnego dnia włosy nie są już tak idealnie proste, ale mają jedynie lekko powywijane końcówki. Istotne jest także, że wyprostowane tą prostownicą włosy pozostają proste nawet w warunkach wilgoci, gdy np. leje deszcz, a my chronimy się przed nim parasolem.

Elegancki wygląd, ładny wyświetlacz LCD pokazujący temperaturę, dłuuugi przewód ( co jest jak dla mnie bardzo dużym plusem) i zgrabne, praktyczne etui - tak w skrócie opisałabym stronę wizualną. Poprzednie recenzentki narzekały na złe umiejscowienie przycisków - dla mnie nie stanowią one najmniejszego problemu.

Ale...

Odjęłam jedną gwiazdkę, bo czuję okropny zapach palonych włosów juz podczas jej nagrzewania, który podczas prostowania pasm pozostaje na moich kosmykach. Na szczęście zapach ten szybko ulatnia się z moich włosów. Być może jest to wina zbyt wysokiej temperatury - prostuje w 220 st.

I drugi minusik - cena. Podana w opisie produktu cena dawno jest nieaktualna. Obecnie prostownicę taką można kupić za 250 - 300 zł. Ja nabyłam swoją w promocji - kosztowała właśnie 249 zł, a mając jeszcze kupon zniżkowy udało mi się nabyć ją za 218 zł.

Podsumowując jest to bardzo dobre urządzenie dla dziewczyna marzących o idealnie prostych włosach przez cały dzień.Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: ..

Chcesz pochwalić Joaelle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!!!
  • Jedyna prostownica, która poradziła sobie z moimi kręconymi, suchymi i puszącymi się lokami. Włosy prostowałam od kiedy weszły na rynek pierwsze prostownice, więc troszkę "tego" przerobiłam, niestety praktycznie żadna nie radziła sobie z moim rodzajem włosów. Po godzinie miałam siano na głowie, a na drugi dzień...szkoda mówić.

Zalety philipsa:
    -szybkie nagrzewanie nawet do 230 \'C
    -włosy utrzymują się proste do następnego mycia
    -nawet podczas wilgoci w powietrzu włosy się nie puszą!
    -długi kabel
    -praktyczne termo-etiu
    -nie szarpie włosów
    -nie wysusza włosów, co potwierdziła moja fryzjerka, końcówki miałam tak samo suche i łamliwe nawet jak nie używałam prostownicy bądź prostowałam sporadycznie
    -krotki czas prostowania Jedno przeciągnięcie i gotowe

Minusy:
    -faktycznie przyciski są w złym miejscu, i zdarzało mi się parę razy zmienić sobie przez to ustawienie temperatury lub wyłączyć urządzonko . Po ponad dwóch latach nabrałam wprawy w trzymaniu i kompletnie mi to nie przeszkadza

Co do ceny, są droższe Kupiłam ją zaraz jak wyszła za niecałe 200 zł, w sklepie internetowym. Do tej pory nie była na gwarancji, a parę upadków było.

POLECAM!!!Używam tego produktu od: 2,5 rokuIlość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić Jezzina za czytelną i pomocną recenzję?
  • O Maryjko!
  • Normalnie już po pierwszym prostowaniu czuję że moje włosy żyją! Prostuje włosy regularnie od 5 lat, są po przejściach z farbowaniem, rozjaśnianiem, i wszystkim innym co szkodzi włosom. Mam naturalne kręcone włosy ( a raczej miałam ) bo teraz mam naturalne siano ;| zastanawiałam się pomiędzy tą prostownicą a remingtonem S8590 ale recenzji na jej temat nie znalazłam. Nie załuję wyboru i polecam każdej któa się waha

Używam tego produktu od: 2 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 prostownica

Chcesz pochwalić latarka92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Witam jest to moja 4 prostownica i powiem szczerze że jest to strzał w 10-ątkę.
    Spełnia wszystkie obietnice producenta:
    -włosy są idealnie gładkie już po pierwszej aplikacji
    -ma dłuższe płytki niż w innych prostownicach dzięki którym mogę wyprostować szybciej włosy
    -włosy na następny dzień nie wymagają poprawek
    -nie wysusza włosów wiem co mówię bo od 6 lat regularnie prostuję włosy
    -ma fajny wyświetlacz na którym mamy pełną kontrole nad temperaturą
    -fajnie wibruje nie ciągnie włosów
    -szybko się nagrzewa
    -ładny wygląd
    -praktyczne etui
    -no i zarąbiście długi kabel dzięki któremu czujemy się swobodnie
    -blokada dzięki której nie ma opcji że płytki prostownicy się uszkodzą w futerale
    -co do problemu z włączaniem i wyłączaniem oraz zmienianiem temperatury podczas użytkowania nie mam jak inne panie.Nie wiem jak wy jej używacie mi się takie rzeczy nie zdarzają
    -długa żywotność mam ją 2-gi rok i nic się z nią do tej pory nie dzieje
    Polecam bo to dobrze zainwestowane pieniążki cena ok znam droższe i gorsze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić antek07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa cuda

• Dla posiadaczek krecnych loków jest wybawieniem od codziennych kłopotów z szopa na głowie.

Jak dla mnie jest swietna, zawsze uzywam z wibracją, zdecydowanie ułatwia to prostowanie.
    Wystarczy 10 min, by moje włosy zmieniły sie w lśniąca tafle idealnie prostych włosów.

+ za płytki których nie trzeba mocno dociskac, nie ciągna i nie niszcza włosow jak w tańszym i nie profesjonalnym sprzecie.

+ chroni włos, po 2 latach prosotowania nia włosów, moge stwierdzić z reka na sercu, że zniszczenia sa minimalne, głównie suche i rozdwajajace się koncówki. Włosy sa w dobrym stanie, nie sa spalone jak po mojej poprzediej prostownicy.

Polecam gorąco posiadaczką długich i kręconych włosów, działa.

- na minus, czasem zdarza mi sie wydrzec włos który wejdzie miedzy płytki, a to boli.

- jest troche za droga, ale za to solidna, wiec mam nadzije ze posłuzy i mi jeszcze kilka lat.

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić perwersje za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Dzisiaj był mój pierwszy raz z tym cudem i kochane, jeżeli ja, biała dziewczyna z murzyńskim owłosieniem dałam rade wyprostować sobie włoski sama, to nic więcej od prostownicy nie oczekuję!!!
    Włoski piekne, lśniace, zdrowo wyglądajace to jest efekt jaki uzyskałam. Bomba!!!

Używam tego produktu od: dzisiaj
    Ilość zużytych opakowań: jedna

Chcesz pochwalić katarina78 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • dobra choć szału nie ma
  • Spróbuję byc obiektywna ale tez surowa ponieważ i cena i firma powinna zasłużyc na 5 gwiazdek ... ale do rzeczy
    Mam porównanie i doświadczenie w "swiecie prostownic " i mozna rzec podwójne bo i ja i Córcia moja stosujemy te przyrządy notorycznie i moja opinia bedzie porównawcza

najpierw +
    przede wszytskim nowoczesny wygląd
    wyświetlacz z temp
    fakt , ze jest ta jonizacja .... ale szału nie ma po niej
    za to, że jest zamykana, ma uchwyt
    i za to , że wogóle prostuje

teraz gorzka prawda
    czytałam recenzje i na ich podst zakupiła tą oto i nie chciałam sie uprzedzac ale i u mnie zmieniała sie temperatura , nie że samoczynnie tylko pod nawykiem poprzednich prostownic starałam sie docisnąc płytki a że dociskałam to palusziem naciskałam na przycisk temp w zwiazku czym ta temp rosła i spadała gdy "niechcący" nacisnęłam
    nie domyka sie , tzn czubki-szczyty tak ale im dalej tym szczelina wieksza - moze tak ma byc nie wiem
    zdarzyło się jej , że mi szarpnęła włosy miedzy płytkami a obudowa jest taki uskok i tam mi sie włosy kilka razy zaczepiły no ale mam długie wiec o to nie trudno
    trzeba mocniej dociskać w porównaniu z innymi prostownicami
    nie wiem po co ta "wibracja" jak dla mnie utrudnia prostowanie

i teraz na koniec sama juz gorycz ... kupiłam bo ładna ..no tak prózność i skłonnośc do rzeczy ładnych i pachnących to moja słabość ale poważnie miałam 3 prostownice przed tą teraz i ocenie je porównując:

- ROWENTA wasie płytki Elitte - prostuje dość solidnie, nie mam uwag do niej robi co ma robic i tyle

- BOSCH - rewelacja !!!! ukochana prostownica teraz nią "włada" moja Córka i to uwazam jedna z lepszych , ma regulacje temp to najwazniejsze i naprawde jest nie do zdarcia

- HOLDEN zwykla moja pierwsza ... suuuuper płytki typowo ceramiczne solidne , śliskie , przestałam ją używac (ale nie wyrzuciałam) bo pękła mi po latach płytka i odpadło kawałek ale nadal uważam ze to jedna z lepszych i te powierzchnie typowo ceramiczne sprawdzają się najlepiej - jeszcze 3 dni temu ja wyszukałam i dało sie nia wyprostowac włosy ..nie widze róznicy jesli mam byc szczera

a gdybym miała wybierac to wybralabym BOSCHa tylko dlatego , ze nie zawiódł i ma regulacje temp - POLECAM z całym przekonaniem

***********************************
    DODANE NASTĘPNEGO DNIA :

dokładam plusik następnego dnia ponieważ włosy wyglądają super nawet następnego dnia a tego się obawiałam, wstaje rano a tu włosy takie jak wczoraj po prostowaniu co mnie ucieszyło bardzo, żadnych powywijanych końcówek ani pierza więc dokładam plusik za efekt - może byłam zbyt surowa w ocenie ale ta gwiazdka mniej należy się ponieważ samo prostowanie żmudniejsze i trzeba uważać na te włączniki a tak być nie powinno

Mam nadzieje, ze moja opinia pomoże Komuś podjąć decyzje "przed zakupem"

Używam tego produktu od: od dzisiaj 27 kwiecieńIlość zużytych opakowań: 1 szt

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić asjaw za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • SUPER
  • Nie rozumiem niektórych opinii odnośnie tego,że podczas prostowania notorycznie zmienia się temperatura,albo wyłącza prostownica. Dostałam ją w prezencie i sama miałam wybrać najlepszy dla siebie model , czytałam bardzo dużo na jej temat i własnie na temat trudnej obsługi i tych wyżej wymienionych problemów. Obawiałam się,że będzie mi się wyłaczac,ze sie poparzę i tak dalej. BZDURA , przyciski są do wewnątrz nie zewnątrz i musiałabym się bardzo postarać na siłe,żeby coś tam pozmieniać w temperaturze, prostownica owszem nagrzewa się ,ale chyba nie trzymacie jej za nagrzane końce tylko za rączke podczas prostowania... uważam,że jest godna polecenia. a opinie na temat jej budowy są wyssane z palca. chyba,że mnie się trafil nowy model z przyciskami ,które mimowolnie się nie przełączają POLECAM

Używam tego produktu od: 10 dni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsza taka prostownica

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić p12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejna
  • Nie wiem skąd te zachwyty ;] bo moim zdaniem to kasa wywalona w błoto. Dla mnie na szczęście to nie było bog wie nie jak dużo, ale jednak szkoda kasy, bo mogłam kupić sobie jakieś buty

Minusy
    - przyciski za każdym razem kiedy ja brałam do ręki to podczas prostowania wyłączałam ją, albo zmieniałam temperaturę, ponieważ są one dokładnie w tych partiach urządzenia, za które się trzyma, żeby wygodnie wyprostować włosy
    - jakieś dziwne syczenie podczas podłączenia do zasilania za każdym razem [nie tylko u mnie, u mojej koleżanki również tak było, a ma taką samą]
    - cena ja zapłaciłam 269 zł w marcu 2011
    - jej płytki od zewnętrznej strony bardzo mocno się nagrzewają i niejeden raz się nią oparzyłam! co jest skandalem, bo powinna się nagrzewać tylko WEWNĄTRZ
    - dziwny zapach podczas prostowania
    - nieporęczne etui w zestawie
    - wibrujące płytki - TOTALNIE NIEPRAKTYCZNE
    - gdzie ta jonizacja? włosy okrutnie się elektryzowały
    - co z keratynowymi płytkami? Włosy wcale nie wyglądały na odżywione pomimo stosowania serum ochronnego i nieprzekraczania 190 stopni podczas prostowania

Plusy
    + wizualnie nawet, nawet
    + regulacja temperatury
    + ładny wyświetlacz LCD

Odradzam jej zakup. Cena, znana marka i wygląd to nie wszystko. Od teraz stawiam na tylko profesjonalne urządzenia do stylizacji.Używam tego produktu od: Marzec 2011 do Grudzień 2011Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić kosmetoholiczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna!
  • naprawdę świetna prostownica. w moim przypadku włosy (średniej długości, z natury proste, ale trochę powykręcane w różne strony) są idealnie gładkie, proste i sypkie po ok. 2 minutach. wyglądają na mega zdrowe! włosy w takim stanie wytrzymują calutki dzień, niezależnie od pogody. nie wiem czy w ogóle ich nie niszczy, ale na pewno mniej niż moja poprzednia.
    po wyłączeniu wibracji można zrobić szybko i łatwo świetne loczki.
    pół gwiazdki odejmuję za przyciski w takim miejscu, że czasami przełączam je niechcący podczas prostowania. poza tym idzie się nią poparzyć, trzeba uważać. mnie już kilka razy poparzyło...
    ale i tak ją lubię, bo efekt jaki idzie uzyskać jest cudowny!

Ilość zużytych opakowań: jedna

Chcesz pochwalić wmarley za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest źle
  • Plusy:
    + nie niszczy włosów
    +szybko prostuje, nie trzeba jednego pasma prostować po parę razy
    + ładny wygląd
    +etui
    +automatyczne wyłączanie (mam małą sklerozę, tak więc to dla mnie praktyczne)
    +wibracje-ułatwiające prostowanie
    +długotrwały efekt prostowania

Minusy:
    - fakt przegrzewa się trochę, jednak ostrożne użytkowanie ochroni Cię od tego
    - zamknięcie, ciągle mi się otwiera (może to akurat egzemplarz z defektem)
    - źle usadowione przyciski akurat pod palcami, w czasie prostowania często zdarza mi się je wcisnąć co skutkuje zmianą temperatury lub wyłączeniem

Po zakupie nie mogłam się do niej przyzwyczaić, drażniło mnie to że między płytkami jest szczelina i nie ściska dobrze pasma włosów (zboczenie po starych prostownicach). Teraz już mi to nie przeszkadza.

Używam tego produktu od: ok roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gosiaczkam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Moje naturalnie kręcone włosy b. ciężko jest ułożyć ..zwłaszcza jeśli do pracy wychodzę o 5:30 rano ..;-)
    Ta prostownica spełnia to zadanie w 100% .Wyprostuję włosy i tak już pięknie ułożone zostają do wieczora ..ba dodam jeszcze ,że codziennie jeżdżę około 4km rowerem iiii nic mi się nie skręca wyglądają tak jak rano zaraz po ułożeniu..!!! Jest świetna -z całą pewnością udany zakup...wspominałam ,że prowadzę restaurację? <;-)>Wyobrażcie sobię tę parę i ogromny ruch.. a włoski nic po prostu pieknie ;-)))

Używam tego produktu od: tygodnia..
    Ilość zużytych opakowań: pierwszy raz

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić elkaros za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • prostownica spełnia swoje zadania, czyli dobrze prostuje włosy, pozostawiając je gładkimi i lśniącymi. nie trzeba przejeżdżać wiele razy po jednym paśmie żeby było naprawdę proste. nie ciągnie włosów, nie szarpie.
    są tylko dwa małe minusy - część przy płytkach nagrzewa się, ja się jeszcze nie poparzyłam i uważam, że ktoś kto jest na tyle mądry, że wie, że rzecz która nagrzewa się do ponad 200 st. nie może być zimna, da sobie radę. drugim minusem jest to, że przełączniki są w takim miejscu, że czasem można je przez przypadek wcisnąć.

ogólnie rzecz biorąc polecam : ) zaznaczyłam, że nie wiem, czy kupiłabym ten produkt ponownie, gdyż nie planuję takiego zakupu, sądzę, że nie zepsuje się szybko : )

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić asioollka za czytelną i pomocną recenzję?
  • gładkie i błyszczące włosy
  • Ta prostownica bardzo dobrze wygładza, zmiękcza i nabłyszcza nawet moje bardzo szorstkie, puszyste włosy. Fakt - nieumiejętnie stosowaną można się poparzyć, ale wystarczy nie łapać za obudowę przy płytkach! Ja ani razu się nie oparzyłam, a używam jej dość długo. Przypadkowo zmieniam ustawienia, ale to nie jest aż taki problem - z tymi zaletami jest do do wytrzymania. Nie wyrywa, nie szarpie włosów, może tylko cena za wysoka.
    Daję cztery gwiazdki za świetne efekty.

Używam tego produktu od: końca czerwca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić purpledress za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Kupiłam ten produkt, gdyż liczyłam, że Philips nie może zrobić bubla i to za ponad 200zł. No i się przeliczyłam. Zewnętrzna część obudowy prostownicy nadmiernie nagrzewa się
    w okolicy płytek grzewczych powodując, mimo szczególnej ostrożności,
    oparzenia części głowy z którymi ma bezpośrednią styczność to jest
    uszy, czoło, policzki. Przyciski umieszczono w miejscu, w którym
    w sposób niezamierzony można mimowolnie zmieniać (też zwiększać!)
    już ustawioną temperaturę. Tej prostownicy nie da się bezpiecznie użytkować. Produkt zgłosiłam do UOKiK jako produkt niebezpieczny. Nie polecam. Pierwszy raz spotkałam się z takim czymś i ignorancją Philipsa do którego też napisałam w tej sprawie. Jestem właścicielką kilku prostownic i w żadnej nie ma tego problemu. Pogrzebałam w necie i niestety spotkałam więcej podobnych opinii na ten temat. Nie chcesz być poparzona, nie kupuj tej prostownicy. Ja swoją odesłałam, tylko strata pieniędzy za przesyłki. Szkoda nerwów.

Używam tego produktu od: już nie używam

Chcesz pochwalić agniesiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACYJNA!
  • Wspaniała, niesamowita, rewelacyjna, rewolucyjna - te określenia wspaniale nadają się do opisania tego cudownego urządzenia. Mam cienkie, kręcone, farbowane (a przez to jak to po farbowaniu bywa trochę zniszczone) włosy, które po innych prostownicach były zawsze elektryzujące się, przesuszone, rozdwajające się i jedyne co można było z nimi zrobić to je obciąć. W dodatku przy innych prostownicach godzina góra dwie po ich użyciu znów zaczynały się kręcić. Tutaj jest inaczej a mianowicie:
    +włosy są miękkie, błyszczące i wygładzone
    +nie elektryzują się
    +efekt prostowania utrzymuje się do następnego mycia (czasami rano robię poprawki ale z reguły nie są one potrzebne)
    +włosy są jakby odżywione

Prostownicę tą używa się samą, nie jest wskazane używanie do niej produktów do stylizacji na gorąco nawet tych profesjonalnych. Przy nagrzewaniu się wydziela ona specyficzny zapach (jest to normalne), który mi jednak osobiście nie przeszkadza. Odkąd dostałam tą prostownicę używam jej praktycznie codziennie a stan moich włosów ani trochę się nie pogorszył. Nie są ani przesuszone, ani rozdwajające się na końcach. Jeszcze nigdy po żadnej prostownicy (a używałam ich naprawdę wiele) moje włosy nie były w tak dobrej kondycji, tym bardziej, że używam jej prawie codziennie. Dodatkowymi plusami jest jonizacja, naprawdę długi kabel, duża rozpiętość w regulowaniu temperatury, bardzo szybkie nagrzewanie się, wyświetlacz LCD. Ogólnie same zalety, wady - brak.

Naprawdę mocno i szczerze polecam ten produkt.

Używam tego produktu od: grudnia 2010

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lucynka00 za czytelną i pomocną recenzję?