Prostownica ProCare Keratin HP 8361, Philips

- szybkie nagrzewanie do 15 sekund,
- lampka kontrolna,
- zabezpieczenie przed przegrzaniem,
- uchwyt do podwieszenia,
- nakładki z powłoką ceramiczną,
- bezpieczny system zamykania,
- długość przewodu [m]: 2.5,
- wskaźnik gotowości pracy,
- ceramiczno - keratynowe płytki,
- gwarancja 24 miesiące.
- etui.

Cena: 195zł

• Nie widzę wad
  • Tą prostownicę upatrzyłam sobie już wcześniej, czytałam o niej, zapoznawałam się z opiniami. Dostałam ją w prezencie gwiazdkowym i jestem bardzo zadowolona. Jej wygląd jest elegancki i dobrze się prezentuje. Fakt, że jest dosyć masywna i duża, co użytkowniczki drobnych prostownic może na początku zdziwić.

W użytkowaniu bardzo fajna. Nagrzewa się w około 20 sekund. Są trzy opcje prostowania - zwykła, falami oraz utrzymująca efekt. Ja korzystam przeważnie z tej przy uzyciu fal wówczas po uchwycenia pasma włosów i zaciśnieciu prostownicy wibruje ona. Prostuje bardzo dobrze, nawet włosy które był związane i są odkształcone . Wystarczy dwa razy przejechać pasmo włosów i już jest proste. Włosy bardzo dobrze reagują - są proste, sypkie, nie sprawiają wrażenia ciężkich. Efekt trzyma się dwa dni.

Chcesz pochwalić multipanterka za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiona!
  • Włosy prostuję już od conajmniej 10 lat. Zaczynałam od zwykłych 'targowych' prostownic, które jakościa nie powalały. Przewinęła się też taka, która zamówiłam od swojego fryzjera, czyli profesjonalna. Mimo, że wciąż działa to kupiłam nową. Tą Philipsa nie zamieniłabym na żadna inna. Włosy mam idealnie wyprostowane, błyszczące, jakby milsze w dotyku. Nawet mąż zauważa różnicę!
    Prostownica dodatkowo posiada funkcję wibracji, która powodować ma równomierne rozmieszcznie włosów na płytce. Sama jej nie używam, bo denerwuje mnie to bzyczenie

Jedynym minusem jest to, że płytki z zewnętrznej strony się nagrzewają przy dłuższym stosowaniu, przez co możemy się przez nieuwagę poparzyć

Chcesz pochwalić sonia_blejd za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealna
  • Prostownicę dostałam pod choinkę, początkowo nie wiedziałam jak się mam za nią zabrać, więc miesiąc leżała odłogiem. Ale gdy włączyłam ją zaskoczona byłam szybkością jej nagrzewania. Od razu mi przypadła do gustu po wyprostowaniu całych moich włosów. Przede wszystkim nie niszczy ich-po wyprostowaniu sa błyszczące i wyglądają zdrowo. Plusem też jest ładne etui na prostownicę bardzo wygodne nie tylko w podróży.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić paulinka1583 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bajeczna!
  • Moja współlokatorka miała ją i chętnie jej używałam i gdy się wyprowadziła trudno było mi się bez niej obejść (bez prostownicy ). Po około roku kupiłam własną !
    Zapłaciłam za nią 230 zł i myślę że jest warta tej sumy- ba! jestem pewna
    Przy moim starym clarusie musiałam stosować mleczko do prostowania co sprzyjało szybszemu przetłuszczaniu się czupryny :/
    A tu? jedno pociągnięcie i pasmo prościutkie!
    Uwielbiam efekt jonizacji który wiele ułatwia. Prostownica nagrzewa się w mgnieniu oka! Włączam ja i nie zdążam rozpuścić włosów a ona już 'ready'
    Można wykrzesać z niej aż 230 stopni
    Jest bardzo wygodna i dobrze wyprofilowana- można na niej kręcić loki.
    Nigdy mi się nie zdarzyło przez przypadek jej wyłączyć z powodu rozmieszczenia guzików (przecież są wklęsłe?!) o czym wspominają inne wizażanki.
    Plus oczywiście za eleganckie etui

Boska jest!

Ilość zużytych opakowań: mam jedną

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest moooc ;-)
  • Wiele się o tej prostownicy naczytałam, a że miałam wielkie parcie na zastąpienie mojej starej (remington wet2straight - NIE POLECAM) na nową, dlatego też postanowiłam zainwestować w nową! Cenowo nie była najtańsza, bo kosztowała ponad 200zł, ale jest warta swojej ceny. Włosy się nie puszą ani nie zawijają na końcach, są gładkie i lśniące.
    Kilka z poniższych recenzentek wspominało o technicznych problemach z przyciskami i samoistnych zmianach temperatury.. powiem tak - to kwestia przyzwyczajenia! Przy pierwszych dwóch prostowaniach zdarzyło mi się niechcący 'kliknąć' i coś poprzestawiać, potem nie było już problemu ;-)

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: jedno!

Chcesz pochwalić karolka_fasolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam !!!
  • Prostownicę kupiłam po tym jak moja stara prostownica Philips zakończyła swój żywot (starta powierzchnia płytek niszczyła mi włosy). Jako że stary egzemplarz służył mi dość długo a do tego miałam w domu ponad 10 letnie żelazko tej samej firmy postanowiłam że warto znowu im zaufać.
    Przeszukując internet by znaleźć prostownicę dopasowaną do moich potrzeb trafiłam na model 8361.

Kiedy ją kupiłam włosy miałam długie i zniszczone od wspomnianych startych płytek. Po kilku miesiącach używania 8361 moje WŁOSY ODŻYŁY.
    Myślę że miała na to wpływ regulacja temperatury - temp 120* wystarczyła by wyprostować włosy.

Co do samej prostownicy: Świetnym pomysłem były wibracje w tym modelu, dzięki temu wystarczy raz przejechać po włosach by dokładnie rozprostować nawet grubsze pasma.
    Regulacja temperatury pomaga dopasować prostownice do naszych potrzeb, dziewczyny o grubszych włosach mogą sobie pozwolić na większą moc, a dla cienkich 120-140* wystarczy by wyprostować i nie zniszczyć włosów.
    Jonizacja zapobiega elektryzowaniu się - niezastąpiona podczas zimy.
    Lekko zaokrąglony kształt pozwala na tworzenie loków jak z filmików na youtube.
    Szybko się nagrzewa - nie zdążę upiąć włosów a już mogę je prostować.

Czytałam że niektóre wizażanki miały problem z przyciskami. Przyznam że Philips dość nieporadnie rozmieścił przyciski od temperatury i włącznik. Jednak szybko można się do tego przyzwyczaić, wystarczy odpowiednio trzymać prostownicę (co przy okazji zapobiega poparzeniom).

Prostownice kupiłam za ok 180zł, wtedy była promocja Philipsa cashback na urządzenia do stylizacji włosów.

Używam tego produktu od: 1,5r

Chcesz pochwalić koteceqq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, tak i jeszcze raz tak !
  • The best of my life Jak dla mnie jest idealna. Jest długa, wykończona owalnym kształtem płytek na końcach, ma regulowana temperaturę i wszystkie inne zalety które podaje producent. Moje włosy są proste nie skręcają się ponownie, po wyprostowaniu nie muszę ich poprawiać nawet na 2 dzień co jest dla mnie bardzo ważne. Nie zdarzyło mi się poparzyć nią czy zmienić temperatury chyba że robiłam to świadomie mogłabym pisać i mówić o niej wiele ale same spróbujcie naprawdę warto

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić lila0025 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobre urządzonko
  • Prostownicę kupiłam po gruntownym przejrzeniu opinii na jej temat i przetestowaniu na swoich włosach - znajoma miała taką samą

Mam włosy suche i zniszczone koloryzacją, obawiałam się więc, że nagrzewająca się do 230 st. prostownica jeszcze je dobije. Producent wyposażył urządzenie w tzw. "formułę keratynową", która zaczyna działać w momencie nagrzania się płytek i ma pobudzać naturalną, zawartą w naszych pasmach keratynę, co skutkuje odbudową i regeneracją struktury włosa. Dodatkowo prostownica posiada funkcję jonizacji, która ma zapobiegać przesuszaniu ***> ja osobiście nie zauważyłam poprawy kondycji moich włosów, ale , choć stosuję prostownicę prawie codziennie, nie zauważyłam także pogorszenia stanu pasm.

Przy moich falowanych włosach jedno przeciągnięcie nie wystarczy, by pasemko było idealnie proste. Prostownica daje efekt wygładzenia, wyprostowane nią pasma są gładkie i błyszczące. Pozwala osiągnąć "proste jak druty włosy", które trzymają się cały dzień- nie potrzeba żadnych poprawek. W moim przypadku następnego dnia włosy nie są już tak idealnie proste, ale mają jedynie lekko powywijane końcówki. Istotne jest także, że wyprostowane tą prostownicą włosy pozostają proste nawet w warunkach wilgoci, gdy np. leje deszcz, a my chronimy się przed nim parasolem.

Elegancki wygląd, ładny wyświetlacz LCD pokazujący temperaturę, dłuuugi przewód ( co jest jak dla mnie bardzo dużym plusem) i zgrabne, praktyczne etui - tak w skrócie opisałabym stronę wizualną. Poprzednie recenzentki narzekały na złe umiejscowienie przycisków - dla mnie nie stanowią one najmniejszego problemu.

Ale...

Odjęłam jedną gwiazdkę, bo czuję okropny zapach palonych włosów juz podczas jej nagrzewania, który podczas prostowania pasm pozostaje na moich kosmykach. Na szczęście zapach ten szybko ulatnia się z moich włosów. Być może jest to wina zbyt wysokiej temperatury - prostuje w 220 st.

I drugi minusik - cena. Podana w opisie produktu cena dawno jest nieaktualna. Obecnie prostownicę taką można kupić za 250 - 300 zł. Ja nabyłam swoją w promocji - kosztowała właśnie 249 zł, a mając jeszcze kupon zniżkowy udało mi się nabyć ją za 218 zł.

Podsumowując jest to bardzo dobre urządzenie dla dziewczyna marzących o idealnie prostych włosach przez cały dzień.Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: ..

Chcesz pochwalić Joaelle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!!!
  • Jedyna prostownica, która poradziła sobie z moimi kręconymi, suchymi i puszącymi się lokami. Włosy prostowałam od kiedy weszły na rynek pierwsze prostownice, więc troszkę "tego" przerobiłam, niestety praktycznie żadna nie radziła sobie z moim rodzajem włosów. Po godzinie miałam siano na głowie, a na drugi dzień...szkoda mówić.

Zalety philipsa:
    -szybkie nagrzewanie nawet do 230 \'C
    -włosy utrzymują się proste do następnego mycia
    -nawet podczas wilgoci w powietrzu włosy się nie puszą!
    -długi kabel
    -praktyczne termo-etiu
    -nie szarpie włosów
    -nie wysusza włosów, co potwierdziła moja fryzjerka, końcówki miałam tak samo suche i łamliwe nawet jak nie używałam prostownicy bądź prostowałam sporadycznie
    -krotki czas prostowania Jedno przeciągnięcie i gotowe

Minusy:
    -faktycznie przyciski są w złym miejscu, i zdarzało mi się parę razy zmienić sobie przez to ustawienie temperatury lub wyłączyć urządzonko . Po ponad dwóch latach nabrałam wprawy w trzymaniu i kompletnie mi to nie przeszkadza

Co do ceny, są droższe Kupiłam ją zaraz jak wyszła za niecałe 200 zł, w sklepie internetowym. Do tej pory nie była na gwarancji, a parę upadków było.

POLECAM!!!Używam tego produktu od: 2,5 rokuIlość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić Jezzina za czytelną i pomocną recenzję?
  • O Maryjko!
  • Normalnie już po pierwszym prostowaniu czuję że moje włosy żyją! Prostuje włosy regularnie od 5 lat, są po przejściach z farbowaniem, rozjaśnianiem, i wszystkim innym co szkodzi włosom. Mam naturalne kręcone włosy ( a raczej miałam ) bo teraz mam naturalne siano ;| zastanawiałam się pomiędzy tą prostownicą a remingtonem S8590 ale recenzji na jej temat nie znalazłam. Nie załuję wyboru i polecam każdej któa się waha

Używam tego produktu od: 2 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 prostownica

Chcesz pochwalić latarka92 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij