Powiększ Rimmel, Lasting Finish 25H Foundation (Podkład mineralny do twarzy) (stara wersja)

Zgłoszony przez Dott

Nowość w ofercie Rimmel - podkład, który ma wytrzymać 25 godzin. Odporny na ścieranie. Zawiera unikalną, mineralną formułę Mineral Complex oraz Aqua Primer dbający o prawidłowe nawilżenie skóry.

Skład: Aqua/Water, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Trimethylsiloxysilicate, Talc, Silica Silylate, Sodium PCA, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, Magnesium Sulfate, Zinc Stearate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Acrylates/C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer, Bis-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Tribehenin, Amodimethicone, Propylparaben, Methylparaben, Disteardimonium Hectorite, Phenoxyethanol, Trihydroxystearin, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane, Parfum/Fragrance, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Propylene Carbonate, Hydroxyethylcellulose, Laureth-4, Sodium Sulfate, BHT, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol. May Contain: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499).

• Świetny!
  • Plusy
    - konsystencja
    - świetne krycie
    - nawilża
    - trzyma się naprawdę długo
    - ładnie pachnie

Minusy
    - najjaśniejszy kolor jest trochę za ciemny

Mam naczyńkową, suchą cerę i potrzebuję dobrego krycia oraz nawilżenia. Jeśli tylko najjaśniejszy kolor byłby jaśniejszy, to podkład byłby idealny!

Chcesz pochwalić madzi0r za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie idealny
  • Mam suchą cerę z rozszerzonymi naczynkami, a ten podkład dobrze je kryje i nawilża skórę! Ma bardzo gęstą konsystencję, dobrze się go rozsmarowuje. Jest bardzo wydajny i TRWAŁY, choć wygląda dość niepozornie. Jedynym minusem jest to, że trochę ciemnieje.

Ilość zużytych opakowań: 3,5

Chcesz pochwalić emie4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie podoba mi się.
  • Minusy:
    *ciemnieje
    *po około 1h zaczynam strasznie się świecić, a mieszanej cery nie mam i przy innych produktach nie mam tego problemu.
    *dość ciężki

Plusy:
    *ładny zapach
    *cena w porządku
    *przez parę pierwszych użyć produkt był w porządku, ale potem okazał się straszny

Używam tego produktu od: używałam przez około trzy tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić agarebel za czytelną i pomocną recenzję?
  • 0 / 5 - pomyłka. Ciemnieje + robi zacieki

- - - - - - -
    MOJA CERA:
    * naczynkowa
    * z czerwonymi polikami i czołem i brodą
    (potrzebuję DOOOBREGO krycia)
    * sucha

- - - - - - - - -
    PLUSY PODKŁADU:
    yyy.... nie widzę?

- - - - - - - -
    MINUSY:
    zero krycia
    ŚCIERA SIĘ po godzinie i prawie go nie ma (zostaje ciemniejsza skóra no i zacieki)
    zero upiększenia twarzy i wykonania ładnego makijażu
    ciemnieje i wyglądam jak w masce
    robią mi się ZACIEKI ! - nigdy żaden podkład nie robił mi zacieków na twarzy ale ten to potrafi
    nawet na lato się nie nadaje jako lekki podkład bo nic nie zakrywa a jak nawet wydaje mi się że ładnie go położyłam to po 1 godzinie wyglądam jak cudak bo ciemnieje na twarzy i robi zacieki

NIE, NIE, NIE

***
    Link do podejrzenia zdjęcia w większej rozdzielczości na Fotosiku:

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Friese za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony podkład
  • Mam wrażliwą cere i każdy podkład powodował pełno wyprysków a ten podkład podpasował mi i jest moim ulubionym. Ładnie kryje choć z czerwonymi niespodziankami nie radzi sobie za bardzo i za to odejmuje pół gwiazdki. Mimo ze mam jasna cerę używam odcienia 200 i to jest strzał w 10! Po kilku godzinach oczywiscie trzeba użyc pudru zeby sie nie swiecić

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić roksana761 za czytelną i pomocną recenzję?
  • PRAWIE, PRAWIE... ideał
  • Dotąd wierna fluidowi matująco-wygładzającemu Lirene Dermoprogram City Matt, postanowiłam dać szansę innej marce.

Podkład Rimmel wpadł mi w oko na wyprzedaży(około 24 zł) i pomyślałam, że warto spróbować. Zdecydowałam się na odcień:

103 - True Ivory

jako, że niechętnie wystawiam nos na słońce i moja cera jest dosyć blada.

Porównując go z poprzednikiem, Rimmel zdecydowanie wiedzie prym, jeśli chodzi o ujednolicenie kolorytu skóry twarzy, trwałość oraz maskowanie. Ma też specyficzne wady, jednakże w zestawieniu z Lirene, przynajmniej spełnia swe zadanie, jeśli chodzi o makijaż.

ZALETY:
    + równomiernie nałożony i "dopieszczony" płatkami kosmetycznymi daje efekt naturalnej cery,
    + doskonale kryje blizny, wykwity skórne i inne "niespodzianki", a jeśli pokryjemy go z wierzchu korektorem, to już tylko wypukłość na skórze będzie świadczyć o tym, że warstwa makijażu skrywa trądzikowe grudki,
    + trwałość(nałożony około 7 rano, bez trudu utrzyma się do 20, a świecenie średnio co 4-5 godzin można neutralizować przy pomocy pudru),
    + nie zapycha,
    + nie waży się,
    + NIE ŚCIERA SIĘ(u mnie przetrwał upały, deszcz i przetarcie wierzchem dłoni po twarzy, kiedy - o zgrozo! - zapomniałam o nałożonym makijażu),
    + zapach,
    + wydajność,
    + cena.

WADY:
    - konsystencja(trzeba go nakładać dosyć żwawo, gdyż "spływa" z palców),
    - przy tym podkładzie, puder to konieczność,
    - opakowanie(wolałabym pompkę w miejsce tubki).

NASUWA SIĘ PYTANIE: polecać czy nie?
    Cóż... Może odpowiem następująco: osoby, które mają już niejakie doświadczenie z makijażem i szukają produktu zapewniającego w miarę naturalny efekt, nie zawiodą się.
    NIEMNIEJ, jeśli ktoś wypatruje ideału, najlepiej będzie jeszcze poszukać, gdyż ten produkt to godzenie się na półśrodki.

Ilość zużytych opakowań: 1 - niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Apatia_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, nawet bardzo
  • Oceniam odcień 103.
    Jestem posiadaczką bardzo bladej, różowawej karnacji. Większość podkładów ma żółtawy odcień, więc na wstępie mi nie odpowiada. Odcień 103 natomiast jest niemal idealny dla mojej cery.
    Moja cera jest sucha, alergiczna. Podkład ten nie uczula, daje efekt nawilżenia, wygładzenia. Bardzo ładnie wyrównuje koloryt cery.
    Mam masę blizn potrądzikowych, które ten fluid całkiem nieźle maskuje.
    Pojemność opakowania jest jak dla mnie w sam raz. Starcza mi na około 3 miesiące, a wiec jest całkiem wydajny, a co za tym idzie cena jest bardzo niska.
    Opakowanie jest przyjemne, widać ile produktu zostało. Dziubek przy nakrętce bardzo ułatwia nabranie odpowiedniej ilości.
    Odjęłam pół gwiazdki za zapach. Nie lubię zapachowych kosmetyków do twarzy, a ten podkład jest dosyć intensywny.
    Kolejne pół leci za to, że łatwo z nim przesadzić. Wystarczy nałożyć odrobinę za dużo fluidu na twarz i już mamy efekt maski.

Nowa wersja wg mnie nie jest już tak dobra.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu dobry
  • Odcień 103 - True Ivory

Plusy
    + Łatwo dostępny
    + Duża gama kolorystyczna
    + Utrzymuje się długo, ale z pewnością nie jest to 25 godzin
    + Opakowanie - wole takie tradycyjne od szklanych buteleczek. Jestem wtedy w stanie zużyć CAŁY produkt.
    + Przyjemnie się nakłada
    + Osobiście bardzo podoba mi się zapach. Wiem jednak, że nie wszystkim będzie odpowiadać.

Minusy
    - Bardzo płynny
    - Trzeba go przypudrować
    - Raz trafiłam na wadliwe opakowanie. Z zakrętką wszystko wydawało się być ok, a mimo to produkt lekko wyciekał.

Ogólnie jestem na tak

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić TooGoodGirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie doskonały ale
  • Podkład świetnie kryje, nie zapycha, ale niestety buzia zaraz po nałożeniu się świeci tak więc bez pudru w kamieniu ani rusz.Latem po kilku 3 / 4 godzinach się waży

Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić karolina07101992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny i niezastąpiony
  • Podkładu zaczęłam używać jakieś 6 lat temu i używam do tej pory. Podkład jest bardzo kryjący i pozwala skórze oddychać ponieważ jest to kosmetyk mineralny. Bardzo dobrze się go rozprowadza na skórze. Jeśli chodzi o trwałość to podane na opakowaniu 25h zupełnie nie sprawdza się na cerze tłustej-wytrzymuje jakieś 4 godziny max. Mimo wszystko nie zamienię go na żaden inny, chyba że powstanie do niego podobny.

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Konwalia1987 za czytelną i pomocną recenzję?