Powiększ Rimmel, Lasting Finish 25H Foundation (Podkład mineralny do twarzy) (stara wersja)

Zgłoszony przez Dott

Nowość w ofercie Rimmel - podkład, który ma wytrzymać 25 godzin. Odporny na ścieranie. Zawiera unikalną, mineralną formułę Mineral Complex oraz Aqua Primer dbający o prawidłowe nawilżenie skóry.

Skład: Aqua/Water, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Trimethylsiloxysilicate, Talc, Silica Silylate, Sodium PCA, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, Magnesium Sulfate, Zinc Stearate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Acrylates/C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer, Bis-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Tribehenin, Amodimethicone, Propylparaben, Methylparaben, Disteardimonium Hectorite, Phenoxyethanol, Trihydroxystearin, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane, Parfum/Fragrance, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Propylene Carbonate, Hydroxyethylcellulose, Laureth-4, Sodium Sulfate, BHT, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol. May Contain: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499).

• Bardzo dobry
  • Na początku zaznaczę, że mam cerę mieszaną, ale ze skłonnością do przesuszania się i "suchych skórek".
    Z tego podkładu jestem bardzo zadowolona i często do niego wracam.
    Plusy:
    +długotrwały (wytrzymuje na buzi prawie cały dzień)
    +dobrze kryje
    +zapach
    +cena (w promocji można kupić za ok. 20zł)
    +nie podkreśla suchych skórek, lekko nawilża
    +nie uczula

Minusy:
    - na początku po nałożeniu lekko się klei na twarzy, ale mi to nie przeszkadza
    - po długim czasie używania twarz czasami się świeci (nie używam pudru sypkiego)

Bardzo lubię ten podkład i często po wypróbowaniu nowości wracam do niego z podkulonym ogonem

Chcesz pochwalić appropriate za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre krycie bez suchych skórek
  • Miałam rózne podkłady ale do tego jakoś ciagle wracam gdyz inne nie daja efektu takiego krycia bez efektu suchych skórek. Mój kolor to 200 zawiera delikatne zolte tony. Nie zapycha porów, nie uczula i nie podrażnia mojej alergicznej skóry. Gdyby nie scierał sie tak szybko ze strefy T byłby moim KWC w 100%.

Ilość zużytych opakowań: siedem pełnowymiarowych

Chcesz pochwalić Morgiana1981 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lepki.!
  • Podkład ma ładne game kolorystyczną estetycznie wygląda na twarzy ale lepi się nie miłosiernie.! Twarz po nim jest jak lep na muchy. Mam cere mieszaną i podkład bardziej sprawdziłby się dla posiadaczek cer suchych i bardzo suchych. Myślę, że nie kupie go ponownie.

Używam tego produktu od: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić monikape18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony podkład
  • Nie dam o nim złego słowa powiedzieć, bo nigdy mnie nie zawiódł, a używam go naprawdę bardzo długo. Fakt-miałam roczna chyba przerwe, w tym czasie zmieniło się opakowanie i formuła, dlatego też wracając do niego obawiałam się, że to już nie to samo, ale jest dobrze, a może i nawet lepiej, bo podkład nie wydaje się już tak cięzki jak kiedyś. Doskonale kryje, nie zapycha, jest w miarę trwały. Obecnie mój odcień ro 202 Nude. Moja cera jest problematyczna, ale ten podkład lubi. Nawet po oststnich ekscesach z alergią sobie poradził, kiedy to moja skóra oprócz physiogelu niczego innego nie przyjmowała. Bałam się więc wracając po blisko dwutygodniowym urlopie do pracy użyć podkładu, ale niepotrzebnie. Zaryzykowałam i wwszystko było w porządku. Tak więc ja gorąco polecam.

Chcesz pochwalić EmmKaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętniak
  • Produkt, który zużyłam do końca, więc nie był taki zły, ale też niczym mnie nie zachwycił. Taki "zwyklak", który się nałoży na buźkę i można tak wyjść z domu, ale bez efektu wow i - jako że to ma być jego główna zaleta - trwałość nie powala. Ale jako, że mo lekką konststencję, myślę, że może się sprawdzi u kogoś kto nie potrzebuje dużego zmatowienia.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić Panna Vertigo za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEAŁ
  • Jak dla mnie ideał. Używam tego podkładu od bardzo dawna i jestem mega zadowolona. Ma świetną rzadką konsystencję, idealnie sie rozprowadza, baardzo wydajny. ( 30 ml używam ponad 3 miesiace ) Cena godna jakości i jak dla mnie najważniejsze: nawilża moją skórę.

jak dla mnie wielkie ŁAŁ!

Używam tego produktu od: 3-4 lat
    Ilość zużytych opakowań: tak dużo, że nie zliczę.

Chcesz pochwalić maagdaalenaa88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry i wytrzymały
  • + ładny żółtawy odcień (mam nude)
    + dobrze kryje zarówno przebarwienia, jak i naczynka
    + wytrzymałość - naprawdę nie trzeba go poprawiać w ciągu dnia
    + nie tworzy maski, ani błyszczącej powłoki
    + mimo swojej wytrzymałości łatwo go zmyć mleczkiem
    + łatwo się rozprowadza
    + nie pozostawia smug
    + wydajny

Minusów nie zauważyłam.
    Jestem z niego bardzo zadowolona. Jako jeden z nielicznych nie ściera mi się z okolicy ust i brody. Nie muszę robić poprawek, a jedynie delikatnie zmatowić w połowie dnia. Nie uważam tego za wadę, gdyż nie jest to podkład matujący. Moim zdaniem producent spełnił obietnice i jest to jeden z lepszych podkładów, do tego w fajnej cenie - ostatnio był w promocji za 24zl, superUżywam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: 2 i pół

Chcesz pochwalić Lavann za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem całkiem
  • Podklad bardzo plynny, krycie srednie, szybko sie wchlania. Trzeba go szybko rozsmarowac bo bardzo szybko sie wchlania i zostawia plamy. Z mojego wyvodnego punktu widzenia jest to niedopuszczalne. Dobrze trzyma sie w ciagu dnia, nie brudzi, latwo sie zmywa przy demakijarzu i nie zmiania koloru różu. 4 na 5. Dobry na lato i zime

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Dorkax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepszego nie znalazłam
  • +dobrze się rozprowadza (jest kremowy i może wydawać się oleisty ale po kilku minutach od nałożenia zasycha i twarz staje się matowa )
    +nie robi smug i nie daje efektu maski
    +odcień dostosowuje się
    +nie ciemnieje (a wręcz przeciwnie wydaje mi się że jaśnieje i po kilku mninutach od nałozenia wyglada jeszcze lepiej bo zasycha)
    +nie wysusza
    +świetnie kryje
    +nie spływa nawet w upały zostaje na swoim miejscu
    +ładne odcienie
    Jak dla mnie rewelacyjny. Bardzo trudno spotkać podklad trwały, kryjący i jednocześnie wyglądający naturalnie.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić michalina2612 za czytelną i pomocną recenzję?
  • JAK NARAZIE NAJLEPSZY
  • Podkład ten co najważniejsze pięknie kryje niedoskonałości i ujednolica cerę. po nałożeniu troszkę się świeci i klei wiec trzeba użyć pudru. konsystencja jest w porządku chociaż zdarza się że wylewa się z opakowania przy otwieraniu (trzeba uważać), brudzi również ubranie ale jestem w stanie mu wszystko wybaczyć za bardzo dobre krycie i nie przesuszanie mojej skóry !! Mam jeszcze zamiar przetestować Rimmel, Lasting Finish 25H Foundation w nowej wersji

Używam tego produktu od: 1,5 roku z przerwami

Chcesz pochwalić skok w bok za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Jestem tu nowa, a podkład Rimmel- Lasting Finish jest pierwszym ocenianym przeze mnie kosmetykiem i to nie bez powodu. Lubię testować i zmieniać kosmetyki, ale temu jestem wierna od lat. Używałam go także w poprzedniej, starszej wersji i też byłam zadowolona.
    Plusy:
    - dość dobre krycie, dla mnie odpowiednie
    - trwałość
    - przyjemny, delikatny zapach
    - dobra konstystencja, łatwe nakładanie produktu
    - szybko wysycha, nie lepi się

Minusy:
    - najjaśniejszy odcień jest dla mnie ciut za ciemny
    - opakowanie, ale widziałam, że weszła już nowsza wersja z pompką, co bardzo mnie cieszy

Chcesz pochwalić kamoleon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Jeden z lepszych produktów rimmela

Plusy:
    -trwałość, wytrzymuje wszystkie warunki pogodowe i nie trzeba go poprawiać w ciągu dnia
    -ładnie maskuje wszystkie niedoskonałości skóry
    -nie podkreśla suchych skórek
    -konsystencja

Minusy:
    -ciemnieje jak większość produktów rimmela
    -dość mocny podkład, łatwo można przesadzić i stworzyć efekt maski

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Kasiaa6661 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy jak dotąd
  • Najjaśneijszy odcień jest dla mnie idealny. Ładnie nawilża buzię i współpracuje z każdym kreme jakiego dotąd używałam. Krycie średnie, mozna je stopniować. Wymaga przypudrowania. Cena w promocji w stosunku do jakości rewelacyjna.
    jedyny minus- czasami warzy mi się na nosie.

Używam tego produktu od: 3lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 pełnoymiarowe

Chcesz pochwalić callmebrownie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie dla mnie
  • +podkład jest rzeczywiście bardzo trwały;
    +ładnie stapia się ze skóra;
    +dość dobrze kryje;
    +delikatnie nawilża;
    -jest zbyt ciężki dla mojej mieszanej cery, przez co podkreśla i nie wykluczam, że zapycha rozszerzone pory;
    -skóra się po nim mocno świeci w strefie T;
    -wydaje mi się, że czasem jest na twarzy trochę ciemniejszy niż zwykle, nie wiem od czego to zależy;
    -cena regularna jak dla mnie za wysoka (biorąc pod uwagę jakość).
    Aczkolwiek jest to chyba jeden z lepszych podkładów, jakie używałam.
    Myślę, że dla osób, które nie mają problemów z przetłuszczaniem, ten podkład może być bardzo dobry

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Black_out za czytelną i pomocną recenzję?
  • w porządku
  • Kupiłam go na przecenie w Rossmanie, zwykle używałam Stay Mate, ale tym razem chciałam wypróbować coś nowego.

+ faktycznie długo utrzymuje się na twarzy
    + nawet niewielka ilość przykryje wszystkie niedoskonałości
    + jest bardzo wydajny, nie trzeba go dużo używać, by spełnił swoją rolę
    + nie wysusza skóry
    + nie robią się smugi

Ale ma też swoje minusy:
    - bardzo źle wpływał na moją cerę, non stop miałam jakieś wypryski. Myślałam, że to nieodpowiednia dieta, nawet odstawiłam słodycze, ale bez skutku. Gdy tylko zmieniłam podkład, wszystko wróciło do normy.
    - Zbyt rzadka konsystencja. Łatwo za dużo go wylać, nie ułatwiało to też nakładania.
    - W ogóle nie matuje, w zasadzie nie można go używać bez pudru, chyba, że ktoś lubi wyglądać jakby sie wysmarował wazeliną.

Jako neutralną cechę zauważyłam, że strasznie trudno go dokładnie zmyć. Nie używam toników oczyszczających, płynów micelarnych. wystarczał mi zwykły żel. Ale tutaj musiałam już się trochę namęczyć, zresztą dopiero po kilku dniach zorientowałam się, że niedokładnie zmywałam makijaż, gdy moja cera już dosłownie wołała o pomoc ;D W zasadzie można to uznać za zaletę - w końcu producent obiecuje trwałość podkładu, ale odporność nawet na kosmetyki do demakijażu to już przesada...

Nie kupię go ponownie, ponieważ wróciłam do używania Stay Mate, który bardziej spełnia wymagania mojej twarzy.

Chcesz pochwalić tavieulle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawde najlepszy z najlepszych
  • Nie wiem jak dokładnie go określić, może njlepiej jak moge KWC. Jest to świetny podkład, długotrwały, nie czuje się w nim jak w pudrowej masce tylko naturalnie, nie tłusći skróra ale i jej nei wysusza. Sprawia że skóra staje się matowa i nie ma koniecnzości pudrowania, mam cerę normalną wię trudno mi się wypowiedzieć jak działa w innych przypadkach.
    Szczerze polecam, używam go cały rok. Jedynie zmieniam kolory 103 na zimę, 200 na średnio oploną cere i 202 w samo lato, dodadkowo dodam że nie spływa z twarzy nawem w upalne dni.

Chcesz pochwalić zozia za czytelną i pomocną recenzję?
  • kwc

• Podkład kupowałam w odcieniach: ivory i true ivory.
    Obydwa są dosyć jasne, ivory w porównaniu z true ivory, wpada troszkę w róż. Może właśnie ta gama kolorystyczna nie jest najlepsza, ale podkład całkiem dobrze dopasowuje się do skóry.

Zacznijmy od tego, że cena jest przystępna. Warto czekać na promocje i za 20zł mieć podkład, który wystarcza na kilka miesięcy używania.

Poza tym, konsystencja na plus. Wystarczy na prawdę odrobina, żeby ładnie pokryć twarz. Podkład łatwo się aplikuje, nie powstają smugi, o ile dobrze się go rozetrze.
    Podkład daje ładne wykończenie. Trochę matowe, ale nie jest to płaski mat. Co mnie zadziwia, to to, że wraz z upływem czasu, wydaje mi się, że twarz wygląda coraz lepiej. To pierwszy podkład, który po całym dniu, sprawia, że twarz wygląda dobrze.

Podkład wygląda bardzo naturalnie, wyrównuje koloryt skóry, nie ściera się, nie waży i najważniejsze, nie zapycha!

Zdecydowanie, moje kwc.

Używam tego produktu od: od ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić ichiko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cenię
  • Ulubiony podkład, którego nigdy nie może zabraknąć w mojej kosmetyczce. Niedrogi, bo śmiało można go dostać za 20 zł, supertrwały, nie pozostawiający plam, o całkiem przyzwoitym kryciu. Przy odpowiednio dobranym kolorze, dopasowuje się do cery, nie tworzy sztucznej maski. Używam go zarówno na codzień, jak i do wieczornego makijażu i jestem bardzo zadowolona. Bardzo długo szukałam odpowiedniego podkładu dla siebie i teraz wiem, że nieprędko inny podkład zastąpi mi go.

Minusem jest to, że łatwo wydostaje się z tubki. Po pierwszym kupnie miałam z tym ogromne problemy, jednak zdążyłam się przyzwyczaić.

Używam tego produktu od: półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: sześć

Chcesz pochwalić cyfu122 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny
  • Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych podkładów, które stosowałam. Bardzo przystępna cena, duża wydajność, mocne krycie nietworzące efektu maski to jedne z wielu zalet. Długo utrzymuje się na twarzy i zgodnie z obietnicą producenta nie ściera się, nie roluje, dopasowuje się do koloru skóry. Polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić kasqa90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ma coś w sobie
  • używam od 3lat i zawsze do niego wracam.

+łatwo dostępny
    +zapach
    +konsystencja kremowa
    +dobrze się go rozprowadza
    +nie tworzy smug

-odcienie ciemne (blade twarze nic nie znajdą)
    -troche mnie zapycha

Używam tego produktu od: 2lat

Chcesz pochwalić Kinusia229 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla cery trądzikowej
  • Mam cere trądzikową, mieszaną, miejscami przesuszoną.
    Jak ten kosmetyk sprawdził się na mojej buzi?
    (Pierwsze opakowanie sprawdziło się bez zarzutów)

Zalety:
    -Świetnie kryje niedoskonałości. Aż byłam zaskoczona! Affiniton, Mattitude HD, Stay Matte i inne, nie równają się z nim
    -Odcienie dopasowywujące się do cery
    -SPRAWDZONE, trzyma 25h, może nawet więcej. Trzymał się przed, w trakcie i po imprezie. Może później znika super krycie, cera zaczyna się bardziej przetłuszczać, ale to nie zmienia faktu że się trzyma
    -Mega wydajny
    -Żadnych suchych skórek nie podkreślał, nic nie uwydatniał
    -Nałożony w odpowiedniej ilości wyglądał ładnie i naturalnie

Wady
    -Baaardzo zatyka pory, zawsze na następny dzień po użyciu fluidu miałam wysyp przynajmniej 3 wielkich wulkanów na twarzy
    -Nie matuje(producent tego nie obiecuje)

Czy użyję ponownie? Pewnie już nie. Nie nadawał się do codziennego użytku z moją cerą, a jak już pisałam, jest tak bardzo wydajny że pomimo używania go zawsze na imprezę, zostało go bardzo dużo a termin się skończył. Nie stać mnie na zakup podkładu tylko na imprezy Lecz gdybym miała go dostać za darmo, to czego nie!

Używam tego produktu od: lutego?
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić zlapzabron za czytelną i pomocną recenzję?
  • trwałość to zdecydowany plus
  • Na początku byłam pod wrażeniem tego produktu. Naprawdę fajnie krył, utrzymywał się długo na buzi i znosił różnorakie warunki pogodowe. Jeżeli chciałam mieć pewność, że za parę godzin w upalne lato będę nadal chciała mieć makijaż to decydowałam się właśnie na ten kosmetyk. Niestety coś za coś- konieczne jest fundowanie skórze dodatkowego oczyszczania a moja skóra jest bardzo podajna na zapychanie.
    Zaleta? Jest strasznie wydajny! Robiłam zakupy 2 razy w roku i to na promocjach Wystarczy odrobina podkładu - tu może pojawić się problem z umiejętną aplikacją- nie wolno przesadzić z jego ilością i dobrze wykończyć makijaż.
    Podkład zdecydowanie potrzebuje dodatkowego matowienia w postaci np. pudru- bez tego ani rusz. I dobrze by ten puder był transparentny lub ciut jaśniejszy- podkład ciemnieje na skórze! Jeżeli zafundujecie sobie za ciemny odcień to efekt maski murowany...
    Nie wiem czy wrócę do niego bo pojawia się wiele innych produktów w podobnych cenach, które z chęcią wypróbuję. Czas na inne firmy ponieważ Rimmel'a w zakresie fluidów nie mam już czego testować.

Używam tego produktu od: stosowałam przez 11 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 tubki po 30 ml

Chcesz pochwalić B Londyn Ka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie kupiłabym znowu
  • no i moja recenzja.. skasowana?

+ za to, że kupiłam kiedyś w promocji, była fajna cena bodajże. i co? mineralny to dobra fajnie. nie spodobał mi się skład czyli parabeny co najgorsze, a reszta nie taka zła. ulatnia się niestsety, nie jestem w stanie ocenić czy zapycha. to ze się ulatnia może jako plusik. tak samo koleżance. konsystencja nie jest aż tak płynna i to lubię. klei się ale nie jest źle. to po prostu nie mój typ, a cięzki no czy ja wiem czy można go to tego zaliczyć? u jednej osoby którą znam sprawdza się dobrze, skóra wygląda jak u lalki. może ze względu na to, że nie ma krost. u mnie tak nie ma i patrząc na skład gdybym wczesniej wiedziała to bym go nie namierzyła, ha

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić youmynothing za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Zdecydowanie jest to najlepszy podkład jaki dane było mi używać. Świetnie kryje, dobrze trzyma się na nim puder, na dodatek utrzymuje się całkiem długo. Nie waży się, jak przy mojej cerze ma zwyczaj wiele podkładów. Najjaśniejszy odcień odpowiada kolorowi mojej cery. Do tego wszystkiego jest nieźle wydajny. Jedynym mini-minusikiem jest to, że trochę brudzi.W każdym razie zdecydowanie jest to mój KWC.

Ilość zużytych opakowań: 4-5 tubek

Chcesz pochwalić vicktoria za czytelną i pomocną recenzję?
  • nienajgorszy
  • Podkład poleciła mi przyjaciółka, ale po wypróbowaniu całego opakowania nie jestem pewna czy do niego wrócę. Używałam lepszych, chociaż ten też całkiem nieźle daje radę. Jeśli chodzi o podkłady to wolę testować sama niż sugerować się opinią innych. Dla mnie na plus jest na pewno trwałość! Podkład też dobrze kryje niedoskonałości twarzy np. jakieś przebarwienia. Nie wysusza też skóry i fajnie matuje.

Niestety po całym dniu noszenia podkładu, później moja skóra wymagała naprawdę długiego oczyszczania, bo robiły mi się po nim zaskórniki.
    Zatyka pory, co jest zdecydowanie na minus i skóra jest po nim zmęczona. Nie wiem czy warto tak obciążać cerę, miałam wrażenie, że moja twarz nie oddycha. A i jeszcze podobało mi się, że dobrze dopasowuje się do koloru twarzy, dobrze rozprowadzony nie jest sztuczny i nie robi się maska. Może będę używać go sporadycznie, w chłodniejsze dni. Cena nie jest wygórowana, a na pewno odpowiednia do opakowania.

Ilość zużytych opakowań: jedna tubka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić alina_glinska za czytelną i pomocną recenzję?