Powiększ Rimmel, Lasting Finish 25H Foundation (Podkład mineralny do twarzy) (stara wersja)

Zgłoszony przez Dott

Nowość w ofercie Rimmel - podkład, który ma wytrzymać 25 godzin. Odporny na ścieranie. Zawiera unikalną, mineralną formułę Mineral Complex oraz Aqua Primer dbający o prawidłowe nawilżenie skóry.

Skład: Aqua/Water, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Trimethylsiloxysilicate, Talc, Silica Silylate, Sodium PCA, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, Magnesium Sulfate, Zinc Stearate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Acrylates/C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer, Bis-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Tribehenin, Amodimethicone, Propylparaben, Methylparaben, Disteardimonium Hectorite, Phenoxyethanol, Trihydroxystearin, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane, Parfum/Fragrance, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Propylene Carbonate, Hydroxyethylcellulose, Laureth-4, Sodium Sulfate, BHT, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol. May Contain: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499).

• Podkład do którego ciągle wracam
  • Używam odcienia 100 ivory, który jest idealny do mojej skóry, co prawda odrobinkę ciemnieje, ale jak dla mnie to ogromny plus
    Próbowałam paru podkładów, lecz to jest ten, do którego wracam.
    Odejmuję pół gwiazdki, bo idealny to on nie jest

PLUSY:
    *nie tworzy efektu maski, bynajmniej jak sie dobrze go nałoży
    *dość dobrze kryje niedoskonałości
    *utrzymuje się maks do 10 godzin, to i tak długo
    *łatwy w nakładaniu
    *troszkę ciemnieje, ale dla mnie to jak już wspomniałam plus

MINUSY:
    *mało wydajny
    *klei się, ale po jakimś czasie uczucie znika

Najlepiej utrwalić go pudrem moim zdaniem

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: końcówka drugiego

Chcesz pochwalić Niherty za czytelną i pomocną recenzję?
  • na plus!
  • oceniam Classic Beige 201

wtapia się w kolor skóry. naturalnie wygląda.
    nie wysusza, nie podkreśla suchych skórek.

podkład trzyma się na twarzy ok. 8h (z małymi pudrowymi poprawkami) ale nie przeszkadza mi to.

dobra konsystencja, opakowanie ok.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić latin za czytelną i pomocną recenzję?
  • podkład - mile zaskoczenie
  • Jestem mile zaskoczona jego trwałością. Doskonale ukrywa niedoskonałości. Za tą cenę myśle ze jest ok. moze nawet lepszy niz GG z oriflaemu ktory uzywalam od kilku lat.

Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Chcesz pochwalić agnesita23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • + Idealnie dopasowuje się do odcienia cery i nie tworzy efektu maski.
    + Moja buzia się po nim długo nie świeci, niemalże nie ma potrzeby używania pudru.
    + Łatwo się nakłada
    + Doskonale matuje przebarwienia.
    + Nie zatyka porów.

- Mała ilość dostępnych odcieni
    - Nie wytrzymuje całego dnia.
    - Mało wydajny.

Używam tego produktu od: 2 miesciące
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Vanir410 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjny podkład
  • Nareszcie znalazłam idealny dla siebie podkład! Zaznaczam że nie było to łatwe bo posiadam cerę mieszaną- tłustą a zarazem skłonną do przesuszeń, w dodatku z problemami ( rozszerzone pory itp.) Podkład ma świetne krycie i konsystencję. Nałozony wraz z pudrem matującym w kamieniu jest nie do pokonania. Cera jest świeża, zmatowiona na wiele długich godzin. W dodatku odczuwam uczucie zdrowego nawilżenia, nie ma mowy o odstających suchych skórkach. Z odcieniem również trafiłam w dziesiątkę- wybrałam dla siebie nr 200 "soft beige"- piękny odcień beżu, bez efektu "różowej cery". Opakowanie wygodne- cieszę się ze nie szklane a plastikowe bo można rozciąć i wydobyć produkt do samego końca. W dodatku zakupiłam podkład na promocji w rossmanie za około 21 zł, ale uważam że cena regularna jest całkiem rozsądna jak na tak dobrej jakości kosmetyk. Zamierzam pozostać mu wierna i nie testować (przez długi okres czasu) w nowych podkładach, bo po prostu nie mam takiej potrzeby, Polecam

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: zaczete pierwsze

Chcesz pochwalić ciubaryk8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Plusy
    - leista konsystencja
    - można stopniowac krycie
    -idealny dla mnie odcień (100)
    - długo się utrzymuje, ok 10h
    - przypudrowany pudrem stay matte przez długi czas się nie świeci, a moja skóra ma do tego tendencje

Minusy
    - mógłby być trochę bardziej wydajny
    Jedno opakowanie wystarcza mi na 3 miesiące

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić iissabell94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • efekt żarówki od razu
  • Nad tym podkładem także długo się zastanawiałam i także okazał się niewypałem.
    Posiadam w odcieniu badajże 103 true ivory,jest on jak na odcienien drugi naprawdę ciemny. Ale teraz sie opalilłam,więć pasuje.Konsystencja płynna,dosyć kremowa,nie taka wodnista jak np.Affinitone. Zapach bardzo przyjemny. Produkt łatwo się nakłada-równomiernie,bez smug.Daje uczucie nawilzenia cery.Jakbym nałożyłam krem nawilżający. Krycie średnie.
    I niestety wielki minus:
    kleji się troche na twarzy, od razu po nałożeniu na matową cerę daje efekt żarówki,buzia bardzo się błyszczy,nawet po przypudrowaniu pudrem,który mocno matuje,to ten blask i tak trochę pozostaje.Lepiej niedotykać twarzy,bo nie wtapia się on w cerę,nie zastyga i może się zetrzeć.
    Z tym pudrem to efekt prawie matuje jest przez 2 godz.,pózniej zaczyna się nieładnie wałkowac przy skrzydełkach nosa i na brodzie;/

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropność
  • Miałam go dawno temu, już ze dwa lata mijają, nie zużyłam wtedy całej tubki, ale jakoś nie mam ochoty kupić go ponownie by przekonać się, czy zmienił się przez ten czas na lepsze.
    Mam cerę mieszaną z dużym skłonem w kierunku tłustej, więc dla mnie podkład musi być odpowiednio lekki, nie zatykać porów, utrzymywać się posterunku cały dzień i maskować niedoskonałości. Niestety, z tych cech podkład spełnił tylko ostatni wymóg, bo faktycznie jako kosmetyk kryjący się sprawdził. Poza tym konieczna była wywrotka pudru plus poprawki co parę godzin, żeby na cały dzień zahamować świecenie, a i bez pudru ciemniał na skórze. Z pudrem wyglądałam fantastycznie, tzw. efekt Pocahontas, mimo że i tak używałam najjaśniejszego odcienia.
    Kolejne wady- zatykał pory, na twarzy było mi z nim po prostu ciężko, krostki pojawiały się znikąd w tempie ekspresowym, cera wyglądała nieświeżo, była przetłuszczona. Konsystencja- bardzo rzadki, niektóre mleczka do demakijażu są gęstsze. Co do odporności na ścieranie- może byłaby na cerze suchej, ale na tłustej (szczególnie w strefie T) zwyczajnie spływał. Fakt, nieścieralny- sam złazi z twarzy, już nie trzeba ścierać ot, wynalazek.
    Gwiazdkę dałam tylko za dobre krycie i niezbijający z nóg zapach. Podobno na cerę suchą działa rozświetlająco- zazdroszczę, u mnie jego rozświetlenie było a'la latarnia morska w Faros.
    Temu podkładowi już dziękujemy.

Używam tego produktu od: jakieś dwa lata temu
    Ilość zużytych opakowań: niecała jedna tubka

Chcesz pochwalić DeepPurple za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Produkt ten kupiłam w lato, z natury mam ciemna karnacje, ale podczas cieplych dni przypomina ona skóre latynoski. Łatwo się domyslec ze gdy pojawily sie chłodniejsze dni odcien 300 sand nie współgrał z kolorem mojej skóry, ale jesli chodzi o sam produkt to bylam bardzo zadowolona.

*minusy:
    - trochę ciemnieje po nałożeniu
    - nico płynna konsystencja
    - mało wydajny

* plusy:
    - OBŁĘDNY ZAPACH
    - łatwy w nakładaniu
    - dobrze maskuje
    - polecam dla osób o ciemnej karnacji

Używam tego produktu od: rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Wrigleeys za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwaga posiadaczki cery tłustej, szkoda pieniędzy!
  • Jestem posiadaczką cery tłustej. I ten produkt nie sprzyja widocznie mojej cerze. Zapewnienie producenta, że trzyma sie niesamowicie długo na twarzy to taka ściema, że szkoda pisać! U mnie trzyma się zaledwie parę godzin! Poza tym strasznie się świeci (nawet po przypudrowaniu) w strefie T. Konsystencja bardzo lejąca, poza tym po nałożeniu lepi się, szybko zastyga i nie można go dobrze rozsmarować.
    Jedyne co mi się podoba to wybór co do koloru, bo jest idealny! 200 to strzał w 10 przy moim kolorze cery
    Ale ogólnie to jestem na nie, nigdy więcej go nie kupię, na pewno nie polecam posiadaczką cery tłustej.

Chcesz pochwalić littlesoul za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam do cery suchej!
  • Posiadam nową wersję

+ dobrze się rozprowadza
    + jeśli chodzi o krycie to jest średnie, ale mi takie odpowiada
    + nie ma efektu maski, bardzo naturalnie wygląda
    + najważniejsze dla mnie, że nie uwidocznia suchych skórek i rzeczywiście trochę nawilża
    + cena adekwatna do jakości, ja akurat kupiłam w promocji za 25 zł
    + daje fajny efekt świeżej i nawilżonej cery, lekko rozświetlonej

- mała gama kolorystyczna, wybrałam najjaśniejszy (100), a mimo to na zimę jest trochę za ciemny
    - nie wytrzymuje obiecanych 25 godzin, co najwyżej 8 godzin
    - jest dość tłusty co może niektórym przeszkadzać, mi nie przeszkadza, bo mam suchą cerę

Ogólnie polecam dla skóry suchej i bez blasku.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Potahontas23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie
  • Do cery mieszanej może owszem,ale nie do suchej,zapchał mnie tak w 3 dni,ze koszmar syf na syfie nie polecam,mimo tego,ze nie cuzć go na skórze i ładnie wyrownuje koloryt

Zalety:
    lekki
    kolory
    dostepnosc

Wady
    mega zapycha

Używam tego produktu od: 3 dni

Chcesz pochwalić Depresja2010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny
  • Świetny podkład! Ładnie wygląda na skórze!

Zalety:
    +opakowanie (estetyczne, szczelne)
    +zapach
    +konsystencja
    +wydajność
    +krycie (naprawdę całkiem dobre, kryje zaczerwienienia i drobne niedoskonałości, można stopniować krycie)
    +trwałość (wytrzymuje ok 6h nieprzypudrowany)
    +daje ładny, matowy, lekko pudrowy efekt
    +ładnie stapia się z cerą
    +nie ciemnieje
    +nie podkreśla suchych skórek
    +nie wyciera się zbyt łatwo
    +bez problemu mozna dołozyć produktu
    +nie zbiera sie w załamaniach skóry
    +nie warzy się na skórze
    +nie pogarsza kondycji cery, nie wpływa na stan skóry

Wady:
    -brak

Podkład nałożony palcami daje bardzo naturalny efekt, zaaplikowany pędzlem wygląda na twarzy równie dobrze, przy czym odrobinę lepiej kryje.

Naprawdę godny polecenia podkład! Na skórze wygląda bradzo naturalnie, lekko, przy czym świetnie kryje (nawet na cerze tłustej, problematycznej). Kiedy buzia zaczyna się błyszczeć (bez pudru) wystarczy dołożyc odrobinę produktu - matowy efekt powraca natychmiast! Przypudrowana twarz zachowuje mat na długie godziny!

Oceniam podkład w kolorze "100 Ivory" (najjaśniejszy).

Używam tego produktu od: 2 lata

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić DreamQueen za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo lubie
  • Lubie wszystkie podkłady tej firmy, wcześniej uwielbiałam ich podkład w żelu ale niestety go wycofano, kupiłam ten z nadzieją że się sprawdzi i się nie zawiodłam .
    +kolor 200 soft beige jest dla mnie prawie idealny .
    +długo się trzyma .
    +przyzwoita cena, czesto w promocji
    +praktyczne opakowanie
    +dobre krycie, chociaż nie jestem osobą z większymi problemami, jednak dobrze sobie radzi z sincami pod oczami.
    +konsytencja, nie jest lejący
    +dość wydajny

po nałożeniu lekko się klei i świeci ale to po chwili znika
    polecam !

Chcesz pochwalić xcharlotte za czytelną i pomocną recenzję?
  • 30 zł? Za co?
  • Mam cerę mieszaną z tendencją do wyprysków. Świecę się bardzo w strefie T, więc szukałam podkładu dobrze kryjącego, trwałego i matującego ( wiem, że producent nie zapewnił matu, ale też nie wspomniał o mega świeceniu się ). Do rzeczy:

Plusy:
    - lekki
    - nie zapycha- duży plus
    - krycie- średnie, łatwo można większe niespodzianki przykryć drugą warstwą
    - wydajny
    - nie tworzy maski- efekt jest całkiem naturalny

Minusy:
    - konsystencja- lejąca, leppka, wręcz wylewa się niemiłosiernie z tubki, trzeba uważać,
    - trwałość- do 25h ? Z takim perfidnym kłamstwem to ja się jeszcze nie spotkałam- podkład nie wiem czy wytrzumuje max 5godzin. w strefie T schodzi bardzo szybko. Po paru godzinach w strefie T znika albo całkowicie, albo gdzieniegdzie, co daje efekt paskudnych plam; jest stasznie nietrwały!!!
    - odporny na ścieranie? Kolejne kłamstwo- wystarczy przejechać lekko palcem choćby po brodzie i podkładu nie ma!
    - mat- bezpośrednio po aplikacji skóra jest lepka i świecąca; po opruszeniu buzi pudrem jest nawet ok, do godziny czasu, później strefa T wygląda obrzydliwie, a pod koniec dnia to na suchych partiach twarzy się błyszczę, albo podkład znika kompletnie, więc nawet nie ma się co błyszczeć
    - aplikacja- przez jego leppką konsystencję nie należy do najłatwiejszych, przynajmniej palcami, bo ja tak robiłam
    - podkreśla wszystko co się da
    - cena- grubo przesadzili jak na taką marną jakość

Nie polecam, przynajmniej dla posiadaczek nieidealnych cer, cer tłustych czy problemtycznych. Na takowych podkład po krótkim czasie wygląda obleśnie- znika, robi plamy, roluje, świeci niemiłosiernie. Nie jest trwały ani odporny na ścieranie, to jedna wielka ściema. Szczerze- lepszy jest od niego Lirene za 14zł pod wieloma wzgęldami.

Dalej poszukuję podkładu idealnego.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić paulla777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubimy!
  • Po długich zamierzeniach kupna czegoś lepszego do twarzy w końcu zmobilizowałam się, poszłam zakupić w Rossmannie ten o to podkład. Efekt po pierwszym użyciu - zachwycona!

Plusy:
    + wydajny
    + lekki
    + nie zapycha porów
    + zapach
    + trwały
    + bez smug
    + nie podkreśla suchych skórek
    + bez jakiegoś sztucznego efektu na twarzy
    + nawilża
    Mogłabym tak w nieskończoność.
    Minusy:
    - cena, 29,99 zł, mogłoby być ciut taniej
    - bez sypkiego pudru się nie obejdzie, twarz się nieco błyszczy po nałożeniu
    - kolor, niby duży wybór,ale najjaśniejszy dla bladej, nieopalonej cery jest nieco za ciemny.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić _mascarpone_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • miłość od pierwszej aplikacji
  • Od kiedy tylko go odkryłam (kupiłam go załkiem przypadkowo nie czytając wcześniej opinii na wizazu) używam go prawie całty czas, kilka razy go zdradziłam żeby wypróbowac inne ale zawsze wracalam do Lasting Finisha gdyż wszystkie inne może są dobre, ale żaden nie spełniał moich oczekiwań tak jak on. Idealnie kryje, nawilża moją czasami przsuszoną cerę, stapia sie ze skórą (odcień 100 Ivory jest wprost stworzony do mojej bladej cery), nie roluje się ani nie wyciera, jest na swoim miejscu przez nawet ponad 10 godzin, utrwalony pudrem Stay Matte nawet dłużej. ogólnie dobrze współgra ze wszystkimi pudrami jakie na niego nałożę. Jedno opakowania starcza mi na prawie pół roku. Maleńkim minusem jest, że po jakimś czasie wchodzi w drobne zmarszczki podkreślając je, zwłaszcza, gdy nałoży się go za dużo. Jednak jest najlepszym podkladem, jakiego używałam i nie zamierzam się z nim rozstawać

Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić glagla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet okej
  • Całkiem fajny, po nałożeniu nie ma na twarzy maski, nie zmywa się szybko tylko minusem największym to że jest ona zbyt płynna, często zdarza mi się wylać troche podkładu. Najważniejsze że nie podkreśla suchych skórek a to duży plus ponieważ prawie każdy podkład mi je podkreślał.

Ilość zużytych opakowań: 1 male

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić moniaczekk10 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Kłaniam się
  • Mój problem to strefa T , która uwielbia zatruwać Mi życie swoim potwornym świeceniem! Dział podkładów matujących przetestowałam wzdłuż i wszerz - od tańszych po te droższe... Doszło do tego, że podirytowana i zrezygnowana beznadziejnymi fluidami które miały Mi pomagać a wzamian czyściły portfel i zapełniały kosz na smieci zakupiłam ten oto podkład. Rossman - promocja 49% - myślę: no coś znowu trzeba kupić. Marka Rimmel nie kojarzy Mi się pozytywnie, dlatego wszelkie ich kosmetyki omijałam szerokim łukiem, ale ten...
    Kupiłam odcień 200 soft beige obawiając się tak czy inaczej, że będzie dla Mnie za jasny, ale okazał się odcieniem idealnym! Lekko oliwkowa buzia bez żadnego efektu maski i to przez CAŁY DZIEŃ!!!
    Przy aplikacji jest troszkę kleisty co wprawia w niekomfortowe uczucie na twarzy, które znika po pół godzinie. Podkład mimo to, że nie jest matujący radzi sobie perfekcyjnie z przetłuszczaniem nosa i czoła (to dopiero zaskoczenie). Coś tam przebłyskuje ale dopiero po jakiś 8-9 (!!) godzinach.
    Twarz wygląda zdrowo i bardzo naturalnie
    Dodam, że zawsze stosuję przed aplikacją podkładu krem matujący.
    Lasting Finish zostanie ze Mną na baaaaardzo długo!
    Good job Rimmel!

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić SpoXi za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny podkład
  • Posadam dwa kolory podkładu 100 i 103(jaśniejszy). Jest całkiem fajny, niemal idealnie pasuje do mojej bladej karnacji, dobrze kryje, nie podkreśla suchych skórek, nie tworzy maski (jeśli się go dobrze rozprowadzi), często można trafić na promocję podkładu. Największą zaletą jest długotrwały efekt. Jestem z niego zadowolona.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1,5 podkładu

Chcesz pochwalić evelinax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie tak
  • Używam koloru 200 - Soft Beige, kupiłam na promocji w rossmanie -40% zupełnie w ciemno i okazał się numerem jednen!

Plusy:
    - dobre krycie
    - NIE podkreśla suchych skórek!!
    - ładnie pachnie
    - trwały ( 25 godzin on nie przeżyje, ale u mnie spokojnie 10)
    - nie tworzy maski
    - przyjemnie nawilża

Minusy:
    - w moim przypadku baaardzo ciężko się go zmywa
    - po nałożeniu strasznie się klei (później uczucie znika)

Jak na razie nie znalazłam lepszego podkładu, przeżyję te minusy ponieważ za tę cenę mogę trochę dłużej zmywać makijaż i poczekać aż przestanie lepić się na twarzy

Używam tego produktu od: Miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego, 30 ml

Chcesz pochwalić kachuu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry w swojej półce cenowej
  • podkładu używam od ok. 3 lat, z małymi przerwami.
    Używam odcieni 200 oraz 201, zależnie od pory roku.

Uważam, że w tej cenie nie ma lepszego.
    - nawilża,
    - nie zapycha mojej cery skłonnej do niedoskonałości
    - w promocji płacę za niego max 20zł
    - bardzo wydajny
    - nie jest za rzadki ani za gęsty
    - cały dzień zostaje na mojej buzi, nie ściera się

Mógłby miec pompkę, ale co poradzić...

Jedyny zarzut - zostaje na ubraniach. Wystarczy mocniej otrzeć twarz i już mamy ślad podkładu. Ale w tym przedziale cenowym chyba nie znalazłam podkładu, który by nie ścierał się przy mocniejszym otarciu... ;-)

Ilość zużytych opakowań: ok. 10-12 opakowań

Chcesz pochwalić ania_navy za czytelną i pomocną recenzję?
  • byłby ideałem gdyby...
  • najjaśniejszy odcień był trochę jaśniejszy,bo jestem strasznym bladziochem Liczę, że się opalę troszkę i będzie ok,inaczej będę robić mieszanki.
    Jest świetny, bo:
    jest delikatny
    fajnie matuje
    długo się utrzymyje
    pozostawia przyjemne uczucie na twarzy(po kilku minutach,na pozcątku troszk się klei)
    i PRZEDE WSZYSTKIM nie podkreśla skórek(strasznie z tym walczyłam ostatnio, przechodziłam rpzez revlony,inne rimmele i tak dalej - ten jest ideałem!)
    Nie ptorzebuję na ogół zbyt dużego krycia,czasem coś wyskoczy, wtedy radzę sobie czymś ekstra,ale ten rimmel i tak ma dobre krycie jak dla mnie!

Minusem jest to,jak już ktoś zauważył, lubi "wyciekać"z opakowania kiedy stoi

Używam tego produktu od: miesiacaIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić zyjesiedalej za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja!
  • Mam mieszaną cerę, z widocznymi rozszerzonymi porami. Podkład świetnie sprawdza się na mojej skórze, jest trwały, dobrze ukrywa niedoskonałości.

PLUSY:
    -krycie
    -trwałość
    -cera ma zdrowy, promienny wygląd
    -łatwo się go rozprowadza
    -przyjemny zapach
    -nie "wżera się" w pory

MINUSY:
    -jedynym minusem może być zbyt "leista" konsystencja gdy jest ciepło

Ilość zużytych opakowań: 8 pełnych opakowań

Chcesz pochwalić nitka91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Na początku zaznaczę, że mam cerę mieszaną, ale ze skłonnością do przesuszania się i "suchych skórek".
    Z tego podkładu jestem bardzo zadowolona i często do niego wracam.
    Plusy:
    +długotrwały (wytrzymuje na buzi prawie cały dzień)
    +dobrze kryje
    +zapach
    +cena (w promocji można kupić za ok. 20zł)
    +nie podkreśla suchych skórek, lekko nawilża
    +nie uczula

Minusy:
    - na początku po nałożeniu lekko się klei na twarzy, ale mi to nie przeszkadza
    - po długim czasie używania twarz czasami się świeci (nie używam pudru sypkiego)

Bardzo lubię ten podkład i często po wypróbowaniu nowości wracam do niego z podkulonym ogonem

Chcesz pochwalić appropriate za czytelną i pomocną recenzję?