Powiększ Rimmel, Lasting Finish 25H Foundation (Podkład mineralny do twarzy) (stara wersja)

Zgłoszony przez Dott

Nowość w ofercie Rimmel - podkład, który ma wytrzymać 25 godzin. Odporny na ścieranie. Zawiera unikalną, mineralną formułę Mineral Complex oraz Aqua Primer dbający o prawidłowe nawilżenie skóry.

Skład: Aqua/Water, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Trimethylsiloxysilicate, Talc, Silica Silylate, Sodium PCA, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, Magnesium Sulfate, Zinc Stearate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Acrylates/C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer, Bis-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Tribehenin, Amodimethicone, Propylparaben, Methylparaben, Disteardimonium Hectorite, Phenoxyethanol, Trihydroxystearin, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane, Parfum/Fragrance, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Propylene Carbonate, Hydroxyethylcellulose, Laureth-4, Sodium Sulfate, BHT, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol. May Contain: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499).

• Niezniszczalny
  • Podkładu używam już od czasu gimnazjum (stara wersja 16h). Zimą jest niezastąpiony - bez niego zamarza mi twarz Kryje faktycznie tyle ile obiecują na opakowaniu, jest idealny na imprezy i długie dni w pracy. Bardzo mocno kryje. Używam na zmianę z MaxFactorem, który stosuje latem, jednak gdy idę na imprezę to właśnie Rimmel jest moim wyborem.

Minusy:
    -troche ciężki
    -ciemnieje na twarzy, co widać zimą

Plusy:
    -krycie
    -cena
    -dostępność kolorów
    -TRWAŁOŚĆ!
    -nie podkreśla suchych skórek
    -łatwa aplikacja

Używam tego produktu od: Parę lat
    Ilość zużytych opakowań: powyżej 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić fatclan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój hit
  • Kupiłam w outlecie kosmetycznym w moim mieście zachęcona promocyjną ceną (zaledwie 8,99 zł).

Po pierwszych dwóch tygodniach stosowania uważam, że jego zalety to:
    + przede wszystkim jest trwały (wytrzymuje cały dzień - u mnie teraz w wakacje wygląda to tak, że około godziny 14 się maluję i wychodzę do pracy, gdzie jest baaaardzo gorąco do tego stopnia, że zawsze wychodzę upocona do tego stopnia, że nawet moje włosy są pokręcone - ten podkład wytrzymuje spokojnie na buźce, dzięki czemu wyglądam bardzo świeżo, jeśli chodzi o cerę, nawet po sześciu godzinach spędzonych w skwarze. Następnie udaję się na spotkanie z przyjaciółmi i wracam około godziny 24-1 do domu nadal świeżuteńka. Tylko w jednej sytuacji mi spłynął - kiedy tydzień temu dopadło mnie oberwanie chmury, a akurat nie miałam żadnego autobusu i trzeba było iść na nogach, ale to raczej nie dziwne.)
    + dobrze kryje (mam problem z cieniami pod oczami, błyszczącym czubkiem noska, oraz wiecznie różowymi polikami - co do cieni pod oczami jest IDEALNY, bo jest cudownie kryjący a zarazem nie daje efektu maski. Daje efekt świeżości. Po nim wyglądam, jakbym co godzinę zmywała makijaż i się na nowo malowała. Dzięki temu podkładowi będę mogła oszczędzać 40 zł co kilka miesięcy na korektor pod oczy, bo daje ten sam efekt.)
    + nie wiem, albo on jest nawilżający, albo po prostu nie wysusza skóry (dla mnie to ogromny plus bo mam dziwną cerę, niby tłusta z rana, świecąca się, ale bardzo skłonna do przesuszeń, po pudrze często widać suche skórki, natomiast tutaj to nie występuje, wręcz odkąd go stosuję, mam wrażenie, że moja skóra jest ładniejsza po zmyciu.)
    + ładnie pachnie, świeżo

- co do matowania - sam podkład nie daje rady matowić, ale dla mnie to nie problem, bo lubię, gdy moja cera wygląda nieskazitelnie a zarazem naturalnie ma lekki blask, więc w połączeniu z pudrem (ja używam Stay Matte Rimmela - kolejne cudo) jest świetny, bo nadaje dokładnie ten efekt, który u mnie jest pożądany, aczkolwiek dla osoby która nie chce się poprawiać pudrem, to będzie wada. Mnie to nie przeszkadza, ale daję to w minusach, bo to ma być obiektywna ocena.
    - mogę się przyczepić do opakowania bo nie jest jakieś ładne i wygodne, takie zwyczajne, ale przecież głównie chodzi o zawartość, bo nie będę chodzić z opakowaniem na czole, tylko z podkładem
    - dla niektórych cena może być problemem, ten podkład regularnie kosztuje około 30 zł.

Generalnie jak dla mnie narazie jest cudowny. Zobaczę jeszcze, ile będę go używać, bo nie wiem, jak z wydajnością.
    Konkluzja na dzisiaj - mój osobisty hit, ale wiadomo. Każdy ma inne potrzeby, inną cerę.Używam tego produktu od: dwóch tygodniIlość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić lewisek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny na specjalne okazje.
  • Kupiłam go, bo był na promocji.

+ krycie! wspaniałe, w tym przedziale cenowym chyba nie ma bardziej kryjącego podkładu.
    + trwałość! na mojej tłustej cerze wytrzymuje prawie cały dzień bez przypudrowania w nienagannym stanie.
    + cena! kupiłam za ~20zł.

- szarawe, ziemiste kolory, ciężko mi było dobrać odpowiedni kolor (mam żółty odcień skóry).
    - może dość konkretnie obciążyć i zapchać cerę, dlatego używam go wtedy, gdy potrzebuję wyglądać bardzo dobrze.

Używam tego produktu od: października 2013
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić dreamboat_queen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • Używam tego fluidu od ponad pół roku, mój odcień to Classic Beige 201 . Uwielbiam go nie ściera się, długo utrzymuje na skórze i nie pozostawia efektu ,,maski" . Moja skóra ma problem z niedoskonałościami, ale ten podkład skutecznie ja matuje i ukrywa. Jednocześnie nie mam po nim wysypu kolejnych. Jest do tego bardzo wydajny. Stosowałam wiele fluidów, ale ten jest zdecydowanie nr.1

Ilość zużytych opakowań: 4 x 30ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić sysynecka18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkład do którego ciągle wracam
  • Używam odcienia 100 ivory, który jest idealny do mojej skóry, co prawda odrobinkę ciemnieje, ale jak dla mnie to ogromny plus
    Próbowałam paru podkładów, lecz to jest ten, do którego wracam.
    Odejmuję pół gwiazdki, bo idealny to on nie jest

PLUSY:
    *nie tworzy efektu maski, bynajmniej jak sie dobrze go nałoży
    *dość dobrze kryje niedoskonałości
    *utrzymuje się maks do 10 godzin, to i tak długo
    *łatwy w nakładaniu
    *troszkę ciemnieje, ale dla mnie to jak już wspomniałam plus

MINUSY:
    *mało wydajny
    *klei się, ale po jakimś czasie uczucie znika

Najlepiej utrwalić go pudrem moim zdaniem

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: końcówka drugiego

Chcesz pochwalić Niherty za czytelną i pomocną recenzję?
  • na plus!
  • oceniam Classic Beige 201

wtapia się w kolor skóry. naturalnie wygląda.
    nie wysusza, nie podkreśla suchych skórek.

podkład trzyma się na twarzy ok. 8h (z małymi pudrowymi poprawkami) ale nie przeszkadza mi to.

dobra konsystencja, opakowanie ok.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić latin za czytelną i pomocną recenzję?
  • podkład - mile zaskoczenie
  • Jestem mile zaskoczona jego trwałością. Doskonale ukrywa niedoskonałości. Za tą cenę myśle ze jest ok. moze nawet lepszy niz GG z oriflaemu ktory uzywalam od kilku lat.

Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Chcesz pochwalić agnesita23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • + Idealnie dopasowuje się do odcienia cery i nie tworzy efektu maski.
    + Moja buzia się po nim długo nie świeci, niemalże nie ma potrzeby używania pudru.
    + Łatwo się nakłada
    + Doskonale matuje przebarwienia.
    + Nie zatyka porów.

- Mała ilość dostępnych odcieni
    - Nie wytrzymuje całego dnia.
    - Mało wydajny.

Używam tego produktu od: 2 miesciące
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Vanir410 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjny podkład
  • Nareszcie znalazłam idealny dla siebie podkład! Zaznaczam że nie było to łatwe bo posiadam cerę mieszaną- tłustą a zarazem skłonną do przesuszeń, w dodatku z problemami ( rozszerzone pory itp.) Podkład ma świetne krycie i konsystencję. Nałozony wraz z pudrem matującym w kamieniu jest nie do pokonania. Cera jest świeża, zmatowiona na wiele długich godzin. W dodatku odczuwam uczucie zdrowego nawilżenia, nie ma mowy o odstających suchych skórkach. Z odcieniem również trafiłam w dziesiątkę- wybrałam dla siebie nr 200 "soft beige"- piękny odcień beżu, bez efektu "różowej cery". Opakowanie wygodne- cieszę się ze nie szklane a plastikowe bo można rozciąć i wydobyć produkt do samego końca. W dodatku zakupiłam podkład na promocji w rossmanie za około 21 zł, ale uważam że cena regularna jest całkiem rozsądna jak na tak dobrej jakości kosmetyk. Zamierzam pozostać mu wierna i nie testować (przez długi okres czasu) w nowych podkładach, bo po prostu nie mam takiej potrzeby, Polecam

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: zaczete pierwsze

Chcesz pochwalić ciubaryk8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Plusy
    - leista konsystencja
    - można stopniowac krycie
    -idealny dla mnie odcień (100)
    - długo się utrzymuje, ok 10h
    - przypudrowany pudrem stay matte przez długi czas się nie świeci, a moja skóra ma do tego tendencje

Minusy
    - mógłby być trochę bardziej wydajny
    Jedno opakowanie wystarcza mi na 3 miesiące

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić iissabell94 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij