Powiększ Rimmel, Lasting Finish 25H Foundation (Podkład mineralny do twarzy) (stara wersja)

Zgłoszony przez Dott

Nowość w ofercie Rimmel - podkład, który ma wytrzymać 25 godzin. Odporny na ścieranie. Zawiera unikalną, mineralną formułę Mineral Complex oraz Aqua Primer dbający o prawidłowe nawilżenie skóry.

Skład: Aqua/Water, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Trimethylsiloxysilicate, Talc, Silica Silylate, Sodium PCA, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, Magnesium Sulfate, Zinc Stearate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Acrylates/C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer, Bis-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Tribehenin, Amodimethicone, Propylparaben, Methylparaben, Disteardimonium Hectorite, Phenoxyethanol, Trihydroxystearin, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane, Parfum/Fragrance, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Propylene Carbonate, Hydroxyethylcellulose, Laureth-4, Sodium Sulfate, BHT, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol. May Contain: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499).

• dobry, nawet bardzo
  • Oceniam odcień 103.
    Jestem posiadaczką bardzo bladej, różowawej karnacji. Większość podkładów ma żółtawy odcień, więc na wstępie mi nie odpowiada. Odcień 103 natomiast jest niemal idealny dla mojej cery.
    Moja cera jest sucha, alergiczna. Podkład ten nie uczula, daje efekt nawilżenia, wygładzenia. Bardzo ładnie wyrównuje koloryt cery.
    Mam masę blizn potrądzikowych, które ten fluid całkiem nieźle maskuje.
    Pojemność opakowania jest jak dla mnie w sam raz. Starcza mi na około 3 miesiące, a wiec jest całkiem wydajny, a co za tym idzie cena jest bardzo niska.
    Opakowanie jest przyjemne, widać ile produktu zostało. Dziubek przy nakrętce bardzo ułatwia nabranie odpowiedniej ilości.
    Odjęłam pół gwiazdki za zapach. Nie lubię zapachowych kosmetyków do twarzy, a ten podkład jest dosyć intensywny.
    Kolejne pół leci za to, że łatwo z nim przesadzić. Wystarczy nałożyć odrobinę za dużo fluidu na twarz i już mamy efekt maski.

Nowa wersja wg mnie nie jest już tak dobra.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu dobry
  • Odcień 103 - True Ivory

Plusy
    + Łatwo dostępny
    + Duża gama kolorystyczna
    + Utrzymuje się długo, ale z pewnością nie jest to 25 godzin
    + Opakowanie - wole takie tradycyjne od szklanych buteleczek. Jestem wtedy w stanie zużyć CAŁY produkt.
    + Przyjemnie się nakłada
    + Osobiście bardzo podoba mi się zapach. Wiem jednak, że nie wszystkim będzie odpowiadać.

Minusy
    - Bardzo płynny
    - Trzeba go przypudrować
    - Raz trafiłam na wadliwe opakowanie. Z zakrętką wszystko wydawało się być ok, a mimo to produkt lekko wyciekał.

Ogólnie jestem na tak

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić TooGoodGirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie doskonały ale
  • Podkład świetnie kryje, nie zapycha, ale niestety buzia zaraz po nałożeniu się świeci tak więc bez pudru w kamieniu ani rusz.Latem po kilku 3 / 4 godzinach się waży

Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić karolina07101992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny i niezastąpiony
  • Podkładu zaczęłam używać jakieś 6 lat temu i używam do tej pory. Podkład jest bardzo kryjący i pozwala skórze oddychać ponieważ jest to kosmetyk mineralny. Bardzo dobrze się go rozprowadza na skórze. Jeśli chodzi o trwałość to podane na opakowaniu 25h zupełnie nie sprawdza się na cerze tłustej-wytrzymuje jakieś 4 godziny max. Mimo wszystko nie zamienię go na żaden inny, chyba że powstanie do niego podobny.

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Konwalia1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • To chyba mój ulubiony podkład.
    Pierwszy raz kupiłam go jeszcze w liceum, ale wtedy wybrałam zbyt jasny odcień. Po jakimś czasie postanowiłam jednak do niego wrócić i to była dobra decyzja ;-)

Plusy:
    -ładne odcienie(pani w drogerii wybrała idealny dla mojej cery)
    -nawilża
    -przyzwoicie kryje
    -wydajny
    -dobrze się rozprowadza
    -nie ściera się,długo się utrzymuje
    -przyjazna cena

Minusy
    -brak pompki,więc trzeba uważać przy wyciskaniu

Używam tego produktu od: z przerwami od 3 lat

Chcesz pochwalić beautyq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • podkład bardzo dobry, idealnie dopasowuje się do cery. Na początku nie mogłam się przyzwyczaić do kleistego uczucia, jakie niestety miałam po nałożeniu. Trzyma długo, podoba mi się zarówno gdy mam gładką cerę, ale także zakrywa pewne pojawiające się niedoskonałości na twarzy. Nie ma efektu maski. Polecam

Chcesz pochwalić dajanat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Uzywalam wielu fluidow, ten jak dotychczas jest najlepszy! dlugo sie trzyma, nie uwidacznie skorek, nie wysusza skóry tak jak robia to inne podklady! jesli mam jakies duze niedoskonalosci to nakladam go wiecej i nic nie widac! nie rozumie niektorych tak negatywnych opini na jego temat, ale mnie super!

Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe

Chcesz pochwalić kejtawu12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mojej cery jak na razie najlepszy, ale...
  • Najpierw powiem kilka słów o mojej cerze - może nie mam wielu wyprysków, pojawiają się przeważnie przed miesiączką, ale mam ogromny problem z przebarwieniami, "dziurkami" w twarzy (o ile wiecie o czym mówię), a także z zaskórnikami. Cerę mam mieszaną.

Wypróbowałam wiele podkładów kryjących, żaden nie sprawdził się dobrze, ten też nie jest idealny, ale ze wszystkich, których użyłam, jest najlepszy.

Plusy:
    -Krycie (aczkolwiek do większych krostek trzeba użyc korektora)
    -Lekki, jak na produkt kryjący
    -Wydajnosc
    -Świetnie się rozprowadza
    -Cena dosyc przystępna jak na ten produkt

Minusy:
    -Na mojej skórze trzyma się dobrze około 4godz, później muszę się poprawic.
    -Wysusza okolice nosa, ust i brody.
    -Skóra się błyszczy, także bez pudru transparentnego ani rusz

Tak jest oczywiście w moim przypadku, dlatego na samym początku opisałam stan mojej skóry

Używam tego produktu od: Rok
    Ilość zużytych opakowań: 4 i trochę.

Chcesz pochwalić FemmeClassique za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobrze kryje, warty wypróbowania
  • Oceniam kolor 100, Ivory.

Podkład kupiłam jakiś czas temu, jednak po powrocie do domu i kilku użyciach stwierdziłam, że jest dla mnie za ciemny. Odłożyłam na półkę i zapomniałam. Szczęśliwym trafem odnalazłam go latem, gdy już troszkę się opaliłam, a jego odcień okazał się trafiony.
    Zatem rozpoczynę od plusów.

* Ten podkład faktycznie kryje. I to kryje naprawdę porządnie, wyrównując koloryt cery i ukrywając wszelkie niedoskonałości
    * Nie wiem jak działa w pojedynkę, jednak w połączeniu z pudrem jest dość trwały, a skóra nie zaczyna się po nim świecić
    * Nie zapycha, skóra jaka była, taka jest : )
    * Nie wysusza. Używając go, zapominam o problemie jakim są suche skórki, pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że delikatnie nawilża

Nic nie może być idealne, toteż dla równowagi przedstawię również minusy:

* Gdy nałoży się go zbyt dużo, tworzy efekt płaskiej maski - a naprawdę łatwo przesadzić..
    * Nie podoba mi się jego konsystencja - jest bardzo lepki i lejący, nieprzyjemnie rozprowadza się go na skórze
    * Po nałożeniu pozostawia uczucie lepkości - lepiej za dużo się po twarzy nie miziać. Z racji tego, łatwo ubrudzić nim ubrania.

Podsumowując - produkt naprawdę warty zakupu, jeżeli zależy nam na dobrym kryciu i trwałości. Jeżeli jednak chcemy tylko delikatnie wyrównać kolor cery - polecałabym coś 'lżejszego' : )

Używam tego produktu od: Około 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Końcówka pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Marczepanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciężki, płaski mat
  • Jest to podkład, który świetnie spełnia swoją funkcję -> utrzymuje się na twarzy faktycznie bardzo długo (nie wiem czy 25h, ale 12h wytrzyma bez poprawek). Jest praktycznie nie do zdarcia.

Moim zdaniem jest to jednak fluid, który nie nadaje się na codzień. Wbrew zapewnieniom porducenta, jest to podkład bardzo bardzo ciężki - kryje, matuje (mat jest płaski, naprawdę nieciekawie wygląda), po nałożeniu czuć ciężar na twarzy i do tego lepi się dość długo. Nie wiem jakim cudem może to być podkład mineralny?!
    Do tego ciemnieje - najjaśniejszy odcień zbyt ciemny dla jasnych cer i zapycha. Jedyny plus - nie podkreśla suchych skórek.
    Posiadaczki ładnych, raczej bezproblemowych cer lub z niewielkim wypryskami nawet niech nie próbują. To ciężki kaliber.

Ilość zużytych opakowań: jedno - kilka razy

Chcesz pochwalić Chontelle za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij