Powiększ Rimmel, Lasting Finish 25H Foundation (Podkład mineralny do twarzy) (stara wersja)

Zgłoszony przez Dott

Nowość w ofercie Rimmel - podkład, który ma wytrzymać 25 godzin. Odporny na ścieranie. Zawiera unikalną, mineralną formułę Mineral Complex oraz Aqua Primer dbający o prawidłowe nawilżenie skóry.

Skład: Aqua/Water, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Trimethylsiloxysilicate, Talc, Silica Silylate, Sodium PCA, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, Magnesium Sulfate, Zinc Stearate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Acrylates/C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer, Bis-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Tribehenin, Amodimethicone, Propylparaben, Methylparaben, Disteardimonium Hectorite, Phenoxyethanol, Trihydroxystearin, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane, Parfum/Fragrance, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Propylene Carbonate, Hydroxyethylcellulose, Laureth-4, Sodium Sulfate, BHT, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol. May Contain: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499).

• Polecam!
  • Uzywalam wielu fluidow, ten jak dotychczas jest najlepszy! dlugo sie trzyma, nie uwidacznie skorek, nie wysusza skóry tak jak robia to inne podklady! jesli mam jakies duze niedoskonalosci to nakladam go wiecej i nic nie widac! nie rozumie niektorych tak negatywnych opini na jego temat, ale mnie super!

Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe

Chcesz pochwalić kejtawu12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mojej cery jak na razie najlepszy, ale...
  • Najpierw powiem kilka słów o mojej cerze - może nie mam wielu wyprysków, pojawiają się przeważnie przed miesiączką, ale mam ogromny problem z przebarwieniami, "dziurkami" w twarzy (o ile wiecie o czym mówię), a także z zaskórnikami. Cerę mam mieszaną.

Wypróbowałam wiele podkładów kryjących, żaden nie sprawdził się dobrze, ten też nie jest idealny, ale ze wszystkich, których użyłam, jest najlepszy.

Plusy:
    -Krycie (aczkolwiek do większych krostek trzeba użyc korektora)
    -Lekki, jak na produkt kryjący
    -Wydajnosc
    -Świetnie się rozprowadza
    -Cena dosyc przystępna jak na ten produkt

Minusy:
    -Na mojej skórze trzyma się dobrze około 4godz, później muszę się poprawic.
    -Wysusza okolice nosa, ust i brody.
    -Skóra się błyszczy, także bez pudru transparentnego ani rusz

Tak jest oczywiście w moim przypadku, dlatego na samym początku opisałam stan mojej skóry

Używam tego produktu od: Rok
    Ilość zużytych opakowań: 4 i trochę.

Chcesz pochwalić FemmeClassique za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobrze kryje, warty wypróbowania
  • Oceniam kolor 100, Ivory.

Podkład kupiłam jakiś czas temu, jednak po powrocie do domu i kilku użyciach stwierdziłam, że jest dla mnie za ciemny. Odłożyłam na półkę i zapomniałam. Szczęśliwym trafem odnalazłam go latem, gdy już troszkę się opaliłam, a jego odcień okazał się trafiony.
    Zatem rozpoczynę od plusów.

* Ten podkład faktycznie kryje. I to kryje naprawdę porządnie, wyrównując koloryt cery i ukrywając wszelkie niedoskonałości
    * Nie wiem jak działa w pojedynkę, jednak w połączeniu z pudrem jest dość trwały, a skóra nie zaczyna się po nim świecić
    * Nie zapycha, skóra jaka była, taka jest : )
    * Nie wysusza. Używając go, zapominam o problemie jakim są suche skórki, pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że delikatnie nawilża

Nic nie może być idealne, toteż dla równowagi przedstawię również minusy:

* Gdy nałoży się go zbyt dużo, tworzy efekt płaskiej maski - a naprawdę łatwo przesadzić..
    * Nie podoba mi się jego konsystencja - jest bardzo lepki i lejący, nieprzyjemnie rozprowadza się go na skórze
    * Po nałożeniu pozostawia uczucie lepkości - lepiej za dużo się po twarzy nie miziać. Z racji tego, łatwo ubrudzić nim ubrania.

Podsumowując - produkt naprawdę warty zakupu, jeżeli zależy nam na dobrym kryciu i trwałości. Jeżeli jednak chcemy tylko delikatnie wyrównać kolor cery - polecałabym coś 'lżejszego' : )

Używam tego produktu od: Około 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Końcówka pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Marczepanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciężki, płaski mat
  • Jest to podkład, który świetnie spełnia swoją funkcję -> utrzymuje się na twarzy faktycznie bardzo długo (nie wiem czy 25h, ale 12h wytrzyma bez poprawek). Jest praktycznie nie do zdarcia.

Moim zdaniem jest to jednak fluid, który nie nadaje się na codzień. Wbrew zapewnieniom porducenta, jest to podkład bardzo bardzo ciężki - kryje, matuje (mat jest płaski, naprawdę nieciekawie wygląda), po nałożeniu czuć ciężar na twarzy i do tego lepi się dość długo. Nie wiem jakim cudem może to być podkład mineralny?!
    Do tego ciemnieje - najjaśniejszy odcień zbyt ciemny dla jasnych cer i zapycha. Jedyny plus - nie podkreśla suchych skórek.
    Posiadaczki ładnych, raczej bezproblemowych cer lub z niewielkim wypryskami nawet niech nie próbują. To ciężki kaliber.

Ilość zużytych opakowań: jedno - kilka razy

Chcesz pochwalić Chontelle za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiedyś był moim nr 1
  • Bardzo długo go lubiłam, ale czegoś mu brakowało i postanowiłam poszukać ideału
    Plusy
    - wygodne opakowanie
    - atrakcyjna cena
    - super konsystencja
    - ładnie krył i nawet długo się utrzymywał (tylko jedna poprawka przez cały długi dzień)

Minusy:
    - nie znalazłam idealnego koloru dla siebie, a poza tym szukam takiego podkładu, który wytrzyma naprawdę 25h

Napewno wrócę do niego w nowym opakowaniu

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić tinka06 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezniszczalny
  • Podkładu używam już od czasu gimnazjum (stara wersja 16h). Zimą jest niezastąpiony - bez niego zamarza mi twarz Kryje faktycznie tyle ile obiecują na opakowaniu, jest idealny na imprezy i długie dni w pracy. Bardzo mocno kryje. Używam na zmianę z MaxFactorem, który stosuje latem, jednak gdy idę na imprezę to właśnie Rimmel jest moim wyborem.

Minusy:
    -troche ciężki
    -ciemnieje na twarzy, co widać zimą

Plusy:
    -krycie
    -cena
    -dostępność kolorów
    -TRWAŁOŚĆ!
    -nie podkreśla suchych skórek
    -łatwa aplikacja

Używam tego produktu od: Parę lat
    Ilość zużytych opakowań: powyżej 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić fatclan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój hit
  • Kupiłam w outlecie kosmetycznym w moim mieście zachęcona promocyjną ceną (zaledwie 8,99 zł).

Po pierwszych dwóch tygodniach stosowania uważam, że jego zalety to:
    + przede wszystkim jest trwały (wytrzymuje cały dzień - u mnie teraz w wakacje wygląda to tak, że około godziny 14 się maluję i wychodzę do pracy, gdzie jest baaaardzo gorąco do tego stopnia, że zawsze wychodzę upocona do tego stopnia, że nawet moje włosy są pokręcone - ten podkład wytrzymuje spokojnie na buźce, dzięki czemu wyglądam bardzo świeżo, jeśli chodzi o cerę, nawet po sześciu godzinach spędzonych w skwarze. Następnie udaję się na spotkanie z przyjaciółmi i wracam około godziny 24-1 do domu nadal świeżuteńka. Tylko w jednej sytuacji mi spłynął - kiedy tydzień temu dopadło mnie oberwanie chmury, a akurat nie miałam żadnego autobusu i trzeba było iść na nogach, ale to raczej nie dziwne.)
    + dobrze kryje (mam problem z cieniami pod oczami, błyszczącym czubkiem noska, oraz wiecznie różowymi polikami - co do cieni pod oczami jest IDEALNY, bo jest cudownie kryjący a zarazem nie daje efektu maski. Daje efekt świeżości. Po nim wyglądam, jakbym co godzinę zmywała makijaż i się na nowo malowała. Dzięki temu podkładowi będę mogła oszczędzać 40 zł co kilka miesięcy na korektor pod oczy, bo daje ten sam efekt.)
    + nie wiem, albo on jest nawilżający, albo po prostu nie wysusza skóry (dla mnie to ogromny plus bo mam dziwną cerę, niby tłusta z rana, świecąca się, ale bardzo skłonna do przesuszeń, po pudrze często widać suche skórki, natomiast tutaj to nie występuje, wręcz odkąd go stosuję, mam wrażenie, że moja skóra jest ładniejsza po zmyciu.)
    + ładnie pachnie, świeżo

- co do matowania - sam podkład nie daje rady matowić, ale dla mnie to nie problem, bo lubię, gdy moja cera wygląda nieskazitelnie a zarazem naturalnie ma lekki blask, więc w połączeniu z pudrem (ja używam Stay Matte Rimmela - kolejne cudo) jest świetny, bo nadaje dokładnie ten efekt, który u mnie jest pożądany, aczkolwiek dla osoby która nie chce się poprawiać pudrem, to będzie wada. Mnie to nie przeszkadza, ale daję to w minusach, bo to ma być obiektywna ocena.
    - mogę się przyczepić do opakowania bo nie jest jakieś ładne i wygodne, takie zwyczajne, ale przecież głównie chodzi o zawartość, bo nie będę chodzić z opakowaniem na czole, tylko z podkładem
    - dla niektórych cena może być problemem, ten podkład regularnie kosztuje około 30 zł.

Generalnie jak dla mnie narazie jest cudowny. Zobaczę jeszcze, ile będę go używać, bo nie wiem, jak z wydajnością.
    Konkluzja na dzisiaj - mój osobisty hit, ale wiadomo. Każdy ma inne potrzeby, inną cerę.Używam tego produktu od: dwóch tygodniIlość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić lewisek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny na specjalne okazje.
  • Kupiłam go, bo był na promocji.

+ krycie! wspaniałe, w tym przedziale cenowym chyba nie ma bardziej kryjącego podkładu.
    + trwałość! na mojej tłustej cerze wytrzymuje prawie cały dzień bez przypudrowania w nienagannym stanie.
    + cena! kupiłam za ~20zł.

- szarawe, ziemiste kolory, ciężko mi było dobrać odpowiedni kolor (mam żółty odcień skóry).
    - może dość konkretnie obciążyć i zapchać cerę, dlatego używam go wtedy, gdy potrzebuję wyglądać bardzo dobrze.

Używam tego produktu od: października 2013
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić dreamboat_queen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • Używam tego fluidu od ponad pół roku, mój odcień to Classic Beige 201 . Uwielbiam go nie ściera się, długo utrzymuje na skórze i nie pozostawia efektu ,,maski" . Moja skóra ma problem z niedoskonałościami, ale ten podkład skutecznie ja matuje i ukrywa. Jednocześnie nie mam po nim wysypu kolejnych. Jest do tego bardzo wydajny. Stosowałam wiele fluidów, ale ten jest zdecydowanie nr.1

Ilość zużytych opakowań: 4 x 30ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić sysynecka18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkład do którego ciągle wracam
  • Używam odcienia 100 ivory, który jest idealny do mojej skóry, co prawda odrobinkę ciemnieje, ale jak dla mnie to ogromny plus
    Próbowałam paru podkładów, lecz to jest ten, do którego wracam.
    Odejmuję pół gwiazdki, bo idealny to on nie jest

PLUSY:
    *nie tworzy efektu maski, bynajmniej jak sie dobrze go nałoży
    *dość dobrze kryje niedoskonałości
    *utrzymuje się maks do 10 godzin, to i tak długo
    *łatwy w nakładaniu
    *troszkę ciemnieje, ale dla mnie to jak już wspomniałam plus

MINUSY:
    *mało wydajny
    *klei się, ale po jakimś czasie uczucie znika

Najlepiej utrwalić go pudrem moim zdaniem

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: końcówka drugiego

Chcesz pochwalić Niherty za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij