W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje skrypt闚 java. Bez w陰czonej Javy nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Vipera, Puder prasowany br您uj帷y ze z這cistym blaskiem, wielofunkcyjny

Powi瘯sz Vipera, Puder prasowany br您uj帷y ze z這cistym blaskiem, wielofunkcyjny

Zg豉szaj帷a osoba: koko

Puder nadaje sk鏎ze efekt zdrowej sk鏎y, koryguje rysy twarzy, przyciemnione cz窷ci wydaj si mniejsze i subtelniejsze - to zapewnienia producenta. Od siebie mog doda, 瞠 鈍ietnie sprawdza si jako "udawacz" opalenizny.

Sk豉d: Talc, Mica, Kaolin,Isopropyl Stearate, Zinc Stearate, Oryza Sativa, Lanolin, Lauroyl Lysine, Methylparaben, Propylparaben, Parfum, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891

Cena: ok. 10 z / 6,2 g

• 鈍ietny polski produkt
  • To by m鎩 pierwszy br您er, oczywi軼ie nie umia豉m skorzysta w 100% z jego potencja逝, ale z biegiem czasu nauczy豉m si wykorzystywa jego mo磧iwo軼i i zacz窸am eksperymentowa z dro窺zymi markami. Po kilku latach uzbrojona w lepsze p璠zle i chyba troch bieglejsza we w豉daniu nimi powr鏂i豉m do korzeni czyli do br您era Vipery w odcieniu nr 501/701 i jestem nim na nowo zachwycona Odcie, do嗆 ciemny na pierwszy rzut oka mo積a stopniowa, nadaje si dla jasnolicej do konturowania - trudno z nim przesadzi, nak豉dam go tak, 瞠 drobinek nie wida (strzepuj nadmiar pudru z p璠zla), kosmetyk jest wydajny (ale mo瞠 to zale瞠 od mi瘯ko軼i p璠zla i chmm... hojno軼i w nak豉daniu). Na podk豉dzie i pudrze trzyma si bez zarzutu, nie zapycha. W ma貫j drogerii zap豉ci豉m za wersj bez lusterka ok. 16 z co jest niewysok cen je郵i we幟ie si pod uwag pojemno嗆 - 13 g. W sumie s dwie rzeczy kt鏎a mnie zastanawiaj w tym brazerze : zapach - niezwykle mocny, staro鈍iecki, (staram si go nie w帷ha, dziwi si jednak, 瞠 producent zdecydowa si w dobie kosmetyk闚 pozbawionych zapach闚 na tak bomb) i puszek (dodany na zasadzie "aby by". Uwa瘸m, 瞠 ten puder to 鈍ietny polski, troch niedoceniony, produkt.

U篡wam tego produktu od: kilku lat, z przerwami
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: w trakcie drugiego

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Doris Day za czyteln i pomocn recenzj?
  • Przypad mi do gustu.
  • Nie wiem co ja mam z tymi zapachami Vipery, ale przypadaj mi do gustu. Lubi w帷ha ten br您er
    Ale do rzeczy. B豉he sprawy:
    - Lusterko ( Nie umia豉bym dobrze umalowa nim policzk闚, jednak w kosmetyczce sprawdza si jako zwyk貫, por璚zne lusterko do sprawdzania wygl康u)
    - Cena ( Jak dla mnie nie przesadzona, uwa瘸m 瞠 jest adekwatna co do tre軼i produktu)
    - Wydajno嗆 ( Ja u siebie ko鎍a nie widz. Fakt, nie u篡wam go jako szalenie cz瘰to ale te nie stoi poro郾i皻y kurzem na szafce)
    - Do陰czona g帳eczka ( Nie wiem, na prawd nie wiem wi璚 Wy mi powiedzcie jak mam tym wykonturowa twarz)

Przejd幟y do sedna. Kolor jest faktycznie uniwersalny. Zar闚no na mnie, jak na kole瘸nkach o r霩nej karnacji wygl康a do嗆 naturalnie. O ile si z nim nie przesadzi nie wygl康amy sztucznie, chocia w moim mniemaniu ci篹ko z nim przesadzi, chyba 瞠 jeste鄉y bladolice. Drobinki nie s uci捫liwe, pokusz si nawet o stwierdzenie 瞠 dobrze wygl康aj.
    Nami皻n fank pudr闚 br您uj帷ych nie jestem, st康 nie mog Wam trafnie odpowiedzie, czy 闚 produkt jest idealny, czy te troch mu brakuje. Nie mam po prostu takiego do鈍iadczenia, by czu si na si豉ch o wyra瞠nie takiej opinii.
    Aplikuj go p璠zlem sko郾ym, wygl康a to dobrze.
    Puder nie jest bardzo trwa造, traci na kolorze po ok. 2 h. Oczywi軼ie, wci捫 jest na naszej twarzy, wida go, nie mniej jednak oczekuj帷 wyrazistego efektu przez ca造 czas trzeba go domalowywa.
    Ko鎍z望, jak najbardziej polecam, nie mniej jednak nie wydaje mi si by by on idea貫m.

U篡wam tego produktu od: P馧 roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: W trakcie pierwszego ( My郵 瞠 1/3)

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Justyna15 za czyteln i pomocn recenzj?
  • uwielbiam
  • uwielbiam pudry br您uj帷e.. ten mi bardzo odpowiada i mimo tego 瞠 co raz to kupuje jakie inne, nowe, dro窺ze to zawsze jako wracam do tego.
    Odpowiada mi jego kolor, intensywno嗆, drobinki i to 輳 dobrze si rozprowadza na twarzy.. w og鏊e ca造 mi odpowiada
    minus闚 nie znalaz豉m jak narazie.

U篡wam tego produktu od: 6 lat na zmian z innymi
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 4 ca貫 opakowania, 5-te w trakcie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Majkaa21 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Spe軟i wszystkie moje oczekiwania
  • Wypr鏏owa豉m ten puder od kole瘸nki, kt鏎a ma nieco ciemniejsz karnacj ode mnie, ale by豉m mi這 zaskoczona- puder daje 郵iczny efekt opalenizny, ale nie maski. Do tego matuje sk鏎, 郵icznie j roz鈍ietla, a g帳eczka umo磧iwia precyzyjne nak豉danie Przyciemniaj帷 boki twarzy, doskonale j wysmukla. Cudo. Do tego trzyma si na buzi, i nie "zsuwa si"
    I starcza na d逝go!

U篡wam tego produktu od: 2 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: w trakcie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali coconut0791 za czyteln i pomocn recenzj?
  • dla mnie doskonaly i jedyny
  • podklady zmieniam jak rekawiczki. ale zawsze na podklad stosuj zawsze puder wielofunkcyjny br您uj帷y vipera 501. jak dla mnie nie ma lepszego kosmetyku. w mojej torebce jak i na polce w lazience zawsze jest dla niego miejsce. nadaje skorze zdrowy wygl康, male drobinki przepieknie rozja郾iaj twarz. stosuje go r闚nie w wiekszej ilosci na policzki.

U篡wam tego produktu od: ok 5 lat
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa:chyba z 11 opakowanie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali nielotka82 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Uwielbiam
  • Uwielbiam ten bronzer, jest rewelacyjny a omieciona bu嶔a wygl康a slicznie i promiennie. Z這ciste drobinki dodaj buzi blasku

Plusy:
    -wydajny,
    -funkcjonalny,
    -d逝go utrzymuje si na policzkach,
    -przyjemnie pachnie.

jak dla mnie nie ma wad, jesli chodzi o cenie nie orientuje sie ile kosztuje poniewaz dosta豉m go w prezencie od kole瘸nki

U篡wam tego produktu od: 6-7 miesiecy
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: ko鎍闚ka pierwszego

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali paulinn90 za czyteln i pomocn recenzj?
  • polecam
  • Nie wiem sk康 ta cena podana w opisie, ale ja za sw鎩 w Z這tych Tarasach da豉m 18 z. Pisz o tym nowym w opakowaniu z lusterkiem. Bardzo 豉dnie podkre郵a ko軼i policzkowe, delikatne drobinki 豉dnie po造skuj. Opakowanie fajne. Polecam!

U篡wam tego produktu od:miesi帷a
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa:w trakcie 1szego

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali agniesiaa za czyteln i pomocn recenzj?
  • Dobry.
  • Plusy:
    -tani
    -豉dny kolor
    -pachnie

Nadaje sk鏎ze 豉dny kolorek, spe軟ia swoj funkcj jak nale篡.
    Minus闚 jak dla mnie brak
    Polecam wszystkim,szczeg鏊nie paniom o ciep貫j karnacji.

U篡wam tego produktu od:miesi帷a

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali nicestar za czyteln i pomocn recenzj?
  • kiepski
  • Niestety zani輳 mu ocen, ale m璚zy豉m si z nim od lata, wi璚 co na jego temat mog napisa.
    W telegraficznym skr鏂ie powiem, 瞠 robi placki i schodzi z twarzy bardzo szybko. Uprzedzaj帷 zarzut - u篡wa豉m p璠zla Kabuki z EDM, wi璚 to nie tu le篡 problem.
    Dodam tylko, 瞠 mam now wersj tego pudru (prze廝oczyste opakowanie), kt鏎e chcia豉m doda jako nowy puder, ale wycofano moje zg這szenie uznaj帷, 瞠 te produkty si dubluj :/

U篡wam tego produktu od: lato 2009
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: ci庵le 1

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali Lidiq za czyteln i pomocn recenzj?
  • Polecam!
  • Uwielbiam ten puder za kolor, jako嗆, wydajno嗆 i drobinki kt鏎e s bardzo dyskretne
    Stosuj na ko軼i policzkowe, czasem w okolice oczu bardzo delikatnie... w lato na dekolt
    U篡wam tego pudru od kilku lat mai豉m te Inglot uwa瘸m 瞠 Vipera jest du穎 lepszy!!!
    Polecam!!!

U篡wam tego produktu od: kilku lat
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: trudno zliczy

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Muszelka8 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Bardzo dobry !
  • Bardzo dobry tani puder br您uj帷y. Idealny dla kogo kto chce poudawa 瞠 ma opalon twarz ) 安ietnie nadaje si do wyko鎍zenia makija簑: na policzki i dekolt wprost idealny. Na pocz徠ku my郵a豉m 瞠 b璠 mnie irytowa z這te drobinki, bo tak zazwyczaj bywa這 w tego typu kosmetykach, ale tu by豉 mi豉 niespodzianka , bo drobinki s bardzooo ma貫 i kompletnie nie psuj efektu ;D

U篡wam tego produktu od: roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali rozzie za czyteln i pomocn recenzj?
  • jak na te cene naprawde dobry
  • wczesniej uzywalam z gabeczka i tu byla tragedia - sypal sie okropnie, robil smugi i mazie na buzi. postanowilam jednak dac mu ostatnia szanse - kupilam pedzel kabuki inglota i tu zaskoczyl mnie pozytywnie. sypal sie troszke, ale z pedzla sie strzepuje i dzieki temu nie mam osypanych ubran - aczkolwiek minus za wydajnosc, bo pzrez osypywanie sie szybciej sie konczy. nadaje ladny, naturalny, zlocisty braz - buzia wyglada pieknie, jest rozswietlona - stosuje tylko na policzki, dekolt i ramiona - ze wzgledu na drobinki. dosc dlugo sie trzyma, nie caly dzien, ale kilka godzin spokojnie da rade. z pedzlem nie tworzy smug ani mazi. jest tani. dlatego polecam! bo przy tej cenie jakosc naprawde wysoka! ja stosuje w polaczeniu z innym pudrem brazujacym, i tworza piekny duet, do tego moje perelki pzredluzaja trwalosc vipery!
    ladnie pachnie. brzydkie opakowanie, ale liczy sie jakosc w koncu! kosztuje juz ok 15zl. ma zmienione opakowanie - na gorszy design niz tu na zdjeciu, ale jak juz pisalam - liczy sie jakosc, to co w srodku, a nie na zewnatrz! we wroclawiu mozna kupic na stoisku vipery w arkadach wroclawskich.
    U篡wam tego produktu od:roku

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali motylek13 za czyteln i pomocn recenzj?
  • tani, a b.dobry
  • Plusy:
    +豉dny, w miar naturalny br您owy kolor (501)
    +roz鈍ietlaj帷e drobinki (mi si podobaj, takiego efektu szuka豉m)
    +doskona造 na podkre郵enie ko軼i policzkowych i wymodelowania twarzy (nie jako puder na ca陰 twarz)

Minusy:
    -brzydkie opakowanie
    -niezach璚aj帷y zapach
    -s豉ba wydajno嗆

Mam ciemn karnacj, t逝st sk鏎, ale na policzkach puder prezentuje si bardzo estetycznie.
    To zaskakuj帷e, 瞠 tak tani kosmetyk mo瞠 da podobne b康 nawet lepsze efekty od kosmetyk闚 du穎 dro窺zych marek!

U篡wam tego produktu od: p馧 roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali MissDolla za czyteln i pomocn recenzj?
  • Dobrze, ze da豉m mu sznse
  • Poczatkowo nie by豉m zadowolona z tego pudru i dziwi造 mnie tak pozytywne opinie. uzywam go na kosci policzkowe, poczatkowo tworzy brzydkie nieestetyczne plamy. By豉m rozczarowana. Nie wiedzia豉m czy jest to wina pudru, braku moich umiejetnosci, czy z貫go pedzla. Problem tkwi w pedzlu
    Kupi豉m nowy,dzieki ktoremu puder by dobrze rozprowadzony na policzkach, pieknie je podkre郵a. Teraz jestem z niego zadowolona I choc odpycha mnie jego zapach u篡wam go codziennie

U篡wam tego produktu od:2 miesiecy
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa:w trakcie pierwszego

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Lara-21 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Dobry
  • Puder jest dobry, niestety najwi瘯sz jego wad jest trwa這嗆. Na mojej buzi puder utrzymuje si ok 3 godz, potem tworz plamy, nie jakies straszne ale wymagaj帷e poprawki. Gdyby nie to puder bylby prawie idealny. Dobrze kryje niedoskona這軼i.

U篡wam tego produktu od:1 miesi帷a

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Pati765 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Ulubiony...
  • Pi瘯nie roz鈍ietla bu嶔 i cudownie podkre郵a ko軼i policzkowe.
    Porzuci豉m dla niego drogie pudry. Dla mnie jest niezast徙iony!

Drobinki s tak delikatne,瞠 nadaje si r闚nie na dzie.
    Niezale積ie od tego, jak du穎 si go na這篡, nie da si przesadzi.

Zapach przyjemny.

Minusem jest niezbyt szykowne opakowanie ale co tam, przecie liczy si zawarto嗆...

U篡wam tego produktu od: kilku lat
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 3

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali coctail za czyteln i pomocn recenzj?
  • bardzo dobry
  • To kolejny produkt, ktory kupilam po namowie mojej kolezanki stylistki, puder mozna nakladac w dowolnej ilosci i nie robi efektu maski, dla osob poczatkujacych z puder jest on znakomity poniewaz jest ciezko przedawkowac z iloscia tego pudru. Oogolnie godny polecenia.

U篡wam tego produktu od:6 miesiecy

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali suonko82 za czyteln i pomocn recenzj?
  • A wiec :

+ 豉dnie brazowi
    + nie tworzy maski
    + delikatny
    + buzia po nim jest rozswietlona ale nie jest to takie nachalne,delikatna poswiata sprawia ze buzia jest wypoczeta
    + dobry polski kosmetyk,za dobr cene !

Obecnie ma zmienione opakowanie.

U篡wam tego produktu od:2 tygodni
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa:w trakcie 1

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali dodziak1987 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Yes!Yes!Yes!
  • M鎩 kochany stary poczciwy puderMam go ju od cho choo..bo od ponad 2lat i jest taki sam jak w dniu kt鏎ym go kupi豉m Jest to m鎩 pierwszy puder br您uj帷y Posiadam odcie bodaj瞠 501 Jest idealny! Mam blad cer ale jak chc przybr您owie polika to on spisuje si cudownie! Nie pruszy si i idealnie rozprowadza si na twarzy Drobinki s ale takie malute鎥ie i prawie ich nie wida A wydajno嗆..wystarczy spojrze ile mi s逝篡 i dalej s逝篡 b璠zie:P Bardzo polecam!
    U篡wam tego produktu od:2lat

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali judge za czyteln i pomocn recenzj?
  • superowy
  • SUPER! w pe軟i podzielam zachwyty tym pudrem, u篡wam go od 7 lat i przelecia豉m przez r騜ne dro窺ze....ale wr鏂i豉m do Vipery i ju nie odejd chyba 瞠 go zlikwiduj, o nie!!!
    u篡wam go w lecie, zim, nadaje si jako puder i r騜, super modeluje twarz, nie wiem co bym bez niego zrobi豉. kosztuje 13pln, a jaki efekt. My郵 瞠 jest du穎 polskich kosmetyk闚, kt鏎e s tak samo dobre jak te wielkie marki, ale po prostu brak im promocji. Tu nawet nie chodzi o cen, ale on jest po prostu bardzo dobrym pudrem. ma pi瘯ny br您owy kolor i fajn konsystencj,
    polecam

U篡wam tego produktu od:7 lat
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa:sama nie wiem

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali fifi2510 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Polecam
  • Ja u篡wam odcienia 501 br您uj帷ego z drobinkami. Ju od kilku lat bo w tej cenie nie ma nic lepszego. U篡wa豉m wcze郾iej kuleczek br您uj帷ych z Oriflame, ale ich cena i jako嗆 nie dor闚nuj Viperze. Puder 豉two si nak豉da - w tym celu jak do ka盥ego pudru polecam zwyk造 gruby p璠zel do pudru, a nie g帳eczk kt鏎 znajdziecie w opakowaniu. Puder bardzo 豉dnie br您uje i modeluje twarz - stosuj go jako puder i jako r騜 na policzki. ζdny zapach. Przyst瘼na cena 10 -13 z. Niestety znam tylko 2 drogerie gdzie mo積a go kupi ale na szcz窷cie jest dost瘼ny na allegro. Je郵i kto lubi pudry br您uj帷e, roz鈍ietlaj帷e z drobinkami to polecam Viper. Ja zaryzykowa豉m kilka lat temu i poleci豉m ju kilku osobom - ka盥a jest zadowolona. U篡wam tego produktu od: 4 lat
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa:

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali brawurka441 za czyteln i pomocn recenzj?
  • jestem na tak.
  • dobry produkt za dobr cen
    豉dnie br您uje i daje delikatny blask.
    nie mam wi瘯szego por闚nania, bo to m鎩 pierwszy bronzer jednak za t cen my郵, 瞠 jest ca趾iem przyzwoity i nawet trzyma si do嗆 d逝go

U篡wam tego produktu od: tygodnia
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali maupka87 za czyteln i pomocn recenzj?
  • bez rewelacji
  • nie jestem zadowolona z tego pudru, mia豉m ogromne k這poty z aplikacj w og鏊e, nie wspominaj帷 o r闚nomiernej aplikacji na twarzy. bardzo szybko pop瘯a i nie nadawa si ju do niczego. cena adekwatna do jako軼i.

U篡wa軛 tego produktu: 4 miesi帷e temu
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: nieca貫 1

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali VeraDonna za czyteln i pomocn recenzj?
  • bronzer z drobinkami na poliki
  • Jest tani i dobrze br您uje.
    Jednak w 鈍ietle dziennym nie wygl康a 豉dnie na ca貫j twarzy poniewa osypuje milionami drobinek. Wielbiciele naturalnego efektu nie b璠 zadowoleni.

U篡wam tego produktu od: jakiego czasu ; )
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali queenrk za czyteln i pomocn recenzj?
  • taki sobie
  • brazuje dobrze i to jego plus, swietnie udaje opalenizne, jak ktos juz wspomnial, bo ma taki naturalny kolorek. ja mam z tej nowszej wersji puder. ma swiecace zlote drobinki, male, lecz jest ich pelno, wiec tylko nadaje sie , jak dla mnie, jako bronzer na policzki lub jako puder na wieczor, w dzien brzydko to wyglada, cala buzia swiecaca jak zarowa! minusem dodatkowym jest to, z estrasznie sie osypuje. po prostu okropienstwo, polowa pudru laduje na lustrze, kranie i zlewie! a to mnie denerwuje niemilosiernie. osypuje sie na twarzy, trzeba pozniej rownac dodatkowo gabeczka oprocz pedzla. orpocz nadanego koloru nie robi nic. nie upieksza twazry, nie modeluje rysow. w sumie uzywam go jako bronzer na policzki, bo ylko nadaje, dlatego 2 gwiazki.

U篡wam tego produktu od:2 m-cy
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa:w trakcie 1

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali motylek131 za czyteln i pomocn recenzj?