Vipera, Puder prasowany brązujący ze złocistym blaskiem, wielofunkcyjny

Powiększ Vipera, Puder prasowany brązujący ze złocistym blaskiem, wielofunkcyjny

Zgłaszająca osoba: koko

Puder nadaje skórze efekt zdrowej skóry, koryguje rysy twarzy, przyciemnione części wydają się mniejsze i subtelniejsze - to zapewnienia producenta. Od siebie mogę dodać, że świetnie sprawdza się jako "udawacz" opalenizny.

Skład: Talc, Mica, Kaolin,Isopropyl Stearate, Zinc Stearate, Oryza Sativa, Lanolin, Lauroyl Lysine, Methylparaben, Propylparaben, Parfum, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891

Cena: ok. 10 zł / 6,2 g

• świetny polski produkt
  • To był mój pierwszy brązer, oczywiście nie umiałam skorzystać w 100% z jego potencjału, ale z biegiem czasu nauczyłam się wykorzystywać jego możliwości i zaczęłam eksperymentować z droższymi markami. Po kilku latach uzbrojona w lepsze pędzle i chyba trochę bieglejsza we władaniu nimi powróciłam do korzeni czyli do brązera Vipery w odcieniu nr 501/701 i jestem nim na nowo zachwycona Odcień, dość ciemny na pierwszy rzut oka można stopniować, nadaje się dla jasnolicej do konturowania - trudno z nim przesadzić, nakładam go tak, że drobinek nie widać (strzepuję nadmiar pudru z pędzla), kosmetyk jest wydajny (ale może to zależeć od miękkości pędzla i chmm... hojności w nakładaniu). Na podkładzie i pudrze trzyma się bez zarzutu, nie zapycha. W małej drogerii zapłaciłam za wersję bez lusterka ok. 16 zł co jest niewysoką ceną jeśli weźmie się pod uwagę pojemność - 13 g. W sumie są dwie rzeczy która mnie zastanawiają w tym brazerze : zapach - niezwykle mocny, staroświecki, (staram się go nie wąchać, dziwię się jednak, że producent zdecydował się w dobie kosmetyków pozbawionych zapachów na taką bombę) i puszek (dodany na zasadzie "aby był". Uważam, że ten puder to świetny polski, trochę niedoceniony, produkt.

Używam tego produktu od: kilku lat, z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Doris Day za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przypadł mi do gustu.
  • Nie wiem co ja mam z tymi zapachami Vipery, ale przypadają mi do gustu. Lubię wąchać ten brązer
    Ale do rzeczy. Błahe sprawy:
    - Lusterko ( Nie umiałabym dobrze umalować nim policzków, jednak w kosmetyczce sprawdza się jako zwykłe, poręczne lusterko do sprawdzania wyglądu)
    - Cena ( Jak dla mnie nie przesadzona, uważam że jest adekwatna co do treści produktu)
    - Wydajność ( Ja u siebie końca nie widzę. Fakt, nie używam go jakoś szalenie często ale też nie stoi porośnięty kurzem na szafce)
    - Dołączona gąbeczka ( Nie wiem, na prawdę nie wiem więc Wy mi powiedzcie jak mam tym wykonturować twarz)

Przejdźmy do sedna. Kolor jest faktycznie uniwersalny. Zarówno na mnie, jak na koleżankach o róznej karnacji wygląda dość naturalnie. O ile się z nim nie przesadzi nie wyglądamy sztucznie, chociaż w moim mniemaniu ciężko z nim przesadzić, chyba że jesteśmy bladolice. Drobinki nie są uciążliwe, pokuszę się nawet o stwierdzenie że dobrze wyglądają.
    Namiętną fanką pudrów brązujących nie jestem, stąd nie mogę Wam trafnie odpowiedzieć, czy ów produkt jest idealny, czy też trochę mu brakuje. Nie mam po prostu takiego doświadczenia, by czuć się na siłach o wyrażenie takiej opinii.
    Aplikuję go pędzlem skośnym, wygląda to dobrze.
    Puder nie jest bardzo trwały, traci na kolorze po ok. 2 h. Oczywiście, wciąż jest na naszej twarzy, widać go, nie mniej jednak oczekując wyrazistego efektu przez cały czas trzeba go domalowywać.
    Kończąć, jak najbardziej polecam, nie mniej jednak nie wydaje mi się by był on ideałem.

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego ( Myślę że 1/3)

Chcesz pochwalić Justyna15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam
  • uwielbiam pudry brązujące.. ten mi bardzo odpowiada i mimo tego że co raz to kupuje jakieś inne, nowe, droższe to zawsze jakoś wracam do tego.
    Odpowiada mi jego kolor, intensywność, drobinki i to żę dobrze się rozprowadza na twarzy.. w ogóle cały mi odpowiada
    minusów nie znalazłam jak narazie.

Używam tego produktu od: 6 lat na zmianę z innymi
    Ilość zużytych opakowań: 4 całe opakowania, 5-te w trakcie

Chcesz pochwalić Majkaa21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnił wszystkie moje oczekiwania
  • Wypróbowałam ten puder od koleżanki, która ma nieco ciemniejszą karnację ode mnie, ale byłam miło zaskoczona- puder daje śliczny efekt opalenizny, ale nie maski. Do tego matuje skórę, ślicznie ją rozświetla, a gąbeczka umożliwia precyzyjne nakładanie Przyciemniając boki twarzy, doskonale ją wysmukla. Cudo. Do tego trzyma się na buzi, i nie "zsuwa się"
    I starcza na długo!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Chcesz pochwalić coconut0791 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie doskonaly i jedyny
  • podklady zmieniam jak rekawiczki. ale zawsze na podklad stosuję zawsze puder wielofunkcyjny brązujący vipera 501. jak dla mnie nie ma lepszego kosmetyku. w mojej torebce jak i na polce w lazience zawsze jest dla niego miejsce. nadaje skorze zdrowy wygląd, male drobinki przepieknie rozjaśniają twarz. stosuje go również w wiekszej ilosci na policzki.

Używam tego produktu od: ok 5 lat
    Ilość zużytych opakowań:chyba z 11 opakowanie

Chcesz pochwalić nielotka82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Uwielbiam ten bronzer, jest rewelacyjny a omieciona buźka wygląda slicznie i promiennie. Złociste drobinki dodają buzi blasku

Plusy:
    -wydajny,
    -funkcjonalny,
    -długo utrzymuje się na policzkach,
    -przyjemnie pachnie.

jak dla mnie nie ma wad, jesli chodzi o cenie nie orientuje sie ile kosztuje poniewaz dostałam go w prezencie od koleżanki

Używam tego produktu od: 6-7 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić paulinn90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Nie wiem skąd ta cena podana w opisie, ale ja za swój w Złotych Tarasach dałam 18 zł. Piszę o tym nowym w opakowaniu z lusterkiem. Bardzo ładnie podkreśla kości policzkowe, delikatne drobinki ładnie połyskują. Opakowanie fajne. Polecam!

Używam tego produktu od:miesiąca
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1szego

Chcesz pochwalić agniesiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry.
  • Plusy:
    -tani
    -ładny kolor
    -pachnie

Nadaje skórze ładny kolorek, spełnia swoją funkcję jak należy.
    Minusów jak dla mnie brak
    Polecam wszystkim,szczególnie paniom o ciepłej karnacji.

Używam tego produktu od:miesiąca

Chcesz pochwalić nicestar za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepski
  • Niestety zaniżę mu ocenę, ale męczyłam się z nim od lata, więc coś na jego temat mogę napisać.
    W telegraficznym skrócie powiem, że robi placki i schodzi z twarzy bardzo szybko. Uprzedzając zarzut - używałam pędzla Kabuki z EDM, więc to nie tu leży problem.
    Dodam tylko, że mam nową wersję tego pudru (przeźroczyste opakowanie), które chciałam dodać jako nowy puder, ale wycofano moje zgłoszenie uznając, że te produkty się dublują :/

Używam tego produktu od: lato 2009
    Ilość zużytych opakowań: ciągle 1

Chcesz pochwalić Lidiq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Uwielbiam ten puder za kolor, jakość, wydajność i drobinki które są bardzo dyskretne
    Stosuję na kości policzkowe, czasem w okolice oczu bardzo delikatnie... w lato na dekolt
    Używam tego pudru od kilku lat maiłam też Inglot uważam że Vipera jest dużo lepszy!!!
    Polecam!!!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: trudno zliczyć

Chcesz pochwalić Muszelka8 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij