W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje skrypt闚 java. Bez w陰czonej Javy nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Vipera, Puder prasowany br您uj帷y ze z這cistym blaskiem, wielofunkcyjny

Powi瘯sz Vipera, Puder prasowany br您uj帷y ze z這cistym blaskiem, wielofunkcyjny

Zg豉szaj帷a osoba: koko

Puder nadaje sk鏎ze efekt zdrowej sk鏎y, koryguje rysy twarzy, przyciemnione cz窷ci wydaj si mniejsze i subtelniejsze - to zapewnienia producenta. Od siebie mog doda, 瞠 鈍ietnie sprawdza si jako "udawacz" opalenizny.

Sk豉d: Talc, Mica, Kaolin,Isopropyl Stearate, Zinc Stearate, Oryza Sativa, Lanolin, Lauroyl Lysine, Methylparaben, Propylparaben, Parfum, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891

Cena: ok. 10 z / 6,2 g

• 鈍ietny polski produkt
  • To by m鎩 pierwszy br您er, oczywi軼ie nie umia豉m skorzysta w 100% z jego potencja逝, ale z biegiem czasu nauczy豉m si wykorzystywa jego mo磧iwo軼i i zacz窸am eksperymentowa z dro窺zymi markami. Po kilku latach uzbrojona w lepsze p璠zle i chyba troch bieglejsza we w豉daniu nimi powr鏂i豉m do korzeni czyli do br您era Vipery w odcieniu nr 501/701 i jestem nim na nowo zachwycona Odcie, do嗆 ciemny na pierwszy rzut oka mo積a stopniowa, nadaje si dla jasnolicej do konturowania - trudno z nim przesadzi, nak豉dam go tak, 瞠 drobinek nie wida (strzepuj nadmiar pudru z p璠zla), kosmetyk jest wydajny (ale mo瞠 to zale瞠 od mi瘯ko軼i p璠zla i chmm... hojno軼i w nak豉daniu). Na podk豉dzie i pudrze trzyma si bez zarzutu, nie zapycha. W ma貫j drogerii zap豉ci豉m za wersj bez lusterka ok. 16 z co jest niewysok cen je郵i we幟ie si pod uwag pojemno嗆 - 13 g. W sumie s dwie rzeczy kt鏎a mnie zastanawiaj w tym brazerze : zapach - niezwykle mocny, staro鈍iecki, (staram si go nie w帷ha, dziwi si jednak, 瞠 producent zdecydowa si w dobie kosmetyk闚 pozbawionych zapach闚 na tak bomb) i puszek (dodany na zasadzie "aby by". Uwa瘸m, 瞠 ten puder to 鈍ietny polski, troch niedoceniony, produkt.

U篡wam tego produktu od: kilku lat, z przerwami
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: w trakcie drugiego

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Doris Day za czyteln i pomocn recenzj?
  • Przypad mi do gustu.
  • Nie wiem co ja mam z tymi zapachami Vipery, ale przypadaj mi do gustu. Lubi w帷ha ten br您er
    Ale do rzeczy. B豉he sprawy:
    - Lusterko ( Nie umia豉bym dobrze umalowa nim policzk闚, jednak w kosmetyczce sprawdza si jako zwyk貫, por璚zne lusterko do sprawdzania wygl康u)
    - Cena ( Jak dla mnie nie przesadzona, uwa瘸m 瞠 jest adekwatna co do tre軼i produktu)
    - Wydajno嗆 ( Ja u siebie ko鎍a nie widz. Fakt, nie u篡wam go jako szalenie cz瘰to ale te nie stoi poro郾i皻y kurzem na szafce)
    - Do陰czona g帳eczka ( Nie wiem, na prawd nie wiem wi璚 Wy mi powiedzcie jak mam tym wykonturowa twarz)

Przejd幟y do sedna. Kolor jest faktycznie uniwersalny. Zar闚no na mnie, jak na kole瘸nkach o r霩nej karnacji wygl康a do嗆 naturalnie. O ile si z nim nie przesadzi nie wygl康amy sztucznie, chocia w moim mniemaniu ci篹ko z nim przesadzi, chyba 瞠 jeste鄉y bladolice. Drobinki nie s uci捫liwe, pokusz si nawet o stwierdzenie 瞠 dobrze wygl康aj.
    Nami皻n fank pudr闚 br您uj帷ych nie jestem, st康 nie mog Wam trafnie odpowiedzie, czy 闚 produkt jest idealny, czy te troch mu brakuje. Nie mam po prostu takiego do鈍iadczenia, by czu si na si豉ch o wyra瞠nie takiej opinii.
    Aplikuj go p璠zlem sko郾ym, wygl康a to dobrze.
    Puder nie jest bardzo trwa造, traci na kolorze po ok. 2 h. Oczywi軼ie, wci捫 jest na naszej twarzy, wida go, nie mniej jednak oczekuj帷 wyrazistego efektu przez ca造 czas trzeba go domalowywa.
    Ko鎍z望, jak najbardziej polecam, nie mniej jednak nie wydaje mi si by by on idea貫m.

U篡wam tego produktu od: P馧 roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: W trakcie pierwszego ( My郵 瞠 1/3)

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Justyna15 za czyteln i pomocn recenzj?
  • uwielbiam
  • uwielbiam pudry br您uj帷e.. ten mi bardzo odpowiada i mimo tego 瞠 co raz to kupuje jakie inne, nowe, dro窺ze to zawsze jako wracam do tego.
    Odpowiada mi jego kolor, intensywno嗆, drobinki i to 輳 dobrze si rozprowadza na twarzy.. w og鏊e ca造 mi odpowiada
    minus闚 nie znalaz豉m jak narazie.

U篡wam tego produktu od: 6 lat na zmian z innymi
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 4 ca貫 opakowania, 5-te w trakcie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Majkaa21 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Spe軟i wszystkie moje oczekiwania
  • Wypr鏏owa豉m ten puder od kole瘸nki, kt鏎a ma nieco ciemniejsz karnacj ode mnie, ale by豉m mi這 zaskoczona- puder daje 郵iczny efekt opalenizny, ale nie maski. Do tego matuje sk鏎, 郵icznie j roz鈍ietla, a g帳eczka umo磧iwia precyzyjne nak豉danie Przyciemniaj帷 boki twarzy, doskonale j wysmukla. Cudo. Do tego trzyma si na buzi, i nie "zsuwa si"
    I starcza na d逝go!

U篡wam tego produktu od: 2 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: w trakcie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali coconut0791 za czyteln i pomocn recenzj?
  • dla mnie doskonaly i jedyny
  • podklady zmieniam jak rekawiczki. ale zawsze na podklad stosuj zawsze puder wielofunkcyjny br您uj帷y vipera 501. jak dla mnie nie ma lepszego kosmetyku. w mojej torebce jak i na polce w lazience zawsze jest dla niego miejsce. nadaje skorze zdrowy wygl康, male drobinki przepieknie rozja郾iaj twarz. stosuje go r闚nie w wiekszej ilosci na policzki.

U篡wam tego produktu od: ok 5 lat
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa:chyba z 11 opakowanie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali nielotka82 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Uwielbiam
  • Uwielbiam ten bronzer, jest rewelacyjny a omieciona bu嶔a wygl康a slicznie i promiennie. Z這ciste drobinki dodaj buzi blasku

Plusy:
    -wydajny,
    -funkcjonalny,
    -d逝go utrzymuje si na policzkach,
    -przyjemnie pachnie.

jak dla mnie nie ma wad, jesli chodzi o cenie nie orientuje sie ile kosztuje poniewaz dosta豉m go w prezencie od kole瘸nki

U篡wam tego produktu od: 6-7 miesiecy
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: ko鎍闚ka pierwszego

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali paulinn90 za czyteln i pomocn recenzj?
  • polecam
  • Nie wiem sk康 ta cena podana w opisie, ale ja za sw鎩 w Z這tych Tarasach da豉m 18 z. Pisz o tym nowym w opakowaniu z lusterkiem. Bardzo 豉dnie podkre郵a ko軼i policzkowe, delikatne drobinki 豉dnie po造skuj. Opakowanie fajne. Polecam!

U篡wam tego produktu od:miesi帷a
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa:w trakcie 1szego

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali agniesiaa za czyteln i pomocn recenzj?
  • Dobry.
  • Plusy:
    -tani
    -豉dny kolor
    -pachnie

Nadaje sk鏎ze 豉dny kolorek, spe軟ia swoj funkcj jak nale篡.
    Minus闚 jak dla mnie brak
    Polecam wszystkim,szczeg鏊nie paniom o ciep貫j karnacji.

U篡wam tego produktu od:miesi帷a
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa:1

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali nicestar za czyteln i pomocn recenzj?
  • kiepski
  • Niestety zani輳 mu ocen, ale m璚zy豉m si z nim od lata, wi璚 co na jego temat mog napisa.
    W telegraficznym skr鏂ie powiem, 瞠 robi placki i schodzi z twarzy bardzo szybko. Uprzedzaj帷 zarzut - u篡wa豉m p璠zla Kabuki z EDM, wi璚 to nie tu le篡 problem.
    Dodam tylko, 瞠 mam now wersj tego pudru (prze廝oczyste opakowanie), kt鏎e chcia豉m doda jako nowy puder, ale wycofano moje zg這szenie uznaj帷, 瞠 te produkty si dubluj :/

U篡wam tego produktu od: lato 2009
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: ci庵le 1

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali Lidiq za czyteln i pomocn recenzj?
  • Polecam!
  • Uwielbiam ten puder za kolor, jako嗆, wydajno嗆 i drobinki kt鏎e s bardzo dyskretne
    Stosuj na ko軼i policzkowe, czasem w okolice oczu bardzo delikatnie... w lato na dekolt
    U篡wam tego pudru od kilku lat mai豉m te Inglot uwa瘸m 瞠 Vipera jest du穎 lepszy!!!
    Polecam!!!

U篡wam tego produktu od: kilku lat
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: trudno zliczy

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Muszelka8 za czyteln i pomocn recenzj?

-gggg-
Zamknij