L`Biotica, Biovax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów farbowanych

Powiększ L`Biotica, Biovax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów farbowanych

Zgłoszony przez HeyAngel

Intensywnie regenerująca maseczka Biovax opracowana została przez specjalistów w celu zagwarantowania Twoim farbowanym włosom intensywnej pielęgnacji oraz wysokiej trwałości koloru. Unikalną cechą tej maseczki jest jej woskowa konsystencja.
Maseczka Biovax pozawala zachować aż 80% intensywnego, żywego koloru, nawet po 7 myciach. Nadaje fryzurze wyjątkową objętość.
Dzięki zawartości wysokiej jakości substancji aktywnych i naturalnych olejków:
- Mikroemulsja Micro - LV naprawia zniszczenia włosów powstałe na skutek zabiegów koloryzacji. Zamyka uszkodzone łuski, regeneruje rozdwojone końcówki. Sprawia, że włosy stają się miękkie i jedwabiście gładkie,
- filtr UV rozprasza i odbija promienie słoneczne. Chroni włosy przed płowieniem i matowieniem,
- kompozycja olejku ze słodkich migdałów oraz miodu silnie nawilża, zmiękcza i odżywia włosy,
- 100% ekstrakt z Henny ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki.
Nie zawiera substancji drażniących.
Efekt na włosach:
- zdrowe, silnie zregenerowane włosy,
- aż do 80% intensywnego, żywego koloru nawet po 7 myciach,
- zamknięte łuski, nierozdwojone końcówki,
- wyjątkowa objętość fryzury,
- piękny połysk.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol (And)Ceteareth-20, Cetrimonium Chloride, Polyquaternium-4/Hydroxypropyl Starch Copolymer, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Acetylated Lanolin, Glycerin, Lawsonia Inermis Extract, Mel (Honey) Extract, Parfum, Amodimethicone, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Polyquaternium-59 (And) Butylene Glycol, Benzyl Alcohol (And) Methylchloroisothiazolinone (And)Methylisothiazolinone, Citric Acid, Potassium Sorbate, Triethanolamine, Geraniol, C. I. 16255 (01.03.2011)

• Działa, ale pod folią i podgrzana na 30 min
  • Miałam maseczkę z olejkami z tej serii i zachęcona efektami, spróbowałam i tej... Trochę się zawiodłam, bo szału nie było...

Maseczka jest gęsta, nie ścieka, łatwo się ją aplikuje na włosy.
    Jeśli chodzi o działanie to różnie...Po pierwszym użyciu - nałożyłam na osuszone włosy na ok. 10min ale nie pod folią - włosy były tępe, nie dało się ich rozczesać, tragedia. Byłam w szoku! Moje zdrowe, gładkie włosy w takim stanie nie były od dawna! Kołtun na kołtunie. Szukałam przyczyny, ale włosy myłam jak zwykle metodą omo, szamponem delikatnym które moje włosy uwielbiają. Niestety nie miałam zbytnio wyboru, bo byłam na wyjeździe i nie wzięłam więcej masek. Dlatego następnym razem(myjąc tą samą metodą i tym samym szamponem) maskę nałożyłam pod folię, na 30min. Efekt? Szału nie było, ale przynajmniej włosy wyglądały normalnie. Włosy dały się rozczesać, były bardziej dociążone, miały objętość, choć w dotyku dalej były trochę tępe, a nie miękkie jak zwykle. Dziwię się bo skład maski jest w porządku...
    Maseczka niestety została zużyta jako pierwsze O w metodzie OMO

w skrócie:
    PLUSY
    - gęsta konsystencja, która nie ścieka
    - ma filtr UV
    - dodaje objętości i lekko dociąża

MINUSY
    - nie ułatwia za bardzo rozczesywania włosów
    - nie nadaje włosom miękkości
    - włosy są trochę tępe w dotyku

Ilość zużytych opakowań: 1 całe (mniejsze opakowanie)

Chcesz pochwalić Mary_0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Co ta maska wyrabia?
  • Moje włosy wyglądają po nich jak stóg siana.
    Swego czasu zaczęłam szaleć z maskami do włosów. Byłam święcie przekonana, że zrobią z moich suchych piór lśniące włosiska. Człowiek był młody i głupi. Włosy ścięłam, przestałam farbować i w tym momencie mam od góry włosy nisko/średnioporowate (niefarbowane), a od ucha w dół (pozostałości po farbie) wysokoporowate. Wiele masek daje sobie radę z ujarzmieniem ich, ale nie ta. Już przy spłukiwaniu zauważyłam, że włosy są szorstkie i splątane, co zdarza mi się tylko po kiepskich odżywkach i szamponach-zdzierakach. Po rozczesaniu ich przeżyłam szok - miałam na głowie siano! Dałam tej masce wiele szans. Stosowałam ją z różnymi szamponami, dodawałam półprodukty i oleje. Jakoś to poszło, ale efekt niemal zawsze był marny. Poza tym to nie o to chodzi, żeby kupować maskę i kombinować, jak by ją tutaj ulepszyć, żeby nie robiła z włosów pierza.

Po spłukaniu maski (niezależnie od czasu trzymania jej na głowie) włosy:
    -są splątane i bardzo trudno je rozczesać
    -pozbawione połysku, matowe
    -nie chcą się układać przy suszeniu
    -puszą się i elektryzują

Plusy:
    -wydajność

Za tę cenę można kupić dużo lepsze maski (choćby BingoSpa kuracja do włosów z 40 aktywnych składników, czy maseczka miód i cytryna z Joanny).

Ilość zużytych opakowań: 1/2 z 250ml

Chcesz pochwalić Mrs_Merve za czytelną i pomocną recenzję?
  • gorąco polecam
  • Jak dla mnie maseczka zdecydowanie poprawiła kondycję moich włosów. Rozjaśniam włosy więc ich wygląd bardzo odbiega od zdrowych włosów, ale dzięki tej maseczce włosy nabierają blasku, są miękkie w dotyku. Powoli wracają do "zdrowia". Może maseczka trochę obciąża włosy (nakładam jej bardzo dużo na włosy) ale z całą pewnością pielęgnuje je.

Używam tego produktu od: 7 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Monika_Z za czytelną i pomocną recenzję?
  • mistrzostwo!
  • Maskę biovaxu kupiłam w sumie przez przypadek. Chciałam kupić coś, co poprawiłoby stan moich włosów, ten produkt był na promocji więc wybór wydawał się prosty, zwłaszcza że słyszałam o nim wiele dobrego.
    I nie zawiodłam się. Już po pierwszym użyciu moje włosy stały się gładkie i nie puszyły się. Dodatkowo pięknie błyszczały. Kiedyś męczyłam je prostownicą, po stosowaniu maski (używam po każdym myciu włosów czyli co 2-3 dni) wystarczy użycie jej tylko na kilku niesfornych pasmach, a włosy układają się świetnie.
    Zdecydowanie polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno, zaczynam drugie

Chcesz pochwalić lencja93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super maska najlepsza jaką do tej pory mialam
  • Nie wiem skąd się wzięlo tyle negatywnych recenzji...Dla mnie na maska jest po prostu boska!
    \nMam baaardzo zniszczone i suche włosy... od ładnych paru lat regularnie je rozjaśniam więc są w stanie opłakanym....
    \nWypróbowałam już sporo masek by je zregenerować ale wiekszość nie przynosi efektów obciążając tylko włosy. Postanowiłam wypróbować coś z Biovaxa, i farmaceutka w aptece poleciła mi właśnie tę. Włosy stały się mięciutkie, miłe w dotyku,nie są obciążone, dobrze się układają... dla mnie bomba! Jestem bardzo zadowolona

Planuje przetestować inne maski Biovaxa i jeśli nie sprawdzi się inna, napewno do tej wrócę.

Chcesz pochwalić anecha za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 159 raz(y)
  • Absolutnie NIE.
  • Nie wiem co mnie podkusiło, żeby sięgnąć akurat po tą maskę Biovax zamiast po jakiegoś klasyka tej marki.
    No i mam za swoje. Maska jest totalnie nietrafionym produktem, bo:
    - matowi
    - wysusza
    - elektryzuje
    - plącze
    - "utwardza"
    włosy.

Pielęgnacja koloru? Połysk? Phi. Maska nie działa jak powinna, a wręcz pogarsza stan farbowanych i wrażliwych włosów. Nie wiem właściwie co to jest i co mam teraz zrobić z 2/3 wielkiego słoika tej mazi Ale na pewno na mojej głowie już nie wyląduje.

Używam tego produktu od: 4 tyg
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić pris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel wśród biovaxów..
  • Poprosiłam moją mamę żeby mi kupiła maskę biovaxa. A ona mi kupiła właśnie tą bo pani w aptece tą poleciła do farbowanych i zniszczonych włosów..
    Skoro tak to wypróbuję, stwierdziłam skoro tyle osób ją poleca i ma nawet dobre recenzje..
    Używałam je raz z czepkiem a raz bez..Czasem krócej trzymałam a czasem dłużej..
    Maska nie dała tego co obiecywał producent, dodatkowo ma silikon mimo iż chwalila w niebiosa ze taki super skład jest..
    Włosy po niej są:
    pachnące
    miękkie
    i gładkie.
    To tyle..

Wady:
    Nieporęczne opakowanie, zamknięcie się nie do konca zamykało
    nie nawilża
    obciąża trochę
    nie nadaje ani połysku ani objętości
    no i kolor tez nie trzyma sie dluzej niestety..

Dobrze ze mialam komu ta maske dac, bo inaczej bym wywaliła 3/4 z 500ml słoika..
    Nigdy więcej TEJ nie użyje na pewno. To bubel biovaxów...

Ilość zużytych opakowań: 1/4 z 500ml opakowania

Chcesz pochwalić SugarbabyLove za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój KWC
  • + kolor dłużej się utrzymuje (farbuję Loreal Preference)
    \n+włosy są miękkie, lśniące
    \n+używam razem z szmponem Biały jeleń
    \n+wydajność
    \n+cena
    \n
    \n-brak

Chcesz pochwalić nZap za czytelną i pomocną recenzję?
  • Żałuję że nie uwierzyłam recenzjom...
  • Wybrałam akurat tą wersję maski L'Biotica, gdyż produkty latte/do włosów zniszczonych/nawilżające już mam (z innych marek). Mam włosy farbowane, lekko kręcone, poddawane suszeniu itp., ale zdrowe. Liczyłam na odżywienie koloru, lekkie nawilżenie, wygładzenie - ot, jak od każdej maski. Niestety się zawiodłam; konkrety:

Plusy:
    + solidne, ładne opakowanie, z którego łatwo wydobyć produkt
    + piękny kwiatowy zapach
    + przystępna cena.

Minusy:
    - niska wydajność
    - nie wygładza, nie nawilża, nie odżywia koloru - zatem nie spełnia obietnic producenta.

Podsumowując, używam jej tylko wtedy, kiedy wiem że nie będę wychodzić z domu, nakładam czepek, ręcznik i podgrzewam suszarką bo nie lubię wyrzucać kosmetyków. Na pewno nie szkodzi włosom, liczę że choć trochę podtrzyma kolor.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić penny_aldaya za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIETRAFIONY ZAKUP
  • Najgorsza maska do włosów jaką kupiłam do tej pory. Włosy po zastosowaniu produktu są-
    -splątane
    -szorstkie
    -po wysuszeniu nie układają się
    -włosy "płaskie" bez połysku.
    Jedynym plusem tego kosmetyku jest przyjemny zapach. Jednym słowem-nietrafiony zakup.

Używam tego produktu od: MIESIĄCA
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 OPAKOWANIA

Chcesz pochwalić LIFKA85 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 232 raz(y)
  • Nie o to mi chodziło
  • Maska Biovax, a jak nie Biovax, efekty nie pojawiły się. Zupełnie nie działa na moje włosy, a może na żadne.

Włosy mam długie, do pasa, ale systematycznie podcinam, żeby nie doszło do sytuacji ekstremalnych. Czyli nie wiszą mi kłaczki, tylko równo ścięte w miarę zdrowe włosy

I maska Biovax dla farbowanych potrafi ten efekt zepsuć. Naprawdę! Po zastosowaniu jej włosy się uwrażliwiły, osłabiły, straciły kondycję i już się obawiałam najgorszego- że włosy pozostaną takie na zawsze.

Był to jednak efekt 'chwilowy', czyli do następnego mycia i do czasu zastosowania innej maseczki. Aż nie wierzę, że to Biovax, bo np. jedwab i keratyna tej samej firmy należy do moich ulubionych i najbardziej działających.

No cóż, ja się na to juz nie skuszę. Ostatnio kupiłam Korres i wspomniany wyżej jedwab i keratyna Biovax.

Podkreślam, że jestem zaskoczona, iż ta maska jest produktem Biovax.

Używam tego produktu od: około 2 mies.
    Ilość zużytych opakowań: jedno jakoś z trudem

Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • KIEPSKA
  • Kupilam jedną saszetke tego produktu i bardzo się ciesze, ze nie kupilam od razu całego opakowania. Jeden z najgorszych produktów do włosów jaki miałam.
    minusy:

-PLĄCZE WLOSY
    -nie nawilża, wręcz wysusza końcowki
    -obciąża
    -włosy są matowe i suche w dotyku
    -za opakowanie cena to 25 ;//

plusy: ładny zapach

Używam tego produktu od: 1 dnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Chcesz pochwalić xana666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealna jak dla mnie !!!
  • Po mimo tego ,że nie mam włosów farbowanych (tylko grzywkę i kilka pasemek ) to maseczka naprawia koloryt włosów oraz robią się sliskie , zadbane i puszyste.
    Używam do tego z szamponem do tej lini i odżywki pantene.
    Idealne dobranie.
    Te złe opinie to chyba hejty ..
    ;/
    Masakra. Tutaj ludzie zawsze kłamią .. bo jak rzeczy są suuper fajne to oni mówią ,że nie
    a wtedy osoba ,która szuka czegoś fajnego może ominąć takie cudaaa ..
    Pozdrawiam

Ilość zużytych opakowań: hmm.. dwa .

Chcesz pochwalić blowakiss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tępe, splątane włosy
  • Dawno nic mnie tak nie rozczarowalo! Dostałam zalecenie od fryzjerki, zeby nakładać sobie maski regeneracyjne na przesuszone i mocno wycieniowane półdługie blond włosy.

Odżywka ładnie pachnie i na tym koniec zalet.

Trzymałam pierwszy raz godzine w czepku. Włosy po spłukaniu, tępe, poplątane, nie można ich rozczesać. Po dokładnym spłukaniu i wysuszeniu bez blasku, twarde, nie do ułożenia.

Następnego dnia trzymałam zgodnie z zaleceniem 5-10 minut. Efekt ten sam.

Nie spodziewałam się poślizgu na włosach z racji braku silikonów i innych zmiękczaczy, ale odżywka ta nawet nie nawilżyła.

Nigdy więcej.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: rozpocżełam 1 opakowanie, użyte 2x

Chcesz pochwalić maltez za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Chyba najgorsza z biovaxów
  • Konsystencja gęsta, zapach podobny do perfum Armani Code damskich. Jednak to co się dzieje przy rozczesywaniu ... to masakra. Efekt na włosach tak jakbyśmy użyły zwykłego szamponu z dodatkiem pokrzywy i chciały je rozczesać... co mnie ogromnie dziwi bo zawiera silkony. Zamiast pomagać niestety nic nie robi, musiałam zastosować dodatkowo odżywkę w sprayu gliss kur i jedwab chi, żeby jakoś okiełznać moje długie włosiska. Może i odżywia, ale ani blasku na włosach ani gładkości. Może na dłuższą mete by okazała się dobra, ale niestety po jednym użyciu jakoś mnie zraziła do siebie, choć sprawdziła się u mojej mamy ale ma krótkie włosy i z rozczesywaniem nigdy nie ma problemu.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Leili za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • Zbiegiem okoliczności zużyłam dwa opakowania tej maski - pierwsze kupiłam a drugie dostałam, niestety, nawet ta ilość nie wpłynie pozytywnie na recenzję tego produktu.
    W trakcie używania maska wydaje się być przyjemna, ma miłą konsystencję, dobrze się rozprowadza, miałam wrażenie, że łatwo się wypłukuje. Potem jest już tylko gorzej. To na pewno moja pierwsza maska do włosów, po której nie daje się włosów rozczesać. Dosłownie. Są bardziej splątane niż byłyby po użyciu samego szamponu. Jest to dla mnie niepojęte i nie znajduję na to żadnego racjonalnego wytłumaczenia. Niemniej - rozczesywanie włosów po tym kosmetyku to dla mnie koszmar.
    Po wysuszeniu włosów nie było lepiej... Były matowe, zupełnie bez połysku. Co więcej, były pokryte czymś dziwnym... Nie była to tłusta warstwa, po prostu włosy były jakby czymś usztywnione, dawało to bardzo dziwne wrażenie, jakby była na nich jakaś niewidzialna powłoka. Może to brzmieć fajnie ale w praktyce fajne nie jest, włosy są bardzo dziwne w dotyku. Myślałam, że to moja wina, że źle wypłukałam maskę czy też za dużo jej nałożyłam... Ale po zużyciu dwóch opakowań i rożnych dawkowaniach nie mam tutaj wątpliwości.
    Na temat koloru się nie wypowiem - nie wiem, czy był istotnie "rozproszony" w świetle bo jak mówiłam - włosy były matowe więc efekt żaden, plus może taki, że nie odnotowałam żółknięcia (blond).
    Jedyny plus tego produktu to taki, że nie wysuszył mi włosów - przynajmniej nie są one zniszczone po jego odstawieniu, coś tam więc musiał działać, nawilżać (stąd dwie *). Jednak kosztem brzydkich, matowych włosów...
    Już nie wrócę do tej maski, ostatnio Biovaxy nie służą moim włosom. Miałam różne maski - lepsze, gorsze - ale zawsze coś mniej lub bardziej pozytywnego robiły z moimi włosami, od biedy można było ich używać jako odżywki. Na tę maskę nie mam pomysłu, takiego "cudu" to ja jeszcze nie miałam.

Ilość zużytych opakowań: dwa pełne

Chcesz pochwalić kasia2d16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowany plus!!
  • Kupilam maske ze wzgledu naz dobre opinie na necie, zaczne od tego moze jakie byly moje wlosy: farbuje od dwoch lat regularnie, wczoesniej zapuszczalam, az do naturalnych zeby sie zregenerowaly, sa falowane, troche sie pusza, i sa takie ciezkie zlepione, dodatkwo ostatnio zrobilam ombre hair, ale za dluzo trzymalam rozjasniacz i niestety, wczesniej nie narzekalam na kondycje to strasznie zniszczylam koncowk, a wlosy mam dosyc dlugie i zapuszczam i zapuszczam ale wiecznie zrobie cos ze wracam do punktu wyjscia :/ ale ale, stwierdzialm ze tym razem tak nie bedzie, i kupilam biovax, chcialabym zauwazyc iz nie daje efektow sztucznych, tj jak inne odzywki po ktorychwlosy sa super gladziutkie a jak sie nie uzyje to masakra, biovax daje efekty stopniowe, z mycia na mycie (wczesniej mylam wlosy cidziennie, ewentualnie co drugi dzien) teraz moge myc wlosy c0 4 dni, wlosy sa bardziej zregenerowane, znajomi mowia mi ze mam mega zdrowe wlosy, wygladaja jakby nigdy nie byly farbowane, dodatkowo sa sypkie i nie sa ciezkie, posklejane, na poczatku wycieralam po umyciu wlosy i wtedy nakladalam maske ale za duzo jej szlo wiec poprostu wyciskam wlosy intensywnie i lepiej sie rozprowadza. czepek sie prydaje, ale trzymam maske zazwyczaj dluzej niz 20 min, dwa razy trzymalam 5 min. Polecam, kupilam 500 ml za 23 zl, naprawde nie jest to wysoka cela, za welle 500 ml placilma 15,50 a tutaj efekt jest nawet jak sie nie uzywa. Jedynym minues jest to ze wlosy na poczatku sie plataly, ale jak mowilam efekt z mycia na mycia jest coraz lepszy i ostatnio rozczesywalam wlosy bez problemu.

Ilość zużytych opakowań: polowa pierwszego

Chcesz pochwalić paulah88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • stanowcze NIE
  • Jak na moje włosy beznadzieja. Ta maseczka jeszcze bardziej mi je wysuszyła i zniszczyła, po spłukaniu ciągle się plątały, a później przy czesaniu wiadomo - wypadały. Dzisiaj pierwszy dzien nie nałożyłam tej odżywki i włosy od razu wydaja mi sie lepsze w dotyku, a nie tak jak podczas stosowania, twarde, nieprzyjemne suche, lamliwe. Pierwszy raz spotkałam się z odżywką która tylko pogarszała sytuacje i utrudniała rozczesanie włosów. Wczoraj skończyłam opakowanie biovax (mimo ze juz po pierwszy stosowaniu moje wlosy byly w beznadziejnej kondycji to uznalam ze wykorzystam opakowanie do konca i zobacze co bedzie dalej) i watpie ze kupie juz cokolwiek z tej firmy. W zasadzie nie jest to kwestia tylko moich wlosow - pozyczylam raz kolezance na spróbowanie i miala podobne objawy.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić Mezzanine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest dobrze.
  • Niedawno farbowałam włosy farbą Wella Koleston i jestem zachwycona kolorem, który powstał na mojej głowie. Sięgnęłam po kosmetyki do włosów farbowanych, aby jak najdłużej cieszyć się intensywnym kolorem i blaskiem, który aż bije po oczach.
    Z kosmetykami Biovax mam bardzo "średnie" doświadczenia, bo ani maska z proteinami mlecznymi, ani te odżywki dwufazowe w psikaczach zupełnie mi nie służą. Jedyne, z czego dotychczas byłam zadowolona, to jedwab do włosów tej firmy. Będąc w Superpharm, na próbę wrzuciłam saszetkę tej maski do koszyka. Okazało się, że jest naprawdę dobra, więc wróciłam po kolejne. Łącznie zużyłam 3 i jeszcze jedna czeka na swoją kolej w łazienkowej szafce, i bardzo prawdopodobne, że wrócę po pełnowymiarowe opakowanie, tym bardziej, że aktualnie w promocji można je dostać za 11zł.
    Sprawia, że włosy już podczas zmywania są śliskie i efekt nie znika razem ze spłukaniem maski - włosy pozostają miękkie, elastyczne i nawilżone, a jednocześnie lekkie i sprężyste, takie "do głaskania".
    Nie zauważyłam, żeby podczas zmywania tej maski farba była wypłukiwana przez wodę, bo pozostawała niezabarwiona. Nie wiem czy rzeczywiście wydłuża trwałość koloru, ale nie zaszkodzi czasem żyć złudzeniami, tym bardziej, że ma całkiem przyjemny skład.
    Konsystencja kremowa, 20ml akurat wystarcza na moje gęste i długie do zapięcia stanika włosy. Zapach najwyraźniej neutralny, skoro nie umiem go sobie w tej chwili przypomnieć.
    Polecam do włosów farbowanych i stosunkowo zdrowych włosów, bo dla rozjaśnianego siana może okazać się zbyt lekka.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 3 x 20ml

Chcesz pochwalić scandalistka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • zawiedzenie
  • skusiłam się na nią zadowolona z maski do włosów wypadających niestety ta maska nie dorównuje jej ponieważ praktycznie nic nie zrobiła z moimi włosami słabo się rozczesywały połysku też nie zauważyłam słabo odżywia nawilża. jedynym jej plusem jest wydajność

Używam tego produktu od: 3-ce

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić rabat za czytelną i pomocną recenzję?
  • B. dobra
  • Maseczkę do włosów farbowanych kupiłam, ponieważ jestem zachwycona maseczką tej firmy do włosów wypadających. Nie posiadam jak na razie pełnowymiarowego opakowania a jedynie zużyłam saszetkę jednorazowo. Na plus przemawia dostępnośc, opakowanie, konsystencja która nie spływa z włosów, bardzo dobry skład. Maseczkę nałożyłam (na umyte włosy oczywiście) po czym nałożyłam czepek i ręcznik. Po takim zastosowaniu włosy były odżywione, lśniące, gładkie, zero problemów z rozczesaniem.. po prostu BAJKA.
    Jedyny minus jest taki że przy moich długich włosach potrzebuję dużej ilości maseczki co sprawia że jest niewydajna a cena nie za niska. Polecam!

Używam tego produktu od: jednorazowo saszetka
    Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Chcesz pochwalić wioletta88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • Używałam tej maski przez dłuższy czas ale za każdym razem po użyciu włosy były w tragicznym stanie, suche, sianowate i niemożliwe do rozczesania. Plus jedynie za wydajność i ładny zapach jednak nie sądzę żebym jeszcze jej miała używać.

Chcesz pochwalić sixte za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest to!!!!
  • Z maskami Biovax miałam już klika razy do czynienia m.in do włosów ciemnych i do zniszczonych. Tą do włosów farbowanych stosuję od niedawna. Maskę trzymam zazwyczaj pól godziny pod ręcznikiem /w czepku załączonym do opakowania/ lub na kilkia minut i spłukuje.
    Maska jest rewelacyjna, włosy są po niej mięciutkie, gładkie, błyszczące, łatwo się rozczesują no i najważniejsze nie obciąża włosów!
    Co do efektu przetrzymania koloru.nie wiem, stosuję ją chyba zbyt krótko żeby to ocenić.
    Zapach przyjemny, konsystencja dość gęsta. Opakowanie bardzo poręczne. POlecam!!

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić agresivva666 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij