L`Biotica, Biovax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów farbowanych

Powiększ L`Biotica, Biovax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów farbowanych

Zgłoszony przez HeyAngel

Intensywnie regenerująca maseczka Biovax opracowana została przez specjalistów w celu zagwarantowania Twoim farbowanym włosom intensywnej pielęgnacji oraz wysokiej trwałości koloru. Unikalną cechą tej maseczki jest jej woskowa konsystencja.
Maseczka Biovax pozawala zachować aż 80% intensywnego, żywego koloru, nawet po 7 myciach. Nadaje fryzurze wyjątkową objętość.
Dzięki zawartości wysokiej jakości substancji aktywnych i naturalnych olejków:
- Mikroemulsja Micro - LV naprawia zniszczenia włosów powstałe na skutek zabiegów koloryzacji. Zamyka uszkodzone łuski, regeneruje rozdwojone końcówki. Sprawia, że włosy stają się miękkie i jedwabiście gładkie,
- filtr UV rozprasza i odbija promienie słoneczne. Chroni włosy przed płowieniem i matowieniem,
- kompozycja olejku ze słodkich migdałów oraz miodu silnie nawilża, zmiękcza i odżywia włosy,
- 100% ekstrakt z Henny ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki.
Nie zawiera substancji drażniących.
Efekt na włosach:
- zdrowe, silnie zregenerowane włosy,
- aż do 80% intensywnego, żywego koloru nawet po 7 myciach,
- zamknięte łuski, nierozdwojone końcówki,
- wyjątkowa objętość fryzury,
- piękny połysk.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol (And)Ceteareth-20, Cetrimonium Chloride, Polyquaternium-4/Hydroxypropyl Starch Copolymer, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Acetylated Lanolin, Glycerin, Lawsonia Inermis Extract, Mel (Honey) Extract, Parfum, Amodimethicone, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Polyquaternium-59 (And) Butylene Glycol, Benzyl Alcohol (And) Methylchloroisothiazolinone (And)Methylisothiazolinone, Citric Acid, Potassium Sorbate, Triethanolamine, Geraniol, C. I. 16255 (01.03.2011)

• Moje włosy kochają te maski odżywiają i regenerują włosy
  • Uwielbiam te maski Miałam dwa rodzaje: do włosów farbowanych oraz do włosów ciemnych i każdą z nich szczerze polecam.

Maska znajduje się w bardzo poręcznym opakowaniu, wszystko można wybrać do końca. Zamknięcie jest bardzo szczelne wiec nic nam nie przecieknie np. w podróży.

Ma wspaniały, lekki zapach, który utrzymuje się później na włosach

Kolor maseczki jest bladoróżowy a konsystencja bardzo gęsta - produkt nie spływa ani z rąk ani z włosów.

Cena w stosunku do jakości jest niewiarygodna bo za 500 ml zaplacilam jedynie 23.90zł.

Jest wydajna. Opakowanie 500 ml starczyło mi na 3 miesiące stosowania raz lub dwa razy w tygodniu.

Swietnie sie spłukuje z włosów i ich nie plącze.

Ogromną zaletą jest jej skład, ponieważ nie zawiera SLS (Sodium Laureth Sulfate), glikolu propylenowego ani parabenów, które są niemal we wszystkich szamponach, a dzięki którym włosy tylko na pozór są zdrowe (w rzeczywistości jedynie obklejone chemiczną papką).

Do każdej maseczki dołączony jest foliowy czepek z gumeczką.

Stosuję ją raz lub dwa razy w tygodniu - niewielką ilość wcieram w skórę głowy i włosy, zakładam termocap po to, by w cieple składniki odżywki wniknęły w głąb włosów. Po 0,5 - 1 godzinie spłukuję maske chłodną wodą i od razu widzę różnicę - włosy są bardzo miękkie, gładkie, delikatne w dotyku. Pięknie się błyszczą i wyglądają zdrowo.

Na pewno wypróbuję jeszcze inne Biovaxy.

Ze swojej strony polecam!

Używam tego produktu od: czerwiec 2014
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe 500 ml

Chcesz pochwalić _KochamKosmetyki_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa, ale pod folią i podgrzana na 30 min
  • Miałam maseczkę z olejkami z tej serii i zachęcona efektami, spróbowałam i tej... Trochę się zawiodłam, bo szału nie było...

Maseczka jest gęsta, nie ścieka, łatwo się ją aplikuje na włosy.
    Jeśli chodzi o działanie to różnie...Po pierwszym użyciu - nałożyłam na osuszone włosy na ok. 10min ale nie pod folią - włosy były tępe, nie dało się ich rozczesać, tragedia. Byłam w szoku! Moje zdrowe, gładkie włosy w takim stanie nie były od dawna! Kołtun na kołtunie. Szukałam przyczyny, ale włosy myłam jak zwykle metodą omo, szamponem delikatnym które moje włosy uwielbiają. Niestety nie miałam zbytnio wyboru, bo byłam na wyjeździe i nie wzięłam więcej masek. Dlatego następnym razem(myjąc tą samą metodą i tym samym szamponem) maskę nałożyłam pod folię, na 30min. Efekt? Szału nie było, ale przynajmniej włosy wyglądały normalnie. Włosy dały się rozczesać, były bardziej dociążone, miały objętość, choć w dotyku dalej były trochę tępe, a nie miękkie jak zwykle. Dziwię się bo skład maski jest w porządku...
    Maseczka niestety została zużyta jako pierwsze O w metodzie OMO

w skrócie:
    PLUSY
    - gęsta konsystencja, która nie ścieka
    - ma filtr UV
    - dodaje objętości i lekko dociąża

MINUSY
    - nie ułatwia za bardzo rozczesywania włosów
    - nie nadaje włosom miękkości
    - włosy są trochę tępe w dotyku

Ilość zużytych opakowań: 1 całe (mniejsze opakowanie)

Chcesz pochwalić Mary_0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Co ta maska wyrabia?
  • Moje włosy wyglądają po nich jak stóg siana.
    Swego czasu zaczęłam szaleć z maskami do włosów. Byłam święcie przekonana, że zrobią z moich suchych piór lśniące włosiska. Człowiek był młody i głupi. Włosy ścięłam, przestałam farbować i w tym momencie mam od góry włosy nisko/średnioporowate (niefarbowane), a od ucha w dół (pozostałości po farbie) wysokoporowate. Wiele masek daje sobie radę z ujarzmieniem ich, ale nie ta. Już przy spłukiwaniu zauważyłam, że włosy są szorstkie i splątane, co zdarza mi się tylko po kiepskich odżywkach i szamponach-zdzierakach. Po rozczesaniu ich przeżyłam szok - miałam na głowie siano! Dałam tej masce wiele szans. Stosowałam ją z różnymi szamponami, dodawałam półprodukty i oleje. Jakoś to poszło, ale efekt niemal zawsze był marny. Poza tym to nie o to chodzi, żeby kupować maskę i kombinować, jak by ją tutaj ulepszyć, żeby nie robiła z włosów pierza.

Po spłukaniu maski (niezależnie od czasu trzymania jej na głowie) włosy:
    -są splątane i bardzo trudno je rozczesać
    -pozbawione połysku, matowe
    -nie chcą się układać przy suszeniu
    -puszą się i elektryzują

Plusy:
    -wydajność

Za tę cenę można kupić dużo lepsze maski (choćby BingoSpa kuracja do włosów z 40 aktywnych składników, czy maseczka miód i cytryna z Joanny).

Ilość zużytych opakowań: 1/2 z 250ml

Chcesz pochwalić Mrs_Merve za czytelną i pomocną recenzję?
  • gorąco polecam
  • Jak dla mnie maseczka zdecydowanie poprawiła kondycję moich włosów. Rozjaśniam włosy więc ich wygląd bardzo odbiega od zdrowych włosów, ale dzięki tej maseczce włosy nabierają blasku, są miękkie w dotyku. Powoli wracają do "zdrowia". Może maseczka trochę obciąża włosy (nakładam jej bardzo dużo na włosy) ale z całą pewnością pielęgnuje je.

Używam tego produktu od: 7 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Monika_Z za czytelną i pomocną recenzję?
  • mistrzostwo!
  • Maskę biovaxu kupiłam w sumie przez przypadek. Chciałam kupić coś, co poprawiłoby stan moich włosów, ten produkt był na promocji więc wybór wydawał się prosty, zwłaszcza że słyszałam o nim wiele dobrego.
    I nie zawiodłam się. Już po pierwszym użyciu moje włosy stały się gładkie i nie puszyły się. Dodatkowo pięknie błyszczały. Kiedyś męczyłam je prostownicą, po stosowaniu maski (używam po każdym myciu włosów czyli co 2-3 dni) wystarczy użycie jej tylko na kilku niesfornych pasmach, a włosy układają się świetnie.
    Zdecydowanie polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno, zaczynam drugie

Chcesz pochwalić lencja93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super maska najlepsza jaką do tej pory mialam
  • Nie wiem skąd się wzięlo tyle negatywnych recenzji...Dla mnie na maska jest po prostu boska!
    \nMam baaardzo zniszczone i suche włosy... od ładnych paru lat regularnie je rozjaśniam więc są w stanie opłakanym....
    \nWypróbowałam już sporo masek by je zregenerować ale wiekszość nie przynosi efektów obciążając tylko włosy. Postanowiłam wypróbować coś z Biovaxa, i farmaceutka w aptece poleciła mi właśnie tę. Włosy stały się mięciutkie, miłe w dotyku,nie są obciążone, dobrze się układają... dla mnie bomba! Jestem bardzo zadowolona

Planuje przetestować inne maski Biovaxa i jeśli nie sprawdzi się inna, napewno do tej wrócę.

Chcesz pochwalić anecha za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 165 raz(y)
  • Absolutnie NIE.
  • Nie wiem co mnie podkusiło, żeby sięgnąć akurat po tą maskę Biovax zamiast po jakiegoś klasyka tej marki.
    No i mam za swoje. Maska jest totalnie nietrafionym produktem, bo:
    - matowi
    - wysusza
    - elektryzuje
    - plącze
    - "utwardza"
    włosy.

Pielęgnacja koloru? Połysk? Phi. Maska nie działa jak powinna, a wręcz pogarsza stan farbowanych i wrażliwych włosów. Nie wiem właściwie co to jest i co mam teraz zrobić z 2/3 wielkiego słoika tej mazi Ale na pewno na mojej głowie już nie wyląduje.

Używam tego produktu od: 4 tyg
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić pris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel wśród biovaxów..
  • Poprosiłam moją mamę żeby mi kupiła maskę biovaxa. A ona mi kupiła właśnie tą bo pani w aptece tą poleciła do farbowanych i zniszczonych włosów..
    Skoro tak to wypróbuję, stwierdziłam skoro tyle osób ją poleca i ma nawet dobre recenzje..
    Używałam je raz z czepkiem a raz bez..Czasem krócej trzymałam a czasem dłużej..
    Maska nie dała tego co obiecywał producent, dodatkowo ma silikon mimo iż chwalila w niebiosa ze taki super skład jest..
    Włosy po niej są:
    pachnące
    miękkie
    i gładkie.
    To tyle..

Wady:
    Nieporęczne opakowanie, zamknięcie się nie do konca zamykało
    nie nawilża
    obciąża trochę
    nie nadaje ani połysku ani objętości
    no i kolor tez nie trzyma sie dluzej niestety..

Dobrze ze mialam komu ta maske dac, bo inaczej bym wywaliła 3/4 z 500ml słoika..
    Nigdy więcej TEJ nie użyje na pewno. To bubel biovaxów...

Ilość zużytych opakowań: 1/4 z 500ml opakowania

Chcesz pochwalić SugarbabyLove za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój KWC
  • + kolor dłużej się utrzymuje (farbuję Loreal Preference)
    \n+włosy są miękkie, lśniące
    \n+używam razem z szmponem Biały jeleń
    \n+wydajność
    \n+cena
    \n
    \n-brak

Chcesz pochwalić nZap za czytelną i pomocną recenzję?
  • Żałuję że nie uwierzyłam recenzjom...
  • Wybrałam akurat tą wersję maski L'Biotica, gdyż produkty latte/do włosów zniszczonych/nawilżające już mam (z innych marek). Mam włosy farbowane, lekko kręcone, poddawane suszeniu itp., ale zdrowe. Liczyłam na odżywienie koloru, lekkie nawilżenie, wygładzenie - ot, jak od każdej maski. Niestety się zawiodłam; konkrety:

Plusy:
    + solidne, ładne opakowanie, z którego łatwo wydobyć produkt
    + piękny kwiatowy zapach
    + przystępna cena.

Minusy:
    - niska wydajność
    - nie wygładza, nie nawilża, nie odżywia koloru - zatem nie spełnia obietnic producenta.

Podsumowując, używam jej tylko wtedy, kiedy wiem że nie będę wychodzić z domu, nakładam czepek, ręcznik i podgrzewam suszarką bo nie lubię wyrzucać kosmetyków. Na pewno nie szkodzi włosom, liczę że choć trochę podtrzyma kolor.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić penny_aldaya za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij