L`biotica, Biovax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów farbowanych

Powiększ L`biotica, Biovax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów farbowanych

Zgłoszony przez HeyAngel

Intensywnie regenerująca maseczka Biovax opracowana została przez specjalistów w celu zagwarantowania Twoim farbowanym włosom intensywnej pielęgnacji oraz wysokiej trwałości koloru. Unikalną cechą tej maseczki jest jej woskowa konsystencja.
Maseczka Biovax pozawala zachować aż 80% intensywnego, żywego koloru, nawet po 7 myciach. Nadaje fryzurze wyjątkową objętość.
Dzięki zawartości wysokiej jakości substancji aktywnych i naturalnych olejków:
- Mikroemulsja Micro - LV naprawia zniszczenia włosów powstałe na skutek zabiegów koloryzacji. Zamyka uszkodzone łuski, regeneruje rozdwojone końcówki. Sprawia, że włosy stają się miękkie i jedwabiście gładkie,
- filtr UV rozprasza i odbija promienie słoneczne. Chroni włosy przed płowieniem i matowieniem,
- kompozycja olejku ze słodkich migdałów oraz miodu silnie nawilża, zmiękcza i odżywia włosy,
- 100% ekstrakt z Henny ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki.
Nie zawiera substancji drażniących.
Efekt na włosach:
- zdrowe, silnie zregenerowane włosy,
- aż do 80% intensywnego, żywego koloru nawet po 7 myciach,
- zamknięte łuski, nierozdwojone końcówki,
- wyjątkowa objętość fryzury,
- piękny połysk.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol (And)Ceteareth-20, Cetrimonium Chloride, Polyquaternium-4/Hydroxypropyl Starch Copolymer, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Acetylated Lanolin, Glycerin, Lawsonia Inermis Extract, Mel (Honey) Extract, Parfum, Amodimethicone, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Polyquaternium-59 (And) Butylene Glycol, Benzyl Alcohol (And) Methylchloroisothiazolinone (And)Methylisothiazolinone, Citric Acid, Potassium Sorbate, Triethanolamine, Geraniol, C. I. 16255 (01.03.2011)

• Szału nie robi
  • Cóż, po kupieniu odżywki tej firmy połasiłam się na maskę :P
    Nie jestem wcale zdziwiona opiniami.
    Ta maska bardzo mnie rozczarowała. Z włosami robi niewiele, żeby nie powiedzieć nic. Nawet z rozczesaniem miewałam problemy po jej użyciu. Nie zauważyłam, żeby włosy były bardziej nawilżone czy błyszczące.
    Używałam i używam wielu olejów do włosów, sądziłam że to będzie objawienie. Niestety się rozczarowałam.
    Od maski oczekuję więcej.
    Zapach ma dziwny, trochę chemiczny.
    Opakowanie ogólnie ok, poza wieczkiem.

Sprawdza się u mnie tylko jako baza do maski z żółtkiem bądź jako pierwsze odżywienie w OMO nakładana na mokro, no, ale potem używam odzywki Biovaxa do ciemnych włosów.

Plusy:
    + konsystencja

Jeden plus minusów nie będę wypisywać bo jest ich dużo. U mnie się nie sprawdza. A obiecywana objętość, która to najbardziej na mnie działa jak wabik, po użyciu maski jest żadna. Dodam jeszcze, że maskę zawsze trzymała przynajmniej pół godziny na głowie pod czepkiem i efekt zerowy.

Ilość zużytych opakowań: 1 na szczęście małe

Chcesz pochwalić kasiulkasp za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Jestem szczerze zdziwiona negatywnymi opiniami. Na moich włosach bardzo dobrze się sprawdza, choć ogólny ich stan jest dobry. Regularnie od kilku lat koloryzuje włosy co 3-4 tyg. ciemnymi szamponetkami zawierającymi hennę i mimo wszystko włosy mam osłabione, mają również tendencja do wypadania. Używam tej maseczki wraz z szamponem z tej serii i jestem bardzo zadowolona. Trzymam odżywkę ok 50-60 min. + czepek + suchy bawełniany ręcznik + trójkątna chustka trzymająca całość na swoim miejscu. Stosuję 1 raz w tyg.

+ Producent zapewnia dłuższe utrzymanie koloru i z czystym sercem to potwierdzam. W porównaniu z innymi kosmetykami dostępnymi w hipermarketach, Rossmannie (Dove, Pantene) z serii do włosów farbowanych kolor utrzymuje się dłużej.
    + Włosy przestały wypadać garściami, pojawiło się dużo baby hair
    + Po nałożeniu odżywki włosy są jakby uniesione przy cebulce, trzeba jednak obficie spłukać włosy letnią wodą, są też mięciutkie i błyszczące
    +Ładny zapach

- Dość gęsta konsystencja, utrudniająca rozprowadzanie
    - Opakowanie - wieczko mogłoby być zakręcane a nie na wcisk

Używam tego produktu od: 6-8 mieś
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2. opakowania

Chcesz pochwalić kaffelka za czytelną i pomocną recenzję?
  • A u mnie się sprawdziła. Byłam z niej zadowolona.
  • Świetna maska w rozsądnej cenie.
    Widzę, że ten rodzaj Biovaxa ma mało pozytywnych opinii, troche się zdziwiłam, bo u mnie się sprawdziła doskonale. Pewnie dużo zależy od struktury włosa i każdy musi sam przetestować ją na swoich włosach - u jednych zadziała dobrze a u drugich nie.
    Tak jak z wersji do włosów ciemnych jak i do włosów słabych z aloesem z tej również byłam zadowolona.
    Przekonałam się na własnych włosach, że rzeczywiście działa
    Regularne stosowanie pozwala odbudować osłabione włosy po farbowaniu czy rozjaśnianiu.
    Po jej zastosowaniu moje włosy były cudownie nawilżone, zregenerowane, gładkie i miękkie. Były lśniące oraz nie puszyły się. W dodatku wspaniale się po niej kręciły
    Maska nie obciążała i nie przetłuszczała włosów - u mnie były świeże spokojnie przez dwa, czasami nawet trzy dni.

Kosmetyk w szczelnie zamykanym kubeczku, więc nic się nie wyleje. Dostępna w dwóch pojemnościach: 250 ml oraz 500 ml. Pamiętam że jesli chodzi o tę wersję to miałam opakowanie 500 ml i starczyło mi na całe 3 miesiące więc jest bardzo wydajna. Nakładałam na włosy raz w tygodniu na 2, 3 godziny pod czepek.

Konsystencja jest bardzo gęsta, nie spływa z włosów. Kolor jasno-różowy.

Do każdej maseczki dołączony jest foliowy czepek z gumeczką oraz próbka serum z witaminami A+E.

Maska ma doskonały skład. Nie znajdziemy w niej parabenów, SLSu, SLESu, glikolu propylenowego.

Używam tego produktu od: używałam przez 3 miesiące (październik, listopad, grudzień 2014)
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe o pojemności 500 ml.

Chcesz pochwalić kreconowlosa_lady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • pomyłka
  • wlosy mam farbowane, ogólnie w dobrym stanie, oczywiście jeśli nie nałoże na niej tej maseczki. zapach nie jest zły, raczej delikatny. kupiłam duże opakowanie i przetestowalam całe z nadzieją, że może zadziała z opóźnieniem niestety nic takiego się nie stało. Włosy po maseczce są strasznie suche,sztywne i sianowate, nawet tangle teezer ma problemy z rozczesaniem. może akurat nie sprawdza się na moich wlosach bo z innych produktów tej firmy byłam bardziej zadowolona. Jedynym plusem jest to, że nie uczula ale niekoniecznie to jest szczyt moich oczekiwań po masce do włosów

Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie całe

Chcesz pochwalić iv_a za czytelną i pomocną recenzję?
  • ten produkt w ogóle coś robi?
  • Chyba bubel mi się trafił.
    Od maski/odżywki oczekuję chociaż tyle, by wygładzała włosy i ułatwiała rozczesywanie.
    Tymczasem ten produkt tego nie robi, po zmyciu trzeba zastosować coś jeszcze, by w ogóle włosy rozczesać bez większych problemów...
    Chyba najgrsza z wypróbowanych przeze mnie masek biovax.
    Nie widzę efektów ani po trzymaniu dłuższy czas pod czepkiem ani po zastosowaniu na chwile po umyciu włosów.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić AgaSasanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jakiś żart ...
  • Produkt znalazł się u mnie jako element zestawy kosmetyków, który wymieniłam za inne niepotrzebne mi kosmetyki. Na dni słoiczka było niewiele maski, może na 2 użycia.

Po wypróbowaniu specyfiku jestem załamana. Efekt jest beznadziejny.

Włosy nie są ani trochę ujarzmione czy wygładzone, na pewno nie odżywione.
    Końcówki są poplątane, sterczą i wywijają się. Włosy są szorstkie i przesuszone. Jest problem również ich rozczesaniem, kultowy tangle teezer ma kłopoty...

NIE POLECAM, istnieje wiele lepszych kosmetyków do włosów! Zupełnie nie wiem czemu dałam się skusić na ten specyfik... Wracam do algowego kallosa!

Używam tego produktu od: raz jedyny i ostatni
    Ilość zużytych opakowań: ani jedno, całe szczęście

Chcesz pochwalić libellule_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam - warto
  • Jestem fanką tych maseczek, pierwsza była do włosów farbowanych, ponieważ wtedy regularnie je farbowałam, od 2 lat mam naturalny kolor włosów i nadal używam tych maseczek.
    Plusy:
    - świetnie nawilża,
    - wygładza,
    - nabłyszcza,
    - włosy się nie plączą,
    - nie przetłuszczają,
    - maga wydajna,
    - lubię jej konsystencję i zapach,

Minusów – nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: od 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić mjudyta za czytelną i pomocną recenzję?
  • niee
  • Ogółem napaliłam się na te maski a tu taka niespodzianka
    Włosy mam niefarbowane. Gładkie,błyszczące od regularnego olejowania. Sama się dziwię co ta maska zrobiła z moimi włosami.

Obietnice producenta są przekonywujące. Zapach jest ładny. Konsystencja fajna-nie spływa z włosów.
    Zazwyczaj jak nakłada się maske czy odżywkę na włosy,to od razu czuje się zmiękczenie ich przy nakładaniu,ale dobra,tu trzeba trochę ją przytrzymać,więc ok.
    Nałożyłam jakoś, załozyłam czepek+ręcznik na 20 min . i zgroza.
    Maseczka ani trochę nie zmiękczyła moich włosów.
    Są one w dobry stanie,ale po tej maseczce były mega poplątane, suche,toporne, rozczesanie ich było bardzo trudne.Po wyschnięciu włosy były przyklepane u nasady i ciężkie. Nie dało się ich normalnie ułożyć. I tak za każdym razem przy jej stosowaniu.

Nie wiem czy ona tylko tak źle działa na odżywionych włosach,a te suche zniszczone nawilża,czy jak

Używam tego produktu od: 3 mies.
    Ilość zużytych opakowań: jedno nie do końca

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje włosy kochają te maski odżywiają i regenerują włosy
  • Uwielbiam te maski Miałam dwa rodzaje: do włosów farbowanych oraz do włosów ciemnych i każdą z nich szczerze polecam.

Maska znajduje się w bardzo poręcznym opakowaniu, wszystko można wybrać do końca. Zamknięcie jest bardzo szczelne wiec nic nam nie przecieknie np. w podróży.

Ma wspaniały, lekki zapach, który utrzymuje się później na włosach

Kolor maseczki jest bladoróżowy a konsystencja bardzo gęsta - produkt nie spływa ani z rąk ani z włosów.

Cena w stosunku do jakości jest niewiarygodna bo za 500 ml zaplacilam jedynie 23.90zł.

Jest wydajna. Opakowanie 500 ml starczyło mi na 3 miesiące stosowania raz lub dwa razy w tygodniu.

Swietnie sie spłukuje z włosów i ich nie plącze.

Ogromną zaletą jest jej skład, ponieważ nie zawiera SLS (Sodium Laureth Sulfate), glikolu propylenowego ani parabenów, które są niemal we wszystkich szamponach, a dzięki którym włosy tylko na pozór są zdrowe (w rzeczywistości jedynie obklejone chemiczną papką).

Do każdej maseczki dołączony jest foliowy czepek z gumeczką.

Stosuję ją raz lub dwa razy w tygodniu - niewielką ilość wcieram w skórę głowy i włosy, zakładam termocap po to, by w cieple składniki odżywki wniknęły w głąb włosów. Po 0,5 - 1 godzinie spłukuję maske chłodną wodą i od razu widzę różnicę - włosy są bardzo miękkie, gładkie, delikatne w dotyku. Pięknie się błyszczą i wyglądają zdrowo.

Na pewno wypróbuję jeszcze inne Biovaxy.

Ze swojej strony polecam!

Używam tego produktu od: czerwiec 2014
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe 500 ml

Chcesz pochwalić _KochamKosmetyki_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa, ale pod folią i podgrzana na 30 min
  • Miałam maseczkę z olejkami z tej serii i zachęcona efektami, spróbowałam i tej... Trochę się zawiodłam, bo szału nie było...

Maseczka jest gęsta, nie ścieka, łatwo się ją aplikuje na włosy.
    Jeśli chodzi o działanie to różnie...Po pierwszym użyciu - nałożyłam na osuszone włosy na ok. 10min ale nie pod folią - włosy były tępe, nie dało się ich rozczesać, tragedia. Byłam w szoku! Moje zdrowe, gładkie włosy w takim stanie nie były od dawna! Kołtun na kołtunie. Szukałam przyczyny, ale włosy myłam jak zwykle metodą omo, szamponem delikatnym które moje włosy uwielbiają. Niestety nie miałam zbytnio wyboru, bo byłam na wyjeździe i nie wzięłam więcej masek. Dlatego następnym razem(myjąc tą samą metodą i tym samym szamponem) maskę nałożyłam pod folię, na 30min. Efekt? Szału nie było, ale przynajmniej włosy wyglądały normalnie. Włosy dały się rozczesać, były bardziej dociążone, miały objętość, choć w dotyku dalej były trochę tępe, a nie miękkie jak zwykle. Dziwię się bo skład maski jest w porządku...
    Maseczka niestety została zużyta jako pierwsze O w metodzie OMO

w skrócie:
    PLUSY
    - gęsta konsystencja, która nie ścieka
    - ma filtr UV
    - dodaje objętości i lekko dociąża

MINUSY
    - nie ułatwia za bardzo rozczesywania włosów
    - nie nadaje włosom miękkości
    - włosy są trochę tępe w dotyku

Ilość zużytych opakowań: 1 całe (mniejsze opakowanie)

Chcesz pochwalić Mary_0 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij