Verona Laboratories, Creative FX Hair Epertise, Liquid Silk (Jedwab do włosów w płynie)

Nowoczesny preparat do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Zapewnia włosom zdrowy wygląd, sprężystość i zmysłową miękkość. Proteiny jedwabiu oraz keratyna zapobiegają przesuszeniu i elektryzowaniu się włosów, czyniąc je gładkimi i lśniącymi.
Doskonale ułatwia rozczesywanie włosów.
Składniki:
- proteiny jedwabiu kondycjonują i wygładzają,
- pantenol regeneruje i nawilża,
- keratyna odbudowuje strukturę włosa,
- filtr UV chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Splątane włosy

Kosmetyk kupiłam zachęcona opinią na wizazu.

Mam długie, falowane i puszyste włosy.

Po nałożeniu kosmetyk wydawał się być w porządku, może nie tak dobry jak bardziej markowe jedwabie, jednak jako lekka alternatywa, wydawał się ciekawy.

Jednak po pewnym czasie:
- włosy szybko "klapły"
- plątały się
- z tyłu głowy znalazłam kołtun wielkości pięści: nigdy przedtem, ani potem nie zdarzyło się coś takiego
- kiedy musiałam rozczesać włosy w i obok kołtuna, masa z nich się połamała: na całej długości.

+ lekka konsystencja
+ łatwość aplikacji
+ cena

Może to jest kosmetyk dla osób o grubszych, "mocniejszych" włosach, ale nie dla mnie.
Używam tego produktu od: kilka tygodni

Dobry produkt.

Produkt moim zdaniem godny polecenia. Mam go od 2 miesięcy, zamówiony przez allegro i się sprawdza, przynajmniej dla moich włosów. Dobrze chroni i nawilża, mimo to ich nie obciąża. Łatwy w użyciu i niezwykle szybki, jednak nie polecam go dla pań o wybitnie zniszczonych włosach, np. trwałą lub mocnym rozjaśnianiem, w tym przypadku przydałby się mocniejszy produkt. W innym wypadku świetny, jedyny minus, mam długie włosy i wg mnie nie jest on zbytnio wydajny. Mimo to z pewnością zakupię go ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1; 150 ml