Powiększ L`Biotica, Biovax, Intensywnie regenerujący szampon do włosów suchych i zniszczonych

Zgłoszony przez Agis_2603

Intensywnie regenerujący szampon Biovax opracowany został przez specjalistów w celu zagwarantowania suchym i zniszczonym włosom jak najlepszej kondycji.
Szampony Biovax to unikatowe produkty stworzone na bazie wyjątkowo łagodnych substancji myjących, które nie podrażniają skóry głowy oraz nie wysuszają włosów. Dodatkowo wzbogacone zostały o nawilżające emolienty - substancje szczególnie polecane w pielęgnacji skóry i włosów, które łatwo tracą nawilżenie.
Unikalną cechą szamponu jest bogata w substancje odżywcze receptura oraz kremowa konsystencja.
Biovax dba nie tylko o zdrowie i kondycję włosów, ale również zapewnia im gruntowną ochronę i bezpieczeństwo. Wysoka jakość oraz skuteczność działania szamponu potwierdzona jest przez Mistrza Świata Fryzjerstwa Artystycznego.
Biovax to gwarancja zdrwoych włosów, dzięki zawartości naturalnych ekstraktów i substancji ochronnych:
- kompozycja ekstraktu z cynamonu i emolientów silnie nawilża i regeneruje przesuszone włosy, nadając im piękny połysk. Zabezpiecza przed utratą wilgoci utrzymując naturalną barierę lipidową skóry głowy. Zmiękcza i wygładza włosy,
- 100% ekstrakt z henny ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki.
Nie zawiera substancji drażniących:
- bez parabenów,
- bez SLS,
- bez SLES,
- bez glikolu propylenowego.
Substancje te mogą powodować podrażnienia skóry, a nawet stany zapalne. Przyczyniają się do powstawania łupieżu, swędzenia i wysuszania się skóry głowy. Receptura oparta została o naturalne i bezpieczne substancje aktywne.

• omijajcie z daleka
  • Specjalnie zalozylam konto zeby moc ostrzec przed tym szamponem. Strasznie placze wlosy. W trakcie stosowania tego produktu stracilam ogromna ich ilosc. Na szczescie jest malo wydajny i skonczyl mi sie po miesiacu. Odetchnelam z ulga.
    Poza tym, ze pozbawil mnie znacznej ilosci wlosow, trudno sie splukiwal i czesto wlosy przy glowie wydawaly sie jakbym nie zrobila tego zbyt dokladnie, pomimo ze zajmowalo mi to duzow wiecej czasu niz przy innych szamponach.
    Wlosy swoim wygladem przypominaly siano, chodz po pierwszych razach po uzyciu szamponu, zdawalo sie ze bedzie zgola inaczej.
    Reasumujac NIGDY WIECEJ!!! SZKODA WLOSOW!!Używam tego produktu od: miesiacaIlość zużytych opakowań: 1szt 200ml

Chcesz pochwalić oorszoolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej
  • Na szampon skusiłam się bo uwielbiam maski do włosów tej firmy. O ile maski są rewelacyjne, to ten szampon, to ich całkowite przeciwieństwo.
    słabo się pieni,
    plącze włosy,
    nie poprawia ich kondycji, nawet bym powiedziała, że wyglądają gorzej
    nie nawilża,
    włosy są tępe w dotyku,
    a co najgorsze spowodował u mnie łupież z którym nie miałam problemu od ładnych paru lat.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Iva2011 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnio
  • A nawet bardzo średnio.
    Kupiłam ten szampon, by oczyścić włosy z silikonów. Wcześniej korzystałam z maski i ta sprawdzała się świetnie, ale niestety, szampon juz tak mnie nie zachwycił. Słabo się pieni, trzeba go sporo by pokrył wlosy (a nie mam wcale za długich), na dodatek dziwnie pachnie. Włosy rzeczywiscie oczyszcza, ale nie nadaje sie do długotrwałego stosowania. Wystarczyło 10 dni by skóra zaczęła swędzieć, dodatkowo pojawiło sie sporo łupieżu.
    Myślałam, że razem z maseczką naprawią mi włosy ale się zawiodłam. Pewnie dokończę opakowanie, ale bede go używać 1,2 na tydzien.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić IsmenaR za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Po tym jak pokochałam szampon Biovax z trzema olejami, postanowiłam wypróbować jeszcze inne produkty tej firmy. Niestety szampon do włosów suchych ostatecznie oceniam nisko.
    Początkowo byłam zadowolona. Zaczęłam go używać jakoś po zrobieniu encanto, więc wiedziałam, że codzienne mycie włosów przez pierwsze 2-3 tygodnie to norma. Tylko że później wcale szampon na dłużej nie odświeżał, w przeciwieństwie do jego brata...W dodatku zupełnie mniej się pieni, czego niezbyt rozumiem. Stosowanie metody kubeczkowej na szczęście pomaga i szampon wytarza wtedy dużo piany, ale jednak ja preferuję 'normalne' mycie włosów. Na drugi dzień po myciu budzę się z włosami szorstkimi i sterczącymi w każdą stronę (efektu tego nie ma jak używam innego szamponu). Skubaniec, mimo małej ilości wytwarzanej piany, jest cholernie wydajny i nie mogę go skończyć. Zaczęłam go po prostu mieszać z innymi szamponami. W ogóle nie spełnia obietnic producenta - włosy na pewno nie są bardziej nawilżone.

+ przyjazny, delikatny skład
    + nie podrażnia skóry głowy, nie powoduje łupieżu, włosy dobrze się rozczesują
    + wydajność

- nie nawilża
    - włosy są krótko świeże
    - sam z siebie mało się pieni
    - cena w porównaniu do działania (ok 20 zł za butelkę)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 200ml

Chcesz pochwalić Vinnga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Smutek, żal...
  • Rozczarowanie - od tych słów muszę rozpocząć tę recenzję. Omawiany szampon L'Biotica zakupiłam sugerując się opinią jednej z blogerek "zafiksowanej" na punkcie pielęgnacji włosów. A dodatkowo, zapoznawszy się ze składem samego kosmetyku (pozbawionym szkodliwych substancji i bogatym w cenne składniki odżywcze) uznałam, że to produkt stworzony dla mnie. I wcale nie ze względu na to, że moje włosy są bardzo zniszczone (strach pomyśleć, co by było, gdyby faktycznie były w totalnej ruinie). Chodziło mi raczej o to, aby dogłębnie je odżywić i wypielęgnować, zwłaszcza, że jestem w fazie ich zapuszczania, więc są podatne na różne uszkodzenia i mogą być po prostu "zmęczone".
    Zacznę od wydajności - szampon, sprzedawany bądź co bądź w niedużej, bo raptem 200 ml buteleczce powinien wg mnie mieć taką konsystencję, aby niewielka jego ilość spokojnie wystarczała na umycie włosów. Niestety, abym w ogóle była w stanie rozprowadzić go na całej głowie i uzyskać trochę piany, musiałam zużyć większą niż przewidywałam jego ilość, więc szmpon znikał w zastraszającym tempie. Przy tym cena również nie jest bez znaczenia, bo za tę pojemność i brak wydajności około 18 zł za opakowanie, to wg mnie wygórowany koszt.
    Kolejna sprawa - podczas mycia szampon wydawał się tępy, z trudem udawało mi się nim umyć włosy, przy czym mimo dokładnego spłukiwania (zarówno jego, jak i odżywki z tej samej serii) już nazajutrz włosy przy głowie wydawały się nieświeże, jakby niedomyte. Ale przysłowiowym gwoździem do trumny było wg mnie to, co działo się przy ich rozczesywaniu - włosy wychodziły mi z głowy dosłownie garściami, nie mówiąc o tym, że aby je rozczesać pierwszy raz od baaaardzo dawna musiałam się tyle natrudzić. Po prostu, zamiast odżywionych i zregenerowanych stały się suche, tępe i splątane.
    Reasumując, moje włosy w wyniku stoswania tego szamponu osiągnęły w 100 % stan odwrotny od wskazywanego przez producenta - zamiast stać się piękne lśniące i zadbane, zaczęły się przetłuszczać, łamać i przy rozczesywaniu wypadać całymi garściami.
    Jedyne, co mogę zaliczyć na plus dla tego produktu to całkiem przyjemny zapach i zawarte w jego składzie naturalne składniki, które jednak w moim przypadku jakoś nie zadziałały.
    Miało być pięknie, wyszło jak zwykle, szkoda.
    Nie polecam.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 męczone z przerwami

Chcesz pochwalić Lola Bunny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak.
  • Gdy zauważyłam ten szampon na półce w aptece pomyślałam sobie "Maseczka jest świetna, zobaczymy jak szampon zadziała na moje włosy".
    Włosy mam dość gęste i długie i lubie o nie dbać, ludzie mówią że mam wrecz obsesje na ich punkcie

Wracając do szamponu: Nie powiem jest bardzo dobry, włosy mam po nim lekkie, mięciutkie i lśniące ale niestety minusy też posiada.
    Po umyciu i wysuszeniu (nigdy nie susze włosów suszarką, schną same) strasznie są poplątane.
    Żeby je rozczesać troche czasu potrzebuje ;P
    No i 2 minus to konsystencja. Dziwna cierpka jakaś taka. Chociaż do minusów można też dodać to że nie jest on wcaje wydajny.

Używam tego produktu od: 1 miesiaca

Chcesz pochwalić ShootToThrill za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 45 raz(y)
  • prawie ideał
  • O moich włosach: ciemne z rozjaśnianymi refleksami i końcówkami, długości do połowy pleców. Puszą się od połowy długości, ostatnio wypadają na potęgę. Moja skóra głowy należy do dość wrażliwych, chociaż bez przesady. Myję włosy co 1-2 dni, zwykle stosując dwa szampony na zmianę.

Swój Biovax kupiłam w wersji 400 ml za 23,90 zł, choć byłam w małej aptece, gdzie raczej nie ma co liczyć na promocje. Może producent zmienił cenę? W każdym razie taka wydaje mi się co najmniej atrakcyjna, zwłaszcza w stosunku do wysokiej jakości!

Mile zaskoczyło mnie też opakowanie, a mianowicie butelka z pompką. Niebrzydkie, solidne, praktyczne. Kolejny duży plus.

Co do wrażeń podczas mycia, produkt jest dość gęsty i choć dobrze się pieni, na głowie staje się taki jakby... tępy. Ma się wrażenie, że piana "utknęła" przy nasadzie włosów, kołtuniąc je. Na szczęście to tylko wrażenie. Ja radzę sobie z tym po prostu polewając głowę dodatkową porcją wody, co rozcieńcza pianę i jest okej. Przy drugim myciu ten efekt jest zdecydowanie mniejszy, więc chociaż nie znam się na takich rzeczach w ogóle, to śmiem przypuszczać, że składniki szamponu tak radzą sobie z zanieczyszczeniami (podobnie miałam przy skrzypowym Radicalu).

Szampon ślicznie, owocowo pachnie (na szczęście nie jakoś mdło, tylko właśnie fajnie świeżo), a zapach na moich włosach utrzymuje się jakieś 10 godzin.

Podczas mycia moje włosy średnio się plączą. Spróbowałam użyć bez odżywki i dałam radę je rozczesać bez większych problemów, jednak nie jest też tak, że po myciu zostaje nam gładka, jednolita tafla.

Nie miałam żadnych problemów z podrażnioną skórą, swędzeniem głowy czy łupieżem. Krótko mówiąc, żadnych przygód. Super!

Dla mnie największym plusem okazało się, że Biovax daje mi uczucie nawilżonych włosów. Sianko na końcówkach zniknęło w sposób naturalny, bez dodatkowych kosmetyków do stylizacji, a włosy na całej długości mam mięciutkie i lśniące.

Trwały efekt? Wiadomo, nie od tego są szampony. Jednak ja zauważam u siebie taką poprawę, że ograniczenie przesuszenia przekłada się na mniej rozdwojonych końcówek i połamanych włosów, a to już sporo.

Pozostała jeszcze kwestia świeżości. No cóż, w moim przypadku po prostu nie ma szamponów, które dawałyby mi takie włosy jak lubię przez więcej niż dwa dni. Dla mnie Biovax mieści się w normie świeżości, czyli mam sypkie włosy do dwóch dni, choć ze względu na to mocne nawilżenie nie tak puszyste, jak bym sobie życzyła.

Podsumowując, jestem bardzo zadowolona. Można narzekać na tępą konsystencję piany podczas pierwszego mycia, ale mi to akurat nie przeszkadza, zwłaszcza że Biovax uwalnia mnie od znienawidzonego sianka! Baaardzo bliski ideału.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić wha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry szampon
  • Skóra głowy nie swędzi, nie piecze włoski są ładne jednak bez odżywki moich nie da rady rozczesać. Wychodzę z założenia, ze szampon ma dobrze umyć włoski i nie podrażniać skóry-zainwestować należy w odżywkę!
    Ładnie, delikatnie pachnie, pieni się całkiem nieźle i jest wydajny.
    Cena przystępna, opakowanie wygodne i przede wszystkim;
    - bez parabenów,
    - bez SLS,
    - bez SLES,
    - bez glikolu propylenowegoUżywam tego produktu od: 1 mcIlość zużytych opakowań: 1 duże 200 ml

Chcesz pochwalić Ilonaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • to jednak nie to..
  • Wychodzę z założenia, że szampon ma jedynie myć włosy. Nie szukam w składzie super nawilżających czy wzmacniających składników, gdyż to nie spisuje się na moich kudełkach najlepiej.

Szampon ten mnie zdecydowanie nie zachwycił. Włosy po nim były i owszem, miłe w dotyku, nie plątały się, jednak okropnie się puszyły.

Podobała mi się konsystencja szamponu-gęsta, treściwa, idealna do rozcieńczenia na dłoni czy metody kubeczkowej oraz jego zapach-delikatny, nienachalny.

Jest jednak zdecydowanie za drogi jak na szampon do codziennego użytku (kiepsko z wydajnością), z którego działania jestem nie do końca zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Izabell123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dziwna konsystencja: tępa , szorstka
  • Szampon zdecydowanie nie dla moich włosów:

- pierwszy raz spotykam szampon o tak dziwnej konsystencji, jest gęsty i tępy

- włosy w trakcie mycia są szorstkie

- słabo się pieni

- ciężko się spłukuje

- kołtuni i plącze włosy

- nie regeneruje włosów w żaden sposób

- mało wydajny

- dosyć drogi

Plusy:

- ładny zapach (jabłkowy?)

- nie przetłuszcza włosów

- nie powoduje swędzenia, łupiezu ani żadnych reakcji alergicznych

Dla mnie używanie go nie było przyjemnością, chciałam go szybko skończyć.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy z przerwami

Chcesz pochwalić anna996 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie weim o co chodzi
  • Skusiłam się na ten szampon bo wszystkie wizażanki bardzo zachwalają sobie większość kosmetyków firmy Lbiotica, nawet moja koleżanka chwaliła odżywkę Wax i mówiła, ze tak miękkich włosów nie miała nigdy.
    Niestety mnie ten zaszczyt nie spotkał, moje włosy są chyba oporne na wszystko, bo puszą się nawet po tym szamponie, nie widzę ani wygładzenia, ani większej miękkości czy jedwabistości. Mam po nim włosy takie jak po kązdym innym szamponie, jedynie szybciej przeciąża i przytłuszcza włosy u nasady, ale to jest raczej minus, podobnie jak jego cena.

Chcesz pochwalić Uhubuhu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideału cień
  • Plusy:
    - wygładza, efekt czuć już podczas mycia
    - nie wysusza włosów i skóry głowy
    - nie plącze , zdarzało mi się używać go w pośpiechu bez odżywki do spłukiwania, a raz bez żadnej odżywki (!) i wciąż byłam w stanie rozczesać włosy
    - cudnie pachnie, smakowicie
    - pozostawia włosy puszyste, błyszczące i miłe w dotyku

Minusy:
    - gdyby nie fakt, że słabo się pieni i ciężko rozprowadza (co jest bardzo uciążliwe już przy trochę dłuższych włosach), dałabym 5 gwiazdek.

Używam tego produktu od: trzy tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, pozostała 1/4

Chcesz pochwalić Hiyori za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, łagodny, niewydajny. Ostatecznie nie dla mnie.
  • Szampon dobrze myje, przy czym jest delikatny dla włosów. Pięknie pachnie. Niestety jest niewydajny, jak to bywa wśród tego typu produktów - mniej się pieni. Ja myję włosy dwa razy, co drugi dzień więc zużycie postępowało bardzo szybko.

Od jakiegoś czasu zmagam się z ŁZS i obecnie do pierwszego mycia używam delikatnego szamponu, a do drugiego przeciwłupieżowego. Muszę przyznać, że od biovaxu lepiej sprawdza się dla mnie babydream z rossmanna za 4 zł. Po prostu biovax cudów z włosami nie robił, jako solo na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie go używać, a cenowo wychodził o wiele drożej od bd.

Używałam go także z "pomarańczową" maską i odżywką z tej serii. Produkty te z innym szamponem radzą sobie równie dobrze.

Uważam, że to dobry, delikatny szampon, ale dość drogi (cena * niewydajność). Ja do niego nie wrócę, gdyż do mojej problemowej skóry odpowiadają inne kosmetyki, lecz myślę, że gdyby nie to i tak bym sięgała po coś innego. Mimo to uważam, że czwórkę zasługuje.

Chcesz pochwalić Elyria za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ujarzmił moje afro
  • Z natury mam dość suche włosy, a jakiś czas temu dodatkowo je dobiłam rozjaśnianiem i koloryzacją. efekt - przysłowiowe sianko na głowie

Przygodę z Biovax rozpoczęłam od maski do włosów suchych i zniszczonych, którą jestem zachwycona. Szampon miał być uzupełnieniem kuracji.

Plusy:
    - lśniące, mięciutkie w dotyku włosy,
    - zdecydowanie dodaje im objętości,
    - piękny zapach,
    - włosy NIE PUSZĄ SIĘ! są ładnie obciążone, działają w zgodzie z grawitacją :P
    - nawilża

minusy:
    - nie pieni się, to nie jest jakiś wielki problem, ale troche mnie irytuje,
    - bardzo plącze włosy. przed nałożeniem maski/odżywki mam wrażenie, że mam wielki kołtun na głowie. dodam, ze do tej pory nie miałam takich problemów z włosami

Generalnie szampon spełnił moje oczekiwania. Cenowo też jest w porządku, bo myję włosy 2 razy w tygodniu = szampon wystarczy na długo.Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić santa_evita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawde działa
  • Stosuje go od ok miesiaca, kupilam ten szampon w zestawie ( szampon, maseczka, serum za 35 zl). Zwykle uzywalam maseczki i serum ale e wzgledu na promocje kupilam tez szampon. Jestem z niego bardzo zadowolona, bardzo fajnie unosi wlosy od nasady, sa lekkie, miekkie, gladkie, nawilzone.....ciagle sie glaszcze:P Wlosy sa jak futerko malego szczeniaczka albo kotka hahah Wiec nie moge sie oprzec by co jakis czas ich nie poczachraczauwazylam ze mam mniej rozdwojonych koncowek i przede wszystkim moje wlosy przestaly sie łamac. Super produkt. Stosuje szampon, maseczke i serum tej firmy.Używam tego produktu od: miesiacIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić CzarnyMotyl6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • To najlepszy szampon do włosów jaki kiedykolwiek miałam
  • Wzięłam go wraz z maską Biovax w tz. "XXL".

Szampon ma przyjemną konsystencję, rzeczywiście przedłuża połysk i nawilżenie włosa - po nim moje włosy są mniej puszące się i o wiele bardziej odporne na zabiegi typu prostowanie (grzywka), czy suszenie (suszarka z dyfuzorem) polecam osobom z kręconymi włosami, które szukają ujarzmienia.
    Pragnę dodać, że niedawno obcięłam końcówki, a jako, że mam długie włosy to szybciej niż innym rozdwajają mi się. Odkąd stosuję szampon + maseczka nie zauważyłam ani jednej rozdwojonej końcówki - wielki plus!

Niestety - mamy obiecane łatwe pienienie się włosów, ale jak już jest to w znikomym stopniu - na początku się zastanawiałam - czy to ja źle myję włosy, czy po prostu ten szampon się nie pieni.
    Ale i tak daję mu 5 bo to ostatnie to akurat taki pryszcz, że aż nie warto się tym przejmować

Używam tego produktu od: 2 - 3 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużywanie pierwszego

Chcesz pochwalić aga885 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla włosów przetłuszczających się u nasady
  • Nie wpłynął jakoś nadzwyczajnie na stan moich włosów i do tego jeszcze przetłuszczał mi włosy, w drugiej połowie dnia grzywka była już przetłuszczona ;/

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić Julia55pl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na moich włosach się nie sprawdził.
  • +Pięknie pachnie
    +Nawilża
    +Świetnie myje

-Obciąża włosy
    -Mało ekonomiczny
    -Zbyt wygórowana cena

Szampon używałam na zmianę z innym bo zbyt obciążał moje włosy by używać bo regularnie. Raczej się z nim nie polubiliśmy ...

Używam tego produktu od: Półtorej miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić smile_on_your_face za czytelną i pomocną recenzję?
  • Póki co- najlepszy na puszenie!
  • Zacznę od tego, że moje niedawno przycięte mocno włosy, "oswobodzone" ze swojej "wagi", zaczęły "żyć swoim życiem" a przy tym puszyć się niemiłosiernie. Nie pomagał nawet słynny Kerastase Nutritive Bain Satin 2. Dlatego rozpoczęłam poszukiwania... No i trafiłam na promocję Biovax-u w Superpharm. I nareszcie jest lepiej!

Plusy:
    +włosy są nawilżone, odżywione i wygładzone (nareszcie nie wyglądam jak pisklak!!! )
    + nie są ani ciężkie ani przetłuszczone
    +brak podrażnień skóry głowy
    +kremowa konsystencja i bardzo przyjemny zapach

Minusy:
    -cena bez promocji trochę wysoka ale i tak lepsza niż Kerastase
    -nie wiem jak to będzie z wydajnością, bo dopiero zaczęłam go używać

Póki co jest to najlepszy "ujarzmiacz" dla moich włosów. Polecam!

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze

Chcesz pochwalić La Ninia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Zacznę od tego, ze szampon ten ani żaden inny nie może być "intensywnie regenerujący" bo szampony służą do oczyszczania a nie do pielęgnacji - więc od razu uprzedzam, ze nie ma co się się spodziewać po szamponie takich cudów! A taki opis to nic innego jak chwyt marketingowy.

Nie mniej jednak szampon Biovax do włosów suchych i zniszczonych obecnie jest moim faworytem wśród tego typu kosmetyków ponieważ:
    + jest wyjątkowo łagodny, nie wysusza skóry głowy ani włosów (stosuję OMO), nie obciąża - dzięki niemu mogę myc głowę co dwa dni (wcześniej myłam codziennie)
    + ładny skład bez SLS i takich innych
    + przyjemny zapach i konsystencja

- minusem może być cena - w niektórych aptekach kosztuje nawet 23 zł, ale w jednej wyczaiłam go za niecałe 14 zł i od teraz tam własnie kupuje

Używam tego produktu od: 3 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Monisia86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • plusy:
    + ładny zapach
    + świetny skład

minusy :
    - cena bez promocji
    - nie nawilża włosów tak jak tego oczekiwałam

Następny szampon który zakupie z tej serii będzie na pewno ten z proteinami mlecznymi ponieważ jestem bardzo zadowolona z nawilżenia maski z tej serii oraz słyszałam o nim że jest bardziej nawilżający.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Chcesz pochwalić Koneksja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dwa typy działania
  • Kosmetyk kupiłam, spodziewając się, że będzie działał podobnie do maski z tej serii.

Plusy:
    - nadaje włosom miękkość,
    - wydaje mi się, że pogłębia kolor,
    - ma ładny zapach,
    - nie ma drażniących składników.

Minusy:
    - na początku miałam przez niego "przetłuszczone" włosy, po jakimś czasie używania to się uspokoiło,
    - wydajność nie jest zbyt duża, wystarczył mi na ok. miesiąc (przy codziennym używaniu),
    - słabo się pieni,
    - cena: 20 zł za butelkę.

Na początku używania szamponu byłam załamana. Wydałam na niego 20 zł i zamiast robić z moich włosów cudo, on mi je przetłuszczał
    Z irytacją postanowiłam go zużyć jak najszczybciej i napisać odpowiednią recenzję. Natomiast pod koniec butelki zauważyłam, że szampon przestał dawać ten efekt przetłuszczenia, stan się poprawił i zaczęłam się zastanawiać, czy może nie powinnam kupić kolejnej butelki, żeby zobaczyć co się stanie. W międzyczasie jednak zobaczyłam w sklepie interesujący szampon z innej firmy, więc wydaje mi się, że wrócę do niego za jakiś czas i powtórzę próbę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić justina987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry
  • + jest wydajny
    + ładnie pachnie
    + atrakcyjna cena
    + zadowalająca konsystencja - kremowa
    + przy regularnym stosowaniu poprawia stan włosów

- nie sprawi od razu, że nasze włosy będą zdrowsze, jeśli mamy je bardzo zniszczone
    - powinien być stosowany z maską, bo bez niej daje słabe efekty

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Moodhomme Kosmeetika za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK
  • mam zniszczone włosy po koloryzacji, pewnego dnia zachciało mi się ciemnych włosów ale szybko okazało się że ten kolor kompletnie nie jest dla mnie, a więc zaczeło się, powrót do jasnych włosów trochę trwał i niestety maksymalnie zniszczył moje włosy. na szczęście szybko odnalazłam ten szampon, oczywiście sam szampon nie zdziała cudów dlatego razem z nim zaczełam stosować maskę z tej samej serii. moje włosy chłona te produkty jak gąbka, włosy są miekkie, gładkie, i nawet odzyskały połysk, a teraz jeszcze okazało sie że mogę go kupić w neciei w markecie urody i nie muszę juz lecieć do apteki, a mam kawałek bo aż 6 km i nie zawsze jest mój ulubiony szmpon a i cena jest bardzo przyjemna

Używam tego produktu od: 6 mc
    Ilość zużytych opakowań: 3 małe

Chcesz pochwalić monika_maciejec za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Szampon bardzo ładnie pachnie i nic poza tym.
    W przypadku moich kręconych włosów nie sprawdza się totalnie!
    Wcale się nie pieni.. Nie oczyszcza dobrze włosów. Włosy już w trakcie mycia są cały czas szorstkie i mam poczucie, że nie są do końca czyste... Po innych szamponach takiego wrażenia nie mam..

Używam też odżywki dwufazowej i maski z tej samej serii i tylko z szamponu jestem niezadowolona!

Chcesz pochwalić Marta_1103 za czytelną i pomocną recenzję?