Powiększ L`biotica, Biovax, Intensywnie regenerujący szampon do włosów suchych i zniszczonych

Zgłoszony przez Agis_2603

Intensywnie regenerujący szampon Biovax opracowany został przez specjalistów w celu zagwarantowania suchym i zniszczonym włosom jak najlepszej kondycji.
Szampony Biovax to unikatowe produkty stworzone na bazie wyjątkowo łagodnych substancji myjących, które nie podrażniają skóry głowy oraz nie wysuszają włosów. Dodatkowo wzbogacone zostały o nawilżające emolienty - substancje szczególnie polecane w pielęgnacji skóry i włosów, które łatwo tracą nawilżenie.
Unikalną cechą szamponu jest bogata w substancje odżywcze receptura oraz kremowa konsystencja.
Biovax dba nie tylko o zdrowie i kondycję włosów, ale również zapewnia im gruntowną ochronę i bezpieczeństwo. Wysoka jakość oraz skuteczność działania szamponu potwierdzona jest przez Mistrza Świata Fryzjerstwa Artystycznego.
Biovax to gwarancja zdrwoych włosów, dzięki zawartości naturalnych ekstraktów i substancji ochronnych:
- kompozycja ekstraktu z cynamonu i emolientów silnie nawilża i regeneruje przesuszone włosy, nadając im piękny połysk. Zabezpiecza przed utratą wilgoci utrzymując naturalną barierę lipidową skóry głowy. Zmiękcza i wygładza włosy,
- 100% ekstrakt z henny ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki.
Nie zawiera substancji drażniących:
- bez parabenów,
- bez SLS,
- bez SLES,
- bez glikolu propylenowego.
Substancje te mogą powodować podrażnienia skóry, a nawet stany zapalne. Przyczyniają się do powstawania łupieżu, swędzenia i wysuszania się skóry głowy. Receptura oparta została o naturalne i bezpieczne substancje aktywne.

• Jak najbardziej polecam. Lepszego szamponu nie ma.
  • Ten szampon diametralnie różni się od zwykłego szamponu, w jego składzie nie ma silnych detergentów ale łagodne, uzyskiwane z kokosa.
    Po około miesiąca stosowania (myję głowę co dwa dni) zauważyłam dużą różnicę mojego stanu włosów. Włosy zmieniły się nie do poznania 😳. Mam włosy cienkie, rozjasniane, były w kiepskim stanie nawet po przemyślanej pielegnacji, odkąd zaczęłam używać tego szamponu są nawilżone, gładkie, sypiace sie i proste (Przedtem się falowaly).
    Wiele z was narzeka na to ze się nie pieni dostatecznie, mam na to taki sposób ze po nałożeniu niewielkiej ilości zaczynam szybko pienic produkt i otrzymaną pianę rozprowadzam w dół włosów.
    Polecam używać z maską biowax z tej samej serii albo latte. 👌

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Jedno; 200 ml

Chcesz pochwalić julcziblodi za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Kupiłam ten produkt skuszona ogólną opinią tej firmy, sama miałam już jedwab, serum wzmacniające i były świetne. Moje włosy są suche i zniszczone więc pomyślałam, że właśnie takiego produktu mi potrzeba. Kupiłam go w promocji za 13zł i żałuję zakupu. Pierwsze mycie to jakaś tragedia.
    -nie pieni się
    -ciężko się rozprowadza
    -plącze włosy
    -włosy wychodziły mi garściami
    -po wyschnięciu miałam szope na głowie
    -miałam takie siano, ze nic tylko konia karmić
    -mogłabym spokojnie pójść na konkurs sobowtórów Hagrida z Harrego Pottera
    -włosy były szorstkie, połamane, rozdwojone
    -za drugim razem po umyciu wyglądały lepiej
    -za trzecim razem poddałam się w trakcie mycia
    -na moje bardzo długie włosy się nie sprawdza, teraz boję się kupić maseczkę i odżywkę

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić jasmine20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie kupię go ponownie
  • Zdecydowanie nie polecam. Osobiście widzę w nim tylko same minusy:

- cena w stosunku do pojemności
    - mało wydajny, bardzo szybko się kończy (przy moich długich włosach musiałam sporo go nałożyć)
    - ciężko się rozprowadza
    - już podczas mycia straszliwie plącze włosy
    - gdybym nie używała żadnej odżywki, podczas późniejszego rozczesywania musiałabym pozbawić się połowy włosów z głowy... ponieważ byłyby tak splątane

Nie wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: 2014

Chcesz pochwalić Saori89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kupię na pewno!
  • 5 za:
    * wydajność produktu
    * zapach
    * efekt miękkich włosów
    * przy regularnym stosowaniu widać super rezultaty - włosy nabierają blasku
    * włosy lepiej się układają

Minusem może być cena - ok 17 zł / 200 ml. Mimo wszystko kupię go na pewno. Mam również maskę z tej serii i mogę śmiało powiedzieć, ze BioVax uratował mi włosy. Polecam.

Używam tego produktu od: 3miesięcy

Chcesz pochwalić nikolettab za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie różni się niczym od zwykłego szamponu.
  • Wraz z maseczką kupiłam ten szampon, aby "ujednolicić" trochę pielęgnację. O ile maska sprawdziła się świetnie, to szampon już pozostawia trochę do życzenia, ale konkrety - dość treściwa konsystencja bardzo trudno się rozprowadza na włosach, a że mam je dość długie, to potrzebowałam sporo szamponu by porządnie umyć głowę.
    Poplątanie włosów owszem było, ale nie w strasznym stopniu. Szampony bez silnych detergentów plączą włosy, podobnie jest z szamponami dla dzieci, więc można się tego spodziewać.
    Wypadania nie zauważyłam.
    Zapach ma prześliczny, ale ilość (bardzo mała buteleczka) i wspomniana już wydajność nie są warte ceny (za ten szampon zapłaciłam podajże 18zł).

Nie polecam.

Chcesz pochwalić Arcymisiek za czytelną i pomocną recenzję?
  • omijajcie z daleka
  • Specjalnie zalozylam konto zeby moc ostrzec przed tym szamponem. Strasznie placze wlosy. W trakcie stosowania tego produktu stracilam ogromna ich ilosc. Na szczescie jest malo wydajny i skonczyl mi sie po miesiacu. Odetchnelam z ulga.
    Poza tym, ze pozbawil mnie znacznej ilosci wlosow, trudno sie splukiwal i czesto wlosy przy glowie wydawaly sie jakbym nie zrobila tego zbyt dokladnie, pomimo ze zajmowalo mi to duzow wiecej czasu niz przy innych szamponach.
    Wlosy swoim wygladem przypominaly siano, chodz po pierwszych razach po uzyciu szamponu, zdawalo sie ze bedzie zgola inaczej.
    Reasumujac NIGDY WIECEJ!!! SZKODA WLOSOW!!Używam tego produktu od: miesiacaIlość zużytych opakowań: 1szt 200ml

Chcesz pochwalić oorszoolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej
  • Na szampon skusiłam się bo uwielbiam maski do włosów tej firmy. O ile maski są rewelacyjne, to ten szampon, to ich całkowite przeciwieństwo.
    słabo się pieni,
    plącze włosy,
    nie poprawia ich kondycji, nawet bym powiedziała, że wyglądają gorzej
    nie nawilża,
    włosy są tępe w dotyku,
    a co najgorsze spowodował u mnie łupież z którym nie miałam problemu od ładnych paru lat.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Iva2011 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnio
  • A nawet bardzo średnio.
    Kupiłam ten szampon, by oczyścić włosy z silikonów. Wcześniej korzystałam z maski i ta sprawdzała się świetnie, ale niestety, szampon juz tak mnie nie zachwycił. Słabo się pieni, trzeba go sporo by pokrył wlosy (a nie mam wcale za długich), na dodatek dziwnie pachnie. Włosy rzeczywiscie oczyszcza, ale nie nadaje sie do długotrwałego stosowania. Wystarczyło 10 dni by skóra zaczęła swędzieć, dodatkowo pojawiło sie sporo łupieżu.
    Myślałam, że razem z maseczką naprawią mi włosy ale się zawiodłam. Pewnie dokończę opakowanie, ale bede go używać 1,2 na tydzien.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić IsmenaR za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Po tym jak pokochałam szampon Biovax z trzema olejami, postanowiłam wypróbować jeszcze inne produkty tej firmy. Niestety szampon do włosów suchych ostatecznie oceniam nisko.
    Początkowo byłam zadowolona. Zaczęłam go używać jakoś po zrobieniu encanto, więc wiedziałam, że codzienne mycie włosów przez pierwsze 2-3 tygodnie to norma. Tylko że później wcale szampon na dłużej nie odświeżał, w przeciwieństwie do jego brata...W dodatku zupełnie mniej się pieni, czego niezbyt rozumiem. Stosowanie metody kubeczkowej na szczęście pomaga i szampon wytarza wtedy dużo piany, ale jednak ja preferuję 'normalne' mycie włosów. Na drugi dzień po myciu budzę się z włosami szorstkimi i sterczącymi w każdą stronę (efektu tego nie ma jak używam innego szamponu). Skubaniec, mimo małej ilości wytwarzanej piany, jest cholernie wydajny i nie mogę go skończyć. Zaczęłam go po prostu mieszać z innymi szamponami. W ogóle nie spełnia obietnic producenta - włosy na pewno nie są bardziej nawilżone.

+ przyjazny, delikatny skład
    + nie podrażnia skóry głowy, nie powoduje łupieżu, włosy dobrze się rozczesują
    + wydajność

- nie nawilża
    - włosy są krótko świeże
    - sam z siebie mało się pieni
    - cena w porównaniu do działania (ok 20 zł za butelkę)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 200ml

Chcesz pochwalić Vinnga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Smutek, żal...
  • Rozczarowanie - od tych słów muszę rozpocząć tę recenzję. Omawiany szampon L'Biotica zakupiłam sugerując się opinią jednej z blogerek "zafiksowanej" na punkcie pielęgnacji włosów. A dodatkowo, zapoznawszy się ze składem samego kosmetyku (pozbawionym szkodliwych substancji i bogatym w cenne składniki odżywcze) uznałam, że to produkt stworzony dla mnie. I wcale nie ze względu na to, że moje włosy są bardzo zniszczone (strach pomyśleć, co by było, gdyby faktycznie były w totalnej ruinie). Chodziło mi raczej o to, aby dogłębnie je odżywić i wypielęgnować, zwłaszcza, że jestem w fazie ich zapuszczania, więc są podatne na różne uszkodzenia i mogą być po prostu "zmęczone".
    Zacznę od wydajności - szampon, sprzedawany bądź co bądź w niedużej, bo raptem 200 ml buteleczce powinien wg mnie mieć taką konsystencję, aby niewielka jego ilość spokojnie wystarczała na umycie włosów. Niestety, abym w ogóle była w stanie rozprowadzić go na całej głowie i uzyskać trochę piany, musiałam zużyć większą niż przewidywałam jego ilość, więc szmpon znikał w zastraszającym tempie. Przy tym cena również nie jest bez znaczenia, bo za tę pojemność i brak wydajności około 18 zł za opakowanie, to wg mnie wygórowany koszt.
    Kolejna sprawa - podczas mycia szampon wydawał się tępy, z trudem udawało mi się nim umyć włosy, przy czym mimo dokładnego spłukiwania (zarówno jego, jak i odżywki z tej samej serii) już nazajutrz włosy przy głowie wydawały się nieświeże, jakby niedomyte. Ale przysłowiowym gwoździem do trumny było wg mnie to, co działo się przy ich rozczesywaniu - włosy wychodziły mi z głowy dosłownie garściami, nie mówiąc o tym, że aby je rozczesać pierwszy raz od baaaardzo dawna musiałam się tyle natrudzić. Po prostu, zamiast odżywionych i zregenerowanych stały się suche, tępe i splątane.
    Reasumując, moje włosy w wyniku stoswania tego szamponu osiągnęły w 100 % stan odwrotny od wskazywanego przez producenta - zamiast stać się piękne lśniące i zadbane, zaczęły się przetłuszczać, łamać i przy rozczesywaniu wypadać całymi garściami.
    Jedyne, co mogę zaliczyć na plus dla tego produktu to całkiem przyjemny zapach i zawarte w jego składzie naturalne składniki, które jednak w moim przypadku jakoś nie zadziałały.
    Miało być pięknie, wyszło jak zwykle, szkoda.
    Nie polecam.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 męczone z przerwami

Chcesz pochwalić Lola Bunny za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij