L`Oreal, Casting Sublime Mousse Haircolor (Farba do włosów w postaci musu)

Powiększ L`Oreal, Casting Sublime Mousse Haircolor (Farba do włosów w postaci musu)

Zgłoszony przez karolinkamalinka

Innowacyjna koloryzacja włosów od firmy L`Oreal : farba w postaci lekkiego musu. Dzięki nowej formule farba nie kapie, nie spływa z włosów, a aplikacja jest szybka i bardzo łatwa - jak użycie zwykłego szamponu do włosów. Mus idealnie pokrywa włosy, nawet w trudno dostępnych miejscach np. z tyłu głowy i zapewnia piękny, lśniący, naturalnie wyglądający i trwały kolor.
Dostępny w 12 odcieniach. Pokrywa 100% siwych włosów. Opakowanie zawiera: pojemnik z pompką do aplikacji musu, aktywator oraz odżywkę.

Skład: /Crème Colorant/ Aqua, Cetearyl Alcohol, Deceth-3, Propylene Glycol, Laureth-12, Ethanolamine, Oleth-30, Lauric Acid, Hexadimethrine Chloride, Glycol Distearate, Sodium Metasilicate, Toluene-2,5-Diamine, Silica Dimethyl Silylate, Polyquaternium-6, Ci 77891/ Titanium Dioxide, 2, 4-Diaminophenoxyethanol Hci, M-Aminophenol, 2-Amino-3-Hydroxypyridine, Mica, Sodium Metabisulfite, Hydroxybenzomorpholine, 2-Methylresorcinol, Pentasodium Pentetate , N-Bis (2-Hydroxyethyl) –P-Phenylenediamine Sulfate, Parfum, Carbomer Resorcinol, Erythorbic Acid F.I.L. D38087/3.
/Developer Crème/ Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alcohol, Trideceth-2 Carboxamide Mea, Ceteareth-25, Glycerin, Pentasodium Pentetate, Sodium Stannate, Tetrasodium Pyrophosphate, Phosphoric Acid F.I.L. D12836/18.

Cena: ok. 35zł

• dobra
  • zdziwiłam się opiniami o tej farbie. Niedawo się nią zafarbowałamna kolor czarny i ogólnie oceniem ją na plus

plusy;
    - łatwa aplikacja
    - kolor podobny jak na obrazku

minusy;
    -cena
    -zapach duszący

ciężko mi powiedzieć jak długo się trzyma kolor bo niedawno farbowałam dopiero. Zobaczymy po kilku myciach

Używam tego produktu od: 3 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

Chcesz pochwalić pati0090 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie.
  • Nie nie i jeszcze raz nie.

Jedyne plusy to cena, dostępność i wydajość musu.

Reszta- masakra. Spłukała się po tygodniu, a kolor , który wyszedł daleki był ideałowi.

Jestem na nie, wole serię recital preference.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: dwa (mam długie włosy)

Chcesz pochwalić barbarella_wu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaba
  • Plusy:
    - farba zmyła się dopiero po 3 miesiącach, po takim czasie pora na następną koloryzację, więc uznam to za plus
    - nie śmierdzi
    - łatwa aplikacja
    - wydajna

Minusy:
    - bardzo wypadają włosy - dla mnie to największy minus i dlatego taka niska ocena
    - kolor po spłukaniu robi się rudawy, choć miał być brąz
    - cena - dość wysoka

Chcesz pochwalić simoz za czytelną i pomocną recenzję?
  • średnia
  • plusy:
    - ładny kolor jakis odcien brązu miałam
    - jakos nie zniszczyła mocno włosów
    minusy:
    - zapach
    - szczypie dosc agresywna w stosunku do włosów
    Srednia bardzo... dlatego już nie wróće do niej

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić izolda41 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zielono-siwa katastrofa
  • Czemu nie weszłam na KWC przed zakupem?

W skrócie : włosy blond/jasny blond, dawno nie rozjaśnianie, wieć zdrowe i błyszczące, po farbowaniu odcieniem 700 - NATURALNY CIEMNY BLOND .
    Wszystko zrobiłam wg intrukcji.

Włosy sa zdecydowanie ciemniejsze niż chciałam, ale z tym się liczyłam. Natomiast nie pisałam się na to, żeby moje włosy były szaroburo brązowawe z odblaskiem niebiesko-zielonym.

Zawiodłam się na L'oreal ! A testowałam już wszystkie inne farby.

Do tego wyglądają na bardzo zniszczone ( a zazwyczaj po farbowaniu włosy nabierają blasku). Wszystko nie tak jak powinno być ...

Obawiam się, że przede mną długa droga do powrotu ludzkiego koloru na mojej głowie.

Używam tego produktu od: Tylko raz
    Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

Chcesz pochwalić kocimietka za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dla mnie najlepsza!
  • ostatnio włoy farbuję tylko Sublime Mousse ponieważ szybko się ją przygotowuje, łatwo aplikuje- raz nawet samodzielnie farbowałam, jak na włosy dość długie wystarczy jedno opakowanie. Nie wiem jak farba sprauje sie na włosach blond, ja zawsze farbuje w odcieniach brązu i nigdy nie byłam zawiedziona. Szybko zmywa się ze skóry.
    Jedynym minusem jest trochę wysoka cena, ale często można ją kupić w promocji, zresztą uważam ze farba jest warta tych pieniędzy.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić ann_o za czytelną i pomocną recenzję?
  • Łatwo zmywa się ze skóry głowy i twarzy
  • Mój ulubiony odcień to "naturalny głęboki brąz" nr 300.
    Używam farby aby wzmocnić/pogłębić mój naturalny brązowy kolor włosów i zakryć pierwsze oznaki siwienia.

Jestem zdumiona tyloma negatywnymi opiniami na temat tej farby, gdyż w moim przypadku to jest mój nr1 wśród produktów do trwałej koloryzacji włosów:

PLUSY:
    -łatwo się zmywa ze skóry głowy i twarzy (najlepiej ze wszystkich dotąd przetestowanych przeze mnie farb - włosy koloryzuję regularnie od ok.10lat),
    -skutecznie pokrywa moje pierwsze siwe włosy,
    -postać musu ma dla mnie drugorzędne znaczenie, ale jest to wygodne rozwiązanie, podobnie jak inne rodzaje aplikatorów w pozostałych dobrej jakości farbach,
    -zapach włosów już po zmyciu farby bardzo mi odpowiada, nie drażni nosa,
    -w komplecie są super jakości rękawiczki jednorazowe.

MINUSY:
    -cena, szczególnie gdy do długich włosów potrzebne są 2 opakowania, ale często w drogeriach są promocje,
    -zapach podczas aplikacji: trochę duszący gdy farbuje się włosy w małej łazence bez okna.

Używam tego produktu od: 1,5 roku.
    Ilość zużytych opakowań: ok.10.

Chcesz pochwalić defed za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia!700
  • Chciałam przyciemnic lekko moje włosy na poziomie 8 i wyszedł bardzo ciemny brąz!!!!tragedia! To jakiś skandal żeby kolor na opakowaniu aż tak! różnił się od tego który uzyskałam! I w tego co przeczytałam nie tylko mi tak się zdarzyło. Jestem bardzo niezadowolona.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić sikoraa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie pollubiłam
  • jedyna farba Loreala, która nie przypadła mi do gustu,
    farbuje włosy równomiernie, nie niszczy ich,
    ale mam wrażenie że trochę wysusza włosy,
    no i zdecydowanie nie odpowiada mi forma musu

Używam tego produktu od: jedno farbowanie
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Weasellow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ogólnie chyba plus
  • Kupiłam ją, bo jako jedyna z dostępnych farb (używam tylko loreal albo palette -tylko im ufam) miała w swojej ofercie taki kolor jaki bym chciała. Piszę o odcieniu 800 naturalny blond. Nakładanie to istny koszmar. Pianka zasycha i nie wiadomo później już gdzie została nałożona. Po jakimś czasie przybiera miejscami kolor ciemnego brązu, a w niektórych miejscach wygląda jakby wcale kolor nie łapał. Przestraszyłam się tego różnokolorowego czegoś na głowie i zmyłam piankę po 15 minutach. Kolor co prawda wyszedł całkiem niezły, bliski temu na opakowaniu, jakbym trzymała pełny czas to może nawet byłby identyczny. Ale tyle strachu co się najadłam przez tą piankę to naprawdę szok. Bałam się, że moje 3 wcześniejsze rozjaśniania (jakoś miesiąc temu) poszły na marne, bo ja jedynie chciałam żeby mój blond był bardziej naturalny, nie chciałam ciemnych włosów.

PLUSY:
    -dobra odżywka
    -kolor zbliżony do tego na opakowaniu

MINUSY:
    -strasznie śmierdzi
    -"pianka" szybko zasycha
    -cena za wysoka jak na taką jakość
    -po nałożeniu sprawia wrażenie różnokolorowych włosów
    -przesusza

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić mmarty za czytelną i pomocną recenzję?
  • naturalny kolor?! hmm...?!
  • Wczoraj nałożyłam i opiszęod razu moje odczucia.
    Kolor przeze mnie kupiony to Naturalny brąz. Cóż naturalny to on nie jest. Na moich włosach gdzie miałam taki sredni braz wyszedł bardzo ciemny brąz wrecz mogłabym rzec czarny. Nastawiłam się ze bedzie na poczatku ciemny ale zeby az tak to chyba nie. Dobrze ze dzieci mnie poznały i sie nie przestraszyły Kolor sam w sobie ładny bo nie wyszedł brzydki ale nie chciałam takiego ciemnego.
    Włosy sa miękkie i błyszczące absolutnie nie wysuszone czy sztywne.
    Fajna aplikacja, samemu bardzo łatwo sie nakłada, nic nie spływa, nie kapie, za to duży plus.
    Intensywnosć zapachu srednia. Stosowałam farby ktore o wiele bardziej smierdziały wieć uważam ze tutaj tragedii nie ma.
    Odczułam delikatne pieczenie ale spokojnie można wytrzymać. Tam gdzie amoniak to pewnie norma.
    Cena za wysoka. Sa tansze farby które dają takie same efekty więc po co przepłacać.
    Odżywka jak dla mnie fajna w działaniu ale nie podoba mi się zapach.
    Ogólnie nie kupię ponownie ponieważ wole kupić farbe za 7zł i też oczekiwać innego koloru niz na opakowaniu. Wole chociażby z Joanny czy Verony. Z nich byłam bardziej zadowolona.
    P.S. Zobaczymy jak szybko sie spłucze.

Używam tego produktu od: wczoraj

Chcesz pochwalić kaskag07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropność
  • Nigdy więcej. Włosy miałam po niej niemiłosiernie suche, śmierdziały chemią jeszcze po kilku myciach. Farba absolutnie do niczego. Zaryzykuję stwierdzenie, że farby za 10 zł dają ładniejszy efekt.

Chcesz pochwalić kamilak3434 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z najgorszych EVER
  • Choćby mi ją chcieli dać za darmo, nigdy więcej. Co mnie podkusiło, aby kupić farbę bez sprawdzenia jakie ma opinie na KWC? Mam karę. PLUSY: ładne opakowanie? MINUSY: wszystko - począwszy od tego, że włosy mam wysuszone na wiór (nie farbowałam kilka miesięcy, były w świetnej kondycji), skończywszy na tym, że kolor jest po prostu niefajny (użyłam Płomiennej Miedzi). Wiedziałam, że wyjdzie pewnie nieco inny, niż na opakowniu, ale wyszedł po prostu... brzydki, ordynarny, ciemny, bardzo nierówny (robiłam wszystko zgodnie z instukcją). PODSUMOWUJĄC: czy ktoś ten sh... testował, przed wypuszczeniem go na rynek, bo śmiem wątpić. Na szczęście kupiłam w promocji (i tak niemałej, prawie 20 zł), bo jakbym dała za nią pełną cenę ponad 30 zł, to bym chyba zjadła swoje kapcie. Nie kupujcie tego. Jakość najtańszego Schwarzkopfa.

Spróbuję to, co mam na głowie uratować inną farbą i jakąś mocną odżywką regeneracyjną, czyli kolejne kilkadziesiąt złotych w plecy. W sumie wszystko zgodnie z hasłem marki LOreal: Jesteś tego warta. Wolałabym być jednak warta po prostu dobrego produktu, który nie niszczy włosów jak jakaś farba z przed kilkudziesięciu lat!

Używam tego produktu od: Użyłam raz
    Ilość zużytych opakowań: Jedno i nigdy więcej

Chcesz pochwalić Doris1981 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba najgorsza z farb loreala
  • Powiem krótko i na temat. Farba bardzo łatwo się nakłada, ale na tym kończą się zalety. Nidy nie miałam problemów z kondycją włosów po farbowaniu dopóki nie użyłam tej farby. Ostatnio tak zniszczone włosy miałam gdy jako nastolatka bawiłam się w rozjaśnianie wodą utlenioną. Kolor dużo ciemniejszy niż opisywane na opakowaniu efekty. I na dodatek ma strasznie drażniący zapach.
    Sposób nakładania super i jest jej naprawdę dużo (zwykle potrzebuje dwóch opakowań farby, a tutaj wystarczyło jedno), ale wątpię czy ją kupie po raz kolejny.Używam tego produktu od: dwóch tygodniIlość zużytych opakowań: 1 całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Morrigan20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TRAGEDIA TO MAŁO POWIEDZIANE
  • Użyłam Naturalnego Brązu z tej jakże rekomendowanej marki...
    TRAGEDIA. Kolor wyszedł Granatowo czarny, pod słońce miał czerwono- fioletowe refleksy, mimo usilnych prób zmycia farby szamponami oczyszczającymi, przeciwłupieżowymi, farba bardzo mocno trzymała się włosów i nie blakła!! farba była położona na włosy jasny brąz, trzymałam ją krócej niż pisało na opakowaniu , bo jakieś 15 min, włosy i tak wyszły granatowo czarne... nie żaden ciemny brąz, czarny brąz tylko po prostu czarne. Nie było mowy nawet o brązowych refleksach !!! włosy były traagiczne po zafarbowaniu, suche, matowe , nigdy więcej nie wróce do tej farby
    Moja przyjaciółka farbowała na odcień Naturalny Jasny brąz , włosy wyszły jej czerwono kasztanowe , bardo mocne czerwone na końcówkach włosów, mimo że nałożyła farbę na nigdy nie farbowane przedtem ciemno, myszowate - blond włosy... włosy po tej " akcji" musiała ściąć, bo nie dość że były praktycznie czerwone, to jeszcze wypadały , sypały się po prostu..
    Przy zmywaniu farby , w kranie została chyba połowa włosów. Więc nie polecam tej farby nikomu, bo jest tragiczna.. kolejna farba loreala która mnie zawiodła!!

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić kuleczka94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TRA-GE-DIA !
  • Nie polecam absolutnie ;/
    Użyłam "Naturalny ciemny blond" na moich blond włosach.
    Kolor piękny ... szkoda że tylko na opakowaniu...
    Mi wyszedł "cudowny" brąz z odcieniami zieleni. Niby trzeba się przypatrzeć, pod słońce, ale jednak coś nie halo z tą farbą skoro taki efekt końcowy ?
    Trzymałam równe 30 minut, jak zalecano w instrukcji.

Jedynymi plusami są tu :
    + łatwa aplikacja
    + nie śmierdzi jak niektóre farby

Podsumowując : nie polecam !
    (2 rozjaśniania poszły w ***u)

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Hudymka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • Aż się zdziwiłam, czemu ta farba ma tak niską ocenę.

Ja akurat farbuję włosy na czarno, może komuś zaszkodził jakiś inny kolor...

Moim zdaniem jest najlepsza.

Kupiłam ją za 22 zł na przecenie w Super Pharmie.

PLUSY:
    -łatwo się ją przygotowuje
    -da się łatwo zmyć ze skóry
    -wbrew pozorom farba jest wydajna - mam włosy za ramiona a wystarczyło mi jedno opakowanie
    -nie niszczy włosów
    -w opakowaniu super odżywka, bardzo wygładza i nawilża włosy

Używam tego produktu od: dzisiaj
    Ilość zużytych opakowań: jedno i na pewno będzie więcej!

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić _Schmetterling za czytelną i pomocną recenzję?
  • Generalnie jestem na nie. Miałam piękny złocisty naturalny blond, a mam popielato bure refleksy, głó
  • Oceniam kolor 800 naturalny blond

Po przeczytaniu wielu opinii (głównie negatywnych) i wypróbowaniu farby na jednym pasemku włosów zdecydowałam się jednak ją nałożyć. Skusiła mnie forma aplikacji (już nie raz farbowałam włosy pianką i bardzo to lubię ze względu na fakt, że mogę dotrzeć do włosów na tyle głowy i zawsze wychodził mi równy kolor). I na tym koniec plusów.

Po 10 min od aplikacji farba zmieniła kolor na szarobury blond-brąz, więc czym prędzej udałam się pod prysznic. Pełna obaw dostrzegłam gdzieś na półce nizoral, więc zapobiegawczo postanowiłam go użyć i zostawić na chwil parę na włosach.To, co zobaczyłam po wysuszeniu włosów mocno mnie nie przeraziło, ale postanowiłam poczekać do rana (ponieważ farbowałam już wieczorem) i w dziennym świetle ocenić efekty (a bardziej zniszczenia). Okazuje się, że nie jest najgorzej, ale włosy mają poświatę takiego brudnego odcienia. Liczę, że tak, jak już inne dziewczyny pisały, farba szybko mi się wypłuka.

Plusy:
    - łatwa i szybka aplikacja
    - włosy są przyjemne w dotyku (choć może to zasługa odżywki?)

Minusy:
    - drażniący zapach
    - farba szczypała podczas aplikacji
    - ciemny bury kolor
    - nierównomiernie pokryty odrost (choć może to wina krótkiego czasu trzymania farby na włosach)
    - cena (do najtańszych nie należy)

Używam tego produktu od: wczoraj
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić sole22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • THE BEST!!!!!
  • Zupełne nie rozumiem tych negatywnych opinii i bardzo niskiej oceny. Przez całe swoje życie farbuje włosy tylko i wyłącznie drogeryjnymi farbami, przetestowałam ich już miliony, różnych marek w różnych cenach i kolorach. Moje testy wypadały raz lepiej raz gorzej ale nigdy nie było aż tak źle żeby ścinać się na jeża bo włosy wyglądają fatalnie. Najbardziej do gustu przypadły mi farby w postaci pianek ponieważ bardzo łatwo się nakładają, nie brudzac przy tym łazienki i wszystkiego do około.

PLUSY:

-forma pianki ułatwiająca aplikacje
    -wydajność-mam włosy za łopatki a 1 op.starcza w zupełności
    -naturalne kolory
    -nie niszczy włosów
    -kolor identyczny jak na opakowaniu lub ton ciemniejszy to zależy od czasu trzymania farby na włosach
    -cena, ale tylko w promocji ok.23zÂł
    -dostępność

MINUSY:

-zbyt szybko się wypłukuje ale nie można mieć wszystkiego

Ja używam odcienia 530 -słoneczny, złocisty brąz , który uwielbiam bo jest bardzo naturalny ani za jasny ani za ciemny. Polecam tą farbę.

Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • PERFEKCYJNA! Kolor taki jak na obrazku! Zdecydowanie polecam ten kolor.
  • Kupiłam ją w promocji w SuperPharm, wzięłam dwa opakowania koloru 913 - jasny beżowy blond.
    Miałam włosy farbowane dwa miesiące temu u fryzjera na jasny blond Ombre, gdzie koncówki miałam czekoladowe. Wczoraj postanowiłam zrobić odrost i nadałam im trochę bardziej beżowy odcień.
    To jest to! Pierwszy raz aplikowałam sama sobie farbę na włosy i wyszły idealnie. Odrost pokryty, kolor wyrównany i nie sądziłam, że to będzie takie proste! Końcówki nadal są ciemniejsze - efekt ombre nadal jest, ale farba nadała im trochę jaśniejszy odcień (mniej więcej kolor naturalnego blondu).
    Podczas farbowania moja twarz przy linii włosów była trochę zaczerwieniona, więc to chyba chwilowa reakcja alergiczna...
    Zapach farby, a raczej skoncentrowanego kolor był paskudny, FARBA MA BARDZO INTENSYWNY ZAPACH. Także to jedyny minus tej farby.
    Później nałożyłam całą załączoną do opakowania odżywkę. Moje włosy dzisiaj są miękkie i mają zdrowy połysk.
    Jestem zachwycona bardziej niż po wyjściu od mojej ulubionej fryzjerki!

Używam tego produktu od: 1 dzień
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić esss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna wielka pomyłka
  • Jestem bardzo rozczarowana tą pseudofarbą.

Koloryzacja dość prosta, farba nie spływa podczas farbowania. Ma dość znośny zapach mimo obecności amoniaku.

Na tym jednak koniec pozytywów.

Włosy po farbowaniu są matowe, suche, a kolor jest "płaski". W dodatku już po tygodniu kolor zszedł jak po zastosowaniu zwykłej szamponetki mimo stosowania kosmetyków do włosów farbowanych.

Całe szczęście, że zapłaciłam za nią 7.50 na promocji. Nie jest warta nawet tych pieniędzy.

Używam tego produktu od: listopad 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić Hellkitten za czytelną i pomocną recenzję?
  • wielkie rozczarowanie!!
  • Ta farba to katastrofa.. użyłam koloru 450 mahoń, nie mam siwych włosów chciałam tylko odświerzyć kolor , a wyszło tak ,że czubek głowy mam czerwono pomarańczowy reszta włosów ciemniejsza ogólnie bardzo słabe krycie. Kolejny minus jest taki, że bardzo szybko sie zmywa, cena również wygórowana, włosy suche i matowe.
    Jedyny plus to łatwość w aplikacji

Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić lilka15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak taka firma mogła zrobić taki bubel....
  • Dziewczyny nie kupujcie tej farby! Zapłaciłam za nią 30 zł a nie była warta nawet połowy. Plusem jest tylko to że fajnie się nakłada. A tu już minusy. Kolor wyszedł dużo ciemniejszy niż na opakowaniu. Zostały blond pasemka, bo nie zdołała ich zakryć (nie miałam tak jeszcze z żadną farbą) Ciężko było rozczesać kołtuny, które zostawiła. Mam nadzieję, że się kolor zejdzie przy myciach bo wyszedł bardzo nieciekawy

Używam tego produktu od: raz

Chcesz pochwalić agunia181 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Katastrofa
  • Dziewczyny nie kupujcie tego szitu!!! Farba droga a kolor schodzi z każdym myciem głowy! Strata pieniędzy i czasu.

Plusy:
    + gama kolorystyczna
    + dostępność prawie w każdym sklepie, drogeriach
    + aplikacja w piance

Minusy:
    - CENA jak na jakość zdecydowanie wygórowana
    - wysusza włosy
    - kolor schodzi przy każdym myciu aż wraca do tego sprzed farbowaniem
    - ciężko schodzi ze skóry

Chcesz pochwalić XxEcstasaxX za czytelną i pomocną recenzję?
  • dramat
  • Kupiłam ta farbe ponieważ była na promocji i chialam zrobić ją sama a że jest w mussie to myslalam ze to rewelacyjny produkt do tego naklada sie ja dobrze ale co sie dzieje po tym to masakra

wlosy mialam jak siano jeden wielki koltun dobrze ze dali odzywke bo bym ich chyba nie rozczesała nigdy,kolor spłukuje się bardzo szybko a tam gdzie były odrosty to już nie mowie ogolnie porażka

Chcesz pochwalić zmija121 za czytelną i pomocną recenzję?