L`Oreal, Casting Sublime Mousse Haircolor (Farba do włosów w postaci musu)

Powiększ L`Oreal, Casting Sublime Mousse Haircolor (Farba do włosów w postaci musu)

Zgłoszony przez karolinkamalinka

Innowacyjna koloryzacja włosów od firmy L`Oreal : farba w postaci lekkiego musu. Dzięki nowej formule farba nie kapie, nie spływa z włosów, a aplikacja jest szybka i bardzo łatwa - jak użycie zwykłego szamponu do włosów. Mus idealnie pokrywa włosy, nawet w trudno dostępnych miejscach np. z tyłu głowy i zapewnia piękny, lśniący, naturalnie wyglądający i trwały kolor.
Dostępny w 12 odcieniach. Pokrywa 100% siwych włosów. Opakowanie zawiera: pojemnik z pompką do aplikacji musu, aktywator oraz odżywkę.

Skład: /Crème Colorant/ Aqua, Cetearyl Alcohol, Deceth-3, Propylene Glycol, Laureth-12, Ethanolamine, Oleth-30, Lauric Acid, Hexadimethrine Chloride, Glycol Distearate, Sodium Metasilicate, Toluene-2,5-Diamine, Silica Dimethyl Silylate, Polyquaternium-6, Ci 77891/ Titanium Dioxide, 2, 4-Diaminophenoxyethanol Hci, M-Aminophenol, 2-Amino-3-Hydroxypyridine, Mica, Sodium Metabisulfite, Hydroxybenzomorpholine, 2-Methylresorcinol, Pentasodium Pentetate , N-Bis (2-Hydroxyethyl) –P-Phenylenediamine Sulfate, Parfum, Carbomer Resorcinol, Erythorbic Acid F.I.L. D38087/3.
/Developer Crème/ Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alcohol, Trideceth-2 Carboxamide Mea, Ceteareth-25, Glycerin, Pentasodium Pentetate, Sodium Stannate, Tetrasodium Pyrophosphate, Phosphoric Acid F.I.L. D12836/18.

Cena: ok. 35zł

• tak, ale nie dla blondów
  • Mój naturalny kolor to ciemny blond / szatyn (poziom 6)
    Odcieni miałam kilka, co je łączy to:
    + Łatwa samodzielna aplikacja – preparat ma formę pianki, którą po prostu wyciska się na dłoń i nakłada jak szampon na włosy.
    - Na moich włosach (mój naturalny kolor to poziom 6) kolory od poziomu 7 w dół wychodzą ciemniej niż na opakowaniu, natomiast blondy (8) wychodzą rude.

Oceniam 3 kolory, które próbowałam:
    1. ciemniejszy: Loreal sublime Mousse – 60 Pure Light Brown (jasny brąz) Kolor, jaki uzyskałam, to ładny, choć dość ciemny, chłodny brąz, który z czasem się ocieplił.

2. w moim kolorze: Loreal sublime Mousse – 70 (ciemny blond) Z racji tego, że kolor wydawał mi się zbyt ciemny, tym razem wybrałam jaśniejszy odcień. Kolor podobny do poprzedniego, choć nieco jaśniejszy i cieplejszy.

3. jaśnieszy: Loreal sublime Mousse – 800 (Blond) Ten kolor na moich włosach wyszedł za jasny, dużo jaśniejszy od mojego naturalnego koloru włosów. To ciepły blond, zdecydowanie wpadający w rudy, na moich ciemnych włosach po prostu brzydki. Musiałam się ratować fioletowym szamponem, choć niewiele pomógł. Szybko było widać odrost, bo różnica między kolorem farby, a moim naturalnym kolorem włosów jest duża. Dla szatynek nie polecam tego odcienia.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić asenette za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę ok, nie wiem o co chodzi....
  • Nie wiem o co chodzi z tymi negatywnymi recenzjami, u mnie wyszło wszystko super.
    Użyłam koloru 530 - słoneczny złocisty brąz na włosach dość ciemnych, ale ciągle mieszczących się w skali z opakowania. Mam dość grube włosy, już siwiejące i efekt pokrycia siwizny przy skroniach ma dla mnie pierwszorzędne znaczenie.
    Pierwszy plus- za konsystencję, łatwość nakładania i wygodne opakowanie.
    Drugi- za zapach. Dla mnie jest ok, nie drażni, a amoniak się szybko ulatnia.
    Trzeci - za kolor. Wyszedł mi nie za ciemny, dobrze pokrył siwe włosy.
    Czwarty- włosy są całkiem ok w dotyku, niespecjalnie zniszczone, no może trochę suche.
    Bywało już lepiej, bywał i blask po farbowaniu, ale jeśli kolor się utrzyma przez dłużej niż trzy tygodnie, to będzie mój faworyt.Używam tego produktu od: dwa tygodnie temu farbowałam Ilość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić alice668 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 700 - NATURALNY CIEMNY BLOND
  • Poniewaz wyszla mi rudziejaca paskuda po Olii niby ciemnym blondzie wzielam Sublime Mousse Loreala, 700 naturalny ciemny blond, na opakowaniu kolor boski moj naturalny przed ta porazka z Olii ktora nie wiem po co zrobilam. Do rzeczy chodzilo mi o przykrycie pijackiego rudego koszmaru i uzyskanie chlodnego ciemnego blondu takiego jak moj wlasny. Farba w miare prosta w uzyciu, troche chlapie kafelki ale do przezycia. Po nalozeniu obserwowalam z przerazeniem coraz czarniejszy kolor ale mowie ok trudno wole czarny niz ten ohydny ktory mam, po zmyciu i wysuszeniu bardzo ciemny brąz ale bez przesady widac ze to nie czarny, po 2 umyciach kolor idealny piekny faktycznie ciemny blond zero rudych refleksow identyczny jak na opakowaniu, niestety po 5 myciach wylazi rudy widze ze sie spiera do tego co bylo... Moge polecic osobom ktore odswiezaja kolor nie chca zamaskowac rudego albo czesto farbuja i nie beda plakac jak szybko sie zmyje. Faktycznie po ufarbowaniu jest duzo ciemniejsza dlatego tyle negatywnych ocen do tego koloru, ale sie spiera szybko, az zabardzo niestety...

Używam tego produktu od: 2miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1duze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rozarozewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Właśnie wysuszyłam włosy po przefarbowaniu tą farbką. I powiem, że jestem zadowolona z efektu. Może farba nie pokryła wszystkich włosów jednolicie, jednak miałam wręcz pomarańczowe ombre na nugatowych włosach. Kupiłam odcień jasnego zimnego brązu i jestem zadowolona. Nie widać odrostów a końcówki nie różnią się kolorem od całej reszty, może są troszkę za ciemne, jednak cięzko trafić u mnie w kolor z powodu dziwnej wręcz karnacji.

Używam tego produktu od: dziś

Chcesz pochwalić susie-86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolor totalnie inny niż sugerowany na opakowaniu
  • Farbę kupiłam raz a dokładnie odcień 913. Zgodnie z numeracją powinien to być bardzo jasny popielato-złocisty blond w praktyce była to oczo***na żółć. Gorszy efekt "naturalnego blondu" miałam chyba tylko po wizycie w osiedlowym salonie fryzjerskim gdzie "specjalistka" od koloryzacji niwelowała rudawy odcień ciepłym blondem okraszając go białymi pasemkami równiusieńko od skóry osiągając dzięki tym zabiegom efekt nad wyraz rozświetlonego pekińczyka na co subtelnie zwrócił mi uwagę mój narzeczony odpowiadając na mój lament "Jezus przecież taki kolor w naturze nie występuje" słowami: "Występuje u pekińczyków".

Jedyny plus choć w tym wypadku było to raczej utrapienie to fakt że farba łapię jak cholera stąd zapewne jest dobra również do ciemniejszych włosów. Używam tego produktu od: 1 Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić RiinaMD za czytelną i pomocną recenzję?
  • 913 Jasny beżowy blond
  • Nakładałam farbę na włosy naturalne,w kolorze średniego mysiego blondu (moja ocena ;P ). Poradziłam sobie sama,na włosy do ramion wystarczyło mi akurat jedno opakowanie. Śmierdzi nawet znośnie jak na farbę,tylko na początku aplikacji. Konsystencji nie nazwałabym "pianką" czy "musem",raczej przypominała wątpliwej jakości bitą śmietanę w spray'u,z której opakowania wypływa więcej cieczy niż bitej śmietany. W takiej sytuacji producent zaleca spienienie farby już na włosach... Nie obchodzi się z włosami łagodnie, L'oreal jak zwykle mydli oczy konsumentkom. Myślę,ze może być niezła na pierwsze farbowanie,raczej ton w ton i dla ciemnych włosów. Nie sposób ufarbować nią samych odrostów,a nie wyobrażam sobie torturowania nią włosów co 4 tyg. Na opakowaniu widzimy piękny,naturalny,jasny blond - ja otrzymałam kolor o wiele jaśniejszy i niestety ŻÓŁTY!!! Aż strach pomysleć,co by było,gdybym nałożyła nr 1000,chyba zupełną biel...

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić miss tique za czytelną i pomocną recenzję?
  • M-A-S-A-K-R-A
  • Nie! Nie kupię tego produktu ponownie!

Zrobił mi coś potwornego z włosami Były matowe, suche, splątane, bez życia. Ba, przestały się kręcić. Fryzjerka skomentowała - "ma pani chore w łosy" - o ile włosy mogą być chore, to moje rzeczywiście po tej farbie takie były. Na domiar złego wypadały już podczas spłukiwania farby całymi pasmami. Siedziałam w łazience i ryczałam, jak głupia.

I tak, pilnowałam czasu itp. I tak, zrobiłam badania, to nie były kłopoty zdrowotne. Nie wiem, o co chodziło. Całe lata farbowałam włosy różnymi farbami, czasem nienajlepszych lotów, ale czegoś takiego jeszcze nie było.

Po tej porażce ponad rok doprowadzałam włosy do porządku, część w ogóle nie odrosła, jakby ta farba je wypaliła.

Pół gwiazdki za łatwość nakładania i ładny kolor (oczywiście nie mówię o blasku, którego nie było) - adekwatny do tego na opakowaniu - miałam bodajże Zmrożony kasztan, zdaje się, że w nazwie było też "subtelny" - o ironio!

Używam tego produktu od: dwa lata temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno, o którym chcę zapomnieć

Chcesz pochwalić Miranda76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zobaczymy jak będzie z czasem, ale widoki są niezłe
  • Kupiłam odcień 53 w Rossmanie w promocji za 18 zł. Mam ombre, jednak chciałam trochę przyciemnić górę.
    Wyjściowo miałam jasny brąz/ciemny blond lekko rudawy i sprany.
    Farbę genialnie się nakłada. Bez rękawiczek. Pasemko po pasemku brałam do ręki i nakładałam piankę do 3/4 długości. Zużyłam 3/4 opakowania.
    Po 30 minutach spłukałam farbę i wysuszyłam włosy. Kolor wyszedł śliczny. Taki jak na opakowaniu, może ciut jaśniejszy. Ale nie ciemniejszy.
    1/4 opakowania która została nałożyłam ponownie, żeby wyrównać trochę odcień z tyłu. Ładnie złapała.
    Zastanawiam się jak będzie się wypłukiwać. Gdyby była trwała, to mój nr jeden.
    Naprawdę czysty, ładny brąz.
    Włosy mam do ramion, proste i sztywne.

Używam tego produktu od: dzisiaj

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić martyna0409 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na moich włosach się sprawdza
  • Przyznam szczerze że jestem zszokowana ilością negatywnych recenzji, osobiście używałam tej farby już trzykrotnie i za każdym razem byłam bardzo zadowolona z efektu

Może najpierw o moich włosach - naturalnie mam włosy na poziomie 6/7 w odcieniu mysim, są bardzo grube, sztywne, porowate, rosną jak szalone. Jednocześnie są bardzo odporne na farbowanie i stylizację (większość ciemnych kolorów wypłukje się z nich już po tygodniu).

Opakowanie - przyznam że skusiła mnie forma pianki i szata graficzna. Kawał dobrej roboty! Jest to produkt który z chęcią kupuję i z chęcią używam. Takie farbowanie to miód, zero babrania się z miseczką i pędzlami. Ogromny plus dla kogoś kto nie lubi całego procesu fabowania włosów.

Wybór odcieni jest bardzo dobry biorąc pod uwagę że w ofercie znajdziemy sporo chłodnych odcieni na które choruje niemałe grono polek.

Cena i dostępność w porządku.

Zapach - tutaj niestety trochę ponarzekam, farba śmierdzi gorzej niż wszystkie agresywne farby z amoniakiem jakie miałam przyjemność stosować. Na szczęście chwilę po nałożeniu na włosy smrodek znika.

Sama pianka jest naprawdę dziecinnie łatwa do nałożenia, pokrycie całej głowy zajmuje może z 10 minut (dokładne pokrycie! nawet przy nonszalanckim rozprowadzeniu miałam równo pofarbowane włosy).

Odżywka dołączona do farby jest bardzo dobra, ma przyjemny kwiatowy zapach i starcza na kilka użyć.

Teraz już o samej farbie. Za pierwszym razem jeszcze jako miłośniczka blondów użyłam farby numer 700 (chłodny średni blond) za drugim razem 800 (neutralny ciemniejszy blond) a jakieś 2 miesiące temu 500 (ciemny chłodny brąz). Za każdym razem byłam bardzo zadowolona z efektów chociaż przyznam że blondy i brąz nieco się różnią.

Przede wszystkim przy nakładaniu ciemnych kolorów nie sprawdza się przykazanie producenta o nałożeniu pianki od razu na całe włosy. Ja tak zrobiłam i skończyłam z czarnymi końcówkami które poszły do ścięcia. Jeśli jeszcze wpadnie mi w łapki jakiś ciemniejszy kolor z tej serii na pewno końcówki potraktuję farbą pod koniec jak robię to z tradycyjną farbą w kremie. Blondy nakładałam od razu na całą głowę i wypadały bardzo ładnie i równomiernie przy czym nie płasko.

Na moich włosach każda nawet trwała farba szybko się wypłukuje - w tym przypadku cieszyłam się pięknym kolorem przez 3 tygodnie po czym farba zaczynała się równomiernie wypłukiwać. Jest to główny powód dla którego jeszcze do niej wrócę, właśnie przez trwały kolor.

Czy polecam? Ze względu na ilość negatywnych recenzji mam wątpliwości Myślę że posiadaczki włosów podobnych do moich powinny być zadowolone, tak samo jak te z was które połasiły się na chłodny odcień włosów.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Kaoru22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie.
  • Nie nie i jeszcze raz nie.

Jedyne plusy to cena, dostępność i wydajość musu.

Reszta- masakra. Spłukała się po tygodniu, a kolor , który wyszedł daleki był ideałowi.

Jestem na nie, wole serię recital preference.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: dwa (mam długie włosy)

Chcesz pochwalić barbarella_wu za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij