L`Oreal, Casting Sublime Mousse Haircolor (Farba do włosów w postaci musu)

Powiększ L`Oreal, Casting Sublime Mousse Haircolor (Farba do włosów w postaci musu)

Zgłoszony przez karolinkamalinka

Innowacyjna koloryzacja włosów od firmy L`Oreal : farba w postaci lekkiego musu. Dzięki nowej formule farba nie kapie, nie spływa z włosów, a aplikacja jest szybka i bardzo łatwa - jak użycie zwykłego szamponu do włosów. Mus idealnie pokrywa włosy, nawet w trudno dostępnych miejscach np. z tyłu głowy i zapewnia piękny, lśniący, naturalnie wyglądający i trwały kolor.
Dostępny w 12 odcieniach. Pokrywa 100% siwych włosów. Opakowanie zawiera: pojemnik z pompką do aplikacji musu, aktywator oraz odżywkę.

Skład: /Crème Colorant/ Aqua, Cetearyl Alcohol, Deceth-3, Propylene Glycol, Laureth-12, Ethanolamine, Oleth-30, Lauric Acid, Hexadimethrine Chloride, Glycol Distearate, Sodium Metasilicate, Toluene-2,5-Diamine, Silica Dimethyl Silylate, Polyquaternium-6, Ci 77891/ Titanium Dioxide, 2, 4-Diaminophenoxyethanol Hci, M-Aminophenol, 2-Amino-3-Hydroxypyridine, Mica, Sodium Metabisulfite, Hydroxybenzomorpholine, 2-Methylresorcinol, Pentasodium Pentetate , N-Bis (2-Hydroxyethyl) –P-Phenylenediamine Sulfate, Parfum, Carbomer Resorcinol, Erythorbic Acid F.I.L. D38087/3.
/Developer Crème/ Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alcohol, Trideceth-2 Carboxamide Mea, Ceteareth-25, Glycerin, Pentasodium Pentetate, Sodium Stannate, Tetrasodium Pyrophosphate, Phosphoric Acid F.I.L. D12836/18.

Cena: ok. 35zł

• Kolor jak na opakowaniu.
  • Trafiłam na przecenę i kupiłam za 19zł więc się skusiłam.
    Kupiłam nr 913 beżowy blond.
    Farba wydajna, jest jej więcej niż w standardowych opakowaniach z innych form wiec 1 op starczyło na moje długie włosy( do połowy pleców).
    Odżywka w środku duża i do tego nie foliowe rękawiczki tylko grubsze z jakiegoś lepszego materiału( rozmiar M lub L)
    Łatwość mieszania farby to duży + . Uwielbiam pianki koloryzacje i tylko tak farbuje już od jakiegoś czasu włosy bo mogę zrobić to sama. Zawsze się ufarbują równomiernie .
    No więc tak;OGROMNY MINUS za zapach farby tak śmierdzi chemią i tak jest drażliwa dla oczu że nakładając ją dusiłam się i płakałam. Głowa swędzi niesamowicie. Na opakowaniu jest nap że 30min trzymać na głowie -wytrzymałam tylko 15min- i musze przyznać ze po 15 min ufarbowało mi na taki kolor jak chciałam. Jest to kolejna farba która zrobiła mi biały/żółty czubek;/ Widocznie za dużo rozjaśniacza a za mało farby. No ale nie jestem fryzjerem nie znam się. Bardzo ładny wyszedł po 4umyciach i nałożenia fioletu jest super.
    Pianka dosyć rzadka co mnie zdziwiło bo wszystkie jakie używałam były zbite;/ no ale dobra.
    Nawet pasemka mi się zrobiły choć farbowałam całą głowę
    Ładny kolor ale ze względu na ten zapach i swędzenie nie kupie jej więcej. Nie jest warta swojej ceny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić MarcelinaN za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• ciemna, szybko się wymywa
  • Planowałam dalej brnąć w blond, ale skusił mnie na promocji za 20 zł ciemny blond i oto jest.

Farba bardzo fajnie się nakłada. Nie spływa. Dzięki formie pianki jest wydajna. Normalnie potrzebuję dwóch opakowań farby, a tu wystarczyło mi jedno.
    Nie śmierdzi jakoś bardzo. Włosy po jej użyciu nie wypadają jak w przypadku Castingu, gdzie sie sypały garściami. Są miękkie i błyszczące. Wcale ich nie zniszczyła.
    Odżywka dołączona do farby bardzo fajna, gęsta, nabłyszcza i wygładza.

Sam kolor od razu po farbowaniu był takim dosyć ciemnym brązem (nakładałam na rozjaśniane włosy), ale po 3 myciach bardzo zjaśniał i tak naprawdę po miesiącu nie ma po nim śladu na włosach. Poza tym włosy od rauz po farbowaniu miały fajny chłodny odcień, ale z czasem zaczynają się trochę ocieplać.

Nie osiagniemy od razu po farbowaniu raczej koloru z pudełka a później bardzo nam zjaśnieje, więc tak naprawdę niewiadomo czego się spodziewać.

Mimo to farba całkiem ok, dobrze pokryła moje odrosty.
    W cenie regularnej za 36 zł raczej nie kupię, ale na promocji chętnie skuszę się znowu na ciemny blond lub jakiś inny kolor.

1- przed farbowaniem
    2,3,4- po farbowaniu
    5,6- miesiąc po farbowaniu (myte codziennie)

Używam tego produktu od: mies.
    Ilość zużytych opakowań: 2 ciemny blond

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku ale minus za trwałość
  • Farbowałam odcieniem czekoladowy brąz. Kolor wyszedł ciemny bardzo ładny. Farba nie śmierdzi za co duży plus, jest wydajna mam długie włosy a zostało mi trochę jeszcze na dnie opakowania. W ogóle nie zniszczyła moich włosów są błyszczące i miękkie. Jedyny minus to trwałość szybko się spiera

Używam tego produktu od: Tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić soczystamalina za czytelną i pomocną recenzję?
  • demon zniszczenia;P
  • Farbowałam włosy odcieniem 700 naturalny ciemny blond (kładzione na spraną farbę Matrix So Color 8a). Przed farbowaniem włosy były w dobrej kondycji.
    Będzie krótko: farba jest fatalna. Śmierdzi niesamowicie, podrażnia skalp, bardzo ale to bardzo wysusza włosy. Aplikacja nie jest uciążliwa, ale sprawniej nakłada mi się zwyczajną farbę niż ową piankę.
    Tak jak pisałam, farba śmierdzi okrutnie, lepiej nakładać ją w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Bardzo podrażnia skórę głowy - wytrzymałam 10 minut z farbą i obawiając się ran, szybko ją spłukałam. Te 1o minut zupełnie wystarczyło, by uzyskać kolor ciemnego blondu - odrost i włosy na długości były idealnie pokryte.
    Najgorsze jest jednak przesuszenie, wręcz zniszczenie włosów. Nie wychodzi ono od razu, ale tak po dwóch tygodniach zauważyłam, że włosy pomimo starannej pielęgnacji łamią się i kruszą. O wypadaniu już nie wspomnę - przez dwa tygodnie od koloryzacji wypadały garściami.
    Trwałość koloru przeciętna - po miesiącu odcień wymaga poprawek (wypłukuje się w kierunku brzydkiego żółtego).
    Podsumowując - farba fatalna. Odradzam kupno, odradzam stosowanie. Na rynku jest pełno farb w podobnej cenie, ale mniej krzywdzących włosy.

Używam tego produktu od: 1 farbowanie

Chcesz pochwalić quench za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezła
  • Kolor: naturalny ciemny brąz

Użyłam farby pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona z efektu. W porównaniu z innymi farbami ta wcale nie pachnie tak nieprzyjemnie, wręcz przeciwnie. Kolor wyszedł trochę ciemniejszy niż na opakowaniu - na to liczyłam. Kupując ciemny brąz trzeba być przygotowanym na kolor delikatnie jasniejszy od czarnego. Zdjęcie włosów po 2 dniach od farbowania. Nie mogę narazie ocenić trwałości koloru, ale poduszka nie jest brązowa a w trakcie mycia włosów woda jest czysta, więc mam nadzieję, że kolor utrzyma się jakiś czas. Farba bardzo wydajna - na moje długie wlosy w zupełności wystarczyła. No i jej cena - w promocji za 19 zł Polecam

Używam tego produktu od: teraz

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić pisarek1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaba...
  • Używałam Loreal sublime Mousse – 800 (Blond) i nie mogę powiedzieć, żebym była zadowolona. Moje włosy zimą mają taki brzydki, szary odcień i chciałam je trochę ocieplić. Niestety nie wyszło, włosy stały się żółte i trochę sztywne. Bez blasku, gładkie, sianowate….ehh. Farba strasznie śmierci, jes niewygodna w użyciu, tworzy plamy. Może to ja ją źle nałożyłam, ale sądząc po innych opiniach widzę, że to nie tylko moja jest negatywna. Odradza, chyba, że ktoś jest fryzjerką i ma bardziej fachową, wprawną rękę do takich rzeczy.

Ilość zużytych opakowań: 1 raz

Chcesz pochwalić anusiaszulik za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo słaba farba
  • Bardzo lubię markę Loreal i nie spodziewałam się, że tak niemiło mnie zaskoczy. Zdecydowałam się na nią ze względu na łatwość użycia- nie trzeba rozrabiać pędzelkiem i nakładać warstwa po warstwie. Pomyślałam, że w sam raz dla domowego użytku.

Niestety. Farba pokryła tylko odrost i to też nie całkowicie.

Minusy:
    -nasiliło się wypadanie włosów
    -swędząca skóra głowy
    -słabe pokrycie mimo użycia zgodnie z instrukcją
    -OKROPNIE PRZESUSZONE I ZNISZCZONE WŁOSY

Po zmyciu farby załamałam się. Tak długo walczyłam o piękne włosy, a teraz są w gorszym stanie niż pół roku temu, kiedy w ogóle nie zwracałam uwagi na to, czego używam do pielęgnacji włosów.

Ogólnie nie polecam.

Używam tego produktu od: niedawna

Chcesz pochwalić Pusiatella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Same minusy
  • Naiwnie łudziłam się, że droższa farba będzie lepsza, ale niestety nie zauważyłam w niej żadnych plusów. Pieniądze wyrzucone w błoto , a cena tej farby jest nieadekwatna do jakości.
    1. Śmierdzi okropnie. Aż ciężko oddychać podczas aplikacji. dobrze jest ją nakładać w wentylowanych pomieszczeniach.
    2.Konsystencja pianki. Pianka nie spływa z włosów, ale ten sposób nakładania nie podoba mi się i wcale nie jest wygodny. Moim zdaniem trudno jest ją nałożyć, aby dokładnie pokryła wszystkie włosy.
    3. Wybrałam kolor czarny, ale na włosach wyszedł okropny- wypłowiały, matowy, bez wyrazu. Równie dobrze mogłam nie farbować włosów wcale, efekt byłby taki sam.
    4. Kiepskie krycie- nie pokrywa dokładnie odrostów, są one zdecydowanie jaśniejsze od reszty włosów.
    5.Wysusza włosy- może nie wyglądają jak siano, ale są strasznie przesuszone i sztywne w dotyku, a końcówki szorstkie.
    6. Nietrwała i bardzo szybko spłukuje się z włosów.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić weronkaa84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się lecz są jego małe plusy
  • hej, użyłam farby naturalny ciemny blond z firmy loreal sublime mousse. Wzięłam ją tylko z tego względu że była przecena i kupiłam ją za 20 zł w rossmanie . To był błąd , po pierwsze farba niesamowicie śierdziała chemicznie, dusiła w gardło i nawet rozjaśniacze tak nie śmierdziały, pianka którą się nakładało na włosy była zielonkawa i taka sklepczała. kolor wyszedł zupełnie inny jaki powinnien wyjść. ale naszczęściepo 2 tyg. kolor zszedł i był prawie że naturalny blond. Nie za bardzo polecam..

Używam tego produktu od: jednego miesiąca

Chcesz pochwalić illegalplot za czytelną i pomocną recenzję?
  • 913 = złoto-rudawy brzydki blond
  • Z natury jestem uparta, więc i tym razem postanowiłam, że mimo wielu negatywnych opinii zaryzykuję i wypróbuję ten produkt. Niestety nie było to najrozsądniejsze posunięcie.

Numeracja farb oraz możliwe kombinajcje kolorystyczne jakie mogą pojawić się na włosach w zależności od doboru ciepłych/chłodnych odcieni nie są mi obce i zawsze staram się racjonalnie wybierać barwy. I w tym wypadku sugerowałam się tylko i wyłącznie numeracją - a nie kuszącym kolorem czupryny pani na zdjęciu opakowania. 9.13 - bardzo jasny blond popielato-złocisty - takim powinien się okazać... niestety to co otrzymałam na włosach określiłabym raczej mianem 9.34, jako że odcienia popielatego nie uzyskamy za pomocą tego musu ani trochę.

Farbę kładłam na odrost w kolorze średniego mysiego blondu (poziom 7) oraz resztę dawno temu rozjaśnianych włosów (na poziomie 9). Jakies 2 msce temu miałam robione również delikatne refleksy w celu uzyskania delikatnego przejścia między włosami naturalnymi a kiedyś farbowanymi. Całość wyglądała ładnie i naturalnie, ale... no właśnie, zamarzyła mi się zmiana
    Reasumując:

+ aplikacja pianki jest bardzo łatwa i nie sprawia żadnych problemów - mus faktycznie jest musem, nie spływa z włosów

+równomierne pokrycie włosów

+ dołączona odżywka ma przyjemny zapach i dobrze regeneruje włosy

- nieadekwatny do numeracji kolor - złoto-rudawy brzydki blond, zdecydowanie ciepły odcień, w którym nie ma mowy o nawet odrobinie popielu, który powinien przecież przeważać w tym wypadku...

- bardzo duszący zapach, amoniak dusił mnie do tego stopnia, że musiałam chodzić po pokoju w te i z powrotem, żeby móc oddychać :P

- drażniąca formuła - bardzo piekła mnie skóra głowy podczas farbowania jak i 2 dni później...

- destrukcyjny wpływ na włosy - po zmyciu musu czułam pod palcami siano, gdyby nie odżywka nie byłabym w stanie ich rozczesać, a wcześniej włosy były w bardzo dobrej kondycji

- wysoka cena - za 30 zł naprawdę spodziewałam się wysokiej jakości, tymczasem nie otrzymałam nawet średniej

Nie wiem jak inne kolory, ale 913 nie sprawdził się zupełnie. Nie polecam nikomu kto marzy o ślicznym beżowym blondzie. Na pocieszenie powiem, że póki co brzydką złotą rudość ładnie zgasiła szamponetka Marion Platynowy Blond i trochę zbliżyła mnie w kierunku upragnionego koloru

Używam tego produktu od: teraz
    Ilość zużytych opakowań: 1 i ani jednego więcej

Chcesz pochwalić charlizee za czytelną i pomocną recenzję?