Pędzel do różu nr 1201 Bamboo Blush Brush, EcoTools

Powiększ Pędzel do różu nr 1201 Bamboo Blush Brush, EcoTools

Zgłoszony przez lady opium

Przeznaczony do podkreślania kości policzkowych i konturowania. Wykonany z miękkiego włosia syntetycznego - taklonu (`cruelty - free hair`) oraz materiałów pochodzących z recyklingu (bambusowa raczka, aluminiowe okucia).

Cena: 9USD

• ideał
  • Ten zakup to był strzał w dziesiątkę.

+miękkie i bardzo delikatne włosie
    +łatwa i bezproblemowa aplikacja bronzera
    +solidne wykonanie-włosie nie wypada
    +przestępna cena
    +bambusowa i wygodna rączka
    +łatwo dostępny
    +łatwo go wyczyścić

Wad nie widzę. Polecam

Chcesz pochwalić dariaaa23 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Świetny!
  • Co tu dużo mówić, pędzel jest po prostu świetny. Używam go również do bronzera i spełnia wszystkie moje oczekiwania.
    +nie gubi włosia
    +meeega miękki i przyjemny w dotyku
    +łatwy w myciu
    +cena
    +dostępność
    +uniwersalność
    +bardzo dobre wykonanie

Polecam!

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić tomlicious za czytelną i pomocną recenzję?
  • ekstra!
  • To mój pierwszy "profesjonalny" pędzel i jest to strzał w 10. Genialne włosie. Nie ubyło mi ani jednego włoska odkąd go mam. Rączka jest bardzo wygodna i całkiem ładna, taka skromna naturalna Nie mam też absolutnie żadnych problemów z włosiem podczas jego mycia

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić paulisska23455 za czytelną i pomocną recenzję?
  • swietnej jakosci pedzel
  • Musze przyznac ze jest to jeden z najlepszych pedzli jakiekolwiek mialam.Zakupilam go w poszukiwaniu godnego nastepcy mojego ukochanego pedzla z yves rocher(teraz nie mam dostepu do kosmetykow tej firmy,a tamtego zywot dobiegl juz konca).Przeszlam przez Bobbi Brown i Hakuro jednak nie sprostaly one zadaniu.Od niechcenia za jakies 4 funty zakupilam ten i jestem zachwycona Pedzelek jest mieciutki,bardzo porzadnie wykonany i sliczny.Naklada dokladnie taka ilosc rozu jaka potrzebuje.Jest to naprawde delikatny efekt,bez zadnych chamskich plam.Koncentruje kolor dokladnie tam gdzie chce.Pedzel nada sie rowniez do aplikacji pudru czy do omiecenia twarzy brazerem Jestem bardzo zadowolona! Polecam..

Używam tego produktu od: ok 2 mce

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • supcio
  • Kupiłam go na allegro, prawie za bezcen.
    Niewyobrażalna jakość do ceny! jest idealny do mojej twarzy. Konturuje sie nim bosko z powodu bardzo miękkiego włosia, które delikatnie muska te obszary, na których chcę mieć rumieńce. Prany nie odkształca się, nie gubi włosia. Nie można nim sobie zrobić krzywdy w postaci plam.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Bathorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny do bronzera
  • Kupiłam ten pędzel jakiś czas temu, gdy był na promocji w Rossmannie. Planowałam go używać do różu - jednak gdy tylko wyjęłam go z opakowania, uznałam, że ma wymarzony kształt do aplikacji bronzera. Wcześniej do tego celu używałam Hakuro H14, a od pewnego czasu używam tylko tego z Ecotools. Sprawdza się świetnie przez swój spłaszczony kształt. Aplikacja bronzera jest też bardziej precyzyjna niż przy użyciu bardziej okrągłych pędzli. Używając go, naprawdę ciężko jest zrobić sobie plamę, dodatkowo bardzo łatwo jest nim rozetrzeć to, co trzeba.
    Prany był już kilka razy i nie odkształcił się, co prawda wypadło na samym początku parę włosków, ale to dosłownie 2 czy 3, od tamtego czasu jest wszystko ok.
    Podsumowując, polecam osobom, które szukają idealnego pędzla do bronzera. Wątpię, by jakiś inny pędzel mógł go zdetronizować

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Rossonera za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!
  • Dotychczas używałam tanich pędzli kiepskiej jakości, więc po zakupie tego przeżyłam szok...

Pędzel jest fantastyczny. Mięciutki, nie odkształca się, nie drapie, nie gubi włosia. Wygodna rączka. Przyjemny dla twarzy. Łatwo się go myje. Solidny.

Jedyną wadą jest to, że długo schnie.
    Aplikuję nim róż, bronzer i czasem nawet puder matujący.
    Dołączone fajne, przydatne etui. Pędzel jest genialny!

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić ankeline za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciut za duży
  • No to od początku: jest tani, nie rozsypuje się, dobrze znosi mycie, solidnie wykonany i nie je produktów

Jeśli chodzi o estetykę bardzo mi odpowiada a włosie jest delikatne jak trzeba.

Jego jedyny minus to wielkość. Nie wiem, czy mam tak mały ryjek, czy to pyndzel jest tak wielki - koniec końców jeden "mach" pędzlem pokrywa pół mojej twarzy więc ciężko tu o dokładność. Przekłada się to też na komfort użytkowania - muszę uważać, żeby przypadkiem nie namalować sobie klasycznych barw wojennych. Poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam, choć raczej nie osobom o małej twarzy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić amariae za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny do bronzera
  • Cudownie miękki, niedrogi, nie linieje, bardzo wytrzymały, poręczny, świetnie wyprofilowany - czego chcieć więcej? Miałam już wiele tanich pędzli firmy krzak, po wypróbowaniu tego wszystkie poszły do kosza, przerzucam się na EcoTools

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić sherlocked za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, trwały pędzel
  • Pędzel dobry, ale nie jakiś zachwycający. Zdecydowanym plusem jest to, że z pędzli tej marki jeszcze żaden włosek mi nie wyleciał, a posiadam ich kilka. Tego akurat używam do różu, bo do nadkładania pudru jest dla mnie za mały Ale lubię go, łatwo się czyści, nadkłada róż tak jak chcę, nie robi placków, ładnie rozciera. Jest wygodny, lekki i dość krótki, więc zawsze ląduje w mojej kosmetyczce wyjazdowej.

Ilość zużytych opakowań: pierwszy

Chcesz pochwalić varyatka za czytelną i pomocną recenzję?