Pędzel do różu nr 1201 Bamboo Blush Brush, EcoTools

Powiększ Pędzel do różu nr 1201 Bamboo Blush Brush, EcoTools

Zgłoszony przez lady opium

Przeznaczony do podkreślania kości policzkowych i konturowania. Wykonany z miękkiego włosia syntetycznego - taklonu (`cruelty - free hair`) oraz materiałów pochodzących z recyklingu (bambusowa raczka, aluminiowe okucia).

Cena: 9USD

• ciut za duży
  • No to od początku: jest tani, nie rozsypuje się, dobrze znosi mycie, solidnie wykonany i nie je produktów

Jeśli chodzi o estetykę bardzo mi odpowiada a włosie jest delikatne jak trzeba.

Jego jedyny minus to wielkość. Nie wiem, czy mam tak mały ryjek, czy to pyndzel jest tak wielki - koniec końców jeden "mach" pędzlem pokrywa pół mojej twarzy więc ciężko tu o dokładność. Przekłada się to też na komfort użytkowania - muszę uważać, żeby przypadkiem nie namalować sobie klasycznych barw wojennych. Poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam, choć raczej nie osobom o małej twarzy.

Ilość zużytych opakowań: jeden

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić amariae za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny do bronzera
  • Cudownie miękki, niedrogi, nie linieje, bardzo wytrzymały, poręczny, świetnie wyprofilowany - czego chcieć więcej? Miałam już wiele tanich pędzli firmy krzak, po wypróbowaniu tego wszystkie poszły do kosza, przerzucam się na EcoTools

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić sherlocked za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, trwały pędzel
  • Pędzel dobry, ale nie jakiś zachwycający. Zdecydowanym plusem jest to, że z pędzli tej marki jeszcze żaden włosek mi nie wyleciał, a posiadam ich kilka. Tego akurat używam do różu, bo do nadkładania pudru jest dla mnie za mały Ale lubię go, łatwo się czyści, nadkłada róż tak jak chcę, nie robi placków, ładnie rozciera. Jest wygodny, lekki i dość krótki, więc zawsze ląduje w mojej kosmetyczce wyjazdowej.

Ilość zużytych opakowań: pierwszy

Chcesz pochwalić varyatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry pędzel
  • Pędzel przez większą,część ubiegłego roku używałam codziennie. Jest super do konturowania - można nałożyć i rozetrzeć nim bronzer, róż, można czubkiem musznąć rozświetlacz. Łatwo się czyści, szybko schnie, utrzymuje swój zaostrzony kształt. Jest solidnie wykonany, włosie jest dość sztywne, ale miłe w dotyku i delikatne dla skóry, rączka lekka, nie rozkleja się, nie gubi włosków. Ecotools jest też łatwo dostępne, często widzę te pędzle za niecałe 30 zł w Rossmanach. Naprawdę godny polecenia, niedrogi pędzel.

Używam tego produktu od: Ok.roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedna sztuka

Chcesz pochwalić Fruchtgeele za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham EcoTools!
  • Testowałam już kilka pędzli z różnych firm, padło na EcoTools i to był strzał w 10!

+ Uwielbiam to, iż są to produkty ekologiczne
    + Pędzel zapewnia naturalny makijaż, można intensyfikować efekt, nie tworząc przy tym plam
    + Dobrze się myje, przy czym włosie zachowuje swój kształt, nie wypada
    + Jest delikatny dla skóry
    + Podoba mi się opakowanie, sam pędzel fajnie się prezentuje

Minusem będzie tylko cena, ale jest to produkt który posłuży długi czas, więc warto zainwestować
    Próbowałam go używać do pudru prasowanego, ale niestety do tej roli się nie sprawdza.
    Ma zastosowanie tylko do różu i bronzera i do tego celu jego wykorzystuje.
    Dobrze się sprawdza do konturowania twarzy

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić MiniMiau za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • swietny pędzel .Rozprowadzam nim róż i bronzer,czasami takze rozświetlacz .Nie pochłania duzych ilosci kosmetyków jednak wypada go myc raz na dwa tygodnie.Ładnie szybko sie pierze .Dobrze rozprowadza i suche i płynne kosmetyki .Robi to szybko ale dokładnie.Trudno zrobic nim bład .Wygodnie lezy w dłoni.Trzyma sie bardzo dobrze po trzech latach

Polecam Gorąco!

Używam tego produktu od: trzech lat

Chcesz pochwalić Kate_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie idealny
  • To był mój pierwszy "lepszy" pędzel. Wcześniej używałam jakiegoś taniego z rossmanna, essence i z H&M, więc gdy zmieniłam na ten pędzel z EcoTools byłam bardzo zadowolona. Z czasem moja miłość do niego trochę osłabła.
    Produkt nie nabiera zbyt dużych ilości kosmetyku i ładnie go rozprowadza. Włoski są przyjemne w dotyku i nie podrażniają twarzy. Niestety po kilku myciach "mechacą" się na końcach i stają się przez to mniej delikatne. Za to obejmuję gwiazdkę.

Używam tego produktu od: około 1 rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sylw1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa!
  • Pędzel do różu jak to pędzel do różu - osobiście nie zauważyłam, żeby ten różnił się od tego z Hakuro czy innych firm z podobnej półki cenowej.

Plusy:
    - łatwy do umycia
    - trwały - nie rozkleja się, włosie nie wypada ani nie odkształca się
    - lekki
    - mięciutki, łatwo się nim pracuje

Minusy:
    - brak!

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić DasDadziowatosc za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry pędzel
  • Z początku pędzel nie wydawał mi się idealny - na pierwsze wrażenie zbyt zbite włosie, co wydawało mi się sporym minusem przy nakładaniu i rozcieraniu różu czy bronzera.
    Z czasem bardzo polubiłam pędzel i nie znajduję w nim żadnego ale..

Plusy:
    - miękkie włosie idealne do mojej wrażliwej cery

- nie drapie, nie ściera podkładu czy pudru

- idealny do nakładania różu, bronzera a nawet pudru

- często nakadam nim puder sypki w mniej dostępne miejca (skrzydełka nosa, załamania )

- włosie nie chłonie kosmetyku - oddaje na twarz dokładnie taką ilość jaka znalazała się nia pędzlu

- bardzo wytrzymały i dobrze wykonany pędzel (mimo prawie codziennego użytkowania przez 2 lata nie stracił ani jednego włoska)

- łatwy w "konserwacji" - bez problemu się dopiera, szybko schnie i nie traci swojego kształtu

- ciekawy profil - włosie ścięte ukośnie co pomaga uzyskać lepszy efekt nałożonego różu - nie pozostawia plam

- łatwodostępny

- przyjazna cena

- pędzel na lata

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić maruda80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zarąbisty pędziel
  • Pędzel jest świetny i tyle w temacie. Kupiłam go dosyć dawno i służy mi do dzisiaj. Wygląda tak dobrze jak od razu po zakupie.

+ przyjemnie, miękkie włosie
    + przy praniu nie zmienia swojego kształtu, włosie absolutnie nie wypada
    + wygodna, bambusowa rączka
    + fajny kształt, kosmetyk się łatwo i precyzyjnie nim aplikuje
    + cena nie taka zła jak na tak dobry pedzel
    + używam go do różu jak i brązera i w obu rolach sprawdza się świetnie

minusów nie ma

Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić allex11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porządny pędzel, ale ma specyficzny kształt, nie dla każdego
  • W swojej niewielkiej kolekcji mam kilka pędzelków, w tym jeden z EcoTools, właśnie do różu. Kupiłam go za ok. 22zł, w promocji w Rossmanie.
    Jest to bardzo porządnie wykonany pędzel, równo przycięty, u góry w taki trójkąt. Mam go od ok. pół roku, wiele razy myłam, jeszcze ani razu nie wypadł z niego włosek. Miękkość jest ok, ale nie jakaś wyjątkowa.
    Jeśli chodzi o pracę tym pędzlem, to ja chyba nie potrafię z nim pracować. Jest jakby za duży do mojej twarzy, nie wpasowuje mi się w to zagłębienie pod kością policzkową. Rumieniec nie wychodzi taki jaki chcę. A może to ja za dużo nabieram na niego różu...

Na dzień dzisiejszy daję mu taką a nie inną ocenę, zgodnie z moimi odczuciami. Jeszcze nad nim popracuję i ewentualnie zmienię ocenę.

Używam tego produktu od: ok. pół roku
    Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Mini_Miki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Cudeńko Bardzo ładny i dobry pędzel, tak jak i reszta pędzli z eco, które posiadam. Przyjemnie się nim aplikuje i rozciera róż na policzkach.

minusów brak

Chcesz pochwalić BlueRo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawdza się.
  • Wart swojej ceny. Używam go zarówno do różu jak i do bronzera.
    Ładnie rozprowadza produkt, nie pozostawia plam, można nim dozować intensywność różu/bronzera według własnej woli. Poza tym jest całkiem poręczny, osobiście podoba mi się wizualnie, jest estetyczny ; )

To pierwszy pędzel jaki kiedykolwiek kupiłam i bardzo dobrze się sprawdza właśnie jako początek przygody z makijażem, bo daje dobry efekt za przystępną cenę. W Rossmanach bywają na niego promocje i ja upolowałam go właśnie tam za 25,99zł

Chcesz pochwalić karodzieja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Świetny stosunek ceny do jakości. Czaiłam się na ten pędzel od dłuższego czasu, aż w końcu dorwałam go w promocji. Wykonanie pędzla jest bardzo staranne i wysokiej jakości. Mam go od miesiąca, na razie żaden włos z niego nie wyleciał. Pędzel jest bardzo miękki, nie jest ani za rzadki ani za gęsty, idealny. Podoba mi się też naturalny design.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić JagodaBorowa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 11 raz(y)
  • nie ma się do czego przyczepić
  • Zaznaczam opcję, że nie wiem czy kupię go ponownie - jest jeszcze tyle pędzli, które chciałabym wypróbować...

+solidne wykonanie
    +miękkie, niewypadające włosy
    +fajny profil, dzięki któremu mogę idealnie nałozyć i rozetrzeć róż
    +nie rozkleja się po myciu, jest w takim samym stanie jak od nowości
    +jest łatwo dostępny, cena też jak na taką jakość jest ok

Używam tego produktu od: marca 2013
    Ilość zużytych opakowań: uzytkuję cały czas tę samą sztukę

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ghana za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 14 raz(y)
  • Zależy od wymagań
  • Kolejny pędzel z EcoTools, który mnie nie zachwycił. Nie zrozumcie mnie źle, włosie jest miękkie, pędzel ma estetyczny wygląd, no ale nie umiem nim dobrze nałożyć, ani różu, ani brązera. Wolę pędzel Essence za 10zł.

Plusy:
    + mięciutkie włosie,
    + nic z niego nie wypada i nic się nie rozkleja, mimo częstego mycia,
    + sprężyste, gęste włosie.

Minusy:
    - włosie jest tak wyprofilowane, że ciężko mi się nim nakłada róż, próbowałam tym środkiem i bokami, no ale nie osiągam zadowalającego efektu.

Najczęściej używam go do pudru, czasami do różu, ale dla mnie nie jest wygodny, nie ułatwia mi zadania. Możliwe że po prostu nie pasuje mi kształt tego pędzla, dlatego nie przypadł mi do gustu.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić lemka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonałość wśród pędzli! Mój must have!
  • To mój pierwszy pędzel z tej firmy. Bardzo się cieszę, że zakup okazał się strzałem w dziesiątkę. Na tym jednym z pewnością nie poprzestanę.

* jakość wykonania naprawdę solidna, nic się nie rozkleja, nic nie wypada, ani nie deformuje, szybko schnie

* myję go szamponem Babydream a wciąż wygląda jak nowy

* idealnie nadaje się do nakładania zarówno różu jak i bronzera

* łatwa dostępność np. w Rossmannie

* bardzo przyjemny w dotyku, aplikacja produktu to sama przyjemność i uwielbiam to ranne "głaskanie" po twarzy

* moim zdaniem Must Have każdej kobiety ceniącej piękno

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić nelijah za czytelną i pomocną recenzję?
  • bdb pędzel
  • Pędzla używam tylko do brązera,poniewaz różu nie używam.
    Pędzel jest wysokiej jakości, włoski nie wypadają. Pędzel- jego włoski są gęste a pędzel zatem sztywny i bdb się rozprowadza brazer. Szczerze polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić myszówka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Żadno podkreślałam kości policzkowe, ale gdy kupiłam ten pędzel robię to coraz częściej, bo to sama przyjemność korzystać z niego.
    - włosie nie wypada
    - jest mięciutki i przyjemny dla twarzy
    - świetnie się pierze, nie odkształca się
    Polecam wszystkie pędzle z tej firmy, naprawdę warto zainwestować.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: użytkowanie pierwszego

Chcesz pochwalić lacerta_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem nim zachwycona!
  • + idealnie rozprowadza róż na policzku
    + nie odkształca się
    + jest przyjemnie mięciutki, aż się nie chce z nim rozstawać
    + jest bardzo trwały
    + coraz łatwiej można je teraz dostać, więc dostępność tez na plus działa

Początkowo może się wydawać, że jest dość drogi, jednak jakość zdecydowanie to rekompensuje. Lepiej przecież wydać 25-30zł na porządny pędzel, który starczy na lata niż 10zł na coś, czego po pół roku strach używać

Ilość zużytych opakowań: jeden kochany pędzelek

Chcesz pochwalić blondine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Pędzel naprawdę świetnej jakości. Nie "pożera" dużej ilości różu/bronzera, nie traci włosków, miękki, można go czyścić nieskończoną ilość razy- włosie nie traci połysku ani miękkości. Polecam- cena:jakości bardzo, bardzo niska!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ******-

Chcesz pochwalić cosmopola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • To mój trzeci pędzel do różu i wygląda na to, że ostatni, ten jedyny, KWC.

Pędzla używam do różu w kamieniu. Wystarczy, że lekko przytknę go do różu, kosmetyku nabiera się tyle, ile trzeba i można go pięknie rozetrzeć na policzkach. Kształt, owszem, jest nietypowy jak na pędzel do różu, ale mi się niż dużo lepiej nakłada kosmetyk, niż skośnym, ciętym tylko z jednej strony. Wydaje mi się, że można dzięki niemu nałożyć róż dokładniej i efekt jest bardziej naturalny.

Włosie jest miękkie, niestety dla niektórych kosmetyków może być zbyt miękkie, np. trudno nim wydobyć róż w kulkach, bo trzeba się strasznie namachać. Dla niezbyt twardego różu w kamieniu jest idealny.

Pędzel solidnie wykonano, włosie nie wypada, jest wygodny w użyciu.

Kupiłam na allegro za 27 zł.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić baranek1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Kupiłam go po promocyjnej cenie za 15zł.
    To jest mój drugi pędzel do różu bo pierwszym był hakuro, ale tego bardziej lubię bo:

+ mięciutkie włosie
    + fajny do różu i bronzera
    + dobry do rozcierania, konturowania

Ogólnie nie mam zastrzeżeń

Używam tego produktu od: maja

Chcesz pochwalić niziolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto go mieć w kosmetyczce
  • Skuszona pozytywnymi opiniami na temat tego pędzla pobiegłam do rossmanna i nabyłam to cudeńko.
    Do konturowania twarzy jest dla mnie idealny. Nakładam nim bronzer najczęściej, czasami róż. Idealnie aplikuje produkt i rozciera go. Nie wypadł z niego ani jeden włosek. Jest mięciutki, bardzo solidnie zrobiony, pięknie się prezentuje. Bardzo dobrze leży w dłoni.
    Minusów nie zaobserwowałam

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić zebra666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny do konturowania.
  • Używam tego pędzla zarówno do bronzera (do konturowania), jak i do różu. W pędzlu bardzo odpowiada mi jego wielkość oraz ilość włosia - świetnie wpasowuje się w przestrzeń policzkową na mojej twarzy, nie rozczapierza się przy tym, tylko dokładnie rozprowadza kosmetyk tam, gdzie ma rozprowadzić.
    Jest sztywny, ale miękki i przyjemny (jak wszystkie pędzle ET, mają bardzo przyjemne włosie moim zdaniem). Jego kształt pomaga wtopić bronzer/róż w puder, dzięki czemu efekt końcowy jest naturalny i delikatny.
    Nie niszczy się, łatwo się go pierze i jest trwały. Do tego porządnie wykonany.

Nie daję KWC tylko dlatego, że mam bardzo dużo pędzli i musiałabym wszystkie ulubione oznaczyć tym mianem, a nie mam takiej możliwości.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu.
    Ilość zużytych opakowań: 1.

Chcesz pochwalić BlackSanctum za czytelną i pomocną recenzję?