Pędzel do różu nr 1201 Bamboo Blush Brush, EcoTools

Powiększ Pędzel do różu nr 1201 Bamboo Blush Brush, EcoTools

Zgłoszony przez lady opium

Przeznaczony do podkreślania kości policzkowych i konturowania. Wykonany z miękkiego włosia syntetycznego - taklonu (`cruelty - free hair`) oraz materiałów pochodzących z recyklingu (bambusowa raczka, aluminiowe okucia).

Cena: 9USD

• sięgne po kolejne pędzle z tej firmy
  • Kupiłam pędzel z tej firmy na próbę czy mi spodoba i mnie nie zawiódł.
    Jest po prostu genialny.

-milusi w dotyku
    -nie da się nim zrobić plamy na twarzy
    -nanosi idealną ilość produktu
    -można używać do różu, ale i do rozświetlacza czy bronzera
    -nie gubu włosia
    -nie farbuje
    -lekki i poręczny

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja rąk

• to jeszcze nie to
  • Brakuje mi opływowego kształtu w tym będzlu, bardziej jak kabuki, ale rzadszego - bo na to liczyłam. Pędzel jest spłaszczony, przy malowaniu używa się jednej strony (ciężko mi to wytłumaczyć, włosie jest po prostu dziwnie przycięte i przez całe półkole ma ostro wycięty kraniec). Wolałabym by był roztrzepańcem, którego szczytem pomyziam w różu i nałożę go na policzki. Nie konturuję policzków różem, nakładam go na jabłuszka i w sumie ten pędzel całkiem nieźle się do tego nadaje. Drugą stroną nakładam rozświetlacz. Efekt jest naturalny i delikatny, z czego jestem zadowolona, nie ma mozy o plamach ani konieczności rozcierania konturów. Niestety, ten pędzel nie jest tym czego oczekiwałam.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić animale za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Pędzel kupiłam dobry rok temu i przyznam, że jego jakość mnie zaskoczyła i to bardzo! Pędzel się nie ściera nawet na wypiekanych różach, ładnie rozprowadza kosmetyki i co najważniejsze: NIE GUBI WŁOSÓW!
    Po roku codziennego używania jest jak nowy.
    Dbam o niego myjąc go raz w tygodniu w naturalnym mydle.
    Polecam!

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić RYBKA1002 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiony przyjaciel
  • To był jeden z pierwszych pędzli, jakie zakupiłam. Posiadam go ok. 3 lata i śmiało mogę powiedzieć, że był to jeden z najlepszych moich zakupów kosmetycznych. Pędzel jest mięciutki, włosie się nie odgniata, pięknie się domywa, szybko się suszy, nie kłuje, nie gubi włosia, nie traci kształtu, nie farbuje... Ideał za cenę 30zł (kupiłam go na jakiejś rossmannowej promocji za połowę ceny). Ładny designe, lekkie, poręczne rączki (ekologiczny bambus)... Jednym słowe CUDO!

Używam tego produktu od: dłużej niż kilka lat

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Asiuchal za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideał
  • Ten zakup to był strzał w dziesiątkę.

+miękkie i bardzo delikatne włosie
    +łatwa i bezproblemowa aplikacja bronzera
    +solidne wykonanie-włosie nie wypada
    +przestępna cena
    +bambusowa i wygodna rączka
    +łatwo dostępny
    +łatwo go wyczyścić

Wad nie widzę. Polecam

Chcesz pochwalić dariaaa23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Co tu dużo mówić, pędzel jest po prostu świetny. Używam go również do bronzera i spełnia wszystkie moje oczekiwania.
    +nie gubi włosia
    +meeega miękki i przyjemny w dotyku
    +łatwy w myciu
    +cena
    +dostępność
    +uniwersalność
    +bardzo dobre wykonanie

Polecam!

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić tomlicious za czytelną i pomocną recenzję?
  • ekstra!
  • To mój pierwszy "profesjonalny" pędzel i jest to strzał w 10. Genialne włosie. Nie ubyło mi ani jednego włoska odkąd go mam. Rączka jest bardzo wygodna i całkiem ładna, taka skromna naturalna Nie mam też absolutnie żadnych problemów z włosiem podczas jego mycia

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić paulisska23455 za czytelną i pomocną recenzję?
  • swietnej jakosci pedzel
  • Musze przyznac ze jest to jeden z najlepszych pedzli jakiekolwiek mialam.Zakupilam go w poszukiwaniu godnego nastepcy mojego ukochanego pedzla z yves rocher(teraz nie mam dostepu do kosmetykow tej firmy,a tamtego zywot dobiegl juz konca).Przeszlam przez Bobbi Brown i Hakuro jednak nie sprostaly one zadaniu.Od niechcenia za jakies 4 funty zakupilam ten i jestem zachwycona Pedzelek jest mieciutki,bardzo porzadnie wykonany i sliczny.Naklada dokladnie taka ilosc rozu jaka potrzebuje.Jest to naprawde delikatny efekt,bez zadnych chamskich plam.Koncentruje kolor dokladnie tam gdzie chce.Pedzel nada sie rowniez do aplikacji pudru czy do omiecenia twarzy brazerem Jestem bardzo zadowolona! Polecam..

Używam tego produktu od: ok 2 mce

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • supcio
  • Kupiłam go na allegro, prawie za bezcen.
    Niewyobrażalna jakość do ceny! jest idealny do mojej twarzy. Konturuje sie nim bosko z powodu bardzo miękkiego włosia, które delikatnie muska te obszary, na których chcę mieć rumieńce. Prany nie odkształca się, nie gubi włosia. Nie można nim sobie zrobić krzywdy w postaci plam.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Bathorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny do bronzera
  • Kupiłam ten pędzel jakiś czas temu, gdy był na promocji w Rossmannie. Planowałam go używać do różu - jednak gdy tylko wyjęłam go z opakowania, uznałam, że ma wymarzony kształt do aplikacji bronzera. Wcześniej do tego celu używałam Hakuro H14, a od pewnego czasu używam tylko tego z Ecotools. Sprawdza się świetnie przez swój spłaszczony kształt. Aplikacja bronzera jest też bardziej precyzyjna niż przy użyciu bardziej okrągłych pędzli. Używając go, naprawdę ciężko jest zrobić sobie plamę, dodatkowo bardzo łatwo jest nim rozetrzeć to, co trzeba.
    Prany był już kilka razy i nie odkształcił się, co prawda wypadło na samym początku parę włosków, ale to dosłownie 2 czy 3, od tamtego czasu jest wszystko ok.
    Podsumowując, polecam osobom, które szukają idealnego pędzla do bronzera. Wątpię, by jakiś inny pędzel mógł go zdetronizować

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Rossonera za czytelną i pomocną recenzję?