Pędzel do różu nr 1201 Bamboo Blush Brush, EcoTools

Powiększ Pędzel do różu nr 1201 Bamboo Blush Brush, EcoTools

Zgłoszony przez lady opium

Przeznaczony do podkreślania kości policzkowych i konturowania. Wykonany z miękkiego włosia syntetycznego - taklonu (`cruelty - free hair`) oraz materiałów pochodzących z recyklingu (bambusowa raczka, aluminiowe okucia).

Cena: 9USD

• swietnej jakosci pedzel
  • Musze przyznac ze jest to jeden z najlepszych pedzli jakiekolwiek mialam.Zakupilam go w poszukiwaniu godnego nastepcy mojego ukochanego pedzla z yves rocher(teraz nie mam dostepu do kosmetykow tej firmy,a tamtego zywot dobiegl juz konca).Przeszlam przez Bobbi Brown i Hakuro jednak nie sprostaly one zadaniu.Od niechcenia za jakies 4 funty zakupilam ten i jestem zachwycona Pedzelek jest mieciutki,bardzo porzadnie wykonany i sliczny.Naklada dokladnie taka ilosc rozu jaka potrzebuje.Jest to naprawde delikatny efekt,bez zadnych chamskich plam.Koncentruje kolor dokladnie tam gdzie chce.Pedzel nada sie rowniez do aplikacji pudru czy do omiecenia twarzy brazerem Jestem bardzo zadowolona! Polecam..

Używam tego produktu od: ok 2 mce

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • supcio
  • Kupiłam go na allegro, prawie za bezcen.
    Niewyobrażalna jakość do ceny! jest idealny do mojej twarzy. Konturuje sie nim bosko z powodu bardzo miękkiego włosia, które delikatnie muska te obszary, na których chcę mieć rumieńce. Prany nie odkształca się, nie gubi włosia. Nie można nim sobie zrobić krzywdy w postaci plam.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Bathorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny do bronzera
  • Kupiłam ten pędzel jakiś czas temu, gdy był na promocji w Rossmannie. Planowałam go używać do różu - jednak gdy tylko wyjęłam go z opakowania, uznałam, że ma wymarzony kształt do aplikacji bronzera. Wcześniej do tego celu używałam Hakuro H14, a od pewnego czasu używam tylko tego z Ecotools. Sprawdza się świetnie przez swój spłaszczony kształt. Aplikacja bronzera jest też bardziej precyzyjna niż przy użyciu bardziej okrągłych pędzli. Używając go, naprawdę ciężko jest zrobić sobie plamę, dodatkowo bardzo łatwo jest nim rozetrzeć to, co trzeba.
    Prany był już kilka razy i nie odkształcił się, co prawda wypadło na samym początku parę włosków, ale to dosłownie 2 czy 3, od tamtego czasu jest wszystko ok.
    Podsumowując, polecam osobom, które szukają idealnego pędzla do bronzera. Wątpię, by jakiś inny pędzel mógł go zdetronizować

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Rossonera za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!
  • Dotychczas używałam tanich pędzli kiepskiej jakości, więc po zakupie tego przeżyłam szok...

Pędzel jest fantastyczny. Mięciutki, nie odkształca się, nie drapie, nie gubi włosia. Wygodna rączka. Przyjemny dla twarzy. Łatwo się go myje. Solidny.

Jedyną wadą jest to, że długo schnie.
    Aplikuję nim róż, bronzer i czasem nawet puder matujący.
    Dołączone fajne, przydatne etui. Pędzel jest genialny!

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić ankeline za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciut za duży
  • No to od początku: jest tani, nie rozsypuje się, dobrze znosi mycie, solidnie wykonany i nie je produktów

Jeśli chodzi o estetykę bardzo mi odpowiada a włosie jest delikatne jak trzeba.

Jego jedyny minus to wielkość. Nie wiem, czy mam tak mały ryjek, czy to pyndzel jest tak wielki - koniec końców jeden "mach" pędzlem pokrywa pół mojej twarzy więc ciężko tu o dokładność. Przekłada się to też na komfort użytkowania - muszę uważać, żeby przypadkiem nie namalować sobie klasycznych barw wojennych. Poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam, choć raczej nie osobom o małej twarzy.

Ilość zużytych opakowań: jeden

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić amariae za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny do bronzera
  • Cudownie miękki, niedrogi, nie linieje, bardzo wytrzymały, poręczny, świetnie wyprofilowany - czego chcieć więcej? Miałam już wiele tanich pędzli firmy krzak, po wypróbowaniu tego wszystkie poszły do kosza, przerzucam się na EcoTools

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić sherlocked za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, trwały pędzel
  • Pędzel dobry, ale nie jakiś zachwycający. Zdecydowanym plusem jest to, że z pędzli tej marki jeszcze żaden włosek mi nie wyleciał, a posiadam ich kilka. Tego akurat używam do różu, bo do nadkładania pudru jest dla mnie za mały Ale lubię go, łatwo się czyści, nadkłada róż tak jak chcę, nie robi placków, ładnie rozciera. Jest wygodny, lekki i dość krótki, więc zawsze ląduje w mojej kosmetyczce wyjazdowej.

Ilość zużytych opakowań: pierwszy

Chcesz pochwalić varyatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry pędzel
  • Pędzel przez większą,część ubiegłego roku używałam codziennie. Jest super do konturowania - można nałożyć i rozetrzeć nim bronzer, róż, można czubkiem musznąć rozświetlacz. Łatwo się czyści, szybko schnie, utrzymuje swój zaostrzony kształt. Jest solidnie wykonany, włosie jest dość sztywne, ale miłe w dotyku i delikatne dla skóry, rączka lekka, nie rozkleja się, nie gubi włosków. Ecotools jest też łatwo dostępne, często widzę te pędzle za niecałe 30 zł w Rossmanach. Naprawdę godny polecenia, niedrogi pędzel.

Używam tego produktu od: Ok.roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedna sztuka

Chcesz pochwalić Fruchtgeele za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham EcoTools!
  • Testowałam już kilka pędzli z różnych firm, padło na EcoTools i to był strzał w 10!

+ Uwielbiam to, iż są to produkty ekologiczne
    + Pędzel zapewnia naturalny makijaż, można intensyfikować efekt, nie tworząc przy tym plam
    + Dobrze się myje, przy czym włosie zachowuje swój kształt, nie wypada
    + Jest delikatny dla skóry
    + Podoba mi się opakowanie, sam pędzel fajnie się prezentuje

Minusem będzie tylko cena, ale jest to produkt który posłuży długi czas, więc warto zainwestować
    Próbowałam go używać do pudru prasowanego, ale niestety do tej roli się nie sprawdza.
    Ma zastosowanie tylko do różu i bronzera i do tego celu jego wykorzystuje.
    Dobrze się sprawdza do konturowania twarzy

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić MiniMiau za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • swietny pędzel .Rozprowadzam nim róż i bronzer,czasami takze rozświetlacz .Nie pochłania duzych ilosci kosmetyków jednak wypada go myc raz na dwa tygodnie.Ładnie szybko sie pierze .Dobrze rozprowadza i suche i płynne kosmetyki .Robi to szybko ale dokładnie.Trudno zrobic nim bład .Wygodnie lezy w dłoni.Trzyma sie bardzo dobrze po trzech latach

Polecam Gorąco!

Używam tego produktu od: trzech lat

Chcesz pochwalić Kate_123 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij