Pędzel do różu nr 1201 Bamboo Blush Brush, EcoTools

Powiększ Pędzel do różu nr 1201 Bamboo Blush Brush, EcoTools

Zgłoszony przez lady opium

Przeznaczony do podkreślania kości policzkowych i konturowania. Wykonany z miękkiego włosia syntetycznego - taklonu (`cruelty - free hair`) oraz materiałów pochodzących z recyklingu (bambusowa raczka, aluminiowe okucia).

Cena: 9USD

• Idealny!
  • Dotychczas używałam tanich pędzli kiepskiej jakości, więc po zakupie tego przeżyłam szok...

Pędzel jest fantastyczny. Mięciutki, nie odkształca się, nie drapie, nie gubi włosia. Wygodna rączka. Przyjemny dla twarzy. Łatwo się go myje. Solidny.

Jedyną wadą jest to, że długo schnie.
    Aplikuję nim róż, bronzer i czasem nawet puder matujący.
    Dołączone fajne, przydatne etui. Pędzel jest genialny!

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić ankeline za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciut za duży
  • No to od początku: jest tani, nie rozsypuje się, dobrze znosi mycie, solidnie wykonany i nie je produktów

Jeśli chodzi o estetykę bardzo mi odpowiada a włosie jest delikatne jak trzeba.

Jego jedyny minus to wielkość. Nie wiem, czy mam tak mały ryjek, czy to pyndzel jest tak wielki - koniec końców jeden "mach" pędzlem pokrywa pół mojej twarzy więc ciężko tu o dokładność. Przekłada się to też na komfort użytkowania - muszę uważać, żeby przypadkiem nie namalować sobie klasycznych barw wojennych. Poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam, choć raczej nie osobom o małej twarzy.

Ilość zużytych opakowań: jeden

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić amariae za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny do bronzera
  • Cudownie miękki, niedrogi, nie linieje, bardzo wytrzymały, poręczny, świetnie wyprofilowany - czego chcieć więcej? Miałam już wiele tanich pędzli firmy krzak, po wypróbowaniu tego wszystkie poszły do kosza, przerzucam się na EcoTools

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić sherlocked za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, trwały pędzel
  • Pędzel dobry, ale nie jakiś zachwycający. Zdecydowanym plusem jest to, że z pędzli tej marki jeszcze żaden włosek mi nie wyleciał, a posiadam ich kilka. Tego akurat używam do różu, bo do nadkładania pudru jest dla mnie za mały Ale lubię go, łatwo się czyści, nadkłada róż tak jak chcę, nie robi placków, ładnie rozciera. Jest wygodny, lekki i dość krótki, więc zawsze ląduje w mojej kosmetyczce wyjazdowej.

Ilość zużytych opakowań: pierwszy

Chcesz pochwalić varyatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry pędzel
  • Pędzel przez większą,część ubiegłego roku używałam codziennie. Jest super do konturowania - można nałożyć i rozetrzeć nim bronzer, róż, można czubkiem musznąć rozświetlacz. Łatwo się czyści, szybko schnie, utrzymuje swój zaostrzony kształt. Jest solidnie wykonany, włosie jest dość sztywne, ale miłe w dotyku i delikatne dla skóry, rączka lekka, nie rozkleja się, nie gubi włosków. Ecotools jest też łatwo dostępne, często widzę te pędzle za niecałe 30 zł w Rossmanach. Naprawdę godny polecenia, niedrogi pędzel.

Używam tego produktu od: Ok.roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedna sztuka

Chcesz pochwalić Fruchtgeele za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham EcoTools!
  • Testowałam już kilka pędzli z różnych firm, padło na EcoTools i to był strzał w 10!

+ Uwielbiam to, iż są to produkty ekologiczne
    + Pędzel zapewnia naturalny makijaż, można intensyfikować efekt, nie tworząc przy tym plam
    + Dobrze się myje, przy czym włosie zachowuje swój kształt, nie wypada
    + Jest delikatny dla skóry
    + Podoba mi się opakowanie, sam pędzel fajnie się prezentuje

Minusem będzie tylko cena, ale jest to produkt który posłuży długi czas, więc warto zainwestować
    Próbowałam go używać do pudru prasowanego, ale niestety do tej roli się nie sprawdza.
    Ma zastosowanie tylko do różu i bronzera i do tego celu jego wykorzystuje.
    Dobrze się sprawdza do konturowania twarzy

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić MiniMiau za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • swietny pędzel .Rozprowadzam nim róż i bronzer,czasami takze rozświetlacz .Nie pochłania duzych ilosci kosmetyków jednak wypada go myc raz na dwa tygodnie.Ładnie szybko sie pierze .Dobrze rozprowadza i suche i płynne kosmetyki .Robi to szybko ale dokładnie.Trudno zrobic nim bład .Wygodnie lezy w dłoni.Trzyma sie bardzo dobrze po trzech latach

Polecam Gorąco!

Używam tego produktu od: trzech lat

Chcesz pochwalić Kate_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie idealny
  • To był mój pierwszy "lepszy" pędzel. Wcześniej używałam jakiegoś taniego z rossmanna, essence i z H&M, więc gdy zmieniłam na ten pędzel z EcoTools byłam bardzo zadowolona. Z czasem moja miłość do niego trochę osłabła.
    Produkt nie nabiera zbyt dużych ilości kosmetyku i ładnie go rozprowadza. Włoski są przyjemne w dotyku i nie podrażniają twarzy. Niestety po kilku myciach "mechacą" się na końcach i stają się przez to mniej delikatne. Za to obejmuję gwiazdkę.

Używam tego produktu od: około 1 rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sylw1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa!
  • Pędzel do różu jak to pędzel do różu - osobiście nie zauważyłam, żeby ten różnił się od tego z Hakuro czy innych firm z podobnej półki cenowej.

Plusy:
    - łatwy do umycia
    - trwały - nie rozkleja się, włosie nie wypada ani nie odkształca się
    - lekki
    - mięciutki, łatwo się nim pracuje

Minusy:
    - brak!

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić DasDadziowatosc za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry pędzel
  • Z początku pędzel nie wydawał mi się idealny - na pierwsze wrażenie zbyt zbite włosie, co wydawało mi się sporym minusem przy nakładaniu i rozcieraniu różu czy bronzera.
    Z czasem bardzo polubiłam pędzel i nie znajduję w nim żadnego ale..

Plusy:
    - miękkie włosie idealne do mojej wrażliwej cery

- nie drapie, nie ściera podkładu czy pudru

- idealny do nakładania różu, bronzera a nawet pudru

- często nakadam nim puder sypki w mniej dostępne miejca (skrzydełka nosa, załamania )

- włosie nie chłonie kosmetyku - oddaje na twarz dokładnie taką ilość jaka znalazała się nia pędzlu

- bardzo wytrzymały i dobrze wykonany pędzel (mimo prawie codziennego użytkowania przez 2 lata nie stracił ani jednego włoska)

- łatwy w "konserwacji" - bez problemu się dopiera, szybko schnie i nie traci swojego kształtu

- ciekawy profil - włosie ścięte ukośnie co pomaga uzyskać lepszy efekt nałożonego różu - nie pozostawia plam

- łatwodostępny

- przyjazna cena

- pędzel na lata

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić maruda80 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij