Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami

Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami

Zgłoszony przez sande

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci supertwardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie przez, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem. Przed rozpoczęciem kuracji preparat należy najpierw przetestować w ciągu 2-3 dni. W przypadku reakcji alergicznych, uczucia pieczenia lub bólu, przerwać kurację.

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Phthalic Anhydride/ Trimellitic Anhydride/ Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua (Water), Formaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI 77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder (18.02.2012)

Cena: ok. 11zł / 12ml

• Okropna
  • Nie wiem dlaczego ale ta odżywka zmasakrowała moje paznokcie. Używalam tej i ' 8 w 1' obydwie posiadają Formaldehyd więc nie wiem co jest przyczyną.
    Moje paznokcie po użyciu niej okropnie zaczęły piec czułam tak jakby mi paznokcie miały zaraz odejść od skóry. Okropne przeżycia nie polecam nikomu takich.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić dariaxx27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • PO PROSTU NAJLEPSZA!
  • Potwierdzam... to jest najlepsza odżywka do paznokci! Od kiedy zaczęłam używać moje paznokcie są wprost piękne. Nie łamią się, nie mają przebarwień, są silne. Zaczęłam jej nawet używać jako lakieru podkładowego pod kolorowy lakier. Polecam każdemu! Nawet mój narzeczony jej czasem używa oczywiście jesynie w zaciszu domowym

Używam tego produktu od: 6 MIESIĘCY
    Ilość zużytych opakowań: 5 buteleczek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić zlosnica007 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • doskonała
  • Miałam okropne problemy z paznokciami - łamały się i rozdwajała się płytka, nigdy wcześniej tak źle nie było. Nie pomogła suplementacja witaminami i stosowanie innych odżywek. Weszłam na KWC i dowiedziałam się o eveline. Dziękuję KWC

+ pierwsze efekty widać było po dwóch tygodniach, paznokcie stały się w końcu twarde,
    + z czasem przestały się rozdwajać,
    + płytka się wygładziła, a końcówki są pięknie białe,
    + baaaaaardzo wydajna, nadal mam połowę,
    + nadaje trochę jaśniejszy odcień paznokciom, szczególnie jak nakłada się powyżej jednej warstwy, bardzo ładnie to wygląda,

+/- podczas aplikacji trzeba trochę odchylić głowę, bo mogą piec oczy,
    +/- na początku faktycznie trochę szczypały paznokcie (abstrakcyjne to brzmi) ale z czasem przestało zupełnie.

Słyszałam, że czasem bardzo źle wpływa na płytkę, na szczęście u mnie nic się nie działo. Odżywka jako jedyna dała sobie u mnie radę i dziś cieszę się mocnymi paznokciami, którymi można śmiało ziemniaki obierać Cała kuracja trwała u mnie kilka miesięcy (chyba 4, z krótkimi przerwami), a obecnie co jakiś czas użyję solo lub jako bazę pod lakier.

Używam tego produktu od: luty 2014
    Ilość zużytych opakowań: mam jeszcze połowę (!), a używałam prawie stale przez miesiące i nadal co jakiś czas, poza tym nadal jest jak nowa, nic się nie rozwarstwiło

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić reeva za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Używam jej już od dłuższego czasu. Efekt jest rewelacyjny. Nie zamienię jej już na żadną inną odżywkę. Paznokcie stały się bardzo twarde, płytka mnie nie boli tak jak w przypadku tej 8w1. Po diamentowej moje paznokcie rosną w bardzo szybkim tempie. W ciągu miesiąca urosły mi chyba z ponad 1cm. Nie rozdwajają się, nie pekaja, nic się z nimi nie dzieje Bardzo polecam!

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
    Ilość zużytych opakowań: sporo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić eldo04 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super, paznokcie o niebo lepsze
  • Moje paznokcie były krótkie, szybko się łamały, nie mogłam na nie patrzeć, bo nie wyglądały tak jak powinny, płytka była szeroka, nie mogłam jej spiłować tak, aby wyglądała okey, bo paznokcie były za krótkie.

plusy:
    + szybciej rosną paznokcie
    + są twardsze
    + idelanie sprawuje się jako baza pod lakier i trzyma się on ponad tydzień
    + nie są łamliwe

minusy:
    - gdy stosuje ją dłużej pod paznokciem pojawiają się delikatne siniaczkiUżywam tego produktu od: połowy kwietniaa 2014Ilość zużytych opakowań: 1 całe, zaczęłam 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kamilka1997a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Są lepsze
  • Odzywka nie należy do najgorszych
    Na moje słabe paznokcie nie dziala
    Pomimo używania zgodnie z instrukcja paznokcie mi się łamią i rozdwajaja
    Odzywka odpryskuje
    Teraz używam jej jako baza pod lakier
    Za małe pieniądze kupiona więc nie jestem strasznie zawiedziona

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić tara95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra cena i jakość
  • Paznokcie po tej odżywce są dosłownie jak diament. Nadaje się jako podkład pod lakiery lub samodzielnie bo po nałożeniu kilku warstw daje bardzo ładny kolor. Idealna także do manicure francuskiego. Jednak należy robić przerwy w stosowaniu.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić margolcia_mm za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza odżywka na świecie
  • Wcześniej używałam odżywki eveline 8w1, ale po czasie skusiłam się na tą. I odmieniła moje paznokcie.

Plusy :
    - paznokcie twarde i nierozdwojone,
    - super cena za takie działanie,
    - sprawdza się jako baza pod lakier, ale po pomalowaniu ciemną emalią widać przebarwienia,
    - nie czuję bólu po jej zastosowaniu.

Nie wiem jak działa na skórki, ponieważ zawsze miałam je suche. Dodam, że nie używałam jej jak zaleca producent. Bardzo szybko wysycha.

Ilość zużytych opakowań: 1,2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić jessica1155 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nr 1 wszystkich odżywek!
  • Zanim zakupiłam tą odżywkę miałam krótkie, rozwijające się paznokcie. Nic nie pomagało. Nosiłam.także tipsy,co również nie wpłynęło.pozytywnie.na.wygląd moich naturalnych paznokci. Kiedy odkryłam diamentowa odżywkę byłam sceptycznie nastawiona. Nie za bardzo wierzyłam.w.jej działanie,ale mimo to.skusiłam .się na nią. I jestem.jej wierna do dziś! Paznokcie są długie i mocne,nie rozwijają się. Oczywiście, że zdarza.się.mechaniczne uszkodzenie.np.podczas sprzątania,ale bardzo szybko odrastają. Nie stosuje jej zgodnie z zaleceniem producenta. Używam.jej codziennie jako.bazy pod lakier,bądź nakładam dwie warstwy i wówczas mam,, udawany,, french ;-) Polecam każdemu

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić gochakrotocha za czytelną i pomocną recenzję?
  • zasluguje na nobla
  • w grudniu chcialam zrobic sobie paznokcie u kosmetyczki, planowalam, ze zalozy mi forme na moje kikuty i nalozy zel, ale ona kategorycznie odmowila, poniewaz moje paznokcie byly za krotkie i w fatalnym stanie. doslownie byly male kikutki, caly czas rozdwojone, w zasadzie nie moglam dotykac nic wilgotnego bo sie lamaly i tempily. Od stycznia uzywam tej odzywki, nie jak kaze producent ale sporadycznie jak chcialam. Po 3 miesiacach paznokcie zrobily sie tak niesamowite, ze obcy ludzie mowia mi komplementy, chyba zaczne je malowac na czerwono zeby ich nie zauroczyc! Nie sa rozdwojone, nie lama sie, sa dlugie, tak dlugich jeszcze nie mialam! moja kosmetyczka byla w szoku jak je zobaczyla. 8 w 1 nie byla dla mnie az tak dobra jak ta. najlepsza na swecie!!!

Używam tego produktu od: 7 miesiecy

Chcesz pochwalić luckygirl za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij