Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami

Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami

Zgłoszony przez sande

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci supertwardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem.

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Phthalic Anhydride/ Trimellitic Anhydride/ Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua (Water), Formaldehyde, Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI 77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder (18.02.2012)

Cena: ok. 11zł / 12ml

• Genialna !
  • Do zakupu odżywki namówiła mnie koleżanka. Już po miesiącu paznokcie były twarde i błyszczące,a końcówki o wiele bielsze niż normalnie. Osobiście stosuję tą odżywkę od 2 lat i używam jej czasem jako bazę po lakier. Chociaż kurację (tak jak producent podaje na opakowaniu-jedna warstwa na dzień przez 3 dni i zmyć) stosuję dopiero gdzy paznokcie zaczynają się łamać,i stosuję ją przez około miesiąc-dwa. Potem przez pół roku spokój z rozdwajającymi się paznokciami. Gorąco polecam

Ilość zużytych opakowań: ok.3

Chcesz pochwalić so_young za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • Można ją kochać albo nienawidzieć
    Ja kocham
    Co tu dużo mówić, sprawiła że moje kruche, łamliwe, krótkie paznokcie stały się piękne, długie, twarde... Genialny produkt
    Za pierwszym razem zużyłam całe opakowanie na jedną 'kurację' a potem zawsze pod lakier jako bazę

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić aga_31 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Bardzo zaskoczyły mnie negatywne opinie na temat tego produktu, ponieważ ja takich nie dostrzegam.
    Plusy:
    +wzmacnia paznokcie, widoczne już po około 2 tygodniach stosowania,
    +nadaje ładny kolor,
    +konsystencja jest w sam raz,
    +łatwo się rozprowadza,
    +cena i dostępność ( ok 10 zł w każdym sklepie chemicznym),
    +po nakładaniu nie czuć żadnego pieczenia czy bólu,

Minusem może być jedynie zapach, który jest bardzo silny i trzeba wietrzyć pomieszczenie. Przesyłam poniżej zdjęcia jak moje paznokcie wyglądają dzięki tej odżywce.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: około 5 buteleczek

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Imma28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza odżywka
  • Dzięki tej odżywce moje paznokcie z łamliwych i rozdwajających się stały się twarde i mocne. Odkąd zaczęłam jej używać mogę się chwalić długimi pięknymi paznokciami

Odżywka jest dostępna w Rossmanie oraz wielu małych drogeriach. Jej cena nie jest wysoka, oscyluje w granicach 8-9zł, więc osiągalna jest dla każdego.

Jedynym minusem rzeczywiście jest ból i pieczenie paznokci po aplikacji odżywki. Jednak na to ja wypracowałam swój sposób... Kładę jedną cienką warstwę wieczorem, drugą warstwę na drugi dzień i na to nakładam lakier. W ten sposób unikam nieprzyjemnych doznań

Ilość zużytych opakowań: ok 10

Chcesz pochwalić olooska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra na krótką metę
  • W pewien sposób rozumiem ochy i achy nad tą odżywką. Zużyłam dwie buteleczki, jedną 8w1, drugą diamentową. Odżywiły moje paznokcie, zaczęły rosnąć szybciej, były twarde, nie rozdwajały się tak bardzo jak dotychczas, białe końcówki stały się jaśniejsze.

Po pewnym czasie chciałam do niej wrócić, by na nowo uzdrowiła moje pazurki. I co się stało? ODŻYWKA POGORSZYŁA STAN JUŻ SŁABYCH PAZNOKCI.
    Pierwsze dni kuracji wyglądały standardowo, przez 4 dni dodawałam kolejną warstwę lakieru. Po zmyciu płytka stała się szorstka i pojawiły się na niej dziwne białe smugi. "No nic, odżywka działa" pomyślałam, i zaczęłam malować paznokcie od nowa. Przy drugiej warstwie końcówki trzech ostatnich palców u dłoni zaczęły mnie boleć tak, jak gdyby ktoś uderzał w nie młotkiem. Szybko zmyłam odżywkę i okazało się, że podrażniła mi wierzchnią warstwę płytki tak, że zaczęła się łuszczyć (!). Na dodatek na najmniejszych palcach pojawiły się pionowe, cienkie, czerwone kreski. Jak się okazało, było to uczulenie na SILNIE TOKSYCZNY składnik odżywki, jakim jest FORMALDEHYD (silny odkażacz, konserwant, a jego wodny roztwór to FORMALINA (!)). Ta odżywka w ogóle nie powinna zostać dopuszczona na rynek, skoro tak często przy jej stosowaniu występują skutki uboczne.

Całe szczęście znalazłam inną odżywkę (Pierre Rene, Iron Power), która wyleczyła moje paznokcie po tym koszmarze.
    Nigdy więcej...

Ilość zużytych opakowań: 2 całe i 1 do połowy

Chcesz pochwalić niewielka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Moje pazurki od wieki wieków, są miękkie, łamliwe, rozdwajające się i wszystko co najgorsze. Do zakupy namówiła mnie koleżanka. Postanowiłam wypróbować, testowałam już wiele lakierów, więc kolejny nie robił mi różnicy. Pierwszego dnia nałożyłam pierwszą warstwę i co? SZOK! Moje pazurki wyglądały dużo lepiej...Potem było już z górki...Stosuję odżywkę od 3 tygodni i muszę przyznać, że stan moich paznokci jest rewelacyjny, chociaż nie idealny, ale myślę, że z tą odzywką dojdę do perfekcji. Zauważyłam szybszy wzrost pazurków, płytka jest twardsza i co najważniejsze nie rozdwaja się. Czytając opinie w sieci spotkałam się z występującym bólem podczas używania, ze względu na skład. U mnie na szczęście nic złego się nie działo. Produkt dostępny jest w wszystkich drogeriach, większości hipermarketach itp. Cena wg mnie bardzo korzystna. Produkt może wydawać się mało wydajny ze względu na codzienność stosowania, mi po 3 tygodniach, nie wiele ubyło. Pędzelek może jest troszeczkę za cienki ale tragedii nie ma. Jedyną rzeczą, do której mogę się przyczepić to zapach...Drażni śluzówki nosa, i utrzymuje się w pomieszczeniu i na paznokciach przez dłuższy czas.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić angela0228 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropna !
  • Zakupiłam tą odżywkę bo skusiły mnie zalety wymienione na opakowaniu. niestety... po kilkakrotnym użyciu (zgodnie z zasadami) moje paznokcie zaczeły się strasznie rozwarstwiać, zrobiły się słabe i miękkie. Połamały mi się wszystkie :/ nigdy więcej!

Pół gwiazdki daję za połysk i nadawanie paznokciom ładnego odcienia.

Ilość zużytych opakowań: pół 1 but.

Chcesz pochwalić ANETA9113 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Twardkie paznokcie, nie mientkie
  • Odżywkę kupiłam na promocji w Biedronce i tego samego dnia natknęłam się w internecie, na jakimś blogu, o przerażających skutkach jej używania. Historie o onycholizie przewijały się w komentarzach i skutecznie odwiodły mnie od jej używania. Na jakiś czas...
    Wreszcie doszłam do wniosku, że spróbuję, po jednym użyciu nic mi się przecież nie będzie działo.
    No i użyłam pierwszy raz, a potem drugi i tak dalej, bo utwardzacz (bo "odżywka" to trochę za duże słowo) naprawdę działa! Z łatwością, bez uszkodzeń, można paznokcie zapuścić do pożądanej długości. Do tego mi właśnie ów preparat służy.
    Po nakładaniu nie czułam żadnego pieczenia, szczypania czy bólu. Zupełnie też nie rozumiem dziewczyn, które kontynuowały stosowanie preparatu, mimo dużego dyskomfortu. Przecież ból już alarmuje nas o tym, że dla organizmu źle się dzieje!
    No i cóż, jak dla mne produkt spełnia zadanie w 100% i na pewno zakupię kolejną buteleczkę.
    Jedynym jego minusem jest intensywny zapach, który drażni śluzówki. Po aplikacji najlepiej porządnie przewietrzyć pokój!

Ilość zużytych opakowań: jedna buteleczka

Chcesz pochwalić WildThing za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Miałam zniszczone, ciągle rozdwajające się paznokcie. Od pierwszego opakowania ich stan niesamowicie się poprawił. Używam od około 1,5 - 2 lat, z tym że na początku robiłam to systematycznie, jak nakazuje instrukcja, teraz często zapominam malować paznokcie codziennie, przez to efekt nie jest tak spektakularny. Nawet po odstawieniu odżywki na ponad miesiąc paznokcie nie straciły na wytrzymałości. Używam na zmianę z innymi odżywkami tej firmy np. 8w1 Total Action, są równie skuteczne.

+ skuteczność
    + cena
    + pierwsza warstwa lakieru sprawia że paznokcie od razu wyglądają lepiej
    + długotrwały efekt wzmocnienia

- codzienne malowanie sprawia że buteleczka szybko się kończy

Używam tego produktu od: Ponad 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: Kilkanaście

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić tumble za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjna
  • Jesli chodzi o moje paznokcie ta odżywka sprawdza się rewelacyjnie Pazurki są mocne,twarde, nie łamia się i nie rozdwajają. Mozna ja stosować rónież jako bazę po lakiery Dodatkowym plusem odżyweczki jest to, że bardzo szybko zasych po pomalowaniu
    Myślę, że to co obiecał producent zostało spełnione w 100%

Używam tego produktu od: około 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: cięzko powiedzieć

Chcesz pochwalić margetka88 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • działa, ale za jaką cenę..
  • Od razu zaznaczę, że to nie było pierwsze opakowanie, stosowałam już odżywki Eveline z formaldehydem, tę i jeszcze jakąś inną. Widziałam zdjęcia "po", te negatywne, ale u mnie nigdy nic złego się nie działo. Czasem bolało trochę (opisywany już ból, jakby przytrzaśnięcie, deptanie), ale paznokcie się wzmacniały. Aż do czasu..
    Ponieważ kondycja paznokci mi się pogorszyła, postanowiłam dać im wiosennego kopa. Nakładałam dwie cienkie warstwy odżywki rano, tak przez około 4 dni, zmycie i od nowa. Pierwszego dnia paznokcie bolały przeokrutnie, cóż pomyślałam, działa. W końcu wcześniej też bolały i było ok. Potem bół już był mały, aż w końcu zniknął. Po drugej fali kuracji, zmyłam warstwy i oczom ukazał mi się widok co najmniej niepokojący: krwiaki pod płytką. Największe na małym palcu. Do tego wspomniane już odwarstwianie płytki, na szczęście bardzo niewielkie i tylko w przypadku jednego palca. Wieczorem zaczął się ból .. Ból był taki, jakby mi ktoś podeptał wcześniej palce, tak też to wyglądało. Obecnie mija już chyba z tydzień po tym "odkryciu", paznokcie się goją, ból zniknął. Widać odrost i "schodzenie" tych czarnych śladów (prawdopodobnie znikną całkiem wraz z odrostem płytki).
    Co do samych paznokci, to rzeczywiście, mam wrażenie, że się wzmocniły..

Generalnie polecam rozwagę, mimo, że wcześniej nie miałam problemów z tą odżywką, nagle okazało się, że zrobiła mi krzywdę.

Używam tego produktu od: kilka (naście?) kuracji w przeciągu kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: prawdopodobnie jest to zaczęte trzecie

Chcesz pochwalić nadzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • Najlepsza odżywka jaką kiedykolwiek miałam. Zanim zaczęłam stosować tę odżywkę można powiedzieć że paznokci nie miałam, ponieważ były bardzo słabe i łamliwe. Ta odżywka odmieniła je zupełnie. Stosowałam codziennie, zgodnie z opisem na opakowaniu. Pierwsze efekty były widoczne po miesiącu, a prawdziwie piękne, mocne i zdrowe paznokcie uzyskałam po pół roku stosowania. Teraz używam jej profilaktycznie raz w tygodniu. Polecam wszystkim

Plusy:
    -działanie
    -dostępność
    -cena

Minusy:
    -codzienne nakładanie odżywki (ale i tak było warto)

Ilość zużytych opakowań: 5 lub więcej

Chcesz pochwalić karolina_111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratunek dla moich paznokci
  • Moje paznokcie się rozdwajają i są łamliwe, dlatego zdecydowałam się na zakup tej odżywki i naprawdę jest świetna. Paznokcie dzięki niej są twarde,szybciej rosną i dobrze wyglądają. Jedyną wadą jest to, że ta odżywka wymaga regularnego używania, bo efekt nie jest długotrwały, ale i tak jestem zadowolona z tego jak działa.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 buteleczki

Chcesz pochwalić live_your_life za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Odżywka regeneruje paznokcie, ale szybko zasycha w opakowaniu.

Zalety:
    +odzywia, wzmacnia i regeneruje paznokcie
    +ładnie nabłyszcza pazurki
    +nadaje się do stasowania pod lakier
    +dość długo się utrzymuje (kilka dni)
    +pędzelek
    +opakowanie

Wady:
    -szybko zasycha w opakowaniu

Zdecydowanie wzmacnia paznokcie. Utwardza je, dzięki czemu są mniej podatne na łamanie.

Chcesz pochwalić DreamQueen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cud!!!
  • Koleżanka w pracy mi poleciła tą odżywkę.
    Nie wierzyłam, że mi pomoże, bo nigdy nie miałam ładnych paznokci, ale baaaardzo się myliłam!
    Obecnie mam piękne, długie i twarde paznokcie!
    Do tego piękny mleczny kolor...
    Ta odżywka zdziałała u mnie cuda!
    Używana na początku zgodnie z ulotką zniszczone paznokcie po tipsach postawiła na nogi w ok. tydzień!
    Dziś raz na jakiś czas jej używam, często jako podkład pod inne lakiery.
    Ta odżywka stała się niezbędnikiem w mojej kosmetyczce!
    Wszystkim z czystym sumieniem ją polecam!
    Wśród moich znajomych nie jednej dziewczynie uratowała paznokcie.
    Teraz tipsy wydają mi się, strasznie sztuczne i tandetne, chociaż sama do niedawna wspierałam się tymi metodami.

Używam tego produktu od: 02.2013
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić balbina1005 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie ideał !
  • Jedyna odżywka do paznokci,która sprawiła,że przestały się one łamać naprawde byłam w szoku. Po regularnym stosowaniu paznokcie na prawde odżyły i wreszcie mogłam je zapuścić! pierwszy raz w życiu. Jedyny mały minus to kolor jaki pozostawia na paznokciach w 3 dniu stosowania. Jest on nieestetyczny natomiast jest tego warte dobry również do stosowania jako podkład pod kolorowy lakier

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić iguuusiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fenomen i ratunek!
  • Tak jak 8w1 z tej serii... po prostu ratunek dla zniszczonych tipsami paznokci... mialam fatalne, a teraz mam piekne... wczesniej sie lamaly, rozdwajaly, wyginaly we wszystkie strony, a teraz sa mocne, twarde i w koncu mam dlugie piekne, wlasne paznokcie i jestem z nich dumna! Nadaje delikatnie mleczny kolor i przy kolejnych warstwach wyglada jak profesjonalny french - bardzo elegancko i delikatnie. Uratowal mi paznokcie. Polecam!!! I nie zrazajcie sie, ze paluchy bola :P pobola i przestana, a paznokcie bedziecie mialy piekne, tylko uzywajcie tak jak producent poleca
    Tania odzywka, a najlepsza jaka mialam!

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: loooo bardzo wiele i napewno nie raz jeszcze kupie

Chcesz pochwalić borys87wr za czytelną i pomocną recenzję?
  • moja ulubiona <3
  • Jak dla mnie cudo! Nie miałam jakichś dużych problemów z paznokciami, lecz gdy je zapuściłam często było tak że po tygodniu zawsze któryś z nich mi się niszczył i rozdwajał. Po stosowaniu odżywki to się diametralnie zmieniło. Moje paznokcie wyraźnie stały się twardsze i elastyczniejsze, przez co ani razu mi się nie połamały. Ostatnio coś podkusiło mnie żeby je ściąć ( czego żałuję :c ) ale traktuję je właśnie tą odżywką, na przemian z odżywką przyśpieszającą wzrost paznokcia z Lovely. Moje paznokcie szybko rosną i jestem mega zadowolona. Nigdy nie miałam po niej żadnych efektów ubocznych.Używam tego produktu od: około rokuIlość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić emorangerbitch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna !!!
  • Dziewczyny ona jest cudowna !! Jeżeli macie problem ze swimi poznokciami nawet się nie wahajcie. Ta odzywka jest po prostu rewelacyjna. Doskonale pielęgnuje paznokcie. Nie rozdwajają się, są twarde, długie, idealne a do tego sama odżywka po nałożeniu wygląda ślicznie. Wygląda jak coś między dobrym lakierem bezbarwnym a jakimś lakierem o delikatnym kolorku.

W 100 % polecam !!!
    nie będziecie żałować
    ja dzisiaj kupiłam juz kolejne opakowanie i kupie zdecydowanie jeszcze kilka razy ;P Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić maaadzia20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • The best
  • Odkąd pamiętam moje paznokcie rozdwajały się na potęge. Zapuścić je graniczyło z cudem. Używałam różnych odżywek, olejków itp. bezskutecznie. Trafiłam na eveline przypadkiem, kiedy już wsadzałam do koszyka jakąś odżywkę, mama powiedziała "a może tą sobie weź" więc wzięłam bez przekonania, bo już nie wierzyłam że cokolwiek może pomóc. No i moje zdziwienie było wielkie, kiedy po 2 tygodniach miałam - paznokcie ;D ładne, długie, twarde - cudowne
    Od tej pory odżywka jest ze mną ZAWSZE. Już nie raz spotykałam się ze zdziwieniem, że paznokcie są moje naturalne, a nie żelki ;P polecem stokroć

+ utwardza płytkę
    + delikatny mleczny kolor
    + wydajna
    + łatwo dostępna
    + cena
    + dobra jakos baza
    + wytrzymała

- może to że raz źle aplikując paleć mnie strasznie bolał ale nie odejme gwiazdki, bo to wina złej aplikacji i jest o tym napisane w ulotce

POLECAM

Ilość zużytych opakowań: 8 opakowań

Chcesz pochwalić ania310192 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Używam tej odzywki na zmiane z tą 8 w 1 i jestem zachwycona. Zawsze miałam rozdwajające się łamliwe paznokcie. Przez co zawsze były krótkie i żaden lakier się na nich nie trzymał. Odkąd zaczęłam stosować to cudo mam piękne twarde i dłuuuuugie paznokcie. Nigdy z niej nie zrezygnuję. Polecam bardzo szczerze wszystkim!!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić LaruLaru1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa
  • Ja stosuję ją jako bazę pod lakier lub solo jak bezbarwny lakier gdy nie mam czasu na malowanie paznokci.
    Ważne jest żeby podczas malowania nie nakładać preparatu na skórki. Najlepiej okolice płytki zabezpieczyć oliwką. Dlaczego ? Ponieważ odżywka mimo, że ma sprawić cuda z płytką niesamowicie wysusza skórki i obszar okołopaznokciowy ;/
    Po ponad 2 miesięcznym stosowaniu stwierdzam, że odżywka działa!
    Faktycznie paznokcie są mocne, twarde, nie pękają, nie rozdwajają się.
    Gdy nałożę samą odżywkę pazurki pięknie lśnią. Może nie jak diament, ale wyglądają efektownie
    Podsumowując: Odżywka diamentowa Eveline rewelacyjnie wzmacnia paznokcie i zabezpiecza je przed rozdwajaniem. Można ją używać zarówno jako bazę pod lakier jak i lakier bezbarwny. Jako, że w składzie znajduje się 2% formaldehyd nie polecam go osobom z bardzo zniszczonymi paznokciami (np. po tipsach lub wypadkach). Stosując tę odżywkę pamiętajcie o zabezpieczeniu okolic wokół płytki !

Używam tego produktu od: grudzień 2013
    Ilość zużytych opakowań: pół

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kaprysek246 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny produkt!
  • Znów - minusem jest zapach.

Poza tym nie znam produktu tego typu który byłby tak skuteczny. Szybko wysycha, ma idealną konsystencję. Paznokcie urosły mi tak, że trudno uwierzyć, że porzadnie pomalowane, są moje własne a nie sztuczne

SERDECZNIE POLECAM! To produkt warty swojej ceny. Ja kupuję kilka sztuk kiedy jest promocja

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: co najmniej 3 opakowania

Chcesz pochwalić Zuza_Z9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra odżywka
  • Odżywka rozprawiła się z problemem cienkich, łamiących się paznokci.
    Jednak zaznaczam, że przy jej stosowaniu należy zachować ostrożność (użycie dwóch warstw odżywki jednego dnia, lub położenie zbyt grubej warstwy wywołuje pieczenie, wręcz ból). Trzeba także uważać przy drobnych rankach w pobliżu paznokci - piecze niemiłosiernie.

Odżywka starcza na bardzo długo, nie gęstnieje w buteleczce. Z powodzeniem zastosowałam ją również jako bazę pod kolorowy lakier - zero przebarwień. Zauważyłam też ładne rozjaśnienie paznokci. Na plus duża pojemność oraz estetyczne opakowanie

Na minus - duszący zapach.

Używam tego produktu od: jesieni 2011
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić MrsBrightside za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku.
  • Moje paznokcie są naprawdę biedne - przez niemal całe życie je obgryzałam - byłam dla nich naprawdę okrutna. Postanowiłam jakoś im to wynagrodzić, wziąć się za ich odbudowę, regenerację i zakupiłam jedną z odżywek do paznokci firmy Eveline, która okazała się być fantastycznym i skutecznym ratunkiem dla moich paznokci. (z tymże była to odżywka 6w1 dorwana w atrakcyjnej cenie w Biedronce - po jej użyciu, przeszukałam kilka tychże sklepów, jednak - niestety - nie odnalazłam tej odżywki).
    Nie poddałam się - kupiłam na promocji w jednej z drogerii właśnie diamentową odżywkę. Działając z przezornością, zakupiłam także oliwkę tej samej firmy (w końcu smarowanie nią zaleca producent).
    Nie oczekiwałam żadnego efektu WOW, ale ta diamentowa odżywka okazała się być naprawdę w porządku. Chociaż do tej 6w1, której nigdzie znaleźć nie mogę, trochę jej daleko.

PIERWSZE WRAŻENIE.
    Odżywka jest dostępna naprawdę wszędzie. Mimo, że drogerie w moim mieście nie są jakoś najlepiej zaopatrzone i często musiałam obejść się smakiem, bo okazało się, że kosmetyku, którego chciałam kupić, po prostu nie ma, znalazłam ją i w Hebe, i w Naturze, i w Rossmannie. Ceny wahają się w okolicach 10 zł. Często jednak można złapać ją na promocji, za ok. 7-8 zł, co jest naprawdę odpowiednią, a nawet atrakcyjną ceną.

APLIKACJA.
    Aplikacja jest prosta, w moim przypadku zazwyczaj poprzedzona smarowaniem oliwką tej samej firmy. Produkt jest wydajny, wystarczy naprawdę niewiele, by pokryć całą płytkę paznokcia. Zapach typowy dla lakieru, dość mocny, ale szybko się ulatnia.

DZIAŁANIE.
    Jak już wspomniałam, nie zauważyłam żadnego efektu WOW. Nie nastawiałam się zresztą na niego. Odżywka spełnia swoje zadanie - wzmacnia paznokcie, które wyglądają na silniejsze i zdrowsze. Nie wpływa jakoś rewelacyjnie na ich wzrost, ale z pewnością "pobudza" je do działania. Ponadto, już po dwóch warstwach odżywka przybiera nietypowy mlecznobiały kolor. Nie jest więc zupełnie bezbarwna.

JEDYNY PROBLEM.
    Jedyny problem z tą odżywką to niewątpliwie wredny formaldehyd w składzie. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że producent bezpośrednio informuje, że produkt zawiera tę substancję i zaleca się stosowanie przed odżywką oliwki do skórek i paznokci (np. tej samej firmy). Kilka dni temu skończyła mi się jednak ta oliwka i, podejmując ryzyko, stosuję samą odżywkę. Póki co, jest w porządku.

Podsumowując.

ZALETY
    + Dostępność - można ją kupić praktycznie w każdej drogerii.
    + Cena - około 10 zł, często jest jednak na promocjach.
    + Wydajna - starcza mi na miesiąc z hakiem.
    + Łatwa aplikacja - wystarczy niewiele odżywki na jednorazowe użycie, aplikowanie jest dziecinnie proste.
    + Konsystencja - nie jest ani za rzadka ani za gęsta.
    + Nietypowy kolor - po dwóch, trzech dniach i warstwach zyskujemy mlecznobiałą, ładną barwę.
    + Działanie - rzeczywiście wzmacnia paznokcie, wyglądają one na zdrowsze, silniejsze i - no cóż - wyglądają ładniej.

WADY
    - Ten nieszczęsny formaldehyd w składzie. Mimo, że producent informuje o nim, zalecane jest użycie oliwki, nadal razi. Gdyby nie to, naprawdę byłoby świetnie

Ilość zużytych opakowań: sześć

Chcesz pochwalić papapuga za czytelną i pomocną recenzję?