Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami

Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami

Zgłoszony przez sande

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci supertwardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie przez, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem. Przed rozpoczęciem kuracji preparat należy najpierw przetestować w ciągu 2-3 dni. W przypadku reakcji alergicznych, uczucia pieczenia lub bólu, przerwać kurację.

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Phthalic Anhydride/ Trimellitic Anhydride/ Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua (Water), Formaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI 77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder (18.02.2012)

Cena: ok. 11zł / 12ml

• Strzał w dziesiątkę.
  • To jest produkt z serii "kochasz albo nienawidzisz". Ja zdecydowanie należę do tej pierwszej grupy. Dlaczego inni nienawidzą? Zobaczmy.

Skład. Będąc w drogerii zauważyłam, że każda odżywka Eveline ma bardzo zbliżony skład. Dlaczego jedni nienawidzą tej odżywki? Bo zawiera ona formaldehyd, czyli 35-40% roztwór formaliny, który potrafi solidnie uczulać. Wtedy pojawia się swędzenie, rozwarstwianie, stopniowe niszczenie płytki.

Opakowanie. Fajny kartonik, prosty, efektowny design. Mamy pewność, że nikt nie otwierał tej odżywki. Zanim by otworzył kartonik - wyciągnął to ze środka to już ochroniarz czy ekspedientka by się rozprawiła z taką osobą. I dobrze. Kupując produkt chce mieć pewność, że ja otwieram go pierwsza. A zresztą, widzimy czy kartonik był otwierany czy nie. Na opakowaniu i w środku (ulotka) mamy dokładny opis: jak używać, na co uważać, ile, itd.

Dostępność, cena, wydajność. Ja swoją kupiłam w Rossmannie za 12,49zł w cenie regularnej. Zanim ją kupiłam widziałam ją w promocji za 8,99zł i myślę, że warto zakupić ją w promocji. Otrzymujemy 12ml, czyli dość sporo. Myślę, że problemów z dostępnością nie ma. Ja używam jej tak około miesiąca, półtora przy regularnym stosowaniu.

Aplikacja. Według zaleceń producenta - nakładamy cienką warstwę, kolejny dzień - następna wersja, a potem jeszcze jedna. Czyli 3 warstwy, a czwartego dnia zmywamy. Ja zawsze tak robię, nie próbowałam inaczej. Chociaż czasem zdarzyło się, że zostawiłam te 3 warstwy na dwa dni, albo 1 warstwę na trzy dni. No różnie.

Efekt. Paznokcie bardzo się wzmocniły, przestały się rozdawajać, są błyszczące, wyglądają zdrowo. Nie łamią się, można je śmiało zapuszczać. Nie ma żadnych przebarwień. Nie wystąpiła żadna reakcja uczuleniowa. Ta odżywka jest idealna, a testowałam już różne. Z Eveline tylką tą, bo wiem, że jest znakomita, do innych mnie nie ciągnie. Ja używam jedno opakowanie do końca, później robię przerwę i kiedy mam problemy z paznokciami - wracam do niej z podkulonym ogonem. Po 2-3 aplikacjach (2-3 aplikacje po 3 dni - warstwy) moje paznokcie ulegają poprawie, co mnie bardzo cieszy. Stosowałam także jako bazę pod lakier - sprawdza się znakomicie, nie skraca trwałości lakieru. Nie polecam stosować jako top, ponieważ ona nie jest przezroczysta, więc na jakimś kolorku może go stłumić przez swoją nieprzezroczystość Polecałam kilku osobom i każda jest tak samo zadowolona. Nawet moja mama, która ma naprawdę ogromne problemy, ponieważ jej skóra często reaguje alergicznie.

Ale uwaga! Zróbcie próbę uczuleniową. Wiele osób o tym zapomina, a potem musi leczyć alergię. Po co leczyć, możemy zapobiegać. Od siebie - serdecznie polecam, to najlepsza odżywka do paznokci, mogę z czystym sercem polecić.

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić sandrek za czytelną i pomocną recenzję?
  • przekonana dobrymi recenzjami- zakupiłam.
  • Trudno mi ocenić ten produkt.
    Plusem jest dla mnie poręczne opakowanie i to, że paznokcie na jakiś czas są twardsze.
    Tak poza tym to:
    - śmierdzi strasznie,
    - po dwóch- trzech warstwach nie zauważam większej twardości paznokci niż po jednej warstwie,
    - kruszy się po nałożeniu dwóch warstw.

Czytałam bardzo pozytywne opinie na temat odżywek do paznokci z Eveline, natomiast ta nie specjalnie przypadła mi do gustu.

Używam tego produktu od: około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić szklana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szukam dalej
  • Odżywka zarówno w składzie jak i działaniu NICZYM nie różni się od serum 9w1, które niestety mi nie pasowało. Z tą jest podobnie.

Zapach - strasznie intensywny, nieprzyjemny i szczypiący w oczy,
    konsytencja - na początku OK, ale jak nakłada się warstwę 3 dnia, to trzeba trochę poczekać, bo długo zasycha.
    Wydajność - za tę cenę OK.

Niestety, po pół roku stosowania obu tych odżywek i zużyciu prawie dwóch opakowań moje paznokcie nadal są słabe, łamią się, a nie jak obiecuje producent twarde jak diament.
    Poza tym, jak jak poprzednia odżywka ta po pewnym czasie zrobiła się gęsta, nawet po nałożeniu pierwszej wartswy trzeba długo czekać, aby zaschła i nie starła się.
    Na plus zasługuje cena, które nie jest za wysoka jak na taki produkt. NIestety nie jest to produkt dla mnie.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić dianaro za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnienie oczekiwań
  • Ta odżywka pomogła mi zapuścić paznokcie i utrzymać je dłuższe niż sądziłam, że mogę mieć, jest genialna!

Stosuję ją zawsze jako bazę pod lakier, zazwyczaj raz na tydzień, jedną warstwę, skórki zabezpieczam oliwką. Wcześniej stosowałam ją tak, jak zaleca to producent, czyli codziennie, przez 3-4 dni dokładałam jedną warstwę odżywki. To pomogło mi zapuścić paznokcie. Teraz, gdy stosuję ją rzadziej nie są tak twarde jak przedtem, ale to koszt noszenia kolorowego lakieru.

Plusy:
    + wydajność
    + cena
    + dostępność
    + utwardza płytkę paznokcia
    + chroni przed przebarwieniami
    + przedłuża trwałość lakieru (idealna baza)

Minusy
    - zapach (ale po czasie można się przyzwyczaić)
    - może uczulać (formaldehyd)

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić 3velyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna
  • Fenomenalny produkt! Doskonale spełnia swoje zadanie. Pierwszy raz w życiu mam długie paznokcie, problem łamania, pękania płytki paznokcia w końcu znikł. Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić martyllia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowna
  • Po całkiem miłej przygodzie z multiwitaminową odżywką z tej samej firmy, postanowiłam wybrać wersję diamentową. I nie zawiodłam się! Jest najlepsza, jaką do tej pory miałam.

Zalety:
    - widocznie twardsze paznokcie
    - płytka przestała się rozdwajać
    - trochę przyspiesza wzrost paznokci
    - nadaje piękny połysk
    - wydajna
    - łatwo się rozprowadza
    - przezroczyste opakowanie pozwala sprawdzić, ile produktu zostało w opakowaniu
    - cena może być

Minusy:
    - nie zauważyłam

Używam tego produktu od: około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić stopkatkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Widocznie twardsze paznokcie.
  • Odżywka stosowana jako zabezpieczenie pod lakierem do paznokci sprawdziła się idealnie! Paznokcie są twarde, mają ładny wygląd. Nie powstrzymała rozdwajania się paznokci, ale jest to sprawa hormonalna. Nie używałam jej jak zaleca producent, a mimo wszystko widzę efekty

Konsystencja: jest mleczna, przy jednej warstwie kolor jest bardzo delikatny, czysty i pozostawia mgiełkę. Przy drugiej widać mleczne zabarwienie. Pod koniec użytkowania produkt nie zgęstniał, ale zawierał trochę grudek, nie przeszkadzało to jednak w malowaniu.

Działanie: należę do tych osób, które nie odczuwały bólu podczas aplikacji czy działania odżywki. Bardzo szybko zastygała, dawała delikatny połysk. Paznokcie wyglądały zdrowo, naturalnie, były czyste. Gdy robiłam przerwy 5 tygodniowe od niego to paznokcie niestety wracały do swojej poprzedniej kondycji. Dlatego nie przerywałam kuracji. Szybka w zmyciu, schodzi wraz z lakierem. Nie przesuszyła skórek. Teraz będę testować równie słynną 8 w 1.

Opakowanie: jest to schludna buteleczka. Łatwo możemy ją odkręcić, korek nie zasycha. Plus za przezroczyste ścianki. Pędzelek nie jest wielki i szeroki- łatwo aplikuje się boczne części płytki, ładnie 'rozkłada' się podczas malowania.

Zapach: jest jak inne lakiery- nie jest przyjemny, ale nie przeszkadza w malowaniu.

Dostępność: w każdej drogerii, ja kupiłam w Laboo.

Plusy:
    - wydajny
    - paznokcie rzeczywiście są twarde, mocne i zdrowsze
    - niewysoka cena
    - pędzelek ładnie współpracuje prz aplikacji
    - przezroczyste opakowanie

+/- po odstawieniu odżywki paznokcie wracają do poprzedniego stanu.

Używam tego produktu od: Około rok.
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 12 ml.

Chcesz pochwalić Nightmare666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry tylko na początku
  • Na samym początku używania byłam bardzo zadowolona, bo paznokcie szybko rosły, nie łamały się, przyznaję że może zbyt często go używałam więc może temu paznokcie na tym ucierpiały. Zawsze po zmyciu tego lakieru paznokcie nie były w dobrej kondycji, stawały się miękkie, nie wyobrażałam sobie nie nałożyć na nie jakiegokolwiek lakieru aby je trochę "utwardził". Do tego skórki się przesuszały mimo że bardzo uważałam przy nakładaniu aby ich nie pomalować. Po czasie jeden z paznokci zaczął mnie boleć, płytka stała się krucha, pofałdowana! Nie wiedziałam wtedy że to może być od tego lakieru. Przeczytałam co nie co o nim i odstawiłam. Moje paznokcie długo wracały do formy, teraz mogę się cieszyć ładnymi nawet bez warstwy lakieru.

To prawda że lakier pięknie wygląda na paznokciach ale do czasu... Już więcej po niego nie sięgnę.

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić Basiolinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • zamiennik dla Alessandro Nail Hardener
  • Od dłuższego czasu systematycznie robię sobie paznokcie żelowe bądź manikiur hybrydowy, a ta odżyweczka jest dla mnie swego rodzaju kuracją, którą funduję sobie średnio co dwa miesiące, aby pazurki odpoczęły od wszystkich zabiegów. W obliczu totalnej bezradności stanem moich paznokci, które łamały się i non stop zadzierały zakupiłam alessandro nail hardener, który owszem pomógł, ale bardzo nadwyrężył mój budżet... Póżniej odkryłam diamentową odżywkę eveline i z czystym sumieniem mogę polecić ją każdemu. Dla mnie jest ona absolutnym zamiennikiem dla wymienionej przeze mnie drogiej odżywki alessandro.
    Plusy:
    + ratuje paznokcie przy systematycznym i dokładnym aplikowaniu
    + niska cena (w promocji za dyszkę)
    + całkiem korzystna ilość produktu
    +ładny, mleczny kolor
    + wybiela moje paznokcie
    + łatwa dostępność

Minusy:
    - jeden jedyny... wysusza skórki

Używam tego produktu od: około dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić KasiaGregorczyk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super !
  • Ta odżywka jest świetna..
    Przez jakieś pół roku miałam robione akryle no i to bardzo zniszczyło moje paznokcie.. Bardzo ciężko było mi wrócić do pięknych, zadbanych paznokci.. Używałam różnych odżywek m.in 8w1 czy zwykłe lakiery bezbarwne..

Kupiłam ja na promocji w rossmanie wraz z olejkiem do skórek i okazało sie to strzałem w dziesiątkę !

Moje paznokcie stały sie twarde, przestały się łamać, pięknie wyglądają..

Jedyny minus to to, że wysusza skórki i rzeczywiście trzeba używać go z olejkiem czy kremem, który zabezpieczy nasze skórki.. I za to odejmuje pół gwiazdki.

Polecam.

Ilość zużytych opakowań: dwaa

Chcesz pochwalić promesax3 za czytelną i pomocną recenzję?