Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami

Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami

Zgłoszony przez sande

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci supertwardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie przez, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem. Przed rozpoczęciem kuracji preparat należy najpierw przetestować w ciągu 2-3 dni. W przypadku reakcji alergicznych, uczucia pieczenia lub bólu, przerwać kurację.

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Phthalic Anhydride/ Trimellitic Anhydride/ Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua (Water), Formaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI 77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder (18.02.2012)

Cena: ok. 11zł / 12ml

• uczula
  • nie wypowiem się na temat efektów , przestrzegam tylko, dziewczyny UCZULA. Ostrzegała mnie juz profesjonala kosmetyczka ze wiele dziewczyn moze odzywka uczulać. Zaryzykowałam.
    Pieczenie juz po pierwszym uzyciu przypominalo przytrzaskiwanie palcow drziwami, co gorsza narastalo co chwile.

Polecam wypróbować najpierw na jednyhm palcu aby nie cierpieć. Nawet po zmyciu zmywaczem bol mi nie minął przez kilka godzin

Używam tego produktu od: kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 male

Chcesz pochwalić Chloe_Bianco za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry na chwilę
  • Mam paznokcie bardzo kruche, ktore łamią sie przy samej płytce, rozdwajają sie, a lakiery kolorowe trzymają sie ok 2 dni

Używałam tej wersji jak i 8w1. Efekty super, paznokcie mocne ... Jednak tylko do chwili kiedy sie używa... W chwili odstawienia wszystko wraca do normy. Mam wrażenie ze podobne efekty mam po pomalowaniu paznokci kilkoma warstwami zwykłego lakieru

Dodatkowo po malowaniu kolejnej warstwy lakieru eveline płytka paznokcia okropnie piecze

Produkt dobry ale nie jest niezbędny w mojej kosmetyczce

Używam tego produktu od: krócej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż 5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić kokosanka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • strzał w 10!
  • Nigdy nie sądziłam że paznokcie można wzmocnic bez stosowania żadnych pigułek i suplementów diety.. kosmetyk poleciła mi koleżanka, widząc jej paznokcie postanowiłam że i ja go wypróbuje, a do tego natrafilam na promocje w rossmanie wiec kupilam nawet w korzystnej cenie.. po 2 tyogdniach moje paznokcie stały sie twarde i lsniace. Wszystko robie gołymi rekami bez rekawiczek, zmywam piore itp a z paznokciami nic sie nie dzieje.
    Produkt jak najbardziej godny polecenia.

Używam tego produktu od: 2 m-sc
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić sylwucha123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Chyba to już tak jest, że u jednych kosmetyki Eveline działają cuda, a u innych tylko szkodzą. Ja niestety należę do tej drugiej grupy i przy regularnym stosowaniu tej odżywki stan moich paznokci się pogorszył i zamiast stwardnieć, zaczęły się łamać, rozdwajać i zabarwiły się na okropny, żółtawy kolor. Oddałam ją mamie po kilku użyciach - ona jest z tego produktu zadowolona i używa jej jako bazę pod lakier. Kwestia indywidualna.

Używam tego produktu od: kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: troszkę pierwszego

Chcesz pochwalić truuskaawka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na tak i na nie
  • Jest to jeden z niewielu produktów który pomaga moim paznokciom i zarówno je niszczy. Czasem odżywka sprawdza się doskonale.Paznokcie są twardsze, mniej się łamią i rozdwajają. Ale po dłuższym stosowaniu zaczynają się łamać w połowie długości i nawet po obcięciu ich do zera strasznie się rozdwajają. Odżywka ta jest dobra od czasu do czasu,ale nie żeby stosować ją cały czas.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić NikaaK za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nadzwyczajnego
  • Po nieudanej próbie z odżywką 8w1 sięgnełam po tą i nic się nie stało- ani nie pogorszyła kondycji paznokci ani też nie naprawiła ich stanu. Moje paznokcie jej 'nie widziały', dla mnie produkt neutralny.

Używam tego produktu od: rok temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić Poly_aas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Zmieniłam odżywkę moją wcześniejszą na tą (do której powróciłam, bo jest genialna), bo słyszałam, że jest dobra. Tak to się chyba w życiu nie zawiodłam. Z długich, zdrowych paznokci zrobiła się masakra. Zaczęły się łamać, rozdwajać, coś okropnego. Nie mogłam sobie z nimi poradzić właśnie przez tą odżywkę, a używałam ją chyba 2 miesiące. Na paznokciach czułam jakieś takie drętwienie po nałożeniu, skórki robiły mi się czerwone, piekły, bolały. Nie polecam, najgorszy produkt jaki kiedykolwiek miałam. (tak samo 8w1)

Ilość zużytych opakowań: 2-3

Chcesz pochwalić Veroncia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra odżywka przy ciągłym stosowaniu.
  • Witajcie. Mam paznokcie bardzo lamliwe. Odżywka zachęciła mnie super ceną, a firmę doskonale znam i używałam wielu produktów. Odżywka sprawdza się doskonale przy systematycznym stosowaniu. Paznokcie są twarde. Natomiast gdy przestajemy jej używać wszystko wraca do okresu sprzed stosowania
    Ps. Wszystkie odżywki zawierają aldehyd mrowkowy o którym słyszałam nieciekawe opinie ...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić alexandra089 za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialna!
  • Pierwszą odżywką do paznokci jaką kupiłam była Eveline 8w1.. to co stało się z moimi paznokciami to była tragedia.. rozdwajały się niemiłosiernie, nie mówiąc już o łamaniu... Postanowiłam jednak dać drugą szanse odżywką z Eveline i zdecydowałam się właśnie na tą i nie żałuję odżywka jest genialna! Przez miesiąc używałam tak jak zaleca producent, a następnie jako bazę pod zwykły lakier, sprawdza się świetnie poleciłam ją kilku koleżankom i żadna nie żałuje, mają teraz również piękne i długie paznokcie także polecam odjęłam pół gwiazdki za cenę, ale warto

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 3/4

Chcesz pochwalić meegalove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy wiecej!
  • To co stało sie z moimi paznokciami to jakiś koszmar !
    Przestrzegam przed używaniem tej odzywki. Nigdy nie miałam problemu z rozdwajaniem sie paznokci a tu nagle juz po kilku użyciach bach! Paznokcie zaczęły rozdwajac sie do tego stopnia ze po odejściu takiej warstwy pozostawała wręcz dziura pokryta minimalna warstwa paznokcia która piekielnie drażniła bolała a wręcz podchodziła krwią! Nigdy nie czułam tak silnego bólu w palcach który nie znikł nawet po szybkim zmyciu odzywki. To samo dotyczy odzywki 8w1.

Jeśli juz ktoś zdecyduje sie na jej stosowanie to polecam bardzo ostrożnie i z dokładnym obserwowaniem swoich paznokci pod wpływem jej działania.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić BraunieSs za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij