Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami

Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami

Zgłoszony przez sande

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci supertwardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie przez, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem. Przed rozpoczęciem kuracji preparat należy najpierw przetestować w ciągu 2-3 dni. W przypadku reakcji alergicznych, uczucia pieczenia lub bólu, przerwać kurację.

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Phthalic Anhydride/ Trimellitic Anhydride/ Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua (Water), Formaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI 77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder (18.02.2012)

Cena: ok. 11zł / 12ml

• zasluguje na nobla
  • w grudniu chcialam zrobic sobie paznokcie u kosmetyczki, planowalam, ze zalozy mi forme na moje kikuty i nalozy zel, ale ona kategorycznie odmowila, poniewaz moje paznokcie byly za krotkie i w fatalnym stanie. doslownie byly male kikutki, caly czas rozdwojone, w zasadzie nie moglam dotykac nic wilgotnego bo sie lamaly i tempily. Od stycznia uzywam tej odzywki, nie jak kaze producent ale sporadycznie jak chcialam. Po 3 miesiacach paznokcie zrobily sie tak niesamowite, ze obcy ludzie mowia mi komplementy, chyba zaczne je malowac na czerwono zeby ich nie zauroczyc! Nie sa rozdwojone, nie lama sie, sa dlugie, tak dlugich jeszcze nie mialam! moja kosmetyczka byla w szoku jak je zobaczyla. 8 w 1 nie byla dla mnie az tak dobra jak ta. najlepsza na swecie!!!

Używam tego produktu od: 7 miesiecy

Chcesz pochwalić luckygirl za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Świetna!
  • Jak sama nazwa wskazuje...paznokcie jak diament! Spełnia swoje zadanie, jest bardzo dobra jakościowo ta odżywka. Używam jej samej lub jako bazę pod lakier. Sprawdźcie same, że to nie bubel

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić MaLoS za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Stosowałam wcześniej Eveline 8w1 ale robiły mi sie delikatne przebarwienia. Postanowiłam wypróbować ta odzywke i okazała sie REWELACYJNA!!! Polecam

Używam tego produktu od: dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić _WilusiA_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZA ODZYWKA DO PAZNOKCI JAKA MIAŁAM!
  • Moje paznokcie były zniszczone po hybrydowe. Łamaly się, rozwijały.. Odżywka Eveline jest po prostu boska. Juz po tygodniu była zauważalna różnica. Dla mnie numer jeden!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Pio_Aneta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na złoty medal!
  • Gdy byłam młodsza męczył mnie problem obgryzania paznokci. Oduczyłam się tego nawyku ale niestety skutki zostały..moje paznokcie były łamliwe i brzydkie. Widząc odżywke na sklepowej półce pomyślałam - co mi szkodzi! Wątpiłam aby moje paznokcie były twarde jak diament. Myliłam się jednak. Po ok. dwóch tygodniach sumiennego stosowania zauważyłam, że paznokcie stają się twardsze. Teraz mam długie, lśniące i twarde paznokcie! Często koleżanki pytają mnie czy są to moje prawdziwe paznokcie i od razu po mojej odpowiedzi pada pytanie co robię, że się nie łamią. Na początku odżywke stosowałam codziennie, teraz raz w tygodniu. Zawdzięczam wygląd moich dłoni właśnie tej odżywce. POLECAM gorąco!

Chcesz pochwalić Meow98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza
  • Kupiłam odżywkę za namową koleżanek. Jestem z niej bardzo zadowolona. Od zawsze mam problem z łamiącymi,rozdwajającymi się paznokciami. W końcu znalazłam odżywkę,która sprawiła,że są twarde nie wyginają się oraz znacznie lepiej wyglądają.
    POLECAM.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1,małe

Chcesz pochwalić agnes05 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oj rozczarowanie ogromne...
  • Zachęcana przez opinię przyjaciółki, jaka to wspaniała odżywka i po naciskaniu sobie na jej twarde paznokcie uznałam, że i ja wypróbuję to "cudo", zwłaszcza że moje paznokcie u rąk rozdwajają się nieziemsko i łamią dość regularnie niestety.
    Zacznijmy od tego, że nie czytałam tych wszystkich rzeczy o szkodliwości- kierowałam się tylko opinią mojej bff i jej znajomych.
    Po 3 dniach czułam że są niby lekko twardsze, ale nie dajmy się ponieść wyobraźni, myślę sobie.
    Zmywając po tym 3cim dniu, przeżyłam SZOK.
    "Odżywka" wysuszyła moje płytki koszmarnie, narobiła przebarwień jak gdyby brakowało mi witamin (białe plamki). Nałożyłam nową warstwę jednak.
    A tu... zaczynają mnie mrowić opuszki palców.
    Myślę sobie, że coś jest nie tak. Dopiero wtedy poczytałam komentarze że może uczulać i wywoływać odchodzenie płytki od palca.
    Zmyłam to natychmiastowo.
    Na paznokciu widać dokładnie gdzie była stosowana odżywka, bo są tam NADAL białe plamy, odrost już ich nie ma.
    Postanowiłam zastosować na stopach gdzie mam dużo twardsze płytki i się sprawdza jako top coat do frencha.

Sumując:
    + daje ładny efekt mlecznych paznokci

- przebarwił mi płytkę
    - wysuszył płytkę
    - zostawia paskudne smugi przy zmywaniu i ciężko go usunąć

WIEM że u każdego działać może inaczej, opisuję własne zdanie i to, co zrobił mi.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Chcesz pochwalić MargeryTyrell za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moim zdaniem super, ale...
  • Ale... zawsze jakieś "ale". Na początku byłam niezadowolona, nic się nie zmieniało, ale producent nawet określił, że od chyba 6-8tyg ma trwać, więc używałam... i jestem bardzo zadowolona! Obecnie nie używam nawet lakieru do paznokci, tylko samej tej odżywki.
    Bardzo poprawiła mi się kondycja paznokci, nie łamią się i nie rozdwajają, a już próbowałam wielu innych..
    Dlatego myślę, że trzeba stosować regularnie, bo tylko takowe użytkowanie daje efekt

Używam tego produktu od: 3-4miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Chcesz pochwalić Majowiczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem, o co tyle hałasu?!?
  • Kupiłam go, skuszona tym co pisał producent.
    albo okazało się wielkim bublem...
    z moimi paznokciami nie robił nic, jak były miękkie i rozdwajające się takie zostały...
    nie polecam.

Używam tego produktu od: 6 m-cy

Chcesz pochwalić ooojustynkaxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabsza od 8w1, nie wpływa na łamanie...
  • Wcześniej stosowałam odżywkę 8w1 tej samej firmy i jest ona moją ulubioną, której nie mam nic do zarzucenia. Kiedy w sklepie jej zabrakło, a moje paznokcie wołały o pomoc po tym, jak je traktowałam - sięgnęłam po tą. Nie jestem jednak w pełni zadowolona.

Zalety:
    + Kiedy jest na paznokciach znacznie je utwardza
    + Zapobiega kruszeniu się paznokci
    + Po jej stosowaniu paznokcie nie rozdwajają się
    + Nie robi płytce i skórkom żadnej krzywdy
    + Może być stosowana pod lakier, a nawet bez niego paznokieć wygląda dobrze
    + Delikatnie pomaga w wybielaniu przebarwionych płytek

Wady:
    - Kuracja nie redukuje łamliwości. A to rzekomo główny efekt... Już jeden dzień po zmyciu odżywki (po dwóch 3-dniowych kuracjach) złamałam paznokieć nie robiąc nic szczególnego, a mam je naturalnie mocne.

Gdybym nie miała wyboru - kupiłabym ją ponownie, jednak gdy mogę kupić odżywkę, która w pełni spełnia moje oczekiwania i obietnice producenta (8w1) - logiczne, że wybiorę tę drugą.

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić StarsBeachSunriseAndHe za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij