Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami

Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami

Zgłoszony przez sande

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci supertwardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem.

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Phthalic Anhydride/ Trimellitic Anhydride/ Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua (Water), Formaldehyde, Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI 77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder (18.02.2012)

Cena: ok. 11zł / 12ml

• pomogła, ale..
  • Zawsze miałam okropne paznokcie. Miękkie, porozdwajane, łamiące się, jednym słowem : okropieństwo. Pewnego dnia koleżanka poleciła mi właśnie tę odżywkę. Pobiegłam do drogerii i zaczęłam testować. Skłamałabym, gdybym powiedziała, że mi nie pomogła. Moje paznokcie nigdy nie były tak piękne. Po prostu cudowne. Koleżanki pytały, czy to przypadkiem nie tipsy. Twarde, długie, po rozdwajaniu nie było śladu. Fakt, paznokcie malowałam sporadycznie, ale to dlatego, że kolor tej odżywki na paznokci sam w sobie jest piękny, szczególnie po 3 warstwie. Nie do końca jednak stosowałam się do zaleceń producenta, zwyczajnie nie chciało mi sę domalowywać każdego dnia jednej warstwy, dlatego zazwyczaj nakładałam od razu 3 warstwy. Ból paznokci, o którym słyszałam, czułam może dwa razy. Ale...
    No właśnie. Zwyczajnie się przestraszyłam! Naczytałam się w internecie tyle samo złego, co dobrego o tym produkcie. Buteleczka stoi na półce w połowie pełna, ale chyba dam sobie z nią na razie spokój. Poszukam czegoś innego, ale nie wykluczam, że do niej wróce. Mimo wszystko jestem jej wdzięczna za to, że moje paznokcie po niej tak bardzo odżyły Myślę, że można zaserwować sobie jedną kurację, powiedzmy dwutygodniową i bacznie obserwować jak nasze paznokcie na nią reagują.

Ilość zużytych opakowań: 3?

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maja 20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjna
  • Z racji wykonywanego zawodu , czestego kontaktu z wodą itp od zawsze mialam problem z osłabionymi paznokciami,ktore sie łamały i rozdwajały.
    Po tej odzywce pierwszy raz mam piękne ,długie paznokcie.
    Plusy :
    -cena,efekt obiecany przez producenta,szybko schnie, idealna jako podkład pod lakier
    Minusy:
    -nie zauważyłam

Używam tego produktu od: 3 mies
    Ilość zużytych opakowań: 1 i 2 w trakcie

Chcesz pochwalić bellaisa1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra odżywka
  • Plusy:
    + dostępność (kupiłam w Rossmannie, ale widziałam praktycznie w każdym sklepie)
    + cena
    + nadaje paznokciom ładny mleczny kolor
    + wyraźnie poprawił się stan moich paznokci, które strasznie się rozdwajały
    + dobrze się rozprowadza
    + szybko wysycha

Minusów w zasadzie żadnych nie zauważyłam, ale mimo to jakoś mnie nie powaliła Może ją jeszcze kiedyś kupię, na razie będę próbować jeszcze innych odżywek z Eveline.Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić brzydkaprawda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna !
  • Do zakupu odżywki namówiła mnie koleżanka. Już po miesiącu paznokcie były twarde i błyszczące,a końcówki o wiele bielsze niż normalnie. Osobiście stosuję tą odżywkę od 2 lat i używam jej czasem jako bazę po lakier. Chociaż kurację (tak jak producent podaje na opakowaniu-jedna warstwa na dzień przez 3 dni i zmyć) stosuję dopiero gdzy paznokcie zaczynają się łamać,i stosuję ją przez około miesiąc-dwa. Potem przez pół roku spokój z rozdwajającymi się paznokciami. Gorąco polecam

Ilość zużytych opakowań: ok.3

Chcesz pochwalić so_young za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • Można ją kochać albo nienawidzieć
    Ja kocham
    Co tu dużo mówić, sprawiła że moje kruche, łamliwe, krótkie paznokcie stały się piękne, długie, twarde... Genialny produkt
    Za pierwszym razem zużyłam całe opakowanie na jedną 'kurację' a potem zawsze pod lakier jako bazę

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić aga_31 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Bardzo zaskoczyły mnie negatywne opinie na temat tego produktu, ponieważ ja takich nie dostrzegam.
    Plusy:
    +wzmacnia paznokcie, widoczne już po około 2 tygodniach stosowania,
    +nadaje ładny kolor,
    +konsystencja jest w sam raz,
    +łatwo się rozprowadza,
    +cena i dostępność ( ok 10 zł w każdym sklepie chemicznym),
    +po nakładaniu nie czuć żadnego pieczenia czy bólu,

Minusem może być jedynie zapach, który jest bardzo silny i trzeba wietrzyć pomieszczenie. Przesyłam poniżej zdjęcia jak moje paznokcie wyglądają dzięki tej odżywce.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: około 5 buteleczek

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Imma28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza odżywka
  • Dzięki tej odżywce moje paznokcie z łamliwych i rozdwajających się stały się twarde i mocne. Odkąd zaczęłam jej używać mogę się chwalić długimi pięknymi paznokciami

Odżywka jest dostępna w Rossmanie oraz wielu małych drogeriach. Jej cena nie jest wysoka, oscyluje w granicach 8-9zł, więc osiągalna jest dla każdego.

Jedynym minusem rzeczywiście jest ból i pieczenie paznokci po aplikacji odżywki. Jednak na to ja wypracowałam swój sposób... Kładę jedną cienką warstwę wieczorem, drugą warstwę na drugi dzień i na to nakładam lakier. W ten sposób unikam nieprzyjemnych doznań

Ilość zużytych opakowań: ok 10

Chcesz pochwalić olooska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra na krótką metę
  • W pewien sposób rozumiem ochy i achy nad tą odżywką. Zużyłam dwie buteleczki, jedną 8w1, drugą diamentową. Odżywiły moje paznokcie, zaczęły rosnąć szybciej, były twarde, nie rozdwajały się tak bardzo jak dotychczas, białe końcówki stały się jaśniejsze.

Po pewnym czasie chciałam do niej wrócić, by na nowo uzdrowiła moje pazurki. I co się stało? ODŻYWKA POGORSZYŁA STAN JUŻ SŁABYCH PAZNOKCI.
    Pierwsze dni kuracji wyglądały standardowo, przez 4 dni dodawałam kolejną warstwę lakieru. Po zmyciu płytka stała się szorstka i pojawiły się na niej dziwne białe smugi. "No nic, odżywka działa" pomyślałam, i zaczęłam malować paznokcie od nowa. Przy drugiej warstwie końcówki trzech ostatnich palców u dłoni zaczęły mnie boleć tak, jak gdyby ktoś uderzał w nie młotkiem. Szybko zmyłam odżywkę i okazało się, że podrażniła mi wierzchnią warstwę płytki tak, że zaczęła się łuszczyć (!). Na dodatek na najmniejszych palcach pojawiły się pionowe, cienkie, czerwone kreski. Jak się okazało, było to uczulenie na SILNIE TOKSYCZNY składnik odżywki, jakim jest FORMALDEHYD (silny odkażacz, konserwant, a jego wodny roztwór to FORMALINA (!)). Ta odżywka w ogóle nie powinna zostać dopuszczona na rynek, skoro tak często przy jej stosowaniu występują skutki uboczne.

Całe szczęście znalazłam inną odżywkę (Pierre Rene, Iron Power), która wyleczyła moje paznokcie po tym koszmarze.
    Nigdy więcej...

Ilość zużytych opakowań: 2 całe i 1 do połowy

Chcesz pochwalić niewielka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Moje pazurki od wieki wieków, są miękkie, łamliwe, rozdwajające się i wszystko co najgorsze. Do zakupy namówiła mnie koleżanka. Postanowiłam wypróbować, testowałam już wiele lakierów, więc kolejny nie robił mi różnicy. Pierwszego dnia nałożyłam pierwszą warstwę i co? SZOK! Moje pazurki wyglądały dużo lepiej...Potem było już z górki...Stosuję odżywkę od 3 tygodni i muszę przyznać, że stan moich paznokci jest rewelacyjny, chociaż nie idealny, ale myślę, że z tą odzywką dojdę do perfekcji. Zauważyłam szybszy wzrost pazurków, płytka jest twardsza i co najważniejsze nie rozdwaja się. Czytając opinie w sieci spotkałam się z występującym bólem podczas używania, ze względu na skład. U mnie na szczęście nic złego się nie działo. Produkt dostępny jest w wszystkich drogeriach, większości hipermarketach itp. Cena wg mnie bardzo korzystna. Produkt może wydawać się mało wydajny ze względu na codzienność stosowania, mi po 3 tygodniach, nie wiele ubyło. Pędzelek może jest troszeczkę za cienki ale tragedii nie ma. Jedyną rzeczą, do której mogę się przyczepić to zapach...Drażni śluzówki nosa, i utrzymuje się w pomieszczeniu i na paznokciach przez dłuższy czas.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić angela0228 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropna !
  • Zakupiłam tą odżywkę bo skusiły mnie zalety wymienione na opakowaniu. niestety... po kilkakrotnym użyciu (zgodnie z zasadami) moje paznokcie zaczeły się strasznie rozwarstwiać, zrobiły się słabe i miękkie. Połamały mi się wszystkie :/ nigdy więcej!

Pół gwiazdki daję za połysk i nadawanie paznokciom ładnego odcienia.

Ilość zużytych opakowań: pół 1 but.

Chcesz pochwalić ANETA9113 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Twardkie paznokcie, nie mientkie
  • Odżywkę kupiłam na promocji w Biedronce i tego samego dnia natknęłam się w internecie, na jakimś blogu, o przerażających skutkach jej używania. Historie o onycholizie przewijały się w komentarzach i skutecznie odwiodły mnie od jej używania. Na jakiś czas...
    Wreszcie doszłam do wniosku, że spróbuję, po jednym użyciu nic mi się przecież nie będzie działo.
    No i użyłam pierwszy raz, a potem drugi i tak dalej, bo utwardzacz (bo "odżywka" to trochę za duże słowo) naprawdę działa! Z łatwością, bez uszkodzeń, można paznokcie zapuścić do pożądanej długości. Do tego mi właśnie ów preparat służy.
    Po nakładaniu nie czułam żadnego pieczenia, szczypania czy bólu. Zupełnie też nie rozumiem dziewczyn, które kontynuowały stosowanie preparatu, mimo dużego dyskomfortu. Przecież ból już alarmuje nas o tym, że dla organizmu źle się dzieje!
    No i cóż, jak dla mne produkt spełnia zadanie w 100% i na pewno zakupię kolejną buteleczkę.
    Jedynym jego minusem jest intensywny zapach, który drażni śluzówki. Po aplikacji najlepiej porządnie przewietrzyć pokój!

Ilość zużytych opakowań: jedna buteleczka

Chcesz pochwalić WildThing za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Miałam zniszczone, ciągle rozdwajające się paznokcie. Od pierwszego opakowania ich stan niesamowicie się poprawił. Używam od około 1,5 - 2 lat, z tym że na początku robiłam to systematycznie, jak nakazuje instrukcja, teraz często zapominam malować paznokcie codziennie, przez to efekt nie jest tak spektakularny. Nawet po odstawieniu odżywki na ponad miesiąc paznokcie nie straciły na wytrzymałości. Używam na zmianę z innymi odżywkami tej firmy np. 8w1 Total Action, są równie skuteczne.

+ skuteczność
    + cena
    + pierwsza warstwa lakieru sprawia że paznokcie od razu wyglądają lepiej
    + długotrwały efekt wzmocnienia

- codzienne malowanie sprawia że buteleczka szybko się kończy

Używam tego produktu od: Ponad 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: Kilkanaście

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić tumble za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjna
  • Jesli chodzi o moje paznokcie ta odżywka sprawdza się rewelacyjnie Pazurki są mocne,twarde, nie łamia się i nie rozdwajają. Mozna ja stosować rónież jako bazę po lakiery Dodatkowym plusem odżyweczki jest to, że bardzo szybko zasych po pomalowaniu
    Myślę, że to co obiecał producent zostało spełnione w 100%

Używam tego produktu od: około 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: cięzko powiedzieć

Chcesz pochwalić margetka88 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • działa, ale za jaką cenę..
  • Od razu zaznaczę, że to nie było pierwsze opakowanie, stosowałam już odżywki Eveline z formaldehydem, tę i jeszcze jakąś inną. Widziałam zdjęcia "po", te negatywne, ale u mnie nigdy nic złego się nie działo. Czasem bolało trochę (opisywany już ból, jakby przytrzaśnięcie, deptanie), ale paznokcie się wzmacniały. Aż do czasu..
    Ponieważ kondycja paznokci mi się pogorszyła, postanowiłam dać im wiosennego kopa. Nakładałam dwie cienkie warstwy odżywki rano, tak przez około 4 dni, zmycie i od nowa. Pierwszego dnia paznokcie bolały przeokrutnie, cóż pomyślałam, działa. W końcu wcześniej też bolały i było ok. Potem bół już był mały, aż w końcu zniknął. Po drugej fali kuracji, zmyłam warstwy i oczom ukazał mi się widok co najmniej niepokojący: krwiaki pod płytką. Największe na małym palcu. Do tego wspomniane już odwarstwianie płytki, na szczęście bardzo niewielkie i tylko w przypadku jednego palca. Wieczorem zaczął się ból .. Ból był taki, jakby mi ktoś podeptał wcześniej palce, tak też to wyglądało. Obecnie mija już chyba z tydzień po tym "odkryciu", paznokcie się goją, ból zniknął. Widać odrost i "schodzenie" tych czarnych śladów (prawdopodobnie znikną całkiem wraz z odrostem płytki).
    Co do samych paznokci, to rzeczywiście, mam wrażenie, że się wzmocniły..

Generalnie polecam rozwagę, mimo, że wcześniej nie miałam problemów z tą odżywką, nagle okazało się, że zrobiła mi krzywdę.

Używam tego produktu od: kilka (naście?) kuracji w przeciągu kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: prawdopodobnie jest to zaczęte trzecie

Chcesz pochwalić nadzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • Najlepsza odżywka jaką kiedykolwiek miałam. Zanim zaczęłam stosować tę odżywkę można powiedzieć że paznokci nie miałam, ponieważ były bardzo słabe i łamliwe. Ta odżywka odmieniła je zupełnie. Stosowałam codziennie, zgodnie z opisem na opakowaniu. Pierwsze efekty były widoczne po miesiącu, a prawdziwie piękne, mocne i zdrowe paznokcie uzyskałam po pół roku stosowania. Teraz używam jej profilaktycznie raz w tygodniu. Polecam wszystkim

Plusy:
    -działanie
    -dostępność
    -cena

Minusy:
    -codzienne nakładanie odżywki (ale i tak było warto)

Ilość zużytych opakowań: 5 lub więcej

Chcesz pochwalić karolina_111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratunek dla moich paznokci
  • Moje paznokcie się rozdwajają i są łamliwe, dlatego zdecydowałam się na zakup tej odżywki i naprawdę jest świetna. Paznokcie dzięki niej są twarde,szybciej rosną i dobrze wyglądają. Jedyną wadą jest to, że ta odżywka wymaga regularnego używania, bo efekt nie jest długotrwały, ale i tak jestem zadowolona z tego jak działa.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 buteleczki

Chcesz pochwalić live_your_life za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Odżywka regeneruje paznokcie, ale szybko zasycha w opakowaniu.

Zalety:
    +odzywia, wzmacnia i regeneruje paznokcie
    +ładnie nabłyszcza pazurki
    +nadaje się do stasowania pod lakier
    +dość długo się utrzymuje (kilka dni)
    +pędzelek
    +opakowanie

Wady:
    -szybko zasycha w opakowaniu

Zdecydowanie wzmacnia paznokcie. Utwardza je, dzięki czemu są mniej podatne na łamanie.

Chcesz pochwalić DreamQueen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cud!!!
  • Koleżanka w pracy mi poleciła tą odżywkę.
    Nie wierzyłam, że mi pomoże, bo nigdy nie miałam ładnych paznokci, ale baaaardzo się myliłam!
    Obecnie mam piękne, długie i twarde paznokcie!
    Do tego piękny mleczny kolor...
    Ta odżywka zdziałała u mnie cuda!
    Używana na początku zgodnie z ulotką zniszczone paznokcie po tipsach postawiła na nogi w ok. tydzień!
    Dziś raz na jakiś czas jej używam, często jako podkład pod inne lakiery.
    Ta odżywka stała się niezbędnikiem w mojej kosmetyczce!
    Wszystkim z czystym sumieniem ją polecam!
    Wśród moich znajomych nie jednej dziewczynie uratowała paznokcie.
    Teraz tipsy wydają mi się, strasznie sztuczne i tandetne, chociaż sama do niedawna wspierałam się tymi metodami.

Używam tego produktu od: 02.2013
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić balbina1005 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie ideał !
  • Jedyna odżywka do paznokci,która sprawiła,że przestały się one łamać naprawde byłam w szoku. Po regularnym stosowaniu paznokcie na prawde odżyły i wreszcie mogłam je zapuścić! pierwszy raz w życiu. Jedyny mały minus to kolor jaki pozostawia na paznokciach w 3 dniu stosowania. Jest on nieestetyczny natomiast jest tego warte dobry również do stosowania jako podkład pod kolorowy lakier

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić iguuusiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fenomen i ratunek!
  • Tak jak 8w1 z tej serii... po prostu ratunek dla zniszczonych tipsami paznokci... mialam fatalne, a teraz mam piekne... wczesniej sie lamaly, rozdwajaly, wyginaly we wszystkie strony, a teraz sa mocne, twarde i w koncu mam dlugie piekne, wlasne paznokcie i jestem z nich dumna! Nadaje delikatnie mleczny kolor i przy kolejnych warstwach wyglada jak profesjonalny french - bardzo elegancko i delikatnie. Uratowal mi paznokcie. Polecam!!! I nie zrazajcie sie, ze paluchy bola :P pobola i przestana, a paznokcie bedziecie mialy piekne, tylko uzywajcie tak jak producent poleca
    Tania odzywka, a najlepsza jaka mialam!

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: loooo bardzo wiele i napewno nie raz jeszcze kupie

Chcesz pochwalić borys87wr za czytelną i pomocną recenzję?
  • moja ulubiona <3
  • Jak dla mnie cudo! Nie miałam jakichś dużych problemów z paznokciami, lecz gdy je zapuściłam często było tak że po tygodniu zawsze któryś z nich mi się niszczył i rozdwajał. Po stosowaniu odżywki to się diametralnie zmieniło. Moje paznokcie wyraźnie stały się twardsze i elastyczniejsze, przez co ani razu mi się nie połamały. Ostatnio coś podkusiło mnie żeby je ściąć ( czego żałuję :c ) ale traktuję je właśnie tą odżywką, na przemian z odżywką przyśpieszającą wzrost paznokcia z Lovely. Moje paznokcie szybko rosną i jestem mega zadowolona. Nigdy nie miałam po niej żadnych efektów ubocznych.Używam tego produktu od: około rokuIlość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić emorangerbitch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna !!!
  • Dziewczyny ona jest cudowna !! Jeżeli macie problem ze swimi poznokciami nawet się nie wahajcie. Ta odzywka jest po prostu rewelacyjna. Doskonale pielęgnuje paznokcie. Nie rozdwajają się, są twarde, długie, idealne a do tego sama odżywka po nałożeniu wygląda ślicznie. Wygląda jak coś między dobrym lakierem bezbarwnym a jakimś lakierem o delikatnym kolorku.

W 100 % polecam !!!
    nie będziecie żałować
    ja dzisiaj kupiłam juz kolejne opakowanie i kupie zdecydowanie jeszcze kilka razy ;P Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić maaadzia20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • The best
  • Odkąd pamiętam moje paznokcie rozdwajały się na potęge. Zapuścić je graniczyło z cudem. Używałam różnych odżywek, olejków itp. bezskutecznie. Trafiłam na eveline przypadkiem, kiedy już wsadzałam do koszyka jakąś odżywkę, mama powiedziała "a może tą sobie weź" więc wzięłam bez przekonania, bo już nie wierzyłam że cokolwiek może pomóc. No i moje zdziwienie było wielkie, kiedy po 2 tygodniach miałam - paznokcie ;D ładne, długie, twarde - cudowne
    Od tej pory odżywka jest ze mną ZAWSZE. Już nie raz spotykałam się ze zdziwieniem, że paznokcie są moje naturalne, a nie żelki ;P polecem stokroć

+ utwardza płytkę
    + delikatny mleczny kolor
    + wydajna
    + łatwo dostępna
    + dobra jakos baza
    + wytrzymała

- może to że raz źle aplikując paleć mnie strasznie bolał ale nie odejme gwiazdki, bo to wina złej aplikacji i jest o tym napisane w ulotce

POLECAM

Ilość zużytych opakowań: 8 opakowań

Chcesz pochwalić ania310192 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Używam tej odzywki na zmiane z tą 8 w 1 i jestem zachwycona. Zawsze miałam rozdwajające się łamliwe paznokcie. Przez co zawsze były krótkie i żaden lakier się na nich nie trzymał. Odkąd zaczęłam stosować to cudo mam piękne twarde i dłuuuuugie paznokcie. Nigdy z niej nie zrezygnuję. Polecam bardzo szczerze wszystkim!!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić LaruLaru1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa
  • Ja stosuję ją jako bazę pod lakier lub solo jak bezbarwny lakier gdy nie mam czasu na malowanie paznokci.
    Ważne jest żeby podczas malowania nie nakładać preparatu na skórki. Najlepiej okolice płytki zabezpieczyć oliwką. Dlaczego ? Ponieważ odżywka mimo, że ma sprawić cuda z płytką niesamowicie wysusza skórki i obszar okołopaznokciowy ;/
    Po ponad 2 miesięcznym stosowaniu stwierdzam, że odżywka działa!
    Faktycznie paznokcie są mocne, twarde, nie pękają, nie rozdwajają się.
    Gdy nałożę samą odżywkę pazurki pięknie lśnią. Może nie jak diament, ale wyglądają efektownie
    Podsumowując: Odżywka diamentowa Eveline rewelacyjnie wzmacnia paznokcie i zabezpiecza je przed rozdwajaniem. Można ją używać zarówno jako bazę pod lakier jak i lakier bezbarwny. Jako, że w składzie znajduje się 2% formaldehyd nie polecam go osobom z bardzo zniszczonymi paznokciami (np. po tipsach lub wypadkach). Stosując tę odżywkę pamiętajcie o zabezpieczeniu okolic wokół płytki !

Używam tego produktu od: grudzień 2013
    Ilość zużytych opakowań: pół

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kaprysek246 za czytelną i pomocną recenzję?