Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami

Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami

Zgłoszony przez sande

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci supertwardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie przez, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem. Przed rozpoczęciem kuracji preparat należy najpierw przetestować w ciągu 2-3 dni. W przypadku reakcji alergicznych, uczucia pieczenia lub bólu, przerwać kurację.

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Phthalic Anhydride/ Trimellitic Anhydride/ Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua (Water), Formaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI 77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder (18.02.2012)

Cena: ok. 11zł / 12ml

• genialna!
  • Pierwszą odżywką do paznokci jaką kupiłam była Eveline 8w1.. to co stało się z moimi paznokciami to była tragedia.. rozdwajały się niemiłosiernie, nie mówiąc już o łamaniu... Postanowiłam jednak dać drugą szanse odżywką z Eveline i zdecydowałam się właśnie na tą i nie żałuję odżywka jest genialna! Przez miesiąc używałam tak jak zaleca producent, a następnie jako bazę pod zwykły lakier, sprawdza się świetnie poleciłam ją kilku koleżankom i żadna nie żałuje, mają teraz również piękne i długie paznokcie także polecam odjęłam pół gwiazdki za cenę, ale warto

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 3/4

Chcesz pochwalić meegalove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy wiecej!
  • To co stało sie z moimi paznokciami to jakiś koszmar !
    Przestrzegam przed używaniem tej odzywki. Nigdy nie miałam problemu z rozdwajaniem sie paznokci a tu nagle juz po kilku użyciach bach! Paznokcie zaczęły rozdwajac sie do tego stopnia ze po odejściu takiej warstwy pozostawała wręcz dziura pokryta minimalna warstwa paznokcia która piekielnie drażniła bolała a wręcz podchodziła krwią! Nigdy nie czułam tak silnego bólu w palcach który nie znikł nawet po szybkim zmyciu odzywki. To samo dotyczy odzywki 8w1.

Jeśli juz ktoś zdecyduje sie na jej stosowanie to polecam bardzo ostrożnie i z dokładnym obserwowaniem swoich paznokci pod wpływem jej działania.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić BraunieSs za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • PLUSY:
    - przystępna cena
    - nadaje ładny połysk paznokciom
    - wydajność
    - wyraźnie wzmacnia paznokcie
    - estetycznie wygląda
    - szybko schnie

MINUSY:
    - nie dostrzegłam wad

Używam tego produktu od: sierpnia 2014

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie- dramat
  • Stosowałam tę odżywkę beztrosko, nie mając świadomości, że zawiera formaldehyd. Na szczęście nie nabawiłam się żadnych wielkich problemów typu onycholioza, ale moje paznokcie po jej używaniu wyglądały dużo gorzej niż przed - maksymalnie przesuszone, cienkie i łamliwe. O nie, dziękuję bardzo.
    Co z tego, że w trakcie używania paznokcie są ładniejsze i mocniejsze? Prawdę powiedziawszy, wystarczyłoby pomalować pazurki pierwszym lepszym bezbarwnym lakierem, a też byłby utwardzone i błyszcząea - bo każda dodatkowa warstwa na paznokciu tyle zdziała, a zniszczenia po stosowaniu pewnie nie byłby takie duże :/

Teraz stosuję inną odżywkę, bez żadnych podejrzanych substancji w składzie i jestem o wiele bardziej zadowolona

Ilość zużytych opakowań: pierwsze (i ostatnie)

Chcesz pochwalić Kalissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA
  • Mam bardzo łamliwe i rozdwajające się paznokcie, nigdy nie mogłam ich zapuścić. Gdy tylko trochę mi urosły przypominały bardziej kartkę papieru-były takie miękkie, niż paznokcie. Wtedy wpadłam na tą odżywkę. Na początku stosowałam ją przez 3 tygodnie tak, jak zalecają na opakowaniu czyli malowałam przez 2 dni, zmywałam i tak w kółko. Już wtedy urosły mi, w ogóle się nie rozdwajały i były twarde. Po 3 tygodniach zaczęłam stosować ją jako podkład pod lakier i tak stosuję do dzisiaj. Rewelacja ! Paznokcie mam długie, twarde i piękne. Sama nie mogę się nadziwić, nigdy w życiu takich paznokci nie miałam.

Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania

Chcesz pochwalić ldch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza !
  • Świetna odżywkaa !
    Lepsza niż inne odżywki z Eveline
    Polecam bo sama używam i jest bardzo dobra ;3
    Zalety :
    - szybko się wchłania
    - jest skuteczna
    - paznokcie po niej urosły
    - szybko się wchłania
    - jest nawet tania
    - rzeczywiście utwardzająca
    Wady :
    - BRAK

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Olcia6689 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ból paznokci, formaldehyd
  • Dopiero doczytałam, że w składzie ma formaldehyd, który ma szereg skutków ubocznych, np oderwanie się płytki paznokcia. Piękny kolor i jakieś tam utwardzenie. Od kilku dni zaczęły boleć mnie paznokcie, ba, całe palce, jakby miały odpaść Masakra, nigdy wcześniej nie doświadczyłem takiego bólu. Teraz uważnie będę czytała skład przed zakupem

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Etolie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój faworyt
  • Szybko odbudowuje płytkę paznokcia nawet po zabiegach takich jak noszenie akrylowych, czy żelowych paznokci przez bardzo długi czas a także hybryd. Działa szybko, skutecznie i na długo, a w dodatku cena jest przystępna. Eveline oraz odżywka Savou to moim zdaniem dwie najlepsze na polskim rynku.

Używam tego produktu od: krócej niż kilka lat

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Gronczii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Coś nieprawdopodobnego!
    Nigdy nie miałam tak mocnych i długich paznokci! Wszyscy myślą że mam sztuczne pazurki
    Stosowałam tą odżywkę przez jakieś 2-3 miesiące i nie tak jak pisze na opakowaniu codziennie, tylko malowałam paznokcie 1-2 razy w tygodniu gdyż jestem zadania że co za dużo to niezdrowo. Również stosowałam ją jako podkład pod zwykły lakier. Obecnie jestem w ciaży i nie używam już odżywki od 5 miesięcy a paznokcie nadal są długie i mocne.

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić fo3kaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cud dla paznokci
  • Moje paznokcie były łamliwe i brzydkie. Odżywka sprawiła, że wyglądają znacznie piękniej. Wzmacnia i utwardza paznokcie zauważalnie - zwłaszcza przy cienkich i delikatnych paznokciach jak moje.

Zalety:
    + widoczny efekt wzmocnienia i utwardzenia
    + dobry jako odżywka, kuracja, baza pod lakier i samodzielny produkt
    + jako lakier utrzymuje się na paznokciach ok. tygodnia
    + cena (w Rossmannie waha się od 11-13 zł)
    + estetyczny kolor - przezroczysty z delikatnym odcieniem bieli

Wady:
    - dość szybko gęstnieje, warto używać z kimś na spółkę.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić magia_k za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij