Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami

Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami

Zgłoszony przez sande

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci supertwardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie przez, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem. Przed rozpoczęciem kuracji preparat należy najpierw przetestować w ciągu 2-3 dni. W przypadku reakcji alergicznych, uczucia pieczenia lub bólu, przerwać kurację.

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Phthalic Anhydride/ Trimellitic Anhydride/ Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua (Water), Formaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI 77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder (18.02.2012)

Cena: ok. 11zł / 12ml

• Tragedia, dno i kilometr mułu.
  • Miałam w swoim życiu wiele kosmetyków, udanych, cudownych i totalnych niewypałów. Jednakże jeszcze nie miałam specyfiku, który sprawiał mi ból i mógł mnie przyprawić o problemy zdrowotne.

Raz jedyny spróbowałam zastosować ten preparat zgodnie z instrukcją. Nałożyłam dwie warstwy, po kilku dniach następna warstwa. Kiedy nakładałam tą trzecią warstwę (oczywiście po upływie tych kilku dni) dosięgło mnie takie pieczenie, że rany boskie. Palce zdawały się płonąć. Po 5 minutach zmyłam odżywkę, paznokcie były czerwone, skórki podrażnione. Byłam przerażona.

Po wgłębieniu się w temat, dowiedziałam się, że za wszystko odpowiedzialny jest formaldehyd, który jest silną substancją drażniącą i jest w składzie odżywek Eveline. Jednym nic nie będzie, innym tylko częściowo (np. u mnie, dwie warstwy nie wywołały żadnego dyskomfortu) a jeszcze innym zrobi prawdziwą masakrę z paznokci (odejdzie im cała płytka).

Pomijam już wszystkie plusy i minusy tego produktu. Jest niebezpieczny dla zdrowia i wszystkim go odradzam!!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić Arcymisiek za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• odbudowała paznokcie
  • moja ulubiona odżywka do paznokci została wycofana. Po zastosowaniu innych odżywek z revlonu paznkocie stały się łamliwe i krótkie. Słyszczałam dużo pozytywnych opinii o odżywce diamentowej. Pomyslałam, że moim paznokciom chyba już nic nie zaszkodzi Jestem pozytywnie zaskoczona efektami działania tej odżywki. Po miesiącu używania raz na tydzień 2 warstw jako baza pod lakier, paznokcie zostały odbudowane i bardzo szybko odrosły mocniejsze.

Używam tego produktu od: 1,5 mies

Chcesz pochwalić sylvik3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Stosowałam ją tak samo jak odżywkę 8w1 z Eveline tzn. pod lakier kolorowy i w porównaniu z odżywką 8w1 spisuje się o wiele gorzej. Paznokcie nie są twardsze, są bardziej narażone na uszkodzenia mechaniczne niż przy odżywce 8w1. Zapach jest równie intensywny i drażniący, ale działanie ma gorsze.

Chcesz pochwalić anton23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • Stosowałam zgodnie z zaleceniami producenta. W pewnym momencie paznokcie zaczęły się łamać (wszystkie wyniki mam dobre, pazury nie są nastawione na jakieś wybitne działania zewnętrzne, poza stukaniem w klawiaturę w pracy ). Nie dość, że są łamliwe, to się rozdwajają - widzę, że 1/2 (już tylko 1/2) jest przesuszona, miękka, tragiczna po prostu. Za to "nowy" paznokieć jest już ok.

Nie polecam, bo można sobie zrobić krzywdę. Teraz stosuję odżywkę Golden Rose i wygląda to znacznie lepiej

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam (chyba 3)

Chcesz pochwalić crystal_tokio za czytelną i pomocną recenzję?
  • wielkie rozczarowanie
  • stosowalam te odzywke na zmiane z 8w1 wedlug instrukcji czy tez tylko jedna- dwie warstwy badz jaka baze pod lakier kolorowy
    dzialaniem odzywki bylam zachwycona: paznokci byly twarde, nie lamaly sie, nie rozdwajaly, nie pekaly,
    odzywka sama w sobie nie zostawiala zaciekow, dawaladelikatny kolor na poznokciach
    cena odzywki bardzo przystepna czesto jest w promocjach no i oczywiscie dostepna w kazdej drogerii

niestety po odstawieniu odzywki na jakis czas (brak czasu i chec aby paznokcie w koncu odpoczely od cieglego malowania) zaczal sie koszmar!
    paznokcie zaczely sie lamac, rozdwajac, plytka paznokci byla bardzo wysuszona (pomijajac juz fakt ze odzywka strasznie smierdzi i powoduje pieczenie podczas stosowania)

regeneracja paznokci po tej odzywce jest dluga
    owszem moze i jej efekty na poczatku stosowania sa zachwycajace ale widzac paznokcie jak wygladaly po uzywaniu tej odzywki wiem ze juz wiecej nie zdecyduje sie na odzywki eveline zawierajace formaldehyde (skladnik ktory doprowadza paznokcie do ruiny!)

Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Chcesz pochwalić dudus2102 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie na TAK!
  • Cudowna odżywka do paznokci. Zaczęłam stosowanie po zdjęciu paznokci żelowych (luty 2015), moje paznokcie po tym były miękkie jak papier. Na początku dostosowałam się do użytkowania jak pisało na opakowaniu. Podczas stosowania odczuwałam lekki ból palców, jednak z czasem przeszło.Później stosowałam odżywkę tylko pod lakier. Dziś mam zdrowe, bardzo twarde paznokcie, nie łamią się i nie odkruszają po bokach.

Używam tego produktu od: 2015
    Ilość zużytych opakowań: Dwa opakowania 12 ml

Chcesz pochwalić diamentowa_blondynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wybawienie dla moich paznokci
  • Plusy:
    + cena
    + nadaje paznokciom ładny mleczny kolor
    + moje paznokcie wreszcie przestały się rozdwajać i stały się mega twarde
    + dobrze się rozprowadza
    + szybko wysycha

Minusów w zasadzie żadnych nie zauważyłam. Pewnie ją jeszcze kiedyś kupię, na razie będę próbować jeszcze innych odżywek z Eveline.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić niezarejestrowana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna
  • Zawsze miałam miękkie paznokcie i rozdwajającą się płytkę, przez co nigdy nie mogłam zapuścić paznokci, bo wiecznie się łamały. W internecie czytałam mnóstwo opinii o odżywkach i pomimo, że natrafiłam na wiele negatywnych opinii o tej odżywce to zdecydowałam się ją kupić i to był świetny wybór! Od jakichś 4 lat używam jej na zmianę z odżywką 8w1 tej samej firmy, a moje paznokcie są MEGA twarde i nie pamiętam kiedy ostatnio rozdwajała mi się płytka. Odżywkę stosuję mniej więcej co dwa tygodnie na 3/4 dni, maksymalnie tydzień jest na moich paznokciach jeżeli nie mam czasu jej zmyć.

Ilość zużytych opakowań: 4/5

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić damihiosculum za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie bardzo
  • Stosowałam tę odzywkę na zmianę z odżywką 8 w 1 - skończyłam opakowanie jednej, to zaczynalam drugą, i tak zużyłam chyba 3 odżywki "8 w 1" oraz 2 "diamentowe", ale na tym kończę moje przygody z odżywkami Eveline.

+ początkowo utwardza paznokcie
    + optycznie rozjaśnia płytkę oraz aplikacja już 1-2 warstw daje ładny efekt delikatnie pastelowego manicure
    + dostępność - jest do nabycia chyba wszędzie! od drogerii sieciowych po markety
    + cena - cena regularna jest niska, a w promocji to już szczególnie atrakcyjna
    + wydajność - wystarcza na długo
    + konsystencja - bardzo dobrze się palikuje, nie za gęsta, nie ciągnie się w cienką warstwą można odżywkę nałożyć na paznokcie
    + dość łatwo się ją zmywa
    + nadaje się jako baza pod lakier - zapobiega żółknięciu płytki

- wyszusza płytkę paznokcia
    - przy dłuższym stosowaniu rozwarstwia płytkę paznokcia, powoduje że paznokcie stają się łamliwe i kruche
    - śmierdzi zdecydowanie mniej niż "8 w 1" ale ciągle ma nieprzyjemny drażliwy zapach
    - bardzo wysusza skórki. zadzierają się, wyglądają nieestetycznie
    - bardzo piecze i szczypie, szczególnie skórki, po jej nałożeniu

Wg mnie jest to prawie taka sama odżywka jak "8 w 1" -tak samo zła.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Chcesz pochwalić karo83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z lepszych odżywek
  • Odżywkę kupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii w internecie i była to bardzo dobra decyzja.
    Za odżywkę zapłaciłam około 12 zł więc niewiele, wcześniej używałam odżywki peggy sage ķtóra też jest bardzo dobra ale 5 razy droższa.
    Na początku używałam odżywki tak jak zaleca producent ale ponieważ lubię mieć na paznokciach lakier kolorowy to po tygodniu zaczęłam ją stosować jako bazę pod lakier. Bardzo szybko stan moich paznokci bardzo się poprawił, już się nie rozdwajają, nie pękają, po raz pierwszy od dawna mam długie, ładne paznokcie.
    Minusów brak.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić AniaS2015 za czytelną i pomocną recenzję?