Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami

Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami

Zgłoszony przez sande

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci supertwardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie przez, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem. Przed rozpoczęciem kuracji preparat należy najpierw przetestować w ciągu 2-3 dni. W przypadku reakcji alergicznych, uczucia pieczenia lub bólu, przerwać kurację.

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Phthalic Anhydride/ Trimellitic Anhydride/ Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua (Water), Formaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI 77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder (18.02.2012)

Cena: ok. 11zł / 12ml

• Zdecydowanie na TAK!
  • Cudowna odżywka do paznokci. Zaczęłam stosowanie po zdjęciu paznokci żelowych (luty 2015), moje paznokcie po tym były miękkie jak papier. Na początku dostosowałam się do użytkowania jak pisało na opakowaniu. Podczas stosowania odczuwałam lekki ból palców, jednak z czasem przeszło.Później stosowałam odżywkę tylko pod lakier. Dziś mam zdrowe, bardzo twarde paznokcie, nie łamią się i nie odkruszają po bokach.

Używam tego produktu od: 2015
    Ilość zużytych opakowań: Dwa opakowania 12 ml

Chcesz pochwalić diamentowa_blondynka za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Wybawienie dla moich paznokci
  • Plusy:
    + cena
    + nadaje paznokciom ładny mleczny kolor
    + moje paznokcie wreszcie przestały się rozdwajać i stały się mega twarde
    + dobrze się rozprowadza
    + szybko wysycha

Minusów w zasadzie żadnych nie zauważyłam. Pewnie ją jeszcze kiedyś kupię, na razie będę próbować jeszcze innych odżywek z Eveline.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić niezarejestrowana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna
  • Zawsze miałam miękkie paznokcie i rozdwajającą się płytkę, przez co nigdy nie mogłam zapuścić paznokci, bo wiecznie się łamały. W internecie czytałam mnóstwo opinii o odżywkach i pomimo, że natrafiłam na wiele negatywnych opinii o tej odżywce to zdecydowałam się ją kupić i to był świetny wybór! Od jakichś 4 lat używam jej na zmianę z odżywką 8w1 tej samej firmy, a moje paznokcie są MEGA twarde i nie pamiętam kiedy ostatnio rozdwajała mi się płytka. Odżywkę stosuję mniej więcej co dwa tygodnie na 3/4 dni, maksymalnie tydzień jest na moich paznokciach jeżeli nie mam czasu jej zmyć.

Ilość zużytych opakowań: 4/5

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić damihiosculum za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie bardzo
  • Stosowałam tę odzywkę na zmianę z odżywką 8 w 1 - skończyłam opakowanie jednej, to zaczynalam drugą, i tak zużyłam chyba 3 odżywki "8 w 1" oraz 2 "diamentowe", ale na tym kończę moje przygody z odżywkami Eveline.

+ początkowo utwardza paznokcie
    + optycznie rozjaśnia płytkę oraz aplikacja już 1-2 warstw daje ładny efekt delikatnie pastelowego manicure
    + dostępność - jest do nabycia chyba wszędzie! od drogerii sieciowych po markety
    + cena - cena regularna jest niska, a w promocji to już szczególnie atrakcyjna
    + wydajność - wystarcza na długo
    + konsystencja - bardzo dobrze się palikuje, nie za gęsta, nie ciągnie się w cienką warstwą można odżywkę nałożyć na paznokcie
    + dość łatwo się ją zmywa
    + nadaje się jako baza pod lakier - zapobiega żółknięciu płytki

- wyszusza płytkę paznokcia
    - przy dłuższym stosowaniu rozwarstwia płytkę paznokcia, powoduje że paznokcie stają się łamliwe i kruche
    - śmierdzi zdecydowanie mniej niż "8 w 1" ale ciągle ma nieprzyjemny drażliwy zapach
    - bardzo wysusza skórki. zadzierają się, wyglądają nieestetycznie
    - bardzo piecze i szczypie, szczególnie skórki, po jej nałożeniu

Wg mnie jest to prawie taka sama odżywka jak "8 w 1" -tak samo zła.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Chcesz pochwalić karo83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z lepszych odżywek
  • Odżywkę kupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii w internecie i była to bardzo dobra decyzja.
    Za odżywkę zapłaciłam około 12 zł więc niewiele, wcześniej używałam odżywki peggy sage ķtóra też jest bardzo dobra ale 5 razy droższa.
    Na początku używałam odżywki tak jak zaleca producent ale ponieważ lubię mieć na paznokciach lakier kolorowy to po tygodniu zaczęłam ją stosować jako bazę pod lakier. Bardzo szybko stan moich paznokci bardzo się poprawił, już się nie rozdwajają, nie pękają, po raz pierwszy od dawna mam długie, ładne paznokcie.
    Minusów brak.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić AniaS2015 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej
  • Nabawiłam się przez nią onycholizy na trzech paznokciach, a reszta zaczęła się rozdwajać. W ogóle nie stały się twardsze, ich stan tylko się pogorszył, a płytkę i tak mam bardzo cienką. Nie polecam, z całego serca.

Wiadomo, nie każda płytka tak zareaguje, ale moja nie znosi tej odżywki. Warto uważnie obserwować reakcję płytki na ten preparat, a w razie jakichkolwiek negatywnych skutków, nawet minimalnych, odstawić ją od razu. Ja tego nie zrobiłam, a potem przez dwa miesiące doprowadzałam paznokcie do punktu wyjścia.

Z moimi paznokciami ta odżywka nie zrobiła nic dobrego. Wydawały się twardsze, ale tylko tak długo, jak długo znajdowała się na nich odżywka. Stosowałam zgodnie z instrukcją na opakowaniu, ale niestety po jakimś czasie zauważyłam, że paznokcie się rozdwajają. Głupio stosowałam jeszcze tydzień w nadziei, że pomimo rozdwajania staną się twardsze. Naiwna ja. Niestety, następnie trzy odrosty na paznokciach przyjęły dziwny kształt, a la uśmiech Benedicta Cumberbatcha, a wujek google poinformował mnie, że to nic innego jak onycholiza.

Dwa miesiące doprowadzałam je do ładu. Teraz, kiedy nic z nimi nie robię, wyglądają lepiej - są co prawda tak samo miękkie, ale powoli wraca ich kształt i już nic się nie rozdwaja.

Używam tego produktu od: przez miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1/3

Chcesz pochwalić Prowitamina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra, ale wysusza skórki
  • Odżywka bardzo ładnie wzmacnia paznokcie, stają się twarde, przestają się rozdwajać, jest dobra jako baza pod lakier, uratowała moje paznokcie po tipsach żelowych, jednak minusem jest to, że strasznie wysusza skórki, przez co paznokcie wyglądają trochę nieestetycznie. No ale cóż, coś za coś.

Ilość zużytych opakowań: 5/6

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić becauseigothigh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odżywnie niewielkie ale fajny kolor paznokci
  • Lubię wszystkie odżywki imitujące idealny żelowy french na paznokciach. Kojarzy mi się to z zadbanymi paznokciami niczym u perfekcyjnej pani domu. Odzywka Eveline diament nadaje paznokciom własnie taki zadbany kolor. Odżywienia nie zauważyłam znacznego, odpryskuje po 2dniach. Daje 3 gwiazdki za ten fajny, zdrowy kolorek

Chcesz pochwalić edysia111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna.
  • Dzięki tej odżywce moje paznokcie wreszcie mogą być długie, nie rozdwojone, mocne i lśniące. Nałożona pod lakier chroni przed przebarwieniami. Jest bardzo wydajna. Osobiście, nie czułam żadnego pieczenia, nawet gdy nakładałam na mega zniszczone paznokcie z rozkrwawionymi skórkami. Mnie w oczy nie piecze, "pachnie'' przeciętnie.

Podsumowując tak tak tak. Wcześniej miałam z tej serii jeszcze S.O.S ale ta wersja według mnie jest jeszcze lepsza.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić Envidiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • Stosuję tę odżywkę już od lat i dopiero przy niej jestem w stanie non stop nosić naprawdę długie paznokcie i tylko kwestie praktyczne zmuszają mnie do skracania ich. Paznokcie są mocne, praktycznie się nie łamią. Owszem - zdarzy się czasem, jak o coś mocno i niefartownie zahaczę, ale z reguły nic takiego się nie dzieje. Odkąd stosuję tę odżywkę, zapomniałam o rozdwajaniu się paznokci, tj płytki, z czym wcześniej nie byłam w stanie się w żaden sposób uporać.

Nie stosuję tej odżywki z zaleceniami producenta, lubię mieć pomalowane na kolor paznokcie, więc byłoby to dla mnie niepraktyczne. Używam jej więc jako bazy pod lakier. Dzięki temu mam też pewną ochronę przed przebarwieniami.

Używam tego produktu od: ok 3 lat chyba
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić martaakow za czytelną i pomocną recenzję?