Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami

Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami

Zgłoszony przez sande

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci supertwardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie przez, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem. Przed rozpoczęciem kuracji preparat należy najpierw przetestować w ciągu 2-3 dni. W przypadku reakcji alergicznych, uczucia pieczenia lub bólu, przerwać kurację.

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Phthalic Anhydride/ Trimellitic Anhydride/ Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua (Water), Formaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI 77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder (18.02.2012)

Cena: ok. 11zł / 12ml

• Dobry tylko na początku
  • Na samym początku używania byłam bardzo zadowolona, bo paznokcie szybko rosły, nie łamały się, przyznaję że może zbyt często go używałam więc może temu paznokcie na tym ucierpiały. Zawsze po zmyciu tego lakieru paznokcie nie były w dobrej kondycji, stawały się miękkie, nie wyobrażałam sobie nie nałożyć na nie jakiegokolwiek lakieru aby je trochę "utwardził". Do tego skórki się przesuszały mimo że bardzo uważałam przy nakładaniu aby ich nie pomalować. Po czasie jeden z paznokci zaczął mnie boleć, płytka stała się krucha, pofałdowana! Nie wiedziałam wtedy że to może być od tego lakieru. Przeczytałam co nie co o nim i odstawiłam. Moje paznokcie długo wracały do formy, teraz mogę się cieszyć ładnymi nawet bez warstwy lakieru.

To prawda że lakier pięknie wygląda na paznokciach ale do czasu... Już więcej po niego nie sięgnę.

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić Basiolinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • zamiennik dla Alessandro Nail Hardener
  • Od dłuższego czasu systematycznie robię sobie paznokcie żelowe bądź manikiur hybrydowy, a ta odżyweczka jest dla mnie swego rodzaju kuracją, którą funduję sobie średnio co dwa miesiące, aby pazurki odpoczęły od wszystkich zabiegów. W obliczu totalnej bezradności stanem moich paznokci, które łamały się i non stop zadzierały zakupiłam alessandro nail hardener, który owszem pomógł, ale bardzo nadwyrężył mój budżet... Póżniej odkryłam diamentową odżywkę eveline i z czystym sumieniem mogę polecić ją każdemu. Dla mnie jest ona absolutnym zamiennikiem dla wymienionej przeze mnie drogiej odżywki alessandro.
    Plusy:
    + ratuje paznokcie przy systematycznym i dokładnym aplikowaniu
    + niska cena (w promocji za dyszkę)
    + całkiem korzystna ilość produktu
    +ładny, mleczny kolor
    + wybiela moje paznokcie
    + łatwa dostępność

Minusy:
    - jeden jedyny... wysusza skórki

Używam tego produktu od: około dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić KasiaGregorczyk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super !
  • Ta odżywka jest świetna..
    Przez jakieś pół roku miałam robione akryle no i to bardzo zniszczyło moje paznokcie.. Bardzo ciężko było mi wrócić do pięknych, zadbanych paznokci.. Używałam różnych odżywek m.in 8w1 czy zwykłe lakiery bezbarwne..

Kupiłam ja na promocji w rossmanie wraz z olejkiem do skórek i okazało sie to strzałem w dziesiątkę !

Moje paznokcie stały sie twarde, przestały się łamać, pięknie wyglądają..

Jedyny minus to to, że wysusza skórki i rzeczywiście trzeba używać go z olejkiem czy kremem, który zabezpieczy nasze skórki.. I za to odejmuje pół gwiazdki.

Polecam.

Ilość zużytych opakowań: dwaa

Chcesz pochwalić promesax3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój faworyt
  • Moja przygoda z tym lakierem trwa już około 2 lata, więc mogę zdecydowanie podzielić się doświadczeniem Ogólnie trzeba umieć się z nim obchodzić. Ja serią prób i błędów doszłam do optymalnego używania. Na początku maluje tak jak jest zalecone- 3 warstwy, zmywam, znowu 3 warstwy i tak w kółko aż nie osiągnę zadowalającej długości. Potem maluje już tylko raz w tygodniu dwie warstwy na raz ( trzeba dobrze poczekać aż pierwsza wyschnie) lub ewentualnie jako bazę pod jakiś kolor. Paznokcie są mocne, długie i dwie/trzy warstwy lakieru nadają ładny mleczny kolor. Ale niestety w kolejnych cechach lakieru zaczynają się małe schody. Jak się zrobi z lenistwa przerwę w malowaniu to paznokcie pękają i to najczęściej tak w pół że trzeba wtedy wszystkie obcinać i piłować do zera :/ Tak więc ja po 2-3 miesiącach malowania sama je obcinam i robię sobie miesiąc z krótkimi paznokciami Minusem, ale takim małym jest na pewno to, że wysusza skórki, ale odpowiednia pielęgnacja załatwia problem. Zapach też jest dość przykry, ale można przetrwać. Podsumowując, odjełam pół gwiazdki ze względu na zapach i wysuszanie skórek, ale ogólnie jest to super produkt dzięki któremu mogę mieć na prawdę ładne paznokcie rezygnując ze sztucznych.

Plusy:
    +na prawdę działa, długie, mocne paznokcie
    +dwie warstwy dają ładny efekt naturalnego, mlecznego koloru na paznokciach,
    +racjonalne stosowanie daje bardzo dobre efekty
    +cena

Minusy:
    -suche, podrażnione skórki
    -zapach

Ogólnie radzę wypróbować ten lakier, bo pewnie jak z wieloma kosmetykami jest to indywidualna sprawa każdej z nas jakie jest działanie, ale jak dla mnie jest to strzał w dziesiątkę

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ewaajan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry na chwilę
  • Mam paznokcie bardzo kruche, ktore łamią sie przy samej płytce, rozdwajają sie, a lakiery kolorowe trzymają sie ok 2 dni

Używałam tej wersji jak i 8w1. Efekty super, paznokcie mocne ... Jednak tylko do chwili kiedy sie używa... W chwili odstawienia wszystko wraca do normy. Mam wrażenie ze podobne efekty mam po pomalowaniu paznokci kilkoma warstwami zwykłego lakieru

Dodatkowo po malowaniu kolejnej warstwy lakieru eveline płytka paznokcia okropnie piecze

Produkt dobry ale nie jest niezbędny w mojej kosmetyczce

Używam tego produktu od: krócej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż 5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić kokosanka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • strzał w 10!
  • Nigdy nie sądziłam że paznokcie można wzmocnic bez stosowania żadnych pigułek i suplementów diety.. kosmetyk poleciła mi koleżanka, widząc jej paznokcie postanowiłam że i ja go wypróbuje, a do tego natrafilam na promocje w rossmanie wiec kupilam nawet w korzystnej cenie.. po 2 tyogdniach moje paznokcie stały sie twarde i lsniace. Wszystko robie gołymi rekami bez rekawiczek, zmywam piore itp a z paznokciami nic sie nie dzieje.
    Produkt jak najbardziej godny polecenia.

Używam tego produktu od: 2 m-sc
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić sylwucha123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Chyba to już tak jest, że u jednych kosmetyki Eveline działają cuda, a u innych tylko szkodzą. Ja niestety należę do tej drugiej grupy i przy regularnym stosowaniu tej odżywki stan moich paznokci się pogorszył i zamiast stwardnieć, zaczęły się łamać, rozdwajać i zabarwiły się na okropny, żółtawy kolor. Oddałam ją mamie po kilku użyciach - ona jest z tego produktu zadowolona i używa jej jako bazę pod lakier. Kwestia indywidualna.

Używam tego produktu od: kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: troszkę pierwszego

Chcesz pochwalić truuskaawka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na tak i na nie
  • Jest to jeden z niewielu produktów który pomaga moim paznokciom i zarówno je niszczy. Czasem odżywka sprawdza się doskonale.Paznokcie są twardsze, mniej się łamią i rozdwajają. Ale po dłuższym stosowaniu zaczynają się łamać w połowie długości i nawet po obcięciu ich do zera strasznie się rozdwajają. Odżywka ta jest dobra od czasu do czasu,ale nie żeby stosować ją cały czas.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić NikaaK za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nadzwyczajnego
  • Po nieudanej próbie z odżywką 8w1 sięgnełam po tą i nic się nie stało- ani nie pogorszyła kondycji paznokci ani też nie naprawiła ich stanu. Moje paznokcie jej 'nie widziały', dla mnie produkt neutralny.

Używam tego produktu od: rok temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić Poly_aas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Zmieniłam odżywkę moją wcześniejszą na tą (do której powróciłam, bo jest genialna), bo słyszałam, że jest dobra. Tak to się chyba w życiu nie zawiodłam. Z długich, zdrowych paznokci zrobiła się masakra. Zaczęły się łamać, rozdwajać, coś okropnego. Nie mogłam sobie z nimi poradzić właśnie przez tą odżywkę, a używałam ją chyba 2 miesiące. Na paznokciach czułam jakieś takie drętwienie po nałożeniu, skórki robiły mi się czerwone, piekły, bolały. Nie polecam, najgorszy produkt jaki kiedykolwiek miałam. (tak samo 8w1)

Ilość zużytych opakowań: 2-3

Chcesz pochwalić Veroncia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij