Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami

Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami

Zgłoszony przez sande

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci supertwardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie przez, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem. Przed rozpoczęciem kuracji preparat należy najpierw przetestować w ciągu 2-3 dni. W przypadku reakcji alergicznych, uczucia pieczenia lub bólu, przerwać kurację.

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Phthalic Anhydride/ Trimellitic Anhydride/ Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua (Water), Formaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI 77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder (18.02.2012)

Cena: ok. 11zł / 12ml

• Nigdy więcej
  • Nabawiłam się przez nią onycholizy na trzech paznokciach, a reszta zaczęła się rozdwajać. W ogóle nie stały się twardsze, ich stan tylko się pogorszył, a płytkę i tak mam bardzo cienką. Nie polecam, z całego serca.

Wiadomo, nie każda płytka tak zareaguje, ale moja nie znosi tej odżywki. Warto uważnie obserwować reakcję płytki na ten preparat, a w razie jakichkolwiek negatywnych skutków, nawet minimalnych, odstawić ją od razu. Ja tego nie zrobiłam, a potem przez dwa miesiące doprowadzałam paznokcie do punktu wyjścia.

Z moimi paznokciami ta odżywka nie zrobiła nic dobrego. Wydawały się twardsze, ale tylko tak długo, jak długo znajdowała się na nich odżywka. Stosowałam zgodnie z instrukcją na opakowaniu, ale niestety po jakimś czasie zauważyłam, że paznokcie się rozdwajają. Głupio stosowałam jeszcze tydzień w nadziei, że pomimo rozdwajania staną się twardsze. Naiwna ja. Niestety, następnie trzy odrosty na paznokciach przyjęły dziwny kształt, a la uśmiech Benedicta Cumberbatcha, a wujek google poinformował mnie, że to nic innego jak onycholiza.

Dwa miesiące doprowadzałam je do ładu. Teraz, kiedy nic z nimi nie robię, wyglądają lepiej - są co prawda tak samo miękkie, ale powoli wraca ich kształt i już nic się nie rozdwaja.

Używam tego produktu od: przez miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1/3

Chcesz pochwalić Prowitamina za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Dobra, ale wysusza skórki
  • Odżywka bardzo ładnie wzmacnia paznokcie, stają się twarde, przestają się rozdwajać, jest dobra jako baza pod lakier, uratowała moje paznokcie po tipsach żelowych, jednak minusem jest to, że strasznie wysusza skórki, przez co paznokcie wyglądają trochę nieestetycznie. No ale cóż, coś za coś.

Ilość zużytych opakowań: 5/6

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić becauseigothigh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odżywnie niewielkie ale fajny kolor paznokci
  • Lubię wszystkie odżywki imitujące idealny żelowy french na paznokciach. Kojarzy mi się to z zadbanymi paznokciami niczym u perfekcyjnej pani domu. Odzywka Eveline diament nadaje paznokciom własnie taki zadbany kolor. Odżywienia nie zauważyłam znacznego, odpryskuje po 2dniach. Daje 3 gwiazdki za ten fajny, zdrowy kolorek

Chcesz pochwalić edysia111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna.
  • Dzięki tej odżywce moje paznokcie wreszcie mogą być długie, nie rozdwojone, mocne i lśniące. Nałożona pod lakier chroni przed przebarwieniami. Jest bardzo wydajna. Osobiście, nie czułam żadnego pieczenia, nawet gdy nakładałam na mega zniszczone paznokcie z rozkrwawionymi skórkami. Mnie w oczy nie piecze, "pachnie'' przeciętnie.

Podsumowując tak tak tak. Wcześniej miałam z tej serii jeszcze S.O.S ale ta wersja według mnie jest jeszcze lepsza.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić Envidiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • Stosuję tę odżywkę już od lat i dopiero przy niej jestem w stanie non stop nosić naprawdę długie paznokcie i tylko kwestie praktyczne zmuszają mnie do skracania ich. Paznokcie są mocne, praktycznie się nie łamią. Owszem - zdarzy się czasem, jak o coś mocno i niefartownie zahaczę, ale z reguły nic takiego się nie dzieje. Odkąd stosuję tę odżywkę, zapomniałam o rozdwajaniu się paznokci, tj płytki, z czym wcześniej nie byłam w stanie się w żaden sposób uporać.

Nie stosuję tej odżywki z zaleceniami producenta, lubię mieć pomalowane na kolor paznokcie, więc byłoby to dla mnie niepraktyczne. Używam jej więc jako bazy pod lakier. Dzięki temu mam też pewną ochronę przed przebarwieniami.

Używam tego produktu od: ok 3 lat chyba
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić martaakow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Więcej nie kupię, zniszczyła mi paznokcie
  • Na początku byłam zachwycona odżywką. Przez pierwsze dwa tygodnie stosowania. Wzmocniła paznokcie, wyglądała na nich ładnie, nie potrzebowałam lakierów. Ale potem paznokcie zaczęły mi się łamać jak nigdy, głęboko, do krwi. Przerwałam stosowanie, wróciłam do niej po dłuższym czasie. I znów na początku zachwyt, potem tragedia, naprawa paznokci po tej odżywce trwała 3 miesiące.
    Na początku piekła mnie płytka, jak ostrzega producent. Bardzo nieprzyjemne uczucie, ale jeśli u kogoś odżywka nie powoduje takich długofalowych, nieprzyjemnych konsekwencji jak u mnie, to warto przecierpieć, bo utwardza paznokcie, a to główne jej zadanie.
    Uwaga - szczypie w oczy!

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe i drugie w połowie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Jenna__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno nie solo
  • Zanim odkryłam, że moje paznokcie najlepiej reagują na minimalizm w pielęgnacji, tj traktowanie ich kremem do rąk i olejem rycynowym, paćkałam je setką różnych odżywek, które robiły mi krzywdę, po czym wesoło lądowały w koszu. Zdecydowałam w końcu, że spróbuję po raz ostatni i kupiłam Eveline. Mimo że paznokcie były w złym stanie, nic mnie nie bolało ani nie piekło po aplikacji (koleżanka z długimi zdrowymi paznokciami musiała ją od razu zmyć).
    Stosowałam tak, jak radzi producent przez jakiś miesiąc, może dłużej. Od tamtej pory stosuję odżywkę już tylko co parę dni i efekt się utrzymuje.

Przez efekt mam na myśli :

- częściowo powstrzymane rozdwajanie płytki
    - utwardzenie paznokci, dzięki czemu mogły w spokoju urosnąć

Plusem jest też to, że Eveline to dobra baza pod lakier, płytka już mi nie odpryskuje razem z lakierem...

Jednak są też wady :

- nie nawilża, wręcz po każdym jej zmyciu paznokcie były wysuszone, więc zawsze wsmarowywałam w płytkę jakiś olejek,
    - capi tak, że oczy łzawią,
    - pierwsze opakowanie zgęstniało mi na kamień po jakichś 3 tygodniach, wiec można trafić na jakiś stary bubel; drugie trzyma się już kupę czasu i nadal odżywka jest rzadka.

Używając trzeba pamiętać , że ta odżywka to nie cudowne lekarstwo, piłować paznokcie w jedną stronę i je nawilżać. Wtedy można utrzymać efekt i być zadowolonym.

Używam tego produktu od: stycznia tego roku
    Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego, drugie w użyciu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wredot za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3 x Tak
  • Odżywkę tę kupiłam po namowie koleżanki, która borykała się z problemem rozdwajających i łamliwych paznokci.

Moje paznokcie były w naprawdę opłakanym stanie. Po dziś dzień zastanawiam się jak mogłam dopuścić do takiej katastrofy, ale do rzeczy.

+ Produkt dostępny w praktycznie każdym rossmanie ponadto cena jak na odżywkę, która naprawde pomaga jest niewygórowana. Tak jak już wspomniano wcześniej produkt jest szczelne opakowany, dzięki czemu jest chroniony od macania tudzież wypróbowywania przez inne panie w drogeriach.

+ Kolejnym plusem jest łatwa aplikacja. Pędzelek bardzo przypadł mi do gustu- równomiernie rozprowadza preparat.

+ Nie trzeba trzymać się ściśle zaleceń aby odżywka działa. Początkowo postępowałam tak jak w ulotce ale po ok. 4 tygodniach zaczęłam używać jako baza pod lakier (sprawdza się równie dobrze).

- Jeśli mam szukać minusów to napewno jednym z nich jest skład mianowicie nienawidzony przez wszystkich formaldehyd dlatego trzeba szczególnie uważać aby nie używać preparatu na zranione miejsca (piecze wówczas bardzo). Warto też zabezpieczyć skórki np. oliwką gdyż ten preparat potrafi wysuszać.

- Kolejnym minusem może być drażniący zapach. Dlatego polecam używać preparatu przy otwartym oknie .

Podsumowując produkt posiada wiele zalet jak i wad. Niemniej jednak na moich paznokciach sprawdza się idealnie. Nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam tak zadbane paznokcie dlatego aby utrzymać ten efekt jestem w stanie znieść nawet jego wady! Polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 prawie skończone

Chcesz pochwalić meedd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej
  • Na początku faktycznie wzmacnia paznokcie, niestety później tragicznie mi je przesuszył - a używałam zgodnie z zaleceniami producenta, czyli ok. 4 tyg. używania / 4 tyg. przerwy.
    Obecnie próbuję doprowadzić je do ładu za pomocą olejowania.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić VanillaSky1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie dla mnie...
  • Muszę dołączyć do nieprzychylnych opinii na temat tego produktu...
    -paznokcie po użyciu tego produktu mike bolą, a skórki nawet po zabezpieczeniu wazeliną bardzo pieką
    -zapach bardzo intensywny drażniący oczy i nos aż do wywołania łez
    -paznokcie wcale nie wyglądają lepiej, wręcz gorzej

Jednak wiem, że ta odżywka jest powszechnie lubiana i wielu moich koleżanek ją uwielbia i im bardzo pomaga ;p

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Shellsy za czytelną i pomocną recenzję?