Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami

Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami

Zgłoszony przez sande

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci supertwardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie przez, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem. Przed rozpoczęciem kuracji preparat należy najpierw przetestować w ciągu 2-3 dni. W przypadku reakcji alergicznych, uczucia pieczenia lub bólu, przerwać kurację.

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Phthalic Anhydride/ Trimellitic Anhydride/ Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua (Water), Formaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI 77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder (18.02.2012)

Cena: ok. 11zł / 12ml

• Super
  • Znana odżywka, może być traktowana jako kuracja wstępna do używania 8w1. Dobry produkt, co najważniejsze: działa. Stosując regularnie można zobaczyć na prawde dobre efekty. Moje paznokcie dzięki niej nie rozdwajają się a miałam z tym problem, są tez twardsze. Bardzo wydajna, zużyłam do ostatniej kropli a najczęsciej stostowałam jako baze i do tej roli świetnie się sprawdzała.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić nevermind99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dosłownie NIC nie robi
  • Byłam bardzo napalona na odzywki eveline. Najpierw 8w1 potem SOS a na koniec ta. Każda działała tak samo- jak? Wcale. I moje 3 znajome maja takie samo zdanie- nie działa, nie robi NIC ...skąd tez pozytywne opinie?! Kiedys obgryzalam paznokcie, skutkiem teraz jest krótka ta 'rozowa' czesc paznokcia a dluga ta biała. Cóż, są miękkie, cienkie i wolno rosnące.
    A więc:

+ bardzo ładny bialy kolor na paznokciach
    + po zużyciu 1,5 odzywek eveline, paznokcie ( a raczej glownie kciuki) lekko się utwardzily a potem czyli az do końca 3 opakowania nie było zadnych efektow
    + cena. 11 zł to jak na odzywke odpowiednia cena

- brak obiecywanych efektów!!
    - płytka staje się przesuszona
    - zaczynają się rozdwajać ( ale to przez wysuszenie, naprawiłam do olejowaniem)

Jestem bardzo zawiedziona. Nie wystapily u mnie żadne bóle, ale także nie było efektow. Od tak, zwykly ladny lakier. Ale za lakier 11 zyla? To już bym miała dwa moje ulubione z golden rose Rich Color
    Ogólnie uważam ze to strata kasy ale można sprowbowac ze względu na tyle pozytywnych opinii

Ilość zużytych opakowań: 3 zwykłe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić BlackMermaid za czytelną i pomocną recenzję?
  • Teraz już tylko wyrównuję dłogość paznokci
  • Siostra poleciła mi tę odżywkę, po tym jak już nie wiedziałam co mam zrobić z moimi rozdwajającymi się paznokciami, które zresztą łamały się przy każdym silniejszym kontaktem z jakąkolwiek powierzchnią.

Odżywka jest wydajna, w formie lakieru, szybko schnie, pozostawia półprzezroczystą białą barwę.

Stosuję ją od około 2 lat z przerwami, teraz nakładam już tylko jako bazę pod lakier.
    Cóż mogę rzec, jedyne, co robię przy kolejnym manicure, to wyrównanie długości paznokci, ponieważ wyglądają zdrowo, mają odpowiednią barwę i są mega twarde.
    Poza tym, tak mi wystrzeliły ze wzrostem i odpornością na uderzenia, że nie jestem się w stanie nadziwić jak bardzo zmieniły się przez ten czas. Standardowa długość jaką w tej chwili mam to ok 4-5 mm.

Polecam z paznokciami na sercu [;

Ilość zużytych opakowań: ok. 3-4

Chcesz pochwalić Reshka za czytelną i pomocną recenzję?
  • PO PROSTU NAJLEPSZA!
  • Potwierdzam... to jest najlepsza odżywka do paznokci! Od kiedy zaczęłam używać moje paznokcie są wprost piękne. Nie łamią się, nie mają przebarwień, są silne. Zaczęłam jej nawet używać jako lakieru podkładowego pod kolorowy lakier. Polecam każdemu! Nawet mój narzeczony jej czasem używa oczywiście jesynie w zaciszu domowym

Używam tego produktu od: 6 MIESIĘCY
    Ilość zużytych opakowań: 5 buteleczek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić zlosnica007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • doskonała
  • Miałam okropne problemy z paznokciami - łamały się i rozdwajała się płytka, nigdy wcześniej tak źle nie było. Nie pomogła suplementacja witaminami i stosowanie innych odżywek. Weszłam na KWC i dowiedziałam się o eveline. Dziękuję KWC

+ pierwsze efekty widać było po dwóch tygodniach, paznokcie stały się w końcu twarde,
    + z czasem przestały się rozdwajać,
    + płytka się wygładziła, a końcówki są pięknie białe,
    + baaaaaardzo wydajna, nadal mam połowę,
    + nadaje trochę jaśniejszy odcień paznokciom, szczególnie jak nakłada się powyżej jednej warstwy, bardzo ładnie to wygląda,

+/- podczas aplikacji trzeba trochę odchylić głowę, bo mogą piec oczy,
    +/- na początku faktycznie trochę szczypały paznokcie (abstrakcyjne to brzmi) ale z czasem przestało zupełnie.

Słyszałam, że czasem bardzo źle wpływa na płytkę, na szczęście u mnie nic się nie działo. Odżywka jako jedyna dała sobie u mnie radę i dziś cieszę się mocnymi paznokciami, którymi można śmiało ziemniaki obierać Cała kuracja trwała u mnie kilka miesięcy (chyba 4, z krótkimi przerwami), a obecnie co jakiś czas użyję solo lub jako bazę pod lakier.

Używam tego produktu od: luty 2014
    Ilość zużytych opakowań: mam jeszcze połowę (!), a używałam prawie stale przez miesiące i nadal co jakiś czas, poza tym nadal jest jak nowa, nic się nie rozwarstwiło

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić reeva za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Używam jej już od dłuższego czasu. Efekt jest rewelacyjny. Nie zamienię jej już na żadną inną odżywkę. Paznokcie stały się bardzo twarde, płytka mnie nie boli tak jak w przypadku tej 8w1. Po diamentowej moje paznokcie rosną w bardzo szybkim tempie. W ciągu miesiąca urosły mi chyba z ponad 1cm. Nie rozdwajają się, nie pekaja, nic się z nimi nie dzieje Bardzo polecam!

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
    Ilość zużytych opakowań: sporo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić eldo04 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super, paznokcie o niebo lepsze
  • Moje paznokcie były krótkie, szybko się łamały, nie mogłam na nie patrzeć, bo nie wyglądały tak jak powinny, płytka była szeroka, nie mogłam jej spiłować tak, aby wyglądała okey, bo paznokcie były za krótkie.

plusy:
    + szybciej rosną paznokcie
    + są twardsze
    + idelanie sprawuje się jako baza pod lakier i trzyma się on ponad tydzień
    + nie są łamliwe

minusy:
    - gdy stosuje ją dłużej pod paznokciem pojawiają się delikatne siniaczkiUżywam tego produktu od: połowy kwietniaa 2014Ilość zużytych opakowań: 1 całe, zaczęłam 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kamilka1997a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Są lepsze
  • Odzywka nie należy do najgorszych
    Na moje słabe paznokcie nie dziala
    Pomimo używania zgodnie z instrukcja paznokcie mi się łamią i rozdwajaja
    Odzywka odpryskuje
    Teraz używam jej jako baza pod lakier
    Za małe pieniądze kupiona więc nie jestem strasznie zawiedziona

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić tara95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra cena i jakość
  • Paznokcie po tej odżywce są dosłownie jak diament. Nadaje się jako podkład pod lakiery lub samodzielnie bo po nałożeniu kilku warstw daje bardzo ładny kolor. Idealna także do manicure francuskiego. Jednak należy robić przerwy w stosowaniu.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić margolcia_mm za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza odżywka na świecie
  • Wcześniej używałam odżywki eveline 8w1, ale po czasie skusiłam się na tą. I odmieniła moje paznokcie.

Plusy :
    - paznokcie twarde i nierozdwojone,
    - super cena za takie działanie,
    - sprawdza się jako baza pod lakier, ale po pomalowaniu ciemną emalią widać przebarwienia,
    - nie czuję bólu po jej zastosowaniu.

Nie wiem jak działa na skórki, ponieważ zawsze miałam je suche. Dodam, że nie używałam jej jak zaleca producent. Bardzo szybko wysycha.

Ilość zużytych opakowań: 1,2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić jessica1155 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij