Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami

Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami
Produkt dostępny w 16 sklepach. Cena już od 9,30 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez sande

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci supertwardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie przez, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem. Przed rozpoczęciem kuracji preparat należy najpierw przetestować w ciągu 2-3 dni. W przypadku reakcji alergicznych, uczucia pieczenia lub bólu, przerwać kurację.

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Phthalic Anhydride/ Trimellitic Anhydride/ Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua (Water), Formaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI 77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder (18.02.2012)

Cena: ok. 11zł / 12ml

• Cudo!
  • TAK TAK TAK !

Od zawsze miałam problemy z "wyhodowaniem paznokci", jak już się udało trochę je zapuścić, to niestety się łamały. Nie spodziewałam się, że ta buteleczka to odmieni. Teraz cieszę się długimi mocnymi paznokciami. Miałam paznokcie jak chłop, a teraz cudeńka!

Plusy:

+ Wydajna buteleczka, starcza na długo.
    + Naprawdę działa, wzmacnia paznokcie ! ! !
    + Ładny połysk.
    + Szybko schnie.
    + Rozsądna cena.
    + Produkt POLSKI

Minusy:

- Brak.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić as0212 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja opóźnianie porostu włosów

• Nie dla mnie
  • Odżywka niestety spowodowała u mnie alergię objawiającą się bólem paznokci. Nie ubolewam jakoś bardzo, ponieważ wcześniej czytałam o niej opinie i w porę zorientowałam się o co chodzi. Przestrzegam innych, że z tą odżywką trzeba uważać. Nie jest to produkt dla wszystkich, ponieważ dużo osób może być uczulonych na formalinę zawartą w tej odżywce. Trochę szkoda, że się nie sprawdziła bo mogła dać fajne efekty. Jest to odżywką, którą można kochać, albo nienawidzić. Jedyne co było plusem to jej fajny mleczny kolor. Odżywkę może komuś oddam albo pójdzie do kosza.

Ilość zużytych opakowań: 3-4 aplikacje

Chcesz pochwalić Dusia06 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Twarde i stanowcze "nie"
  • Lakier dostałam już kilka lat temu w prezencie od koleżanki, której rzeczywiście pomógł z paznokciami. Z moimi paznokciami zrobił istną masakrę, miałam słabe paznokcie, a po stosowaniu tej odżywki (zgodnie z zaleceniami) mogłam rozdwajającą się płytkę dosłownie ściągać z paznokcia.
    Jako ciekawostkę powiem, że kilka lat temu producent nie informował o możliwych reakcjach alergicznych

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić edelweis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza! (jeśli stosowana prawidłowo)
  • Słowo wyjaśnienia, bo jak czytam niektóre opinie to krew mnie zalewa:

Głównym składnikiem odżywki jest formaldehyd. Jest to z resztą składnik większości lakierów, ale tu występuje w stężeniu w którym ma szansę zadziałać. To substancja drażniąca, pod której wpływem paznokcie albo zostaną pobudzone "do obrony" i urosną mocniejsze, albo przeciwnie zniszczą się jeszcze bardziej. Ryzyk fizyk.
    Paznokcie rosną dłuższe pod wpływem działania substancji, więc po odstawieniu na dłuższą metę mogą wrócić do normy (nie mają kontaktu z tym co je drażni)

Jestem z tej grupy której odżywka pomaga. Stosowałam jedną warstwę dziennie aż do 4 warstw, potem zmywałam i nakładałam na nowo. Po miesiącu kiedy już udało mi się wyhodować długie paznokcie (wcześniej były miękkie jak papier, rozdwajały się) stosuje cienką warstwę odżywki jako bazę pod lakier. Czasami nie maluje paznokci i zostawiam jedną warstwę odżywki aż dopóki nie zejdzie, albo tak jak w tym tygodniu chodzę z "gołymi" paznokciami i nie muszę się martwić, że się połamią.

+po kuracji paznokcie są mocne
    +paznokcie nie rozdwajają się
    +chroni płytkę przed przebarwieniami

-nie dla każdego

Podsumowując, dla mnie ideał, zależy jak Wasze paznokcie reagują na tak duże stężenie substancji którą ta odżywka zawiera.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić zombiga za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER
  • Produkt ten zastosowałam, ponieważ moje paznokcie po tipsach były w strasznym stanie. Dużo osób mi ją polecało więc kupiłam .

Plusy:
    +tania
    +skuteczna, spełnia swoje zadania
    +łatwo dostępna
    +starcza na długo

Minusy:
    BRAK

Używam tego produktu od: 10 msc
    Ilość zużytych opakowań: 2,5

Chcesz pochwalić Martyna_12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Miałam ogromne problemy z kruchymi, rozdwajającymi się paznokciami, ale szybko minął, po zastosowaniu tej oto odżywki.

+Skuteczna
    +Tania
    +Łatwo dostępna

-Brak

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Chcesz pochwalić Renifer_33 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Pierwszy raz kupiłam tę oto odżywkę, wcześniej stosowałam 8w1 i dostałam od niej uczulenia i chyba psychicznie uczuliłam się do tej firmy, a niepotrzebnie.
    Moje paznokcie były w opłakanym stanie, krótkie, a nadal rozdwajające się, łamiące, słabe, delikatne, podatne na gorącą wodę, lakiery do paznokci... ogólnie tragedia.
    Po zastosowaniu odżywki zauważyłam, że paznokcie są twardsze, chociaż wierzchnia warstwa paznokcia nadal mi się odklejała (nadal mi się rozdwajały, ale tylko schodziła mi wierzchnia warstwa, a pod spodem rosła twardsza wersja ) to i tak byłam zadowolona z efektu.
    Odżywkę stosują od dwóch tygodni, nakładałam ją dwa razy w tygodniu po dwie warstwy- zawsze pod lakier.

Plusy:
    biała, delikatna powłoka,
    łatwość w rozprowadzaniu po paznokciu,
    szybkie efekty,
    twardsze paznokcie,
    poradziła sobie z paznokciami w naprawdę opłakanym stanie.

Minusów brak

Używam tego produktu od: 13 października

Chcesz pochwalić Monalika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • W mojej opinii ma działanie bardzo podobne do odzywki 8w1. Nie widzę między nimi żadnej różnicy, 8w1 wykończyłam do konca, następcem jest ta oto odżywka i sprawuje się tak samo dobrze Zostało mi jej na 1-2 użycia. Nie ma efektu wow, ale nie zrobiła mi krzywdy, może do niej kiedyś powrócę, narazie mam coś innego w zapasie

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kingi0414 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto spróbować
  • Kupiłam zachęcona opiniami, ale jednocześnie bałam się efektów ubocznych.

Stosowałam niestety dlużej niż przykazał producent i płytka zaczęła mi się odklejać. Na szczęście uratowało mnie olejowanie i jest w porządku Odżywka śmierdzi, ale wzmacnia paznokcie. Tak było na początku - długie i grube paznokcie, lekko przeżółknięte. Po odstawieniu lekko odklejone paznokcie (3) są do dzisiaj cieńsze niż pozostałe. Stosowałam również na stopy... Masakra kompletna. Do dzisiaj walczę z onycholizą niestety, a paznokcie się bardzo mocno łamią i rozdwajają chociaż przyrost ma 1 mm. Lepiej nie ryzykować na stopy

Moja ocena to trzy gwiazdki ze względu na przedłużony czas stosowania co było moim błędem. Uważam, że warto wypróbować, a kto wie moze na waszych paznokciach się sprawdzi?

Używam tego produktu od: 2 lata temu, przez 4 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1, a drugie oddałam siostrze

Chcesz pochwalić Momeke za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto spróbować
  • Tej odżywki nie może zabraknąć u mnie w domu. Świetnie się sprawdza zarówno jako baza pod kolorowy lakier do paznkocie - płytka się nie odbarwia, jak i jako samodzielny lakier. Przede wszystkim naprawdę wzmacnia i poprawia wygląd paznokcia. Zawsze mi się szybko łamały paznokcie, odkąd stosuję tę odżywkę są one trochę mocniejsze, nadal nie wyhoduję długiego szpona, ale już chociaż trochę płytka paznokcia odstaje od koniuszka palca poza tym lakiesz szybko schnie i długo się trzyma, nie odpryskuje, nie odbawia się i pozostawia ładny, delikatny, naturalny kolor paznokcia. Jedyny minus - przy regularnym stosowaniu wysuszka skórki wokół paznokcia, ale można z tym zawalczyk oliwkami do skórek.

Używam tego produktu od: pół roku-rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 na pewno

Chcesz pochwalić izaaaaak za czytelną i pomocną recenzję?