Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami

Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami

Zgłoszony przez sande

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci supertwardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie przez, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem. Przed rozpoczęciem kuracji preparat należy najpierw przetestować w ciągu 2-3 dni. W przypadku reakcji alergicznych, uczucia pieczenia lub bólu, przerwać kurację.

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Phthalic Anhydride/ Trimellitic Anhydride/ Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua (Water), Formaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI 77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder (18.02.2012)

Cena: ok. 11zł / 12ml

• Więcej nie kupię, zniszczyła mi paznokcie
  • Na początku byłam zachwycona odżywką. Przez pierwsze dwa tygodnie stosowania. Wzmocniła paznokcie, wyglądała na nich ładnie, nie potrzebowałam lakierów. Ale potem paznokcie zaczęły mi się łamać jak nigdy, głęboko, do krwi. Przerwałam stosowanie, wróciłam do niej po dłuższym czasie. I znów na początku zachwyt, potem tragedia, naprawa paznokci po tej odżywce trwała 3 miesiące.
    Na początku piekła mnie płytka, jak ostrzega producent. Bardzo nieprzyjemne uczucie, ale jeśli u kogoś odżywka nie powoduje takich długofalowych, nieprzyjemnych konsekwencji jak u mnie, to warto przecierpieć, bo utwardza paznokcie, a to główne jej zadanie.
    Uwaga - szczypie w oczy!

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe i drugie w połowie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Jenna__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno nie solo
  • Zanim odkryłam, że moje paznokcie najlepiej reagują na minimalizm w pielęgnacji, tj traktowanie ich kremem do rąk i olejem rycynowym, paćkałam je setką różnych odżywek, które robiły mi krzywdę, po czym wesoło lądowały w koszu. Zdecydowałam w końcu, że spróbuję po raz ostatni i kupiłam Eveline. Mimo że paznokcie były w złym stanie, nic mnie nie bolało ani nie piekło po aplikacji (koleżanka z długimi zdrowymi paznokciami musiała ją od razu zmyć).
    Stosowałam tak, jak radzi producent przez jakiś miesiąc, może dłużej. Od tamtej pory stosuję odżywkę już tylko co parę dni i efekt się utrzymuje.

Przez efekt mam na myśli :

- częściowo powstrzymane rozdwajanie płytki
    - utwardzenie paznokci, dzięki czemu mogły w spokoju urosnąć

Plusem jest też to, że Eveline to dobra baza pod lakier, płytka już mi nie odpryskuje razem z lakierem...

Jednak są też wady :

- nie nawilża, wręcz po każdym jej zmyciu paznokcie były wysuszone, więc zawsze wsmarowywałam w płytkę jakiś olejek,
    - capi tak, że oczy łzawią,
    - pierwsze opakowanie zgęstniało mi na kamień po jakichś 3 tygodniach, wiec można trafić na jakiś stary bubel; drugie trzyma się już kupę czasu i nadal odżywka jest rzadka.

Używając trzeba pamiętać , że ta odżywka to nie cudowne lekarstwo, piłować paznokcie w jedną stronę i je nawilżać. Wtedy można utrzymać efekt i być zadowolonym.

Używam tego produktu od: stycznia tego roku
    Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego, drugie w użyciu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wredot za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3 x Tak
  • Odżywkę tę kupiłam po namowie koleżanki, która borykała się z problemem rozdwajających i łamliwych paznokci.

Moje paznokcie były w naprawdę opłakanym stanie. Po dziś dzień zastanawiam się jak mogłam dopuścić do takiej katastrofy, ale do rzeczy.

+ Produkt dostępny w praktycznie każdym rossmanie ponadto cena jak na odżywkę, która naprawde pomaga jest niewygórowana. Tak jak już wspomniano wcześniej produkt jest szczelne opakowany, dzięki czemu jest chroniony od macania tudzież wypróbowywania przez inne panie w drogeriach.

+ Kolejnym plusem jest łatwa aplikacja. Pędzelek bardzo przypadł mi do gustu- równomiernie rozprowadza preparat.

+ Nie trzeba trzymać się ściśle zaleceń aby odżywka działa. Początkowo postępowałam tak jak w ulotce ale po ok. 4 tygodniach zaczęłam używać jako baza pod lakier (sprawdza się równie dobrze).

- Jeśli mam szukać minusów to napewno jednym z nich jest skład mianowicie nienawidzony przez wszystkich formaldehyd dlatego trzeba szczególnie uważać aby nie używać preparatu na zranione miejsca (piecze wówczas bardzo). Warto też zabezpieczyć skórki np. oliwką gdyż ten preparat potrafi wysuszać.

- Kolejnym minusem może być drażniący zapach. Dlatego polecam używać preparatu przy otwartym oknie .

Podsumowując produkt posiada wiele zalet jak i wad. Niemniej jednak na moich paznokciach sprawdza się idealnie. Nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam tak zadbane paznokcie dlatego aby utrzymać ten efekt jestem w stanie znieść nawet jego wady! Polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 prawie skończone

Chcesz pochwalić meedd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej
  • Na początku faktycznie wzmacnia paznokcie, niestety później tragicznie mi je przesuszył - a używałam zgodnie z zaleceniami producenta, czyli ok. 4 tyg. używania / 4 tyg. przerwy.
    Obecnie próbuję doprowadzić je do ładu za pomocą olejowania.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić VanillaSky1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie dla mnie...
  • Muszę dołączyć do nieprzychylnych opinii na temat tego produktu...
    -paznokcie po użyciu tego produktu mike bolą, a skórki nawet po zabezpieczeniu wazeliną bardzo pieką
    -zapach bardzo intensywny drażniący oczy i nos aż do wywołania łez
    -paznokcie wcale nie wyglądają lepiej, wręcz gorzej

Jednak wiem, że ta odżywka jest powszechnie lubiana i wielu moich koleżanek ją uwielbia i im bardzo pomaga ;p

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Shellsy za czytelną i pomocną recenzję?
  • O to chodziło!
  • Z całą świadomością mogę powiedzieć, że odżywka uratowała moje paznokcie! Jakieś 2 lata temu kiedy 1 raz po nią sięgnęłam miałam po prostu okropne paznokcie, nie mogłam ich zapuścić dłużej niż na milimetr, ponieważ od razu rozdwajały się. Dochodziło nawet do tego że po kilku minutach zmywania naczyń mogłam po prostu zdjąć wierzchnią warstwę paznokcia. Czytałam wiele skrajnych opinii na temat jej działania, ale w końcu stan paznokci pogorszyć już bardziej się nie mógł. po ok. miesiącu używania zauważyłam że faktycznie coś się zmienia a paznokcie rosną i nie niszczą się, wreszcie mogłam sobie pozwolić na ciekawe zdobienia do których jednak potrzebne było więcej miejsca na paznokciu Dodam, że odzywkę stosowałam raczej w formie bazy pod lakier a nie jako lakier sam w sobie. I chyba własnie odkryłam skąd tyle skrajnych opinii na jej temat. Czasem czytając, że ktoś używał 2-3 warstwy produktu to aż siadam ze zdumienia. Nic dziwnego że stan paznokcia się pogarsza w takim układzie. Dla wszystkich niedoinformowanych polecam zaznajomić się z pojęciem formaldehydu a wszelkie wątpliwości się rozwieją

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić Eylyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorsza
  • Moje paznokcie są strasznie słabe. Rozdwajają się, pękają,nie rosną i w dodatku mają bardzo suche skórki.

Od tej odżywki oczekiwałam przede wszystkim wzmocnienia paznokci. Jednak nic takiego nie nastąpiło, ponieważ:
    -po nałożeniu jej okropnie piekły mnie paznokcie i bardzo bołały
    -przed nałozeniem zabezpieczałam skórki oliwką dla dzieci lub kremem do skórek z avonu. Jednak wcale to nie pomogło bo skórki były jeszcze w gorszym stanie
    - strasznie śmierdzący zapach
    - po nałozeniu dwóch czasami trzech warstw odżywka wcale nie utwardzała paznokci
    - po jednym dniu strasznie odpryskiwała
    - długo schnie mimo iż nie nakładałam grubych warstw

Odżywka wylądawała w koszu, ponieważ nie byłam w stanie dalej jej używać. Nie polecam

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić olsen00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowane nie
  • Zachęcona promocją i opiniami kupiłam...
    Przed zastoswaniem tej odżywki moje paznokcie nie były w najlepszym stanie, ale po niej były w jeszcze gorszym. Paznokcie łamały się i rozdwajały. Zrobiły sie przesuszone.
    W trakcie nakładania było pieczenie płytki i skórek. Okropny zapach

Wylądowała w koszu.

Używam tego produktu od: pół roku temu
    Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam 1

Poszłam do manicurzystki i jak zobaczyła moje paznokcie to od razu zapytała czy używałam odżywki z Eveline. Nie mogłam zaprzeczyć.
    Powiedziała też, że jeżeli już piecze płytkę paznokcia po nałożeniu to jest bardzo źle i powinno się jak naszybciej przestać jej używać.
    Czy takie produkty powinny być w ogóle w sprzedaży? ...

Chcesz pochwalić TysiaW za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza odżywka jak dotąd!
  • Odkąd nie poznałam tej odżywki właściwie nie pamiętałam dnia, w którym moje paznokcie nie byłyby rozdwojone. Do zakupu zachęciła mnie zachęta znajomej i mój opłakany stan paznokci po manicure tytanowym, gdzie po zmyciu moje paznokcie zaczęły się hurtowo łamać przy samej nasadzie, a ich płytka była w opłakanym stanie... Kończę moje pierwsze opakowanie tej odżywki i jestem ZACHWYCONA.
    Zero śladów po rozdwojeniu, płytka się odbudowała i co ciekawe - nierówności/pofalowanie zaczęły się niwelować. Paznokcie zwykle łamały mi się po całości, teraz owszem, zdarzają mi sie jeszcze złamania, mimo że płytka jest o niebo twardsza, ale złamania te są małe, na końcówkach i zwykle wynika to z mojej fizycznej pracy.
    Co do wzrostu, to jest bez szału, paznokcie rosną powoli, ale przynajmniej rosną w spokoju To jedyna odżywka, która dała mi nadzieję na to, że mogę znów mieć zdrowe i długie paznokcie Wydawałam na tego typu odżywki nawet po 50 złotych, a wystarczyła buteleczka za 10, żeby sprawić mi taką radość
    Ja polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie wykończenia 1 buteleczki

Chcesz pochwalić mroowa1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strzał w dziesiątkę.
  • To jest produkt z serii "kochasz albo nienawidzisz". Ja zdecydowanie należę do tej pierwszej grupy. Dlaczego inni nienawidzą? Zobaczmy.

Skład. Będąc w drogerii zauważyłam, że każda odżywka Eveline ma bardzo zbliżony skład. Dlaczego jedni nienawidzą tej odżywki? Bo zawiera ona formaldehyd, czyli 35-40% roztwór formaliny, który potrafi solidnie uczulać. Wtedy pojawia się swędzenie, rozwarstwianie, stopniowe niszczenie płytki.

Opakowanie. Fajny kartonik, prosty, efektowny design. Mamy pewność, że nikt nie otwierał tej odżywki. Zanim by otworzył kartonik - wyciągnął to ze środka to już ochroniarz czy ekspedientka by się rozprawiła z taką osobą. I dobrze. Kupując produkt chce mieć pewność, że ja otwieram go pierwsza. A zresztą, widzimy czy kartonik był otwierany czy nie. Na opakowaniu i w środku (ulotka) mamy dokładny opis: jak używać, na co uważać, ile, itd.

Dostępność, cena, wydajność. Ja swoją kupiłam w Rossmannie za 12,49zł w cenie regularnej. Zanim ją kupiłam widziałam ją w promocji za 8,99zł i myślę, że warto zakupić ją w promocji. Otrzymujemy 12ml, czyli dość sporo. Myślę, że problemów z dostępnością nie ma. Ja używam jej tak około miesiąca, półtora przy regularnym stosowaniu.

Aplikacja. Według zaleceń producenta - nakładamy cienką warstwę, kolejny dzień - następna wersja, a potem jeszcze jedna. Czyli 3 warstwy, a czwartego dnia zmywamy. Ja zawsze tak robię, nie próbowałam inaczej. Chociaż czasem zdarzyło się, że zostawiłam te 3 warstwy na dwa dni, albo 1 warstwę na trzy dni. No różnie.

Efekt. Paznokcie bardzo się wzmocniły, przestały się rozdawajać, są błyszczące, wyglądają zdrowo. Nie łamią się, można je śmiało zapuszczać. Nie ma żadnych przebarwień. Nie wystąpiła żadna reakcja uczuleniowa. Ta odżywka jest idealna, a testowałam już różne. Z Eveline tylką tą, bo wiem, że jest znakomita, do innych mnie nie ciągnie. Ja używam jedno opakowanie do końca, później robię przerwę i kiedy mam problemy z paznokciami - wracam do niej z podkulonym ogonem. Po 2-3 aplikacjach (2-3 aplikacje po 3 dni - warstwy) moje paznokcie ulegają poprawie, co mnie bardzo cieszy. Stosowałam także jako bazę pod lakier - sprawdza się znakomicie, nie skraca trwałości lakieru. Nie polecam stosować jako top, ponieważ ona nie jest przezroczysta, więc na jakimś kolorku może go stłumić przez swoją nieprzezroczystość Polecałam kilku osobom i każda jest tak samo zadowolona. Nawet moja mama, która ma naprawdę ogromne problemy, ponieważ jej skóra często reaguje alergicznie.

Ale uwaga! Zróbcie próbę uczuleniową. Wiele osób o tym zapomina, a potem musi leczyć alergię. Po co leczyć, możemy zapobiegać. Od siebie - serdecznie polecam, to najlepsza odżywka do paznokci, mogę z czystym sercem polecić.

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić sandrek za czytelną i pomocną recenzję?