Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami

Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami

Zgłoszony przez sande

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci supertwardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie przez, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem. Przed rozpoczęciem kuracji preparat należy najpierw przetestować w ciągu 2-3 dni. W przypadku reakcji alergicznych, uczucia pieczenia lub bólu, przerwać kurację.

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Phthalic Anhydride/ Trimellitic Anhydride/ Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua (Water), Formaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI 77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder (18.02.2012)

Cena: ok. 11zł / 12ml

• nie najgorsza . ; 3
  • A więc , mam problem niestety z paznokciami oraz skórkami , niestety . ; c i baaardzo nad tym ubolewam , nie obgryzam , ale często maluje i dość łatwo się łamią , oraz troszkę rozdwajają .
    Jak to u Mnie zwykle bywa postanowiłam , że i Ja muszę spróbować jakiejś nowości dla Mnie , więc kupiłam. : )
    Nie mogę narzekać , troszkę polepszyło , ale jak to się mówi " pośladków nie urywa " . : )

Zalety :

- pozostawia ładny kolorek na paznokciu ,
    - faktycznie troszkę jakby twardsze ,
    - szybko wysycha,

Wady:
    - szybko się kończy jak dla Mnie ,
    - troszkę po pewnym czasie gęstnieje,
    - dość ostry zapach - drażni oczy,

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić snoox za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezła
  • Zalety:
    - używana według zaleceń wzmacnia paznokcie,
    - nałożona na paznokcie nadaje im ładną, delikatną mleczno-białą barwę,
    - wydajna,
    - nie ma problemu z dostępnością.

Wady:
    - dłuższe używanie kończy się przesuszeniem paznokci,
    - przy nakładaniu śmierdzi,
    - wysusza skórki.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Szikimiki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńko cudeńko
  • Od ponad roku oszalałam na punkcie 8w1. Nie dopuszczałam do siebie myśli, że inna odżywka mogłaby ją zastąpić. Byłam ślepo zapatrzona w tą jedną a zapomniałam o tym jak bardzo lubię eksperymentować. Będąc w Rossmannie zerknełam na szafę eveline i zobaczyłam pakowane po 2 sztuki : odżywka + olejek arganowy. Oczywiście zaczęlam plądrować szafę w poszukiwaniu 8w1 ale nie bylo. Wtedy postanowiłam zaryzykowac i przygarnąć tą odżyweczkę do domku. Leżala okolo 2 dni i po użyciu jej doznałam szoku. Paznokcie po 30 minutach wyglądaly pięknie, zdrowo, staly się twarde. Błyszczace, i odporne na uszkodzenia. I właśnie minęło 2 tygodnie i nie zamienię tego cudeńka na inną. To jest naprawde strzał w dziesiątkę, Polecam

Ilość zużytych opakowań: kilka razy

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić kartonowa91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra!
  • Kupiłam ją, gdy nie było w sklepie 8w1 - iii? ja jestem na tak naprawdę bardzo dobrze działa na paznokcie, nie trzeba długo czekać na efekty

ZALETY:

+ paznockie stają się naprawdę baardzo mocne i wytrzymałe
    + szybko regeneruje
    + cena
    + dostępność

WADY:

- brak

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić nimfadoraaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej!!!!!
  • Używałam tej odżywki kilka dobrych miesięcy, na początku było pięknie, długie ładne zadbane paznokcie. Niestety czar prysł po kilku miesiącach, paznokcie już nie wyglądały tak jak na początku, kruche, strasznie wysuszone,przebarwione, zaczęły się łamać i dziwnie mnie bolały. Odżywka zawiera w składzie Formaldehyde przed czym ostrzega producent. Znalazłam też w Internecie informacje na temat tego składnika: http://kosmetologia.com.pl/component/content/article/30-informacje/uroda-i-nauka/3420-mroczna-strona-formaldehydu-w-preparatach-do-paznokci.html

Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić andrea1717 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra i skuteczna odżywka
  • Świetna odżywka do paznokci. Uratowała moje osłabione paznokcie, które przez lata były torturowane żelem. Gdy w końcu zdecydowałam się aby zdjąć żel, moje paznokcie to były cienkie błonki. Skróciłam je wtedy do minimum i zaczęłam stosować odżywkę, lecz trochę inaczej niż zaleca producent. Nakładałam jednorazowo trzy warstwy, zmywałam po kilku dniach i tak w koło. Aż nagle uświadomiłam sobie, że moje paznokcie są rzeczywiście twarde jak diament, teraz stosuję ją raz na jakiś czas, dla podtrzymania efektu. To na pewno nie ma związku z tą odżywką ale poprawił mi się również kształt paznokcia. Teraz gdy mam trzy warstwy odżywki a na końcu utwardzacz top coat wszyscy myślą, że mam żelowe

Zalety:
    - niska cena
    - mega skuteczność
    - fajny, mleczny kolor

Wady:
    - dość szybko zasycha

Ilość zużytych opakowań: 5 całych opakowań

Chcesz pochwalić dziullka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa !
  • Odżywki tej używam od kilku lat z przerwami. Wcześniej uzywałam innych odżywek lecz stan moich paznokci się nie polepszał. Bardzo mi się rozdwajały, w ogóle nie mogłam zapuścić a jak już sie udało to nie miałam ładnych paznokci długo.
    W końcu chodząc po drogerii postanowiłam spróbowac tego specyfiku.
    PLUSY:
    +paznokcie stają sie znacznie twardsze,
    +ładny odcień na paznokciach zwłaszcza po nałożeniu 2 warstw
    +wydajny

+/- trochę pieką oczy przy malowaniu więc trzeba zachować odległość

MINUSY:
    - krótki pędzelek, który nie sięga do końca przez co nie można wykorzystać odżywki do końca

Jedynie co zauważyłam niepożądanego, to jakby zrobiła mi sie taka sztuczna powłoka na paznokciach, tak jakbym niedokładnie zmywała, ale zawsze zmywam dokładnie. Nie wiem skąd to się bierze.

Używam tego produktu od: 2-3lat
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić Olakonwalijka za czytelną i pomocną recenzję?
  • to naprawdę działa!!
  • podeszłam do nie sceptycznie ponieważ nic nie pomagało na moje kruche łamliwe i cienkie jak papier paznokcie ale po regularnym stosowaniu tej odżywki wg. zaleceń producenta po okoła 3 tygodniach było widać znaczną poprawę, uważam że nie tylko utwardza ale posiada też inne własciwosci tej odzywki eveline 8w1. teraz spokojnie mogę nakładać hybrydy, lakier, wykonuję wszystkie prace domowe a paznokcie są mocne twarde i dozywione, ale zawsze mam go w zapasie i stosuje w przerwie miedzy własnie lakierem czy hybrydą, paznokcie są mocne a co więcej druga- trzecia warstwa daje już bardzo ładnie wyglądajacy mleczny kolor.
    jeedyny minusik za któy odjęłam pól gwiazdki to to że wysusza i uszkadza skórki ale spokojnie mozna sobie z tym poradzic stosując krem do rąk czy oliwkę do skórek

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić cushion za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój hit!
  • uwielbiam tą odżywkę! to w jaki sposób renegeruje moje paznokcie jest niesamowite! cena, trwałość jak najbardziej na plus. Minusem dla mnie jest to że jest mało wydajna, ale to taki malutki minus

Używam tego produktu od: dłużej niż pół roku
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż 5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić karolinaaa8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Znana odżywka, może być traktowana jako kuracja wstępna do używania 8w1. Dobry produkt, co najważniejsze: działa. Stosując regularnie można zobaczyć na prawde dobre efekty. Moje paznokcie dzięki niej nie rozdwajają się a miałam z tym problem, są tez twardsze. Bardzo wydajna, zużyłam do ostatniej kropli a najczęsciej stostowałam jako baze i do tej roli świetnie się sprawdzała.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić nevermind99 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij