Eveline Cosmetics, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami (stara wersja)

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci super twardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie przez, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem. Przed rozpoczęciem kuracji preparat należy najpierw przetestować w ciągu 2-3 dni. W przypadku reakcji alergicznych, uczucia pieczenia lub bólu, przerwać kurację.

Jedna z lepszych odżywek

Odżywkę kupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii w internecie i była to bardzo dobra decyzja.
Za odżywkę zapłaciłam około 12 zł więc niewiele, wcześniej używałam odżywki peggy sage ķtóra też jest bardzo dobra ale 5 razy droższa.
Na początku używałam odżywki tak jak zaleca producent ale ponieważ lubię mieć na paznokciach lakier kolorowy to po tygodniu zaczęłam ją stosować jako bazę pod lakier. Bardzo szybko stan moich paznokci bardzo się poprawił, już się nie rozdwajają, nie pękają, po raz pierwszy od dawna mam długie, ładne paznokcie.
Minusów brak.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Bardzo dobra odżywka

Odżywkę do paznokci kupiłam ze względu na moje zniszczone paznokcie po wykonywaniu hybryd.Nie spodziewałam się ,że tak szybko moje paznokcie się zregenerują i będą wyglądać na dobrze odżywione.Paznokcie są wzmocnione , nie rozdwajają się.Są zadbane i nie kruszą się.Genialny produkt , polecam :)

Znam lepsze

Odżywka ma mleczny kolor i standardowy zapach lakieru - nieprzyjemny. Pędzelek jest dosyć precyzyjny i pozwala ładnie wymalować paznokcie. Po dłuższym stosowaniu faktycznie wzmacnia i utwardza płytkę paznokcia. Jest dosyć wydajna, ale z czasem robi się zbyt gęsta przez co ciężko równomiernie ją rozłożyć na płytce. Zdecydowanie znam lepsze odżywki z lepszym działaniem. Nie polecam.

3 x nie

Kupiłam na próbę jedno opakowanie.
Dużym plusem jest mleczny kolor, oraz bardzo fajny pędzelek. Stosowana zgodnie z zaleceniem producenta naprawdę WZMACNIA paznokieć. Niestety, dałam się nabrać na piękne hasła o odżywianiu paznokci, zanim oczywiście dowiedziałam się, że paznokcie są tworem martwym i nie można ich odżywić. Zużyłam całe jej opakowanie w nadziei, że moje naturalne paznokcie pozostaną od teraz w świetnej kondycji - niestety nie. Czar prysł zaraz po odstawieniu jej na bok.

Świetna do zabezpieczenia paznokci, natomiast absolutnie nie odżywia ich.
Dodatkowo formaldehyd działa na dłuższą metę wysuszająco, mimo iż producent zapewnia o nawilżeniu.

Nie dla mnie

Bardzo lubię odżywkę 8w1, więc skusiłam się aby zakupić tą i przetestować. Jak w 8w1 widać rezultaty gołym okiem, tak w tej nie widać kompletnie żadnej poprawy. Przy tej odżywce paznokcie dalej mi się rozdwajały i łamały. Mając odżywkę na paznokciach, były one dalej miękkie. Na mnie niestety nie działa

Ujdzie

Mam mieszane uczucia co do tej odżywki. Miałam już kilka odżywek z Eveline i w porównaniu z nimi, to trwałość tej jest słaba. Odżywka odchodzi płatami z paznokci już po dwóch dniach .. Niestety przez to też ciężko jest się odnieść co do jej właściwości.

Najlepszy ratunek dla słabych paznokci!

Ta odżywka działa cuda. Po wielu latach nakładania lakierów hybrydowych, traktowaniu acetonem, moje paznokcie były słabe i zniszczone. Niewiele potrzeba było, aby się złamały i rozwarstwiły. Po kilku zastosowaniach odżywki widać znacząca różnice. Paznokcie są silne, błyszczące, nie łamią się, nie rozwarstwiają, po prostu są piękne. Szczerze polecam wszystkim, którzy tak jak ja zmuszeni są ratować swoje paznokcie. Lepszego ratunku chyba nie znajdziecie! :)

UWIELBIAM

Niejednokrotnie uratował mi paznokcie. Fantastyczny produkt. W pełni spełnia swoją funkcję, w dodatku sprawia, że najbrzydsze paznokcie zaczynają wyglądać estetycznie. Czasem po nałożeniu daje efekt delikatnego frencha. Mogłby nieco mniej odbryzgiwać.

Podoba mi się

Już po pierwszym użyciu skradł moje serce. Zauważyłam widoczne wzmocnienie, co jest szczególnie ważne dla mocno osłabionych paznokci. Dodatkowo przyśpieszył trochę ich wzrost. Produkt nakłada się równomiernie.

Podoba mi się

Najlepsza

Mam paznokcie słabe, rozdwajające się, łamliwe. Ta odzywka jako jedyna pozwala mi na utrzymywanie ich w znośnym stanie. Idealna jako baza pod zwykły lakier przedłuża jego trwałość. Paznokcie są odporniejsze na uszkodzenia. Po zaprzestaniu używania efekt utrzymuje się bardzo krótko. Zapach drażniący, Zgodnie z zaleceniem producenta należy zabezpieczyć skórki, ponieważ bardzo wysusza.
Są wady jak we wszystkim, ale lepszej nie ma.
W starej wersji niestety formaldehyd

Paznokcie mocne jak diament

Odżywka ma postać mlecznego lakieru do paznokci. Zapach nie różni się od innych lakierów. Opakowanie również jak przy standardowych lakierach, szklana buteleczka w kształcie prostokątnym, z wygodnym pędzelkiem.
Odżywka dobrze rozprowadza się po płytce paznokcia, szybko zasycha, estetycznie wygląda na paźnokciach, wyrównuje koloryt i nadaje lekki błysk.
Używałam odżywki zgodnie z zaleceniami producenta i widzę duża różnice w wyglądzie moich paznokci. Bardzo poprawiła się płytka, koloryt się wyrównał, powierzchnia również stała się równa. Paznokcie stawly się mocniejsze, nie rozdawjają się, nie łamią się tak szybko, jak wcześniej, nie zadzierają przy bokach ( to zawsze był mój największy problem). Dodatkowo zauważyłam że szybciej rosną.
Jestem bardo pozytywnie zaskoczona efektami, ponieważ nie spodziewałam się takiego efektu. Polecam

Nie wiem jak ona to robi

Odżywka naprawdę działa cuda na paznokciach. W zaledwie 1 dzień ja widzę różnicę w kształcie mojej płytki. Zawsze jestem pełna podziwu jak przez tak krótki czas tyle się zmienia. Płytka się optycznie wydłuża i wyrównuje. Robi się twarda a pęknięcia znikają. Zaobserwowalam że w ciągu tygodnia gdy używa się jej tak jak zaleca producent efekty są super! Paznokiec rośnie jak szalony! Nie rozdwaja się nie łamie ani nie pęka. Jestem na tak!