Mila - Hair Cosmetics, Maska do włosów ` Placenta`

Powiększ Mila - Hair Cosmetics, Maska do włosów ` Placenta`

Zgłoszony przez orzeszek0307

Cechy:
- specjalnie opracowana formuła zawiera wyciąg z miąższu bambusa oraz placentę (wyciąg z łożysk zwierzęcych),
- maska bogata w białka, aminokwasy i witaminy,
- nawilża, nabłyszcza, pozostawia miękkie i łatwe do układania włosy,
- szczególnie polecana do włosów farbowanych, rozjaśnianych, suchych i łamliwych,
- doskonała do włosów przedłużanych.
Zastosowanie:
- nałóż niewielką ilość maski na umyte i osuszone ręcznikiem włosy,
- pozostaw na kilka minut, następnie spłucz obficie wodą.

• WOW
  • Czytając o właściwościach placenty dla włosów zaczęłam rozglądać się za maską. Trafiłam na milę i na kallosa, ale doczytując składy, mila wygrała.
    W dodatku miałam szczęście i trafiła się promocja: za 250ml zapłaciłam 8zł, zawrotna cena to to nie jest.
    Maska ma dość gęstą konsystencję i jest przez to niesamowicie wydajna. Nakładam na swoje sięgające łopatek włosy naprawdę niewielką ilość.
    Jedyny minus to zapach, który zupełnie mnie nie przekonuje, jest taki.. kwaśny. No, ale idzie przeżyć.
    A teraz najważniejsze, efekty:
    +nawilżone włosy
    +wygładzone
    +ułatwia rozczesywanie
    +włosy lśnią

Śmiało stawiam ją na swoim prywatnym podium razem z olejowym biowaxem. Na pewno kupię raz jeszcze, ale już litrowe opakowanie. Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: dwa miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić makexmexhappy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnia
  • Maska dobra, ale bez szału.

+ cena - za pojemnik 200/250ml zapłaciłam ok 8 zł, więc nie jest źle.
    + zapach - akurat mi bardzo przypadł do gustu
    + ułatwia rozczesywanie

+/- nawilża
    +/- wydajna

Używam tego produktu od: 1 miesiącIlość zużytych opakowań: 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić SillyGirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest naprawdę dobra
  • + dobrze nawilża włosy
    + ułatwia rozczesywanie
    +sprawia że są miękkie i lśniące
    +jest wydajna

jedynym minusem jest nie przekonywujący mnie zapach, ale to nie problem, bo i tak po zmyciu używam jedwabiu który niweluje zapach maski.

Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

Chcesz pochwalić Pinka992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Kolejny produkt tej firmy, utwierdza mnie w przekonaniu, że nie są dla moich włosów zbyt dobre. Maska nieźle nawilża, ale paskudnie obciąża włosy, dużo szybciej się przetłuszczają (po 1 dniu). Więcej z niej dla mnie szkody niż pożytku.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Ok ale bez szału
  • za tę cenę można się pokusić, krzywdy nie zrobi ale nie uleczy zniszczonych włosów - nawet po opróżnieniu kilogramowego opakowania
    +zapach ani nie ziębi ani nie grzeje, ulatnia się po wyschnięciu
    +nie obciąża
    +można nią myć włosy
    +zostawiona na pół godziny pod termocapem wygładza
    +proteiny wygładzają, prostują i dociążają włosy
    nie zdziała cudów ale też nie zaszkodzi

Ilość zużytych opakowań: 3/4 dużego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić upja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza przyjaciółka moich włosów.
  • Ta maska to cud nad cudami dla moich włosów, zmaltretowanych głównie przez prostownicę i farby.

+ cena (20 zł za 1 litr takiego produktu to rewelacyjna sprawa)
    + wydajność (maskę używają u mnie 3 osoby i tak starczy na ponad pół roku)
    + łatwe zastosowanie (nie trzeba trzymać na włosach godzinami - wystarczy 5-10 min; nie trzeba stosować suszarki czy innego sposobu podgrzewania - działa i bez tego)
    + spłukiwanie włosów po tej masce to bajka - włosy są miękkie, gładkie i śliskie
    + po wyschnięciu włosy są magiczne: gładkie, ale nie przyklapnięte, błyszczące, miękkie, łatwo się rozczesują

+/- zapach nie jest rewelacyjny, ale znośny

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić daniela_danill za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tyle dobrego za taką cenę?
  • Nie czytałam na temat tego produktu - kupiłam pod wpływem opinii pani w sklepie z artykułami fryzjerskimi.
    Świetnie sprawdza się na moich włosach - mocno przesuszonych, farbowanych i kręcących się dzięki stosowniu dyfuzora.

Plusy:
    - nie obciąża (trzymam dłużej niż zaleca producent, a mam cieniutkie i delikatne włosy).
    - wydają się być nawilżone i odżywione
    - ładnie trzymają skręt - niektóre odżywki, czy maski nieco prostują mi włosy, a tego nie chcę
    -nie podrażnia mi skóry, a niestety często mi się to zdarza
    -jest wydajny
    -ładne pachnie

Minusy:
    -Nie ma, ale używam dopiero trzeci tydzień, zobaczymy za kolejne trzy

Używam tego produktu od: Od 3 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Chcesz tego Bejbe za czytelną i pomocną recenzję?
  • wielka pojemność, niska cena
  • Maska jest całkiem w porządku. Dla mnie najważniejsze jest aby produkt, który nakładam po umyciu ułatwiał rozczesywanie włosów. Ta maska sprawdza się w tym znakomicie. Pojemność jest ogromna w stosunku do ceny. Zapach nieładny ale też i niezbyt trwały. Włosy są gładsze i miękkie w dotyku. Opakowanie nieporęczne. Konsystencja jest raczej rzadka ale nie wpływa niegatywnie na wydajność maseczki. Polecam.

Używam tego produktu od: używałam w zeszłym roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa po 1000 ml

Chcesz pochwalić madziusia86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • czemu nie?
  • Dzisiaj skończyłam ją, miałam tą maske o pejmnosci 250ml, kosztowała jakieś 7 zł.
    Dzieki niej moje włosy dobrze sie układały i wyglądały dobrze.
    Ostatnio troche je poniszczyłam a to rozjasnianie a to farbowanie ale wtedy cały czas ją stosowałam i jestem z jej działania zadowolona. Oczywiście nie ma co tutaj liczyc że włosy zniszczone bedą wygladały nagle jak te z reklamy ale uważam że warto jest ją przetestowac.

Używam tego produktu od: marca
    Ilość zużytych opakowań: 250ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić POMARANCZOWA1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super, polecam
  • Kupiłam ją przypadkiem. Kiedyś w pracy, na stoliku stało 8 opakowań. Trudno było ich nie zauważyć, więc podpytałam o produkt. Wszystkie dziewczyny były zadowolone. Postanowiłam spróbować.
    Już po pierwszym nałożeniu poczułam znaczną różnicę w kondycji włosów. Po wysuszeniu stały się gładkie i lśniące. Mało tego, końcówki nie puszą się, włosy są miękkie, nie przetłuszczają się szybko, nie łamią się , nie są przyklapnięte. Jak dla mnie jest po prostu super!!! Polecam, polecam, polecam

Ilość zużytych opakowań: 1000 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić bagiennka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij