Mila - Hair Cosmetics, Maska do włosów ` Placenta`

Powiększ Mila - Hair Cosmetics, Maska do włosów ` Placenta`

Zgłoszony przez orzeszek0307

Cechy:
- specjalnie opracowana formuła zawiera wyciąg z miąższu bambusa oraz placentę (wyciąg z łożysk zwierzęcych),
- maska bogata w białka, aminokwasy i witaminy,
- nawilża, nabłyszcza, pozostawia miękkie i łatwe do układania włosy,
- szczególnie polecana do włosów farbowanych, rozjaśnianych, suchych i łamliwych,
- doskonała do włosów przedłużanych.
Zastosowanie:
- nałóż niewielką ilość maski na umyte i osuszone ręcznikiem włosy,
- pozostaw na kilka minut, następnie spłucz obficie wodą.

• Jest naprawdę dobra
  • + dobrze nawilża włosy
    + ułatwia rozczesywanie
    +sprawia że są miękkie i lśniące
    +jest wydajna

jedynym minusem jest nie przekonywujący mnie zapach, ale to nie problem, bo i tak po zmyciu używam jedwabiu który niweluje zapach maski.

Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

Chcesz pochwalić Pinka992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Kolejny produkt tej firmy, utwierdza mnie w przekonaniu, że nie są dla moich włosów zbyt dobre. Maska nieźle nawilża, ale paskudnie obciąża włosy, dużo szybciej się przetłuszczają (po 1 dniu). Więcej z niej dla mnie szkody niż pożytku.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Ok ale bez szału
  • za tę cenę można się pokusić, krzywdy nie zrobi ale nie uleczy zniszczonych włosów - nawet po opróżnieniu kilogramowego opakowania
    +zapach ani nie ziębi ani nie grzeje, ulatnia się po wyschnięciu
    +nie obciąża
    +można nią myć włosy
    +zostawiona na pół godziny pod termocapem wygładza
    +proteiny wygładzają, prostują i dociążają włosy
    nie zdziała cudów ale też nie zaszkodzi

Ilość zużytych opakowań: 3/4 dużego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić upja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza przyjaciółka moich włosów.
  • Ta maska to cud nad cudami dla moich włosów, zmaltretowanych głównie przez prostownicę i farby.

+ cena (20 zł za 1 litr takiego produktu to rewelacyjna sprawa)
    + wydajność (maskę używają u mnie 3 osoby i tak starczy na ponad pół roku)
    + łatwe zastosowanie (nie trzeba trzymać na włosach godzinami - wystarczy 5-10 min; nie trzeba stosować suszarki czy innego sposobu podgrzewania - działa i bez tego)
    + spłukiwanie włosów po tej masce to bajka - włosy są miękkie, gładkie i śliskie
    + po wyschnięciu włosy są magiczne: gładkie, ale nie przyklapnięte, błyszczące, miękkie, łatwo się rozczesują

+/- zapach nie jest rewelacyjny, ale znośny

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić daniela_danill za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tyle dobrego za taką cenę?
  • Nie czytałam na temat tego produktu - kupiłam pod wpływem opinii pani w sklepie z artykułami fryzjerskimi.
    Świetnie sprawdza się na moich włosach - mocno przesuszonych, farbowanych i kręcących się dzięki stosowniu dyfuzora.

Plusy:
    - nie obciąża (trzymam dłużej niż zaleca producent, a mam cieniutkie i delikatne włosy).
    - wydają się być nawilżone i odżywione
    - ładnie trzymają skręt - niektóre odżywki, czy maski nieco prostują mi włosy, a tego nie chcę
    -nie podrażnia mi skóry, a niestety często mi się to zdarza
    -jest wydajny
    -ładne pachnie

Minusy:
    -Nie ma, ale używam dopiero trzeci tydzień, zobaczymy za kolejne trzy

Używam tego produktu od: Od 3 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Chcesz tego Bejbe za czytelną i pomocną recenzję?
  • wielka pojemność, niska cena
  • Maska jest całkiem w porządku. Dla mnie najważniejsze jest aby produkt, który nakładam po umyciu ułatwiał rozczesywanie włosów. Ta maska sprawdza się w tym znakomicie. Pojemność jest ogromna w stosunku do ceny. Zapach nieładny ale też i niezbyt trwały. Włosy są gładsze i miękkie w dotyku. Opakowanie nieporęczne. Konsystencja jest raczej rzadka ale nie wpływa niegatywnie na wydajność maseczki. Polecam.

Używam tego produktu od: używałam w zeszłym roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa po 1000 ml

Chcesz pochwalić madziusia86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • czemu nie?
  • Dzisiaj skończyłam ją, miałam tą maske o pejmnosci 250ml, kosztowała jakieś 7 zł.
    Dzieki niej moje włosy dobrze sie układały i wyglądały dobrze.
    Ostatnio troche je poniszczyłam a to rozjasnianie a to farbowanie ale wtedy cały czas ją stosowałam i jestem z jej działania zadowolona. Oczywiście nie ma co tutaj liczyc że włosy zniszczone bedą wygladały nagle jak te z reklamy ale uważam że warto jest ją przetestowac.

Używam tego produktu od: marca
    Ilość zużytych opakowań: 250ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić POMARANCZOWA1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super, polecam
  • Kupiłam ją przypadkiem. Kiedyś w pracy, na stoliku stało 8 opakowań. Trudno było ich nie zauważyć, więc podpytałam o produkt. Wszystkie dziewczyny były zadowolone. Postanowiłam spróbować.
    Już po pierwszym nałożeniu poczułam znaczną różnicę w kondycji włosów. Po wysuszeniu stały się gładkie i lśniące. Mało tego, końcówki nie puszą się, włosy są miękkie, nie przetłuszczają się szybko, nie łamią się , nie są przyklapnięte. Jak dla mnie jest po prostu super!!! Polecam, polecam, polecam

Ilość zużytych opakowań: 1000 ml

Chcesz pochwalić bagiennka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla zniszczonych włosów
  • Nic szczególnego w sobie nie ma. Kupiłam wespół z Bananową Maską ze Scandica i w porównaniu z nią wypada na dobrą sprawę licho.
    Mam przesuszone włosy, ciężko je czymkolwiek wzmocnić/wygładzić/odżywić/nawilżyć, Placenta radzi sobie kiepsko, nie obserwuję - choćby w sferze wizualnej jeśli już nie na poziomie wnętrza włosa - żadnej poprawy. Lekko wygładza i nawilża, to wszystko.
    Może sprawdzi się na włosach mniej doświadczonych przez los, radzę jednak omijać skórę głowy bo na tą partię akurat wydaje mi się przyciężkawa i potrafi obciążyć/ przetłuścić.

Tania ale niewydajna i - no cóż - cuchnąca. Nie znoszę tej "glonastej" nuty.

Używam tego produktu od: zima 2013
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić piroksena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka sobie
  • Chciałam sobie kupić naprawdę dobrą maskę/odżywkę do włosów. Skusiłam się wysokimi ocenami na KWC. Plusem dodatkowym była duża pojemność i niska cena.
    Jako, że używałam już naprawdę wielu tego typu produktów mam z nimi porównanie. Dodam, że stosowałam tę maskę zawsze na zasadzie: na 15 miniut na włosy, które owijałam ręcznikiem.
    Efekty były przyzwoite, włosy gładsze, ale i tak sie puszyły - oczekiwałam jednak czegoś więcej, tym bardziej, że jak już wyżej pisałam używałam innych tego typu produktów które sprawdzały się lepiej.
    Pozostaje mi nadal szukać tego jedynego produktu do włosów, który mnie urzeknie.

Ilość zużytych opakowań: jedno niepełne

Chcesz pochwalić nielegalnaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie rewelka!
  • Kupiłam ją,bo poleciła mi ją znajoma. Zapach jest nawet znoścny,ale dla takiego efektu warto przecierpieć ziołowy smrodek Wielki plus za to,że włosy po niej zaczeły mi szybciej rosnąć. Teraz akurat mam 6 miesieczną przerwe w jej stosowaniu,ale od marca zaczynam na nowo! POLECAM!!!!

Używam tego produktu od: od ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Chcesz pochwalić czarna6699 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna i tania
  • Dostałam jako gratis do zakupów 250 ml, żałuje że zamiast tej odżywki kupiłam jej siostry maske mleczną i antiage. Maski Mila stosuję na zmianę jako odżywkę po kazdym myciu i efekt po tej jest najlepszy.

Uwaga! MIla Placenta nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego!

Daje plusy bo:
    Nie obciąża włosów, nie powoduje przestłuszczenia, nawilża, można stosować blisko skóry głowy, nie tylko na końce (jak przy innych maskach Mila)
    Podoba mi się efekt sypkich włosów po tej masce. Nie trzeba jej długo trzymać, wystarczy 5 minut pod prysznicem aby zobaczyc efekt. Ziołowy zapach mi odpowiada.

Pół gwiazdki odejmuje za mało poręczne opakowanie.

Polecam zwłaszcza osobom z przetłuszczajacymi sie włosami.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić Anika112 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIEZIEMSKA
  • Obecnie mam maskę Milli mleczną a wcześniej miałam właśnie Placentę też z Milli. Przekonana tą maską zakupiłam kolejną równie dobrą ale jednak wrócę do placenty,gdyż po niej rosły mi szybciej włosy

PLUSY:
    -Gładkie włosy
    -Regeneracja w 100 %
    -Efekty widać już po pierwszym zastosowaniu
    -Przyjemny zapach
    -Szokująco niska cena
    -Przyspiesza wzrost włosów

POLECAM!!!!!!!!

Chcesz pochwalić anusiakowska za czytelną i pomocną recenzję?
  • odpowiada mi
  • Używałam ją gdy miałam suche i zniszczone włosy po zabiegach chemicznych. Jestem z niej zadowolona, ponieważ dosyć pomogła moim włosą. Poleciła mi ją fryzjerka nie byłam pewna co do tego produktu, bo ma duże opakowanie i jest tani więc pomyślałam, ,że to pewnie jakiś szajs. Jednak się nie zawiodłam na niej. Maska ładnie mi nawilżyła włosy jednak bardziej zewnątrz niż wewnątrz łuski i nie na długo. Super się po niej rozczesywały włosy i były lepsze w dotyku.
    Minusy:
    -obciąża włosy
    -chwilowo nawilża
    -nieprzyjemny zapach
    Plusy:
    +tania
    +wydajna
    +spore opakowanie
    Polecam do włosów suchych i zniszczonych.

Używam tego produktu od: ok.3/4miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno/1000ml

Chcesz pochwalić kiniuchaaEZT za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratunek dla włosów
  • Po nieudanym eksperymencie zostania brunetką postanowiłam znów wrócić do jaśniutkiego blondu. Przy mojej karnacji i oczach brąz po prostu wygląda źle i sztucznie i jak najszybciej chciałam się go pozbyć. Z braku środków pieniężnych na profesjonalny dekolor u fryzjera poszłam do "znajomej znajomej" i wyszłam ze spalonymi włosami. Dosłownie z kruszącymi, sztywnymi jak drut, śmierdzącymi chemią i spalenizną. Końcówki oczywiście musiałam ściąć a co do reszty... Mama położyła mi tę maskę na włosy i po jej zastosowaniu mogłam jako tako wyjść do ludzi! Potem było już tylko lepiej. Poradziła sobie z niemożliwymi wyniszczeniami. Cena za taką ilość maski jest rewelacyjna! Jedyny minus to kiepska dostępność, nie lubię zamawiania przez internet, w prywatnych drogeriach do tej pory jej nie widziałam. Teraz używam sobie drogeryjnej, ale na pewno zbiorę się w sobie i zamówię ją ponownie bo to najlepsza jaką miałam, a jako popielata blondynka testowałam ich naprawdę dużo

Używam tego produktu od: w 2010 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1000 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić themadcaplaughs za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajna, tania maska
  • To była moja jedna z pierwszych masek do włosów..

Plusy:
    - wydajna
    - tania
    - nawilża włosy bezpośrednio po użyciu
    - lepsze rozczesywanie włosów
    - włosy się błyszczą
    - fajna lekka konsystencja

Minusy:
    - niezbyt przyjemny zapach
    - nawilża na krótko
    - może obciążyć włosy

Podsumowując:
    Fajna maska aby włosy przed wyjściem dobrze wyglądały, natomiast ja lubie jak maski przyjemnie pachną a ta niestety do takich nie należy..

Używam tego produktu od: półtora roka
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić choocoolate1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • Odżywka świetnie działa zmiękczając i wygładzając włosy. Ponadto mam wrażenie, że zawartość silikonów jest minimalna, to znaczy odżywka działa cały czas, a nie tak jak produkty bazujące na silikonie, ktorych dzialanie jest bardzo dorazne, jednodniowe. Ma ladny ziolowy zapach. Cena tez bardzo niska jak na taka jakosc. Bardzo wydajna. Polecam potrzymac troche odzywke pod czepkiem foliowym i recznikiem wczesniej podgrzewajac suszarka

Chcesz pochwalić rablak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra!
  • Ponieważ jestem maniaczką na punkcie pielęgnacji włosów i niczego nie mam tak wiele jak masek odżywek i tego typu produktów, mogę z całym przekonaniem stwierdzić , że jest to jedna z lepszych maseczek do włosów jakie mam w swojej kolekcji.
    Stosuję ją jako odżywkę po każdym myciu włsów. MIałam też dwa razy maskę tej samej firmy tylko proteinową, mleczną. Placenta jest lepsza!!!
    + włsy są po niej mięciusie!!!
    + Ułatwia rozczesywanie
    + cena jest śmiesznie niska w stosunku do jakości
    +pojemność, starcza na długo
    +zapach, dla mnie mniej mdły niż ta maska proteinowa
    +dość leista konsystencja
    +łatwa dostępność, ja np. zamawiam ze strony lokikoki.pl i tam kosztuje 20 złotych

Cud miód i orzeszki...do codziennego stosowania jest wyśmienita!

Ilość zużytych opakowań: 3 litrowe opakowania

Chcesz pochwalić goplana22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Moim zdaniem to jedna z najlepszych masek jakie używałam ( a było ich sporo).
    Zalety:
    - duża pojemność za niską cenę
    - wydajność
    - łatwe rozczesywanie
    - zapach może nie należy do najładniejszych ale mi nie przeszkadza
    - konsystencja jest dość rzadka ale na szczęście maseczka nie spływa z włosów
    - włosy po użyciu maseczki są miękkie, nawilżone, latwo się rozczesują
    - po regularnym stosowaniu zauważyłam poprawę końcówek

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie ( 1l)

Chcesz pochwalić isi rici za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 39 raz(y)
  • Równie dobra jak mleczna
  • Recenzja odświeżona (czerwiec 2012)

Kupiłam tę maskę Mila oraz wersję mleczną z proteinami tej samej firmy. Patrząc na efekt na moich włosach, obie działają tak samo, a różnią się tylko opakowaniem i zapachami (składnikami też się różnią, ale nie zauważyłam różnicy w działaniu na moich włosach).

Plusy:
    + włosy po użyciu maski nie są matowe jak zwykle, tylko wyraźnie lśnią,
    + włosy łatwo się rozczesują,
    + rewelacyjnie nawilża,
    + maska jest bardzo wydajna, opłaca się ją kupić za tę cenę,
    + zapach dość dziwny, ale ładny jak dla mnie (taki "trawiasty" ).

Minusy: jak dla mnie nie ma.

Maskę jak najbardziej polecam wypróbować.

Używam tego produktu od: używałam w sumie przez kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić Isi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój hit !
  • Coś niesamowitego!
    Efekty czuć po pierwszym użyciu!
    Włosy są bardziej miękkie, łatwiejsze to rozczesania.
    Odzywka nie obciąża włosów!
    plusy:

- tania, wydajna, świetnej jakości
    - dobra konsystencja
    - przyjemny,łagodny zapach
    -szybko się spłukuje
    - nie obciąża włosów
    - sprawia, że włosy są zdecydowanie w lepszej kondycji niż przed zastosowaniem odżywki

minusy
    -brak!

UWAGA!
    Dziewczyny, polecam stosowanie odżywki w dosyć męczący może sposób, ale zdecydowanie lepszy niż podany na opakowaniu

1. Myjemy normalnie włosy
    2.Osuszamy je ręcznikiem i nakładamy dosyć grubą warstwę maski na włosy
    3. nakładamy siatkę [ taką jednorazową ]na głowę [brzmi dziwnie ]
    4.wiążemy worek, aby włosy były dobrze uwięzione w worku
    5.bierzemy suszarkę i przez ok 5 min 'suszymy' a raczej 'ogrzewamy' nasze wlosy uwięzione w woreczku
    6.szybko robimy sobie turban z ręcznika, aby nie uciekło ciepło
    7.Zostawiamy wszystko na 30 min, spłukujemy i cieszymy się swoimi miękkimi włosami )

wiem, że sposób mało skomplikowany i dosyć powszechny, ale jeśli ktoś nie próbował - polecam !

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić xkissmyassx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • Jak dla mnie najlepsza maska do włosów. Kondycja moich włosów jest kiepska przez częste farbowanie prostowanie itd. Nigdy ich nie oszczędzałam. Stosowalam rozne maski odzywki ale to co placenta zrobila z moimi wlosami jest niesamowite.

W ciagu ostatniego roku jej stosowania nz suchego lamliwego sianka zrobily się dość miękkie w dotyku blyszczące i spręzyste do tego nie obciąża ona wlosow. Zachęcam do kupna jej wszystkim dziewczynom z rozjasnianymi wlosami

Plusy:
    -tania
    -wydajna
    -poprawia kondycję wlosów stają się błyszczące i spręzyste
    -nie obciąza włosów
    -ladnie pachnie

minusy
    - brakUżywam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić evvln za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • maska ma fajną lekką konsystencję takiego żadkiego budyniu. całkiem przyjemna w stosowaniu, wydajna i nie obciąża włosów. szybko się wchłania. jednak włosów zniszczonych nie odżywi dostatecznie. średnio ułatwia rozczesywanie. mimo wszystko może być. ważne ze nie przetłuszcza włosów jednak dla porowatych zniszczonych, plączących włosów bardziej polecam mleczna milę( mimo że obciąża włosy)- placenta jest delikatniejsza i mniej treściwa. minusem jak dla mnie jest zapach- pachnie dokładnie jak emulsja do czyszczenia umywalek itp/ produkt nawet ok ale bez szalu. może być stosowana często ze względu na lekką konsystencję jednak nie regeneruje zniszczeń tak jak bym tego chciała...

Ilość zużytych opakowań: 200 ml

Chcesz pochwalić marcia0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna !
  • Zakupiłam jakiś czas temu tą maskę w hurtowni fryzjerskiej. Szukałam czegoś co nie obciąży mi włosów ( mam włosy przetłuszczające się - tłuste u nasady, suche na końcach ) Jak dla mnie zdała ona egzamin

Plusy:

+ nie obciąża włosów
    + konsystencja dość rzadka, ale nie za rzadka
    + nawilża włosy
    + odżywia
    + włosy się błyszczą po zastosowaniu jej
    + są bardzo delikatne w dotyku
    + cena niska jak na taką pojemność
    + wydajna
    + nie podrażnia skóry głowy

Minusy :

BRAK

P.S Zaznaczam iż nie farbuję włosów ( mam swój kolor naturalny od zawsze) związku z tym nie wiem jakie będzie dawała rezultaty przy farbowanych włosach ? U mnie sprawdziła się na 6+
    Serdecznie polecam !

Chcesz pochwalić orzeszek0307 za czytelną i pomocną recenzję?