E.L.F. Cosmetics, All Over Cover Stick (Sztyft korygujący)

E.L.F. Cosmetics, All Over Cover Stick (Sztyft korygujący)

Sztyft korygujący zapewniający doskonały poziom krycia. Maskuje wszelkie niedoskonałości skóry. Może być stosowany jako baza pod cienie do powiek lub jako korektor. Dostępny w 7 kolorach.

Zawiodłam się, niestety.

Najwiekszy zawod posrod moich zakupow na stronie e.l.f

Najjasniejszy odcien byl pomaranczowy i za ciemny - a ja jestem niestety dosc blada.

na pewno nie kupie wiecej.

Używam tego produktu od: 1 roku

nic specjalnego

Sztyft niczego sobie, nie najgorszy, sprawdza sie przy zakrywaniu niedoskonałosci, moj odcien #Light Beige. Na poczatku byl za ciemny, ale przy lekko opalonej skorze jest wporzadku. Pod oczy sie nie sprawdzil, jest wg mnie za ciezki i gęsty. Zapach średni, moze jak sie "wczuc" lekko cytrusowy? ale mi nie przeszkadza.

Rozczarowanie

Oceniam kolor Ivory, który na mojej jasnej skórze wygląda pomarańczowo. Nie udało mi się zużyć całego kosmetyku ponieważ:
- zamiast kryć niedoskonałości tylko je podkreśla
- ma bardzo tłustą konsystencję, przez co szybko się ściera
- ciężki
- widoczny na twarzy
- śmierdzi jak mleczko do czyszczenia
- w krótkim czasie opakowanie się zepsuło i sztyft przestał się wysuwać

Kosztuje niewiele więc warto spróbować. U mnie jednak zupełnie się nie sprawdził.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

mega do przykrywania niedoskonałości

Jest idealny dobry do przykrywania niedoskonałości typu pryszcze, przebarwienia.
Pod oczy się nienadaje bo wysusza i wchodzi w zmarszczki.
Najlepiej go nakładać pędzlem do korektora, a potem delikatnie rozetrzeć.
Dużym plusem jest również jego cena i wydajność.
Odjęłam gwiazdkę za dostępność (tylko sklepy internetowe), i to, że nie radzi sobie z cieniami.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie używania

To chyba jakaś pomyłka...

Zacznę od zalet:
+cena
+mocne krycie

Wady:
-daje efekt różowej świnki (może to tylko mój kolor?)
-w pierwszym dniu używania opakowanie dosłownie rozpadło się
-bardzo gęsty, ciężko go nałożyć, rozblendować
-podkreśla suche skórki i niedoskonałości
-nie wtapia się w skórę
-po chwili osadza się wokół, zamiast przykrywać niedoskonałości

Warto wypróbować!

Bardzo dobrze kryjący sztyft. Używam najjaśniejszego odcienia i idealnie pasuje do mojej jasnej karnacji. Kryje w dużym stopniu podkrązone oczy, za co na wstępie ma 4 gwiazdki, bo prawie nic nie kryje moich sińców pod oczami w takim stopniu.
Zapach chemicznie pomarańczowy, mi osobiście nie przeszkadza. Opakowanie mało solidne.
Można nakładać palcem albo pędzelkiem.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Ten korektor kupiłam, ponieważ potrzebowałam jakiegoś, a nie posiadam faworyta wśród tego typu kosmetyków. I tak jakoś padło na elfa. Nie spodziewałam się po nim wiele, a bardzo miło mnie zaskoczył!

+Kolor
Mam odcień najjaśniejszy Apricot Beige i dla mnie, bladziocha, jest idealny. Duży plus!

+Opakowanie
Małe, poręczne, dla niektórych może być niehigieniczne, jesli nakładamy go palcami, ale ja do tego celu używam pędzelka.

+Aplikacja
Kremowa konsystencja jest łatwa do rozprowadzenia na niewielkich niedoskonałościach, z zakrywaniem większych miejsc myślę, ze też nie powinno być problemu.

+Efekt
Naprawdę zadziwiające jest to, jak dobrze ten korektor kryje. U mnie sprawdza sie na wszystkich \'niespodziankach\', zaczerwienieniach, naprawdę dobrze kryje i utrzymuje się praktycznie cały dzień.

- Zapach
... a raczej smrodek. Kosmetyk po jakimś czasie zaczyna najzwyczajniej w świecie śmierdzieć, dlatego lepiej go nie wąchać. Na twarzy jednak jest niewyczuwalny, więc niesmak znika wraz z zamknieciem opakowania. Na szczęście ;p

+Cena
Kosztował jakieś 16? zł na Allegro i między innymi właśnie dlatego nie spodziewałam sie po nim cudów. Jak widać pozory mylą ;D

Co tu dużo pisać... Produkt świetny, jakość naprawdę dobra za takie pieniądze, kryje to, co powinien. U mnie się sprawdził i na pewno jeszcze go kupię :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Trzeba na niego sposobu

Z początku korektor nie przypadł mi do gustu. Mocno wchodził w pory, był ciężki i aż zbyt kremowy.
Ale zaczęłam używać do jego aplikacji gąbeczki i poszło z górki : ) robiłam nim "kółka" jak stempelkiem w miejscach gdzie potrzebowałam większego krycia i rozcierałam gąbeczką, albo nabierałam bezpośrednio na gąbkę i wklepywałam w skórę. Takim sposobem ładnie się rozciera i bardzo dobrze kryje.

Plusy:
-super kolor (apricote beige, super dla bladych)
-dobre krycie
-konsystencja jest ok, pod warunkiem że nie nałożymy go za dużo
-utrzymuje się cały dzień
-ładny, promienny wygląd :)
-cena nie jest zła
-praktyczne w użyciu opakowanie

Minusy:
-dostępność
-małe opakowanie
-Bardzo szybko się zużył!!!
-strasznie śmierdzi niestety :<

Jeżeli będę kiedyś zamawiać jakieś kosmetyki przez internet, i będzie dostępny, z pewnością zamówię :) na razie jednak znalazłam dla niego zamiennik i nie czuję potrzeby specjalnego zamawiania tylko tego korektora.

Używam tego produktu od: nie wiem

Nawet, nawet...

Dość dobry produkt w niskiej cenie.
W składzie głównie emolienty i woski + jeden konserwant (methylparaben) który wg. nie jest jeszcze taki tragiczny... ;). Do tego Titanum Dioxide - biały pigment, który jest podobno najlepszym naturalnym filtrem przeciwsłonecznym. Ku mojemu zaskoczeniu brak silikonów.
Korektor ładnie zakrywa cienie pod oczami i rozświetla spojrzenie.
Ma kremową, niezbyt lekką konsystencję, nie wysusza, mam wrażenie, że wręcz powoduje zmiękczenie i poprawę elastyczności skóry.
Posiada delikatny, niedrażniący zapach.
Właściwie nie jestem w stanie znaleźć jakichś znaczących minusów...

Używam tego produktu od: kilku tygodni.
Ilość zużytych opakowań: nieznaczy ubytek, bardzo wydajny.

Dobry tani korektor.

Kupiłam za 6 zł na aukcji na allegro. Jak na taki korektor jest fantastyczny. Wybrałam jednek zły odcień. Nie wiem co mnie podkusiło, zawsze wybieram najjaśniejsze i tym razem wybram ton ciemniejszy i mogę go używać tylko podczas lata. :(

Jeśli chodzi o sam korektor. Kupię na pewno ponownie, tym razem jaśniejszy.
Dobrze &quot;przykleja się&quot; do skóry i dzieki temu bardzo fajnie pokrywa niedoskonałości. Jest trochę ciężkawy, ale gdy rozetrze się go właściwie jest dobry. Ma przyjemny zapach. Jest bardzo wydajny.

Jest wykrecany i jedyny mój zarzut to fakt, że mógłby być trochę węższy i dłuższy. Ma dosyc duża srednice i przez to trochę ciężko go umieścic precyzyjnie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Przyjemny, dobrze kryje.

Kupiłam ten korektor, gdyż mam odwieczny problem z kolorami korektorów - zazwyczaj są dla mnie zbyt ciemne, a tu producent oferuje bardzo jasny odcień Apricot Beige - tak więc przy okazji większych zakupów w jednej z drogerii internetowych, zdecydowałam się włożyć go do koszyka.
No i tak - korektor kosztuje ok 10zł, za tę cenę niby nie ma co się spodziewać cudów, a jednak - jest to produkt naprawdę godny polecenia.
Przede wszystkim - odcienie! Jest ich dużo i są też bardzo jasne. Poza tym - krycie. Korektor naprawdę rewelacyjnie kryje, łatwo tuszuje nawet najbardziej czerwone wypryski i robi to na długo. Aplikacja jest bezproblemowa - można pędzlem, można palcem. Korektor jest przy tym BARDZO wydajny, bo wystarczy niewielka jego ilość, by dobrze zakryć pryszcz czy inny problem. Poza tym - nie wysusza, tak więc można go stosować na okolice oczu.
Polecam - za takie pieniądze warto kupić. :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Dobry, nawet jako podkład

Ja jak narazie jestem w trakcie kuracji anty-trądzikowej, mam więc parę niedoskonałości, małych czerwonych plamek. Nawet z nimi, nazwijmy go ELF, poradził sobie dobrze. Nie jest on może jakiś mega kryjący, ale nakładając go 2 razy osiągniemy ładne krycie. Idealny na ciepłe dni, bo nie waży się, jest leciutki, nie spływa, ma takie fajne ni to matowe, ni satynowe wykończenie, takie kurcze... przyjemne, ja mimo wszystko zawsze &quot;pudruję sobie nosek&quot;, bo tego wymaga moja cera, ale sądzę, że nie musiałabym tak się wysilać, ogólnie polecam ;)

Jeden z lepszych korektorów

Jeden z lepszych korektorów, które zakupiłam, a mialam ich sporo, przy czym dla mnie jest najwazniejsze, by korektor mial odpowiednio jasny odcien i nie byl za ciezki. Kolor znalazlam odpowiedni, korektor troche mam wrazenie ze sie blyszczy, ale po przypudrowaniu jest ok. Jak na taka cene, to szczerze polecam!

Używam tego produktu od: 2 miesiecy