Kanebo, Sensai Cellular Performance, Cream Foundation (Podkład ujędrniający)

Powiększ Kanebo, Sensai Cellular Performance, Cream Foundation (Podkład ujędrniający)

Zgłoszony przez MdM

Luksusowy make - up w kremie o zawartości wody 50%. Trwała siła krycia o działaniu ujędrniającym. Na powierzchni skóry tworzy idealnie przylegający film. Zabezpiecza przed utrata nawilżenia.

• ciao amore....
  • Niestety dołączam do grupy rozczarowanych. Mam dobrze dla mnie dobrany kolor CF12. i to jest o.k
    Bardzo fajnie się go nakłada, kremik jest leciutki, nie tworzy smug, nie ściąga, nie wysusza, jest bezzapachowy i niewyczuwalny, a twarz bardzo przyjemna w dotyku. I to tyle z plusów.
    Nie przepadam za słoiczkami i denkami, ale to akurat nie jest jakiś problem i nie na opakowaniu opieram swoją ocenę.
    Podkład na mojej twarzy wchodzi w pory i to w każdą, nawet w te, które bez podkładu są zupełnie niewidoczne.
    Twarz mam usianą fluidowymi kropeczkami. Na całej twarzy kropeczki. Dopóki nie nałożyłam tego podkładu uważałam, że pory to nie mój problem.
    W zasadzie to wystarczy, by bezpowrotnie się z nim pożegnać.
    Ciao amore ciao. Andare via lontano..

Radzę przetestowac pod tym kątem, najlepiej w świetle dziennym, zanim dokona się zakupu, bo może zaboleć.

Używam tego produktu od: sporadycznie

Chcesz pochwalić sigalit za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt wysokiej jakości-polecam!
  • Podklad cudownie rozświetla cerę, zapewnia dobre krycie i jednocześnie ma świetne właściwości pielęgnacyjne.
    Łatwo rozprowadza się na skórze i dosyć długo się utrzymuje.
    Mój odcień to Natural beige.
    Właściwie jedyny minus to jego cena, jednak uważam, że w bardzo dobry podkład warto zainwestować.

Chcesz pochwalić AniaJN za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiedziona na maksa
  • Metodą prób i błędów szukałam podkładu idealnego. Jestem bardzo zadowolona E.Lauder DW , ale szukałam dalej czegoś, co nie będzie bez odpowiedniego przygotowania twarzy, podkreślać suchych skórek.
    Dostałam próbkę, nim kupiłam cały słoiczek, uzyłam próbki 4 razy. . i to było za mało.
    Podkład słabo kryje, przynajmniej u mnie.
    chodzi mi o jakiś wyprysk i zaczerwienienie- krycie niemalże zerowe. Musiałabym nałożyć 3 warstwy by zakrył to, co np DW zakrywa pod jedną...
    Skóra świeci mi się po nim już po ok godzinie, pomimo nałożenia pudru transparentnego sensai. Makijaż generalnie w ciagu 9 godzin pracy musialabym poprawiać z 3 razy.
    Wchodzi w pory .
    Cena -360 zł w Douglasie.
    I takie coś za tyle pieniędzy??
    O NIE!!!
    Jedyny plus jest taki, że ten podkład jest lekki i bardzo miło się rozpowadza- tylko za to dałam dwie gwiazdki.

Minusy:
    -Słabe krycie
    -Nie nada się do cery tłustej i mieszanej-świeci się szybko
    -Wchodzi w pory
    -Zostawia ślady na koszuli
    -Bardzo mała trwałość
    -Cena zupełnie nieadekwatna do jakości

Plusy:
    -Lekki
    -Fajnie się rozporwadza
    -Gama kolorystyczna ciekawa- fajne odcienie zimne.

Generalnie nie kupię go na pewno ponownie i nie polecę nikomu .

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i na pewno ostatniego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mandarynkka86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • JEDEN Z ULUBIONYCH
  • Pomimo , że mam cere bardzo młodą, lubię używac podkładów, przeznaczonych dla cer dojrzałych. W makijażu cenię sobie przede wszytkim naturlaność oraz rozświetlenie. ten podkład jest niemalże idelany. Idelanie wtapia się w skórę, ma piekne wykonczenie , które gwarantuje nam wypoczęty wygląd twarzy. Mając na sobie ten podkład czuję , że moja twarz jest chroniona. Na mojej skórze trzyma sie aż do demakijazu ( na bazie nawilzajacej rowniez kanebo). Uważam , ze jedynie minusem moze byc cena, ale nie jestem pewna , czy powinnysmy to traktowac jako minus, poniewaz podklad jest niesamowicie wydajny , a do tego jak dla mnie jest to polączenie makijażu z pielęgnacją. Polecam Panim w każdym wieku , ceniącym sobie naturalny , nieskazitelny wygląd. pozdrawiam

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić paolcia144 za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDNY
  • najlepszy podkład jaki miałam
    zakochałam się w nim
    cera jest bajkowa, wypoczeta, świeża, pełna blasku, wtapia się w skórę nieziemsko,
    Buzia jest jak z reklamy, bajkowa,
    testowałam próbki w poszukiwaniu koloru
    i teraz wiem że muszę na niego odłożyć fundusze bo efekt jest nieziemski
    żaden podkład nie dal mi takiego efektu. bardzo lubiłam jeszcze Rouge bunny rouge ale ten to mój faworyt
    marze o pełnowymiarowym opakowaniu, cena jest porażająca... na allegro tańszy o 100 zl więc pewnie tam dokonam zakupu

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: próbki

Chcesz pochwalić Gwiazda Wieczorna za czytelną i pomocną recenzję?
  • a ja jednak pomarudzę ...
  • niestety, choć będę w tym na razie osamotniona, mnie ten kosmetyk nie przypadł do gustu i raczej się nie zaprzyjaźnimy. Miła Pani konsultantka przekonywała mnie ponad 20 minut do jego zakupu, twierdząc że jak żaden inny ukoi moją suchą, wrażliwą skórę, pięknie ją nawilżając, wyrównując koloryt, zakrywając zaczerwienienia i inne niedoskonałości. Już prawie - prawie go kupiłam ... ale na szczęście poprosiłam o próbkę do przetestowania, dzięki czemu dziś nie rozpaczam nad wyrzuceniem 349 zł ...

ale do rzeczy
    pierwsze wrażenie: fajna konsystencja, ni to mus, ni to pianka - łatwo się rozprowadza, nie tworzy smug, faktycznie od razu się wtapia. Po nałożeniu na buzię spodziewałam się chyba tego efektu "photoshopa" o którym piszą inne wizażanki. A tu nic ... Lubię efekt krycia, tu jest raczej średni. Musiałabym chyba nałożyć z dwie warstwy by uzyskać ładny, jednolity kolor. Jedna warstwa w przypadku mojej buzi to zdecydowanie za mało - podkreślił suche skórki, uwypuklił pory. jakaś maskara a nie efekt WOW ale to jeszcze nie koniec. potraktowałam go pudrem sypkim kanebo, który jest absolutnie genialny, wierząc że mam spokój na kilka godzin. niestety po 15 minutach twarz zaczęła mi się błyszczeć, a cały fluid zszedł praktycznie z nosa, pozostawiając dziwnie tłusty film. makijaż wymagał korekty, a w zasadzie z braku środków do demakijażu, potraktowałam kanebo innym podkładem, przykrywając go. w ten oto sposób zakończył się nasz krótki związek. Zdecydowanie nam nie po drodze razem ... a szkoda bo miałam nadzieję, że zostaniemy na długo razem.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: mala próbka

Chcesz pochwalić visuale za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 77 raz(y)
  • Zimna wojna z klimatyzacją.
  • Bardzo chciałam go sprawdzić. Ma genialne recenzje więc pomyślałam - czemu nie? Wykończyłam swojego Futurystę od estee lauder i pomyślałam że sprawdzę ten podkład.

Bingo!!
    Nawilżający, pielęgnujący o przyzwoitym kryciu.
    Daje satynowe wykończenie i uczucie absolutnego komfortu nawet na niezbyt przyzwoitym kremie( co z racji częstych podróży bywa pewną norma)
    Najlepsze jest jednak to ze mimo iż spędziłam wiele godzin w samolocie lub mimo że siedzę w klimatyzowanej sali na której unosi się kurz. Moja skóra jest miękka, ładna i zdrowo wyglądająca.

Nie jest to podkład typu Long- lasting nie trzyma się 12 h bez poprawek ale nie taka jego rola od tego mam inne podklady.

To jest podkład do codziennego użytku.
    Nie pogorszy stanu cery.
    Ładnie wyrówna koloryt skóry.
    Nada naturalny wygląd.

Cena wysoka ale w porównaniu z La mer...który jest wcale nie lepszy.. Cena jest uczciwa

Dla kogo? Nie tylko dla cer dojrzałych. Szczególnie polubią go osoby o cerze suchej która potrzebuje nawilżenia . Myśle że nadaje się dla każdego rodzaju cery poza tłustą. Zadowolone będą nawet dziewczyny z zaskórnikami i nie do końcaidealnie gładkiej buzi. Bardzo uniwersalny produkt..Używam tego produktu od: 3 tygIlość zużytych opakowań: 1/5 opakowania

Chcesz pochwalić Loyd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!!
  • Świetny podkład! Jak już zostało to wcześniej wspomniane podkład upiększa. Stapia sie ze skóra, wygląda bardzo naturalnie, nie tworzy efektu maski. Nie mogę napisać nic o właściwościach nawilżających, ponieważ stosuję pod niego krem nawilżający i nie wiem co zapewnia tak świetny efekt jestem zachwycona to jeden z najlepszych podkładów jakie kupiłam. Owszem cena jest wysoka ale naprawdę warto.

Chcesz pochwalić asiulkam za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy na świecie
  • Trwały, nawilżający, upiększający. Teraz już wiem gdzie tkwi sekret pięknej cery. Szkoda, że taki drogi. Jednak wart każdej złotówki. Miałam już róźne podkłady z półek dolnych i górnych, jednak ten to majstersztyk. Gratuluje Kanebo.

Używam tego produktu od: 14 dni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcire pierwszego

Chcesz pochwalić Mrycek za czytelną i pomocną recenzję?
  • On mnie upiększa
  • Podkład- o efektywnym działaniu zapobiegającym procesom starzenia stanowi perfekcyjne połączenie kolorów, komfortu, dokładnego pokrycia i pielęgnacji.. Na powierzchni skóry produkt tworzy idealnie przylegający film. Zabezpiecza przed utratą nawilżenia, zapewnia lepszy efekt krycia oraz unikalne działanie ujędrniające....Zakochałam się w nim mimo woliNa naszym Forum 30 plus,chętnie wymieniamy sie próbkami,newsami co która upolowała i co jest warte uwagi..Próbkę sporą dostałam od JukiJuż pierwsza aplikacja wprawiła mnie w zachwyt.kolorem CF22,konsystencją i co najważniejsze tym jak w nim było mi do twarzyA było-hm..ładnieKupiłam z bólem serca(drogi jak psi) słoiczek..Faktem pocieszającym jest ,że wydajny ten podkładMożna powiedzieć bez wahania-ten podkłąd nas upiększa! Ujędrnia, rozświetla, liftingujące, wygładza, nawilża..Dostajemy makijaż naturalny ,bez efektu maski.Idealny moim zdaniem dla cer suchych , potrzebujących nawilżeniaCała linia Sensai jest wspaniała..Spróbujesz-przepadasz..Jak ja..bidulkaZakochanie kosztowne ale jakże radujące oko..Polecam jak najbardziej..bo być może ten podkład jest długo poszukiwanym św.Gralem..Zobaczymy po zuzyciu słoiczkaUżywam tego produktu od: 2 tygIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Michell72 za czytelną i pomocną recenzję?