Eveline, Art Scenic, Podkład kryjąco - wygładzający z kwasem hialuronowym

Powiększ Eveline, Art Scenic, Podkład kryjąco - wygładzający z kwasem hialuronowym
Produkt dostępny w 1 sklepach. Cena już od 18,99 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez patisonek87

Podkład Art.Scenic skutecznie maskuje wszelkie niedoskonałości cery, sprawiając, że staje się ona jednolita, gładka i promienna jak nigdy dotąd. Mineralne pigmenty zapewniają idealne krycie przebarwień, popękanych naczynek oraz perfekcyjnie maskują oznaki zmęczenia. Dzięki formule `long - lasting 24h` podkład Eveline Art Scenic jest odporny na ścieranie, a makijaż pozostaje świeży przez cały dzień. Ultra lekka konsystencja pozwala na zachowanie naturalnego wyglądu bez efektu maski. Podkład Art. Scenic wyrównuje strukturę skóry i drobne zmarszczki sprawiając, że cera staje się idealnie gładka i promienna. Unikalne połączenie kwasu hialuronowego z woskiem pszczelim nawilża i uelastycznia naskórek zapewniając mu długotrwałą skuteczną pielęgnację. SPF 10 chroni przed objawami przedwczesnego starzenia się skóry spowodowanego negatywnym wpływem promieniowania słonecznego.
Dostępny w pięciu odcieniach.

Skład: Aqua/Water, Cyclopentasiloxane, Dicaprylyl Ether, Bis-PEG/PPG-14/14 Cyclopentasiloxane, Isodecyl Neopentanoate, Propylene Glycol, Trimethoxycaprylylsilane, Butylene Glycol / Enantia Chlorantha Extract / Oleanolic Acid, Hyaluronic Acid, Talc, Pullalan, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Hexyl Laureat, Sodium Chloride, Beeswax (Cera Alba), Phenoxyethanol / Methylparaben / Butylparaben / Ethylparaben / Isobutylparaben / Propylparaben, Hydrogenated Castor Oil, Dimethicone, Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Citronellol.
Może zawierać: CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499. (05.03.2011)

• Może być
  • Trafił do mnie od koleżanki dla której był za ciemny. Ogólne wrażenie nie jest złe, jednak to nie podkład do którego mogła bym się przywiązać na dłużej. Używany raczej tylko awaryjnie.

Plusy :
    + duża gama ciemnych odcieni co dla mnie jest bardzo dobrą opcją
    + dobra konsystencja
    + nie zapycha
    + nie tworzy maski
    + w miare trwały, utrzymywał się dobrze
    + wydajny

Minusy :
    - ciężko o jakikolwiek tester
    - krycie jest słabe, trzeba go nałożyć sporo żeby wszystko zakrył. Nadaje się raczej dla osób które maja mało do poprawek
    - lubił się strasznie świecić
    - po bardzo krótkim czasie zepsuła mi się pompka ale może to wyjątkowy przypadek

Używam tego produktu od: Nie pamiętam

Chcesz pochwalić Mentos13 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Cellulit jak stosować kosmetyki

• Naprawdę warto go kupić!
  • Firma Eveline prężnie się rozwija, ale niestety, cena troszkę wygórowana, bo 20 zł za podkład to wcale nie tak mało, inne polskie firmy zdecydowanie schodzą z cen, a Eveline podbija do góry. Kolory bardzo uniwersalny, dla każdego, ja mam akurat jasną karnację, ale koleżanka z ciemną też go stosuje i obie wyglądamy naprawdę dobrze, dopasowuje się do cery. Bardzo fajny aplikator, przynajmniej nie brudzimy całych rąk i dodatkowo "dziubka" opakowania. Jest wydajny, ma fajną, dość gęstą konsystencję, więc bardzo dobrze maskuje pryszcze, ogólnie ładnie wygładza całą buzię. Zapach w miarę, opakowanie też nieźle się prezentuje na półeczce. Polecam, bo to jeden z tych podkładów, które wystarczają na cały dzień. Matuje, ale dla całkowitej "suchej" buzi, trzeba użyć jeszcze pudru w kamieniu, w przypadku tłustej cery.
    Plusy
    - delikatny
    - łatwość użycia
    - wydajność
    - efektywność
    - nawilża
    - eleganckie opakowanie
    - dobrze matuje
    - doskonale kryje
    - wygładza skórę
    - przedłuża działanie pudru
    - długo utrzymuje się na twarzy
    - pięknie rozświetla
    - ukrywa niedoskonałości
    - piękny kolor

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • w miarę dobry
  • kupiłam podkład z Eveline już dwa razy bo poleciła mi go koleżanka u której sprawdzał się bardzo dobrze, jednak za każdym razem wybierałam albo za ciemny albo za jasny odcień i obawiam się ze nie znajdę odpowiedniego dla siebie,nie zakrywa niedoskonałości tak jakbym chciała i do tego strasznie się świecę..chyba nie kupię go po raz trzeci

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe,drugie kończę

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić magicmike za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Bardzo dobry, jeden z najlepszych jakie miałam.
    Kupiłam w sumie z ciekawości bo ujrzałam go w rossman i chciałam coś przetestować.
    Fakt, ciemne kolory, na szczęście był tester i wybrałam dla siebie kość słoniową. Kolor jest idealny, nie za blady nie żółty jak się często zdarza. Cera wygląda świeżo i na wypoczęta, nie wysusza a jednocześnie dobrze pokrywa , ładnie się rozprowadza. Sto razy lepszy niż wiele podkładów na pozór lepszych, bardziej markowych. Dotychczas stosowałam BB cream, od teraz będę zamiast tych kupować opisywany podkład ze względu na super krycie i kolor idealny dla mnie. Szkoda, że filtr ma tylko spf10.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić justina1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 390 raz(y)
  • Dobry, ale ciemny, zbyt ciemny
  • Podkład Eveline kupiłam dosyć dawno temu. Zachęciły mnie opisy na opakowaniu, zwłaszcza wiadomości na temat kwasu hialuronowego w składzie kosmetyku.

Produkt jest dobry, pod względem trwałości, optycznego wygładzania itp. na pewno zasługuje na naszą uwagę. Wiem, że podkład dobry musi być zarazem drogi, żeby był dobry. Eveline nie można porównać do producentów podkładów drogich, teraz już wiem dlaczego: brak odpowiedniej palety kolorów. Proponowane barwy są za bardzo ciemne jak na środkowoeuropejskie standardy i jak na mój polski koloryt skóry.

Kolor, który wybrałam, to "ciepły beż", nadający się do makijażu osoby z Ameryki Południowej, natomiast nie dla polskiej jasnej cery. Pod względem technicznym jest dobry, ale kolorystycznie- nie, ponieważ trzeba mieszać go z jaśniejszymi podkładami innych firm, bo Eveline jaśniejeszych nie produkuje.

Używam tego produktu od: 6 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 1x 30 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • pomiędzy
  • Kupiłam go w promocji w Rossmannie za ciemny, nie jestem zadowolona z niego :/ nie kryje niedoskonałości, odznaczają się wszystkie skórki na twarzy, jest wydajny. Jeśli miałabym do kupić ponownie na pewno jaśniejszy ... bo teraz mieszam go z innym podkładem i efekt jest super, trzyma się cały dzień ale tak jak mówię naturalny dla mnie za ciemny :/

Ilość zużytych opakowań: 1, 30 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kama7859 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Kupiłam go skuszona ceną promocyjną i chęcią spróbowania czegoś nowego. Jednak bardzo się zawiodłam.
    Plusy:
    - bardzo wydajny
    - nie wysusza skóry
    - wygładza
    - cena

Minusy:
    - nie kryje niedoskonałości
    - kolory bardzo ciemne

Niby minusów mniej niż plusów, ale jak na podkład kryjący spodziewałam się lepszego efektu krycia, dlatego słaba ocena.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić simoz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla wybrańców
  • Kupiłam go jakieś pół roku temu w rossmanie. Jakieś było moje zdziwienie gdy po wypróbowaniu produkt był o kilka odcieni za ciemny. Próbowałam testerów ale odcienie testeru i zakupionego towaru znacznie się różnią. Po wymieszaniu z innym podkładem jest lepiej ale nadal to nie jest to co chciałabym otrzymać...
    Plusy:
    +cena
    +trwałość
    +wygoda
    +wygląd produktu
    +dostępność
    Minusy:
    +trudno dobrać odcień dla siebie
    +problem z testerami

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sylwiaaa1000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dość dobry
  • Plusy
    - jest raczej lekko
    -średnio kryjacy
    - nawilża
    - nie tworzy maski na twarzy
    - raz przypudrowany spędza na buzi w zasadzie cały dzień
    - ma idealny odcień
    - niska cena ( 20 zł)
    - łatwodostępny
    - pojemniczek z pompką

Używam tego produktu od: maja 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić fhoenixblack za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, ale...
  • Ma dobrą konsystencję, dobrze się rozprowadza, nie wysusza, ogólnie wszystko byłoby dobrze gdyby nie to, że...
    Kupiłam go w drogerii, nie było testerów, więc wzięłam najjaśniejszy odcień jaki jest w tej serii (zawsze tak robię i się sprawdza). Jakież było moje zdziwienie, gdy odkryłam, że jest o kilka tonów za ciemny! Także polecam, ale tylko osobom o śniadej cerze i nie kupujcie bez wypróbowania testera.

Używam tego produktu od: użyłam go raz i więcej się nie da
    Ilość zużytych opakowań: troszkę z pierwszej i jedynej butelki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Judyta_Sin za czytelną i pomocną recenzję?