Eveline, Art Scenic, Podkład kryjąco - wygładzający z kwasem hialuronowym

Powiększ Eveline, Art Scenic, Podkład kryjąco - wygładzający z kwasem hialuronowym

Zgłoszony przez patisonek87

Podkład Art.Scenic skutecznie maskuje wszelkie niedoskonałości cery, sprawiając, że staje się ona jednolita, gładka i promienna jak nigdy dotąd. Mineralne pigmenty zapewniają idealne krycie przebarwień, popękanych naczynek oraz perfekcyjnie maskują oznaki zmęczenia. Dzięki formule `long - lasting 24h` podkład Eveline Art Scenic jest odporny na ścieranie, a makijaż pozostaje świeży przez cały dzień. Ultra lekka konsystencja pozwala na zachowanie naturalnego wyglądu bez efektu maski. Podkład Art. Scenic wyrównuje strukturę skóry i drobne zmarszczki sprawiając, że cera staje się idealnie gładka i promienna. Unikalne połączenie kwasu hialuronowego z woskiem pszczelim nawilża i uelastycznia naskórek zapewniając mu długotrwałą skuteczną pielęgnację. SPF 10 chroni przed objawami przedwczesnego starzenia się skóry spowodowanego negatywnym wpływem promieniowania słonecznego.
Dostępny w pięciu odcieniach.

Skład: Aqua/Water, Cyclopentasiloxane, Dicaprylyl Ether, Bis-PEG/PPG-14/14 Cyclopentasiloxane, Isodecyl Neopentanoate, Propylene Glycol, Trimethoxycaprylylsilane, Butylene Glycol / Enantia Chlorantha Extract / Oleanolic Acid, Hyaluronic Acid, Talc, Pullalan, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Hexyl Laureat, Sodium Chloride, Beeswax (Cera Alba), Phenoxyethanol / Methylparaben / Butylparaben / Ethylparaben / Isobutylparaben / Propylparaben, Hydrogenated Castor Oil, Dimethicone, Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Citronellol.
Może zawierać: CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499. (05.03.2011)

• Chwalona: 176 raz(y)
  • Dobry, ale ciemny, zbyt ciemny
  • Podkład Eveline kupiłam dosyć dawno temu. Zachęciły mnie opisy na opakowaniu, zwłaszcza wiadomości na temat kwasu hialuronowego w składzie kosmetyku.

Produkt jest dobry, pod względem trwałości, optycznego wygładzania itp. na pewno zasługuje na naszą uwagę. Wiem, że podkład dobry musi być zarazem drogi, żeby był dobry. Eveline nie można porównać do producentów podkładów drogich, teraz już wiem dlaczego: brak odpowiedniej palety kolorów. Proponowane barwy są za bardzo ciemne jak na środkowoeuropejskie standardy i jak na mój polski koloryt skóry.

Kolor, który wybrałam, to "ciepły beż", nadający się do makijażu osoby z Ameryki Południowej, natomiast nie dla polskiej jasnej cery. Pod względem technicznym jest dobry, ale kolorystycznie- nie, ponieważ trzeba mieszać go z jaśniejszymi podkładami innych firm, bo Eveline jaśniejeszych nie produkuje.

Używam tego produktu od: 6 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 1x 30 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • pomiędzy
  • Kupiłam go w promocji w Rossmannie za ciemny, nie jestem zadowolona z niego :/ nie kryje niedoskonałości, odznaczają się wszystkie skórki na twarzy, jest wydajny. Jeśli miałabym do kupić ponownie na pewno jaśniejszy ... bo teraz mieszam go z innym podkładem i efekt jest super, trzyma się cały dzień ale tak jak mówię naturalny dla mnie za ciemny :/

Ilość zużytych opakowań: 1, 30 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kama7859 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Kupiłam go skuszona ceną promocyjną i chęcią spróbowania czegoś nowego. Jednak bardzo się zawiodłam.
    Plusy:
    - bardzo wydajny
    - nie wysusza skóry
    - wygładza
    - cena

Minusy:
    - nie kryje niedoskonałości
    - kolory bardzo ciemne

Niby minusów mniej niż plusów, ale jak na podkład kryjący spodziewałam się lepszego efektu krycia, dlatego słaba ocena.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić simoz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla wybrańców
  • Kupiłam go jakieś pół roku temu w rossmanie. Jakieś było moje zdziwienie gdy po wypróbowaniu produkt był o kilka odcieni za ciemny. Próbowałam testerów ale odcienie testeru i zakupionego towaru znacznie się różnią. Po wymieszaniu z innym podkładem jest lepiej ale nadal to nie jest to co chciałabym otrzymać...
    Plusy:
    +cena
    +trwałość
    +wygoda
    +wygląd produktu
    +dostępność
    Minusy:
    +trudno dobrać odcień dla siebie
    +problem z testerami

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sylwiaaa1000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dość dobry
  • Plusy
    - jest raczej lekko
    -średnio kryjacy
    - nawilża
    - nie tworzy maski na twarzy
    - raz przypudrowany spędza na buzi w zasadzie cały dzień
    - ma idealny odcień
    - niska cena ( 20 zł)
    - łatwodostępny
    - pojemniczek z pompką

Używam tego produktu od: maja 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić fhoenixblack za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, ale...
  • Ma dobrą konsystencję, dobrze się rozprowadza, nie wysusza, ogólnie wszystko byłoby dobrze gdyby nie to, że...
    Kupiłam go w drogerii, nie było testerów, więc wzięłam najjaśniejszy odcień jaki jest w tej serii (zawsze tak robię i się sprawdza). Jakież było moje zdziwienie, gdy odkryłam, że jest o kilka tonów za ciemny! Także polecam, ale tylko osobom o śniadej cerze i nie kupujcie bez wypróbowania testera.

Używam tego produktu od: użyłam go raz i więcej się nie da
    Ilość zużytych opakowań: troszkę z pierwszej i jedynej butelki

Chcesz pochwalić Judyta_Sin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto.
  • Używam tego podkładu od roku ?
    Jestem zachwycona,jego trwałością...Żaden droższy podkład nie był taki jak ten...
    Używam Ciepłego beżu i jest po prostu genialny!
    Nawet na ciepłe dni...
    Kupie go pewnie jeszcze nie raz.Jedna buteleczka starcza mi na 2 miesiące.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 6 małych

Chcesz pochwalić Agnieszka1920 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, warto kupic
  • Dobry podklad za niska cene. Kryje ale nie tworzy tapety. Mam kolor jasny bez i jestem zadowolona jest jasny ale nie ma odcienia rozowego ani zoltego. Skora wyglada zdrowo. Dodatkowy plus za wygodne opakowanie z pompka. Jestem zadowolona a mam porownanie na prawde z drogimi podkladami bobbi brown max factor astor. Jesli macie cos do ukrcia ale jednoczesnie chcecie wygladac w miare naturalnie to jest ok. Balam sie tego krycia ze bedzie w stylu dermacolu okropna maska a jednak jest ladniutko, nie ma smug nie roluje sie, nawilza. Fajny jednym slowem.

Używam tego produktu od: 2tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1duze

Chcesz pochwalić rozarozewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny ale szybko znika
  • kupiłam go aby przetestować bo uwielbiam kosmetyki z tej firmy. inne podkłady ( droższe) zawsze nakładałam tylko po nawilżeniu twarzy kremem, przy nim nie muszę tego robić. to wręcz niewskazane bo wtedy twarz się strasznie świeci. używam odcienia naturalnego. największy minus to to że szybko znika z twarzy, nie tak jak obiecuje producent, nawet baza nie pomaga. z plusów: na prawdę super wygładza, nawilża i rozświetla, bardzo wygodne, eleganckie i lekkie opakowanie. nie obciąża torebki jak inne szklane słoiczki. ładny zapach

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić angelique21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • za brzydkie odcienie tylko 2 gwiazdki
  • jedna z najwazniejszych cech podkladu jest odpowiedni kolor natomiast ten podklad ma w swojej gamie paskudne nie pasujace do naturalnego kolorytu skory odcienie.
    przyczepic sie moge rowniez krycia- jak zapewnia producent jest to podklad kryjacy a krycia jest tyle co nic
    tworzy na twarzy maske
    dwie gwiazdki za opakowanie z pompka , dobra konsystencje, dostepnosc, niska cene , w miare trwaly

Używam tego produktu od: tydzień

Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem przyzwoity
  • W sumie nie mam mu nic do zarzucenia Ładnie kryje. Fajne opakowanie z aplikatorem. Matuje Nie błyszczy się i nie zbryla
    Ma bardzo delikatny zapaszek.
    Używam odcienie naturalnego
    I jedynie do tego mogę się przyczepić, że naturalny jest o dziwo jak dla mnie z lekką nutą oliwki

Jest troszkę zbyt ciemny, naturalna nieopalona buzia nie wyglądałaby w nim już naturalnie

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 i używam nadal

Chcesz pochwalić pauleta89 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • fajne działanie, najjaśniejszy kolor jest zaskakująco ciemny
  • Z rossmanowskiej półki wzięłam podkład w kolorze "kość słoniowa". Jest to najjaśniejszy z podkładów, ale na twarzy jest naprawdę ciemny i trzeba użyć malutkiej ilości, a następnie dokładnie ją rozsmarować żeby uzyskać w miarę naturalny efekt.

I teraz kwestia efektu. Jest bardzo fajny, daje naturalne, satynowe wykończenie, jest trwały.
    Ale ten kolor....
    Ogromnym minusem jest to, że nie ma w rossmanie testerów.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić adrem za czytelną i pomocną recenzję?
  • za tak niską cenę podkład jest wprost świetny
  • Dobrze rozsmarowuje się zarówno na bazie jak i na samym kremie. Dobrze roztarty nie tworzy w ogóle smóg, nie odznacza się też przy szyi. Mój odcień to 12 natural - wydaje się bardzo ciemny w opakowaniu (tym bardziej, że nie należę do osób o ciemnej karnacji), natomiast po równomiernym roztarciu jest wprost idealny.

Nie ma powalających zdolności kryjących, na większe zaczerwienienia czy trądzik i tak trzeba nałożyć korektor kryjący. Natomiast z drobnymi niedoskonałościami jak blizny i rozszerzone naczynka radzi sobie bardzo dobrze.

Zauważyłam też, ze bardzo dobrze wygładza skórę dzięki zawartości kwasu hialuronowego. Skóra jest wygładona zarówno w dotyku jak i optycznie - patrząc w lusterko wręcz nie widać niedoskonałości (np. wykwitów wyniosłych nad powierzchnię skóry, blizny po trądziku). Myślę, że dzięki temu jest idealny dla kobiet, które dosięgnął już problem zmarszczek - kwas hialuronowy je spłyci.

Podkład nie ma właściwości matujących, ale też nie swieci się na skórze. Właściwie po nałożeniu jest niewidoczny. Przy cerze tłustej i mieszanej oczywiście polecam nałożyć puder, gdyż cera po jakimś czasie i tak zacznie się świecić.
    Nie powoduje wysuszenia cery ani uwidocznienia suchych skórek.

Zaskoczyła mnie trwałość produktu - zawsze utrwalam makijaż pudrem, ale pod koniec dnia może już nie wyglądać estetycznie. Ten podkład wygląda idealnie przez cały dzień! Robiąc makijaż o 8 rano wieczorem można iść w nim spokojnie na imprezę - wystarczy tylko zmatowić cerę bibułką matującą lub lekko omieść twarz pudrem.

Nakładałam podkład palcami, ale ma idealną konsystencję aby nakładać go pędzlem lub gąbeczką, myślę, że wtedy efekt wygładzający będzie jeszcze lepszy.

Podkłam jest bardzo wydajny, miałam zaledwie kilka próbek i byłam w szoku, że tak mała ilość podkładu wystarcza na całą twarz (próbka 1,5ml wystarczyła na około 7 makijaży, w zależności jaki stopień krycia chciałam uzyskać).

Zapach jest mocny, pudrowy, ale nie przeszkadzający, nawet można powiedzieć, ze przyjemny.

Podsumowując: podkład idealny dla wszystkich typów cery i w każdym wieku, szczególnie dla pań z problemem zmarszczek. Nie powoduje swiecenia, lekko kryje.

Chcesz pochwalić LadyForward za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej!
  • Zakupiłam ten podkład, gdyż poleciła mi go siostra-szukałam czegoś na okres letni o lekkiej konsystencji. Niestety, ten podkład się u mnie wcale nie sprawdził. Po nałożeniu na twarz byłam strasznie pomarańczowa( kupiłam kolor najjaśniejszy, gdyż jestem strasznie blada) i strasznie się świeciłam! Jednakże dałam mu szanse i zużyłam połowę opakowania.Jak się okazała strasznie mnie zapchał! Stan mojej cery poprawił się dopiero pod koniec grudnia, a już wtedy od dłuższego czasu go nie używałam.

Podkład nie kryję! Mam lekkie przebarwienia na policzkach , a nawet z nimi sobie nie poradził , sądzę też, że wzmógł przetłuszczanie się mojej cery. Również zaznaczał suche skórki.

Konsystencja produktu była bardzo wodnista, czasem zostawiał smugi. Pompka zepsuła się po jakimś czasie i trzeba było odkręcać opakowanie, by wydobyć produkt.

U mnie się nie sprawdził, nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

Chcesz pochwalić monika630 za czytelną i pomocną recenzję?
  • spełnił MOJE oczekiwania
  • Jak w podsumowaniu- podkład koresponduje z moimi wymaganiami wobec tego typu kosmetyków. Tzn.:
    - jest raczej lekko/średnio kryjacy
    - nawilża
    - nie tworzy szpachlowej tapety
    - raz przypudrowany spędza na buzi w zasadzie cały dzień
    - idelanie wspołgra z moim filtrem
    - ma idealny odcień
    * dodatkowe bonusy:
    - śmiesznie tani (zapłaciłam 19 zł)
    - łatwodostępny
    - pojemniczek z pompką, który łatwo "rozbroić" w razie konieczności
    Ogólnie- ja porównałabym go do DW light, z tym ze cena jakieś 8 razy nizsza:P I dlatego nie ganię producenta, ze podkład nie spełnia wg mnie jego obietnic. Ważne, ze spełnia moje oczekiwania Polecam!

Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić komyszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawde dobry produkt
  • Jak dla mnie dobry podkład, świetnie nawilża, wykladza, kryje niedoskonałosci jednak cere matuje na okres 3 godzin. Mam bardzo duże problemy z utrzymaniem tego efektu na mojej skórze, więc przymykam na to oko. Moze u innych sie sprawdza Nie nalezy tez zapomniec o przyjemnym ,delikatnym zapachu i jego super wydajności !

Używam tego produktu od: 2msc
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić patrycja0607 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie.
  • Dobry podkład, ale nie dla mojej cery.
    Na plus krycie, nawilżenie, matowienie, trwałość, wydajność, zapach,
    łatwa aplikacja i cena.
    Nie zapycha.

Niestety ja więcej nie pokuszę się na jego zakup. Co do efektu wygładzenia, to wydawało mi się, że uwypuklił drobne niedoskonałości mojej cery, a nie je zamaskował. Poza tym kolor naturalny był chyba najjaśniejszym odcieniem, a mimo to na moje twarzy wypadł dość ciemno.
    Świetnie matuje, ale u mnie zadziałał chyba aż za bardzo. Moja twarz wyglądała po nim na szaro-burą, skóra na pozbawioną blasku, zmęczoną :/ Czułam się w nim staro... Podsumowując zdecydowanie nie jest on stworzony dla mojego typu cery. Teraz mam w planach zakup podkładu rozświetlającego. Ten oddałam znajomej.Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

Chcesz pochwalić malgosinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonałe nawilżenie
  • Produkt naprawdę świetnie nawilża skórę. Jest to zauważalne już podczas aplikacji. Dodatkowo zapewnia doskonałe krycie nie obciążając jednocześnie skóry. Jest bardzo trwały i nie zauważyłam żeby tracił swoją intensywność podczas dnia. Dodatkowym atutem jest niska cena.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić PlanetaStylu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre krycie na początku
  • OStatnio bardzo nasiliła mi się moja choroba - atopowe zapalenie skóry. Kto choruje, ten wie, jakie potworne plamy i rany pojawiają się na twarzy. Gdy jeszze nie miałam możliwości udać się do lekarza, poszłam do drogerii i szukałam podkładu. Tu Maybelline, tu Rimmel ale nic mnie nie zadowalało aż zauważyłam ten.
    W trakcie choroby, miałam bardzo suchą skórę, a chodzić do szkoły musiałam, więc stosowałam podkład na te rany... Od razu po nałożeniu ładnie po wyglądało, lecz po jakimś czasie zaczęło podkreślać suchą skórę ( a zawsze nakładam krem pod pokład) i zaczęła mnie szczypać skóra. Naprawdę wstydziłam się pokazać ludziom.. Lecz, gdy już jestem wyleczona, (co tu ukrywać) mam gładką, piękną skórę twarzy, bez skazy (jedynie trochę popękanych naczynek, których prawktycznie nie widać oraz czerowny nos od mrozu) używam kapkę tego podkładu tam gdzie potrzebuję i jestem zadowolna bardzo

+fajny zapach
    +łatwe wyciskanie dzięki pompce
    +wydajny (wystarczy kropelka podkładu)
    +przyjazna cena
    +nawilżający

-szybko schodzi :c

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić maddie1221 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niska cena za dobrą jakość
  • kupiłam przypadkowo bo ciągle poszukuję swojego fluidu i ten o dziwo całkiem całkiem. Dobrze się rozprowadza, wydajny, przyjemny zapach. Wg. mnie dobrze kryje i długo się trzyma na buzi. Używałam drogich fluidów i niektóre były o niebo gorsze od tego
    Edit - dalej szukam mojego KWC - z czasem zauważyłam że znika z buzi !
    .Używam tego produktu od: od pół rokuIlość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sylwka37 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyjemny podkład
  • Słowo wstępu:
    Podkładów użyłam już tysiące, jak na razie żaden nie skłonił mnie do ponownego zakupu. Ten też na razie nie zakończył mojej listy poszukiwań, ale myślę, że na pewno nie raz do niego wrócę - na razie jednak mam na oku do przetestowania jeszcze kilka innych.

Do kupna tego podkładu skusił mnie opis producenta oraz promocja. Mam skórę bardzo trudną w obejściu i prawdopodobnie prędzej wyjaśni się tajemnica piramid niż ja w końcu odkryję jaki rodzaj cery posiadam. Raz tłusta, raz przesuszona, raz wrażliwa, raz wszystko na raz etc.

Charakterystyka mojej cery:
    Ogólnie od zawsze mam problemy ze "świeceniem się", zwłaszcza na policzkach. Malować się muszę na 5 min. przed wyjściem, bo gdybym zrobiła to wcześniej, to świecąca i rozmazana byłabym jeszcze przed opuszczeniem domu. Dodatkowo jestem blada jak ściana, aczkolwiek daleko mi do pięknego alabastru, raczej mam kolor trupa Skóra jest w jednych miejscach cienka i blada w innych gruba i szara z mnóstwem przebarwień i nierzadko z "nieproszonymi gośćmi", dodajmy do tego jeszcze pory wielkości kraterów i oto opis mego pięknego oblicza. Dlatego też zawsze szukam podkładów, które posiadają w nazwie "matujący", "kryjący", "trwały" etc.

Do podkładu eveline podeszłam z rezerwą nie oczekując fajerwerków - jak zawsze - a tu miłe zaskoczenie...

Plusy:
    + doskonały efekt matujący! Najlepszy jaki do tej pory miałam okazję doświadczyć na mojej twarzy.
    * Jak już wspomniałam, świecę się jak szalona już 2 min. po nałożeniu makijażu, a tu ogromna niespodzianka! Twarz nawet na sekundę nie ma odwagi się świecić - nawet do kilku godzin po nałożeniu (5-7). Mimo lejącego się żaru z nieba lub kiedy układałam włosy suszarką i cała się przy tym spocę - twarz nietknięta! Nigdy nie mogłam sobie pozwolić na makijaż przed suszeniem włosów. Mogę teraz skakać, biegać, leżeć na słońcu, przebywać w dusznych pomieszczeniach, spływać przy tym potem, a twarz na pewno świecić się nie będzie.
    Po tym czasie (5-7h) warto twarz lekko oprószyć sypkim pudrem i dalej cieszyć się fantastycznym matowym efektem, aczkolwiek zazwyczaj nie muszę tego robić nawet aż do wieczornego zmywania makijażu.
    * oczywiście podkład zawsze utrwalam odrobiną sypkiego pudru transparentnego.

+ o gustach się nie dyskutuje, ale dla mnie zapach przepiękny. Orzeźwiający dający wrażenie czystości.

+ ekonomiczny! Odrobina podkładu - ok. pół pompki - a twarz cała ładnie pokryta.
    * Na pewno więcej trzeba będzie użyć, jeśli ktoś używa gąbki lub pędzla do rozcierania, ale ja obecnie powróciłam do "korzeni" i znów nakładam podkład dłońmi.

+ krycie poprawne, nie ma efektu maski. Co prawda nie mówimy tu o kryciu a la gładź szpachlowa, więc jeśli ktoś musi mieć wszystko idealnie zatuszowane, to niestety w tym podkładzie tego nie znajdzie. Ja zawsze uzywam dermacolu na moje ogromne cienie pod oczami + wszelkie brzydkie plamy, skazy albo ewentualne wypryski, więc podkład dla mnie nie musi być kryjący do granic absurdu.
    * Oczywiście jak ktoś ma w zwyczaju używanie 2L podkładu, to potem będzie stękał, że wyszła mu maska i podkład jest "be i fuj".

+ bardzo ładnie wyrównuje kolor skóry. Mój podkład ma wyrównywać i/lub nadawać przyjemny kolor mojej twarzy i Art Scenic mi to doskonale zapewnia, za co duży plus.

+ przyzwoita ilość kolorów do wyboru (5). Mimo, że moja twarz, jak wspomniałam, ma kolor nieokreślono-trupio-blado-szary, to jednak spokojnie wybrałam jeden z nich (naturalny nr12) i jestem bardzo zadowolona.

+ skóra w dotyku idealna! Miekka i aksamitna praktycznie cały dzień.

+Nie zapycha moich porów, nie mam po nim żadnych wyprysków i innych problemów skórnych.

+ ładnie łączy się ze skórą, chociaż oczywiście jak każdy kosmetyk, tak i ten ściera się w ciągu dnia, jednak efekt jest bardzo delikatny i ściera się równomiernie.
    * Spokojnie mam go na twarzy aż do wieczornego mycia mimo iż używam chusteczki do nosa 1000 razy na minutę (alergia) oraz mam w zwyczaju podpieranie się o policzek lub brodę reką - mimo tego nie widać by podkład w tych miejscach wyglądał inaczej niż w pozostałych "nietkniętych". Prawdopodobnie to zasługa bardzo dobrego łączenia się ze skórą już przy nakładaniu (o ile potrafi się go rozsądnie nakładać na twarz, a nie wylewać wiadrami).

Minusy:
    Jak dla mnie takowych nie posiada, może tylko cena bez promocji jest troszkę wysoka, bo jestem bardzo oszczędną osobą i zawsze szkoda mi każdej złotówki, ale przy tylu plusach mogę się poświęcić

Podsumowując: podkład DLA MNIE naprawdę doskonały i czuję, że może się okazać tym "naj" i jedynym, ale jeszcze kilka na mojej liście do przetestowania zostało, więc zobaczymy.
    Jeśli któraś z was widzi podobieństwa między sobą, a opisami mojej skóry i problemów jakie mam z twarzą, to z pewnością nie zawiedzie się po kupnie tego podkładu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić BlackWeasel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Jak dla mnie nieźle kryje i dobrze się rozprowadza. Opakowanie jest praktycznie, pompka ułatwia aplikacje. Zapach całkiem przyjemny. Wygładza; plus za kwas hialuronowy.

Też myślę, że z tymi kolorami jest coś nie tak. Mam raczej ciemną karnacje (szczególnie latem) a używam "kości słoniowej", a to chyba najjaśniejszy odcień. Jednak paradoksalnie wygląda na dość ciemny...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Comersela_88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • żółty!
  • Podkład ładnie kryje pory, ale strasznie je przy tym zapychając. Przy tym tworzy efekt maski, świeci się, spływając po paru godzinach.
    \nNadaje niezdrowy, żółty odcień. Ogólnie nie polecam, zużywam do nóg, lecz nawet na nich nie kryje drobnych blizn.

Plus za opakowanie z pompką.

Chcesz pochwalić Youasiaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie , nic ciekawego dla wymagających
  • kiedyś go czesto używałam ..ale było to wtedy gdy nie miałam problemow z cerą . teraz chcę fluidu który będzie miał idealnie krycie. a ten mało kryje ,wręcz wyolbrzymia jakieś zaczerwienia..szybko schodzi .. do bani..

Używam tego produktu od: dawno,rok temu
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Eliza_15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Kupuję go regularnie odkąd go tylko odkryłam.

Plusy :
    - Dobrze kryje ! I wystarczy cienka warstwa, aby pokryc drobne niedoskonałości mojej cery
    -przyjemnie się go nakłada, nie tworzy smug
    -nie tworzy efektu maski
    -trwały, utrzymuje się na buzi cały dzień z drobnymi poprawkami i wygląda ok
    -bardzo wydajny !!
    -nie widzę różnicy, porównując go do droższych podkładów innych marek,mających spełniac te same zadania...

Minusy:
    -mały wybór odcieni
    -ciemne odcienie (mam najjaśniejszy, a do bladych nie należę)
    -zostawia ślady na ubraniach

Mimo tych kilku minusów, u mnie na półce stoi cały czas i jestem z niego zadowolona. Jak na moje codzienne potrzeby, jest najlepszy jaki dotychczas miałam.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Almariel za czytelną i pomocną recenzję?