L`Oreal, Excellence Creme (Farba do włosów)

Powiększ L`Oreal, Excellence Creme (Farba do włosów)

Zgłaszająca osoba: AnetaAN

Farba do włosów dostępna w szerokiej gamie kolorów. Idealnie i równo pokrywa włosy, nadając im głęboką i intensywną barwę. Chroni włosy, nawet te delikatne. Dostępna w 24 odcieniach, które wyglądają na włosach bardzo naturalnie i co ważne - nie płowieją i nie tracą połysku.
Innowacja - potrójna ochrona:
- Serum ochronne pielęgnuje uszkodzone partie włosów, w szczególności końcówki. Stosuje się je przed koloryzacją. Twoje włosy są chronione i przygotowane do farbowania.
- Odżywka z kompleksem Ceramidy + Proteiny o zwiększonej pojemności, przeznaczona do wielokrotnego zastosowania, odnawia ochronę włosów pomiędzy 2 kolejnymi koloryzacjami.
- Farba-krem koloryzujący Wyjątkowa Ochrona nadaje Twoim włosom intensywny i jednolity kolor, który doskonale pokrywa siwe włosy, nawet te najbardziej odporne na farbowanie. Excellence Crème nie spływa z włosów.
- Aplikator-grzebyk dodany do zwykłego aplikatora sprawia, że nakładanie produktu staje się jeszcze łatwiejsze i jeszcze bardziej precyzyjne.

Cena: 32,99zł

• Godny polecenia
  • Najlepszy jesli chodzi o domowe farbowanie wlosow.
    Plusy
    + latwo dostepny w kazdej drogerii
    +szeroka gama kolorystyczna
    + blondy bez zoltego odcienia ( moj ulubiony holywood blond)
    + latwa aplikacja ( niepotrzebna jest pomoc przy aplikacji )
    + nie niszczy wlosow

Minusy
    -ostry zapach
    - zawiera amoniak

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 5-6

Chcesz pochwalić Pika28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry.... ale
  • Recenzja dotyczy koloru 6.03 ( ciemny bląd ze złotym refleksem). Farbuję włosy od dawna, i musze przyznać, że jest to najlepsza drogeryjna farba, której uzywałam. Nie niszczy włosów, dobrze sie nakłada. Niestety kolor nie jest taki na jaki wskazuje numer farby, wyszedł średni braz na poziomie 4- 5. Poziom 6 to powinien być ciemny bląd. Nie jest to na szczęście dla mnie problem, bo noszę brązy, tym razem chciałam jednak coś jasniejszego " na lato". Odejmuję tylko pół gwiazdki, bo chociaż ciemniejszy niż być powinien, to mimo wszystko bardzo ładny kolor. Wróce do tej recenzji po kilku tygodniach, kiedy będę wiedziała jak farba" rozkłada" sie w czasie ; )

Chcesz pochwalić Jej Wysokosc Rozalka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nareszcie!
  • Zanim przejdę do uzasadnienia swojej oceny, muszę nadmienić, że dotąd trwała koloryzacja włosów (a farbuję je od 10 lat) była dla mnie naprawdę kłopotliwa. Problem tkwi w tym, że moje włosy (o ile nie były potraktowane stricte fryzjerskim preparatem, a jedynie drogeryjną farbą) w niedługim czasie od koloryzacji na tyle zmieniały swój odcień na długości w stosunku do tego, jaki był pierwotnie, że kiedy odrosty wymagały już "zamalowania", za każdym razem zmuszona byłam farbować całe włosy (bo kontrast byłby zbyt widoczny). Odbijało się to oczywiście zarówno na ich kondycji jak i stanie mojego portfela (2 opakowania w przypadku moich gęstych sięgających łopatek włosów to absolutne minimum). Dodatkowo bardzo często, mimo tego, że od dłuższego czasu farbuję je na różne warianty czekoladowego brązu, po jakimś czasie nabywały żółtawego poblasku, który w moim odczuciu był nie do przyjęcia.
    Szukając więc szansy na długotrwały rezultat bez niespodzianek 2 miesiące temu zdecydowałam się na L'Oreal Excellence Creme nr 4.03 (świetlisty ciemny brąz z serii Brown Richesse) i jestem z niego bardzo zadowolona.
    Co prawda z autopsji nie jestem w stanie ocenić funkcjonalności wyposażonego w grzebyk aplikatora (ponieważ włosy za pomocą pędzla farbuje mi siostra), jednak doceniam staranie producenta w kwestii ułatwienia samodzielnej aplikacji produktu. Dołączone do zestawu serum ochronne (nakładane przed koloryzacją służące zabezpieczeniu najbardziej wrażliwych części włosów) oraz balsam, który nałożony po farbowaniu odżywia włosy i ułatwia ich rozczesanie także zaliczam na plus.
    Ale decydującym argumentem na tak jest fakt, że po 7 tygodniach od farbowania kolor na długości praktycznie się nie zmienił, wobec czego pierwszy raz od dawna mogłam sobie pozwolić na ufarbowanie jedynie odrostów, które kolorem w ogóle nie różnią się od tego na długości! Włosy mają teraz jednolitą głęboką barwę, są lśniące i zadbane. Uff, nareszcie
    Plusem jest również szeroka gama odcieni, spośród których naprawdę jest w czym wybierać, a także łatwa dostępność produktu (bez problemu można je nabyć w drogerii Rossmann, Hebe, czy Superpharm).
    Jedynym minusem jest regularna cena, która oscyluje w granicach 32 zł, stąd pół gwiazdki mniej, ale mnie udało się nabyć ją w promocji za około 22 zł.
    Reasumując - polecam.
    Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: 3 zużyte (2 podczas pierwszej aplikacji na całości włosów, 1 na odrosty).

Chcesz pochwalić Lola Bunny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • Dla mnie najlepsza farba dostępna w drogeriach!!

Najczęściej wybierany odcień : 8.13 Perłowy beż

Plusy:
    -serum na zniszczone końcówki
    -dokładne pokrycie odrostów, kolor bardzo zbliżony do opakowania
    -odżywka po farbowaniu

Minusy:
    -do aplikacji przydaje się pomoc drugiej osoby

Używam tego produktu od: bardzo dawna (4?5lat?)
    Ilość zużytych opakowań: około 30-40

Chcesz pochwalić mngh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam mieszane uczucia
  • Oceniam Loreal Excellence Creme Blond 7

Farba w żaden sposób nie odzwierciedla koloru z opakowania. Moje włosy były farbowane u fryzjera kolorem na poziomie 7, toteż bez wahania wybrałam właśnie ten odcień, sądząc, że wyjdzie chociaż podobny.
    Z moich średnio blond włosów zrobił mi się brąz, fakt faktem włosy nabrały pięknego blasku i były ładnie odżywione, ale ten kolor tragedia.
    Dopiero po 2 tygodniach i wielu myciach zaczął przypominać średni blond, który mogłam zaakceptować.
    Plusem jest to, że pokrył mi ładnie odrost i włosy były równomiernie ufarbowane, bez żadnych prześwitów, co nie zawsze nawet u fryzjera się zdarzało.
    Dlatego mam teraz dylemat jaką farbą zafarbować następnym razem, czy zaryzykować tą samą i po prostu trzymać krócej, by nie wyszły takie ciemne, czy po prostu zmienić farbę na coś lepszego.

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nellycor za czytelną i pomocną recenzję?
  • 10.21 bardzo jasny perłowy blond SUPER
  • Umawilysmy się z koleżanką i nalozylsmy farbę sobie nawzajem. Mój naturalny kolor to ciemny blond/szatynka z cienkimi włosami FOTO. Koleżanka natomiast ma grube włosy i naturalny bardzo ciemny kolor. Obie początkowo farbowalysmy włosy od kilku lat u fryzjera (wiadomo warszawskie ceny oscyluja w okolicach 200 zł w zwyż). Dziś zafarbowalysmy farbą loreal excellence 10.21. Efekt super! U mnie kolor wyszedł jaśniejszy, u niej ciemniejszy ale śliczny i jednolity. Ona trzymała farbę aż godzinę, zawsze tak robi bo ma grube i ciemne włosy. Dodam, ze koleżanka farbuje już któryś raz ta farbą i jej włosy nie wyglądają na zniszczone- nie to co po pasemkach rozjaśniaczem czyli siano. Byłam sceptycznie nastawiona, ale przekonałam sie bo koleżanka zawsze wygląda super po samodzielnym farbowaniu i powtórze się, że jej włosy lśnią nie to co po pasemkach. \\\\\\\\nMoje zdjęcia w załączniku- trochę sianowate bo foto robione było tuz po suszeniu bez szczotki. \\\\\\\\nGdyby pojawiły sie jakies obiekcje po kilku farbowaniach, bądź kondycja moich włosów się pogorszyla- napiszę.\\\\\\\\nTymczasem jestem bardzo zadowolona.\\\\\\\\nPrzepraszam za jakość zdjęć i chaotyczna recenzje, ale pisze z telefonu ;-)
    Na zdjęciach kolor wyszedł jaśniejszy niż w rzeczywistości i bardziej biały, w rzeczywistości kolor wygląda bardziej naturalnie.
    Pozdrawiam

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić konvalia7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ogólnie to są lepsze farby...
  • Użyłam koloru 4.54, który miał być mahoniowym brązem. Farbowałam z naturalnych włosów ciemny blond.
    Wrażenia są takie - kolor wyszedł nie taki na początku jak na opakowaniu, ale był bardzo ładny i potem wymył się już do właściwego. Problemem było natomiast to, że zmywał się nieustannie i miałam gwarancję, że po każdym myciu będę mieć coś o ton jaśniejszego (w efekcie wyszło coś jaśniejszego niż na opakowaniu.
    Najgorszą wadą jest jednak faktura włosów po użyciu. Miałam zdrowe ładne włosy, natomiast po farbowaniu notorycznie było wrażenie włosów nakremowanych, trudnych o ułożenia. Nie straciły zdrowia, ale stało się z nimi coś, co sprawiało że nie dało się ich opanować ;/ O zapachu amoniaku przez kilka dni nie wspomnę

Plusy:
    -kolor wyszedł ładny (choć nie taki jak na opakowaniu, tradycja)
    - włosy niby się nie poniszczyły
    - promocji cena nie była wysoka (30zł)
    -wydajna
    Minusy
    - kolor zmywał się bardzo szybko
    - włosy zyskały jakieś beznadziejne właściwości, sprawiały wrażenie notorycznie wysmarowanych jakimś kremem
    - amoniak, niezdrowy i śmierdzący

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Chcesz pochwalić Rajanis za czytelną i pomocną recenzję?
  • jednak nie
  • Loreal excellence creme
    Oceniam kolr blond 7.

Nie jestem przekonana.
    MĂłj wyjsciowy kolor to Âśredni blond a po naÂłoÂżeniu farby to ciemny czekoladowy brÂąz :/
    Po naÂłoÂżeniu farby i zorientowaniu sie Âże wÂłosy robiÂą sie czarne -natychmiast zmyÂłam farbĂŞ. Mimo Âże trzymalam jÂą na glowie tylko lub aÂż 10 minut kolor wyszedÂł zdecydowanie z ciemny.

Plusy
    -mimo iÂż trzymalam farbe tak krĂłtko to pokryla wszystkie moje odcienie. Czasami widaĂŚ pasemka blond ale pewnie gdybym trzymaÂła dÂłuÂżej to pokryla by wlosy w 100%
    - ladnie sie bÂłyszczÂą
    -nie zniszczyla mi w³osów, bo mo¿e nie zd¹¿y³a? ?
    -wlosy faktycznie miĂŞciutkie i delikatne w dotyku

Minusy
    -nie oczekiwalam cudow ale jednak kolor z opakowania jest daleki od tego co mam na gÂłowie !
    - jednak troszke Âśmierdzi ale da sie przeÂżyĂŚ

Od 10 lat chodzilam do fryzjera i nie wiem co mnie podkusilo Âżeby kupiĂŚ tÂą farbĂŞ .

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anioleczek79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wyjątkowa
  • Same plusy:
    - NIE NISZCZY WŁOSÓW
    - ładny naturalny kolor,
    - łatwa aplikacja,
    - nie spiera się.

Jeśli miałabym się do czegoś przyczepić to cena, ale można ją znaleźć na promocjach.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić victorion za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna? Jak najbardziej!
  • Farba ma same plusy : aplikacja, grzebyk, serum ochronne, zapach, kolor, pokrycie odrostów - wszystko IDEALNIE!

Żałuję, że wcześniej nie zaczęłam używać tej farby. Ona nie niszczy włosów w ogóle! Kolor utrzymuje się długo, po koloryzacji włosy są miękkie i takie odżywione. Farba jest bardzo wydajna, zapach ok.

Warto wydać na nią 32 zł !

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić lukrecja13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Brąz wyszedł czarny
  • po fakcie mojego nieudanego farbowania dowiedziałam się, że brązy wychodzą ciemniejsze i dopiero po paru myciach jest ten kolor, który chciałyśmy mieć..
    niestety zabrakło mi czasu by się o tym przekonać, potraktowałam je dekolorem
    bardzo źle się czułam w tym mało naturalnym odcieniu czarnego, na tyle, że nie miałam odwagi pokazać się nikomu w takich włosach
    myślę, że gdybym miała więcej czasu i cierpliwości na zabawy w wiele myć by kolor trochę zszedł, to być może doczekałabym brązu
    plusy za piękny połysk po farbowaniu, dobre krycie i pozostawioną dobrą kondycję włosa

Używam tego produktu od: ..
    Ilość zużytych opakowań: ..

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ediria za czytelną i pomocną recenzję?
  • WSPANIAŁA! NAJLEPSZA! IDEALNA!
  • Farbowałam włosy najpierw Castingiem ( krem niczym saszetka koloryzująca jednodniowa) , Syossem ( tragedia), garnier color sensation ( hmm... niszczy włosy, ale da się przeżyć) i teraz skusiłam się na L'oreal Excellence i ... jestem BARDZO zadowolona.

Farba NIE niszczy włosów, wyglądają zdrowiej niż przed koloryzacją, są miękkie, sypkie, a kolor pokrywa równo odrosty.
    Jeśli ktoś ma pretensje do farby, że wychodzi mu dużo ciemniejszy niż na opakowaniu to jest po prostu naiwny. Wiadomo, że występujące składniki w farbach ciemniejszych NATURALNIE przyciemniać muszą włosy, potem kolor się zmywa do pożądanego. Jeśli ktoś o tym nie wiedział, to niech nie ma pretensji. Mi kolor również wyszedł bardzo ciemny ( miałam farbowane na brąz). Ale taki mi się podoba.

Podoba mi się również odżywka przed koloryzacją ( jest wydajna, starcza spokojnie na długie i gęste włosy, faktycznie chroni je i pielęgnuje).

Do farby dołączony grzebyk - super sprawa, ale ja wolę tradycyjne i utrudnione formy koloryzacji. Farba nie spływa, zapach mi bardzo nie odpowiadał, pomimo, że nie było czuć typowo amoniaku, tylko lekko różany zapach.

Odżywka po farbowaniu - boska! Chociaż mi nieco obciążyła włosy, to i tak jestem zadowolona. Bardzo mi odżywiła włosy.

Na pewno będę farbować włosy tą farbą. U mnie sprawdziła się bardzo i bardzo ją polecam!

Używam tego produktu od: 4 dni

Chcesz pochwalić mellonka za czytelną i pomocną recenzję?
  • YEs!
  • Jeżeli się troche mysli to wiadomo, ze to co jest na opakowaniu nie ma nic wspólnego z realiami...i wszystko zalezy jaki mamy kolor w danej chwili na glowie, bo jezeli mamy kolor czarny kupujemy blond i dziwimy się ze wyszedl pomarancz czy braz no to sorry...
    ... Ja obecnie od 2 farbowań nie korzystam z fryzjera bo "zjada mi" troche za duzo kasy..a więc zakupiłam ze strachem w oczach exellence'a kolor 10.2 i jestem barodz zadowolona! wyszlo tak jak powinno! ( w moim przypadku tak jak na opakowaniu ale to dlatego, ze moj obecny kolor wlosow pozwala na osiagniecie takiego efektu.
    Tak więc oto plusy:
    -wydajny
    -delikatny
    -nie smierdzi
    -wygodny w aplikacji
    -nie utleniacz jak Joanna))
    -bardzo ładne blondy!
    -fajna odzywka
    -serum jest swietne
    -dodaje włosom blasku
    -przystepna cena
    -łatwo zmywa się po kolorzyzacji ponieważ nie wysyvha na głowie, a więc nie łamie włosów
    -nie jest destruktywna dla włosów jak typowe blondy

Jestem zadowolona i chyba zrezygnuje z fryzjera i zostane przy lorealu

minusy:
    brak ostrzezenia dla Pań, które musza miec napisane wielkimi literami MYŚL! co moze ci wyjsc jezeli nakladasz np. na bardzo ciemny kolor, kolor bardzo jasny!

polecam!!!! ))

Używam tego produktu od: 2 farbowania
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić KittyCandy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej - rudy wyszedł brązowy
  • Kupiłam kolor 7.43 (jak na głównym zdjęciu), włosy po wcześniejszych farbowaniach miałam jasno rude z rozjaśnianymi pasemkami.
    Blond miedziany złocisty wyszedł BRĄZOWY!!! - tragedia, nie ma on nic wspólnego z tym co jest na opakowaniu.
    Sama farba dobrze się nakłada, nie spływa itp. ale pomijając samą konsystencję, ochronę itp. to czego najbardziej oczekuje się od farby to koloru, a ta niestety może nam zrobić nieprzyjemnego psikusa pod tym względem.
    Nie wiem czy się dobrze zmyje i czy łatwo mi teraz będzie wrócić do ukochanego rudego.
    Nie polecam. Używam tego produktu od: jeden razIlość zużytych opakowań: jedno

Edit:
    Farba po tygodniu codziennego mycia włosów zmyła się do rudego, dlatego daję 2 gwiazdki

Chcesz pochwalić Jagheera za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Oceniam farbę nr 01 super jasny blond naturalny.Kolor wychodzi jasno (ale bez przesady),podobnie jak na opakowniu.Podczas farbowania nie piecze w skórę głowy.Włosy nie są zniszczone ani przesuszone.Dużym plusem jest dołączona odżywka.Używam tego produktu od: rokIlość zużytych opakowań: 4 duże opakowania

Chcesz pochwalić Syl Wia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za ciemny kolor
  • Oceniam kolor 5.6, intensywny czerwony brąz. Na opakowaniu dość przyjemny, ciepły i niezbyt ciemny odcień brązu.

Tyle że po zabiegu moje włosy mają z tym kolorem naprawdę niewiele wspólnego.

Gdybym chcialam mieć odcień BRUNATNYPRAWIECZARNY, to kupiłabym sobie ciemny brąz albo czarny. Po to kupuję jaśniejszy, żeby mieć włosy jaśniejsze.
    Logiczne.
    Szkoda, że tylko dla mnie.

Przed farbowaniem miałam jasny, mocno już spłukany rudawy brąz. Teraz włosy są bardzo ciemne, i jedynie w słońcu widać te czerwone refleksy. Farbę trzymałam krócej niż zalecano, bo moje włosy dość szybko "łapią" kolor, ale wygląda na to, że i tak trochę za długo. Nieliczne na razie siwe włosy pokryła.

Po dwóch myciach kolor zmywać za bardzo się nie chce. A używam szamponu przeciwłupieżowego, więc gdyby odcień mi odpowiadał, byłaby to dobra wiadomość.

Odżywka po farbowaniu wystarcza na kilka aplikacji.
    Farba dobrze się miesza, dobrze nakłada, nie spływa. Ciężko ją zmyć ze skóry, woda z mydłem nie daje rady, używałam zmywacza do paznokci, żeby się pozbyć plam z twarz.
    Ciekawy pomysł z serum, nakładanym przed farbą, mam nadzieję, że faktycznie pomaga, ja akurat mam bardzo krótkie, czesto obcinane i nie niszczone nadmiernie jakimiś zabiegami włosy...

Cena - stanowczo za wysoka, ale w Hebe skusiłam się na promocję i kupiłam ją za 17,5.
    Żałuję. Używam tego produktu od: jeden raz, trzy dni temuIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Beata2906 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Płaci się za jakość i wygodę - warto
  • Chcę wyjść z ciemnego koloru włosów (ostatnio brąz Marion wyszedł stanowczo za ciemny i nie chciał się zmyć), ale nie chcę działać radykalnie. Pierwszy krok ku temu uczyniłam kładąc na włosy blond z Excellence Creme. PLUSY: wygoda stosowania - buteleczka z gumowym "grzebyczkiem" jest super, nic nie pryska, wygodnie nakłada się farbę już od nasady włosów; kosystencja jest bardzo dobra, kremowa; wydajność - wprawdzie moje włosy są krótkie, ale oceniam, że farby starczyłoby bez problemu na znacznie dłuższe (tym, co miałam spokojnie mogłyby się pofarbować jeszcze jedna krótkowłosa osoba); serum przed farbowaniem - świetna rzecz, naprawdę dobrze przygotowuje włosy, w ogóle nie czuję, że były farbowane; odżywka po farbowaniu - standardowa, że tak powiem, dla L'Oreal, czyli wysokiej jakości; kolor - wiedziałam, że wyjdzie mi co najwyżej średni brąz, więc nie zawiodłam się - ładnie wyrównało mi kolor włosów i złagodziło go, następnym razem sięgnę po jaśniejszy blond i myślę, że przejdę dzięki temu do jasnego brązu lub ciemnego blondu. MINUSY: cena - w promocji, za ok. 25 zł jak najbardziej się opłaca, ale regularna, sięgająca prawie 40 zł to lekka przesada (chociaż i tak wychodzi dużo taniej, niż wizyta u fryzjera). PODSUMOWUJĄC: polecam, mam wrażenie jakbym była u fryzjera, bo włosy są świetnie odżywione, miękkie i kolor wyszedł ładny.

Używam tego produktu od: Użyłam raz
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Doris1981 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Mam włosy do ramion, proste, raczej gęste. Naturalny kolor jest pomiędzy ciemnym blondem i jasnym brązem, od słońca włosy stają się miejscami żółte. Chciałam wyrównać odcień. Zastanawiałam się pomiędzy jasnym brązem a ciemnym blondem... Ale wybrałam blond 7.0. Wcześniej farbowałam włosy farbami fryzjerskimi tez na poziomie 7. Moje włosy były 2 miesiące nie farbowane - poprzednio miałam L\\\'oreal preference - który trzymał sie tydzień... beznadzieja.
    \nAle wracając do produktu.
    \nMoja mama bardzo chwaliła odcień jasny bursztynowy brąz. Więc postanowiłam spróbować.
    \nBlond na opakowaniu jest dość jasny, trochę bałam się że nie wyrówna mi odcienia moich włosów. Niepotrzebnie.
    \nPLUSY:
    \n- ilość farby - jest jej naprawdę dużo, więc nie muszę sie martwić, że braknie
    \n- serum, odzywka - lubię mieć takie dodatki do farb
    \n- głowa nie swędziała podczas farbowania
    \n- zapach nie był tak okropny
    \n- włosy są miłe w dotyku - jak zawsze po farbowaniu
    \n- brak żółtych refleksów
    \nMINUSY:
    \n- Jak na odcień blond 7.0 moje włosy są bardzo brązowe. Obecnie mam średni brąz - w kierunku ciemnego...
    \n- Po dwóch pierwszych myciach farba okropnie się wyplukuje
    \n
    \nFarbę kupiłam w Rossmanie w promocji po 24 zł - więc nie dużo. Farbowałam 3 dni temu - edytuję recenzję jeśli zobaczę jak farba się zachowuje.
    \n

Chcesz pochwalić martyna0409 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 10 raz(y)
  • Przyjemna
  • Miałam odcień 6.03.

+ Efekt: na początku ładnie wyrównał kolor włosów. Po niecałych dwóch tygodniach odsłonił w niewielkim stopniu to co było wcześniej.
    Początkowo kolor niezbyt błyszczący, niezbyt wielotonowy, ale bez tragedii. Odcień jak na pudełku.
    Po ponad miesiącu kolor wygląda bardzo dobrze: łagodnie złoty jasny brąz.

+ Aplikacja: bardzo przyjemna! Buteleczka z aplikatorem, grzebyk, serum ochronne, odżywka, porządne rękawiczki. Dużo miłych dodatków

+ Nie zniszczyła włosów. Może leciutko przesuszyła, żadnych trwałych zniszczeń.

- Zapach: czuć kompozycję zapachową i amoniak. Mieszanka ma strasznie intensywny zapach, powoduje ból głowy.

Jeśli chodzi o skład: produkt ma zarówno amoniak, jak i substancję zastępującą amoniak. Dzięki temu mniej śmierdzi amoniakiem, i w moim przypadku łagodnie obchodzi się z włosami.

Producent pisze na opakowaniu, że produkt zawiera ceramidy, keratynę i kolagen. W składzie widzę jedynie kolagen (odżywka). Gdzie obiecane ceramidy i keratyna?

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Fram za czytelną i pomocną recenzję?
  • o takkkk )
  • To bedzie dluga recencja oczywiscie na plus
    Zawsze uzywalam farbe (niby bez amoniku) -Casting Cream Gloss oczywiscie z Loreala po ktorej moje wlosy (co miesiac farbowane) wygladaly prawie ze tak samo :/ , z natury mam kolor wlosow "ciemny blond " -casting dawal mi odcien pomaranczowo-zolty,teraz jestem pewna ze po niej wlosy mi wypadaly :// wlosy mialam po niej szorskie ,matowe ,skora glowy mnie swedziala,odzywka dolaczona obciazala mi wlosy ,tam gdzie mialam ciemny blond -casting nie pokrywal nic a nic tylko te wlosy ktore szybciej juz byly rozjasnione , tak na prawde wydawalam 29 zl w bloto -teraz to wiem )

A teraz napisze o tej CUDOWNEJ FARBIE
    SZKODA ZE SZYBCIEJ NIE SIEGNELAM PO NIA
    -dolaczone cudne SERUM -ktore moim zdaniem na prawde chroni włoski (starczylo spokojnie na dlugie wlosy ,ja nakladalam od polowy dlugosci wlosow -koncowki )
    -latwe , szybkie mieszanie farby
    -dolaczony grzebyczek , dobry do odrostow (ja tylko uzywalam go wlasnie na odrosty , a reszte "przelewalam " przez "cypek " )
    -balsam -ktory ma piekny zapach (starczyl na 2 aplikacje , wlosy po nim delikatne ,zdrowe ,nie przetluszczal wlosow )

Co do aplikacji to : farba wydajna , troszeczke smierdzi , skora glowy nie swedziala mnie "cud "

Po wysuszeniu wlosow :wlosy nie wypadaly wogole , zdrowe , co najwazniejsze kolor prawie wyszedl idealny (delikatny blond, pokryl wszystkie wlosy ) mysle ze za 2 razem bedzie jeszcze ladniejszy kolorek

Jestem po tygodniu od farbowania : wlosy nie wypadaja , kolor sie utrzymuje nadal

Po okolo 2 miesiacach od farbowania: wlosy nadal nie wypadaja , widze dopiero male odrosty , kolor jest nadal taki sam

warto wydac 33 zl
    Używam tego produktu od: tygodnia Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 cale opakowania

Chcesz pochwalić julaa20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja chwilowa
  • Oceniam odcień 10.21 bardzo bardzo jasny perłowy blond.
    Trzy tygodnie temu farbowałam włosy Wellą Wellaton 10.0, wyszedł koszmar (żółte odrosty - moja recenzja TUTAJ: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=46200&recenzja=772042)
    Musiałam odczekać, aby coś z tym zrobić, i Mysia poleciła mi ten odcień.
    Kupiłam ją tanio, bo za 25 zł z groszami w Naturze (była promocja + miałam 10% rabatu).
    Producent bardzo zadbał o swoje klientki, bo serum ochronne przed farbowaniem starczyło mi na całe włosy ponadto mogłam w końcu nałożyć farbę sama - dołączony był aplikator z grzebyczkiem. Trzymałam ją przez 15 min. zgodnie z instrukcją, ale mogłam dużej. Dołączona odżywka sprawiła, że moje włosy są teraz mięciutkie
    Szczerze, myślałam na początku, że kolor się nie zmienił, ale podczas suszenia moim oczom ukazał się cud - beżowo-perłowy połysk! ponadto zostały pokryte te okropne żółte odrosty (załącze wam zdjęcia).
    Jestem zachwycona efektem, o to mi chodziło : ) i nie muszę się martwić, że wyglądam koszmarnie.
    może zdjęcie po dzisiejszym farbowaniu nie oddaje wszystkiego, ale to ze względu na kiepski aparat w telefonie.
    Jedynym minusem może być cena normalna - 36 zł, ale myślę, że warto zainwestować w piękny kolor.
    Polecam blondynkom, które muszą zamaskować żółty odrost i włosy ! : )
    (1 zdjęcie jest po Welli, drugie po Lorealu)
    Używam tego produktu od: dziśIlość zużytych opakowań: jedno

EDIT 13.06
    Jestem 3 tygodnie po farbowaniu i kolor się wypłukał, co zauważyłam po jakiśch 3 mychaich (?),a włosy myję codziennie.Oczywiście dbałam o odpowiednią pielęgnację typu maska, odżywka, czasem olejek na noc... Załączam foto i odejmuję 2,5 gwiazdki.
    Zastanawiam się teraz nad Majirelem albo przyciemnieniem koloru włosów...

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić zab_ka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie dotychczas najlepsza
  • Jest to jak dotąd najlepsza farba jaką używałam. Przyznam, że miałam już do czynienia z wieloma farbami różnych firm i tylko ta jedna spełnia moje wszystkie wymagania.

+ dobra konsystencja, nie spływa
    + łatwość aplikacji - ostatnio kupiłam z butelką z grzebykiem - super rozwiązanie - już nie trzeba mieszać farby w miseczkach i męczyć się z pędzelkiem,
    + znośny zapach,
    + doskonała odżywka, która przywraca włosom blask i gładkość.

Jedyny minus, to początkowo po ufarbowaniu włosy są dużo ciemniejsze niż na opakowaniu. Stosowałam 6.13 orzechowy beż i 6.03 świetlisty ciemny blond i włosy wychodziły czarno-brązowe. A dopiero po tygodniu do miesiąca można było zauważyć właściwy kolor. Mi akurat to zbytnio nie przeszkadza, gdyż naturalnie mam ciemne włoski.

A tu efekt zabaw kolorkami:

Używam tego produktu od: 3 latIlość zużytych opakowań: 9 opakowań (średnio po 2 opakowania na farbowanie)

Chcesz pochwalić __Nusia__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miedziany blond idealny, jasny - niestety nie
  • Wypróbowałam inny kolor i postanowiłam trochę obniżyć ocenę tej farbie.

Używałam dwóch kolorów tej farby: Miedzianego blondu i Bardzo jasnego perłowego blondu.

Z miedzianego blondu byłam superzadowolona: efekt był taki jak na opakowaniu, dokładnie taki jak po farbowaniu od fryzjera - tylko 5x taniej przez kilka pierwszych myć kolor był ciut zbyt sztuczny i intensywny, ale po paru myciach wypłukał się do pięknego naturalnego odcienia i taki już pozostał.

Później przetestowałam jaśniejszy odcień i niestety nie byłam już taka zadowolona. Oczywiście nie liczyłam na to, że nałożenie farby bez rozjaśniacza zrobi z moich ciemnoblond włosów platynę, ale liczyłam na lekkie rozjaśnienie. Efektu nie widać prawie w ogóle może tylko miejscami ochłodziła się tonacja, ale liczyłam na bardziej wyraźne rozjaśnienie.

Reasumując:
    daję ***** dla ciepłego, miedzianego blondu
    ale tylko *** dla chłodnego, jasnego blondu.

Używam tego produktu od: ponad pół roku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania (2 miedzianego blondu, 1 jasnego)

Chcesz pochwalić diet_coke za czytelną i pomocną recenzję?
  • pełne zadowolenie
  • po wielu latach rozajsniania i wizycie u fryzjera doszlam do fajnego brązu wiadomo odrost inny reszta inaczej sie zachowywala po kolejnej wizycie u fryzjera masakra rude wlosy po farbie matrixa blad fryzjera wiec chodzilam z rudoscia kasztanowa na glowie i skucilam sie na odcien 7.0 bo juz mialam dosc fryzjerow ! powiem tak swietny wybor z blondem jak narazie nie ma to nic wspolnego ale kolor fajny naturalny lekka poswiata po wczesniejszym kolorze pozostala ale jak narazie jest ok jestem bardzo zadowolona wlosy po wizytach w salonach nie mialy takiej lekkosci gladkosci ogolnie wlosy w idealnej formie jestem zadowolona odradzam jednak tego koloru komus kto chce miec blond bo wychodzi braz czy cos w tych tonacjach wazne naturalne odcienie ale mysle ze na opakowaniu wszystko jest wytlumaczone pozdrawiam

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

Chcesz pochwalić nG21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Chciałam rozjaśnić włosy koloru średni brąz/jasny brąz do ciemnego blondu z pomocą farby o odcieniu 7.0 blond. Nie chciałam drastycznej zmiany, wiec stwierdziłam, ze taki odcień będzie idealny do rozjaśnienia o jakieś 2 tony. Pomyliłam się. Prócz tego, ze farba zredukowała o 90% rudy refleks, który pozostał po poprzednim farbowaniu, to farba ledwo rozjaśniła moje włosy o 1 ton. Różnica jest minimalna. Wiadomo, nie spodziewałam się oszałamiających efektów, ale jednak farba w odcieniu 'blond' powinna rozjaśnić brąz do ciemnego blondu/jasnego brązu. Po kilku myciach zauwazyłam że włosy zjaśniały, zwłaszcza na czubku głowy, gdzie miałam odrost swoich naturalnych włosów w odcieniu ciemny blond. Podsumowując, jestem zawiedziona efektem, spodziewałam się czegoś lepszego po farbach loreala, którym jestem wierna od dłuższego czasu. Żałuje, ze zrobiłam odskocznię do regularnie używanej serii preference i casting creme. Moze akurat na moich włosach farba excellence sie nie sprawdziła a na cudzych tak, nie wiem. Jak dla mnie 30zł wyrzucone w błoto. Efekt mizerny, jedyna zaleta tej farby to dołączona odżywka, która świetnie odżywia włosy i sprawia, ze stają się miękkie i gładkie.

Moze inne odcienie sprawdziłyby sie lepiej, numerka 7 już wiecej nie kupię, chyba, ze do przyciemnienia włosów i zniwelowania brzydkich refleksów. Chyba tylko do tego nadaje się ta farba.

Używam tego produktu od: raz

Chcesz pochwalić blumarine za czytelną i pomocną recenzję?