L`Oreal, Excellence Creme (Farba do włosów)

Powiększ L`Oreal, Excellence Creme (Farba do włosów)

Zgłaszająca osoba: AnetaAN

Farba do włosów dostępna w szerokiej gamie kolorów. Idealnie i równo pokrywa włosy, nadając im głęboką i intensywną barwę. Chroni włosy, nawet te delikatne. Dostępna w 24 odcieniach, które wyglądają na włosach bardzo naturalnie i co ważne - nie płowieją i nie tracą połysku.
Innowacja - potrójna ochrona:
- Serum ochronne pielęgnuje uszkodzone partie włosów, w szczególności końcówki. Stosuje się je przed koloryzacją. Twoje włosy są chronione i przygotowane do farbowania.
- Odżywka z kompleksem Ceramidy + Proteiny o zwiększonej pojemności, przeznaczona do wielokrotnego zastosowania, odnawia ochronę włosów pomiędzy 2 kolejnymi koloryzacjami.
- Farba-krem koloryzujący Wyjątkowa Ochrona nadaje Twoim włosom intensywny i jednolity kolor, który doskonale pokrywa siwe włosy, nawet te najbardziej odporne na farbowanie. Excellence Crème nie spływa z włosów.
- Aplikator-grzebyk dodany do zwykłego aplikatora sprawia, że nakładanie produktu staje się jeszcze łatwiejsze i jeszcze bardziej precyzyjne.

Cena: 32,99zł

• Oszustwo , nie farbuje siwych włosów !
  • L'Oreal, Excellence oszukuje ! NIE farbuje siwych włosów jak oświadcza firma na swoim produkcie ! Uważam ,że to naciągarstwo i L'Oreal, Excellence powinno zwracać pieniądze oszukanym klientką !

Używam tego produktu od: 3 razy przetestowałam , łudząc się ,że być może coś sama żle zrobiłam przy nałożeniu farby .Allle NIE , wszystko dobrze ! L'Oreal, Excellence po prostu kłamie !
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić tyroksyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra farba
  • Kupilam te farbe o nr 7 (blond) celem powrotu do naturalnego koloru. Kładlam na intensywną jasną miedz. Czytalam że wychodzi ciemno i wypłukuje sie powoli do koloru z opakowania. Tak wlasnie sie stało wyszedl brąz ktory po jednym myciu nieco zjasniał. Dobrze zakrył poprzedni kolor.

+ łatwo sie nakłada
    + pokrywa dokładnie włosy i wychodzi równo
    + nie niszczy włosów

- cena
    - wychodzi zdecydowanie ciemniejszy niż na opakowaniu

Następnym razem zakupię odcień 8.1 myślę ze wyjdzie tak jak trzeba

W załaczniku kolor przed i po farbowaniu

Używam tego produktu od: miesiaca (ten odcień)

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Emilka666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • Zawsze marzyłam o ciemnym blondzie. Długi czas mocno rozjaśniałam włosy do momentu aż zamarzył mi się bardziej naturalny kolor włosów.

Kolor którego użyłam to 7 blond. Kładłam go na jasny blond. Plusem jest serum dołączone do farby i odżywka. Samo farbowanie przebiega bezproblemowo.
    Jedynym małym minusikiem jest zapach.

Efekt bardzo mnie zaskoczył. Bałam się że wydzie mi baaardzo ciemny brąz jak to czytałam w niektórych opiniach. Wyszedł mi piękny, naturalny ciemny blond ze złotymi refleksami. Kolor jest śliczny,wielowymiarowy.
    Dodam że kolor według mnie mógłby być nawet odrobinę ciemniejszy ale to moja wina bo za krótko trzymałam farbę na włosach.
    Następnym razem potrzymam kolor dłużej.
    Jest to najlepsza farba jakiej dotąd używałam.
    Gorąco polecam

Używam tego produktu od: Wczoraj

Chcesz pochwalić asymetryczna dama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwracam honor...
  • Po 10 latach zwracam honor farbie Loreal Nie wiem oczywiście, czy wszystkie są ok, ale seria Excellence jest w porządku.
    Zrobię małą dygresję - 10 lat temu, po użyciu Loreala (zabijcie mnie, ale nie mam pojęcia, jaka to była seria) powiedziałam - nigdy więcej tej marki. I tak sobie używałam, prawie że nieprzerwanie Garniera.

Jednak po kilku ostatnich porażkach Garniera: Sensatione - dramat, Olia - prawdziwa tragedia, zauważyłam, że także sprawdzone Nutrisse i Naturals tej marki też zawodzą (mat, szybkie spieranie koloru).
    Ostatnio stwierdziłam- spróbuję Loreal Excellence, zwłaszcza, że był w promocji za 23 zł (kolor ciemny brąz).

I nie żałuję!
    - ciemny brąz na moich bardzo ciemnych włosach jest prawie czarny, ale nie jest to głęboka czerń, widać brązowe refleksy
    - włosy są lśniące
    - farba nie wysuszyła włosów
    - pięknie pokryła siwe odrosty; nie ma różnicy w kolorze odrostów i reszty włosów
    - po kilku myciach kolor ciągle ten sam
    - włosy wyglądają zdrowo
    - serum przed i odżywka po - bardzo pozytywnie
    - wygodna aplikacja (w tubie, bez zabawy z miseczką i mieszaniem)
    - farba nie ścieka z włosów
    - zapach nie "zabija"

Włosy farbuję co 1 - 1,5 miesiąca, od lat wybierałam Garniera Nutrisse, bo często bywa w promocji i kosztuje ok. 10 zł, ale z farbowania na farbowanie coraz bardziej mnie irytował; kolor schodził w tempie błyskawicznym.
    Loreal Excellence okazał się duży lepszy, wolę wydać raz na miesiąc 10 zł więcej i mieć lśniące włosy z utrzymującym się znacznie dłużej kolorem.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie temu po 10-letniej przerwie

Chcesz pochwalić izabel71 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Skusiłam się na ta farbę bo była w promocji,nie sięgałam nigdy po drogie farby.Uzywałam z Joanny. Jestem bardzo zadowolona,farba pokryła wszystkie siwe wlosy. Wlosy mają połysk,są delikatne.Duży plus za serum ochronne i ogromny plus za grzebyk gdzie nakladanie staje sie o wiele prostsze.

Używam tego produktu od: 1tyg
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić ladine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra farba
  • Włosy farbuje od lat ale zawsze szukałam produktów bez amoniaku. Niestety moje włosy szybko zaczynały być albo złote albo "zielone" albo bure. Skusiłam się na tę farbę bo spodobał mi się kolor 5.6 i była w promocji.
    Ogromny plus za serum ochronne do aplikacji przed nałożeniem farby, kolejny plus za brak intensywnego drażniącego zapachu farby, plus oczywiście za trwałość koloru i nie zmasakrowanie włosów. Mogłaby być trochę tańsza...

Ilość zużytych opakowań: 3 normalne

Chcesz pochwalić kaska19791102 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Po niemiłych doświadczeniach z Palette, Garnierem, Syossem i innych tańszych farbach, które spłukiwały sie po max 2 tygodniach, Loreal jest moim numerem 1. Łatwa aplikacja, niezbyt drażniący zapach, idealne krycie i wielki plus za serum ochronne przed farbowaniem.Włosy kompletnie nie są zniszczone, są miękkie, nie ma problemu z rozczesywaniem.
    Używam koloru naturalna czerń, który ładnie się eksponuje mimo wielokrotnych myć włosów.
    Produkt wart swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, na pewno nie ostatnie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Blairre za czytelną i pomocną recenzję?
  • Śliczny kolor i świetna kondycja włosów
  • Używałam odcienia Świetlisty Ciemny Blond 6.03
    No iiii....
    Odrosty miałam średni brąz, natomiast włosy na całości przechodziły w rudawe, z złotymi refleksami. Rozjaśnienia na włosach powstały na skutek stosowania maseczki z miodu naturalnego :p Chciałam stonować kolor, ale nie tak żeby wyjść na rudą albo kompletnie brązową. Wcześniej używałam Loreal Preference, z których też byłam zadowolona ale chyba zrezygnuję z nich na rzecz Excellence.
    Wyszedł śliczny, ciepły, jasny brąz, owszem ciemniejszy niż na opakowaniu, no i to nie żaden blond ale chyba tak im się w nazewnictwie przyjęło, o refleksach bardziej złotych niż rudych jestem bardzo zadowolona, farba dobrze się nakładała, nie spływała, nie szczypała i nie terroryzowała zapachem.
    Włosy po farbowaniu bardzo miękkie, niezniszczone i lśniące, ale może to zasługa w połowie farby, w połowie wcześniej wspominanych maseczek z miodu
    Jednak farba jak najbardziej na TAK zobaczymy jak będzie się wypierać dalej, na razie ładnie jaśnieje i nie przybiera żadnych dziwnych kolorów.

Używam tego produktu od: wrzesień 2014

Chcesz pochwalić LilAli za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo trwała, naturalne kolory
  • Oceniam odcień 9.1 - nardzo jasny popielaty blond
    - jedyny odcień popielatego jasnego blondu ktory dlugo sie utrzymuje
    - bardzo naturalny efekt, kolor chlodny
    - farba z amoniakiem nie niszzcy tak wlsowo jak te bez amoniaku typu olia, prodygi5 ktore zawieraja agresywną etanolamine , ktora wysusza wlosy
    - wlosy sa blyszczace, naturalne, miekkie
    - swietne serum na koncowki
    - wydajna

Używam tego produktu od: od miesiaca

Chcesz pochwalić weganka711 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Oceniam 9.1 i 8.1
    9.1 - kolor bardzo ładny, chłodny, naturalny. Moje średnio ciemne blond włosy delikatnie rozjaśnił. Kolor był naturalny, nie 'płaski', przebijały lekkie ciemniejsze, jaśniejsze pasemka.
    8.1 kupiłam, aby wrócić do swojego naturalnego koloru. Na początku wyszedł dosyć ciemny, ciemniejszy niż na opakowaniu. Bardzo popielaty. Teraz po 3 myciu delikatnie się rozświetliły. Bardzo natualna typowa polska blondynka
    Farba nie niszczy włosów (jak na razie tego nie zauważyłam), są błyszczące.
    Duży plus za "grzebień" do nakładania farby i serum, które wystarcza spokojnie na całe włosy średniej długości.

Używam tego produktu od: pierwsze opakowanie rok temu
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Arwena_ za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij