L`Oreal, Excellence Creme (Farba do włosów)

Powiększ L`Oreal, Excellence Creme (Farba do włosów)

Zgłaszająca osoba: AnetaAN

Farba do włosów dostępna w szerokiej gamie kolorów. Idealnie i równo pokrywa włosy, nadając im głęboką i intensywną barwę. Chroni włosy, nawet te delikatne. Dostępna w 24 odcieniach, które wyglądają na włosach bardzo naturalnie i co ważne - nie płowieją i nie tracą połysku.
Innowacja - potrójna ochrona:
- Serum ochronne pielęgnuje uszkodzone partie włosów, w szczególności końcówki. Stosuje się je przed koloryzacją. Twoje włosy są chronione i przygotowane do farbowania.
- Odżywka z kompleksem Ceramidy + Proteiny o zwiększonej pojemności, przeznaczona do wielokrotnego zastosowania, odnawia ochronę włosów pomiędzy 2 kolejnymi koloryzacjami.
- Farba-krem koloryzujący Wyjątkowa Ochrona nadaje Twoim włosom intensywny i jednolity kolor, który doskonale pokrywa siwe włosy, nawet te najbardziej odporne na farbowanie. Excellence Crème nie spływa z włosów.
- Aplikator-grzebyk dodany do zwykłego aplikatora sprawia, że nakładanie produktu staje się jeszcze łatwiejsze i jeszcze bardziej precyzyjne.

Cena: 32,99zł

• Najlepsza z drogeryjnych
  • Włosy farbuje od jakichś 10 lat. Czasem u fryzjera czasem w domu, na ogół na blond w różnych odcieniach.
    Farby Excellence użyłam już jakieś 15 razy. Na początku odcienie rozjaśniające (03 i 01), potem 10.21 8.13 a obecnie 7.31. Moim zdaniem najbliżej jej jakościowo do farb profesjonalnych, szczególnie do Majirel. Podczas aplikacji śmierdzi amoniakiem, ale efekt na włosach zawsze mi to rekompensuje. Po pierwsze kolor wychodzi równomierny, choć nie pozbawiony refleksów. Odcienie oznaczone jako neutralne lub beże zawsze (przynajmniej na moich włosach) są zimne. Nigdy nie spotkała mnie po tej farbie przykra niespodzianka. Jasny odcień wychodzi jasny a ciemniejsze blondy nie są brązowe. Obecnie mam kolor 7.31, beżowy średni blond, który zostanie już ze mną na dłużej.
    Aplikacja jest prosta, choć jeśli macie włosy dłuższe niż do połowy łopatki to kupcie 2 opakowania. Odżywka dobrej jakości, jednak nie cierpię jej zapachu.
    Po farbowaniu włosy nie wypadają, są błyszczące i łatwo się rozczesują. Farba jest trwalsza od innych jakie stosowałam. Po miesiącu kolor nieco się spiera, ale nie tak jak w przypadku Preference czy Garniera. Polecam wszystkim farbującym jako alternatywę do stosowania w przerwach pomiędzy wizytami u fryzjera.Używam tego produktu od: 3 latIlość zużytych opakowań: 15

Chcesz pochwalić dan_abnormal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra!
  • Kupuję 7.43 blond miedziano-złocisty. Na moich włosach kolor wychodzi dokładnie tak, jak wygląda na opakowaniu.
    Jest lśniący, włosy są miękkie.
    Doskonale się aplikuje - nakaldam farbkę sama bez żadnych problemów. Mam włosy średniodługie i 1 opakowanie wystarcza na moje włosy.
    Mam częste alergie na farby do włosów - ale z tą farbą nie mam tego problemu, skóa głowy w ogóle mnie nie swędzi. I dodatkowo nie ma tego nieprzyjemnego zapachu.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić gosiaczek353 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Powrót po eksperymentach
  • Gdy zamarzył mi się rudy kolor włosów, jedną z pierwszych farb, które wypróbowałam była L'Oreal Excellence Creme w kolorze 7.43 blond miedziano-złocisty. Wbrew nazwie na moich włosach jest bardziej brunatny niż złocisty, po około dwóch tygodniach zmywa się do koloru z nazwy. Bardzo w niej lubię to, że na moich włosach wychodzi rudy z podtonami czerwonymi, ale nie jest to czerwień różowa tylko właśnie typowo...ruda. Ciężko mi ubrać w słowa ten piękny efekt.

Używałam jej regularnie przez ponad pół roku, po czym postanowiłam poeksperymentować. Przez kilka miesięcy przeszłam przez większość rudych i czerwonych farb dostępnych w drogeriach, wypróbowałam też fryzjerskie. I teraz z pokorą wracam do mojego ulubieńca z początków farbowania.

Za eksperymenty zapłaciłam sianem na 3/4 długości włosów, niestety teraz pozostało czekać tylko na ich odrośnięcie. Ale między innymi dlatego doceniłam Excellence. I pomimo długiego szukania wśród innych marek jeszcze lepszego odcienia, żaden nie dawał tak ładnego i naturalnego efektu.

Podczas farbowania EC z moimi włosami nie działo się absolutnie nic. Były ładne, zdrowe, ani trochę niezniszczone przez koloryzację. To niestety zafundowały mi inne farby.

Ostatni plus na sam koniec - fantastyczna odżywka!

Zostanę przy Excellence Creme jeszcze na długo.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić nataliesse za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Najlepszy jesli chodzi o domowe farbowanie wlosow.
    Plusy
    + latwo dostepny w kazdej drogerii
    +szeroka gama kolorystyczna
    + blondy bez zoltego odcienia ( moj ulubiony holywood blond)
    + latwa aplikacja ( niepotrzebna jest pomoc przy aplikacji )
    + nie niszczy wlosow

Minusy
    -ostry zapach
    - zawiera amoniak

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 5-6

Chcesz pochwalić Pika28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry.... ale
  • Recenzja dotyczy koloru 6.03 ( ciemny bląd ze złotym refleksem). Farbuję włosy od dawna, i musze przyznać, że jest to najlepsza drogeryjna farba, której uzywałam. Nie niszczy włosów, dobrze sie nakłada. Niestety kolor nie jest taki na jaki wskazuje numer farby, wyszedł średni braz na poziomie 4- 5. Poziom 6 to powinien być ciemny bląd. Nie jest to na szczęście dla mnie problem, bo noszę brązy, tym razem chciałam jednak coś jasniejszego " na lato". Odejmuję tylko pół gwiazdki, bo chociaż ciemniejszy niż być powinien, to mimo wszystko bardzo ładny kolor. Wróce do tej recenzji po kilku tygodniach, kiedy będę wiedziała jak farba" rozkłada" sie w czasie ; )

Chcesz pochwalić Jej Wysokosc Rozalka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nareszcie!
  • Zanim przejdę do uzasadnienia swojej oceny, muszę nadmienić, że dotąd trwała koloryzacja włosów (a farbuję je od 10 lat) była dla mnie naprawdę kłopotliwa. Problem tkwi w tym, że moje włosy (o ile nie były potraktowane stricte fryzjerskim preparatem, a jedynie drogeryjną farbą) w niedługim czasie od koloryzacji na tyle zmieniały swój odcień na długości w stosunku do tego, jaki był pierwotnie, że kiedy odrosty wymagały już "zamalowania", za każdym razem zmuszona byłam farbować całe włosy (bo kontrast byłby zbyt widoczny). Odbijało się to oczywiście zarówno na ich kondycji jak i stanie mojego portfela (2 opakowania w przypadku moich gęstych sięgających łopatek włosów to absolutne minimum). Dodatkowo bardzo często, mimo tego, że od dłuższego czasu farbuję je na różne warianty czekoladowego brązu, po jakimś czasie nabywały żółtawego poblasku, który w moim odczuciu był nie do przyjęcia.
    Szukając więc szansy na długotrwały rezultat bez niespodzianek 2 miesiące temu zdecydowałam się na L'Oreal Excellence Creme nr 4.03 (świetlisty ciemny brąz z serii Brown Richesse) i jestem z niego bardzo zadowolona.
    Co prawda z autopsji nie jestem w stanie ocenić funkcjonalności wyposażonego w grzebyk aplikatora (ponieważ włosy za pomocą pędzla farbuje mi siostra), jednak doceniam staranie producenta w kwestii ułatwienia samodzielnej aplikacji produktu. Dołączone do zestawu serum ochronne (nakładane przed koloryzacją służące zabezpieczeniu najbardziej wrażliwych części włosów) oraz balsam, który nałożony po farbowaniu odżywia włosy i ułatwia ich rozczesanie także zaliczam na plus.
    Ale decydującym argumentem na tak jest fakt, że po 7 tygodniach od farbowania kolor na długości praktycznie się nie zmienił, wobec czego pierwszy raz od dawna mogłam sobie pozwolić na ufarbowanie jedynie odrostów, które kolorem w ogóle nie różnią się od tego na długości! Włosy mają teraz jednolitą głęboką barwę, są lśniące i zadbane. Uff, nareszcie
    Plusem jest również szeroka gama odcieni, spośród których naprawdę jest w czym wybierać, a także łatwa dostępność produktu (bez problemu można je nabyć w drogerii Rossmann, Hebe, czy Superpharm).
    Jedynym minusem jest regularna cena, która oscyluje w granicach 32 zł, stąd pół gwiazdki mniej, ale mnie udało się nabyć ją w promocji za około 22 zł.
    Reasumując - polecam.
    Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: 3 zużyte (2 podczas pierwszej aplikacji na całości włosów, 1 na odrosty).

Chcesz pochwalić Lola Bunny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • Dla mnie najlepsza farba dostępna w drogeriach!!

Najczęściej wybierany odcień : 8.13 Perłowy beż

Plusy:
    -serum na zniszczone końcówki
    -dokładne pokrycie odrostów, kolor bardzo zbliżony do opakowania
    -odżywka po farbowaniu

Minusy:
    -do aplikacji przydaje się pomoc drugiej osoby

Używam tego produktu od: bardzo dawna (4?5lat?)
    Ilość zużytych opakowań: około 30-40

Chcesz pochwalić mngh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam mieszane uczucia
  • Oceniam Loreal Excellence Creme Blond 7

Farba w żaden sposób nie odzwierciedla koloru z opakowania. Moje włosy były farbowane u fryzjera kolorem na poziomie 7, toteż bez wahania wybrałam właśnie ten odcień, sądząc, że wyjdzie chociaż podobny.
    Z moich średnio blond włosów zrobił mi się brąz, fakt faktem włosy nabrały pięknego blasku i były ładnie odżywione, ale ten kolor tragedia.
    Dopiero po 2 tygodniach i wielu myciach zaczął przypominać średni blond, który mogłam zaakceptować.
    Plusem jest to, że pokrył mi ładnie odrost i włosy były równomiernie ufarbowane, bez żadnych prześwitów, co nie zawsze nawet u fryzjera się zdarzało.
    Dlatego mam teraz dylemat jaką farbą zafarbować następnym razem, czy zaryzykować tą samą i po prostu trzymać krócej, by nie wyszły takie ciemne, czy po prostu zmienić farbę na coś lepszego.

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nellycor za czytelną i pomocną recenzję?
  • 10.21 bardzo jasny perłowy blond SUPER
  • Umawilysmy się z koleżanką i nalozylsmy farbę sobie nawzajem. Mój naturalny kolor to ciemny blond/szatynka z cienkimi włosami FOTO. Koleżanka natomiast ma grube włosy i naturalny bardzo ciemny kolor. Obie początkowo farbowalysmy włosy od kilku lat u fryzjera (wiadomo warszawskie ceny oscyluja w okolicach 200 zł w zwyż). Dziś zafarbowalysmy farbą loreal excellence 10.21. Efekt super! U mnie kolor wyszedł jaśniejszy, u niej ciemniejszy ale śliczny i jednolity. Ona trzymała farbę aż godzinę, zawsze tak robi bo ma grube i ciemne włosy. Dodam, ze koleżanka farbuje już któryś raz ta farbą i jej włosy nie wyglądają na zniszczone- nie to co po pasemkach rozjaśniaczem czyli siano. Byłam sceptycznie nastawiona, ale przekonałam sie bo koleżanka zawsze wygląda super po samodzielnym farbowaniu i powtórze się, że jej włosy lśnią nie to co po pasemkach. \\\\\\\\nMoje zdjęcia w załączniku- trochę sianowate bo foto robione było tuz po suszeniu bez szczotki. \\\\\\\\nGdyby pojawiły sie jakies obiekcje po kilku farbowaniach, bądź kondycja moich włosów się pogorszyla- napiszę.\\\\\\\\nTymczasem jestem bardzo zadowolona.\\\\\\\\nPrzepraszam za jakość zdjęć i chaotyczna recenzje, ale pisze z telefonu ;-)
    Na zdjęciach kolor wyszedł jaśniejszy niż w rzeczywistości i bardziej biały, w rzeczywistości kolor wygląda bardziej naturalnie.
    Pozdrawiam

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić konvalia7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ogólnie to są lepsze farby...
  • Użyłam koloru 4.54, który miał być mahoniowym brązem. Farbowałam z naturalnych włosów ciemny blond.
    Wrażenia są takie - kolor wyszedł nie taki na początku jak na opakowaniu, ale był bardzo ładny i potem wymył się już do właściwego. Problemem było natomiast to, że zmywał się nieustannie i miałam gwarancję, że po każdym myciu będę mieć coś o ton jaśniejszego (w efekcie wyszło coś jaśniejszego niż na opakowaniu.
    Najgorszą wadą jest jednak faktura włosów po użyciu. Miałam zdrowe ładne włosy, natomiast po farbowaniu notorycznie było wrażenie włosów nakremowanych, trudnych o ułożenia. Nie straciły zdrowia, ale stało się z nimi coś, co sprawiało że nie dało się ich opanować ;/ O zapachu amoniaku przez kilka dni nie wspomnę

Plusy:
    -kolor wyszedł ładny (choć nie taki jak na opakowaniu, tradycja)
    - włosy niby się nie poniszczyły
    - promocji cena nie była wysoka (30zł)
    -wydajna
    Minusy
    - kolor zmywał się bardzo szybko
    - włosy zyskały jakieś beznadziejne właściwości, sprawiały wrażenie notorycznie wysmarowanych jakimś kremem
    - amoniak, niezdrowy i śmierdzący

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Chcesz pochwalić Rajanis za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij