L`Oreal, Excellence Creme (Farba do włosów)

Powiększ L`Oreal, Excellence Creme (Farba do włosów)

Zgłaszająca osoba: AnetaAN

Farba do włosów dostępna w szerokiej gamie kolorów. Idealnie i równo pokrywa włosy, nadając im głęboką i intensywną barwę. Chroni włosy, nawet te delikatne. Dostępna w 24 odcieniach, które wyglądają na włosach bardzo naturalnie i co ważne - nie płowieją i nie tracą połysku.
Innowacja - potrójna ochrona:
- Serum ochronne pielęgnuje uszkodzone partie włosów, w szczególności końcówki. Stosuje się je przed koloryzacją. Twoje włosy są chronione i przygotowane do farbowania.
- Odżywka z kompleksem Ceramidy + Proteiny o zwiększonej pojemności, przeznaczona do wielokrotnego zastosowania, odnawia ochronę włosów pomiędzy 2 kolejnymi koloryzacjami.
- Farba-krem koloryzujący Wyjątkowa Ochrona nadaje Twoim włosom intensywny i jednolity kolor, który doskonale pokrywa siwe włosy, nawet te najbardziej odporne na farbowanie. Excellence Crème nie spływa z włosów.
- Aplikator-grzebyk dodany do zwykłego aplikatora sprawia, że nakładanie produktu staje się jeszcze łatwiejsze i jeszcze bardziej precyzyjne.

Cena: 32,99zł

• Agresywna dla włosów
  • Zawsze farbowałam włosy Farbą Preference po której z włosami nic się nie działo , skusiłam sie jednak na excellence ze względu na kolor który mnie zaciekawił , podcZas farbowania nie doswiadczyłam żadnych nieprzyjemnych odczuć typu pieczenie czy swędzenie skóry głowy, bardzo spodobał mi się aplikator z grzebieniem . Niestety to co ujrzałam po zmyciu farby i nałożeniu odżywki trochę mnie przeraziło , mianowicie pełno moich włosów w wannie , nigdy nie miałam problemów z wypadaniem włosów . Teraz muszę używać wcierek i mnóstwa odżywek , dlatego nigdy więcej excelence.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mazidełko za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja jak się przygotować

• ODCIEŃ 9.3 i 7.43
  • Na swojej głowie miałam mnóstwo odcieni -od czerni po blond na poziomie 10.
    Długo nie mogłam znaleźć odcienia, który określiłabym IDEALNY dla mojej cery.
    W końcu znalazłam!!!
    Mam cerę ciepłą brzoskwiniową i zielone oczy, po wielu eksperymentach doszłam do wniosku, że najlepszy dla mnie odcień to blond na poziomie 8,9 z domieszką złota - czyli 3.
    Długo szukałam naturalnego odcienia blondu - zazwyczaj kolory były sztuczne.

EXCELLENCE 9.3 wychodzi bardzo naturalnie, kładłam go na spłukany odcień 7.43 Excellence czyli złoty ciemny blond.
    EFEKT?
    Identyczny odcień jak w palecie LOREAL MAJIREL 9.3 - kolor na pewno nie wychodzi jak na modelce z opakowania, co mnie cieszy.
    Wychodzi piękny, naturalny miodowy blond - na poziomie 8.3 i spłukuje się po ok. 3 myciach na 9.3
    Kolor jest głęboki i ma piękne refleksy...IDEAŁ! Kryje odrosty równomiernie.
    Farba nie niszczy włosów, kolor jest trwały, minusów nie znalazłam.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

A teraz 7.43

Nie rozumiem negatywnej recenzji - ten odcień mnie uratował. Położyłam go na pasemka w poziomie 10, które zrobiła mi fryzjerka, kupiłam kiedyś tą farbę 7.43 i postanowiłam ją położyć - jasne, tlenione włosy do mnie nie pasują, mimo sugestii fryzjerki.

TO NIE JEST TYPOWO RUDA FARBA, TYLKO BARDZO NATURALNY, PIĘKNY CIEMNY BLOND MIEDZIANO ZŁOTY - NA POCZĄTKU NA POZIOMIE 6.43 - po 3 myciach jest już 7.43.
    Dla mnie ideał - jeśli chodzi o rudości.
    Kolor spłukuje się po miesiącu do jaśniejszego złotego blondu.
    Farba nie zniszczyła mi włosów, mimo,że położyłam ją rozjaśnione włosy.

Jeśli znów zamarzę o rudościach, to na pewno położę ten odcień.

Chcesz pochwalić Ankafanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • 7.43 bordo-rudy brąz.
  • Tyle lat używałam preference i zachciało mi się eksperymentów. Przed farbowaniem miałam piękny miodowy blond (efekt wypłukania 740 - Mango) tyle że odrost już był,więc postanowiłam coś zrobić z tym. Kupiłam ten produkt, bo i poziom się zgadzał i refleksy też, ale w praktyce wyszło mi miejscami bordo-rude (choć niby nie ma refleksu 5) "coś" w dodatku dużo za ciemne. Efekt podobny do loreal casting 535 -czekolada. Tyle że ja nie chciałam już wracać do ciemnych włosów. Podobno miodowy blond do mnie najbardziej pasuje, niestety teraz będę musiała używać szamponów przeciwłupieżowych żeby się tego pozbyć. Nigdy jeszcze "7" nie wyszedł na mojej głowie aż tak ciemno. Odżywka bez rewelacji, trwałość mam nadzieję mała, odrosty niestety nie zostały pokryte całkowicie mimo dokładnej aplikacji. Jedyne co fajne to wydajność: mam długie bardzo gęste włosy, zostało mi 1/3 opakowania.

Używam tego produktu od: tygodnia

* Po pierwszym myciu odcień bardzo zjaśniał, po 3 spłukał się niemal całkowicie.

Chcesz pochwalić ayla_fi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielkie rozczarowanie
  • Miałam rozjaśnione do średniego z jasnym na końcówkach włosy. Kiedy pojawiły się odrosty chciałam wyrównać kolor i zakryć odrosty tym razem jakimś bardziej naturalnym odcieniem - zdecydowałam się na 7 blond. Spodziewałam się że kolor może być ciemniejszy o ton, że może wyjść ciemny blond ale włosy wyszły ciemnobrązowe - gdybym chciała mieć brązowe włosy użyłabym farby w tym odcieniu
    Nie niszczy mocno włosów, aplikacja jest łatwa a załączony balsam świetnie odżywia włosy

Używam tego produktu od: pierwszy raz
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić 23031992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejna sprawa... przy ponad 30% siwych włosów
  • Niestety odcienie jaśniejsze niż poziom 3 nie pokrywają siwych włosów. I to jest w sumie największy problem. Bo fakt, że kolory farb drogeryjnych wychodzą na włosach zawsze ciemniej przynajmniej o jeden ton, jest mi znany.
    Farba nie jest również trwała i brzydko się wypłukuje.
    Nie wypowiadam się na temat blondów, ponieważ nigdy ich nie robiłam. Używam kolorów z poziomu 5 lub 4.
    Dawałam produktowi kilka szans, bo ma przyjemną konsystencję ( nie spływa z włosów ), nieźle pachnie i nie niszczy bardzo włosów. Jednak krycie jest fatalne. I trwałość też. Nie polecam. Garnier lepszy.

Ilość zużytych opakowań: 6 normalnych

Chcesz pochwalić ashiqa za czytelną i pomocną recenzję?
  • uratowała moje włoski!
  • Miałam bardzo długie, gęste i grube włosy w kolorze ciemny brąz. Zamarzył mi się jaśniejszy kolor, zresztą miałam już spore odrosty w kolorze jasnobrązowym, więc w ruch poszły 4 rozjaśniacze. 2 pierwszego dnia, na drugi dzień następne 2. Efekt? Od góry ciemne odrosty, dalej kurczak, na dole miedziano/ rudy dramat. Stwierdziłam, że chcę stonować ten kolor jakąś farbą w naturalnym kolorze i za miesiąc/ dwa, jak włosy się zregenerują, zejść refleksami do ładnego blondu. Dziś pofarbowałam włosy Loreal Excellence Creme nr 7, kolor BLOND. Złapało przecudownie, bardzo naturalny głęboki kolor (nie sztuczny), który podobno ma się lekko wypłukać. Odetchnęłam z ulgą. Dziękuję, Loreal! Ta farba to moje odkrycie roku!

Używam tego produktu od: 1 dzień

Chcesz pochwalić amimka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem jej wierna od lat
  • To jest produkt, któremu jestem wierna od lat i tylko nim farbuję włosy, zawsze kolorem 01 bardzo, bardzo jasny blond
    Farbę się bardzo łatwo nakłada, wystarczy robić wszystko wg instrukcji, sama konsystencja już po wymieszaniu jest lekka, ale nie lejąca się, nie spływa z włosów i tym samym nie brudzi wszystkiego wokół. Ja nakładam zawsze na całość, nie tylko na odrosty i dzięki temu mam bardzo równomiernie zafarbowaną fryzurę.
    Po zmyciu i wysuszeniu włosów- na głowie mam bardzo piękny, jasny blond ( ale nie jest to broń Boże platyna czy jajecznica). Kolor dość długo utrzymuje śliczną barwę, małym minusikiem jest to, ze po mniej więcej miesiącu zaczyna lekko żółknąć ( ale to mają wszystkie blondy). Mnie to jedna nie przeszkadza, bo zwykle co miesiąc farbuję od nowa. Pochwalić muszę również odżywkę dołączoną do opakowania- świetnie nawilża, odżywia, włosy są po niej miękkie i lśniące.
    Farba nie wysuszyła mi włosów, jest naprawdę bardzo dobrym produktem Mam nadzieję, że Loreal jej nie wycofa

Używam tego produktu od: 3-4 lat
    Ilość zużytych opakowań: ok. 30 opakowań ( jedno co miesiąc)

Chcesz pochwalić czerwonapoziomka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam po rozjaśniaczu
  • Zastosowałam farbę nr 9.1 po użyciu rozjaśniacza. Włosy miałam wcześniej farbowane na jasny brąz/ ciemny popielaty blond, więc do dekoloryzacji użyłam dwukrotnie rozjaśniacza Joanny, tylko na farbowane włosy, spory odrost naturalnych ( ciemny blond) pozostawiłam. Włosy rozjaśniły się oczywiście do odcieni zółto - miedzianych, a na to chciałam położyć kolor właściwy w zimnym odcieniu. Farba ta w najmniejszym nawet stopniu nie rozjaśniła włosów, a nawet je przyciemniła. Z miedzianych zrobiły się szaro-rudo- matowe, natomiast naturalny odrost przebarwił tylko lekko na cieplejszy odcień. Włosy wyglądają jak stara brudna szmata do podłogi. Ale nie to jest najgorsze że kolor nie wyszedł tak jak to przedstawia producent na opakowaniu, czyli np. z jasnego brązu otrzymamy ciemny blodn. Najgorsze jest to że po tygodniu próbowałam coś z tym mopem zrobić, bałam się ryzykować więc zrobiłam próbki i nie łapie na to ani ciemniejsza farba, ani rozjasniacz. Znajomi pytają co mi się stało z włosami..... masakra. Będę nosiła czapkę chyba do maja, dopóki sie to nie zmyje.
    Kolor może nadaje się do naturalnych włosów w jasnym blondzie albo do platyny

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam 1 opakowanie

Chcesz pochwalić catja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uratowała mi życie!
  • Jest super! Używałam kolor 7 - blond. Nakładałam go na sprany i trochę rozjaśniony rudy. Wyszedł mi ładny, naturalny kolor na początku troszkę ciemniejszy, póżniej coraz jaśniejszy blondzik Jak malowałam myślałam, że znów stanę się brunrtką (byłam wtedy 3 miesiące po dekoloryzacji czarnych włosów) - taki był ciemny, ale na końcu byłam całkiem zadowolona. Z biegiem czasu jak kolor się "sprał" wygląda jeszcze lepiej!! Pierwszy raz spotykam się z tak świetną farbą! Bardzo polecam!!!

Chcesz pochwalić BadzMojaKokaina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Jedna z najlepszych farb z jaką miałam do czynienia.
    Naprawdę rewelacyjny produkt wszech czasów !
    Utrzymuje się bardzo długo ,nie blaknie, nie zmywa się.
    Bardzo duża gama barw do wyboru ,począwszy od pięknych,delikatnych blondów
    skończywszy na tajemniczych czerniach.
    Nie obciąża włosów ,ani ich nie niszczy, a dzięki dołączonej odżywce
    cudownie je pielęgnuje i chroni.
    Nadaje piękny, wspaniały i trwały kolor,a także duży połysk.
    Co ważne pokrywa siwe włosy,a także odrosty.
    Aplikacja przebiega łatwo i przyjemnie, wszystkie potrzebne rzeczy
    do farbowania są dołączone w pudełku.
    Jak dla mnie jedna z najlepszych

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Chcesz pochwalić kamlux za czytelną i pomocną recenzję?