L`Oreal, Excellence Creme (Farba do włosów)

Powiększ L`Oreal, Excellence Creme (Farba do włosów)

Zgłaszająca osoba: AnetaAN

Farba do włosów dostępna w szerokiej gamie kolorów. Idealnie i równo pokrywa włosy, nadając im głęboką i intensywną barwę. Chroni włosy, nawet te delikatne. Dostępna w 24 odcieniach, które wyglądają na włosach bardzo naturalnie i co ważne - nie płowieją i nie tracą połysku.
Innowacja - potrójna ochrona:
- Serum ochronne pielęgnuje uszkodzone partie włosów, w szczególności końcówki. Stosuje się je przed koloryzacją. Twoje włosy są chronione i przygotowane do farbowania.
- Odżywka z kompleksem Ceramidy + Proteiny o zwiększonej pojemności, przeznaczona do wielokrotnego zastosowania, odnawia ochronę włosów pomiędzy 2 kolejnymi koloryzacjami.
- Farba-krem koloryzujący Wyjątkowa Ochrona nadaje Twoim włosom intensywny i jednolity kolor, który doskonale pokrywa siwe włosy, nawet te najbardziej odporne na farbowanie. Excellence Crème nie spływa z włosów.
- Aplikator-grzebyk dodany do zwykłego aplikatora sprawia, że nakładanie produktu staje się jeszcze łatwiejsze i jeszcze bardziej precyzyjne.

Cena: 32,99zł

• uratowała moje włoski!
  • Miałam bardzo długie, gęste i grube włosy w kolorze ciemny brąz. Zamarzył mi się jaśniejszy kolor, zresztą miałam już spore odrosty w kolorze jasnobrązowym, więc w ruch poszły 4 rozjaśniacze. 2 pierwszego dnia, na drugi dzień następne 2. Efekt? Od góry ciemne odrosty, dalej kurczak, na dole miedziano/ rudy dramat. Stwierdziłam, że chcę stonować ten kolor jakąś farbą w naturalnym kolorze i za miesiąc/ dwa, jak włosy się zregenerują, zejść refleksami do ładnego blondu. Dziś pofarbowałam włosy Loreal Excellence Creme nr 7, kolor BLOND. Złapało przecudownie, bardzo naturalny głęboki kolor (nie sztuczny), który podobno ma się lekko wypłukać. Odetchnęłam z ulgą. Dziękuję, Loreal! Ta farba to moje odkrycie roku!

Używam tego produktu od: 1 dzień

Chcesz pochwalić amimka za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Jestem jej wierna od lat
  • To jest produkt, któremu jestem wierna od lat i tylko nim farbuję włosy, zawsze kolorem 01 bardzo, bardzo jasny blond
    Farbę się bardzo łatwo nakłada, wystarczy robić wszystko wg instrukcji, sama konsystencja już po wymieszaniu jest lekka, ale nie lejąca się, nie spływa z włosów i tym samym nie brudzi wszystkiego wokół. Ja nakładam zawsze na całość, nie tylko na odrosty i dzięki temu mam bardzo równomiernie zafarbowaną fryzurę.
    Po zmyciu i wysuszeniu włosów- na głowie mam bardzo piękny, jasny blond ( ale nie jest to broń Boże platyna czy jajecznica). Kolor dość długo utrzymuje śliczną barwę, małym minusikiem jest to, ze po mniej więcej miesiącu zaczyna lekko żółknąć ( ale to mają wszystkie blondy). Mnie to jedna nie przeszkadza, bo zwykle co miesiąc farbuję od nowa. Pochwalić muszę również odżywkę dołączoną do opakowania- świetnie nawilża, odżywia, włosy są po niej miękkie i lśniące.
    Farba nie wysuszyła mi włosów, jest naprawdę bardzo dobrym produktem Mam nadzieję, że Loreal jej nie wycofa

Używam tego produktu od: 3-4 lat
    Ilość zużytych opakowań: ok. 30 opakowań ( jedno co miesiąc)

Chcesz pochwalić czerwonapoziomka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam po rozjaśniaczu
  • Zastosowałam farbę nr 9.1 po użyciu rozjaśniacza. Włosy miałam wcześniej farbowane na jasny brąz/ ciemny popielaty blond, więc do dekoloryzacji użyłam dwukrotnie rozjaśniacza Joanny, tylko na farbowane włosy, spory odrost naturalnych ( ciemny blond) pozostawiłam. Włosy rozjaśniły się oczywiście do odcieni zółto - miedzianych, a na to chciałam położyć kolor właściwy w zimnym odcieniu. Farba ta w najmniejszym nawet stopniu nie rozjaśniła włosów, a nawet je przyciemniła. Z miedzianych zrobiły się szaro-rudo- matowe, natomiast naturalny odrost przebarwił tylko lekko na cieplejszy odcień. Włosy wyglądają jak stara brudna szmata do podłogi. Ale nie to jest najgorsze że kolor nie wyszedł tak jak to przedstawia producent na opakowaniu, czyli np. z jasnego brązu otrzymamy ciemny blodn. Najgorsze jest to że po tygodniu próbowałam coś z tym mopem zrobić, bałam się ryzykować więc zrobiłam próbki i nie łapie na to ani ciemniejsza farba, ani rozjasniacz. Znajomi pytają co mi się stało z włosami..... masakra. Będę nosiła czapkę chyba do maja, dopóki sie to nie zmyje.
    Kolor może nadaje się do naturalnych włosów w jasnym blondzie albo do platyny

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam 1 opakowanie

Chcesz pochwalić catja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uratowała mi życie!
  • Jest super! Używałam kolor 7 - blond. Nakładałam go na sprany i trochę rozjaśniony rudy. Wyszedł mi ładny, naturalny kolor na początku troszkę ciemniejszy, póżniej coraz jaśniejszy blondzik Jak malowałam myślałam, że znów stanę się brunrtką (byłam wtedy 3 miesiące po dekoloryzacji czarnych włosów) - taki był ciemny, ale na końcu byłam całkiem zadowolona. Z biegiem czasu jak kolor się "sprał" wygląda jeszcze lepiej!! Pierwszy raz spotykam się z tak świetną farbą! Bardzo polecam!!!

Chcesz pochwalić BadzMojaKokaina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Jedna z najlepszych farb z jaką miałam do czynienia.
    Naprawdę rewelacyjny produkt wszech czasów !
    Utrzymuje się bardzo długo ,nie blaknie, nie zmywa się.
    Bardzo duża gama barw do wyboru ,począwszy od pięknych,delikatnych blondów
    skończywszy na tajemniczych czerniach.
    Nie obciąża włosów ,ani ich nie niszczy, a dzięki dołączonej odżywce
    cudownie je pielęgnuje i chroni.
    Nadaje piękny, wspaniały i trwały kolor,a także duży połysk.
    Co ważne pokrywa siwe włosy,a także odrosty.
    Aplikacja przebiega łatwo i przyjemnie, wszystkie potrzebne rzeczy
    do farbowania są dołączone w pudełku.
    Jak dla mnie jedna z najlepszych

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Chcesz pochwalić kamlux za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strzał w dziesiątkę
  • Długo szukałam idealnej farby do swoich włosów.
    Najczęściej używałam Preference, jednak czułam, że to nie jest to.
    Do Excellence skłoniła mnie promocja w hebe

Plusy
    -trwałość ( kolor na moich włosach trzyma się długo ponad miesiąc, przy codziennym myciu)
    -włosy są miękkie i lśniące
    - włosy wyglądają zdrowo
    - serum

Minusy
    -cena

Ilość zużytych opakowań: 3, duże

Chcesz pochwalić anitekxd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie.
  • Kolor 7.43 miedziano - złocisty blond

Plusy:
    - łatwe farbowanie
    - zapach
    - nie niszczy włosów

Minusy:
    - nie farbuje siwych włosów

Producent zapewnia, że farba w 100% pokrywa siwe włosy, niestety to KŁAMSTWO. Trzymałam farbę na odrostach nieco dłużej niż zaleca producent, ale siwe włosy nadal są siwe. Poza tym przy pierwszym farbowaniu użyłam serum na końcówki, przez to kolor wyszedł w tych miejscach ciemniejszy i dlatego przy drugim farbowaniu serum nie stosowałam. Zawiodłam się i więcej razy tej farby nie kupię. Szkoda, bo kolor wychodzi piękny.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić bluedress za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza !
  • Mam czarne włosy, farbowane średnio co miesiąc. Od zawsze dążyłam do włosów brązowych, lecz nie chciałam ich rozjaśniać. Farbowałam rożnymi farbami od drogeryjnych po fryzjerskie i ta farba jako JEDYNA potrafi wydobyć nawet z farbowanych na czarno brązowy odcień. Farbuje odcieniem 4.54 Brąz mahoniowo miedziany. Nigdy też po farbowaniu moje włosy nie były przesuszone. Ich kondycja jest praktycznie nie zmieniona, a jestem posiadaczką cienkich włosów. Jestem z niej bardzo zadowolona Jest to na pewno farba godna polecenia.

Używam tego produktu od: 2012 roku
    Ilość zużytych opakowań: bardzo duża ilość opakowań

Chcesz pochwalić Pooziomkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowane NIE
  • Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Loreal oszukuję, pownieważ farba w żadnym choćby minimalnym stopniu nie pokrywa siwych włosów......BEZNADZIEJA!!! Zdecydowanie odradzam, bo szkoda każdej złotówki.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Miracruz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oszustwo , nie farbuje siwych włosów !
  • LOreal, Excellence oszukuje ! NIE farbuje siwych włosów jak oświadcza firma na swoim produkcie ! Uważam ,że to naciągarstwo i L\\\'Oreal, Excellence powinno zwracać pieniądze oszukanym klientką !

Używam tego produktu od: 3 razy przetestowałam , łudząc się ,że być może coś sama żle zrobiłam przy nałożeniu farby .Allle NIE , wszystko dobrze ! LOreal, Excellence po prostu kłamie !

Na prośbę użytkowniczki portalu , podaje szczegóły : ostatnio używana farba trzykrotnie to 8.13 Excellence . Na przestrzeni kilku lat używałam ,również 7.0 oraz 8.1 Excellence . Na tych farbach napisane jest wyraźnie,że w 100% kryją siwe włosy co jest konfabulacją a raczej marzeniem producenta ! choć może producent zapomniał dodać ,ze pokrywa siwe włosy w 100% jak koś ma ich 3.
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić tyroksyna za czytelną i pomocną recenzję?