Maybelline, Fit Me Foundation SPF18

Powiększ Maybelline, Fit Me Foundation SPF18

Zgłoszony przez jonka2708

Produkt nie zawiera olejków i wosku. Naturalnie pokrycie zostawia skórę taką jak ma być: świeżą, oddychającą i idealnie gładką. Nie zatyka porów, testowany dermatologicznie.
Dostępny w 18 odcieniach.

Cena: 8USD / 30ml
/s/

• a ja go lubie!
  • na ten podklad trafilam zupelnie przrz przypadek i okazalo sie,ze takie przypadki sa jednak najlepsze,bo mimo ze po nalozeniu podkladu troche sie swiece,to jednak bardzo przyjemnie sie go uzywa,lekko sie go naklada i rozprowadza,a swiecenie zawsze mozna przypudrowac..

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić bluesky81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby.
  • Zużyłam 2 opakowania myśląc, że nic innego i tak nie kupie za podobną cenę, szkoda. Podkład nie jest tragiczny ale ma chyba wiecej wad, mimo wszystko.

Zalety:
    -cena
    -dobrze się rozprowadza
    -w miarę dobrze kryje (szkoda, że na krótko)
    -lekki

Wady:
    -podkreśla suche skórki
    -potrzebny dodatkowo sypki puder, bo strasznie się świeci
    -podkreśla zmarszczki mimiczne
    -po dotknięciu twarzy podkład znika w tajemniczych okolicznosciach i teleportuje się na rękę lub ubrania
    -krótko się trzyma
    -ciemnieje po jakichś 30 minutach

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić Vover za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Kiedy zobaczylam go pierwszy raz skusilam sie. Uzywalam czesto podkladow ten marki i nigdy nie bylam zawiedziona. Zawsze byly lekkie i mialy naturalne odcienie. I tu sie nie pomylilam . Fantastyczna gama kolorow, pieknie sie rozprowadza , faktycznoe slabo kryje ale w polaczeniu z pudrem tej samej seri daje fantastyczne wykonczenie i efekt pieknej naturalnej buzi. Z cera nie robil mi nigdy problemow , zawsze go zdradzam i zawsze wracam na kolanach po niego bo dla mnie jest najlepszy. Przechodzilam przez clinique, clarins, kanebo , dior , chanel itp ale fit me bije ich wszystkie. Naprawde polecam .

Używam tego produktu od: Ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 5 cale duze

Chcesz pochwalić karolinaifrank za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki, na wiosne i lato!
  • Mam kolor 120 classic ivory, ktory wcale taki jasny nie jest jakby z nazwy moglo wynikac.

+szklane opakowanie z pompka
    +naturalne kolory
    +latwa aplikacja (palcami, pedzlem, gabka) i naturalny efekt na buzi
    +nie ciemnieje
    +nie zapycha
    +leista konsystencja w sam raz na cieple pory roku
    +ujednolica koloryt
    +zawiera filtr
    +ok dla cery suchej
    +z tej serii sa tez inne kosmetyki, wiec latwo wybrac kolor, bo swietnie wspolpracuja

-po 6 godz zaczyna sie scierac
    -slabo kryje (prawe wogole)
    -trzeba go przypudrowac bo nie matuje
    Ilość zużytych opakowań: 30 ml

Chcesz pochwalić cuciola za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem całkiem
  • Kupiłam go przypadkowo,kolor 110 porcelain wydawał mi się odpowiedni.

Plusy:
    -duży wybór kolorów
    -cena 5$ czyli 15zł
    -dobrze dopasowuje się do koloru skóry
    -nie robi efektu maski
    -krycie jest średnie
    -filtr spf 18
    -nie trzeba dużo nakładać aby pokryć cała twarz
    -łatwo się nakłada,jest dosyć rzadki

Minusy:
    -trzeba użyć puder aby twarz była matowa i żeby podklad szybko nie spływał i nie rolował się(wina filtra)
    -bez pudru i bazy trzyma się 6h a to dla mnie za mało
    -brak pompki

Używam tego produktu od: około tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ara008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Codziennik
  • Posiadam kolor 105, nie jest to niestety strzał w dziesiątkę... zignorowałam fakt, że "piątki" są różowawe, podczas gdy osobiście przeważają u mnie żółte tony.
    Co do samego produktu.
    Podkład nie ma wielkiego krycia, dzięki temu nie ma opcji, by zrobić sobie krzywdę. Najlepiej rozprowadzać go palcami - tak jak radzi producent; najlepiej się blenduje. Jedna warstwa wyrównuje koloryt, dwie wyglądają dalej lekko i naturalnie z kapkę większym kryciem. Podoba mi się konsystencja podkładu, jest lejąca i żelowa zarazem; pozastawia na twarzy miłe uczucie. Jak dla mnie, podiadaczki cery nie-idealnej (czerwone i sine żyłki na twarzy, czerwonawe policzki, niekiedy nieprzyjaciel na twarzy) ten podkład jest dobrym rozwiązaniem na co dzień.
    Co do trwałości, ja nie oczekuję niczego spektakularnego. W ciągu dnia ściera się naturalnie i nie schodzi plamami. Na mojej skórze, bez specjalnego przygotowania (baza etc.) wytrzymuje do 10-11 h.
    Opakowanie tego produktu jest idealne jak na produkt drogeryjny. Pompka, cieszące oko szklane opakowanie - nie wygląda to tandetnie.
    Produkt jest godny polecenia, dla osób, które do użytku codziennego chcą produktu lekkiego, delikatnego, nie sprawiającego problemów przy szybkim porannym makijażu.

Używam tego produktu od: mc
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ankalime za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnie krycie
  • Jestem dosyć rozczarowana tym podkładem, długo szukałam odcienia 110 i 115, w końcu zamówiłam go z USA w szklanym słoiczku bez pompki.
    Lubię efekt sheer i glow, nie szukam kosmetyków matujących, ale rozswietlających, więc po przeczytaniu recenzji na wizazu myślałam, że to idelany fluid dla mnie.

Niestety jest to kosmetyk, który niczego nie kryje. To nie jedyny minus, najgorsze jest to, że pozostawia smugi po każdym nałożeniu, próbując tego uniknąć bardziej wcierałam go w skórę, co jeszcze bardziej zmniejszało krycie.

Nie polecam, jedynyne plusy: nie wysusza, nie podkreśla suchych skórek i naturalne odcienie, za to 2,5 gwiazki.

Ilość zużytych opakowań: połowa słoiczka

Chcesz pochwalić shoegirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic wartego uwagi
  • Produkt dla nastolatek z idealna cerą

nie kryje, lekka barwa jaką nadaje nawet nie ujednolica cery... to takie nic

zauważyłam jedynie, że produkt ten w przeciwieństwie do nakładania niczego na twarz daje lekkie przyciemnienie i dość silne świecenie po kilku godzinach

(dodam że mam cerę normalną z naprawdę minimalnymi przebarwieniami... żrzadko który podkład u mnie nie działa)Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić toogoodto za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Zanim zrecenzuje to przepraszam, ale brak mi na uzywanym komputerze polskich znakow

Jezeli twoja cera jest idealna - bez przebarwien, bez krostek czy innych niespodzianek, bez nachalnego blyszczenia w strefie T czy gdziekolwiek indziej, a ty sama uwielbiasz bardzo lekki makijaz i efekt jakbys sie prawie w ogole niczym nie umalowala - wtedy ten podklad jest dla ciebie idealny!

Jezeli natomiast masz cere mieszana, czasem wyskoczy ci gdzies jakis pryszcz czy inne ustrojstwo, zdarzy sie przebarwienie, i jednak do pelni szczescia zeby potrzebujesz podkladu ktory daje chociaz minimalne krycie i zapewnia namiastke matu - mozesz zaoszczedzic pieniadze i minac szafe Maybelline nie zatrzymujac sie zeby chwycic ten podklad...

Ja niestety jestem osoba z drugiej kategorii. Cera mieszana, bardzo zalezy mi na macie, oraz na wyrownaniu kolorytu skory, sprawienie by jakas krostka, jezeli juz sie pojawi byla zakryta. Takze niestety klops na calej linii...

- podklad w ogole nie kryje, nic, zero absolutne
    - nie dosc, ze nie matuje, to swiece sie po nim jak pewna czesc psiego ciala.. ;P
    - szybiutenko ucieka z twarzy

Sa tez oczywiscie plusy.
    + wygodne opakowanie z pompka, podklad dozuje sie swietnie, widac ile go jeszcze jest w opakowaniu
    + fajna konsystencja - taka jakby zelowa, bardzo przyjemny w nakladaniu

+/- kolorystyka. Producent stworzyl ogrom kolorow tego podkladu. Kazda reklama Fit me! w gazecie prezentuje te wszystkie kolory.Wydawaloby sie super - wreszcie uda sie dobrac odcien ktory idealnie nam przypasuje! Niestety - w drogeriach (specjalnie patrzylam w kilku) zazwyczaj dostepne sa trzy odcienie, w porywach do pieciu. Ja porwalam 110 Ivory, ktory coz, z ivory nie ma nic wspolnego.... Jest bardzo ciemny, totalnie niepasuje do mojej bladej skory... Moze i nadal by sie kolorystycznie na lato - ale skoro efekt ktory daje jest taki, ze prawie go nie ma, to chyba poszukam osoby ktora lubi bardzo delikatny makijaz i jej sprezentuje, bo niestety, mnie sie Fit me nie przyda.

Daje mu 3 - poniewaz sam produkt nie jest jakosciowo zl, powiedzialabym cena adektwatna do jakosci zaplacilam za niego 8funtow) ; po prostu mnie nie podpasowal.

Jak mowilam wczesniej - bedzie to idealny podklad dla tych z was, ktore maja bezproblemowa, gladziutka cere

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić kociooka za czytelną i pomocną recenzję?
  • do naturalnego makijażu
  • Miałam okazję testować ten produkt, bo otrzymałam darmowe próbki ze strony Maybelline. Na podstawie kilku pytań uznano, że najodpowiedniejszy będzie dla mnie odcień 135. Może w lecie byłby to strzał w 10. Teraz zimową porą - mam wrażenie, że jest ciut za ciemny.. Wracając do samego podkładu - jest całkiem niezły. Nie tworzy efektu maski i nadaje się do bardzo naturalnego makijażu. I co się z tym wiąże - nie ma co liczyć na dobre krycie niedoskonałości a co gorsze praktycznie podkład jest ale mogłoby go nie być. Mimo to nie zapycha i dobrze stapia się ze skórą. Konsystencja lejąca i przez to produkt jest bardzo wydajny.
    EDIT.. kupiłam jednak pełnowymiarowe opakowanie ale w odcieniu 130 i kolor jest jednak lepszy dla mnie na okres zimowy. Na wiosnę wrócę jednak do rimmel 25 h, a na lato mam revlon colorstay bo najlepiej kryje.

Używam tego produktu od: 6 tyg
    Ilość zużytych opakowań: wersja testowa 10 ml odcień 135 i pełnowymiarowa 30 ml odcień 130 (oba w trakcie)

Chcesz pochwalić mazienka1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy wiecej
  • Zalety:
    - wydajny
    - nie zapycha

Wady:
    - najjasniejszy odcien jest zdecydowanie za ciemny
    - Nawet w malej ilosci tworzy maske
    - nieporeczne opakowanie
    - leje sie jak woda
    - ciemnieje po nalozeniu
    - mazia sie probowalam nakladac go pedzlem, gobaczka i beauty blenderem i nic nadal sie mazial :/

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: niepelne 1

Chcesz pochwalić Tesia94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Moim zdaniem ma same pozytywy, ale jednak nie za dobrze kryje.

Cera wygląda naturalnie, nie zatyka porów, ma przystępną cene, duży wybór kolorów.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Chcesz pochwalić xoBlair za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo! lekki, bez rewelacji
  • Zakupiłam go bo szukałam czegoś lekkiego, naturalnego, lekko matującego...

Plusy:
    - ładne opakowanie
    - nie daje efektu maski
    - bardzo delikatny, świeży efekt
    - spora gama kolorystyczna do wyboru
    - niska cena
    - długo się utrzymuje, nie schodzi
    - nie wysusza

Minusy:
    - bardzo się utlenia na skórze
    - bardzo słabo kryje- wiem, że taki powinien być, aczkolwiek nawet nie przykrywa drobnych piegów
    - nie wyrównuje kolorytu - przez słabiutkie krycie, lekkie przebarwienia są już widoczne
    - wyskakują mi po nim czerwone krostki co go od razu dyskwalifikuje ( a nie miewam takich problemów z podkładami)

Polecam dla młodych osób, ze zdrową cerą. Dobry jest również na lato dla drobnej poprawy cery przed wyjściem.
    Dla osób bardziej wymagających - stanowczo odradzam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić choocoolate1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły.
  • Pierwsze podejście było średnio udane. Kupiłam kolor w 135, który absolutnie do mnie nie pasował. Wyglądałam, jak pigi. Poza tym wszystko inne mi w nim odpowiadało. Postanowiłam powtórzyć zakup. Tym razem mam kolor 220 i buteleczkę z pompką, co znacznie ułatwia nabieranie kosmetyku. Kolor ciemny, dla mnie idealny na lato, ale na zimę muszę kombinować dalej i wstrzeliwać sie w kolory.
    \nDla mojej przesuszonej skóry jest w sam raz. Do cer mieszanych i tłustych może sie nie nadawać - twarz będzie się niemiłosiernie błyszczała. Jest lekko oleisty w moim przekonaniu.
    \n
    \nDobrze sie rozprowadza, nie smuży, nie zatyka porów, nie uwidacznia ich, nie podkreśla zmarszczek.
    \n
    \nMinusem jest to, że kryje słabo. Mam sporo rozszerzonych naczynek do ukrycia, i o ile jestem opalona, to nie jest to takim problemem, tak zimą będzie.
    \nMinusem jest też mała ilość kolorów dostępnych w sieci. Cena za to bardzo przystępna.
    \n
    \nTrwałość niska - max. 5-6 godzin. Potem robię poprawkę.
    \nPomimo dość "ciężkich" wad - jestem z niego zadowolona. Chyba przeważa u mnie to, że nie niszczy mi skóry.

Chcesz pochwalić pumka_gumka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie ideał
  • Zakupiłam podkład na allegro, czytałam o nim same dobre recenzje więc pomyślałam czemu nie .
    Podkład jest bardzo lekki, ładnie ujednolica cere,buzia po nim wygląda naturalnie.Nie podkreślił suchych skórek.

Ale niestety bardzo ale to bardzo zapchał mi pory, szczególnie na czole i obok nosa .
    Nie zmieniałam niczego innego,tylko właśnie ten podkład .. dlatego musiałam go odstawić.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc.
    Ilość zużytych opakowań: 1 , niepełne opakowanie.

Chcesz pochwalić AWomanLikeMe za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezly podklad
  • Daje temu podkladowi mocne 4 gwiazdki,bo: -bardzo dobrze sie rozprowadza,nawet palcami
    -bardzo praktyczna buteleczka z pompka
    -nie zatyka porow(troche je podkresla,ale nie ma tragedii
    -bardzo naturalnie rozswietla twarz,jednoczesnie dajac satynowe wykonczenie
    -twarz po nim sie nie swieci,nawet w strefie T
    -bardzo lekki,dlatego u mnie najlepiej bedzie sie sprawdzal na lato i wiosne
    -troche brudzi ubrania,zauwazylam na kolnierzyku od bialej bluzki
    -nie kryje zbyt mocno,ale jak juz napisalam,na lato ok
    -przyzwoita cena-ok.9 euro
    -utrzymuje sie bardzo dlugo,nie zmieniajac barwy
    Mam odcien 125 i jest idealny przy mojej jasnej karnacji.Na koniec dodam,ze mam bardzo wrazliwa skore i duzo podkladow mnie uczula(np.Dior) a on nie!

Używam tego produktu od: od miesiaca

Chcesz pochwalić nena1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z lepszych
  • plusy:
    - dlugotrwaly
    -nie brudzi ubran ,przynajmniej ja tego nie zauwazylam
    -super wyrownuje koloryt skory i nadaje jej blask
    -opakowanie , mam wersje z pompka ktora bardzo ulatwia dobranie odpowiedniej ilosci
    -cena ( kupilam za 149 kr,w pl jak sie pojawi pewnie bedzie tanszy)
    -idealne dla mnie jest to ze puder jestw tym samym kolorze i pod tym samym nr wiec nie musze poswiecac duzo czasu na szukanie najpierw podkladu a pozniej pudru
    -ekstra nawilzenie

Podsumowujac jest to chyba jeden z najlepszych produktow jakie zakupilam od firmy Maybellin i pozostanie razem ze mna na dluuuugi czas

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie uzywania pierwszej buteleczki 30ml

Chcesz pochwalić klaudiat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobry
  • Jeden z lepszych podkładów jakie miałam. Nakładam go gąbeczką i efekt jest naprawdę świetny. Plusy:
    - dobrze ujednolica cerę
    -wygładza
    -nie wysusza
    - bez problemu wytrzymuje cały dzień
    - nie znika z twarzy, wręcz przeciwnie nawet po wielu godzinach wygląda świeżo

Minusów nie zauważyłam, a co do krycia to myślę, że jest średnie.

Chcesz pochwalić NikaP za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie bomba!
  • Posiadam odcien 220 (medium) posiada krople zolci co dla mnie jest duzym plusem. Dokupilam do tego puder prasowany w tym samym odcieniu 220 i korektor.
    Musze przyznac ze nigdy nie przepadalam za podkladami tej marki ale ten mnie zauroczyl. Podklad ma super konsystencje (troche taka zelowa) nie tworzy maski. Bedzie idealny na wiosne lato na zime troche za lekki. Bardzo dobrze utrzymuje sie na twarzy i rzeczywiscie mozna go porownac z Helena Rubinstein Color Clone. Duza gama kolorystyczna napewno kazdy znajdzie cos dla siebie

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić mruff za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo naturalna twarz - cera sucha rewelacja
  • Na chwilę obecną jest to najlepszy podkład jaki stworzył Maybelline.

Z przyjenością daję 4 mocne gwiazdki.

Podkład jest rzadszy niż większość wcześniejszych podkładów tej marki, lecz to sprawia, że wyglądamy naturalnie.

Doskonale się rozprowadza nawet palcami.

Daje cerze zdrowy blask, satynowe, lekkie wykończenie (a nie pudrowe, ciężkie), nawilżenie, odżywienie, więc będzie świetny dla posiadaczek suchej skóry.

Krycie od bardzo delikatnego po średnie, takie właśnie lubię, od zakrywania niedoskonalości mam korektor (np. superstay maybelline).

Cena bardzo atrakcyjna. okolo 30PLN z przesyłką na A...o.szklana buteleczka z pompką (europejska wersja podkładu) plus długa data waznosci, do 2015roku. Nie posiadam wersji z USA, która jest bez pompki.

Szczerze polecam, gama kolorystyczna super - każda znajdzie coś odpowiedniego.

Podkład nie podkreśla rozszerzonych porów, ani suchych skórek. Twarz nie jest płaska, tylko naturalnie kształtna, nie tak jak to ma miejsce w przypadku matujących, pudrowych podkładów.

Nie ściera się tak szybko i nie brudzi tak bardzo, tak jak inne dotychczasowe podkłady Maybelline.

Myślę, że podkład Maybelline "Fit me" może stanowić kopnkurencję dla Rimmel "Wake me up", bo cenowo podobne, aplikacja obu podkładów bardzo łatwa, nie uczulają, nie podrażniają, nie zapychają, nie brudzą, tyle że Rimmel po jakimś czasie nie ma juz w sobie tego naturalnego blasku jaki zapewnia przez wiele godzin "Fit me" .

Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego 30ml

Chcesz pochwalić czarodziejka1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych
  • Zakupiłam podkład około miesiąca temu. Zobaczyłam go w drogerii DM i musiałam go mieć. Kocham podkłady i muszę mieć wszystko co wpadnie mi w ręce. Jest to jedyn podkład maybelline, który mogę polecic. ladnie utrzymuj się na twarzy nakładany punktowo nie tworzy plam, dośc dobrze kryje, nie wysusza i nie podkreśla suchych skórek, dobrze sie rozprowadza. Jest w dodatku super wydajny... Skóra po jego uzyciu jest miękka i wygładzona,naturalna, czyli tak jak powinno być. W dodatku duży wybór kolorów i plus za to, że wszystkie produkty z gamy fit me pasują do siebie...europejska wersja podkładu ma pompkę, nawiasem mówiąc też bardzo fajną. cenna ok 9-10 euro

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić asiusia2484 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 11 raz(y)
  • Genialny podkład!
  • Jedynym minusem tego podkładu jest to, że jeszcze nie jest dostępny w Polsce. Można go za to zamówić przez internet - niech żyje XXI wiek!
    Odjęłam mu też pół gwiazdki za opakowanie. wersja z USA nie ma pompki (chyba żaden Maybelline tam nie ma).
    Poza tym podkład jest świetny. Gdybym musiała go do czegoś porównać to chyba do Heleny Rubinstein COLOR CLONE. Nawet moja mama, wielka fanka HR nie widzi różnicy!
    Jest dość dobrze kryjącym, a zarazem lekkim podkładem. Pozostawia skórę lekko błyszczącą. Przez co wygląda naturalnie i świeżo. Nie jest matujący,ale tez nie zjeżdża z mojej tłustej skóry. Po przypudrowaniu trzyma się cały dzień. Duży wybór kolorów tez jest plusem. Miał↓am kolor 225 i jest troche za ciemny na zime. Poza tym ma dość wysoki filtr. Cena też jest doskonała!Używam tego produktu od: dwóch miesięcyIlość zużytych opakowań: pierwsze

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Kusum za czytelną i pomocną recenzję?