Maybelline, Fit Me Foundation SPF18

Powiększ Maybelline, Fit Me Foundation SPF18

Zgłoszony przez jonka2708

Produkt nie zawiera olejków i wosku. Naturalnie pokrycie zostawia skórę taką jak ma być: świeżą, oddychającą i idealnie gładką. Nie zatyka porów, testowany dermatologicznie.
Dostępny w 18 odcieniach.

Cena: 8USD / 30ml
/s/

• Bez krycia, trwałości a do tego ciemnieje..
  • Podkład nie przypadł mi do gusty- nie jest tragiczny, ale cerę mam wymagającą (przebarwienia, zaskórniki i świecenie), więc dla mnie zupełnie się nie sprawdził. Nie kryje ładnie, dośc szybko ciemnieje (ale to ponoć wszystkie podkłady Maybelline), wcale nie matuje (mimo wersji MAT), ani też trwały..
    Kupiłam w promocji i zuzyłam na codzień mieszając z innym podkładem, ale zdecydowanie do niego nie wrócę.

Chcesz pochwalić Bednarita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nietrwały i ciemnieje...
  • Kupiłam go z ciekawości, na poczatku byłam zachwycona, ale po jakimś czasie miałam go dosyć... Miałam wrazenie, że mam pomarańczowa twarz! Przy żadnym fluidzie mi sie to jeszcze nie zdażyło!

Zalety:
    - wydajność,
    - ma SPF,
    - super opakowanie z pompką (wersja w UK).

Wady:
    - robi sie pomarańczowy na twarzy
    - lepki,
    - robi smugi,
    - zbiera się w zmarszczkach i kącikach oczu (a nie nakładam dużo),
    - jest nietrwały...

Używam tego produktu od: dłużej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Miss_Bow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie
  • Mimo ze mam naprawdę sucha cerę po nałożeniu go moja skóra strasznie sie świeciła, podkład wogole nietrzyma sie na twarzy - znika po 2 godz i do tego zostają straszne plamy, jednym słowem tragedia i naprawdę nie polecam. Do tego ma naprawdę słabe krycie.

Używam tego produktu od: dłużej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić mezyk za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez mocnego krycia - wtedy jest okej
  • Podkład w fajnej kolorystyce oraz bardzo eleganckim opakowaniu. Konsystencja jest lekka, trochę wodnista ale to wg mnie akurat zaleta - łatwo sie rozprowadza no i cóż... schodzi z mojej twarzy po ok. 4 godzinach, kiedy mieszam go z Max Factorem to MF zostaje a ten wyparowuje, takze jak na Maybelline jakośc jest słaba. Dla osób, które nie chcą mocnego krycia i szukaja lekkiego podkładu np. na lato będzie warty wypróbowania, dla bardziej wymagającej nie spełnia oczekiwań.

Ilość zużytych opakowań: 1 30 ml.

Chcesz pochwalić Violamakeup za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki i przyjemny na wiosne
  • Do zakupu skusily mnie ladne, zolte kolory oraz cena. Ogolnie nie przepadam za podkladami Maybelline, ale ten okazal sie naprawde przyjemny. Po nalozeniu podkladu palcami daje naprawde niewielkie krycie, zachowuje sie bardziej jak krem tonujacy. Jesli zas nalozy sie go za pomoca gabki, krycie jest srednie, w sam raz na sloneczne, wiosenne dni. Jesli omieciemy twarz pudrem transparentnym, uzyskujemy naprawde lekki, naturalny wyglad, a efekt utrzymuje sie przez caly dzien, nawet na cerze mieszanej.
    Opakowanie produktu wyglada bardzo porzadnie, ale duzym minusem jest brak pompki.
    Zapach podkladu raczej standardowy.Używam tego produktu od: 1 miesiacaIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml

Chcesz pochwalić mademoiselleJ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepki. Bez rewelacji!
  • Wlasnie siedze w pracy i go testuje co pol godziny zagladajac w lusterko. Masakra. Skusil mnie kolor, bo uzywalam Maybelline Mousse w tym samym odcieniu i bardzo mi ten kolor pasowal. Ten podklad, to zadna rewelacja. Przede wszystkim, na mojej skorzy jest lepki! Caly czas czuje, ze mam buzie wysmarowana czyms, co sie nie zdarzylo przy jakimkolwiek innym podkladzie. w dodatku, mam wrazenie, ze sie utlenil i wydobyla sie z niego lekka pomaranczka.

Mysle, ze dla suchych cer moze bedzie dobry! Dla mojej normalnej z tendencja do mieszanej sie nie nadaje w ogole!

Nawet dobrze nie wygladal tuz po nalozeniu co sie rzadko zdarza.

Nie polecam!

Używam tego produktu od: pare razy
    Ilość zużytych opakowań: 3 pompki :P

Chcesz pochwalić Cinderella Girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • a ja go lubie!
  • na ten podklad trafilam zupelnie przrz przypadek i okazalo sie,ze takie przypadki sa jednak najlepsze,bo mimo ze po nalozeniu podkladu troche sie swiece,to jednak bardzo przyjemnie sie go uzywa,lekko sie go naklada i rozprowadza,a swiecenie zawsze mozna przypudrowac..

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić bluesky81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby.
  • Zużyłam 2 opakowania myśląc, że nic innego i tak nie kupie za podobną cenę, szkoda. Podkład nie jest tragiczny ale ma chyba wiecej wad, mimo wszystko.

Zalety:
    -cena
    -dobrze się rozprowadza
    -w miarę dobrze kryje (szkoda, że na krótko)
    -lekki

Wady:
    -podkreśla suche skórki
    -potrzebny dodatkowo sypki puder, bo strasznie się świeci
    -podkreśla zmarszczki mimiczne
    -po dotknięciu twarzy podkład znika w tajemniczych okolicznosciach i teleportuje się na rękę lub ubrania
    -krótko się trzyma
    -ciemnieje po jakichś 30 minutach

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić Vover za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Kiedy zobaczylam go pierwszy raz skusilam sie. Uzywalam czesto podkladow ten marki i nigdy nie bylam zawiedziona. Zawsze byly lekkie i mialy naturalne odcienie. I tu sie nie pomylilam . Fantastyczna gama kolorow, pieknie sie rozprowadza , faktycznoe slabo kryje ale w polaczeniu z pudrem tej samej seri daje fantastyczne wykonczenie i efekt pieknej naturalnej buzi. Z cera nie robil mi nigdy problemow , zawsze go zdradzam i zawsze wracam na kolanach po niego bo dla mnie jest najlepszy. Przechodzilam przez clinique, clarins, kanebo , dior , chanel itp ale fit me bije ich wszystkie. Naprawde polecam .

Używam tego produktu od: Ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 5 cale duze

Chcesz pochwalić karolinaifrank za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki, na wiosne i lato!
  • Mam kolor 120 classic ivory, ktory wcale taki jasny nie jest jakby z nazwy moglo wynikac.

+szklane opakowanie z pompka
    +naturalne kolory
    +latwa aplikacja (palcami, pedzlem, gabka) i naturalny efekt na buzi
    +nie ciemnieje
    +nie zapycha
    +leista konsystencja w sam raz na cieple pory roku
    +ujednolica koloryt
    +zawiera filtr
    +ok dla cery suchej
    +z tej serii sa tez inne kosmetyki, wiec latwo wybrac kolor, bo swietnie wspolpracuja

-po 6 godz zaczyna sie scierac
    -slabo kryje (prawe wogole)
    -trzeba go przypudrowac bo nie matuje
    Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 30 ml

Chcesz pochwalić cuciola za czytelną i pomocną recenzję?