Maybelline, Fit Me Foundation SPF18

Powiększ Maybelline, Fit Me Foundation SPF18

Zgłoszony przez jonka2708

Produkt nie zawiera olejków i wosku. Naturalnie pokrycie zostawia skórę taką jak ma być: świeżą, oddychającą i idealnie gładką. Nie zatyka porów, testowany dermatologicznie.
Dostępny w 18 odcieniach.

Cena: 8USD / 30ml
/s/

• Lekki i przyjemny na wiosne
  • Do zakupu skusily mnie ladne, zolte kolory oraz cena. Ogolnie nie przepadam za podkladami Maybelline, ale ten okazal sie naprawde przyjemny. Po nalozeniu podkladu palcami daje naprawde niewielkie krycie, zachowuje sie bardziej jak krem tonujacy. Jesli zas nalozy sie go za pomoca gabki, krycie jest srednie, w sam raz na sloneczne, wiosenne dni. Jesli omieciemy twarz pudrem transparentnym, uzyskujemy naprawde lekki, naturalny wyglad, a efekt utrzymuje sie przez caly dzien, nawet na cerze mieszanej.
    Opakowanie produktu wyglada bardzo porzadnie, ale duzym minusem jest brak pompki.
    Zapach podkladu raczej standardowy.Używam tego produktu od: 1 miesiacaIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml

Chcesz pochwalić mademoiselleJ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepki. Bez rewelacji!
  • Wlasnie siedze w pracy i go testuje co pol godziny zagladajac w lusterko. Masakra. Skusil mnie kolor, bo uzywalam Maybelline Mousse w tym samym odcieniu i bardzo mi ten kolor pasowal. Ten podklad, to zadna rewelacja. Przede wszystkim, na mojej skorzy jest lepki! Caly czas czuje, ze mam buzie wysmarowana czyms, co sie nie zdarzylo przy jakimkolwiek innym podkladzie. w dodatku, mam wrazenie, ze sie utlenil i wydobyla sie z niego lekka pomaranczka.

Mysle, ze dla suchych cer moze bedzie dobry! Dla mojej normalnej z tendencja do mieszanej sie nie nadaje w ogole!

Nawet dobrze nie wygladal tuz po nalozeniu co sie rzadko zdarza.

Nie polecam!

Używam tego produktu od: pare razy
    Ilość zużytych opakowań: 3 pompki :P

Chcesz pochwalić Cinderella Girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • a ja go lubie!
  • na ten podklad trafilam zupelnie przrz przypadek i okazalo sie,ze takie przypadki sa jednak najlepsze,bo mimo ze po nalozeniu podkladu troche sie swiece,to jednak bardzo przyjemnie sie go uzywa,lekko sie go naklada i rozprowadza,a swiecenie zawsze mozna przypudrowac..

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić bluesky81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby.
  • Zużyłam 2 opakowania myśląc, że nic innego i tak nie kupie za podobną cenę, szkoda. Podkład nie jest tragiczny ale ma chyba wiecej wad, mimo wszystko.

Zalety:
    -cena
    -dobrze się rozprowadza
    -w miarę dobrze kryje (szkoda, że na krótko)
    -lekki

Wady:
    -podkreśla suche skórki
    -potrzebny dodatkowo sypki puder, bo strasznie się świeci
    -podkreśla zmarszczki mimiczne
    -po dotknięciu twarzy podkład znika w tajemniczych okolicznosciach i teleportuje się na rękę lub ubrania
    -krótko się trzyma
    -ciemnieje po jakichś 30 minutach

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić Vover za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Kiedy zobaczylam go pierwszy raz skusilam sie. Uzywalam czesto podkladow ten marki i nigdy nie bylam zawiedziona. Zawsze byly lekkie i mialy naturalne odcienie. I tu sie nie pomylilam . Fantastyczna gama kolorow, pieknie sie rozprowadza , faktycznoe slabo kryje ale w polaczeniu z pudrem tej samej seri daje fantastyczne wykonczenie i efekt pieknej naturalnej buzi. Z cera nie robil mi nigdy problemow , zawsze go zdradzam i zawsze wracam na kolanach po niego bo dla mnie jest najlepszy. Przechodzilam przez clinique, clarins, kanebo , dior , chanel itp ale fit me bije ich wszystkie. Naprawde polecam .

Używam tego produktu od: Ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 5 cale duze

Chcesz pochwalić karolinaifrank za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki, na wiosne i lato!
  • Mam kolor 120 classic ivory, ktory wcale taki jasny nie jest jakby z nazwy moglo wynikac.

+szklane opakowanie z pompka
    +naturalne kolory
    +latwa aplikacja (palcami, pedzlem, gabka) i naturalny efekt na buzi
    +nie ciemnieje
    +nie zapycha
    +leista konsystencja w sam raz na cieple pory roku
    +ujednolica koloryt
    +zawiera filtr
    +ok dla cery suchej
    +z tej serii sa tez inne kosmetyki, wiec latwo wybrac kolor, bo swietnie wspolpracuja

-po 6 godz zaczyna sie scierac
    -slabo kryje (prawe wogole)
    -trzeba go przypudrowac bo nie matuje
    Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 30 ml

Chcesz pochwalić cuciola za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem całkiem
  • Kupiłam go przypadkowo,kolor 110 porcelain wydawał mi się odpowiedni.

Plusy:
    -duży wybór kolorów
    -cena 5$ czyli 15zł
    -dobrze dopasowuje się do koloru skóry
    -nie robi efektu maski
    -krycie jest średnie
    -filtr spf 18
    -nie trzeba dużo nakładać aby pokryć cała twarz
    -łatwo się nakłada,jest dosyć rzadki

Minusy:
    -trzeba użyć puder aby twarz była matowa i żeby podklad szybko nie spływał i nie rolował się(wina filtra)
    -bez pudru i bazy trzyma się 6h a to dla mnie za mało
    -brak pompki

Używam tego produktu od: około tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ara008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Codziennik
  • Posiadam kolor 105, nie jest to niestety strzał w dziesiątkę... zignorowałam fakt, że "piątki" są różowawe, podczas gdy osobiście przeważają u mnie żółte tony.
    Co do samego produktu.
    Podkład nie ma wielkiego krycia, dzięki temu nie ma opcji, by zrobić sobie krzywdę. Najlepiej rozprowadzać go palcami - tak jak radzi producent; najlepiej się blenduje. Jedna warstwa wyrównuje koloryt, dwie wyglądają dalej lekko i naturalnie z kapkę większym kryciem. Podoba mi się konsystencja podkładu, jest lejąca i żelowa zarazem; pozastawia na twarzy miłe uczucie. Jak dla mnie, podiadaczki cery nie-idealnej (czerwone i sine żyłki na twarzy, czerwonawe policzki, niekiedy nieprzyjaciel na twarzy) ten podkład jest dobrym rozwiązaniem na co dzień.
    Co do trwałości, ja nie oczekuję niczego spektakularnego. W ciągu dnia ściera się naturalnie i nie schodzi plamami. Na mojej skórze, bez specjalnego przygotowania (baza etc.) wytrzymuje do 10-11 h.
    Opakowanie tego produktu jest idealne jak na produkt drogeryjny. Pompka, cieszące oko szklane opakowanie - nie wygląda to tandetnie.
    Produkt jest godny polecenia, dla osób, które do użytku codziennego chcą produktu lekkiego, delikatnego, nie sprawiającego problemów przy szybkim porannym makijażu.

Używam tego produktu od: mc
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ankalime za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnie krycie
  • Jestem dosyć rozczarowana tym podkładem, długo szukałam odcienia 110 i 115, w końcu zamówiłam go z USA w szklanym słoiczku bez pompki.
    Lubię efekt sheer i glow, nie szukam kosmetyków matujących, ale rozswietlających, więc po przeczytaniu recenzji na wizazu myślałam, że to idelany fluid dla mnie.

Niestety jest to kosmetyk, który niczego nie kryje. To nie jedyny minus, najgorsze jest to, że pozostawia smugi po każdym nałożeniu, próbując tego uniknąć bardziej wcierałam go w skórę, co jeszcze bardziej zmniejszało krycie.

Nie polecam, jedynyne plusy: nie wysusza, nie podkreśla suchych skórek i naturalne odcienie, za to 2,5 gwiazki.

Ilość zużytych opakowań: połowa słoiczka

Chcesz pochwalić shoegirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic wartego uwagi
  • Produkt dla nastolatek z idealna cerą

nie kryje, lekka barwa jaką nadaje nawet nie ujednolica cery... to takie nic

zauważyłam jedynie, że produkt ten w przeciwieństwie do nakładania niczego na twarz daje lekkie przyciemnienie i dość silne świecenie po kilku godzinach

(dodam że mam cerę normalną z naprawdę minimalnymi przebarwieniami... żrzadko który podkład u mnie nie działa)Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić toogoodto za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij