Paese, Wiosenna mgła pudrowa

Powiększ Paese, Wiosenna mgła pudrowa

Zgłoszony przez schafferka

Wiosenna mgła pudrowa - świetlista pryzma do twarzy i dekoltu nadająca skórze wiosenny wygląd. Pryzma to idealny produkt dla osób chcących cieszyć się jednolitą, promienną i świetlistą, ale nie świecącą skórą przez cały rok.
Odcienie:
- 11 Mglisty poranek (ciepły beż),
- 12 Upalny dzień (naturalny),
- 13 Romantyczny wieczór (złoty beż),
- 14 Gwiaździsta Noc (opalony).

Cena: 22,90zł

• nie wiem skąd ten zachwyt
  • Przede wszystkim okropnie pachnie. Nigdy nie rozumiałam jak komuś może przeszkadzać zapach kosmetyku, teraz już wiem. Aż nie chce mi się tego nakładać na twarz jak pomyślę o czekającym na mnie zapachu.

Może i ładnie wygląda w słońcu, daje taki właśnie efekt naturalnego delikatnego rozświetlenia, ale za to kiedy słońce zajdzie za chmurkę to oszpeca. Nie wiem czy to dlatego że kolor jest ciemny (mam i tak najjaśniejszy) ale twarz wygląda brzydko, ciemno, szaro i sztucznie matowo. Do tego przy nakładaniu tworzy takie jakby pasy, dokładnie widać granicę pomiędzy miejscem gdzie puder jest a gdzie już go nie ma.
    Za to ładnie wygląda na powiekach, ramionach czy dekolcie.

Nie polecam.Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Chcesz pochwalić thirky za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajna rzecz
  • wiedziona ciekawoscia nabyłam mgłę w kolorze 11; na twarzy prezentuje sia bardzo dobrze, maskuje to czego mój podkład nie był w stanie a nie jest przeciez podkładem; mam parę piegów a ona sobie z nimi poradziła. tworzy na twarzy taki zdrowy wygląd cery, blask który mozna zminimalizowac pudrem.; jestem zadowolona z efektu, na długo pozostanie ze mna a pewnie kupie następne opakowanie.

polecam osobom, które chcą mieć rozswietlona twarz, maja co nieco do ukrycia ichca ładnie zdrowo wyglądac. aha ona nie zapycha i nie powoduje powstawania róznych niespodzianek.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Chcesz pochwalić kot_pies za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDO
  • do tej pory używałam podkładu aby wyrównać niedoskonałości na skórze i nadac jej jednoloty kolort

kupiłam mgłę n1 11 i podkład mi nie potrzebny

używam na całą twarz i trochę na szyje i dekold; jako posiadaczka cery mieszanej byłam nastawiona sceptycznie do tego rozświetlajacego produktu ale okazał sie wspaniały. nakładam go bezpośrednio na twarz, nie używam podkładu i pieknie rozswietla, wyrównuje koloryt, maskuje niedoskonałości a twarz wyglada na wypoczetą i zadbana. na mgłe stosuje puder ryżowy bądź bambusowy a jak nie mam to mineralny albo matujący z olejem arganowym.
    mgła jest bardzo wydajna, wystarczy niewiele aby miec rozswietloną twarz

mgiełka nadaje skórze bardzo fajne rozświetlenie bez niopotrzebnych drobinek brokatu

daje efekt lepszy niz podkład, ja ja juz kocham

jest swietna co zauważyło wiele osób sceptycznie nastawionych jak ja i juz ja kupiły

warto kupic dla pieknie wypoczętej cery..polecamUżywam tego produktu od: jednoIlość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić joanna_joanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • WOW CUDO
  • jestem zwolenniczką podkładów i postanowiłam na lato znależć cos lżejszego; weszłam do drogerii DNC i wyszłam z mgiełką;

do rzeczy: posiadaczka cery tłusto mieszanej szukająca alternatywy dla podkładu;

jak stosuję: na czystą cerę nakładam serum na to krem a jak sie wchłonie to rozprowadzam pędzlem mgiełkę; ona powoduje że mam rozświetlona pieknie twarz, wyrównany koloryt i co najważniejsze PRZYKRYTE PIEGI KTÓRYCH NIE WIDAĆ, na to daje puder ryowy i efekt jest WOW. Mgiełka i puder wyglądaja na twarzy lepiej niz gdybym nałożyła podkład( zmaskowały naczynka, piegi i 2 gule)

podsumowanie:uzyskany efekt jest swietny, podkład poszedł w odstawkę (ale poprawki w ciągu dnia sa konieczne ) i na kilka godzin zapominam o matowieniu ceru bo niestety tłusta strefa t daja znać

skóra na twarzy wyglada promiennie i swieżo

polecam wszystkim, najpierw wypróbujcie odcienie w skleie bo sa dość ciemne na twarzy a na testerze niekoniecznie

posiadam odcien 11 (najjaśniejszy) a mam cere oliwkowa z żółtymi akcentami

polecam każdej pani jesli chce miec pieknie rozświetlona skórą, i zakamuflowane drobne niedoskonałości

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić annajustyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńko!
  • Używam 12 (tj. uplany dzień - naturalny) i jestem bardzo zadowolona.

DZIAŁANIE:
    Produkt nadaje skórze piękny i zdrowy wygląd. Myślę, że stanowi idealne wykończenie makijażu, który jest bardziej świetlisty, ale nadal naturalny. Dzięki niemu moje kości policzkowe i nos pięknie się prezentują - o ile można tak powiedzieć. Nawet moja mama przyznała, że moja buzia pięknie po nim wygląda. Zawsze chciałam nadać mojej twarzy taki świetlisty wygląd i wreszcie się udało.

STOSOWANIE:
    Produktu używam tylko po nałożeniu podkładu, ponieważ moja twarz nie jest idealna (tzn. nie ma "równego koloru" i pojawiają się na niej niedoskonałości). Kiedyś spróbowałam nałożyć go na czystą twarz i rzeczywiście ją rozświetlił, ale nie matował. Nie mogę odjąć za to gwiazdki, ponieważ nie takie było jego zadanie.

CENA
    Produkt kupiłam dzięki promocji na boxa (tzn. 5 produktów za 39 zł), ale myślę, że cena jest adekwatna do jakości.

APLIKACJA i TRWAŁOŚĆ:
    Produkt utrzymuje się na skórze parę godzin i trzeba go poprawić, co jakiś czas. Myślę, że nie jest to problem, ponieważ jego aplikacja jest bardzo przyjemna.

DZIAŁANIA NIEPORZĄDANE:
    Brak. Nie zauważyłam, żeby produkt wysuszał skórę lub powodował powstawanie nowych niedoskonałości.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić _Ruda__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • poezja piaskowej pustyni
  • wg mnie produkt naprawdę godny uwagi, używam najaśniejszego odcienia, bo jestem bladziochem i powiem tak - nie wyobrażem sobie już makijażu bez mgły...
    pięknie muśnięte policzki dają efekt zdrowej, rozświetlonej skóry, czasem zbłądzę pędzlem na inne partie twarzy i też jest dobrze, tzn. wszystko współgra, nie tworzy niespodzianek, nie ciemnieje, nie odznacza się, mgła dodaje twarzy blasku ale nie z efektem sztucznego "glamu",
    kto nie próbował, koniecznie,
    trochę pyli ale produktu jest sporo a więc to nie przeszkadza, pyłek osypuje się z powrotem do pudełka,
    dla mnie to "piasek pustyni, który otula twarz swoim pyłem"
    Używam tego produktu od: od paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić luboczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś okropnego!
  • Rozumiem i szanuję pochlebne recenzję na temat tego produktu, jednak nie da się ukryć, że jest to produkt bardzo niskiej jakości, ze wstrętnym składem.
    Nie mam wrażliwej cery, nigdy nie miałam uczulenia na kosmetyki, ale kosmetyki tej firmy są według mnie okrutnie szkodliwe dla cery.

Efekt być może i ładny, ale nie warty cierpienia naszej skóry.
    Odradzam, jeśli nie chce się wyglądać w młodym wieku jak zniszczona kosmetykami pudernica.

Aż mnie szczypią kości policzkowe jak o nim myślę

Używam tego produktu od: kilka razy użyłam i nigdy więcej
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie całeopakowanie całe

Chcesz pochwalić Ninqsia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pięknie rozświetlona i ujednolicona cera
  • W mojej opinii, każda z nas powinna zaopatrzyć się w jakiś rozświetlacz do twarzy. Po to, by móc ładnie ożywić twarz, odmłodzić a nawet ukryć drobne niedoskonałości.

W swoich poszukiwaniach warto zwrócić uwagę na Mgłe Pudrową.
    Puder absolutnie nie robi smug, łatwo się rozprowadza, przyjemnie pachnie. Obawiałam się, że 9g to trochę mało, jednak Mgła to produkt wydajny i nie trzeba aplikować go duzo, by osiagnać zadowalający efekt rozświetlenia.
    Mam odcień 12 i stosuję go na całą twarz. I w tym stanie potrafi się utrzymać kilka godzin ( a mam cerę ze skłonnością do przetłuszczania).

Na pewno kupię ponownie, tym razem ciemniejszy odcień, na lato

Używam tego produktu od: dwóch miesiecy

Chcesz pochwalić Tehera za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Używam najaśniejszego odcienia jako rozświetlacza. Ma złocisty odcien i piekny zapach. Nie zawiera widocznych drobinek- tworzy piękna tafle koloru i naturalny efekt. Utrzymuje sie na twarzy przecietnie (kilka godzin) i dosyc szybko się konczy POLECAM

Używam tego produktu od: pol roku

Chcesz pochwalić majesia90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealna twarz
  • rozświetlacz dostałam podcas wymianki na wizażu i jest bardzo zadowolona
    trzeba uważać aby nie przesadzić z ilością
    twarz jest rozświetlona i wygląd bardzo naturalnie
    polecam

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić Dagmalka87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozświetlacz idealny
  • Plusy:
    - brak drobinek, brokatu i perły
    - naturalny efekt glow
    - bardzo wydajny
    - piękny zapach
    - możliwość stosowania na sucho ale również i na mokro

Minusy:
    - trochę kiepska trwałość
    - nieco tandetne opakowanie

Używam tego produktu od: półtora roku

Chcesz pochwalić krolewnagnes za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie najlepszy
  • Zużyłam już kilka opakowań, zaraziłam nim też koleżankę i kupowałam dla niej w małej osiedlowej drogerii w Katowicach kiedy jeszcze paese było mało znane i dostępne. Moje odcienie to 11 i 12. Nie ma osoby która nie zachwycałaby się moją twarzą kiedy mam ten puderek na sobie. Cera wygląda wtedy na idealnie nieskazitelną. Odbija światło, daje taki jakby perłowy efekt. Dla mnie bomba, ładnie pachnie i jest trwała. Polecam gorąco.

Używam tego produktu od: ponad 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sylwusia83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zachwyt
  • Użyłam dopiero kilka razy , ale nie mogę się powstrzymać przed napisaniem recenzji.
    Produkt przepięknie rozświetla, rozjaśnia , daje efekt subtelnej tafli . Odmładza ! Oceniam najjaśniejszy z odcieni-Mglistyy poranek . Jak dla mnie kolor bardzo subtelny( prawie bezbarwny ) beżowo-perłowy. Perła ale bardzo delikatna, szlachetna.
    Trudno z nim przesadzić , ale nie trzeba nakładać go dużo ; jest widoczny po jednorazowym muśnięciu po policzkach.
    Może uzależniać, bo efekt "na plus " jest bardzo widoczny.
    Jak nie będzie przysparzał niespodzianek(pryszczyków ), dodam jeszcze szóstą gwiazdkę )
    Ale zobaczymy..
    Bardzo dobry rozświetlacz. Niedrogi.
    Używam tego produktu od: Kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić anetca za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy puder ever ever
  • Najlepszy puder ever! odcien 13

-ladnie pachnie
    -naturalny efekt ladnie zcala sie z cera( jesli ktos zna umiar;]) , nie daje efektu maski i nie rzuca sie chamsko w oczy jak niektore pudry
    - trwalosc
    -wydajnosc
    -niewygorowana cena

Używam tego produktu od: 1 miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 1/3

Chcesz pochwalić Katazinek za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry produkt, polecam.
  • posuadam odcień: 11 mglisty poranek / używam jako rozświetlacz.

plusy:
    - kolor
    - ładna poświata bez brokatowych drobinek
    - specyficzny zapach - dla mnie przyjemny
    - wydajny

minusy:
    brak

Używam tego produktu od: chyba pół roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić magdaot za czytelną i pomocną recenzję?
  • udany strzał
  • ten puder to mój przypadkowy strzał! mam odcień mglisty poranek. Używam go jako rozświetlacza na kości policzkowe i bardzo go polecam. Daje satynowy efekt rozświetlenia, ma ładny kolor. Kosztuje ok. 24 zł.

Używam tego produktu od: wakacji
    Ilość zużytych opakowań: jedno, coraz bliżej końca

Chcesz pochwalić chiquititaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak!
  • Mam odcień 11 mglisty poranek. Używam go jako rozświetlacza na kości policzkowe i muszę przyznać, że w tej roli świetnie się sprawdza.

-przede wszystkim cudowny odcień!. Nie za ciemny, nie za jasny, to piękny, ciepły beż (nie ma jednak żadnych złotych tonów)
    -brak drobinek, daje taki satynowy efekt - prawdziwą taflę Kości policzkoe delikatnie się mienią, wyglądają promiennie
    - bardzo długo trzyma się na buzi (przy mojej mieszanej cerze spokojnie wytrzymuje cały dzień 8-18, choć po ok 6 godzinach staje się nieco bledszy, ale nadal widoczny). Nie robi plam, schodzi równomiernie
    -na poczatku przy aplikacji troszke pyli - dosyć szybko zobaczyłam na środku dno (już po ok 3 miesiącach) teraz jednak produkt jakby się wolniej zużywał. Już tak nie pyli, mam go 7 miesięcy a została mi jeszcze połowa
    -klasyczne opakowanie: nie ma co prawda lusterka ale mnie to nie przeszkadza. Wieczko dobrze się zamyka, nie psuje się.
    -cena: moim zdaniem stosunkowo niska jak na tak dobry produkt: ja płaciłam 22 zł.

Trzeba uważać, żeby nie przesadzić z ilościa nakładanego produktu bo wtedy możemy wyglądać niezbyt korzystnie.

Uwielbiam ten produkt, z chęcia go kupię ponownie. Gorąco polecam!

Chcesz pochwalić diablica88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Promienna cera
  • Mam odcień najjaśniejszy.
    Pomimo, iż myślałam, ze będzie jeszcze jaśniejszy (mam jasną cerę, w związku z tym potrzebuję jasnych odcieni),
    to i tak efekt jest bardzo ładny na twarzy.
    Lekko beżowy, ale wygląda bardzo naturalnie, rozświetlam nim głównie policzki.
    Z tym pudrem skóra jest naturalnie promienna, ma satynowy efekt rozświetlenia, subtelny, bez brokatu.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Chcesz pochwalić akiwasza za czytelną i pomocną recenzję?
  • śliczny satynowy efekt
  • Rozświetlacz to kolejny produkt z cyklu "co kupiłam do makijażu ślubnego"
    Mam odcień 11 - mglisty poranek, pozostałe były zbyt ciemne. Ten jest hmm... beżowy, nie różowy, nie pomarańczowy i nie brązowy. Kosztował kilkanaście złotych, a sądząc po wydajności będę się nim cieszyć bardzo długo.

Puder najlepiej nakłada mi się gąbeczką lub...palcem na kości policzkowe, okolice oczu, łuki brwiowe. Nakładany pędzlem za bardzo się osypuje, i za mało "wciera" w skórę, przez co słabo go widać. Po lekkim roztarciu właśnie daje piękny mieniący się efekt pryzmy, swietlistej tafli. Nie zawiera brokatu.

Użyłam go w makijażu ślubym i ładnie uwypuklił moje niezbyt wydatne policzki. Spokojnie nadaje się na co dzień, brak drobinek jest dużym atutem w dyskretnym makijażu do pracy.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze ledwie napoczęte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić queerkate za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudny rozświetlacz, ale trzeba umieć go używać
  • Kupiony przez pomyłkę, chciałam po prostu puder matujący, nie wiem co Pani w sklepie przekreciła z moich słów

+ piękny kolor
    + świetnie podkreśla kości policzkowe
    + nie zawiera tzw. brokatu

- można przesadzić

Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić green_cherry za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry jako brązer
  • Używam tego pudru jako brązera na policzki i w tej funkcji sprawdza się bardzo dobrze. Ma lekkie drobinki rozświetlające, jeśli się go umiejętnie nałoży to świetnie modeluje twarz. Konsystencja dobra, cena również. Nie zaryzykowałabym używania go na całą twarz bo gama kolorystyczna jest zbyt ciemna.

Chcesz pochwalić thalia22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna rzecz
  • Kupiłam skuszona zachwytami innych wizażanek na forum. Myślałam, że to będzie rozświetlacz, ale okazało się, że mgła to dla mnie brązer Niemniej jednak bardzo ładny brązer. Ma śliczny kolor, trochę herbatnikowy. Nie ma widocznych drobinek, ale zostawia taką satynową taflę (brązową ). Na początku trochę nie wiedziałam, co o tym produkcie myśleć, ale teraz go bardzo lubię. Wystarczy, że musnę nim szczyty kości policzkowych i nałożę róż, i już wyglądam zupełnie inaczej. Oczywiście dla ciemniejszych cer na pewno sprawdzi się jako delikatny rozświetlacz, w sam raz na dzień. Wydajność jest dobra, trwałość również. Na początku trochę przeszkadzał mi silny zapach, który ogólnie jest dość przyjemny, ale na dłuższą metę może być męczący. Teraz się do niego przyzwyczaiłam.

Ogólnie polecam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dotka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super rozświetlacz
  • Posiadam ocień Mglisty poranek, używam jako rozświetlacz
    plusy:
    - opakowanie
    - łatwa aplikacja
    - konsystencja
    - nie ma tandetnych drobinek
    - wydajny
    - nie testowany na zwierzętach

minusy:
    - trwałość

Chcesz pochwalić PoKaPoKa za czytelną i pomocną recenzję?
  • zagości na stałe w mojej kosmetyczce
  • Mam dwa kolory 11 i 12.
    Bardzo dobry produkt. Super jakość w bardzo przystepnej cenie. Drobno zmielony, ładnie się mieni, nie tworzy efektu tandetnego brokatu. Łatwo się go nakłada i rozciera, nie trzeba byc ekspertem zeby uzyskac fajny efekt.
    Super rozświetlacz, jakością niczym nie ustępuje tym z wyższej połki, jedynie opakowanie nie powala. Z pewnoscia kupie ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić ola_30lat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry rozświetlacz na dzień
  • Kupiłam osławioną mgłę w osławionym kolorze nr 11 w zasadzie bez testów - spieszyło mi się i postanowiłam zaufać opiniom wizażanek. Czy warto było? Chyba tak.

Pierwsze użycie było zawodem. Przy nabieraniu na pędzel kabuki mgła pyliła się okropnie, tworząc w powietrzu (nota bene) mgłę pudrową - może stąd nazwa? Dzień był pochmurny, więc ledwo dostrzegłam efekt. Stwierdziłam, że chyba niepotrzebnie się skusiłam na ten zakup. Jedyne co wyszło na plus to kolor - niemal trasparentny żółtawy beż idealnie zgrał się z moją cerą w odcieniu dość jasnej oliwki (dla zainteresowanych - poziom Vanilla z Healthy Mix Bourjois).

Następnego dnia użyłam płaskiego pędzla Flat Top i zaaplikowałam więcej produktu. W dodatku słońce wyjrzało zza chmur i doznałam olśnienia - to o tym efekcie tafli mówiły wizażanki! Efekt da się zwiększyć poprzez zwilżenie pędzla, na który nabrałyśmy już produkt.

W skrócie:
    + przystępna cena,
    + delikatny efekt nadający się na codzienne wyjścia,
    + ładny kolor,
    + brak brokatu,
    +/- kwiatowy zapach,
    - pyli się okropnie,
    - opakowanie mało solidne i wieje "taniością",
    - trudno dostępny (choć ja akurat mam szczęście posiadać sklep z polskimi perełkami kosmetycznymi pod samą uczelnią).

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

Chcesz pochwalić Eirenn za czytelną i pomocną recenzję?