Paese, Wiosenna mgła pudrowa

Powiększ Paese, Wiosenna mgła pudrowa

Zgłoszony przez schafferka

Wiosenna mgła pudrowa - świetlista pryzma do twarzy i dekoltu nadająca skórze wiosenny wygląd. Pryzma to idealny produkt dla osób chcących cieszyć się jednolitą, promienną i świetlistą, ale nie świecącą skórą przez cały rok.
Odcienie:
- 11 Mglisty poranek (ciepły beż),
- 12 Upalny dzień (naturalny),
- 13 Romantyczny wieczór (złoty beż),
- 14 Gwiaździsta Noc (opalony).

Cena: 22,90zł

• Uwielbiam!
  • Odkad pamietam zawsze zachwycalo mnie rozswietlenie na twarzy i zawsze do niego dazylam Niestety biorac pod uwage typ mojej cery (mieszana w kierunku normalnej) i to ze zdecydowana czesc produktów rozswiettlajacych powodowala u mnie podraznienie twarzy, wzmagala swiecenie i w efekcie po dwoch godzinach swiecilam sie jak latarania sprawilo, ze zrezygnowalam z jakichkolwiek produktow rozswietlajacych.

Przelom przyszedl, gdy kupilam baze rozswietlajaca z Paese. Wowczas zachwycil mnie efekt jaki dawala - matowe rozswietlenie. Cera wygladala po prostu ladnie i zdrowo, nie bylo zadnych gryzacycj drobinek, nie bylo wzmagania swiecenia. Przegladajac ich oferte trafilam na mgle pudrowa Niesmialo sie jej przygladalam, czytalam recenzje , ktore w wiekszosci przypadkow byly pochlebne , wiec podczas zakupow ostatecznie przemoglam sie i wrzucilam mgle do koszyka

Na wstepie pragne zaznaczyc, ze moja mgla pudrowa ma inne opakowanie - jest cale czarne, do tego ma tez inny sklad niz to widniejace na KWC - bez parafiny i trojglicerydow. W skladzie glinka i raczej same dobrodziejstwa Co tez przeklada sie na to, ze nie mam zadnych niespodzianek

Posiadam dwa kolory - odcien 11 i 12. Odcien 11 jak sama nazwa wskazuje to taki cieply , szampanski bez. Idealnie nadaje sie do rozswietlenia calej twarzy, ale takze wtedy gdy chcemy delikatniie podkreslic kosci policzkowe. Natomiast 12 traktuje juz jako brazer, roz gdyz jest duzo bardziej widoczny. 11 bedzie rowniez odpowiednia jako brazer do baaardzo jasnych karnacji, poniewaz daje taki efekt skory musnietej sloncem , natomiast na porcelanowych karnacjach bedzie po prostu bardziej widoczny.

Oba odcienie daja satynowe wykonczenie, utrzymuja sie dosc dlugo na twarzy, nie schodza brzydko, nie wzmagaja swiecenia. Nie mozna tez sobie nimi zrobic krzywdy, suna dosc konkretnie. Twarz po musnieciu mgla wyglada po prostu ladnie, nabiera zdrowia i blasku

Za te cene i przy tym skladzie zdecydowanie polecam Tylko warto pamietac, ze sa dwie wersje - te w czarnym opakowaniu maja lepszy sklad.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

Chcesz pochwalić pseudofeministka za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• polecam „romantyczny wieczór”
  • Nie tylko nazwy są tak finezyjne, ale również sam produkt ma świetne cechy, o których warto wspomnieć:
    +pudrowa konsystencja, która nie kruszy się, ale dokładnie dopasowuje do cery
    +wydajne opakowanie
    +niska cena
    +przyjemny zapach
    +lekkie krycie, kolor dopasowany do cery
    +nie zapycha, nie podrażnia

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić donatanxyz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hit
  • Uwielbiam ten puder, rozswietlacz, cien w jednym.
    Dla mnie jest fantastycznie wielofunkcyjny, a najjaśniejszy odcien na mojej sredniej karnacji daje fantastyczny efekt rozswietlenia.
    Kiedy cera mi na to pozwala uzywam go solo na twarz jak pudru.
    Czasami wykanczam nim makijaz, a czasem uzywam tylko do rozswietlenia kosci policzkowych, luku brwiowego, kacikow oczu itd.
    Czasem uzywam go jak cienia na calej powierzchni powieki.
    Jest to chyba jeden z moich ulubionych produktow do makijazu

Chcesz pochwalić cotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • efekt niczym MaryLouManizer
  • Trafiłam na to cudo przypadkiem,czekając na spóźniającą się koleżankę z nudy podeszłam do stoiska PAESE,które to zwylke ignorowałam....dostrzegłam to cudo,kupiłam najjaśniejszy odcień i pokochałam!
    MaryLouManizer używam już dość długo,i nie sądziłam że coś jest w stanie mu dorównać,a tu takie zaskoczenie.

Paese daje podobną tafle,jalby wilgotną,rozświetla pięknie,nie ma w sobie żadnych brokatowych drobin...efekt jest może nieco delikatniejszy od Mary,ale to kwestia dozowania.
    Również konsystencja trochę się różni,mgła pudrowa jest bardziej miękka,jednak nie mniej wydajna.

Porównuje do The Balm,bo to kultowy rozświetlacz,według wielu nie do pobicia...sama tak uważałam,dopóki nie kupiłam paese,który nie dość że okazał się być fenomenalny,to jeszcze o wiele tańszy.

Utrzymuje się cały dzień,pięknie wygląda zarówno w naturalnym świetle,jak i sztucznym mocnym czy knajpowym.
    Można stosować do rozświetlania poszczególnych partii twarzy,na dekolt,ramiona czy też w kąciki oczu lub pod łukiem brwiowym.

Opakowaniewygląda inaczej niż na wizażowym zdjęciu,jest to czarna,prosta kasetka z lusterkiem.

Jakość i cena są bardzo konkurencyjne,polecam wypróbować bo ten produkt naprawdę cieszy i zaskakuje!

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić MyNameIsMakeUp za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polubiliśmy się
  • Jestem posiadaczką koloru o numerze 11 (mglisty poranek). Stosuję jako rozświetlacz na kości policzkowe. Najważniejsze dla mnie to to że produkt nie posiada żadnych drobinek, ani brokatu, dlatego na twarzy tworzy satynową taflę, która nie ma nic wspólnego z tandetą.
    Utrzymuje się na twarzy cały dzień. Łatwo się rozprowadza i rozciera.
    Bardzo wydajny (po roku codziennego używania pojawiło się na środku denko).
    Nie podrażnia skóry.
    Przystępna cena (25 zł)
    Trochę pyli, ale pyłek zostaje w opakowaniu więc nie ma większego problemu.

Chcesz pochwalić Marisoll za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideał
  • Używam tego kosmetyku do konturowania twarzy, świetnie podkreśla kości policzkowe,
    Używam satynowego odcienia daje piękny odcień i efekt 3d w makijażu

Bardzo ładnie pachnie, jest mega wydajne
    Jeśli chodzi o cene nie jest wysoka a czesto na stoiskach są promocje i mozna kupić po rabacie ;-)

Nie polecam używania na całą twarz, nadaje się do każdego typu cery. Ma 4 odcienie - 2 matowe i 2 satynowe.

Polecam kupować na stoiskach, tam doświadczone babeczki dobrze Ci doradzą (ja osobiście kupuje w Bielsku w Sferze) i jestem bardzo zadowolona

Chcesz pochwalić Isabella07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem skąd ten zachwyt
  • Przede wszystkim okropnie pachnie. Nigdy nie rozumiałam jak komuś może przeszkadzać zapach kosmetyku, teraz już wiem. Aż nie chce mi się tego nakładać na twarz jak pomyślę o czekającym na mnie zapachu.

Może i ładnie wygląda w słońcu, daje taki właśnie efekt naturalnego delikatnego rozświetlenia, ale za to kiedy słońce zajdzie za chmurkę to oszpeca. Nie wiem czy to dlatego że kolor jest ciemny (mam i tak najjaśniejszy) ale twarz wygląda brzydko, ciemno, szaro i sztucznie matowo. Do tego przy nakładaniu tworzy takie jakby pasy, dokładnie widać granicę pomiędzy miejscem gdzie puder jest a gdzie już go nie ma.
    Za to ładnie wygląda na powiekach, ramionach czy dekolcie.

Nie polecam.Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Chcesz pochwalić thirky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńko!
  • Używam 12 (tj. uplany dzień - naturalny) i jestem bardzo zadowolona.

DZIAŁANIE:
    Produkt nadaje skórze piękny i zdrowy wygląd. Myślę, że stanowi idealne wykończenie makijażu, który jest bardziej świetlisty, ale nadal naturalny. Dzięki niemu moje kości policzkowe i nos pięknie się prezentują - o ile można tak powiedzieć. Nawet moja mama przyznała, że moja buzia pięknie po nim wygląda. Zawsze chciałam nadać mojej twarzy taki świetlisty wygląd i wreszcie się udało.

STOSOWANIE:
    Produktu używam tylko po nałożeniu podkładu, ponieważ moja twarz nie jest idealna (tzn. nie ma "równego koloru" i pojawiają się na niej niedoskonałości). Kiedyś spróbowałam nałożyć go na czystą twarz i rzeczywiście ją rozświetlił, ale nie matował. Nie mogę odjąć za to gwiazdki, ponieważ nie takie było jego zadanie.

CENA
    Produkt kupiłam dzięki promocji na boxa (tzn. 5 produktów za 39 zł), ale myślę, że cena jest adekwatna do jakości.

APLIKACJA i TRWAŁOŚĆ:
    Produkt utrzymuje się na skórze parę godzin i trzeba go poprawić, co jakiś czas. Myślę, że nie jest to problem, ponieważ jego aplikacja jest bardzo przyjemna.

DZIAŁANIA NIEPORZĄDANE:
    Brak. Nie zauważyłam, żeby produkt wysuszał skórę lub powodował powstawanie nowych niedoskonałości.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić _Ruda__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • poezja piaskowej pustyni
  • wg mnie produkt naprawdę godny uwagi, używam najaśniejszego odcienia, bo jestem bladziochem i powiem tak - nie wyobrażem sobie już makijażu bez mgły...
    pięknie muśnięte policzki dają efekt zdrowej, rozświetlonej skóry, czasem zbłądzę pędzlem na inne partie twarzy i też jest dobrze, tzn. wszystko współgra, nie tworzy niespodzianek, nie ciemnieje, nie odznacza się, mgła dodaje twarzy blasku ale nie z efektem sztucznego "glamu",
    kto nie próbował, koniecznie,
    trochę pyli ale produktu jest sporo a więc to nie przeszkadza, pyłek osypuje się z powrotem do pudełka,
    dla mnie to "piasek pustyni, który otula twarz swoim pyłem"
    Używam tego produktu od: od paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić luboczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pięknie rozświetlona i ujednolicona cera
  • W mojej opinii, każda z nas powinna zaopatrzyć się w jakiś rozświetlacz do twarzy. Po to, by móc ładnie ożywić twarz, odmłodzić a nawet ukryć drobne niedoskonałości.

W swoich poszukiwaniach warto zwrócić uwagę na Mgłe Pudrową.
    Puder absolutnie nie robi smug, łatwo się rozprowadza, przyjemnie pachnie. Obawiałam się, że 9g to trochę mało, jednak Mgła to produkt wydajny i nie trzeba aplikować go duzo, by osiagnać zadowalający efekt rozświetlenia.
    Mam odcień 12 i stosuję go na całą twarz. I w tym stanie potrafi się utrzymać kilka godzin ( a mam cerę ze skłonnością do przetłuszczania).

Na pewno kupię ponownie, tym razem ciemniejszy odcień, na lato

Używam tego produktu od: dwóch miesiecy

Chcesz pochwalić Tehera za czytelną i pomocną recenzję?