Paese, Wiosenna mgła pudrowa

Powiększ Paese, Wiosenna mgła pudrowa

Zgłoszony przez schafferka

Wiosenna mgła pudrowa - świetlista pryzma do twarzy i dekoltu nadająca skórze wiosenny wygląd. Pryzma to idealny produkt dla osób chcących cieszyć się jednolitą, promienną i świetlistą, ale nie świecącą skórą przez cały rok.
Odcienie:
- 11 Mglisty poranek (ciepły beż),
- 12 Upalny dzień (naturalny),
- 13 Romantyczny wieczór (złoty beż),
- 14 Gwiaździsta Noc (opalony).

Cena: 22,90zł

• nie wiem skąd ten zachwyt
  • Przede wszystkim okropnie pachnie. Nigdy nie rozumiałam jak komuś może przeszkadzać zapach kosmetyku, teraz już wiem. Aż nie chce mi się tego nakładać na twarz jak pomyślę o czekającym na mnie zapachu.

Może i ładnie wygląda w słońcu, daje taki właśnie efekt naturalnego delikatnego rozświetlenia, ale za to kiedy słońce zajdzie za chmurkę to oszpeca. Nie wiem czy to dlatego że kolor jest ciemny (mam i tak najjaśniejszy) ale twarz wygląda brzydko, ciemno, szaro i sztucznie matowo. Do tego przy nakładaniu tworzy takie jakby pasy, dokładnie widać granicę pomiędzy miejscem gdzie puder jest a gdzie już go nie ma.
    Za to ładnie wygląda na powiekach, ramionach czy dekolcie.

Nie polecam.Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Chcesz pochwalić thirky za czytelną i pomocną recenzję?
  • WOW CUDO
  • jestem zwolenniczką podkładów i postanowiłam na lato znależć cos lżejszego; weszłam do drogerii DNC i wyszłam z mgiełką;

do rzeczy: posiadaczka cery tłusto mieszanej szukająca alternatywy dla podkładu;

jak stosuję: na czystą cerę nakładam serum na to krem a jak sie wchłonie to rozprowadzam pędzlem mgiełkę; ona powoduje że mam rozświetlona pieknie twarz, wyrównany koloryt i co najważniejsze PRZYKRYTE PIEGI KTÓRYCH NIE WIDAĆ, na to daje puder ryowy i efekt jest WOW. Mgiełka i puder wyglądaja na twarzy lepiej niz gdybym nałożyła podkład( zmaskowały naczynka, piegi i 2 gule)

podsumowanie:uzyskany efekt jest swietny, podkład poszedł w odstawkę (ale poprawki w ciągu dnia sa konieczne ) i na kilka godzin zapominam o matowieniu ceru bo niestety tłusta strefa t daja znać

skóra na twarzy wyglada promiennie i swieżo

polecam wszystkim, najpierw wypróbujcie odcienie w skleie bo sa dość ciemne na twarzy a na testerze niekoniecznie

posiadam odcien 11 (najjaśniejszy) a mam cere oliwkowa z żółtymi akcentami

polecam każdej pani jesli chce miec pieknie rozświetlona skórą, i zakamuflowane drobne niedoskonałości

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić annajustyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńko!
  • Używam 12 (tj. uplany dzień - naturalny) i jestem bardzo zadowolona.

DZIAŁANIE:
    Produkt nadaje skórze piękny i zdrowy wygląd. Myślę, że stanowi idealne wykończenie makijażu, który jest bardziej świetlisty, ale nadal naturalny. Dzięki niemu moje kości policzkowe i nos pięknie się prezentują - o ile można tak powiedzieć. Nawet moja mama przyznała, że moja buzia pięknie po nim wygląda. Zawsze chciałam nadać mojej twarzy taki świetlisty wygląd i wreszcie się udało.

STOSOWANIE:
    Produktu używam tylko po nałożeniu podkładu, ponieważ moja twarz nie jest idealna (tzn. nie ma "równego koloru" i pojawiają się na niej niedoskonałości). Kiedyś spróbowałam nałożyć go na czystą twarz i rzeczywiście ją rozświetlił, ale nie matował. Nie mogę odjąć za to gwiazdki, ponieważ nie takie było jego zadanie.

CENA
    Produkt kupiłam dzięki promocji na boxa (tzn. 5 produktów za 39 zł), ale myślę, że cena jest adekwatna do jakości.

APLIKACJA i TRWAŁOŚĆ:
    Produkt utrzymuje się na skórze parę godzin i trzeba go poprawić, co jakiś czas. Myślę, że nie jest to problem, ponieważ jego aplikacja jest bardzo przyjemna.

DZIAŁANIA NIEPORZĄDANE:
    Brak. Nie zauważyłam, żeby produkt wysuszał skórę lub powodował powstawanie nowych niedoskonałości.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić _Ruda__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • poezja piaskowej pustyni
  • wg mnie produkt naprawdę godny uwagi, używam najaśniejszego odcienia, bo jestem bladziochem i powiem tak - nie wyobrażem sobie już makijażu bez mgły...
    pięknie muśnięte policzki dają efekt zdrowej, rozświetlonej skóry, czasem zbłądzę pędzlem na inne partie twarzy i też jest dobrze, tzn. wszystko współgra, nie tworzy niespodzianek, nie ciemnieje, nie odznacza się, mgła dodaje twarzy blasku ale nie z efektem sztucznego "glamu",
    kto nie próbował, koniecznie,
    trochę pyli ale produktu jest sporo a więc to nie przeszkadza, pyłek osypuje się z powrotem do pudełka,
    dla mnie to "piasek pustyni, który otula twarz swoim pyłem"
    Używam tego produktu od: od paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić luboczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś okropnego!
  • Rozumiem i szanuję pochlebne recenzję na temat tego produktu, jednak nie da się ukryć, że jest to produkt bardzo niskiej jakości, ze wstrętnym składem.
    Nie mam wrażliwej cery, nigdy nie miałam uczulenia na kosmetyki, ale kosmetyki tej firmy są według mnie okrutnie szkodliwe dla cery.

Efekt być może i ładny, ale nie warty cierpienia naszej skóry.
    Odradzam, jeśli nie chce się wyglądać w młodym wieku jak zniszczona kosmetykami pudernica.

Aż mnie szczypią kości policzkowe jak o nim myślę

Używam tego produktu od: kilka razy użyłam i nigdy więcej
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie całeopakowanie całe

Chcesz pochwalić Ninqsia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pięknie rozświetlona i ujednolicona cera
  • W mojej opinii, każda z nas powinna zaopatrzyć się w jakiś rozświetlacz do twarzy. Po to, by móc ładnie ożywić twarz, odmłodzić a nawet ukryć drobne niedoskonałości.

W swoich poszukiwaniach warto zwrócić uwagę na Mgłe Pudrową.
    Puder absolutnie nie robi smug, łatwo się rozprowadza, przyjemnie pachnie. Obawiałam się, że 9g to trochę mało, jednak Mgła to produkt wydajny i nie trzeba aplikować go duzo, by osiagnać zadowalający efekt rozświetlenia.
    Mam odcień 12 i stosuję go na całą twarz. I w tym stanie potrafi się utrzymać kilka godzin ( a mam cerę ze skłonnością do przetłuszczania).

Na pewno kupię ponownie, tym razem ciemniejszy odcień, na lato

Używam tego produktu od: dwóch miesiecy

Chcesz pochwalić Tehera za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Używam najaśniejszego odcienia jako rozświetlacza. Ma złocisty odcien i piekny zapach. Nie zawiera widocznych drobinek- tworzy piękna tafle koloru i naturalny efekt. Utrzymuje sie na twarzy przecietnie (kilka godzin) i dosyc szybko się konczy POLECAM

Używam tego produktu od: pol roku

Chcesz pochwalić majesia90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealna twarz
  • rozświetlacz dostałam podcas wymianki na wizażu i jest bardzo zadowolona
    mgiełka nadaje skórze bardzo fajne rozświetlenie bez niopotrzebnych drobinek brokatu
    trzeba uważać aby nie przesadzić z ilością
    twarz jest rozświetlona i wygląd bardzo naturalnie
    polecam

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić Dagmalka87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozświetlacz idealny
  • Plusy:
    - brak drobinek, brokatu i perły
    - naturalny efekt glow
    - bardzo wydajny
    - piękny zapach
    - możliwość stosowania na sucho ale również i na mokro

Minusy:
    - trochę kiepska trwałość
    - nieco tandetne opakowanie

Używam tego produktu od: półtora roku

Chcesz pochwalić krolewnagnes za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie najlepszy
  • Zużyłam już kilka opakowań, zaraziłam nim też koleżankę i kupowałam dla niej w małej osiedlowej drogerii w Katowicach kiedy jeszcze paese było mało znane i dostępne. Moje odcienie to 11 i 12. Nie ma osoby która nie zachwycałaby się moją twarzą kiedy mam ten puderek na sobie. Cera wygląda wtedy na idealnie nieskazitelną. Odbija światło, daje taki jakby perłowy efekt. Dla mnie bomba, ładnie pachnie i jest trwała. Polecam gorąco.

Używam tego produktu od: ponad 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sylwusia83 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij