Uroda, Kwiaty Polskie, Chaber

Powiększ Uroda, Kwiaty Polskie, Chaber

Zgłaszająca osoba: lejka

Lekki krem do wszystkich typów cery. Dba o naturalne piękno skóry przez podwójne działanie. Wygładza dzięki naturalnym wyciągom roślinnym i witaminom oraz nawilża dzięki wyciągowi z chabra, glicerynie, prowitaminie B5 i witaminie E. Nawilża, łagodzi, zabezpiecza przed podrażnieniami.

Cena: 7 zł

• W porządku
  • Krem może niczym nie zachwyca, ale jest zupełnie w porządku. Ma dość gęstą konsystencję jak na krem nawilżający i odnoszę wrażenie, że też trochę natłuszcza. Mimo tego jest raczej lekki, nadaje się pod makijaż. Pachnie delikatnie, roślinnie.
    Cena jest bardzo niska, ja zapłaciłam 7 zł.

Ilość zużytych opakowań: ok. połowy

Chcesz pochwalić Summer za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawilża i matuje!
  • Krem Chaber z serii Kwiaty Polskie zakupiłam w Netto za 7,99zł za sztukę (ja kupiłam dwie sztuki Chaberka). To był dobry zakup Krem pachnie mi łąką! Dosłownie Ma dobry skład, a po nałożeniu go na twarz mam wrażenie nawilżenia skóry połączonego z efektem matującym; jest też dobry pod makijaż. Nie zapycha, nie mam po nim żadnych "niespodzianek" na twarzy. Polecam ! Ja na pewno do niego wrócę

Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Chcesz pochwalić KITKA_23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny, polski produkt
  • Kupiłam ze względu na cenę i się nie zawiodłam - krem dobrze nawilżą, wchłania się niemal do matu. Nie zapycha, mam wrażenie, że pojawia się mniej niedoskonałości na mojej buzi. Dobrze się nakłada, pozostawia nieco lepką konsystencję, którą ścieram tonikiem - świetny pod makijaż, dla cery nie mającej problemów z nawilżeniem.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Krem jest bardzo dobry - nie zapycha, nie uczula. Doskonale się sprawdził przy mojej cerze traktowanej różnymi lekami dermatologicznymi. Nie pojawiały się po nim wypryski. Jedyny minus? Przeciętne nawilżenie, za to odejmuję gwiazdkę.

Kremu praktycznie nie czuć na twarzy (dla mnie super), jest jak delikatna mgiełka!

No i ta cena!

Nie wiem, czy kupię go ponownie, bo ciężko go dostać - ja swój dorwałam w Biedronce za 4 czy 5 zł

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić trzcinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój krem
  • Bardzo dobry krem w niskiej cenie. mam tłustą cerę i krem spełnił moje oczekiwania. Za 8-9 zł otrzymujemy dobrej jakości produkt! Polecam przetestować.

+cena
    +lekka konsystencja
    +szybko się wchłania
    +dobrze nawilża i nie obciąża
    +dostępny w Naturze, Hebe, Tesco, Realu
    i mniejszych drogeriach
    +bardzo ładnie pachnie
    +wygładza skórę, jest po nim mięciutka
    i aksamitna
    +łagodzi podrażnienia, koi

-minusem jest opakowanie. chociaż jest śliczne, nie potłucze się i można je wszędzie zabrać - bardzo lekki słoiczek, to jednak ja wolę dozowniki z pompką albo tubki - aby nie doszło do zanieczyszczenia kurzem, brudnym palcem czy innymi czynnikami

Nie mogę powiedzieć jak kremik zadziała na skórę suchą, może być za mało odżywczy. Natomiast przy trądziku i przetłuszczaniu sprawdza się świetnie ze względu na swoją lekkość. Polecam!

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 słoika

Chcesz pochwalić agat_b za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cena vs jakość - super!
  • Szukałam niedrogiego kremu na noc, który dobrze nawilżałby i regenerował skóre twarzy i dekoltu i był to strzał w 10!

Nocny krem nie musi być dla mnie idealny, posiadać filtrów UV, jestem osobą 25+, ale nie potrzebuję intensywnej regenracji, szukałam czegoś dobrze nawilżającego o w miarę lekkiej kosystencji (cera tłusta).

Zapłaciłam 9,9 zł i myślę, że w tej cenie efekt jest rewelacyjny. krem szybko się wchłania, czuć nawilżające działanie, nie zatyka porów, nie uczula i nie podrażnia, ładnie, delikatnie pachnie. Jeżeli ktoś oczekuje super hiper efektu może go tu nie znaleźć, ale do codziennej pielęgnacji jest to krem jak najbardziej ok. No i polska firma...

wklejam aktualne zdjęcie opakowania (lifepassion88.blogspot.com)

Jestem bardzo zadowolona!Używam tego produktu od: 2 mieś.Ilość zużytych opakowań: 0,5 szt

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić jumikao za czytelną i pomocną recenzję?
  • Łagodzi i nawilża, dla mnie bardzo dobry.
  • Kremik poleciła mi koleżanka a ponieważ był niedrogi to skusiałam się i nie żałuję . Mam skórę suchą, skłonną do zaczerwień i podrażnień, a ten krem wyjątkowo mnie łagodzi. Krem ma lekką konsystencję, bardzo ładny zapach i bardzo dobrze i szybko sie wchłania, pozostwiając moją skórę nawilżoną i gładką. Znosi uczucie ściągania, które szczególnie daje o sobie znać po myciu twarzy. Krem używam na dzień i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie uczula mnie i nie zapycha. Dla mojej cery bardzo dobry

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić 3krateczki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Taki sobie nawilżacz. Żadnego efektu wow!, jak to było w przypadku np. Mincera. Lekki, dobrze się wchłania. Nie zapycha i nie uczula. Ale brakuje mu tego czegoś.....

Chcesz pochwalić Kociczka666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • No nie był to strzał w dychę
  • Natrafiłam na niego w jakiejś małej drogerii, dałam 5 zeta i testowałam.

Nie spodobał mi się. Zaczynając na zapachu kończąc na działaniu:/

-zatykał pory
    -popsuł mi wręcz cerę, odstawiłam jak tylko skapnęłam się,że to przez niego
    -długo się wchłaniał
    -nie nawilżał

+cena to jedyny plus

Używam tego produktu od: 2 tygodnie,potem odstawiłam
    Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam nawet pierwszego brrrr

Chcesz pochwalić shibien za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy !!!!!
  • Witam,
    kiedys dostalam sloiczek tego kremu. Myslalam ze zuzyje jako balsam do ciala,ale kiedy nalozylam na twarz to nie moglam sie z nim rozstac. Moja cera to: wiecznie sciagnieta i odwodnona z rozszerzonymi porami, sucha i blyszczaca (wszystko w jednym). a ten krem zdzialal cuda, cera noramlna, pory zamkniete, super nawilzona, zmarszczki zniknely . KOCHAM GO.

i na pewno znowu go kupie jak go znajde. Pytalam w aptekach, sklepach zielarskich i drogeriach i nigdzie o nim nie slyszeli.

KUPILAM NA ALLEGRO!!!- po miesiacac poszukiwan nie znalazlam w zadnym sklepie

Używam tego produktu od:miesiac

Chcesz pochwalić shamrok za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij