Uroda, Kwiaty Polskie, Chaber

Powiększ Uroda, Kwiaty Polskie, Chaber

Zgłaszająca osoba: lejka

Lekki krem do wszystkich typów cery. Dba o naturalne piękno skóry przez podwójne działanie. Wygładza dzięki naturalnym wyciągom roślinnym i witaminom oraz nawilża dzięki wyciągowi z chabra, glicerynie, prowitaminie B5 i witaminie E. Nawilża, łagodzi, zabezpiecza przed podrażnieniami.

Cena: 7 zł

• nawilża i matuje!
  • Krem Chaber z serii Kwiaty Polskie zakupiłam w Netto za 7,99zł za sztukę (ja kupiłam dwie sztuki Chaberka). To był dobry zakup Krem pachnie mi łąką! Dosłownie Ma dobry skład, a po nałożeniu go na twarz mam wrażenie nawilżenia skóry połączonego z efektem matującym; jest też dobry pod makijaż. Nie zapycha, nie mam po nim żadnych "niespodzianek" na twarzy. Polecam ! Ja na pewno do niego wrócę

Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Chcesz pochwalić KITKA_23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny, polski produkt
  • Kupiłam ze względu na cenę i się nie zawiodłam - krem dobrze nawilżą, wchłania się niemal do matu. Nie zapycha, mam wrażenie, że pojawia się mniej niedoskonałości na mojej buzi. Dobrze się nakłada, pozostawia nieco lepką konsystencję, którą ścieram tonikiem - świetny pod makijaż, dla cery nie mającej problemów z nawilżeniem.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Krem jest bardzo dobry - nie zapycha, nie uczula. Doskonale się sprawdził przy mojej cerze traktowanej różnymi lekami dermatologicznymi. Nie pojawiały się po nim wypryski. Jedyny minus? Przeciętne nawilżenie, za to odejmuję gwiazdkę.

Kremu praktycznie nie czuć na twarzy (dla mnie super), jest jak delikatna mgiełka!

No i ta cena!

Nie wiem, czy kupię go ponownie, bo ciężko go dostać - ja swój dorwałam w Biedronce za 4 czy 5 zł

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić trzcinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój krem
  • Bardzo dobry krem w niskiej cenie. mam tłustą cerę i krem spełnił moje oczekiwania. Za 8-9 zł otrzymujemy dobrej jakości produkt! Polecam przetestować.

+cena
    +lekka konsystencja
    +szybko się wchłania
    +dobrze nawilża i nie obciąża
    +dostępny w Naturze, Hebe, Tesco, Realu
    i mniejszych drogeriach
    +bardzo ładnie pachnie
    +wygładza skórę, jest po nim mięciutka
    i aksamitna
    +łagodzi podrażnienia, koi

-minusem jest opakowanie. chociaż jest śliczne, nie potłucze się i można je wszędzie zabrać - bardzo lekki słoiczek, to jednak ja wolę dozowniki z pompką albo tubki - aby nie doszło do zanieczyszczenia kurzem, brudnym palcem czy innymi czynnikami

Nie mogę powiedzieć jak kremik zadziała na skórę suchą, może być za mało odżywczy. Natomiast przy trądziku i przetłuszczaniu sprawdza się świetnie ze względu na swoją lekkość. Polecam!

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 słoika

Chcesz pochwalić agat_b za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cena vs jakość - super!
  • Szukałam niedrogiego kremu na noc, który dobrze nawilżałby i regenerował skóre twarzy i dekoltu i był to strzał w 10!

Nocny krem nie musi być dla mnie idealny, posiadać filtrów UV, jestem osobą 25+, ale nie potrzebuję intensywnej regenracji, szukałam czegoś dobrze nawilżającego o w miarę lekkiej kosystencji (cera tłusta).

Zapłaciłam 9,9 zł i myślę, że w tej cenie efekt jest rewelacyjny. krem szybko się wchłania, czuć nawilżające działanie, nie zatyka porów, nie uczula i nie podrażnia, ładnie, delikatnie pachnie. Jeżeli ktoś oczekuje super hiper efektu może go tu nie znaleźć, ale do codziennej pielęgnacji jest to krem jak najbardziej ok. No i polska firma...

wklejam aktualne zdjęcie opakowania (lifepassion88.blogspot.com)

Jestem bardzo zadowolona!Używam tego produktu od: 2 mieś.Ilość zużytych opakowań: 0,5 szt

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić jumikao za czytelną i pomocną recenzję?
  • Łagodzi i nawilża, dla mnie bardzo dobry.
  • Kremik poleciła mi koleżanka a ponieważ był niedrogi to skusiałam się i nie żałuję . Mam skórę suchą, skłonną do zaczerwień i podrażnień, a ten krem wyjątkowo mnie łagodzi. Krem ma lekką konsystencję, bardzo ładny zapach i bardzo dobrze i szybko sie wchłania, pozostwiając moją skórę nawilżoną i gładką. Znosi uczucie ściągania, które szczególnie daje o sobie znać po myciu twarzy. Krem używam na dzień i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie uczula mnie i nie zapycha. Dla mojej cery bardzo dobry

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić 3krateczki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Taki sobie nawilżacz. Żadnego efektu wow!, jak to było w przypadku np. Mincera. Lekki, dobrze się wchłania. Nie zapycha i nie uczula. Ale brakuje mu tego czegoś.....

Chcesz pochwalić Kociczka666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • No nie był to strzał w dychę
  • Natrafiłam na niego w jakiejś małej drogerii, dałam 5 zeta i testowałam.

Nie spodobał mi się. Zaczynając na zapachu kończąc na działaniu:/

-zatykał pory
    -popsuł mi wręcz cerę, odstawiłam jak tylko skapnęłam się,że to przez niego
    -długo się wchłaniał
    -nie nawilżał

+cena to jedyny plus

Używam tego produktu od: 2 tygodnie,potem odstawiłam
    Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam nawet pierwszego brrrr

Chcesz pochwalić shibien za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy !!!!!
  • Witam,
    kiedys dostalam sloiczek tego kremu. Myslalam ze zuzyje jako balsam do ciala,ale kiedy nalozylam na twarz to nie moglam sie z nim rozstac. Moja cera to: wiecznie sciagnieta i odwodnona z rozszerzonymi porami, sucha i blyszczaca (wszystko w jednym). a ten krem zdzialal cuda, cera noramlna, pory zamkniete, super nawilzona, zmarszczki zniknely . KOCHAM GO.

i na pewno znowu go kupie jak go znajde. Pytalam w aptekach, sklepach zielarskich i drogeriach i nigdzie o nim nie slyszeli.

KUPILAM NA ALLEGRO!!!- po miesiacac poszukiwan nie znalazlam w zadnym sklepie

Używam tego produktu od:miesiac

Chcesz pochwalić shamrok za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Jeśli nałożysz odpowiednią ilość, to na pewno nie pzostawi tłustej warstwy. Delikatna konsystencja, skóra faktycznie niesamowicie wygładzona. Nie zatyka porów, co zdarzało mi się nawet przy kremach matujących. Pachnie niesamowicie, ale nie wywołał żadnych uczuleń. Nadaje się także pod oczy i na szyję. No i należy wspomnieć o przystępnej cenie (8-10 zł).

Używam produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić madmaxia za czytelną i pomocną recenzję?
  • zapach ok, ale działanie..?
  • Mam skore skłonna do alergii i przez tydzien bylam zachwycona zapachem, choc konsystencja hmm ciezko sie go rozprowdza, a cere mam mieszaną! Po tygodniu zaczęły się "przeboje "podraznienie, napięcie, i został moim kremem do dekoltu, tam nadaje sie swietnie! Byc moze nadaje sie do nieproblemowej skory normalnej.

Używam tego produktu od:miesiaca

Chcesz pochwalić zuzanna1981 za czytelną i pomocną recenzję?
  • chaber mmmmmm..
  • Na wstępie zaznaczam, że 3 gwiazdki zostały mu przyznane za piękny, naturalny chabrowy zapach, który mnie zniewala niestety moja skóra nie wyglądała po tym kremie jak płatek...zapycha mnie, więc raczej już po niego nie sięgnę. Szkoda...

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Chcesz pochwalić bryzeida za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super kosmatyk !!!!
  • Recenzja:Być może to ocena trochę na wyrost,ale myślę,że naprawdę jest wart pochwał.

Kupiłam go w promocji 2 w cenie 1.Za śmieszna cenę 8 zł.Nie wierzyłam,ze może nawilżać,a jednak i w dodatku nie pozostawia tłustej warstwy.

Dla mnie przypomina Nivea Soft.

Troszkę może zbyt pachnący,ale mi to nie przeszkadza.Wyjatek stanowią oczy-tam tego kremiku nie smarujemy-zreszta to krem do twarzy!

Fajniutki kremik.Uroczy i Polski!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:W trakcie drugiego.

Chcesz pochwalić Ginger1981 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie bardzo
  • Recenzja: Skusiła mnie cena i przekonanie że po takim "naturalnym" kwiatowym kremie skóra bedzie gładka jak płatek (jak na reklamie). Niestety juz po pierwszym uzyciu na mojej twarzy pojawiły sie jakieś dziwne grudki. Myślałam że to minie ale po każdym uzyciu tego kremu było to samo-moja skóra pod palcami przypominała mi tarkę. Nie podobał mi sie też zapach tego kosmetyku.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

Chcesz pochwalić Verde za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Recenzja: Kupiłam w promocji 2 w cenie jednego. Zapach jest momentami zbyt intensywny i drażniący, krem wydaje się tłustawy, ale ładnie się wchłania, zostawia jednak lekkowidoczną warstewkę na cerze tłustej (u mnie na czole), a suchą nawilża przeciętnie (u mnie policzki). Trzeba omijać okolice oczu, bo szczypie. Ponadto kolejna wada - dość łatwo podrażnia, co w moim rpzypadku jest rzadkością.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić stellla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Recenzja: Kupiłam go w sumie przypadkiem i nie żałuję, bo to bardzo dobry krem za niską cenę(ok. 8 zł). Pachnie kwiatowo, słodko, co prawda nie w moim typie, ale to nie przeszkadza. Bardzo dobrze wygładza i nawilża skórę- o niebo lepiej niż niejeden droższy krem. Świetny pod makijaż.
    Jestem w trakcie pierwszego - i chyba nie ostatniego- opakowania.

16.01.2005. Jestem w trakcie 2.opakowania i podtrzymuję swoją ocenę. Krem spisuje się świetnie, kto wie czy nie lepiej niż DUO-C Erisa. Wczoraj zrobiłam peeling twarzy, a następnie nałożyłam ten krem. Dzisiaj skóra jest fantastycznie miękka i gładka. To lubię

Chcesz pochwalić Lukrecja_Borgia za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • niezły
  • Stosowałam go jak jeszcze był w popprzednim, nieco tandetnym opakowaniu. Uwielbiałam go za naprawdę cudny, prawdziwie chabrowy zapach. Dobrze nawilżał, nie wchłaniał się może zbyt szybko, ale ogólnie (zwłaszcza biorąc pod uwagę jego cenę) był w porządku.
    Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ze dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić bluna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani, skuteczny kosmetyk
  • Recenzja: Nigdy nie przypuszczałam, że taki tani krem zakupiony w PSS Społem może byc niezwykle przyjemny w użyciu. Pięknie pachnie: delikatnie, kwiatowo - w sam raz na wiosnę i lato. Już od pierwszego użycia skutecznie łagodzi podrażnienia, wygladza skórę - spełnia obietnice producenta. - tylko tyle, a właściwie aż tyle. Bardzo dobra jakość za śmieszną cenę - kupilam w promocji dwa w cenie jednego. Używam go na dzień - ogólnie efekt rekasujący.

Używam tego kosmetyku od kilku dni/ ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i będą następne...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić WERONIKA13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cera jak płatki kwiatów
  • Mam cerę mieszaną ze skłonnością do błyszczenia i myślałam że ten kremik nie będzie dla mnie. Nieźle się zdziwiłam gdy stwierdziłam że naprawdę wygładza i nawilża moją buzię
    Zapach trochę za intensywny ale szybko się ulatniał (albo to ja się szybko przyzwyczajałam )
    W każdym bądź razie byłam zadowolona - cera wyjaśniała, zrobiła się taka zdrowa i miła w dotyku
    Krem idealny pod makijaż.
    A co najdziwniejsze to błyszczałam się tak samo jak po kremach matujących... ani więcej ani mniej...

Ilość zużytych opakowań: 1 (własnie skończyłam)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kredka131 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo!
  • Na moją cerę działa bardzo dobrze - jest to jeden z niewielu kremów, które dla mnie były idealne. Bardzo ładnie się wchłania, a buzia jaka gładka... mmm Rzeczywiście jak płatki kwiatów.

ilość zużytych opakowań: 2 i na pewno będzie więcej

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić mrs_e za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Do niczego
  • Mój komentarz: ...Eeeeeeeeee tam. Właściwie wcale nie nawilża. Nie umywa się do słonecznika z tej samej serii. Niewypał kompletny. Używam tego produktu od / Ilość zużytych opakowań: ...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kid za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • ot, nawilżacz
  • Mój komentarz: Najpierw miałam jedną próbkę, spodobał mi się, postarałam się o następne. Lekki, ładnie, kwiatowo pachnie. Dobrze się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy. Twarz jest rzeczywiście wygładzona, miękka i przyjemna w dotyku. Ale bez większych rewelacji. Wydajny. Podoba mi się, zwłaszcza za efekt gładkości na twarzy, ale nie zachwycił mnie aż tak, żebym się skusiła. Używam tego produktu od / Ilość zużytych opakowań: Zużyłam kilka próbek.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lejka za czytelną i pomocną recenzję?