Powiększ Clinique, Redness Solutions, Makeup SPF15 with Probiotic Technology (Fluid korygujący do twarzy)

Zgłoszony przez Pusia84

Beztłuszczowa formuła fluidu natychmiast koryguje rumień i czerwień twarzy. Kojące składniki pomagają zminimalizować zaczerwienienia. Probiotyczna technologia pomaga wzmocnić barierę skóry. Zawartość przeciwutleniaczy i filtru UV tworzy zaporę przeciwko czynnikom środowiskowym.

Skład: Water/Aqua/Eau, Methyl Trimethicone, Phenyl Trimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Dimethicone, Triethylhexanoin, Butylene Glycol, Titanum Dioxide, Trimethylsiloxysilicate, PEG-10 Dimethicone, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Lactobacillus Ferment, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Extract, Magnolia Grandiflora Bark Extract, Poria Cocos Sclerotium Extract, Astrocaryum Murumuru Seed Butter, Glycerin, Caffeine, Sodium Mannose Phosphate, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Caprylyl Methicone, Methicone, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Disteardimonium Hectorite, Isopropyl Titanium Triisostearate, Dimethicone Crosspolymer-3, Lecithin, Tocopheryl Acetate, Laureth-7, Dimethicone/PEG-10/15 Crosspolymer, Sodium Chloride, Dipropylene Glycol, Disodium EDTA, Aluminum Hydroxide, Polyaminopropyl Biguanide, Phenoxyethanol, [ +/- Mica, Titanium Dioxide (CI 77891), Zinc Oxide (CI 77947), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499)]. (15.06.2011)

• koryguje w zupełności
  • Kosmetyk wykonany w dobrej jakości, porządny skład. Muszę przyznać, że na moje potrzeby związane z korygowaniem odpowiada całkiem nieźle. Mam kilka naczynek i widocznych przebarwień, które pokrywa w 100%. Nie można jednak pozostawiać go samemu sobie, bo powoduje, że twarz bardzo się świeci. Koniecznie musiałam używać pudru lub fluidu, który mocno matuje. A to niestety powoduje zapychanie, więc trzeba dbać o regularne peelingi twarzy i codzienne oczyszczanie kosmetykami, które redukują zaskórniki i wypryski. Dzięki temu uniknęłam zanieczyszczeń, które były w początkowym stadium. Kosmetyk jest wydajny, a jego zapach raczej neutralny. Przeszkadza mi wysoka cena, więc używam go sporadycznie.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić hot_jasmine za czytelną i pomocną recenzję?
  • zbyt lepki, zbyt ciastowaty
  • Mam cere mieszana, naczynkową, często pojawiają sie wypryski. Produkt podkradałam mamie, bo ja bym nie kupiła podkładu stricte pod cere naczynkową.
    Jak dla mojej mieszanej cery, zdecydowanie zbyt ciężki, lepki. Dobrze kryje, ale krycia nie potrzebuje aż takiego.
    Nie podrażnia. I tyle. Filtr ma mały, może kiedyś Clinique opracuje podkład z wysokim filtrem o lekkiej formule, byłoby to idealne rozwiązanie.

Chcesz pochwalić sowaa5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły, choć nie idealny
  • Podkład zapakowany jest w estetyczne zielone opakowanie, do dozowania służy "dzióbek". Lepsza byłaby oczywiście pompka, ale i tak nie jest źle.
    Produkt ma bardzo gęstą konsystencję, trzeba rozprowadzać go bardzo dokładnie.
    Plusy:
    - zdecydowanie niweluje zaczerwienienie skóry,
    - koi i chłodzi cerę,
    - ma ładny odcień (mój to 01 alabaster)
    - nie zapycha i nie powoduje powstawania pryszczy.
    Minusy:
    - absolutnie nie matuje, ma satynowe wykończenie,
    - bezwzględnie wymaga porządnego przypudrowania,
    - krycie ma średnie, wiesze niedoskonałości trzeba pokryć korektorem.
    Dla mnie to taki podkład bardziej leczniczy, mniej upiększający. Byłby bardzo dobry, gdyby posiadał właściwości matujące.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić pompea za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Podkład godny polecenia, niestety cena jest dosyć wysoka.

+/- w miarę dobrze kryje naczynka, jednak nie radzi sobie z przebarwieniami potrądzikowymi, co finalnie - w moim przypadku- daje efekt gładkich policzków i plamiastej brody
    + jest dosyć wydajny
    + ma neutralny zapach
    + nie zatyka porów
    + dobra konsystencja
    - opakowanie mogłoby być inne, pozwalałoby to na lepsze dozowanie ilości fluidu
    - cena - 129 złotych za 30 ml to dużo nawet jak na tą markę

Chcesz pochwalić katar88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie nie
  • Kupiłam go ze względu na oferowane krycie różnorodnych przebarwień na skórze.. Niestety podkład u mnie nie spełniał swojej funkcji. Nie mam cery problematycznej jednakże posiadam kilka plamek potradzikowych tu i ówdzie.. Do tego nam cerę sucha i tendencje do dość mocnych zaczerwien wokół nosa. Na wszystkie powyżej wymienione niedoskonałości musiałam nakładać dość duża ilośc korektora. Po kilku godzinach podkład ważył mi sie na twarzy i wyglądało to dość nieestetycznie. Kolorystycznie tez nie powala. Najjaśniejszy odcień był dla mnie ciut za ciemny choć pani w perfumerii upierała sie ze jest git... Juz go wiecej nie kupie, niestety.

Używam tego produktu od: dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Humanadelniebla za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam!
  • Według mnie najlepszy podkład, a wypróbowałam już mnóstwo. Pięknie kryje naczynka, nie przetłuszcza, nie zapycha i nie męczy skóry. Wydajny. Nie zauważyłam żeby podkreślał też rozszerzone pory a przy innych podkładach zdarzało mi się to nagminnie. Na pewno kupie następne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte

Chcesz pochwalić bialostoczankaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem zadowolona!
  • Bardzo fajny podkład, razem stosowany z pudrem daje dobry efekt zakrytych naczynek. Mam kolor Alabaster.
    plusy:
    - gęsta konsystencja, idealna dla suchej skóry, nie wysusza skóry
    - bardzo fajny kolor, naturalny wygląd
    - bardzo dobre krycie, aż za dobre jak dla mnie
    - bardzo trwały, wytrzymuje cały dzień
    - bardzo wydajny starczył na rok
    minusy:
    - cena
    - ma tendencje do świecenia sie na buzi, trzeba go przypudrować
    - raczej nie nadaje sie na lata, a na zime jest idealny

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić karozem za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezadowolona
  • Używałam innego podkładu marki Clinique (stay-matte)- spełniał swoje zadanie doskonale, jednak wydawał mi się odrobinę za ciężki. Za namową pani w drogerii postanowiłam spróbować właśnie tego podkładu. Niestety zawiodłam się bardzo mocno

Minusy:
    - jest droższy od poprzedniego,
    - nie kryje, nie radzi sobie z żadnymi, nawet niewielkimi czerwonymi plamkami, nie wspominając już o jakichkolwiek większych zmianach na skórze
    - jest bardzo lepiący, jakby tłusty- aż się świeci
    - pozostaje na twarzy najwyżej ze 2 godzinki- potem wyglądam jakbym wcale się nie malowała- niezależnie od użytego kremu/bazy itd. :/

Plusy:
    -ładne, wygodne opakowanie
    -nie tworzy efektu maski (przez tą chwilę, którą pozostaje grzecznie na skórze)

Nie polecam!Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Anansa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny podkład do cery naczynkowej
  • Mam cerę naczynkową, a zamykanie naczynek co roku to jak walka z wiatrakami. Zawsze zostaje coś do ukrycia. Używałam wcześniej podkładów aptecznych i sądziłam, ze ąłdnie kryją. Po użyciu redness solution stwierdziłam, ze wcale nie kryły, tak straciły na porównaniu.
    Podkład bardzo dobrze tuszuje popękane naczynka, nadaje się do bardzo wrażliwej cery, nie wysusza, dobrze się rozprowadza i jest bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 7 opakowań po 30 ml

Chcesz pochwalić Dragomira30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy, jaki znalazłam
  • Mam cerę naczynkową, suchą, wrażliwą ze skłonnością do powrotu trądziku różowatego. Ten podkład spośród wszystkich, jakie stosowałam jest dla mnie najlepszy.

Przede wszystkim po nałożeniu mam wrażenie ukojenia, ten podkład ma właściwości lecznicze, zaczerwienienia, a szczególnie drobne czerwone krostki charakterystyczne dla trądziku różowatego są zmniejszone.

Bardzo odpowiada mi kolor- chłodny beż (używam 02), lubię płynne podkłady, więc konsystencja dla mnie jest ok (sucha skóra!). Krycie mogłoby być lepsze, ale obecnie testuję nakładanie o pędzlem Hakuro H50 i jest o wiele lepiej niż przy palcach, mógłby być również bardziej trwały, ale mam nadzieję, że po aplikacji pędzlem i ten parametr się poprawi. Ogólnie polecam ten podkład osobom, których skóra piecze, czerwieni się, jest podrażniona. Polecam też ten wspomniany już żółty puder w kamieniu. Natomiast totalnie nie polecam pielęgnacji z serii redness solutions- totalna pomyłka.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: ok. 6

Chcesz pochwalić kejt0707 za czytelną i pomocną recenzję?