Powiększ Clinique, Redness Solutions, Makeup SPF15 with Probiotic Technology (Fluid korygujący do twarzy)

Zgłoszony przez Pusia84

Beztłuszczowa formuła fluidu natychmiast koryguje rumień i czerwień twarzy. Kojące składniki pomagają zminimalizować zaczerwienienia. Probiotyczna technologia pomaga wzmocnić barierę skóry. Zawartość przeciwutleniaczy i filtru UV tworzy zaporę przeciwko czynnikom środowiskowym.

Skład: Water/Aqua/Eau, Methyl Trimethicone, Phenyl Trimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Dimethicone, Triethylhexanoin, Butylene Glycol, Titanum Dioxide, Trimethylsiloxysilicate, PEG-10 Dimethicone, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Lactobacillus Ferment, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Extract, Magnolia Grandiflora Bark Extract, Poria Cocos Sclerotium Extract, Astrocaryum Murumuru Seed Butter, Glycerin, Caffeine, Sodium Mannose Phosphate, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Caprylyl Methicone, Methicone, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Disteardimonium Hectorite, Isopropyl Titanium Triisostearate, Dimethicone Crosspolymer-3, Lecithin, Tocopheryl Acetate, Laureth-7, Dimethicone/PEG-10/15 Crosspolymer, Sodium Chloride, Dipropylene Glycol, Disodium EDTA, Aluminum Hydroxide, Polyaminopropyl Biguanide, Phenoxyethanol, [ +/- Mica, Titanium Dioxide (CI 77891), Zinc Oxide (CI 77947), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499)]. (15.06.2011)

• jestem zadowolona!
  • Bardzo fajny podkład, razem stosowany z pudrem daje dobry efekt zakrytych naczynek. Mam kolor Alabaster.
    plusy:
    - gęsta konsystencja, idealna dla suchej skóry, nie wysusza skóry
    - bardzo fajny kolor, naturalny wygląd
    - bardzo dobre krycie, aż za dobre jak dla mnie
    - bardzo trwały, wytrzymuje cały dzień
    - bardzo wydajny starczył na rok
    minusy:
    - cena
    - ma tendencje do świecenia sie na buzi, trzeba go przypudrować
    - raczej nie nadaje sie na lata, a na zime jest idealny

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić karozem za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezadowolona
  • Używałam innego podkładu marki Clinique (stay-matte)- spełniał swoje zadanie doskonale, jednak wydawał mi się odrobinę za ciężki. Za namową pani w drogerii postanowiłam spróbować właśnie tego podkładu. Niestety zawiodłam się bardzo mocno

Minusy:
    - jest droższy od poprzedniego,
    - nie kryje, nie radzi sobie z żadnymi, nawet niewielkimi czerwonymi plamkami, nie wspominając już o jakichkolwiek większych zmianach na skórze
    - jest bardzo lepiący, jakby tłusty- aż się świeci
    - pozostaje na twarzy najwyżej ze 2 godzinki- potem wyglądam jakbym wcale się nie malowała- niezależnie od użytego kremu/bazy itd. :/

Plusy:
    -ładne, wygodne opakowanie
    -nie tworzy efektu maski (przez tą chwilę, którą pozostaje grzecznie na skórze)

Nie polecam!Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Anansa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny podkład do cery naczynkowej
  • Mam cerę naczynkową, a zamykanie naczynek co roku to jak walka z wiatrakami. Zawsze zostaje coś do ukrycia. Używałam wcześniej podkładów aptecznych i sądziłam, ze ąłdnie kryją. Po użyciu redness solution stwierdziłam, ze wcale nie kryły, tak straciły na porównaniu.
    Podkład bardzo dobrze tuszuje popękane naczynka, nadaje się do bardzo wrażliwej cery, nie wysusza, dobrze się rozprowadza i jest bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 7 opakowań po 30 ml

Chcesz pochwalić Dragomira30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy, jaki znalazłam
  • Mam cerę naczynkową, suchą, wrażliwą ze skłonnością do powrotu trądziku różowatego. Ten podkład spośród wszystkich, jakie stosowałam jest dla mnie najlepszy.

Przede wszystkim po nałożeniu mam wrażenie ukojenia, ten podkład ma właściwości lecznicze, zaczerwienienia, a szczególnie drobne czerwone krostki charakterystyczne dla trądziku różowatego są zmniejszone.

Bardzo odpowiada mi kolor- chłodny beż (używam 02), lubię płynne podkłady, więc konsystencja dla mnie jest ok (sucha skóra!). Krycie mogłoby być lepsze, ale obecnie testuję nakładanie o pędzlem Hakuro H50 i jest o wiele lepiej niż przy palcach, mógłby być również bardziej trwały, ale mam nadzieję, że po aplikacji pędzlem i ten parametr się poprawi. Ogólnie polecam ten podkład osobom, których skóra piecze, czerwieni się, jest podrażniona. Polecam też ten wspomniany już żółty puder w kamieniu. Natomiast totalnie nie polecam pielęgnacji z serii redness solutions- totalna pomyłka.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: ok. 6

Chcesz pochwalić kejt0707 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane odczucia.
  • Do zakupienia podkładu zachęciła mnie obietnica zredukowania zaczerwienień. Od razu zaznaczę, że chodziło mi jedynie o przykrycie pojedyńczych śladów potrądzikowych. I ku mojemu zdiwieniu produkt w ogóle sobie z tym nie poradził!

Nie wiem ile musiałabym go nałożyć, żeby je zakamuflować, a przy nałożeniu zbyt grubej warstwy kolor jest pomarańczowy niczym najprawdziwsza sycylijska pomarańcza (dodam, że mam kolor 02 - drugi najjaśniejszy...)

Rozprowadza się łatwo, bez widocznej różnicy czy pędzlem, czy palcami. Jest trwały. Nie podkreśla suchych skórek. Zaczyna się jednak świecić już po 4 godzinach i użycie pudru/bibułek matujących jest niezbędne. Niby wyrównuje koloryt skóry, ale jej w żadnym stopniu nie wygładza.

Cóż. Przynajmniej na zdjęciach wychodzi się dobrze. To jakiś plus.

Jest to mój drugi w żciu podkład, nie mam więc zbyt dużego porównania, ale za tę cenę spodziewałam się czegoś więcej.

Chcesz pochwalić Dollonik za czytelną i pomocną recenzję?
  • the best
  • Mam cerę suchą, naczynkową, z przebarwieniami. Długo się zastanawiałam czy go zakupić, tym bardziej że opinie są naprawdę różne.Ale raz kozia śmierć! Brak mi słów tak jestem zachwycona tym podkładem.W cale nie nie jest za ciężki, nakładam go na bazę, rozprowadza się równomiernie, zakrywa pajaczki i rumieńce bez efektu maski.Trzyma się całe 9h potem tylko lekko twarz się świeci ale wtedy wystarczy położyć na sekundę np chusteczke na twarz.Jest to pierwszy podkład który jest totalnie na 6!

Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwsze

Chcesz pochwalić faziolek za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem co bym bez niego zrobiła
  • Nie wiem co bym bez niego zrobiła, bo sprawił, że wyglądam jak człowiek, a nie czerwony burak. Ponieważ cena powala, najpierw wypróbowałam w sephorze chyba i zatkało mnie - bo naprawde pokrył moje czerwone naczynka, trądzik różowaty. Cudo. Zakupiłam i w tej chwili zużywam 2 opakowanie. Jest bardzo wydajny, jedno opakowanie starcza mi na rok!!!Aplikuję fluid a potem jeszcze pudruję pudrem(żółtym) tej samej firmy i do czerwoności mi daleko. Bardzo dobrze sie nakłada, szybko rozprowadza, nie trzeba go dużo używac. Skóra jest gładziutka. Faktycznie, jak tu niektóre dziewczyny wspominały, po paru godz. może trochę świeci, ja akurat znalazłam na to sposób, zakupiłam w rosmannie takie różowe papierki - sorry ale mam zacmienie i nazwa mi wyleciała z głowy - które niwelują zjawisko świecenia i potu.
    Podsumowując bo zboczyłam z tematu: produkt - dla mnie rewelacja, ale myslę że za taka cene trzeba najpierw wypróbowac, ze dwa razy pójśc nałozyc makijaż i "pobyc z nim", by sprawdzi reakcję skóry, dla mnie okazał sie zbawienny...

Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Chcesz pochwalić kasztankora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię go
  • Lubię krycie tego produktu. Maskuje wszystko, co trzeba ukryć przy użyciu zaledwie odrobiny, a w przypadku mojej wymagającej cery jest to niezły wyczyn.

Konsystencja jest dość zwięzła, ale nie przeszkadza mi to w równomiernym nałożeniu go. Jedyne, na co trzeba uważać, to ilość produktu nakładana na twarz- łatwo jest przedobrzyć, co daje efekt plastikowej maski (na codzień nakładam bardzo niewiele tego typu produktów, ale zdarza mi się z ciekawości sprawdzać jak sprawują się w większej ilości). Umiar, umiar (moim zdaniem najlepsze rozwiązanie w przypadku większości kosmetyków).
    Zapach jest przyjemny, nie drażni, a sam podkład nie uczula.

Jedynym, ale za to ogromnym minusem tutaj jest cena, tym bardziej, że pojemność opakowania nie powala.
    Znam wiele równie dobrych produktów o większej pojemności i w bardziej przystępnych cenach.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Dorrsss za czytelną i pomocną recenzję?
  • maska
  • Plusem tego podkładu jest z pewnością jego bardzo dobre krycie,a zatem i to,że wywiązuje się z zadania.Zakrywa zaczerwienienia,czy to naczynkowe,czy innego pochodzenia,ale ceną za to jest to,że boleśnie obnaża wszystkie inne niedoskonałości cery
    -uwydatnia suche skórki,bardzo!
    -uwydatnia wszelkie nierówności skórne
    -obciąża skóre
    -tworzy maskę
    -wysusza
    -świeci się

Użyłam 3,może 4 razy,po czym z radością się go pozbyłam.Może sprawdza się u osób o innej skórze,nie wiem...ja mam suchą,i osięgnąłam efekt jak widać powyżej.
    Jak dla mnie kolejny dowód na to,że nie warto zdradzać Vichy Dermablend

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1niezużyte opakowanie

Chcesz pochwalić MyNameIsMakeUp za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Zaczne od tego, iz kupilam ten podklad ze wzgeldu na moja cere, na ktorej znajduje sie sporo czerwonych plamek, i pekniete naczynka kolo nosa.

Plusy:
    - bardzo dobre krycie
    - nie zatyka porow
    - bardzo naturalny wyglad
    - wydajnosc ( 30ml w trakcie od 2 miesiecy i konca nie widac )

Minusy:
    - po paru godzinach cera zaczyna sie blyszec

Podsumowujac, naprawde Polecam ten podklad

Używam tego produktu od: 2-och miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 30ml w trakcie

Chcesz pochwalić sonia12003 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńko
  • Bardzo służy mojej skórze, używam odcień 03. twarz wygląda bardzo naturalnie, pięknie stapia się się ze skórą, nie obciąża cery. Używam go przez cały rok, potraktowany prasowanym pudrem tej samej serii wygląda świetnie. Kryje jak dla mnie wystarczająco, nie robią mi się po nim przykre niespodzianki. Ujednolica cerę, wygładza i lekko matuje. Trwałość nie jest powalająca, ale przy tej naturalnie wyglądającej buzi mogę mu wybaczyć. Cena jest zdecydowanie za wysoka.

Używam tego produktu od: ok 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić maugo7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie
  • Bardzo dziwny produkt. Namówiłam na niego mamę i powiedziałam, że również będę go używać. Posiadam odcień najjaśniejszy 01. Produkt posiada również filtr SPF 15.

Jest mi ciężko ocenić ten produkt. Konsystencja jest gęsta, trochę trudno przez to go rozsmarować, jednak nie pozostawia smug. Po nałożeniu twarz jest jednak dziwnie lepka i utrwalenie pudrem tego nie zmienia. Trzyma się dość długo - 4-5 h, co przy mojej mieszanej cerze jest akurat bardzo dobrym wynikiem. Kryje bardzo dobrze. Produkt posiada również filtr SPF 15, przy wrażliwej cerze jest on bardzo ważny, chociaż mógłby być wyższy. Niemniej posiada jedną, bardzo dziwną wadę. Otóż podkład z założenia powinien chronić delikatną cerę. Ten sprawuje się dobrze tylko od wiosny do jesieni. Zimą nie mogę z niego korzystać, gdyż marzną mi wtedy dość dziwnie policzki. Mam wręcz wrażenie, że tworzą się na nich kryształki lodu, które bardzo ściągają mi skórę. To sprawia, że nie kupię go więcej. Nie namówię na niego także mojej mamy (w czasie zimy miała takie same odczucie co ja, że jej policzki marzną), chociaż także ma kruche naczynka.

Nie polecam tego produktu.

Używam tego produktu od: 2012 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie używania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Anna_al za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 14 raz(y)
  • Maskowaty
  • Nie mogę uwierzyć, że ten podkład ma aż tak dobre recenzje, bo jest po prostu ZŁY.

KONSYSTENCJA
    - średnio gęsta, pastowata,
    - podkład źle się przez to rozsmarowuje, tak tępo, podkreślając niedoskonałości.

KRYCIE i WRAŻENIA
    - kryje na poziomie średnim, lepiej niż Superbalanced czy Even Better, ma też mniej kremową formułę niż wymienione wyżej, ale nie jest to Lasting Performence, Dermablend czy Toleriane,
    - ma satynowe wykończenia, które trzeba przypudrować,
    - ściera się i trochę świeci po 3 godzinach,
    - po tym czasie zaczyna też osadzać się dookoła niedoskonałości, skórek a zaczerwienienia i inne cuda wychodzą na światło dziennie,
    - ogólnie prezentuje się niewyjściowo i nieestetycznie,
    - czuć go okropnie na twarzy,
    - tworzy maskę.

CENA
    - nie zapłaciłabym za niego nawet 10 zł.

Nie polecam ! Niby ma robić cuda dla cery naczynkowej a tak naprawdę nie robi nic. Nie kryje na dłuższy czas, nie nawilża/łągodzi i co najważniejsze brzydko wygląda po prostu.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: próbki

Chcesz pochwalić lemka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tego mi było trzeba
  • Nie spodziewałam się, że fluid może tak dobrze stapiać się z kolorem cery. Idealnie ukrywa zaczerwienienia mojej skóry, stosuję do niego zieloną bazę Clinique i problemy z czerwonymi polikami się skończyły ;-).

PLUSY:
    + nie zatyka!
    + bardzo dobrze się rozprowadza tak za pomocą pędzla jak i palcem
    + wydajny
    + ze względu na dobry kolor, który stapia się z moją cerą nie muszę go nakładać na całą twarz (np. na czoło)
    + trwały ale jednocześnie dobrze się go zmywa
    + delikatnie matuje

MINUSY:
    - cena (ale jednak warto wydać tyle pieniędzy, bo jest bardzo wydajny)
    - nie ukrywa w 100% popękanych naczynek (mam niestety jedno miejsce z widoczną "pajęczynką" jednak wraz z bazą minimalizują efekt

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Najeczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • wart swoich pieniędzy
  • Absolutnie się w nim zakochałam. Po odstawieniu pigułek miałam koszmarne problemy z cerą i mimo że wraca już do dobrego stanu to mam troche pamiątek, które goją się powoli, koleżanka uparcie polecała mi na to Double Wear, wypróbowałam i był dobry,ale kiedy sprbowałam Clinique- byłam zachwycona, naprawdę dobre krycie, ale nie sztuczne, do tego całkiem nieżle się trzyma. Za cenę odejmuję pół gwiazdki, ale moim zdaniem warto wydać te pieniądze, podkład jest wydajny i spokojnie starczy na ponad 0,5 roku, więc patrząc w ten sposób koszty są warte tych efektów.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: próbka 10 ml - nadal trochę mniej niż do połowy pełna

Chcesz pochwalić bettykaroten za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla każdego...
  • Mam problemy z cera alergiczną, ciągle zaczerwienioną i podrażnioną. Ten podkład doradziła mi pani w sephora. Po kilku użyciach niestety dostałam uczulenia. Obecnie uzywam innego podkładu z clinique ale w pudrze i jest dobrze. Zaletą podkładu jest napewno miła konsystencja, łatwość nakładania i naturalne wykończenie bez efektu maski z dobrym kryciem.

Używam tego produktu od: używałam ok 3tyg

Chcesz pochwalić annkaa84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawie idealny
  • Zdecydowanie mój KWC
    Używam 2 kolorków, w zależności od pór roku 03 oraz 04
    Zalety:
    - bardzo dobrze się rozprowadza - zarówno rączkami, jak i pedzlem oraz BB (jajko)
    - nie ściera się w trakcie dnia
    - ładnie kryje niedoskonałości, przebarwienia oraz zaczerwienienia - posiadam "stadko" pajączków wokół skrzydełek nosa, z którymi dobrze sobie radzi
    - nie podkreśla suchych skórek (takowe często pojawiają się na moich policzkach)
    - ładnie stapia się ze skórą, nie daje efektu maski
    - nie zatyka porów - to też mój częsty problem w przypadku kosmetyków zarówno kolorowych, jak i pielęgnacyjnych
    - posiada filtr SPF15 - duży plus

Wady:
    - cena - niestety najlepiej sprowadzać go z USA
    - średnia wydajność

Pomimo wad uważam go za podkład prawie idealny

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić safira30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Nie mam większych problemów z cerą, poza permanentnymi zaczerwieniami w górnej partii policzków.
    Od podkładu oczekuję wyrównania kolorytu i tu Clinique się sprawdził.

Używam odcienia 01 i nie wydaje mi sie tandetnie pomarańczowy czy różowy jak to często bywa. Na szczeście nie jest też wbrew nazwie koloru śnieżno biało alabastrowy.

Nie mam zastrzeżeń do rozprowadzania podkładu, jestem zaskoczona opinią,że się ścina niczym śmietanka... Nic z tych rzeczy, ten problem musi być związany z używanym kremem czy baza. Osobiście aplikowałam go na kremy z Tołpy i La Roche Posay.

Pomimo pozornie gęstej, cięzkiej konsystencji, efekt końcowy jest całkiem naturalny. Dostałąm nawet kilka pochwał za naturalny make up

Świecenie się nie było tez straszne, odrobina pudru i po kłopocie. Na pewno nie było katasrofalne. to gruba przesada.

Trwałośc wystarczająca, wytrzymuje cały dzień, o ile nie trzemy twarzy chusteczką co chwila Double Wear to nie jest, wiec tez efektu maski nie ma Świetnie się sprawdza na codzien, gdy trzena zakryc srednio widoczne niedoskonalosci, z pryszczami tez sobie poradzi.

Zastrzezenia? Móglby dawac bardziej naturalny efekt,ale czy takie wymagania, by byl niewidoczny są realne? I jeszcze jedna rzecz. Mam bardzo jasna karnacje i nie opalam sie, wiec zimą to jestem panna blada i mimo wszystko odcien 01 móglby byc jeszcze troszke jasniejszy.

Chcesz pochwalić Piquante za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy w życiu
  • Posiadam kosmetyki tańsze, zarówno jak te droższe z wyższej półki. Niestety o tym, DROGIM produkcie nie mogę wypowiedzieć się w pełni pozytywnie. Jedynymi plusami jakie dostrzegam to niewiarygodnie silne krycie i czas,w którym pozostaje na naszej skórze. Za to należą się brawa, bo ratunek w tym podkładzie znajdą osoby z naprawdę konkretymi problemami skórnymi. Co do tego, że nie zapycha należy się troszkę zastanowić...Jak podkład, który tak dobrze kryje i wprasowuje sie w naszą skórę na tyle godzin może nie zapychać? Szkoda również, że ciężko rozprowadza się go na buzi. Równie "ciężko" czułam się mając go na twarzy. W dodatku bardzo się świeci-odblask. Mam skórę raczej suchą i wrażliwą z naczynkami na policzkach. Pomimo zasypania go pudrem transparentnym (też z cliniqa, który jest rewelacyjny), po 1h czy 2h znów zaczął się świecić. Do tego cena!! 135zł...Za takie coś? Nigdy w życiu...

PS. Dodam, że produkt kupiłam w punkcie cliniqe, więc nie był to jakiś mieszaniec z allegro...

Używam tego produktu od: 1 m-ca mniej więcej co drugi dzień.
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe, wyrzucone do kosza...

Chcesz pochwalić onanaturalna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tępy średniak
  • Podkład niestety bardzo przeciętny. Kupiłam go z myśla o naczynkach, a dużo tańsze podkłady lepiej je traktowały niż podkład powyższy. Najgorsze w nim jest to, że dość tępo się rozsmarowuje na twarzy, co przy cerze naczynkowej jest ważne, bo przecież nie lubi ona rozciągania.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

Chcesz pochwalić kurczak za czytelną i pomocną recenzję?
  • A jednak hit!
  • Mam cerę naczynkową więc sądziłam, że ten podkład będzie dla mnie stworzony, jak strasznie się jednak myliłam. Po pierwsze cera naczynkowa w 70% zazwyczaj jest cerą bardzo jasną, a tu najjaśniejszy odcień jest ciemny i to strasznie ciemny. Po drugie podkład jest mocno widoczny na twarzy. Co do jego cudownego działania na cerę naczynkową mogę stwierdzić, że nie robi zupełnie nic. Nigdy nie kupowałam podkładów Clinique, ale testowała je i zawsze uważałam za słabe... na ten się skusiłam tylko i wyłącznie ze względu na jego przeznaczenie dla cery naczynkowej.Do tego opakowanie jest bardzo niewygodne, zawsze wylatuje go za dużo, albo za mało. Nie polecam.Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: 0 opakowan

Edycja:

Postanowiłam zrobić jeszcze jedno podejście do tego podkładu. Wcześniej używałam go zimną i w ogóle się nie sprawdził. Przede wszystkim za mocno krył. Jednak parę tygodni temu skończył mi się ulubiony Clarins i postanowiłam dać Clinique\'owi kolejną szanse. Obecnie moja skóra jest w gorszym stanie niż był gdy używałam go wcześniej. Ku mojemu zdziwieniu kosmetyk poradził sobie świetnie- wiosną nie jestem taka blada, więc kolor dużo bardziej mi pasuje. Bardzo dobrze zakrył wszelkie niedoskonałość ( obecnie walczę z nawrotem trądziku na czole) - dzięki niemu nie wstydzę się wyjść z domu. Jedno czego się nauczyłam z czasem, to, że trzeba go bardzo rozsądnie nakładać - ja używam go w bardzo małych ilościach - inaczej maska gwarantowana. Zauważyłam również że dość długo trzyma się na buzi co jest wielkim plusem. Obecnie to mój nr 1. Podoba mi się też że lekko kryje naczynka.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić klodek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie tak!
  • Zmęczona wiecznymi problemami z tańszymi podkładami, zdecydowałam się szarpnąć i kupić kosmetyk z wyższej półki. I trafiłam w 10!

Uwielbiam ten podkład głównie dlatego, ponieważ nie zapycha porów. Mam wrażenie, że skóra mi się po nim bardzo poprawiła, chociaż mogą to być tylko moje pobożne życzenia. Zdecydowanie zaś nie wpływa na pogorszenie jej kondycji, jak to miało miejsce w przypadku innych kosmetyków. Utrzymuje się na skórze przez mniej więcej 10 godzin. Od 8 godziny zaczyna się powoli ścierać, ale dwie godziny później nadal spełnia swoją rolę, chociaż juz odrobinę gorzej. Doskonale kryje i wbrew pozorom, nawilża mi skórę. Nie tworzy efektu maski, wygląda naturalnie.

Jedyne, co mam mu do zarzucenia to fakt, że po nałożeniu dość mocno świeci się po nim skóra. Zazwyczaj jednak muśnięcie pudrem rozwiązuje ten problem.

Zdecydowanie uważam, że jest wart każdej wydanej na niego złotówki!

Używam tego produktu od: Pół roku

Chcesz pochwalić dokitu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety słaby
  • Zachecona konentarzami na KWC kupiłam ten podkład. Niestety jestem mocno zawiedziona.

Mam cere suchą, naczyńkową.
    Ze względu na wiek uzywam rano i wieczorem kilku kremów: na naczyńka, ujędrniający i nawilżający.
    Pomimo tego, że podkład stosuje po wchłonięciu sie kremów, niestety nie wtapia sie w moją skórę. nie kryje także moijego zaczwerwienionego nosa i naczynek na powiekach. Chyba należy go używać bezpośrednio na skórę oczyszczoną.
    Co więcej, podkład po kilku godzinach się ściera, a to juz dyskwalifikuje go.
    Podsumowując: nie polecam osobom z wymagającą cerą.

Chcesz pochwalić agi30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Jak dla mnie to jest produkt, którego szukałam lata. Na prawdę "chowa" czerwone miejsca,a mam przy nosie. Przy tym podkladzie nie muszę już używać zielonego korektora. Bardzo długo trzyma, ładnie się wtapia, mam o2 i jest boski, ale na lato przyda się ciemniejszy. Wydajny, konsystencja też super. Tylko skóra się błyszczy - stąd puder koniecznie, minus jak dla mnie to cena dałam 125 zł, ale gwiazdki nie odjęłam. Cera wygląda jednolicie. Zostałam pochwalona w pracy, dziewczyny od razu zauważyły zmianę podkładu.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Chcesz pochwalić sroczka1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ścięta śmietana, to był koszmar.....
  • To jest chyba najgorszy podkład jaki miałam odkąd się maluje. Zapłaciłam za niego 135zł więc chcąc nie chcąc postanowiłam go z użyć choć wytrzymałam 1,5 miesiąca to nie raz się załamywałam jak ten podkład wygląda na twarzy. Jedyny plus to mogę z czystym sumieniem wystawić mu opinie. Próbowałam na różnych kremach, różnych opcjach, z różnymi pudrami, jak było ciepło i jak był mróz. W żadnym wypadku się nie sprawdził.
    minusy:
    - najgorszy zarzut pod nim to, po około 30 min od użycia, okropnie się ścinał, zostawiając moją skórę w przedziwnej mozaice jak ścięta śmietana w zupie
    - zmieniał kolor, ciemniał a z pudrem clinique (który jest de facto polecany na opakowaniu aby z nim używać na opakowaniu) robił się pomarańczowy
    - miałam wrażenie, że moja skóra nie oddycha, że mam okropną maskę na twarzy a zaznaczę, że używam podkładów mocno kryjących więc jestem przyzwyczajona do cięższych podkładów
    - zaznaczał wszelkie nierówności skóry, jak ktoś ma większe zmarszczki to chyba by się załamał z efektu
    -musiałam go przypudrowywać, gdyż strasznie twarz się świeci po nałożeniu, taki po prostu brzydki błysk, choć w celach testu nie dałam pudru żeby spr czy bez tego się nie zetnie, niestety efekt taki sam ścięta śmietana
    -cena nie adekwatna do jakości produktu
    plusy:
    - dobrze kryje
    -dość dobry wybór kolorów
    Zaznaczę, że produkt kupiłam oryginalny w Sephorze, a nie przez allegro czy neta.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Chcesz pochwalić Ewi223 za czytelną i pomocną recenzję?