Powiększ Clinique, Redness Solutions, Makeup SPF15 with Probiotic Technology (Fluid korygujący do twarzy)

Zgłoszony przez Pusia84

Beztłuszczowa formuła fluidu natychmiast koryguje rumień i czerwień twarzy. Kojące składniki pomagają zminimalizować zaczerwienienia. Probiotyczna technologia pomaga wzmocnić barierę skóry. Zawartość przeciwutleniaczy i filtru UV tworzy zaporę przeciwko czynnikom środowiskowym.

Skład: Water/Aqua/Eau, Methyl Trimethicone, Phenyl Trimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Dimethicone, Triethylhexanoin, Butylene Glycol, Titanum Dioxide, Trimethylsiloxysilicate, PEG-10 Dimethicone, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Lactobacillus Ferment, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Extract, Magnolia Grandiflora Bark Extract, Poria Cocos Sclerotium Extract, Astrocaryum Murumuru Seed Butter, Glycerin, Caffeine, Sodium Mannose Phosphate, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Caprylyl Methicone, Methicone, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Disteardimonium Hectorite, Isopropyl Titanium Triisostearate, Dimethicone Crosspolymer-3, Lecithin, Tocopheryl Acetate, Laureth-7, Dimethicone/PEG-10/15 Crosspolymer, Sodium Chloride, Dipropylene Glycol, Disodium EDTA, Aluminum Hydroxide, Polyaminopropyl Biguanide, Phenoxyethanol, [ +/- Mica, Titanium Dioxide (CI 77891), Zinc Oxide (CI 77947), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499)]. (15.06.2011)

• jestem zadowolona!
  • Bardzo fajny podkład, razem stosowany z pudrem daje dobry efekt zakrytych naczynek. Mam kolor Alabaster.
    plusy:
    - gęsta konsystencja, idealna dla suchej skóry, nie wysusza skóry
    - bardzo fajny kolor, naturalny wygląd
    - bardzo dobre krycie, aż za dobre jak dla mnie
    - bardzo trwały, wytrzymuje cały dzień
    - bardzo wydajny starczył na rok
    minusy:
    - cena
    - ma tendencje do świecenia sie na buzi, trzeba go przypudrować
    - raczej nie nadaje sie na lata, a na zime jest idealny

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić karozem za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezadowolona
  • Używałam innego podkładu marki Clinique (stay-matte)- spełniał swoje zadanie doskonale, jednak wydawał mi się odrobinę za ciężki. Za namową pani w drogerii postanowiłam spróbować właśnie tego podkładu. Niestety zawiodłam się bardzo mocno

Minusy:
    - jest droższy od poprzedniego,
    - nie kryje, nie radzi sobie z żadnymi, nawet niewielkimi czerwonymi plamkami, nie wspominając już o jakichkolwiek większych zmianach na skórze
    - jest bardzo lepiący, jakby tłusty- aż się świeci
    - pozostaje na twarzy najwyżej ze 2 godzinki- potem wyglądam jakbym wcale się nie malowała- niezależnie od użytego kremu/bazy itd. :/

Plusy:
    -ładne, wygodne opakowanie
    -nie tworzy efektu maski (przez tą chwilę, którą pozostaje grzecznie na skórze)

Nie polecam!Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Anansa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny podkład do cery naczynkowej
  • Mam cerę naczynkową, a zamykanie naczynek co roku to jak walka z wiatrakami. Zawsze zostaje coś do ukrycia. Używałam wcześniej podkładów aptecznych i sądziłam, ze ąłdnie kryją. Po użyciu redness solution stwierdziłam, ze wcale nie kryły, tak straciły na porównaniu.
    Podkład bardzo dobrze tuszuje popękane naczynka, nadaje się do bardzo wrażliwej cery, nie wysusza, dobrze się rozprowadza i jest bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 7 opakowań po 30 ml

Chcesz pochwalić Dragomira30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy, jaki znalazłam
  • Mam cerę naczynkową, suchą, wrażliwą ze skłonnością do powrotu trądziku różowatego. Ten podkład spośród wszystkich, jakie stosowałam jest dla mnie najlepszy.

Przede wszystkim po nałożeniu mam wrażenie ukojenia, ten podkład ma właściwości lecznicze, zaczerwienienia, a szczególnie drobne czerwone krostki charakterystyczne dla trądziku różowatego są zmniejszone.

Bardzo odpowiada mi kolor- chłodny beż (używam 02), lubię płynne podkłady, więc konsystencja dla mnie jest ok (sucha skóra!). Krycie mogłoby być lepsze, ale obecnie testuję nakładanie o pędzlem Hakuro H50 i jest o wiele lepiej niż przy palcach, mógłby być również bardziej trwały, ale mam nadzieję, że po aplikacji pędzlem i ten parametr się poprawi. Ogólnie polecam ten podkład osobom, których skóra piecze, czerwieni się, jest podrażniona. Polecam też ten wspomniany już żółty puder w kamieniu. Natomiast totalnie nie polecam pielęgnacji z serii redness solutions- totalna pomyłka.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: ok. 6

Chcesz pochwalić kejt0707 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane odczucia.
  • Do zakupienia podkładu zachęciła mnie obietnica zredukowania zaczerwienień. Od razu zaznaczę, że chodziło mi jedynie o przykrycie pojedyńczych śladów potrądzikowych. I ku mojemu zdiwieniu produkt w ogóle sobie z tym nie poradził!

Nie wiem ile musiałabym go nałożyć, żeby je zakamuflować, a przy nałożeniu zbyt grubej warstwy kolor jest pomarańczowy niczym najprawdziwsza sycylijska pomarańcza (dodam, że mam kolor 02 - drugi najjaśniejszy...)

Rozprowadza się łatwo, bez widocznej różnicy czy pędzlem, czy palcami. Jest trwały. Nie podkreśla suchych skórek. Zaczyna się jednak świecić już po 4 godzinach i użycie pudru/bibułek matujących jest niezbędne. Niby wyrównuje koloryt skóry, ale jej w żadnym stopniu nie wygładza.

Cóż. Przynajmniej na zdjęciach wychodzi się dobrze. To jakiś plus.

Jest to mój drugi w żciu podkład, nie mam więc zbyt dużego porównania, ale za tę cenę spodziewałam się czegoś więcej.

Chcesz pochwalić Dollonik za czytelną i pomocną recenzję?
  • the best
  • Mam cerę suchą, naczynkową, z przebarwieniami. Długo się zastanawiałam czy go zakupić, tym bardziej że opinie są naprawdę różne.Ale raz kozia śmierć! Brak mi słów tak jestem zachwycona tym podkładem.W cale nie nie jest za ciężki, nakładam go na bazę, rozprowadza się równomiernie, zakrywa pajaczki i rumieńce bez efektu maski.Trzyma się całe 9h potem tylko lekko twarz się świeci ale wtedy wystarczy położyć na sekundę np chusteczke na twarz.Jest to pierwszy podkład który jest totalnie na 6!

Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwsze

Chcesz pochwalić faziolek za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem co bym bez niego zrobiła
  • Nie wiem co bym bez niego zrobiła, bo sprawił, że wyglądam jak człowiek, a nie czerwony burak. Ponieważ cena powala, najpierw wypróbowałam w sephorze chyba i zatkało mnie - bo naprawde pokrył moje czerwone naczynka, trądzik różowaty. Cudo. Zakupiłam i w tej chwili zużywam 2 opakowanie. Jest bardzo wydajny, jedno opakowanie starcza mi na rok!!!Aplikuję fluid a potem jeszcze pudruję pudrem(żółtym) tej samej firmy i do czerwoności mi daleko. Bardzo dobrze sie nakłada, szybko rozprowadza, nie trzeba go dużo używac. Skóra jest gładziutka. Faktycznie, jak tu niektóre dziewczyny wspominały, po paru godz. może trochę świeci, ja akurat znalazłam na to sposób, zakupiłam w rosmannie takie różowe papierki - sorry ale mam zacmienie i nazwa mi wyleciała z głowy - które niwelują zjawisko świecenia i potu.
    Podsumowując bo zboczyłam z tematu: produkt - dla mnie rewelacja, ale myslę że za taka cene trzeba najpierw wypróbowac, ze dwa razy pójśc nałozyc makijaż i "pobyc z nim", by sprawdzi reakcję skóry, dla mnie okazał sie zbawienny...

Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Chcesz pochwalić kasztankora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię go
  • Lubię krycie tego produktu. Maskuje wszystko, co trzeba ukryć przy użyciu zaledwie odrobiny, a w przypadku mojej wymagającej cery jest to niezły wyczyn.

Konsystencja jest dość zwięzła, ale nie przeszkadza mi to w równomiernym nałożeniu go. Jedyne, na co trzeba uważać, to ilość produktu nakładana na twarz- łatwo jest przedobrzyć, co daje efekt plastikowej maski (na codzień nakładam bardzo niewiele tego typu produktów, ale zdarza mi się z ciekawości sprawdzać jak sprawują się w większej ilości). Umiar, umiar (moim zdaniem najlepsze rozwiązanie w przypadku większości kosmetyków).
    Zapach jest przyjemny, nie drażni, a sam podkład nie uczula.

Jedynym, ale za to ogromnym minusem tutaj jest cena, tym bardziej, że pojemność opakowania nie powala.
    Znam wiele równie dobrych produktów o większej pojemności i w bardziej przystępnych cenach.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Dorrsss za czytelną i pomocną recenzję?
  • maska
  • Plusem tego podkładu jest z pewnością jego bardzo dobre krycie,a zatem i to,że wywiązuje się z zadania.Zakrywa zaczerwienienia,czy to naczynkowe,czy innego pochodzenia,ale ceną za to jest to,że boleśnie obnaża wszystkie inne niedoskonałości cery
    -uwydatnia suche skórki,bardzo!
    -uwydatnia wszelkie nierówności skórne
    -obciąża skóre
    -tworzy maskę
    -wysusza
    -świeci się

Użyłam 3,może 4 razy,po czym z radością się go pozbyłam.Może sprawdza się u osób o innej skórze,nie wiem...ja mam suchą,i osięgnąłam efekt jak widać powyżej.
    Jak dla mnie kolejny dowód na to,że nie warto zdradzać Vichy Dermablend

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1niezużyte opakowanie

Chcesz pochwalić MyNameIsMakeUp za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Zaczne od tego, iz kupilam ten podklad ze wzgeldu na moja cere, na ktorej znajduje sie sporo czerwonych plamek, i pekniete naczynka kolo nosa.

Plusy:
    - bardzo dobre krycie
    - nie zatyka porow
    - bardzo naturalny wyglad
    - wydajnosc ( 30ml w trakcie od 2 miesiecy i konca nie widac )

Minusy:
    - po paru godzinach cera zaczyna sie blyszec

Podsumowujac, naprawde Polecam ten podklad

Używam tego produktu od: 2-och miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 30ml w trakcie

Chcesz pochwalić sonia12003 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij