Calvin Klein, Infinite Matte (Podkład matujący do twarzy)

Powiększ Calvin Klein, Infinite Matte (Podkład matujący do twarzy)

Zgłoszony przez VertetBlanc

Wyjątkowy podkład od Calvina Kleina do cery ze skłonnością do błyszczenia, by zapewnić idealnie matowy makijaż i efekt nieskazitelnej cery.
Podkład zawiera naturalne azjatyckie ekstrakty roślinne jak gotu kola, biała herbata, jojoba oraz witaminy E i C, aby odżywić skórę, pielęgnować ją oraz chronić przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
Specjalnie dobrana kompozycja składników wzbogacona witaminami gwarantuje naturalne wykończenie makijażu bez ciężkiego efektu maski i nienaturalnego płaszczenia rysów twarzy.
Dzięki podkładowi makijaż jest nieskazitelny i wyjątkowo trwały. Zapewnia średnie pokrycie skóry. Minimalizuje widoczność porów. Produkt testowany dermatologicznie i alergologicznie. Bezzapachowy.

Cena: 115zł / 29,6ml

• Dla idealnych cer
  • Świetne eleganckie plastikowe opakowanie z genialną pompką .

Sam podkład wypada przeciętnie.Podkreśla suche skórki,co jest jego wielką wada zwłaszcza w zimie.Krycie daje też niewielkie,ale niesamowicie wygładza skórę,która dzieki niemu staje sie mieciutka jak u niemowlaka.Swietnie wyglada na policzkach z bronzerem i rózem ,ale przy cerze problematycznej raczej sie nie sprawdzi...

Używam tego produktu od: dwóch lat

Chcesz pochwalić Kate_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Do kupna zachęciła mnie marka oraz to, że miałam możliwość kupienia tylko próbki więc nie pełnowymiarowego kosmetyku. Typ cery : mieszany

+podoba mi się opakowanie
    +dobry jest do karnacji o odciueniu żółtym

-moim zdaniem nie matuje, roluje sie i w ogole masakra,
    - strefa T świeci się po nim jak choinka
    - brak dobrego krycia

Wiadomo nie można uogólniać, możliwe że dla skóry suchej podkład bedzie sie sprawdzał.

Oczekiwałam więcej od produktu tej klasy, zawiołam się Używam tego produktu od: 2 miesiecyIlość zużytych opakowań: cały tester

Chcesz pochwalić czajnik1235 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 17 raz(y)
  • po prostu dobry produkt
  • Używałam koloru natural, mam skórę mieszaną w kierunku przetłuszczającej się.

Podkład dobrze kryje, nie jak korektor, ale nie oczekuję tego od podkładu. Zakrywa drobne zmiany, bardzo dobrze wyrównuje kolor skóry.

Jest trwały, wydajny- wystarczy mała kropla na pokrycie twarzy.

Wygodnie się go nakłada, nie zastyga jak revlon, na mojej skórze trzyma się cały dzień, ale nakładam na niego puder matujący raz.

Nie daje matowego wykończenia, raczej taki naturalny lekki glow.

Kolory podkładu na skórze wypadają jaśniej niż w opakowaniu.

Ma ładne odcienie z żółcią, będzie dobry dla osób o ciepłej tonacji skóry.

Nie zapycha skóry, co jest dla mnie bardzo ważne i nie podrażnia. Jest delikatny.

Moim zdaniem to naprawdę dobry produkt, ale właśnie- tylko dobry. Za tę cenę można mieć 2 lepsze podkłady, więc raczej do niego nie wrócę, mimo że z moją skórą współpracował poprawnie.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Wewo za czytelną i pomocną recenzję?
  • TRAGEDIA!
  • Kupiłam ten podkład zachęciona przez panią w drogerii i cóż to był za błąd!
    Ech - mogłam najpierw zajrzeć tutaj (jak z reguły robię!) i poczytać Wasze recenzje, bo w 100% się zgadzam z tymi negatywnymi.

PLUSY:
    - BRAK!
    Chociaż - nie będę niesprawiedliwa: ładne opakowanie ..no i konsystencja leciutka (za to te pół gwiazdki)

MINUSY:
    - SAME minusy...
    - nic nie kryje (nawet subtelnie...)
    - zbiera się na czole i na brodzie lekko rolując się ...
    - mam wrażenie, że zanika po kilku godzinach, podkreślając WSZYSTKIE wady, które chciało się pod nim ukryć (a nie mam tych wad za dużo - może 2 zmiany??)

Kolor: soft beige (02).
    Wygląda na ciemnawy a po nałożeniu na twarz wychodzi trupio blady... wygląda się po nim, jakby się chorowało na grypę co namniej od miesiąca!

I - tu się powtórze, ale jest to coś niesamowitego dla mnie, że TAKA firma sobie na coś takiego pozwoliła - mam wrażenie, jakby ten podkład podkreślał WSZYSTKIE niedoskonałości i przebarwienia... nie wiem, czy to w ogóle możliwe, ale tak jest!

Nie polecam, takich podkładów NIE powinno się robić, sprzedawać, kupować...
    Miałam go na sobie 3 razy i całe opakowanie (duże) mam do wyrzucenia... chciałam go oddać koleżankom ZA DARMO i po wypróbowaniu go NIE CHCIAŁY!! Czy to nie wystarczy za przestrogę??

Używam tego produktu od: 1 tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 3 wyciśnięcia i starczy.

Chcesz pochwalić daha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze, że kupiłam tylko tester...
  • Kupiłam tester, ponieważ chciałam sprawdzić, czy podkład będzie dla mnie dobry. No i bardzo się ucieszyłam, że nie kupiłam od razu pełnej wersji. Po pierwsze, kolor pomimo, że w opakowaniu wyglądał na idealny, na twarzy zmieniał kolor. Trudno jest uniknąć efektu maski, nawet przy dobrym rozprowadzeniu najlepszym pędzlem. Trzyma krótko, szybko się ściera.
    Po kilku tygodniach składniki w opakowaniu się rozdzieliły i zaczął śmierdzieć (nie wiem czy to wina, że był to tester, czy ogólnie podkładu, jeśli tak, to ja podziękuję).
    Napewno już nie kupię takiego bubla!!

Używam tego produktu od: przez jakieś 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: tester 20ml

Chcesz pochwalić rokusan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie!
  • Byłam pewna, że dzięki takiej cenie i marce zyskam coś cennego w kosmetyczce. Bardziej mylić się nie mogłam.

Plusy :
    + opakowanie, wygodna aplikacja
    + dobrze kryje
    + matuje, na jakąś krótką chwilę, ale matuje

Minusy :
    - nieciekawy zapach
    - gęsta konsytencja
    - lekki efekt maski
    - nie trzyma się zbyt długo na twarzy

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: trochę z pierwszego i ani kropli więcej!

Chcesz pochwalić albinoska1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, lecz nie najlepszy.
  • Posiadam odcień jasny - Soft Beige.

Zalety:
    *mam niewymagającą cerę i ten podkład kryje moje niedoskonałości właściwie dobrze
    *w połączeniu z resztą makijażu dobrze matuje
    *nie śmierdzi (co w przypadku podkładów w płynie jest bardzo ważne)
    *opakowanie (słoiczek) wygląda elegancko
    *w miarę wydajny

Wady:
    *nie wytrzyma cały dzień, zatem nie jest zbyt trwały
    *niestety nie zlewa się dobrze z cerą, widać go (mimo poprawnie dobranego odcienia)
    *za wysoka cena
    *nie dla osób z tłustą cerą, nie nadaje się również na gorące, wymagające dni
    *niewygodne opakowanie - nie da się wydostać resztek kosmetyku, kiedy zaczyna się już kończyć

Można wymagać o wiele więcej od kosmetyku za taką cenę. Nie jest zły, lecz nie jest również doskonały. Wypróbowałam, lecz kolejną stówę wolę wydać na coś pewniejszego, co zapewni mi trwały i estetyczny makijaż przez cały dzień.

Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • No cóż jednym słowem górna półka nie zawsze znaczy dobra.

Pierwsze użycie zakończyło się totalną porażka. Konsystencja wodnista. Jako, że szybko nie odpuszczam zrobiłam drugie podejście. Konsystencja nadal była rzadka ale ciutkę gęściejsza. Zapach strasznie jak dla mnie metaliczny. Ale do wszystkiego idzie się przyzyczaić. Krycie hm.... bardzo słabe. Jakoś szybciutko się cały starł. Dodam, że z odcieniami do b. jasnej cery cięzko jest trafić. Kupiłam najjaśniejszy i okazało się, że jest b. ciemny. Po nałożeniu musiałam przypudrować całość mimo zapewnień, że podkład jest matujący. Podkreślał baaaardzo wszystkie skórki. Jednym słowme porażka nie warta swojej ceny

Ilość zużytych opakowań: 1dno

Chcesz pochwalić dziefczynka1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragediaaaaa
  • Jedna wielka tragedia
    Minusy:
    -nic nie kryje
    -nie widac go na buzi
    -nie ladnie pachnie
    -po nalozeniu znika

Plusy??/hmmm nie zauwazylam zadnych
    Podklad jest dla cery bezproblemowej nic nieukryje niepolecam

Używam tego produktu od: nie pamietam

Chcesz pochwalić paulina20160 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kompletna porażka:/
  • Zachęcona opiniami nabyłam ten podkład. Spodziewałam się naprawdę dużo po tej firmie i typ produkcie. Niestety kompletnie się zawiodłam.
    minusy:
    - nie kryje w zupełności nic (w moim przypadku jest co tuszować
    - obiecanego matu wogóle nie zauważyła (miałam dużo tańsze podkłady, które lepiej sobie z tym radziły)
    - na twarzy nie widać go już po jakichś 3-4 godzinach

plusem jest duży wybór kolorów. ja używałam 201 SOFT BEIGE. Do mojej średnio jasnej karnacji kolor okazał się idealny.

Podkład absolutnie nie wart swojej ceny:/

Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

Chcesz pochwalić metkaone za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij