Avon, Perceive Dew EDT

Powiększ Avon, Perceive Dew EDT

Zgłoszony przez AsiaPelasiaa

Limitowana edycja, tylko na wiosnę 2011, dla kobiety która lubi czuć się wyjątkowo lekko. Wiosenna woda z modnej kategorii morsko-cytrusowej, w której łączą się w promiennej kompozycji kwiatowe i owocowe nuty. Optymistyczny, świeży i zmysłowy zapach, który pokochasz, jeśli tylko lubisz wiosnę, budzącą się do życia naturę i niezwykłą, otaczającą cię świeżość tej pory roku.

Kategoria: cytrusowo - morska

Nuty zapachowe:
nuta głowy: cytryna, melon, frezja
nuta serca: wiciokrzew, morela
nuta bazy: złocista ambra, piżmo, drzewo sandałowe

Cena: 45,90zł / 50ml

• Dobry nawet bardzo
  • Dostałam ją w prezencie. Woda jest świetna. Na plus:
    * świeżość
    *długo się utrzymuje
    * zapach bardzo oryginalny
    * lekki nie drażniący zapach

Cena około 50 zł to troszkę przesada ale można ją upolować za 30 zł a te 30zł to jest okej cena- zdziwilo mnie że jest taka trwała. Jak trafię promocję to kupię napewno.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić kartonowa91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii na temat tej wody.
    Mi się osobiście zapach bardzo podoba, jest bardzo świeży i wydajny, idealny na lato.
    Trwałość też jest bardzo dobra. Gdy się nim spryskam to czuć go podobno nawet i kilka długich godzin. A dlaczego podobno? Bo gdy się nim spryskam mój węch się do tego zapachu przyzwyczaja i nie mogę go wyczuć. Przez dłuższy czas żałowałam,że go zakupiłam bo miałam wrażenie że po godzinie wietrzeje,ale na szczęście moja kol. go wyczuła późnym popołudniem gdy spryskałam się nim rano Jakież było moje zdziwienie. W sumie to nie wiem co ja mam mu narzucić. Chyba cenę .
    Zalety :
    + ładnie pachnie,
    +długo się utrzymuję,
    +łatwa dostępność.
    Wady
    - cena .

Ilość zużytych opakowań: pół flakonika

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wiki4141 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepski
  • Zacznę od tego że uwielbiam zapach klasycznego Perceive. Kupuję go od lat. Jak tylko pojawiła się nowa wersja czyli Dew to chciałam ją jak najszybciej przetestować. Zapach jest bardzo kiepski. Przypomina mi tanie perfumy z kioski za 5 zł z dzieciństwa. Praktycznie w ogóle się nie utrzymuje, może z pół godziny zarówno na skórze jak i na materiale. Po zastosowaniu tricku z wazeliną utrzymuje się do godziny. Jednym słowem bubel.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić kitschia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lekki, bardzo wiosenny
  • Perfum bardzo "wesoly", przyjemny, delikatny, kwiatowy. Nie meczy otoczenia, dlugo sie trzyma- w przeciwienstwie do wiekoszosci perfum z Avonu. Cieply w zakonczeniu i idealny na codzien. Lubie go na sobie czuc, nastraja optymistycznie. Ogolnie nie przepadam za parfumami morsko- cytrusowymi, kojarza mi sie z takimi ostrymi, swiezymi. Tu jednak nazwa to cos innego, a sam zapach to cos innego Jestem mile zaskoczona.

Używam tego produktu od: 1 tydzien
    Ilość zużytych opakowań: 1, 50 ml

Chcesz pochwalić Wybredna_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniały świeży zapach
  • Super fajne, świeże perfumy zarówno dla młodych kobiet jak i tych starszych. Perfumy dosyć trwałe, doskonałe na wiosnę i lato. Bardzo ciekawa kompozycja zapachowa. Łączy w sobie nuty cytrusowe i morskie. Polecam wypróbować

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić wiesia1963 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak na Avonowy to zaskakująco dobry
  • Po tytule mojej recenzji można by wywnioskować, że jestem do Avonu uprzedzona i nie mijałoby się to z prawdą do końca ale tutaj mi chodzi tylko i wyłącznie o zapachy. Po kilku pudłach ten zapach okazał się, jak już wcześniej zauważyłam, zaskakująco dobry

Jeśli chodzi o wszelakiego rodzaju psikadła niestety znawczynią nie jestem. Ale wyczuwam cyrtusy, a ja lubię cytrusy
    Szczególnie podane w ten sposób. Poza tym kojarzy mi się z zieloną herbatą a zieloną herbatę też lubię. Jest to niesamowicie odświeżające połączenie.

Jest to lekki, nienachalny zapach. Rzeczywiście jest kwintesencją wiosny i też wiosną najlepiej go nosić. Trzyma się nie za krótko nie za długo, coś koło kilku godzin.

Moim zdaniem jest o niebo lepszy od swojej niebieskiej, limitowanej siostry (Perceive Limited Edition) której mocno piżmowy zapach wyjątkowo nie przypadł mi do gustu. A miałam taki plan żeby używać jednej wiosną a drugiej zimą, niestety wypaliło tylko do połowy.

W dalszym ciągu szukam tego ,,swojego", iedalnego zapachu ale z pewnością raz na jakiś czas chętnie wrócę do Perceive Dew która na swój sposób użeka swoją prostotą, lekkością i wiosennością

PS: Pamiętam, że na początku przy pierwszych kilku użyciach nie byłam z niej zadowolona. Jakoś nie przypadła mi do gustu. Jeśli dobrze pamiętam użyłam jej jesienią. Więc zanim się w niej tak zakochałam poleżała sobie trochę w szafeczce. No i któregoś dnia użyłam jej ponownie, na końcu zimy, nagle zaczęła mi się podobać. To kwestia albo pory roku albo przyzwyczajenia się, szczeże mówiąc nie mam pojęcia

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy (Nie licząc okresu jaki przeleżała w szafeczce po pierwszych, nieudanych próbach)
    Ilość zużytych opakowań: Zużyte jedno całe i już w planach jest zakup drugiego

Chcesz pochwalić Maffinka9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemnie świeży
  • To nie jest skomplikowany zapach, który by ewoluował, zmianiał się odsłaniając kolejne nuty.
    Na mnie dośc mocno grają kwiaty i nuta morska, którą można też odbierać jako świeżą trawę.
    Nie męczy, budzi ciekawość i aplauz otoczenia.
    Dobry zapach "na co dzień", ze względu na swoją subtelność. Na wyjątkową okazję użyłabym raczej czegoś bardziej wyszukanego.
    Nuta ambry, którą niektóre dziewczyny odczuwają jako "zapach potu" na szczęście na mnie nie wychodzi.
    Normalnie nie toleruję świeżaków, nienawidzę woni ogórka i melona, ale tutaj kompozycja jest tak miła i neutralna, że noszę go z przyjemnością.
    To zapach z gatunku "Cologne" Thierry Muglera - mydełko, świeża trawka, czystość i powiewik bryzy.
    Słowem - doskonały na sezon wiosenno - letni, zwłaszcza w upały.
    Na duże chłody bym go nie poleciła - niska temparatura go "zetnie", stanie się ulotny i może wyjść ta niemiła nutka o której wspomniały niektóre panie.

Trwałość: 4-5 godzin, czyli całkiem przyzwoicie, zwłaszcza jak na Avon, używający dośc tanich i niezbyt wysokiej jakości komponentów. Na ubraniach i apaszkach wyczuwalny jest znacznie dłużej.
    Fajna butelka, poręczna, korek mocno siedzi więc nie spada w torebce.

Jak na tą cenę (w promocji można go kupić za około 39 zł) bardzo w porządku.

Używam tego produktu od: dwie buteleczki - w sezonie letnim
    Ilość zużytych opakowań: 2 x 50 ml (to jedyna dostępna pojemność)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić zielonasliwka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • Perfumy są bardzo trwałe. Zapach utrzymuje się przez wiele godzin, przez co flakonik (jakże piękny i pomysłowy) wystarcza na długo.
    Co do zapachu, świeży, ale jednocześnie intensywny. I według mnie ma ten "pazur" na pewno zwraca uwagę.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić alexis1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ogóras na trawie
  • Mój nos od zawsze, to znaczy raczej chyba od kiedy zaczęłam używać perfum, mówi stanowcze nie świeżakom. Nic na to nie poradzę, ale na sobie lubię tylko zapachy słodkie, orientalne albo intensywnie białokwiatowe. Perceive Dew to typowy przedstawiciel świeżaków, dla mnie pachnie jak pokrojony w plastry świeży ogórek wymieszany ze świeżo skoszoną trawą (nawet pod względem językowym nagromadziło się tu sporo świeżości!). Niestety, nic więcej tu nie czuję. Dla mnie to uboższa zapachowo wersja Be Delicious, którego też nie lubię i chyba nigdy nie polubię.

Używam tego produktu od: około 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: testy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ofca133 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Ten zapach mnie zaskoczył. Kompozycja zapachowa jest bardzo ciekawa, bo łączą w sobie nuty cytrusowe i morskie, co jest rzadko spotykane w damskich zapachach. Perfumy są świeże i orzeźwiające, więc idealne na wiosnę i lato.

Używam tego produktu od: kilku lat

Ilość zużytych opakowań: Jedno 50 ml

Chcesz pochwalić Buraska za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij