Powiększ Peggy Sage, Express Nail Hardener [Durcisseur Cure Express] (Ekspresowa odżywka do słabych i zniszczonych paznokci)

Zgłoszony przez mala_ruda_wredna

Ekspresowa odżywka do bardzo słabych lub zniszczonych paznokci.
Ekspresowa odżywka Durcisseur Cure Express firmy Peddy Sage - błyskawicznie, w widoczny sposób regeneruje i odżywia zniszczoną płytkę paznokcia.
Sprawia, że osłabione i zniszczone paznokcie stają się mocne i twarde, końcówki nie rozdwajają się i nie łamią.

• Najlepsza!
  • Całe życie obgryzałam paznokcie, w wieku licealnym miałam fazę na paznokcie żelowe, po liceum kosmetyczka robila mi tipsy akrylowe. Dopiero akryle pomogły mi zapuścić paznokcie, ale po ich całkowitym zdjęciu te paznokcie były tak miękkie, że nie byłam w stanie wsadzić rąk do kieszeni. Kosmetyczka poleciła mi właśnie tą odżywkę i powiem że to dzięki niej nie dość, że zapuściłam konkretnie paznokcie to i przestałam obgryzać! Moje paznokcie w niemal tydzień staly się twarde! A po 2 czy 3 tygodniach były tak twarde, że prędzej palca bym sobie złamała a nie paznokcia
    Od tamtej pory nie opuszczam tej odżywki ani na krok, zużyłam już kilka opakowań (kurację robię raz na parę miesięcy jak widzę, że stan moich paznokci się pogarsza) i nie zamienię jej na żadną inną!
    Polecam, to moje KWC jeśli chodzi o paznokcie

Minusy (które jednak nie wpływają na ocenę):
    - czasami (nie wiem od czego to zależy) coś mnie tam szczypie
    - ciężko wydobyć końcówkę odżywki z buteleczki
    - pod koniec gęstnieje

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: obecnie 5 buteleczka

Chcesz pochwalić Inez_1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Zawsze marzyłam o naturalnych, długich panokciam i dzięki tej odżywce je mam!
    Plusy produktu:
    + szybko schnie na paznociach
    + bardzo wydajna
    + nie gęstnieje
    + działa! paznokcie są po niej twarde, szybo rosną, nie rozdwajają się ani nie łamią
    Minusy:
    - cena (ale za taką jakość warto)

Nie stosuję tej odżywki tak jak zaleca producent. Maluję nią paznokcie raz na 2 tygonie pod lakier. Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić crazolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super efekt!
  • Używając odżywki zgodnie z zaleceniem producenta, uzyskałam naprawdę fantastyczny efekt. Paznokcie stały się mocne i przestały się rozdwajać. Pierwszy raz w życiu musiałam spiłować paznokcie, bo były za długie, a nie dlatego, że się złamały czy zadarły
    Odżywkę używałam samodzielnie bądź jako bazę pod kolorowy lakier
    zdecydowanym minusem jest cena, oraz fakt, że kosmetyk z czasem gęstnieje i gdy zostaje go ok 1/4 to nie jestem w stanie nim pomalować paznokci.
    Ogólnie zdecydowanie na plus

Ilość zużytych opakowań: 2 prawie całe

Chcesz pochwalić Audrie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Mam mieszane uczucia do do tej odżywki, bo nie ukrywam, że liczyłam na "cuda", a tych niestety nie ma.. Na początku skrupulatnie stosowałam się do zaleceń producenta dotyczących używania tej odżywki, jednak większych efektów nie widziałam, momentami miałam wręcz wrażenie, że paznokcie są bardziej łamliwe, niż przed zastosowaniem, więc postanowiłam zrobić sobie przerwę. Teraz postanowiłam dać odżywce drugą szansę, ale stosuję ją trochę inaczej ( nakładam 1 warstwę na 2 dni, w trzecim dniu drugą, na 4 zmywam) i wydaje mi się, że efekt jest trochę lepszy, ale biorąc pod uwagę jej cenę, liczyłam na coś lepszego. Jeszcze nie wiem, czy do niej wrócę.

Ilość zużytych opakowań: Prawie 1 całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mooonissss za czytelną i pomocną recenzję?
  • PEGGY SAGE express nail harder.
  • Peggy sage jest jednym z lepszych produktów na poprawę zniszczonych i osłabionych paznokci odrazu po L\\\'biotica biovax (serum do paznokci).
    Wszędzie szukałam pomocy,nawet kosmetyczka załamywała ręcę,ale natrafiłam na allegro przy zakładce pięlgnacja rąk i paznokci przejrzałam stos najróżniejszych odżywek,aż w końcu wpadłam na firmę Paggy Sage. Cena może ciut za wysoka,ale mimo wszystko nie żałuję ani grosza,jeżeli producent zapewnia o tym,że zadba o moją niezdrową płytkę - zaufałam i nie zawiodłam się.
    Z czystym sumieniem polecam.
    / niższą cenę napewno znajdzie na allegro.pl
    Używam tego produktu od: 5 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 zużyte całe opakowanie

Chcesz pochwalić intruzka za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZA Z NAJLEPSZYCH
  • Moje paznokcie w kontakcie z lakierami i zmywaczami (jakimikolwiek) stają się kruche i zaczynają się rozdwajać. Dlatego szukałam specyfiku, który mogłabym stosować jako odżywkę lub bazę pod lakiery.
    Wybrałam się do sklepu, w którym Pani bardzo gorąco proponowała mi ten specyfik..hm..cena nie była zachęcająca, ale kobitka dawała sobie łapkę uciąć, że działa on cuda i mi pomoże Tak kupiłam odżywkę ekspresową z Peggy Sage
    Na początku stosowałam się grzecznie do instrukcji znajdującej się na opakowaniu. Malowałam, dwa dni nosiłam, trzeciego dnia zmywanie i to samo od początku.. tak przez dwa tygodnie. Niestety moje obawy potwierdziły się, iż zbyt częste stosowanie zmywacza (używałam różnych, lepszych, gorszych) zawsze kończy sie u mnie tak samo.. Paznokcie zawsze są jeszcze bardziej zniszczone, a skórki w okropnym stanie.
    Po 2 tyg. zaczęłam stosować odżywkę jako lakier (sam lub pod lakiery) i zostawiałam go na paznokciach przynajmniej na 4/5 dni (tak, by ewentualnie zmywacza używać jedynie raz na tydzień). I tutaj efekty były już zupełnie inne Paznokcie bardzo szybko się odbudowały, szybciej rosną, są zdrowe, nie rozdwajają się i nie łamią.
    I tak odżywka stała sie moją ulubioną
    Niestety w moim przypadku instrukcja dotycząca zmywania odżywki co 3 dni była dla moich paznokci zabójcza..bo zabójcze są dla nich wszystkie zmywacze. Jednak zmieniając lekko zasady stosowania jest świetna i idealna
    Muszę niestety odjąc pół gwiazdki w mojej ocenie gdyż odżywka pod sam koniec gęstnieje i nie jestem w stanie jej wykorzystać do końca. Dodatkowo cena..niby odżywka warta swojej ceny, jednak muszę na nią troszkę poodkładać. Dodatkowo trzeba bardzo uważąć na skórki, gdyż w kontakcie z odżywką bardzo je niszczy i wysusza..
    Ale ogólnie jestem bardzo zadowolona i polecam

Ilość zużytych opakowań: jedno 11 ml

Chcesz pochwalić korciapl za czytelną i pomocną recenzję?
  • coś na prawdę skutecznego
  • Po pierwszym zdjęciu tipsów (po noszeniu kilku miesięcy) polecono mi odżywkę Yoko Bombę Witaminową ale dla mnie to był totalny niewypał i nie umywa się do Peggy. Smarowałam, smarowałam i smarowałam i nie widziałam żadnej poprawy a Peggy zaczęłam używać po drugim zdjęciu tipsów po pół roku noszenia. Moje paznokcie były koszmarne! Można powiedzieć że prawie w ogóle ich nie miałam... Były bardzo miekkie jak ta błona paznokciowa czy jak to się tam nazywa Już po pierwszej turze używania zauważalna była różnica. Zadowalający efekt moje paznokcie uzyskały zaledwie po 2tyg. Fajnie się odnowiły i utwardziły. Co mogę więcej napisać, u mnie zdała test na 5. Do tej pory jeszcze używam jej od czasu do czasu aby wzmocnić paznokcie. Cena... hmmm nie jest zbyt zachęcająca ale produkt jest wart tej ceny bo na prawdę działa! Nie testowałam więcej odżywek tego typu, więc nie wiem czy któraś np tańsza może równać się z Peggy, na pewno nie jest nią Yoko! Ta działa na mnie idealnie i nie będę już szukać innej. Godny polecenia też jest olejek do łamliwych paznokci Peggy, ładnie uelastycznia paznokcie Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić malinka8806 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Miałam to szczęście, że na odżywkę ekspresową trafiłam w pracy. Z racji zawodu i zamiłowania do paznokci żelowych sama również je nosiłam. Kiedy postanowiłam zdjąć żel zaczęłam równolegle stosować odżywkę według zaleceń.
    Na początku piekło jak diabli(dlatego odejmuję pół gwiazdki)! Z czasem płytka się wzmacniała i było to coraz mniej odczuwalne. Po ok. dwóch tygodniach miałam mocniejsze i twardsze paznokcie.
    Bardzo ważne są przerwy w stosowaniu, ponieważ paznokcie ulegają przesuszeniu.
    Odżywka przy pierwszej warstwie schnie dość szybko, niestety druga schnie całą wieczność...

Używam tego produktu od: prawie 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić soraimagica za czytelną i pomocną recenzję?
  • GENIALNA !
  • Jestem nią zachwycona, zawsze miałam słabe cienke rozdwajające sie paznokcie, a po zdjęciu tipsów to już były koszmarne .
    Odżywka szybko utwardza paznokcie, przez ok miesiąc używałam tak jak zaleca producent potem już jako lakier podkładowy. Dwie warstwy odżywki wygladają bardzo ładnie, dają efekt różowych zadbanych paznokci, szybko schnie,nie piecze . Teraz mam paznokcie długie i twarde nie rozdwajają się,także zamieniłam pilniczek na szklany. Koszt odżywki w Douglas to 50zł ale uważam że warto.

Używam tego produktu od: 2miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam połowe pierwszego

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić ANUSIA023 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bezkonkurencyjna.
  • przyłączam się do peanów!

przez długi czas borykałam się z niesamowicie osłabionymi paznokciami - do tego stopnia, że o dłuższych niż opuszek palca mogłam pomarzyć. zanim osiągnęły tę długość, zdążyły już się połamać i rozwarstwić. walczyłam jak mogłam - dietą, suplementami i niezliczonymi ilościami odżywek-maziajek. zero efektów.

dopiero odżywka od peggy sage sprawiła, że to ja decyduję, jaką długość powinny mieć moje paznokcie. od czasu, kiedy stosuję odżwykę (najczęściej jako lakier podkładowy) nie złamał mi się ANI JEDEN paznokieć.

pozostanę jej wierna, mimo że cena jest dosyć wysoka, a w skład pozostawia wiele do życzenia.

Chcesz pochwalić cytrynia za czytelną i pomocną recenzję?
  • ZDECYDOWANE KWC!!! Mocno polecam!!
  • Po prostu cudo nad cuda!
    Moje paznokcie... zawsze rozdwojone, słabe, ciągle się łamały, nie dało się ich zapuścić... a do tego miękkie! :/

Koleżanka z pracy zakupiła tą odżywkę, zainteresowana poczytałam trochę w sieci i zdecydowałam się, raz kozie śmierć!
    Czytałam o jakiś efektach pieczenia na paznokciach czy nadwrażliwości przy stosowaniu tej odżywki, ale u mnie takie nie wystąpiło... więc pomyślałam sobie, że pewnie nie działa...mimo to kontynuowałam kurację. Efekt? Boski! paznockie są twarde, do tego stopnia, że nawet nie da się ich wygiąć, nie łamią się, nie rozdwajają i w końcu są długie!!!
    Stosuje ją teraz cały czas, czy samą na paznokcie, bo daje ładny efekt czy jako bazę pod kolorowe lakiery. U mnie zadziałała w 100% uratowała moje paznokcie to zdecydowanie MÓJ KWC! Używam tego produktu od: od październikaIlość zużytych opakowań: 1 całe, ale mam już kolejne!

Chcesz pochwalić saslycek za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być.. szału nie ma
  • po pierwsze wolno schnie jak dla mnie, nie nadaje się pod kolorowe lakiery, zbyt wolno działa, za długo trzeba czekac na efekty

plusem jest ładny efekt wizualny, i dobrze chroni przed czynnikami zewnętrznymi

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić karolinatojza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja !!
  • Moje paznokcie zawsze były łamliwe, rozdwajały się. Nic nie poprawiało ich kondycji. Koleżanka mi poleciła tą odżywkę i muszę przyznać, że jestem zachwycona !!!! Są mocne, nie łamią się, nie rozdwajają i najważniejsze w końcu są długie. Nigdy nie mogłam zapuścić, a teraz mogę się pochwalić ładnymi zdrowymi paznokciami
    Jedyny minus mogę dać za zbyt intensywny "lakierowy" zapach.

Używam tego produktu od: Ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedno i drugie w połowie

Chcesz pochwalić Moorelcia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedyny mój ratunek po tipsach!
  • Po ściągnięciu tipsów i kuracji nawilżającej następuje czas na utwardzenie łamliwej płytki paznokcia. Zawsze sięgam po ten produkt ponieważ nigdy mnie nie zawiódł! Jest najszybciej działającym i najskuteczniejszym kosmetykiem tej kategorii. 2 tygodnie zupełnie wystarczają aby paznokcie stały się mocne ale zarazem elastyczne a nie przesuszone. Nie jest zbyt mocny przez co nawet cienkie i delikatne paznokcie mogą być nim potraktowane. Będę do niego wracać zawsze!

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić BognaWanda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjna
  • Moje paznokcie zawsze się rozdwajały, łamały itd... Po myciu, zmywaniu naczyń były nawet giętkie
    Koleżanka z pracy poleciła mi tą odżywkę, kupiłam ją na allegro i już po pierwszym użyciu zauważyłam poprawę.

Teraz odżywkę nakładam od czasu do czasu, tak raz na 2 tygodnie.

Paznokcie mam mocne, zauważyłam ze bardzo szybko rosną, dzięki tej odżywce moje problemy ze słabymi paznokciami poszły w niepamięć.

Minusem może być cena tej odżywki, ale polecam kupić ją na allegro. Do tego jest bardzo wydajna, mam ją już prawie 2 miesiące i jeszcze z parę razy pomaluję nią paznokcie.

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy

Chcesz pochwalić sunny.ab za czytelną i pomocną recenzję?
  • KAPITALNY
  • Świetny kosmetyk. Świetny. Świetny.
    Dziewczyny z łamliwymi, poobgryzanymi, rozdwajającymi, kruchymi paznokciami. Gdybyście widziały efekt u mnie to ani chwili byście się nie zastanawiały nad kupnem.
    P.S. Dodam, że założyłam konto na wizażu po to, by zrecenzować ten kosmetyk!
    Wybaczcie tę moją ekscytację, ale kosmetyk absolutnie hitowy.
    Dodam jeszcze tylko, że odżywek do paznokci miała chyba niezliczoną ilość i ŻADNA na mnie nie działała.

Ilość zużytych opakowań: 1 i następne na pewno będą!

Chcesz pochwalić MsIsia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalna rewelacja
  • Podobno w kosmetyce cudów nie ma, a jednak. Już po pierwszym nałożeniu paznokcie stają się bardzo twarde. Kiedy zdjęłam paznokcie żelowe tylko ta odżywka mnie uratowała. Jest warta swojej ceny. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 (11ml)

Chcesz pochwalić elita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna odżywka
  • Zasugerowałam się opinią 2 Pań i postanowiłam kupić. Na allegro- za 40 zł. Cena przyzwoita. Jestem strasznie precyzyjna przez 3 tyg zgodnie z instrukcją malowałam po 2 warstwy i zmywałam, miałam tylko przez 2 ale wolałam dłużej. Efekty- kolor mleczny, ładny nie przeszkadza w niczym, paznokcie udało mi się uchodować dłuższe, ale nadal, mimo że nakładam już jako bazę się rozdwajają. Dlatego przyznałam tylko 4 gwiazdki. Spróbuję innej jeszcze odżywki, gdy ta się skończy.

Ilość zużytych opakowań: 1/5 butelki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sroczka1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cud
  • Nie wierzyłam w cuda!!! Od kiedy zaczęłam używać tej odżywki już wierzę!!!
    Od ok. 2 lat nie byłam w stanie zapuścić paznokci, miałam słabiutkie, łamiące, rozwarstwiające się paznokcie!!! Kupowałam różne odżywki, zażywałam witaminy bez efektu.
    Odżywkę Peggy Sage zakupiłam na internecie, powiem szczerze używam ją ok miesiąca, nakładam co 3-4 dni jedną warstwę a na nią lakier, czyli troszkę niezgodnie z instrukcją
    A jaki efekt: paznokcie w tej chwili mam na ponad pół centymetra, piękne, zdrowe, i twarde jak sztuczne!!! Ta odżywka jest warta każdych pieniążków!!! Polecam wszystkim mającym cieniutkie, słabe, rozwarstwiające się paznokcie.Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (1/4 opakowania)

Chcesz pochwalić basia17a za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjna
  • Odżywkę zaczęłam stosować po zdjęciu akrylu. Miałam dość słabe i zniszczone paznokcie. Dzięki tej odżywce paznokcie szybko rosną, już po nałożeniu pierwszej warstwy są mocniejsze, nie łamią się, są wyraźnie wzmocnione.
    Pełna kuracja trwa 14 dni i polega na codziennym nakładaniu kolejnych warstw preparatu, które co trzeciego dnia zmywamy i nakładamy od nowa).
    Odżywka jest dość wydajna (po pełnej kuracji zostało mi jeszcze ponad pół buteleczki).
    Minusem jest to, że nie powinno się malować paznokci w tym czasie, ale odżywka ładnie nabłyszcza paznokcie i wyglądają one estetycznie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić mala_ruda_wredna za czytelną i pomocną recenzję?