Powiększ Avon Care, Nourishing Body Lotion (Odżywczy balsam do ciała z wyciągiem z migdałów i masłem kakaowym)

Zgłoszony przez czikicziki

Odżywczy balsam do ciała z wyciągiem z migdałów i masłem kakaowym do cery suchej błyskawicznie nawilży przesuszoną skórę. Kosmetyk nie tylko na długo utrzyma bezpieczny poziom wilgoci, ale również właściwie odżywi spragnioną skórę.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Petrolatum, Dimethicone, Isopropyl Palmitate, PEG-100 Stearate, Phenoxyethanol, Carbomer, Parfum, Cetyl Alcohol, Methylparaben, Potassium Hydroxide, Didosium EDTA, Theobroma Cacao Seed Butter, Prunus Amygdalus Dulcis Oil (17.05.2011)

Cena: 8,90zł / 400ml
/s/

• polecam
  • wypróbowałam już chyba wszystkie balsamy z tej serii i ze spokojnym sumieniem polecam.
    taki normalny zwykły balsam codzienny, za cene jak najbardziej korzystną i w duzym opakowaniu.
    ja stosuje codziennie, nie bawie sie w jakies wklepywania czy intensywny masaz, po prostu nakladam i rozsmarowuje. moja skóra jest bardzo przyjemna w dotyku, dosc przyjemnie pachnie.
    jezeli zastanawiacie sie nad kupnem to jak najbardziej polecam. nie sa to balsamy z jakimis specjalnymi wlasciwosciami ale taki ,,codzienniak,, powinien znajdowac sie na naszej półce.

Ilość zużytych opakowań: bardzo duzo....

Chcesz pochwalić Motylica86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Balsam miałam dwa razy.Przyjemnie pachnie, jest wydajny, dobrze się wchłania, nie jest drogi. Jak na produkt z Avonu to nie ma bardzo mocnego zapachu, nie mdli, nie "maże się". Dobry na wakacje jak co chwila tzreba się balsamować, np. po opalaniu. Nie pozostawia tłustego filtru na skórze.

Używam tego produktu od: wcześniej miałam dwa opakowania
    Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Chcesz pochwalić bernikula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie
  • Przetestowałam swego czasu kilka balsamów z Avonu, ale żaden jakoś specjalnie mnie nie zachwycił.
    Na tak:
    + duże opakowanie
    + przyjemny zapach
    Na nie:
    - konsystencja
    - potrzeba dużej ilości, żeby faktycznie nawilżyć i odżywić skórę
    Używaliśmy go wspólnie z chłopakiem (ja mam skórę suchą, on normalną i żadne z nas nie było zadowolone z jego działania)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić ollkqa za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecić można
  • Niezbyt miłe doświadczenia z balsamami z Avonu długo powstrzymywały mnie przed kupnem tegoż produktu. Aż w końcu, po chęci zmiany świeżych zapachów owocowych na coś słodszego oraz przeczytaniu pozytywnych opinii, zajął w mojej szafie na kosmetyki ważne miejsce.
    Stwierdzam jednak, że na dobre samopoczucie w tym zapachu trzeba mieć dzień. Zmysłów to on nie pobudza, z kolei nieco uspokaja, "ociepla" aromatem w zimniejsze dni. Latem wolę kwieciste i owocowe zapaszki, są orzeźwiające.
    [+] miły, dłuuuuuugo utrzymujący się zapach
    [+] niesamowicie wydajny: w małych ilościach można wszystko dokładnie pokryć delikatną warstwą
    [+] nie podrażnia skóry ani trochę, generalnie nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych
    [+] cena jak ze snów, przy takich efektach działania i pojemności butelki
    [+] butelka poręczna, klasyczna, bez niepotrzebnych udziwnień
    [+] już po pierwszym nałożeniu skóra jest gładsza, długo ładnie pachnąca, lekko odżywiona, jakby bardziej elastyczna
    [+] konsystencję wprawdzie wolę bardziej gęstą, ale ta też nie jest zła - grunt, że rozsmarowywanie nie zajmuje Bóg wie ile czasu
    [+] szybko się wchłania, nie zlepia skóry, nie pozostawia białych śladów, nie skleja się w żadne kulki - tudzież zdeformowane ciałka stałe hahah - ubrania pozostają czyste
    Avon spisał się dobrze, chwała mu!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić emesia za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemny na cieplejsze dni
  • Balsamu uzywałam na wiosnę i w lecie. Na zime jednak za mało nawilża jak dla mojej mega suchej skóry, ale w lato spełnia swoje zadanie.
    Ma przyjemną dość lekka konsystencję.
    Wydajny. Używam go co prawda tylko na nogi, prawie codziennie. a mam go już ho ho kilka miesięcy.
    Czasami ma problemy z wchłanianiem, ale to tylko jak z nim przesadzę
    Nie klei sie. Używam zazwyczaj wieczorem i nie ma problemu z tym żeby jedna noga do drugiej mi się lepiła
    Subtelny zapach.
    Cena przystepna.

Jakichś rażących minusów nie zauważam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 op 400 ml

Chcesz pochwalić malenstwoEdzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • można go zjeść
  • Świetny balsam. Nawilża, odżywia, pięknie pachnie. W promocji cena balsamu jest śmieszna, przy tak dużym opakowaniu. Uwielbiam ten balsam.
    Rzadko się zdarza, żeby aż tak bardzo przypadł mi do gustu jakiś balsam z avonu, a zużyłam tego trochę, bo jestem konsultantką od wielu wielu lat.

Mam nadzieję, że nie wycofają go z jakiegoś powodu.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 400 ml

Chcesz pochwalić iwonka4007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • A mi się nie podoba
  • Produkt mi się nie podoba z kilku wzgledow
    -masło kakakowe i olej ze słodkich migdałow wywalili na sam koniec składu
    -pachnie sztucznością
    -u mnie nawilżenie było na 2+
    -jak na tą cenę znam o WIELE lepsze balsamy
    -opakowanie, miałam problemz wydobyciem produktu, dziwny plastik
    -nie lubię avonu, wiele razy zawiodłam się na ich kosmetykach, tutak było tak samo
    Na plus natomiast było to, że
    -balsam się nie lepił
    -szybko wchłaniał

Używam tego produktu od: około dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Ewuniaa16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak najbardziej ok
  • Switnie sie wchłania, ma lekką konsystencję i nie pozostawia żadnej niemiłej tłustej warstwy po zastosowaniu. Skóra jest naprawde dobrze nawilżona, a zapach naprawde miły, chociaż ja gustuje w bardziej rzeźkich zapachach
    Ogólnie bardzo polecam, ja nie wiem kiedy do niego wróce bo mam do wykorzystania sporo innych balsamów ale z pewnością jak bede miała okazjie, zamówie sobie kolejny.

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić politer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • Mama dostała ten balsam jako gratis do zamówienia, stało samotnie w łazience i postawiłam dać mu szansę- choć kosmetyków z Avonu nie darzę szczególną sympatię. Zaskoczył mnie przyjemny, słodki zapach. Balsam dość szybko się wchłania, nawilża w sam raz. Ogólnie rzecz mówiąc produkt dobry, ale mam już swój ukochany balsam do ciała, więc nie wiem czy kiedyś do niego wrócę.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Personal_Jesus za czytelną i pomocną recenzję?
  • w miarę
  • zapach mnie urzekł! skład też w miarę, chociaż mogłoby być lepiej. kupiłam go za 11 złk na przecenie, na poczatku nie podobałmi się efekt nawilżenia, odstawiła go w kąt. teraz ozywam go cały czas. wydaje mi się, ze byłby lepszy na cieplejsze dni. na zime i jesień jest trochę za lekki na moja suchą skórę. ogólnie to go polecam, jako jeden z nielicznycn które się sprawdzają u mnie produkty z avonu

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić xTala94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny balsam
  • Do zakupu tego balsamu skusiła mnie niska cena. Myślałam, że skoro balsam jest odżywczy to będzie gęsty i tłusty, ale miło się rozczarowałam.

* Konsystencja - dośc lejąca, treściwa, ale nie tłusta

* Aplikacja - balsam bardzo przyjemnie się nakłada, bezproblemowo się rozsmarowuje, szybko się wchłania, za to duży plus, ponieważ nie lubię balsamów, które zostawiają na skórze warstwę ochronną

* Działanie - bardzo dobre, sie spodziewałam się, że tak lekki balsam może tak nawilżac; mam suchą skórę, wrażliwą, skłonną do podrażnień, a balsam doskonale daje sobie z nią radę, nawilża i odżywia, co ważne efekt utrzymuje się do kolejnej aplikacji

* Zapach - piękny, nieco migdałowy, słodki ale nie mdlący, dośc długo utrzymuje się na skórze

*Wydajnośc/cena - zapłaciłam za niego ok 10 zł, jak na tę jakośc i pojemnośc 400 ml to naprawdę niewiele.

Polecam. Świetny balsam w doskonałej cenie.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić sensualitat za czytelną i pomocną recenzję?
  • treściwy
  • nie spodziewałam się po Avonie tak gęstego i treściwego balsamu w stylu Garnierowskiej czerwonej serii, a jednak.
    -świetnie nawilża
    -gęsty jak krem ale łatwo się rozsmarowuje i nie maże się
    -nie lepi się
    -wydajny, można zużyć do końca, bo spływa na dno butelki
    -nie podrażnia i nie uczula
    -idealny na okres zimowy

Używam tego produktu od: od jesieni

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ms.Torres za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Ładny zapach
    Przystępna cena
    Dobrze się rozprowadza i wchłania
    Łatwo go dostać
    Opakowanie duże i wydajne

Używam go co jakiś czas
    Na pewno będę go używać w dalszym ciągu..

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: w ciągu 1

Chcesz pochwalić ewelka021293 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Jestem zadowolona z tego kosmetyku.

Plus:
    nawilża,
    ładnie pachnie,
    szybko się wchłania
    jest tani

Minus:
    podobno Avon znów testuje na zwierzakach!

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić aenbebe za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry i wydajny
  • Kupiłam zachęcona promocją (9zł) i duża pojemnością balsamu.

- okazało się, że całkiem nieźle nawilża, jednak na krótko, po kilku godzinach skóra jest znów sucha
    - fajnie się rozprowadza, jest dość rzadki, szybko się wchłania
    - nieźle pachnie

Używam go dorywczo.
    Niestety, aby uzyskać nawilżenie i odżywienie skóry na dłużej (szczególnie po kąpieli )wciąż pozostanę wierna balsamowi Nivei.

Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

Chcesz pochwalić carmen_89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry
  • Kupiłam ten produkt w dużej promocji i za te 9 zł, jak najbardziej waro w niego zainwestować.

- Dobrze się rozsmarowuje
    - Szybko się wchłania
    - Nie podrażnia, nawet podepilacji
    - Przyzwoicie nawilża i regularnie używanyutrzymuje skórę w dobrej kondycji
    - Cena
    - Wydajność nienajgorsza

Niestety, nie jest jakoś mocno odżywczy i ma średni zapach. Jednak, jak na Avon, przyzwoity kosmetyk.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry balsam
  • Kupiłam go zachęcona recenzjami z kwc, inaczej nie zdecydowałabym się na balsam z Avonu... Nie zawiodłam się, produkt spełnia oczekiwania. Dobrze nawilza skórę, pozostawia ją miękką i wygładzoną, ten efekt utrzymuje się długo. Nie pozostawia tłustego filmu, nie lepi się i szybko wchłania. Zapach przyjemny, taki delikatny i świeży. Cena przystępna, pojemność duża. Jednak minusem jest opakowanie, a właściwie to wydobycie produktu. Już gdy zużyłam połowę balsamu miałam trudność w jego wycisnieciem, zabierało mi to sporo czasu, później było gorzej. Niestety nie da się go wykorzystać do końca. Za to odejmuje pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: 2miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1op.400ml

Chcesz pochwalić _Kalinka_kalinka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój tyś
  • Ideał jakich mało

+fajna konsystencja
    +ładny zapach
    +nawilża
    + wydajny
    +cena
    +łatwe szybkie wchłanianie
    Aktualnie testuje inne ale do tego na pewno wrócę

Chcesz pochwalić Enilis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia obietnice.
  • Kupilam z kolezanką w promocji 2 balsamy za 8.99 zł każdy.
    Dosyć szybko się wchłania, nie lepi się jakoś tragicznie, w miarę odżywia i nawilża. Jest baaardzo wydajny.
    Cena w stosunku do pojemnosci i dzialania bardzo atrakcyjna ( zwlaszcza w promocji )

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Chcesz pochwalić jusia44 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dołączam się do mile zaskoczonych
  • Ogólnie podchodzę z rezerwą do balsamów Avonu, bo albo są marne (nie nawilżają jak trzeba), albo się ciągną i wchłaniać nie chcą, albo po kilku użyciach zapach zaczyna mi przeszkadzać. Dlatego musiałam być jakaś zamroczona, kiedy zamawiałam kolejną rzecz do testowania, ale chyba migdały i masło shea mnie przekonały. I, o dziwo, balsam się obronił. Nie ciągnie się, tylko się wchłania. Nawilża - skóra po pół godzinie nie jest znowu sucha. Zostawia minimalną warstewkę na skórze, ale jeżeli ma się czas, to wystarczy poczekać ok. 10 minut i już się ciuch do skóry nie przyklei. Zapach - bardzo przyjemny, nie drażniący. Nie uczulił mnie Minusów jakoś nie widzę, chociaż pewnie bym chciała, bo to Avon przecież

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić jessie_hunter za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie
  • Moim zdaniem bardzo udany, tani produkt avonu. Balsam dobrze nawilża i nie pozostawia tłustego filmu na skórze , co niektórym przeszkadza , nie podraznia nawet po goleniu , szybko się wchłania, zapach początkowo mi sie nie podobal , po krotkiej przerwie w stosowaniu przypadl mi do gustu , jednak dosc szybko sie ulatnia. Kupując go nie spodziewalam sie , ze bedzie tak dobry balsam w tak niskiej cenie. Konsystencja jest w porządku , dobrze sie rozmarowuje , wiec nie mozna mu nic złego zarzucić.
    Ogólnie polecam

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić klauduniakcn za czytelną i pomocną recenzję?
  • zaskakująco dobry
  • balsam w dużej butli, do tego wydajny, jak pisze recenzentka poniżej konsystencja ciekawa i sprawia, że nie trzeba wiele go uzywać
    doskonale się rozprowadza i szybko wchłania, nie zostawiając tłustej warstwy, a przy tym dobrze nawilża i lekko odżywia skórę
    tylko przy dużych mrozach, kiedy moja skóra natychmiast swędzi i staje się maksymalnie wysuszona, nie dawał rady, szczególnie na łydkach skóra trochę się przesuszała
    mi również nie podoba się zapach - na początku lekko roślinny, potem słodki, kakaowy i dość trwały, ale nie na tyle intensywny, żeby zepsuć dzień
    minus dla avonu za skład, co mnie u nich niezmiennie denerwuje - wyciągi roślinne umieszczone szumnie w nazwie są na końcu składu i działają tyle co placebo
    Używam tego produktu od: grudnia 2011 Ilość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest w porzadku
  • Jest to wg mnie jeden z najlepszych balsamow z Avonu, glownie z racji dosc dlugotrwalego efektu. Po porannej aplikacji skora jest dobrze nawilzona i odzywiona przez wiele, wiele godzin. Balsam jest bardzo wydajny, ma taka ciekawa konsystencje, ktora porownalabymdo gestej smietanki takiej lekko ubitej. Rozsamrowuje sie i wchlania bez zarzutu. Jedyny mankament to zapach, ktory niestety utrzymuje sie dosc dlugo. Ogolnie lubie zapach masla kakaowego, jednak w tym balsamie mnie nie przekonuje. Cena bdb.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DoriskaJ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie mój ulubiony !
  • Plusy:
    - Cena < około 9-10 zł za taką dużą butle.. Super! >
    - Pojemność < bo aż 400 ml >
    - Wydajność < wystrczy niewielka ilość na zaaplikowanie na całe ciało >
    - Super nawliża nawet w zime < tu nie mam absolutnie żadnego 'ale' >
    - Nie pozostawia tłustej warstwy < której tak nie lubimy >
    - Wchłania się dość szybko.
    -Zapach < po prostu pachnie bosko >

Minusy:
    - Brak !!

Uwielbiam ten balsam, używałem go w zime, na wiosne i dość często sięgałem po niego w lato. Super nawliża, jest tani, duży, wydajny, super pachnie. Czego chcieć więcej ? SERDECZNIE POLECAM.

Używam tego produktu od: Bardzo długo a wciąż jest go jeszcze tak dużo !
    Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić patrykLOL za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry balsam
  • Hurtowo testuję balsamy z Avon Care, ten trzyma poziom.

Dobrze dba o skórę - nawilża, delikatnie odżywia... dobry do codziennej pielęgnacji skóry bez problemów.

Dobrze się wsmarowuje, przyzwoity czas wchłaniania. Delikatny i miły zapach.

Bardzo wydajny. Ogólnie - za niewielką cenę wielka butla dobrego balsamu, polecam!

Chcesz pochwalić mikia20 za czytelną i pomocną recenzję?