Powiększ Avon Care, Nourishing Body Lotion (Odżywczy balsam do ciała z wyciągiem z migdałów i masłem kakaowym)

Zgłoszony przez czikicziki

Odżywczy balsam do ciała z wyciągiem z migdałów i masłem kakaowym do cery suchej błyskawicznie nawilży przesuszoną skórę. Kosmetyk nie tylko na długo utrzyma bezpieczny poziom wilgoci, ale również właściwie odżywi spragnioną skórę.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Petrolatum, Dimethicone, Isopropyl Palmitate, PEG-100 Stearate, Phenoxyethanol, Carbomer, Parfum, Cetyl Alcohol, Methylparaben, Potassium Hydroxide, Didosium EDTA, Theobroma Cacao Seed Butter, Prunus Amygdalus Dulcis Oil (17.05.2011)

Cena: 8,90zł / 400ml
/s/

• polecam
  • wypróbowałam już chyba wszystkie balsamy z tej serii i ze spokojnym sumieniem polecam.
    taki normalny zwykły balsam codzienny, za cene jak najbardziej korzystną i w duzym opakowaniu.
    ja stosuje codziennie, nie bawie sie w jakies wklepywania czy intensywny masaz, po prostu nakladam i rozsmarowuje. moja skóra jest bardzo przyjemna w dotyku, dosc przyjemnie pachnie.
    jezeli zastanawiacie sie nad kupnem to jak najbardziej polecam. nie sa to balsamy z jakimis specjalnymi wlasciwosciami ale taki ,,codzienniak,, powinien znajdowac sie na naszej półce.

Ilość zużytych opakowań: bardzo duzo....

Chcesz pochwalić Motylica86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Balsam miałam dwa razy.Przyjemnie pachnie, jest wydajny, dobrze się wchłania, nie jest drogi. Jak na produkt z Avonu to nie ma bardzo mocnego zapachu, nie mdli, nie "maże się". Dobry na wakacje jak co chwila tzreba się balsamować, np. po opalaniu. Nie pozostawia tłustego filtru na skórze.

Używam tego produktu od: wcześniej miałam dwa opakowania
    Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Chcesz pochwalić bernikula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie
  • Przetestowałam swego czasu kilka balsamów z Avonu, ale żaden jakoś specjalnie mnie nie zachwycił.
    Na tak:
    + duże opakowanie
    + przyjemny zapach
    Na nie:
    - konsystencja
    - potrzeba dużej ilości, żeby faktycznie nawilżyć i odżywić skórę
    Używaliśmy go wspólnie z chłopakiem (ja mam skórę suchą, on normalną i żadne z nas nie było zadowolone z jego działania)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić ollkqa za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecić można
  • Niezbyt miłe doświadczenia z balsamami z Avonu długo powstrzymywały mnie przed kupnem tegoż produktu. Aż w końcu, po chęci zmiany świeżych zapachów owocowych na coś słodszego oraz przeczytaniu pozytywnych opinii, zajął w mojej szafie na kosmetyki ważne miejsce.
    Stwierdzam jednak, że na dobre samopoczucie w tym zapachu trzeba mieć dzień. Zmysłów to on nie pobudza, z kolei nieco uspokaja, "ociepla" aromatem w zimniejsze dni. Latem wolę kwieciste i owocowe zapaszki, są orzeźwiające.
    [+] miły, dłuuuuuugo utrzymujący się zapach
    [+] niesamowicie wydajny: w małych ilościach można wszystko dokładnie pokryć delikatną warstwą
    [+] nie podrażnia skóry ani trochę, generalnie nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych
    [+] cena jak ze snów, przy takich efektach działania i pojemności butelki
    [+] butelka poręczna, klasyczna, bez niepotrzebnych udziwnień
    [+] już po pierwszym nałożeniu skóra jest gładsza, długo ładnie pachnąca, lekko odżywiona, jakby bardziej elastyczna
    [+] konsystencję wprawdzie wolę bardziej gęstą, ale ta też nie jest zła - grunt, że rozsmarowywanie nie zajmuje Bóg wie ile czasu
    [+] szybko się wchłania, nie zlepia skóry, nie pozostawia białych śladów, nie skleja się w żadne kulki - tudzież zdeformowane ciałka stałe hahah - ubrania pozostają czyste
    Avon spisał się dobrze, chwała mu!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić emesia za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemny na cieplejsze dni
  • Balsamu uzywałam na wiosnę i w lecie. Na zime jednak za mało nawilża jak dla mojej mega suchej skóry, ale w lato spełnia swoje zadanie.
    Ma przyjemną dość lekka konsystencję.
    Wydajny. Używam go co prawda tylko na nogi, prawie codziennie. a mam go już ho ho kilka miesięcy.
    Czasami ma problemy z wchłanianiem, ale to tylko jak z nim przesadzę
    Nie klei sie. Używam zazwyczaj wieczorem i nie ma problemu z tym żeby jedna noga do drugiej mi się lepiła
    Subtelny zapach.
    Cena przystepna.

Jakichś rażących minusów nie zauważam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 op 400 ml

Chcesz pochwalić malenstwoEdzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • można go zjeść
  • Świetny balsam. Nawilża, odżywia, pięknie pachnie. W promocji cena balsamu jest śmieszna, przy tak dużym opakowaniu. Uwielbiam ten balsam.
    Rzadko się zdarza, żeby aż tak bardzo przypadł mi do gustu jakiś balsam z avonu, a zużyłam tego trochę, bo jestem konsultantką od wielu wielu lat.

Mam nadzieję, że nie wycofają go z jakiegoś powodu.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 400 ml

Chcesz pochwalić iwonka4007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • A mi się nie podoba
  • Produkt mi się nie podoba z kilku wzgledow
    -masło kakakowe i olej ze słodkich migdałow wywalili na sam koniec składu
    -pachnie sztucznością
    -u mnie nawilżenie było na 2+
    -jak na tą cenę znam o WIELE lepsze balsamy
    -opakowanie, miałam problemz wydobyciem produktu, dziwny plastik
    -nie lubię avonu, wiele razy zawiodłam się na ich kosmetykach, tutak było tak samo
    Na plus natomiast było to, że
    -balsam się nie lepił
    -szybko wchłaniał

Używam tego produktu od: około dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Ewuniaa16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak najbardziej ok
  • Switnie sie wchłania, ma lekką konsystencję i nie pozostawia żadnej niemiłej tłustej warstwy po zastosowaniu. Skóra jest naprawde dobrze nawilżona, a zapach naprawde miły, chociaż ja gustuje w bardziej rzeźkich zapachach
    Ogólnie bardzo polecam, ja nie wiem kiedy do niego wróce bo mam do wykorzystania sporo innych balsamów ale z pewnością jak bede miała okazjie, zamówie sobie kolejny.

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić politer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • Mama dostała ten balsam jako gratis do zamówienia, stało samotnie w łazience i postawiłam dać mu szansę- choć kosmetyków z Avonu nie darzę szczególną sympatię. Zaskoczył mnie przyjemny, słodki zapach. Balsam dość szybko się wchłania, nawilża w sam raz. Ogólnie rzecz mówiąc produkt dobry, ale mam już swój ukochany balsam do ciała, więc nie wiem czy kiedyś do niego wrócę.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Personal_Jesus za czytelną i pomocną recenzję?
  • w miarę
  • zapach mnie urzekł! skład też w miarę, chociaż mogłoby być lepiej. kupiłam go za 11 złk na przecenie, na poczatku nie podobałmi się efekt nawilżenia, odstawiła go w kąt. teraz ozywam go cały czas. wydaje mi się, ze byłby lepszy na cieplejsze dni. na zime i jesień jest trochę za lekki na moja suchą skórę. ogólnie to go polecam, jako jeden z nielicznycn które się sprawdzają u mnie produkty z avonu

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić xTala94 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij