Catrice, Eyebrow Set Duo (Paletka do brwi)

Catrice, Eyebrow Set Duo (Paletka do brwi)

Paletka dwóch cieni do brwi w 2 kolorach - jaśniejszym i ciemniejszym, zamknietych w czarnym, porządnym pudełeczku z lusterkiem. W ukrytej szufladce dodatkowo pędzelek oraz mała pęsetka.

cienie do brwi, paletki do brwi

Bardzo dobry produkt w dobrej cenie.

Używam palety od prawie roku i uważam że jest to bardzo dobry produkt:
-wygodne i solidne opakowanie
-dobrze napigmentowany
-długo utrzymuje się na brwiach ok.10h,nie blaknie w ciągu dnia
-nie osypuje się

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Zużyłam kilka opakowań!

Od wielu lat jedyne cienie do brwi których używam! Zużyłam już kilka opakowań. Polecam dla osób, które szukają cieni o neutralnym odcieniu. Przy pierwszym zamówieniu obawiałam się, że cienie mogą okazać się szare. Nic bardziej mylnego! Cienie są pięknie neutralne. Przy użyciu obu cieni można stworzyć naturalny efekt ombre. Solo też są super. Jasny cień jak najbardziej nada się dla blondynek, które oczekują naturalnego efektu. Jedyną wadą jest opakowanie. Po długim, codziennym użytkowaniu odpadła mi część z lusterkiem.

Świetna!!!

Opakowanie jest dobrze wykonane, solidne. Posiada lusterko i wysuwaną szufladkę. Napisy są trwałe, nie ścierają się. Pędzelek wykonany jest z elastycznego włosia. Wspaniała, precyzyjna szczoteczka do brwi + mini pęsetką. Oba kolory są w chłodnej tonacji. Są średnio napigmentowane. Pozwalają stworzyć naturalnie wyglądający look. Nie osypuje się w ciągu dnia. Na podróż idealny zestaw. Na co dzień aplikator i pęsetka są trochę małe.

Bardzo lubię

Bardzo fajny produkt uwielbiam go za to że ma malutkie opakowanie z lusterkiem i potrzebnymi na szybko akcesoriami do brwi , świetnie sprawdza sie na wyjazdach lub szybkich wyjściach , cienie mają bardzo dobry pigment oraz 2 warianty kolorystyczne dzięki czemu każdy dobierze kolor dla siebie , łatwo się nimi pracuje i nie osypują się , fajnie podkreślają brwi . Produkt zakupimy w bardzo dobrej cenie a jest bardzo wydajny

Jedna z ulubionych!

Lubię podkreślać brwi różnymi metodami. Jednym ze sposobów, które są mi bliskie są paletki do brwi.

Ta paletka jest świetna. Jest mała gabarytowo, ale ma wszystko czego potrzeba.

Dwa kolory cieni, ktore są dobrze przemyslane. Jest jaśniejszy i ciemniejszy. Na plus to jest. Na klapce po wewnetrznej mamy lustereczko. Kolejny plus.
Pędzelek i szczoteczka to jedna, ale dodatkowo znajdujemy tu małą pęsetę. To wszystko jest w szufladce pod cieniami.

Super sprzet za niewielkie pieniadze. Kupuję regularnie!

Wszystko na tak!

Ten set do malowania brwi bardzo przypadł mi do gustu, cienie są bardzo fajnie napigmentowane i trwałe. Odcienie nie są dla mnie zbyt ciepłe, a często mam z tym problem. Zdecydowanie produkt warty uwagi!

Mój ulubiony cień do brwi. Ma eleganckie czarne opakowanie. Jest bardzo wydajny. Dobrze się rozprowadza, umożliwia precyzyjny makijaż brwi. Jest trwały utrzymuje się do kilku godzin bez osypywania. Dzięki niemu udaję mi się ładnie podkreślić brwi. Uważam, że jego kolory są bardzo uniwersalne, pasują do wielu typów urody. Cena również jest bardzo przystępna. Kupuję go w Naturze.

Cienie do brwi

Swego czasu używałam tej paletki około 2 lat. Z natury mam rzadkie brwi i fajnie się pracuje tymi cieniami, łatwa aplikacja. Pędzelek dołączony do zestawu bardzo mały ale w podróży przydatny. Bardzo wydajny produkt, mi osobiście podpasowal - teraz zmieniłam na kredkę.

Paletka super

Bardzo fajna paletka do brwi. Moje brwi stały się zdecydowanie bardziej przyciemnione i podkreślone.
Polecam jest bardzo dobra paletka. Paletkę uważam za bardzo dobrą . Posiada fajną taką niekruszącą się formułę.

Super produkt!

Używałam go dłuuugi czas i polecam bardzo ! Pudełeczko jest przesłodkie, malutkie i idealne do torebki. Ma szufladkę na mini pędzelek i lusterko! Co prawda używałam w większości ciemniejszego odcienia ale byłam bardzo zadowolona. Precyzyjny pędzelek, dobry odcień i wygodne użycie. Dobrze utrzymywał się na brwiach. Polecam :)

Jestem na tak

Brwi, ich zdrowy wygląd, odpowiedni kształt oraz kolor dodają twarzy uroku i wyrazu. Dlatego też daję nacisk na ich podkreślenie. W tym celu skusiłam się na zakup tejże paletki.
Opakowanie jest bardzo eleganckie, solidne i jak się okazuje- pojemne, bowiem mieści w sobie 2 cienie, a także: lusterko, malutką pęsetkę oraz pędzelek. Przyznam, że nie korzystałam z pęsetki i pędzelka (może podczas jakiejś podróży będę mieć ku temu okazję).
Cienie są w 2 odcieniach, moim zdaniem są one uniwersalne- ani nie przesadnie chłodne i ziemiste, ani nie wpadające w pomarańczowe tony. Można nimi uzyskać estetyczny efekt i gradient barw. Aplikacja jest przyjemna- cienie nie są zbyt suche i nie pylą, pigmentację też oceniam na plus. Trwałość jest poprawna, kolor utrzymuje się aż do demakijażu. Nie mam problemu ze zmyciem przy pomocy dwufazowego płynu do demakijażu. Kosmetyk nie spowodował u mnie podrażnień skóry i oczu, uczuleń czy wzmożonego wypadania włosków. Polecam :)

Produkt o wielu zastosowaniach

Najbardziej w tym produkcie lubię jego wielofunkcyjność.
Jeden odcień stosuję do brwi, drugi natomiast jako cień do powiek.
Jestem zachwycona dołączonymi do niego mini narzędziami. Pęseta jest wystarczająca. Zawsze zabieram ten mini zestaw w podróże, bo sprawdza się wzorcowo. Polecam!

Kompleksowy zestaw

Bardzo uniwersalny i kompleksowy zestaw do makijażu i stylizacji brwi. Kolory dobrane w miarę dobrze i będą pasować większości. Nie wszystkim, bo tak się raczej nie da, ale przynajmniej mają ładne podtony i nie wyglądają nienaturalnie czy śmiesznie. W miarę dobrze dopasowują się do ogólnej kolorystyki. U mnie, przy bardzo ciemnych włosach, te kolory były okej, ale nie do końca mnie zadowalały. Przy ciepłych brązach byłyby znacznie lepsze, a u mnie, z chłodnym odcieniem włosów nieco się wyróżniały lekkim ciepłem.
Produkt na brwiach utrzymuje się o dziwo dobrze i nie wyciera się jakoś szybko (jak na cień). Lubi się wyświecać, mimo przypudrowanej skóry. Nie uczula, nie powoduje wyprysków. Jest niesamowicie wydajny.
Dołączone akcesoria są okej, ale awaryjnie. Do codziennego używania są zwyczajnie za małe i nieporęczne. Pęseta słabej jakości. Plusik za lusterko, które nie zniekształca. Jest co prawda malutkie, ale tak, jak wspominałam, lepsze takie awaryjnie niż żadne. Dużym plusem natomiast jest solidność opakowania. Mam wrażenie, że nic go nie zniszczy. Ilekroć mi spadało, nawet z bardzo wysoka, nic się z nim nie stało. Z produktami w środku również.