NYX, Powder Blush (Róż prasowany)

Powiększ NYX, Powder Blush (Róż prasowany)

Zgłoszony przez Alivea

NYX Powder Blush to róż nadający skórze zdrowego wyglądu, łatwo i naturalnie rozprowadza się na skórze. Niesamowity wybór odcieni.

Magnesium Stearate, Talc, Mica, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Octyl Palmitate,Isopropyl Myristate, Silica, Lanoline Oil, Squalane, BHA, Propylparaben, Iron Oxide.

Cena: 6USD / 6,4g
/s/

• Niezbyt się polubiliśmy..
  • Kosmetyk zakupiłam na ebayu zachęcona opinią jednej z moich ulubionych youtubowiczek Mam odcień taupe i kupiłam go z myślą o konturowaniu twarzy.Sam odcień bardzo mi się podoba-idealny lekko popielaty brąz bez cienia pomarańczy-moim zdaniem taki byłby wymarzony odcień brązera.Coż mi jednak po wspaniałym odcieniu w opakowaniu-jeśli na buzi W OGÓLE go nie widać;( Obojętnie ile warstw tego kosmetyku chce nałożyć na buzie i czym go nakładam-na buzi nie widzę nic Żadnego efektu.Jestem nieco rozczarowana.Co prawda nie były to duże pieniądzę,ale oczekiwałam lepszych efektów,tym bardziej że jestem bladą osobą i większość brązerów robiła na mnie wręcz efekt przesadzony Zaznaczyłam,że kupię ponownie,bo chcę dać mu jeszcze jedną szansę i kupić w odcieniu pinched.Wtedy edytuję recenzję i zobaczę czy się wkońcu polubimy

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taupe - KWC
  • Róż ten jest na tyle wyjątkowy, a raczej ten odcień, że można nim konturować twarz jak bronzerem.
    Ma bowiem chłodną szaro-brązowo-burą barwę. Zero pomarańczowych tonów, zero drobin.

Dość twarda i zbita konsystencja, ale przyjemnie się go aplikuje, nie ma szans, by zrobić sobie nim krzywdę.

Słabo z jego dostępnością, ja upolowałam na allegro, ale teraz więcej osób ma dostęp do oficjalnego stanowiska w Warszawie, coraz więcej szafek NYX'a możemy spotkać w Douglasach, więc idzie sobie poradzić.

Kiedy ja go przytuliłam, nie był jeszcze tak sławny jak teraz..

Róż jest wydajny i odpłaca się ślicznym efektem na twarzy

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Chcesz pochwalić missingdream za czytelną i pomocną recenzję?
  • odcień Taupe idealnym bronzerem
  • Stosuję odcień Taupe jako bronzer do konturowania twarzy. Sprawdza się bardzo dobrze, daje subtelny i chłodny efekt.

+ cena - jest w porządku jak za unikatowy, trudno dostępny odcień różu/bronzera
    + wydajność tez poprawna

+/- przeciętna trwałość, po 2h zaczyna zanikać, po 5h zostają tylko nieestetyczne resztki

- trochę dziwna, twardawa konsystencja, nie potrafię go nabrać na zbyt miękki pędzel
    - pudełko wygląda jakby było zrobione przez wibo a produkt kosztował 5 zł a nie 30

Generalnie polecam odcień Taupe do konturowania dla jasnych cer, ale nie skuszę sie na inne.

Używam tego produktu od: 4 miesiącie

Chcesz pochwalić czikily za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardziej pozytyw
  • Ten produkt ma wszystkie cechy, które powinien mieć przyzwoity róż. Wariant Dusty Rose to przyjemny dla oka, zgaszony, neutralny róż, który wygląda jak moje własne rumieńce. Drobny srebrzysty shimmer ginie na twarzy. Efekt da się stopniować, ciężko zrobić sobie nim krzywdę. Najlepiej wygląda nakładany pędzlem duo fibre. Nie daje płaskiego matu, nie tworzy plam, ściera się równomiernie i trzyma się ładnych parę godzin. Używam go dość często i jest to jedyny róż, w którym obecnie dobiłam dna. Skuszę się na jakiś inny wariant, gdy wykończę ten.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić Deneuve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niepozorny
  • Róż jest naprawdę świetny. Rozprowadza się jak marzenie, obojętnie jakim pędzlem, syntetycznym, z włosia naturalnego, nie muszę się zastanawiać co do niego użyć. Lekko się pyli, ale z wieloma różami mam ten problem, zupełnie nie wpływa to na wydajność, zużycie po ponad 8 miesiącach używania jest praktycznie żadne. Blenduje się bardzo dobrze, wygląda strasznie naturalnie i co było dla mnie wielkim szokiem naprawdę trzyma się cały dzień. Kupiłam go od niechcenia przy okazji zakupów innych produktów z tej firmy, a okazał się naprawdę hitem. Za chyba 15 zł jakie za niego zaplaciłam jest to rozbój w biały dzień.Może śmiało konkurować z różami Mac'a czy Estee Lauder, (które uwielbiam), a kosztuje frakcje ich ceny. Jestem bardzo ciekawa innych kolorów, narazie posiadam jedynie odcień Natural - króry jak nazwa wskazuje jest bardzo naturalnie wyglądającym, matowym jasnym odcieniem różu, myślę, że będzie pasował do każdego typu karnacji. Seredecznie polecam

Używam tego produktu od: od stycznia 2013

Chcesz pochwalić EwaLuna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry kosmetyk
  • Oceniam kolor Dusty Rose.

Jestem bardzo zadowolona z tego produkty, chlodny przybrudzony kompletnie matowy odcien rozu, ktorego szukalam dosyc dlugo.
    Kolor ladnie wtapia sie w skore, nie trzeba duzo kosmetyku by uzyskac zamierzony efekt. Pigmentacja jest w sam raz, dobrze jest zawsze nakladac go przy oknie by nie nalozyc za duzo, ale to raczej rada uniwersalna niz tyczaca sie tego produktu
    Pozostaje na skorze caly dzien.
    Aplikacja pedzlem latwa.
    Chetnie zakupilam inne kolory gdyby nie to, ze kosmetyki tej foimy sa trudno dostepne, a nie lubie kupowac kolorowki przez inetrnet.
    Zdecydowanem plusem jest cena i wydajnosc.

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: a trakcie 1- konca nie widac

Chcesz pochwalić blackdaisy za czytelną i pomocną recenzję?
  • zacny
  • Dobrze napigmentowany, satynowy, w wielu ciekawych odcieniach, nakładany miękkim pędzlem nie kruszy się, utrzymuje się na właściwym miejscu przez cały dzień. Kolor można stopniować i jest bardzo wydajny. W obecnej chwili mam trzy odcienie - Pinky, Angel i Mocha, ale w sprzyjających okolicznościach na pewno wybiorę jeszcze kilka wariantów kolorystycznych. Szkoda, że dostępny jest głównie przez internet.
    Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: zużywam trzy

Chcesz pochwalić Doris Day za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładny kolor za niską cene
  • ładny kolor za niską cene porównywany jest do NARS ORGAZM ale jak dla mnie troche za mało napigmentowany ale za taką cenę nie będę narzekać Ładne opakowanie i aksamitna konsystencja nie osypuje się co mi się podoba tylko liczyłam na lepszą pigmęntację .Kolor brzoskwiniowo-złoty

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić eliza500 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Plusy:
    +Duża gama odcieni.
    +Wydajny
    +Cena

Minusy:
    -Trzeba uważać z nakładaniem.
    -U mnie na policzkach pozostawia plamy... z innymi różami nie mam takiego problemu.
    - dostępność

Używam tego produktu od: od grudnia do lutego
    Ilość zużytych opakowań: mam prawie całe jeszcze

Chcesz pochwalić Mon_Cherry za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetne
  • Posiadam kolor Peach. Wcześniej nie lubiłam się z różami, ale ten zupełnie odmienił moje zdanie o różach. Jest dobrze napigmentowany, wydajny, nie robi plam, nie pachnie, duzy wybór kolorów. Niestety w Polsce nie są dostępne kosmetyki Nyx'a, ale łatwo je kupi w internecie. Polecam!

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Anulkaa6 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • bardzo dobra jakość w stosunku do ceny
  • Bardzo lubię firmę NYX, mam dużo jej produktów. Róże są w bogatej kolorystyce, każda dama znajdzie coś dla siebie. Występują jako matowe i nabłyszczające. Dość długo utrzymują się na skórze. Trzeba uważać z nakładaniem, bo są dość mocno napigmentowane. Mój ulubiony to Peach , Pinched oraz Mauve w zależności od okazji. Niestety nie są dostępne w polskich sklepach , ale są do dostania w sklepach internetowych i na aukcjach. Polecam bo są dosyć tanie a dobrej jakości.

Ilość zużytych opakowań: 3 standartowe

Chcesz pochwalić magra za czytelną i pomocną recenzję?