NYX, Powder Blush (Róż prasowany)

Powiększ NYX, Powder Blush (Róż prasowany)

Zgłoszony przez Alivea

NYX Powder Blush to róż nadający skórze zdrowego wyglądu, łatwo i naturalnie rozprowadza się na skórze. Niesamowity wybór odcieni.

Magnesium Stearate, Talc, Mica, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Octyl Palmitate,Isopropyl Myristate, Silica, Lanoline Oil, Squalane, BHA, Propylparaben, Iron Oxide.

Cena: 6USD / 6,4g
/s/

• taupe <3
  • To jest róż taki sam jak wycofany z MAC (nazwy nie pamiętam) daawno daaano temu.
    Modelujący.
    Zimny, brudny róż, który "robi" wspaniałe kości policzkowe. Nie pyli się, nie kruszy, wygląda naturalnie.
    Pasuje do każdego makijażu, jest trwały.
    łatwa aplikacja, kolor można stopniować.
    Dla mnie bomba.
    Strzał w 10 i absolutny faworyt.
    Będę go kupować zawsze.
    Taupe to kolor uniwersalny, dla rudej, blondynki, brunetki - każdej, która chce wymodelowania.
    Można łączyć z innymi, żywymi kolorami.
    Polecam każdej kobiecie.

Ilość zużytych opakowań: 1 i będzie więcej

Chcesz pochwalić Lycosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • TOUP! <3
  • Czy oni go wycofali?

Zakochałam się w zimnym odcieniu toup - idealny do konturowania. Jest moim kwc.

Plusy:
    - trwałość
    - odcień
    - łatwiutka aplikacja
    - wydajność
    - piękny subtelny mat
    - nie robi plam i smug

R E W E L A C J A !

Ilość zużytych opakowań: 1 X 6,4 G

Chcesz pochwalić Charlizemakeup za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 68 raz(y)
  • Angel - idealnie ożywia twarz
  • Kupiony -20% taniej w douglas.

Co tu duzo pisac. Mam rewelacyjny kolor Angel - ktory w cudowny sposob podkresla policzki.twarz staje sie mloda o ozywiona. Jest dosc jasny ale w zaleznosci od pedzla jakim go nakladamy daje efekt od subtelnego do mocnego ;-)

Troche pyli ale w granicy rozsadku

Trzyma sie caly dzien, nie robi plam ladnie sie rozciera

Opakowanie proste, narazie bez zadnych pekniec

Kupilam pod wplywem chwili i odstawilam aktualnie nawet Maca ;-)

Używam tego produktu od: miesiac

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • taupe wymiata
  • Posiadam odcień taupe i oczywiście kupiłam go skuszona recenzjami na wizażu. Jestem bardzo blada wiec odcien tego bronzera jest dla mnie idealny. Nie ma w sobie zadnej pomaranczowej nuty, jak 90% bronzerów. Wg mnie siwetne podkreśla, cieżko przesadzić z nim bo jest średnio napigmentowany. Poki co to moj najlepszy bronzer, chociaż mam w planie zakupić tez słynny "bahama mama" - podobno jest jeszcze lepszy.
    Cena tez bardzo przyjemna, no i jest dość wydajny, ja kupiłam od razu 2 opakowania- jedno do kosmetyczki stacjonarnej, drugie do podrózej i od pół roku stosowania widze znikomu ubytek.

Chcesz pochwalić MagduSkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • bardzo fajny
  • Kupiłam ten róż odcieniu Taupe, ponieważ zachwalany był jako idealny róż do konturowania twarzy dla osób z bladą cerą. Rzeczywiście tak jest, dokupiłam sobie specjalny pędzel z Hakuro i przyznać muszę, że aplikacja jest bardzo prosta i przyjemna. Kosmetyk jest wydajny, ma idealny kolor i łatwo jest go rozetrzeć. Przy umiejętnym nakładaniu efekt jest nieoczywisty, rzeczywiście łatwo optycznie wyszczuplić nim twarz, tak, żeby wyglądało to w miarę naturalnie. Na trwałość też nie mogę narzekać, nie znika z mojej twarzy w ciągu dnia. Jedyna denerwująca kwestia to jego cena i dostępność. NYX to raczej niższa półka kosmetyków, a z tego co wiem, w sklepie stacjonarnym ten róż kosztuje tyle, co róże np. marki Bourjois. Na szczęście znalazłam go na allegro, dużo taniej, bo nawet z przesyłką opłacało się bardziej niż zakup w sklepie NYX.
    Polecam wypróbować go osobom bladym, ale przestrzegam również przed zawyżonymi cenami w sklepach.

Chcesz pochwalić nctw za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry z minusem
  • +roz taupe skusil mnie bardzo, nie ma takiego zimnego brazu na rynku aczkolwiek podobny jest sleek antique , do konturowanie uzywalam tez cien 117 kobo cafe latte bardziej zimny , dobry jest tez cien 390 inglota
    + cena nie jest najdrozszy , dobra obsluga w sklepie doatlam probki i zaproszenie na makijaz
    - trwalosc i pigmentacja myslalam ze bedzie lepiej moja cera jest blada a mimo to slabo go widac ,konturujac twarz musze sie przygladac zeby zobaczyc jakikolwiek efekt, musze sprawdzic jak bedzie trzytmal sie na podkladzie bo bb i puder nie wystarczyl
    /czesc rozy nyxa mnie zachwycila i byc moze kupie wiecej

Używam tego produktu od: tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić 52arotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjny bronzer
  • Taupe - jako bronzer

uwielbiam ten kolor. Zimny, bez żadnych pomarańczy czy drobinek, coś wspanialego, a na dodatek mozna stopniować nakładanie go na twarz. Na pewno nie mozna zrobic sobie nim krzywdy.

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy

Chcesz pochwalić wiolcia221 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbyt się polubiliśmy..
  • Kosmetyk zakupiłam na ebayu zachęcona opinią jednej z moich ulubionych youtubowiczek Mam odcień taupe i kupiłam go z myślą o konturowaniu twarzy.Sam odcień bardzo mi się podoba-idealny lekko popielaty brąz bez cienia pomarańczy-moim zdaniem taki byłby wymarzony odcień brązera.Coż mi jednak po wspaniałym odcieniu w opakowaniu-jeśli na buzi W OGÓLE go nie widać;( Obojętnie ile warstw tego kosmetyku chce nałożyć na buzie i czym go nakładam-na buzi nie widzę nic Żadnego efektu.Jestem nieco rozczarowana.Co prawda nie były to duże pieniądzę,ale oczekiwałam lepszych efektów,tym bardziej że jestem bladą osobą i większość brązerów robiła na mnie wręcz efekt przesadzony Zaznaczyłam,że kupię ponownie,bo chcę dać mu jeszcze jedną szansę i kupić w odcieniu pinched.Wtedy edytuję recenzję i zobaczę czy się wkońcu polubimy

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taupe - KWC
  • Róż ten jest na tyle wyjątkowy, a raczej ten odcień, że można nim konturować twarz jak bronzerem.
    Ma bowiem chłodną szaro-brązowo-burą barwę. Zero pomarańczowych tonów, zero drobin.

Dość twarda i zbita konsystencja, ale przyjemnie się go aplikuje, nie ma szans, by zrobić sobie nim krzywdę.

Słabo z jego dostępnością, ja upolowałam na allegro, ale teraz więcej osób ma dostęp do oficjalnego stanowiska w Warszawie, coraz więcej szafek NYX'a możemy spotkać w Douglasach, więc idzie sobie poradzić.

Kiedy ja go przytuliłam, nie był jeszcze tak sławny jak teraz..

Róż jest wydajny i odpłaca się ślicznym efektem na twarzy

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Chcesz pochwalić missingdream za czytelną i pomocną recenzję?
  • odcień Taupe idealnym bronzerem
  • Stosuję odcień Taupe jako bronzer do konturowania twarzy. Sprawdza się bardzo dobrze, daje subtelny i chłodny efekt.

+ cena - jest w porządku jak za unikatowy, trudno dostępny odcień różu/bronzera
    + wydajność tez poprawna

+/- przeciętna trwałość, po 2h zaczyna zanikać, po 5h zostają tylko nieestetyczne resztki

- trochę dziwna, twardawa konsystencja, nie potrafię go nabrać na zbyt miękki pędzel
    - pudełko wygląda jakby było zrobione przez wibo a produkt kosztował 5 zł a nie 30

Generalnie polecam odcień Taupe do konturowania dla jasnych cer, ale nie skuszę sie na inne.

Używam tego produktu od: 4 miesiącie

Chcesz pochwalić czikily za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij