NYX, Powder Blush (Róż prasowany)

Powiększ NYX, Powder Blush (Róż prasowany)

Zgłoszony przez Alivea

NYX Powder Blush to róż nadający skórze zdrowego wyglądu, łatwo i naturalnie rozprowadza się na skórze. Niesamowity wybór odcieni.

Magnesium Stearate, Talc, Mica, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Octyl Palmitate,Isopropyl Myristate, Silica, Lanoline Oil, Squalane, BHA, Propylparaben, Iron Oxide.

Cena: 6USD / 6,4g
/s/

• Dobry róż
  • Oceniam kolor PB06 Peach

+ intensywny kolor
    + ładnie wygląda na twarzy, moim zdaniem utrzymuje się bardzo długo, choć na pewno nie od nałożenia do zmycia makijażu
    + bez zapachu
    + ładnie się rozprowadza, nie zostawia smug
    + ładnie można z nim pracować, ale trzeba uważać bo nabiera się sporo produktu na pędzel
    + wydajny i niedrogi
    + nie mam zastrzeżeń do opakowania, małe- poręczne
    + nie zapycha
    + wydajny i przez to niedrogi

nie mam uwag...nie wymagam nie wiadomo czego od różu za 40 zł

Używam tego produktu od: kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić behemotkot za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• są lepsze
  • Oceniam odcień taupe, który jest faktycznie doskonałym kolorem do modelowania - to, jak sama angielska nazwa wskazuje, chłodny złamany brąz.

Cena niska, opakowanie niewielkie, poręczne i dobrze się zamyka. Niestety, produkt jest twardy i źle się nabiera na pędzel. Muszę używać w tym celu bardzo "ostrego" i sztywnego pędzla i solidnie drapać po powierzchni różu.

Poza tym nie jest trwały na twarzy. Blaknie.

I tyle, co tu więcej dodać.

Plus (ogromny) za odcień, minusy za użytkowanie i trwałość.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Chcesz pochwalić Darkblue za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAUPE pomysł dobry, ale wykonanie średnie
  • Pewnie nigdy nie kupilabym NYXa, gdyby nie oslawiony kolor taupe. Pomysł z kolorem jest naprawdę świetny. Bronzer nie jest mocno napigmentowany, więc przy pierwszych ruchach pędzla niewiele widać. Potem z kolei łatwo przesadzić i przez ten specyficzny kolor wyglądać na brudną.

Kolor mi się podoba. Choć teraz mam dość jasną cerę, ale o ciepłym odcieniu i bardziej mi odpowiadają kolory zbliżone do taupe innych marek.

Jego największym minusem jest kiepska trwałość.

Obecnie porzuciłam go na rzecz inglota 505, ale znalazłam dla niego nowe zastosowanie - świetnie pasuje do moich brwi.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić irrssin za czytelną i pomocną recenzję?
  • taupe <3
  • To jest róż taki sam jak wycofany z MAC (nazwy nie pamiętam) daawno daaano temu.
    Modelujący.
    Zimny, brudny róż, który "robi" wspaniałe kości policzkowe. Nie pyli się, nie kruszy, wygląda naturalnie.
    Pasuje do każdego makijażu, jest trwały.
    łatwa aplikacja, kolor można stopniować.
    Dla mnie bomba.
    Strzał w 10 i absolutny faworyt.
    Będę go kupować zawsze.
    Taupe to kolor uniwersalny, dla rudej, blondynki, brunetki - każdej, która chce wymodelowania.
    Można łączyć z innymi, żywymi kolorami.
    Polecam każdej kobiecie.

Ilość zużytych opakowań: 1 i będzie więcej

Chcesz pochwalić Lycosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • TOUP! <3
  • Czy oni go wycofali?

Zakochałam się w zimnym odcieniu toup - idealny do konturowania. Jest moim kwc.

Plusy:
    - trwałość
    - odcień
    - łatwiutka aplikacja
    - wydajność
    - piękny subtelny mat
    - nie robi plam i smug

R E W E L A C J A !

Ilość zużytych opakowań: 1 X 6,4 G

Chcesz pochwalić Charlizemakeup za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 83 raz(y)
  • Angel - idealnie ożywia twarz
  • Kupiony -20% taniej w douglas.

Co tu duzo pisac. Mam rewelacyjny kolor Angel - ktory w cudowny sposob podkresla policzki.twarz staje sie mloda o ozywiona. Jest dosc jasny ale w zaleznosci od pedzla jakim go nakladamy daje efekt od subtelnego do mocnego ;-)

Troche pyli ale w granicy rozsadku

Trzyma sie caly dzien, nie robi plam ladnie sie rozciera

Opakowanie proste, narazie bez zadnych pekniec

Kupilam pod wplywem chwili i odstawilam aktualnie nawet Maca ;-)

Używam tego produktu od: miesiac

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • taupe wymiata
  • Posiadam odcień taupe i oczywiście kupiłam go skuszona recenzjami na wizażu. Jestem bardzo blada wiec odcien tego bronzera jest dla mnie idealny. Nie ma w sobie zadnej pomaranczowej nuty, jak 90% bronzerów. Wg mnie siwetne podkreśla, cieżko przesadzić z nim bo jest średnio napigmentowany. Poki co to moj najlepszy bronzer, chociaż mam w planie zakupić tez słynny "bahama mama" - podobno jest jeszcze lepszy.
    Cena tez bardzo przyjemna, no i jest dość wydajny, ja kupiłam od razu 2 opakowania- jedno do kosmetyczki stacjonarnej, drugie do podrózej i od pół roku stosowania widze znikomu ubytek.

Chcesz pochwalić MagduSkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • bardzo fajny
  • Kupiłam ten róż odcieniu Taupe, ponieważ zachwalany był jako idealny róż do konturowania twarzy dla osób z bladą cerą. Rzeczywiście tak jest, dokupiłam sobie specjalny pędzel z Hakuro i przyznać muszę, że aplikacja jest bardzo prosta i przyjemna. Kosmetyk jest wydajny, ma idealny kolor i łatwo jest go rozetrzeć. Przy umiejętnym nakładaniu efekt jest nieoczywisty, rzeczywiście łatwo optycznie wyszczuplić nim twarz, tak, żeby wyglądało to w miarę naturalnie. Na trwałość też nie mogę narzekać, nie znika z mojej twarzy w ciągu dnia. Jedyna denerwująca kwestia to jego cena i dostępność. NYX to raczej niższa półka kosmetyków, a z tego co wiem, w sklepie stacjonarnym ten róż kosztuje tyle, co róże np. marki Bourjois. Na szczęście znalazłam go na allegro, dużo taniej, bo nawet z przesyłką opłacało się bardziej niż zakup w sklepie NYX.
    Polecam wypróbować go osobom bladym, ale przestrzegam również przed zawyżonymi cenami w sklepach.

Chcesz pochwalić nctw za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry z minusem
  • +roz taupe skusil mnie bardzo, nie ma takiego zimnego brazu na rynku aczkolwiek podobny jest sleek antique , do konturowanie uzywalam tez cien 117 kobo cafe latte bardziej zimny , dobry jest tez cien 390 inglota
    + cena nie jest najdrozszy , dobra obsluga w sklepie doatlam probki i zaproszenie na makijaz
    - trwalosc i pigmentacja myslalam ze bedzie lepiej moja cera jest blada a mimo to slabo go widac ,konturujac twarz musze sie przygladac zeby zobaczyc jakikolwiek efekt, musze sprawdzic jak bedzie trzytmal sie na podkladzie bo bb i puder nie wystarczyl
    /czesc rozy nyxa mnie zachwycila i byc moze kupie wiecej

Używam tego produktu od: tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić 52arotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjny bronzer
  • Taupe - jako bronzer

uwielbiam ten kolor. Zimny, bez żadnych pomarańczy czy drobinek, coś wspanialego, a na dodatek mozna stopniować nakładanie go na twarz. Na pewno nie mozna zrobic sobie nim krzywdy.

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy

Chcesz pochwalić wiolcia221 za czytelną i pomocną recenzję?