L`Oreal, Elseve Volume Collagene, Odżywka nadająca objętość

Powiększ L`Oreal, Elseve Volume Collagene, Odżywka nadająca objętość

Zgłoszony przez mikia20

Po raz pierwszy w historii laboratoria L`Oréal zastosowały w produktach do pielęgnacji włosów Collagène CR, aby:
- odbudować strukturę włosów włókno po włóknie i nadać fryzurze objętość oraz gęstość,
- unieść włosy u nasady dla zwiększenia objętości.

Skład: Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Starch Acetate, Hydroxyethylcellulose, Chlorhexidine Digluconate, Soluble Collagen, Limonene, Linalool, Isopropyl Alcohol, Cetyl Esters, Hexyl Cinnamal, Parfum/Fragrance.

• pielęgnacja bez silikonów
  • +nie skleja
    +bez silikonów
    +puszyte, lejące się włosy
    +nie obciąża
    +ładnie pachnie
    +włosy stają się wreszcie rozczesywalne

naprawdę dobry produkt.

Chcesz pochwalić soundlesswind za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• bardzo dobra
  • Ostatnio przekonuje się, że produkty L'oreal Elseve są dla moich włosów po prostu stworzone każda kupiona odżywka się sprawdza. Kiedy zobaczyłam serię z kolagenem, wiedziałam, że muszę wypróbować.

Czy odżywka dodała moim włosom objętości? Nie, ale też na to nie liczyłam. Kolagen wygładza i uelastycznia moje włosy. Tak też było w tym wypadku - gładkie, elastyczne, sypkie włosy. Dość dobrze nawilżone, takie "zdyscyplinowane", zero problemów z układaniem.

Odżywka ma gęstą konsystencję, jest wydajna, pięknie pachnie.

Odejmuję jedną gwiazdkę za obietnice producenta o objętości, ale do odżywki na pewno wrócę.

Chcesz pochwalić Ewelajna140 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry.
  • Włosy po tej odżywce są faktycznie bardziej uniesione u nasady, zdecydowanie nadaje objętość, przy czym nie obciąża i nie skleja. Ma piękny zapach i ułatwia rozczesywanie. Jakiejś szczególnej regeneracji się nie dopatrzyłam, ale krzywdy z pewnością nie robi

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić _camilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • dość dobra, ale objętość średnia.
  • mam kręcone włosy, i chciałam , aby ich objętość była jeszcze większa choć nie mam z tym problemu. Kupiłam tą odżywkę coś koło 13 zł, włosy ładnie się błyszczą, obłędnie pachną, ale objętość raczej nie jest jakoś specjalnie zachwycająca-za to odjęłam gwiazdkę, co nie znaczy że efektu wogóle nie mam bo coś widać, ale to chyba kwestia indywidualna czy pozostaniemy na takim efekcie. W każdym razie włosy są po niej błyszczące i ślicznie pachną i lepiej się układają. Używam tego produktu od: wczorajIlość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić alutkejszyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam.
  • Razem z szamponem i spryskiwaczem ułatwijącym rozczesywanie odżywka ta stanowi bardzo zgrany, niewypałowy duet. Niestety nie zauważyłam, by jakoś szczególnie odżywiała włosy, a przecież taka powinna być jej podstawowa funkcja. Pożegnałyśmy się dość szybko.

Używam tego produktu od: używałam przez jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić sweet_things za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej wygładzająca
  • -nie nadaje objętości, ani trochę,ale nigdy nie wierzyłam w to,ze odzywka do spłukiwania może coś takie zdziałać,więc zawiedziona nie jestem ;

+nie obciąża włosów;

+nie skleja włosów;

+ładny zapach,jak to Elseve;

+odpowiednio gęstawa konsystencja;
    +łatwo się spłukuje;
    +wygładza włosy, są one bardziej śliskie i bardziej sypkie ,,łatwiej je wyprostować;

+lekko nabłyszcza włosy;
    + są miększe w dotyku;

Wydajność,to zależy. Mi przy codziennym stosowaniu na dosyć gęste włosy za łopatki wystarczyła na jakieś 3 tyg.

Używam tego produktu od: używałam przez 3 tyg.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja odżywka numer 1!
  • Nie wiem czy skład tej odżywki uległ zmianie, czy tutaj jest wpisany po prostu z błędem. Ja kupiłam ją jakiś czas temu w Anglii i w moim składzie NIE MA SYLIKONÓW. Być może do oceny jest tutaj poddana jakaś stara wersja... I co ma znaczyć ten alkohol denat. na drugim miejscu?! Moim zdaniem to jakieś nieporozumienie w składzie, błąd w przepisywaniu czy naprawdę jakaś stara wersja, bo skład mojej jest całkiem inny! Wracając do tematu. Jest rewelacyjna! Jest to zdecydowanie najlepsza odżywka bez sylikonów, jakiej kiedykolwiek używałam! Włosy są po niej mięciutkie, ładnie się rozczesują już podczas spłukiwania. Odżywka ma fajny delikatny zapach i przyjemną konsystencję. Mam włosy długie, grube, gęste a na dodatek rozjaśniane, ale ta odżywka naprawdę genialnie sobie z nimi radzi! A trzymam ją na włosach nie więcej niż 3 minuty. Nie wiem tylko o co chodzi z tym składem... moja jest bez sylikonów i naprawdę jest cudowna

Plusy:
    - włosy są po niej mięciutkie
    - bardzo ładnie się rozczesują, już podczas mycia można to zauważyć
    - nie obciąża włosów
    - ładny zapach, fajna konsystencja
    - wydajna
    - dosyć niska cena

Minusy:
    - skład podany na tej stronie jest nieprawdziwy! dziewczyny nie kierujcie się nim, tylko sprawdzcie skład na odżywce
    - odżywka nie nadaje objętości przy naturalnym suszeniu włosów, być może przy użyciu suszarki i szczotki?

Ilość zużytych opakowań: 2 po 200ml

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić bellatriks94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zwiększa objętości
  • Używam tej odżywki z szamponem z tej samej serii. Niestety zupełnie nie zauważyłam efektu zwiększenia objetości. Poza tym minusem kosmetyk sprawdza się na moich włosach dobrze.
    \nOdżywka nie obciąża fryzury, jest lekka i przyjemnie pachnie. Włosy po jej użyciu są miękkie, nie mam problemu z ich układaniem.
    \n

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ariannan za czytelną i pomocną recenzję?
  • oj nie ...
  • jedyny plus to ładny zapach, i to że włosy sie ładnie rozczesują, niestety... wysusza wlosy, a o efekcie objetosci w ogole nie wspomne bo go nie ma ...

Chcesz pochwalić szaisza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do niczego!
  • Odżywka która odżywką nazwać nie można!Zero jakichkolwiek efektów na plus.Co więcej ma same negatywy:/Obciąża włosy tak jak i inne produkty z tej gamy.Wogóle nie nadaje objętości ba!są nawet bardziej oklapnęte!Taka badziew że odżywka "skończyła"w koszu!
    Szczerze-nie polecam!

Używam tego produktu od: 5miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: żadne

Chcesz pochwalić EmkaEmilka za czytelną i pomocną recenzję?