L`Oreal, Elseve Volume Collagene, Odżywka nadająca objętość

Powiększ L`Oreal, Elseve Volume Collagene, Odżywka nadająca objętość

Zgłoszony przez mikia20

Po raz pierwszy w historii laboratoria L`Oréal zastosowały w produktach do pielęgnacji włosów Collagène CR, aby:
- odbudować strukturę włosów włókno po włóknie i nadać fryzurze objętość oraz gęstość,
- unieść włosy u nasady dla zwiększenia objętości.

Skład: Aqua/Water, Alcohol Denat., Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-14 Dimethicone, Chitosan PCA, Polyquaternium-4, Chlorphenesin, Calcium Gluconate, Soluble Collagen, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum/Fragrance (F.I.L. C40446/1).

• Dobry.
  • Włosy po tej odżywce są faktycznie bardziej uniesione u nasady, zdecydowanie nadaje objętość, przy czym nie obciąża i nie skleja. Ma piękny zapach i ułatwia rozczesywanie. Jakiejś szczególnej regeneracji się nie dopatrzyłam, ale krzywdy z pewnością nie robi

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić _camilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • dość dobra, ale objętość średnia.
  • mam kręcone włosy, i chciałam , aby ich objętość była jeszcze większa choć nie mam z tym problemu. Kupiłam tą odżywkę coś koło 13 zł, włosy ładnie się błyszczą, obłędnie pachną, ale objętość raczej nie jest jakoś specjalnie zachwycająca-za to odjęłam gwiazdkę, co nie znaczy że efektu wogóle nie mam bo coś widać, ale to chyba kwestia indywidualna czy pozostaniemy na takim efekcie. W każdym razie włosy są po niej błyszczące i ślicznie pachną i lepiej się układają. Używam tego produktu od: wczorajIlość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić alutkejszyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam.
  • Razem z szamponem i spryskiwaczem ułatwijącym rozczesywanie odżywka ta stanowi bardzo zgrany, niewypałowy duet. Niestety nie zauważyłam, by jakoś szczególnie odżywiała włosy, a przecież taka powinna być jej podstawowa funkcja. Pożegnałyśmy się dość szybko.

Używam tego produktu od: używałam przez jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić sweet_things za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej wygładzająca
  • -nie nadaje objętości, ani trochę,ale nigdy nie wierzyłam w to,ze odzywka do spłukiwania może coś takie zdziałać,więc zawiedziona nie jestem ;

+nie obciąża włosów;

+nie skleja włosów;

+ładny zapach,jak to Elseve;

+odpowiednio gęstawa konsystencja;
    +łatwo się spłukuje;
    +wygładza włosy, są one bardziej śliskie i bardziej sypkie ,,łatwiej je wyprostować;

+lekko nabłyszcza włosy;
    + są miększe w dotyku;

Wydajność,to zależy. Mi przy codziennym stosowaniu na dosyć gęste włosy za łopatki wystarczyła na jakieś 3 tyg.

Używam tego produktu od: używałam przez 3 tyg.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja odżywka numer 1!
  • Nie wiem czy skład tej odżywki uległ zmianie, czy tutaj jest wpisany po prostu z błędem. Ja kupiłam ją jakiś czas temu w Anglii i w moim składzie NIE MA SYLIKONÓW. Być może do oceny jest tutaj poddana jakaś stara wersja... I co ma znaczyć ten alkohol denat. na drugim miejscu?! Moim zdaniem to jakieś nieporozumienie w składzie, błąd w przepisywaniu czy naprawdę jakaś stara wersja, bo skład mojej jest całkiem inny! Wracając do tematu. Jest rewelacyjna! Jest to zdecydowanie najlepsza odżywka bez sylikonów, jakiej kiedykolwiek używałam! Włosy są po niej mięciutkie, ładnie się rozczesują już podczas spłukiwania. Odżywka ma fajny delikatny zapach i przyjemną konsystencję. Mam włosy długie, grube, gęste a na dodatek rozjaśniane, ale ta odżywka naprawdę genialnie sobie z nimi radzi! A trzymam ją na włosach nie więcej niż 3 minuty. Nie wiem tylko o co chodzi z tym składem... moja jest bez sylikonów i naprawdę jest cudowna

Plusy:
    - włosy są po niej mięciutkie
    - bardzo ładnie się rozczesują, już podczas mycia można to zauważyć
    - nie obciąża włosów
    - ładny zapach, fajna konsystencja
    - wydajna
    - dosyć niska cena

Minusy:
    - skład podany na tej stronie jest nieprawdziwy! dziewczyny nie kierujcie się nim, tylko sprawdzcie skład na odżywce
    - odżywka nie nadaje objętości przy naturalnym suszeniu włosów, być może przy użyciu suszarki i szczotki?

Ilość zużytych opakowań: 2 po 200ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić bellatriks94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zwiększa objętości
  • Używam tej odżywki z szamponem z tej samej serii. Niestety zupełnie nie zauważyłam efektu zwiększenia objetości. Poza tym minusem kosmetyk sprawdza się na moich włosach dobrze.
    \nOdżywka nie obciąża fryzury, jest lekka i przyjemnie pachnie. Włosy po jej użyciu są miękkie, nie mam problemu z ich układaniem.
    \n

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ariannan za czytelną i pomocną recenzję?
  • oj nie ...
  • jedyny plus to ładny zapach, i to że włosy sie ładnie rozczesują, niestety... wysusza wlosy, a o efekcie objetosci w ogole nie wspomne bo go nie ma ...

Chcesz pochwalić szaisza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do niczego!
  • Odżywka która odżywką nazwać nie można!Zero jakichkolwiek efektów na plus.Co więcej ma same negatywy:/Obciąża włosy tak jak i inne produkty z tej gamy.Wogóle nie nadaje objętości ba!są nawet bardziej oklapnęte!Taka badziew że odżywka "skończyła"w koszu!
    Szczerze-nie polecam!

Używam tego produktu od: 5miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: żadne

Chcesz pochwalić EmkaEmilka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam! Moje włosy wyglądają dużo zdrowiej!
  • Mam włosy suche, farbowane i do tego kręcone, więc odżywki regenerujące są jak najbardziej dla mnie wskazane. Odżywka ta bardzo mi pomogła (może za sprawą kolagenu, który w sobie posiada). Moje włosy stały się mięciutkie, lśniące i są lekko uniesione u nasady. Ma bardzo ładny zapach i przystępną cenę.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2-go

Chcesz pochwalić mag00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • srednia
  • plusy:
    -ladnie pachnie
    - dobra konsystencja

minusy:
    - nic nie robi na wlosach nakladana wg zalecen producenta

ps. osobiscie nakladam na wilgotne wlosy i nie splukuje i wowczas nadaje wrazenia grubszych wlosow oraz podkresla fale.

Używam tego produktu od: w trakcie pierwszego
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie piewszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tetfoll za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna.
  • +Bajecznie pachnie, zapach długo utrzymuję się na włosach
    +spełnia swoje zadanie, włosy są uniesione u nasady i wydają się gęściejsze, grubsze, również przy końcach. Naprawdę fajny efekt.
    +Nie obciąża
    +Nie wysusza
    +Włosy są miękkie, miłe w dotyku
    +wolniej się przetłuszczają

-Nie jest wydajna

Mam koszmarnie cienkie połamane włosy, więc bałam się, że będą odstawać po niej \'strąki\', jednak tak nie jest.
    Wcieram ją w skórę głowy i rozprowadzam na całe włosy, po chwili dokładnie spłukuję, DZIAŁA. Chociaż kupując ją nie wierzyłam, że odżywka może dodać objętości włosom.
    Zdecydowanie polecam!Używam tego produktu od: 02.2012Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie.

Chcesz pochwalić De_strukcja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Odżywka z tej serii jest super, na prawdę nie obciąża włosów. Pięknie pachnie. Mogę bardzo łatwo rozczesać włosy po jej użyciu, grzebień przechodzi przez nie jak przez masło można powiedzieć Już nie wyobrażam sobie, jak mogłabym jej nie użyć!

Chcesz pochwalić Madzia_Mała za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Nie wiem, dlaczego niektórzy odejmują "gwiazdki" tej odżywce tylko dlatego, że nie stosują się do zaleceń na etykietce

Ja stosowałam ją zgodnie ze sposobem użycia opisanym na opakowaniu - a mam długie i cienkie włosy. Wmasowywałam więc krótko tę odżywkę w całą skórę głowy, ale nie ominęłam całej długości włosów.

Z efektu jestem więcej niż zadowolona - włosy są wygładzone, zdecydowanie podniesione u nasady, dużo mniej się tłuszczą, a przy okazji się nie puszą. Dlatego też z czystym sumieniem ją polecam.

Pół gwiazdki odjęłam w zasadzie tylko dlatego, że sprawdziłam ją w warunkach wysokiej wilgotności powietrza - być może, gdy jest sucho na dworze, nie sprawdziłaby się ona tak dobrze.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić berenika84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zero objetosci, przyjemny zapach
  • Nabralam sie na ta odzywke. Majac nadzieje na objetosc wlosow, kupilam odzywke, ktora trzeba splukiwac, a niecierpie tego robic, bom leniwa istota. Poza tym odzywki w plynie, ze splukiwaniem, mocno obciazaja moje wlosy. Nie inaczej jest z ta. nie nakladam u nasady, bo mam cienkie i przetluszczajace wlosy, a pomimo to sa obciazone. O objetosci nie ma mowy. Jedyne co w niej przyjemne to zapach i to, ze ladnie rozswietla wlosy. Pomaga tez w szybszym rozczesywaniu. Bardzo wydajna. Ale obietnic producenta nie spelnia, jestem zawiedziona.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Chcesz pochwalić ulinkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Bardzo dobra odżywka, włosy są nawilżone i lśniące - takie jak lubie. Nie obciąża, wzmacnia włosy, super pachnie. Jak dla mnie jedna z najlepszych odżywek. Niestety niemiecka wersja Elvital o wiele lepsza niż ta dostępna na polskich półkach... nie wiem czemu, jednak jak w wielu przypadkach widzę sporą różnicę.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Chcesz pochwalić szyszka_mika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bezużyteczna
  • Moim zdaniem nie robi nic.

- nie zauważyłam zwiększonej objętości (nie nakładam co prawda przy skórze głowy, ponieważ mam cienkie i delikatne włosy. Nie zauważyłam żadnego efektu nawet na końcówkach, które przecież najłatwiej można "napuszyć"
    - nie pomaga też w rozczesywaniu, ale tego producent przecież nie obiecywał... Łudziłam się, że może, jak będę trzymać odżywkę 5 minut na włosach, to pomoże w rozczesywaniu, ale niestety nie zauważyłam żadnych efektów.

Ilość zużytych opakowań: 1x 250 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić paipai za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dramat
  • Ta odżywka to tragedia, nigdy więcej jej nie kupię.
    Szukałam odżywki nadającej włosom objętość, skusiłam się na Elseve i nigdy więcej tego błędu nie popełnię:

- włosy nie mają żadnej objętości
    - są przyklapnięte
    - tragicznie (!) się przetłuszczają : rano myję, wieczorem już są tłuste
    - czasem nawet po myciu włosy wyglądają jak tłuste
    - bardzo obciąża włosy

Używam tego produktu od: lipca
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Dotka90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ujdzie
  • Tak jak napisała, któraś z moich poprzedniczek: jeżeli użyje się tej odżywki odpowiednio (tzn. u nasady włosów - ja podczas prysznica spuszczam głowę na dól i palcami zwilżonymi odżywką przeczesuję włosy od nasady po końcówki i tak zostawiam na kilka chwil - aż się cała nie umyję) spełnia swoje właściwości.
    In plus jest także zapach oraz fakt, że odżywka w ogóle nie spływa z włośów, jest odpowiednio gęsta, co dla mnie jest ważnym atutem.
    Mam naturalnie kręcone włosy, zawsze szukam mocnego nawilżenia włosów i mam wrażenie, że ta odżywka je nawilża.
    Z racji tego, że myję włosy codziennie, nie zauważyłam, żeby mi się przetłuszczały, wszystko jest tak samo jak przy poprzednich odżywkach - pod koniec dnia bądź następnego dnia przed myciem włosy są oklapnięte, ale u mnie to norma, nie przeszkadza mi to.
    Włosów po myciu nie czeszę nigdy, chyba że delikatnie wygładzam je palcami, tak wygląda moja stylizacja.
    Ja z odżywki jestem zadowolona. Może raz na jakiś czas, zamiennie z jakimiś innymi odżywkami i gdy będzie w promocji, to ją kupię.
    Na dzień dzisiejszy nie narzekam.

Używam tego produktu od: ok. pół opakowania
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić baniorek za czytelną i pomocną recenzję?
  • pomyłka
  • O ile szampon spełnia swoje zadanie czyli dodaje objętości fryzurze to odżywka jest jakąś pomyłką. Nie ułatwia rozczesywania, włosy nie są po niej miękkie, dziwnie się ją nakłada na włosy - są jakby tępe. Poza zapachem nie znajduję pozytywów. A i jeszcze obciąża włosy, nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić bie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel
  • kupilam zachecona informacja , ze nie zawiera silikonow...ogolnie bardzo lubie produkty elseve, ale ta odzywka nie robi po prostu NIC.
    nie odzywia
    nie nabłyszcza
    wlosy sie strasznie po niej pusza

Jest to jedna z najgorszych odzywek jakie uzywalam. na pewno nie polecam jej dla KOBIET Z KRECONYMI/ FALUJACYMI WLOSAMI- zrobi wam na glowie matowe ' siano'

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić Aife za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie przereklamowany produkt
  • Nawet przy użyciu wszystkich produktów z tej serii nie zauważyłam pożądanego efektu. Jedyne co to fakt iż włosy ładnie pachniały przez jakiś czas i tylko tyle. Dużego wrażenia na mnie nie zrobił ten produkt, liczyłam na więcej.

Chcesz pochwalić mona21sz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Plusy:
    - wygładza włosy
    - świetnie się rozczesują
    - nie obciąża
    - zmniejsza przetłuszczanie się włosów [stosuję tę odżywkę razem z szamponem tej samej linii, więc może to jest sekret sukcesu ]

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: półtora

Chcesz pochwalić Michalkowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Krótkotrwały efekt
  • Odżywki używam razem z szamponem z tej samej linii - wtedy efekt zwiększenia objętości rzeczywiście jest zauważalny, ale niestety utrzymuje się on dość krótko - góra 1 dzień. Odżywka bardzo ładnie pachnie, ale podobnie jak w przypadku szamponu zapach krótko utrzymuje się na włosach. Kosmetyk ma gęsta konsystencję. Dobrze się spłukuje. Włosy zostają po nim gładkie, przyjemne w dotyku. Dobrze się rozczesują. Odżywka nie obciąża ich. Cieszę się, że nabyłam na ten kosmetyk w zawrotnej cenie 2,50 zł [słownie: dwa zł pięćdziesiąt gr] w promocji z szamponem - nie mam wyrzutów sumienia, że wydałam pieniądze na coś z czego w zasadzie nie jestem zadowolona.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 200 ml

Chcesz pochwalić cypressangel za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie warto
  • Po miłym romansie z odżywką Elseve z serii Nutri Blask Light, postanowiłam dodać objętości włosom i nabyłam tę oto odżywkę. I to był błąd. Najbardziej podoba mi się w niej chyba... opakowanie ;P a przecież nie o to chodzi.
    Odżywka nic a nic nie odżywia włosów, nie nawilża, nie nabłyszcza, nie wygładza (a robią to odżywki zwykłe, przeciętne). O pogrubieniu czy uniesieniu włosów nie ma nawet mowy. Chociaż stosuję ją codziennie, tak zniszczonych końcówek jeszcze nie miałam, chyba wręcz to odżywka trochę je podsuszyła...

Podsumowując - marnie.

Używam tego produktu od: ok miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Chcesz pochwalić BabyParis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwyczajna
  • Zwykła odżywka. nawet z szamponem z tej samej serii nie daje zadnego efektu uniesienia czy większej objetości. Nie poprawia kondycji włosów, działa doraźnie. Są lepsze w podobnej cenie a nawet tańsze.

Chcesz pochwalić agape1126 za czytelną i pomocną recenzję?