Powiększ Prestige Cosmetics, Active Lifting, Kolagenowe płatki pod oczy z kwasem hialuronowym

Zgłoszony przez morticja

Płatki PRESTIGE działają intensywniej od kremów pod oczy – ich działanie można porównać do właściwości maseczki do twarzy. W zależności od składników aktywnych intensywnie nawilżają, odżywiają, napinają skórę i rozprasowują zmarszczki oraz likwidują opuchnięcia. Zawierają kolagen morski, kwas hialuronowy i roślinne wyciągi.
Płatki pod oczy PRESTIGE możesz stosować na 2 sposoby:
- błyskawiczny zabieg nawilżająco-ujędrniający przed wielkim wyjściem
- jako kuracja nawilżająca lub odmładzająca - stosuj je 1-2x w tygodniu przez miesiącu
Wyprofilowany, półokrągły kształt płatków jest wyjątkowo wygodny w użyciu i sprawia, że idealnie przylegają one do skóry pod oczami. Wykonane są ze specjalnego hydrożelu zanurzonego w wysokoskoncentrowanym serum.
Rozjaśniają cienie, intensywnie nawilżają, poprawiaja napięcie skory wokół oczu, redukują opuchliznę. Nałożyć płatki pod oczy na 30 min. Nadmiar żelu wmasować.

Skład: Aqua, Glycerin, Sargassum Filipendula Extract, Chitosan, Propylene Glycol, Allantoin, Collagen, Allantoin, Hydroxyethylcellulose, Carrageenan, Parafinum Liquidum, Hyaluronic Acid, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Sodium Laureth Sulfate, Propylparaben, Methylparaben (1611.2013.)

Cena: 7,90zł / 2x2szt.

• Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • całkiem niezłe
  • Płatki kupiłam za namową przyjaciółki, która zachwyciła się efektami. U mnie aż takiego szału nie było. Płatki poręczne, dobrze wyprofilowane, u mnie zmniejszają opuchliznę, dobrze chłodzą, ale nie zauważyłam innego działania. Kupując i wierząc w obietnice producenta, jak i zapewnienia przyjaciólki liczyłam również na przeciwzmarszczkowe działania. Nic z tego
    Tak czy siak będę od czasu do czasu używać by pozbyć się worków pod oczami.
    Mnie nie uczulają, nie łzawię.

Używam tego produktu od: 2 miesięce
    Ilość zużytych opakowań: 4 op

Chcesz pochwalić totof za czytelną i pomocną recenzję?
  • łzawiące czy
  • Faktycznie natychmiast napinają skórę pod oczami i prasują zmarszczki. Likwidują też obrzęk,wygładzają i nawilżają.
    Są wygodne i solidnie nasączne.
    Niestety następnego dnia efekt znika. Więc przed wielkim wyjściem sprawdziłyby się superowo.
    I drugie niestety; łzawią i szczypią po nich oczy.
    Z tego powodu nakładałam je na noc ,aby nie męczyć się w ciągu dnia z łzotokiem
    Zakupiłam 3 opakowania i jakoś je zmęczyłam,ale pnieważ nie ma długfalowych rezultatów i są drażniące więcej ich nie kupię.

Używam tego produktu od: 3 tyg

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ewalip za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskoczenie
  • To moje drugie płatki z tej firmy. Pierwsze które kupiłam to złote, ale nie wystawiłam im recenzji, bo w nie pamiętam nawet, jak zadziałały i mam w planach zakupic je jeszcze raz w ramach testu. Wracając jednak do białych to ich działanie mnie pozytywnie zaskoczyło.

Mam 26 lat i już zauważyłam, że drobne linie
    pod oczami zaczynają się coraz częściej pogłębiac, a że dodatkowo się odchudzam i waga przez pół roku poszła mocno w dół to doszłam do wniosku, że lepiej zapobiegac niż leczyc :P.

Po ich zastosowaniu w czwartkowy wieczór
    zauważyłam niesamowite wygładzenie i napięcie w okolicach oczu. Drobne zmarszczki zostały tak dobrze wypełnione, że uśmiechając się do siebie w lusterku nie mogłam dostrzec żadnej linii pod oczami. Zapomniałabym dodac o nawilżeniu który było po prostu mistrzowskie i dzięki niemu mój korektor lepiej wyglądał po nałożeniu.

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu i jeśli nie znajdę czegoś lepszego to kupie je ponownie, ale obecnie w planach jest jeszcze parę innych firm które chcę przetestowac.

Używam tego produktu od: używałam jeden raz

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agusiaAA 19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Bardzo lubię te płatki pod oczy. Nawet mój partner zauwżył ich działanie-powiedział,ze mam mniej opuchnięte oczy i mniejsze siniaki pod nimi Są łatwe w obsłudze.Chłodzą,przez co niwelują opuchliznę, sińce pod oczami stają się prawie niezauważalne.Nawilżają, nie uczulają. Jedyne co mnie w nich drażni to fakt,że są bardzo nasączone i przy pierwszym użyciu spływają z twarzy Nigdzie nie znalazłam informacji,czy są jednorazowe,czy nie. Ja ich używam wielokrotnie. Tylko jest wtedy problem z przechowywaniem-opakowanie jest tak skonstruowane,że nie da się ich odłożyć i zamknąć,aby nie wyschły (za to kradnę pół gwiazdki) Cena,hmm,czy używamy ich raz,czy więcej,czy kupujemy w promocji,czy też regularnej kwocie-moim zdaniem przystępna Warto sprawić swojej buzi raz w czas taką przyjemność.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: Kilka

Chcesz pochwalić Byqarolina za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • te platki to moje odkrycie. kupilam je przypadkiem gdy wpadlam do drogerii po chusteczki... wcale nie sadzilam ze mi sie spodobaja, kupilam zeby sprobowac, bo nigdy nie ialam czegos takiego.
    po pierwsze platki swietnie wygladzaja skore pod oczami. naprawde, po polezeniu z nimi, zmarszczki mimiczne splycaja sie. ja uzywam ich wieczorami I efekt utrzyuje sie tez nastepnego dnia. nie oczywiscie super trwaly, wiadomo, ale zaden kosmetyk tego nie zapewni wiec nie oczekuje tego,
    po drugie, redukuje opuchlizne I cienie. moze to tylko dlatego, ze platki same w sobie sa chlodne, ale mimo wszystko. wazne ze dziala.
    po trzecie, bardzo fajnie sie je stosuje. takie platki stosuje sie lezac, albo w pozycji pol lezacej, nie wyobrazam sobie latac z nimi po domu. jesli sie polozycie, to gwarantuje,ze nic nie bedzie zjezdzac.
    jak dla mnie te platki naprawde sa swietne. Ja przecinam je na pol, bo sa strasznie duze. probowalam tez tych zlotych, ktore maja chyba lepsza opinie tutaj, ale moim zdaniem byly gorsze. nie robily nic, nie bylo efektu wygladzenia zmarszczek, ani nawet cieni... w doatku tamte mialam wrazenie, jakby byly nasaczone w zwyklej wodzie...
    platki nie podrazniaja, a uwierzcie mi - mam bardzo wrazliwa cere I oczy.
    poza tym, nie rozumiem po co tak analizowac sklady, jak dziewczyny ponizej... jesli ktos jest alergikiem, albo jest pewny ze jeden skladnik mu szkodzi, to to jest przydatne. ale jesli nie, to niech mi ktos wytlumaczy, po co robic z tego taka paranoje? chcialam tylko zaznaczyc, ze nie ma podzialu na skladniki naturalne I chemiczne, bo WSZYSTKO to chemia. A to, co wystepuje naturalnie wcale nie zawsze jest dobre. naprawde, smieszy mnie ta moda na obsesyjne czytanie skladow kosmetykow, a pozniej wystawianie im za to nizszej oceny.
    a co do tej probki kremu 45+, to jest nawet fajny... daleko mi jeszcze do grupy wiekowej dla ktorej jest polecany, ale w doborze kremu kierujemy sie potrzebami skory, a nie wiekiem wydrukowanym na pudelku. choc moja skora takich tresciwych mazidel nie potrzebuje, to fajnie jest go czasem uzyc, ladnie nawilza. mysle ze wam tez sie tragedia od niego nie stanie, nawet jesli macie 20 lat

Używam tego produktu od: pazdziernik albo listopad,
    Ilość zużytych opakowań: juz kilka

Chcesz pochwalić Kate012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla skóry wrażliwej
  • + redukuje cienie!
    + fajna konsystencja żelu
    + cena ( 5 zł )

- szczypie! niestety nie dla osób z cerą wrażliwą, nieprzyjemnie wysusza i podrażnia skórę.
    - łzawienie oczu...
    - płatki się zsuwają
    - do płatków dołączony jest krem na noc 45+ - nie pomyśleli chyba że 20-latki też mogą mieć sińce pod oczami heh

Ilość zużytych opakowań: jedno małe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić haru_haru za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel!
  • Produkt ten, raczej przeznaczony dla kobiet w wieku 25+ kupiłam pomimo młodego wieku z myślą o zafundowaniu mojej skórze pod oczami mini spa. Skoro od wczesnych lat dbamy o cerę aby uniknąć wczesnych zmarszczek dlaczego wciąż zapomina się o skórze wokół oczu?
    Jest cienka i nie nawilża się sama, ponieważ brak w niej gruczołów łojowych więc starzeje się szybciej. Dlatego też powinniśmy o nią dbać szczególnie!

Za dwa opakowania kupione w drogerii Rossmann zapłaciłam ok. 16zł. Cena bardzo atrakcyjna.

Dodaję skład:
    Aqua, Glycerin, Sargassum Filipendula Extract, Chitosan, Propylene Glycol, Allantoin, Collagen, Allantoin, Hydroxyethylcellulose, Carrageenan, Parafinum Liquidum, Hyaluronic Acid, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Sodium Laureth Sulfate, Propylparaben, Methylparaben.

Składniki, które zdecydowanie mi się nie podobają: Propylene Glycol, Paraffinum Liquidum, Propylparaben, Methylparaben, Sodium Laureth Sulfate. Sporo tego jak na krótki skład.
    A oprócz tego m.in. gliceryna, alantoina, kwas hialuronowy, kolagen. Brzmi obiecująco.

Płatki opakowane są w małe, poręczne, kartonikowe opakowanie. Design utrzymany w kolorach szlachetnej czerwieni i złota. Wszystko błyszczy. Hasło, które od razu rzuca się w oczy „Active” niewiele nam mówi. Sama nazwa produktu – kolagenowe płatki pod oczy oraz opis działania są już mniej widoczne. Instrukcję obsługi, która jest przecież bardzo ważną informacją na każdym kosmetyku ciężko odczytać. Napisy mienią się i błyszczą przed oczami.
    W okienku patrzy na nas jeden z płatków. Fajnie jest wiedzieć od razu z czym ma się do czynienia.

W środku kartonika znajduje się plastikowa, przeźroczysta saszetka z dwoma żelowymi płatkami. Wydobywamy je zrywając folię ochronną. Same płatki są śliskie i dobrze nasączone substancją nawilżającą. Fantastycznie dopasowują się do kształtu oka. Trzymamy je na skórze przez 30 min.

Kosmetyk, pomimo nieciekawych i drażniących składników, nie podrażnia. Płatki nie zsuwają się z okolicy oka. Nawilżają bardzo kiepsko i oprócz tego marnego nawilżenia nie zauważyłam innego działania. Brak redukcji opuchlizny, rozjaśnienia czy wygładzenia drobnych zmarszczek mimicznych. Bardzo kiepski produkt z nieciekawymi składnikami. Nie kupię ponownie.

Podsumowanie:
    + cena
    + dobrze nasączone płatki

- bardzo nieczytelne informacje ŕ ich kolor i fakt, że wszystko błyszczy i świeci się
    - marne działanie, kosmetyk w zasadzie nie robi nic
    - dużo składników, które usunęłabym ze składu
    Używam tego produktu od: użyłam dwa razyIlość zużytych opakowań: dwa

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Astray_lif za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko jako ukojenie, nic innego nie zrobi
  • MINUSY:
    - zsuwają się !! trzeba leżeć prawie że płasko żeby zostały na swoim miejscu
    - opakowanie to tagedia!!!najgorsze z jakim miałam doczynienia niesamowicie trudno wyjąć te płatki
    - zapach mi nie odpowiada
    - nie zauważyłam działania

Miałam nie kupować więcej tych płatków bo poza tym że dają chwilowe ukojenie to jak dla mnie żadnych efektów na skórze pod oczami nie dają i jeszcze ta cena..
    choć teraz zasugerowałam się opisem jednej z dziewczyn i będę te płatki przecinać na pół dzięki temu z jednego opakowania mamy dwie aplikacje
    i myślę że dobrze było też je włożyć do lodówki na chwilę przed aplikacją dzięki temu spotęguje się ukojenie
    Używam tego produktu od: parę miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paris232323 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • polecam
  • Zachecona dobrymi opiniami płatków kolagenowych po obejrzeniu kliniki urody na tvn style i tescie płatków pod oczy postanowiłam kupic je w rossmanie gdyz tylko tam sa dostepne w moim miescie cena to ok.7,50 teraz na promocji po 5,50 jesli sie nie myle
    oceniam na 4 gwiazdki gdyz zsuwaja sie ich stosowanie wymaga troszke wolnego czasu

płatki nie podrazniły oczu ,oczy nie łzawiły -bardzo delikatne

płatki cudownie nawilzaja i napinaja delikatna skóre, ja nakładam na ok 40min
    sa bez zapachowe i nasaczone dosc mocno wiec po zaaplikowaniu najlepiej lezec aby sie nie zsuwały dołozyc muzyke i relax
    po 4 takich sesjach cienie pod oczami wyraznie mniejsze .W rossmanie jest jeszcze 2wersja ze złotem tych płatków kolagenowych -pozytywne zaskoczenie te juz tak bardzo nie zsuwaja sie wiec duzy plus po aplikacji skóra super naprezona i nawilzona bardzo fajny produkt stosuje raz w tygodniu

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: szesc

Chcesz pochwalić ifrit za czytelną i pomocną recenzję?
  • relaks i odprężenie - efekty nikłe
  • Kupiłam po przeczytaniu przychylnych recenzji w gazetach. Płatki zamknięte w hermetycznym opakowaniu, które bardzo ciężko otworzyć. Mają lekko galaretowatą konsystencję, ładnie pachną, coś jak algi. Mają bardzo dobry skład, jednak z uwagi na galaretowatą i śliską konsystencję nie za bardzo można z nimi chodzić, gdyż się zsuwają. Jedyna forma ich stosowania to na leżąco. Płatki mają bardzo obiecujący skład, fajnie nawilżają okolice oczu, ale spodziewałam się bardziej spektakularnych efektów. Spojrzenie ma więcej świeżości, ale cienie nie zostały w żadnym stopniu zniwelowane. Mam cerę mieszaną. Wg mnie płatki można wypróbować, są ogólnie dostępne i dość tanie, ale szału nie ma.

Używam tego produktu od: 1 dzień

Chcesz pochwalić ulinkaaa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij