Powiększ Prestige Cosmetics, Active Lifting, Kolagenowe płatki pod oczy z kwasem hialuronowym

Zgłoszony przez morticja

Płatki PRESTIGE działają intensywniej od kremów pod oczy – ich działanie można porównać do właściwości maseczki do twarzy. W zależności od składników aktywnych intensywnie nawilżają, odżywiają, napinają skórę i rozprasowują zmarszczki oraz likwidują opuchnięcia. Zawierają kolagen morski, kwas hialuronowy i roślinne wyciągi.
Płatki pod oczy PRESTIGE możesz stosować na 2 sposoby:
- błyskawiczny zabieg nawilżająco-ujędrniający przed wielkim wyjściem
- jako kuracja nawilżająca lub odmładzająca - stosuj je 1-2x w tygodniu przez miesiącu
Wyprofilowany, półokrągły kształt płatków jest wyjątkowo wygodny w użyciu i sprawia, że idealnie przylegają one do skóry pod oczami. Wykonane są ze specjalnego hydrożelu zanurzonego w wysokoskoncentrowanym serum.
Rozjaśniają cienie, intensywnie nawilżają, poprawiaja napięcie skory wokół oczu, redukują opuchliznę. Nałożyć płatki pod oczy na 30 min. Nadmiar żelu wmasować.

Skład: Aqua, Glycerin, Sargassum Filipendula Extract, Chitosan, Propylene Glycol, Allantoin, Collagen, Allantoin, Hydroxyethylcellulose, Carrageenan, Parafinum Liquidum, Hyaluronic Acid, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Sodium Laureth Sulfate, Propylparaben, Methylparaben (1611.2013.)

Cena: 7,90zł / 2x2szt.

• Zaskoczenie
  • To moje drugie płatki z tej firmy. Pierwsze które kupiłam to złote, ale nie wystawiłam im recenzji, bo w nie pamiętam nawet, jak zadziałały i mam w planach zakupic je jeszcze raz w ramach testu. Wracając jednak do białych to ich działanie mnie pozytywnie zaskoczyło.

Mam 26 lat i już zauważyłam, że drobne linie
    pod oczami zaczynają się coraz częściej pogłębiac, a że dodatkowo się odchudzam i waga przez pół roku poszła mocno w dół to doszłam do wniosku, że lepiej zapobiegac niż leczyc :P.

Po ich zastosowaniu w czwartkowy wieczór
    zauważyłam niesamowite wygładzenie i napięcie w okolicach oczu. Drobne zmarszczki zostały tak dobrze wypełnione, że uśmiechając się do siebie w lusterku nie mogłam dostrzec żadnej linii pod oczami. Zapomniałabym dodac o nawilżeniu który było po prostu mistrzowskie i dzięki niemu mój korektor lepiej wyglądał po nałożeniu.

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu i jeśli nie znajdę czegoś lepszego to kupie je ponownie, ale obecnie w planach jest jeszcze parę innych firm które chcę przetestowac.

Używam tego produktu od: używałam jeden raz

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agusiaAA 19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Bardzo lubię te płatki pod oczy. Nawet mój partner zauwżył ich działanie-powiedział,ze mam mniej opuchnięte oczy i mniejsze siniaki pod nimi Są łatwe w obsłudze.Chłodzą,przez co niwelują opuchliznę, sińce pod oczami stają się prawie niezauważalne.Nawilżają, nie uczulają. Jedyne co mnie w nich drażni to fakt,że są bardzo nasączone i przy pierwszym użyciu spływają z twarzy Nigdzie nie znalazłam informacji,czy są jednorazowe,czy nie. Ja ich używam wielokrotnie. Tylko jest wtedy problem z przechowywaniem-opakowanie jest tak skonstruowane,że nie da się ich odłożyć i zamknąć,aby nie wyschły (za to kradnę pół gwiazdki) Cena,hmm,czy używamy ich raz,czy więcej,czy kupujemy w promocji,czy też regularnej kwocie-moim zdaniem przystępna Warto sprawić swojej buzi raz w czas taką przyjemność.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: Kilka

Chcesz pochwalić Byqarolina za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • te platki to moje odkrycie. kupilam je przypadkiem gdy wpadlam do drogerii po chusteczki... wcale nie sadzilam ze mi sie spodobaja, kupilam zeby sprobowac, bo nigdy nie ialam czegos takiego.
    po pierwsze platki swietnie wygladzaja skore pod oczami. naprawde, po polezeniu z nimi, zmarszczki mimiczne splycaja sie. ja uzywam ich wieczorami I efekt utrzyuje sie tez nastepnego dnia. nie oczywiscie super trwaly, wiadomo, ale zaden kosmetyk tego nie zapewni wiec nie oczekuje tego,
    po drugie, redukuje opuchlizne I cienie. moze to tylko dlatego, ze platki same w sobie sa chlodne, ale mimo wszystko. wazne ze dziala.
    po trzecie, bardzo fajnie sie je stosuje. takie platki stosuje sie lezac, albo w pozycji pol lezacej, nie wyobrazam sobie latac z nimi po domu. jesli sie polozycie, to gwarantuje,ze nic nie bedzie zjezdzac.
    jak dla mnie te platki naprawde sa swietne. Ja przecinam je na pol, bo sa strasznie duze. probowalam tez tych zlotych, ktore maja chyba lepsza opinie tutaj, ale moim zdaniem byly gorsze. nie robily nic, nie bylo efektu wygladzenia zmarszczek, ani nawet cieni... w doatku tamte mialam wrazenie, jakby byly nasaczone w zwyklej wodzie...
    platki nie podrazniaja, a uwierzcie mi - mam bardzo wrazliwa cere I oczy.
    poza tym, nie rozumiem po co tak analizowac sklady, jak dziewczyny ponizej... jesli ktos jest alergikiem, albo jest pewny ze jeden skladnik mu szkodzi, to to jest przydatne. ale jesli nie, to niech mi ktos wytlumaczy, po co robic z tego taka paranoje? chcialam tylko zaznaczyc, ze nie ma podzialu na skladniki naturalne I chemiczne, bo WSZYSTKO to chemia. A to, co wystepuje naturalnie wcale nie zawsze jest dobre. naprawde, smieszy mnie ta moda na obsesyjne czytanie skladow kosmetykow, a pozniej wystawianie im za to nizszej oceny.
    a co do tej probki kremu 45+, to jest nawet fajny... daleko mi jeszcze do grupy wiekowej dla ktorej jest polecany, ale w doborze kremu kierujemy sie potrzebami skory, a nie wiekiem wydrukowanym na pudelku. choc moja skora takich tresciwych mazidel nie potrzebuje, to fajnie jest go czasem uzyc, ladnie nawilza. mysle ze wam tez sie tragedia od niego nie stanie, nawet jesli macie 20 lat

Używam tego produktu od: pazdziernik albo listopad,
    Ilość zużytych opakowań: juz kilka

Chcesz pochwalić Kate012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla skóry wrażliwej
  • + redukuje cienie!
    + fajna konsystencja żelu
    + cena ( 5 zł )

- szczypie! niestety nie dla osób z cerą wrażliwą, nieprzyjemnie wysusza i podrażnia skórę.
    - łzawienie oczu...
    - płatki się zsuwają
    - do płatków dołączony jest krem na noc 45+ - nie pomyśleli chyba że 20-latki też mogą mieć sińce pod oczami heh

Ilość zużytych opakowań: jedno małe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić haru_haru za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel!
  • Produkt ten, raczej przeznaczony dla kobiet w wieku 25+ kupiłam pomimo młodego wieku z myślą o zafundowaniu mojej skórze pod oczami mini spa. Skoro od wczesnych lat dbamy o cerę aby uniknąć wczesnych zmarszczek dlaczego wciąż zapomina się o skórze wokół oczu?
    Jest cienka i nie nawilża się sama, ponieważ brak w niej gruczołów łojowych więc starzeje się szybciej. Dlatego też powinniśmy o nią dbać szczególnie!

Za dwa opakowania kupione w drogerii Rossmann zapłaciłam ok. 16zł. Cena bardzo atrakcyjna.

Dodaję skład:
    Aqua, Glycerin, Sargassum Filipendula Extract, Chitosan, Propylene Glycol, Allantoin, Collagen, Allantoin, Hydroxyethylcellulose, Carrageenan, Parafinum Liquidum, Hyaluronic Acid, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Sodium Laureth Sulfate, Propylparaben, Methylparaben.

Składniki, które zdecydowanie mi się nie podobają: Propylene Glycol, Paraffinum Liquidum, Propylparaben, Methylparaben, Sodium Laureth Sulfate. Sporo tego jak na krótki skład.
    A oprócz tego m.in. gliceryna, alantoina, kwas hialuronowy, kolagen. Brzmi obiecująco.

Płatki opakowane są w małe, poręczne, kartonikowe opakowanie. Design utrzymany w kolorach szlachetnej czerwieni i złota. Wszystko błyszczy. Hasło, które od razu rzuca się w oczy „Active” niewiele nam mówi. Sama nazwa produktu – kolagenowe płatki pod oczy oraz opis działania są już mniej widoczne. Instrukcję obsługi, która jest przecież bardzo ważną informacją na każdym kosmetyku ciężko odczytać. Napisy mienią się i błyszczą przed oczami.
    W okienku patrzy na nas jeden z płatków. Fajnie jest wiedzieć od razu z czym ma się do czynienia.

W środku kartonika znajduje się plastikowa, przeźroczysta saszetka z dwoma żelowymi płatkami. Wydobywamy je zrywając folię ochronną. Same płatki są śliskie i dobrze nasączone substancją nawilżającą. Fantastycznie dopasowują się do kształtu oka. Trzymamy je na skórze przez 30 min.

Kosmetyk, pomimo nieciekawych i drażniących składników, nie podrażnia. Płatki nie zsuwają się z okolicy oka. Nawilżają bardzo kiepsko i oprócz tego marnego nawilżenia nie zauważyłam innego działania. Brak redukcji opuchlizny, rozjaśnienia czy wygładzenia drobnych zmarszczek mimicznych. Bardzo kiepski produkt z nieciekawymi składnikami. Nie kupię ponownie.

Podsumowanie:
    + cena
    + dobrze nasączone płatki

- bardzo nieczytelne informacje ŕ ich kolor i fakt, że wszystko błyszczy i świeci się
    - marne działanie, kosmetyk w zasadzie nie robi nic
    - dużo składników, które usunęłabym ze składu
    Używam tego produktu od: użyłam dwa razyIlość zużytych opakowań: dwa

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Astray_lif za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko jako ukojenie, nic innego nie zrobi
  • MINUSY:
    - zsuwają się !! trzeba leżeć prawie że płasko żeby zostały na swoim miejscu
    - opakowanie to tagedia!!!najgorsze z jakim miałam doczynienia niesamowicie trudno wyjąć te płatki
    - zapach mi nie odpowiada
    - nie zauważyłam działania

Miałam nie kupować więcej tych płatków bo poza tym że dają chwilowe ukojenie to jak dla mnie żadnych efektów na skórze pod oczami nie dają i jeszcze ta cena..
    choć teraz zasugerowałam się opisem jednej z dziewczyn i będę te płatki przecinać na pół dzięki temu z jednego opakowania mamy dwie aplikacje
    i myślę że dobrze było też je włożyć do lodówki na chwilę przed aplikacją dzięki temu spotęguje się ukojenie
    Używam tego produktu od: parę miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paris232323 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • polecam
  • Zachecona dobrymi opiniami płatków kolagenowych po obejrzeniu kliniki urody na tvn style i tescie płatków pod oczy postanowiłam kupic je w rossmanie gdyz tylko tam sa dostepne w moim miescie cena to ok.7,50 teraz na promocji po 5,50 jesli sie nie myle
    oceniam na 4 gwiazdki gdyz zsuwaja sie ich stosowanie wymaga troszke wolnego czasu

płatki nie podrazniły oczu ,oczy nie łzawiły -bardzo delikatne

płatki cudownie nawilzaja i napinaja delikatna skóre, ja nakładam na ok 40min
    sa bez zapachowe i nasaczone dosc mocno wiec po zaaplikowaniu najlepiej lezec aby sie nie zsuwały dołozyc muzyke i relax
    po 4 takich sesjach cienie pod oczami wyraznie mniejsze .W rossmanie jest jeszcze 2wersja ze złotem tych płatków kolagenowych -pozytywne zaskoczenie te juz tak bardzo nie zsuwaja sie wiec duzy plus po aplikacji skóra super naprezona i nawilzona bardzo fajny produkt stosuje raz w tygodniu

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: szesc

Chcesz pochwalić ifrit za czytelną i pomocną recenzję?
  • relaks i odprężenie - efekty nikłe
  • Kupiłam po przeczytaniu przychylnych recenzji w gazetach. Płatki zamknięte w hermetycznym opakowaniu, które bardzo ciężko otworzyć. Mają lekko galaretowatą konsystencję, ładnie pachną, coś jak algi. Mają bardzo dobry skład, jednak z uwagi na galaretowatą i śliską konsystencję nie za bardzo można z nimi chodzić, gdyż się zsuwają. Jedyna forma ich stosowania to na leżąco. Płatki mają bardzo obiecujący skład, fajnie nawilżają okolice oczu, ale spodziewałam się bardziej spektakularnych efektów. Spojrzenie ma więcej świeżości, ale cienie nie zostały w żadnym stopniu zniwelowane. Mam cerę mieszaną. Wg mnie płatki można wypróbować, są ogólnie dostępne i dość tanie, ale szału nie ma.

Używam tego produktu od: 1 dzień

Chcesz pochwalić ulinkaaa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1208 raz(y)
  • Przyjemne nawilzenie i relaks
  • Platki kolagenowe kupiłam razem ze złotymi tej firmy.
    To co mi sie przede wszystkim rzuciło w oczy to skład.
    Zakupiłam od razu kilka sztuk.

+ skład!
    + zawierają algi, chitosan, kolagen oraz kwas hialuronowy i arbutyne o działaniu rozjasniającym
    + cena
    + nie podrazniają
    + nie uczulają
    + nawilżają
    + nie wysuszają

+/- są nieco za duże, mimo to bez trudu dopasowują sie do okolic oczu
    +/- opakowanie wymagające dopracowania, trudno otwiera się - odzielenie folii od plastiku wymaga wysiłku i zręcznosci

Opis producenta:
    Przeznaczone do zabiegów intensywnie nawilżających dotleniających skórę pod oczami. Zawarte składniki aktywne, przenikają do głębszych warstw skóry, dzięki czemu znacznie poprawia się jej napięcie oraz nawilżenie. Powodują efekt długotrwałego utrzymywania odpowiedniego poziomu nawilżenia i jędrności skóry. Redukują opuchliznę i rozjaśniają cienie pod oczami.
    (www.switpharma.pl)

Płatki zamknięte są w blistrze po 2 sztuki szczelnie zamknięte.
    Wielkoscią nie różnią sie od swych złotych braci, sklad maja nieco uboższy, ale w odroznieniu od zlotych zawieraja arbutynę dzialającą rozjasniająco. Są dośc duze, wielkosci kciuka, bezzapachowe i mlecznego koloru.
    Opakowanie jest dość uciązliwe i utrudnia swobodę. Folia dość szczelnie przylega do plastiku i wymagana jest sila i zręcznosc by moc oderwac ją skutecznie.
    Posilkowanie nozyczkami wskazane.
    Płatki mają nieco zelatynowo- galaterowatą konsystencję, mają niecały milimetr grubości, są sliskie, wilgotne, dają uczucie chłodu. Aplikacja powinna odbywać sie raczej na leząco lub przy odchylonej do tylu glowie inaczej bedą zjezdac w doł. Nalozone dają niezwykle przyjemne uczucie chłodu, wypoczynku i relaksu. Aplikacja jest dośc przyjemna.
    Platki nie uczulają, ani nie podrażniają.
    Skóra po zastosowaniu jest odprężona, napieta i lekko nawilzona. Stosowane na wieczór redukowaly ewentualną opuchliznę i powodowały ze mimo nieprzespanych dobrze nocy spojrzenie było świeże. Stosowałam najczęsciej na wieczór przed snem. Niestety nie wiem czy redukuja cienie pod oczami, gdyz posiadam cienie wynikłe z plytko unaczynionej skóry więc jest to inny problem.
    Idealne jako S.O.S na okolice oczu. Warto posiadac kilka sztuk.
    Cena za te płatki (7,90) jest przystepna zwazywszy ze to produkt polski, łatwo dostępny w Rossmanie i o dobrym składzie. Mimo to preferuję złotych braci z uwagi na wymagajaca skórę pod oczami. Kolagenowe idealnie sprawdzą sie u osob mlodych nie posiadajacych jeszcze zmarszczek, działają jak kompres i dodatkowo intensywnie nawilzają. Swietne są jako baza pod olejki, ktore zatrzymają wilgoć uzyskaną z płatkow.
    Jestem zadowolona, szczególnie doceniam za skład, mimo to sięgnę raczej po złote.

Polecam wypróbować!

Skład:
    aqua, glycerin,propylene glycol, chitosan,collagen,arbutin,hyaluronic acid,lavandula angustifolia(lavender oil), methylparaben.

Analiza:
    aqua - woda
    glycerin - gliceryna jedna z najpopularniejszych hydrofilowych substancji nawilżających, penetruje warstwę rogową naskórka
    propylene glycol - srodek rozpuszczajacy, humektant o właściwościach nawilżających podobnych do gliceryny
    algae sea extract - ekstrakt z alg
    hydroxyethylcellulose- Niejonowy zagęstnik hydrofilowy. Lepkość roztworu zależy jedynie od stężenia zagęstnika w układzie. Stabilna w szerokim zakresie pH, niewrażliwa na jony metali wielowartościowych.
    chitosan - jest polisacharydem (wielocukier) otrzymywanym głównie ze skorupek stawonogów. Ma silne wła?ciwo?ci nawilżajace,tworzy na skórze delikatny film ochronny zabezpieczajacy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych a także skutecznie zatrzymuje wodę w skórze. Chitozan stanowi składnik kosmetyków selektywnych i drogich, sa one przeznaczone do cery suchej i odwodnionej .
    collagen - zbudowany z aminkwasów, wpływaja bardzo dobrze na giętkość i jędrność skóry. Kolagen jest jednym z najważniejszych białek, gdyż stanowi aż 30 % białek w całości organizmu oraz 70% białek skóry.
    arbutin- Pochodna hydrochinonu, naturalny czynnik o działaniu depigmentacyjnym, polegajacym na regulowaniu produkcji podstawowego barwnika skóry - melaniny, oraz równomiernym rozmieszczaniu jej w naskórku. Wykazuje dobra skutecznoœć działania w stosunku do różnego rodzaju plam pigmentacyjnych, nie powodujac jednoczeœnie odczynów alergicznych oraz odbarwiania zdrowej skóry.
    hyaluronic acid - Polisacharyd, jest istotnym elementem tkanki łącznej. Dzięki wyjątkowej zdolności zatrzymywania wody (wiąże 40 razy więcej wody niż sam waży), posiada bardzo dobre własności nawilżające i chroniące naskórek przed utratą wody. Jest nietoksyczny, niedrażniący i nie uczulający. W ciągu pół godziny (od aplikacji) przechodzi przez wszystkie warstwy naskórka, docierając do skóry właściwej, gdzie wykazuje silne działanie higroskopijne.
    lavandula angustifolia(lavender oil)- olejek lawendowy, olejek eteryczny uzyskany z kwiatów lawendy. Dzięki jego właściwościom kojącym, antyseptycznym i przyjemnemu zapachowi używa się go do pielęgnacji skóry i pielęgnacji włosów
    methylparaben- konserwant

Używam tego produktu od: miesiac

Ilość zużytych opakowań: 2x2 sztuki

_____________________________________________________________
    Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ajiv za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomogły ! Działają !
  • Moje spostrzeżenia po dwóch użyciach :

-warto je rozciąć na pół bo są duże i tym sposobem uzyskamy dwukrotną pielęgnację

-rozcinać opakowanie należy powoli i ostrożnie żeby ich nie uszkodzić, zrobiłam to takim malutkim nożykiem

-bardzo fajnie chłodzą i odświeżają zmęczona skórę !

-są porządnie nasączone co jest wielkim plusem

-po zdjęciu płatków skóra jest jaśniejsza, napinają i ujędrniają skórę

-doskonale radzą sobie ze zmniejszeniem opuchlizny pod oczami,widać efekt wygładzenia

-warto położyć się z nimi na oczach bo faktycznie mogą się zsunąć ale to dlatego że są solidnie nasączone no i to ma być relaks w końcu a nie bieganina z czymś na twarzy

-mam wrażliwe oczy na wiele kosmetyków, ale płatki absolutnie nie wywołały żadnego szczypania

-podsumuję tak: koją, chłodzą, odprężają CZYLI DZIAŁAJĄ

Używam tego produktu od: dwa razy
    Ilość zużytych opakowań: dwa razy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kliwias za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona z tego produktu.
  • Szukając kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ostatnio wpadły mi w ręce właśnie te płatki.
    Postanowiłam wypróbować, chociaż kosmetyków tej firmy nigdy wcześniej nie używałam.

Rzeczywiście, odklejanie płatków od sreberka jest nieco uciążliwe, ale może trzeba po prostu nabrać wprawy.

Generalnie jestem zadowolona - fantastycznie nawilżyły skórę a i cienie pod oczami zmniejszyły się. Myślę, że to nie ostatni raz kiedy używam tego produktu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić mnowicka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Takie o, sobie są
  • Kupiłam je raz, poniewąz kieśli chodzi o jakies kosmetyki pod oczy, to raczej nie trzymam się jednego, eksperymentuje i jeszcze nie trafiłam na żaden KWC.

Te płatki? No nie ma rewelacji.
    Cena troszkę dużo, dział z maseczkami w Rossmanie oferuje mi niskie ceny, a tu na końcu coś czego szukałam za 8 zł. Ale skusiłam się, choć sobie pomyślałam, że za te "złote" to bym mogła tyle dać. Niestety nie mój przedział wieku.
    Na oczyszczoną twarz z trudem nałożyłam płatki. A raczej z trudem je odpakowałam, rzeczywiście sreberko w ogóle nie chce odejść od plastiku.
    Jak już dałam rade, nie robiąc żadnej krzywdy płatką to miałam problem... jak tu to gdzie dać? Chyba przeraziła mnie wielkość i ta konsystencja. Położyć się i na oko? Na stojąco zaraz by spadły. Ale dla chcącego nic niezniechęcającego, dałam radę i o dziwo mogłam sobie spokojnie oglądac telewizję na siedząco. Przymocowałam je chyba dość solidnie, bo czułam, że przez 30 min są na swoim miejscu.
    Gdy zdjełam, no nie było rewelacji, cienie troszkę jasniejsze, skóra nawilżona, takie odświeżenie czuje. Ale ja szukam czegoś innego, czegos co mnie po prostu zaskoczy.

Używam tego produktu od: raz użyłam

Chcesz pochwalić shinobii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezłe
  • Płatki zapakowane są w blister, z którego należy oderwać sreberko. Jest to niestety ciężkie do wykonania. Trzeba uważać żeby nie uszkodzić zawartości.
    Płatki mają bardzo przyjemną żelową konsystencję. Po ich nałożeniu pod oczy należy się jednak położyć; w przeciwnym razie ześlizgują się z twarzy; zbędne ruchy podczas leżenia też nie są wskazane
    Przyjemnie chołodzą. Skóra jest po ich użyciu nawilżona i lekko rozjaśniona. Nie podrażniają, nawet wrażliwych oczu.
    Minusem jest dość wysoka cena.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Krolewna76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • sympatyczne
  • Nie rozumiem opini że płatki są nie praktyczne bo spływaja z twarzy i nie można z nimi malować paznokci.,,, żal.. Wydawało mi sie że ona maja działać a nie być praktyczne. Osobiści podoba mi sie ten efekt mokrych płatków, przynajmniej wiem że coś na nich jest a nie tylko klej. Płatki łądnie nawilżają skóre, lekko wygładzaja jej powierzchnie , napewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od: pierwszy raz

Chcesz pochwalić Koczica81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Zużyłam kilka par tych płatków, bo akurat nie było Perfecty ani Beauty Face.

Plusy:
    - dobrze nawilżają
    - wygładzają skórę pod oczami
    - słabo, ale jednak, likwidują opuchliznę

Minusy:
    - cena
    opakowanie (wyjąć te płatki bez uszkodzenia ich jest prawie niemożliwością)
    - płatki spływają z twarzy, po aplikacji trzeba leżeć
    - skomplikowane i czasochłonne przygotowanie

Z żelowych płatków zdecydowanie wolę Beauty Face.

Używam tego produktu od: kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić vrediana za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Fakt, trzeba z nimi lezec bo inaczej splyną ale mozna sie zrelaksowac.

Chcialam pozbyc sie cieni i nawilzyc skore.

nawilzylo
    Po ok 10 minutach zel wchłonal sie w moja skorę, wiec nawet nie mialam co wklepywac.

jezeli chodzi o cienie to ciezko stwierdzic, ale skora jest gladka i naciagnieta.

Używam tego produktu od: 1 dzien

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić czerrunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Splywająca galareta ...
  • Po bardzo pozytywnych doświadczeniach z płatkami innej firmy postanowiłam spróbować czegoś innego. Przypadkiem wpadły mi w ręce w drogerii płatki Prestige.

Pełna dobrych przeczuć postanowiłam je użyć przed pierwszym wieczornym wyjściem. Cóż... Tutaj pojawił się pewien problem. I to nie jeden. Po kolei jednak...

Po pierwsze - odpakowanie ich wcale nie należy do najłatwiejszych. Oderwać sreberko od tego plastiku w którym się znajdują to nielada wyczyn. Użyłam zębów.

Po drugie - zaskoczyła mnie ich konsystencja - galaretowata. Niepraktyczna. Płatki ciężko wyjąć, wyślizgują się z palców.

Po trzecie - aplikacja. Kiedy już jakoś przetransportujemy płatki w opakowania wprost pod oczy, zaczyna się kolejny problem - nie trzymają się nic, a nic! Spływają migiem w dół. Po kilku sekundach znajdują się gdzieś na wysokości policzka i zmierzają wciąż w dół.

Tym samym nie da się niestety zająć czymś innym podczas gdy płatki 'robią swoje'. Nie nie nie... Jedyna możliwość to położyć się z nimi i uciąć sobie przynajmniej 20 minutową drzemkę. Szkoda, że nie mam na to czasu.

Myślałam, że z tymi płatkami na twarzy zajmę się choćby pielęgnacją reszty ciała, czy włosami, niestety nie dało rady.

Wytrzymałam jakieś 10 minut, co chwilę poprawiając spływającą galaretę i odpuściłam. Tym samym ciężko mi stwierdzić coś na temat działania. Dla mnie ten produkt jest bardzo niepraktyczny i niedopracowany. Może gdyby płatki były cieńsze/mniejsze/ lżejsze? Wtedy trzymałyby się na swoim miejscu.

Ja jako wiecznie spiesząca się osoba, robiąca 10 rzeczy na raz, nie widzę sensu w używaniu takich 'opóźniaczy'. Dla mnie kosmetyk tego typu to typowy kosmetyk doraźny, chocby przed imprezą, na szybko. Z tymi płatkami szybko się nie da.

1,5 gwiazdki za to, że ... być może działa Być może...

Używam tego produktu od: jeden raz

Chcesz pochwalić sarotka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok!
  • Płatki dobrze się nakładają, pomagają na spuchnięte oczka, ale jak napisała poprzedniczka, są dość duże ale można je rozciąć na pół i wtedy starcza na dłużej
    Mogę polecić.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: Trzy

Chcesz pochwalić KamilaKamilaKamila za czytelną i pomocną recenzję?
  • a takie coś
  • Używam jak mi się przypomni. Nie jest to must-have, ale lubię mieć ze względu na to, że takiego typu cuda działają na mnie odprężająco ;d
    Wyraźnie napinają skórę pod oczami (chyba az za bardzo!!!), ale nie odczuwam większego nawilżenia. Zawsze dzielę jeden płatek na mniejsze częsci, bo nie lubię miec calego polika tym oblepionego. Dla mojej twarzy to troche za duzy rozmiar. Nie uczulają, nie podrażniają. Za to niewygodnie je wydostać z opakowania.

Używam tego produktu od: kilku tyg.
    Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paradiso perduto za czytelną i pomocną recenzję?