Powiększ Procter & Gamble, Head & Shoulders, Szampon przeciwłupieżowy z odżywką 2w1 (2 rodzaje)

Zgłaszająca osoba: youare

Head&Shoulders działa bezpośrednio na skórę głowy dzięki czemu skóra głowy pozostaje zdrowsza, a przy regularnym stosowaniu łupież nie wraca. System oczyszczająco - odżywiający nadaje włosom uczucie miękkości i sprawia że są lśniące.
Występuje w wariantach:
- Codzienna pielęgnacja
- Mentol naturalna świeżość

Skład: /Naturalna Świeżość/: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamide MEA, Zinc Carbonate, Glycol Distearate, Dimethicone, Sodium Chloride, Zinc Pyrithione, Sodium Xylenesulfonate, Parfum, Cetyl Alcohol, Menthol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Magnesium Sulfate, Sodium Benzoate, Ammonium Laureth Sulfate, Linalool, Magnesium Carbonate Hydroxide, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Sodium Polynaphthalenesulfonate, Paraffinum Liquidum, Methylchloroisothiazolino ne, DMDM Hydantoin, Disodium EDTA, Tetrasodium EDTA, CI 60730, Methylchloroisothiazolino ne, CI 42090. (05.08.2009)

Cena: ok. 8zł / 200ml; ok. 14zł / 400ml; ok. 25zł / 750ml

• Super!
  • Poradził sobie z łupieżem oraz z wypadaniem włosów! Więc już jest super. Od szamponu zbyt wiele nie wymagam, swoją rolę spełnia doskonale, oczyszcza, pieni się ładnie. Ładny zapach, chociaż nie czuję go zbyt długo na włosach. Włosy są miękkie, sypkie, jednak po każdym myciu lepiej użyć jakiejś odżywki, bo są dość matowe. Niemniej polecam.

Chcesz pochwalić terrotyka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic specjalnego
  • Moja recenzja dotyczy head & shoulders mentol

Uważam, że jest to szampon bez rewelacji. Nie dostrzegłam żadnych specjalnych zmian na moich włosach, prócz tego, że ładnie pachniały. Aczkolwiek zamierzam kupić teraz head & shoulders przeciw wypadaniu włosów dla kobiet, zobaczymy jakie będą tego rezultaty

Używam tego produktu od: jednorazowe użycie
    Ilość zużytych opakowań: zero

Chcesz pochwalić nataliaaaa124 za czytelną i pomocną recenzję?
  • srednio
  • Ta seria z odzywka chyba jest najgorsza z tych wszystkich innych szamponów z Head Shoulders..
    -przetłuszcza wlosy (myje wlosy co 3 dni) a na drugi dzień mam "nieswieze"
    -z lupiezem sobie nie radzi od razu
    -zazwyczaj swędzi mnie skora glowy po nim
    -ma odzywke w sobie ??? hmmm ,,,, nie zauwazylam ,,,,
    -jest strasznie nie wydajny

Używam tego produktu od: paru tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 koncowka

Chcesz pochwalić julaa20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ulubiony
  • Co prawda przeżyłam chwilową fascynację szamponami Dove ( które pozostawiły po sobie łupież i szybko przetłuszczające się włosy) ale wróciłam do h&s.
    Włosy po nim są silne i mniej wypadają. Mogę je myć co 3-4 dni i nie są tłuste. Przede wszystkim świeżość!
    Ja lubie ten niebieski który ma ładny zapach i dobrze się pieni. Mentolowy delikatnie chłodzi co latem jest przyjemne.
    Polecam!

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście? kilkadziesiąt?

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadzieja
  • Szampon kupiłam w promocji. Ucieszyłam się, bo był tani a zakupiłam dwie duże butle tego szamponu. Wszystko było okey, do 3-4 mycia. Później horror.

Plusy:
    - bardzo dobra dostępność
    - świetna cena w promocji
    - ładny zapach

Minusy:
    - nabawiłam się bolesnych pryszczy na głwowie
    - zaczeły mi włosy wypadać, straciłam połowe włosów z główy

Z pryszczami chodziłam przez 3 miesiące zanim udało mi się tego pozbyć. Teraz wyskakuje jeden malutki na całą głowe. Ja podziękuje za taki produkt. Nigdy więcej tej firmy.

Ilość zużytych opakowań: 1/4

Chcesz pochwalić asia192 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Moje włosy nie mają skłonności do przetłuszczania się czy łupieżu używam go więc raz na dwa tygodnie, dla efektu odświeżenia i uczucia świeżości. Szampon jest wydajny, ładnie się pieni. Włosy po nim są lśniące i miękkie. Zawsze stosuje go z odżywką

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić kasiencja2405 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadzieja
  • Nie rozumiem zachwytów nad tymi szamponami, każdy z tej firmy niestety u mnie się nie sprawdza. Ten 2w1 okropnie przetłuszcza, nie usuwa łupieżu, a gdy dostanie się do oczu, sprawia, że niemożliwie szczypią. Plusem jest tylko mentolowy zapach. Posiada nieciekawy, chemiczny skład. Za tą cenę można znaleźć o wiele lepsze szampony. Nie polecam.

Używam tego produktu od: kiedys uzywalam przez krotki czas
    Ilość zużytych opakowań: nie zuzyłam całego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić cherrycokex za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham
  • Nie miałam problemów z łupieżem ,ale szukałam czegoś dobrego.Znalazłam właśnie ten szampon i sie zakochałam
    1.ZAPACH
    długo by tu opowiadać czuć go z butelki a na włosach trzyma sie nawet 3 dni w ekstremalnych warunkach.Ciągle wącham swoje włosy!
    2.OPAKOWANIE
    Mam zawsze 400ml .Kosztuje sporo nie powiem , ale starscza mi na 3-4mies.
    3.WŁOSY.
    Są takie delikatne jak puchy i wydaje mi sie ,że troche rozjaśnił mi włosy.Teraz są jeszcze cudniejsze

NAJ NAJ NAJ NAJ <3
    KWC

Używam tego produktu od: 1,5roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 po 400ml

Chcesz pochwalić BrysiaKochane za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak na razie mój ulubiony szampon p/łupieżowy
  • Mam problemy z łupieżem, najgorzej jest w okresie zimowo-wiosennym (prawdopodobnie przez noszenie czapek). H&S stosuję od dawna (oczywiście nie bez przerwy, tylko gdy pojawi się problem) i:

+ ma fajny "miętowy" zapach - bardzo odświeżający
    + rzeczywiście jest skuteczny w walce z łupieżem
    + dobrze oczyszcza skórę głowy
    + gęsty = wydajny
    + w promocji jest w dobrej cenie, a promocje na ten szampon zdarzają się dosyć często

- włosy po nim są jakby 'suche' dlatego bez odżywki się nie obejdzie, ale to cecha chyba wszystkich p/łupieżowców, więc odejmuję tylko 0,5gwiadki

Ilość zużytych opakowań: 5 dużych opakowań

Chcesz pochwalić ania2701 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Jak dla mnie bardzo skutecznie usuwa łupież.Ma świeży zapach, dobrą konsystencję, jest wydajny.
    Jedyny minusik to cena ale zawsze można trafić na jakąś fajną promocję.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić edyta2209 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij