Powiększ Procter & Gamble, Head & Shoulders, Szampon przeciwłupieżowy z odżywką 2w1 (2 rodzaje)

Zgłaszająca osoba: youare

Head&Shoulders działa bezpośrednio na skórę głowy dzięki czemu skóra głowy pozostaje zdrowsza, a przy regularnym stosowaniu łupież nie wraca. System oczyszczająco - odżywiający nadaje włosom uczucie miękkości i sprawia że są lśniące.
Występuje w wariantach:
- Codzienna pielęgnacja
- Mentol naturalna świeżość

Skład: /Naturalna Świeżość/: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamide MEA, Zinc Carbonate, Glycol Distearate, Dimethicone, Sodium Chloride, Zinc Pyrithione, Sodium Xylenesulfonate, Parfum, Cetyl Alcohol, Menthol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Magnesium Sulfate, Sodium Benzoate, Ammonium Laureth Sulfate, Linalool, Magnesium Carbonate Hydroxide, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Sodium Polynaphthalenesulfonate, Paraffinum Liquidum, Methylchloroisothiazolino ne, DMDM Hydantoin, Disodium EDTA, Tetrasodium EDTA, CI 60730, Methylchloroisothiazolino ne, CI 42090. (05.08.2009)

Cena: ok. 8zł / 200ml; ok. 14zł / 400ml; ok. 25zł / 750ml

• nic specjalnego
  • Moja recenzja dotyczy head & shoulders mentol

Uważam, że jest to szampon bez rewelacji. Nie dostrzegłam żadnych specjalnych zmian na moich włosach, prócz tego, że ładnie pachniały. Aczkolwiek zamierzam kupić teraz head & shoulders przeciw wypadaniu włosów dla kobiet, zobaczymy jakie będą tego rezultaty

Używam tego produktu od: jednorazowe użycie
    Ilość zużytych opakowań: zero

Chcesz pochwalić nataliaaaa124 za czytelną i pomocną recenzję?
  • srednio
  • Ta seria z odzywka chyba jest najgorsza z tych wszystkich innych szamponów z Head Shoulders..
    -przetłuszcza wlosy (myje wlosy co 3 dni) a na drugi dzień mam "nieswieze"
    -z lupiezem sobie nie radzi od razu
    -zazwyczaj swędzi mnie skora glowy po nim
    -ma odzywke w sobie ??? hmmm ,,,, nie zauwazylam ,,,,
    -jest strasznie nie wydajny

Używam tego produktu od: paru tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 koncowka

Chcesz pochwalić julaa20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ulubiony
  • Co prawda przeżyłam chwilową fascynację szamponami Dove ( które pozostawiły po sobie łupież i szybko przetłuszczające się włosy) ale wróciłam do h&s.
    Włosy po nim są silne i mniej wypadają. Mogę je myć co 3-4 dni i nie są tłuste. Przede wszystkim świeżość!
    Ja lubie ten niebieski który ma ładny zapach i dobrze się pieni. Mentolowy delikatnie chłodzi co latem jest przyjemne.
    Polecam!

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście? kilkadziesiąt?

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadzieja
  • Szampon kupiłam w promocji. Ucieszyłam się, bo był tani a zakupiłam dwie duże butle tego szamponu. Wszystko było okey, do 3-4 mycia. Później horror.

Plusy:
    - bardzo dobra dostępność
    - świetna cena w promocji
    - ładny zapach

Minusy:
    - nabawiłam się bolesnych pryszczy na głwowie
    - zaczeły mi włosy wypadać, straciłam połowe włosów z główy

Z pryszczami chodziłam przez 3 miesiące zanim udało mi się tego pozbyć. Teraz wyskakuje jeden malutki na całą głowe. Ja podziękuje za taki produkt. Nigdy więcej tej firmy.

Ilość zużytych opakowań: 1/4

Chcesz pochwalić asia192 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Moje włosy nie mają skłonności do przetłuszczania się czy łupieżu używam go więc raz na dwa tygodnie, dla efektu odświeżenia i uczucia świeżości. Szampon jest wydajny, ładnie się pieni. Włosy po nim są lśniące i miękkie. Zawsze stosuje go z odżywką

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić kasiencja2405 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadzieja
  • Nie rozumiem zachwytów nad tymi szamponami, każdy z tej firmy niestety u mnie się nie sprawdza. Ten 2w1 okropnie przetłuszcza, nie usuwa łupieżu, a gdy dostanie się do oczu, sprawia, że niemożliwie szczypią. Plusem jest tylko mentolowy zapach. Posiada nieciekawy, chemiczny skład. Za tą cenę można znaleźć o wiele lepsze szampony. Nie polecam.

Używam tego produktu od: kiedys uzywalam przez krotki czas
    Ilość zużytych opakowań: nie zuzyłam całego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić cherrycokex za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham
  • Nie miałam problemów z łupieżem ,ale szukałam czegoś dobrego.Znalazłam właśnie ten szampon i sie zakochałam
    1.ZAPACH
    długo by tu opowiadać czuć go z butelki a na włosach trzyma sie nawet 3 dni w ekstremalnych warunkach.Ciągle wącham swoje włosy!
    2.OPAKOWANIE
    Mam zawsze 400ml .Kosztuje sporo nie powiem , ale starscza mi na 3-4mies.
    3.WŁOSY.
    Są takie delikatne jak puchy i wydaje mi sie ,że troche rozjaśnił mi włosy.Teraz są jeszcze cudniejsze

NAJ NAJ NAJ NAJ <3
    KWC

Używam tego produktu od: 1,5roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 po 400ml

Chcesz pochwalić BrysiaKochane za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak na razie mój ulubiony szampon p/łupieżowy
  • Mam problemy z łupieżem, najgorzej jest w okresie zimowo-wiosennym (prawdopodobnie przez noszenie czapek). H&S stosuję od dawna (oczywiście nie bez przerwy, tylko gdy pojawi się problem) i:

+ ma fajny "miętowy" zapach - bardzo odświeżający
    + rzeczywiście jest skuteczny w walce z łupieżem
    + dobrze oczyszcza skórę głowy
    + gęsty = wydajny
    + w promocji jest w dobrej cenie, a promocje na ten szampon zdarzają się dosyć często

- włosy po nim są jakby 'suche' dlatego bez odżywki się nie obejdzie, ale to cecha chyba wszystkich p/łupieżowców, więc odejmuję tylko 0,5gwiadki

Ilość zużytych opakowań: 5 dużych opakowań

Chcesz pochwalić ania2701 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Jak dla mnie bardzo skutecznie usuwa łupież.Ma świeży zapach, dobrą konsystencję, jest wydajny.
    Jedyny minusik to cena ale zawsze można trafić na jakąś fajną promocję.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić edyta2209 za czytelną i pomocną recenzję?
  • skuteczny
  • Używam tego produktu bardzo rzadko jednak zawsze muszę go mieć w swoim zbiorze kosmetycznym.
    Niestety nie mogę używać go częściej ponieważ przesusza moje włosy i dodaje im ciężkości.

Plusy:
    -skuteczność w walce z łupieżem
    -dobrze odświeża i oczyszcza
    -daję miłe uczucie mrożenia
    -wydajność

Minusy
    -w moim przypadku nie obejdzie się bez odżywki
    -cena
    -matowi włosy i plączę

Używam tego produktu od: lat
    Ilość zużytych opakowań: trudno zliczyć

Chcesz pochwalić colinca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału
  • Plusy:
    -brak łupieżu
    -mega odświeżenie skóry głowy
    -włosy nie przetłuszczają się
    -ładne zapachy

Minusy:
    -włosy po szamponie są szorstkie i nie chcą się układać, nawet po użyciu odżywki

Nie polecam. Szampon nie jest przeznaczony dla kobiecych włosów. Nie mogłam się przyzwyczaić do szorstkości i nieukładania się moich włosów.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić milenka333 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miętowe niebo
  • Produkt miętowy jest cudowny, daje naprawdę odczuwalne odświeżenie, to czego pragniemy latem, lub po męczącym dniu!! Jestem bardzo zadowolona z tego produktu, minusy to na pewno jego cena, ale za to jest wydajny

Używam tego produktu od: kilka mięsięcy
    Ilość zużytych opakowań: ok 2 całe i 3 rozpoczęte

Chcesz pochwalić bananie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Dostałam ten szampon w swoje ręce przez przypadek- zapomniałam wziąć swojego (pakowanie w pośpiechu.. ) i dobra dusza pożyczyła mi swój- w wersji mentolowej.
    Po pierwszym użyciu efekt WOW. Nie potrzebowałam już maski z Kallosa, żeby rozczesać niesforne końcówki, zniszczone rozjaśnianiem (czubek włosów mam naturalny, wyglądam teraz jakbym miała ombre ) moje włosy były świeże, łupież, choć nieznaczny, jest już całkowicie niewidoczny, włosy pachniały obłędnie mentolem!
    Jedyną jego wadą jest to, że nieco przesusza włosy. Ale załatwiam to raz na jakiś czas używając maski z Kallosa na całe włosy. Polecam z całego serca, kupię ponownie tą wersję jak i inne z tej serii!

Ilość zużytych opakowań: 1 największe w trakcie

Chcesz pochwalić DarkTemptation za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo, bardzo dobry ; )
  • +dobrze oczyszcza włosy,
    +uczucie świeżości przy myciu głowy,
    +zapach,
    +mam kręcone włosy i troszkę się puszą, a po nim już nie
    +cena,
    +wydajność,
    +ułatwia rozczesywanie,
    +poręczne opakowanie,
    +włosy się błyszczą.
    Polecam ; )

Chcesz pochwalić alutkejszyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Przereklamowany szampon, robi więcej szkody niż pożytku.

Minusy:
    dostałam jeszcze większy łupież
    włosy się szybciej przetłuszczają
    pozostawia na włosach jakiś dziwny film
    cena
    bardzo szczypie gdy przedostanie się do oczu

Plusy:
    przyjemne uczucie zimna dzięki mentolowiUżywam tego produktu od: 6 tygodniIlość zużytych opakowań: 1

Chcesz pochwalić Sorpreso za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 17 raz(y)
  • masakra
  • Używałam tego szamponu jakieś pół roku temu w wersji mentolowej.

Szampon ma ładne, estetyczne opakowanie, dosyć praktyczne, jest bardzo wydajny i w miarę dobrej cenie. I to na tyle plusów.

Skład jest koszmarny- co druga substancja jest drażniąca lub toksyczna, nie mam pojęcia kto takie świństwo wpuścił na polski rynek...
    '
    Mi niestety z łupieżem nie pomógł- podrażnił mi mocno skórę głowy i wysuszył, spowodował spory łojotok i wysyp zaskórników na skalpie. Po myciu nim wychodziła mi za każdym razem łuska z przesuszenia skóry, która po krótkim czasie mentolowej ulgi zaczynała swędzieć.

Wydaje mi się, że lekko wpłynął na przerzedzenie moich włosów- po kilku miesiącach jego używania włosy miałam bardzo marne i w dużo gorszej kondycji.

Poleciłabym tylko kobiecie, której bardzo nie lubię. Ten szampon to jakiś żart.

Ilość zużytych opakowań: jedno 400 ml

Chcesz pochwalić Wewo za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • dobry szampon
  • Mam wersję niebieską.

Używam tego szamponu od dawna. Od czasu do czasu zdarza mi się problem z łupieżem. Ten szampon zawsze mi pomaga. Ale nie tylko z łupieżem, ale także z podrażnioną skórą głowy. Zawsze, gdy trafiam na nowy szampon, który nie "podpasuje" mojej skórze gowy, to potem ratuję się tym.
    Dobrze myje włosy, są naprawdę czyste. Nie obiąża włosów ani nie przesusza. Świetnie nadaje się do zwykłego stosowania - przez lata stosowałam go co dwa dni.
    Trudno mi powiedzieć, czy to "2 w 1" daje jakiś efekt. Po spłukaniu włosy są trochę dziwne w dotyku, jakby pokrywał je jakiś film, trudno to określić. Jednak po wyschnięciu niczego takiego już nie ma.
    Używam do neigo dodatkowo odżywki. Ale przez bardzo długi czas ją sobie odpuszczałam i też było ok.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: co najmniej kilka

Chcesz pochwalić Noane za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • szapon jest niedrogi , a skuteczny .
    Plusy tego szmaponu :
    +cena
    +zapach
    +skuteczność
    +miękkość i świeżość włosów

-po dłuższym stosowaniu jakby przestał działać
    Ogólnie gorąco polecam!

Chcesz pochwalić Krejzolkabejbe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały!
  • ma same +
    szampon mentolowa świeżosc
    +po umyciu daje efekty mrożenia głowy
    +odswieza
    +po nim włosy szybko sie nie przetłuszczają
    +są po nim delikatne

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Kilkanaście

Chcesz pochwalić dagmarka78 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • To szampon, do którego zawsze po jakimś czasie wracam, jest bardzo dobry dla mojego typu włosów

Zalety:
    - fajny efekt chłodu na głowie
    - dobrze się pieni
    - dobrze myje
    -odświeża włosy
    - jest w przystępnej cenie
    - rzeczywiście zwalcza łupież

Wady:
    - trochę plącze włosy
    -nie dostrzegłam jakiegoś specjalnego odżywiania
    - gdy trochę spłynie mi na twarz, od razu dostaję uczulenia

Ogólnie rzecz biorąc, polecam ten szampon, mimo kilku wad.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie czwartego

Chcesz pochwalić Lady1nnn1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry.
  • Mam wersję z mentolem-zapach świetny, mentolowy, ale delikatny, niezwykle odswieżający, przyjemny, taki czysty.

Konsystencja też w porządku, nie jest zbyt lejący ani gęsty, dobrze się pieni, rozprowadza na włosach (chociaż przy szamponach aptecznych czy profesjonalnych trzeba mniej dac na włoski szamponu, np uzywałam Novoxidylu wystarczyła dosłownie kropla wielkości orzecha włoskiego, tutaj tak pół garstki, ale to tak jak każdy drogeryjny szmpon-są mniej wydajne i przez to niekoniecznie ekonomiczne).

Dobrze myje-włosy sa po nim świeże, skóra głowy czysta, w trakcie nakładania czuć przyjemny chłód, na pewno idealny latem.

Kupiłam go, bo skończył mi się mój apteczny szampon i musiałam czekać na zamówienie, bo nie było go akurat w aptece, wybrałam tani head&shoulders, bo też na problemową skórę głowy, nie zawiodłam się, teraz kupiłam kolejną butelkę tym razem wersję Citrus Fresh do przetłuszczających się włosów.

Obawiałam się, że szampon z odzywką może obciążyć włosy, ale nic z tych rzeczy, były miękkie, fajne w dotyku i domyte.

Polubiłam go i teraz będe czasem korzystacz tych szamponów, bo efekt na włosach i głowie dobry, ale także komfort używania i zapach, cena też przemawiaja na plus.Używam tego produktu od: Mies.Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego.

Chcesz pochwalić Aneczka:} za czytelną i pomocną recenzję?
  • wymywa kolor farby z włosów - IDEALNIE ! <33
  • Kupiłam ten szampon w porywie, gdy farba na moich włosach wyszła kruczoczarna, a nie chciałam takiego efektu na głowie, więc postanowiłam przyspieszyć efekt wymywania koloru.

Używałam wersji tej po prawej stronie, zielonej. (2w1 mentol naturalna świeżość)

Plusy:
    + wydajny
    + cena - bez promocji bardzo korzystna
    + fajne mentolowe odświeżenie, gdy potrzymam dłużej szampon na włosach podczas brania prysznica, to szuję CHŁÓD na skórze głowy - bardzo przyjemny, nie powiem, ze nie. a na lato idealny !
    + zapach - typowy headandshouldersowy z dodatkiem mentolu, mięty
    + dobrze się pieni

Plusy/Minusy:
    ~ świetnie wymywa kolor farby z włosów. nie jest to oczywiście spektakularny efekt, bo za swoja głupotę trzeba płacić, ale mimo wszystko. może to byś sporym problemem dla osób chcących utrzymać kolor włosów farbowanych w niezmienionym stanie, ale jak dla mnie w potrzebie sprawdził się idealnie
    ~ podszczypuje oczy, ale się wcale nie dziwię, ze względu na jego działanie przeciwłupieżowe

(Jakby ktoś był zainteresowany myję włosy mieszanką tego szamponu z odrobiną sody oczyszczonej i zostawiam na parę minut, zabieg powtarzam kilkakrotnie i delikatnie kolor wypłukuje się. Jest to dość niszczące dla włosów, pozostaje po tym jeden wielki kołtun, ale dużo dużo dużo odżywek i da się przeżyć potem. Wyczytałam o tym oczywiście gdzieś na wizażowym forum. Pomaga, naprawdę !! ;p)

Minusy:
    - mimo, że jest to szampon z odżywką, to jednak potrzebuję po umyciu włosów oddzielnie zaaplikować odżywkę, bo bez niej ani rusz. włosy po użyciu są skołtUIONe, gorzej nawet jak po moim szamponie
    - nie sądzę, aby stuprocentowo usuwał łupież, gdy miałam problem z tym zjawiskiem, wróciłam do niego, jednak znaczącej poprawy nie widziałam. na pewno nie do 100%, jak zapewnia producent. Jeśli się ma problem z łupieżem, to jednak raczę sięgnąć po apteczne środki, tj. Nizoral etc.

Używam tego produktu od: listopada 2010 - sierpnia 2012
    Ilość zużytych opakowań: jedno 200 ml

Chcesz pochwalić kaarolinaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły.
  • Podkradam mojemu mężczyźnie czasem wersję mentolową, kiedy muszę się rano jak najszybciej "ogarnąć".
    Niby nie ufam obietnicom zapewniającym cuda typu "2w1", ale po umyciu włosów tym szamponem naprawdę nie mam potrzeby nakładania odżywki.
    Ja łupieżu nie mam, mam rzadkie, dosyć cienkie, wypadające niefarbowane włosy, przetłuszczające się u nasady i suche na końcach.
    Nie przesuszył mi ich ani skóry głowy (chociaż nie wiem, co by się stało gdybym używała go codziennie, teraz zdarza mi się to sporadycznie), po użyciu włosy były miękkie i puszyste, przez cały dzień wyglądały na świeże.
    Za to z łupieżem mojego faceta sobie nie radzi, więc z uwagi na to, że powinien nie mogę dać mu wysokiej noty.

Ilość zużytych opakowań: ok. 1/4 opakowania 400ml

Chcesz pochwalić kasztanka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam, duża skuteczność
  • Jeden z lepszych szamponów przeciwłupieżowych. Dzięki niemu pozbyłam się łupieżu na dobre. Szampon ma gęstą konsystencję, łatwo się go rozprowadza na włosy, fajnie się pieni. I ten zapach odświeżający. Działania odżywki nie szczególnie zauważyła, bo najważniejsze było zlikwidowanie łupieżu . Minusów nie zauważyłam

Jeśli ponownie dostanę łupieżu, wiem co mi pomoże

Ilość zużytych opakowań: 3 (2 duże i 1 małe)

Chcesz pochwalić magdaaaa1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Teraz mam dylemat
  • Skończył mi się szampon przeciwłupieżowy Clear, więc zaszłam z rana do Rossmanna - zamknięte. Natura - zamknięte. Nie miałam czasu na stanie pod drogerią więc w innym mieście robiąc zakupy w Biedronce natknęłam się na ten zielony head & shoulders z odżywką. Powąchałam, ok, w dodatku opakowanie 400ml za 12zł ; ) A że nie miałam czasu się dłużej zastanawiać to wzięłam. I teraz mam dylemat czy wracać do starego przeciwłupieżowego ; )
    Najbardziej podoba mi się świeży miętowy zapach i efekt chłodzenia, bardzo lubię takie produkty. Do tego gęsta konsystencja, nie tak jak Clear ale też fajna podchodzi pod "gumową" trochę. Ładnie się pieni, co do działania przeciwłupieżowego ciężko stwierdzić bo stosuje profilaktycznie po łupieżu. Jedne co nie niwelował swędzenia głowy, kąpałam się w takiej wodzie że wystąpiło czy może jeszcze coś innego. Nie wysusza ale działania odżywki nie zauważyłam, ale nie wymagam od niego odżywiania. Ogólnie bardzo fajny szamponik i jakbym miała do wyboru już 2 to bym się zastanawiała ; ) a no i cena rewelacja

Używam tego produktu od: ponad tygodnia

Ilość zużytych opakowań: 4 mycia

Chcesz pochwalić themadcaplaughs za czytelną i pomocną recenzję?