Blau Farma, Seboklar, Szampon przeciwłupieżowy

Powiększ Blau Farma, Seboklar, Szampon przeciwłupieżowy

Zgłoszony przez Emma1983

Seboklar jest skutecznym szamponem przeciwłupieżowym, zawierającym dwie współdziałające ze sobą substancje czynne: pirytionian cynku jest aktywnym keratostatykiem, a kwas undecylenowy działa przeciwłojotokowo i przeciwdziała przetłuszczaniu się włosów. Obie substancje charakteryzują się ponadto właściwościami przeciwgrzybiczymi i przeciwbakteryjnymi. Seboklar nie powoduje podrażnień ani uczuleń. Dzięki pH = 5,0 chroni naturalną kwasowość skóry głowy i nie wysusza jej. Nadaje włosom połysk i puszystość. Po umyciu włosy łatwo się układają i nie elektryzują się. Produkt wydajny w użyciu.
Wskazania:
-łupież suchy,
-łupież tłusty,
-profilaktyka przeciwłupieżowa i przeciwłojotokowa do włosów przetłuszczających się, z tendencją do powstawania łupieżu.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lauramidopropyl Betaine, Acrylates Copolymer, Lauryl Glucoside, Disodium Undecylenamido MEA-Sulfosuccinate, Zinc Pyrithione, Cocamide DEA, Sodium Chloride, Citric Acid.

/s/

• dla mnie kicha
  • Polecony w aptece dla łojotokowej skory głowy, dla mnie nie spełnia oczekiwań. Jeszcze tego samego dnia po umyciu głowa swędzi, pojawiają się łuszczace płaty, włosy sie szybko przetłuszczają. Mnie nie służy kompletnie, nie mogłam sie doczekać kiedy go zużyję. Zbyt rzadki, przelewa się na dłoni, co powoduje marnację drogiego szamponu. Słabo się pieni, mało wydajny, nie skuteczny, drogi.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Chcesz pochwalić pauli25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Robi to do czego został stworzony.
  • Po ostatnim farbowaniu włosów u fryzjera (początek marca) nabawiłam się strasznego podrażnienia-skóra głowy niemiłosiernie mnie swędziała, była miejscami zaczerwieniona i łuszczyła się (nie miałam nigdy problemów z łupieżem czy nadwrażliwością). Zmuszona byłam do zakupu szamponu, który mógłby rozwiązać ten problem. Miła farmaceutka poleciła mi Seboklar. Szampon uporał się z problemem dość szybko-już po 4-tym umyciu włosów problem zniknął:
    -szampon wyglądem przypomina szampon Clear,
    -nie pachnie,
    -słabo się pieni (jest małowydajny)-odejmuję pół gwiazdki,
    -dobrze się spłukuje,
    -doskonale oczyszcza włosy, usuwa wszelkie pozostałości kosmetyków do włosów,
    -niestety włosy są "tępe" i trudne do rozczesania-odejmuję kolejne pół gwiazdki,
    -Za to świetnie spełnia swoje zadania: zlikwidował swędzenie i podrażnienie skóry głowy, przestała się ona łuszczyć. Dodatkowo Seboklar ograniczył przetłuszczanie się mojej czupryny.
    Mimo drobnych wad, polecam.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: prawie całe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Emma1983 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij