Powiększ La Roche Posay, Toleriane Teint (Kojący podkład korygujący o elastycznej konsystencji) (nowa wersja)

Zgłoszony przez kate1991

Toleriane Teint koryguje niedoskonałości skóry i ujednolica jej koloryt dzięki doskonałym właściwościom kryjącym. Wzbogacony o innowacyjny składnik - Neurosensynę, redukującą mikropodrażnienia - jest doskonale tolerowany przez skórę nawet najbardziej reaktywną. Czynnik ułatwiający rozprowadzanie, wydłuża trwałość makijażu bez tworzenia efektu maski
Testowany na skórze wrażliwiej, atopowej i trądzikowej.
Wskazania: każdy typ skóry, rozległe niedoskonałości.
Zalety:
- wysoka tolerancja,
- bezzapachowy,
- bez konserwantów,
- z filtrem SPF 25,
- nie powoduje powstawania zaskórników.

• Najlepszy podkład korygujący bez efektu maski.
  • Najlepszy podkład korygujący jaki miałam, idealne rozprowadza się na twarzy bez obaw o efekt maski, dobre krycie niedoskonałości i przebarwień, pięknie stapia się z cerą. Idealny dla wrażliwej cery, nie wysusza, wysoki filtr SPF 25. Wygodna tubka do aplikacji. Mam najjaśniejszy odcień i nie jest wcale aż taki bardzo jasny, będzie dobrym wyborem dla jasnych cer. Jedyny minus to dość wysoka cena ok 70 zl, ale warto wydać więcej, zwłaszcza, że jest bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka 30 ml.

Chcesz pochwalić margeritos za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby
  • Jak na LRP to naprawdę bardzo słaby produkt. Miałam Unifiance Satin Cream i był bardzo dobry, a ten?

Ten podkład nie ma żadnej zalety - niestety. No może krycie jest całkiem ok, chociaż ja lubię lekko i średnio kryjące podkłady, więc mi nie robi to wielkiej różnicy.

Podkład po pierwsze jest za ciemny - najjaśniejszy odcień robi się marchewkowy na twarzy. W dodatku błyszczy się, robi maskę, nawet zapytałam inną osobę o zdanie. Na jedną połowę twarzy nałożyłam nawilżający podkład Toleriane Teint, a na drugą ten - od razu dostałam odpowiedź, że ten podkład sztucznie wygląda i widać go po prostu, a tamten wygląda naturalnie. Poza tym zbiera się w drobnych zmarszczakch tudzież porach czy wszelkich innych wgłębieniach. Dodatkowo mnie uczula - twarz po jego nałożeniu mnie szczypała doslownie! Mialam uczucie ściągnięcia twarzy. Totalny bubel niestety. Najgorszy ze wszystkich Toleriane Teint wg mnie.

Używam tego produktu od: dwa razy użyłam
    Ilość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić Atenya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry podkład na zimę
  • Ten podkład przypisał mi dermatolog, mam cerę z niedoskonałościami - na początku byłam zachwycona jednak z biegiem czasu zauważyłam sporo wad (używam 10).

Podkład sprawdza się w zależności od pory roku - zimą jest idealny (długo się utrzymuje, super kryje i koi skórę) lecz nie sprawdza się w gorące, słoneczne dni. Jest zbyt ciężki dla cery i niezbyt estetyczne potrafi popłynąć latem. Po kilku godzinach cera się błyszczy, trzeba go stosować z dobrym pudrem. Ma jednak składniki łagodzące, dzięki poprawia wygląd cery oraz plus za spf.

Wiosną przechodzę na coś lżejszego, jednak jesienią do niego wracam.

Ilość zużytych opakowań: około 6

Chcesz pochwalić krasnajacaryca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kryjący lecz świecący
  • Podklad nadaje sie bardziej na jesienno zimowe dni, jest zbyt ciezki na twarzy, bardzo dobrze kryje ale niestety nie jest trwały - utrwalalam go pudrem kryolan antishine a mimo to ciagle musiałam używac bibułek matujacych ;/ ;/. Kolor 11 wpada w rózowe tony. Podsumowujac
    +Nie zatyka porów

-cena troche za wysoka

Używam tego produktu od: 7 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: nadal 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Jolie88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni !!
  • Podkład bardzo wydajny i naprawdę mocno kryjący, lecz twarz się po nim świeciła. Dość ciężki. Nie byłam nim zachwycona, nie pozostawiał na twarzy żadnego efektu wow, skóra nie wyglądała ani zdrowiej, ani promienniej.

średni

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić Blandina za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze kryjący podklad
  • Podkład ten bardzo dobrze kryje cera jest niemal porcelanowa, nie widać żadnej krostki ani przebarwienia, twarz jest nieskazitelna, niestety przy dłuższym stosowaniu powodował powstawanie nowych krost nie ważył się idealny na specjalne wyjścia

Chcesz pochwalić Diame za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój najlepszy kosmetyk w kategorii podkładów
  • Najlepszy PODKŁAD, jaki miałam. Nie wliczam tu swojego ulubionego BB i CC.

Plusy:

super się rozprowadza,
    nie powoduje efektu maski,
    delikatnie matuje, ale nie podkreśla mi ewentualnych suchych skórek,
    idealnie dopasowuje się do mojej cery,
    pięknie kryje i wyrównuje koloryt,
    nie łuszczy się na nosie i w okolicach nozdrzy,
    utrzymuje się naprawdę długo na twarzy, zwłaszcza w zimę,
    wydajny.

Minusy:

cena,
    lejąca konystencja (ale daje się przeżyć).

Osobiście nakładam ten podkład gąbeczką od pudru z La Roche-Posay. Zdecydowanie lepszy i wydajniejszy efekt niż nakładanie dłonią.
    Dodam jeszcze, że służy mi także jako korektor, gdy nie mam porzeby wysmarować sobie całej twarzy. Bardzo dobrze się sprawdza w tej roli.
    Nie stosuję na niego pudru. Mam wtedy rozświetloną cerę (nie świecącą się), a moją tłustą strefę mi ładnie matuje.

Polecam!

Używam tego produktu od: 4. miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić anisu_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry ! Wymaga on specjalnego podejścia.
  • wego czasu bardzo długo szukałam dobrego podkładu / fluidu kryjącego - doszłam do wniosku, że podkłady drogeryjne po mimo obietnic producenta - nie spełniają swojego zadania, niestety. Dlatego też postanowiłam rozejrzeć się za podkładem aptecznym, takim, który nie tylko będzie krył ale również nie będzie dodatkowo obciążał, zapychał mojej twarzy. A więc padło na : La Roche Posay, Toleriane, Fond de Teint Correcteur Fluide (Podkład do cery wrażliwej) . Mimo iż nie jest podkład bez wad, to i tak bardzo go lubię. Moje początki z La Roche były dość trudne - gdy po raz pierwszy zaaplikowałam podkład na twarz, pomyślałam, że 89 zł to zdecydowanie wygórowana cena w porównaniu z jakością - dziś natomiast tak nie uważam, z perspektywy czasu jestem skłonna zgodzić się na cenę, jakość produktu również jest zadowalająca. Ponad półtora roku używania tego fluidu, a jestem niemal pewna, że ponad połowa, która jeszcze została w opakowaniu - starczy mi do końca roku. Jest to szalenie wydajny produkt ( więc cena podkładu zdaje się być uzasadniona ), z racji tego, że potrzeba naprawdę kilka kropel by pokryć nim całą twarz. - dlatego, że naprawdę dobrze kryje. Pierwsze aplikacje tego podkładu były dla mnie zmorą. Szybko zasychał na twarzy, nałożony w zbyt dużej ilości tworzył na twarzy " maskę ", a najjaśniejszy kolor był odrobinę za ciemny.

Jednak najgorsze było to, że twarz po zaledwie dwóch godzinach się błyszczała. Postanowiłam dać mu kolejną szansę - i nie zawiodłam się. By ten podkład dobrze wyglądał na twarzy - musi być dobrze nałożony, ja zazwyczaj wklepuję go palcami, jednak aplikacja pędzlem / gąbeczką daje nam o wiele lepsze krycie. Jak już wspominałam wcześniej wystarczy niewielka ilość podkładu by pokryć nim całą twarz. Podkład posiada bardzo wygodny aplikator, który pozwala nam wydobyć odpowiednią ilość.

Pod podkład zawsze stosuję krem matujący, a do wykończenia makijażu puder transparentny - przy tego rodzaju podkładach ( kryjących ) zmatowienie twarzy zazwyczaj jest znikome, dlatego też konieczny jest odpowiedni puder - mój nie nadaje koloru, jest to biały, sypki puder Essence, Fix & Matte Translucent Loose Powder (Transparentny sypki puder utrwalający) . Gdy dobierzemy odpowiednie kosmetyki czyli krem, puder - ten podkład ma szansę wyglądać naprawdę dobrze. Trzeba uważać, czasem przez nie odpowiedni krem możemy nie być zadowoleni z efektu - ponieważ ten podkład kilka razy się u mnie " rolował " - jednak gdy zmieniłam moją pielęgnację, ten problem znikł. Zdecydowanym i największym plusem tego fluidu jest to, że naprawdę bardzo mocno kryje - nie potrzebuję korektora gdy na twarz zaaplikuję ten podkład. Radzi sobie z trądzikiem, plamami, przebarwieniami .Konsystencja jest bardzo plastyczna, dobrze się rozprowadza, jednak dość szybko zasycha - więc trzeba aplikować go szybkimi ruchami, najlepiej wklepując. Po kilku godzinach około 4 do 5h - delikatnie schodzi z twarzy, jednak stopniowo. Gdy chcę aby makijaż wytrzymał cały dzień, stosuję bazę pod podkład. Zdecydowanie go polecam, to mój ulubieniec - chociaż wymaga on specjalnego podejścia, jest to podkład korygujący trzeba więc znaleźć na niego sposób - wtedy naprawdę można liczyć na zadowalający efekt. Jeśli nie musicie lub nie chcecie stosować tak kryjącego podkładu na całą twarz, a mimo wszystko chcecie zakryć miejscowe niedoskonałości warto zwrócić uwagę na Catrice, Camouflage Cream (Korektor kryjący) - To o wiele tańsza alternatywa dość dobrze kryjącego produktu.
    Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: 1 ( w trakcie )

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Magdocholiczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • La Roche Posay to mój ulubiony producent dermokosmetyków. Stosuję wiele ich produktów pielęgnacyjnych i uważam, że są świetnej jakości. Natomiast przy podkładzie Toleriane zdecydowanie się nie popisali.
    Zacznę od plusów:
    - bardzo dobre krycie,
    - wysoki, jak na podkłady, filtr SPF,
    - nie podrażnia skóry,
    - nie powoduje wysypu pryszczy.
    Teraz mniej miło, czyli minusy:
    - słaba gama kolorystyczna,
    -podkład podkreśla widoczność porów,
    - po paru godzinach powoduje masakryczne świecenie się twarzy, która zaczyna wyglądać niezdrowo.
    Ostatni punkt to najgorsza wada tego podkładu. W innych recenzjach też dziewczyny o tym wspominały.
    Myślę, że zużyję go do końca (może w chłodne dni), ale bardzo mnie rozczarował i nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy (nie codziennie)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić pompea za czytelną i pomocną recenzję?
  • swietne krycie + lampa na buzi
  • Podkład na prawde godny polecenia same plusy , lecz odjełam 1,5 gwiazdki za wrecz natychmiastowe blyszczenie sie skóry,nawet po przy pudrowaniu cera po 30 min sie swieci...
    \npodsumowując:
    \nzalety:
    \nnie podraznia
    \nnie zapycha
    \nnie tworzy maski ale trzeba uwazac na ilosc
    \nkryje !!
    \nminusy:
    \nskóra sie ostro po nim swieci(przynajmniej w moim wypadku)
    \nrobi smugi
    \n

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kankanatancze za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Mam atopowe zapalenie skóry i jestem uczulona na bardzo dużo kosmetyków (również podkładów). W końcu znalazłam podkład idealny Zdecydowanie jest wart swojej ceny.
    +nie podrażnia i nie powoduje alergii
    +świetnie kryje
    +wydajny
    +filtr SPF 25
    +nie wysusza mojej suchej skóry
    +nie tworzy efektu maski

Ilość zużytych opakowań: część jednego opakowania

Chcesz pochwalić Selena18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Samam nie wiem
  • Świetnie kryje to napewno,nie potrzeba korektora,wydaje mi się,że leczy powstałe wykwinty,niestety po ok 2 h zaczyna sie wydzielac spora ilosc sebum notorycznie musze poprawiac pudrem,nie wiem czy to też przez źle dobrany kolor (mam 13),jednak nie wchodiz w pory nawilża super,sama nie wiem czy skusic sie o zakup jasniejszego,jesli świecenie byłoby jednakowe o.O

Zalety
    nawilza
    leczy
    niesamowicie kryje
    praktyczna tubka

Wady
    śkora po nim swieci sie i to bardzo
    cena

Używam tego produktu od: 2 tyg

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Depresja2010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem niezły
  • Posiadam odcień 11 - beżowy, bez różowych podtonów.
    Podkład ładnie wtapia się w skórę, wystarczy niewielka ilość by pokryć całą twarz. Nie robi maski jeśli nałoży się rozsądną warstwę. Łatwo się zmywa, nie zatyka porów. Trwalszy od drogeryjnych podkładów, jednak w tej kwestii wiele mu brakuje do EL DW. Po kilku godzinach trzeba przypudrować nosek, ale nie waży się na twarzy i nawet z warstwą sebum wygląda przyzwoicie. Posiada dość wysoki filtr i zapewnia bardzo dobre krycie. Nie dorównał mojemu ulubieńcowi DW, ale jestem zadowolona z zakupu i stosunku ceny do jakości. Używam go na co dzień i sądzę, że kupię ponownie.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić Gloryy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Bardzo lubię ten podkład. Sprawdza się na mojej mieszanej, atopowej cerze, z tendencją do pryszczy podskórnych. Doskonale kryje i jest bardzo wydajny. Nie podrażnia, nie uczula, nie zapycha. Jest bardzo trwały. Używam go głównie na imprezy, na wieczór, ponieważ jest dość ciężki i za dnia szczególnie latem wolę lżejsze podkłady. Nie jest tani ale naprawdę jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: 2lat

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić iuooip za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tego szukałam
  • Właśnie skończyłam swoje drugie opakowanie Jak dla mnie podkład ten jest idealny. Mam skórę wrażliwą , po torturach kuracjami przeciw trądzikowymi dlatego też szukałam podkładu który będzie w stanie zakryć moje blizny i ukryć niemiłe niespodzianki które pojawiają się od czasu do czasu , jednocześnie nie przyczyni się do wysuszenia skóry.
    Podkład ten spełnił wszystkie moje oczekiwania , krycie jest na 4+ , nie na 5 gdyż jednak kiedy nie jest utrwalony sypkim pudrem mineralnym to po kilku godzinach "znika" .
    Inne plusy :
    -nie zapycha
    -nie podrażnia
    -nie podkreśla suchych skórek
    -nie tworzy efektu maski , jest bardzo naturalny

Jedynym minusem jest cena regularna , ale często można złapać go na promocji w Super-pharm za ok.40/50 zł i tyle mogę na niego wydać z czystym sumieniem . Mój ideał !

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: kończe 2

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić claudie95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry na wieczorne wyjścia
  • Uważam,że jest to idealny podkład o ile kolor jest dobrany odpowiednio. Nie tworzy maski (no chyba,że ktoś porywa się na kolor 13), bardzo dobrze kryje, jest niesamowicie wydajny i trwały. Całe opakowanie produktu wystarcza mi na rok czasu, wystraczy użycie odrobiny,by zakryć wszystkie niedoskonałości (mam cerę naczynkową i ten podkład idealnie kryje rozszerzona naczynka). Zaletą jest również filtr SPF. Obecnie używam podkładu mineralnego, więc Toleriane służy mi jako korektor i w tej roli spisuje się równiez idealnie.
    Polecam go zwłaszcza na wieczorne wyjścia lub ważne imprezy, jest bardzo trwały i świetnie sprawdza się w tańcach - nie trzeba co chwila biegać do toalety,by przypudrować nosek.

Używam tego produktu od: styczeń 2012

Chcesz pochwalić Ethlinne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niespelnione nadzieje.
  • Dlugo "zbieralam sie" do napisania tej recenzji. Przez 3 miesiace uzywalam go niemal codziennie, chcialam "wyrobic" sobie o nim jak najlepsze zdanie. Niestety jestem troszke zawiedziona, spodziewalam sie wielkiego WOW, szkoda. Ten podklad ma to do siebie, ze jednego dnia go uwielbiasz, innego nienawidzisz. Bardzo ciezko sie z nim pracuje, sam z kolei jest bardzo wrazliwy na zjawiska atmosferyczne.
    +kosmetyku:
    -ladnie maskuje wszelkie niedoskonalosci bez koniecznosci uzywania korektora
    -swietnie ujednolica kolor skory
    -nie podraznia
    -dobrze sie go rozprowadza, nie zasycha ani zbyt szybko ani zbyt wolno, w sam raz
    -nie zapycha
    -posiada SPF 25, super : )
    -wydajny
    -posiada ladny zapach
    -bardzo wygodny, estetyczny aplikator
    -utrzymuje sie meeega dlugo, ja mialam go najdluzej na twarzy nawet 13 godzin.
    -jesli trzymamy go na buzi okolo 5, 6 godzin dziennie wierze, ze moze poprawic stan skory

-kosmetyku:
    -utrzymuje sie na twarzy dlugo ale co z tego, skoro po 6 godzinach wygladamy jakbysmy mialy na niej ciasto a nie podklad. Nie wiem, moze to wina mojej cery ale u mnie wlasnie tak sie dzieje. Za kazdym razem, mija pare godzin i na buzi mam jedno wilkie mazidlo, mimo, ze na caly makijaz zuzywam minimalna ilosc produktu.
    -skora po paru godzinach wyglada na przetluszczona w strefie T, niezadbana. Swieci sie okropnie, niewybaczalne !
    -podklad bardzo przesusza skore na policzkach i skrzydelkach nosa, podkresla suche skorki (mimo, ze pod podklad uzywam kremu mocno nawilzajacego)
    -cena, jesli mialabym brac pod uwage jego 6-godzinne dzialanie, nie mialabym do niej zastrzezen.
    -dostepnosc, tylko w wiekszych aptekach
    -posiada tylko 4 odcienie, malo, malo, malo.
    Podsumowujac, jestem troszke rozczarowana. Uwielbiam patrzec na swoja buzie przez kilka godzin trzymania go na twarzy, potem tego unikam. Nie tego oczekiwalam. Musze stwierdzic, ze wiecej go nie kupie.
    Za pierwsze 5,6-godzinne dzialanie zasluguje na 6+. Daje 3 gwiazdki za to jak zachowuje sie na buzi przez kolejne godziny.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić sysa09 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja!
  • Uwielbiam go! Na moją cerę pełną zaskórników, blizn i pryszczy jest idealny. Wystarczy tylko jedna warstwa i nie potrzebny jest nawet korektor! Oczywiście najlepszy jest zimą,ponieważ jest dość ciężki,nie daje jednak efektu maski. Jest drogi, ja za swój zapłaciłam prawie 90zł,ale zdecydowanie wart swojej ceny bo jest wydajny, mi opakowanie starczyło na 8 miesięcy czyli praktycznie na rok bo wiosną i latem używam zdecydowanie lżejszych podkładów. Dodam jeszcze że trzyma się cały czas na buzi i nie trzeba w ciągu dnia poprawiać Jak dla mnie zdecydowanie numer jeden!

Chcesz pochwalić myszka3011 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt
  • Bardzo dobry podkład.
    Byłby moim numerem 1 gdyby nie fakt, że mam mieszaną skórę i niestety po 4-5 godzinach od zastosowania skóra bardzo się błyszczy :-(
    Szczególnie uciążliwy latem... zawsze trzeba mieć przy sobie puder matujący aby skorygować błysk ;-)
    Jeżeli ktoś ma cerę suchą lub normalną to jest to świetny podkład. Doskonale kryje niedoskonałości, pięknie stapia się ze skórą, cera wygląda świeżo i zdrowo.
    Nie uczula, przyjemnie pachnie.
    Jak dla mnie mógłby być dostępny większy wybór kolorystyczny. Zimą używałam koloru 11, niestety latem był za jasny z kolei 13 troszkę za ciemna na lato gdy się nie opala twarzy tylko ciało i to nie na czekoladkę ;-)
    Dodatkowy atut to filtr 25, sprawdził się nawet na wakacjach w Hiszpanii

Używam tego produktu od: 4-5 lat (stara i nowa wersja)
    Ilość zużytych opakowań: 8 (30ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić madziulek24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy, jakiego do tej pory używałam
  • W moim przypadku ten podkład sprawdza się znakomicie:
    - jedyny podkład, który nie podrażnia mojej wrażliwej skóry,
    - wystarczy cienka warstwa, by zatuszować wszelkie zaczerwienienia,
    - stosowany w umiarkowanej ilości nie daje efektu maski na twarzy,
    - kolory idealnie pasują do mojej karnacji (13 na zimę i 15 na lato),
    - bardzo wydajny,
    - cena jest moim zdaniem adekwatna do jakości i wydajności (ostatnio zapłaciłam za niego ok. 70-75 zł w SP, podkład wystarcza mi na około 6-7 miesięcy - nie maluję się jednak codziennie i stosuję minimalną jego ilość).
    Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: minimum 5

Chcesz pochwalić Izusia8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szczerze nie znoszę
  • Taki wychwalany więc stwierdzałam, że może warto wypróbować. No i niestety, zupełnie mi nie podszedł. Właściwie poza 1 plusem - dobrze się rozprowadza, nie robiąc plam czy smug - reszta to same wady:
    - rozprowadzając go na twarzy, mam wrażenie jakbym się smarowała produktem zawierającym piasek. Specjalnie wrażliwej cery nie mam a tu takie kwiatki. Uczucie jest okropne i jest to 3 podkład w życiu, przy którym mam takie odczucie (dwa pozostałe to: rimmel - stara wersja rozświetlającego podkład; - nouba w sztyfcie),
    - ma brzydki, chemiczny zapach, który również uprzykrza stosowanie podkładu,
    - najjaśniejszy kolor i tak nie jest wystarczająco jasny dla mnie. Ni jak nie chce stopić z cerą i co najgorsze przybiera na mnie nienaturalny łososiowy! kolor, czego również szczerze nie znoszę,
    - nie jest trwały - w ciągu dnia ściera się łatwo z nosa, znika też sam z siebie ze strefy T. Po 8 godzinach jestem jednym wielkim podkładowym plackiem na twarzy :|
    - krycie jest dość mocne, można je stopniować ale im więcej się go nałoży, tym mniej naturalnie wygląda, głównie ze względu na swój dziwaczny kolor. Cienka warstwa EL Double Wear daje ładniejsze krycie i wygląda naturalniej niż ten apteczny cudak.
    Reasumując - na mnie okazał się bublem wszechczasów, nie pamiętam, żebym miała gorszy podkład.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy z przerwami

Chcesz pochwalić tristessa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkład bardzo dobry, najlepszy jaki miałam okazję stosować
  • Podkład bardzo dobrej jakości, który poleciły mi moje koleżanki. Przede wszystkim dobrze kryje i nie wysusza skóry twarzy co jest dla mnie bardzo ważną cechą. Jest bardzo ekonomiczny i mimo, że kosztuje około 70 zł to są to dobrze wydane pieniądze. Polecam!

Używam tego produktu od: 2000
    Ilość zużytych opakowań: ok 4-5 całych opakowań

Chcesz pochwalić beatka8686 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Fajny podkład. Dobrze kryjący, nie daje efektu maski. Jest w miarę wydajny. Piszę w miarę, bo nie używam go codziennie. Płacąc za niego ok 70 zł trochę po prostu mi szkoda

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić paleta zdrowia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał.
  • Uwielbiam ten podkład... Długo szukałam idealnego, aż w końcu znalazłam...

Podkład jest dość drogi, ale zdecydowanie wart swej ceny...
    Standardowa cena to 82 zł, ale czasem na promocjach udaje mi się go upolować nawet za mniej niż 60 zł...

Używam koloru 10 jest idealny dla porcelanowej, jasnej karnacji...

Podkład, tak jak obiecuje producent nie zapycha, jest hipoalergiczny, bezzapachowy, nie zapycha...

kryje rewelacyjnie !

idealny dla trądzikowych, tłustych cer...

Ładnie wygląda na twarzy, nie daje efektu maski...

Polecaam.!

Używam tego produktu od: Dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: ok. 6

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić paula452 za czytelną i pomocną recenzję?
  • "Św. Graal wśród podkładów"
  • Szybki opisu stanu mojej nieszczęsnej cery:
    - mieszana, skłonna do przesuszeń kuracjami typu "anty-pryszcz"
    - maltretowana przez trądzik hormonalny,
    - z licznymi przebarwieniami potrądzikowymi
    - naznaczona przez rozszerzone pory

Jeśli masz problemy podobne do moich to Toleriane Teint może okazać się również Twoim "św. Graalem".

1. TT to podkład wybitnie kryjący, a przy tym wydajny - niewielka jego ilość pokrywa wszelkie blizny, przebarwienia i wypryski.

2. Dobranie odpowiedniego koloru sprawia, że uzyskujemy efekt ujednoliconej, satynowej buźki. Dzieje się tak, ponieważ NIE JEST to produkt matujący. Dzięki temu mimo mocnego krycia nie ma dodatkowo wrażenia tępego matu na twarzy.

3. Jest bardzo trwały - u mnie wytrzymuje 6-8h bez żadnych poprawek, czym rozkłada na łopaki wszelkie inne podkładziny, których dane mi było używać.

4. Posiada SPF 20 - troszczy się o zachowanie młodości naszej cery na dłużej

5. Dobrze współpracuje z bronzerami i rozświetlaczami.

6. Nie zapych i nie koliduje z kuracjami antytrądzikowymi.

Nasz Graalek posiada jednak kilka wad, jakimi są:
    1. Okrojona gama kolorystyczna, możemy wybierać jedynie z czterech odcieni: najjaśniejszy: 10 (dla mnie odcień idealny, mający żółte tony), 11 , 12, najciemniejszy: 13

2. Tubka "zbierająca" podkład. Gdy wydaje się Wam, że czas TT dobiegł już końca, proponuję rozciąć opakowanie. Na ściankach tubki znajdziecie bogactwo podkladu na ok. tydzień

3. Nieumiejętne nakładanie to pierwszy krok do imidżu tapeciary. Jego wysoki stopien krycia może być dla niektórych zaletą, jak i wadą. Wg mnie nie jest to podkład do nakładania palcami - to po pierwsze. Po drugie polecam nakładanie go Flat Topami (np. Hakuro H50s), nie przesadzać z ilością warstw (mnie wystarczy JEDNA, a mam sporo do ukrycia), a gdy widzimy, że jest go troche za dużo - spryskać po aplikacji twarz wodą termalną, to nada makijażowi wykonanemu TT lekkośći

4. Po paru godzinach może wymagać przypudrowania - czasami lubi świecić.

Mimo wszystko - dla mnie to ideał. Naprawde warto jest powalczyć i nauczyć się go używać, bo potrafi mile zaskoczyć.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Neciaaa102 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij