Powiększ La Roche Posay, Toleriane Teint (Kojący podkład korygujący o elastycznej konsystencji) (nowa wersja)

Zgłoszony przez kate1991

Toleriane Teint koryguje niedoskonałości skóry i ujednolica jej koloryt dzięki doskonałym właściwościom kryjącym. Wzbogacony o innowacyjny składnik - Neurosensynę, redukującą mikropodrażnienia - jest doskonale tolerowany przez skórę nawet najbardziej reaktywną. Czynnik ułatwiający rozprowadzanie, wydłuża trwałość makijażu bez tworzenia efektu maski
Testowany na skórze wrażliwiej, atopowej i trądzikowej.
Wskazania: każdy typ skóry, rozległe niedoskonałości.
Zalety:
- wysoka tolerancja,
- bezzapachowy,
- bez konserwantów,
- z filtrem SPF 25,
- nie powoduje powstawania zaskórników.

• top
  • Nie znam lepszego, a przetestowalam bardzo wiele- za stan mojej tradzikowej cery obwinialam miedzy innymi nieodpowiedni podklad, wiec po zuzyciu jednego, szukalam lepszego, niezaleznie od tego jak dobre krycie/mat zapewnialby poprzedni. Przed la roche uzywałam dermablenda, ktory choc kryje nawet tatuaze-ustapil miejsca toleriane i przy nim zostane juz na dlugo. Nic nie ma lepszego krycia od lrp, poradzil sobie nawet przy slynnym retinoidowym wysypie. Trzyma sie bardzo dlugo, mat jest sredni ale nie oczekuje go przy TAKIM kryciu i trwałości. Nie używam go najoszczędniej, ale kupuje na bardzo czestych promocjach w sp, wiec portfela tez nie rujnuje. Co dla mnie najwazniejsze - nie pogarsza stanu skory, co prawda jesli mam okazje nie malowac sie przez pare dni, zawsze po takiej regeneracji jest duzo lepiej, ale nie ludze sie i niezaleznie od podkladu uwazam taki stan za nieunikiony. Pół gwiazdki za kolor (najjasniejszy), ktory jest zdecydowanie za ciemny. Mieszam z kremem, rozcieram na szyi, zaslaniam przejscie szalikami czy golfami (w chlodniejszych okresach), gama kolorow zdecydowanie powinna byc bardziej obszerna, nie ujmuje to jednak na tyle bym miala z produktu zrezygnowac

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić elizqaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • dość dobry.
  • Dosyć dobry podkład. Mam cere trądzikową i LRP daje rade. nie zapycha nie powoduje nowych niespodzianek. koi i nie podrażnia ani nie wysusza (jeżeli ktoś stosuje jakieś kuracje wysuszające to nie wiem jak się będzie sprawdzał, natomiast z effeclarem duo tworzy dobrany duet ). ładnie wszystko kryje na buzi, brak efektu maski (aczkolwiek trzeba uważać). Jak dla mnie jest to podkład świetny na chłodne miesiące (jesień/zima) nie wiem jak sprawdza się latem. u mnie z pewnością byłby za ciężki. Ale w obecnych miesiącach sprawdza się bardzo dobrze. ma u mnie plusy również za duży filtr: 25
    Minusy:
    - brudzi wszystko niemiłosiernie.
    - twarz po nim zaczyna się szybko świecić.
    - może podkreślać pory
    - ciemnieje na buzi

praktyczna tubka, z której łatwo się korzysta. niestety w trakcie korzystania może się nam trochę brudzić od podkładu.

Cena:
    swój nabyłam za jakieś 55zł na promocji w SP

Konsystencja:
    rzadka, łatwo się go rozciera, wystarczy go bardzo niewiele aby pokryć całą twarz. co wiąże się z tym, że podkład jest bardzo wydajny.

Kolory:
    niestety nie ma tutaj zbytniego wyboru. dość mało kolorów. w dodatku w ciągu dnia szarzeją na twarzy.

Polecam na chłodne miesiące i dla cer trądzikowych ja na pewno będę zimą do niego wracać. głównie dlatego, że dzięki niemu ograniczyłam w znacznym stopniu nowe niespodzianki.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić julkusiowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • koi, doskonale kryje bez efektu maski, wydajny.... WSPANIAŁAY
  • wspaniały podkłąd
    1. faktycznie koi. mam cerę naczynkową i skłonną do podrażnień. gdy moja cera jest podrażniona lub "gorąca" zawsze nakładam ten podkład. działa kojąco i nie podrażnia - innego podkładu bałabym się nałożyć w takiej sytuacji.
    2. wydajny. jedno opakowanie starcza na ok pół roku przy codziennym stosowaniu.
    3.nawilża. nie wiem czy bardzo bo stosuję krem nawilżający aczkolwiek często tylko na noc a moja cera z podkładem wygląda zdrowo i nie odczuwam dyskomfortu.
    3. bardzo dobrze kryje moje rumiane policzki. jeżeli ktoś ma taki problem to polecam w 100%
    4. wspólpracuje dobrze z wszystkimi kremami i pudrami jakie miałam.
    5. często słyszę ze mam "taką idealną cerę" ;p
    6. bardzo długo się utrzymuje na skórze. po 15 godzinach jest co zmywać z twarzy.

ewentualnie można się przyczepić do tego iż nieco za bardzo kryje choć dla niektórych to zdecydowany plus no i cena 80+.... no ale za tą jakość i wydajność warto

Chcesz pochwalić aaaaAnna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Kilka lat temu był to podstawowy składnik mojej kosmetyczki (odcień 13 sandy beige - choć dla mnie był trochę za jasny...)
    Produkt idealnie rozprowadza się za skórze i pozostawia ją jedwabistą, kryje niedoskonałości, jest też bardzo wydajny

Minusem jest dosyć wysoka cena i jego dostępność (ja głównie kupowałam go w aptekach ale nie zawsze był dostępny mój odcień i musiałam go specjalnie zamawiać)
    Do tego wybór odcieni mógłby być większy - nie ma dla mnie idealnego koloru...

Używam tego produktu od: ok 6 lat
    Ilość zużytych opakowań: ok 5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sunrise1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • makabra
  • Do zakupu skłoniły mnie obietnice producenta oraz zaufanie do marki. Podkład okazał się być koszmarem zamkniętym w tubce. Jest bardzo rzadki co jakoś szczególnie mi nie przeszkadza. Do makijażu używam niezbędne minimum kosmetyku a tu trzeba go dosłownie kroplę aby pokryć ni całą twarz i przy takiej niewielkiej ilości ma całkowite krycie. Jest dość tłusty jak dla mnie co sprawia że od chwili położenia czuję jego obecność na twarzy oraz w najmniejszym stopniu nie zastyga na twarzy co dale efekt "nie dotykać, świeżo malowane". Po niespełna 5 minutach (z zegarkiem w ręku jak boga kocham) twarz wygląda jak mokre bagno. Twarz wygląda jakby pod podkładem była woda. Wygląda to okropnie. Bardzo ciemnieje na twarzy oraz podkreśla każdy najmniejszy zaskórnik. Ponad to moja twarz wyglądała jak spękana ziemia na pustyni-dosłownie. Podkład włazi w każdy por oraz podkreśla oraz w załamania. Coś okropnego. Takie rzeczy za taką cenę oraz pod tą marką? Jak boga kocham nie wierzę...

Używam tego produktu od: kilka m-cy temu
    Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Maksymalnie wysusza
  • Podkład nie powoduje powstawania zaskórników, wiec dla mnie jest to duży plus, ale niestety potwornie wysusza, mimo cery tłustej i nałozenia grubej warstwy nawilżającego kremu, wystarczy zetknięcie podkładu z moją skóra a twarz przypomina mega suchą skóre, z wysuszonymi plackami - koszmar.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić Alpka84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy podkład jaki kiedykolwiek stosowałam!
  • Mam bardzo poważne problemy z cerą( i wiem co mówie) bo większość pisze,że jaki ma trądzik i w ogóle a okazuje się,że nie jest tak źle, u mnie jest tragicznie! Ciągle coś wyskakuje,choć teraz mniej,ponieważ leczę się u dermatologa( choć wcześniej leczyłam sie u dwóch i nic nie pomagało) Dermatolog oczywiście wiedział,że ja się tak pokazywać nie będę więc pomyślał by przepisać mi jakiś podkład dermatologiczny i właśnie przepisał mi Toleriane, naprawdę jestem mega zaskoczona, jest po prostu taki jaki powinien być dla takiej cery, jaką ja mam Kryje praktycznie wszystko, nie wiem co ja bym bez niego zrobiła, trzyma się bardzo długo nakładam go przed 7, zmywam o 22 i jest nieźle! Must have, naprawde polecam dla osób z bardzo problematyczną cerą .
    Jedynym minusem jest chyba cena, ale wydajność jak najbardziej na plus no i zapach!

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić zakupoholiczkaa97 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywnie zaskoczona!
  • Długo szukałam podkładu, który będzie spełniał moje oczekiwania: będzie krył zaczerwienienia i ślady po trądziku, będzie trwały, będzie miał naturalny kolor (nie cierpię podkładów, których ton po nałożeniu wpada w pomarańcz!) i nie będzie się świecił i ciemniał z czasem. On to wszystko ma! Podkład posiada kremową konsystencję, która po nałożeniu daje delikatne, pudrowo-matowe wykończenie - przy czym nie wysusza i nie jest to efekt maski! Skóra wygląda zdrowo i naturalnie. Myślę, że osoby z cerą mieszaną i tłustą będą zachwycone. Podkład utrwalony odrobiną transparentnego pudru utrzymuje się długo, a cera równie długo nie świeci się. Jestem bardzo mile zaskoczona tym produktem, ponieważ wypróbowałam już tysiące różnych podkładów - tańszych i na prawdę drogich (np. Guerlain, Tenue de Perfection) i uważam, że ten produkt, który kosztuje całkiem niewiele, bo w graniach 70zł, spełnia swoje funkcje lepiej niż niejeden "luksusowy" podkład znanej marki. Jedyne czego nie wiem, to czy ten podkład sprawdzi się w przypadku skóry bardzo suchej (łuszczącej), ze względu na lekko pudrowy efekt.

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić apaulina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mniej problematycznej cery..
  • Niestety nie dla mojej skóry. Mam problematyczną cerę, a ten podkład wszystko dodatkowo uwydatnił. Podkreślił suche skórki, rozszerzony pory i średnio wyrównał koloryt. Używałam go z kremem, bez kremu, aplikowałam w różny sposób, ale efekt był zawsze niezadowalający.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: niecałe, jedno

Chcesz pochwalić turquoiseee za czytelną i pomocną recenzję?
  • mocna 3+
  • Podkład nie najgorszy, ale daleki od ideału... Napewno jest to produkt dla wymagających cer.

Plusy:
    - naprawdę bardzo dobre krycie,
    - fajna kremowa konsystencja, nie za rzadka nie za gęsta w sam raz,
    - nie czuć go na twarzy tak jak np. revlon colorstay czy inne podkłady, które solidnie kryją,
    - proste, poręczne opakowanie.

Minusy:
    - gama kolorystyczna (tylko 4 odcienie z czego najjaśniejszy nie jest wcale taki jasny więc dla osób z jasną cerą się nie nadaje),
    - podkład trochę ciemnieje na twarzy,
    - dosyć szybko skóra się przetłuszcza, czasami potrafi nieestetycznie wejść w pory, szczególnie latem,
    - największy minus - podkład niemiłosiernie się ściera i brudzi wszystko dookoła, kołnierzyki, kurtki, szaliki, palce przy każdym dotknięciu buzi.

Podsumowując podkład podoba mi się na twarzy zaraz po nałożeniu, kryje dosłownie wszystko. Jednak chyba nie zdecyduje się na kolejne opakowanie przez to że niemiłosiernie wszystko brudzi...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić trolling stone za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij