Powiększ La Roche Posay, Toleriane Teint (Kojący podkład korygujący o elastycznej konsystencji) (nowa wersja)

Zgłoszony przez kate1991

Toleriane Teint koryguje niedoskonałości skóry i ujednolica jej koloryt dzięki doskonałym właściwościom kryjącym. Wzbogacony o innowacyjny składnik - Neurosensynę, redukującą mikropodrażnienia - jest doskonale tolerowany przez skórę nawet najbardziej reaktywną. Czynnik ułatwiający rozprowadzanie, wydłuża trwałość makijażu bez tworzenia efektu maski
Testowany na skórze wrażliwiej, atopowej i trądzikowej.
Wskazania: każdy typ skóry, rozległe niedoskonałości.
Zalety:
- wysoka tolerancja,
- bezzapachowy,
- bez konserwantów,
- z filtrem SPF 25,
- nie powoduje powstawania zaskórników.

Skład: Skład: Aqua / Water, Undecane, Tridecane, Glycerin, Polyglyceryl-4 Isostearate, Pentylene Glycol, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Magnesium Sulfate, Disteardimonium Hectorite, Acetylated Glycol Stearate, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Ethylhexylglycerin, Tristearin, Cellulose Gum, Acrylates Copolymer, Disodium Stearoyl Glutamate, Aluminum Hydroxide, CI 77891 / Titanium Dioxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Iron Oxides, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Iron Oxides. (04.01.2015)

• Nareszcie ideał
  • Świetny produkt. Miałam stracha do produktu la-roche, bo kiedyś się zawiodłam, jednak patrząc na super cerę koleżanki, która go zachwalała, spróbowałam i nie żałuję. Trochę się trzeba nagimnastykować, żeby kupić go w "przyzwoitej" cenie, ale na pewno warto. Jest wart wszystkiego. Jak dla mnie nie ma minusów, a jeśli ma to plusy biją na glowę. HIT przy którym zostanę na dłużej. Nie można powiedzieć o nim złego słowa. Jedyne, przed czym mogę ostrzec, to przed pierwszym wrażeniem - bo można pomyśleć, że to "niezła szpachla". A w rzeczywistości kosmetyk ten wywiązuje się w 110% ze swojego zadania. Polecam.

Używam tego produktu od: trzech m-cy

Chcesz pochwalić 6MoNi9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 45 raz(y)
  • Zawodowy upiększacz!
  • Może najpierw o sobie: mam wrażliwą cerę, mieszaną w kierunku suchej. Moje problemy to rozszerzony pory w strefie T, punktowe niedoskonałości od czasu do czasu, a także pierwsze zmarszczki.

Podkład jest zamknięty w plastikowej tubeczce o cienkim wylocie. Łatwo go dozować. Ma dość lejącą konsystencję, jednak nie żeby przelatywał przez palce.

Dla mnie najlepsza okazała się aplikacja palcami. Rozcieram trochę pokład na palcach i nakładam na twarz - trochę rozcieram, trochę wklepuję, znów troszkę rozcieram, znów wklepuję aż buziak będzie równiutko pokryty. Mogę zapomnieć o rozszerzonych porach, o niedoskonałościach.
    Przy aplikacji gąbką lub pędzlem dla mnie efekt był gorszy, produkt jakby gorzej stapiał się z moją cerą.

Bardzo fajnie napigmentowany, w związku z czym mi zrobił... zupełnie nową cerę! Jednocześnie nie jest to ostentacyjna szpachla, zapewne dzięki pewnym właściwościom rozświetlającym. Fanki pełnego matu mogą być nieco rozczarowane, bo tutaj mamy do czynienia raczej z satynowym wykończeniem. Ja zwykle troszkę twarz jeszcze przypudrowuję.

Bardziej obrazowo opisałabym efekt po zastosowaniu jako wrażenie zdrowej, nawilżonej, młodzieńczej cery.

Moje jedyne zastrzeżenie dotyczy trwałości. Na mojej twarzy podkład wygląda dobrze przez średnio 5 godzin (później zaczyna się jakby odcinać od twarzy, miejscami ścierać, miejscami włazić w pory). Nie mówię, że to krótko, jednak za ideał uznaję poziom 8-10 godzin, więc ten produkt wypada poniżej - stąd odjęte pół gwiazdki.

Niewątpliwym walorem jest także to, że ten mocny efekt nie przekłada się na agresywne działanie na skórę. Wręcz przeciwnie - nie zauważyłam ani przesuszeń, ani wysypu jakichś intruzów... nic!

Krótko mówiąc: bardzo, bardzo skuteczny, a jednocześnie wzorowo łagodny. Dawno nie natknęłam się na produkt, efekt zastosowania którego na mnie samej tak by mnie zachwycił, zwłaszcza że cena jest proporcjonalna do jakości, a na promocji można wyhaczyć go już za około 50 złotych.

Chcesz pochwalić wha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Zakryje wszystko, nawet największy trądzik, bez efektu maski- nie wiem, czego więcej można oczekiwać od podkładu dla cery z problemami.

Trwałość-prawie cały dzień, oczywiście odrobinę się ściera w miejscach, w których dotykamy twarz np. wycierając nos.
    Bardzo, bardzo, bardzo! wydajny - wystarczy odrobina, żeby zakryć niedoskonałości - z doświadczenia wiem, że trzeba się do tego przyzwyczaić, aby produktu nie marnować poprzez wyciskanie zbyt dużej ilości produktu z opakowania. Dzięki wydajności cena przestaje być problemem, gdyż jedno opakowanie wystarcza na średnio pięć miesięcy używania.

Jedyne, do czego można się przyczepić, to kolor - używam najjaśniejszego i jest dla mnie odrobinę zbyt różowy, aczkolwiek wszystko znika po przypudrowaniu .

Używam tego produktu od: czerwiec 2014
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić searchyoursoul za czytelną i pomocną recenzję?
  • top
  • Nie znam lepszego, a przetestowalam bardzo wiele- za stan mojej tradzikowej cery obwinialam miedzy innymi nieodpowiedni podklad, wiec po zuzyciu jednego, szukalam lepszego, niezaleznie od tego jak dobre krycie/mat zapewnialby poprzedni. Przed la roche uzywałam dermablenda, ktory choc kryje nawet tatuaze-ustapil miejsca toleriane i przy nim zostane juz na dlugo. Nic nie ma lepszego krycia od lrp, poradzil sobie nawet przy slynnym retinoidowym wysypie. Trzyma sie bardzo dlugo, mat jest sredni ale nie oczekuje go przy TAKIM kryciu i trwałości. Nie używam go najoszczędniej, ale kupuje na bardzo czestych promocjach w sp, wiec portfela tez nie rujnuje. Co dla mnie najwazniejsze - nie pogarsza stanu skory, co prawda jesli mam okazje nie malowac sie przez pare dni, zawsze po takiej regeneracji jest duzo lepiej, ale nie ludze sie i niezaleznie od podkladu uwazam taki stan za nieunikiony. Pół gwiazdki za kolor (najjasniejszy), ktory jest zdecydowanie za ciemny. Mieszam z kremem, rozcieram na szyi, zaslaniam przejscie szalikami czy golfami (w chlodniejszych okresach), gama kolorow zdecydowanie powinna byc bardziej obszerna, nie ujmuje to jednak na tyle bym miala z produktu zrezygnowac

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić elizqaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • dość dobry.
  • Dosyć dobry podkład. Mam cere trądzikową i LRP daje rade. nie zapycha nie powoduje nowych niespodzianek. koi i nie podrażnia ani nie wysusza (jeżeli ktoś stosuje jakieś kuracje wysuszające to nie wiem jak się będzie sprawdzał, natomiast z effeclarem duo tworzy dobrany duet ). ładnie wszystko kryje na buzi, brak efektu maski (aczkolwiek trzeba uważać). Jak dla mnie jest to podkład świetny na chłodne miesiące (jesień/zima) nie wiem jak sprawdza się latem. u mnie z pewnością byłby za ciężki. Ale w obecnych miesiącach sprawdza się bardzo dobrze. ma u mnie plusy również za duży filtr: 25
    Minusy:
    - brudzi wszystko niemiłosiernie.
    - twarz po nim zaczyna się szybko świecić.
    - może podkreślać pory
    - ciemnieje na buzi

praktyczna tubka, z której łatwo się korzysta. niestety w trakcie korzystania może się nam trochę brudzić od podkładu.

Cena:
    swój nabyłam za jakieś 55zł na promocji w SP

Konsystencja:
    rzadka, łatwo się go rozciera, wystarczy go bardzo niewiele aby pokryć całą twarz. co wiąże się z tym, że podkład jest bardzo wydajny.

Kolory:
    niestety nie ma tutaj zbytniego wyboru. dość mało kolorów. w dodatku w ciągu dnia szarzeją na twarzy.

Polecam na chłodne miesiące i dla cer trądzikowych ja na pewno będę zimą do niego wracać. głównie dlatego, że dzięki niemu ograniczyłam w znacznym stopniu nowe niespodzianki.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić julkusiowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • koi, doskonale kryje bez efektu maski, wydajny.... WSPANIAŁAY
  • wspaniały podkłąd
    1. faktycznie koi. mam cerę naczynkową i skłonną do podrażnień. gdy moja cera jest podrażniona lub "gorąca" zawsze nakładam ten podkład. działa kojąco i nie podrażnia - innego podkładu bałabym się nałożyć w takiej sytuacji.
    2. wydajny. jedno opakowanie starcza na ok pół roku przy codziennym stosowaniu.
    3.nawilża. nie wiem czy bardzo bo stosuję krem nawilżający aczkolwiek często tylko na noc a moja cera z podkładem wygląda zdrowo i nie odczuwam dyskomfortu.
    3. bardzo dobrze kryje moje rumiane policzki. jeżeli ktoś ma taki problem to polecam w 100%
    4. wspólpracuje dobrze z wszystkimi kremami i pudrami jakie miałam.
    5. często słyszę ze mam "taką idealną cerę" ;p
    6. bardzo długo się utrzymuje na skórze. po 15 godzinach jest co zmywać z twarzy.

ewentualnie można się przyczepić do tego iż nieco za bardzo kryje choć dla niektórych to zdecydowany plus no i cena 80+.... no ale za tą jakość i wydajność warto

Chcesz pochwalić aaaaAnna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Kilka lat temu był to podstawowy składnik mojej kosmetyczki (odcień 13 sandy beige - choć dla mnie był trochę za jasny...)
    Produkt idealnie rozprowadza się za skórze i pozostawia ją jedwabistą, kryje niedoskonałości, jest też bardzo wydajny

Minusem jest dosyć wysoka cena i jego dostępność (ja głównie kupowałam go w aptekach ale nie zawsze był dostępny mój odcień i musiałam go specjalnie zamawiać)
    Do tego wybór odcieni mógłby być większy - nie ma dla mnie idealnego koloru...

Używam tego produktu od: ok 6 lat
    Ilość zużytych opakowań: ok 5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sunrise1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • makabra
  • Do zakupu skłoniły mnie obietnice producenta oraz zaufanie do marki. Podkład okazał się być koszmarem zamkniętym w tubce. Jest bardzo rzadki co jakoś szczególnie mi nie przeszkadza. Do makijażu używam niezbędne minimum kosmetyku a tu trzeba go dosłownie kroplę aby pokryć ni całą twarz i przy takiej niewielkiej ilości ma całkowite krycie. Jest dość tłusty jak dla mnie co sprawia że od chwili położenia czuję jego obecność na twarzy oraz w najmniejszym stopniu nie zastyga na twarzy co dale efekt "nie dotykać, świeżo malowane". Po niespełna 5 minutach (z zegarkiem w ręku jak boga kocham) twarz wygląda jak mokre bagno. Twarz wygląda jakby pod podkładem była woda. Wygląda to okropnie. Bardzo ciemnieje na twarzy oraz podkreśla każdy najmniejszy zaskórnik. Ponad to moja twarz wyglądała jak spękana ziemia na pustyni-dosłownie. Podkład włazi w każdy por oraz podkreśla oraz w załamania. Coś okropnego. Takie rzeczy za taką cenę oraz pod tą marką? Jak boga kocham nie wierzę...

Używam tego produktu od: kilka m-cy temu
    Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Maksymalnie wysusza
  • Podkład nie powoduje powstawania zaskórników, wiec dla mnie jest to duży plus, ale niestety potwornie wysusza, mimo cery tłustej i nałozenia grubej warstwy nawilżającego kremu, wystarczy zetknięcie podkładu z moją skóra a twarz przypomina mega suchą skóre, z wysuszonymi plackami - koszmar.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić Alpka84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy podkład jaki kiedykolwiek stosowałam!
  • Mam bardzo poważne problemy z cerą( i wiem co mówie) bo większość pisze,że jaki ma trądzik i w ogóle a okazuje się,że nie jest tak źle, u mnie jest tragicznie! Ciągle coś wyskakuje,choć teraz mniej,ponieważ leczę się u dermatologa( choć wcześniej leczyłam sie u dwóch i nic nie pomagało) Dermatolog oczywiście wiedział,że ja się tak pokazywać nie będę więc pomyślał by przepisać mi jakiś podkład dermatologiczny i właśnie przepisał mi Toleriane, naprawdę jestem mega zaskoczona, jest po prostu taki jaki powinien być dla takiej cery, jaką ja mam Kryje praktycznie wszystko, nie wiem co ja bym bez niego zrobiła, trzyma się bardzo długo nakładam go przed 7, zmywam o 22 i jest nieźle! Must have, naprawde polecam dla osób z bardzo problematyczną cerą .
    Jedynym minusem jest chyba cena, ale wydajność jak najbardziej na plus no i zapach!

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić zakupoholiczkaa97 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij