Powiększ La Roche Posay, Toleriane Teint (Kojący podkład korygujący o elastycznej konsystencji) (nowa wersja)

Zgłoszony przez kate1991

Toleriane Teint koryguje niedoskonałości skóry i ujednolica jej koloryt dzięki doskonałym właściwościom kryjącym. Wzbogacony o innowacyjny składnik - Neurosensynę, redukującą mikropodrażnienia - jest doskonale tolerowany przez skórę nawet najbardziej reaktywną. Czynnik ułatwiający rozprowadzanie, wydłuża trwałość makijażu bez tworzenia efektu maski
Testowany na skórze wrażliwiej, atopowej i trądzikowej.
Wskazania: każdy typ skóry, rozległe niedoskonałości.
Zalety:
- wysoka tolerancja,
- bezzapachowy,
- bez konserwantów,
- z filtrem SPF 25,
- nie powoduje powstawania zaskórników.

• rewelacja!
  • Uwielbiam go! Na moją cerę pełną zaskórników, blizn i pryszczy jest idealny. Wystarczy tylko jedna warstwa i nie potrzebny jest nawet korektor! Oczywiście najlepszy jest zimą,ponieważ jest dość ciężki,nie daje jednak efektu maski. Jest drogi, ja za swój zapłaciłam prawie 90zł,ale zdecydowanie wart swojej ceny bo jest wydajny, mi opakowanie starczyło na 8 miesięcy czyli praktycznie na rok bo wiosną i latem używam zdecydowanie lżejszych podkładów. Dodam jeszcze że trzyma się cały czas na buzi i nie trzeba w ciągu dnia poprawiać Jak dla mnie zdecydowanie numer jeden!

Chcesz pochwalić myszka3011 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt
  • Bardzo dobry podkład.
    Byłby moim numerem 1 gdyby nie fakt, że mam mieszaną skórę i niestety po 4-5 godzinach od zastosowania skóra bardzo się błyszczy :-(
    Szczególnie uciążliwy latem... zawsze trzeba mieć przy sobie puder matujący aby skorygować błysk ;-)
    Jeżeli ktoś ma cerę suchą lub normalną to jest to świetny podkład. Doskonale kryje niedoskonałości, pięknie stapia się ze skórą, cera wygląda świeżo i zdrowo.
    Nie uczula, przyjemnie pachnie.
    Jak dla mnie mógłby być dostępny większy wybór kolorystyczny. Zimą używałam koloru 11, niestety latem był za jasny z kolei 13 troszkę za ciemna na lato gdy się nie opala twarzy tylko ciało i to nie na czekoladkę ;-)
    Dodatkowy atut to filtr 25, sprawdził się nawet na wakacjach w Hiszpanii

Używam tego produktu od: 4-5 lat (stara i nowa wersja)
    Ilość zużytych opakowań: 8 (30ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić madziulek24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy, jakiego do tej pory używałam
  • W moim przypadku ten podkład sprawdza się znakomicie:
    - jedyny podkład, który nie podrażnia mojej wrażliwej skóry,
    - wystarczy cienka warstwa, by zatuszować wszelkie zaczerwienienia,
    - stosowany w umiarkowanej ilości nie daje efektu maski na twarzy,
    - kolory idealnie pasują do mojej karnacji (13 na zimę i 15 na lato),
    - bardzo wydajny,
    - cena jest moim zdaniem adekwatna do jakości i wydajności (ostatnio zapłaciłam za niego ok. 70-75 zł w SP, podkład wystarcza mi na około 6-7 miesięcy - nie maluję się jednak codziennie i stosuję minimalną jego ilość).
    Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: minimum 5

Chcesz pochwalić Izusia8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szczerze nie znoszę
  • Taki wychwalany więc stwierdzałam, że może warto wypróbować. No i niestety, zupełnie mi nie podszedł. Właściwie poza 1 plusem - dobrze się rozprowadza, nie robiąc plam czy smug - reszta to same wady:
    - rozprowadzając go na twarzy, mam wrażenie jakbym się smarowała produktem zawierającym piasek. Specjalnie wrażliwej cery nie mam a tu takie kwiatki. Uczucie jest okropne i jest to 3 podkład w życiu, przy którym mam takie odczucie (dwa pozostałe to: rimmel - stara wersja rozświetlającego podkład; - nouba w sztyfcie),
    - ma brzydki, chemiczny zapach, który również uprzykrza stosowanie podkładu,
    - najjaśniejszy kolor i tak nie jest wystarczająco jasny dla mnie. Ni jak nie chce stopić z cerą i co najgorsze przybiera na mnie nienaturalny łososiowy! kolor, czego również szczerze nie znoszę,
    - nie jest trwały - w ciągu dnia ściera się łatwo z nosa, znika też sam z siebie ze strefy T. Po 8 godzinach jestem jednym wielkim podkładowym plackiem na twarzy :|
    - krycie jest dość mocne, można je stopniować ale im więcej się go nałoży, tym mniej naturalnie wygląda, głównie ze względu na swój dziwaczny kolor. Cienka warstwa EL Double Wear daje ładniejsze krycie i wygląda naturalniej niż ten apteczny cudak.
    Reasumując - na mnie okazał się bublem wszechczasów, nie pamiętam, żebym miała gorszy podkład.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy z przerwami

Chcesz pochwalić tristessa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkład bardzo dobry, najlepszy jaki miałam okazję stosować
  • Podkład bardzo dobrej jakości, który poleciły mi moje koleżanki. Przede wszystkim dobrze kryje i nie wysusza skóry twarzy co jest dla mnie bardzo ważną cechą. Jest bardzo ekonomiczny i mimo, że kosztuje około 70 zł to są to dobrze wydane pieniądze. Polecam!

Używam tego produktu od: 2000
    Ilość zużytych opakowań: ok 4-5 całych opakowań

Chcesz pochwalić beatka8686 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Fajny podkład. Dobrze kryjący, nie daje efektu maski. Jest w miarę wydajny. Piszę w miarę, bo nie używam go codziennie. Płacąc za niego ok 70 zł trochę po prostu mi szkoda

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić paleta zdrowia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał.
  • Uwielbiam ten podkład... Długo szukałam idealnego, aż w końcu znalazłam...

Podkład jest dość drogi, ale zdecydowanie wart swej ceny...
    Standardowa cena to 82 zł, ale czasem na promocjach udaje mi się go upolować nawet za mniej niż 60 zł...

Używam koloru 10 jest idealny dla porcelanowej, jasnej karnacji...

Podkład, tak jak obiecuje producent nie zapycha, jest hipoalergiczny, bezzapachowy, nie zapycha...

kryje rewelacyjnie !

idealny dla trądzikowych, tłustych cer...

Ładnie wygląda na twarzy, nie daje efektu maski...

Polecaam.!

Używam tego produktu od: Dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: ok. 6

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić paula452 za czytelną i pomocną recenzję?
  • "Św. Graal wśród podkładów"
  • Szybki opisu stanu mojej nieszczęsnej cery:
    - mieszana, skłonna do przesuszeń kuracjami typu "anty-pryszcz"
    - maltretowana przez trądzik hormonalny,
    - z licznymi przebarwieniami potrądzikowymi
    - naznaczona przez rozszerzone pory

Jeśli masz problemy podobne do moich to Toleriane Teint może okazać się również Twoim "św. Graalem".

1. TT to podkład wybitnie kryjący, a przy tym wydajny - niewielka jego ilość pokrywa wszelkie blizny, przebarwienia i wypryski.

2. Dobranie odpowiedniego koloru sprawia, że uzyskujemy efekt ujednoliconej, satynowej buźki. Dzieje się tak, ponieważ NIE JEST to produkt matujący. Dzięki temu mimo mocnego krycia nie ma dodatkowo wrażenia tępego matu na twarzy.

3. Jest bardzo trwały - u mnie wytrzymuje 6-8h bez żadnych poprawek, czym rozkłada na łopaki wszelkie inne podkładziny, których dane mi było używać.

4. Posiada SPF 20 - troszczy się o zachowanie młodości naszej cery na dłużej

5. Dobrze współpracuje z bronzerami i rozświetlaczami.

6. Nie zapych i nie koliduje z kuracjami antytrądzikowymi.

Nasz Graalek posiada jednak kilka wad, jakimi są:
    1. Okrojona gama kolorystyczna, możemy wybierać jedynie z czterech odcieni: najjaśniejszy: 10 (dla mnie odcień idealny, mający żółte tony), 11 , 12, najciemniejszy: 13

2. Tubka "zbierająca" podkład. Gdy wydaje się Wam, że czas TT dobiegł już końca, proponuję rozciąć opakowanie. Na ściankach tubki znajdziecie bogactwo podkladu na ok. tydzień

3. Nieumiejętne nakładanie to pierwszy krok do imidżu tapeciary. Jego wysoki stopien krycia może być dla niektórych zaletą, jak i wadą. Wg mnie nie jest to podkład do nakładania palcami - to po pierwsze. Po drugie polecam nakładanie go Flat Topami (np. Hakuro H50s), nie przesadzać z ilością warstw (mnie wystarczy JEDNA, a mam sporo do ukrycia), a gdy widzimy, że jest go troche za dużo - spryskać po aplikacji twarz wodą termalną, to nada makijażowi wykonanemu TT lekkośći

4. Po paru godzinach może wymagać przypudrowania - czasami lubi świecić.

Mimo wszystko - dla mnie to ideał. Naprawde warto jest powalczyć i nauczyć się go używać, bo potrafi mile zaskoczyć.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Neciaaa102 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 22 raz(y)
  • Porządny, ale nie idealny
  • Kupiłam go w przypływie impulsu. Podobał mi się kolor, nr 10. I nie zawiodłam się. Kolor jest dla mnie idealny.
    Podkład ma dobre krycie, choć przez to łatwo zrobić maskę, jeśli nałoży się za grubo. Podkład nie wysusza. jedyna jego wada to trochę gorsza trwałość w porównaniu z moimi innymi ulubionymi podładami, np Nude Diora. Dlatego tylko 4 gwiazdki. Ale i tak ma lepszą trwałość niż wiele innych... Polecam.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić jokke za czytelną i pomocną recenzję?
  • sama nie wiem..
  • kupiłam fluid w superpharmie zachęcona opinią koleżanki, do tego miałam ochotę na podkład kryjący, idealny na imprezę czy w 'gorsze dni'. Toleriane kryje dosłownie wszystko, zaczynając od mało widocznych czerwonych plamek do niespodzianek w postaci wyprysków. oczywiście, można 'osiągnąć' efekt maski, jednak wszystko zależy od tego, ile podkładu nałożymy na twarz, a uwierzcie mi, potrzeba go naprawdę niewiele. oprócz tego, że podkreśla oczywiście suche skórki, co robi w moim wypadku każdy podkład kryjący, to niestety, ale spowodował u mnie liczne zaskórniki na czole, dziwnie zareagowały również policzki.(co z obietnicami producenta?!). na początku nie chciałam dopuścić do siebie myśli 'la roche=wysyp na twarzy', ale oprócz podkładu nie zmieniłam żadnego produktu pięlęgnacyjnego czy kolorowego. trudno było mi się pogodzić z tym, że marka apteczna mogła przyczynic się do takiej reakcji skórnej, ale niestety.. stąd te mieszane odczucia i dość niska ocena podkładu. nie wiem, czy taka sytuacja mogłaby zdarzyć się osobom o cerze niezbyt wrażliwej czy skłonnej do podrażnien, jeśli nie macie takich obaw, a poszukujecie silnego krycia z efektem porcelanowej lalki-zachęcam do kupna! jeśli natomiast uczulają Was nie tylko drogeryjne kosmetyki, lepiej uważajcie i przemyślcie ten zakup, po co wydawać ok. 70zł w błoto
    PS nie za bardzo rozumiem, dlaczego w nazwie widnieje napis 'kojący'.. po wpisie wyżej same wiecie dlaczego

Chcesz pochwalić legginsy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię , ale...
  • Kupiłam ze względu na krycie, które jest naprawde solidne.Miałam kolor 11 i 13 .Poza kryciem zaleta jest to, ze nie zastyga na twarzy jak Revlon Colorstay i mozna robic poprawki.Niestety po paru godzinach świecenie jest niemozliwe, a podkreslenie moich porów ogromne.
    Mieszkam go wiec z innymi podkładami i jest okCena wysoka, za wysoka.Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: 2 szt.

Chcesz pochwalić nefernefer35 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie i jeszcze raz nie
  • Podkład rzeczywiście mocno kryje. Kupiłam z myślą, że jak się nie sprawdzi, to zużyję jako korektor, bo wiem, że wiele osób go tak stosuje. Ja się jednak w ogóle z nim nie dogadałam i na długo zniechęciłam do kryjących podkładów.
    Ma dziwną konsystencję. Mimo, że szybko zasycha długo można nanosić poprawki, ale też koszmarnie brudzi. Mały wybór kolorów sprawia, że wiele osób, tak jak ja nie znajdzie idealnego, co na twarzy da efekt maski.
    Podkreśla suche skórki, zostawia plamy na wszystkim, czego się dotknie. Wiem, że kryjące podkłady muszą pozostać trochę "nad" skórą, ale w przypadku tego to po prostu udręka.
    Niby fajny na zimę, ale szalik i czapa od razu będą beżowe.Używam tego produktu od: rok temuIlość zużytych opakowań: jeden

ZDJĘCIA:

Chcesz pochwalić K_cieciorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • może tak !!! może nie !!!
  • używam tego podkładu od niedawna,polecił mi go dermatolog ponieważ mam początkowe ŁZS,i kazał stosować coś lekkiego,hipoalergicznego

-kryje dość dobrze
    -cera jest ujednolicona
    -mam kolor -ivory-wygląda fajnie tak naturalnie

-ale bardzo się skóra świeci niedługo po nałozeniu i to mnie dobija bo jest cholernie drogi 80zł w aptece

Używam tego produktu od: 2tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić viola_27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo mocno kryje
  • Mam cere tradzikowa z licznymi zaskornikami i kiloma pryszczami . Podklad jest wazna częścią mojego makijażu bez jego nie wyjdę z domu. Fuid jest bardzo mocno kryjacy bardziej od rev o on colorstay i bourjois 123 perfect i do tego jest dermokosmetykiem wiec noe zapycha . Ja mam w odcieniu 10 i jest idealny . Dla mnie ten podkład jest najlepszym jaki miałam . Cena moim zdaniem adekwatna do jakości

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić karoolizus za czytelną i pomocną recenzję?
  • trudny podklad
  • hm trudno jest oceniac ten podklad
    bo owszem kryje
    ale nie jestem zadowolona z efektu na twarzy

jest ciezki w nakladaniu
    tepy
    taki jak by kredowy
    mam najjasniejszy odcien jest za jasny zoltopomaranczowy
    nie ma takich cer

podkresla skorki i pory
    owszem dosc mocno kryje
    ale brzydko to wyglada

maly wybor kolorow
    znalazlam swoj odcien ale okazal sie za jasny
    nie ciemnieje
    mozna nim robic pieczatki
    sciera sie

cera bardzo sie po nim przetluszcza !!!
    nie zauwazylam dobroczynnego wplywu na krosty
    ani efektu gojacego
    wydaje mi sie ze zostaje w porach na dlugo po myciu

kryje

cera nie jest rowni ani gladka
    efekt mi si enie podoba
    nie pomogla baza krem ani piling
    nie daje gladkosci
    roznowsci
    cera mi sie po niem bardzij przetluszcza

wazy sie pod wplywem sebum
    wyglada okropnie

u mnie si enie psrawdzil

tubka miekka i fajne dozowanie
    i to tyle
    ogulnie nic ciekawego
    drogi jak nie wiem a za te cene mozna kupic cos leprzego
    nie zachwycaUżywam tego produktu od: 1 rokuIlość zużytych opakowań: 1/4 opak i nie chce wiecej

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • zapychacz
  • straaaasznie zapycha, wchodzi nawet w najmniejsze pory i do tego bardzo widac go na twarzy, generalnie wygląda nieestetycznie, cena (ok.100 zł) zdecydowanie nieadekwatna do jakości, kolory raczej na różowo.\\n\\nJedyny plus to, że dobrze kryje, ale rewelacyjnie też nie. Podchodziłam do tego podkładu kilka razy: z kremem, bez, z bazą i niestety nie wygląda on za dobrze.

Chcesz pochwalić carmen0406 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stosować z umiarem
  • Toleriane Teint nałożyła mi kiedyś pani dermatolog po zabiegu. Pięknie wszystko kryje, jednak naprawdę należy używać go bardzo oszczędnie, gdyż robi się maska. Czytałam komentarze, że wspaniale się trzyma, u mnie niestety po połowie dnia makijaż się robił okrutny, że aż strach patrzeć w lustro..No cóż, nadal poszukuję fliudy, który podpasuje mi w 100%

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 50 próbek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kokosanka83 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • IDEAŁ
  • PO wielu latach walki z trądzikeim, przebarwieniami, hormonami itd. zostało mi pełno przebarwień.
    Stosowałam różne kuracje i różne podkłady.
    Jeśłi na rynku wproadzano podkłąd z ozanczeniem mocno lub trwale kryjący - to ja go właśnie kupowałam.
    Wydałam już chyba woele tysięćy naposzukiwania ideału. Jeśi rzeczywiście podkłąd krył to po 2 godz. miałam maskę na buzi.
    Podkład La Roche odkryłam rowno rok temu.
    Spełnił moje wszystkie oczekiwania:
    kryje wszystko
    nie zapycha
    GAMA KOLRÓW PRZYSTOSOWANA DO POLSKICH KARNACJI
    nie tworzy maski
    bardzo wydajny ( 1 opakowanie na ok 3 m-ce)
    cena w stosunku do innych marek drogoeryjnych przystępna ok 63-93 w zależnosci od apteki( j kupuje zawsze w Super pharmie w promocjach)
    wystarczy niewielka ilosć aby łądnie zrobić makijaż
    łątwo się rozpowdza zarowno palcami jak i pędzelkiem

Polecam.
    Wcześniej ratował mnie tylko Vichy Dermablend.
    NIestety stara i nowa wersja co prawda dobrze kryją ale robią okropną maskę!

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: 4 całe opakowania po 30 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić dodzo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja !
  • Długo szukałam idealnego podkładu, ale w końcu znalazłam.!

Dla mnie jest to podkład niemalże idealny.

+ Cudownie kryje,
    + nie pozostawia efektu maski,
    + nie zapycha
    + wytrzymuje cały dzień (!)
    + nie ściera się
    + twarz się po nim nie błyszczy (tak jak było to w przypadku Vichy Dermablend)

Idealny dla cer tłustych, trądzikowych, z przebarwieniami !

Jedynym minusem jest jego cena, ponieważ kosztuje 81,99zł. Czasem Udaje mi się go "upolować" na promocji w SuperPharm za 62zł.

Polecam!

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 3-4

Chcesz pochwalić paulina190 za czytelną i pomocną recenzję?
  • za to jak mnie zapychał pół roku NIGDY WIĘCEJ
  • Na początku były ohy ahy , wystarczająco dobrze krył , był trwały , w dodatku z apteki więc musiał być dobry.. i w takim przekonaniu sobie żyłam dobre 3 miesiące.
    Podkład tak dobrze krył i wygładzał , że nie zauważałam co po zmyciu makijażu i przed nałożeniem miałam na buzi . Zaskórniki dosłownie wszędzie i jestem przekonana o jego 100% winie . Gdy miałam dni bez makijażu , buzia od razu wyglądała lepiej , przy takiej samej pielęgnacji ..natomiast gdy on wchodził do akcji , pojawiał się koszmar. Musiałam go wykończyć , dosłownie i w przenośni ponieważ do tanich to on nie należy , ale chociaż jest wydajny.. Może dla kogoś innego będzie ideałem ale dla mnie był koszmarem , o którym nie miałam pojęcia . Poza tym niezbyt ładnie pachnie , mała gama kolorów i osoby z jasną karnacją mogą o nim zapomnieć . Przy mojej mieszanej cerze , tłusta w strefie T całkiem dobrze matował . Nigdy więcej na pewno go nie kupię .

Chcesz pochwalić madziiuula7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak!
  • Ten podkład z pewnością nie nadaje się do cery przetłuszczającej się - osobiście mam cerę mieszaną, bardzo kapryśną i zarazem wrażliwą! Jest skłonna do wysuszania się, przetłuszczania oraz zapychania - jeśli coś jej nie przypasuje. Myślałam, że ten podkład bardziej się spisze...ale już od samego początku miałam sprzeczne uczucia co do niego! Czasami wygląda naprawdę pięknie na twarzy, innym razem bardzo szybko się warzy i nieestetycznie wygląda :/ Wszystko zależy od dnia, gdyż gdy tylko mam dni gdy cera szybciej się błyszczy, to lepiej do niego nie podchodzić...

Podkład znajduje się w bardzo wygodnej tubce. Do wyboru mamy 4 kolory - niestety są to kolorki dość ciemne :/ ja wybrałam najjaśniejszy nr 10 i wcale nie jest on taki jasny! Co gorsze podklad ciemnieje po nałożeniu troszkę. Osoby z jasną karnacją nie będą zachwycone.
    Wydajność podkładu świetna - niewielka ilość podkładu wystarcza na doskonałe krycie Konsystencja jest gęsta, dlatego należy sprawnie i szybko go nakładać - moim zdaniem mimo że szybko zasycha na twarzy to trudno zrobić sobie nim krzywdę. Tak jak wcześniej wspomniałam, lepiej nie używać go w dni kiedy cera szybciej się przetłuszcza lub są upały - raz, dwa się warzy...przez co nieestetycznie wygląda i podkreśla np zmarszczki mimiczne i blizny po trądzikowe. Również nie współgra z każdym pudrem - ładnie wygląda w połączeniu z pudrem ben nye, clarins! Gorzej z kryolanem, meow.

Głównym plusem tego podkładu jest rewelacyjne krycie! Wręcz nie potrzeba zbytnio kolektora na niedoskonałości, a blizny po trądzikowe i rozszerzone pory są mniej widoczne. Niewielka ilość podkładu ładnie wyrównuje koloryt
    Niestety nic a nic nie matowi cery! To dziwne, gdyż od razu po nałożeniu ma się wrażenie, że cera jest już z lekka zmatowiona, ale to złudne gdyż już po chwili zaczyna się błyszczeć - zatem bez pudru nie ma co podchodzić. Co gorsza jest mało trwały, a gdy zaczyna się warzyć do cera nie wygląda zdrowo - dosłownie efekt maski. Wszelkiego rodzaju poprawki są mało skuteczne, gdy się warzy - bibułki matujące czy puder działają wtedy na krótką chwilę.
    Z pewnością nie koryguje niedoskonałości, ale również nie szkodzi tzn. nie zapycha, nie podrażnia!

Cena bez rewelacji - osobiście dałam 80zł bez kilku groszy, ale spodziewałam się czegoś lepszego za taką cenę! Jakościowo i działaniem nie powala - są lepsze, a przy tym tańsze podkłady. Dostępność średnia - nie znajduje się w każdej aptece, o próbki ciężko...spotkałam tylko w jednej aptece.
    Ogólnie polecam osobą bez problemów z błyszczeniem cery... ja osobiście wole podkłady trwalsze!

Plusy:
    + ładnie kryje
    + nie podrażnia, nie uczula
    + nie zapycha
    + świetne, higieniczne i zarazem wygodne opakowanie
    + wydajność
    + wyrównuje koloryt

+/- dostępność
    +/- lekko ciemnieje po nałożeniu

Minusy:
    - cena
    - trwałość... tym bardziej jest słaba w dni kiedy cera się przetłuszcza
    - mała gama kolorów i do tego dostępne kolory są dość ciemne
    - łatwo warzy się...przez co daje efekt maski, a cera nie wygląda zdrowo
    - nie współgra z każdym pudrem
    - nic a nic nie matowi cery
    - nie do cery przetłuszczającej się

Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić glosna91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla tłustej cery
  • Kupując ten podkład miałam przeczucie, że to będzie coś pięknego. Przeczytałam sporo opinii na blogach i oczywiście tutaj na wizażu. Oto cechy tego podkładu:

plusy:
    +wygodne opakowanie
    +świetny dozownik, wypływa tyle podkładu ile sobie życzymy
    +kryje całkiem nieźle, ja nakładam małą ilość; nie porównujmy do Dermablendu, bo podkład Vichy znacznie lepiej zakrywa większe niespodzianki czy plamy
    +zapach

I myślę, że na tym koniec.

minusy:
    -zauważyłam, że czasami sprzyja powstawaniu małych pryszczyków, ale nie podskórnych gul (o jakże jestem wdzięczna)
    -podkład nie trzyma się długo na twarzy- na kremie lub bez jakieś 2-3 godziny i zaczyna się ważyć, schodzić z brody, z nosa...
    -nie można go stosować na krem intensywnie nawilżający, bo błyszczy się i spływa po chwili
    -tak naprawdę to najlepiej radzi sobie położony na bazę (wytrzyma kilka godzin) i wtedy, gdy nie spędzamy całego dnia w zamkniętym pomieszczeniu
    -kolory!- mam najjaśniejszy i jest lekko pomarańczowy, niby nie widać dużej różnicy, ale mnie to drażni
    -dostępność
    -cena- wysoka, a efekt poniżej przeciętnej

Nie sprawdzi się na tłustej skórze, nie wierzcie w zapewnienia, że tak będzie. Chyba, że macie ochotę robić poprawki, w ciągu dnia i nakładać kolejne warstwy szpachli. Mnie coś takiego nie interesuje.

Dlaczego trzeba wybierać pomiędzy zapychaniem cery trwałymi podkładami a pielęgnacją spływających fluidów;/
    Ilość zużytych opakowań: początek opakowania

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Ciapna za czytelną i pomocną recenzję?
  • .......
  • Cerę mam prblematyczną , mieszana z tendencją do wyprysków. Czytając wiele pozytywnych opinii na temat tego produktu zapragnęłam go mieć lecz nie okazał sie strzałem w dziesiątkę niestety;( a myślałam ze znalazłam ten jedyny...

Plusy:
    -rzeczywiście kryje
    -wyrównuje koloryt cery
    -nie ciemnieje na twarzy

Minusy:
    -zapycha pory,
    -zbiera się w załamaniach
    -bardzoooo mocno się ściera nawet przy delikatnym zetknięciu z czymkolwiek
    -bardzo wysoka cena w stosuknu do jakości
    -mała gama kolorystyczna

Jestem zawiedziona , bo zależało mi na dobrym podkładzie kryjącym o lekkiej formule. niestety więcej go nie kupie , bo sie nie sprawdził , bynajmniej u mnie , może dla kogoś jest fajny.

Używam tego produktu od: od tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte

Chcesz pochwalić Anula0055 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Jestem zadowolona!
  • Podkład jest bardzo dobry, ale nie idealny. Mam cerę mieszaną. Klasycznie przetłuszcza się w strefie T, a reszta jest bardzo sucha. Oprócz tego borykam się z krostkami.
    zalety:
    -ładnie kryje, kamufluje te okropne krostki na czole
    -nie wysusza (!)
    -nie zatyka porów
    -nie robi "maski" na buzi
    -dobrze się rozprowadza
    -jest BARDZO wydajny

wady:
    -nie matuje, cera po 3h się świeci, mimo że używałam matującej bazy pod podkład:/ Dla mnie jest to ważny czynnik dlatego odjęłam pół gwiazdki. Poza tym nie mam zastrzeżeń.

Osobom, które nie mają problemów ze świeceniem się cery stanowczo POLECAM
    Używam tego produktu od: 7 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30ml

Chcesz pochwalić derr za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Jest to najbardziej kryjący podkład z jakim mialam do czynienia. Ale jest to zaleta, gdyz w dni kiedy mamy cos do ukrycia jest niezastąpiony. W dodatku niesamowicie trwały. W ciągu dnia trzeba sie kilka razy przypudrować by osiagnąć idealny mat ale i tak polecam! Może nie na co dzień ale na pewno jest lekarstwem na problemy Kupiłam go w promocji za 60 zł wiec nie jest tak źle

Chcesz pochwalić majesia90 za czytelną i pomocną recenzję?