Powiększ La Roche Posay, Toleriane Teint (Kojący podkład korygujący o elastycznej konsystencji) (nowa wersja)

Zgłoszony przez kate1991

Toleriane Teint koryguje niedoskonałości skóry i ujednolica jej koloryt dzięki doskonałym właściwościom kryjącym. Wzbogacony o innowacyjny składnik - Neurosensynę, redukującą mikropodrażnienia - jest doskonale tolerowany przez skórę nawet najbardziej reaktywną. Czynnik ułatwiający rozprowadzanie, wydłuża trwałość makijażu bez tworzenia efektu maski
Testowany na skórze wrażliwiej, atopowej i trądzikowej.
Wskazania: każdy typ skóry, rozległe niedoskonałości.
Zalety:
- wysoka tolerancja,
- bezzapachowy,
- bez konserwantów,
- z filtrem SPF 25,
- nie powoduje powstawania zaskórników.

Skład: Skład: Aqua / Water, Undecane, Tridecane, Glycerin, Polyglyceryl-4 Isostearate, Pentylene Glycol, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Magnesium Sulfate, Disteardimonium Hectorite, Acetylated Glycol Stearate, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Ethylhexylglycerin, Tristearin, Cellulose Gum, Acrylates Copolymer, Disodium Stearoyl Glutamate, Aluminum Hydroxide, CI 77891 / Titanium Dioxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Iron Oxides, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Iron Oxides. (04.01.2015)

• Cudowny
  • Długo szukałam idealnego podkładu , jestem bladziochem i każdy dotychczasowy podkład wydawał mi się na twarzy zbyt ciemny . A La Roche ? Idealnie stapia się ze skórą, twarz jest taka jednolita .
    Fajna konsystencja,i delikatny zapach . Jest wart swojej ceny , często na promocji w Super Pharm . Wygodna aplikacja i niezwyk,la wydajność. Swoje pierwsze opakowanie kupiłam na święta w grudniu , i mam je cały czas ,a używam praktycznie codziennie . Drugie już czeka w kosmetyczce Najlepszy

Używam tego produktu od: Prawie pół roku

Chcesz pochwalić Zzimna za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie świetny
  • Jak dla mnie jest wspaniały - przede wszystkim świetnie kryje i matuje, naprawdę ratował mnie w najgorszych dla mojej cery chwilach. Jest bardzo wydajny, odrobina wystarcza, by pokryć całą twarz. Mam kolor 11 i dla mnie jest ok. Cera jest po nim matowa, gładka. Jedyny minus to trwałość, wydaje mi się, że po kilku godzinach już nie wygląda tal świeżo i trochę się przeciera.
    Ale generalnie ja jestem zachwycona, nie miałam nigdy lepszego podkładu. Skuszona ostatnimi opiniami matującego l'oreala zastanawiam się nad nim, ale do tego podkładu na pewno wrócę. Jeszcze jedna ważna rzecz - dobry dla cer problematycznych, primum non nocere i on nie nocere

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić tygrycja za czytelną i pomocną recenzję?
  • pomarańczowa szpachla ;/
  • Poszukiwałam podkładu dla cery suchej, który będzie dobrze krył i jednocześnie pielęgnował moją cerę oraz będzie bardzo jasny, ponieważ jestem typowym bledziochem. Konsultatnka w SP rozpływała się nad nim i zapewniała, że jest bardzo jaśniutki i stopi się z moją cerą. W związku z ułyszanymi zachwytami jakież było moje zdziwienie, gdy po jego nałożeniu na twarzy ukazały się POMARAŃCZOWE smugi! Oprócz tragicznego odcienia (najjaśniejszy) podkład bardzo ciężko się rozprowadza i daje efekt maski, więc "tapeta" murowana. Nie polecam bledziochom oraz osobom, którym zależy na naturalnym efekcie.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić madunka28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 25 raz(y)
  • totalny niewypał
  • wiązałam z nim ogromne nadzeje niestety ogromnie się zawiodłam
    czytałam w internecie przeważnie pozytywne opinie na jego temat
    bardzo lubię tę markę dlatego też szukając ktyjącego podkładku zajrzałam na stronę La roche posay i znalazłam go
    zakupiłam od razu pełnowymiarowe opakowanie i... klapa
    podkład ten okropnie ciężko rozprowadza się na twarzy, bardzo szybko zastyga w związku z czym nie da się nim pracować po jakimś czasie
    jest mega widoczny na twarzy
    podkraeśla wszystko na twarzy, wszelkie niedoskonałości, włoski, a nawet zmarszczki, których w życiu u siebie nie widziałam

niestety nie jestem w stanie powiedzieć jak spisuje się w ciągu dnia, czy się waży, czy cera się po nim błyszczy, czy zapycha, czy przesusza ponieważ po jednej aplikacji nie byłam w stanie użyć go ponownie
    to typowa szpachla i tapeta, no nie o taki efekt mi chodzi w moim codziennym dość naturalnym makijażu

ja odradzam choć wiem, że są jego zwolenniczki

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: całe

Chcesz pochwalić igiE za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kryjący prawie-ideał
  • Na początku tego roku po raz pierwszy w życiu musiałam wybrać podkład mocno kryjący - niestety, z powodu stresu, dopadły mnie niesamowicie duże zmiany trądzikowe na policzkach i brodzie Załamana wiedziałam, że pozbycie się całego świństwa zajmie mi trochę czasu, jednak chciałam to przynajmniej jakoś przykryć, tym bardziej że czekał mnie wyjazd w upalne tereny! W aptece zdecydowałam się na Toleriane Teint, ponieważ i tak nie miałam wiele do wyboru, a zachwalany Dermablend wydawał mi się jeszcze cięższy i wolałam nie eksperymentować z nim na słońcu.
    Mimo że na szczęście pozbyłam się już pryszczy rujnujących moje samopoczucie, pozostały po nich bardzo rozległe blizny i dopóki ich nie usunę (i o ile trądzik nie wróci-błagam, nie!), będę skazana na podkład kryjący, ale jestem pewna, że zostanę przy tym z LRP.

Plusy podkładu:
    +mocno kryje każde zmiany, blizny, zaczerwienienia
    +nie zapycha
    +nie podrażnia
    +nie błyszczy się
    +daje radę w upały (oczywiście pod koniec dnia już nie wyglądał tak jak na początku, ale i tak dalej mogłam się pokazywać)
    +wydajny (jedna tubka starczyła mi na dwa miesiące stosowania na twarz i szyję)
    +łatwy w rozprowadzeniu

Minusy, za które odjęłam 1,5 gwiazdki:
    +kolor jasny jest wciąż za ciemny :< (na szczęście po przykryciu pudrem wygląda ok)
    +cena

Mimo minusów, podkład bardzo mi pomógł w przykryciu niedoskonałości i przede wszystkim mnie nie zapycha, dlatego nie mam zamiaru szukać innego - przynajmniej dopóki potrzebuję silnego krycia

Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Chcesz pochwalić Julkawerty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za ciemny dla bladziochów
  • Kupiłam za 55 zł na promocji w Super-Pharmie.
    Zachęcona niską ceną stwierdziłam, że spróbuję.

- Kolor 10 - zdecydowanie za ciemny względem mojej cery, odcień pomarańczowawy.
    - Podkreśla każdego pora
    - Błyszczący na twarzy (można zmatowić pudrem)

+ Trwały
    + Kryjący

Niestety kolor dyskwalifikuje go na samym wtępie, zatem nie jestem w stanie powiedzieć jak sprawuje się przy długotrwałym użytkowaniu.

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: niewielka część jednego

Chcesz pochwalić strupik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej nie polecam
  • Długo stosowałam fluidu Dr Irena Eris, ale postanowiłam go zmienić na coś lepszego, ponieważ uwidaczniał suche skórki. Poczytałam troche opinii na temat tego fluidu - wydawał się być idealny - kryjący i do cery trądzikowej. Podkreślam, że nie mam dużego trądziku ale trochę chrost na czole. Miały po nim nie wyskakiwać bolące bulwy, a tu niestety jak na złość wyskakują. Fluid jest widoczny i nie wygląda za ładnie na twarzy. Jest też ciemny - majpierw kupiłam 13 - strasznie pomarańczowy, więc zaraz kupiłam 11 i też jest dość ciemny. Ogólnie średnie kolory. Myślę, że zużyje oba opakowania do końca, ale nie robi dobrego wrażenia na sam początek. Na pewno dużo lepszy w tej cenie jest fluid dr Ireny Eris. Na razie lepszego nie miałam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Emiszymczak za czytelną i pomocną recenzję?
  • jesten z najlepszych
  • Jak w tytule; moim zdaniem, podkład jest jednym z lepszych jakie stosowałam.
    Bije na głowe nawet Vichy Dermalend!!!
    Mam skórę tłustą, trądzikową, wrażliwą i naczynkową.
    Podkad jak najbardziej mi spasował ;-)
    Kupiłam go w promocji za 63zł

Plusy:
    + bardzooo dobrze kryje; porównywalnie do korektora!
    + bardzooo dobrze się trzyma; cały dzień bez poprawek, przy równoczesnym stosowaniu sypkiego pudru (akurat bambusowego Paese)
    + nie powoduje powstawania zaskórników, wągrów, pryszczy....
    + bardzooo wydajny! Od października stosuję go 1 lub 2 razy dziennie, codziennie i dalej go mam
    + nie ciemnieje
    + dobrze się rozsmarowuje
    + wygląda bardzo naturalnie
    + nie podkreśla suchych skórek

Minusy:
    - podkreśla każdego pora!
    - podkreśla zmarszczki, wchodzi w każde załamania
    - matuje mnie na 1h

Ilość zużytych opakowań: 1 - 40ml

Chcesz pochwalić Paulla787 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Tego podkładu używam już od dawna. Innych nie próbowałam, więc może nie jest to ten jedyny...

+ konsystencja i łatwość rozprowadzania
    + kolor (10) - mam bardzo jasną karnację
    + jeśli odpowiednio się go rozsmaruje, to nie ma efektu maski

+/- stosuję obecnie z kremem La Roche Posay, ale nie
    z każdym kremem współgrał (ale ja mam bardzo wymagającą skórę twarzy)

- cena (ale zwykle kupuję w promocji za ok 50/60 zł)

Używam tego produktu od: około 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: 4 całe opakowania 30 ml

Chcesz pochwalić kasiarrr za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry podkład
  • Podkład kupiłam za namową Pani w aptece, gdyż używane przeze mnie dermablend stał się w pewnym momencie zbyt ciężki. Podkład bardzo dobrze spełnia swoje funkcje, krycie jest bardzo dobre nie tworzy na buzi maski. Bez utrwalenia pudrem transparentnym bardzo szybko znika z twarzy. Gemeralnie poskład polecam napewno kiedyś do niego wrócę, osoby potrzebujace mocnego krycia będą zadowolone , napewno nie zapycha. Należy podkreślić jednak iż podkład nie daje matowego wykończenia jednak producent tego nie obiecuje. Gwiazdkę odejmuję za słabą trwałość.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić karolcia1986 za czytelną i pomocną recenzję?