Powiększ La Roche Posay, Toleriane Teint (Kojący podkład korygujący o elastycznej konsystencji) (nowa wersja)
Produkt dostępny w 42 sklepach. Cena już od 61,88 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez kate1991

Toleriane Teint koryguje niedoskonałości skóry i ujednolica jej koloryt dzięki doskonałym właściwościom kryjącym. Wzbogacony o innowacyjny składnik - Neurosensynę, redukującą mikropodrażnienia - jest doskonale tolerowany przez skórę nawet najbardziej reaktywną. Czynnik ułatwiający rozprowadzanie, wydłuża trwałość makijażu bez tworzenia efektu maski
Testowany na skórze wrażliwiej, atopowej i trądzikowej.
Wskazania: każdy typ skóry, rozległe niedoskonałości.
Zalety:
- wysoka tolerancja,
- bezzapachowy,
- bez konserwantów,
- z filtrem SPF 25,
- nie powoduje powstawania zaskórników.

Skład: Skład: Aqua / Water, Undecane, Tridecane, Glycerin, Polyglyceryl-4 Isostearate, Pentylene Glycol, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Magnesium Sulfate, Disteardimonium Hectorite, Acetylated Glycol Stearate, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Ethylhexylglycerin, Tristearin, Cellulose Gum, Acrylates Copolymer, Disodium Stearoyl Glutamate, Aluminum Hydroxide, CI 77891 / Titanium Dioxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Iron Oxides, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Iron Oxides. (04.01.2015)

• Użytkownik
    Chwalona: 550 raz(y)
  • matuje i kryje, ale ciemnieje o kilka tonow
  • Na ten podklad zdecydowalam sie, poniewaz szukalam na nocne imprezy czegos mocniej kryjacego, a Vichy Dermablend byl jak na moj gust zbyt mocno kryjacy.
    Czasy Estee Lauder Double Wear, Double Wear Light, czy Revlon ColorStay zostawilam dawno za soba przeskakujac na marki naturalniejsze, pozwalajace skorze oddychac i niekiedy bardziej apteczne.
    La Roche Posay probujac stworzyc mocna konkurencje dla Vichy Dermablend wypuscilo na rynek wlasnie ten podklad, ktory mial z jednej strony dorownac kryciem Vichy, a z drugiej byc lzszejszy. Moim zdaniem pierwsze zalozenie sie nie udalo, ale drugie tak. Toleriane jest na pewno lzejszym podkladem od Vichy Dermablend i mimo, ze obie marki bardzo lubie, a Vichy jest jak na moja w miare ladna cere zdecydowanie zbyt tresciwy, wole Vichy. Juz pisze dlaczego.

KONSYSTENCJA I NAKLADANIE
    Jego konsystecnja jest ciezsza niz innych uzywanych mi na codzien podkladow i rozprowadza sie byc moze z poczatku lekko tepawo, ale nie jest trudny do nalozenia i nie zasycha tak szybko jak EL Double Wear czy Vichy Dermablend. Nie tworzy tez smug.
    Do nakladania uzywam pedzla. Nie roluje sie na kremie, a dobrze roztarty nie osadza w zmarszczkach ani porach.

EFEKT moze byc naturalny. O ile nie nalozymy za duzo.
    Jest to podklad mocno kryjacy, przeznaczony dla cer wymagajacych. Daje suchy, plaski mat, ale zakladam, ze jak ktos sie na niego decyduje, to wlasnie takiego suchego matu oczekuje, stad wydaje mi sie, ze jest to plus.

DZIALANIE i TRWALOSC
    Dlugo sie trzyma na twarzy, ladnie kryje. Wlasciwie tylko jedna poprawka po okolo 9 godzinach jest konieczna (mam cere normalna).
    Nie zapycha, nie obciaza skory.

OPAKOWANIE
    Jest ok. Higieniczna tubka, ale przez to, ze powietrze dostaje sie do srodka robi sie najwiekszy minus tego podkladu, a mianowicie podklad zmienia kolor.

ODCIEN
    Mam odcien najjasniejszy. Gdy nie jestem opalona, mam naprawde bardzo jasna cere. I odcien najjasniejszy swietnie sie do niej dopasowuje tylko, ze… przez jakies 3 tygodnie od zakupu.
    Nie uzywam hurtowych ilosci tego podkladu, stad nie dam rady zuzyc go w miesiac. A po okolo miesiacu podklad ciemnieje. Nie na twarzy (to by jeszcze jakos uszlo, chociaz to tez zalezy) tylko w tubce. Kolor jest POMARANCZOWY! Nie moge tego zdzierzyc. Nigdy nie zostawiam tubki otwartej i niezakreconej na dluzej niz te 5-10 sekund, podczas ktorych wyciskam troche podkladu. Od razu po tym szczelnie zakrecam i przechowuje w suchej szufladzie, do ktorej nie docieraja ani promienie slonca, ani wilgoc. A mimo tego ten podklad zrobil sie tak ciemny, ze odpowiada kolorystycznie mojej mamie, ktorej cera jest o okolo 4 tony ciemniejsza od mojej! Naprawde na jezyk cisnie mi sie tylko jedno: SKANDAL!
    Wiem, ze wiele podkladow oksyduje, niejednokrotnie takie mialam. Ale o ile? Z reguly 1 ton, czasami 2. Nigdy o tak duzo. Nie jestem pewna, czy ten odcien bylby dla mnie dobry, nawet jakbym sie opalila. Jestem bardzo rozczarowana.
    Dodam jeszcze, ze Toleriane kupilam w Aptece przy SuperPharm w Wwie i data waznosci na zgrzewce jest jeszcze dluga.

CENA
    Nie pamietam ile dokladnie za niego zaplacilam, ale bylo to cos kolo 100zl. Uwazam, ze jest to cena zbyt wysoka w stosunku do jakosci, mimo ze zdarza mi sie wydawac na podklady nawet po 300zl. Ten nie jest warty tych pieniedzy.

FILTR
    Posiada SPF. To ogromny plus, poniewaz cenie to w podkladach.

Podsumowanie:

To bylby dobry podklad, dosyc dobrze kryjacy, dajacy 100% mat i bardzo plaski wyglad, do tego trwaly i zapewniajacy ochrone przed promieniami, gdyby nie ciemnial w tubce po kilku tygodniach i nadawal sie do uzytku.

Używam tego produktu od: wrzesnia 2015

Chcesz pochwalić MdM za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja bikini rodzaje

• Dość dobre krycie nawet przy minimalnej ilości produktu , ale dziwnie osiada w porach
  • Podkład ten jest mega wydajny, bo wystarczy malutka kropka a można rozszmarować na całej partii twarzy, przy czym jest bardzo plastyczny.

Dobre krycie, ale niestety daje efekt maski, szczególnie przy aplikowaniu na całą twarz. Bardzo brzydko osiada w porach, na włoskach, czy suchych skórkach, szybko wygląda na zwarzony. To jego największy minus.

Na plus można zaliczyć:
    + brak zapachu;
    + nie zapycha;
    + łatwość nakładania, jest taki plastyczny;
    + dobre krycie, szczególnie jeśli używa się go mało na konkretną partię twarzy;
    + dobrze stapia się z cerą, co pozwala na wspomniane powyżej tapetowanie tylko konkretnej partii facjaty;
    + kolor ivory jest dość ładnie jasny;
    + dobrze się sprawdza jako baza pod cienie, nie szczypie w oczy itp., jest naprawdę bardzo dobrze tolerowany przez skórę, nawet wokół oczu.

Trwałość na mojej tłustej cerze jest kiepska, świeci się szybko, być może przez zawartość wysokiego filtra.

Nie wiem, czy kupię ponownie, może kiedyś wrócę do niego, jeśli nie znajdę nic lepszego, bo ma sporo plusów.

Używam tego produktu od: ok. roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno 30 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wykrywka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pasmo rozczarowań.
  • Kupiłam podkład będąc już znużoną Revlonem CS i szukając dobrego efektu przy nałożeniu niewielkiej ilości. Cena regularna była dla mnie zbyt wysoka (zwłaszcza jak za podkład, którego ciężko otrzymać próbkę), a że wiedziałam, że promocji w SP jest niemało i miałam jeszcze czas, by poczekać, zakupiłam podkład właśnie podczas jednej z promocji za nieco ponad 60 zł.
    Jako, że mam jasną karnację wzięłam najjaśniejszy odcień, mimo tego, że już przy testerze sprawiał wrażenie za ciemnego. Jednak pożądanie i determinacja zakupu były silniejsze i wmówiłam sobie, że nie ma aż takiej tragedii. Przyjechałam z nim do domu i gdy tylko go nałożyłam okazało się, że w lustrze widzę pomarańczę mrugającą oczami z niedowierzania Tak, ten odcień w naturalnym świetle okazał się jeszcze bardziej za ciemny niż w sklepie. Z drugiej strony, to co faktycznie robiło na mnie wrażenie to krycie. Skóra wygląda tak zdrowo, młodo, aż szkoda nakładać puder, który "spłaszczy" efekt... Jednak radzę nie dać się zwieść. Że puder jest konieczny, to mało powiedziane. Żeby nie mieć smalcu na twarzy, najlepiej by było kłaść go co 1,5h... I najlepiej co 3o minut używać jeszcze bibułek lub chusteczek do ściągania sebum. Wszystkie te zabiegi jednak i tak na niewiele się zdają, gdy zamierzamy nosić na twarzy produkt od wyjścia do pracy aż powrotu z niej, czyli ok. 9 h lub dłużej. Już popołudniu można dostrzec, że produkt się warzy i spływa z twarzy i robi się (o, zgrozo) bardziej pomarańczowy. A, zapomniałam powiedzieć - jak mimo tego, że po pierwszym posmarowaniu zauważyłam, że jest zbyt ciemny postanowiłam wychodzić z nim na twarzy? Pierwszy raz nałożyłam go również poza twarzą, czyli szyja, dekolt i wszystkie inne miejsca, które mogłyby stanowić kontrast - ach, ta determinacja Wtedy jeszcze nie wiedziałam jak wygląda w lustrze po kilku godzinach i postanowiłam do niego dokupić jaśniejszy (właściwie to biały) puder - nieźle go spacyfikował i wyglądało to lepiej. Do tego się lekko wówczas opaliłam (nabyłam go w kwietniu) i odcinał się już mniej. No, ale cóż z tego, jeśli potem się okazało, że ma wyżej wspomniane wady?
    Latem praktycznie wcale go nie stosowałam, bo samo przez się rozumie, że nie dałby rady Ponieważ jednak chciałam go zużyć, a krycie i efekt po nałożeniu jest naprawdę ok, poza tym, że krótko i kolor za ciemny w świetle dziennym, to używam go tylko na jakieś wieczorne wyjścia, gdzie nie widać tak bardzo różnicy koloru i tylko wtedy, gdy wiem, że nie będzie on długi i z szaleństwami - tak daje radę, choć przy każdej wizycie w łazience, pamiętam, by wziąć kosmetyczkę. I właściwie w ten sposób już mi go została jego końcówka i z ulgą stwierdzam, że do niego nie wrócę

Używam tego produktu od: ok. 8 miesięcy z przerwą letnią
    Ilość zużytych opakowań: 1 - końcówka

Chcesz pochwalić LouiseVigee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Byłby ideałem gdyby matowił
  • Podkład ma mnóstwo plusów:
    *delikatny zapach
    *świetne krycie bez efektu maski
    *nie wysusza
    *wystarczy niewielka ilość żeby pokryć całą twarz
    *świetnie się rozprowadza

Niestety ma jedną sporą wadę: nie matuje. Średnio po godzinie twarz się błyszczy. Gdyby nie to byłby na prawdę idealny. Niestety nawet najlepsze pudry nie pomagają, chyba, że pudrowałabym twarz co pół godziny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić madameem za czytelną i pomocną recenzję?
  • dyskwalifikuje go świecenie
  • Byłby idealny gdyby nie to, że po paru godzinach dosłownie spływa, przy czym okropnie wszystko brudzi.

Kolor 11 idealnie stapia się z moją skóra, żadnej maski.
    Jest to najlepszy podkład kryjący jaki kiedykolwiek używałam. Zakryje dosłownie wszystko.

Plusy:
    Krycie
    Kolor
    Nie zapycha
    Nie podrażnia

Minusy:
    Świecenie, żaden puder nie pomoże

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kingamieczyslawa za czytelną i pomocną recenzję?
  • JEST OK ALE!...
  • Naprawdę lubię ten podkład, gdyż nie podrażnia, dobrze kryje, nie zapycha jak 90% podkładów, mała gama kolorystyczna ale kolor 11 mi odpowiada ale czemu … czemu… czemu… on się tak świeci!!!! czemu nie może być matowy! Gdyby nie ten minus, a jest on ogromny byłby idealny!

Ilość zużytych opakowań: 4 - 30 ml

Chcesz pochwalić mendi1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zadowolona z produktu
  • Mam cerę trądzikową, jak u mnie podkład sprawia się świetnie.
    Plusy:
    -bardzo wydajny
    -długo się utrzymuje, skóra w ciągu dnia się mniej świeci
    -nie podrażnia, nie uczula, nie powoduje tworzenia wyprysków
    -gama kolorystyczna podkladów wpadająca w pomarańcz
    -nie tworzy efektu maski
    -dobre krycie
    Minusy:
    -z racji na jego matowe wykończenie bardzo podkreśla suche skórki
    -jest gęsty, łatwo zbiera się w zagłębieniach, trzeba uważać z ilością...
    -mała gama kolorystyczna+najjaśniejszy podkład (10) za ciemny dla prawdziwych bladziochów
    -to naprawdę kryjący podkład, dla dziewczyn nieposiadających niedoskonałości polecam coś dającego naturalniejszy efekt (np. podkłady mineralne)

Nie przerażajcie się jak wyciśniecie z tubki marchewkowy podkład, po nałożeniu ładnie stapia się z odcieniem skóry

Ilość zużytych opakowań: 0,3

Chcesz pochwalić hiahuha za czytelną i pomocną recenzję?
  • DOSKONAŁY podkład po 30-tce
  • Toleriane Teint naprawdę koryguje niedoskonałości skóry i ujednolica jej koloryt.
    Makijaż jest trwały i nie tworzy efektu maski.
    Ważne, że posiada filtr SPF 25 dlatego też mogę spokojnie wychodzić na słońce bez używania dodatkowy filtrów.
    Nie zapycha i nie powoduje powstawania zaskórników.
    Używam odcienia 10, to idealny dla mnie jasny ciepły beż.
    Nakładam go pędzlem Hakuro i uzyskuję efekt naturalnej, jednolitej i wygładzonej twarzy o bardzo dobrym kryciu. Makijaż wykańczam pudrem ryżowym i mam go na twarzy cały dzień.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Masakusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • kryjący, dla osób z niedoskonałościami
  • Mocno kryjący podkład dla osób z niedoskonałościami. Nie powoduje powstawania dodatkowych krostek czy zaskurników. Przy nakładaniu odpowiedniej ( tzn. bardzo małej ) ilości kosmetyku efekt jest dobry. Konsekwencją zaaplikowania nadmiaru podkładu jest efek maski, co nie jest estetyczne. Podkład może podkreślac suche skórki, jednak dobra pielegnacja powinna temu zaradzic. Podkład jest dośc ciężki, ale bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić linkaminka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy dla skóry z problemami
  • Podkład jest bardzo dobry na moja skóre z trądzikiem rózowatym

- nie robi maski nie rozumiem dziewczyn które pisza ze on robi maske podkład dozuje i stopniuje sie samemu biorękropeczke na palca i nie ma mowy o masce niektóre dziewczyny nie maja umiaru w nakładaniu a jest to podkład korygujący i efekt szpachli murowany

nie wysusza zawiera glicerynę którą moja cera bardzo lubi

- łagodzi i nie zapycha jak obiecuje producent

- oczywiście pięknie kryje ale nie jest to widoczne oczywiscie jezeli umiemy go nałozyc ( dla mnie obojetnie czy mam dw estee lauder czy ten nie umiem sobie zrobic z podkładu maski po prostu wiem ile danego podkladu trzeba nałozyc

-wybawienie dla skóry z trądzikiem rózowatym, naczynkami czy bliznami potradzikowymi
    - spf 25 dosyc wysoki filtr
    - po zrobieniu demakijazu skóra nie jest wymeczona ani podrazniona i wysuszona

- polecam wszystkim z problemami skórnymi

Chcesz pochwalić lenisko1480 za czytelną i pomocną recenzję?