Powiększ La Roche Posay, Toleriane Teint (Kojący podkład korygujący o elastycznej konsystencji) (nowa wersja)

Zgłoszony przez kate1991

Toleriane Teint koryguje niedoskonałości skóry i ujednolica jej koloryt dzięki doskonałym właściwościom kryjącym. Wzbogacony o innowacyjny składnik - Neurosensynę, redukującą mikropodrażnienia - jest doskonale tolerowany przez skórę nawet najbardziej reaktywną. Czynnik ułatwiający rozprowadzanie, wydłuża trwałość makijażu bez tworzenia efektu maski
Testowany na skórze wrażliwiej, atopowej i trądzikowej.
Wskazania: każdy typ skóry, rozległe niedoskonałości.
Zalety:
- wysoka tolerancja,
- bezzapachowy,
- bez konserwantów,
- z filtrem SPF 25,
- nie powoduje powstawania zaskórników.

• Maksymalnie wysusza
  • Podkład nie powoduje powstawania zaskórników, wiec dla mnie jest to duży plus, ale niestety potwornie wysusza, mimo cery tłustej i nałozenia grubej warstwy nawilżającego kremu, wystarczy zetknięcie podkładu z moją skóra a twarz przypomina mega suchą skóre, z wysuszonymi plackami - koszmar.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić Alpka84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy podkład jaki kiedykolwiek stosowałam!
  • Mam bardzo poważne problemy z cerą( i wiem co mówie) bo większość pisze,że jaki ma trądzik i w ogóle a okazuje się,że nie jest tak źle, u mnie jest tragicznie! Ciągle coś wyskakuje,choć teraz mniej,ponieważ leczę się u dermatologa( choć wcześniej leczyłam sie u dwóch i nic nie pomagało) Dermatolog oczywiście wiedział,że ja się tak pokazywać nie będę więc pomyślał by przepisać mi jakiś podkład dermatologiczny i właśnie przepisał mi Toleriane, naprawdę jestem mega zaskoczona, jest po prostu taki jaki powinien być dla takiej cery, jaką ja mam Kryje praktycznie wszystko, nie wiem co ja bym bez niego zrobiła, trzyma się bardzo długo nakładam go przed 7, zmywam o 22 i jest nieźle! Must have, naprawde polecam dla osób z bardzo problematyczną cerą .
    Jedynym minusem jest chyba cena, ale wydajność jak najbardziej na plus no i zapach!

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić zakupoholiczkaa97 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywnie zaskoczona!
  • Długo szukałam podkładu, który będzie spełniał moje oczekiwania: będzie krył zaczerwienienia i ślady po trądziku, będzie trwały, będzie miał naturalny kolor (nie cierpię podkładów, których ton po nałożeniu wpada w pomarańcz!) i nie będzie się świecił i ciemniał z czasem. On to wszystko ma! Podkład posiada kremową konsystencję, która po nałożeniu daje delikatne, pudrowo-matowe wykończenie - przy czym nie wysusza i nie jest to efekt maski! Skóra wygląda zdrowo i naturalnie. Myślę, że osoby z cerą mieszaną i tłustą będą zachwycone. Podkład utrwalony odrobiną transparentnego pudru utrzymuje się długo, a cera równie długo nie świeci się. Jestem bardzo mile zaskoczona tym produktem, ponieważ wypróbowałam już tysiące różnych podkładów - tańszych i na prawdę drogich (np. Guerlain, Tenue de Perfection) i uważam, że ten produkt, który kosztuje całkiem niewiele, bo w graniach 70zł, spełnia swoje funkcje lepiej niż niejeden "luksusowy" podkład znanej marki. Jedyne czego nie wiem, to czy ten podkład sprawdzi się w przypadku skóry bardzo suchej (łuszczącej), ze względu na lekko pudrowy efekt.

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić apaulina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mniej problematycznej cery..
  • Niestety nie dla mojej skóry. Mam problematyczną cerę, a ten podkład wszystko dodatkowo uwydatnił. Podkreślił suche skórki, rozszerzony pory i średnio wyrównał koloryt. Używałam go z kremem, bez kremu, aplikowałam w różny sposób, ale efekt był zawsze niezadowalający.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: niecałe, jedno

Chcesz pochwalić turquoiseee za czytelną i pomocną recenzję?
  • mocna 3+
  • Podkład nie najgorszy, ale daleki od ideału... Napewno jest to produkt dla wymagających cer.

Plusy:
    - naprawdę bardzo dobre krycie,
    - fajna kremowa konsystencja, nie za rzadka nie za gęsta w sam raz,
    - nie czuć go na twarzy tak jak np. revlon colorstay czy inne podkłady, które solidnie kryją,
    - proste, poręczne opakowanie.

Minusy:
    - gama kolorystyczna (tylko 4 odcienie z czego najjaśniejszy nie jest wcale taki jasny więc dla osób z jasną cerą się nie nadaje),
    - podkład trochę ciemnieje na twarzy,
    - dosyć szybko skóra się przetłuszcza, czasami potrafi nieestetycznie wejść w pory, szczególnie latem,
    - największy minus - podkład niemiłosiernie się ściera i brudzi wszystko dookoła, kołnierzyki, kurtki, szaliki, palce przy każdym dotknięciu buzi.

Podsumowując podkład podoba mi się na twarzy zaraz po nałożeniu, kryje dosłownie wszystko. Jednak chyba nie zdecyduje się na kolejne opakowanie przez to że niemiłosiernie wszystko brudzi...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić trolling stone za czytelną i pomocną recenzję?
  • waham sie ^^
  • Plusy:
    - ma lekką konsystencję, łatwo się rozprowadza
    - nie zatyka porów
    - bardzo dobrze kryje (zaczerwienienia po wypryskach, wypryski, krostki, przebarwienia - nie potrzeba już dodatkowo korektora)
    - nie ciemnieje na skórze, nie wpada w róż ani w pomarańcz
    - dość długo utrzymuje się na skórze ( u mnie ok. 6h bez poprawek, potem muszę go trochę dołożyć, ale TYLKO na szczególnie paskudne miejsca, typu baaardzo tłusty nos i wypryski na brodzie - u mnie podkład na pozostalych partiach skóry pozostaje nietnięty przez jakieś 10h )
    - nie pogorszył mi stanu skóry (mam cerę nadwrażliwą, trądzikową, mieszaną w stronę suchej)
    - wydajny; na moją twarz wystarczy kropla
    - super opakowanie zakończone "dziubkiem" , przez który nie dostaję się ani światło, ani zbyt wiele powietrza, do tego wyciskasz dokładnie taką ilość podkładu, jakiej potrzebujesz

Jeśli chodzi o minusy, myślę, że są sprawą bardzo indywidualną, ale ja zaliczam do nich:

- wykończenie makijażu: nie jest zbyt matowe ani zbyt świecące, nie ma efektu maski, więc niby wszystko ok, ale jednak coś mi tu nie pasuje. Przed użyciem innych kosmetyków do wykończenia makijażu ( typu rozświetlacz, puder, brązer) sam podkład wygląda dziwnie... Cera wygląda na "zgaszoną", pozbawioną blasku i energii, efekt jest jakoś dziwnie "tępy", zdecydowanie nie zachwyca.. Owszem, po nałożeniu innych wspomnianych przeze mnie wcześniej kosmetyków efekt jest świetny, skóra wygląda pięknie przez wiele godzin, jednak od podkładu w tej cenie wymagam, żeby już sam w sobie był świetnym kosmetykiem
    - wchodzi nawet w najmniej widoczne zmarszczki wokół oczu
    - mi wysusza skórę wokół oczu (może nie powinno się uznawać tego za minus, bo podkładów z reguły nie powinno się tam nakładać, jednak do tej pory to robiłam i z żadnym poprzednim podłkadem nie miałam takiego problemu- teraz używam tam korektora lub innego fluidu)
    - cena! w aptekach stacjonarnych jest wygurowana (ponad 80zł) ; kupując podkład w aptece internetowej płacę za niego przynajmniej 20zł mniej.

Jeśli nie znajdę niczego lepszego, a moja stan mojej cery się nie poprawi, to napewno do niego wrócę.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MedilE za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mocne 4+
  • Kryje wszystko; naczynka,piegi,krostki,cienie pod oczami i inne zaczerwienienia.
    Ładnie pachnie
    Idealnie smarowny
    Doskonale stapia się z cerą
    Konsystencja zwarta,treściwa-nie tłusta
    Wytrzymuje 12h w nienaruszonym stanie
    Zadnego błysku w ciągu dnia
    Nie wymaga poprawek
    Nie przemęcza skóry i nie podrażnia

Ale, ma też 2 minusy; podkreśla pory i wchodzi w linie mimiczne przez co postarza i jest widoczny na twarzy. W słońcu wygląda to tragicznie! Może sprawdzi się w jesienno-zimowe pochmurne dni.
    Krycie bezapelacyjnie naj naj naj!

Używam tego produktu od: 2 tyg
    Ilość zużytych opakowań: 5 próbek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ewalip za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy podkład korygujący bez efektu maski.
  • Najlepszy podkład korygujący jaki miałam, idealne rozprowadza się na twarzy bez obaw o efekt maski, dobre krycie niedoskonałości i przebarwień, pięknie stapia się z cerą. Idealny dla wrażliwej cery, nie wysusza, wysoki filtr SPF 25. Wygodna tubka do aplikacji. Mam najjaśniejszy odcień i nie jest wcale aż taki bardzo jasny, będzie dobrym wyborem dla jasnych cer. Jedyny minus to dość wysoka cena ok 70 zl, ale warto wydać więcej, zwłaszcza, że jest bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka 30 ml.

Chcesz pochwalić margeritos za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry podkład na zimę
  • Ten podkład przypisał mi dermatolog, mam cerę z niedoskonałościami - na początku byłam zachwycona jednak z biegiem czasu zauważyłam sporo wad (używam 10).

Podkład sprawdza się w zależności od pory roku - zimą jest idealny (długo się utrzymuje, super kryje i koi skórę) lecz nie sprawdza się w gorące, słoneczne dni. Jest zbyt ciężki dla cery i niezbyt estetyczne potrafi popłynąć latem. Po kilku godzinach cera się błyszczy, trzeba go stosować z dobrym pudrem. Ma jednak składniki łagodzące, dzięki poprawia wygląd cery oraz plus za spf.

Wiosną przechodzę na coś lżejszego, jednak jesienią do niego wracam.

Ilość zużytych opakowań: około 6

Chcesz pochwalić krasnajacaryca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kryjący lecz świecący
  • Podklad nadaje sie bardziej na jesienno zimowe dni, jest zbyt ciezki na twarzy, bardzo dobrze kryje ale niestety nie jest trwały - utrwalalam go pudrem kryolan antishine a mimo to ciagle musiałam używac bibułek matujacych ;/ ;/. Kolor 11 wpada w rózowe tony. Podsumowujac
    +Nie zatyka porów

-cena troche za wysoka

Używam tego produktu od: 7 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: nadal 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Jolie88 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij