Powiększ La Roche Posay, Toleriane Teint (Kojący podkład korygujący o elastycznej konsystencji) (nowa wersja)

Zgłoszony przez kate1991

Toleriane Teint koryguje niedoskonałości skóry i ujednolica jej koloryt dzięki doskonałym właściwościom kryjącym. Wzbogacony o innowacyjny składnik - Neurosensynę, redukującą mikropodrażnienia - jest doskonale tolerowany przez skórę nawet najbardziej reaktywną. Czynnik ułatwiający rozprowadzanie, wydłuża trwałość makijażu bez tworzenia efektu maski
Testowany na skórze wrażliwiej, atopowej i trądzikowej.
Wskazania: każdy typ skóry, rozległe niedoskonałości.
Zalety:
- wysoka tolerancja,
- bezzapachowy,
- bez konserwantów,
- z filtrem SPF 25,
- nie powoduje powstawania zaskórników.

Skład: Skład: Aqua / Water, Undecane, Tridecane, Glycerin, Polyglyceryl-4 Isostearate, Pentylene Glycol, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Magnesium Sulfate, Disteardimonium Hectorite, Acetylated Glycol Stearate, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Ethylhexylglycerin, Tristearin, Cellulose Gum, Acrylates Copolymer, Disodium Stearoyl Glutamate, Aluminum Hydroxide, CI 77891 / Titanium Dioxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Iron Oxides, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Iron Oxides. (04.01.2015)

• Kryjący prawie-ideał
  • Na początku tego roku po raz pierwszy w życiu musiałam wybrać podkład mocno kryjący - niestety, z powodu stresu, dopadły mnie niesamowicie duże zmiany trądzikowe na policzkach i brodzie Załamana wiedziałam, że pozbycie się całego świństwa zajmie mi trochę czasu, jednak chciałam to przynajmniej jakoś przykryć, tym bardziej że czekał mnie wyjazd w upalne tereny! W aptece zdecydowałam się na Toleriane Teint, ponieważ i tak nie miałam wiele do wyboru, a zachwalany Dermablend wydawał mi się jeszcze cięższy i wolałam nie eksperymentować z nim na słońcu.
    Mimo że na szczęście pozbyłam się już pryszczy rujnujących moje samopoczucie, pozostały po nich bardzo rozległe blizny i dopóki ich nie usunę (i o ile trądzik nie wróci-błagam, nie!), będę skazana na podkład kryjący, ale jestem pewna, że zostanę przy tym z LRP.

Plusy podkładu:
    +mocno kryje każde zmiany, blizny, zaczerwienienia
    +nie zapycha
    +nie podrażnia
    +nie błyszczy się
    +daje radę w upały (oczywiście pod koniec dnia już nie wyglądał tak jak na początku, ale i tak dalej mogłam się pokazywać)
    +wydajny (jedna tubka starczyła mi na dwa miesiące stosowania na twarz i szyję)
    +łatwy w rozprowadzeniu

Minusy, za które odjęłam 1,5 gwiazdki:
    +kolor jasny jest wciąż za ciemny :< (na szczęście po przykryciu pudrem wygląda ok)
    +cena

Mimo minusów, podkład bardzo mi pomógł w przykryciu niedoskonałości i przede wszystkim mnie nie zapycha, dlatego nie mam zamiaru szukać innego - przynajmniej dopóki potrzebuję silnego krycia

Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Chcesz pochwalić Julkawerty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za ciemny dla bladziochów
  • Kupiłam za 55 zł na promocji w Super-Pharmie.
    Zachęcona niską ceną stwierdziłam, że spróbuję.

- Kolor 10 - zdecydowanie za ciemny względem mojej cery, odcień pomarańczowawy.
    - Podkreśla każdego pora
    - Błyszczący na twarzy (można zmatowić pudrem)

+ Trwały
    + Kryjący

Niestety kolor dyskwalifikuje go na samym wtępie, zatem nie jestem w stanie powiedzieć jak sprawuje się przy długotrwałym użytkowaniu.

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: niewielka część jednego

Chcesz pochwalić strupik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej nie polecam
  • Długo stosowałam fluidu Dr Irena Eris, ale postanowiłam go zmienić na coś lepszego, ponieważ uwidaczniał suche skórki. Poczytałam troche opinii na temat tego fluidu - wydawał się być idealny - kryjący i do cery trądzikowej. Podkreślam, że nie mam dużego trądziku ale trochę chrost na czole. Miały po nim nie wyskakiwać bolące bulwy, a tu niestety jak na złość wyskakują. Fluid jest widoczny i nie wygląda za ładnie na twarzy. Jest też ciemny - majpierw kupiłam 13 - strasznie pomarańczowy, więc zaraz kupiłam 11 i też jest dość ciemny. Ogólnie średnie kolory. Myślę, że zużyje oba opakowania do końca, ale nie robi dobrego wrażenia na sam początek. Na pewno dużo lepszy w tej cenie jest fluid dr Ireny Eris. Na razie lepszego nie miałam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Emiszymczak za czytelną i pomocną recenzję?
  • jesten z najlepszych
  • Jak w tytule; moim zdaniem, podkład jest jednym z lepszych jakie stosowałam.
    Bije na głowe nawet Vichy Dermalend!!!
    Mam skórę tłustą, trądzikową, wrażliwą i naczynkową.
    Podkad jak najbardziej mi spasował ;-)
    Kupiłam go w promocji za 63zł

Plusy:
    + bardzooo dobrze kryje; porównywalnie do korektora!
    + bardzooo dobrze się trzyma; cały dzień bez poprawek, przy równoczesnym stosowaniu sypkiego pudru (akurat bambusowego Paese)
    + nie powoduje powstawania zaskórników, wągrów, pryszczy....
    + bardzooo wydajny! Od października stosuję go 1 lub 2 razy dziennie, codziennie i dalej go mam
    + nie ciemnieje
    + dobrze się rozsmarowuje
    + wygląda bardzo naturalnie
    + nie podkreśla suchych skórek

Minusy:
    - podkreśla każdego pora!
    - podkreśla zmarszczki, wchodzi w każde załamania
    - matuje mnie na 1h

Ilość zużytych opakowań: 1 - 40ml

Chcesz pochwalić Paulla787 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Tego podkładu używam już od dawna. Innych nie próbowałam, więc może nie jest to ten jedyny...

+ konsystencja i łatwość rozprowadzania
    + kolor (10) - mam bardzo jasną karnację
    + jeśli odpowiednio się go rozsmaruje, to nie ma efektu maski

+/- stosuję obecnie z kremem La Roche Posay, ale nie
    z każdym kremem współgrał (ale ja mam bardzo wymagającą skórę twarzy)

- cena (ale zwykle kupuję w promocji za ok 50/60 zł)

Używam tego produktu od: około 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: 4 całe opakowania 30 ml

Chcesz pochwalić kasiarrr za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry podkład
  • Podkład kupiłam za namową Pani w aptece, gdyż używane przeze mnie dermablend stał się w pewnym momencie zbyt ciężki. Podkład bardzo dobrze spełnia swoje funkcje, krycie jest bardzo dobre nie tworzy na buzi maski. Bez utrwalenia pudrem transparentnym bardzo szybko znika z twarzy. Gemeralnie poskład polecam napewno kiedyś do niego wrócę, osoby potrzebujace mocnego krycia będą zadowolone , napewno nie zapycha. Należy podkreślić jednak iż podkład nie daje matowego wykończenia jednak producent tego nie obiecuje. Gwiazdkę odejmuję za słabą trwałość.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić karolcia1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie ideał
  • Kupiłam go przez przypadek, ponieważ potrzebowałm kremu i tak jakoś rzucił mi się w oczy (wszystkie to znamy )

+konsystencja- CUDO, z resztą, jak każdy używany przeze mnie kosmetyk La Roche,baaaardzo wydajny
    +zawiera filtr
    +mimolekkiej konsystencji świetnie kryje niedoskonałości i przebarwienia
    +przyjemna aplikacja, lubię ten "dziubek" opakowania i Posay'owski zapach
    + nie czuję go na twarzy
    +nadaje naturalny look

-niestety ma tendebcje do żółknięcia i wysuszania, ale jest świetny, więc przyykam na to oko
    -cena

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Chcesz pochwalić CocoBanana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nareszcie ideał
  • Świetny produkt. Miałam stracha do produktu la-roche, bo kiedyś się zawiodłam, jednak patrząc na super cerę koleżanki, która go zachwalała, spróbowałam i nie żałuję. Trochę się trzeba nagimnastykować, żeby kupić go w "przyzwoitej" cenie, ale na pewno warto. Jest wart wszystkiego. Jak dla mnie nie ma minusów, a jeśli ma to plusy biją na glowę. HIT przy którym zostanę na dłużej. Nie można powiedzieć o nim złego słowa. Jedyne, przed czym mogę ostrzec, to przed pierwszym wrażeniem - bo można pomyśleć, że to "niezła szpachla". A w rzeczywistości kosmetyk ten wywiązuje się w 110% ze swojego zadania. Polecam.

Używam tego produktu od: trzech m-cy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić 6MoNi9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 47 raz(y)
  • Zawodowy upiększacz!
  • Może najpierw o sobie: mam wrażliwą cerę, mieszaną w kierunku suchej. Moje problemy to rozszerzony pory w strefie T, punktowe niedoskonałości od czasu do czasu, a także pierwsze zmarszczki.

Podkład jest zamknięty w plastikowej tubeczce o cienkim wylocie. Łatwo go dozować. Ma dość lejącą konsystencję, jednak nie żeby przelatywał przez palce.

Dla mnie najlepsza okazała się aplikacja palcami. Rozcieram trochę pokład na palcach i nakładam na twarz - trochę rozcieram, trochę wklepuję, znów troszkę rozcieram, znów wklepuję aż buziak będzie równiutko pokryty. Mogę zapomnieć o rozszerzonych porach, o niedoskonałościach.
    Przy aplikacji gąbką lub pędzlem dla mnie efekt był gorszy, produkt jakby gorzej stapiał się z moją cerą.

Bardzo fajnie napigmentowany, w związku z czym mi zrobił... zupełnie nową cerę! Jednocześnie nie jest to ostentacyjna szpachla, zapewne dzięki pewnym właściwościom rozświetlającym. Fanki pełnego matu mogą być nieco rozczarowane, bo tutaj mamy do czynienia raczej z satynowym wykończeniem. Ja zwykle troszkę twarz jeszcze przypudrowuję.

Bardziej obrazowo opisałabym efekt po zastosowaniu jako wrażenie zdrowej, nawilżonej, młodzieńczej cery.

Moje jedyne zastrzeżenie dotyczy trwałości. Na mojej twarzy podkład wygląda dobrze przez średnio 5 godzin (później zaczyna się jakby odcinać od twarzy, miejscami ścierać, miejscami włazić w pory). Nie mówię, że to krótko, jednak za ideał uznaję poziom 8-10 godzin, więc ten produkt wypada poniżej - stąd odjęte pół gwiazdki.

Niewątpliwym walorem jest także to, że ten mocny efekt nie przekłada się na agresywne działanie na skórę. Wręcz przeciwnie - nie zauważyłam ani przesuszeń, ani wysypu jakichś intruzów... nic!

Krótko mówiąc: bardzo, bardzo skuteczny, a jednocześnie wzorowo łagodny. Dawno nie natknęłam się na produkt, efekt zastosowania którego na mnie samej tak by mnie zachwycił, zwłaszcza że cena jest proporcjonalna do jakości, a na promocji można wyhaczyć go już za około 50 złotych.

Chcesz pochwalić wha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Zakryje wszystko, nawet największy trądzik, bez efektu maski- nie wiem, czego więcej można oczekiwać od podkładu dla cery z problemami.

Trwałość-prawie cały dzień, oczywiście odrobinę się ściera w miejscach, w których dotykamy twarz np. wycierając nos.
    Bardzo, bardzo, bardzo! wydajny - wystarczy odrobina, żeby zakryć niedoskonałości - z doświadczenia wiem, że trzeba się do tego przyzwyczaić, aby produktu nie marnować poprzez wyciskanie zbyt dużej ilości produktu z opakowania. Dzięki wydajności cena przestaje być problemem, gdyż jedno opakowanie wystarcza na średnio pięć miesięcy używania.

Jedyne, do czego można się przyczepić, to kolor - używam najjaśniejszego i jest dla mnie odrobinę zbyt różowy, aczkolwiek wszystko znika po przypudrowaniu .

Używam tego produktu od: czerwiec 2014
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić searchyoursoul za czytelną i pomocną recenzję?