La Roche-Posay, Toleriane Teint (Kojący podkład korygujący o elastycznej konsystencji) (nowa wersja)

Toleriane Teint koryguje niedoskonałości skóry i ujednolica jej koloryt dzięki doskonałym właściwościom kryjącym. Wzbogacony o innowacyjny składnik - Neurosensynę, redukującą mikropodrażnienia - jest doskonale tolerowany przez skórę nawet najbardziej reaktywną. Czynnik ułatwiający rozprowadzanie, wydłuża trwałość makijażu bez tworzenia efektu maski
Testowany na skórze wrażliwiej, atopowej i trądzikowej.
Wskazania: każdy typ skóry, rozległe niedoskonałości.
Zalety:
- wysoka tolerancja,
- bezzapachowy,
- bez konserwantów,
- z filtrem SPF 25,
- nie powoduje powstawania zaskórników.

fluidy
wrażliwa
kryjące
Krycie
średnie
w tubce
Filtry
SPF 15 – 30

może tak !!! może nie !!!

używam tego podkładu od niedawna,polecił mi go dermatolog ponieważ mam początkowe ŁZS,i kazał stosować coś lekkiego,hipoalergicznego

-kryje dość dobrze
-cera jest ujednolicona
-mam kolor -ivory-wygląda fajnie tak naturalnie

-ale bardzo się skóra świeci niedługo po nałozeniu i to mnie dobija bo jest cholernie drogi 80zł w aptece

Używam tego produktu od: 2tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1duże

Super krem

Fajny krem jął dla mnie jest to taki BB bo ma kolor a jednocześnie super pielęgnuje skore, ma ładny kolor który super stapia się z moja letnia opalenizna, wyrównuje koloryt skory, skóra jest nawilżona, odżywiona, nie podrażnia skory twarzy, dodatkowo ma filtr ochronny przed słońcem co latem jest dużym plusem. Generalnie gdyby filtr był wyższy to byłby mój hit kosmetyczny

Pomocny przy trądziku

Najlepszy podkład przy walce z trądzikiem. Nie podrażnia, nie uczula, nie zapycha i nie pogarsza stanu cery. Stapia się z cerą i wygładza jej strukturę. Nie podkreśla wyprysków, maskuje je. Bardzo dobrze kryje. Maskuje niedoskonałości i ślady po nich. Nie podkreśla porów. Nie wysusza i nie podkreśla suchych skórek. Mały wybór odcieni. Zamknięty w białej tubce, wygląda tak medycznie, sama kupowałam go w aptece. Po kuracji Izotekiem prawdopodobnie nigdy nie będę mieć takich problemów z cerą dlatego nie wiem czy kupię ponownie. Na pewno jest warty swojej ceny. Super, że jest to dermokosmetyk. Polecam!

Wykorzystała: kilka próbek

Dobrze kryje i pięknie stapia się ze skórą

Stosowalam kilka próbek tego podkładu i z czystym sumieniem polecam go wszystkich koleżankom, ponieważ sama nie mogę go zakupić, ponieważ posiada tylko 4 odcienie i nawet najjasnieszy jest dla mnie za ciemny.

Podkład po prostu pięknie stapia się ze skórą, nie widać żadnych suchych skorek, wszystkie niedoskonałości zakryte, mniej widoczne cienie pod oczami i nie robi efektu maski,nawet jak się go stopniuje. Dodam, że pięknie siedzi na twarzy cały dzień ???? Jedyny minus to mała gama odcieni...

niezawodny podkład

To jest absolutny must-have w każdej damskiej kosmetyczce! Świetnie kryje, nie robi maski, pięknie rozświetla cerę, no po prostu jest ideaaaaallllny! Bardzo polecam i na pewno pozostanie moim ulubionym przez lata :)

Dobrze kryjący podkład

Dobrze kryjący podkład, zwłaszcza przy niedoskonałościach na skórze... Byłam z niego zadowolona. Stan mojej skóry znacznie się poprawił, więc zamieniłam podkład na inny, o mniejszym kryciu. Produkt posiada wygodną tubkę, stosowanie jest bardziej higieniczne. Podkład wydajny. Nie wywołuje reakcji alergicznych, ale poprzez gęsta konsystencję, może zapychać po dłuższym stosowaniu.

La roche

Nie polecam . Wyjątkowo nietrafiony podklad, co ciekawe polecają go dermatolodzy. Waży się, plamì, daje bardzo nierownomierny efekt. Cena nie równomierne do jakości.

Miał być wspaniały

Kupiłam go, gdy szukałam czegokolwiek co pomoże mi ukryć mój hormonalny trądzik.
Bardzo się zawidłam. Nie pasuje mi jego konsystencja, po nałożeniu widoczny efekt maski. Poza tym nie kryje tak jak potrzebuje.
Teraz (gdy moja cera jest w o wiele lepszej kondycji) czasem go używam, ale ciagle bez szału.

bubel

Podkład dostałam do wypróbowania od koleżanki, którą bardzo zapachał po kilku użyciach i nie mogła już na niego patrzeć.
Ja mam cerę mieszaną, odporną na wszystko, jedynym moim problemem są popękane naczynka i rozszerzone pory na policzkach.

Po nałożeniu byłam zaskoczona jak bardzo moja twarz się świeci. Wyglądałam jakby była bardzo spocona po dużym wysyłku, nieświeżo i jakoś tak niezdrowo. Do tego niesamowicie podkreślone pory na całej twarzy, nawet tam gdzie normalnie tego nie zauważam. Żaden puder ani sypki ani w kamieniu nie jest w stanie zmatowić tego podkładu. W najlepszym razie zaraz po solidnym przypudrowaniu pudrem matującym mam na twarzy satynowy błysk, a po godzinie błyszczę się jakbym się wcale nie pudrowała.
Okropność.
Jest zima, gdy moja cera znacznie mniej sie przetłuszcza. Latem w ogóle nie wyobrażam sobie używania tego badziewia.

Mam odcień 11. W opakowaniu to średni naturalny beż w lekko żółtej tonacji.
Na mojej twarzy wpada w... różowe tony. Jest to dziwne, bo podkład dobrze kryje moje naczynka i to nie one powodują taki efekt. Zreszta widoczne naczynka mam tylko na policzkach, a różowy efekt jest na całej twarzy. Szczególnie widoć to na szyji, która jest naturalnie żółtawa, a miejsce gdzie przeciągam podkład z twarzy odcina się na różowo. Nigdy się z czymś takim nie spotkałam, żeby podkład na skórze zmieniał tonację odcienia.

Początkowo dobrze kryje, po 2-3 godzinach zaczyna znikać, a po 5-6 godzinach muszę go zmyć, bo miejscami mam na twarzy placki bez podkładu.

Jedynym plusem podkładu jest to, że na twarzy jest komfortowy, nie wysusza skóry, nie ściaga. Dlatego używam go teraz jedynie jako korektor pod oczy do ukrycia cieni. Do całej twarzy zdecydowanie się nie nadaje.

polecam

Moj KWC! świetnie kryje, jest baaardzo wydajny, jeszcze sie z takim podkladem nie spotkalam, a przetestowalam ich naprawde duzo. Jest trwaly, naprawde trwaly. Mam cere tradzikowa, dojrzala, tlusta. Swietnie sobie z nia radzi. Jedyny minus to cena.

Dobre krycie

Kryje na poziomie Revlon color stay, ale bardzo wysusza. Bardzo długo utrzymuje się na twarzy. Łatwo nakłada się go gąbka. Niestety utlenia się i kolor wpada w żółty odcień zbyt mocno.

Świetne krycie, znakomita ochrona przeciwsłoneczna

Nie wiem, co bym zrobiła, gdyby marka La Roche Posay nagle zniknęła z rynku. Ich kosmetyki trafiają niemal idealnie w potrzeby mojej skóry, która jest wyjątkowo wymagająca - wrażliwa, mieszana ze skłonnością do niedoskonałości oraz przebarwieniami hormonalnymi.

Podkład korygujący LRP to idealny dla mnie podkład na wakacje. Nie podrażnia. Zapewnia mocne krycie wszelkich problemów skórnych. Wygląda na skórze bardzo naturalnie. I rzeczywiście chroni przed słońcem!

Jestem naprawdę pod wrażeniem filtra zawartego w tym podkładzie. To niby tylko SPF25, ale chroni prawie jak 50. Przetestowałam go wielokrotnie, w tym w naprawdę ekstremalnych warunkach - lato w Hiszpanii, bardzo wysokie temperatury, mocny wiatr od morza, piasek zawiewany wiatrem i uderzający o skórę z dużą siłą na plaży. Co prawda, wspomagałam się od czasu do czasu mgiełką LRP Anthelios XL, ale polegałam głównie na filtrze zawartym w tym podkładzie. Spisał się niewiarygodnie dobrze! Pierwszy raz wróciłam z wakacji bez żadnych dodatkowych przebarwień na twarzy. Różnica między opaloną skórą ciała, a skórą na twarzy - ogromna.

Na skuteczność ochrony przeciwsłonecznej tego podkładu wpływa zapewne również sama konsystencja podkładu oraz to, jak zachowuje się on na twarzy. Podkład jest gęsty. Jednak bardzo ładnie rozprowadza się na skórze i świetnie się z nią stapia. Szczelnie do niej przylega (że tak to ujmę). Trudno powiedzieć, żeby zastygał, ale nie migruje, nie ściera się i tylko w niewielkim stopniu przenosi się na inne rzeczy - okulary przeciwsłoneczne, telefon itp. Dlatego dobrze chroni przed słońcem.

Dodatkowo, podkład jest mega trwały. Zniósł nawet (z naprawdę minimalną szkodą) te uderzenia piasku niesionego wiatrem - wielkie WOW! Ogromna większość podkładów zniknęłaby z twarzy w mgnieniu oka w takich warunkach.

Kolorystyka? Miałam kolor 10 ivory. Jest dość ciemny - na pewno za ciemny dla osób bardzo bladych. Początkowo jest dość neutralny w tonacji. Niestety trochę oksyduje (i staje się trochę pomarańczowy) w ciągu dnia, ale wielkiej tragedii nie ma.

Podkład jest niemal bezproblemowy w użytkowaniu. Można nakładać go palcami. Nie wymaga częstych poprawek, ale można uzupełniać go do woli w ciągu dnia i nadal wygląda dobrze! Nie tworzy efektu maski, nawet po moim szczodrym dokładaniu go w miarę upływu dnia. Nie polecam nakładać go wokół oczu, gdyż wchodzi w zmarszczki i je podkreśla. Podkład w żaden sposób nie podrażnia, nie wysusza, ani nie powoduje ściągnięcia skóry. Nie wymaga przypudrowania. Po paru godzinach trochę się świeci na mojej skórze, ale bibułki matujące, a nawet zwykłe chusteczki, radzą sobie z tym problemem.

Czy zapycha? Wydaje mi się, że trochę tak. Jest lepszy pod tym względem niż większość podkładów. Moja skóra wróciła po wakacjach w lepszym stanie niż po wakacjach z innymi podkładami, choć trudno powiedzieć , żeby była w świetnej kondycji. Nie obyło się bez zapchanych porów i zaskórników w strefie T oraz kilku wyprysków.

Cóż, nie można powiedzieć, aby podkład był lekki. Z racji swojej gęstości, tworzy warstwę, przez którą skórze trudno oddychać, a wysokie temperatury, pot i zanieczyszczenia robią swoje. Cudów nie ma. Coś za coś. Albo dobre krycie, świetny filtr i trochę zapchanych porów. Albo lekkie konsystencje, niskie krycie i czysta skóra. I tak, w mojej opinii, podkład robi skórze minimalną szkodę, dając przy tym mnóstwo korzyści.

Polecam na lato

Zacznę od tego, że mam cerę trądzikową zaskórnikowo-grudkową, więc moja twarz to jedna katastrofa od pewnego czasu. Posiadam zaskórniki zamknięte, otwarte, blizny, na szyi grudki ropne. Szukałam czegoś co zakryje mi niedoskonałości, ale nie będzie zapychał mi cery i nie będzie tworzył efekt maski.

Podkład kupiłam w Aptece za ok. 70 zł. Z racji tego, że mam karnację jasną, chłodną wybrałam numer 10 Ivory. Naczytałam się o nim w necie przed zakupem i prawie każdy napisał, że trudno dopasować do siebie kolor i że nawet ten najjaśniejszy kolor jest ciemny. Po przeczytaniu takich opinii długo się zastanawiałam czy wziąść numer 10 i 11.

Podkład jest koloru jasno-beżowym, ale po utlenieniu się ciemnieje na twarz o 1-2 tony, więc wybór numeru 10 był strzał w 10. Poza tym teraz na lato to ten kolor jest idealny dla mojej karnacji. Bardzo dobrze przykrywa wszelkie niedoskonałości, zaczerwienienia, ładnie wtapia we skórę, dopasowują się do niej, nie podkreśla suchych skórek, nie tworzy maski, długo utrzymuje się na cerze i co bardzo ważne nie zapycha cery. Raczej w zimę go nie będę używała ze względu na kolor.