Eucerin, Hyal - Urea, Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy

Powiększ Eucerin, Hyal - Urea, Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy

Zgłoszony przez Emma1983

Działanie:
- idealny do pielęgnacji przeciwzmarszczkowej suchej, bardzo suchej i delikatnej skóry wokół oczu,
- odpowiedni do pielęgnacji przeciwzmarszczkowej w przypadku atopowego zapalenie skóry,
- dla zmniejszenia ryzyka wystąpienia podrażnień i alergii - nie zawiera substancji zapachowych ani barwników,
- przebadany okulistycznie,
- może być stosowany przez noszących szkła kontaktowe,
- może być stosowany pod makijaż.
Zapewnia delikatnej skórze wokół oczu długotrwałą ochronę przed przesuszaniem. Wysoka ochrona przeciw promieniowaniu UVA chroni przed indukowanym przez UVA fotostarzeniem skóry wokół oczu. Specjalne połączenie Urea (mocznika) i kwasu hialuronowego zapewnia jednocześnie optymalne nawilżenie skóry i redukuje i widocznych zmarszczek zwłaszcza w okolicy oczu tzw "kurzych łapek". Pozostawia na skórze przyjemne uczucie. Po aplikacji natychmiast można wykonać makijaż oczu. Skóra wokół oczu odzyskuje blask, staje się gładka, wyraźnie bardziej jędrna i dobrze napięta.

Skład: Aqua, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Butyl Methyoxydibenzoylmethane, C18-36 Acid Trigliceride, Octocrylene, Cetyl Palmitate, Behenyl Alcohol, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Methylpropanediol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Dimethicone, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Sodium Lactate, Polymethylsilsesquioxane, Stearyl Alcohol, Urea, Sodium Hyaluronate, Glycine Soja Germ Extract, Arginine HCL, Carbomer, Silica, Trisodium EDTA, 1,2-Hexanediol, EthylhexylGlycerin, Ethylparaben, Methylparaben, Phenoxyehanol, Cl77891, Cl 77491.

• dla mnie ok
  • Kremu używam od roku na przemian z innym, na początku mnie nie zachwycił ale po dłższym czasie zmieniłam zdanie, wg mnie krem spłyca zmarszczi i skóra wokół oczu jest super nawilżona i elastyczna. na efekt musiałam czekać kilka miesięcy ale warto było. używam również z tej serii kremu na dzień który stosuje na noc i również jestem zadowolona. ogólnie superUżywam tego produktu od: 1 rokIlość zużytych opakowań: 1 ,5

Chcesz pochwalić anecia1042 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czy ja wiem...
  • Kupilam ten krem jako przeciwzmarszczkowy, a nie nawilżajacy. Jesli sprzedawany bylby jako krem 'nawilzacz' pod oczy to na pewno bym nie kupila, bo szukam kuracji przeciw zmarszczkom. Niestety on tylko i wylacznie nawilza!
    Męczę sie z pierwsza tubką juz od 2 miesiecy - to na plus, bo jest bardzo wydajny. Kolejnym plusem sa: brak zapachu, anty alergiczny, wygodne opakowanie.
    Za taką cenę (79zl) wrecz powinno się oczekiwać czegoś więcej.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jedno 15ml

Chcesz pochwalić roxydaisy za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Słabo
  • Niestety, również męczę się z wykończeniem pierwszej tubki. Nie podoba mi się jego działanie.
    - słabo nawilża
    - słabo działa na pierwsze zmarszczki (mam 21 lat)
    - mam wrażenie, że nie przeciwdziała nowym zmarszczkom
    - po recenzjach poniżej obwiniam go o poranna "mgiełkę", podrażnienie oczu

+jest wydajny (niestety)

Zraziłam się do kremów z firmy eucerin.

Chcesz pochwalić .domi za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 5 raz(y)
  • Nic specjalnego...za tę cenę nie warto!
  • Szczerze to miałam duże nadzieje związane z tym kremem po tych wszystkich ocenach tutaj..
    Mam 28 lat więć zmarszczek większych nie mam i dużych zadań do wykonania też nie. No czasem tylko czasowo (zima) przesuszoną skórę i właśnie wtedy zakupiłam ten kremik licząc na dobre nawilżenie i szczerze nie zauważyłam ani wielkiego nawilżenia ani zminiejszenia drobniutkich zmarszczek mimicznych-kompletnie NIC. Owszem nie podrażnił mnie i jest wydajny-co staje się powoli minusem bo mam już go dość i chciałabym zmienić krem na bardziej efektywny ale za te pieniądze szkoda go wyrzucać. I tu zasadniczy minus-za te pieniądze lepiej byłoby kupić jakiś kremik z AA czy innej taniej firmy bo ok 80zł za coś co nie robi NIC to wydatek bardzo zbędny. Nie polecam! Używam tego produktu od: 5 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie 1
    a i jednak szczypie w oczy jak się do nich dostanie

Chcesz pochwalić jinxi za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre złego początki
  • Na początku miałam o nim dobre zdanie, miałam wrażenie, że nieco wygładza skórę oraz usuwa oznaki zmęczenia. Może tak robił na początku a później skóra się uodporniła.. i chyba w następnej kolejności też się uwrażliwiła na niego
    Podsumowując:
    - nie nawilża spektakularnie
    - nie wpłynął w żaden sposób na zmarszczki pod oczami (ani dobrze ani źle )
    - nie usuwa sińców itp.
    - po 3miesiącach używania dochodzę do wniosku, że to przez niego mam rano podrażnione (?) oczy i jakiś taki skruszający się osad wokół oczu . Początkowo podejrzewałam odżywki do rzęs ale po 2 dniach odstawienia tego kremu - zdecydowanie stwierdzam, że to jego wina.Dodatkowo odczuwałam straszne pieczenie gdy np. przy przemywaniu żelem oczyszczającym przypadkowo przejechała wacikiem bliżej okolic oczu a później nałożyłam pod oczy ten krem. Musiał wchodzić z innymi preparatami w jakąś mocną reakcję.. nie wiem
    Ogólnie na pewno nie kupię ponownie.

ah,
    + jest wydajny (dla mnie niestety, bo chciałabym aby się już skończył ze względu na cenę żal wyrzucać.. )Używam tego produktu od: 2-3mscIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić earthpace za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zaszkodził
  • Przyznam szczerze, że stosowanie kremów pod oczy nie weszło mi w nawyk, w tej roli równie dobrze sprawdza się u mnie zwykły krem do twarzy - przeważnie nie widzę różnic w działaniu i nie czuję niedosytu, dlatego nie rozmieniam pielęgnacji na drobne. Jak dotąd jedynie z 2óch kremów pod oczy byłam naprawdę zadowolona (Dermedic i jakiś jeszcze).
    Niestety lutowe mrozy nieco przesuszyły i uwrażliwiły moją cerę, w tym delikatną skórę wokół oczu, która stał się napięta i lekko zaczerwieniona, zaczęłam więc regularnie używać kremu Eucerin, który został mi z zestawu.
    Przyznam, że nie czuję, by nasycał skórę wilgocią. Nie czuję również odświeżenia. Wrażenia jak po użyciu zwykłego półtłustego kremu do twarzy. Znacznie bardziej pasują mi kremy o konsystencji półżelowej. Tutaj mamy dość gęsty, biały krem, który co prawda w miarę szybko wsiąka, ale nic specjalnego ze skórą nie robi. Nie daje całkowitego komfortu, bo nie łagodzi, uwrażliwienie minęło dopiero z końcem mrozów, na pewno nie za sprawą kremu. Ponadto nie likwiduje oznak zmęczenia. Trochę nawilża, trochę wygładza, łatwy w rozprowadzaniu, bezzapachowy. Neutralny dla wrażliwych oczu. Nie utrudnia wykonania makijażu i nie wpływa na jego trwałość. Bezpośrednio po wklepaniu kremu nakładam korektor, który nie roluje się ani nie spływa.
    Oczywiście b. wydajny, jak wszystkie kremy pod oczy, które miałam (wychodzi na to, że zużywam jakieś 2-3 ml na miesiąc). Higieniczny aplikator.
    Krzywdy nie zrobił, może odrobinkę pomógł, ale to nie powód, by wydawać prawie 80 zł, zwłaszcza że skład nie robi wrażenia.

Używam tego produktu od: 5 tyg.
    Ilość zużytych opakowań: powoli zużywam 1-sze

Chcesz pochwalić lady opium za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 3 raz(y)
  • tak, tak, tak!
  • To jest moje drugie opakowanie tego kremu. Uwielbiam te firme i dziala ona kojaco na moja wiecznie sucha skore. Ostatnio zaryzykowalam i kupilam inny krem z tej firmy i po rozczarowaniu siegnelam znowu po Hyal- Urea.
    Krem posiada moim zdaniem same plusy:

+duza wydajnosc, pierwsze opakowanie starczylo mi na okolo 4-5 miesiecy.
    +Opakowanie- tubka ulatwia aplikacje kremu,nie lubie sloiczkow.
    + wspaniale nawilzenie skory pod oczami- mam spore zmarszczki, powstale na wskutek wyszuszenia skory. Zauwazylam, ze po uzyciu tego kremu, wiadomo zmarszczki nadal sa, ale przez to, ze skora jest dobrze nawilzona i napieta, zmarszczki nie sa tak widoczne.
    + krem nadaje sie jako podklad pod korektor, nie roluje sie,nie zbiera sie,chroni skore przed wysuszeniem jej przez korektory. Krem nie pozostawia tlustej warstwy, co prowadziloby do tego, ze tusz sie rozmazuje.
    +krem nie uczula. Po umyciu czesto mam napieta skore,a ten krem stanowi doskonale ukojenie dla skory.
    +cena tez jest przystepna jak na tak dobry krem, biorac pod uwage, ze na dlugo starcza.
    + dostepnosc kremu w aptece dla mnie dobra,zalezy to jednak od wyposazenia apteki. wiem ze nie we wszystkich maja pelna oferte Eucerin.

Używam tego produktu od: czerwca 2011 z mala przerwa na inny krem,teraz powrot do tego kremu

Ilość zużytych opakowań: jedno cale, poczatek drugiego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić La_La za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry nawilżacz
  • mam bardzo suchą skórę, pod oczami zaczynają mi się tworzyć zmarszczki (ze względu na to że często się śmieję... nie wierzę w specyfiki które zlikwidują te zmarszczki , jednak zawsze warto przeciwdziałać. krem bardzo dobrze nawilża. nawilżenie po użyciu kremu utrzymuje się u mnie przez cały dzień (co bardzo rzadko się zdarza). skóra pod oczami wygląda dużo lepiej, jest gładsza, dobrze nawilżona i bardziej napięta. co prawda zmarszczki nie zniknęły, niektóre może trochę się spłyciły, no ale jak napisałam na całkowitą likwidację zmarszczek nie liczyłam. Na pewno kupię nie jedno opakowanie tego kremu. szczerze go polecam

Chcesz pochwalić iza0001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój hit
  • bardzo delikatny krem, który skutecznie zlikwidował opuchnięcia i delikatne cienie pod moimi oczami, do tego genialnie nawilżył bardzo delikatna i suchą skórę. Bardzo wydajny, fajnie się go aplikuje, poręczne opakowanie.
    Minus-nie poradził sobie z moimi zmarszczkami, które są dość widoczne, mimo to zdecyduję się na drugie opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić studi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dogłębne nawilżenie
  • Bardzo fajny, apteczny krem pod oczy. Megadelikatny dla skóry i megaskuteczny w walce z jej suchością. Delikatna, przyjemna konsystencja, szybkie wnikanie w naskórek-to pierwsze walory tego kremu pojawiające się podczas aplikacji. Następnymi zaletami kremu są: dogłebne nawilżenie naskórka (przez chwile mam wrażenie wilgoci pod oczami). Poza tym kremik przywraca skórze jędrność, gładkość oraz rozjaśnia cienie i zmniejsza opuchliznę. Na temat działania przeciwzmarszczkowego nic nie napiszę, bo zmarszczek na szczęście jeszcze nie mam.

Używam tego produktu od: tak z pół roku
    Ilość zużytych opakowań: napoczęta trzecia tubeczka

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić Emma1983 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij