Oriflame, Pure Skin, Scrub Face Wash Deep Action (Żel peelingujący do mycia twarzy (stara wersja))

Aktywny żel ze złuszczającymi drobinkami głęboko oczyszcza pory, zapobiegając powstawaniu wyprysków i zaskórników. Nałożyć na wilgotną skórę twarzy, delikatnie wmasować, następnie zmyć.

dobry dla skóry trądzikowej!

plusy:
- mimo że nie miałam nigdy wielkich problemów z trądzikiem, to odkąd używam tego żelu tzw. wulkany nękają mnie naprawdę sporadycznie!
- ściąga i wysusza skórę (co dla mnie jest plusem, bo moja skóra dobrze reaguje na osuszanie i nie ma tylu syfków)
- ma przyjemny zapach
- wydajny
minusy:
- dość agresywny skład
- niezbyt dobrze oczyszcza (drobinki są za małe!)

Używam tego produktu od: ponad roku (z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 2-3

Absolutny czyściciel :)

Żel ten nabyłam za kwotę 19,90 zł, więc całkiem spoko. Posiada on mega wygodne opakowanie z pompeczką - takie produkty lubię najbardziej. Świetnie oczyszcza, usuwa martwy naskórek oraz wygładza cerę. Stosuję go co drugi dzień na noc, gdyż jest nieco mocny i może trochę wysuszać/podrażniać wrażliwe cery. Zapach jest średni taki trochę chemiczny, aczkolwiek do zniesienia. Sam żel mimo dość małej pojemności jest bardzo wydajny. Dla mnie jest nawet lepszy od Vichy Normaderm żelu peelingującego, przede wszystkim w działaniu jak również opakowaniu ( tamten jest w tubce), a już na pewno w cenie. Vichy kosztuje ponad 50 zł, a ten ok. 20 zł. Oba żele mają pojemność 150 ml. Bardzo polecam ten produkt, zwłaszcza w promocyjnej cenie!!!

Mocny żel

Zalety:
- pozostawia uczucie orzeźwienia skóry, mocno ją odświeża
- wygodne opakowanie z higieniczną pompką
- zapobiega powstawaniu zaskórników - dobrze oczyszcza pory

Wady:
- ma intensywny salicylowy zapach
- bardzo mocno wysusza skórę, sprawia że jest ściągnięta i w efekcie szybciej się przetłuszcza
- jest drogi

ok ale zbyt mocno mnie wysusza

Żel dobrze oczyszcza mi buzię ale przy codziennym używaniu zbyt mocno wysusza,ciut podrażnia.Drobinki raczej nie peelingują.Wygodna pompka,dość mała pojemność,cena w promocji ok.Ogólnie żel jest dobry.Zaznaczyłam że nie wiem czy kupię bo czeka na mnie w kolejce kilka nowych produktów do przetestowania :)

Używam tego produktu od: kilkunastu tygodni
Ilość zużytych opakowań: nadal jedno

przyzwoity produkt

Rzeczywiście żel dobrze oczyszcza, w jakimś stopniu zapobiegając powstawaniu nowych wyprysków.
Czy kupiłabym kolejny raz? Nie wiem, gdyż żel dosyć mocno przesuszał mi skórę, co powodowało dyskomfort związany z podrażnieniami. Tak reagowała moja skóra, dla porównania dodam, że stosowałam ten żel równolegle z moim bratem, który był bardzo zadowolony z kosmetyku, u niego nie występowały żadne podrażnienia.

Używam tego produktu od: około miesiąca

bardzo dobry

Drobinki nie są zbyt duże, więc samodzielnie jako peeling nie nadaje się, ma charakterystyczny zapach serii. Duży plus za pompkę. Więcej wad i zalet nie zanalazłam.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

KWC!!! Rewelacja!!!

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu, ponieważ nie wysusza, ale za to świetnie eliminuje wypryski. Od czasu do czasu coś mi wyskoczy. Dzięki temu kosmetykowi mogę wychodzić z domu bez podkładu, no oprócz korektora pod oczy. Zaczełam stosować inny kosmetyk zamiast tego żelu, ale zaczęła gorsza cera mi się robic, więc wróciłam do mojego KWC i po trzecim myci całkiem inna cera wypryski wysuszone :) Polecam! Bardzo wydajny wystarczy odrobina :) nawet niecałą pompkę.

Używam tego produktu od: Niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Bardzo fajny żel. Nie wysusza, chociaż bez zastosowania po nim kremu można poczuć lekkie ściągnięcie. Drobinki ścierają ok jak na codzienny peeling. Produkt całkiem wydajny, zapach lekki, ożeźwiający. Dobrze myje i doświeża cere. Co najważnijsze oczyszcza i to na prawde całkiem dobrze. Z demakijazej tez sobie radzi. Plusem też jest opakowanie z pompką, które podaje odpowiednią ilość produktu. Były super gdyby nie cena bo za 150ml w najlepszym przypadku załacimy 13.50. Mimo to polecam.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Bardzo dobry :)

Moja cera jest tłusta, trądzikowa i z rozszerzonymi porami.

Co jakiś czas powracam do tego kosmetyku z racji tego, że go bardzo polubiłam jak i jego cenę :)

Plusy:
-dobrze oczyszcza (pogromca makijażu i innych zabrudzeń :) )
-złuszcza naskórek nawet mimo krótkiego masażu (ja najdłużej to może 3 minuty go wmasowywałam)
-Lekko ściąga skórę dając efekt mniejszych porów (choć efekt ten bez kremu mija po 30 minutach)
-Ładnie pachnie
-niska cena
-Opakowanie jest bardzo wygodne w użytkowaniu
-drobinek jest sporo
-moja twarz po nim lekko zjaśniała co dało efekt rozświetlonej i wypoczętej buzi
-wydajny (jedno opakowanie starczało mi na ok. 2 miesiące stosowania codziennie rano i wieczorem)

Minusy:
-dostępność

Osobiście kupowałam ten żel na allegro, ale znam realia firm typu FM, Avon cy Oriflame gdzie powinno się produkty kupować poprzez konsultantów. Jeśli miałabym kupować za pośrednictwem konsultantów to byłaby to dla mnie droga przez mękę, dlatego rzadko kupuje i tylko na allegro.

Ogólnie POLECAM cerom tłustym. Ja używałam codziennie rano i wieczorem, czasem tylko rano. Nie podrażnił mnie.

Ilość zużytych opakowań: 2-3 całe

fajny!

kupiony na promocji za 12.90 ! dobrze myje jest przyjemny dla skory, lekki zapach mięty? dość fajnie odświeżający. Granulek peelingujących jest bardzo duzo i są one drobniutkie dzięki czemu fajnie się nim myje! jest widoczne zwęzenie porów po uzywaniu minimum 3 tygodni

Nie mam się do czego przyczepić

Jest to na prawdę dobry żel/peeling do mycia twarzy. Wystarczy go odrobinka (jedno naciśnięcie pompką), aby odkładnie umyć i oczyścić całą buzię. Zapach również na plus. Mimo, że jest to żel w połączeniu z peelingiem ładnie i delikatnie oczyszcza twarz, nie pozostawiając podrażnień. Ja go kupiłam za ok. 12 - 15 zł już nie pamiętam dokładnie i są to bardzo dobrze wydane pieniądze. Wygodne opakowanie, solidne, plastikowe nie szpecące łazienki.

Używam tego produktu od: Dłuższy czas

Rewelacyjny !!

Tego produktu używalam już jakis czas temu i byłam bardzo zadowolona:
- ma idealna ilość drobinek peelingujacych, dobrze ścierał, ale nie podrażniał
- dobrze oczyszczał moją cerę
- jest wydajny
- ma przyjemny zapach
- po użyciu daje przyjemny, deliaktny efekt chłodzenia i odświeżenia skóry
- nie wysusza
- jest w przystepnej cenie, zwłaszcza w promocji.

Jedynym minusem jest jego dostepność, przestałam go kupowac głównie dlatego, że nie miałam juz dostepu do katalogów Oriflame. Teraz, kiedy to sie zmianiło pewnie sie na niego zdecyduje, kiedy wykończe obecne zapasy żeli do mycia twarzy :)

Używam tego produktu od: okolo 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2-3 opakowania

Cudowny do oczyszczenia twarzy!

Raz kupiony, a zostaje na stałe (zawsze trafiam na przecenę i kupuję dwie buteleczki ale standardowa cena jest na prawdę w porządku w stosunku do działania).

Plusy:
+ byłam bardzo pozytywanie zaskoczona gdy zobaczyłam, że na drugim miejscu w składzie jest gliceryna, tu ogromny plusik!
+ praktyczne opakowanie, nie miałam żadnych problemów z pompką
+ wydajność
+ miłe uczucie podczas peelingowania tymi drobinkami, moim zdaniem drobinek jest idealna ilość oraz są dobrej wielkości
+ nie wysusza skóry
+ eliminuje trądzik
+ bardzo podoba mi się zapach, taki orzeźwiający i świeży
+ skóra po umyciu ładnie wygląda, jest delikatnie ściągnięta oraz orzeźwiona

Minusów nie widzę. Bardzo polecam, moja skóra jest raczej sucha a lubię peelingi i ten idealny! Można go nawet stosować codziennie :)

Ilość zużytych opakowań: cztery