Affinage, Kitoko, Oil Treatment (Kuracja olejkami leczniczymi do włosów)

Powiększ Affinage, Kitoko, Oil Treatment (Kuracja olejkami leczniczymi do włosów)

Zgłoszony przez MovieGirl

Kuracja olejkami leczniczymi z karite, arganowy, filtrem UV oraz witaminami A i E.
Przez tysiące lat ludność Afryki wykorzystywała medyczne i odżywcze właściwości karite w pielęgnacji ciała i włosów. Ekstrakty z orzechów drzewa shea są mieszane wraz z ekstraktem z orzechów drzewa arganowego w celu uzyskania produktu o najlepszych właściwościach odmładzających i regenerujących.
Inspirowane naturą Kitoko Oil Treatment posiada leczniczą i terapeutyczną moc, zapewniając wysokie właściwości odżywcze, wzmacniające i rewitalizujące włosy, pozostawiając je niezwykle gładkimi i lśniącymi.
Olejki karite i arganowy są niesamowitą kompozycją olejków bogatych w przeciwutleniacze, olejki Omega oraz witaminy A i E. Kuracja ta jest idealnie wyważona dla włosów i skóry, niesamowicie szybko wchłania się i penetruje, chroniąc włosy i zapewniając im świetną kondycję, elastyczność i połysk. Kitoko Oil Treatment olejkami nie tylko przywraca włosom życie, ale również neutralizuje działanie wolnych rodników oraz chroni przed szkodliwym działaniem zanieczyszczeń środowiskowych.
Zalety:
- lekka formula, idealna do wszystkich rodzajów włosów,
- intensywnie odżywia, wygładzając i wzmacniając włosy,
- przywraca połysk i odpowiednie nawilżenie,
- pozwala ujarzmić włosy kędzierzawe i elektryzujące się,
- błyskawicznie wchłania się nie przetłuszczając ich,
- łagodzi przesuszona skórę,
- poprawia elastyczność włosa,
- wspaniale do włosów kruchych, łamliwych i plątających się,
- posiada filtry UV,
- redukuje czas suszenia,
- chroni kolor.
Kilka kropli nałóż na palce i równomiernie wsmaruj we włosy suche lub wilgotne. Przeczesz grzebieniem od nasady aż po końce w celu równomiernego rozprowadzenia produktu. Nie spłukuj.

Skład: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Parfum (Fragrance), Benzyl Alcohol, Cormarin, Limonene, Linalool.

Cena: ok. 90zł / 95ml

• Cudowny!
  • Olejek kupilam raz u fryzjera male opakowanie do wyprobowania. Olejek od razu mi przypasowal i starczyl na wystarczajaco dlugo chociaz uzywalam go z siostra. Jezeli bede miala okazje jeszcze go kupic gdzies, nie zawaham sie.

Plusy
    + Zapach
    + Nie przetluszcza wlosow
    + Idealny po prostowaniu i suszeniu wlosow

Minusy
    - Dostepnosc

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno male

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Inaris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!
  • Olejek idealny dla moich włosów!
    \n
    \nOlejek nie przetłuszcza włosów, ani nie obciąża. Cudownie pachnie, świtnie odżywia i nawilża. Zuzyłam jedno małe opakowanie ( jak dla mnie nie zbyt wydajny) alw po włosach widać było ewidentną poprawę. Jest niestety cięzko dostępny noi cena dość wysoka. Lecz chętnie kupię go jeszcze raz jeśli będę mjiała taką okazję. Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałam do tej pory! A już sporo zużyłam z różnej półki cenowej.

Chcesz pochwalić karolina2391 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny dla zniszczonych włosów
  • O produkcie pewnie bym się nigdy nie dowiedziała - gdybym go nie wygrała na fb Otrzymałam dużą buteleczkę tego olejku. na początku stosowania byłam bardzo rozczarowana - Myłam włosy metodą OMO , następnie po osuszeniu włsoów ręcznikiem psikałam je odżywką Gliss Kur - ultimate coś tam Następnie nakładałam olejek - zazwyczaj chodze spać z mokrymi włosami. Rano miałam kilka sztywnych zlepionych strąków, nie mogłam tego rozczesać. Odstawiłam olejek. I to był mój błąd )
    Ostatnio przez dłuższy okres porzuciłam psikaną odżywkę , a na jej miejsce wskoczył ten właśnie olejek Nakładany na włosy sam - działa cuda!!! Mam włosy bardzo porowate, blond, rozjaśniane, łamiące się, wypadające.. I mogłabym tak wymieniać... Po tym olejku moje włosy - które na ogół zawsze się puszyły i były matowe - są lśniące, miękkie, ogarnięte, widać - że są wypielęgnowane Zapach produktu mi nie przeszkadza. Olejek bardzo wydajny.
    Nie zrezygnuje z niego, produkt w 1000% odpowiada moim włosom

Chcesz pochwalić kingulinka2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • podejrzane
  • Zacznę od tego, że kupiłam olejek po przeczytaniu recenzji na wizażu.
    Niestety nie zauważyłam, że DZIWNYM TRAFEM większość tych osób na swoim profilu ma jedną recenzję, właśnie tego produktu oraz że właśnie za te recenzje sa bardzo chwalone. No cóż, małe przeoczenie. Co do olejku... nie różni się niczym szczególnym na tle innych, oprócz wysokiej ceny. Za 90 zł mogłabym sobie kupić 2 opakowania mojego ulubionego oleju arganowego, z którego byłam 3 razy bardziej zadowolona.
    Daję 3 gwiazdki, bo nie zauważyłam efektów ubocznych, a włosy możliwe, że były po nim bardziej miękkie, ale efekt był porównywalny z działaniem zwykłej odzywki lub maski. Na pewno nie jest wart takich pieniędzy!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić mirahh za czytelną i pomocną recenzję?
  • kwc
  • ślicznie pachnie ,nabłyszcza włosy aż po same końce .Włosy śa widocznie odzywione i wyglądają zdrowo.Olejek jest mega wydajny więc starczy na lata...polceam

Używam tego produktu od: od miesiaca

Chcesz pochwalić amylaza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny olejek arganowy KITOKO
  • Polecam każdemu olejek Kitoko (argan)!
    Niedawno przekonałam się do jego świetnych właściwości. Mam go od dłuższego czasu, nie używałam, bo byłam pewna, że jak każdy tego typu kosmetyk będzie mocno obciążał włosy. Bez tego muszę myć codziennie.
    O dziwo! Po użyciu tego arganu włosy mogę spokojnie myć co drugi dzień!! Jest mega lekki, włosy pięknie pachną, są wygładzone i błyszczące!!

Rewelacja na pewno zakupię go jak tylko skończy mi się mała buteleczka (10ml) ale mój fryzjer mówi, że starcza na bardzo długo.
    Cena przystępna, jak na takie świetne właściwości.
    Mało tego - argan ma za zadanie również regenerować skórę głowy!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1szt 10ml w trakcie

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Nicole1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie: odkrycie roku
  • Olejek ten wyczaiłam przypadkiem, podczas zmiany fryzjera, który pracuje na kosmetykach firmy Affinage. Aplikowano mi go za każdym razem w fazie końcowej po farbowaniu, na mokre włosy, przed modelowaniem. Nie od razu dostrzegłam jego walory, gdyż po takich zabiegach ma się na włosach różne maski/odżywki etc., niemniej jednak po paru tygodniach zaciekawił mnie ten olejek na dobre, przeszukałam net w celu jakiś informacji i tak postanowiłam go zakupić oraz wytestować. DZIAŁA CUDA. Przynajmniej na moje sztywne, dość gęste włosy. Niesamowicie wygładza, odżywia i nabłyszcza !!!Włosy stają się miękkie i jedwabiste - wszystkie jedwabie, które do tej pory używałam mogą się chować zdecydowanie. I bardzo ważne: nie obciąża wlosów, nie przetłuszcza, włosy są lekkie,leiste. Zaznaczam, że mam bardzo wymagające włosy i trudne do ogarnięcia jakimkolwiek kosmetykiem tego typu.Cena dużego opakowania jest wysoka - ale warta produktu - wydajność maxymalna. Używam regularnie od miesiąca, mam dużą butelkę i prawie nic mi nie ubyło...nakładam na palce kilka kropelekUżywam tego produktu od: miesiąca, regularnie\Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić MovieGirl za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij