Powiększ Avon Care, Christmas Hand Cream (Intensywnie nawilżający krem do rąk z gliceryną)

Zgłoszony przez oliwkowaa

Krem do rąk, zapewnia intenswyne nawilżanie. Zawiera ekstrakty roślinne i witaminę E. Witamina E w widoczny sposób dodaje skórze witalności i pięknego wyglądu, a naturalne olejki roślinne pomagają na długo zatrzymać wilgoć niezbędną do prawidłowego funkcjonowania zdrowej skóry dłoni.

Skład: Aqua, Glyceryn Stearate, Glycerin, Cetyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Dimethicone, Surcrose Cocoate, Benzyl Alcohol, Hydrogenated Soybean Oil, Sasamum Indicum Oil, Disodium Edta, Methylparaben, Parfum, Tocopheryl Acetate, Bha.

Cena: 4,90zł / 125ml

• Przeciętniak
  • Krem o nieprzyjemnym jak dla mnie zapachu, treściwej konsystencji, która pozostawia film na skórze. W pierwszej chwili czuć nawilżenie, później bez rewelacji.
    Lubię kremy przyjemne w stosowaniu i ładnie pachnące, dlatego do tego już nie wrócę.

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić Ms_E za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cuuuudo!
  • Mój ideał!

Cena: ?
    Dostałam go na spotkaniu z konsultantką Avon. Z tego co mi wiadomo, nie kosztuje za dużo.

Opakowanie: 5/5
    Różni się od tego na zdjęciu tutaj. Ale jest takie uroooocze! Te wszystkie śnieżynki i serduszka... Nigdy nie uważałam takich rzeczy za ważne, ale tutaj jakoś mnie ujęło to opakowanie. Poza tym jest wygodne, krem można dobrze dozować.

Wydajność: 5/5
    Nie trzeba go dużo, a i tak działa. Czuję, że starczy mi na długi czas

Zapach: 5/5
    Podoba mi się. Nawilżenie aż czuć Jest intensywny, ale... nie wiem jak to określić: po prostu nie jest taki chamski. Dobry dla kobiet palących: po posmarowaniu nim dłoni zapach papierosa praktycznie znika!

Działanie: 5/5
    Nie mam nic do zarzucenia: nawilża, paznokcie mi się nie łamią. Czego chcieć więcej?

Podsumowanie:
    Niech ten krem pozostanie ze mną jak najdłużej!

Używam tego produktu od: Niecałego miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Kimara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny krem
  • Super krem!

Zalety:
    -ładny zapach
    -dobra konsystencja
    -bardzo dobrze nawilża
    -działa kojąco na podrażnioną z zimna skórę dłoni
    -dłonie są przy używaniu gładkie
    -cena jest w miare

Wad nie zauważyłam.
    Na pewno do niego będę wracać !!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, gdyż skończył się mróz

Chcesz pochwalić Anita295 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej
  • Jak dla mnie ten krem ma nieprzyjemny zapach, taki sztuczny, ręce po posmarowaniu się kleją a po za tym brak efektu nawilżenia na dłuższą metę. Mam bardzo suchą skórę dłoni i jak dla mnie ten krem to tylko ładny bibelot i nic po za tym...

Zalety:
    +opakowanie
    +wydajność
    +cena

Wady:
    -wałkuje się przy nałożeniu grubszej warstwy
    -bardzo słabo nawilża
    -zostawia klejącą lepką warstwę na skórze
    -zapach (sztuczny)

Używam go już dość długo i szczerze mowiąc na siłe, garnier jest od niego o niebo lepszy.

Używam tego produktu od: od jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić boga1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • jeśli ktoś szuka czegoś treściwego to nazwa może go zmylić jak na intensywnie nawilżający krem z gliteryną ma on bardzo lekką konsystencję i dość szybko się wchłania, nawilżenie dla moich rąk jest jak najbardziej ok, ale moje dłonie lubią się przesuszyć raz na tydzień lub rzadziej i tylko wyłącznie po umyciu ich niemniej jednak bardzo go lubię, chociaż uważam że na zimę lepszą Avonową opcja jest ich ujędrniający krem

Używam tego produktu od: Nie używam - zużyłam
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lauris za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem
  • jak dla mnie średni

+ dłonie są miłe w dotyku i gładkie
    + fajna cena
    + całkiem ładny zapach
    + wydajny

ale
    - nie za bardzo odżywia skórę, a tego potrzebowałam
    i to jest jedyny minus

Używam tego produktu od: używałam w zimę przez ok 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić malgosia94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • + gęsty, dobrze się wchłania
    + po aplikacji dłonie są jakby... aksamitne
    + bardzo ładne opakowanie
    + dodatkowym plusem opakowania jest to, że wydostaniemy z niego właśnie tyle specyfiku, ile potrzebujemy

Nie jest to krem odżywczy na dłuższą metę (za to minus pół gwiazdki), lecz pozostawia ręce w bardzo przyjemnym uczuciu nawilżenia. Mógłby też odrobinę ładniej pachnieć, chociaż jest to zapach typowego kremu nawilżającego.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić iveriin za czytelną i pomocną recenzję?
  • moj ulubiony
  • Ma bardzo ladne,mile dla oka czerwone opakowanie.Dla mnie sprawia wrazenie luksusowego.Ten krem mialam juz w paru opakowaniach ale to jest najfajniejsze.Ma bardzo delikatny zapach,ktory nie drazni.Bardzo wydajny,wystarczy go troszke aby wykremowac cale dlonie.Bardzo szybko sie wchlania co ja uwielbiam,posmaruje nim rece i juz moge eszystko robic nie bojac sie o to ze cos utluszcze.Bardzo dobrze chroni i nawilza dlonie.Nie wiem czy to zasluga gliceryny ktora w nim jest ale dla mnie ten krem to bomba.Ciagle do niego wracam.

Używam tego produktu od: od 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: w tej chwili jedno

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kropeczka19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Krem na jeden sezon
  • Krem po aplikacji nie zostawia na skórze tłustego osadu. Dobrze się wchłania. Ma dość gęstą konsystencje widać że jest to krem z sylikonem. Dość dobrze nawilża nie uczula. Mi w nim jak na kosmety z Avonu brakuje zapachu którym zawsze ich kosmetyki mnie urzekają. Kosmetyk ma niską cene i myśle że po zakupie nikt nie będziecie żałować. Tak jak obiecuje producent chroni dobrze skóre dłoni przed wysuszeniem. Kosmetyk napewno warty wypróbowania

Używam tego produktu od: od miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasienkkkkka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klasyk
  • Ten krem kupuję praktycznie co katalog Staram się zawsze mieć go przy sobie, moja mama też bardzo go lubi.

Plusy:
    - prosty skład;
    - nasyca skórę wilgocią, jest aksamitna;
    - dobrze działa na skórki wokół paznokci (mniej się zadzierają);
    - jest wydajny;
    - niska cena.

Minusy:
    - brak.

Podsumowując- jeśli szukacie dobrego kremu do rąk w dobrej cenie szczerze go polecam

Używam tego produktu od: oj, kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele....

Chcesz pochwalić tekla45 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij