Powiększ Avon Care, Christmas Hand Cream (Intensywnie nawilżający krem do rąk z gliceryną)

Zgłoszony przez oliwkowaa

Krem do rąk, zapewnia intenswyne nawilżanie. Zawiera ekstrakty roślinne i witaminę E. Witamina E w widoczny sposób dodaje skórze witalności i pięknego wyglądu, a naturalne olejki roślinne pomagają na długo zatrzymać wilgoć niezbędną do prawidłowego funkcjonowania zdrowej skóry dłoni.

Skład: Aqua, Glyceryn Stearate, Glycerin, Cetyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Dimethicone, Surcrose Cocoate, Benzyl Alcohol, Hydrogenated Soybean Oil, Sasamum Indicum Oil, Disodium Edta, Methylparaben, Parfum, Tocopheryl Acetate, Bha.

Cena: 4,90zł / 125ml

• Przeciętniak
  • Krem o nieprzyjemnym jak dla mnie zapachu, treściwej konsystencji, która pozostawia film na skórze. W pierwszej chwili czuć nawilżenie, później bez rewelacji.
    Lubię kremy przyjemne w stosowaniu i ładnie pachnące, dlatego do tego już nie wrócę.

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić Ms_E za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cuuuudo!
  • Mój ideał!

Cena: ?
    Dostałam go na spotkaniu z konsultantką Avon. Z tego co mi wiadomo, nie kosztuje za dużo.

Opakowanie: 5/5
    Różni się od tego na zdjęciu tutaj. Ale jest takie uroooocze! Te wszystkie śnieżynki i serduszka... Nigdy nie uważałam takich rzeczy za ważne, ale tutaj jakoś mnie ujęło to opakowanie. Poza tym jest wygodne, krem można dobrze dozować.

Wydajność: 5/5
    Nie trzeba go dużo, a i tak działa. Czuję, że starczy mi na długi czas

Zapach: 5/5
    Podoba mi się. Nawilżenie aż czuć Jest intensywny, ale... nie wiem jak to określić: po prostu nie jest taki chamski. Dobry dla kobiet palących: po posmarowaniu nim dłoni zapach papierosa praktycznie znika!

Działanie: 5/5
    Nie mam nic do zarzucenia: nawilża, paznokcie mi się nie łamią. Czego chcieć więcej?

Podsumowanie:
    Niech ten krem pozostanie ze mną jak najdłużej!

Używam tego produktu od: Niecałego miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Kimara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny krem
  • Super krem!

Zalety:
    -ładny zapach
    -dobra konsystencja
    -bardzo dobrze nawilża
    -działa kojąco na podrażnioną z zimna skórę dłoni
    -dłonie są przy używaniu gładkie
    -cena jest w miare

Wad nie zauważyłam.
    Na pewno do niego będę wracać !!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, gdyż skończył się mróz

Chcesz pochwalić Anita295 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej
  • Jak dla mnie ten krem ma nieprzyjemny zapach, taki sztuczny, ręce po posmarowaniu się kleją a po za tym brak efektu nawilżenia na dłuższą metę. Mam bardzo suchą skórę dłoni i jak dla mnie ten krem to tylko ładny bibelot i nic po za tym...

Zalety:
    +opakowanie
    +wydajność
    +cena

Wady:
    -wałkuje się przy nałożeniu grubszej warstwy
    -bardzo słabo nawilża
    -zostawia klejącą lepką warstwę na skórze
    -zapach (sztuczny)

Używam go już dość długo i szczerze mowiąc na siłe, garnier jest od niego o niebo lepszy.

Używam tego produktu od: od jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić boga1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • jeśli ktoś szuka czegoś treściwego to nazwa może go zmylić jak na intensywnie nawilżający krem z gliteryną ma on bardzo lekką konsystencję i dość szybko się wchłania, nawilżenie dla moich rąk jest jak najbardziej ok, ale moje dłonie lubią się przesuszyć raz na tydzień lub rzadziej i tylko wyłącznie po umyciu ich niemniej jednak bardzo go lubię, chociaż uważam że na zimę lepszą Avonową opcja jest ich ujędrniający krem

Używam tego produktu od: Nie używam - zużyłam
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lauris za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem
  • jak dla mnie średni

+ dłonie są miłe w dotyku i gładkie
    + fajna cena
    + całkiem ładny zapach
    + wydajny

ale
    - nie za bardzo odżywia skórę, a tego potrzebowałam
    i to jest jedyny minus

Używam tego produktu od: używałam w zimę przez ok 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić malgosia94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • + gęsty, dobrze się wchłania
    + po aplikacji dłonie są jakby... aksamitne
    + bardzo ładne opakowanie
    + dodatkowym plusem opakowania jest to, że wydostaniemy z niego właśnie tyle specyfiku, ile potrzebujemy

Nie jest to krem odżywczy na dłuższą metę (za to minus pół gwiazdki), lecz pozostawia ręce w bardzo przyjemnym uczuciu nawilżenia. Mógłby też odrobinę ładniej pachnieć, chociaż jest to zapach typowego kremu nawilżającego.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić iveriin za czytelną i pomocną recenzję?
  • moj ulubiony
  • Ma bardzo ladne,mile dla oka czerwone opakowanie.Dla mnie sprawia wrazenie luksusowego.Ten krem mialam juz w paru opakowaniach ale to jest najfajniejsze.Ma bardzo delikatny zapach,ktory nie drazni.Bardzo wydajny,wystarczy go troszke aby wykremowac cale dlonie.Bardzo szybko sie wchlania co ja uwielbiam,posmaruje nim rece i juz moge eszystko robic nie bojac sie o to ze cos utluszcze.Bardzo dobrze chroni i nawilza dlonie.Nie wiem czy to zasluga gliceryny ktora w nim jest ale dla mnie ten krem to bomba.Ciagle do niego wracam.

Używam tego produktu od: od 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: w tej chwili jedno

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kropeczka19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Krem na jeden sezon
  • Krem po aplikacji nie zostawia na skórze tłustego osadu. Dobrze się wchłania. Ma dość gęstą konsystencje widać że jest to krem z sylikonem. Dość dobrze nawilża nie uczula. Mi w nim jak na kosmety z Avonu brakuje zapachu którym zawsze ich kosmetyki mnie urzekają. Kosmetyk ma niską cene i myśle że po zakupie nikt nie będziecie żałować. Tak jak obiecuje producent chroni dobrze skóre dłoni przed wysuszeniem. Kosmetyk napewno warty wypróbowania

Używam tego produktu od: od miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasienkkkkka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klasyk
  • Ten krem kupuję praktycznie co katalog Staram się zawsze mieć go przy sobie, moja mama też bardzo go lubi.

Plusy:
    - prosty skład;
    - nasyca skórę wilgocią, jest aksamitna;
    - dobrze działa na skórki wokół paznokci (mniej się zadzierają);
    - jest wydajny;
    - niska cena.

Minusy:
    - brak.

Podsumowując- jeśli szukacie dobrego kremu do rąk w dobrej cenie szczerze go polecam

Używam tego produktu od: oj, kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele....

Chcesz pochwalić tekla45 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Przyjemny, tani i wydajny krem, łatwo się wchłania, ma przyjemny zapach, dłonie są dość długo nawilżone.

Co tu dużo mówić, godny polecenia, choć nie jest to KWC wśród kremów do rąk, na większe mrozy sprawdzają się barziej tłuste kremy.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwzego

Chcesz pochwalić OliviaKWC za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo polecam
  • To jeden z najlepszych kremów, jakie kiedykolwiek miałam w ręce. Przede wszystkim jest baaardzo wydajny, używam go od prawie roku, a kończę dopiero pierwsze opakowanie. Mam przesuszoną skórę, miejscami aż szorstką, a ten krem radzi sobie z tym bez problemu. Fakt faktem chwilę po nasmarowaniu czuć warstwę kremu na rękach, ale to szybko mija. No i cena według mnie rewelacyjna, jeśli uda się wyhaczyć promocję

Chcesz pochwalić lovebird za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla niewymagających.
  • Krem jest tani, ma neutralny zapach i dobrze sprawdza się u osób, które nie mają problemów z suchą skórą dłoni. Miałam go kilka razy w różnych wersjach kolorystycznych (skład zawsze taki sam). Nie jest to co prawda perełka na miarę KWC, ale można go wypróbować.

Ilość zużytych opakowań: trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić hailie21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Szkoda, że nie można go dostać w sklepie, jest naprawdę ok. Pozostawia na dłoniach przez dłuższy czas warstwę nawilżenia. Jeden z nielicznych produktów Avon, który się nadaje do użycia

Plusy:
    - tani
    - wydajny
    - dobrze nawilża
    - delikatny ładny zapach

Wady:
    nie zauważyłamUżywam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Sorpreso za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny !!
  • ma piękny zapach, jest tani, wydajny czego chcieć więcej ;] ?
    najlepiej pomaga mi na moje przesuszone dłonie na których aż pęka skóra ;/, zdecydowanie jest to najlepszy krem do rąk marki avon jaki mogę polecić.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: jedno na razie

Chcesz pochwalić ijustwannaloveyou za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie, nie robi nic, bez zapachu
  • PLUSY:
    + wygodne opakowanie
    + wydajny

MINUSY:
    - brak zapachu
    - brak jakiegokolwiek efektu
    - szkoda pieniędzy
    - na moich dłoniach zostawia tłusty film

Ja go nie polecam. Po opakowaniu spodziewałam się jakiegoś świątecznego, korzennego lub cynamonowego zapachu. Niestety się zawiodłam.
    Krem ten dobrze się rozsmarowuje, lecz zostawia na moich dłoniach tłusty film. Może dlatego, że nie mam suchej skóry ani żadnych problemów.
    Nie pachnie, nie działa, w sumie to nic nie robi.
    Zużywam tubkę do pastowania butów ze sztucznej skóry, do tego nadaje się idealnie :p

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam pierwszej tubki

Chcesz pochwalić marudek za czytelną i pomocną recenzję?
  • za taką cenę może być, ale...
  • Jak się go używa to dłonie faktycznie są ładne, ale wystarczy jeden dzień się nim nie smarować i już jest tak jak było na samym początku.

Wchłania się przyzwoicie.

Plus za cenę, opakowanie, zapach i wydajność.

Używam tego produktu od: używałam na przełomie tego i tamtego roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno skończone

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lady_Mosquito za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie

• PLUSY
    *Bardzo ładne opakowanie i zapach
    *dość gęsta konsystencja
    *cena w promocji 4.50zł

MINUSY
    *pozostawia lepka warstwę na skórze
    * po przetarciu dłonią o dłoń roluje się (może to efekt zbyt grubej warstwy albo tego że nie za szybko się wchłania)
    *efekt nawilżania raczej średni
    Nie jest to najgorszy krem do rąk jaki miałam ale będę szukać czegoś lepszego1

Używam tego produktu od: używałam rok temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Smerfeta83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry na 50 %
  • Kupiłam go w promocji w Avonie .
    Pisze , że nawilżający ,a tak naprawdę , jak nałoży się mniej to brakuje , a jak więcej to taki jakby gęsto i klejąco się rozprowadza.
    Nie czuję po nim nawilżenia . ale dość długo utrzymuje się na skórze, lecz jak umyję ręce po jakimś czasie to prawie go nie ma . ; /
    Dodatkowo opakowanie tez nie jest zbyt poręczne bo zakręcane, lepiej było by zamykane (jak niektóre pasty do zębów) , ale z drugiej strony dobry, bo na dole się zbiera . , bo stoi na zakrętce .

Podsumowując, lepiej zainwestować z krem za 7-8 zł . (ten kosztował 5) . np. z Lirene - polecam .

Chcesz pochwalić smajllx3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry
  • Krem ładnie pachnie, nie klei się, trochę nawilża.

Zalety:
    +wydajność (wystarcza na kilka miesięcy)
    +opakowanie
    +zapach
    +nawilża (dobrze, ale mógłby jeszcze lepiej)
    +szybko się wchłania
    +nie zostawia klejącej lepkiej warstwy na skórze

Wady:
    -wałkuje się przy nałożeniu grubszej warstwy
    -mógłby trochę lepiej nawilżać

Krem jest dobry- nawilża, choć mógłby lepiej to robić.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DreamQueen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Ta sama wersja kremu z gliceryną tylko w świątecznym opakowaniu.

Dla mnie dobry, nawilża, chroni

Plusem również zdecydowanie niska cena ok 4,9 za 125 ml

Chcesz pochwalić magdusia_hej za czytelną i pomocną recenzję?