Marc Jacobs, Daisy Eau So Fresh EDP

Powiększ Marc Jacobs, Daisy Eau So Fresh EDP

Zgłoszony przez Chocolatina

`Daisy Eau So Fresh` to zupełnie nowy zapach, który dołącza do rodziny `Daisy`, po ogromnym sukcesie marki. Nowa woń jest kwiatowo - owocową dawką słonecznej energii, która pobudza do działania i korzystania z drobnych przyjemności, jakie oferuje nam życie.Ta swawolna, nieco kapryśna wariacja na temat pierwszego zapachu Daisy kusi nutami delikatnej maliny, zmysłowej dzikiej róży i ciepłej śliwki. Wysublimowana woń `Daisy Eau So Fresh` doskonale oddaje kobiecy, żywiołowy klimat projektów Marca Jacobsa.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: różowy grejpfrut, malina, gruszka
nuta serca: fiołek, dzika róża, kwiat jabłoni, liczi, płatki jaśminu
nuta bazy: piżmo, śliwka, drzewo cedrowe

Cena: ok. 250zł / 75ml

• Piękne perfumy
  • Zapach, który jest słodki, ale także orzeźwiający. Te perfumy są bardzo trwałe, warte swojej ceny. A buteleczka? Marc Jacobs jest mistrzem i wie, czego kobieta potrzebuje

Chcesz pochwalić misia1022 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Klimat wiosny..
  • Testując go po raz piewrszy miałam wrażenie ,że jestem wśród tylu kwiatów,że czuję aż napierającą naturę i tą woń swieżoći..Błogie uczucie lekkości.Zapach jak dla mnie -jest kobiecy,emanujący nieśmiałością dziewiczą wręcz i tą kwiatową wonią.Świeży,lekki,optymistycznie nastrajający.Gdy chcesz pobiec w ramiona ukochanego..Gdy na wietrze rozwiewa Ci włosy..I Ty taka mistyczna,pełna życia,werwy...Tak widzę ten zapach..Tak go czuję..Buteleczka Daisy Eau So Fresh jest ciekawą reinterpretacją pierwszego flakonu Daisy.Słodka i infantylna.Lubię te naręcze kwiatów w koreczku-prezentujące się dumnie na mojej toaletce,obok czarnej ,wampirzej Black OrchidNuty owocowo kwiatowe są idealne na ta pore roku.Nie migrenne,nie nachalne..Czasami zastepują promyczek słońca-w pochmurny dzień..Lubię...

Używam tego produktu od: 3 mcy

Chcesz pochwalić Michell72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Eau nie!
  • Daisy Eau So Fresh dostałam w prezencie - 20 ml we flakoniku + 15 ml do uzupełnienia.

Buteleczka-kwiatuszek ucieszyła moje oko i to by było na tyle. To nie jest zapach dla mnie. Dlaczego?
    Powiedziałabym, że tak mogą pachnieć francuskie, nastoletnie mademoiselles w pastelowo-różowych tiulowych spódnicach, które nie bardzo wiedzą czym by chciały pachnieć, ale mogą się pochwalić, że Jacobsem. Tak. Czytając recenzje, dowiedziałam się, że zdania są podzielone, ale zapach też odbierany jest jako kobiecy. I tu też się zgodzę: mam przed oczyma dorosłą Francuzkę ubraną w jasnoróżową tiulową spódnicę, która pachnie Eau So Fresh. Może to zapach nawet dla bardzo dojrzałych kobiet? Tak, tak, widzę 70-latki w tiulach, bardziej przebrane, niż ubrane. Bo ten zapach jest tylko przebrany w świeżość.

W dodatku jest płaski, nie rozwija się - czuję gruszkę, średnio świeże liczi, gdzieś tam w oddali jaśmin, różę i wszystko podbite piżmem. Taka mieszanka oszukuje mój mózg i nos przedstawiając się jako gnijący rumianek. Czy na tym ma polegać świeżość tego zapachu i czynić go "so fresh"? No lipa straszna, biorąc pod uwagę fakt, że zazwyczaj "drążę" zapachy i nie pozbawiam ich szansy rozwinięcia się zanim przykleję im etykietkę "beznadziejnego". Tutaj nic się nie rozwija, jak po paru godzinach zapach się uspokoi, emanuje mniej i tylko w rytmie pulsu czasami atakuje mój nos. Wówczas wwąchuję się w niego i... czuję rumianek? Ogórki? Podmokłe. Syntetyczne. Zamknięte w ładnej, okrągłej, szklanej buteleczce z korkiem-kwiatkiem.

Trwałość średnia, na ubraniach da się wyczuć pod koniec dnia, na skórze raczej dogorywa, ziejąc aromatem od czasu do czasu. Patrząc na cenę nie wierzę, że ktoś mógłby tyle dać za ten zapach. I to 75 ml!

Ten zapach to fanaberia, MOŻE spodoba się kolekcjonerkom edycji zapachu DAISY. Dla mnie to owoc komercji, ładnie zapakowany, krzyczący fresh, sygnowany znanym nazwiskiem. Oddałabym mamie, ale chyba jej tego nie zrobię i skończy w łazience, robiąc za ozdobę toaletki.

Używam tego produktu od: wielokrotne próby ujarzmienia

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić Esmaralda za czytelną i pomocną recenzję?
  • W owocowym sadzie...
  • Zapach idealny na wiosenno-letnie dni. Lekki, świeży, pobudzający, choć delikatnie słodki. Jest jak kosz świeżo zerwanych owoców z pobliskiego sadu. Zapach oparty na drzewnej bazie przynosi uczucie przyjemnego orzeźwienia. Zarówno na dzień jak i na wieczór. Uroczy, dziewczęcy flakonik z pewnością dopełnia jego charakter.

Używam tego produktu od: 2014 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 próbka z atomizerem o pojemności 1,2 ml

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje ulubione perfumy
  • Dostałam go w prezencie. Od razu zakochałam się w zapachu. Jest to połączenie niezwykłej świeżości, kobiecości, subtelności, ale także charakteru. Posiadam flakonik 75ml. Służy mi od prawie roku, przy niemalże codziennym stosowaniu!!! Mój KWC! Absolutnie ulubiony.

PLUSY:
    * zapach :3
    * mega wydajność
    * śliczny flakonik
    * długo utrzymuje się na skórze

MINUSY: BRAK!!!

Na pewno kupię go ponownie. To moje absolutnie ulubione perfumy.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego 75ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Vivianes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudny
  • Zapach jest cudowny, tego zaprzeczyć nie mogę, choć trochę nietrwały.
    Cena trochę wygórowana, kupiłam taniej na Allegro, bo za 125ml butelkę w życiu bym nie zapłaciła ponad 360zł.
    Co do opakowania - butelka jak butelka, a te kwiatki.. Cóż, kto co lubi, mnie nie przeszkadzają.

Chcesz pochwalić Screamoline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny zapach
  • Powiem szczerze, że od kiedy mam ten zapach, znajomi często pytają co to takiego ?!
    Daję 5 gwiazdek za świetny zapach, wydajność i długotrwałość. W porównaniu z innymi perfumami, które miałam ten stoi na mojej półce chyba najdłużej, od pół roku rozpracowuję jedną buteleczkę.

Używam tego produktu od: wrzesień 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić Miss L za czytelną i pomocną recenzję?
  • Śliczne, ale nietrwałe
  • Perfumy mnie oczarowały od samego początku gdy tylko wypróbowałam je w sephorze. Zapomniałam o tym i siedząc w kinie zastanawiałam się co tak ładnie pachnie. Zdałam sobie sprawę, że to TE perfumy
    Jednak są mega nietrwałe. Czuć je właściwie w powietrzu tylko wtedy, kiedy się je rozpyla. Później wyczuwalne tylko przy skórze. Szkoda - są świetne
    Opakowanie jak dla mnie rewelacja, ale nie wszystkim się podoba. Odejmuję gwiazdkę za trwałość - gdyby nie były tak ulotne byłyby moim KWC

Ilość zużytych opakowań: 125ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić glamourr za czytelną i pomocną recenzję?
  • świdrujący w nosie kwiatowy smrodzik
  • Coś okropnego, kwiatowy cukierkowy ostry i słodki smrodzik, od raz rozbolala mnie od niego głowa. Nie rozwija się na skórze jest płaski i prosty, nie ma w nim żadnej głębi.
    Nie wiem czym się tu zachwycać.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego i ostatniego

Chcesz pochwalić patycek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • Po prostu mój ulubiony. Uważam, że błędnie jest interpretowany jako zapach dla nastolatek, dla mnie jest niezwykle kobiecy!

Plusy:
    - świeżość
    - delikatność
    - zmysłowość
    - kobiecość

Minusy:
    - zbyt infantylne opakowanie

Chcesz pochwalić magiczna01 za czytelną i pomocną recenzję?