Marc Jacobs, Daisy Eau So Fresh EDP

Powiększ Marc Jacobs, Daisy Eau So Fresh EDP

Zgłoszony przez Chocolatina

`Daisy Eau So Fresh` to zupełnie nowy zapach, który dołącza do rodziny `Daisy`, po ogromnym sukcesie marki. Nowa woń jest kwiatowo - owocową dawką słonecznej energii, która pobudza do działania i korzystania z drobnych przyjemności, jakie oferuje nam życie.Ta swawolna, nieco kapryśna wariacja na temat pierwszego zapachu Daisy kusi nutami delikatnej maliny, zmysłowej dzikiej róży i ciepłej śliwki. Wysublimowana woń `Daisy Eau So Fresh` doskonale oddaje kobiecy, żywiołowy klimat projektów Marca Jacobsa.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: różowy grejpfrut, malina, gruszka
nuta serca: fiołek, dzika róża, kwiat jabłoni, liczi, płatki jaśminu
nuta bazy: piżmo, śliwka, drzewo cedrowe

Cena: ok. 250zł / 75ml

• Moje ulubione perfumy
  • Dostałam go w prezencie. Od razu zakochałam się w zapachu. Jest to połączenie niezwykłej świeżości, kobiecości, subtelności, ale także charakteru. Posiadam flakonik 75ml. Służy mi od prawie roku, przy niemalże codziennym stosowaniu!!! Mój KWC! Absolutnie ulubiony.

PLUSY:
    * zapach :3
    * mega wydajność
    * śliczny flakonik
    * długo utrzymuje się na skórze

MINUSY: BRAK!!!

Na pewno kupię go ponownie. To moje absolutnie ulubione perfumy.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego 75ml

Chcesz pochwalić Vivianes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudny
  • Zapach jest cudowny, tego zaprzeczyć nie mogę, choć trochę nietrwały.
    Cena trochę wygórowana, kupiłam taniej na Allegro, bo za 125ml butelkę w życiu bym nie zapłaciła ponad 360zł.
    Co do opakowania - butelka jak butelka, a te kwiatki.. Cóż, kto co lubi, mnie nie przeszkadzają.

Chcesz pochwalić Screamoline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny zapach
  • Powiem szczerze, że od kiedy mam ten zapach, znajomi często pytają co to takiego ?!
    Daję 5 gwiazdek za świetny zapach, wydajność i długotrwałość. W porównaniu z innymi perfumami, które miałam ten stoi na mojej półce chyba najdłużej, od pół roku rozpracowuję jedną buteleczkę.

Używam tego produktu od: wrzesień 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić Miss L za czytelną i pomocną recenzję?
  • Śliczne, ale nietrwałe
  • Perfumy mnie oczarowały od samego początku gdy tylko wypróbowałam je w sephorze. Zapomniałam o tym i siedząc w kinie zastanawiałam się co tak ładnie pachnie. Zdałam sobie sprawę, że to TE perfumy
    Jednak są mega nietrwałe. Czuć je właściwie w powietrzu tylko wtedy, kiedy się je rozpyla. Później wyczuwalne tylko przy skórze. Szkoda - są świetne
    Opakowanie jak dla mnie rewelacja, ale nie wszystkim się podoba. Odejmuję gwiazdkę za trwałość - gdyby nie były tak ulotne byłyby moim KWC

Ilość zużytych opakowań: 125ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić glamourr za czytelną i pomocną recenzję?
  • świdrujący w nosie kwiatowy smrodzik
  • Coś okropnego, kwiatowy cukierkowy ostry i słodki smrodzik, od raz rozbolala mnie od niego głowa. Nie rozwija się na skórze jest płaski i prosty, nie ma w nim żadnej głębi.
    Nie wiem czym się tu zachwycać.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego i ostatniego

Chcesz pochwalić patycek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • Po prostu mój ulubiony. Uważam, że błędnie jest interpretowany jako zapach dla nastolatek, dla mnie jest niezwykle kobiecy!

Plusy:
    - świeżość
    - delikatność
    - zmysłowość
    - kobiecość

Minusy:
    - zbyt infantylne opakowanie

Chcesz pochwalić magiczna01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zapach mojego ślubu
  • Uroczy, świeży, delikatny, nienachalny. Moim zdaniem bardzo charakterystyczny, ja go nie myle z żadnym innym. Może dlatego, że po raz pierwszy kupiłam te perfumy specjalnie na mój slub i jak tylko je czuje od razu widzę ten wiosenny dzień. W ogóle zapach jest dla mnie kwintesencją wiosny i radości.
    Pół gwiazdki odejmuję za trwałość, bo niestety zapach jest dość ulotny. Za to flakon rewelacyjny, szczególnie najmniejsza pojemność (kształt kwiatka).
    Wydaje mi się, że jest to zapach nie tylko dla nastolatek. Na pewno dla osób o młodzieńczym stylu.

Używam tego produktu od: maja
    Ilość zużytych opakowań: 1 flakon 25ml

Chcesz pochwalić agjen za czytelną i pomocną recenzję?
  • ...stokrota rosła polna...
  • Zapach jeden z wielu podobnych do siebie zapachów. Tak jednym zdaniem bym je podsumowała.

Na półce wzrok przyciągał korek, który jest dość fantazyjny. Kwiatki ( stokrotki) są miękkie i plastikowe. Sama buteleczka, co ja mówię, butla jest bardzo prosta, klasyczna i dość ciężka. Czasami troszkę nieporęczna. Na początku bałam się, że jej nie utrzymam w dłoni.

Zapach jest przyjemny. Tak, to jest dobre określenie. Bardzo bezpieczny. Idealny na prezent. Trochę nudnawe, bo za wiele tam się nie dzieje. Początkowo są bardzo delikatne, kwiatowe ( pierwsza myśl : o rety, rzeczywiście stokrotki;-)). Po chwili jednak robi się troszeczkę mocniejszy i kropka. Zapach znika. Trwałość jest raczej mierna.
    Nie wrócę do niego, nigdy więcej.

Używam tego produktu od: używałam przez 3 lata

Chcesz pochwalić errola za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 9 raz(y)
  • Zapach super, trwałośc nie
  • Zakochałam się w tym zapachu (a następnie w jego całej otoczce, tj. flakoniku) od pierwszego spotkania (na czyimś ciele i ubraniach), postanowiłam równiez pachnieć Eau So Fresh! Niestety pomimo zakupu w sprawdzonym źródle (Douglas), pomimo niezbyt niskiej ceny, trwałość po prostu mnie rozczarowała (myślałam, że negatywne opinie na Wizażu są zbyt przesdane, ale jednak warto się nimi sugerować, bo gdybym wiedziała, że są aż tak prawdziwe, to nie wiem czy bym zdecyowała się na zakup tego produktu). Smutno.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mgds za czytelną i pomocną recenzję?
  • świeży, kwiatowy i bezpieczny
  • Zapach do bólu przewidywalny
    Rozwija się na skórze tępo i wolno, kwiatki, mydlane kwiatki.
    Dobry zapach na prezent, bezpieczny, krzywdy nikomu nie zrobi
    Ja czuję tylko kwiaty, lekkie, mydlane.
    No możecie mnie torturować a i tak nie wyczuje w nich żadnych owoców, a juz aromatu drzewa cedrowego to za borsuka
    Na poczatku zapach przypominał mi Red Jeans Versace, ale tylko przez moment
    Zapach na lato, lekki, czysty i świeży.

Używam tego produktu od: 1,5 miesąca
    Ilość zużytych opakowań: 75 ml

Chcesz pochwalić mushu_ponetny za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij