Marc Jacobs, Daisy Eau So Fresh EDP

Powiększ Marc Jacobs, Daisy Eau So Fresh EDP

Zgłoszony przez Chocolatina

`Daisy Eau So Fresh` to zupełnie nowy zapach, który dołącza do rodziny `Daisy`, po ogromnym sukcesie marki. Nowa woń jest kwiatowo - owocową dawką słonecznej energii, która pobudza do działania i korzystania z drobnych przyjemności, jakie oferuje nam życie.Ta swawolna, nieco kapryśna wariacja na temat pierwszego zapachu Daisy kusi nutami delikatnej maliny, zmysłowej dzikiej róży i ciepłej śliwki. Wysublimowana woń `Daisy Eau So Fresh` doskonale oddaje kobiecy, żywiołowy klimat projektów Marca Jacobsa.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: różowy grejpfrut, malina, gruszka
nuta serca: fiołek, dzika róża, kwiat jabłoni, liczi, płatki jaśminu
nuta bazy: piżmo, śliwka, drzewo cedrowe

Cena: ok. 250zł / 75ml

• Świetny zapach
  • Powiem szczerze, że od kiedy mam ten zapach, znajomi często pytają co to takiego ?!
    Daję 5 gwiazdek za świetny zapach, wydajność i długotrwałość. W porównaniu z innymi perfumami, które miałam ten stoi na mojej półce chyba najdłużej, od pół roku rozpracowuję jedną buteleczkę.

Używam tego produktu od: wrzesień 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić Miss L za czytelną i pomocną recenzję?
  • Śliczne, ale nietrwałe
  • Perfumy mnie oczarowały od samego początku gdy tylko wypróbowałam je w sephorze. Zapomniałam o tym i siedząc w kinie zastanawiałam się co tak ładnie pachnie. Zdałam sobie sprawę, że to TE perfumy
    Jednak są mega nietrwałe. Czuć je właściwie w powietrzu tylko wtedy, kiedy się je rozpyla. Później wyczuwalne tylko przy skórze. Szkoda - są świetne
    Opakowanie jak dla mnie rewelacja, ale nie wszystkim się podoba. Odejmuję gwiazdkę za trwałość - gdyby nie były tak ulotne byłyby moim KWC

Ilość zużytych opakowań: 125ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić glamourr za czytelną i pomocną recenzję?
  • świdrujący w nosie kwiatowy smrodzik
  • Coś okropnego, kwiatowy cukierkowy ostry i słodki smrodzik, od raz rozbolala mnie od niego głowa. Nie rozwija się na skórze jest płaski i prosty, nie ma w nim żadnej głębi.
    Nie wiem czym się tu zachwycać.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego i ostatniego

Chcesz pochwalić patycek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • Po prostu mój ulubiony. Uważam, że błędnie jest interpretowany jako zapach dla nastolatek, dla mnie jest niezwykle kobiecy!

Plusy:
    - świeżość
    - delikatność
    - zmysłowość
    - kobiecość

Minusy:
    - zbyt infantylne opakowanie

Chcesz pochwalić magiczna01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zapach mojego ślubu
  • Uroczy, świeży, delikatny, nienachalny. Moim zdaniem bardzo charakterystyczny, ja go nie myle z żadnym innym. Może dlatego, że po raz pierwszy kupiłam te perfumy specjalnie na mój slub i jak tylko je czuje od razu widzę ten wiosenny dzień. W ogóle zapach jest dla mnie kwintesencją wiosny i radości.
    Pół gwiazdki odejmuję za trwałość, bo niestety zapach jest dość ulotny. Za to flakon rewelacyjny, szczególnie najmniejsza pojemność (kształt kwiatka).
    Wydaje mi się, że jest to zapach nie tylko dla nastolatek. Na pewno dla osób o młodzieńczym stylu.

Używam tego produktu od: maja
    Ilość zużytych opakowań: 1 flakon 25ml

Chcesz pochwalić agjen za czytelną i pomocną recenzję?
  • ...stokrota rosła polna...
  • Zapach jeden z wielu podobnych do siebie zapachów. Tak jednym zdaniem bym je podsumowała.

Na półce wzrok przyciągał korek, który jest dość fantazyjny. Kwiatki ( stokrotki) są miękkie i plastikowe. Sama buteleczka, co ja mówię, butla jest bardzo prosta, klasyczna i dość ciężka. Czasami troszkę nieporęczna. Na początku bałam się, że jej nie utrzymam w dłoni.

Zapach jest przyjemny. Tak, to jest dobre określenie. Bardzo bezpieczny. Idealny na prezent. Trochę nudnawe, bo za wiele tam się nie dzieje. Początkowo są bardzo delikatne, kwiatowe ( pierwsza myśl : o rety, rzeczywiście stokrotki;-)). Po chwili jednak robi się troszeczkę mocniejszy i kropka. Zapach znika. Trwałość jest raczej mierna.
    Nie wrócę do niego, nigdy więcej.

Używam tego produktu od: używałam przez 3 lata

Chcesz pochwalić errola za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Zapach super, trwałośc nie
  • Zakochałam się w tym zapachu (a następnie w jego całej otoczce, tj. flakoniku) od pierwszego spotkania (na czyimś ciele i ubraniach), postanowiłam równiez pachnieć Eau So Fresh! Niestety pomimo zakupu w sprawdzonym źródle (Douglas), pomimo niezbyt niskiej ceny, trwałość po prostu mnie rozczarowała (myślałam, że negatywne opinie na Wizażu są zbyt przesdane, ale jednak warto się nimi sugerować, bo gdybym wiedziała, że są aż tak prawdziwe, to nie wiem czy bym zdecyowała się na zakup tego produktu). Smutno.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mgds za czytelną i pomocną recenzję?
  • świeży, kwiatowy i bezpieczny
  • Zapach do bólu przewidywalny
    Rozwija się na skórze tępo i wolno, kwiatki, mydlane kwiatki.
    Dobry zapach na prezent, bezpieczny, krzywdy nikomu nie zrobi
    Ja czuję tylko kwiaty, lekkie, mydlane.
    No możecie mnie torturować a i tak nie wyczuje w nich żadnych owoców, a juz aromatu drzewa cedrowego to za borsuka
    Na poczatku zapach przypominał mi Red Jeans Versace, ale tylko przez moment
    Zapach na lato, lekki, czysty i świeży.

Używam tego produktu od: 1,5 miesąca
    Ilość zużytych opakowań: 75 ml

Chcesz pochwalić mushu_ponetny za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety
  • Zapach może być, ale to kompletnie nie mój typ. Jest trwały, świeży jednak mnie drażni. Nie mogę się z nim oswoić.
    Chętnie się pozbędę swego 125 ml flakonu zakupionego w Douglasie. Proszę pisać aaguga@gmail.com

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kilka psiknięć

Chcesz pochwalić aaaguga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!!!
  • Kupiłam ten perfum okazyjnie i totalnie w ciemno Na pewno nie żaluje! Jest świeży, orzeźwiający i kobiecy. Po prostu uwielbiam się nim psikać Bałam się, że będzie nietrwały, bo jest wiele takich o nim opinii, ale ja się z nią nie zgadzam. Może po prostu inni przestają go czuć na swojej skórze, ale ja czuję go długo i zawsze psiknę trochę na ubranie by dłużej się trzymało.

A tak co do trwałości perfum to kolega mi powiedział ostatnio, że według niego świetne perfumy to takie które my przestajemy czuć, ale czuje je otoczenie

Ilość zużytych opakowań: 1 flakon 125 ml

Chcesz pochwalić Vampire7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalne zaskoczenie
  • Dlaczego totalne zaskoczenie? Bo dotąd lubowałam się w zapach waniliowych, bardzo słodkich, na pewno cięższych niż Daisy. Patrząc na sam flakon, lub wspominając poprzednią wersję tych perfum nigdy bym nie powiedziała, że Oh So fresh staną się moimi ukochanymi perfumami. Przy okazji zakupów dostałam ich próbkę i...przepadłam. Mam wrażenie, że idealnie do mnie pasują, wtapiają się w moją skórę, po prostu mnie dopełniają. Czuję się w nich bardzo dobrze; kobieco, czysto i zmysłowo. Po opisie można pomyśleć "e tam, kolejny owocowo-kwiatowy 'zapaszek', nuda"- i to było dla mnie kolejne zaskoczenie, bo według mnie Oh So Fresh są bardzo oryginalne, mają w sobie coś magnetycznego i ostatnie co mogłabym o nich powiedzieć to to, że cechuje je banalność. Kończąc tą telenowelę, wtulam nos w nadgarstek i stwierdzam, że to na 100% jest Mój Typ.

Używam tego produktu od: licząc próbkę, od kilku miesięcy

Chcesz pochwalić pannaleksandra za czytelną i pomocną recenzję?
  • ... nietrwałe stokrotki ...
  • ... kupiłam na lato ... z ciekawości ... bardzo kwiecisty ... zdecydowanie nie dla mnie ... sprezentowałam córce ... jej odpowiada ... bardzo kwiatowy i szkoda, że jednak nietrwały ...

Używam tego produktu od: wiosną
    Ilość zużytych opakowań: 1 x 50 ml podarowałam córce

Chcesz pochwalić Mirota za czytelną i pomocną recenzję?
  • Straszna szkoda
  • Chociaz zapach podoba mi sie bardzo jest tak strasznie nietrwaly, ze szkoda na niego pieniedzy.

Od perfum nie oczekuje duzo, po pierwsze zapach powinien byc przyjemny dla nosa, po drugie chcialabym zeby byl ze mna przez czas dluzszy niz 2h po sryskaniu.

Nie wazne, ze buteleczka jest sliczna. Nie kupie nigdy wiecej i koniec.

Używam tego produktu od: pol roku

Chcesz pochwalić blackdaisy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny - tak, trwały- nie
  • Nowa,zmodernizowana wersja kultowej Daisy, lecz tym razem jako - eau de perfum.

Chociaż nie przepadam stanowczo za kwiatowymi zapachami, postanowiłam się im przyjrzeć.
    Sapach sam sobie jest bardzo przyjemny, wręcz uzależniający. Lekki, letni. Zarówno dla dojrzałych kobiet, jak i nastolatek. Zapach bardzo udany.

Naliczyłam jednak kilka minusów, mianowicie:
    - buteleczka - która ma typowy design Jacobs'a,przeszkadza w użytkowaniu. Zamknięcie nie jest praktyczna, zatrzaskuje siei zasysa.
    - ich jedyna wersja to, o ile się nie mylę - 125ml. Brak mniejszych egzemplarzy
    - zapach niesamowicie szybko się ulatnia. Z nadgarstka znika po ok. 4 godzinach, co dyskwalifikuje go z ulubionych perfum.

Niestety, tym razem projekt z wodą toaletową przyniósł wiadomeskutki,a szkoda.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Phoebee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ultra~Dziewczęca~Aura
  • Kocham klasyczną wersję Daisy - to mój ulubiony zapach (teraz ulubiony obk Candy Prady).
    Eau so Fresh sugeruje, że zapach będzie delikatniejszy i bardziej nietrwały- ulotny niz klasyk (który też do bardzo trwałych nia należy).
    W tym trochę tego urok.
    Zacznę od flakonu - dla mnie to taka eksplozja kwiatków (jakby butelka to był wazon)
    Nie podobaja mi się proste flakony przypominajace budynki z lat 90 tych.
    Ten jest przesliczny.
    Z drugiej strony butelka bez korka zyskuje prostotę
    Sam zapach spełnia obietnicę.
    Dla mnie obietnica jest spełniona wtedy kiedy czuję to wszystko co obiecuje kreator- te wszystkie nuty.
    I tutaj one są.
    Trzymaja sie bardzo blisko ciała i w upalne lato (lato 2011 w Polsce było jak jesień) nikt nie poczuje czegoś migrenogennego i ciężkiego.
    Nie jest dla mnie tak, że ta wersja Daisy znika.
    Ona ma swój koniec, tyle że jest bardzo subtelny.
    Mam wrazenie, że w ostatnich chwilach życia Daisy jest po prostu moim naturalnym zapachem.
    Jeśli można tak powiedzieć o perfumach to znaczy, że uznajemy je za swoje.
    A to największy komplement.

Pachnąc Daisy nie czuję sie uperfumowana.

Używam tego produktu od: Lipiec 2011

Chcesz pochwalić baxterina za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo nietrwały
  • Zapach sam w sobie ładny, kwiatowo-owocowy, delikatny, nie nachalny, fajny na wiosnę i lato. Dla mnie mają jednak trochę za mało polotu. Butelka urocza, ale trwałość fatalna Przede wszystkim dlatego nie kupię go ponownie.

Chcesz pochwalić lilly_rose za czytelną i pomocną recenzję?
  • Orzeźwiająco.
  • Bardzo świeży, lekki zapach, idealny na wiosnę/lato. Jak dla mnie ciekawe połączenie nut owocowych z kwiatowymi. Mógłby być bardziej trwały.
    No i ma ciekawy flakonik .Używam tego produktu od: ok. 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Jagoda93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bezczelnie słaba trwałość!!!
  • Jestem zbulwersowana faktem, że perfumy tego producenta pod względem trwałości są słabsze niż z Avonu! Tragedia! Zapach owszem ładny - owocowo- kwiatowy, delikatny, świeży, niezobowiązujący, niewadzący otoczeniu, dziewczęcy i w sam raz na wakacje(chociaż szału nie ma)
    Na zakup się nie skuszę, bo ileż można razy dziennie się spryskiwać kiedy butla ogromniasta i nie sposób jej w torebce pomieścić. Chyba że, ktoś mnie nim obdaruje...to co innego

Za zapach - 4 gwiazdki, ale za trwałość - 1 !

Chcesz pochwalić laylla85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic odkrywczego.
  • Nic specjalnego. Lżejsza wersja klasycznej Daisy. Malin w ogóle nie czuję, co najwyżej delikatną gruszkę połączoną z nutami cytrusowymi i zielonymi. Delikatny, radosny zapach na lato. Miły, ale ja swój posyłam w świat ze względu na posiadanie klasycznej Daisy, która jest dl amnie bardziej wyrazista po prostu.
    Trwałość - 4 h.
    Flakon - gorszy niż w klasyku.

Ilość zużytych opakowań: połowa 125 ml

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój nowy ulubiony zapach
  • nie przepadam za kwiatowymi zapachami ale ten mnie miło zaskoczył,
    dostałam te perfumy na prezent i się zakochałam
    cięzko jest mi nawet opisać ten zapach, bo nie jest to moim zdaniem/na mojej skórze typowo kwiatowy zapach, ale taki lekki kwiatowo owocowy
    naprawdę baardzo polecam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gabriela2011 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłość od pierwszego wąchnięcia!
  • To jest to czego szukałam. Piękny, delikatny, kwiatowy zapach idealny dla każdej kobiety. Idealny na codzień i na spacer brzegiem morza przy świetle księżyca. Na mojej skórze pięknie się rozwija. Nie jest tak intensywny jak Daisy ale to mi akurat bardzo odpowiada ponieważ nie pachnie taką świerzo ściętą trawą. Piękne opakowanie z cudownym kwiatowym korkiem. Jedyną wadą wg. mnie to jego ulotność, perfumy dość krótko utrzymują się na mnie mimo, że jak widzę to EDP. No i to niestety limitowanka (wg. pani z Douglasa). Bardzo polecam na wiosnę i lato uważam, że są idealne!

Chcesz pochwalić malinowykrem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny zapach na wiosnę
  • Bardzo ładny, kobiecy zapach. Dla mnie idealny na wiosnę, świeży, zmysłowy, bardzo ładnie komponuje się z zapachem skóry. Noszę go w dzień, na wieczór jest dla mnie mimo wszystko za delikatny.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić SecretObsession za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładne ale wtórne
  • Śliczna buteleczka - to chyba największa zaleta tych perfum. Zapach ładny ale wtórny- bardzo przypomina mi Chanel Chance Eau Tendre, kwiatowy, delikatny. Bezpieczny na prezent, może się podobać, nie będzie wzbudzał skrajnych opinii. Ja się więcej nie skuszę, choć polecam do wypróbowania.

Używam tego produktu od: kilka dni

Chcesz pochwalić maocudo za czytelną i pomocną recenzję?