Powiększ Avon Naturals, Violet & Lychee, Room & Linen Spray (Mgiełka do ciała i pomieszczeń `Fiołek i liczi`)

Zgłoszony przez aguguga

Aromatyczna mgiełka do ciała i pomieszczeń o zapachu fiołka i liczi. Po spryskaniu ciała nadaje skórze pięknie pachnące odświeżenie.

Cena: 16,90zł / 125ml

• W zależności od nastroju.
  • Lubię testować Avonowe mgiełki do ciała. Niektóre chętnie zamówiłabym podobnie, ale znalazłyby się i takie, którym wolę się wytrzegać. Z tą mgiełką mam problem, bo... Wszystko zależy w tym wypadku od mojego nastroju Czasem zapach mi się podoba, uważam go za świezy i orzeźwiający, a innym razem mnie dusi. Utrzymuje się krótko (około półtorej godziny, ale nie wymagajmy za dużo - to tylko mgiełka), więc w razie czego mogę użyć później innego zapachu. Buteleczka starczyła na dłużej, niż się spodziewałam. Tak to już z tymi mgiełkami mam, że wszystkie kończą się tak samo wolno i zawsze mnie to zaskakuje
    W promocji mgiełkę można kupić nawet za 8zł, więc w tej cenie warto wypróbować. Nie polecam osobom o suchej skórze, bo zawiera dużo alkoholu. Raczej na ciepłe dni - w chłodniejsze wolę mocniejsze, dłużej utrzymujące się zapachy.
    Opakowanie w porządku, jest plastikowe, z całkiem ładną nalejpką (raz mi się zdarzyło, by nalepka się lekko zaczęła odginać - bardzo długo nosiłam mgiełkę w plecaku). Korek dobrze się trzyma. Nie mam zarzutów.
    Raczej nie kupię ponownie, będę testowała kolejne zapachy, bo ostatnio firma wprowadza ich całkiem sporo. Mam nadzieję, że nie wycofają ich do wiosny i będę mogła spróbować...

Podsumowując:
    +wydajność
    +cena w promocji
    +opakowanie

+/-dostępność
    +/-trwałość
    +/-zapach

Ilość zużytych opakowań: Jedna buteleczka (100ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Higurashi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie dla mnie
  • Wiadomo, ze lubienie jakiegos zapachu to specyficzna cecha kazdego czlowieka. Mi niestety on w ogole sie nie podoba, jest duszacy, w ogole nie odswieza, wrecz smierdzi. Jesli chodzi o jakos... jak kazda inna mgielka Avonu, tylko bardzo brzydko pachnie

Chcesz pochwalić WypasionaFoczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • śmierdzi
  • O matko! Jeden z najgorszych zakupów w życiu.
    Kartka w katalogu pachniała cudownie, więc kupiłam tę mgiełkę. Generalnie produkty Avon naturals UWIELBIAM, ale akurat ten to porażka.
    Jak tylko poczułam ten zapach - zrobiło mi się niedobrze. Postanowiłam jednak dać szansę mgiełce i spsiukałam się przed wyjściem do szkoły - tam już po pół godzinie bolała mnie głowa, nie mogłam wytrzymać, mdliło mnie od tego zapachu a pod koniec dnia było w ogóle SŁABO.
    Tu akurat trwałośc okazała się minusem.
    Plusy?
    + nie czuć spirytusem
    +poręczne opakowanie
    +cena
    + nie każdemu szkodzi - oddałam flakonik siostrze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić jucha1237 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealna na lato ale są lepsze z tej serii
  • Uwielbiam te mgiełki z avonu ! Szczególnie na lato, ale używam ich praktycznie przez cały rok Szybkie i łatwe użycie, ładny zapach, delikatna - coś dla mnie
    No i po przecenie kosztuje zaledwie 8 czy tam 7 zł ( już nawet nie pamiętam ), ale jak powiedziałam - są lepsze z tej serii, ale to już kwestia gustu

Ilość zużytych opakowań: sama nie wiem, mam wszystkie mgiełki z tej serii i używam ich na zmianę

Chcesz pochwalić xaikox za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • Jak nie przepadam za zapachem fiołka, tak to połączenie naprawdę mnie zaskoczyło. Dostałam tę mgiełkę jako konsultantka w ramach prezentu za jakieś zamówienie i stosuję ją tylko jako odświeżacz powietrza w pokoju. Daje wrażenie czystości i porządku, ale nie takiego wymuskanego, uzyskanego przy pomocy mleczka do czyszczenia, tylko takiego prawdziwego, domowego, z nutką elegancji. Zapach jest bardzo świeży, niestety nie unosi się w powietrzu zbyt długo, choć po rozpyleniu zdaje się być dosyć mocno wyczuwalny. Nawet w miarę wydajny, no i zawsze w promocji. Daję "nie wiem", tylko dlatego, że nie wiem czy takim produkt jest mi w ogóle potrzebny - gdybym jeszcze raz go dostała, na pewno bym się ucieszyła, ale czy sama skuszę się kiedykolwiek na zakup...

Używam tego produktu od: kilku tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sunshine29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gadżecik
  • Przyjemna pod względem zapachu .
    Wydaje mi się, że najładniejsza. W fajnym opakowaniu, tania, łatwo dostępna. Odejmuję gwiazdkę za trwałość.
    Jest też lekka, w plastikowej butelce.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LendieViv za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna
  • Mgiełka jest całkiem trwała, jak na tego typu produkt i w sumie dosyć intensywna jak na tą serię.

Co do zapachu, to jest on bardzo świeży i przyjemny dla nosa, aczkolwiek przy trzeciej już buteleczce trochę mi się znudził.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 3.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić RaspberryWoman za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajna
  • Plusy :

+ cena
    + wydajność
    + ładny, całkiem długo utrzymujący się zapach
    + idealna na lato
    + prawie zawsze dostępna w katalogu Avon

Minusów nie widzę, ciągle do niej wracam

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
    Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Chcesz pochwalić Pecia1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Normalka
  • PLUSY:
    - ładny zapach aczkolwiek nie zachwycił mnie
    - mgiełka fajna na upały do odświeżenia i ochłodzenia
    - praktyczne, poręczne opakowanie

MINUSY:
    - kiepska trwałość
    - niska wydajność

Używam tego produktu od: kwietnia 2014

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mgiełka jak mgiełka .
  • Zapach produktu jest przecudowny, cena dobra. Czego chcieć więcej?

Plusy:
    - cudowny zapach,
    - cena przyzwoita, porównując do jakości.

Minusy:
    - trwałość - pół godziny, nie więcej .

Używam tego produktu od: 4 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego.

Chcesz pochwalić KarolinaTBG za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij