Powiększ Avon Naturals, Violet & Lychee, Room & Linen Spray (Mgiełka do ciała i pomieszczeń `Fiołek i liczi`)

Zgłoszony przez aguguga

Aromatyczna mgiełka do ciała i pomieszczeń o zapachu fiołka i liczi. Po spryskaniu ciała nadaje skórze pięknie pachnące odświeżenie.

Cena: 16,90zł / 125ml

• Nawet
  • Kupiłam około rok temu, szukałam jakiegoś nowego zapachu, a ten poleciła mi koleżanka, która jest do tej pory zachwycona mgiełkami z Avonu. Kupiłam jeszcze inny zapach, który podoba mi się bardziej, jednakże uważam tą mgiełkę za dobrą.

ZALETY:
    +Bardzo ładny zapach
    + duża wydajność
    + niska cena

WADY:
    +nietrwała.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ygritte_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hm...sama nie wiem.
  • Lubię mgiełki z avonu, ale to chyba nie do końca mój zapach, wolę granat i mango

+cena w promocji
    +ładne opakowanie
    +wygodny atomizer
    +dostępność

-trwałość

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić Dusia06 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szkoda gadać...
  • Może i zapach cudowny ale po co kupować coś co znika po chwili i na ciele nic nie czuć.

+ zapach
    + fajna poręczna buteleczka

- producent zbyt ceni sobie produkt
    - nie utrzymuje się na skórze a co dopiero w pomieszczeniu

Chyba lepiej zainwestować w perfumy niż tracić pieniądze na bezużyteczny produkt.

Używam tego produktu od: miałam go jakiś czas temu

Chcesz pochwalić wiejskababa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na TAK !
  • Była to moja pierwsza mgiełka z avonu. Jej zapach był śliczny , trochę alkoholowy ale mi sie bardzo podobał. Kupiłam go za niską cenę. Zapach utrzymywał sie różnie. Czasami dłużej czasami krócej.Ogółem ta migiełka sprawiła sie umnie dobrze.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe ,buteleczka 125 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kolorowa_pani za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Mgiełkę zakupiłam dosyć dawno. Miałam je dwie. Bardzo spodobał mi się zapach, że jak skończyła mi się buteleczka to zakupiłam ponownie. Niestety zapach nie wiem, albo mi się znudził albo rzeczywiście był brzydki..nie wiem.. xd. No i gdy mi została połowa buteleczki stwierdziłam,że dam ją kuzynce, bo jej się podobał ten zapach i wzięła go z wielką chęcią..; ) Do teraz ciągle kupuje tylko te mgiełki ;] ale to zależy zdecydowanie od gustu.

Wady
    - brzydki zapach.

Zalety
    - długo się utrzymuje,
    -wygodne opakowanie,
    -cena.

Używam tego produktu od: dawno temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno i pół

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wiki4141 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny fiołek
  • Mgiełka fiołek i liczi:
    \n+:
    \n-piękny zapach
    \n-dośćdługo utrzymujący się
    \n-daje poczucie świeżości
    \n-zapach nie podrażnia nosa
    \n-wygodny pojemnik i aplikacja
    \n-bardzo łatwo można schować do torebki
    \n
    \n-:
    \n-pod koniec korzystania z produktu czuć alkoholowy zapach

Chcesz pochwalić kamilka1997a za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny zapach
  • cały zestaw dostałam w prezencie i od razu bardzo mi się spodobał. Mgiełka jest idealnym dopełnieniem całości -żel pod prysznic i balsam do ciała utrzymują się na ciele bardzo długo, a mgiełka tylko wzmacnia zapach. Sama jednak ma bardzo intensywny zapach, lecz niestety krótkotrwały.
    Wadą mgiełki jest również to, że (przynajmniej mi) bardzo szybko znudził się zapach i czekałam aż się skończy.
    Teraz po kolei próbuję innych zapachów z tej serii i ogólnie rzecz biorąc muszę ją pochwalić

Używam tego produktu od: nie pamiętam :P

Chcesz pochwalić yooyooanna za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • Nie taki diabeł straszny
  • Bałam się tej mgiełki niesamowicie bo naczytałam się opinii, że mdły zapach, za słodki...A tu bzdura! Zapach bardzo miły, świeży, mega odświeżający, nie czuję za bardzo kwiatów lecz owoce. Bardzo przypomina mi klasyczną mgiełkę granat za każdym razem jak prysnę Trwał0ść jak to z tymi mgiełkami ostatnio czyli słabo. Spokojnie stoi na drugim miejscu po granacie.
    Używam tego produktu od: paru dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 początek

Chcesz pochwalić demz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działanie:
    Bardzo dobrze odświeża, skóra wydaje się również gładsza. Przydatna zwłaszcza latem, przynosi ulgę w upalne dni.

Ładny, przyjemny. Nie utrzymuje sie długo, ale to w końcu mgiełka a nie perfumy :P

Dostałam ją na gwaizdkę zeszłego roku. Zimą, wiosną i jesienią nie używałam jej dużo, natomiast latem codziennie. I coś czuję że szybciej skończy się jej "żywotność" (12 miesięcy) niż ja sama zużyje ją do końca :P

Dostępność:
    Avon, widziałam też na Allegro

Chcesz pochwalić Gazzzowana za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładna,ale bardzo nietrwała
  • Ma delikatny,lekko słodki zapach. Bardziej na lato,ewentualnie na wiosnę,niż na jesień,zimę.
    Na ubraniu utrzymuje się kilka minut ;( na skórze niewiele dłużej
    a szkoda.
    Nie czuć mocno alkoholem.
    Stosuję jako odświeżacz powietrza...

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Traci zapach.
  • Ogólnie bardzo lubię mgiełki z avonu, ale akurat z tej jestem bardzo niezadowolona, chociaż to moja druga. Traci zapach, właściwie to teraz praktycznie czuć samą chemię, a ledwo co wspomniany fiołek i liczi, przez co rzadko go używam.

+ ładny zapach (na początku),
    + cena,

- traci zapach,
    - mało pojemny,

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: Dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DrawnUnicorn za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 11 raz(y)
  • Za dużo w niej słodyczy...
  • Moim zdaniem ta mgiełka najlepiej sprawdza się w ciepłe, słoneczne dni. Jej zapach wg mnie nie pasuje do zimy.

Mgiełka jest bardzo wydajna. Choć kupiłam ją w zeszłym roku i dość regularnie używałam w czasie wakacji, mam jeszcze połowę buteleczki. Po spryskaniu ciała utrzymuje się jakieś 2-3 godziny w czasie upałów, a w zwykłe, ciepłe dni ok. 4 godzin. Nie podrażnia mojej suchej, wrażliwej skóry.

Jeśli chodzi o sam zapach, to ja w pierwszym momencie czuję fiołki, które przechodzą w nutę mocno owocową, a następnie ciężki, słodki ton, który utrzymuje się najdłużej i powoduje, że zapach staje się przyciężkawy. I to właśnie on powoduje, że mgiełka mnie nie zachwyca. Nie jestem fanką słodkości w mgiełkach i perfumach. Po jakimś czasie używania ta słodycz mnie zmęczyła i jakoś nie potrafię wrócić na dłużej do tej mgiełki.

Jako że producent deklaruje, że ten kosmetyk nadaje się również do pomieszczeń, od czasu do czasu spryskuję sobie pokoje

Używam tego produktu od: używałam 3 miesiące na ciało
    Ilość zużytych opakowań: 0,5 butelki

Chcesz pochwalić k-n za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubimy się
  • + ładna, delikatna
    + niedroga ( zapłaciłam za nią ok. 8 zł)
    + ma fajne opakowanie, w sam raz do torebki
    - Zapch nie utrzymuje się długo, za co odejmuję gwiazdkę.

Chcesz pochwalić ForeverHungry1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajna
  • Plusy:
    - ładny, delikatny zapach
    - niska cena - ok. 10 zł
    - bardzo fajnie odświeża i orzeźwia
    - wydajna ( kiedyś było 125 ml, teraz jest 100 ml)
    - ładne opakowanie

Minusy:
    - bardzo krótko się utrzymuje ;/

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić atmospheree za czytelną i pomocną recenzję?
  • warta uwagi
  • Polecam zdecydowanie ponieważ ma same plusy.
    Jest bardzo ładna-delikatna,
    Super odświeża skóre,
    Niedroga,
    I bardzo wydajna,
    Minusów jako tako nie ma,

Chcesz pochwalić artosisss za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam ją!
  • najlepsza mgiełka jaką miałam zapach jest cudowny, słodki ale nie zbyt mocno, bardzo świeży, wymarzony na lato bo przyjemnie orzeźwia
    nie jest droga i w dodatku bardzo wydajna, szczerze polecam !

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić niskonss17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja ulubiona
  • Piękny zapach, delikatny, naturalny, kobiecy. Nie utrzymuje się długo, ale w końcu to mgiełka, nie perfum Eksperymentowałam również z innymi zapachami tej serii, ale to mój faworyt.

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić MyDream166 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę fajny zastępca perfum
  • Nie lubię zbyt przesłodzonych zapachów a mgiełkę kupowałam w ciemno bo nie było pachnącej strony w katalogu
    I z zapachem trafiłam w dziesiątkę bo jest delikatny, kobiecy, powiedziałabym nawet że romantyczny.
    100 ml buteleczka starcza na długo, przy czym ja spryskuje się przed wyjściem do pracy z rana i po południu. Odejmuję pół gwiazdki za to że nie jest zbyt trwały ale w stosunku jakości do ceny jest bardzo, bardzo dobry.
    Ja akurat staram się dopasowywać zapachy do pór roku także u mnie mgiełka będzie służyć na jesień.
    Już wspominałam w innych produktach z serii fiołkowej że nie kupiłam tylko mgiełki ale i skolekcjonowałam cały zestaw.
    Jeżeli lubisz delikatne zapachy to raczej będziesz zadowolona

Chcesz pochwalić MilaNoo92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wydajna
  • Mgiełka jest na prawdę BARDZO wydajna. Ma dosyć ładny zapach, który nie jest trwały, ale mi to nie przeszkadza. Świetnie nadaje się po wf lub w ciepłe dni, aby się odświeżyć. Cena niska.

Pomimo tylu zalet mgiełka nie zagości już w moim domu. Firma AVON testuje kosmetyki na zwierzętach od 2012 roku, dlatego przestałam od nich zamawiać.

Używam tego produktu od: 8 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić Anoniimowaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wolę owocowe mgiełki
  • Mgiełkę dostałam w prezencie od znajomych. Zapach piękny, czuć mocno fiołka, pomimo czego jednak wolę wonie owocowe. Moim zdaniem bardziej się nadają jako takie "odświeżenie" w te upalne dni. Z tej serii mgiełek avona jestem fanka "owoca granatu i mango". Dlatego też między innymi nie kupię więcej już tego zapachu. Gdyby nie znajomi "fiołek i liczi" nigdy nie zawitałby na mojej półce.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowanie

Chcesz pochwalić nieogarniamzycia16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Po pierwsze to uwielbiam ten zapach, który utrzymuję się na skórze dość długo. Lubię to uczucie odświeżenia i to jak chłodzi w upalne dni. Cena też jest niczeo sobie pod warunkiem, że kosmetyk ten jest w promocji. Minusem natomiast jest ten okropny alkohol w składzie...

Używam tego produktu od: dawno, dawno, dawno
    Ilość zużytych opakowań: 7 opakowań

Chcesz pochwalić plusssik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie TAK
  • Mgiełki kupuje zawsze na promocji lub w zestawach. Kupuje też inne rodzaje zapachów ale nie będę pisać tej samej recenzji do wszystkich zapachów. Więc napisze tutaj.
    Mgiełka jest delikatna, odświeża ciało. Nadaje się na lato i zimę, do każdej pory roku i każdej pogody. Skóra się nie klei. Zapach nie utrzymuje się długo, co mi nie przeszkadza bo nie wiele wymagam od mgiełek. Czuje się lekka i delikatna jak spryskam się mgiełką.
    Takie mini spa dla ciała jak i dla duszy.

Używam tego produktu od: Dwóch lat.
    Ilość zużytych opakowań: Całkiem sporo

Chcesz pochwalić Chengdu_3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach lata
  • Jest to jeden z dwóch moich ulubionych zapachów na lato Zauważyłam niestety, że Avon zmnieszył pojemność swoich mgiełek ze 125 na 100 ml, nie zmieniając przy tym ceny. No cóż...

Plusy:
    + bardzo wydajny
    + chłodzi
    + bezbarwna formuła
    + lekki
    + mieści się w torebce
    + opakowanie jest całkiem w porządku

Minusy:
    - TRWAŁOŚĆ!!!

Polecam tą mgiełkę wszystkim serdecznie!!

Chcesz pochwalić Casidi za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię
  • Mgiełke nabyłam przy okazji, w jakims zestawie w avonie. Nigdy raczej tych mgiełek nie kupowałam, ale chyba zacznę
    Używam jej głównie do ochłodzenia się w upalne dni. Fakt, zapach nie utrzymuje sie zbyt długo, ale w mom przypadku to nie tak xle. Jakbym sie co chwila nia psikała dla ochłody i za każdym razem zapach by zostawal to mogłoby to byc niekoniecznie przyjemne dla otoczenia Chociaz zapach mi sie podoba, widze że nie do wszystkich gustów przypadł.

W skrócie:

- krótkotrwały zapach (za to odejmuje pół gwiazdki)

+ poręczne opakowanie
    + dobry atomizer
    + chłodzi
    + ciało nie klei się po niej
    + nie brudzi ubrań
    + bezbarwna
    + lekka
    + wydajna
    + ładny delikatny zapach w sam raz na lato

Ilość zużytych opakowań: pierwsze zaczete

Chcesz pochwalić malenstwoEdzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stanowcze nie!
  • Plusy:
    - poręczne opakowanie
    - widać ile zużyto produktu

Minusy:
    - zapach jest mdły
    - po użyciu zapach szybko znika
    - zbyt wygórowana cena do jakości produktu.

Chcesz pochwalić ajatakanieuczesana za czytelną i pomocną recenzję?