Powiększ Avon Naturals, Violet & Lychee, Room & Linen Spray (Mgiełka do ciała i pomieszczeń `Fiołek i liczi`)

Zgłoszony przez aguguga

Aromatyczna mgiełka do ciała i pomieszczeń o zapachu fiołka i liczi. Po spryskaniu ciała nadaje skórze pięknie pachnące odświeżenie.

Cena: 16,90zł / 125ml

• idealna na lato ale są lepsze z tej serii
  • Uwielbiam te mgiełki z avonu ! Szczególnie na lato, ale używam ich praktycznie przez cały rok Szybkie i łatwe użycie, ładny zapach, delikatna - coś dla mnie
    No i po przecenie kosztuje zaledwie 8 czy tam 7 zł ( już nawet nie pamiętam ), ale jak powiedziałam - są lepsze z tej serii, ale to już kwestia gustu

Ilość zużytych opakowań: sama nie wiem, mam wszystkie mgiełki z tej serii i używam ich na zmianę

Chcesz pochwalić xaikox za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • Jak nie przepadam za zapachem fiołka, tak to połączenie naprawdę mnie zaskoczyło. Dostałam tę mgiełkę jako konsultantka w ramach prezentu za jakieś zamówienie i stosuję ją tylko jako odświeżacz powietrza w pokoju. Daje wrażenie czystości i porządku, ale nie takiego wymuskanego, uzyskanego przy pomocy mleczka do czyszczenia, tylko takiego prawdziwego, domowego, z nutką elegancji. Zapach jest bardzo świeży, niestety nie unosi się w powietrzu zbyt długo, choć po rozpyleniu zdaje się być dosyć mocno wyczuwalny. Nawet w miarę wydajny, no i zawsze w promocji. Daję "nie wiem", tylko dlatego, że nie wiem czy takim produkt jest mi w ogóle potrzebny - gdybym jeszcze raz go dostała, na pewno bym się ucieszyła, ale czy sama skuszę się kiedykolwiek na zakup...

Używam tego produktu od: kilku tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sunshine29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gadżecik
  • Przyjemna pod względem zapachu .
    Wydaje mi się, że najładniejsza. W fajnym opakowaniu, tania, łatwo dostępna. Odejmuję gwiazdkę za trwałość.
    Jest też lekka, w plastikowej butelce.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LendieViv za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna
  • Mgiełka jest całkiem trwała, jak na tego typu produkt i w sumie dosyć intensywna jak na tą serię.

Co do zapachu, to jest on bardzo świeży i przyjemny dla nosa, aczkolwiek przy trzeciej już buteleczce trochę mi się znudził.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 3.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić RaspberryWoman za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajna
  • Plusy :

+ cena
    + wydajność
    + ładny, całkiem długo utrzymujący się zapach
    + idealna na lato
    + prawie zawsze dostępna w katalogu Avon

Minusów nie widzę, ciągle do niej wracam

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
    Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Chcesz pochwalić Pecia1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Normalka
  • PLUSY:
    - ładny zapach aczkolwiek nie zachwycił mnie
    - mgiełka fajna na upały do odświeżenia i ochłodzenia
    - praktyczne, poręczne opakowanie

MINUSY:
    - kiepska trwałość
    - niska wydajność

Używam tego produktu od: kwietnia 2014

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mgiełka jak mgiełka .
  • Zapach produktu jest przecudowny, cena dobra. Czego chcieć więcej?

Plusy:
    - cudowny zapach,
    - cena przyzwoita, porównując do jakości.

Minusy:
    - trwałość - pół godziny, nie więcej .

Używam tego produktu od: 4 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego.

Chcesz pochwalić KarolinaTBG za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • Zapach jest nienachalny, kwiatowy, delikatny.

Utrzymuje się na skórze ok. 1h, na ubraniach trochę dłużej.

Bardzo dobre rozwiązanie na wiosnę lub lato, kiedy zapachy ciężkie nie są wskazane.

Stosunkowo mała, plastikowa buteleczka, śmiało zmieści się w damskiej torebce.

Osobiście wolę zapachy nieco bardziej trwałe

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić justynkapro1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak tak tak!
  • Na poczatku zaznacze, ze jest to pierwszy tego typu produkt w mojej kosmetyczce, ale wiem, ze bede do niego wracac jak najczesciej Ma przepiekny, orzezwiajacy i pobudzajacy zapach, ktory utrzymuje sie z powodzeniem kilka godzin. Zapach nie jest nachalny czy duszacy - wrecz przeciwnie bardzo delikatny i subtelny. Wystarczy 1-2 psikniecia, wiec sadze, ze jest bardzo wydajny. cena tez jak najbardziej ok za ok. 8 zl otrzymujemy dosc duza buteleczke. warto sprobowac

Używam tego produktu od: 1 tydzień

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezastąpiony!
  • Ida co prawda mozolnie ale jednak sie zblizaja upalne dni co za tym idzie kazda z moich kolezanek uzbraja sie w mgielke Zamowilam najpierw dwie w ciemno z zona mojego brata jedna moja druga jej bo akurat byla w promocji za 5.99 oczywiscie marudzilam ze tylko 100ml jak to mozliwe zamawialam kiedys 125ml Owoc granatu i mango... Na co moja bratowa ktora byla konsultatka w avonie i to wlasnie u niej zamawialam tamta mgielke mowi do zmnie i zaplacilas za nia 17 zl fakt faktem przemyslalam to i wole 11zł od 25ml produktu Gdy dostalam te cudoo nie moglam przestac jej wąchac. Zapach jest cudowny taki delikatny spodobal mi sie do tego stopnia ze zamowilam dwie kolejne mgielki tego zapachu oraz zel pod prysznic i balsam jestem pewna ze ten zapaszek mi sie nie znudzi i ze bedzie u mnie czestym gosciem bardzo sie polubilismy. Ma tylko jedna wade ze nie jest trwaly ale to mgielka wiec przymykam na to oko ^^poza tym jest wyczuwalny przez dlugoo na ubraniach. A i jeszcze mialam dodac ze zeby nie bylo czuc alkoholu podczas aplikacji mgielki wystarczy przed jej uzyciem potrząsnąć buteleczka.

Używam tego produktu od: paru tygodni

Chcesz pochwalić Disturbed1 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij